Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Łódzkiego

Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 1905 firm z województwa łódzkiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Łódzkiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 21137,8
2 Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Łódź 4682,9
3 Haering Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 3235,4
4 PKO Leasing S.A. Łódź 3218,7
5 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków 3156,1
6 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 2860,1
7 Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Pabianice 2789,9
8 Veolia Energia Łódź S.A. Łódź 2293,4
9 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przedborzu Przedbórz 2087,8
10 Atlas Sp. z o.o. Łódź 1910,3
11 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 1905,8
12 Medana Pharma S.A. Sieradz 1820,4
13 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 1757,6
14 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 1626,5
15 BEWA Sp. z o.o. Ruszczyn 1586,5
16 Hong-Yen Sp. z o.o. Łódź 1566,4
17 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 1475,4
18 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 1458,9
19 Rr Donnelley Gts Poland Sp. z o.o. Łódź 1323,8
20 Pelion S.A. Łódź 1301,8
21 Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. Łódź 1286,5
22 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 1243,4
23 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice 1205,5
24 LEK S.A. Stryków 1172,7
25 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 1156,2
26 Raw-Pol Stefański S.J. Rawa Mazowiecka 1112,7
27 Colep Polska Sp. z o.o. Kleszczów 1055,2
28 PTAK S.A. Rzgów 1032,8
29 Knauf Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 1032,2
30 Wkizb Atlas Sp. z o.o. Łódź 989,8
31 Lumileds Poland S.A. Pabianice 989,2
32 Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. Ozorków 961,1
33 Progroup Board Sp. z o.o. Smolice 949,9
34 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź 918,3
35 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 901,3
36 Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o. Łódź 900,6
37 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 856,3
38 BFF Polska S.A. Łódź 837
39 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 825,8
40 Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 819
41 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 796,4
42 WIELTON S.A. Wieluń 792,3
43 Dachser Sp. z o.o. Sosnowiec 788,9
44 Uniwersytet Medyczny Łódź 776,7
45 Uniwersytet Łódzki Łódź 773,8
46 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 768
47 Union Polska Sp. z o.o. Radomsko 763,2
48 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 721,4
49 HELIOS S.A. Łódź 699,3
50 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 693,4
51 UMA Investments Sp. z o.o. Kutno 685,1
52 Zpow Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Łowicz 659,1
53 DOZ S.A. DIRECT S.K. Łódź 639
54 mFinanse S.A. Łódź 635,7
55 Interprint Polska sp. z o.o. Ozorków 631,5
56 Rainbow Tours S.A. Łódź 610,6
57 Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 595,5
58 Indigo Nails Sp. z o.o. sp.k. Łódź 590
59 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 553,8
60 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 549,5
61 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 538,8
62 Dell Products (Poland) Sp. z o.o. Łódź 535,8
63 Lampre Polska Sp. z o.o. Kutno 516,7
64 MIKOMAX Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 510,4
65 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 508,9
66 Kramel Invest Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 505
67 Politechnika Łódzka Łódź 485,3
68 Tama Polska Sp. z o.o. Sieradz 485
69 PRT Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 481,1
70 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 474,5
71 CERI International Sp. z o.o. Łódź 474,2
72 AQ Wiring Systems Sp. z o.o. Łódź 472,9
73 Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 458,8
74 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 450,9
75 Borg Automotive Sp. z o.o. Zduńska Wola 449,4
76 NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o. Kutno 442,5
77 Geberit Ozorków Sp. z o.o. Ozorków 407,9
78 Eko-Region Sp. z o.o. Bełchatów 404,6
79 F & F Filipowski sp.j. Pabianice 402,3
80 EKO-VIT Sp. z o.o. Łódź 398,4
81 Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Rogowiec 380,8
82 Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o. Łódź 367,1
83 Metalbud Sp. z o.o. Podlas 362,9
84 INFOSYS POLAND sp. z o.o. Łódź 359,9
85 Cegal – Cecylia Gawlik, Kazimierz Gawlik, Artur Gawlik, Marek Gawlik – sp.j. Łódź 359,6
86 Flexipower Group Sp. z o.o. S.K. Kudrowice 351,9
87 AMZ-KUTNO S.A. Kutno 350,1
88 Wędlinka Sp. z o.o. S.K. Dobrydział 348,1
89 Salve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 343,7
90 Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki 338,5
91 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 334,9
92 Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j. Konstantynów Łódzki 330,5
93 Coko-Werk Polska Sp. z o.o. Łódź 324,7
94 ONTEX POLSKA Sp. z o.o. Radomsko 324,3
95 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 321,1
96 Transition Technologies PSC Sp. z o.o. Łódź 316,8
97 Zamet-Głowno Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Zamet-Głowno Adam Pruski, Zdzisław Łuczak sp.j.) Głowno 315,7
98 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 311,4
99 PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 310,6
100 JHM Development S.A. Skierniewice 309,3
101 Drog-Bruk A.P.Szczerek sp.j. Błaszki 304,9
102 Tomton Polska Sp. z o.o. Łódź 301
103 Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 299,6
104 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 292,6
105 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 292,5
106 Elester-Pkp Sp. z o.o. Łódź 292,3
107 JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS Kaleń 292
108 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 290,4
109 GEALAN POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 289,5
110 Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o. Radomsko 288,4
111 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Cedrowice-Parcela 284,3
112 Emerson Polska Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 284,3
113 Premium Arena JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 279,1
114 Eco-Abc Sp. z o.o. Bełchatów 278
115 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 273,4
116 KAN Sp. z o.o. Łódź 269,5
117 Intap Advanced Technology Sp. z o.o. sp.k. Bukowiec 269,1
118 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 268,6
119 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J. Piotrków Trybunalski 267,8
120 Archicom Polska S.A. Łódź 265,7
121 Antinus Sp. z o.o. Skierniewice 264,9
122 MIRBUD S.A. Skierniewice 264,5
123 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 264,2
124 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 261,1
125 Toya – Sp. z o.o. Łódź 259
126 P.P.H.U. BETA Kopacz Paweł Wąwał 257,8
127 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 257,4
128 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Trans-Plus Dariusz Słomka, Robert Słomka sp.j. Tomaszów Mazowiecki 252,6
129 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot sp.j. Starowa Góra 252,1
130 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 249,3
131 Cornette Underwear Sp. z o.o. S.K. Sieradz 247,1
132 Master Pharm S.A. Łódź 239,9
133 POL HUN M BIELSKA sp. j. Koluszki 236,9
134 Epol Holding Sp. z o.o. Łódź 235,8
135 Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o. Żychlin 235,6
136 Lamela Sp. z o.o. S.K. Łowicz 233,6
137 Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k. Łódź 232
138 POLFARMEX S.A. Kutno 230,3
139 Mp Management Sp. z o.o. Łódź 226,3
140 Humax Poland Sp. z o.o. Bełchatów 223,6
141 Rollux Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 222,9
142 Marcin Werner Vorster Chociw 221,5
143 GERLACH S.A. Drzewica 217,6
144 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 216,6
145 Lavinia i Sp. z o.o. S.K. Łódź 216
146 Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Południe Łódź 215,6
147 Krotoski Sp. z o.o. sp.k. Łódź 213,9
148 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Styromax – Sukiennik Jerzy sp.j. Kolonia Łyszkowice 213,1
149 Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Biała Góra Sp. z o.o. Smardzewice 210,7
150 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 207,4
151 Nj Sp. z o.o. sp.k. Łódź 205,4
152 Amł – Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś sp.j. Łódź 202
153 Pestila II Sp. z o.o. sp.k. Studzianki 199,7
154 Globitell Wholesale Sp. z o.o. S.K. Łódź 199,2
155 Profilpas Polska Sp. z o.o. Kutno 198,1
156 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 197,3
157 Kiloutou Polska Sp. z o.o. Łódź 196,4
158 Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o. Kutno 194,8
159 Filip i S- Ka Dromader sp.j. Łódź 194,7
160 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 193,5
161 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 191,9
162 Dolfos Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 190,6
163 Pharmapoint S.A. Łódź 189,8
164 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Sieradz 189,3
165 Włodan Sp. z o.o. sp.k. Porszewice 189,1
166 BFF Medfinance S.A. Łódź 187,9
167 Zamet Industry Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 187,5
168 Egc Sp. z o.o. sp.j. Łódź 186,1
169 Firma SOFTEX Dariusz Michta Tomaszów Mazowiecki 184
170 Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. Łowicz 182
171 Hycom S.A. Łódź 180,7
172 Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp. Komandytowa Łódź 180,5
173 Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. Owczary 180,5
174 DARIUSZ MATYJEWICZ RATE ART PHU Łódź 179,7
175 Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. z o.o. sp.k. Wieluń 179,2
176 Pfleiderer Wieruszów Sp. z o.o. Wieruszów 179,1
177 Cws-Boco Polska Sp. z o.o. Łódź 177,2
178 Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej Zduńska Wola 176,7
179 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 176,4
180 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 176,3
181 Gft Poland Sp. z o.o. Łódź 176,1
182 PPHU DAMAZ Zdzisław Nuszkiewicz Łódź 176
183 PPHU MARK’S Sp. z o.o. Prusak 174,8
184 Impall Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 172,9
185 Delia Cosmetics Sp. z o.o. Rzgów 172,8
186 Anita Group Sp. z o.o. S.K. Posmykowizna 172,1
187 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 171,4
188 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 171
189 Plastem P. Ciupa i T. Teodorczyk sp.j. Janiszewice 169,6
190 Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj S.J. Zgierz 167,4
191 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 166,3
192 Łódź JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 165,7
193 Deante Antczak sp.j. Zgierz 164,7
194 Julimex Sp. z o.o. sp.j. Łódź 164,6
195 Leiber Sp. z o.o. Krośniewice 163,7
196 AQUA PARK ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 163,1
197 Przedsiębiorstwo KONSPORT Mieczysław Majewski Dobków 162,1
198 NEUMO-POLSKA Sp. z o.o. Strobów 162
199 Enginova Sp. z o.o. Kutno 161,7
200 CEM-MIX Piotr Misztal Łódź 161,2
201 LS Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 160,5
202 BSG Sp. z o.o. Zgierz 160,3
203 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 158,5
204 Nowa Szkoła Sp. z o.o. Łódź 156,8
205 Beauty Gallery Sp. z o.o. Łódź 156,8
206 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 154,4
207 Firma Produkcyjno Handlowa Karczewski Marian Karczewski Ujazd 153,1
208 Browin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 152,5
209 LSI SOFTWARE S.A. Łódź 151,7
210 FAMBUD – Jerzy Pietrzak Sp. z o.o. Skierniewice 148,9
211 Kersten Buildings Sp. z o.o. Kleszczów 147,6
212 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak sp.j. Piotrków Trybunalski 147,6
213 INS-EL Sp. z o. o. S. K. Łódź 147,6
214 Ab Initio M. Matejczyk, C. Stańczak sp.j. Łódź 147,4
215 FMR LISICKI Janusz Lisicki Pukinin 147
216 Kilargo Sp. z o.o. Chechło Pierwsze 146,8
217 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 144,5
218 Pinot Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 144,2
219 Logistic City Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 143,5
220 Firma PROBUD Jarosław Dąbrowski Radomsko 142,2
221 ZGO Aquarium Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 140,4
222 Dariusz Krasoń Łódź 140,2
223 Bugaj Sp. z o.o. Bugaj Zakrzewski 140,1
224 Wizja V Sp. z o.o. Łódź 139,8
225 Kampmann Polska Sp. z o.o. Łęczyca 138,7
226 Ventria Sp. z o.o. Łódź 138
227 Schimar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 136,3
228 COATS POLSKA Sp. z o.o. Łódź 136
229 EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 135,6
230 KLIM-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 135,5
231 Joka Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 133,5
232 APATOR ELKOMTECH S.A. Łódź 133,5
233 P.H.U. MAGO – Małgorzata Gostyńska Łódź 133
234 Profilex Sp. z o.o. sp.k. Łask 132,4
235 Bestgum Polska Sp. z o.o. Rogowiec 131,4
236 Emo-Farm Sp. z o.o. Ksawerów 131,4
237 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź 131
238 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 130,4
239 Lady Kama Anna Miszczak sp.j. Aleksandrów Łódzki 130,4
240 Mir-Kar Sp. z o.o. sp.k. Makowiska 129,8
241 Optomer Meller, Rzetelski sp.j. Łódź 129,4
242 Polska Dystrybucja Alkoholi Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 128,3
243 Inżtech Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 128,3
244 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 127,7
245 Trans Kop Mariusz Maślanka Tuszyn 126,4
246 MICHALCZYK I PROKOP sp. z o.o. Łódź 126,4
247 Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o. Lućmierz-Ośrodek 126,2
248 POSIADALO sp. z o.o. sp.k. Wykno 125,8
249 Emerson Sp. z o.o. S.J. Piotrków Trybunalski 125,8
250 Lexari Sp. z o.o. Łódź 124,1
251 Uds Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 123,5
252 Ewt Immobilien Gmbh Smolice 122,7
253 Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Tuszyn 122,5
254 Saturn Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. Opoczno 122,1
255 Profilex Property Sp. z o.o. sp.k. Orchów 122
256 Cermont Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 121,8
257 Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Pabianice 121,6
258 Tinby Sp. z o.o. Stawiszcze 121,5
259 Gibo Sp. z o.o. Stawiszcze 120,3
260 SAT-FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Łódź 119,8
261 NOWA LEASE Sp. z o.o. Kutno 119,6
262 Ff Marka Własna Sp. z o.o. Łódź 118,9
263 PPHU ESTEX SŁAWOMIR ANTCZAK Złotniki 118,3
264 Self Company Group Sp. z o.o. sp.k. Bielawy 118,2
265 Przedsiębiorstwo Handlowe Agroskład sp.j. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Józefin 117,8
266 A&A Marketing Sp. z o.o. Holding sp.k. Łódź 117,7
267 Men Market Nina Obałka Złoczew 116,8
268 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 116,3
269 Abm Jędraszek sp.j. Pabianice 116
270 Karton Polska Sp. z o.o. S.K. Wymysłów 115,8
271 Kompania Leśna Chodkiewicz, Mazurkiewicz, Petrykowski sp. j. Nowy Dwór-Parcela 115,7
272 Mccormick Shared Services Emea, LLC Sp. z o.o. Łódź 115,4
273 Bioveri Sp. z o.o. S.K. Dąbrówka Wielka 114,4
274 Mk Centrum K. Duliba, M. Myczka sp.j. Piotrków Trybunalski 114,3
275 HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR Strzelce 114
276 Uni-Form Sp. z o.o. sp.k. Łódź 112,6
277 Centrum Pali Sp. z o.o. Kutno 111,9
278 Kuchinox Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 111,4
279 AMOS sp. z o.o. Świątkowice 111,2
280 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kawiks Karol Chachulski Wincenty Chachulski sp.j. Patoki 111,1
281 Instal Bud Pecyna Sp. z o.o. Żelechlinek 111
282 Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Trakt Bobrzak, Tecław – sp.j. Woźniaków 110,6
283 Firma Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek sp.j. Łowicz 109,4
284 Ins-El sp.j. Paweł Zdanowski Izabela Gębicka-Zdanowska Łódź 109,3
285 MakoLab S.A. Łódź 108,6
286 Aditech Sp. z o.o. S.K. Kutno 108,4
287 Ideal Services Sp. z o.o. S.K. Łódź 108,3
288 Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. Łódź 107,8
289 Sulimar Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 107
290 Młyn Szadek Sp. z o.o. sp.k. Szadek 107
291 Vik-Bud Sp. z o.o. S.K. Łask 106,7
292 RECTICEL Sp. z o.o. Łódź 106,6
293 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 105,4
294 FILATI MIROSŁAW KUBIAK sp. j. Opiesin 105,3
295 Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe w Sieradzu Sieradz 105,1
296 Omnikon Sp. z o.o. Łódź 104,8
297 Delfarma Sp. z o.o. Łódź 104
298 InstalPlast Łask Sp. z o.o. S.K. Łódź 104
299 Tłokiński sp.j. Łódź 104
300 Immergas Polska sp. z o.o. Łódź 103,8
301 Wagran Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 103,3
302 Sonia Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Starowa Góra 102,1
303 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. sp.k. Kamieńsk 101,7
304 Sesto Senso Klimas S.J. Czastary 101,4
305 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Zgierz 100,7
306 Clariant Plastics & Coatings (Polska) Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 100,7
307 Kral Sp. z o.o. Łódź 100,6
308 Wizet Transport Sp. z o.o. Łęczyca 100,2
309 Ergomat Sp. z o.o. Stawiszcze 98,8
310 MGL Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 98,1
311 Genesis Pharm Sp. z o.o. sp.k. Łódź 98,1
312 Misico Sp. z o.o. S.K. Łódź 97,7
313 Pharmalink Sp. z o.o. Łódź 97,7
314 Sawo Recykling Kazimierz Szałapski, Zbigniew Szałapski sp.j. Zgierz 97,2
315 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 97,1
316 THI Sp. z o.o. S.K. Łódź 96,7
317 Leczenie w Dobrej Cenie Sp. z o.o. S.K. Łódź 96,5
318 Jan Skubisz P.P.U.B. Inkomet Radomsko 96,3
319 Corin S.J. PPHU Pabianice 96,1
320 Meble KRYSIAK Krzysztof Krysiak Strzałków 95,8
321 TWIST – POL Sp. z o.o. Kobiele Wielkie 95,5
322 Pg Budowa Sp. z o.o. sp.k. Rogowiec 95,3
323 Zenner-Poland Sp. z o.o. Łódź 95,3
324 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 94,4
325 East West Spinning Sp. z o.o. Łódź 94,3
326 Agencja Pracy Tymczasowej Work – Bud Serwis Sp. z o.o. Uniejów 93,9
327 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera Łódź 93,5
328 Agromex Wojciech i Jacek Fraszka sp.j. Marzenin 93,2
329 Lama Lama Sp. z o.o. S.K. Wola Wężykowa 92,9
330 Sir-Druk II Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 92,3
331 Jnt Group S.A. sp.k. Dobroń 91,6
332 Polcalc Sp. z o.o. Łódź 91,3
333 Hapam Poland Sp. z o.o. Łódź 91,2
334 Riwal Poland Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 90,6
335 SP Medical Sp. z o.o. Zduńska Wola 90,6
336 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Hetman Sp. z o.o. Florianów 90,4
337 Hurtownia Elektrotechniczna MAPEX S.J. P. Lesz, A. Lesz Pabianice 90,4
338 Epruf S.A. Łódź 89,5
339 PHU ANNA KORZENIOWSKA Kutno 89,4
340 Hagmed Sp. z o.o. sp.k. Rawa Mazowiecka 88,5
341 Polanik Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 88,2
342 Bakels Polska Sp. z o.o. Łódź 88,1
343 Techmark L.Ogłoza S.Zdziechowski sp.j. Aleksandrów Łódzki 87,4
344 THERM – INSTAL Bogdan Michoń, Paweł Zubiel S.J. Łódź 86,7
345 Sunco Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Łódź 86,7
346 Buszrem S.A. Piotrków Trybunalski 86,4
347 Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego Łódź 86,3
348 Izola Sp. z o.o. sp.k. Łódź 85,9
349 ELSAM Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 85,5
350 P.C. Cyryl Popławski, A.Popławski, P.Popławski sp.j. Łódź 85,5
351 Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. Kolonia Osiek 85,4
352 Kikgel Sp. z o.o. Ujazd 85,3
353 SOMMER POLSKA Sp. z o.o. Brzeźnio 85,2
354 Scan-Partner Sp. z o.o. Rzgów 85
355 Entalpia Europe Sp. z o.o. Sieradz 84,9
356 Kraklink Parkone Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 84,7
357 Legionów 66 Sp. z o.o. Łódź 84,4
358 Dolfos Pets Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 84,4
359 Elema – M. Mikołajczyk, G. Podsiadły sp.j. Sieradz 83,8
360 Ake-Net Tomaszewski, Wilk S.J. Pabianice 83,7
361 Scanditron Sp. z o.o. Łódź 83,6
362 P.P.H.U. KAMPOL Krzysztof Łuźniak Rusiec 83,5
363 Marilyn Sp. z o.o. S.K. Łódź 83,4
364 PAWEŁ ROCHOWSKI P U H AMPRO Radomsko 83
365 Port Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 83
366 Vescom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 82,7
367 Sonpex A i K Janeczek sp.j. Pajęczno 82,6
368 EL-MOT Józef Znojek Tuszyn 82,1
369 Flint Cps Inks Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 82
370 Zakład Mechaniki Maszyn Bukpol Łagodziński sp.j. Bukowiec 82
371 Moda Club Pl Sp. z o.o. S.K. Rzgów 82
372 Mgm Pharma Sp. z o.o. S.K. Łódź 81,7
373 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. Poddębice 81
374 Chojny Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 80,9
375 Polska Woda Sp. z o.o. Ozorków 80,6
376 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa BAWEŁNA Łódź 80,5
377 Zimny Auto Sp. z o.o. Łódź 80,4
378 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 80,3
379 COMMON S.A. Łódź 80,3
380 Clinmedica Research OMC Sp. z o.o. S.K. Skierniewice 80,3
381 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PIONIER w Kutnie Kutno 79,8
382 Sunrise Medical Poland Sp. z o.o. Łódź 79,4
383 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Łodzi Łódź 79,2
384 Technitel Polska S.A. Zgierz 78,8
385 Winni Sp. z o.o. Skierniewice 78,5
386 Music Express K&K Jędrzejczyk S.J. Kuchary 78,4
387 Avanti – Marczyk sp.j. Łódź 78,2
388 Gabriella D.B. Krajda S.J. Łódź 78
389 Stec Sp. z o.o. S.K. Aleksandrówek 78
390 Zakład Piekarsko-Ciastkarski Dana Danuta i Ryszard Szypowscy sp.j. Ozorków 77,7
391 Sanszi Sp. z o.o. S.K. Łódź 77,7
392 HYDRA-GRUPA SBS J. KŁOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Łask 77,6
393 Autos Silniki Sp. z o.o. S.K. Łódź 77,3
394 Dcr Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 76,9
395 Łobzowska Parkone Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 76,8
396 Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o. Rogowiec 76,5
397 Caolin Sp. z o.o. Opoczno 76,4
398 Bluerank Sp. z o.o. Łódź 76,2
399 JBF Development Group Sp. z o.o. Łódź 75,9
400 Marinex Maria Wieteska, Grzegorz Wieteska sp.j. Kompina 75,6
401 Mawos Sp. z o.o. Łódź 75,6
402 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stefana Batorego Łódź 75,3
403 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Łódź Sp. z o.o. Łódź 75,2
404 Przedsiębiorstwo AGAT S.A. Koluszki 74,9
405 Perlipol K.Kuśmierek, G.Derlatka, J.Benben sp.j. Bełchatów 74,9
406 Green Steel Poland Sp. z o.o. Bielawy 74,6
407 Kme Sp. z o.o. Łódź 74,4
408 Kemada Sp. z o.o. sp.k. Łódź 74,4
409 Inteve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 74,4
410 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teofilów w Łodzi Łódź 74,3
411 Bromex Poland Sp. z o.o. sp.k. Wola Wiązowa 74,2
412 Gambit Kutno Sp. z o.o. S.K. Kutno 74,1
413 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe STANLEY Wojciech Świetlik Rawa Mazowiecka 73,9
414 Jan Korkus Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Korkus Pajęczno 73,9
415 Bp Group Poland Sp. z o.o. sp.k. Stara Gadka 73,6
416 Aves Sp. z o.o. Gajewniki 73,4
417 Trans – Michor Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Kutno 73,3
418 VOG POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 73,1
419 Global System Job Sp. z o.o. Łódź 73,1
420 Api.pl Sp. z o.o. Rąbień 72,9
421 OPTEX S.A. Opoczno 72,4
422 Auto Brzezińska Sp. z o.o. Łódź 72,3
423 MS Sp. z o.o. Łódź 72,2
424 Diaspolis Sp. z o.o. S.K. Kruszów 71,9
425 Salve Medica Sp. z o.o. sp.k. Brzeziny 71,8
426 BRUKLAND ŁÓDŹ SEBASTIAN WÓJCIŃSKI Łódź 71,8
427 Ikaria Sp. z o.o. sp.k. Łódź 71,6
428 Panda-Hurt Sp. z o.o. S.K. Zgierz 71,6
429 Greiner Multifoam Sp. z o.o. Ozorków 71,5
430 Globcolor Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Łódzki 71,3
431 PEUK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Piotrków Trybunalski 71,1
432 Konstak Sp. z o.o. Mzurki 71,1
433 Klimeko Sp. z o.o. sp.k. Dionizów 70,8
434 Milex Meat sp. z o.o. Niesułków 70,5
435 Burchacińscy S.A. sp.k. Wieluń 69,8
436 Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski 69,8
437 Mirwal Mirosław Pryc, Waldemar Pryc sp.j. Łódź 69,7
438 Breve Tufvassons Sp. z o.o. Łódź 69,6
439 ZAGRODNIKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 69,5
440 Food Service Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 69,4
441 Firma Abel sp.j. Wysota Brąszewice 69,3
442 ZUGIL S.A. Wieluń 69,3
443 LAMBDA S.A. Łódź 69,3
444 Rena – Pol Sp. z o.o. S.K. Łódź 69
445 Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Skup i Sprzedaż Export-Import Ryszard Walczak Galewice 68,6
446 DĄBROWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 68,4
447 Zakład Usług Komunalnych HAK Stanisław Burczyński Piotrków Trybunalski 68,1
448 EMIT S.A. Żychlin 68
449 Ramb Sp. z o.o. Piaski 67,9
450 Frubex-Bis J.Bęben, Z.Bęben i Wspólnicy sp.j. Pajęczno 67,9
451 Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o. Łódź 67,7
452 Koper sp.j. Pilaszków 67,6
453 Elektrogiełda Sz.Żaczkiewicz, M.Karliński sp.j. Łódź 67,6
454 Arteriae Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 67,5
455 Majami Sp. z o.o. sp.k. Bełchatów 67,5
456 Sinco Import Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna Łódź 67,3
457 Gromar Sp. z o.o. Łódź 67,3
458 Marko-Kolor sp.j. S.Derędowski, A.Derędowska Łódź 67,2
459 GOLD TRADE MACIEJ ZŁOTOWSKI Kutno 67,2
460 Wytwórnia Zębów Sztucznych Wiedent L.Wieteska-Baron, L.Wieteski sp.j. Łódź 67,2
461 Speedmail Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 67,1
462 Elektromonter Sp. z o.o. S.K. Łódź 67,1
463 Kk Polska 2018 Sp. z o.o. Kutno 66,5
464 Enerbio Sp. z o.o. Kutno 66,4
465 Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia Bełchatów 66,2
466 Galvano – Partners Sp. z o.o. S.K. Łódź 66,2
467 Atest – Krzysztof Biernat i Dariusz Kobierski – sp.j. Sieradz 66,2
468 Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. Sierakowice Prawe 66,2
469 Europochette Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 66,1
470 Development And Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Spółka Komandytowa Łódź 65,4
471 Firma Handlowa Gucinex Rajmund Krakowski,Paweł Poraniewski sp.j. Gucin 65,2
472 Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp.j. Tomaszów Mazowiecki 65,2
473 Isopak Poland Sp. z o.o. Radomsko 65,1
474 TOMMARK Adamczyk, Langner, Rogozińska Sp.J. Konstantynów Łódzki 65
475 Gameta-Szpital Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Rzgów 64,9
476 Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o. Łódź 64,7
477 HTI BP Sp. z o.o. Centrum S.K. Łódź 64,6
478 MGT Marta Tataj, Andrzej Dymek S.J. Łowicz 64,5
479 Im Plus Ilona i Andrzej Soleccy S.J. Łódź 64,1
480 Ameet Sp. z o.o. Łódź 64,1
481 FEDERACJA NIEZALEŻNYCH SAMORZĄDNYCH ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH PRZEMYSŁU LEKKIEGO W ŁODZI Łódź 64
482 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wtórmex Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 63,7
483 Thorex Laskowscy sp.j. Łódź 63,7
484 Jamir Sobieraj i Wspólnicy sp.j. Bechcice-Parcela 63,3
485 Monnari Trade S.A. Łódź 63,3
486 Mawo Technology S.Manicki M.Wojtasik sp.j. Zduńska Wola 63,1
487 Flexijob Sp. z o.o. S.K. Wieluń 63
488 GT Polska Sp. z o.o. Łódź 62,9
489 Property 2MM Sp. z o.o. sp.k. Łódź 62,9
490 Knittex Sp. z o.o. sp.k. Łódź 62,7
491 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka Łódź 62,7
492 MDH Sp. z o.o. Łódź 62,5
493 KAŹMIERCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INSTALACYJNO INŻYNIERYJNYCH ZBIGNIEW KAŹMIERCZAK Kosów 62,4
494 Asdirect Sp. z o.o. Łódź 61,9
495 Pixel Technology Sp. z o.o. Łódź 61,8
496 Agro-Wikt Sp. z o.o. Opoczno 61,5
497 BHS Corrugated Poland Sp. z o.o. Łódź 61,4
498 Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri Sp. z o.o. Sieradz 61,4
499 Zarodowa Ferma Kur Rszew -Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 61,4
500 Przetwórstwo Stali BT Sp. z o.o. S.K. Rawa Mazowiecka 61,2
501 Centrum Medyczne Ogrodowa OMC Sp. z o.o. S.K. Skierniewice 61,1
502 Jaszpol Sp. z o.o. Zgierz 61
503 Forazi Food Sp. z o.o. S.K. Łódź 60,9
504 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Farpol Sp. z o.o. Łódź 60,7
505 Zw Investment Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 60,6
506 PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Łódź 60,4
507 TABO Kuzimski Sp. z o.o. S.K. Rawa Mazowiecka 60,4
508 Firma MEBLART Artur Romanek Radomsko 60,4
509 Profigips Wiśnik Pecyna sp.j. Rzeczyca 60
510 Przedsiębiorstwo Handlowe Polder i Rajder Derkacz sp.j. Sieradz 60
511 Avallon Sp. z o.o. Łódź 59,8
512 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Rzeźnik Przemysław Paszkowski Jeżów 59,8
513 Fast It Sp. z o.o. sp.k. Łódź 59,7
514 Kondor Sp. z o.o. Łódź 59,5
515 Epol Estate Sp. z o.o. Łódź 59,5
516 Dekomal Kutera, Stasiłowicz, Chrobot sp.j. Łódź 59,4
517 Tpint Sp. z o.o. Zgierz 59,1
518 Mtm Stanikowie sp. j. Piotrków Trybunalski 58,9
519 Ewex – Sp. z o.o. Łódź 58,8
520 Bioeko PJ Sp. z o.o. S.K. Brodnia Dolna 58,5
521 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 58,5
522 PGC Polska Grupa Ceramiczna Sp. z o.o. Łódź 58,5
523 Park Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Łódź 58,3
524 Fabryka Mebli Biurowych Mikomax Sp. z o.o. Łódź 58,3
525 Surchem Sp. z o.o. Łódź 58,1
526 Mejpol Handel Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 58
527 Masarnia Krzyś Sp. z o.o. S.K. Łódź 58
528 Niwa Sp. z o.o. Niwiska Dolne 58
529 Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 57,9
530 MITMAR Sp. z o.o. Głowno 57,9
531 ELBIS Sp. z o.o. Rogowiec 57,8
532 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. Łódź 57,8
533 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Erbedim Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 57,8
534 Esinvest Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 57,7
535 Dylen Sp. z o.o. Łódź 57,7
536 POL EURO sp. z o.o. Polik 57,4
537 Projekt Centrum Biznesu Łódź Sp. z o.o. Łódź 57,3
538 Forever Logistics Sp. z o.o. S.K. Łódź 57,2
539 Hrp Group Sp. z o.o. Łódź 57,1
540 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Cza -Ta Niciak Sp.J. Piotrków Trybunalski 57,1
541 Polttimo Sp. z o.o. Niedyszyna 57
542 Fh Jacek Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 57
543 Cablex – P Sp. z o.o. Łódź 57
544 Dradura Polska Sp. z o.o. Łódź 56,9
545 Fundacja Europejskie Centrum Budo Stara Wieś 56,9
546 Biuro Obsługi Finansowej Szkół Sp. z o.o. S.K. Łódź 56,7
547 Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Skierniewice 56,7
548 Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. Łódź 56,6
549 Ktl.Pl Plus Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 56,4
550 sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek Łódź 56,4
551 BPD Property Sp. z o.o. Łódź 56,3
552 Zakład Usług Budowlanych Budmel – Zyguła, Kapusta sp.j. Tymianka 56,3
553 Global Properties Sp. z o.o. sp.k. Łódź 56,2
554 Idemia Poland R&D Sp. z o.o. Łódź 56,2
555 Spedimex Sp. z o.o. Sosnowiec 56,1
556 Przedsiębiorstwo Rolnicze Głogus Sp. z o.o. Głogowiec 56,1
557 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne APEXIM S.A. Łódź 56,1
558 SGK Sp. z o.o. S.K. Marianka 56,1
559 SANMED Sp. z o.o. Łódź 56
560 Kodrewex Sp. z o.o. Gomunice 56
561 Czarny Koń M.T.W. Skóra, M.Glewicz sp.j. Łódź 55,9
562 Zakład Konfekcjonowania Ziół Flos Elżbieta i Jan Głąb sp.j. Mokrsko 55,9
563 Mm Aluminium Sp. z o.o. S.K. Chojne 55,6
564 Oltree Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 55,6
565 ORGANIKA – CAR S.A. Łódź 55,5
566 Zwoltex Sp. z o.o. Zduńska Wola 55,4
567 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły Łódź 55,4
568 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 55,4
569 Agro Humański, Janiszewski sp.j. Kutno 55,4
570 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j. Ozorków 55,4
571 BW Logistyka Sp. z o.o. Radomsko 55,3
572 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 55,2
573 Barbara Jaksa Piątkowisko 54,9
574 Pilamis Sp. z o.o. S.K. Łódź 54,9
575 Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 54,8
576 S i A Pietrucha Sp. z o.o. Błaszki 54,7
577 Film Hotel Sp. z o.o. Łódź 54,7
578 Orfa Investment Bis Sp. z o.o. sp.j. Aleksandrów Łódzki 54,6
579 Olfarm B.F. Olejniczak sp.j. Łęczyca 54,6
580 APT Sadik Sp. z o.o. Łódź 54,6
581 Sopexim Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 54,6
582 Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Tadeusz, Dominik i Jakub Ozdowscy S.J. Kutno 54,6
583 Landcar Sp. z o.o. sp.k. Starowa Góra 54,6
584 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Kutno 54,5
585 GSP Group Sp. z o.o. Łódź 54,5
586 Eko Oil Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 54,4
587 Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Północ Łódź 54,3
588 A Jak Apteka – Łukasiak Kaliszewska sp.j. Łódź 54,3
589 Fermium Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 53,9
590 Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy Bełchatów 53,7
591 Greg Sp. z o.o. Tawerna S.K. Łódź 53,3
592 Interoil sp.j. Kameccy – Galuba Kolonia Szczercowska 53,3
593 Sc Media Sp. z o.o. sp.k. Łódź 53,2
594 Majchrzak Transport Spedycja Logistyka Sp. z o.o. S.K. Brzeźnio 53,1
595 Poldrip Sp. z o.o. Łódź 53
596 Ebudowlanka Sp. z o.o. Dobryszyce 52,8
597 WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Bełchatów 52,8
598 Stefańczyk Sp.J. Łódź 52,8
599 Elmess Metering Sp. z o.o. Zgierz 52,7
600 MOLO Sp. z o.o. Smardzewice 52,6
601 Medica Sp. z o.o. S.K. Brzeziny 52,6
602 HM Helvetia Meble Sp. z o.o. sp.k. sp.k. Wieruszów 52,5
603 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik Sp. z o.o. sp.k. Niedośpielin 52,2
604 GALPAK Konrad Galas Biała Rawska 52,2
605 Mdm Firany Sp. z o.o. Łódź 52,2
606 Megamed Sp. z o.o. Bełchatów 52,2
607 Procad Budziewski, Sobociński sp.j. Koluszki 52,1
608 Erbud Industry Centrum Sp. z o.o. Łódź 51,9
609 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Grad Beata Grad, Paweł Grad S.J. Tomaszów Mazowiecki 51,7
610 Roka A.I.Kantorski Spółka Komandytowa Piotrków Trybunalski 51,7
611 Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgierz 51,5
612 Vesbo Poland Sp. z o.o. Łódź 51,5
613 Dermie Pharm Sp. z o.o. sp.k. Łódź 51,4
614 Wargrom Sp. z o.o. Łódź 51,3
615 Ab Frost sp.j. Królik Brąszewice 51,1
616 Silverstone Polska Sp. z o.o. Nowostawy Dolne 51
617 Uniglob Sp. z o.o. Stryków 50,8
618 Grot Sp. z o.o. Rzgów 50,8
619 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przodownik Tomaszów Mazowiecki 50,7
620 Tom-Kor R.R.Korczowic sp.j. Widawa 50,7
621 P.P.H.U. Erjox A. Mazur & J. Mazur sp.j. Równa 50,7
622 Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sieradz 50,6
623 Progreg Infracity Sp. z o.o. Pabianice 50,6
624 LARKBUD Sp. z o.o. Łódź 50,5
625 Bishop Holding Sp. z o.o. Łódź 50,5
626 Danzap Agro Sp. z o.o. S.K. Załusin 50,5
627 Kawu J. Kotus, A. Woźniak sp.j. Łódź 50,5
628 Sponcel Sp. z o.o. Bogumiłów 50,4
629 WPW Invest Sp. z o.o. Łódź 50,4
630 Szpital Zakonu Bonifratrów Św.Jana Bożego w Łodzi Sp. z o.o. Łódź 50,4
631 Schrag Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 50,3
632 Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wieluń 50,3
633 Spółdzielnia Mieszkaniowa Polesie Łódź 50,1
634 Partner Center Sp. z o.o. Łódź 50
635 Budomal Estate Sp. z o.o. Ruska S.K. Łódź 49,9
636 Towarzystwo Elektrotechnologiczne Qwerty Sp. z o.o. Łódź 49,8
637 Domar Alfa Sp. z o.o. Łódź 49,6
638 SNS Foods Sp. z o.o. Łódź 49,4
639 Vector Poland Sp. z o.o. sp.k. Cyprianów 49,3
640 VITAMED Marcin Har Smardzewice 49,2
641 VITAMED PHARMACEUTICALS sp. z o.o. Smardzewice 49,2
642 Takeda SCE Sp. z o.o. Łódź 49,2
643 BM Reflex Sp. z o. o. S. K. Łódź 49,2
644 Comitor Sp. z o.o. Łódź 49,2
645 Rc Design Sp. z o.o. Maków 49,1
646 Enjatesa Polska Sp. z o.o. Łódź 49,1
647 MCM Project Sp. z o.o. Łódź 49,1
648 Andrzejewski- Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. Łódź 49
649 Makalu Fashion Sp. z o.o. S.K. Łódź 48,9
650 Smolar Agencja Promocyjno Reklamowa Robert Wojkowski Łódź 48,9
651 Rock Metal Shop Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Skierniewice 48,8
652 Eurelo-Tech Sp. z o.o. sp.k. Łódź 48,7
653 Over Group Sp. z o.o. S.K. Łask 48,6
654 Gnom Sp. z o.o. Łódź 48,6
655 PL GROUP S.A. Łódź 48,5
656 Park Emerson Sp. z o.o. S.j. Piotrków Trybunalski 48,4
657 Maya Victory Sp. z o.o. Bogumiłów 48,4
658 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 48,3
659 Nieruchomości Prim Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 48,3
660 Global Food Hygiene Sp. z o.o. S.K. Kuśnie 48,1
661 BIOGENED S.A. Łódź 48,1
662 BILPLAST S.A. Łódź 48,1
663 Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Łódź 48
664 MAXI Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W. Rumocka S.J. Łódź 47,9
665 Lucjan Przybyła Przedsiebiorstwo Przemysłu Mięsnego MARS Łubnice 47,6
666 Omaplast Sp. z o.o. Pożdżenice 47,4
667 System Pruszyński Sp. z o.o. Drzewica 47,3
668 Tom-Gast sp.j. Tomasz i Agnieszka Woźniak Łódź 47,2
669 Agro-Jumal Sp. z o.o. Sieradz 47,2
670 Femina Stefan Derędowski sp.j. Łódź 47
671 US Auto Sp. z o.o. S.K. Łódź 46,9
672 Rol Tol Przedsiębiorstwo Papiernicze Główka, Trela sp.j. Pabianice 46,7
673 Saunopol Maciejewski sp.j. – Grupa Sbs Łódź 46,7
674 Jota Jolanta Zientarska, Tadeusz Wilczak sp.j. Łódź 46,6
675 Budomal Development Sp. z o.o. S.K. Łódź 46,6
676 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Pabianice 46,4
677 AGRECOL Sp. z o.o. Mesznary 46,3
678 Starmeat Katowicz, Ignatowicz sp.j. Koluszki 46,3
679 Rotex Sp. z o.o. Rk sp.k. Zgierz 46,3
680 Algo Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 46,3
681 Grupa Finansowa Extender Sp. z o.o. Łódź 46,2
682 Huta Szkła Feniks 2 Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 45,9
683 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego Łódź 45,9
684 Sportroom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 45,8
685 Macdermid Enthone Sp. z o.o. Łódź 45,7
686 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bukowcu Bukowiec 45,5
687 STAUBLI – Łódź Sp. z o.o. Łagiewniki Nowe 45,4
688 GRUPA TRANSPORTOWA sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 45,3
689 Spółdzielnia Mieszkaniowa Radogoszcz Zachód Łódź 45,3
690 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierska Łódź 45,1
691 Betrans Sp. z o.o. Kalisko 45,1
692 Łódzki Rynek Hurtowy ZJAZDOWA S.A. Łódź 44,9
693 TRELLA & NOLTE Sp. z o.o. Łódź 44,9
694 Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp. z o.o. Łódź 44,8
695 FUNDACJA SŁONIE NA BALKONIE Łódź 44,8
696 Open Logistics Sp. z o.o. S.K. Łódź 44,8
697 Sunbud Pabianice Sp. z o.o. S.K. Pabianice 44,6
698 Cynkownia Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 44,5
699 KAMPOL – FRUIT Sp. z o.o. Biała Rawska 44,5
700 Kinekspert Bojakowski, Jankowski, Kostrzewa sp.j. Łódź 44,4
701 W-M Sp. z o.o. S.K. Łódź 44,4
702 AGROSAD sp. z o.o. Równa 44,2
703 Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o. Łódź 44,1
704 PPiasta Sp. z o.o. S.K. Łubnice 44
705 Kersten Europe Sp. z o.o. Kleszczów 44
706 Genesis Szymańska sp.j. Łódź 44
707 Termapol Technika Grzewcza i Sanitarna Włodzimierz Galach i Paweł Galach sp.j. Tomaszów Mazowiecki 44
708 Novet sp.j. Kaczmarek i Wspólnicy Gospodarz 44
709 Gmsynergy Sp. z o.o.-S.K. Rzgów 44
710 Grupa Producentów Rozsad Krasoń Sp. z o.o. Piaski 43,9
711 Pabiantex Wojtas, Tomaszewski sp.j. Ksawerów 43,9
712 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator Zduńska Wola 43,9
713 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej Widok sp.j., Maciej Pigoń, Maria Stebel Skierniewice 43,8
714 Minibrowary.Plandrzej Gałasiewicz S.K. Piotrków Trybunalski 43,7
715 Top-Plast Okna Sp. z o.o. S.K. Rogów 43,7
716 Delia Cosmetics Distribution Sp. z o.o. Rzgów 43,7
717 Elbud Bełchatów Sp. z o.o. Dąbrowa Rusiecka 43,7
718 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Gal – Mal Wieluń Sp. z o.o. Opojowice 43,6
719 ARIADNA S.A. Fabryka Nici Łódź 43,6
720 LBP Manufacturing Poland Sp. z o.o. Łódź 43,6
721 Paben Kaczorowscy sp.j. Łódź 43,6
722 Biurpap J.M.G. Figińscy sp.j. Łódź 43,5
723 P P H U WIM TRANS WITOLD MICHALAK Łódź 43,4
724 Dormet Sp. z o.o. sp.k. Zgierz 43,4
725 Top-2 Fabryka Chusteczek Marcin Garncarek, Paweł Kramarz, Stanisław Sołtysiak, Janusz Walędziak sp.j. Łódź 43,4
726 B&P Real Estate Sp. z o.o. Łódź 43,3
727 Przedsiębiorstwo Handlowe Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy sp.j. Sieradz 43,3
728 Private Label Tissue Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 43,3
729 Lukor Sp. z o.o. Rogowiec 43,1
730 Artmax Sp. z o.o. Łódź 43,1
731 Rafnet Rafał Łukasik Łowicz 43
732 Sako-Expo Techtextilplast Henryk Sakowski sp.j. Aleksandria 43
733 Pietrucha New Energy Sp. z o.o. Błaszki 43
734 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZARZEW Łódź 42,9
735 Leitz-Polska Sp. z o.o. Radomsko 42,9
736 Pellet Energy Sp. z o.o. Błaszki 42,8
737 M33 Sp. z o.o. sp.k. Łódź 42,8
738 Topaz Olszański sp.j. Łódź 42,6
739 PARTNER LOGISTIC Sp. z o.o. Wolbórz 42,6
740 ACS Solutions Poland Sp. z o.o. Łódź 42,3
741 Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 42,2
742 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 42,2
743 M-Drog Sp. z o.o. Domaniew 42,2
744 Ozdan sp.j. Oziembło i Wspólnicy Marianów 42,2
745 Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 42,1
746 Instom Sp. z o.o. Łódź 42
747 Eko-Kompleks Jerzy Fidrysiak, Jolanta Budzińska sp.j. Rzgów 41,9
748 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowo – Handlowe Bud – Mar L. Boguń M. Bukowski SP.J. Łódź 41,8
749 Sea Development Sp. z o.o. Kutno 41,7
750 Kwedax Sp. z o.o. Łódź 41,7
751 ORSA – MOTO Sp. z o.o. Ozorków 41,6
752 Przedsiębiorstwo Handlowe Alufinish Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 41,6
753 Retkińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Botanik w Łodzi Łódź 41,5
754 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 41,5
755 Verdent Machines Sp. z o.o. Łódź 41,5
756 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie w Działoszynie Sp. z o.o. S.K. Działoszyn 41,4
757 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu Sp. z o.o. Zgierz 41,3
758 Przedsiębiorstwo Budowlane Elbudplast Marcjanek i Wspólnicy-sp.j. Łódź 41,2
759 NEST – Sp. z o.o. Łódź 41,2
760 WnD Sp. z o.o. Rąbień 41,1
761 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo- Usługowe Demeter Góra Czesław Ostrowski Robert sp.j. Kamieńsk 41,1
762 Sanitech Project Sp. z o.o. Łódź 40,9
763 El – Inwest Sp. z o.o. Skierniewice 40,9
764 Schraner Polska Sp. z o.o. Łęczyca 40,9
765 FILTER SERVICE Sp. z o.o. Zgierz 40,8
766 SESTO Sp. z o.o. Łódź 40,8
767 JUMI Sp. z o.o. S.K. Pabianice 40,7
768 Insights Poland Sp. z o.o. Łódź 40,7
769 Ezbud Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 40,5
770 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe SANEL Zaniewicz sp.j. Bełchatów 40,4
771 Zakład Mięsny Anna Lipińska Wilkucice Duże 40,4
772 Plast Sp. z o.o. Łódź 40,4
773 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Samopomoc w Łodzi Łódź 40,4
774 Pol – Intech Towarzystwo Przemysłowo – Handlowe Sp. z o.o. Łódź 40,3
775 Radomszczańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Radomsko 40,2
776 Inventiva Biomedical And Research Sp. z o.o. Tuszyn 40,2
777 Pionier-Meble Łubnice Sp. z o.o. Łubnice 40,1
778 Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łask 40
779 Koliber sp.j. Cholewińscy, Ciszek Zgierz 40
780 Art Pharma Kwiatkowski Gabrysiak sp.j. Konstantynów Łódzki 39,9
781 P.P.H.U. KAM-POL Import-Export Piotr Furmański Biała Rawska 39,8
782 Rekeep Polska S.A. Łódź 39,7
783 EMS Elektro Metall Spezialprodukte Polska Sp. z o.o. Ozorków 39,7
784 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego Piotrków Trybunalski 39,7
785 Pruszyński-Kalużny Sp. z o.o. Rzgów 39,6
786 Cordis Logistic Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 39,6
787 Vigo-Ortho Polska Sp. z o.o. Łódź 39,5
788 Piekarstwo-Cukiernictwo Jaś i Małgosia Romanowscy sp.j. Łódź 39,4
789 Metalex J. Pilarski, Zb. Dąbrowski, M. Pilarska, G. Jeż-sp.j. Antoniew 39,4
790 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych- Markbud Sp. z o.o. Poddębice 39,3
791 Centra Medyczne Medyceusz Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 39,2
792 Tech Solutions Sp. z o.o. Łódź 39,2
793 Firma Medica K. Błachowicz sp.j. Radomsko 39,2
794 Magrol Tomasz Magdziak, Maciej Magdziak sp.j. Kazimierzew 39,2
795 Dar-Pol sp.j. Renata Woźniak, Dariusz Woźniak Tomaszów Mazowiecki 39,1
796 Joka Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 39,1
797 Hexeline Sp. z o.o. S.K. Łódź 39
798 KATAMARAN ROBERT I SŁAWOMIR MUCHA sp. j. Łódź 39
799 Dom Jaracz Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 39
800 Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J. Rzgów 38,9
801 Generiks Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 38,9
802 Jaszpol K.Jaroszewicz H.Szpruch-sp.j. Zgierz 38,9
803 NEKS Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 38,8
804 Przedsiębiorstwo Budowlane Castor Stefaniak,Włodarczyk,Kędzia- sp.j. Hermanów 38,8
805 Future Adventure Construction Sp. z o.o. Skierniewice 38,6
806 Syguła sp.j. Stanisław Syguła, Marcin Syguła, Adam Syguła, Wiesława Syguła Łódź 38,6
807 Airstal Sp. z o.o. Koluszki 38,5
808 ZIEM-BUD Sp. z o.o. S.K. Łódź 38,3
809 Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO Łódź 38,3
810 Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. Łódź 38,2
811 Rolmix Mirosław Gwóźdź Wolbórz 38,2
812 Artsezon sp.j. Dariusz Słodkowicz, Tomasz Stafijowski Siomki 38,1
813 Wodociągi i Kanalizacja-Zgierz Sp. z o.o. Zgierz 38
814 Olikol Rail Energy Sp. z o.o. S.K. Łódź 37,9
815 Medical Magnus Sp. z o.o. Łódź 37,9
816 AROMATIC POLSKA Sp. z o.o. Łódź 37,9
817 Zakłady Mięsne PAMSO S.A. Pabianice 37,7
818 PRAKTYKA LEKARZY KOPERNIK JACEK NAPIÓRKOWSKI sp. j. Skierniewice 37,7
819 Sjokolade Sp. z o.o. sp.k. Łódź 37,7
820 Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J. Łódź 37,5
821 Deloitte Digital BPO Sp. z o.o. Łódź 37,3
822 Rokicki i Łukasiak sp.j. Łódź 37,2
823 Agencja Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Evimex Sp. z o.o. Dąbrowa 37,2
824 Firma Handlowa Drewno Sp. z o.o. Łódź 37,1
825 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bursiak Sp. z o.o. Łódź 37,1
826 Winkler Innovation Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 37
827 Medeor Sp. z o.o. S.K. Łódź 37
828 Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. Bełchatów 37
829 Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 37
830 An – Farb Zdzisław Nuszkiewicz, Maciej Nuszkiewicz sp.j. Łódź 36,9
831 Firma Zaopatrzenia Korner Sp. z o.o. Strzałków 36,9
832 I.V.M. Daum Sp. z o.o. sp.k. Bełchatów 36,8
833 Ermin Sp. z o.o. Łódź 36,8
834 Wodomierze Sp. z o.o. Sieradz 36,8
835 Deloitte Digital Sp. z o.o. Łódź 36,6
836 Syma-Med Sp. z o.o. S.K. Łódź 36,6
837 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Juszczak sp.j. Wieruszów 36,6
838 Dor – Przem Sp. z o.o. S.K. Jeżów 36,6
839 K.F.D. ARCHITEKT S.J. Łódź 36,5
840 Euroleki GK Sp. z o.o. sp.k. Łódź 36,5
841 Logistyka Paliwa i Energia Sp. z o.o. Zduńska Wola 36,5
842 Iwona Sp. z o.o. S.K. Rąbień AB 36,4
843 Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 36,3
844 Hydro-Masz Sp. z o.o. S.K. Zapole 36,3
845 Cassioli Polska Sp. z o.o. Łódź 36,2
846 Tulbud J.Tulin, E.Paszkowska sp.j. Bełchatów 36,1
847 Concept Development Sp. z o.o. S.K. Kutno 36,1
848 Podwysocki sp.j. Łódź 35,9
849 Scarabeus Group Sp. z o.o. Łódź 35,9
850 Sierant Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 35,8
851 Matpol sp.j. Anna Stachlewska Maciej Stachlewski Lutomiersk 35,8
852 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 35,8
853 Applex Sp. z o.o. Sadkowice 35,7
854 Pulp-Tec Sp. z o.o. sp.k. Łódź 35,6
855 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bełchatowie Bełchatów 35,5
856 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Istra Kacprzyk sp.j. Głuchów 35,5
857 Pawo-Men Sp. z o.o. S.K. Pabianice 35,5
858 Energomontaż – Północ – Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 35,4
859 Makpol Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 35,3
860 Ogrodnik Niemirscy sp. j. Opoczno 35,3
861 Jawbud Sp. z o.o. Łódź 35,2
862 Milpol sp.j. Łukasz Spętany Sieradz 35,2
863 Capital Partner Sp. z o.o. sp.k. Łódź 35
864 Polifarb Łódź Sp. z o.o. Łódź 34,9
865 Sygnium K i A Lisińscy T.Kaczmarek M.Machnicka sp.j. Łódź 34,8
866 Medical Partner Sp. z o.o. S.K. Łódź 34,8
867 K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o. Łódź 34,7
868 Abx Sp. z o.o. Łódź 34,7
869 Artmax Sobera Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,7
870 On Off Media.Com.Pl Sp. z o.o. S.K. Łódź 34,6
871 Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Łowicz 34,6
872 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Agros-Wrońscy Sp. z o.o. Strzelce Wielkie 34,6
873 Hanmar Sp. z o.o. Jadwinin 34,6
874 Stoltronic Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,6
875 Trading Solutions Sp. z o.o. Łódź 34,6
876 Monterex Sp. z o.o. Pabianice 34,5
877 Grupa Maksimo Sp. z o.o. Skierniewice 34,4
878 Mtm Centrum Sp. z o.o. Niechcice 34,2
879 Agraf Sp. z o.o. Łódź 34,2
880 TESAM Sp. z o.o. Wąwał 34,1
881 Sanell Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,1
882 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA ZBOŻOWEGO JAKPOL JAKUB WOŹNY Świny 34,1
883 Maraf Sp. z o.o. Zgierz 34
884 Raków S.J. Raków Duży 33,9
885 Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas sp.j. – Pawotex Łódź 33,9
886 Essentra Sp. z o.o. Łódź 33,8
887 Haftina Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 33,8
888 LRC Poland Sp. z o.o. Łódź 33,8
889 Stacja Paliw-Handel Stanisław Simiński Drużbice-Kolonia 33,6
890 Rid Radosław Kapiczyński, Daniel Kapiczyński sp.j. Widawa 33,5
891 Inex Drukarnia Sp. z o.o. sp.k. Łódź 33,5
892 BKT SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 33,5
893 Kompan Sp. z o.o. Wieluń 33,4
894 Alfa-Zeta Sp. z o.o. Łódź 33,4
895 Instytut Ogrodnictwa Skierniewice 33,4
896 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 33,3
897 Trans-Technik Poland Sp. z o.o. Wieluń 33,3
898 Afry Poland Sp. z o.o. Łódź 33,3
899 Lucky Star Polska Sp. z o.o. Łódź 33,2
900 Spółdzielnia Mieszkaniowaw Aleksandrowie Łódzkim Aleksandrów Łódzki 33,2
901 Olgran Sp. z o.o. S.K. Łubna-Jakusy 33,2
902 Medyk Sp. z o.o. S.K. Wieluń 33,2
903 Fabryka Mebli Drewnopol Sp. z o.o. Pabianice 33,2
904 Investpremium Sp. z o.o. S.K. Łódź 33
905 Marvel Sp. z o.o. Łódź 33
906 Impression Sp. z o.o. S.K. Łódź 32,9
907 Epj Sp. z o.o. S.K. Niwiska Dolne 32,9
908 Flash Tech Sp. z o.o. sp.k. Łódź 32,7
909 Bogusław Sobolewski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Epione sp.k. Łódź 32,7
910 Zakład Piekarsko Cukierniczy Piekarenka A.W.Wawrzyniak sp.j. Łódź 32,7
911 Stolwit Meble Sp. z o.o. S.K. Polesie 32,6
912 Jmp-Tech Sp. z o.o. Bełchatów 32,6
913 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji Ekomel S.A. Poddębice 32,5
914 Firma Chemis W. Arent, S. Stusio, J. Arent, M. Stusio sp.j. Żdżary 32,5
915 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 32,5
916 Eksa Sp. z o.o. Łódź 32,4
917 Edentex Sp. z o.o. Łódź 32,3
918 Ph Sopexim Anna Sopek, Sławomir Sopek i Adam Sopek – sp.j. Aleksandrów Łódzki 32,2
919 Centroodlew Krzysztof Badowski sp.j. Łódź 32,2
920 Spółdzielnia Mieszkaniowa Czerwony Rynek Łódź 32,1
921 Serwis Wyrobów Preizolowanych Tomasz Filipiak Sp. z o.o. Łódź 32,1
922 Centrum Medyczne – Szpital Świętej Rodziny Sp. z o.o. Łódź 32
923 Automatyka Spawalnictwo Serwis Sp. z o.o. Łódź 32
924 Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski sp.j. Łódź 31,9
925 Vista Poland Sp. z o.o. Krobanów 31,8
926 Firma Handlowo-Usługowa LT Produkty Naftowe Andrzej Trzciński i Jacek Trzciński S.J. Łask 31,8
927 Centrum Logistyki I Marketingu Sp. z o.o. S.K. Łódź 31,8
928 Honeywell Safety Products Polska Sp. z o.o. Łódź 31,7
929 RAMP Sp. z o.o. Łódź 31,7
930 Ikoma Wieluń 2 Sp. z o.o. Spała 31,7
931 Invest-Rol Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialanością Czarnocin 31,7
932 Łódźdis Sp. z o.o. Łódź 31,6
933 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Jartex A. Stefanowski, J. Stefanowski sp.j. Skierniewice 31,5
934 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karolew w Łodzi Łódź 31,5
935 Bratex Sp. z o.o. Wieruszów 31,4
936 Poltank Siegfried Hansen sp.j. Lars Hansen,Oke Hansen, Piotr Ryszkowski Tomaszówek 31,3
937 Flexidea Sp. z o.o. Łódź 31,3
938 P.U.H. Dekorum-Bud Kontrakty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 31,2
939 Glass Sp. z o.o. Zgierz 31,2
940 AMII Sp. z o.o. Łódź 31,1
941 Centropack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 31,1
942 Carbo – Z. Krupski, M. Wróblewski sp.j. Strzałków 31
943 Jamad Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Łódź 31
944 Chemipack-Sp. z o.o. Łowicz 30,9
945 Duet Sp. z o.o. Ujazd 30,8
946 Gom Owczarek sp.j. Gomunice 30,8
947 B.J.O.Robert Surówka sp.k. Piotrków Trybunalski 30,7
948 Auto Nomia Sp. z o.o. sp.k. Kutno 30,7
949 TOWARZYSTWO FINANSOWO KAPITAŁOWE KLIN sp. j. Działoszyn 30,6
950 Tartak Witkowscy sp.j. Rychłowice 30,6
951 Solana Polska Sp. z o.o. Zduny 30,6
952 III Milenium Sp. z o.o. S.K. Łódź 30,5
953 Z Pieca Rodem Sp. z o.o. Łódź 30,5
954 Systema Polska Sp. z o.o. Zduńska Wola 30,5
955 BOSAL POLSKA Sp. z o.o. Łódź 30,5
956 SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ CENTRALNY SZPITAL KLINICZNY UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W ŁODZI Łódź 30,4
957 Jkm Invest Sp. z o.o. Łódź 30,4
958 Firma Budowlana Alan Sp. z o.o. Łódź 30,3
959 Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp.j. Łódź 30,3
960 Uniq Logistic Sp. z o.o. sp.j. Łódź 30,3
961 Miratrans Sp. z o.o. Sierpów 30,3
962 DAR POL sp. z o.o. sp.k. Łódź 30,2
963 MORATEX Instytut Technologii Bezpieczeństwa Łódź 30,2
964 Grano – System Sp. z o.o. Sp.K. Przedbórz 30,1
965 Wats Sp. z o.o. Gałków Mały 30,1
966 Oxyline Sp. z o.o. Pabianice 30,1
967 Cedrus Sp. z o.o. sp.k. Brzeziny 30,1
968 Alamak Sp. z o.o. S.K. Łódź 30
969 Ekopal Sp. z o.o. Rząśnia 29,9
970 Artcem Tępiński i Wspólnicy sp.j. Łódź 29,9
971 Beauty In Sp. z o.o. Press sp.k. Łódź 29,8
972 Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o. Łódź 29,8
973 Ap-Logic Sp. z o.o. Zduńska Wola 29,8
974 Nasza Łazienka – Błaszczyk, Efiszow sp.j. Łódź 29,8
975 Food Garden Sp. z o.o. Łódź 29,7
976 MASDROG sp. z o.o. Łódź 29,7
977 Barry Callebaut SSC Europe Sp. z o.o. Łódź 29,7
978 Celo Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 29,6
979 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. Zduńska Wola 29,6
980 Manor House – Sp. z o.o. Radomsko 29,6
981 Gabriel – Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 29,6
982 Barry Callebaut Polska Sp. z o.o. Łódź 29,6
983 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna w Sulmierzycach Sulmierzyce 29,6
984 Ad Home Sp. z o.o. Łódź 29,6
985 Aspol Bis Sp. z o.o. S.K. Dobrzelin 29,5
986 Bialski Owoc Sp. z o.o. Biała Rawska 29,4
987 EPC Projekt S.A. Piotrków Trybunalski 29,4
988 Emeko Tomecki I Płaczek sp.j. Łódź 29,3
989 Ekołowiczanka Sp. z o.o. Łowicz 29,2
990 Bełchatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bełchatów 29,2
991 Fortech Serwis Sp. z o.o. S.K. Kraszew 29,2
992 Intercam Studios Poland Sp. z o.o. S.K. Łódź 29,2
993 DP Systems Sp. z o.o. S.K. Łódź 29,1
994 Fr Sp. z o.o. Łódź 29,1
995 Globitel Sp. z o.o. Łódź 29
996 TRANS-MER S. J. A. i S. Kaczmarek Glinnik 29
997 Mz Forma Marciniak i Wspólnicy sp.j. Łódź 28,9
998 Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Produkcyjne Inkom Sp. z o.o. Bełchatów 28,9
999 Texware I. Gocek sp.j. Starowa Góra 28,9
1000 Sławomir Olak Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe AGRAHURT Export- Import Osjaków 28,9
1001 Amarantos Sp. z o.o. Zgierz 28,8
1002 Gameta-Szpital B.Modzelewska-Radwan sp.j. Rzgów 28,8
1003 Cl Alsace S.A. Uproszczona Oddział w Polsce Tomaszów Mazowiecki 28,8
1004 DS Inwest Sp. z o.o. S.K. Wieruszów 28,8
1005 Zawisza Czarny Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,7
1006 ELPLAST LTD sp.k. Kutno 28,7
1007 Reganta Szlascy sp.j. Łódź 28,7
1008 K&K Sp. z o.o. Pabianice 28,6
1009 Kemkolor Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,4
1010 Drukarnia Oltom Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,4
1011 Amerykanka Struktura Sp. z o.o. S.K. Rusiec 28,4
1012 Cdm Sp. z o.o. Ksawerów 28,4
1013 Stalatube Sp. z o.o. Sosnowiec-Pieńki 28,3
1014 Wydawnicza Park Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,2
1015 Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne MAVEX Marek Michalski Kutno 28,2
1016 White Solution Sp. z o.o. sp.k. Łódź 28,2
1017 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pabianice 28,1
1018 Pregel-Polska Sp. z o.o. Rzgów 28,1
1019 Daicon Sp. z o.o. sp.k. Łódź 28,1
1020 Chemiohurt Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 28
1021 Przedsiębiorstwo Prexer Sp. z o.o. Łódź 28
1022 MEX Polska S.A. Łódź 28
1023 LOZAMET Sp. z o.o. Łódzkie Zakłady Metalowe Łódź 27,9
1024 Alrec Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 27,9
1025 Sky Company Sp. z o.o. Łódź 27,9
1026 Mebin Andrzej Binkowski Stobiecko Szlacheckie 27,8
1027 Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 27,8
1028 Certools sp.j. Cefam Sp. z o.o. sp.k., Mkhan Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 27,8
1029 Medycyna Grabieniec Sp. z o.o. Łódź 27,8
1030 Jtb Sp. z o.o. Dobroń 27,8
1031 Budhaus RM Sp. z o.o. S.K. Rąbień AB 27,7
1032 Iberys Sp. z o.o. S.K. Łowicz 27,7
1033 Netprof Sp. z o.o. S.K. Łódź 27,7
1034 Hortmasz Sp. z o.o. Strobów 27,7
1035 MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Rokiciny-Kolonia 27,7
1036 Instal Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 27,6
1037 Elbest Security Sp. z o.o. Bełchatów 27,6
1038 Zakład Przemysłowo-Handlowo-Usługowy Szron M. i D. Klepczyńscy sp.j. Łódź 27,5
1039 Bauma Sp. z o.o. S.K. Sulejów 27,5
1040 D – Tex Sp. z o.o. Wieluń 27,5
1041 PLASTIFLORA Sp. z o.o. S.K. Łódź 27,5
1042 PHU Basia Barbara i Krzysztof Tuzin sp.j. Łódź 27,5
1043 TRI – TEX Bis Sp. z o.o. Sp.K. Wola Zaradzyńska 27,4
1044 M-Line Sp. z o.o. Sopel 27,4
1045 Makromed Sp. z o.o. S.K. Łódź 27,3
1046 Ordom R. Karasiński i Wspólnicy sp.j. Łódź 27,3
1047 Medax Sp. z o.o. Kruszów 27,3
1048 EUROSCALEMED sp. z o.o. Łódź 27,3
1049 Teba Sp. z o.o. S.K. Natolin 27,3
1050 Łucznik – Lockpol Sp. z o.o. Łódź 27,2
1051 Przedsiębiorstwo Schemat Marczak, Lewiński-sp.j. Sieradz 27,2
1052 Zakład Robót Sanitarnych Sanator Sp. z o.o. Rąbień 27,1
1053 Star Oil Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 27,1
1054 Hydron – Unipress Sp. z o.o. Łódź 27,1
1055 Novamed.Pl Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 27,1
1056 Niver Sp. z o.o. Łódź 27
1057 Firma Taro Roman Grudziński sp.j. Tymienice 27
1058 PHU EUROPOL Łukasz Szwed Grębenice 27
1059 Nexone Sp. z o.o. sp.k. Łódź 27
1060 Falcon Medical Polska Sp. z o.o. Łódź 26,9
1061 Michtrans Sp. z o.o. Szczecin 26,9
1062 Victus Mielczarek i Kowalska sp.j. Działoszyn 26,9
1063 Limat Sp. z o.o. Kuźnica Zagrzebska-Kolonia 26,9
1064 Internity Łódź Sp. z o.o. S.K. Łódź 26,9
1065 Natural – Sławomir Walczak, Maria Antoniewska – Banach – sp.j. Łódź 26,8
1066 Nk MIX Sp. z o.o. Głowno S.K.A. Głowno 26,8
1067 Modern Business Polska II Sp. z o.o. Łódź 26,8
1068 Taberg Sp. z o.o. Wieluń 26,8
1069 APO Sp. z o.o. Łódź 26,7
1070 Conress Sp. z o.o. S.K. Sieradz 26,7
1071 Next Project Sp. z o.o. S.K. Łódź 26,7
1072 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kutnie Kutno 26,6
1073 Lecznica Weterynaryjna w Zdunach Golan, Gasik, Kubica sp.j. Zduny 26,6
1074 Cleaner Sp. z o.o. Łódź 26,6
1075 Centrostal Łódź S.A. Łódź 26,5
1076 USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL PALIWAMI PŁYNNYMI MICHAŁ DUSZYŃSKI Przycłapy 26,5
1077 Fpw Sp. z o.o. S.K. Dobroń 26,5
1078 Gip Sp. z o.o. Łódź 26,5
1079 Kornah Sp. z o.o. Pabianice 26,5
1080 NIBCO Sp. z o.o. Łódź 26,4
1081 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Brzeziny 26,4
1082 Mar Andrzejewski sp.j. Łódź 26,4
1083 Manekin Brand Sp. z o.o. Łódź 26,4
1084 PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o. Łódź 26,4
1085 Artmax Sobera Gz Sp. z o.o. sp.k. Łódź 26,4
1086 Faktory Sp. z o.o. Łódź 26,4
1087 Perfect Way Popiński i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Opoczno 26,3
1088 Novartum T.Kaczmarek. A.Aksamit.,M. Machnicka sp.j. Łódź 26,2
1089 Volokno Eu Sp. z o.o. sp.k. Łódź 26,2
1090 Przedsiębiorstwo Dombud Feja sp.j. Koluszki 26,1
1091 Apteka Verbena M. Niewiadomska i Spółka sp.j. Rawa Mazowiecka 26,1
1092 Aniflex Głowacka Wojtaszek sp.j. Tomaszów Mazowiecki 26
1093 Peira Sp. z o.o. S.K. Łódź 26
1094 Hydro-Tech Beta Sp. z o.o. Pabianice 25,9
1095 Real Development Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,9
1096 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy Sp. z o.o. Łęczyca 25,9
1097 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Zetpri-Rembud Sp. z o.o. Łódź 25,9
1098 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji PIOMEL S.A. Piotrków Trybunalski 25,8
1099 Zemat Technology Group Sp. z o.o. Łódź 25,8
1100 KA-MED Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 25,8
1101 Biomol-Med Sp. z o.o. Łódź 25,7
1102 MOBILEX Sp. z o.o. Łódź 25,7
1103 Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Łódź 25,6
1104 Mgbud Construction Sp. z o.o. Łódź 25,6
1105 Magnetix Lamination Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,6
1106 Marcom Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,6
1107 Arttime Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 25,6
1108 Eltech Łódź Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,6
1109 Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej w Łodzi Łódź 25,6
1110 Dom Handlowy Agro Góra, Urbanek sp.j. Łódź 25,5
1111 ZIPPER Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,5
1112 Stawoz Inżynieria Pożarowa Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,5
1113 Med-Kol Sp. z o.o. Koluszki 25,5
1114 Budo Art Renowacje Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,5
1115 Domco Grzegorzewska i S-Ka sp.j. Konstantynów Łódzki 25,5
1116 Spółdzielnia Mieszkaniowa RADOGOSZCZ – WSCHÓD Łódź 25,5
1117 Interprasa B. Soja sp.j. Łódź 25,4
1118 W&K Trading Company Sp. z o.o. Kutno 25,4
1119 ABAK SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 25,3
1120 Rco Sp. z o.o. Radomsko 25,3
1121 Logistic City Sp. z o.o. III S.K. Piotrków Trybunalski 25,3
1122 Bimex Banachowski sp.j. Zduńska Wola 25,3
1123 Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA S.A. Pabianice 25,3
1124 JHM 2 Sp. z o.o. Skierniewice 25,1
1125 3D Pro Sp. z o.o. Łódź 25,1
1126 Kon-Wit Plus Zajkiewicz, Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j. Ksawerów 25
1127 Mardom-Sp. z o.o. Łódź 25
1128 Queen Development Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 24,9
1129 Gelpol Sp. z o.o. Łódź 24,8
1130 Polmecanic Group Sp. z o.o. Skomlin 24,8
1131 Budovia Sp. z o.o. S.K. Łódź 24,8
1132 GLB Trans Sp. z o.o. S.K. Emilianów 24,8
1133 MEX Master Sp. z o.o. Łódź 24,7
1134 N.R. Sp. z o.o. Łódź 24,7
1135 Idea Technik Sp. z o.o. Sieradz 24,6
1136 Bifix Wojciech Piasecki sp.j. Górki Małe 24,6
1137 Torrecid Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 24,6
1138 Wanship Sp. z o.o. Łódź 24,5
1139 MARTEL Dorota Grela ZPCH PPHU Sieradz 24,5
1140 VOLTER GROUP Sp. z o.o. Zgierz 24,5
1141 Agro-Top S.Kotowicz sp.j. Łódź 24,5
1142 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach Skierniewice 24,5
1143 Art Plast Sp. z o.o. Rzgów 24,5
1144 HTD Polska Sp. z o.o. Łódź 24,4
1145 Netuno Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 24,4
1146 Anma Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 24,4
1147 Jocker Factory Jaszczura sp.j. Łódź 24,3
1148 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Opocznie Opoczno 24,3
1149 Anchema Sp. z o.o. S.K. Łęczyca 24,3
1150 Lubasz I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych S.K. Łódź 24,2
1151 M M METAL BUD MACIEJ MISZTALD Niechcice 24,1
1152 Bomaz Marcinkowski i Wspólnicy sp.j. Zduńska Wola 24,1
1153 Data Next Sp. z o.o. Łódź 24,1
1154 Nivela Sp. z o.o. Ławy 24,1
1155 Zaopatrzenie Ogrodnicze Kozana & Matusiak sp.j. Sieradz 24,1
1156 Kultowy Browar Staropolski Sp. z o.o. Zduńska Wola 24,1
1157 Iwona Pellets Sp. z o.o. Rąbień AB 24
1158 Glasslift Sp. z o.o. Zgierz 24
1159 ZGODA Spółdzielnia Inwalidów Konstantynów Łódzki 24
1160 Artfol Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 24
1161 Kancelaria Inter Partes Cieślak i Włodarczyk Spółka Komandytowa Łódź 23,9
1162 Przeds. Komunikacji Samochodowej Łęczyca Sp. z o.o. Łęczyca 23,8
1163 ART Logistic Sp. z o.o. Łódź 23,7
1164 Alfa Arte Sp. z o.o. S.K. Łódź 23,7
1165 Grupa Wiatr Sp. z o.o. S.K. Biała Rawska 23,6
1166 Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu Łowicz 23,6
1167 Atlas Sztuki Łódź 23,6
1168 Bobrek Sp. z o.o. Klęk 23,5
1169 Erstar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 23,5
1170 Verdent Sp. z o.o. Łódź 23,5
1171 LAMBERTI POLSKA Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 23,4
1172 Greg Sp. z o.o. Galicja S.K. Łódź 23,4
1173 Bjor Andrzej Gałasiewicz S.K. Piotrków Trybunalski 23,4
1174 Meblomir Sp. z o.o. Wieruszów 23,3
1175 Provit Sp. z o.o. Kutno 23,3
1176 Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o. Łódź 23,3
1177 Firma Handlowa Fruktus R. Dziuba,M.Dziuba sp.j. Skierniewice 23,3
1178 Implamed Sp. z o.o. S.K. Łódź 23,3
1179 Zeltech S.A. Łódź 23,2
1180 GLAZ BUD FIRMA RENATA KAROLCZAK Łódź 23,1
1181 Witamina Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców Biała Rządowa 23,1
1182 Pf Investments Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 23,1
1183 MCHT Sp. z o.o. Szczecin 23,1
1184 Odlewnia Silum Sp. z o.o. Opojowice 23,1
1185 Igdp Sp. z o.o. Piątkowisko 23
1186 Phu Ekotrans Grzegorz Krawiec Piotrków Trybunalski 23
1187 Praxis Łódź Pilecka i Petlak sp.j. Łódź 23
1188 Olimpus Investment Sp. z o.o. Łódź 23
1189 Borghi Polska Sp. z o.o. Łódź 22,9
1190 PARTNER Sp. z o.o. S.K. Dąbrówka Wielka 22,9
1191 Oskar Farma Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,9
1192 Polimedica Centrum Badań,Profilaktyki i Leczenia Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,9
1193 G.P.K. Construction Sp. z o.o. Szczerców 22,9
1194 Intertrans – Sp. z o.o. Łódź 22,9
1195 HURTOWNIA MIRMAR MARCIN KOPACKI HURTOWNIA MIRMAR sp. z o.o. sp. j. Łódź 22,9
1196 DP System sp. z o.o. Łódź 22,8
1197 Andar Wierciński sp.j. Łódź 22,8
1198 Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. Łódź 22,8
1199 Gorsenia Sp. z o.o. Łódź 22,7
1200 GBT Polska Sp. z o.o. Rogowiec 22,7
1201 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski Łódź 22,6
1202 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Vester Sp. z o.o. sp.k. Kutno 22,6
1203 Pakos Sp. z o.o. Opoczno 22,6
1204 BUDOMAL PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE RAFAŁ LEŚNIAK Łódź 22,6
1205 Grupa Handlowa Primus Sp. z o.o. Łódź 22,5
1206 IMTRONIC S.J. Łódź 22,5
1207 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Sieradz 22,5
1208 ERG Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,5
1209 Spółdzielnia Mieszkaniowa Doły-Marysińska Łódź 22,5
1210 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Wart-Milk Sieradz 22,4
1211 Bryza Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 22,3
1212 Vervo Sp. z o.o. Łódź 22,3
1213 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Intermot Olejnik, Szydło, Wróblewski sp.j. Wieluń 22,3
1214 Dragon Services Sp. z o.o. Łódź 22,3
1215 Texland Tomasz Wojtalski, Ryszard Kowalski, Zygmunt Kowalski – sp.j. Aleksandrów Łódzki 22,2
1216 Wróbel i Syn sp.j. Rawa Mazowiecka 22,2
1217 QAH Sp. z o.o. sp.k. Łódź 22,2
1218 Damo Plus Sp. z o.o. S.K. Łowicz 22,2
1219 Miflex-Masz Sp. z o.o. Kutno 22,1
1220 Orzeszek Sp. z o.o. sp.k. Mogilno Duże 22,1
1221 Trans-Naft St.Szperna L.Kiełb sp.j. Studzianki 22,1
1222 Scarabeus A.Gumola sp.j. Tuszyn 22,1
1223 Bestblok Sp. z o.o. Wieluń 22
1224 PPH Rewa Sp. z o.o. Nowy Redzeń 22
1225 Petrix Sp. z o.o. Wąwał 22
1226 ZOLUX POLSKA Sp. z o.o. Łężki 22
1227 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie Uniejów 22
1228 Ns Optima Plus Sp. z o.o. Łódź 21,9
1229 Nowostal Sp. z o.o. Kanice 21,9
1230 Langeo Construction S.A. Łódź 21,9
1231 Kancelaria Prawnicza Karnowski I Wspólnik sp.k. Łódź 21,9
1232 BELIT sp. z o.o. Czechy 21,8
1233 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 21,8
1234 Micel Sp. z o.o. Żychlin 21,8
1235 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Met-Pol Sp. z o.o. Krobanów 21,7
1236 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sympatyczna Łódź 21,7
1237 Markab Sp. z o.o. Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Zgierz 21,7
1238 Torfan Sp. z o.o. Skierniewice 21,7
1239 Precimet H.C.E. Sp. z o.o. Łódź 21,6
1240 Domtom Plus Sp. z o.o. Łódź 21,6
1241 Buszrem Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Piotrków Trybunalski 21,6
1242 PRO-VEGA S.J. Michał Wróblewski, Michał Łukasiewicz Łowicz 21,6
1243 Heavy Holding Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,6
1244 Rawsko-Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Rawa Mazowiecka 21,5
1245 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Włókiennictwa Łódź 21,5
1246 Cdf Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 21,5
1247 Agencja Ochrony Twierdza Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,5
1248 FUNDACJA POMOCY DZIECIOM KOLOROWY ŚWIAT Łódź 21,4
1249 FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE SOS DLA ZWIERZĄT Łódź 21,4
1250 Mkaj Skorupa Sp. z o.o. Łódź 21,4
1251 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kutno 21,4
1252 Lentimax Sp. z o.o. sp.k. Łódź 21,3
1253 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Łódź 21,3
1254 Usługi Stolarskie Lidia Semba i Jerzy Semba sp.j. Klatka 21,3
1255 USŁUGI STOLARSKIE LIDIA SEMBA I JERZY SEMBA sp. j. Klatka 21,3
1256 Gust Sp. z o.o. Pajęczno 21,3
1257 Real Home Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,2
1258 RIHO Polska Sp. z o.o. Łódź 21,1
1259 Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o. sp.k. Galewice 21,1
1260 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bełchatów 21,1
1261 Nowy Plan – Tech Sp. z o.o. Łódź 21,1
1262 Czech-Oil Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 21
1263 Manex i Sp. z o.o. Kąty Walichnowskie 20,9
1264 Master TSL Sp. z o.o. S.K. Łódź 20,9
1265 Kwazar Plastics Sp. z o.o. sp.k. Trzcianna 20,9
1266 Hugli Food Polska Sp. z o.o. Łódź 20,9
1267 Foreign Personnel Service Sp. z o.o. Łódź 20,9
1268 Trawa Rolowana Plantacja Czarnocin Sp. z o.o. Czarnocin 20,9
1269 Ramaro Logistic Sp. z o.o. Łódź 20,9
1270 Stado Ogierów w Bogusławicach Sp. z o.o. Bogusławice 20,9
1271 Stella Sp. z o.o. Łódź 20,8
1272 Univertel Sp. z o.o. S.K. Łódź 20,8
1273 Miejska Przychodnia Widzew Łódź 20,8
1274 Renton24 Sp. z o.o. S.K. Kalska Wola 20,8
1275 Defero Sp. z o.o. Sieradz 20,8
1276 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plech Sp. z o.o. Wieluń 20,7
1277 Ene Sp. z o.o. Łódź 20,7
1278 S-Group Sp. z o.o. Radomsko 20,7
1279 RR Office Sp. z o.o. Łódź 20,7
1280 Firma Duledo Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 20,7
1281 POLDEM Sp. z o.o. Łódź 20,6
1282 Kruszywa Śląskie Sp. z o.o. Łódź 20,6
1283 A.Machudera Sp. z o.o. Łęczyca 20,5
1284 Energo-Serwis Sp. z o.o. Radomsko 20,5
1285 Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty Łódź 20,5
1286 Eland Stelmachowscy sp.j. Starowa Góra 20,4
1287 Multitex Radosiewicz S.J. Łódź 20,4
1288 Axacom Sp. z o.o. Sieradz 20,4
1289 Pinokio Baby Fashion M.P.W. Gizińscy sp.j. Piotrków Trybunalski 20,4
1290 Trust Logistics Sp. z o.o. Pabianice 20,4
1291 Nowy Dom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 20,4
1292 Tomplan Group Sp. z o.o. S.K. Lubochnia 20,3
1293 Correct E. Mikas, J. Mikas sp.j. Zduńska Wola 20,3
1294 HENAX sp. z o.o. Łódź 20,3
1295 Amann Sp. z o.o. Łódź 20,3
1296 Woba Sp. z o.o. S.K. Łódź 20,3
1297 WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe Łódź 20,3
1298 IZODOM 2000 POLSKA sp. z o.o. Zduńska Wola 20,2
1299 Aad Sp. z o.o. Łódź 20,2
1300 Rem-Bud Sp. z o.o. Łowicz 20,2
1301 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łęczycanka w Łęczycy Łęczyca 20,2
1302 Młyn Handlowy Potoccy Włodzimierz Potocki, Witold Potocki sp.j. Ostrołęka 20,2
1303 4u System Sp. z o.o. sp.k. Konstantynów Łódzki 20,2
1304 Nafcom Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 20,2
1305 Taulatex-Sp. z o.o. Łódź 20,1
1306 Pauloadriani Sp. z o.o. Łódź 20,1
1307 Rolsad A. Seliga, M. Wójciak, G. Orzeszek sp.j. Rawa Mazowiecka 20,1
1308 Epufloor Sp. z o.o. Łódź 20,1
1309 Zpihm Złotex Chojnaccy sp.j. Złoczew 20,1
1310 BŁYSK Ł. Klimek A. Kałużna S.J. Tomaszów Mazowiecki 20,1
1311 Antlerart Adrebellion Sp. z o.o. sp.k. Łódź 20,1
1312 Sommo Invest Sp. z o.o. sp.k. Łódź 20,1
1313 Ep-Farm Konopka-Jóźwiak, Mokros sp.j. Łódź 20,1
1314 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Czartki 20,1
1315 Verbena Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 20,1
1316 Uruchomienia.Eu Sp. z o.o. Łódź 20
1317 Yavo Sp. z o.o. Bełchatów 20
1318 Wkk Polska sp. z o.o. Łódź 20
1319 Atlantyda Hł Sp. z o.o. sp.k. Konstantynów Łódzki 20
1320 Red Bird Sp. z o.o. Łódź 20
1321 P.M.T. Trading Sp. z o.o. Łódź 20
1322 Gp Energy Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 19,9
1323 St Wentylacje Sp. z o.o. S.K. Łódź 19,9
1324 Z.E. Elektromech Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 19,8
1325 Planko Sp. z o.o. sp.k. Łódź 19,7
1326 Martello Sp. z o.o. Łódź 19,7
1327 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Gibar J. Gibke S.M. Archman M. Ciarka sp.j. Łódź 19,7
1328 Agrofarm Kołaczyńscy sp.j. Łowicz 19,6
1329 Wc Serwis Łódź Sp. z o.o. Łódź 19,6
1330 Fazot S.J. Hurtownia Materiałów Przemysłowych Więtczak i Wspólnicy Gnojno 19,6
1331 PPHU D & D W.Dzwonek, Z.Dawidowicz sp.j. Piotrków Trybunalski 19,5
1332 Medyk – Sp. z o.o. Bełchatów 19,5
1333 Dromasz Sp. z o.o. S.K. Raków Duży 19,5
1334 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 19,4
1335 Stamus Sp. z o.o. Radomsko 19,4
1336 Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN Łódź 19,4
1337 Blok Bud Stanisław Krawczykowski Fabian Krawczykowski sp.j. Blok Dobryszyce 19,4
1338 OKB Sp. z o.o. Bukowiec 19,4
1339 Tor-Max Sp. z o.o. Zduńska Wola 19,3
1340 Exactus Ewa Mastalerz, Marek Wiktorowski sp.j. Łódź 19,3
1341 Art – Transit Sp. z o.o. S.K. Kwiatkowice-Kolonia 19,3
1342 Geberit Service Sp. z o.o. Łódź 19,3
1343 Oraf Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 19,2
1344 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Stępień B.S. Stępniowie sp.j. Libiszów-Kolonia 19,2
1345 Ok Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 19,2
1346 TWFM Sp. z o.o. Zgierz 19,2
1347 Enika Sp. z o.o. Łódź 19,1
1348 Domikon Sp. z o.o. Czerniewice 19,1
1349 Wnukos Sp. z o.o. Łódź 19,1
1350 Zakład Mięsny Ścibiorów Sp. z o.o. Ścibiorów 19,1
1351 Artom Budownictwo Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 19
1352 Termokor Kaefer Sp. z o.o. Rogowiec 19
1353 MEDEST DUO Sp. z o.o. S.K. Kutno 19
1354 Quality Construction Sp. z o.o. Łódź 19
1355 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan Sp. z o.o. Mokra Prawa 19
1356 Plast Instal Skb Sp. z o.o. S.K. Radomsko 19
1357 Art Log Sp. z o.o. Łódź 18,9
1358 Landbud Sp. z o.o. Łódź 18,9
1359 Fm Agrotrans Sp. z o.o. Dąbrowa 18,9
1360 Marol Bis Sp. z o.o. Wiaderno 18,9
1361 Marinex International Sp. z o.o. Łódź 18,9
1362 Lewor sp.j. Renata i Wojciech Wałoszek Andrespol 18,9
1363 Fiore Gernand, Biernacki i Tomas sp.j. Łódź 18,9
1364 Miejskie Sieci Cieplne w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. Zduńska Wola 18,8
1365 JUBA Sp. z o.o. S.K. Niechcice 18,8
1366 Arton Stusio S.J. Pabianice 18,8
1367 Onyx Electronics Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,7
1368 Handel Zwierzętami i Płodami Rolnymi Janusz i Tomasz Głogowscy sp.j. Kuchary 18,7
1369 Torusnet Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,7
1370 Łódź ART Center Łódź 18,7
1371 Instytut Nauki I Techniki Stipendium Łódź 18,7
1372 PPH KEW – K. Koźmińska S.J. Łódź 18,6
1373 Ekologiczna Gospodarka Odpadami – Likwidacja i Transport Egolit Sp. z o.o. Łanięta 18,6
1374 Firma Handlowa Alma Sp. z o.o. Cienia 18,6
1375 Benefit Auto Jtb Sp. z o.o. S.K. Łódź 18,6
1376 Specgroup Sp. z o.o. Łódź 18,5
1377 Mitor Sp. z o.o. Śleszyn 18,5
1378 Spółka Przedsiębiorców i Rolników Targowiska Dolna-Ceglana w Łodzi Sp. z o.o. Łódź 18,5
1379 Atum Energy Sp. z o.o. Łódź 18,5
1380 Stalmit Murzyła K. Murzyła M. sp.j. Bełchatów 18,5
1381 Logistic City Sp. z o.o. II sp.k. Piotrków Trybunalski 18,5
1382 Suwary Tech Sp. z o.o. Pabianice 18,5
1383 GALLI POLAND Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 18,5
1384 Forsed Sp. z o.o. Borowiecko-Kolonia 18,5
1385 Magnum Metal Hdpgp Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 18,4
1386 Jss Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,4
1387 Polska Grupa Gospodarki Odpadami Ekogal-Ekopur Sp. z o.o. Zgierz 18,4
1388 Przeds. Budownictwa Telekomunikacyjnego TEKOM Sp. z o.o. Pabianice 18,4
1389 Clariant Poland Sp. z o.o. Łódź 18,2
1390 Cetech Sp. z o.o. Łódź 18,1
1391 Quality Royal Sp. z o.o. Sieradz 18,1
1392 Af-Lider J.J. Antosik sp.j. Emilia 18,1
1393 Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 18,1
1394 Venga Hartzchemie Sp. z o.o. sp.j. Łódź 18,1
1395 BKP Sp. z o.o. Wieluń 18,1
1396 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Emtech Sp. z o.o. Grudna 18,1
1397 Programer Centrum Sp. z o.o. Ksawerów 18,1
1398 Zakład Usług Inżynierskich Inrel Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,1
1399 Piotrkowskie Zakłady Przemysłu Sklejek Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 18,1
1400 Zouras Poland Meat Sp. z o.o. Łódź 18,1
1401 Trans Horyzont Sp. z o.o. Łódź 18
1402 Agro – Bud Gajda S.J. Dąbkowice Górne 18
1403 Duet Sp. z o.o. PPH Łódź 18
1404 Per Te Sp. z o.o. Łowicz 18
1405 Cobra Yachts Sp. z o.o. Radomsko 18
1406 Consensus Sp. z o.o. Łódź 18
1407 Sapor Textile Sp. z o.o. sp.k. Rzgów 18
1408 Artdentis Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 17,9
1409 Krucza Sp. z o.o. Łódź 17,9
1410 Makowscy sp.j. Podlas 17,9
1411 MW Inwestycja Sp. z o.o. Łódź 17,9
1412 Falkofarm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 17,9
1413 Galmag Sp. z o.o. Łódź 17,9
1414 Tech-Pipe Sp. z o.o. Łódź 17,8
1415 Gvc Group Sp. z o.o. Łódź 17,8
1416 Bud- Trans Roboty Budowlano- Drogowe Maria Karbowiak Sieradz 17,8
1417 Libra Service Jts Sp. z o.o. Reduchów-Kolonia 17,7
1418 Kamea Sp. z o.o. Łódź 17,7
1419 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Elektryk Poński sp.j. Brzeziny 17,7
1420 Soltrade Solecki M., Solecki Ł., Kiełb M. sp.j. Tomaszów Mazowiecki 17,7
1421 Pol-System Sp. z o.o. Zduńska Wola 17,6
1422 KMK Development Sp. z o.o. S.K. Radomsko 17,6
1423 Zulam Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 17,6
1424 Foodtankers Polska Sp. z o.o. Łódź 17,6
1425 Top Nar Narzędzia Profesjonalne L.Łęcka-Tomczyk, M.Tomczyk sp.j. Łódź 17,6
1426 Lee&Asia Sp. z o.o. Łódź 17,6
1427 Hsg Koppert sp.j. Łódź 17,6
1428 Galen sp.j. Nieśmiałek i Wspólnicy Łódź 17,6
1429 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. Kutno 17,5
1430 Chabin Sp.J. Łódź 17,5
1431 Zespół Europejskich Szkół Niepublicznych Sp. z o.o. Łódź 17,5
1432 DYSTRYBUTOR GAZU PROPAN BUTAN LOGO FIRMY JUŻ GAZ RYSZARD KANIEWSKI Wierzbie 17,5
1433 Zakład Przetwórstwa Mięsnego RASKO R. Skorzycki, J. Skorzycki Sp.J. Żelechlinek 17,5
1434 Automotive Bearings Sp. z o.o. S.K. Łódź 17,4
1435 Met-Stal S.J. D. Urbański, P. Zaskórski Piotrków Trybunalski 17,4
1436 Ro-Car Sp. z o.o. S.K. Przesiadłów 17,4
1437 Tarragona Sp. z o.o. Zduńska Wola 17,4
1438 Broccoli Sp. z o.o. S.K. Bedlno-Wieś 17,4
1439 Hurtownia Spożywczo – Przemysłowa Lubax sp.j. Z.J.Luba, W.B.Antoniak Wieluń 17,3
1440 JHM 1 Sp. z o.o. Skierniewice 17,3
1441 Digital Packaging Sp. z o.o. Łódź 17,3
1442 Sicher Bautechnik Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 17,3
1443 Kobzarenko Sp. z o.o. Żłobnica 17,3
1444 Intivum Limited sp.k. Sieradz 17,2
1445 Infratel Sp. z o.o. Zgierz 17,2
1446 Przemysłowa Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 17,2
1447 Vaxman Group Sp. z o.o. Łódź 17,1
1448 Marilyn Retail Sp. z o.o. Łódź 17,1
1449 Moto-Rozpęd Sp. z o.o. S.K. Przesiadłów 17,1
1450 Leanflex Polska Sp. z o.o. Łódź 17,1
1451 Pro Solutions Łódź Sp. z o.o. Łódź 17,1
1452 Santa Sp. z o.o. Łódź 17,1
1453 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Nasz Dom w Opocznie Opoczno 17
1454 Menos Sp. z o.o. Mieleszyn 17
1455 Integral Audit Przedsiębiorstwo Audytorskie Sp. z o.o. sp.k. Łódź 17
1456 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 17
1457 Amx P.Kaczorowski, R.Sabaj sp.j. Rzgów 17
1458 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 17
1459 Wanilia Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,9
1460 ATOS Sp. z o.o. Łódź 16,9
1461 Keksik Krzeszewska, Lebioda sp.j. Głowno 16,9
1462 Polanik Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 16,9
1463 Bartolini Air Sp. z o.o. Łódź 16,9
1464 CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp.k. Łódź 16,9
1465 Firma Handlowa Artmed J. Sienkiewicz, A. Kęsy sp.j. Tomaszów Mazowiecki 16,8
1466 Ksd Nieruchomości Sp. z o.o. Radomsko 16,8
1467 Fachowiec Sp. z o.o. S.K. Łowicz 16,8
1468 Stowarzyszenie Innowacje i Środowisko Łódź 16,8
1469 Gg Profits Sp. z o.o. Pabianice 16,8
1470 Geotermia Poddębice Sp. z o.o. Poddębice 16,8
1471 Mckb Sp. z o.o. Łódź 16,7
1472 Olikorn-Drób Karczewscy sp.j. Łominy 16,7
1473 Tres-Med Sp. z o.o. Sieradz 16,7
1474 Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o. Zgierz 16,7
1475 ROGER Sp. z o.o. Łódź 16,7
1476 Kubiak sp.j. Łódź 16,7
1477 BTC Maszyny Stolarczyk Sp. z o.o. S.K. Radomsko 16,7
1478 Salvagnini Polska Sp. z o.o. Łódź 16,7
1479 Ikoma Sp. z o.o. Spała 16,6
1480 Hornet Sp. z o.o. Łódź 16,6
1481 Auto Łódź Sp. z o.o. Łódź 16,6
1482 Klim-Eko Pielesiek sp.j. Łódź 16,6
1483 Hurtownia Tkanin Stanik Sp. z o.o. sp.k. Łódź 16,5
1484 FAMED ŁÓDŹ S.A. Fabryka Aparatury Elektromedycznej Łódź 16,5
1485 Agro – Land Sp. z o.o. Łódź 16,5
1486 R.S. Trading Lachowscy sp.j. Łódź 16,5
1487 DAREXIM sp. z o.o. sp.k. Tuszyn 16,4
1488 Towarzystwo Akcyjne Telimena S.A. Łódź 16,4
1489 Pharmann Sp. z o.o. Łódź 16,4
1490 San-At Investments Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 16,4
1491 Unicorn Constructions Sp. z o.o. Łódź 16,4
1492 Nevadent Sp. z o.o. Łódź 16,3
1493 Bora Poland Sp. z o.o. Radomsko 16,3
1494 Polwet-Centrowet Sp. z o.o. Łask 16,3
1495 Chłodnia Niechcice Sp. z o.o. Niechcice 16,3
1496 Venol Motor Oil Sp. z o.o. Łódź 16,3
1497 Galmed J. Juszczak, K. Błachowicz, M. Juszczak sp.j. Zduńska Wola 16,3
1498 Hydrako Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,2
1499 Madur Polska Sp. z o.o. Zgierz 16,2
1500 Arabra sp.j. H. i K. Wójcicka, I. Chodakowska Łódź 16,2
1501 BIZNES PARTNER SERWIS sp. z o.o. sp.k. Łódź 16,2
1502 Lennylamb Sp. z o.o. sp.k. Kłudzice 16,1
1503 Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. Łódź 16,1
1504 Agro-Matt Sp. z o.o. S.K. Dłutów 16,1
1505 Driver Autoszkoła Sp. z o.o. S.K. Zgierz 16,1
1506 Hydrex Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,1
1507 Polgen Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 16,1
1508 Adverti Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,1
1509 Montag Sp. z o.o. Łódź 16
1510 Jobi Pphu I.j. Patalas sp.j. Łódź 16
1511 Tim Sp. z o.o. Wieluń 16
1512 DEMG Sp. z o.o. Radomsko 16
1513 Ac Klimat Sp. z o.o., S.K. Łódź 16
1514 Bu- Ka Trading E. Buchelt, M. Karpińska sp.j. Łódź 16
1515 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 15,9
1516 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chorzenicach Chorzenice 15,9
1517 Trumedico Pl Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Łódzki 15,9
1518 Apteki Sieciowe Marketing Sp. z o.o. sp.k. Łódź 15,9
1519 Vibroson Łódź Sp. z o.o. Łódź 15,9
1520 Producent Styropianu Kolgrost J.Grochowski, K.Kolasa, Z.Kolasa sp.j. Dąbrówka Mała 15,9
1521 Firma Handlowa Technotronik A. Lesień i S-Ka sp. j. Pabianice 15,9
1522 Hantverkarpoolen Sp. z o.o. Wood Constructions S.K. Kocierzew Południowy 15,8
1523 Tomplan Sp. z o.o. Lubochnia 15,8
1524 Smart Plane Sp. z o.o. Łódź 15,8
1525 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Promed M & JB Sp. z o.o. S.K. Radomsko 15,8
1526 Global Quantum Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 15,7
1527 ZUH Wojciechowski Zdzisław Wojciechowski Sobawiny 15,7
1528 Brzezińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Brzeziny 15,7
1529 Verkatto Sp. z o.o. Opoczno 15,7
1530 Explatforma S.A. Łódź 15,6
1531 Stacja Paliw Wieteska sp.j. Nowe Zduny 15,6
1532 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konstalex Sp. z o.o. Radomsko 15,6
1533 Euro Strefa Sp. z o.o. Radomsko 15,6
1534 Tech-Gaz Sp. z o.o. Łódź 15,6
1535 IW Mar Plus Sp. z o.o. sp.k. Marianów Kołacki 15,6
1536 Rabionek i Wspólnicy S.J. Łódź 15,6
1537 Kartex J. Kowalczyk i Wspólnicy sp. j. Radomsko 15,6
1538 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Produkcyjne A i J Stępień sp.j. Bełchatów 15,5
1539 Vestil Hotel Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 15,5
1540 Atrio Development Sp. z o.o. S.K. Sieradz 15,5
1541 Kancelaria Biegłych Rewidentów Josef Welt Sp. z o.o. S.K. Łódź 15,5
1542 Sannprofi Sp. z o.o. Bukowiec 15,5
1543 Summit Pharma – Sukiennik sp.j. Skierniewice 15,5
1544 Zinet Sp. z o.o. S.K. Łódź 15,4
1545 A – Hak Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. Łódź 15,4
1546 Red Cash 2Art Sp. z o.o. S.K. Łódź 15,4
1547 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żubardź Łódź 15,4
1548 Recovet Sp. z o.o. S.K. Łódź 15,3
1549 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Głowno 15,3
1550 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 15,3
1551 Melissa Mikołaj Gauer sp.j. Łódź 15,3
1552 Kufner Polska Sp. z o.o. Starowa Góra 15,3
1553 Swisscolor J.J. Eckersdorf sp.j. Łódź 15,2
1554 Densa – Invest Sp. z o.o. sp.k. Łódź 15,2
1555 Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. Łódź 15,2
1556 Icom – Invest Sp. z o.o. Pabianice 15,2
1557 Zakłady Mięsne Piekarscy sp.j. Wilkucice Duże 15,1
1558 Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy Wieruszów 15,1
1559 Real Development 2 Sp. z o.o. Łódź 15,1
1560 Mark sp.j. Małgorzata Rubersz, Maciej Rubersz Agencja Celna, Transport, Spedycja, Skład Celny Łódź 15,1
1561 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi Łódź 15,1
1562 Zakłady Zbożowo-Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 15,1
1563 Awa Janina Adamek, Lechosław Adamek sp.j. Łódź 15,1
1564 Elephant Lukić sp.j. Łódź 15
1565 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 15
1566 Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieruszowie S.A. Wieruszów 14,9
1567 Contec Service Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 14,9
1568 FMCG – Trade Sp. z o.o. Your Partner In Business S.K. Łódź 14,9
1569 DIMA Sp. z o.o. Żychlin 14,9
1570 Certus Pharma Sp. z o.o. Łódź 14,9
1571 Celther Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 14,8
1572 Kaczmarek – Zakrzewski sp.j. Zduńska Wola 14,8
1573 Nosteria Sp. z o.o. Pajęczno 14,8
1574 Agemar Sp. z o.o. Zgierz 14,8
1575 Stalflex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 14,8
1576 Techniki Grzewcze i Sanitarnean-Mn Sp. z o.o. S.K. Łódź 14,7
1577 Harris – Jet – Service Sp. z o.o. Łódź 14,7
1578 Trans-Kamil Sp. z o.o. Brzeziny 14,7
1579 Zakłady Przemysłu Filcowego FILTEX S.A. Łódź 14,7
1580 Staltech Polska Sp. z o.o. Przedbórz 14,7
1581 TBP Interprojekt Sp. z o.o. Łódź 14,7
1582 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łódź 14,7
1583 Debiut Plus Sp. z o.o. sp.k. Łódź 14,7
1584 Solcraft Sp. z o.o. Bogdanka 14,7
1585 Centrum Medyczne Niemcewicza Sp. z o.o. S.K. Łódź 14,6
1586 Centra Serwis – Z.T.Z. Mitman sp.j. Łódź 14,6
1587 Conte Polska Sp. z o.o. Łódź 14,6
1588 Kancelaria Rachunkowo Podatkowa Sławomir Garbala sp.k. Łódź 14,6
1589 POLSKA MAŁA LIGA BASEBALLOWA Kutno 14,6
1590 Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o. Zduńska Wola 14,5
1591 Print Extra Studio Graficzne Drukarnia Pospiech i Wspólnicy sp.j. Łódź 14,5
1592 Al-Pi Polonia Sp. z o.o. Stryków 14,5
1593 AKE Polska Sp. z o.o. Wieruszów 14,5
1594 Biuro Ekonomiczno – Handlowe Jan Zasada Sp. z o.o. Wieluń 14,4
1595 Obian Sp. z o.o. Zagórzyce 14,4
1596 NEONICA POLSKA Sp. z o.o. Łódź 14,4
1597 Dobroń Jtb Sp. z o.o. S.K. Dobroń 14,4
1598 Forbiznes Accounting Sp. z o.o. S.K. Łódź 14,4
1599 Tomplast Włodzimierz Łoś Sp. z o.o. Pabianice 14,4
1600 Cewokan Sp. z o.o. Łowicz 14,3
1601 Linexim-Tk Sp. z o.o. Łódź 14,3
1602 Petecki Enterprises Sp. z o.o. Łódź 14,3
1603 Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik sp.j. Stara Gadka 14,2
1604 Cs Investment Sp. z o.o. Łódź 14,2
1605 Galeria Konstantynów Sp. z o.o. Łódź 14,2
1606 Pro-Sun Sp. z o.o. Łódź 14,2
1607 Majmasz Majsterek sp.j. Łódź 14,2
1608 Frafil Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 14,1
1609 Łódzka Organizacja Turystyczna Łódź 14,1
1610 OL – BUD Sp. z o.o. S.K. Zgierz 14,1
1611 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxi Sp. z o.o. Łódź 14,1
1612 Zakład Poligraficzny Wiking-Graf sp.j. T. Jakubowski Łódź 14,1
1613 Dp Partner Sp. z o.o. Łódź 14,1
1614 Słoneczko sp.j. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz Gałaj Zduny 14,1
1615 Gres sp.j. Ewa Słotwińska Łódź 14,1
1616 Graf Polska Sp. z o.o. Skierniewice 14,1
1617 Orient Fashion Sp. z o.o. Pabianice 14
1618 Zakład Kredowy Minerał Sp. z o.o. Trębaczew 14
1619 QBA Wrzesiński sp.k. Łódź 14
1620 Skorpio Duda, Duszyńscy sp.j. Bełchatów 14
1621 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Łódź 14
1622 RHS Sp. z o.o. Wieluń 14
1623 Binder Sp. z o.o. S.K. Wilamów-Kolonia 14
1624 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Biała Rawska Sp. z o.o. Biała Rawska 13,9
1625 Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. Skierniewice 13,9
1626 Premium Ltd Sp. z o.o. Łęczyca 13,9
1627 Hazbi Sp. z o.o. Łowicz 13,9
1628 Batorski i Wspólnicy sp.j. Józefin 13,9
1629 Seo Consulting Sp. z o.o. Łódź 13,8
1630 Rehab Enterprises Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Łódź 13,8
1631 WBT XBET Sp. z o.o. Jeziorko 13,8
1632 Camfil Polska Sp. z o.o. Łódź 13,8
1633 Amster Sp. z o.o. Łódź 13,8
1634 Amz-Bis Sp. z o.o. Kutno 13,8
1635 Instytut Naukowo-Badawczy Iurismed Sp. z o.o. Independent Medical Examiners w Kutnie Kutno 13,8
1636 Panasonic Industry Poland Sp. z o.o. Łódź 13,8
1637 Ventra Clima Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 13,8
1638 Janmil Sp. z o.o. Nowy Janów 13,8
1639 Przedsiębiorstwo Usługowe Hatrans Sp. z o.o. Łódź 13,7
1640 Pamuk Line Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 13,7
1641 Mmk-Inż. Sp. z o.o. Łódź 13,7
1642 Norma Sp. z o.o. Wróblew 13,7
1643 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sako Sp. z o.o. Łódź 13,7
1644 Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o. Kleszczów 13,7
1645 Mikomed Sp. z o.o. Łódź 13,7
1646 Spółdzielnia Producentów Grzybów Jadalnych Maków 13,6
1647 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pab-Katmar Ireneusz Żynda i Wspólnicy sp.j. Pabianice 13,6
1648 System Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 13,6
1649 Agencja Pracy Tymczasowej Ems Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 13,6
1650 Prowent Łódź Sp. z o.o. Łódź 13,6
1651 Taras G. i B. Wasilewscy Spółka Komandytowa Taras 13,6
1652 Ita J. Knop i Wspólnicy sp.j. Łódź 13,6
1653 Szpital Wojewódzki Im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszynskiego w Sieradzu Sieradz 13,6
1654 Fundacja Łks Łódź 13,5
1655 Pretoris Sp. z o.o. Zduńska Wola 13,4
1656 Smart-Tech Sp. z o.o. Podlas 13,4
1657 Fabryka Narzędzi Specjalnych Fermot S.A. Skierniewice 13,4
1658 Jasta-Sweets Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 13,4
1659 Compact Project Sp. z o.o. S.K. Łódź 13,4
1660 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łodzi Łódź 13,3
1661 PTM Polska Sp. z o.o. Łódź 13,3
1662 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medax Sp. z o.o. Radomsko 13,3
1663 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych Kielnia Łódź 13,3
1664 Liw Care Technology Sp. z o.o. Łódź 13,3
1665 Dermed Centrum Medyczne Sp. z o.o. Łódź 13,2
1666 Lear Adam i Renata Kłucjasz sp.j. Bełchatów 13,2
1667 Olmed Sp. z o.o. S.K. Łódź 13,2
1668 Spółdzielnia Pracy Armatura Łódź 13,2
1669 Biomatex Produkcja Sp. z o.o. Łódź 13,2
1670 Nowa Logistic Sp. z o.o. Zduńska Wola 13,2
1671 Exaco Sp. z o.o. Łódź 13,2
1672 Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Newpol Niewczas Ewa i Witold Biała Rawska 13,1
1673 Auto Centrum Kosicki Sp. z o.o. Łódź 13,1
1674 Oli Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 13,1
1675 Inter-Mak Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13,1
1676 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BIL-ZEL Andrzej, Stefania Bilscy i Anna Cichoń Sp.J. Budziszewice 13,1
1677 Euromobil Sp. z o.o. Paprotnia 13,1
1678 Wam – Trans Sp. z o.o. Gorzkowice 13,1
1679 Mardom Decor A. Biniek, R. Janecki sp.j. Łódź 13,1
1680 Państwowe Przed. Wielobranżowe Agot Łódź 13,1
1681 Nuritech Sk, S.R.O. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Bełchatów 13,1
1682 Jard Sp. z o.o. Sieradz 13,1
1683 Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o. Łódź 13,1
1684 EL – PUK Produkcja, Dystrybucja i Montaż Materiałów Elektroinstalacyjnych Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 13,1
1685 Ekonit Sp. z o.o. S.K. Łódź 13
1686 Good Think Sp. z o.o. Łódź 13
1687 Cajdex Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13
1688 Centrum Materiałów Budowlanych Batex Sp. z o.o. Łódź 13
1689 Wielton-Logistic Sp. z o.o. Wieluń 13
1690 4design Architekci i Inżynierowie Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13
1691 Wykor Sp. z o.o. Łączkowice 12,9
1692 Expom Sp. z o.o. Krośniewice 12,9
1693 Zespół Biegłych Rewidentów Widok-Ii Sp. z o.o. Paprotnia 12,9
1694 Piktor Szlaski i Sobczak sp.j. Łódź 12,9
1695 Spółka Handlowo-Usługowa Adrom B.R.A. Borowczyk sp.j. Żelechlinek 12,8
1696 Zakłady Artykułów Technicznych Artech Sp. z o.o. Łódź 12,8
1697 Senator Sp. z o.o. Łódź 12,8
1698 GAL-DRUK Drukarnia Krzysztof Łużyński Brzeźnio 12,8
1699 CP Trade Łódź Sp. z o.o. Łódź 12,8
1700 Gartenland – Polska Sp. z o.o. Łódź 12,8
1701 Arpi Jarosław Dłuski S.J. Łódź 12,7
1702 Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o. Pabianice 12,7
1703 Listonic Sp. z o.o. Łódź 12,7
1704 Rurke Sp. z o.o. Łódź 12,7
1705 Impol Auto Sp. z o.o. Łask 12,7
1706 TCP Tecnocenter Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 12,7
1707 Bean Sp. z o.o. Radomsko 12,7
1708 Dom – Ter Półgrabia sp.j. Zduńska Wola 12,7
1709 Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi Łódź 12,6
1710 Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. Łódź 12,6
1711 Dobry Lek Sp. z o.o. S.K. Poddębice 12,6
1712 Iwonex Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,6
1713 Intensive Work Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 12,6
1714 Agrowit Hurtownia Dodatków Paszowych Wieczorek i Wspólnicy, sp.j. Pomarzany 12,6
1715 BUDOM A. i T. Stańczyk S.J. Kutno 12,6
1716 Kancelaria Biegłych Rewidentów Czupryniak i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,5
1717 Greiner Real Estate Sp. z o.o. Ozorków 12,5
1718 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Sobpol Sp.J. Sobolewscy Konopnica 12,5
1719 Huta Szkła Gospodarczego i Artystycznego Finezja Sp. z o.o. Wolbórz 12,5
1720 Abaris Sp. z o.o. Łódź 12,5
1721 Przedsiębiorstwo Budowlane Rb Poziom Sp. z o.o. Łódź 12,5
1722 Globplast Sp. z o.o. Drzewica 12,4
1723 Agroma Polsad Sp. z o.o. Kutno 12,4
1724 Chata Walichnowska Sp. z o.o. Prusak 12,4
1725 Vortex-Bud A. Mrózek. T. Strycharek. Sp. J. Bełchatów 12,4
1726 Eco Kutno Sp. z o.o. Kutno 12,4
1727 Weneto Sp. z o.o. Kutno 12,4
1728 Elmatix Sp. z o.o. Łódź 12,4
1729 Bratek Bis Sp. z o.o. Łódź 12,4
1730 Ktm Invest Sp. z o.o. Łódź 12,4
1731 38pr & Content Communication Sp. z o.o. Łódź 12,4
1732 Alu-Max i Sp. z o.o. Łódź 12,4
1733 Kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie Banaszewska Modro sp.k. Łódź 12,4
1734 PGKiM Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 12,4
1735 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żychlinie Żychlin 12,4
1736 Telenerg-Bis Energia Sp. z o.o. Łódź 12,3
1737 SDK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 12,3
1738 Bicotone Sp. z o.o. Łódź 12,3
1739 DS Food Poland Sp. z o.o. Łódź 12,3
1740 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Łask 12,3
1741 G.W. & Crystal Fashion Włodzimierz Gronowalski S.J. Łódź 12,3
1742 Tower Building Sp. z o.o. Łódź 12,2
1743 Mc Art Sp. z o.o. Łódź 12,2
1744 AKSOUND Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,2
1745 Mabudo Sp. z o.o. Zduńska Wola 12,2
1746 Sisa Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 12,2
1747 Afix J. Lesiak i J. Pabich sp.j. Tuszyn 12,2
1748 Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp.j. Łódź 12,2
1749 Carat Investment Sp. z o.o. Łódź 12,1
1750 Pt i Sb S.A. Łódź 12,1
1751 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. Łódź 12
1752 Ak Outsourcing Sp. z o.o. Łódź 12
1753 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Zgierz 12
1754 Exclusia Sp. z o.o. Zgierz 12
1755 Stacje Paliw Haczykowscy sp.j. Łowicz 12
1756 Czwórka Dąbrowska,Otomańska,Prusisz sp.j. Dobroń 11,9
1757 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Wieluń Sp. z o.o. Wieluń 11,9
1758 Bto Sp. z o.o. Łódź 11,9
1759 Blach-Pol Krzysztofik, Pałyga sp.j. Opoczno 11,9
1760 24auto Sp. z o.o. Łódź 11,9
1761 System – Autocentrum Sp. z o.o. Łódź 11,9
1762 Aster Polska Sp. z o.o. Łódź 11,9
1763 2care4 Poland Sp. z o.o. Pabianice 11,9
1764 Lohmann Rausher Polska Sp. z o.o. Pabianice 11,9
1765 Polskie Centrum Opieki Domowej Sp. z o.o. Łódź 11,9
1766 Apteka Dla Zdrowia R. Błoch S.J. Łódź 11,8
1767 Topfarm A.Rydz sp.j. Łódź 11,8
1768 Tmc-Group Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 11,8
1769 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie Rogów Sp. z o.o. Łódź 11,8
1770 Solis Polska Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 11,8
1771 Trent Gernand, Biernacki i Tomas sp.j. Łódź 11,8
1772 E DIAMANTE sp. z o.o. Łódź 11,8
1773 E-WORK HR COMPANY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 11,7
1774 Dorotea Sp. z o.o. Kutno 11,7
1775 Obsession Investment Sp. z o.o. Łódź 11,7
1776 Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. Skierniewice 11,7
1777 Tok – Gaz sp. z o.o. Rząśnia 11,7
1778 Torimex-Chemicals Ltd Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 11,7
1779 Kleszczowska Przychodnia Salus Sp. z o.o. Kleszczów 11,6
1780 Moto Centrum Zgierska 250 – Sp. z o.o. Łódź 11,6
1781 Bpm Investments Bieniek sp.j. Aleksandrów Łódzki 11,6
1782 Pp Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 11,5
1783 Dalessi Polska Sp. z o.o. Zduńska Wola 11,5
1784 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Standard Rogulscy sp.j. Opoczno 11,5
1785 Alimentura Sp. z o.o. Łódź 11,5
1786 Kkm Polska Sp. z o.o. sp.k. Bełchatów 11,5
1787 Piekarnia Mikołaj Stanisław Sikorski Sp. z o.o. Łódź 11,5
1788 Arsen Nieruchomości Sp. z o.o. Grabowiec 11,5
1789 Grupa Dziesięcina Sp. z o.o. sp.k. Łódź 11,5
1790 Wiesiołek Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 11,5
1791 Produkcja Chemii Budowlanej Moska sp.j. Wieruszów 11,4
1792 Inter Consult MD Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,4
1793 Poltau Sp. z o.o. Łódź 11,4
1794 ERG Construction Sp. z o.o. Łódź 11,4
1795 Szymańscy – Piekarnictwo, Cukiernictwo; Paweł Szymański, Ewa Szymańska sp.j. Zawada 11,4
1796 Cl Nord S.A. Uproszczona Oddział w Polsce Tomaszów Mazowiecki 11,4
1797 Digitline Sp. z o.o. sp.k. Łódź 11,3
1798 WUKO Feniks Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,3
1799 Gazrem Sp. z o.o. Łódź 11,3
1800 Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego – TAPS – Maciej Kowalski Łódź 11,3
1801 Hurto-Stal Pędziwiatr Sp. z o.o. Rusiec 11,3
1802 Projektex Sp. z o.o. Bełchatów 11,3
1803 Firma Maltom Smyk W. sp.j. Tomaszów Mazowiecki 11,3
1804 Furel Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 11,3
1805 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mas-Pol W.Dryzek, M.I P. Jagodzińscy sp.j. Majków Duży 11,3
1806 Hart-Tech Sp. z o.o. Łódź 11,3
1807 Eco Logistics Sp. z o.o. sp.k. Tymianka 11,3
1808 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Afix Pabich i Lesiak S.J. Tuszyn 11,2
1809 Mur-Kontrakt Sp. z o.o. Łódź 11,2
1810 Domar Real Estate 1 Sp. z o.o. Łódź 11,2
1811 Casa – Dom Sp. z o.o. Trzepnica-Kolonia 11,2
1812 1 Green Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,2
1813 Procenter Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Rąbień 11,2
1814 Vipcleaning Sp. z o.o. Łódź 11,2
1815 El-Pol Installations Sp. z o.o. Radomsko 11,1
1816 N Z O Z Przychodnia Lekarska Eskulap Sp. z o.o. Sieradz 11,1
1817 Zakład Robót Sanitarnych Sanator-Bis Sp. z o.o. Zgierz 11,1
1818 Sertal Serafin sp.j. Łódź 11,1
1819 Met-Prim Sp. z o.o. Radomsko 11
1820 Kulak-Energia Sp. z o.o. Bogucice 11
1821 Polski Przemysł Mięsny Eco-Dar Group Sp. z o.o. S.K. Łódź 11
1822 Pharmauto Sp. z o.o. Łódź 11
1823 PPHU PALE PAWEŁ PUŁAWSKI LUCYNA STĘPIEŃ PUŁAWSKA sp. j. Łódź 11
1824 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekomet A. Kawecki sp.j. Wróblew 11
1825 Mmer Sp. z o.o. Łask 11
1826 Ktw Elektro Sp. z o.o. Łódź 11
1827 Tomaszowska Fabryka Filców Technicznych Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 11
1828 Alfasoft Sp. z o.o. Łódź 11
1829 Eta Industry Sp. z o.o. S.K. Stare Skoszewy 11
1830 PIONIER DISPLAY sp. z o.o. sp.k. Łódź 11
1831 Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Alfa Sp. z o.o. Łódź 11
1832 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Mieszka I Łódź 11
1833 P.D.R. Globax Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,9
1834 FUNDACJA SPORTOWCY DZIECIOM Łódź 10,9
1835 Deco Sp. z o.o. S.K. Natolin 10,9
1836 ASD J.Cegielski Spółka Komandytowa Łódź 10,9
1837 ARCHIMODE sp. z o.o. sp. j. Łódź 10,9
1838 Terplast Nowe Technologie Sp. z o.o. Sieradz 10,9
1839 Akces Co Iwona Pajor Paweł Pajor sp.j. Andrespol 10,8
1840 Energetyka Cieplna-Sp. z o.o. Wieluń 10,8
1841 Sharda Europe Sp. z o.o. Pabianice 10,8
1842 E-Synergia Sp. z o.o. Bolesławiec 10,8
1843 Invest Construction Sp. z o.o. Łódź 10,8
1844 Ltc Sp. z o.o. Wieluń 10,8
1845 Sonova Audiological Care Polska Sp. z o.o. Łódź 10,8
1846 Ziemia Obiecana Jami Sp. z o.o. Łódź 10,8
1847 Apteka Vita Urszula Gzel-Samson Marek Samson sp.j. Przedbórz 10,8
1848 Ventis Sp. z o.o. S.K. Pajęczno 10,7
1849 Markon -Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,7
1850 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Opocznie Opoczno 10,7
1851 ANDE Sp. z o.o. BUDMAR S.K. Zgierz 10,7
1852 Mediacom Press Sp. z o.o. Łódź 10,7
1853 Remomax Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 10,7
1854 EXPO-PLAN Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,7
1855 Przetwórstwo Owoców i Warzyw Wasilewski Sp. z o.o. Cielądz 10,7
1856 Allpol – Sp. z o.o. Łódź 10,6
1857 I360 Sp. z o.o. Łódź 10,6
1858 Telenerg Bis Oze Sp. z o.o. Łódź 10,6
1859 Vinove Sp. z o.o. Starowa Góra 10,6
1860 Skrzywana Factory Sp. z o.o. Łódź 10,6
1861 Komak Bis D.Kołomańska, K.Kołomański sp.j. Drzewica 10,6
1862 Sapo Precision Sp. z o.o.-S.K. Dąbrówka Wielka 10,6
1863 Fotoaparaciki Medyńscy S.J. Pabianice 10,6
1864 Magdam Sp. z o.o. Łódź 10,6
1865 Select Personal Service Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,5
1866 Steel Invest Sp. z o.o. Wieluń 10,5
1867 Migro – Tex Sp. z o.o. S.K. Pabianice 10,5
1868 Rudolf Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 10,5
1869 B1 Secure Sp. z o.o. Łódź 10,5
1870 United Road Service Sp. z o.o. Łódź 10,5
1871 Icebreakers Sp. z o.o. Łódź 10,5
1872 Rawa Mode Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 10,5
1873 Kancelaria Doradców Podatkowych Dorfin Przybyszewski S.K. Skierniewice 10,4
1874 Omega Śmigielscy sp.j. Łódź 10,4
1875 Stt Trading Sp. z o.o. Łódź 10,4
1876 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Kujawscy Lutosławice Rządowe 10,4
1877 Nfp Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 10,4
1878 Ptak Media S.A. Rzgów 10,4
1879 Centrum Medyczne Księży Młyn Sp. z o.o. Łódź 10,4
1880 Dadaux Polska Sp. z o.o. Wieluń 10,4
1881 Finn Sp. z o.o. Wrońsko 10,3
1882 Polski Drukarz Sp. z o.o. Łódź 10,3
1883 Abj-Vision Sp. z o.o. Gałków Duży 10,3
1884 Kons – Met Gałązka Sp. z o.o. Słomków 10,3
1885 Tajska Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,3
1886 Eris Partner – Karopol Łódź Sp. z o.o. Łódź 10,3
1887 Firefloors Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,3
1888 Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowych Kan-Mix Sp. z o.o. Sieradz 10,3
1889 Rewolucji25 Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,3
1890 Arjan Sp. z o.o. sp.k. Łódź 10,3
1891 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski Sp. z o.o. Dąbrowa 10,3
1892 Mobilems Sp. z o.o. Łódź 10,3
1893 Ł&K K.Łaszkiewicz, W.Kościan sp.j. Łask 10,3
1894 Weksel Sp. z o.o. Łódź 10,3
1895 Walko Development Sp. z o.o. Wk Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,3
1896 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dorota Zagajewska i Mirosław Zagajewski sp.j. Wałowice 10,2
1897 Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Trio-Bud Mieszkalscy-Kawa S.J. Bełchatów 10,2
1898 Bizcom Europe Sp. z o.o. Łódź 10,2
1899 Samodzielny Publiczny Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 10,1
1900 Zakład Recyklingu Kamienia i Betonu Odpadowego Rekabet Sp. z o.o. Teolin 10,1
1901 Materiały Budowlane Sp. z o.o. Łódź 10,1
1902 TRUNET POLAND Sp. z o.o. Łódź 10,1
1903 Przedsiębiorstwo Odzieżowe Korczak Sp. z o.o. Łask 10,1
1904 Ewa-Pol Sp. z o.o. sp.k. Łódź 10,1
1905 Studio GT Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,1


Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie gospodarcze InfoCredit oraz Dun & Bradstreet

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy