Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Golden Rose – róża, która kwitnie

Golden Rose to marka, którą rozpoznaje zdecydowana większość Polek. Kolorowe lakiery, wysokiej jakości pomadki czy też bogaty asortyment produktów do stylizacji brwi – to tylko nieliczne kategorie, które są nieustannie doceniane w konsumenckich konkursach. Kosmetyki marki od lat pomagają kobietom na całym świecie uzyskać upragniony wygląd, podkreślać naturalne atuty ich urody, zmieniać styl i podążać za trendami.

Marka Golden Rose jest wyłącznym dystrybutorem Erkul Cosmetics – jednego z największych producentów lakierów do paznokci na świecie. Na polskim rynku istnieje od 2003 roku – to wówczas w Warszawie zostało otwarte pierwsze stoisko oferujące lakiery do paznokci, które nie tylko przyciągały uwagę mnogością kolorów, ale również bardzo atrakcyjną ceną. To dzięki opiniom zadowolonych konsumentek marka zyskała rozgłos, który sprawił, że zaczęła się dynamicznie rozwijać. Ten postęp trwa do dziś. Obecnie Golden Rose posiada ponad 80 punktów sprzedaży i nieustannie otwiera nowe. Z upływem czasu wzbogacił się również asortyment marki, w którym znajdziemy nie tylko lakiery do paznokci, ale również kolorowe kosmetyki oraz akcesoria do makijażu.

Marka od początku hołduje wartościom takim jak: niezawodność, wysoka jakość, nieustanny rozwój i dbanie o środowisko naturalne. Golden Rose przywiązuje ogromną wagę do produkowania kosmetyków w oparciu o najwyższe, międzynarodowe standardy. Marka czynnie podąża za najnowszymi trendami zarówno w świecie mody, jak i nauki. Wysoki poziom świadomości ekologicznej przekłada się na produkcję kosmetyków przyjaznych dla środowiska, nie testowanych na zwierzętach i wolnych od parabenów.

Golden Rose to aktywny brand, który obserwuje i bada potrzeby współczesnych kobiet dając im nie tylko produkty o nowoczesnych formułach, ciekawych wykończeniach i modnych kolorach, ale również o doskonałej jakości. Pozwala to marce osiągać sukces na rynku i sprostać aktualnym wymaganiom klientek. Aktywność marki i jej zainteresowanie rynkiem oraz potrzebami konsumentek przekłada się na większą rozpoznawalność kosmetyków oraz na ich sprzedaż.

 

Golden Rose Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 i IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.