Mocna Firma

DAAS wykonuje usługi związane z konstrukcjami stalowymi

Wyposażenie malarni w Warszawie oraz duże doświadczenie pracowników firmy DAAS umożliwia nam podjęcie się praktycznie każdego projektu antykorozyjnego. Rozpoczęliśmy również usługi naddźwiękowego natryskiwania cieplnego HVOF, gwarantujące uzyskanie najbardziej zaawansowanej technologicznie ochrony antyerozyjnej, mówi Dawid Starzyczny, Prezes DAAS Sp. z o.o. w Bielsku-Białej.

Dawid Starzyczny, Prezes DAAS Sp. z o.o. w Bielsku-Białej:

DAAS Sp. z o.o. to firma z ponad dziesięcioletnią tradycją, która od samego początku swojej działalności kładzie nacisk na rozwój i doskonalenie przez ciągłe podnoszenie jakości świadczonych usług i oferowanych produktów. Ciągły wzrost eksportu i pozyskiwanie nowych kontrahentów, z jednoczesnym budowaniem stałych relacji z obecnymi klientami świadczy o tym, że obrany przez nas kierunek jest słuszny.
 Image
Dawid Starzyczny, Prezes DAAS Sp. z o.o. w Bielsku-Białej
DAAS Group definiuje funkcjonowanie grupy podmiotów powiązanych i zarządzanych przez DAAS Sp. z o.o. Działając jako grupa DAAS zapewniamy swoim klientom przygotowanie kompletnej oferty, uwzględniającej indywidualne oczekiwania klienta i obejmującej szeroki zakres wykonania usług związanych z konstrukcjami stalowymi, począwszy od etapu projektowania, przez dostawę i montaż, aż po zabezpieczenia antykorozyjne i ognioochronne.Od początku swojej działalności firma DAAS Sp. z o.o. przeszła długą drogę, od kilkuosobowej firmy specjalizującej się w pracach alpinistycznych, do niespełna stuosobowej firmy realizującej prowadzone przez siebie projekty na terenie całej Unii Europejskiej, mocno zakorzenionej w branży energetycznej. Kluczem do sukcesu, zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym,  w naszym specyficznym obszarze działalności były: profesjonalizm, uczciwość, otwartość i troska o stałe, pozytywne i długoterminowe relacje z klientami.
Image
Image
Image
Image
Firma na stałe dysponuje zespołem kilkudziesięciu wysokiej klasy specjalistów dostępu linowego z międzynarodowymi certyfikatami IRATA – pozwalającymi na wykonywanie prac w dostępie linowym praktycznie na całym świecie.Elastyczność firmy, inwestycje oraz nieustające nowe pomysły to komponenty, które sprawiają, że firma „tętni życiem” i z powodzeniem się rozwija. To właśnie dzięki takiemu podejściu, odpowiadając na zapotrzebowanie naszych Klientów, pod koniec 2015 roku DAAS Sp. z o.o. rozpoczęła realizację projektów antykorozyjnych w nowoczesnej malarni konstrukcji stalowych w Warszawie, gdzie na powierzchni  4000 mkw. prowadzone są: obróbka strumieniowo – ścierna, aplikacja systemów malarskich oraz metalizacja natryskowa. Wyposażenie malarni oraz duże doświadczenie pracowników firmy DAAS umożliwia nam podjęcie się praktycznie każdego projektu antykorozyjnego. Rozpoczęliśmy również usługi naddźwiękowego natryskiwania cieplnego HVOF, gwarantujące uzyskanie najbardziej zaawansowanej technologicznie ochrony antyerozyjnej.Mamy nadzieję, że kolejne lata będą dla nas okresem pozytywnych wyzwań, dużego rozwoju a także ciągłego umacniania pozycji na rynku polskim, jak i zagranicznym. Naszym celem jest, aby liczba Klientów zadowolonych z naszych usług ciągle rosła, ponieważ to właśnie dzięki ich zaufaniu możemy na co dzień zajmować się tym co lubimy i tym, na czym znamy się najlepiej.

DAAS Sp. z o.o. w Bielsku-Białej została wyróżniona w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2015 i w III edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015  przez Instytutu Nowoczesnego Biznesu na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.