Gepardy Biznesu 2020 Województwa Łódzkiego

Spośród 68 812 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w listopadzie 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2020 uzyskały 1703 firmy z województwa łódzkiego. Na podium znalazły się Hong-Yen Sp. z o.o., Krucza Sp. z o.o. i Energomontaż Łódź Sp. z o.o.  Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego. 

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przez czternaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 100 tysięcy przedsiębiorstw.
W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
Instytutu Europejskiego Biznesu policzył średnią z dynamik zysku i przychodów od 2018 r. do 2019 r., według której stworzył ranking dynamicznych firm –  Gepardów Biznesu 2020. Oszacował też w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk.  Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.
Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.
Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Gepardów Biznesu 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Gepard Biznesu 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Geparda Biznesu, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi i znakiem towarowym zarejestrowanym w 28 krajach Unii Europejskiej.


Statuetka Gepard Biznesu zaprojektowana w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską

 

Gepardy Biznesu 2020 Województwa Łódzkiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Średnia z dynamik zysku i przychodów od 2018 r. do 2019 r. w proc. Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r.  w mln zł
1 Hong-Yen Sp. z o.o. Łódź 159388,1 1566,4
2 Krucza Sp. z o.o. Łódź 21499,3 17,9
3 Energomontaż Łódź Sp. z o.o. Łódź 17274,8 7,6
4 Stowarzyszenie Przyjaciół Pływania Bełchatów 17153,3 3,4
5 BEWA Sp. z o.o. Ruszczyn 12647,4 1586,5
6 Ventra Clima Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 10878,1 13,8
7 Milano Fashion Sp. z o.o. Emilia 9420 0,2
8 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kleszczowie Kleszczów 7305,5 9,9
9 HTD Polska Sp. z o.o. Łódź 6341,5 24,4
10 Katerpole Sp. z o.o. Katarzynopole 6072,4 2,8
11 Greiner Real Estate Sp. z o.o. Ozorków 6043,4 12,5
12 H.T.M. Polska Sp. z o.o. Dobroń 5523,9 8,1
13 Fm Agrotrans Sp. z o.o. Dąbrowa 5343,6 18,9
14 Gke Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. Radomsko 5180,1 4,9
15 Virtual House Sp. z o.o. S.K. Łódź 4654,8 9,5
16 Spółdzielnia Mleczarska Mleczwart w Wa Rt Kowicach Wartkowice 4554,6 5,4
17 Oliwia Comfort Sp. z o.o. Łódź 3645,6 3,3
18 Walder Sp. z o.o. Pabianice 3575,6 9,1
19 Eko-Gaz Paliwa Sp. z o.o. S.K. Brzeziny 3530,8 8,4
20 Twoja Firma Sp. z o.o. Łódź 3518,8 2,2
21 Meblomarket Sp. z o.o. Łódź 3189,5 5,9
22 Stalflex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 2518,5 14,8
23 Przedsiębiorstwo Projektowania i Produkcji Ekomega Sp. z o.o. Łódź 2477 7,2
24 Pkt-Odszkodowania Sp. z o.o. Szydłów 2375,9 2,2
25 Rd3 Sp. z o.o. Łódź 2324 1,6
26 Celther Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 2316,8 14,8
27 Polska Grupa Gospodarki Odpadami Ekogal-Ekopur Sp. z o.o. Zgierz 2301,5 18,4
28 PRO-VEGA S.J. Michał Wróblewski, Michał Łukasiewicz Łowicz 2133,8 21,6
29 Soft4pm Sp. z o.o. Wieluń 2101,8 6,5
30 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera Łódź 2101,2 93,5
31 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Warcie Sp. z o.o. Warta 2051,4 4,6
32 Centra Medyczne Medyceusz Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 1858,2 39,2
33 Pumps Service Ltd Sp. z o.o. Łódź 1854 4,3
34 Trading Solutions Sp. z o.o. Łódź 1797 34,6
35 GLB Trans Sp. z o.o. S.K. Emilianów 1738,8 24,8
36 Zomo Sp. z o.o. Łódź 1735,2 7,7
37 Stalatube Sp. z o.o. Sosnowiec-Pieńki 1695,3 28,3
38 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie Uniejów 1649,6 22
39 Marilyn Manufaktura Sp. z o.o. Łódź 1622,6 2,9
40 Trako Sp. z o.o. Zduńska Wola 1621,7 2,5
41 Tameshi Investment Sp. z o.o. Łódź 1598,8 5,7
42 Mur Development Sp. z o.o. Łódź 1583,3 1,5
43 Orient Fashion Sp. z o.o. Pabianice 1578 14
44 Bilegjargal Sp. z o.o. Łódź 1535,7 0,7
45 Akma Polska Sp. z o.o. Łódź 1534,8 1,4
46 Neutrica Sp. z o.o. Łódź 1524,4 2,7
47 Catering Food Service Sp. z o.o. Łódź 1506,4 1,9
48 Fundacja Liberté! Łódź 1506,1 4,2
49 Zieleń Drogowa Sp. z o.o. Łódź 1469,9 4,5
50 Uni Leasing Partner Sp. z o.o. Gawrony 1425,5 2
51 Azako Sp. z o.o. Dzielna 1414,7 2
52 Guru Group Holding Sp. z o.o. Łódź 1386,2 1,2
53 Centrum Handlowe Brukowa Sp. z o.o. Łódź 1368,9 9,6
54 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sako Sp. z o.o. Łódź 1357,9 13,7
55 Kavi Sp. z o.o. Łódź 1343,1 1,2
56 Kwangoko Sp. z o.o. Łódź 1335,2 3
57 Markon -Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 1314,7 10,7
58 Marketstal.Pl Sp. z o.o. Zawada 1305,2 5,9
59 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Opocznie Opoczno 1285,4 10,7
60 Biuro Rachunkowe Cyfra Usługi Consultingowe Sp. z o.o. Ożarów 1254,5 2,1
61 Cobra Yachts Sp. z o.o. Radomsko 1223,5 18
62 Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowych Kan-Mix Sp. z o.o. Sieradz 1153,3 10,3
63 Qah Sp. z o.o. Łódź 1136,6 2,6
64 P&K Deweloper Sp. z o.o. Łódź 1120,7 6,7
65 Openrun Consulting Sp. z o.o. Łódź 1115,5 0,6
66 Tor-Max Sp. z o.o. Zduńska Wola 1106 19,3
67 Instytut Informatyki i Zarządzania Pabianice 1094,4 1,4
68 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Opocznie Sp. z o.o. Kuraszków 1087,4 7,4
69 Huta Szkła Gospodarczego i Artystycznego Finezja Sp. z o.o. Wolbórz 1084,4 12,5
70 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Super-Pig Lutosławice Rządowe 1076,8 0,2
71 Jfm-Construct Sp. z o.o. Longinówka 1069 6,4
72 Łódzka Fundacja Rehabilitacji Kamień Milowy Łódź 1047,6 6,2
73 S i A Pietrucha Sp. z o.o. Błaszki 1020,2 54,7
74 Elektromonter Sp. z o.o. S.K. Łódź 1017,8 67,1
75 Pkbud Sp. z o.o. Łódź 1012,9 4,2
76 Sulimar Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 999,2 107
77 Exclusia Sp. z o.o. Zgierz 997 12
78 APJ Materiały Sp. z o.o. Pabianice 989,6 7,1
79 Bad Icon S.A. Pabianice 988,9 2,9
80 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Piotrków Trybunalski 962,2 5,1
81 Sztuka Użytkowa Sp. z o.o. Łódź 955,1 0,9
82 Allpol – Sp. z o.o. Łódź 944,7 10,6
83 Miejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 935,2 2,6
84 GBT Polska Sp. z o.o. Rogowiec 921,7 22,7
85 Zbigniew Adamiak Sp. z o.o. Zduńska Wola 917,5 1,3
86 Arttime Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 907,1 25,6
87 1 Green Sp. z o.o. S.K. Łódź 905,1 11,2
88 Firma Atline sp.j. Sławomir Pruski Łódź 900,8 3,6
89 Apteki Sieciowe Marketing Sp. z o.o. sp.k. Łódź 872,8 15,9
90 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Łódź 811,5 21,3
91 Rosant Sp. z o.o. Łódź 796,8 3,1
92 Mkk Trimed Sp. z o.o. Łódź 790,1 7,8
93 Academya Sp. z o.o. Łódź 784 1
94 Solid STS1 Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 783,8 3,6
95 Budovia Sp. z o.o. S.K. Łódź 777,9 24,8
96 Bp Mediatech Construction Sp. z o.o. Radomsko 771,3 4,5
97 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bełchatowie Bełchatów 771,3 35,5
98 Nowa Logistic International Sp. z o.o. Zduńska Wola 770 0,6
99 Spółdzielnia Pracy Armatura Łódź 769,7 13,2
100 Niks Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 753 2,8
101 Julietta Sp. z o.o. Brzeziny 740,2 1
102 Originalcraft Sp. z o.o. Łódź 735,2 8
103 +division Sp. z o.o. Łódź 727,6 3,7
104 Cc Factory Sp. z o.o. Bełchatów 722,7 3,9
105 Skiergaz Henryk Sałkowski Sp. z o.o. Płyćwia 714,9 7,8
106 Lee&Asia Sp. z o.o. Łódź 710 17,6
107 Flint Cps Inks Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 710 82
108 Wpe Sp. z o.o. Łódź 707,6 4
109 RAMP Sp. z o.o. Łódź 686,1 31,7
110 Portucale Sp. z o.o. Ksawerów 684,6 3
111 Cabicon Sp. z o.o. Łódź 683,8 2,3
112 Pro Domus Sp. z o.o. Ksawerów 666,5 9,8
113 FPHU JJM Sp. z o.o. sp.k. Kutno 664,8 7,1
114 Pro-Sun Sp. z o.o. Łódź 663 14,2
115 Korwus Sp. z o.o. Gawrony 660 6,7
116 Avita Spółka z Ograniczoną Oodpowiedzialnością Łódź 656,4 1,2
117 Centrum Klimatyzacji Sp. z o.o. sp.k. Łódź 654,1 1,8
118 Sem Trans Sp. z o.o. Łódź 642 0,6
119 Erpol Sp. z o.o. Pabianice 631,9 0,6
120 Inkaso 84 Sp. z o.o. Łódź 628,8 1,5
121 RTCL Sp. z o.o. Łódź 622,5 4,7
122 Hm Logistics Sp. z o.o. Kluki 622,3 5,2
123 Bestgum Polska Sp. z o.o. Rogowiec 620,6 131,4
124 OPTEX S.A. Opoczno 617,4 72,4
125 Dest Dybowski-Tomczak sp.j. Łódź 610,5 5,8
126 Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich Opus Łódź 582,3 3
127 Foodsoft.Pl Sp. z o.o. Łódź 574,4 6,5
128 LRC Poland Sp. z o.o. Łódź 574,1 33,8
129 Oxymoron Sp. z o.o. Łódź 570,6 0,8
130 Jw Instal Sp. z o.o. Łódź 569,9 0,2
131 Enjatesa Polska Sp. z o.o. Łódź 559,8 49,1
132 Hurtownia Elektrotechniczna MAPEX S.J. P. Lesz, A. Lesz Pabianice 555,1 90,4
133 Bean Sp. z o.o. Radomsko 548,1 12,7
134 Horyzont 24 Sp. z o.o. Skierniewice 539,1 2,6
135 Alubest Polska Sp. z o.o. Łódź 536,8 1,1
136 Magdam Sp. z o.o. Łódź 527,6 10,6
137 Łódzka Organizacja Turystyczna Łódź 525,6 14,1
138 Mitex K & z Sp. z o.o. Ksawerów 525,5 4,4
139 Kobo System Sp. z o.o. Łódź 524,5 3,4
140 Becker Antriebe Sp. z o.o. Pabianice 519,2 3,4
141 New Direction Sp. z o.o. Łódź 502,7 2,3
142 Sky Company Sp. z o.o. Łódź 500,5 27,9
143 Bugaj Sp. z o.o. Bugaj Zakrzewski 498,1 140,1
144 U-Fin Sp. z o.o. Łódź 494,3 2,3
145 Planet English Sp. z o.o. Pabianice 494 2,5
146 Kpw Audyt Sp. z o.o. Łódź 493,5 0,1
147 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moto-Plich Sp. z o.o. Łazisko 488,2 1,1
148 Domikon Sp. z o.o. Czerniewice 485,3 19,1
149 Wanilia Sp. z o.o. Łódź 483,5 5,5
150 Agencja Pracy Tymczasowej Ems Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 464,5 13,6
151 Furel Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 463,5 11,3
152 Olp Sp. z o.o. Łódź 462,8 0,5
153 Polskie Hurtownie Dachowe Sp. z o.o. Gałków Duży 460,2 0,2
154 Awg Outsourcing Sp. z o.o. Łódź 459 3
155 Antus Sp. z o.o. Łódź 458,3 0,9
156 Forsed Sp. z o.o. Borowiecko-Kolonia 457,9 18,5
157 Inteve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 457,6 74,4
158 Lear Adam i Renata Kłucjasz sp.j. Bełchatów 454,9 13,2
159 Mediacom Press Sp. z o.o. Łódź 450,9 10,7
160 Direction Partner Sp. z o.o. Łódź 446,6 1,8
161 Kancelaria Ubezpieczeniowo-Kredytowa Df Sp. z o.o. Skierniewice 435,4 2,7
162 Soltrade Solecki M., Solecki Ł., Kiełb M. sp.j. Tomaszów Mazowiecki 435,2 17,7
163 Delia Cosmetics Sp. z o.o. Rzgów 433,9 172,8
164 Clinmedica Research OMC Sp. z o.o. S.K. Skierniewice 426,1 80,3
165 Stazel Sp. z o.o. Łódź 422,7 2,3
166 STAUBLI – Łódź Sp. z o.o. Łagiewniki Nowe 419,8 45,4
167 Madey Development Sp. z o.o. sp.k. Łódź 418,3 2,5
168 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. Zduńska Wola 415,1 4,2
169 Bluerank Sp. z o.o. Łódź 409,1 76,2
170 Vik-Bud Sp. z o.o. S.K. Łask 408,5 106,7
171 GAL-DRUK Drukarnia Krzysztof Łużyński Brzeźnio 401,9 12,8
172 Egc Sp. z o.o. sp.j. Łódź 400,7 186,1
173 Claro Sp. z o.o. Łódź 396,7 8,6
174 Sk Projekt Sp. z o.o. Łódź 393,2 9,2
175 Alfatechnik Sp. z o.o. Łódź 390,8 1,4
176 Provit Sp. z o.o. Kutno 389,7 23,3
177 Melwood Sp. z o.o. Skierniewice 383,5 8
178 JHM 2 Sp. z o.o. Skierniewice 382,1 25,1
179 Grupa Maksimo Sp. z o.o. Skierniewice 380,4 34,4
180 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 378,9 549,5
181 Fundacja Europejskie Centrum Budo Stara Wieś 376,2 56,9
182 Software 4e Sp. z o.o. Łódź 375,2 1,3
183 Free Development Sp. z o.o. Łódź 372,7 7,7
184 Expom Sp. z o.o. Krośniewice 367 12,9
185 Biuro Rachunkowe Aspekt Sp. z o.o. Łódź 364,4 0,7
186 Harris – Jet – Service Sp. z o.o. Łódź 362,3 14,7
187 Textil Transporten Sp. z o.o. Głowno 362,1 1,9
188 Capital Partner Sp. z o.o. Łódź 356,4 0,7
189 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego Łódź 356 45,9
190 Uni-Lex Sp. z o.o. Łódź 355,6 4
191 Pk-Pol Sp. z o.o. Łódź 355,5 5,1
192 PPHU Navi Wiesław Nalepa i Wspólnicy S.K. Pabianice 353,8 2,5
193 Metfrez Sp. z o.o. S.K. Łódź 345,2 0,7
194 Rewolucji25 Sp. z o.o. Łódź 343,1 1
195 Lpe Sp. z o.o. Łódź 342,6 1,5
196 Meblomir Sp. z o.o. Wieruszów 340,4 23,3
197 Queen Development Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 338,4 24,9
198 DEMG Sp. z o.o. Radomsko 337,1 16
199 Topfin Group Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 336,7 0,3
200 Siwkowski Budrem Sp. z o.o. Łódź 333,7 1
201 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Arbud Sp. z o.o. S.K. Augustynów 330 0,4
202 B1 Secure Sp. z o.o. Łódź 328,3 10,5
203 Euro Linum Polska Sp. z o.o. Łódź 327,6 2,6
204 Ventria Sp. z o.o. Łódź 326,7 138
205 Kral Sp. z o.o. Łódź 326,5 100,6
206 MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACYJNY Sp. z o.o. Pabianice 325 4
207 Fundacja Eurotenis Łódź 319,2 2,9
208 Trans-Partner Sp. z o.o. Rzgów 316,8 7
209 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 315,2 261,1
210 Eko Idea Sp. z o.o. Łódź 310,5 4,3
211 Bodnarbud Sp. z o.o. Łódź 310,4 2,2
212 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Activus Sp. z o.o. Łódź 305,3 2,3
213 Grupa Mediam Sp. z o.o. Łódź 303,9 1,2
214 Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. Łowicz 302,6 182
215 Ulm Poland Sp. z o.o. Dobroń 302,3 2,1
216 Bio-Api Sp. z o.o. Bechcice-Kolonia 298,7 0,3
217 Borghi Polska Sp. z o.o. Łódź 296,9 22,9
218 Yard Holding Sp. z o.o. S.K. Radomsko 294,6 9,7
219 Uniwersytet Łódzki Łódź 288,2 773,8
220 Novamed.Pl Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 286,6 27,1
221 Mala Fashion Sp. z o.o. Rzgów 286,4 2,1
222 Saturn Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. Opoczno 286,2 122,1
223 It-One Sp. z o.o. Łódź 283,3 6,5
224 SKB Budownictwo Sp. z o.o. Radomsko 282,7 2,3
225 Vho Sp. z o.o. Skierniewice 278,9 1,6
226 Standart Sp. z o.o. Zgierz 275,7 4,4
227 Tb Energia Sp. z o.o. Łódź 274,3 8,9
228 Martenti Sp. z o.o. Łódź 273,5 1
229 Maraf Sp. z o.o. Zgierz 272,6 34
230 Smp Bud Sp. z o.o. Łódź 272,6 2,3
231 Bp Group Poland Sp. z o.o. sp.k. Stara Gadka 270,2 73,6
232 Tecta – Sp. z o.o. Gałków Duży 268,9 0,5
233 Avallon Sp. z o.o. Łódź 268,7 59,8
234 Sommo Invest Sp. z o.o. sp.k. Łódź 267,3 20,1
235 Rrg Sp. z o.o. Łódź 265 5,6
236 Prime Tex Sp. z o.o. Starowa Góra 264,9 5,1
237 Workasistpoland Sp. z o.o. Łódź 263,5 6,1
238 Real Development Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 263,3 25,9
239 Salomon Consulting Sp. z o.o. Pabianice 262,9 1,6
240 Innomentors Sp. z o.o. S.K. Łódź 262,5 9,6
241 Frescon Sp. z o.o. Łódź 261,6 2,4
242 Polcalc Sp. z o.o. Łódź 259,3 91,3
243 Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o. Sieradz 259 3,4
244 Brzeski Holding S.A. Łódź 256,6 0,7
245 ORSA – MOTO Sp. z o.o. Ozorków 254,1 41,6
246 Best Meble Sp. z o.o. Wieruszów 253,4 1,8
247 Vecom Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 251,2 3,9
248 Semico Sp. z o.o. Łódź 248,7 1,5
249 Mains Sp. z o.o. Brzeziny 248,4 2,5
250 Medoplus Sp. z o.o. S.K. Łódź 247,9 3,5
251 Atum Energy Sp. z o.o. Łódź 246,5 18,5
252 Kymona Sp. z o.o. Łódź 246,2 0,4
253 Artmax Sobera Sp. z o.o. sp.k. Łódź 246 34,7
254 Vert Sp. z o.o. Wieluń 245,8 0,9
255 Applex Sp. z o.o. Sadkowice 245,1 35,7
256 WP Logistic Sp. z o.o. Łódź 244,7 0,8
257 Renton24 Sp. z o.o. Kalska Wola 241 3,2
258 Kornah Sp. z o.o. Pabianice 240,9 26,5
259 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Plant Sp. z o.o. Łódź 240,5 1,8
260 Spółdzielnia Producentów Tucz-Sol Sokolniki 240,5 1,3
261 Breva Energia Sp. z o.o. Łódź 240,3 1,4
262 Signa Sp. z o.o. Łódź 239,1 0,5
263 Alfa Agencja Ubezpieczeniowo-Finansowa Sp. z o.o. Łódź 238,5 1,4
264 Proste Ubezpieczenia Sp. z o.o. Zgierz 238,2 1,7
265 Kersten Buildings Sp. z o.o. Kleszczów 237,3 147,6
266 Igdp Sp. z o.o. Piątkowisko 236,6 23
267 Put Produkcja-Usługi-Technologia Sp. z o.o. Łódź 233,8 5,2
268 Smaltochimica Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 233 8
269 Linga Expo Sp. z o.o. Skierniewice 233 6,1
270 P & S Transport i Spedycja Pawlak, Stefaniak i Wspólnicy S.j. Pabianice 231,1 7,2
271 Rentpol Sp. z o.o. Łódź 230,4 4,1
272 Hoplon Sp. z o.o. Łódź 226,5 2,3
273 MITMAR Sp. z o.o. Głowno 220,9 57,9
274 Park Emerson Sp. z o.o. S.j. Piotrków Trybunalski 220,8 48,4
275 Spedton Sp. z o.o. Łódź 220,5 1,3
276 Broker Serwis Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Łagiewniki Nowe 220,1 3,2
277 Pfg Sp. z o.o. Pabianice 219,3 1,3
278 Nds Sp. z o.o. Łask 217,3 4,9
279 Agmadoro Sp. z o.o. Łódź 216,8 8
280 Grawex Sp. z o.o. Łęczyca 215,2 6,9
281 Domar Real Estate 1 Sp. z o.o. Łódź 214,9 11,2
282 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 214,3 144,5
283 Lux Torpeda Sp. z o.o. Łódź 214,1 0,3
284 Łódzkie Centrum Ubezpieczeniowe Sp. z o.o. Łódź 212,8 1,3
285 Niwa Sp. z o.o. Niwiska Dolne 211,6 58
286 Pers Chemicals Sp. z o.o. Kutno 210,4 1,3
287 Talan Sp. z o.o. Łowicz 208,5 7,1
288 Pathfinder Sp. z o.o. Zgierz 208,4 5,6
289 Wograf Sp. z o.o. Łódź 207,9 1,6
290 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierska Łódź 206,5 45,1
291 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Lutosławice Lutosławice Rządowe 206,1 4,4
292 Stomatologia Aldent Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 206 0,7
293 Flexipal Polska Sp. z o.o. Ignaców 202,6 5,9
294 Zakład Recyklingu Kamienia i Betonu Odpadowego Rekabet Sp. z o.o. Teolin 202,4 10,1
295 DP System sp. z o.o. Łódź 202,3 22,8
296 Forum Inkaso Sp. z o.o. Łódź 202,2 2,6
297 Film Hotel Sp. z o.o. Łódź 202,1 54,7
298 Ulmar Oil Sp. z o.o. S.K. Dąbrówka Wielka 201,5 7,1
299 Antima Sp. z o.o. Łódź 200,2 0,7
300 Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k. Łódź 199 232
301 Eksa Sp. z o.o. Łódź 198,2 32,4
302 Pagma-Bud Sp. z o.o. Łódź 198,1 0,7
303 Elema – M. Mikołajczyk, G. Podsiadły sp.j. Sieradz 198 83,8
304 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Podolin Podolin 197,7 3,5
305 Remoxa Sp. z o.o. Łódź 197,3 1,6
306 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak sp.j. Piotrków Trybunalski 196,6 147,6
307 Vitamex-Farm Sp. z o.o. Łódź 195,7 0,6
308 Pol-Dentax Sp. z o.o. Łódź 195 3
309 Diukpol Sp. z o.o. Łódź 194,4 9,8
310 Trawa Rolowana Plantacja Czarnocin Sp. z o.o. Czarnocin 193,9 20,9
311 Revelo Group Sp. z o.o. Łódź 193,6 6,6
312 Grupa Auto Center Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 193,2 0,1
313 B – Logistic Sp. z o.o. Łęczyca 191,7 6,7
314 ADR Consulting Sp. z o.o. S.K. Zgierz 191,4 6,1
315 Nzoz Medical Sp. z o.o. Krośniewice 190,5 5,9
316 Thomas Green Energy Sp. z o.o. Łódź 189,9 4,4
317 Sil-Bike Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. Opojowice 189,3 2
318 Grot Sp. z o.o. Rzgów 189 50,8
319 Z i S Invest Group Sp. z o.o. Pabianice 188,5 4,3
320 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pab-Katmar Ireneusz Żynda i Wspólnicy sp.j. Pabianice 187,7 13,6
321 Ptak Moda Sp. z o.o. Rzgów 187,3 9,3
322 Dgtrans Jakub Grzelak sp.k. Sieradz 185,6 1,1
323 Winni Sp. z o.o. Skierniewice 184,6 78,5
324 Fabelo Sp. z o.o. Opiesin 183,2 7,1
325 Kmj Pharma Sp. z o.o. Łódź 182,6 1
326 Conte Polska Sp. z o.o. Łódź 182,4 14,6
327 Romer Media Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 182,4 4,7
328 Hempis sp.j. Marek Pietrzak i Synowie Zakład Pracy Chronionej Piotrków Trybunalski 181,2 8,3
329 Sierant Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 180,3 35,8
330 Langeo Construction S.A. Łódź 176,6 21,9
331 Sief-It Sp. z o.o. Łódź 176,5 8,8
332 Forza Tex Sp. z o.o. Starowa Góra 176,4 1,1
333 EL – KOL Sp. z o.o. S.K. Łódź 176,2 8,7
334 Szpital Zakonu Bonifratrów Św.Jana Bożego w Łodzi Sp. z o.o. Łódź 175,2 50,4
335 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jabłonkowa w Dobrzelinie Dobrzelin 175,2 0,6
336 Arkadan Sp. z o.o. Pabianice 174,7 0,2
337 Zakład Robót Sanitarnych Sanator Sp. z o.o. Rąbień 173,7 27,1
338 Dawico Sp. z o.o. Łódź 173,4 0,4
339 Zarębski sp. z o.o. Ksawerów 173 1
340 Workslow Bpm Sp. z o.o. Łódź 172,8 4,7
341 Sinco Import Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna Łódź 172,1 67,3
342 Future Adventure Construction Sp. z o.o. Skierniewice 171,3 38,6
343 Craft Tech Sp. z o.o. Łódź 171,2 2,1
344 Goldpharm Sp. z o.o. Łódź 171,1 2,8
345 Infratel Sp. z o.o. Zgierz 170,4 17,2
346 Warbud Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 170,3 1,3
347 GALLI POLAND Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 170,1 18,5
348 Zakład Cukierniczy Marek Bladowski Sp. z o.o. Zduńska Wola 169,5 0,8
349 Corin Sp. z o.o. Pabianice 168,4 0,2
350 Oltree Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 168,2 55,6
351 Gibo Sp. z o.o. Stawiszcze 167,9 120,3
352 ABC Dagis Sp. z o.o. Pabianice 166 1,5
353 Pionier – Italia Sp. z o.o. Suchoczasy 165,2 4,4
354 Torrecid Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 164,7 24,6
355 Elmatix Sp. z o.o. Łódź 164,6 12,4
356 Atc Sp. z o.o. Łódź 163,5 4,2
357 Spartawind Sp. z o.o. Łódź 163,5 2,8
358 BFF Polska S.A. Łódź 162,5 837
359 Metal-Market Poddębice Sp. z o.o. Poddębice 162,1 1,4
360 Work Service Professional Sp. z o.o. Pabianice 160,7 5,1
361 Agronatura Sp. z o.o. Pabianice 159,1 2,3
362 PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Łódź 158,8 60,4
363 Invest-Rol Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialanością Czarnocin 158,4 31,7
364 Trio-Plast Sp. z o.o. Przywóz 157,6 0,2
365 PEUK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Piotrków Trybunalski 157,5 71,1
366 Vibroson Łódź Sp. z o.o. Łódź 157,2 15,9
367 Artom Budownictwo Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 156,7 19
368 Zeltech – Maszyny Elektryczne Sp. z o.o. Łódź 156 10
369 Gnom Sp. z o.o. Łódź 155,9 48,6
370 Slotboom Chemia Polska Sp. z o.o. Nieborów 155,9 0,8
371 In4matik Sp. z o.o. Pawlikowice 155,3 0,4
372 B&P Real Estate Sp. z o.o. Łódź 155,1 43,3
373 Lux – Reisen Sp. z o.o. Łódź 153,2 3,4
374 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy Sp. z o.o. Łęczyca 152,9 25,9
375 Integral Audit Przedsiębiorstwo Audytorskie Sp. z o.o. Łódź 152,7 1,3
376 Przetwórstwo Owoców i Warzyw Wasilewski Sp. z o.o. Cielądz 152,3 10,7
377 Karat Salony Jubilerskie Sp. z o.o. Skierniewice 152 2,9
378 Lentimax Sp. z o.o. sp.k. Łódź 152 21,3
379 Polski Związek Wędkarski-Okręg w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski 151,4 5,2
380 Biuro Architektoniczne Forming Sp. z o.o. Łódź 150,4 0,1
381 KLIM-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 150,4 135,5
382 Inprogeo Sp. z o.o. Łęczyca 150,3 7,3
383 Prodjs Group Sp. z o.o. Łódź 150,2 0,5
384 Bg Group Sp. z o.o. Łódź 150,1 4,8
385 Food Service Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 149,7 69,4
386 Politechnika Łódzka Łódź 149,1 485,3
387 Mawos Sp. z o.o. Łódź 149 75,6
388 Hilington Sp. z o.o. Ustronie 147,3 0,4
389 Flexijob Sp. z o.o. S.K. Wieluń 147,2 63
390 Kiwi Sp. z o.o. Łódź 146,8 0,5
391 Bto Sp. z o.o. Łódź 146,7 11,9
392 Agencja Ochrony Twierdza Sp. z o.o. S.K. Łódź 145,9 21,5
393 Help-Med Sp. z o.o. Łódź 145,8 6,7
394 Erg Sp. z o.o. Łódź 145,5 1,6
395 Ramaro Logistic Sp. z o.o. Łódź 145,4 20,9
396 Norma Sp. z o.o. Wróblew 145,2 13,7
397 Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o. Zgierz 144,9 16,7
398 Pietrucha New Energy Sp. z o.o. Błaszki 144,5 43
399 Loop Sp. z o.o. Łódź 144,4 2,7
400 Intivum Limited sp.k. Sieradz 144,1 17,2
401 Smart Plane Sp. z o.o. Łódź 144,1 15,8
402 Hurtownia Tkanin Stanik Sp. z o.o. sp.k. Łódź 143,9 16,5
403 Wydawnicza Park Sp. z o.o. S.K. Łódź 143,9 28,2
404 Prokliencki Sp. z o.o. Łódź 143,5 0,2
405 White Solution Sp. z o.o. sp.k. Łódź 143,5 28,2
406 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Nowym Kawęczynie Nowy Kawęczyn 143,4 0,9
407 Bkk Razem Sp. z o.o. Bełchatów 143,3 1,1
408 Pokazy Pirotechniczne Strzelec Sp. z o.o. Łódź 142,7 0,5
409 Pracownia Architektoniczno-Urbanistyczna Studio 3 Sp. z o.o. Łódź 142,6 0,7
410 Techniki Grzewcze i Sanitarnean-Mn Sp. z o.o. S.K. Łódź 141,8 14,7
411 British Centre Sp. z o.o. Łódź 141,7 3,7
412 BKP Sp. z o.o. Wieluń 141,2 18,1
413 Jkm Mirex Sp. z o.o. Skierniewice 140,8 5,6
414 Beno Fashion Sp. z o.o. Rzgów 139,4 1,4
415 Ng Capital Sp. z o.o. sp.k. Łódź 139,3 6,6
416 Polska Sieć Handlowa Kangur Sp. z o.o. Łódź 139,1 5,5
417 Studium Nowoczesnych Technologii Szkoleniowo Wdrożeniowych Sp. z o.o. Łódź 138,4 2,6
418 Auto Kabziński Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 137,6 9,6
419 Capital Partner Sp. z o.o. sp.k. Łódź 137,4 35
420 Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy Bełchatów 137 53,7
421 Maya Victory Sp. z o.o. Bogumiłów 136,2 48,4
422 Ces Sp. z o.o. Bełchatów 135,9 7,9
423 Inventeq Textile Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 135,4 6,3
424 Lw Accounting Sp. z o.o. S.K. Łódź 135,3 1,4
425 Farmizmar Sp. z o.o. Sp.J. Łódź 135,2 1,3
426 Cflf Sp. z o.o. Niecki 135,1 1,8
427 Inżtech Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 134,4 128,3
428 Kemada Sp. z o.o. sp.k. Łódź 133,4 74,4
429 Anpol Sp. z o.o. Biskupice 133,4 2,2
430 Instytut Naukowo-Badawczy Iurismed Sp. z o.o. Independent Medical Examiners w Kutnie Kutno 133,1 13,8
431 PPH Rewa Sp. z o.o. Nowy Redzeń 133 22
432 Jack Garage Sp. z o.o. Pabianice 133 1,9
433 Witamina Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców Biała Rządowa 133 23,1
434 Biuro Rachunkowo-Księgowe Contables Sp. z o.o. Łódź 132,8 0,6
435 Media Miar Sp. z o.o. Łódź 132 0,3
436 Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Im. Kazimierza Staszewskiego w Pabianicach Pabianice 131,3 0,3
437 Hydro-Tech Beta Sp. z o.o. Pabianice 130,2 25,9
438 Buszrem – Nieruchomości Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 130,1 2,3
439 Exaco Sp. z o.o. Łódź 129,7 13,2
440 Thermo-Stan Sp. z o.o. Głowno 129,5 5,4
441 Alimentura Sp. z o.o. Łódź 129,3 11,5
442 E.S.O. S.A. Spółka Komandytowa Łódź 129,2 1,2
443 Jkm Invest Sp. z o.o. Łódź 128 30,4
444 Smoke Solution Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 127,4 3,2
445 Sam-Rol Sp. z o.o. Łódź 127,4 0,5
446 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Nowa Brzeźnica 127,3 0,2
447 Agro – Land Sp. z o.o. Łódź 126,8 16,5
448 Qbig Lean Dariusz Lenart i Wspólnicy S.K. Łódź 125,6 4
449 Merkury Sp. z o.o. Bełchatów 125,5 2,7
450 Ekologiczna Gospodarka Odpadami – Likwidacja i Transport Egolit Sp. z o.o. Łanięta 125,1 18,6
451 Serwis Wyrobów Preizolowanych Tomasz Filipiak Sp. z o.o. Łódź 123,8 32,1
452 Kubiak sp.j. Łódź 123,7 16,7
453 Cfc Sp. z o.o. Łódź 122,4 3,2
454 Mur-Kontrakt Sp. z o.o. Łódź 121,3 11,2
455 3xl System Sp. z o.o. Łódź 121,3 2,7
456 BS Serwis Sp. z o.o. Radomsko 120,9 1,9
457 Viadukt Sp. z o.o. Osjaków 120,9 0,4
458 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowo – Handlowe Bud – Mar L. Boguń M. Bukowski SP.J. Łódź 120,8 41,8
459 Kamień Milowy Sp. z o.o. Łódź 120,6 8,4
460 Rol-Bud W.Pietraszczyk sp.j. Rzgów 120,4 7,2
461 EPC Sp. z o.o. Łódź 120,2 9,8
462 Eko-Kompleks Jerzy Fidrysiak, Jolanta Budzińska sp.j. Rzgów 120,1 41,9
463 Freedom Development Sp. z o.o. Łódź 119,7 0,7
464 Lukor Sp. z o.o. Rogowiec 119,6 43,1
465 Agro-Consulting Group Sp. z o.o. Zamoście-Kolonia 119 0,3
466 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jumikop Sp. z o.o. Łódź 118,7 4,7
467 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Tucz – Pork Brzoza 118,5 4
468 Union Polska Sp. z o.o. Radomsko 117,9 763,2
469 Rainbow Tours S.A. Łódź 117,5 610,6
470 Italia-Line Sp. z o.o. Pabianice 117,2 2,5
471 Bemtex Investment Sp. z o.o. Pabianice 117,2 1,5
472 Vinove Sp. z o.o. Starowa Góra 117,1 10,6
473 Insurance Fabric Sp. z o.o. Łódź 116,9 0,8
474 Eko-Instal Polska Sp. z o.o. Wieluń 116,6 1,3
475 Biuro Invest Sp. z o.o. Pabianice 116,6 6,9
476 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 116,6 508,9
477 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Big-Pig Stefanów 116,3 2,3
478 Agromex-Trans Sp. z o.o. Lipiny 116,2 8,3
479 Active Bhp Sp. z o.o. Łódź 115,8 6
480 Villa Romanów Sp. z o.o. Łódź 115,8 8,3
481 AM Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 115,4 2,3
482 Oltan Siemińscy Sp. z o.o. Kodrąb 114,7 4,2
483 Grupa Dziesięcina Sp. z o.o. sp.k. Łódź 114,5 11,5
484 Archiwum Usługowe Akta Sp. z o.o. Sieradz 114 1,3
485 ZGO Aquarium Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 113,4 140,4
486 Alfaline Sp. z o.o. Łódź 113,1 4
487 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sława-Tymińscy sp.j. Pabianice 113 4,9
488 Civil Construction Sp. z o.o. Pabianice 112,5 6,6
489 Stawoz Inżynieria Pożarowa Sp. z o.o. S.K. Łódź 111,9 25,5
490 Modern Insurance Sp. z o.o. Łódź 111,2 0,2
491 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 111,2 268,6
492 Koda Public Relations Beata Kostrzewska i Sławomir Darzycki sp.j. Łódź 111,1 5
493 St Wentylacje Sp. z o.o. S.K. Łódź 110,9 19,9
494 AP Work Leader Sp. z o.o. Łódź 110,8 5
495 Hrp Group Sp. z o.o. Łódź 110,6 57,1
496 Jura Sp. z o.o. Jurajska Fabryka Mebli Przedbórz 110,4 9,1
497 Np-Projekt Sp. z o.o. Łódź 110,1 5,9
498 Pakos Sp. z o.o. Opoczno 109,8 22,6
499 Bromex Poland Sp. z o.o. sp.k. Wola Wiązowa 109,7 74,2
500 Eko-Region Sp. z o.o. Bełchatów 109,1 404,6
501 Deloitte Digital BPO Sp. z o.o. Łódź 109 37,3
502 Pawotex Sp. z o.o. Pabianice 109 4,8
503 Lvs-Tech Sp. z o.o. Łódź 109 7
504 Usługowa Spółdzielnia Światowid Łódź 108,9 9,6
505 Przedsiębiorstwo Budowlane Rb Poziom Sp. z o.o. Łódź 108,9 12,5
506 Genesis Szymańska sp.j. Łódź 108,9 44
507 Digitline Sp. z o.o. sp.k. Łódź 108,8 11,3
508 Profit Prime Sp. z o.o. Łódź 108,7 0,3
509 Gust Sp. z o.o. Pajęczno 108,4 21,3
510 Fundacja Łks Łódź 108,3 13,5
511 Im Plus Ilona i Andrzej Soleccy S.J. Łódź 108,2 64,1
512 Punkt Widzenia Sp. z o.o. Łódź 108,1 1,3
513 Karton Polska Sp. z o.o. S.K. Wymysłów 108 115,8
514 Towarzystwo Budowlano-Inwestycyjne Kontur Sp. z o.o. Pabianice 107,8 1,5
515 Jtb Sp. z o.o. Dobroń 107,7 27,8
516 Ostalczyk-Krata sp.j. Łódź 107,2 9,8
517 Energomontaż – Północ – Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 106,9 35,4
518 Wakat Sp. z o.o. Pabianice 106,9 2,5
519 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tuszynie Tuszyn 106,9 0,9
520 Inthermo Sp. z o.o. Radomsko 106,7 6,4
521 Real Home Sp. z o.o. S.K. Łódź 106,6 21,2
522 Maja Sp. z o.o. Skierniewice 106,6 4,2
523 Dierre Łódź Sp. z o.o. Łódź 106,3 4,2
524 Manufaktura Group Sp. z o.o. Łódź 106,1 2,7
525 ERG Construction Sp. z o.o. Łódź 105,8 11,4
526 Ac Klimat Sp. z o.o., S.K. Łódź 105,5 16
527 P.M.T. Trading Sp. z o.o. Łódź 105,3 20
528 Interrex-Rings Sp. z o.o. Łódź 105,3 0,7
529 Patagoria Sp. z o.o. Łódź 105,2 3,6
530 Cdf Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 105,1 21,5
531 Ulisse Sp. z o.o. Łódź 104,8 6,6
532 FKF Sp. z o.o. Łódź 104,7 7,6
533 Mk2 Sp. z o.o. Gaszyn 104,5 0
534 Mar Agency Sp. z o.o. Łódź 104,5 8,2
535 Pankejk Łódź Sp. z o.o. Łódź 104,4 4
536 Zakład Budownictwa Ogólnego Jan i Jarosław Leśniewscy sp.j. Łódź 104,4 7,5
537 Polttimo Sp. z o.o. Niedyszyna 104,2 57
538 SP Medical Sp. z o.o. Zduńska Wola 104,1 90,6
539 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Motoryzacji U-Car Sp. z o.o. Skierniewice 104 7,4
540 Innowacyjne Rozwiązania Sportowych Produktów Sp. z o.o. Pabianice 103,7 0,8
541 Łobzowska Parkone Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 103,7 76,8
542 Victoria Alho Sp. z o.o. Łódź 103,7 1,5
543 Honeywell Safety Products Polska Sp. z o.o. Łódź 103,5 31,7
544 Cwk – Sp. z o.o. Łódź 103,3 7,1
545 Lupoline Sp. z o.o. Łódź 102,9 4,1
546 Eca Detal Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 102,7 0,8
547 Kowalewski Sp. z o.o. Stawiszcze 102,7 6,8
548 Akademia Stomatologii Sp. z o.o. sp.k. Łódź 102,3 5,6
549 M-Drog Sp. z o.o. Domaniew 102,3 42,2
550 Kleszczowska Przychodnia Salus Sp. z o.o. Kleszczów 102,1 11,6
551 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centrotek Urszula Jóźwiak-Mroczkowska, Piotr Jóźwiak, Bogdan Orłowski sp.j. Łódź 102 4,8
552 Great Open House – Sp. z o.o. Łódź 101,8 5,6
553 Hydrex Sp. z o.o. Łódź 101,5 0,9
554 Telimena Corp. Sp. z o.o. Łódź 101,4 2,2
555 Centrum Medyczne – Szpital Świętej Rodziny Sp. z o.o. Łódź 101,1 32
556 Jkm Sp. z o.o. Łódź 101 2,1
557 Medgaz Sp. z o.o. Łódź 101 1,3
558 Recovet Sp. z o.o. S.K. Łódź 100,9 15,3
559 Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Łódź 100,5 4682,9
560 Termoliny.Pl. Sp. z o.o. Rzgów 100,5 4,1
561 Premium Ltd Sp. z o.o. Łęczyca 100,4 13,9
562 Happyhome Jerzy Filipek S.K. Łódź 100,3 3,4
563 Skupieński Marketing Sp. z o.o. Łódź 100,1 3
564 Taras G. i B. Wasilewscy Spółka Komandytowa Taras 99,8 13,6
565 Kancelaria Biegłych Rewidentów Josef Welt Sp. z o.o. Łódź 99,4 1,9
566 Vattenball Sp. z o.o. S.K. Uniejów 99,4 1,1
567 W&K Trading Company Sp. z o.o. Kutno 99,3 25,4
568 Vertus Sp. z o.o. Zgierz 99,2 1,7
569 Rawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 99,2 9,1
570 Ec-5 Architekci Sp. z o.o. sp.k. Łódź 99 1,5
571 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk Sp. z o.o. Kutno 98,8 0,6
572 Medycyna Grabieniec Sp. z o.o. Łódź 98,8 27,8
573 Juma Sp. z o.o. Sieradz 98,7 4,9
574 Wizja V Sp. z o.o. Łódź 98,7 139,8
575 Abd-Sc Sp. z o.o. Łódź 98,4 5,3
576 Ogólnopolskie Biuro Brokerskie Patron Sp. z o.o. Łódź 98 1,8
577 Instytut Badawczo – Rozwojowy Biogened Sp. z o.o. Łódź 97,4 3
578 Biuro Obsługi Rachunkowej Wnma Sp. z o.o. Bełchatów 97,2 0,2
579 R2D2 S.A. Łódź 97,1 8,9
580 Firma Handlowo-Usługowa Sebastian Sp. z o.o. Łódź 96,7 0,1
581 Joka Serwis Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 96 1,5
582 Zakłady Mięsne Rawa Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 95,8 7,3
583 Sbc Inspektor Sp. z o.o. Łódź 95,8 4,1
584 Netsystem Sp. z o.o. Krośniewice 95,4 0,9
585 Spółdzielnia Pol-Tucz w Rękoraju Rękoraj 95,2 3,2
586 A.G. Amir Sp. z o.o. Łask 95,2 4,3
587 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Makowie Maków 95,2 1,2
588 Uruchomienia.Eu Sp. z o.o. Łódź 95 20
589 Gk Biuro Rachunkowe Gabriela Kwiatkowska Sp. z o.o. Łódź 94,9 0,6
590 Eco Resort Sp. z o.o. Łowicz 94,9 8,3
591 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. Poddębice 94,5 81
592 Kwedax Sp. z o.o. Łódź 94,4 41,7
593 Conea Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 94,2 1,5
594 Mechanika – Jakubowski Sp. z o.o. S.K. Łódź 94,2 5,6
595 Genesis Pharm Sp. z o.o. sp.k. Łódź 93,7 98,1
596 Idea Technik Sp. z o.o. Sieradz 93,7 24,6
597 Skorpio Duda, Duszyńscy sp.j. Bełchatów 93,6 14
598 Agencja Ochrony Wega Sp. z o.o. Radomsko 93,6 1,6
599 Succsto Sp. z o.o. Łódź 93,6 0,4
600 Polsko-Włoskie Przedsiębiorstwo Mondo-Calza Sp. z o.o. Łódź 93,4 5,8
601 Cargo-Express Sp. z o.o. Pabianice 93,3 4,3
602 MS Agro Sp. z o.o. Rzgów 93,2 1,9
603 F.U.Speed-Car Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 92,8 0,3
604 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Czartki 92,8 20,1
605 Pro Solutions Łódź Sp. z o.o. Łódź 92,5 17,1
606 Dealer Sprzętu Komunalno-Rolniczego Sp. z o.o. Wieluń 92,2 2,3
607 Citonet-Łódź Sp. z o.o. Łódź 91,9 6,3
608 Staltech Polska Sp. z o.o. Przedbórz 91,8 14,7
609 Eskulap Pabianice Sp. z o.o. Pabianice 91,7 2,7
610 Dentoline Clinic Sp. z o.o. Łódź 91,3 4
611 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. sp.k. Kamieńsk 91,3 101,7
612 PRT Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 91,1 481,1
613 Atqm Sp. z o.o. Łódź 90,8 0,1
614 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe SANEL Zaniewicz sp.j. Bełchatów 90,6 40,4
615 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Profi-Tech Sp. z o.o. Wieluń 90,6 0,1
616 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzeczycy Rzeczyca 90,4 6
617 Eskado Sp. z o.o. Łódź 90,1 1,7
618 Hendukol Sp. z o.o. S.K. Łódź 90,1 0,3
619 Joka Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 90,1 133,5
620 Bestblok Sp. z o.o. Wieluń 89,7 22
621 Logistic City Sp. z o.o. III S.K. Piotrków Trybunalski 89,4 25,3
622 Budo-Serwis Sp. z o.o. Łódź 89,4 4,9
623 Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o. Łódź 89,3 23,3
624 Szklarek&Szklarek Sp. z o.o. Szymanów 88,9 1,4
625 Cetech Sp. z o.o. Łódź 88,6 18,1
626 Abc Ener Gia Sp. z o.o. Łódź 88,4 0,3
627 Xanti Sp. z o.o. Łódź 88,3 6
628 Fm Agro Sp. z o.o. Dąbrowa 88,2 0,8
629 Avanti – Marczyk sp.j. Łódź 88,2 78,2
630 Icom – Invest Sp. z o.o. Pabianice 87,8 15,2
631 Modern Sp. z o.o. Łódź 87,7 1,9
632 Coverit Sp. z o.o. sp.k. Łódź 87,6 2,3
633 Lophius Sp. z o.o. Łódź 87,5 0,9
634 Target Pin Sp. z o.o. Łódź 87,4 7,2
635 Bratex Sp. z o.o. Wieruszów 87,3 31,4
636 El-Elektro Sp. z o.o. Łódź 87,2 3,3
637 Lenora Sp. z o.o. Łódź 86,8 2,8
638 AQUAFILTER EUROPE Sp. z o.o. Łódź 86,7 5,6
639 Nk MIX Sp. z o.o. Głowno S.K.A. Głowno 86,6 26,8
640 Sawo Recykling Kazimierz Szałapski, Zbigniew Szałapski sp.j. Zgierz 86,6 97,2
641 Iacobus Sp. z o.o. Łódź 86,5 5,1
642 Wojewódzki Związek Zrzeszeń Kupców i Usługodawców w Łodzi Rok Założenia 1913 Łódź 86,1 3,5
643 Emprise Sp. z o.o. S.K. Łódź 86,1 7,2
644 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Miratrans Mirosław Stasiak sp.j. Błonie 86 8,7
645 Rab-Bet Sp. z o.o. Wieluń 85,9 6,7
646 Hansen – Dental Polen Sp. z o.o. Łódź 85,8 4,4
647 Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań Łódź 85,7 2,1
648 Kaczmarek – Zakrzewski sp.j. Zduńska Wola 85,7 14,8
649 Fundacja Cinemavision Łódź 85,7 0,9
650 Solum M.Binikowska – Gać sp.j. Łódź 85,5 7,8
651 Msprofit Sp. z o.o. Radomsko 84,9 0,7
652 Texpro Solutions Sp. z o.o. Łódź 84,9 0,2
653 Tech-Pipe Sp. z o.o. Łódź 84,9 17,8
654 Marol Bis Sp. z o.o. Wiaderno 84,6 18,9
655 GSP Group Sp. z o.o. Łódź 84,4 54,5
656 MEX Master Sp. z o.o. Łódź 83,9 24,7
657 MERYDIAN S.A. Brokerski Dom Ubezpieczeniowy Łódź 83,8 2,6
658 Biomen S.R.O. S.K. Łódź 83,7 4,3
659 Frigo Transport Sp. z o.o. Tuszynek Majoracki 83,5 2,9
660 Opal Investment Sp. z o.o. sp.k. Łódź 83,4 3,7
661 Insense Sp. z o.o. Łódź 83,4 3,7
662 BELIT sp. z o.o. Czechy 83,2 21,8
663 Tradimex Ppt Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 83 3,4
664 Wojt-Mar Wod-Kan i C.O. Sp. z o.o. Pabianice 82,8 1,5
665 Petecki Enterprises Sp. z o.o. Łódź 82,7 14,3
666 Epifatech Poland Sp. z o.o. Łowicz 82,5 2,2
667 Textile One Sp. z o.o. Łódź 82,3 1,3
668 Ap-Logic Sp. z o.o. Zduńska Wola 82,2 29,8
669 Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. Łódź 82,1 107,8
670 Cleaner Sp. z o.o. Łódź 82 26,6
671 Kancelaria Brokerska Quatro Sp. z o.o. Łódź 81,9 0,9
672 Tres-Med Sp. z o.o. Sieradz 81,6 16,7
673 Artmax Sp. z o.o. Łódź 81,1 43,1
674 Implamed Sp. z o.o. S.K. Łódź 80,8 23,3
675 Polska Woda Sp. z o.o. Ozorków 80,5 80,6
676 Kołodziej Sp. z o.o. Łódź 80,5 1,4
677 Global Quantum Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 80,5 15,7
678 Arimex Damis Sp. z o.o. Zduńska Wola 80,3 9,1
679 Telenerg-Bis Energia Sp. z o.o. Łódź 80,2 12,3
680 Elbest Security Sp. z o.o. Bełchatów 80,1 27,6
681 Biopower-Transport Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 80,1 3
682 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 79,9 17
683 MET-WAR Sp. z o.o. Radomsko 79,8 2,8
684 Martello Sp. z o.o. Łódź 79,8 19,7
685 Agromex Wojciech i Jacek Fraszka sp.j. Marzenin 79,7 93,2
686 Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. Kolonia Osiek 79,7 85,4
687 Intap Advanced Technology Sp. z o.o. sp.k. Bukowiec 79,6 269,1
688 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pol – Med Sp. z o.o. Dłutów 79,1 3,2
689 Mikomed Sp. z o.o. Łódź 79,1 13,7
690 Pw Finanse i Nieruchomości Sp. z o.o. Łódź 79 0,1
691 Staleo Sp. z o.o. Łódź 78,8 5
692 Risko Consulting Sp. z o.o. Łódź 78,8 0,6
693 Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. Łódź 78,8 12,6
694 Agencja Pracy Tymczasowej Work – Bud Serwis Sp. z o.o. Uniejów 78,8 93,9
695 Hesystem Sp. z o.o. Łódź 78,6 2,2
696 Grand.Org.Pl Sp. z o.o. Łódź 78,2 1,6
697 Alexbud-System Sp. z o.o. Tymienica 78 0,2
698 Energo-Serwis Sp. z o.o. Radomsko 78 20,5
699 Smart-Tech Sp. z o.o. Podlas 77,9 13,4
700 Globitell Wholesale Sp. z o.o. S.K. Łódź 77,7 199,2
701 Marilyn Retail Sp. z o.o. Łódź 77,6 17,1
702 Vita Idea Sp. z o.o. Łódź 77,6 4,7
703 Quanta Media Sp. z o.o. Spółka Komandy Towa Łódź 77,5 3,8
704 Robot Projekt Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 77,3 0,7
705 Atlas Sp. z o.o. Łódź 77,2 1910,3
706 Fileclo Sp. z o.o. Łódź 76,8 6,1
707 Marvel Sp. z o.o. Łódź 76,3 33
708 Kancelaria Rachunkowości Fakturus Sp. z o.o. Łódź 76,1 2,4
709 Spółdzielnia Producentów Grzybów Jadalnych Maków 76,1 13,6
710 Hurtownia Papierosów Sp. z o.o. Brzeziny 75,7 1,4
711 Alda, D. Bajer, G. Olszówka sp.j. Pabianice 75,5 5,7
712 Firma Handlowa Alma Sp. z o.o. Cienia 75,3 18,6
713 Gp Energy Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 75,3 19,9
714 Epj Sp. z o.o. S.K. Niwiska Dolne 75,2 32,9
715 Sameco Polska Sp. z o.o. Niesułków 75,1 2,3
716 Knittex Sp. z o.o. sp.k. Łódź 75 62,7
717 Rolsad A. Seliga, M. Wójciak, G. Orzeszek sp.j. Rawa Mazowiecka 74,8 20,1
718 Martex – W.Cieśliński i K.Król sp.j. Łódź 74,7 7,4
719 Polamber Sp. z o.o. Zgierz 74,6 5,4
720 Solarprojekt Construction Sp. z o.o. S.K. Radomsko 74,3 4,2
721 Lamara Sp. z o.o. Łódź 73,7 1,5
722 Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlano- Usługowe Wiktor sp.j. Radomsko 73,5 9,6
723 Pulsmedica Sp. z o.o. Łódź 72,4 0,6
724 Pionier-Meble Łubnice Sp. z o.o. Łubnice 72,4 40,1
725 Kryszpol Masarnia Sp. z o.o. Ozorków 72,2 2,2
726 Paribus Sp. z o.o. Łódź 72,2 0,3
727 Stado Ogierów w Bogusławicach Sp. z o.o. Bogusławice 72 20,9
728 Pilamis Sp. z o.o. S.K. Łódź 72 54,9
729 Instmet Sp. z o.o. Mroczków Gościnny 72 1,3
730 Telmon Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 71,9 4,2
731 Cyfrowy Detox Sp. z o.o. Łódź 71,8 0,3
732 Ingwar Sp. z o.o. Skierniewice 71,8 0,2
733 El-Pol Installations Sp. z o.o. Radomsko 71,8 11,1
734 Audyt2biznes Sp. z o.o. Łódź 71,7 2,2
735 Apteka Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 71,5 8
736 ZIEM-BUD Sp. z o.o. Łódź 71,3 7
737 Patron Polska Sp. z o.o. Kutno 71,3 2,1
738 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekomet A. Kawecki sp.j. Wróblew 71,2 11
739 Logistic City Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 71,1 143,5
740 Naczelna Organizacja Techniczna Oddział w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski 71 0,7
741 Verte Zbigniew Piwoński sp.j. Łódź 71 8,4
742 Termokor Kaefer Sp. z o.o. Rogowiec 71 19
743 WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe Łódź 70,9 20,3
744 Rc Design Sp. z o.o. Maków 70,7 49,1
745 BM Reflex Sp. z o. o. S. K. Łódź 70,7 49,2
746 Staszewski PHU sp.k. Łódź 70,7 3,7
747 Klimeko Sp. z o.o. sp.k. Dionizów 70,5 70,8
748 Expert Okna Premium Sp. z o.o. Łęczyca 70,3 4,6
749 Compagra Sp. z o.o. Ujazd 70,2 5,9
750 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Brzeziny 70 26,4
751 El-Pol Sp. z o.o. Radomsko 69,9 3,1
752 A.M. Enterprise Sp. z o.o. Łódź 69,9 1,7
753 Led Euro Sp. z o.o. Łódź 69,6 2,6
754 Przeds. Budownictwa Telekomunikacyjnego TEKOM Sp. z o.o. Pabianice 69,5 18,4
755 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Nasza Chata Skierniewice 69,4 1,8
756 Manor House – Sp. z o.o. Radomsko 69,2 29,6
757 Bicotone Sp. z o.o. Łódź 69,2 12,3
758 Femina Stefan Derędowski sp.j. Łódź 69 47
759 Arisco Sp. z o.o. Łódź 68,8 3,9
760 Metrotv Sp. z o.o. Łódź 68,8 1,1
761 Broker Maszyny Sp. z o.o. Łagiewniki Nowe 68,8 7,3
762 Terra Stone Sp. z o.o. Łódź 68,7 2,4
763 Agencja Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych Abn Sp. z o.o. Kutno 68,5 4,8
764 Puuka Form Sp. z o.o. S.K. Bełchatów 68,5 0,7
765 Hoper Sp. z o.o. Drobnice 68,4 1,3
766 Vernus Sp. z o.o. Pabianice 68,3 8,5
767 PL GROUP S.A. Łódź 68,2 48,5
768 Biuro Turystyki – Fundusz Wczasów Pracowniczych Sp. z o.o. Łódź 67,9 0,7
769 Aplan Media Sp. z o.o. Łódź 67,8 5,6
770 Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. Łódź 67,8 22,8
771 Kancelaria Rachunkowo – Prawna KRP sp. z o.o. Bełchatów 67,6 1
772 Vent Energy Sp. z o.o. Łódź 67,5 1,3
773 Mag Industrieservice Polska Sp. z o.o. Łódź 67,4 2,9
774 Dom Mody Skórska Sp. z o.o. Łódź 67,3 5,2
775 Benefit Auto Jtb Sp. z o.o. S.K. Łódź 67,3 18,6
776 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Agros-Wrońscy Sp. z o.o. Strzelce Wielkie 67,2 34,6
777 Wodkol-Bis Sp. z o.o. Łódź 67,2 3,7
778 Pawo-Men Sp. z o.o. S.K. Pabianice 67,1 35,5
779 TTN Polska Sp. z o.o. Łódź 67,1 1,4
780 Zakład Opieki Zdrowotnej Pazare Sp. z o.o. Pabianice 67 1,6
781 AQUA PARK ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 67 163,1
782 Aki Sp. z o.o. Łódź 66,9 1,7
783 Emerson Sp. z o.o. S.J. Piotrków Trybunalski 66,9 125,8
784 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 66,8 264,2
785 Trustit Sp. z o.o. Łódź 66,5 3,5
786 Bio-Systec Sp. z o.o. Łódź 66,5 1,3
787 Biuro Rachunkowe Bilans+ Sp. z o.o. Tobiasze 66,4 1,7
788 Makalu Fashion Sp. z o.o. S.K. Łódź 66,3 48,9
789 Grupa Polskie Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Łódź 66,3 6,1
790 Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o. Łódź 66,2 44,1
791 Space Boat Studios – Sp. z o.o. Łódź 66,1 2,7
792 Spice Sp. z o.o. Radomsko 66,1 3,1
793 Falkopia Sp. z o.o. Zgierz 66 2,4
794 Defero Sp. z o.o. Sieradz 65,8 20,8
795 Blask – Sp. z o.o. Łódź 65,1 2,7
796 Gmsynergy Sp. z o.o. Rzgów 65,1 0,4
797 Zakład Usług Budowlanych Budmel – Zyguła, Kapusta sp.j. Tymianka 65,1 56,3
798 MakoLab S.A. Łódź 64,9 108,6
799 Vista Poland Sp. z o.o. Krobanów 64,9 31,8
800 Crede Sp. z o.o. Łódź 64,8 2,1
801 Ltr Labs Sp. z o.o. Skierniewice 64,4 0,5
802 Kancelaria Biegłych Rewidentów Consultus Sp. z o.o. Łódź 64,3 0,6
803 Sts Cargo Sp. z o.o. Łódź 63,9 2,1
804 Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp.j. Łódź 63,9 30,3
805 Lennylamb Sp. z o.o. Kłudzice 63,8 1,1
806 Instytut Szkolenia Kierowców Zawodowych Adr-Os Sp. z o.o. Straszów 63,7 3,8
807 Grupa Dziesięcina Sp. z o.o. Łódź 63,6 0,1
808 Fundacja Edukacji Wizualnej Łódź 63,4 2,4
809 Przedsiębiorstwo Petro-Mark Sp. z o.o. Zwierzyniec 63,3 2,1
810 Global Quantum Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 63 3,6
811 Polskie Centrum Opieki Domowej Sp. z o.o. Łódź 63 11,9
812 Rewolucji25 Sp. z o.o. S.K. Łódź 62,8 10,3
813 Prima Sorte Sp. z o.o. Pabianice 62,7 0,5
814 HM Helvetia Meble Sp. z o.o. sp.k. sp.k. Wieruszów 62,6 52,5
815 Janis Sp. z o.o. Łódź 62,5 0,1
816 Gmsynergy Sp. z o.o.-S.K. Rzgów 62,5 44
817 Nivela Sp. z o.o. Ławy 62,3 24,1
818 01 Partner Sp. z o.o. Łódź 62,1 8,8
819 Fabryka Narzędzi Sil-Tool Sp. z o.o. Opojowice 62,1 4,5
820 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Samopomoc w Łodzi Łódź 61,9 40,4
821 Energetyka Cieplna-Sp. z o.o. Wieluń 61,9 10,8
822 Klaris Sp. z o.o. Łódź 61,8 0,1
823 Evangelist::dotmatik Sp. z o.o. Łódź 61,7 2,5
824 TWIST – POL Sp. z o.o. Kobiele Wielkie 61,6 95,5
825 ARTOM HANDEL Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 61,4 4,1
826 M&T Group Sp. z o.o. Łódź 61,4 1,6
827 Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J. Rzgów 61,3 38,9
828 Kancelaria Księgowa Awu-Tax Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 61,3 0,5
829 Avenida Sp. z o.o. Łódź 61,2 1,2
830 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zacisze Sp. z o.o. Łaznowska Wola 61,1 6,2
831 PTM Polska Sp. z o.o. Łódź 61,1 13,3
832 Invar Pc Media Sp. z o.o. Sieradz 61 0,3
833 Univertel Sp. z o.o. S.K. Łódź 60,9 20,8
834 Cotton-Tex Sp. z o.o. Łódź 60,9 5,3
835 Specgroup Sp. z o.o. Łódź 60,7 18,5
836 In Tax Sp. z o.o. Łódź 60,5 0,9
837 Top-2 Fabryka Chusteczek Marcin Garncarek, Paweł Kramarz, Stanisław Sołtysiak, Janusz Walędziak sp.j. Łódź 60,3 43,4
838 Oxyline Sp. z o.o. Pabianice 60,3 30,1
839 PPHU MARK’S Sp. z o.o. Prusak 60,3 174,8
840 Gft Poland Sp. z o.o. Łódź 60,1 176,1
841 Żbik Sp. z o.o. Łódź 60 3
842 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik Sp. z o.o. sp.k. Niedośpielin 59,8 52,2
843 Modus Biuro Projektowo-Wykonawcze Sp. z o.o. Łódź 59,7 0,5
844 Pb Development Sp. z o.o. Łódź 59,6 2,2
845 Montag Sp. z o.o. Łódź 59,4 16
846 Polska Kancelaria Audytorska Sp. z o.o. Zduńska Wola 59,1 4
847 Drukarnia Sofal Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 59 3,3
848 KAN Sp. z o.o. Łódź 58,9 269,5
849 Speedmail Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 58,9 67,1
850 Eland It Sp. z o.o. Łódź 58,8 3,5
851 Property 2MM Sp. z o.o. sp.k. Łódź 58,6 62,9
852 Spółdzielnia Pig Farma Poniatów 58,3 0,2
853 Domowe Kreacje Sp. z o.o. S.K. Łódź 58,3 5
854 Mirafo Marcin Rafalski sp.j. Łódź 58,2 4,2
855 LA Rose Sp. z o.o. Łódź 58,1 6,5
856 Biuro Księgowe Beata Sp. z o.o. Ozorków 58,1 3,1
857 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Maxtucz Osiek 58 6,5
858 Rollux Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 57,9 222,9
859 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Zgierzu Zgierz 57,9 4,4
860 Multi-Pek Krzysztof Więdłocha Krzysztof Denel Robert Bathelt sp.j. Łódź 57,9 8,6
861 3dlook Sp. z o.o. Radomsko 57,8 4,5
862 Kosmetyczne Wyroby Bawełniane – Sp. z o.o. Zelów 57,4 7,2
863 Centrum Controllingu i Analiz Ekonomicznych Sp. z o.o. Łódź 57,2 0,1
864 Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 56,9 57,9
865 Cottonfood Sp. z o.o. Łódź 56,8 7,2
866 Art Pharma Kwiatkowski Gabrysiak sp.j. Konstantynów Łódzki 56,7 39,9
867 Przedsiębiorstwo Rolnicze Głogus Sp. z o.o. Głogowiec 56,7 56,1
868 Endolink Sp. z o.o. Łódź 56,6 1,4
869 Saunopol Maciejewski sp.j. – Grupa Sbs Łódź 56,5 46,7
870 Makimo-Sp. z o.o. Łódź 56,4 4,4
871 Elester-Pkp Sp. z o.o. Łódź 56,2 292,3
872 Zakłady Zbożowo-Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 56,2 15,1
873 Mtm Stanikowie sp. j. Piotrków Trybunalski 56,2 58,9
874 Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp. z o.o. Łódź 56,1 44,8
875 SG Sport Sp. z o.o. Wieluń 56,1 0,4
876 Temel Sp. z o.o. Tychów 56,1 2,3
877 Volver Stomatologia Sp. z o.o. Radomsko 55,9 0,7
878 Carus.Pl Sp. z o.o. Łódź 55,7 3,9
879 Piotrkowska 200 Sp. z o.o. Łódź 55,7 7
880 Topfarm A.Rydz sp.j. Łódź 55,6 11,8
881 Grupa Brokerów Ubezpieczeniowych GBU Global – sp. z o.o. Łódź 55,6 2,5
882 Master MG Sp. z o.o. sp.k. Bronisławów 55,6 4,8
883 Himmeltek Sp. z o.o. Pabianice 55,5 1,7
884 Studex Poland LTD Sp. z o.o. Łódź 55,4 6,8
885 Premium Arena JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 55,3 279,1
886 Polski Cech Psychotroniczny Łódź 55,3 0,2
887 Dritto Sp. z o.o. Łódź 55,2 2,9
888 Rena – Pol Sp. z o.o. S.K. Łódź 55,2 69
889 Sukcesja Bowling Sp. z o.o. Łódź 55 5
890 Wsparcie Systemów Energetycznych Energoma Spółka z Ogranicziczoną Odpowiedzialnością Łódź 54,8 5,3
891 JUBA Sp. z o.o. S.K. Niechcice 54,7 18,8
892 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j. Ozorków 54,7 55,4
893 Zw Investment Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 54,6 60,6
894 Almer Sp. z o.o. Opoczno 54,6 1,4
895 Transition Technologies PSC Sp. z o.o. Łódź 54,6 316,8
896 Apteka Aura Sp. z o.o. Łódź 54,5 5,3
897 Firma Handlowa Fruktus R. Dziuba,M.Dziuba sp.j. Skierniewice 54,2 23,3
898 Forteca Sp. z o.o. sp.k. Łódź 54 2,8
899 PNT Logistics Sp. z o.o. Bełchatów 53,9 2
900 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Cedrowice-Parcela 53,8 284,3
901 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 53,7 58,5
902 Instytut Msf Sp. z o.o. Łódź 53,5 3,7
903 Celo Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 53,3 29,6
904 Technigas Sp. z o.o. Zgierz 53,3 0,4
905 Kompleksowa Obsługa Firm Sp. z o.o. Leźnica Wielka-Osiedle 53,1 0,7
906 Victus Mielczarek i Kowalska sp.j. Działoszyn 53,1 26,9
907 Duet Sp. z o.o. PPH Łódź 52,9 18
908 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Zgierz 52,9 100,7
909 VOLTER GROUP Sp. z o.o. Zgierz 52,8 24,5
910 Acpac Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. sp.k. Łódź 52,7 6,1
911 Asdirect Sp. z o.o. Łódź 52,6 61,9
912 Global Properties Sp. z o.o. sp.k. Łódź 52,6 56,2
913 Zaopatrzenie Ogrodnicze Kozana & Matusiak sp.j. Sieradz 52,5 24,1
914 Hydro-Masz Sp. z o.o. S.K. Zapole 52,4 36,3
915 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji PIOMEL S.A. Piotrków Trybunalski 52,2 25,8
916 Procenter Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Rąbień 51,9 11,2
917 Axacom Sp. z o.o. Sieradz 51,7 20,4
918 Europejskie Centrum Opieki Medycznej i Pomocy Rodzinie Care Sp. z o.o. Zgierz 51,6 9,6
919 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Modest Sp. z o.o. Łódź 51,5 4
920 Fratelli Meoni Polonia Spedycja i Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 51,4 0,6
921 Contrain Global Sp. z o.o. Łódź 51,2 6,4
922 Edu – Host Sp. z o.o. Łódź 50,9 8,4
923 Food Garden Sp. z o.o. Łódź 50,9 29,7
924 Schimar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 50,8 136,3
925 By Nunu Sp. z o.o. Łódź 50,7 1,2
926 Centrum Sp. z o.o. Łódź 50,6 6,7
927 Next Project Sp. z o.o. S.K. Łódź 50,6 26,7
928 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 50,4 166,3
929 Pharmauto Sp. z o.o. Łódź 50,4 11
930 B.J.O.Robert Surówka sp.k. Piotrków Trybunalski 50,4 30,7
931 Star Oil Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 50,4 27,1
932 Logistic City Sp. z o.o. II sp.k. Piotrków Trybunalski 50,3 18,5
933 Termoclima Sp. z o.o. sp.k. Łódź 50,1 1,4
934 D – Tex Sp. z o.o. Wieluń 49,9 27,5
935 Kobud Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 49,7 7,2
936 Państwowe Przed. Wielobranżowe Agot Łódź 49,7 13,1
937 APO Sp. z o.o. Łódź 49,7 26,7
938 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Zetpri-Eko Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 49 4,4
939 OKB Sp. z o.o. Bukowiec 48,9 19,4
940 Bilex Group – Sp. z o.o. Łódź 48,8 4,3
941 Pura Vida Group Sp. z o.o. Łódź 48,8 3,9
942 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 48,6 154,4
943 Transport-Metalurgia Sp. z o.o. Radomsko 48,6 2,4
944 Industrial Specialty Products Sp. z o.o. Zgierz 48,3 9,4
945 Matimex Sp. z o.o. PPHU Łódź 48,1 4
946 Mitra Sp. z o.o. Kutno 48,1 3,7
947 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Avi Sp. z o.o. Łódź 47,8 8,4
948 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Olko Sp. z o.o. Pajęczno 47,8 0,4
949 Wędlinka Sp. z o.o. S.K. Dobrydział 47,7 348,1
950 Bratek 2 Sp. z o.o. Łódź 47,6 3,5
951 Erbud Industry Centrum Sp. z o.o. Łódź 47,6 51,9
952 Agroma Polsad Sp. z o.o. Kutno 47,4 12,4
953 Inplast Sp. z o.o. Zelów 47,4 4,1
954 Ekopal Sp. z o.o. Rząśnia 47,3 29,9
955 Plexxopido Sp. z o.o. Stawiszcze 47,2 2,5
956 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mas-Pol W.Dryzek, M.I P. Jagodzińscy sp.j. Majków Duży 46,9 11,3
957 Zespół Biegłych Rewidentów Widok-Ii Sp. z o.o. Paprotnia 46,8 12,9
958 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Biała Rawska Sp. z o.o. Biała Rawska 46,7 13,9
959 Trans Horyzont Sp. z o.o. Łódź 46,7 18
960 Polimedica Centrum Badań,Profilaktyki i Leczenia Sp. z o.o. S.K. Łódź 46,7 22,9
961 Makowscy sp.j. Podlas 46,6 17,9
962 Nasza Łazienka – Błaszczyk, Efiszow sp.j. Łódź 46,4 29,8
963 Tradecom Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 46,4 8,2
964 Rudolf Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 46,4 10,5
965 Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej w Łodzi Łódź 46,3 25,6
966 Vent Energy Operator Sp. z o.o. Łódź 46,3 3
967 Fenix Poland Sp. z o.o. Łódź 46,1 3,8
968 Królewska Sp. z o.o. Łódź 46 4,9
969 Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej Im.Generała Stanisława Karpińskiego Piotrków Trybunalski 45,8 8,1
970 Małgorzata i Dariusz Lasota, Hurtownia Primex, sp.j. Rzgów 45,7 1,8
971 Pulp-Tec Sp. z o.o. sp.k. Łódź 45,6 35,6
972 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 45,5 1243,4
973 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxi Sp. z o.o. Łódź 45,2 14,1
974 Partner Center Sp. z o.o. Łódź 45,1 50
975 Ł&K K.Łaszkiewicz, W.Kościan sp.j. Łask 45,1 10,3
976 Dermie Pharm Sp. z o.o. sp.k. Łódź 45,1 51,4
977 Roman Janik I S Ka, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, Rud-Pąt sp.k. Pątnów 44,9 1,7
978 Casa – Dom Sp. z o.o. Trzepnica-Kolonia 44,9 11,2
979 Moto-Rozpęd Sp. z o.o. S.K. Przesiadłów 44,7 17,1
980 Zakład Ochrony Mienia Sp. z o.o. Pabianice 44,7 1,7
981 Marinex International Sp. z o.o. Łódź 44,6 18,9
982 Mmplus Sp. z o.o. Łódź 44,6 1,4
983 Firma Handlowa Drewno Sp. z o.o. Łódź 44,5 37,1
984 Biuro Rachunkowe Buchalter-Tax Sp. z o.o. Sieradz 44,4 0,8
985 Profi Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o. sp.k. Łódź 44,4 7,2
986 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 44,4 249,3
987 Ikoma Wieluń 2 Sp. z o.o. Spała 44,3 31,7
988 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Sobpol Sp.J. Sobolewscy Konopnica 44,3 12,5
989 Hades , Sp. z o.o. Zduńska Wola 44,2 5,3
990 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 44,2 171,4
991 Wielospecjalistyczna Przychodnia Stomato Logiczna Sp. z o.o. Łódź 44,1 3,1
992 Domel Media Sp. z o.o. Łódź 44,1 0,7
993 Mark sp.j. Małgorzata Rubersz, Maciej Rubersz Agencja Celna, Transport, Spedycja, Skład Celny Łódź 44,1 15,1
994 Stowarzyszenie Rozwoju Przyszłości Progress Sieradz 43,9 5,8
995 Janar Sp. z o.o. Stróża 43,9 3,5
996 Forever Logistics Sp. z o.o. S.K. Łódź 43,9 57,2
997 Rotax Sp. z o.o. sp.k. Łódź 43,8 9,2
998 Firma Handlowa Technotronik A. Lesień i S-Ka sp. j. Pabianice 43,8 15,9
999 Dotconnect Sp. z o.o. Łódź 43,8 9,3
1000 Kambra Sp. z o.o. Łódź 43,6 3,2
1001 Minibrowary.Plandrzej Gałasiewicz S.K. Piotrków Trybunalski 43,6 43,7
1002 Spółdzielnia Producentów Przyszłość To My Komorniki 43,6 0,1
1003 Instal Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 43,5 27,6
1004 Dka-Budownictwo Sp. z o.o. Pabianice 43,4 2,4
1005 Galaktyka Travel Sp. z o.o. Łódź 43,4 0,6
1006 Enerbio Sp. z o.o. Kutno 43,2 66,4
1007 Naomimi Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 43,2 7
1008 Chs Studio Sp. z o.o. Zgierz 43,1 3,7
1009 Paka Architekci Sp. z o.o. S.K. Skierniewice 43,1 4,6
1010 Renton24 Sp. z o.o. S.K. Kalska Wola 43,1 20,8
1011 Damo Plus Sp. z o.o. S.K. Łowicz 42,9 22,2
1012 Inwit Consulting Sp. z o.o. sp.k. Łódź 42,9 3,5
1013 Przedsiębiorstwo Dombud Feja sp.j. Koluszki 42,8 26,1
1014 Wam – Trans Sp. z o.o. Gorzkowice 42,7 13,1
1015 Al-Pi Polonia Sp. z o.o. Stryków 42,6 14,5
1016 MM Service Monitoring Sp. z o.o. Kruszów 42,5 2,1
1017 Fener Sp. z o.o. Łódź 42,5 2,1
1018 Private Label Tissue Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 42,4 43,3
1019 Barry Callebaut SSC Europe Sp. z o.o. Łódź 42,3 29,7
1020 Magnum Metal Hdpgp Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 42,2 18,4
1021 Krajowe Centrum Edukacji Sp. z o.o. Rzgów 42,2 2,2
1022 AMAT DRUK Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 42,1 1,4
1023 Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 42,1 595,5
1024 Medyk – Sp. z o.o. Bełchatów 42,1 19,5
1025 Mtm Centrum Sp. z o.o. Niechcice 42 34,2
1026 Autoelantel Sp. z o.o. Łódź 41,9 9,2
1027 Centrum Medyczne Księży Młyn Sp. z o.o. Łódź 41,9 10,4
1028 Czech-Oil Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 41,8 21
1029 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 41,8 80,3
1030 Fundacja Nowoczesnej Edukacji Informatyczno-Technologicznej Piotrków Trybunalski 41,8 0,2
1031 Lider Pośrednictwo Pracy Sp. z o.o. Łódź 41,6 2,6
1032 N.R. Sp. z o.o. Łódź 41,6 24,7
1033 PARTNER LOGISTIC Sp. z o.o. Wolbórz 41,5 42,6
1034 BPD Property Sp. z o.o. Łódź 41,5 56,3
1035 Concept Jj Sp. z o.o. Bąków Górny 41,4 3,4
1036 Termer-Mcm Sp. z o.o. Bełchatów 41,4 9,6
1037 Fh Jacek Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 41,3 57
1038 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Skierniewicach Sp. z o.o. Skierniewice 41,2 5,9
1039 Novmatik Sp. z o.o. Łódź 41,2 1,9
1040 Gameta-Szpital Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Rzgów 41,1 64,9
1041 Blach-Pol Krzysztofik, Pałyga sp.j. Opoczno 41 11,9
1042 Fastlogic Sp. z o.o. Łódź 40,9 5,4
1043 Mm Aluminium Sp. z o.o. S.K. Chojne 40,6 55,6
1044 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 40,3 768
1045 Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łask 40,1 40
1046 On Off Media.Com.Pl Sp. z o.o. S.K. Łódź 40 34,6
1047 Krotoski Sp. z o.o. sp.k. Łódź 40 213,9
1048 Biuro Rachunkowe Laskowska Sp. z o.o. Łódź 39,9 1,4
1049 Ergomat Sp. z o.o. Stawiszcze 39,9 98,8
1050 Correct Education Sp. z o.o. Łódź 39,8 5,4
1051 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Farpol Sp. z o.o. Łódź 39,7 60,7
1052 AMZ-KUTNO S.A. Kutno 39,7 350,1
1053 Scanditron Sp. z o.o. Łódź 39,6 83,6
1054 Mp Management Sp. z o.o. Łódź 39,6 226,3
1055 Przedsiębiorstwo Prexer Sp. z o.o. Łódź 39,5 28
1056 Wojakrol Sp. z o.o. Maleniec 39,3 6,1
1057 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Farmer Biskupia Wola 39,2 0,4
1058 Rotex Sp. z o.o. Rk sp.k. Zgierz 39,2 46,3
1059 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Sieradz 39,2 189,3
1060 Kancelaria Podatkowa Sigma Sp. z o.o. Poddębice 39,1 0,2
1061 Dom Handlowy Agro-Bis Monika Stawska, Dariusz Stawski sp.j. Łódź 39 7,9
1062 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 39 97,1
1063 Oknostyl sp.j. S.Sass, J.Pietruszewski, J.Olsiewicz, A. Turski Ozorków 39 7,5
1064 MCM Project Sp. z o.o. Łódź 38,9 49,1
1065 Inter Consult MD Sp. z o.o. S.K. Łódź 38,9 11,4
1066 E-Synergia Sp. z o.o. Bolesławiec 38,8 10,8
1067 Biuro Rachunkowe Plucińscy Sp. z o.o. Pabianice 38,7 0,4
1068 Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. Skierniewice 38,7 11,7
1069 Sław-Pol Stasiak i Krysiak sp.j. Ruda 38,6 6,4
1070 Centrum Okulistyki Oko Dziecka Sp. z o.o. Łódź 38,6 2,6
1071 Spółdzielnia Usług Rolniczych w Żelechlinku Żelechlinek 38,5 2,2
1072 Lider-Polska Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 38,4 1,7
1073 Resolution Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 38,3 1,3
1074 Forbiznes Accounting Sp. z o.o. S.K. Łódź 38,1 14,4
1075 Dom Handlowy Agro Góra, Urbanek sp.j. Łódź 38 25,5
1076 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Burzeninie Burzenin 38 2,1
1077 Przeds. Komunikacji Samochodowej Łęczyca Sp. z o.o. Łęczyca 38 23,8
1078 Pippo Sp. z o.o. Łódź 37,9 4,7
1079 El – Inwest Sp. z o.o. Skierniewice 37,9 40,9
1080 Kancelaria Biegłych Rewidentów Pruska i Wspólnicy Sp. z o.o. Łódź 37,9 0,4
1081 Romex Roman Jędrzejewski Sp. z o.o. Łódź 37,8 0,5
1082 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Brzezinach Sp. z o.o. Brzeziny 37,6 2,1
1083 Business Property Group Sp. z o.o. Łask 37,5 2,7
1084 SANMED Sp. z o.o. Łódź 37,4 56
1085 Misico Sp. z o.o. S.K. Łódź 37,4 97,7
1086 Lekarze Urolodzy – Marek Rożniecki i Partnerzy sp.p. Łask 37,4 7,2
1087 COMMON S.A. Łódź 37,3 80,3
1088 AROMATIC POLSKA Sp. z o.o. Łódź 37,3 37,9
1089 Redde Sp. z o.o. Łask 37,2 0,5
1090 Kompania Leśna Chodkiewicz, Mazurkiewicz, Petrykowski sp. j. Nowy Dwór-Parcela 37,2 115,7
1091 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 37,1 116,3
1092 Texrolux Sp. z o.o. Opoczno 37,1 1,2
1093 Taiseiko Szkudlarek sp.j. Piotrków Trybunalski 37 0,5
1094 Foton Sp. z o.o. S.K. Bełchatów 37 6
1095 Klim-Eko Pielesiek sp.j. Łódź 37 16,6
1096 Lampre Polska Sp. z o.o. Kutno 36,9 516,7
1097 Lex – Dom Sp. z o.o. Łódź 36,7 0,8
1098 Aditech Sp. z o.o. S.K. Kutno 36,6 108,4
1099 TOMMARK Adamczyk, Langner, Rogozińska Sp.J. Konstantynów Łódzki 36,6 65
1100 Anadiag Sas Oddział w Polsce Skierniewice 36,6 6,1
1101 Janmor Stocznia Jachtowa Janowska sp.j. Głowno 36,5 9,7
1102 Ptak Media S.A. Rzgów 36,4 10,4
1103 Kreska Design Sp. z o.o. Łódź 36,3 0,2
1104 Miejska Spółka Komunalna Sp. z o.o. Złoczew 36,2 2,7
1105 Bauma Sp. z o.o. S.K. Sulejów 36,2 27,5
1106 Dor – Przem Sp. z o.o. S.K. Jeżów 36,1 36,6
1107 Tibex Sp. z o.o. Łódź 35,9 9,2
1108 7 K Sp. z o.o. Radomsko 35,9 4,5
1109 Mgm Pharma Sp. z o.o. S.K. Łódź 35,7 81,7
1110 Helenor Sp. z o.o. Łódź 35,6 4,6
1111 Omaplast Sp. z o.o. Pożdżenice 35,5 47,4
1112 Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy Wieruszów 35,4 15,1
1113 AMI Polska – Sp. z o.o. Łódź 35,4 1,8
1114 Biuro Rachunkowe Konsens Sp. z o.o. Łódź 35,4 4,2
1115 Linexim-Tk Sp. z o.o. Łódź 35,2 14,3
1116 Regionalny Związek Pszczelarzy w Sieradzu Sieradz 35,2 0,5
1117 Msl Polska Sp. z o.o. Łódź 35,1 2,7
1118 5pro Partners Sp. z o.o. Łódź 35 8,1
1119 Izola Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,9 85,9
1120 Iga Home Sp. z o.o. sp.k. Wodzinek 34,9 9,7
1121 Nova Light Sp. z o.o. Łódź 34,9 0,7
1122 Medana Pharma S.A. Sieradz 34,7 1820,4
1123 Menos Sp. z o.o. Mieleszyn 34,6 17
1124 Poradnia Lekarzy Rodzinnych Mejamed Sp. z o.o. Łódź 34,6 3,5
1125 Pharmalink Sp. z o.o. Łódź 34,5 97,7
1126 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Inwestprojekt P- 1 Sp. z o.o. Łódź 34,4 0,3
1127 Tower Building Sp. z o.o. Łódź 34,4 12,2
1128 Łódź ART Center Łódź 34,4 18,7
1129 Solis Polska Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 34,3 11,8
1130 Amx P.Kaczorowski, R.Sabaj sp.j. Rzgów 34,3 17
1131 Iberys Sp. z o.o. S.K. Łowicz 34,3 27,7
1132 VITAMED Marcin Har Smardzewice 34,2 49,2
1133 FAMED ŁÓDŹ S.A. Fabryka Aparatury Elektromedycznej Łódź 34 16,5
1134 Wm Sp. z o.o. Łódź 33,8 1,1
1135 Lexari Sp. z o.o. Łódź 33,8 124,1
1136 Inwestycje Freedom Development Sp. z o.o. Łódź 33,7 0,3
1137 Cws-Boco Polska Sp. z o.o. Łódź 33,6 177,2
1138 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Anwa Sp. z o.o. Łódź 33,6 0,7
1139 Ene Sp. z o.o. Łódź 33,5 20,7
1140 David Collection Sp. z o.o. Gospodarz 33,5 4,6
1141 Kemi Sp. z o.o. Ozorków 33,4 1
1142 PGC Polska Grupa Ceramiczna Sp. z o.o. Łódź 33,3 58,5
1143 Centrum Medyczne Remedium Sp. z o.o. Łódź 33,3 6,1
1144 Eris Partner – Karopol Łódź Sp. z o.o. Łódź 33,2 10,3
1145 Barry Callebaut Polska Sp. z o.o. Łódź 33,2 29,6
1146 Protectmedical Bps Sp. z o.o. S.K. Bukowa 33,1 3,3
1147 Netuno Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 33,1 24,4
1148 Kiloutou Polska Sp. z o.o. Łódź 33,1 196,4
1149 Kraft Partner Sp. z o.o. Nowostawy Dolne 33,1 9,5
1150 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator Łódź 33,1 5,6
1151 Farmax Sp. z o.o. Łódź 33 6,3
1152 Deloitte Digital Sp. z o.o. Łódź 32,9 36,6
1153 Fiore Gernand, Biernacki i Tomas sp.j. Łódź 32,9 18,9
1154 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Kotlinex Sp. z o.o. Krośniewice 32,9 3,5
1155 R-Logistics Sp. z o.o. Łódź 32,9 2,6
1156 Greg Sp. z o.o. Tawerna S.K. Łódź 32,9 53,3
1157 FMCG – Trade Sp. z o.o. Your Partner In Business S.K. Łódź 32,8 14,9
1158 Manufaktura Group Sp. z o.o. S.K. Łódź 32,8 8,5
1159 Supervita Sp. z o.o. Łódź 32,7 0,4
1160 Green Steel Poland Sp. z o.o. Bielawy 32,7 74,6
1161 Macuga Sp. z o.o. Bronisławów 32,6 10
1162 Spółdzielnia Usługowo-Handlowa Diagnostyka w Morawcach Morawce 32,6 2,6
1163 Sky Tours Sp. z o.o. Łódź 32,6 0,2
1164 Zsyp-Serwis Sp. z o.o. Łódź 32,6 7,7
1165 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sir-Ha Sp. z o.o. Sieradz 32,5 5,5
1166 Top Nar Narzędzia Profesjonalne L.Łęcka-Tomczyk, M.Tomczyk sp.j. Łódź 32,4 17,6
1167 Europochette Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 32,4 66,1
1168 Zakład Mechaniki Maszyn Bukpol Łagodziński sp.j. Bukowiec 32,3 82
1169 sp.j. Ignac – Pol Jolanta Matuszewska, Piotr Matuszewski Zgierz 32,3 9,8
1170 Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o. Żychlin 32,3 235,6
1171 Sis-Med Sp. z o.o. Łódź 32,1 2,3
1172 Cleversan Software Sp. z o.o. Łódź 32 0,9
1173 Storke Sp. z o.o. Sieradz 32 5,7
1174 Leiber Sp. z o.o. Krośniewice 32 163,7
1175 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 32 321,1
1176 Astroline Sp. z o.o. Zgierz 31,8 0,9
1177 Cewokan Sp. z o.o. Łowicz 31,7 14,3
1178 Aktywator Biznesu Sp. z o.o. Sieradz 31,7 2,9
1179 Tim Sp. z o.o. Wieluń 31,6 16
1180 Ardeks sp.j. J. Marciniak i S-Ka Łódź 31,5 5,6
1181 Coolt Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 31,5 2,1
1182 Avere Sp. z o.o. Łódź 31,5 5,7
1183 Chłodnia Niechcice Sp. z o.o. Niechcice 31,3 16,3
1184 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Eufeminów W.M. Sawiccy Sp. z o.o. Eufeminów 31,3 3,7
1185 Dermed Centrum Medyczne Sp. z o.o. Łódź 31,3 13,2
1186 Koma Usługi Księgowe Sp. z o.o. Skierniewice 31,2 3
1187 Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp.j. Łódź 31,2 12,2
1188 Kulak-Energia Sp. z o.o. Bogucice 31 11
1189 Pestila II Sp. z o.o. sp.k. Studzianki 31 199,7
1190 Euro Dom Sp. z o.o. Łódź 30,9 6,6
1191 Liki Mobile Solutions Sp. z o.o. Łódź 30,8 0,9
1192 Ac3 Power Sp. z o.o. Łódź 30,7 1,1
1193 Verbena Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 30,6 20,1
1194 Bio Rytm Sp. z o.o. Łódź 30,6 1,8
1195 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Regan Sp. z o.o. Wielgomłyny 30,6 2,8
1196 Kancelaria Doradców Podatkowych Dorfin Przybyszewski S.K. Skierniewice 30,4 10,4
1197 Logistyka Paliwa i Energia Sp. z o.o. Zduńska Wola 30,4 36,5
1198 Biomatex Produkcja Sp. z o.o. Łódź 30,4 13,2
1199 Trans-Kamil Sp. z o.o. Brzeziny 30,3 14,7
1200 Drewno w Ogrodzie Bis Sp. z o.o. Julianów Lesiewski 30,3 1,3
1201 Jam Sp. z o.o. Sieradz 30,3 2,1
1202 Arnika Sp. z o.o. Sulejów 30,3 2,6
1203 Pabiantex Wojtas, Tomaszewski sp.j. Ksawerów 30,1 43,9
1204 Nowaks Sp. z o.o. Dąbrówki Kobylańskie 30,1 0,3
1205 Komak Bis D.Kołomańska, K.Kołomański sp.j. Drzewica 30 10,6
1206 4mc Sp. z o.o. Rąbień 30 1,9
1207 PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 30 310,6
1208 Wielton-Logistic Sp. z o.o. Wieluń 30 13
1209 Tutor Tax Sp. z o.o. Łódź 30 1,2
1210 Autodoradca Sp. z o.o. Łódź 29,8 3,2
1211 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Bełchatów 29,7 5,3
1212 Petecki Sp. z o.o. Łódź 29,7 9,1
1213 Arta Sp. z o.o. Łódź 29,7 1,5
1214 Intermedicus Sp. z o.o. sp.k. Łódź 29,6 8,3
1215 P.P.H.U. Eurex – Janusz i Danuta Kędzia – sp.j. Godynice 29,5 5
1216 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 29,5 1458,9
1217 Adetronik Sp. z o.o. Łódź 29,4 5,6
1218 Skrzywana Factory Sp. z o.o. Łódź 29,3 10,6
1219 Corin S.J. PPHU Pabianice 29,3 96,1
1220 Centrala Nasienna Sp. z o.o. Sieradz 29,3 6,1
1221 LEK S.A. Stryków 29,2 1172,7
1222 Spp Sp. z o.o. Łódź 29,1 3,6
1223 Geotermia Uniejów Imienia Stanisława Olasa Sp. z o.o. Uniejów 29 2,4
1224 Met Logistics Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 29 2,2
1225 Kjrb Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 29 5,1
1226 Contec Service Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 28,9 14,9
1227 Steel Invest Sp. z o.o. Wieluń 28,9 10,5
1228 Ozdan sp.j. Oziembło i Wspólnicy Marianów 28,9 42,2
1229 Telewizja Toya Sp. z o.o. Łódź 28,8 3
1230 Wędlinka Sp. z o.o. Dobrydział 28,8 4,8
1231 Bomex Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 28,7 4,9
1232 Budmax Pabianice Sp. z o.o. Pabianice 28,7 4,2
1233 Zakład Mięsny Ścibiorów Sp. z o.o. Ścibiorów 28,6 19,1
1234 MOLO Sp. z o.o. Smardzewice 28,5 52,6
1235 Ab Logic Sp. z o.o. Smolice 28,5 3,9
1236 Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. Sierakowice Prawe 28,2 66,2
1237 Materiały Budowlane Sp. z o.o. Łódź 28,2 10,1
1238 Metalex J. Pilarski, Zb. Dąbrowski, M. Pilarska, G. Jeż-sp.j. Antoniew 28,1 39,4
1239 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przodownik Tomaszów Mazowiecki 28,1 50,7
1240 Ats Invest Sp. z o.o. Łódź 28,1 0,6
1241 Centra Serwis – Z.T.Z. Mitman sp.j. Łódź 28 14,6
1242 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 27,9 450,9
1243 Usługi Transportowe Mielczarek Sp. z o.o. Poręby 27,7 0,5
1244 Eko-Fin Group Sp. z o.o. Łódź 27,6 0,2
1245 Gorsenia Sp. z o.o. Łódź 27,6 22,7
1246 Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Budowlane Insbud Krzesińscy, sp.j. Skierniewice 27,5 4
1247 Zakład Przetwórstwa Mięsnego WITMAS Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 27,5 3,7
1248 2ma Sp. z o.o. Łódź 27,4 0,5
1249 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ropal Wojciech Witczak,sp.j. Łódź 27,4 3,5
1250 DP Systems Sp. z o.o. S.K. Łódź 27,3 29,1
1251 Ebudowlanka Sp. z o.o. Dobryszyce 27,3 52,8
1252 Zdrowie Sp. z o.o. Sieradz 27,3 6,1
1253 Info Neurons Sp. z o.o. Bukowiec 27,3 0,1
1254 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 27,3 35,8
1255 Covertex Sp. z o.o. Zduńska Wola 27,2 3,9
1256 Advanced Homecare Company Sp. z o.o. Łódź 27,2 4,9
1257 Rurke Sp. z o.o. Łódź 27,1 12,7
1258 Centrum Materiałów Budowlanych Batex Sp. z o.o. Łódź 27,1 13
1259 Panda-Hurt Sp. z o.o. S.K. Zgierz 27,1 71,6
1260 Style Aks Sp. z o.o. Łódź 27,1 1,5
1261 Vimax Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 27 8,7
1262 WW – Instal Sp. z o.o. Łódź 27 4,8
1263 Contechservices Sp. z o.o. Łódź 26,9 0,5
1264 Wielobranżowa Spółdzielnia Pracy Imieniem Ignacego Krasickiego w Łodzi Łódź 26,8 1,4
1265 Cordis Logistic Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 26,7 39,6
1266 Spec-Logistic Sp. z o.o. Stryków 26,7 7,6
1267 Projekt Centrum Biznesu Łódź Sp. z o.o. Łódź 26,6 57,3
1268 Silverstone Polska Sp. z o.o. Nowostawy Dolne 26,5 51
1269 Studium Języków Obcych Modern Languages Center Sp. z o.o. sp.j. Łódź 26,5 2,6
1270 Impex Sp. z o.o. Łask 26,4 6,6
1271 Konstak Sp. z o.o. Mzurki 26,4 71,1
1272 Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. Łódź 26,2 1286,5
1273 Debiut Plus Sp. z o.o. sp.k. Łódź 26,2 14,7
1274 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 26,1 721,4
1275 EKO-VIT Sp. z o.o. Łódź 26,1 398,4
1276 Oli Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 26,1 13,1
1277 APATOR ELKOMTECH S.A. Łódź 26 133,5
1278 Abaris Sp. z o.o. Łódź 26 12,5
1279 Takeda SCE Sp. z o.o. Łódź 26 49,2
1280 Kiervet Sp. z o.o. Kiernozia 26 4,7
1281 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Rol-Pig Lubanów 26 1,2
1282 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łódź 26 14,7
1283 Eldan Sp. z o.o. Kutno 25,9 3,1
1284 Anysz Sp. z o.o. Żychlin 25,9 1,6
1285 Zakład Narzędziowy Narmod Sp. z o.o. Żychlin 25,8 0,7
1286 Apteka Dla Zdrowia R. Błoch S.J. Łódź 25,8 11,8
1287 Agrofarm Kołaczyńscy sp.j. Łowicz 25,7 19,6
1288 P.P.H.U. Erjox A. Mazur & J. Mazur sp.j. Równa 25,7 50,7
1289 Folmax Opakowania Sp. z o.o. Żychlin 25,7 0,9
1290 Wats Sp. z o.o. Gałków Mały 25,7 30,1
1291 Łódzkie Centrum Filmowe Sp. z o.o. Łódź 25,6 9,6
1292 Netprof Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,6 27,7
1293 Panasonic Industry Poland Sp. z o.o. Łódź 25,5 13,8
1294 Szlachetna Sp. z o.o. Łódź 25,5 6,2
1295 Perfekt Piotr Reszpondek i Bartosz Roszewski S.K. Łódź 25,4 3,9
1296 Sapo Precision Sp. z o.o.-S.K. Dąbrówka Wielka 25,4 10,6
1297 Przedsiębiorstwo Budowlane Elbudplast Marcjanek i Wspólnicy-sp.j. Łódź 25,4 41,2
1298 Ars Medica Sp. z o.o. Załusin 25,3 5,2
1299 Chaber Łódź Sp. z o.o. Łódź 25,2 4,3
1300 Ita Sp. z o.o. Łódź 25,2 1,1
1301 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Bdf-Elin Sp. z o.o. Bełchatów 25,2 2,1
1302 Wagran Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 25,1 103,3
1303 Arteriae Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 25,1 67,5
1304 Almatea Sp. z o.o. 1 S.K. Łódź 25 3,2
1305 Instalplast Łask Sp. z o.o. Łódź 25 0,2
1306 Tomplan Group Sp. z o.o. S.K. Lubochnia 25 20,3
1307 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Agnieszka Łódź 25 2,5
1308 Z.E. Elektromech Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 25 19,8
1309 Roka – Med sp.j., A.Kantorski i Wspólnicy Piotrków Trybunalski 24,9 1
1310 PRODEX Sp. z o.o. Łódź 24,9 1,4
1311 Ls Bedding Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 24,9 6,2
1312 Novofarm Sp. z o.o. Łódź 24,9 6,7
1313 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Radomsku Sp. z o.o. Radomsko 24,8 8,3
1314 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hetman Sp. z o.o. Florianów 24,8 1,7
1315 Chojny Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 24,7 80,9
1316 Mmk-Inż. Sp. z o.o. Łódź 24,7 13,7
1317 Hoot Fruits Sp. z o.o. Tobiasze 24,7 2,8
1318 Poddębickie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Poddębice 24,6 4,1
1319 Leute sp. z o.o. Zgierz 24,5 3,8
1320 Partner-Bud Z.Małecka,M.Małecka,Z.Małecki,A.Kosmala,A.Małecki sp.j. Tuszyn 24,5 7,2
1321 B&M Hale Stalowe M. Majkowski sp.k. Aleksandrów Łódzki 24,5 2,2
1322 Aurochronos Sp. z o.o. Łódź 24,5 0,9
1323 Pinot Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 24,5 144,2
1324 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych Kielnia Łódź 24,4 13,3
1325 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Wieruszowie Wieruszów 24,4 0,9
1326 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złotnicki Sp. z o.o. Zduńska Wola 24,3 5,5
1327 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Sieradz 24,3 9,8
1328 Precimet H.C.E. Sp. z o.o. Łódź 24,3 21,6
1329 Ascender Sp. z o.o. Łódź 24,3 0,9
1330 Fashion Italia Sp. z o.o. Gospodarz 24,3 4
1331 Kompan Sp. z o.o. Wieluń 24,2 33,4
1332 Krokus Logistyka Sp. z o.o. Łódź 24,1 1,3
1333 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Promed M & JB Sp. z o.o. S.K. Radomsko 24 15,8
1334 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Dobroń Dobroń 24 2,4
1335 Af-Lider J.J. Antosik sp.j. Emilia 24 18,1
1336 Katmar Pack Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 23,9 3
1337 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Batis Sp. z o.o. Bełchatów 23,9 3,3
1338 Listonic Sp. z o.o. Łódź 23,8 12,7
1339 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Produkcyjne A i J Stępień sp.j. Bełchatów 23,8 15,5
1340 Kamea Sp. z o.o. Łódź 23,8 17,7
1341 HYDRA-GRUPA SBS J. KŁOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Łask 23,8 77,6
1342 Impol Auto Sp. z o.o. Łask 23,7 12,7
1343 Gra-Pa Sp. z o.o. Łódź 23,6 5
1344 Hazbi Sp. z o.o. Łowicz 23,6 13,9
1345 Kancelaria Prawnicza Karnowski I Wspólnik sp.k. Łódź 23,6 21,9
1346 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 23,5 1757,6
1347 Mew-Doleck Sp. z o.o. Moskwa 23,4 2,3
1348 Mariott Sp. z o.o. Łódź 23,4 4,4
1349 Wanship Sp. z o.o. Łódź 23,3 24,5
1350 Hexeline Sp. z o.o. S.K. Łódź 23,3 39
1351 Centrum Medyczne Boruta Sp. z o.o. Zgierz 23,3 2,6
1352 BGJ Sp. z o.o. Zgierz 23,3 0,5
1353 Mb-Prc – Sp. z o.o. Łódź 23,2 2,2
1354 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BIL-ZEL Andrzej, Stefania Bilscy i Anna Cichoń Sp.J. Budziszewice 23,2 13,1
1355 Intacto Sp. z o.o. Łódź 23,1 2,1
1356 Centrum Energii i Nowych Technologii Sp. z o.o. Ujazd 23,1 0,7
1357 Greenlight Consulting Sp. z o.o. Łódź 23,1 0,6
1358 Wodomierze Sp. z o.o. Sieradz 23,1 36,8
1359 Btl Sp. z o.o. Zakład Enzymów i Peptonów Łódź 23 8,3
1360 Porozumienie Łódzkie – Łódzki Związek Pracodawców Ochrony Zdrowia Łódź 23 4
1361 Kwazar Plastics Sp. z o.o. sp.k. Trzcianna 23 20,9
1362 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 22,9 15,9
1363 Komorowski Sp. z o.o. Łódź 22,8 1,4
1364 Kasmo Sp. z o.o. Pabianice 22,8 4
1365 Czwórka Dąbrowska,Otomańska,Prusisz sp.j. Dobroń 22,6 11,9
1366 Zimny Auto Sp. z o.o. Łódź 22,6 80,4
1367 Vescom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 22,6 82,7
1368 Major 7 Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,5 8,9
1369 Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Alfa Sp. z o.o. Łódź 22,5 11
1370 Globitel Sp. z o.o. Łódź 22,5 29
1371 Grupa Finansowa Extender Sp. z o.o. Łódź 22,3 46,2
1372 Gazrem Sp. z o.o. Łódź 22,2 11,3
1373 Master TSL Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,1 20,9
1374 PHU Agro – Mar Sp. z o.o. Łódź 22 1
1375 Budolak Beton Sp. z o.o. Chabielice 22 6,4
1376 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 21,9 311,4
1377 Ita J. Knop i Wspólnicy sp.j. Łódź 21,8 13,6
1378 Firma Handlowa Artmed J. Sienkiewicz, A. Kęsy sp.j. Tomaszów Mazowiecki 21,8 16,8
1379 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Jut – Tucz Podstoła 21,7 0,7
1380 Taberg Sp. z o.o. Wieluń 21,7 26,8
1381 Tomplan Sp. z o.o. Lubochnia 21,7 15,8
1382 AZ ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Opoczno 21,6 6,4
1383 Tolveri Sp. z o.o. Tolów 21,6 1,2
1384 Grupa Itur.Pl Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 21,6 3,4
1385 Stacja Paliw Petro S.J. Tadeusz Pejski, Przemysław Pejski Różanna 21,6 4,8
1386 Zespół Europejskich Szkół Niepublicznych Sp. z o.o. Łódź 21,5 17,5
1387 Powiatowy Zespół Poradni w Łasku Sp. z o.o. Łask 21,5 9,5
1388 Hubert Czerniak Gabinet Włączamy Myślenie Sp. z o.o. Petrykozy 21,5 0,6
1389 Ab Initio M. Matejczyk, C. Stańczak sp.j. Łódź 21,4 147,4
1390 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Plus Sp. z o.o. Łódź 21,3 8,8
1391 Emko Sp. z o.o. Pabianice 21,3 3,3
1392 Kancelaria Administracyjna Ordo Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 21,3 0,9
1393 Azan Sp. z o.o. Skierniewice 21,3 7,4
1394 Amann Sp. z o.o. Łódź 21,3 20,3
1395 Szymańscy – Piekarnictwo, Cukiernictwo; Paweł Szymański, Ewa Szymańska sp.j. Zawada 21,2 11,4
1396 Kons – Met Gałązka Sp. z o.o. Słomków 21,2 10,3
1397 Miejskie Sieci Cieplne w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. Zduńska Wola 21,1 18,8
1398 Adverti Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,1 16,1
1399 Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego Synapsis Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,1 4,2
1400 Tricentis Pl Sp. z o.o. Łódź 21,1 5,6
1401 Swisscolor Sp. z o.o. S.K. Łódź 21 2,1
1402 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Inkom Sp. z o.o. Łódź 21 0,2
1403 Marko-Kolor sp.j. S.Derędowski, A.Derędowska Łódź 21 67,2
1404 Select Personal Service Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 21 10,5
1405 Polski Przemysł Mięsny Eco-Dar Group Sp. z o.o. S.K. Łódź 21 11
1406 Zarządzanie Inwestycjami Kapitałowymi Sp. z o.o. Nieruchomości S.K. Łódź 21 5,4
1407 Kwarcyt Mt Sp. z o.o. Sieradz 20,9 3,5
1408 Biuro Rachunkowe – Kwapisz Sp. z o.o. Bełchatów 20,9 4,3
1409 Biuro Podróży i Turystyki Almatur-Łódź Sp. z o.o. Łódź 20,9 3,5
1410 WBT XBET Sp. z o.o. Jeziorko 20,8 13,8
1411 Spedimex Sp. z o.o. Sosnowiec 20,8 56,1
1412 Dobry Lek Sp. z o.o. S.K. Poddębice 20,8 12,6
1413 Afry Poland Sp. z o.o. Łódź 20,8 33,3
1414 Kancelaria Roger Sp. z o.o. Brzeziny 20,8 7
1415 Dariusz Krasoń Łódź 20,7 140,2
1416 Wkk Polska sp. z o.o. Łódź 20,7 20
1417 Towarzystwo Akcyjne Telimena S.A. Łódź 20,6 16,4
1418 JMA Polska Sp. z o.o. Łódź 20,6 4
1419 Fundacja Swoboda Głowno 20,6 8,3
1420 KAMPOL – FRUIT Sp. z o.o. Biała Rawska 20,6 44,5
1421 Fabryka Narzędzi Specjalnych Fermot S.A. Skierniewice 20,6 13,4
1422 Profigips Wiśnik Pecyna sp.j. Rzeczyca 20,5 60
1423 Przedsiębiorstwo Badawczo – Wdrożeniowe Intra Sp. z o.o. Łódź 20,5 5,1
1424 Ancora Sp. z o.o. Łódź 20,5 1,8
1425 K. Dens Sp. z o.o. Łódź 20,4 0,4
1426 Ekovisus Sp. z o.o. Łódź 20,4 2,1
1427 Spółdzielnia Socjalna POP Łódź 20,4 1,5
1428 Dom Sp. z o.o. Łódź 20,4 0,5
1429 Stereotyp Sp. z o.o. Łódź 20,4 0,7
1430 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice 20,4 1205,5
1431 Cegal – Cecylia Gawlik, Kazimierz Gawlik, Artur Gawlik, Marek Gawlik – sp.j. Łódź 20,4 359,6
1432 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Nadzieja Głowno 20,4 1
1433 BW Logistyka Sp. z o.o. Radomsko 20,4 55,3
1434 Steger Technical Outsourcing Sp. z o.o. Łódź 20,3 4,9
1435 SGK Sp. z o.o. S.K. Marianka 20,3 56,1
1436 Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj S.J. Zgierz 20,2 167,4
1437 Tpint Sp. z o.o. Zgierz 20,2 59,1
1438 Hillan Sp. z o.o. Łódź 20,2 0,1
1439 A.Machudera Sp. z o.o. Łęczyca 20,2 20,5
1440 Mk Centrum K. Duliba, M. Myczka sp.j. Piotrków Trybunalski 20,2 114,3
1441 Topaz Olszański sp.j. Łódź 20,2 42,6
1442 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 20,1 292,5
1443 Rokicki i Łukasiak sp.j. Łódź 20,1 37,2
1444 Omb Group Sp. z o.o. Łódź 20,1 0,6
1445 Weldex Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 20 0,9
1446 Przedsiębiorstwo Hektor Sp. z o.o. Działoszyn 20 7,6
1447 Unipolimed Sp. z o.o. Łódź 19,7 6
1448 Biobakt Sp. z o.o. Łódź 19,7 6,7
1449 Kpw Księgowość Sp. z o.o. Łódź 19,7 0,2
1450 Tinby Sp. z o.o. Stawiszcze 19,6 121,5
1451 Firma Zaopatrzenia Korner Sp. z o.o. Strzałków 19,6 36,9
1452 Bs-Fin Sp. z o.o. Głowno 19,5 0,1
1453 I360 Sp. z o.o. Łódź 19,4 10,6
1454 P.P.H.U. BETA Kopacz Paweł Wąwał 19,2 257,8
1455 Petrix Sp. z o.o. Wąwał 19,2 22
1456 Firma Handlowo-Usługowa LT Produkty Naftowe Andrzej Trzciński i Jacek Trzciński S.J. Łask 19,2 31,8
1457 Centrum Sp. z o.o. Bełchatów 19,2 0,3
1458 Dkt Polska Sp. z o.o. S.K. Leliwa 19,1 2,4
1459 Pomiar Sp. z o.o. Łódź 19,1 8,8
1460 ZOLUX POLSKA Sp. z o.o. Łężki 19,1 22
1461 Dobroń Jtb Sp. z o.o. S.K. Dobroń 18,9 14,4
1462 MTJ Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 18,8 5,8
1463 Camea Sp. z o.o. Sieradz 18,8 5,5
1464 Biuropodatkowe.Pl Sp. z o.o. Zduńska Wola 18,7 2,1
1465 Nordkomfort Sp. z o.o. Sopel 18,7 3,5
1466 Tignum Sp. z o.o. Pabianice 18,6 3,1
1467 Invest Construction Sp. z o.o. Łódź 18,6 10,8
1468 Hycom S.A. Łódź 18,6 180,7
1469 Czarny Koń M.T.W. Skóra, M.Glewicz sp.j. Łódź 18,6 55,9
1470 BSP S.A. Łódź 18,6 3,7
1471 Teba Sp. z o.o. S.K. Natolin 18,6 27,3
1472 Przedsiębiorstwo KONSPORT Mieczysław Majewski Dobków 18,5 162,1
1473 Sunbud Pabianice Sp. z o.o. S.K. Pabianice 18,5 44,6
1474 Dimar Polska Sp. z o.o. Łódź 18,5 3,3
1475 Mef Sp. z o.o. Ręczno 18,4 1,6
1476 Ipa Sp. z o.o. Łódź 18,3 0,9
1477 Weksel Sp. z o.o. Łódź 18,3 10,3
1478 Rodzina i Zdrowie Sp. z o.o. Łęczyca 18,2 1,3
1479 Exactus Ewa Mastalerz, Marek Wiktorowski sp.j. Łódź 18,2 19,3
1480 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Intermap Sp. z o.o. Sieradz 18,2 4,9
1481 Trust Logistics Sp. z o.o. Pabianice 18,1 20,4
1482 Ads Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 18,1 0,6
1483 Dorotea Sp. z o.o. Kutno 18,1 11,7
1484 Komm Sp. z o.o. Lipka 18,1 1,2
1485 Ari Sp. z o.o. Sieradz 18,1 9
1486 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Zdunach Przychodnia Zdrowia Sp. z o.o. Zduny 18,1 1,4
1487 Łódzki Rynek Hurtowy ZJAZDOWA S.A. Łódź 18 44,9
1488 Na Haku Sp. z o.o. Wieluń 18 3,2
1489 Anita Group Sp. z o.o. S.K. Posmykowizna 17,9 172,1
1490 Inventiva Biomedical And Research Sp. z o.o. Tuszyn 17,8 40,2
1491 Stal Car Polska Sp. z o.o. sp.k. Skierniewice 17,8 6,2
1492 Elpress Poland Sp. z o.o. Pabianice 17,7 0,4
1493 Efk Sp. z o.o. Sulmierzyce 17,7 4,4
1494 Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 17,6 42,2
1495 Oraf Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 17,4 19,2
1496 Bora Poland Sp. z o.o. Radomsko 17,4 16,3
1497 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łękińsko 17,3 7,1
1498 Patron-Med – Sp. z o.o. Łódź 17,2 6,7
1499 Polwet-Centrowet Sp. z o.o. Łask 17,2 16,3
1500 Apteka Vita Urszula Gzel-Samson Marek Samson sp.j. Przedbórz 17,1 10,8
1501 MORATEX Instytut Technologii Bezpieczeństwa Łódź 17,1 30,2
1502 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 17,1 1156,2
1503 Zinet Sp. z o.o. S.K. Łódź 17,1 15,4
1504 Mccormick Shared Services Emea, LLC Sp. z o.o. Łódź 17,1 115,4
1505 Milpol sp.j. Łukasz Spętany Sieradz 17 35,2
1506 Hydrex Sp. z o.o. S.K. Łódź 17 16,1
1507 Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski sp.j. Łódź 17 31,9
1508 PUH CHEMIKOLOR S.A. Łódź 16,8 4,9
1509 Sopexim Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 16,8 54,6
1510 Sinco Sp. z o.o. Łódź 16,8 4
1511 Sjokolade Sp. z o.o. sp.k. Łódź 16,8 37,7
1512 Applex Trade Sp. z o.o. Sadkowice 16,7 0,8
1513 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Klepsydra Sp. z o.o. Łódź 16,7 0,9
1514 Kapiri Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 16,7 8,4
1515 Łódzki Dom Kultury Łódź 16,6 4,7
1516 Hodowla Roślin Kalinowa Sp. z o.o. Kalinowa 16,6 10
1517 Apteki Elfarm 5 Szadkowscy Sp. z o.o. Krośniewice 16,5 8,8
1518 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Miral Sp. z o.o. Łódź 16,5 7,1
1519 Argo Pl Sp. z o.o. Łódź 16,5 4,7
1520 Kme Sp. z o.o. Łódź 16,5 74,4
1521 Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 16,4 458,8
1522 Kampmann Polska Sp. z o.o. Łęczyca 16,4 138,7
1523 Technitel Polska S.A. Zgierz 16,3 78,8
1524 Atria Sp. z o.o. sp.k. Łódź 16,3 2,9
1525 Księgowość, Kadry, Płace i Szkolenia Sp. z o.o. Łódź 16,3 1,1
1526 Centrum Medyczne Dobry Doktor Sp. z o.o. Łódź 16,3 4,7
1527 Ro-Car Sp. z o.o. S.K. Przesiadłów 16,2 17,4
1528 Megan Sp. z o.o. Łódź 16,1 4,2
1529 Fundacja Na Rzecz Kultury i Sztuki Avangart Łódź 16,1 0
1530 Budmag Group Sp. z o.o. Mokra Prawa 16,1 2,8
1531 Calm Technology Sp. z o.o. Łódź 16,1 3,5
1532 Zpow Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Łowicz 16,1 659,1
1533 Ararat Sp. z o.o. Korytnica 16 0,6
1534 Dom z Bali Sp. z o.o. Łódź 15,9 3,9
1535 Thorex Laskowscy sp.j. Łódź 15,9 63,7
1536 Solar Partner Sp. z o.o. Łódź 15,8 3,6
1537 Boat.Systems Sp. z o.o. Łódź 15,7 3,3
1538 Swisscolor J.J. Eckersdorf sp.j. Łódź 15,7 15,2
1539 Spółdzielnia Socjalna Piąty Kolor Łódź 15,7 1,4
1540 Z Pieca Rodem Sp. z o.o. Łódź 15,7 30,5
1541 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Em-Ar Sp. z o.o. Łódź 15,7 2,8
1542 Hezbo-H. Ostalski Z. Ostalski sp.j. Czerniewice 15,5 7
1543 Gethelp.Pl Sp. z o.o. Łódź 15,5 6,1
1544 Correct E. Mikas, J. Mikas sp.j. Zduńska Wola 15,4 20,3
1545 Techmark L.Ogłoza S.Zdziechowski sp.j. Aleksandrów Łódzki 15,4 87,4
1546 Zakład Budownictwa Wodnego Bud-Wod Sp. z o.o. Sieradz 15,4 8,4
1547 PPHU Elwat S.J. J. Włodarczyk, S. Paszkiewicz Bełchatów 15,3 9,7
1548 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Parkietus Jarosław Masternak, Elżbieta Osińska, Andrzej Szczegielniak sp.j. Łódź 15,3 6,9
1549 Mp Solutions Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 15,2 1,6
1550 Total Security Group Sp. z o.o. Łódź 15,2 8,2
1551 Stacje Paliw Haczykowscy sp.j. Łowicz 15,2 12
1552 Metalbud Sp. z o.o. Podlas 15,2 362,9
1553 Tracking Solutions Sp. z o.o. Brzeziny 15,1 2
1554 Tomir Sp. z o.o. Radomsko 15,1 9,8
1555 Polmecanic Group Sp. z o.o. Skomlin 15,1 24,8
1556 Promapol Sp. z o.o. Nowy Świat 15,1 5,8
1557 MOBILEX Sp. z o.o. Łódź 15 25,7
1558 Biznes Po Ludzku Sp. z o.o. Łódź 15 0,6
1559 Nowy Plan – Tech Sp. z o.o. Łódź 14,8 21,1
1560 Grupa Nox Sp. z o.o. Łódź 14,8 0,9
1561 E & J Sp. z o.o. Łódź 14,8 2,5
1562 DOZ S.A. DIRECT S.K. Łódź 14,7 639
1563 Spółdzielnia Producentów Nowoczesny Tucz Komorniki 14,6 0,1
1564 Emerson Polska Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 14,6 284,3
1565 Burchacińscy S.A. sp.k. Wieluń 14,6 69,8
1566 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sympatyczna Łódź 14,6 21,7
1567 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Trans-Plus Dariusz Słomka, Robert Słomka sp.j. Tomaszów Mazowiecki 14,6 252,6
1568 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Kombud Sp. z o.o. Łódź 14,6 4
1569 Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Biała Góra Sp. z o.o. Smardzewice 14,5 210,7
1570 Instom Sp. z o.o. Łódź 14,4 42
1571 Arpi Jarosław Dłuski S.J. Łódź 14,4 12,7
1572 Olgran Sp. z o.o. S.K. Łubna-Jakusy 14,4 33,2
1573 Carbo Sp. z o.o. Strzałków 14,3 0,4
1574 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum S Łódź 14,3 4,9
1575 BOZZ Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 14,2 0,8
1576 Apteka Piastowska Magdalena Spólnicka sp.j. Radomsko 14,2 5,1
1577 Novartum T.Kaczmarek. A.Aksamit.,M. Machnicka sp.j. Łódź 14,2 26,2
1578 Zakład Usług Technicznych Inwest-Serwis Kazimierz Kubacki i Zdzisław Podyma sp.j. Wieluń 14,1 4,3
1579 Centrum Medyczne Ogrodowa OMC Sp. z o.o. S.K. Skierniewice 14 61,1
1580 Shoplike Sp. z o.o. Mieleszyn 14 0,1
1581 Centrum Biurowo-Inwestycyjne I&A Sp. z o.o. Łódź 14 2,8
1582 Agro-Top S.Kotowicz sp.j. Łódź 13,9 24,5
1583 Alfa-Zeta Sp. z o.o. Łódź 13,9 33,4
1584 BIOGENED S.A. Łódź 13,9 48,1
1585 Filip i S- Ka Dromader sp.j. Łódź 13,9 194,7
1586 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dorota Zagajewska i Mirosław Zagajewski sp.j. Wałowice 13,8 10,2
1587 SAT-FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Łódź 13,7 119,8
1588 Silver-Cooper Sp. z o.o. S.K. Pajęczno 13,7 1,7
1589 Łucznik – Lockpol Sp. z o.o. Łódź 13,7 27,2
1590 Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o. Kleszczów 13,7 13,7
1591 Madax Pr Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13,6 7,8
1592 Tower Group Communications Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13,6 8
1593 Hm Consulting Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13,6 3,6
1594 Arabra sp.j. H. i K. Wójcicka, I. Chodakowska Łódź 13,5 16,2
1595 Tmc-Group Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 13,5 11,8
1596 LSI SOFTWARE S.A. Łódź 13,4 151,7
1597 BUDOM A. i T. Stańczyk S.J. Kutno 13,4 12,6
1598 Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Tadeusz, Dominik i Jakub Ozdowscy S.J. Kutno 13,3 54,6
1599 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 13,3 94,4
1600 Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski 13,3 69,8
1601 Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J. Łódź 13,3 37,5
1602 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kutnie Kutno 13,3 26,6
1603 Www Sp. z o.o. Łódź 13,3 0,6
1604 Rem Wyceny Sp. z o.o. Łódź 13,2 0,8
1605 Aktus Sp. z o.o. Łódź 13,2 2
1606 WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Bełchatów 13,2 52,8
1607 Concept Development Sp. z o.o. S.K. Kutno 13,1 36,1
1608 Mk Budima Sp. z o.o. Bełchatów 13,1 1,3
1609 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 13,1 1905,8
1610 Lorain Sp. z o.o. Łódź 13 5,2
1611 Exoflora Sp. z o.o. Łódź 12,9 4,6
1612 Spoletto Sp. z o.o. Łódź 12,9 3,8
1613 R-Line Sp. z o.o. Łódź 12,9 3,8
1614 A Jak Apteka – Łukasiak Kaliszewska sp.j. Łódź 12,9 54,3
1615 Rd5 Sp. z o.o. Łódź 12,9 8,9
1616 Lohmann Rausher Polska Sp. z o.o. Pabianice 12,8 11,9
1617 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chorzenicach Chorzenice 12,8 15,9
1618 Mbrokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Zgierz 12,8 0,3
1619 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Dentex Sp. z o.o. Opiesin 12,7 3,3
1620 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków 12,7 3156,1
1621 Unipol- Plus sp.j. Marek Garmulewicz i S- Ka Łódź 12,7 4,7
1622 Biomol-Med Sp. z o.o. Łódź 12,7 25,7
1623 Kim Catering Sp. z o.o. sp.k. Uniejów 12,6 4,3
1624 Heavy Holding Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,5 21,6
1625 Jocker Factory Jaszczura sp.j. Łódź 12,5 24,3
1626 3 Warstwy Sp. z o.o. Łódź 12,4 0,7
1627 Vico Consulting Sp. z o.o. Wieluń 12,3 3
1628 Mmer Sp. z o.o. Łask 12,3 11
1629 Majmasz Majsterek sp.j. Łódź 12,2 14,2
1630 DMS Global Sourcing Group Sp. z o.o. Pabianice 12,2 2,3
1631 Centropack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 12,1 31,1
1632 Aces Projekt Sp. z o.o. Pabianice 12,1 0,5
1633 Bjor Andrzej Gałasiewicz S.K. Piotrków Trybunalski 12 23,4
1634 Agraf Sp. z o.o. Łódź 11,9 34,2
1635 Amas Sp. z o.o. Łódź 11,9 0,4
1636 Bautec-Pol Sp. z o.o. Łódź 11,9 0,5
1637 ZAGRODNIKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 11,8 69,5
1638 Dms sp. z o.o. Łódź 11,8 1
1639 Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Południe Łódź 11,8 215,6
1640 Agencja Pracy Rika Sp. z o.o. Łódź 11,8 1,9
1641 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 11,7 693,4
1642 Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe w Sieradzu Sieradz 11,6 105,1
1643 Eko-Gas Mesjasz, Taranek, Płuciennik sp.j. Kaflarnia 11,6 10
1644 Red Bird Sp. z o.o. Łódź 11,6 20
1645 Over Group Sp. z o.o. S.K. Łask 11,6 48,6
1646 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Cza -Ta Niciak Sp.J. Piotrków Trybunalski 11,5 57,1
1647 Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o. Kutno 11,5 194,8
1648 Geberit Service Sp. z o.o. Łódź 11,5 19,3
1649 Chabin Sp.J. Łódź 11,4 17,5
1650 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 11,4 176,3
1651 Centrum Medyczne Niemcewicza Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,4 14,6
1652 Jard Sp. z o.o. Sieradz 11,3 13,1
1653 Max – Dom Sp. z o.o. Kutno 11,3 3,8
1654 Przedsiębiorstwo Handlowe Alufinish Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,3 41,6
1655 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych- Markbud Sp. z o.o. Poddębice 11,3 39,3
1656 Plast Instal Skb Sp. z o.o. S.K. Radomsko 11,3 19
1657 TRICOMED S.A. Łódź 11,2 7,2
1658 Dylen Sp. z o.o. Łódź 11,2 57,7
1659 Sell – Pol X – Group Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,2 3,8
1660 Mester Sp. z o.o. Łódź 11,2 0,9
1661 Kawon Sp. z o.o. Łódź 11,2 5,6
1662 Dor-Oil Sp. z o.o. Stryków 11,1 1
1663 Growth Solutions Consulting 360 Sp. z o.o. S.K. Ksawerów 11 5,7
1664 STOLWIT GROUP Sp. z o.o. S.K. Galewice 11 1
1665 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie Rogów Sp. z o.o. Łódź 11 11,8
1666 Sadmax Spedition Sp. z o.o. Łódź 11 1
1667 Cabet Sp. z o.o. Łódź 11 8,5
1668 ASD J.Cegielski Spółka Komandytowa Łódź 10,9 10,9
1669 Danfuld Sp. z o.o. Łódź 10,9 1,5
1670 ANDE Sp. z o.o. BUDMAR S.K. Zgierz 10,9 10,7
1671 Apteka Flora M. Cieciura, J. Cieciura S.J. Tomaszów Mazowiecki 10,9 8,4
1672 Kemkolor Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,8 28,4
1673 Carbo Sp. z o.o. sp.k. Strzałków 10,8 5,2
1674 FILTER SERVICE Sp. z o.o. Zgierz 10,7 40,8
1675 Bioveri Sp. z o.o. S.K. Dąbrówka Wielka 10,7 114,4
1676 Mokadi.Net Sp. z o.o. Moszczenica 10,7 3,7
1677 Miejskie Przeds. Wodociągów I Kanalizacji w Poddębicach Sp. z o.o. Poddębice 10,7 7,1
1678 Api.pl Sp. z o.o. Rąbień 10,7 72,9
1679 Jasta-Sweets Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10,7 13,4
1680 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wiktor Sp. z o.o. S. K. Radomsko 10,7 4,8
1681 Mikomax Meble Biurowe Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,7 9,2
1682 Generum Sp. z o.o. Zgierz 10,7 1,1
1683 Biuro Brokerów Ubezpieczeniowych Gf Broker Sp. z o.o. Łódź 10,6 0,4
1684 Hortmasz Sp. z o.o. Strobów 10,6 27,7
1685 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Gastronomicznego Perfect Plus Sp. z o.o. Łódź 10,6 8,9
1686 Bratek Bis Sp. z o.o. Łódź 10,5 12,4
1687 Witko Sp. z o.o. Łódź 10,5 6,6
1688 Polski Drukarz Sp. z o.o. Łódź 10,5 10,3
1689 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 10,4 1475,4
1690 Bimex Banachowski sp.j. Zduńska Wola 10,4 25,3
1691 Tw Immo Pl Sp. z o.o. sp.k. Czechy 10,4 1,8
1692 Piomar Sp. z o.o. Brzeziny 10,4 2,8
1693 Greg Sp. z o.o. Łódź 10,3 7,8
1694 Kmh Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10,3 4,2
1695 GERLACH S.A. Drzewica 10,3 217,6
1696 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie w Działoszynie Sp. z o.o. S.K. Działoszyn 10,3 41,4
1697 Wytwórnia Konstrukcji Stalowych Viamontex Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 10,3 6,2
1698 P.D.R. Globax Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,3 10,9
1699 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski Sp. z o.o. Dąbrowa 10,2 10,3
1700 Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,2 819
1701 Quality Construction Sp. z o.o. Łódź 10,1 19
1702 Polska Dystrybucja Alkoholi Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 10,1 128,3
1703 Zakład Piekarsko-Ciastkarski Dana Danuta i Ryszard Szypowscy sp.j. Ozorków 10,1 77,7

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,

3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez  porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych  w październiku  2020 r.

C/Z: 42,2,

C/WK: 0,77

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.

Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl

tel. 536 303 088, (22) 77 14 200

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #gepardbiznesu #businessgepard