Gepardy Biznesu

Dezynfekcja i sprzęt medyczny w rękach specjalistów z OSS

Ponad 10 lat na rynku, ogromne grono zadowolonych klientów i coraz większy udział w rynku. Dla spółki OSS receptą na sukces są: profesjonalna obsługa klientów i oferowanie produktów wyłącznie najwyższej jakości.

 „Najważniejszymi elementami naszego biznesu są relacje z klientami i producentami. Równie duży nacisk kładziemy na śmiałe, ale rozważne inwestycje. Nasza firma swoją pozycję zawdzięcza ciężkiej pracy i ogromnej dbałości o detale. Nie oszczędzamy sił i środków jeżeli widzimy potencjał rozwoju. To kosztowna strategia, ale liczby pokazują, że zwrot z inwestycji jest wart zachodu” – mówi Radosław Srokowski, prezes zarządu OSS sp. z o.o.

Image

Radosław Srokowski, prezes zarządu OSS sp. z o.o. w biurze spółki

Takie podejście sprawiło, że OSS sp. z o.o. jest dziś pomorskim liderem w sprzedaży sprzętu medycznego, środków do dezynfekcji oraz maszyn, wyposażenia i preparatów do sprzątania profesjonalnego,

Produkty OSS zdobyły uznanie zarówno w małych placówkach, jak i dużych przedsiębiorstwach. Wśród klientów firmy znajdziemy szpitale, prywatne gabinety, hotele, a nawet przetwórców żywności. Przy takiej różnorodności konieczne jest indywidualne podejście do każdego zamówienia. Specjaliści spółki każdego dnia pomagają dziesiątkom klientów w znalezieniu najbardziej skutecznego rozwiązania.

Aby dostarczać najlepsze towary OSS współpracuje zarówno z renomowanymi producentami, jak Ecolab, Medilab, Schulke, Medal s.c., Riester, czy Mercator Medical, jak i lokalnymi wytwórcami produktów specjalistycznych. Grono dostawców OSS sp z o.o. to już ponad 400 firm.

Od ponad czterech lat OSS umacnia swoją pozycję w e-handlu. Pod adresem www.dezynfekcja24.com działa nowoczesna, wirtualna platforma sprzedażowa. Dzięki dogodnemu systemowi sprzedaży i szybkiej wysyłce, produkty z katalogu OSS docierają do odbiorców w całej Polsce.

„Zawsze szukamy sposobu, by zrozumieć i przewidzieć potrzeby klienta, zanim on przyjdzie do nas, a gdy w jego głowie pojawi się odpowiednia potrzeba – będziemy gotowi ją zaspokoić” – wyjaśnia prezes Srokowski.

Sukces gdańskiej spółki to nie tylko stale rosnąca sprzedaż. Innowacyjne i skuteczne działania OSS dostrzegł m.in. Google, zapraszając firmę do partnerskiego programu Google’s Growth Engine Ambassadors.

W ubiegłym roku sprzedaż netto osiągnęła blisko 10 mln złotych. W ciągu 11 lat OSS sp. z o.o. ze skromnego przedsiębiorstwa przeistoczyła się w lokalnego  lidera branży. Jak zapowiadają właściciele firmy: to dopiero początek.

Image

Wykres sprzedaży od początku istnienia firmy. Zestawienie własne spółki.

OSS sp. z o.o. w Gdańsku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.