Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego

Spośród 68 812 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w listopadzie 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 2115 firm z województwa dolnośląskiego. Na podium znalazły się KGHM POLSKA MIEDŹ S.A., RONAL – POLSKA Sp. z o.o. i Norimp Bako Poland Sp. z o.o. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych danych za lata 2018-2019. 

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.
W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.
Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk.  Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.
Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.
Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego 
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. Lubin 34814,3
2 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 4989,8
3 Norimp Bako Poland Sp. z o.o. Wrocław 4988,6
4 SITECH Sp. z o.o. Polkowice 4843
5 Develia S.A. Wrocław 4152,2
6 Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. Polkowice 3831,3
7 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 3814,5
8 Essity Operations Poland Sp. z o.o. Oława 3411,7
9 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 2804
10 Tauron Ekoenergia Sp. z o.o. Jelenia Góra 2785,7
11 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 2588,5
12 PCC ROKITA S.A. Brzeg Dolny 2572,7
13 3m Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 2443,2
14 AMREST Sp. z o.o. Wrocław 2097,1
15 UPM RAFLATAC Sp. z o.o. Kobierzyce 1677,8
16 IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 1643,2
17 TEN SQUARE GAMES S.A. Wrocław 1619,7
18 Volvo Polska Sp. z o.o. Wrocław 1582,3
19 Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp.j. Trzebnica 1551,9
20 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 1532,5
21 Archicom S.A. Wrocław 1527
22 Multifinance Expert Sp. z o.o. Wrocław 1463,2
23 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław 1346,7
24 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 1330,6
25 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 1326,5
26 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wrocław 1325,9
27 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. Goszcz 1313
28 S&I Poland Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 1299,2
29 HUTMEN S.A. Wrocław 1297,8
30 RECO POLSKA PRODUKCJA Sp. z o.o. Wrocław 1281,2
31 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 1274,2
32 Selena FM S.A. Wrocław 1267,2
33 Lokum Holding 1 Sp. z o.o. Wrocław 1260,6
34 LiveChat Software S.A. Wrocław 1244,9
35 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 1229,5
36 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 1205,2
37 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 1196,3
38 Vantage Development S.A. Wrocław 1194,3
39 Lc Corp Invest XVII Sp. z o.o. Projekt 22 sp.k. Wrocław 1131,6
40 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wrocław 1121,1
41 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 1074,5
42 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 1055,9
43 REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 1031,9
44 EFL Finance S.A. Wrocław 998,9
45 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 994,8
46 AB S.A. Magnice 983,3
47 Utc Aerospace Systems Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 974,8
48 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 2 S.K. Wrocław 950,9
49 Farmacol Serwis S.A. S.K.A. Wrocław 950,2
50 Faurecia Wałbrzych S.A. Wałbrzych 944,8
51 TOYA S.A. Wrocław 941,8
52 Lc Corp Invest XV Sp. z o.o. S.K. Wrocław 912,7
53 Lokum Deweloper S.A. Wrocław 912,3
54 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 899
55 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Ślęza 802
56 Fortum Network Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 796,2
57 Lc Corp Invest X Sp. z o.o. Wrocław 792,7
58 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 791,8
59 Codetwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelenia Góra 787,9
60 Urtica Sp. z o.o. Wrocław 783,2
61 Bny Mellon (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 743,1
62 Hörmann Legnica Sp. z o.o. Osła 730,1
63 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 727,1
64 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 725,6
65 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 719,7
66 Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o. Wrocław 706
67 Akademia Wojsk Lądowych Imienia Generała Tadeusza Kościuszki Wrocław 704,7
68 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 680,6
69 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś, sp.j. Godzikowice 674,8
70 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A. Wrocław 671,7
71 PCC EXOL S.A. Brzeg Dolny 661,3
72 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 660,4
73 Rawlplug S.A. Wrocław 655,3
74 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 650,2
75 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 627,5
76 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 623,5
77 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 623,1
78 VIESSMANN Sp. z o.o. Wrocław 617,7
79 Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. Wrocław 611,1
80 Uniwersytet Wrocławski Wrocław 598,1
81 PGS Software S.A. Wrocław 597,7
82 Invest – Park Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 597,2
83 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 582,6
84 Stepan Polska Sp. z o.o. Brzeg Dolny 575,9
85 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 573,6
86 Lc Corp Invest XII Sp. z o.o. Wrocław 570,7
87 Schumacher Packaging Sp. z o.o. Krępice 569
88 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 567,7
89 Uniwersytet Medyczny Im.Piastów Śląskich we Wrocławiu Wrocław 564,2
90 TIM S.A. Wrocław 553
91 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 552,9
92 Newco Immo PL 2 GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Wrocław 539,7
93 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 11 S.K. Wrocław 538,9
94 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 9 S.K. Wrocław 538,2
95 KGHM Metraco S.A. Legnica 532,6
96 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 521
97 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 515,2
98 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 504,1
99 Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o. Bartnica 486
100 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice 477,1
101 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 476
102 Selena Industrial Technologies Sp. z o.o. Dzierżoniów 471,3
103 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 470,1
104 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 467,3
105 ITALMETAL Sp. z o.o. Łęg 460,2
106 Unit4 Polska Sp. z o.o. Wrocław 455,9
107 Dijo Baking Sp. z o.o. Zabrodzie 454
108 FEERUM S.A. Chojnów 447
109 Markrol Sp. z o.o. Wrocław 436,4
110 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 436,4
111 Joysonquin Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 435,8
112 Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o. Nowogrodziec 434,6
113 Vorwerk Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 433,7
114 C.L.A. – Invest Sp. z o.o. Wrocław 430,2
115 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 10 S.K. Wrocław 429,1
116 Trans.Eu Group S.A. Wysoka 426,5
117 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec 425,9
118 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 6 sp.k. Wrocław 423,8
119 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 418,3
120 Jelcz Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 417,5
121 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 410,1
122 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 408,5
123 Wepa Piechowice Sp. z o.o. Piechowice 407,2
124 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 404,8
125 Sanbet Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Ślęza 402,5
126 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 400,4
127 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 399,1
128 Jot-Ł Sp. z o.o. Wrocław 390,4
129 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 390,4
130 Grupa Familijna Sp. z o.o. sp.k. Kuźnica Czeszycka 386,6
131 CCC Factory Sp. z o.o. Polkowice 385,8
132 Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO – LEK S.A. Wrocław 383,2
133 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów 378,7
134 Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 378,5
135 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Wioska 371,5
136 Oleofarm Sp. z o.o. Wrocław 371,2
137 Archicom Nieruchomości 2 Sp. z o.o. Wrocław 365
138 IMPEL S.A. Wrocław 354,1
139 SELENA S.A. Wrocław 346
140 Ultimo S.A. Wrocław 344,9
141 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 341,7
142 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wrocław 336,2
143 Wezi – TEC Sp. z o.o. Legnica 334,2
144 Bodex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 331,5
145 FORTUM POWER AND HEAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 329,5
146 Elica Group Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 321,7
147 Qubus Hotel System S.A. Wrocław 312,8
148 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 311,7
149 Marketco Sp. z o.o. Wrocław 304,8
150 Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. Wrocław 303,7
151 Besser Poland Sp. z o.o. Wrocław 303,7
152 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław 296,7
153 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 294,8
154 Kaps Investment Sp. z o.o. Wrocław 293,5
155 Archicom Nieruchomości 3 Sp. z o.o. Wrocław 293,2
156 OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. Chróścina 293,2
157 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 291,2
158 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 291,2
159 LC Corp Invest V III Sp. z o.o. Wrocław 290,9
160 Mirosław Wróbel – Sp. z o.o. Wrocław 289,4
161 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 286
162 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Abet – Sp. z o.o. Wrocław 281,6
163 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 276,1
164 Votum S.A. Wrocław 276
165 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 274,6
166 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 274
167 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 272,6
168 NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. Wałbrzych 271,4
169 BPX S.A. Wrocław 269,5
170 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 268,9
171 Audiofon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 268,7
172 Helikon – Tex Sp. z o.o. Wrocław 266,3
173 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 264,2
174 Joynext Sp. z o.o. Siemianice 262,9
175 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 262,1
176 Felgenhauer Mining Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 261,8
177 BESTA Im. Stanisława Tomków Sp. z o.o. S.K. Wrocław 261,1
178 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 258,6
179 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp.j. Ziemnice 257,2
180 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 256,5
181 Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze VICTORIA S.A. Wałbrzych 251,2
182 Davita Sp. z o.o. Wrocław 250,9
183 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 248
184 SONEL S.A. Świdnica 245,9
185 Crem Sp. z o.o. Wrocław 244,8
186 Telforceone S.A. Wrocław 244,3
187 Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica Sp. z o.o. Osiecznica 242,9
188 Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o. Złotoryja 242,6
189 Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. Legnica 240,4
190 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 239,9
191 Carefleet S.A. Wrocław 238,8
192 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 238,7
193 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 237,2
194 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 235,8
195 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 233,3
196 Esv S.A. Siechnice 230,9
197 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 230,7
198 Womak Holding S.A. Wrocław 229,4
199 MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 229,3
200 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 225,3
201 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 225,2
202 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 223,7
203 DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o. Jelenia Góra 223,3
204 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 222,7
205 Adama Manufacturing Poland S.A. Brzeg Dolny 222,6
206 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 219,1
207 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 216,4
208 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 216
209 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 213,8
210 Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 213,7
211 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 213,5
212 Angel River Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 208
213 Wrobud Sp. z o.o. Wrocław 207,6
214 Gruntinwest 2 Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 207,6
215 Wagony Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 207,1
216 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 206,9
217 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 206,3
218 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Pietrzykowice 205,3
219 ATM System Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 203,7
220 CDA S.A. Wrocław 203,2
221 Militaria.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 202,5
222 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 202,3
223 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 200,2
224 Aircom Automotive Sp. z o.o. sp.k. Pietrzykowice 199,5
225 Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. Polkowice 199,4
226 It Invest Sp. z o.o. Wrocław 198,2
227 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Głogów 198,1
228 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 197,6
229 Dkr Holding Sp. z o.o. – Property – sp.k. Wrocław 197,1
230 Ccig Group Sp. z o.o. Wrocław 196,6
231 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 194,9
232 Pro Ascobloc Sp. z o.o. Syców 194,3
233 BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 192,8
234 Pd Investment S.A. Wrocław 192,3
235 JZO S.A. Jelenia Góra 190,9
236 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 190,1
237 Novatisplus Sp. z o.o. S.K. Wrocław 189,1
238 EPP Sp. z o.o. Łęg 188,5
239 Felgenhauer Material Handling Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 188,4
240 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 188,2
241 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 187,3
242 Inwestpolska – SM Sp. z o.o. Wrocław 186,9
243 LECHTOM Tomasz Sikociński Świdnica 186,7
244 Invent Sp. z o.o. Wrocław 185,6
245 Otto Work Force Central Europe Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 185
246 PMPoland S.A. Jelenia Góra 181,2
247 DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o. Wrocław 181,1
248 Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 179,7
249 GETIN FLEET S.A. Wrocław 179
250 Dolnośląski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. Wrocław 179
251 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 177,3
252 Acana Polska Sp. z o.o. S.K. Jelcz-Laskowice 176,4
253 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 174,3
254 Kerzen Ryszard Orlicki S.K. Dzikowiec 174
255 Hospital Service Company Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 173,9
256 M&H Sp. z o.o. Wrocław 173,5
257 Gall-Icm, M. i I. Majcher, sp.j. Legnica 173,3
258 EFL SERVICE S.A. Wrocław 172,1
259 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie Niechlów 170,5
260 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 170,2
261 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K. Wrocław 168,3
262 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 167,3
263 LG Chem Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 166,6
264 EKDOM Sp. z o.o. S.K. Brzezina 166,3
265 Kotar Sp. z o.o. Wołów 164,5
266 Masterform Sp. z o.o. Świebodzice 162,2
267 Instytut Mechaniki Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 162,1
268 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 161,9
269 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 161,3
270 Katpol Wajcowicz i Wspólnicy sp.j. Lubin 161,2
271 Hydrosolar Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Wrocław 159,3
272 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 158,3
273 Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Sp. z o.o. sp.k. Kiełczów 157
274 Infosys Consulting Sp. z o.o. Wrocław 156,3
275 Nowy Ląd S.A. Lwówek Śląski 155,7
276 Global 2016 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 155,7
277 GEOTRANS S.A. Wrocław 155,3
278 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 154,6
279 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 153,9
280 Rolpek 2 Sp. z o.o. Strzegom 152,2
281 Filtration Group Sp. z o.o. Wrocław 151,9
282 Global Point Sp. z o.o. S.K. Biskupice Podgórne 151,5
283 Wratislavia – Biodiesel S.A. Wrocław 151,5
284 Sudety – Lift Sp. z o.o. Szklarska Poręba 150,6
285 Food For Nation Sp. z o.o. S.K. Wrocław 149,7
286 PERFECTA Sp. z o.o. S.K. Łany 149,5
287 Pge Ekoserwis Sp. z o.o. Wrocław 149,4
288 PCC Apakor Sp. z o.o. Brzeg Dolny 148,5
289 Matex Sp. z o.o. Jelenia Góra 143,5
290 Protector Sp. z o.o. Wrocław 143,2
291 Totalmoney.Pl Sp. z o.o. Wrocław 142,1
292 Libra Sp. z o.o. Dzierżoniów 141,5
293 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 140,9
294 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 140,7
295 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 139,4
296 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 139,1
297 Neoidea Sp. z o.o. Wrocław 138,3
298 ALWRO S. A. Zakłady Odlewnicze Wrocław 137,8
299 Jucha Beton Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 137,6
300 Energia Polska Sp. z o.o. Wrocław 136,7
301 Atom Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 136,5
302 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 136,4
303 Global Cosmed Group S.A. Jawor 133,7
304 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 133,5
305 Domodi Sp. z o.o. Wrocław 133,3
306 Interferie Medical Spa Sp. z o.o. Legnica 132,8
307 JG Immobilien Sp. z o.o. Jelenia Góra 132,3
308 Rena Polska Sp. z o.o. Wykroty 131,7
309 P.P. Somet sp.j. J.P.M. Sobkowiak Sułów 131,6
310 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 130,3
311 SKY Tower S.A. Wrocław 130
312 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Kobierzyce 129,8
313 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 129
314 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 128,9
315 Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS Zgorzelec 128,8
316 Dobrygowski Sp. z o.o. Lubin 128,1
317 EY Global Services (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 128,1
318 AMC Sp. z o.o. S.K. Wrocław 127,7
319 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 127,2
320 Hauck Heat Treatment Sp. z o.o. Dzierżoniów 126,5
321 Haras Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Wrocław 125,7
322 Vulcan Sp. z o.o. Wrocław 125,1
323 Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 125
324 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 6 Spółka Komandytowa Wrocław 124,9
325 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 124,2
326 Korff Isolmatic Sp. z o.o. Sobótka 123,5
327 Archicom Marina 5 Sp. z o.o. Wrocław 123,3
328 ZETKAMA Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 122,7
329 Lakfam Jerzy Zakrzewski, Artur Zakrzewski, sp.j. Kowary 122,6
330 3M Service Center Emea Sp. z o.o. Wrocław 122,2
331 Mobile Climate Control Sp. z o.o. Oława 121,7
332 Aep Rybicki, Zawada sp.j. Zębowice 120,7
333 Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej Będkowo Sp. z o.o. S.K. Będkowo 120,7
334 ESV Serwis Sp. z o.o. Wrocław 120,6
335 NAWARA-SERWIS S.C. Marzena i Rafał Nawara Trzebień 120,4
336 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. WITELONA w Legnicy Legnica 120,1
337 XTG Sp. Z.O.O Wrocław 120
338 Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. Godzikowice 118,5
339 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek i Wspólnicy Sp. Komandytowa Wrocław 118
340 Goldfinch Investments Bis Sp. z o.o. Zgorzelec 118
341 Wyższa Szkoła Bankowa z siedzibą we Wrocławiu Wrocław 117,3
342 Novoferm Door Sp. z o.o. Wykroty 117,1
343 AWM Budownictwo S.A. Wrocław 116,9
344 ASCLEPIOS S.A. Wrocław 116,7
345 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 116,5
346 Profine Polska Sp. z o.o. Wrocław 115,8
347 DSA Investment S.A. Wrocław 115,7
348 Supra Brokers S.A. Wrocław 115,1
349 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Zachowice 114,9
350 Centrum Tmt , Tadeusz Kwiędacz, Tomasz Kwiędacz- sp.j. Dzierżoniów 114,9
351 Wassyl Sp. z o.o. S.K. Wrocław 114,9
352 ICG INVEST Sp. z o.o. Wrocław 114,8
353 Pronos Sp. z o.o. Wrocław 114,1
354 Exkol Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych sp.j. Wojciech Szawłowski i Spółka Wrocław 114
355 Karkonoski System Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Bukowiec 113,9
356 Termet S.A. Świebodzice 113,5
357 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie Sp. z o.o. Głogów 113,3
358 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Eko – Wod Sp. z o.o. Świdnica 112,5
359 Kobus – Organizacja i Zarządzanie Sp. z o.o. Wrocław 112,5
360 Synexus Polska Sp. z o.o. Wrocław 112,1
361 Voltex Sp. z o.o. Lubin 111,9
362 Tradetrans Combi Sp. z o.o. Wrocław 111,8
363 Stelweld Sp. z o.o. Miłoszyce 111,5
364 BROEN POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 109,8
365 Imn Sp. z o.o. Wrocław 109,5
366 Häfele Polska Sp. z o.o. Mirków 108,7
367 Eltur-Serwis Sp. z o.o. Bogatynia 108,6
368 Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. Wrocław 107,2
369 Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 107,2
370 Sikla Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 106,6
371 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 106,3
372 Qiagen Business Services Sp. z o.o. Wrocław 106,1
373 Callstack.Io Sp. z o.o. Wrocław 106,1
374 Ampere Polska Sp. z o.o. Wrocław 105,9
375 Transmar Pal Mar Sp. z o.o. S.K. Wrocław 105,6
376 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia Ogorzelec Sp. z o.o. Kamienna Góra 105,4
377 Log-Tech Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Syców 105,2
378 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 104,5
379 Impwar Sp. z o.o. Rzeszotary 104,4
380 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 104,4
381 PROTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Elektroenergetycznych Wrocław 103,9
382 Deviniti Sp. z o.o. Wrocław 103,4
383 Kras-Dom Sp. z o.o. Sp.K. Bolesławiec 103,3
384 Softserve Poland Sp. z o.o. Wrocław 103,2
385 AMPER B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 102,7
386 Interferie S.A. Legnica 102,5
387 AB Bechcicki Sp. z o.o. Wrocław 102
388 SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych Nowogrodziec 102
389 Archicom Sp. z o.o. – Realizacja Inwestycji – sp.k. Wrocław 100,8
390 Fortum Network Płock Sp. z o.o. Wrocław 100,7
391 Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka Zębowice 100,4
392 Spółdzielnia Stw w Bolesławcu Bolesławiec 100,2
393 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Jelenia Góra 99,7
394 Przedsiębiorstwo Górniczo- Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie Wilków 99,6
395 Domax Oława Sp. z o.o. sp.k. Oława 99,6
396 PHU EDEN Marek Baraniecki Lubin 98,9
397 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 98,8
398 BR International Consulting Services Poland Sp. z o.o. Wrocław 98,6
399 Altrans Koczerski I, Kobierecki Z., Miloch A., Sarzyński P. sp.j. Oleśnica 98,2
400 Econ Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 97,8
401 Manuli Ekobal Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 97,7
402 ASG Stanley Sp. z o.o. Wrocław 97,5
403 Cynk – Mal S.A. Legnica 97,2
404 RGB Elektronika Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 97
405 JPM Holding S.A. Wrocław 97
406 Sellpro Sp. z o.o. Wrocław 96,9
407 Black Point S.A. Bielany Wrocławskie 96,5
408 WROCŁAWSKI PARK WODNY S.A. Wrocław 96,4
409 Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o. Wrocław 96
410 Przedsiębiorstwo SIMET S.A. Jelenia Góra 95,9
411 Best Meble sp.j. T.Kluska, D.Kluska, P.Kluska, A.Kluska Syców 95,9
412 Wtc Sp. z o.o. Długołęka 95,6
413 Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne Medicus Sp. z o.o. Lubin 95,4
414 Wabco Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Wrocław 95,2
415 Wiko One Sp. z o.o. Wrocław 95,1
416 Horeca Service Sp. z o.o. Wrocław 95
417 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 94,9
418 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 94,9
419 Beso Sp. z o.o. Brzeg Dolny 94,6
420 Fbserwis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Ścinawka Dolna 94,3
421 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 94,1
422 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pil – Bud sp.j. Chobienia 94,1
423 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 93,8
424 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz sp.j. Wrocław 93,8
425 Certus Investment Sp. z o.o. Wrocław 93,6
426 Inmed-Karczewscy Sp. z o.o. S.K. Krępice 93,2
427 Lena Wilków Sp. z o.o. Nowy Kościół 93,2
428 Jatax Sp. z o.o. Kłodzko 93,1
429 Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. Wrocław 92,9
430 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp.K. Środa Śląska 92,5
431 Fabryka Naczyń Kamionkowych Manufaktura sp.j. Smoleński & Zwierz Bolesławiec 91,7
432 Astra Sp. z o.o. Wrocław 91,3
433 GER – POL – AGRAR Sp. z o.o. Kiełczów 91,3
434 KUŹNIA JAWOR S.A. Jawor 91,2
435 Siili Solutions Sp. z o.o. Wrocław 90,3
436 Samwha Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 90
437 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 89,9
438 Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWY DWÓR Wrocław 89,8
439 Firma Rokom Roboty Ogólnobudowlane i Renowacja Obiektów Zabytkowych H.G.I. Komorowscy sp.j. Kamienna Góra 89,7
440 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 89,6
441 Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów 89,5
442 Invest Group DI Sp. z o.o. Wrocław 89,4
443 AGROMET ZEHS Lubań S.A. Lubań 89,4
444 RAUSCHERT Sp. z o.o. S.K. Mysłakowice 89,3
445 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 89
446 Bakata Design Aleksandra Lampka Skowrońska S. J. Wrocław 88,9
447 C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o. Legnica 88,8
448 Posco – Pwpc Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 88,8
449 R&R GRANITY A. Rogóż i Wspólnicy S.J. Strzegom 88,6
450 Poplawska Group Sp. z o.o. sp.k. Wilczyce 88,4
451 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Starych Bogaczowicach Stare Bogaczowice 88,3
452 2P Poland Sp. z o.o. Godzikowice 88,3
453 Kosikowski & Kresky Sp. z o.o. Lubań 88
454 MH Solutions Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 88
455 Multisun Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 88
456 Armacell Poland Sp. z o.o. Środa Śląska 87,3
457 Amma Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 87,1
458 Ups Global Business Services Polska Sp. z o.o. Wrocław 86
459 Tekstylia Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grochowski Robert Brzozowski Łukasz sp.j. Nadolice Wielkie 85,9
460 Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Usługowo – Handlowe Geomaster Sp. z o.o. Jelenia Góra 85,9
461 VD Sp. z o.o. Mieszkania XVIII S.K. Wrocław 85,7
462 Wessel-Werk Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 85,7
463 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ziębice Sp. z o.o. Ziębice 85,5
464 Rst Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 85,3
465 Tear Sp. z o.o. S.K. Wrocław 84,8
466 Tece Sp. z o.o. Strzelin 84,7
467 Zaberd S.A. Wrocław 84,5
468 K2 Storage Systems Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 84,3
469 Spółdzielnia Mieszkaniowa Elektrociepłownik Wrocław 84,2
470 Kom – Med Sp. z o.o. Komorowice 84,1
471 Extradom.Pl Sp. z o.o. Wrocław 84,1
472 Sax Development Sp. z o.o. Wrocław 83,4
473 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 83,1
474 SCHURHOLZ POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 82,8
475 Osadkowski S.A. Bierutów 82,8
476 Domino Polska Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 82,7
477 Maxam Polska Sp. z o.o. Duninów 82,2
478 Bdr Thermea Poland Sp. z o.o. Wrocław 82
479 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 81,8
480 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech sp.j. Faustyn, Rafał, Robert Czajgucki Wrocław 81,7
481 Dom Partner Sp. z o.o. S.K. Wrocław 81,5
482 Galwanizer Sp. z o.o. Dzierżoniów 81,3
483 Rotom Polska Sp. z o.o. Komorniki 81,1
484 Schavemaker Invest Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 80,9
485 Abretix Sp. z o.o. S.K. Wrocław 80,7
486 Tevema Automotive Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 80,7
487 Supra Inwest S.A. Wrocław 80,6
488 M – Bud Sp. z o.o. sp.k. Pieszyce 80,6
489 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 80,4
490 Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j. Legnica 80,3
491 Karpacz Ski Arena Sp. z o.o. Karpacz 80,1
492 Smulders Polska Sp. z o.o. Chocianów 79,6
493 Bim Project 2 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 79,5
494 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubinie Lubin 79,4
495 Sprintbox Sp. z o.o. Wrocław 78,6
496 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 78,6
497 Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. Głogów 78,4
498 Sys-Term Sp. z o.o. S.K. Wrocław 78,4
499 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 78,2
500 Archicom Rw Sp. z o.o. Wrocław 78,1
501 Aner Stal Sp. z o.o. S.K. Wrocław 78,1
502 Specjalistyczne Centrum Medyczne Im. Św. Jana Pawła II S.A. Polanica-Zdrój 78
503 Bekpol Sp. z o.o. Wałbrzych 77,8
504 HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 77,6
505 Fiuka Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 77,5
506 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 77,5
507 Brylant sp.j. Grzegorz i Tomasz Szuba Karpacz 77,2
508 NAWROT Sp. z o.o. Długołęka 77,2
509 Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. Głogów 77,2
510 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów 76,9
511 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska S.K. Wrocław 76,9
512 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 76,8
513 Kmm Elektro Sp. z o.o. Wrocław 76,5
514 ZEHNDER Group Bolesławiec – Sp. z o.o. Bolesławiec 76,5
515 Olesiński i Wspólnicy S.K. Wrocław 75,9
516 Cshark Sp. z o.o. Wrocław 75,4
517 Abet – Pawlak sp.j. Siechnice 75
518 Bfm-Bth Sp. z o.o. S.K. Legnica 74,9
519 Duet Henryk Kędzia sp.j. Moszyce 74,9
520 Nettle S.A. Wrocław 74,9
521 Pebek Sp. z o.o. Świdnica 74,7
522 Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A. Świdnica 74,6
523 Archicom Development Sp. z o.o. Wrocław 74
524 A. Kustra, E.Trybuchowska,T. Dunikowski sp.k. Wrocław 73,7
525 Media Choice Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 73,2
526 SI-Consulting Sp. z o.o. Wrocław 72,9
527 Tiga – Cynk Sp. z o.o. Legnica 72,6
528 Toscom Development Sp. z o.o. Polaka 1 S.K. Wrocław 72,6
529 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remetex Andrzej Ludwikowski Bogumiła Ludwikowska sp.j. Dzierżoniów 72,6
530 Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. Proszówka 72,6
531 Falkomed – Fal, Kowalczykowski, Kowalczykowski sp.j. Wrocław 72,5
532 Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Legnica 72,5
533 Silesian Grain Sp. z o.o. Ziębice 72,3
534 Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 72,2
535 Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki sp.j. Siedlęcin 72
536 Zwick Roell Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 71,8
537 Item Polska Sp. z o.o. Wrocław 71,6
538 Fonbud S.A. Sp.K. Wrocław 71,4
539 Frankonia Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 71,2
540 Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. S.K. Gajków 71,2
541 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud Sp. z o.o. sp.k. Oława 71,1
542 Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Świdnica 71
543 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 70,8
544 ARM Finanse Rent Management Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 70,3
545 Pueblo – Jacek Charkowski, Paweł Wiśniewski sp.j. Wrocław 70,2
546 MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy – S.J. Gromadka 70,2
547 Menmark Sp. z o.o. S.K. Lubin 69,7
548 Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wałbrzych 69,7
549 Milart Sp. z o.o. Wrocław 69,7
550 Centrum Medyczne Karpacz S.A. Karpacz 69,5
551 Softlog Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 69,4
552 Ig1 Developer Sp. z o.o. Wrocław 69,4
553 Zakład Robót Instalacyjnych Instalbud J. Pankiewicz L.Lewicki sp.j. Legnica 69,2
554 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica 68,7
555 Eko-Rados Grupa Producentów Rolnych Sp. z o.o. Radzowice 68,7
556 Yujin Technology Poland Sp. z o.o. Pietrzykowice 68,6
557 Prodim Sp. z o.o. Karwiany 68,3
558 Rotomat Sp. z o.o. Wrocław 68,2
559 Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy sp.k. Siechnice 68,1
560 BJ HOT COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wrocław 68,1
561 Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o. Wrocław 68
562 Color – Press Sp. z o.o. Biestrzyków 67,8
563 Bel – Pol Sp. z o.o. Świdnica 67,7
564 MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. Wrocław 67,6
565 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 67,5
566 CEPA Sp. z o.o. Mirków 67,5
567 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Drogmost Sp. z o.o. w Kłodzku Kłodzko 67,4
568 Auto Salon Świtoń-Paczkowski H.Świtoń, H. i E.Paczkowscy sp.j. Lubin 67,3
569 Dirks Consumer Logistics Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce Wojkowice 66,5
570 EuroPharma Alliance Sp. z o.o. Rzeplin 66,4
571 PCG Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 66,3
572 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 66,3
573 Consorte-Sr Sp. z o.o. Wrocław 66,2
574 GRAND Sp. z o.o. S.K. Głogów 66,2
575 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak – Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. Cieszków 65,9
576 Korbank S.A. Wrocław 65,8
577 Ecobike Sp. z o.o. Wrocław 65,4
578 Sombin Stanisław Tyrała Sp. J. Jelenia Góra 64,7
579 Ruben-Bau Sp. z o.o. Jelenia Góra 64,5
580 Fortum Network Częstochowa Sp. z o.o. Wrocław 64,4
581 Optosoft Sp. z o.o. Wrocław 64,2
582 GRZEŚ W. Szymczak S.J. Syców 64,1
583 Firma ML Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 64,1
584 Telnet Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 64
585 Rodis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 64
586 Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o. Wrocław 63,9
587 Web Innovative Software Sp. z o.o. Wrocław 63,6
588 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Wieśnicy Wieśnica 63,5
589 Agropecuaria Silesia Sp. z o.o. Białków 63,4
590 FIM Polska Sp. z o.o. Komorniki 63,3
591 Xl Catlin Services Se Spółka Europejska Oddział w Polsce Wrocław 63,3
592 Cermag Sp. z o.o. Wrocław 63,3
593 Elsur Sp. z o.o. Legnica 63,2
594 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 62,6
595 Przedsiębiorstwo Ams Sp. z o.o. Jagodnik 62,6
596 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Wrocław 62,5
597 Interchemol S.A. Oborniki Śląskie 62,5
598 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 62,4
599 Langmedia Sp. z o.o. Wrocław 62,3
600 PROCOM System S.A. Wrocław 62,2
601 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe Metrol sp.j. W. Klimczuk Kamieniec Ząbkowicki 62,2
602 Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o. Nowogrodziec 62,1
603 Partec System Sp. z o.o. Gajków 62
604 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 62
605 NOVOSTRAT Sp. z o.o. Olszyna 61,8
606 Objectivity Sp. z o.o. Wrocław 61,8
607 Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Wrocław 61,7
608 Techspring Sp. z o.o. Bielawa 61,1
609 Ergobud – Sp. z o.o. Oleśnica 60,7
610 Cte Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 60,6
611 Zakład Produkcji Opakowań Jan Legeń Jawor 60,5
612 Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej i Ochrony Środowiska Sp. z o.o. Oleśnica 60,5
613 Dolnośląskie Młyny S.A. Udanin 60,4
614 Crusar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 60,2
615 MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. Polkowice 60,2
616 W. Buczyński S.J. Świeradów-Zdrój 60,1
617 Reset2 Oprogramowanie Sp. z o.o. S.K. Wrocław 59,9
618 Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o. Legnica 59,9
619 Better Software Group S.A. Wrocław 59,9
620 Cargo Express Sp. z o.o. Chełm 59,8
621 Mhm Wp Sp. z o.o. Milicz 59,6
622 Quality Expert Sp. z o.o. S.K. Żmigród 59,5
623 CREATOR Sp. z o.o. Wrocław 59,5
624 Firma Wielobranżowa Jodko Schiewe Sp. J. Świdnica 59,4
625 Drob-Fish P.H. Lucyna i Zenon Wilczyńscy sp.j. Suchy Dwór 59,3
626 Green Park KTC Development Sp. z o.o. S.K. Świebodzice 59,3
627 Womak Alfa Sp. z o.o. Wrocław 59,1
628 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 59,1
629 Agro-Farm Sp. z o.o. Pisarzowice 59,1
630 Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM Sp. z o.o. S.K. Wrocław 59
631 Venta-Technology Sp. z o.o. Karwiany 59
632 ADEO SCREEN Sp. z o.o. Złotoryja 58,7
633 Empol S.A. Źródła 58,7
634 Tom-Instal Sp. z o.o. Wrocław 58,5
635 Impel Business Solutions Sp. z o.o. Wrocław 58,3
636 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 58,3
637 Zakład Ogólnobudowlany Remeco R. Waszczuk, T. Waszczuk sp.j. Wilków 58,3
638 Teletorium Sp. z o.o. Wrocław 58,2
639 Kigema Sp. z o.o. Wrocław 58,1
640 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stara Kamienica 58,1
641 Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. – Wrocław Wrocław 57,9
642 DOLMED Dolnośląskie Centrum Medyczne S.A. Wrocław 57,9
643 M.Ostrowski sp.j. Wrocław 57,8
644 TH – Beton Sp. z o.o. Wrocław 57,7
645 SpyroSoft S.A. Wrocław 57,2
646 Mybenefit Sp. z o.o. Wrocław 57,1
647 Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o. Wrocław 57
648 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oławie Oława 56,9
649 RKB Sp. z o.o. Wrocław 56,9
650 Vaks S.A. Wrocław 56,7
651 DOFAMA THIES Sp. z o.o. Kamienna Góra 56,6
652 Dagtech Sp. z o.o. S.K. Głogówko 56,4
653 Elżbieta Korczak Przedsiębiorstwo Handlu i Usług HALA STRZEGOMSKA Zakład Pracy Chronionej Wrocław 56,4
654 Trapeze Poland Sp. z o.o. Wrocław 56,2
655 Kazet Sp. z o.o. Głogów 56,2
656 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 56,1
657 EPA Green Sp. z o.o. Wrocław 56
658 Szlif Glass Urszula Szurek i Piotr Szurek sp.j. Pieńsk 55,6
659 Formsoft Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 55,4
660 Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar Sp. z o.o. Wrocław 55,2
661 Funke Polska Sp. z o.o. Prusy 55,2
662 Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 55,1
663 Elpower Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 55,1
664 Transcash.Eu S.A. Wrocław 55
665 Firma Drobiarska Sp. z o.o. Strzegom 54,9
666 Stalko Sp. z o.o. S.K. Wrocław 54,8
667 Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o. Gać 54,7
668 Wrobud – Zabytki Sp. z o.o. Wrocław 54,6
669 Rwgw Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 54,5
670 Ct Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 54,5
671 B&B Andrzej Bachmiński Jan Bobek sp.j. Wrocław 54,4
672 NEONET S.A. Wrocław 54,3
673 Buehnen Polska Sp. z o.o. Wrocław 54,2
674 Womak Gamma Sp. z o.o. Wrocław 54,1
675 Huras-Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych Sp. z o.o. Nowa Wieś Legnicka 54
676 Automatec Sp. z o.o. Lubań 53,9
677 Targpiast Sp. z o.o. Wrocław 53,9
678 Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelenia Góra 53,8
679 Dijo Sweet Sp. z o.o. Zabrodzie 53,7
680 Parktel Sp. z o.o. Wrocław 53,2
681 Bikkoplast Sp. z o.o. Wrocław 53,2
682 Ewinit Services Sp. z o.o. Wrocław 53
683 Caldo-Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Zachód Sp. z o.o. Wrocław 52,8
684 PPM Innowacje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 52,7
685 Dolfamex Sp. z o.o. Jelenia Góra 52,7
686 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODZAMCZE Wałbrzych 52,4
687 Reverto II Sp. z o.o. Głogów 52
688 Firma Usługowo-Handlowa Marek Borowy Wałbrzych 51,9
689 Moda Wrocław S.A. Wrocław 51,8
690 Instal-Service Pl Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 51,7
691 T-BULL S.A. Wrocław 51,6
692 Metalowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 51,5
693 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 51,5
694 Firma Architektoniczno Budowlana Restauracji Zabytków Architekton Leszek Peljan, Leszek Link sp.j. Głogów 51,4
695 Hemmersbach GmbH & CO.KG Spółka Komandytowa Oddział w Polsce Kobierzyce 51,3
696 Vratislavia Lex Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy sp.k. Wrocław 51
697 Ara Pneumatik. L.T.M. Kościelniak. sp.j. Wrocław 51
698 Promatic Sp. z o.o. Jelenia Góra 51
699 Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. Wrocław 50,7
700 Ascobloc Sp. z o.o. Syców 50,6
701 Fago Sp. z o.o. Dzierżoniów 50,5
702 KŁODZKODIS Sp. z o.o. Kłodzko 50,5
703 OPTIDENT S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 50,5
704 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 50,3
705 Magnezyty Grochów S.A. Grochowa 50,2
706 Guenther Polska Sp. z o.o. Długołęka 50,1
707 Camping Plus Sp. z o.o. Wrocław 50,1
708 Sun Project Sp. z o.o. Jelenia Góra 49,9
709 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 49,9
710 Baumabrick Sp. z o.o. Wrocław 49,8
711 Gethero Sp. z o.o. Wrocław 49,7
712 Ms Team Sp. z o.o. Jawor 49,7
713 BTLB Bitumex Sp. z o.o. S.K. Jędrzychowice 49,6
714 Terwer Logistic Sp. z o.o. S.K. Świdnica 49,6
715 Custo Pol S.A. Wykroty 49,5
716 Hoffman A.D. Sp. z o.o. Wrocław 49,5
717 PRO4people Sp. z o.o. Wrocław 49,4
718 KSSP Kuryło Sudolski Szrek Sp.K. Wrocław 49,4
719 Ifirma S.A. Wrocław 49,3
720 ARS Medica Sp. z o.o. Wrocław 49,3
721 Raj International Sp. z o.o. S.K. Wrocław 49,1
722 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Hydropol-Dekor Ryszard Reniewski i Krzysztof Pietrek sp.j. Wrocław 49,1
723 Gama Dubanowicz sp.j. Oleśnica 49
724 Nopper Sp. z o.o. sp.k. Święta Katarzyna 48,9
725 Gloria Funeral Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48,9
726 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Południe we Wrocławiu Wrocław 48,8
727 Kryszczuk Sp. z o.o. S.K. Chojnów 48,8
728 Salus Centrum Medyczne Sp. z o.o. Kłodzko 48,7
729 Alrod Sp. z o.o. Wińsko 48,7
730 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 48,6
731 Boxmet Ltd. Sp. z o.o. Piskorzów 48,4
732 EL – SAN – BUD Adam Jaskuła i Wspólnicy Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 48,4
733 Sumax Elektronarzędzia Sp. z o.o. S.K. Wrocław 48,2
734 Recult Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48,2
735 Ekopartner Recykling Sp. z o.o. Lubin 48,2
736 Pij sp.j. M. Pierzchała, T. Jabłoński Wrocław 48,1
737 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Art-Zbyt sp.j. Andrzej Wojtyczka, Bogdan Michalak Milicz 48,1
738 Lech-Pol Invest Company Sp. z o.o. S.K. Syców 48,1
739 BRUGMAN Fabryka Grzejników Sp. z o.o. Legnica 48
740 Chomar Invest Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 47,8
741 Sente Sp. z o.o. S.K. (Dawniej Sente-Systemy Informatyczne- Sp. z o.o. ) Wrocław 47,7
742 NAVIGA – STAL Sp. z o.o. Kiełczów 47,6
743 Asc Invest Sp. z o.o. Świebodzice 47,6
744 Itb Sp. z o.o. S.K. Wrocław 47,6
745 Unitem Sp. z o.o. Wrocław 47,6
746 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 47,5
747 Unity S.A. Wrocław 47,3
748 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 47,1
749 KEA Sp. z o.o. Invest S.K. Wrocław 47,1
750 Ponar Lubań Sp. z o.o. Lubań 47
751 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 47
752 Nomtek Sp. z o.o. Wrocław 47
753 Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 46,9
754 Control System S.J. Błonie 46,8
755 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Sp. z o.o. Legnica 46,7
756 Micro Solutions Sp. z o.o. S.K. Wrocław 46,7
757 Rapmet Sp. z o.o. Kłodzko 46,7
758 Neo Montec Sp. z o.o. Lubin 46,6
759 Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A. Legnica 46,5
760 Przedsiębiorstwo Budowlane Alfa-Dach Sp. z o.o. Wrocław 46,5
761 Kancelaria Signi S.A. Wrocław 46,4
762 Bmeters Polska Sp. z o.o. Psary 46,3
763 Axxiome Polska Sp. z o.o. Wrocław 46,1
764 Jednostka Certyfikacyjna Sp. z o.o. S.K. Wrocław 46,1
765 DIP Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 46,1
766 Cri – Val Polska Sp. z o.o. Łęg 46
767 Aurum Sp. z o.o. S.K. Wrocław 45,8
768 Pri-Bazalt Rekultywacja Sp. z o.o. Rębiszów 45,8
769 Bechtle Direct Polska Sp. z o.o. Wrocław 45,7
770 Flovac Polska Sp. z o.o. Wrocław 45,7
771 Eko-Tech Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe A. Mierzwa i W. Kurpaski sp.j. Wrocław 45,6
772 Wojdyła-Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 45,4
773 Żelimet J.Urbanek i S-Ka sp.j. Twardogóra 45,4
774 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 45,3
775 Deerfos Europe Sp. z o.o. Błonie 45,2
776 Tws Gb Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 45,2
777 Top Market Saller Sp. z o.o. Wrocław 45,2
778 4 Op Sp. z o.o. Legnica 45,1
779 Wytwórnia Wód Mineralnych Mineral Marek Duda, Augustyn Maślanka sp.j. Zakład Pracy Chronionej Gorzanów 45
780 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Głogów 45
781 Pre-Fabrykat Sp. z o.o. Miłków 44,9
782 Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. w Nowej Rudzie Nowa Ruda 44,9
783 BINOTTO POLSKA Sp. z o.o. Oleśnica 44,8
784 Integart Sp. z o.o. Błonie 44,8
785 Clearcode S.A. Wrocław 44,7
786 Claudie Design Sp. z o.o. S.K. Oborniki Śląskie 44,7
787 Spes City Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 44,6
788 Kopalnia Łupka Szarogłazowego Alchemix Surowce Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 44,5
789 Igoma Sp. z o.o. Gorzesław 44,5
790 PHU Domagała sp.j. Wojkowice 44,4
791 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs Włodzimierz Małyszko, Mirosława Małyszko, Zbigniew Gajos, Iwona Gajos, Krzysztof Ślęczek, Jowita Urbaniak – Ślęczek sp.j. Gniechowice 44,4
792 Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Wrocław 44,3
793 Cermag Invest Sp. z o.o. Wrocław 44,2
794 Sanswiss Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 44,2
795 Sofomo Sp. z o.o. Wrocław 44,2
796 Yoon Group Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 44,1
797 ELEKTRO-PARTNER Izabela Opioła, Grzegorz Opioła S.J. Ząbkowice Śląskie 44
798 Hicron Sp. z o.o. Wrocław 44
799 Energo Kontrol Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 43,9
800 Piekarnia – Kupczyk Andrzej Kupczyk i Marta Kupczyk sp.j. Chojnów 43,8
801 MATFIL Sp. z o.o. S.K. Koźmin 43,7
802 Akrom Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 43,6
803 Budromos J.T. Bieńkowscy sp.j. Legnica 43,5
804 Brookvent Polska Sp. z o.o. Trzebnica 43,5
805 KMB Grupa Sp. z o.o. S.K. Wrocław 43,5
806 ZAKPOL Piotr Zakonek Oława 43,3
807 Salvum Lab Sp. z o.o. S.K. Janowice Wielkie 43,2
808 Instal – Konsorcjum Sp. z o.o. Wrocław 43,1
809 Kpszw S.A. sp.k. Wrocław 43
810 Ig Design Group Sp. z o.o. Jędrzychowice 42,9
811 Gerpol Instalacje Sp. z o.o. S.K. Mokronos Dolny 42,9
812 Firma Gwarant – Tomczyk sp.j. Głogów 42,9
813 Megaserwis Sp. z o.o. Bogatynia 42,8
814 VERMEIREN POLSKA Sp. z o.o. Trzebnica 42,8
815 Trakcja System Sp. z o.o. Wrocław 42,7
816 Franc – Textil Sp. z o.o. Żarów 42,7
817 Orford Sp. z o.o. Oleśnica 42,7
818 Partner Medica Sp. z o.o. Legnica 42,6
819 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Postęp Budzicz 42,5
820 INSS – POL Sp. z o.o. Wrocław 42,5
821 Nartorama Sp. z o.o. Duszniki-Zdrój 42,5
822 DTA Investment Sp. z o.o. S.K. Smolec 42,4
823 Apc Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 42,1
824 Trans-Drog M. Pomarański, D. Mamrot sp.j. Wałbrzych 42,1
825 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 42
826 Pcc Autochem Sp. z o.o. Brzeg Dolny 42
827 Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, S.K. Wrocław 41,9
828 Unic Sp. z o.o. Wrocław 41,9
829 Instytut Praktycznej Edukacji Sp. z o.o. sp.k. Gniewoszów 41,7
830 Elbo Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 41,7
831 TAEGUTEC Polska Sp. z o.o. Wrocław 41,7
832 Altona Investments Sp. z o.o. Wrocław 41,6
833 Ludus Sp. z o.o. Bobrów 41,6
834 Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Świdnicy Sp. z o.o. Świdnica 41,4
835 Widex Regional Operation Center Emea Sp. z o.o. Wrocław 41,4
836 Bartek Candles Małgorzata i Janusz Bryłkowscy sp.j. Bystrzyca 41,3
837 Eco Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. z o.o. Pieszyce 41,2
838 Konstruktor Group Sp. z o.o. Wrocław 41,2
839 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grelen Grech sp.j. Polkowice 41,1
840 Zec Service Sp. z o.o. Wrocław 41,1
841 Centrum Medyczne Zabobrze Magdalena Makiela – Wychota i Wspólnicy sp.j. Jelenia Góra 41,1
842 Hoist Polska Sp. z o.o. Wrocław 41
843 Euroinvest Saller Sp. z o.o. Wrocław 40,9
844 POLMOZBYT – JELCZ S.A. Przedsiębiorstwo Obrotu Samochodami i Częściami Zamiennymi Jelcz-Laskowice 40,8
845 Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. S.K. Świebodzice 40,8
846 Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Wrocław 40,7
847 Egeria Development Sp. z o.o. Wrocław 40,7
848 Eko Drewno A.Nowak sp.j. Kryniczno 40,6
849 Sawa Sp. z o.o. S.K. Wrocław 40,6
850 Smart Work Sp. z o.o. Świdnica 40,6
851 PPHU AGROL Sp. z o.o. Bobolice 40,6
852 TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o. Polkowice 40,5
853 Eltor Sp. z o.o. S.K. Lubań 40,5
854 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 40,4
855 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach Świebodzice 40,4
856 Wistal Czesław Wojtyla i Wspólnicy – sp.j. Świdnica 40,4
857 A+V Sp. z o.o. Wrocław 40,3
858 SIMONA POLSKA Sp. z o.o. Wojkowice 40,3
859 Roha Group Sp. z o.o. Wrocław 40,3
860 ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Bielawa 40,1
861 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Przeworno Sp. z o.o. Przeworno 40
862 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 40
863 Szostak Smb S.J. Trzebnica 39,9
864 Midam Sp. z o.o. S.K. Wrocław 39,9
865 Save The World Real Estates Sp. z o.o. Wrocław 39,7
866 Fega – Poland Sp. z o.o. Wrocław 39,7
867 Top-Pharma Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 39,6
868 Publishers Revenue Optimization Sp. z o.o. Wrocław 39,5
869 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 5 sp.k. Wrocław 39,5
870 Elektromont-Gamma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Zgorzelec 39,5
871 Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. Wałbrzych 39,4
872 Tam Polska Sp. z o.o. Wrocław 39,4
873 Korona sp.j. A. Konefał W. Mazurek W. Leszczak Kłodzko 39,4
874 SpyroSoft Solutions S.A. Wrocław 39,2
875 AUXILIA S.A. Wrocław 39,2
876 Bestkebab Sp. z o.o. Lisowice 39,2
877 Wiktorowicz sp.j. Strzegom 39,1
878 Rdk Projekt Sp. z o.o. Wrocław 39
879 HORTICO S.A. Wrocław 39
880 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Energetyk Wrocław 39
881 Strzegomskie Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. Strzegom 38,7
882 MULLER Jelcz-Laskowice Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 38,7
883 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Comex Sp. z o.o. Wrocław 38,7
884 Triplex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 38,7
885 Regess Sp. z o.o. Jelenia Góra 38,7
886 Eilfix Polska sp.j. Łagowska Taulitz Wrocław 38,6
887 Europharm Sp. z o.o. Wałbrzych 38,6
888 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 38,6
889 Mtmkol Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 38,5
890 Carina Silicones Sp. z o.o. Siechnice 38,5
891 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kowarach Kowary 38,4
892 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 38,4
893 Orkan Sp. z o.o. Nowa Ruda 38,4
894 Kollamat Sp. z o.o. Wrocław 38,3
895 O.P.S.O. Sp. z o.o. Jelenia Góra 38,3
896 Nutmar Sp. z o.o. S.K. Żarów 38,1
897 Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o. Łojowice 38
898 Black Bridge Sp. z o.o.twelve sp.k. Wrocław 38
899 Isocert Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 37,8
900 Klaro Sp. z o.o. S.K. Jeżów Sudecki 37,8
901 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, sp.j. Świdnica 37,8
902 Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów -Sp. z o.o. Wołów 37,8
903 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 37,7
904 Lubmed Sp. z o.o. Lubin 37,7
905 Nord Electronics Solutions Sp. z o.o. Wrocław 37,6
906 Eurocare Sp. z o.o. sp.k. Głogów 37,6
907 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Promed Sp. z o.o. Jelenia Góra 37,5
908 Kea Ibb Sp. z o.o. Wrocław 37,5
909 Steinblau Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 37,5
910 Schüle Polska Sp. z o.o. Świebodzice 37,5
911 Narzędzia Skrawające Tools – Sp. z o.o. Siechnice 37,4
912 Europe Distribution Group Sp. z o.o. Kryniczno 37,3
913 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osada Wrocław 37,3
914 INCOM GROUP S.A. Wrocław 37,3
915 Uniblok Sp. z o.o. S.K. Wrocław 37,2
916 Iteratec Sp. z o.o. Wrocław 37,1
917 Centrum Hiperbaryczne, Falkomed, Kocwa, sp.j. Wrocław 37
918 INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne Żórawina 37
919 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 36,9
920 Runoland Sp. z o.o. – sp.j. Góra 36,8
921 Zrzutka.Pl Sp. z o.o. Wrocław 36,8
922 Alsa A.A. Strach sp.j. Legnica 36,8
923 Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. Wrocław 36,8
924 Rawa Polska Sp. z o.o. S.K. Świdnica 36,7
925 Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Lubin 36,7
926 HTI BP Sp. z o.o. Śląsk S.K. Stanowice 36,7
927 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa Wałbrzych 36,6
928 Uzzi A. Wiśniowska-Isko, A. Cieślak sp.j. Wrocław 36,6
929 Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o. Kowary 36,5
930 Kermi Sp. z o.o. Wrocław 36,5
931 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j. Wrocław 36,4
932 Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J. Poschlod, P. Maj Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 36,3
933 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz sp.j. Wrocław 36,3
934 Play Cool Zombie Sport Games Sp. z o.o. Wrocław 36,2
935 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 36,2
936 Akbik Sp. z o.o. Wrocław 36,2
937 Dijo Investment Sp. z o.o. S.K. Zabrodzie 36,1
938 RGB Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36,1
939 J W Services Sp. z o.o. Wrocław 36
940 Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o. Brzeg Dolny 36
941 Minova-Ksante Sp. z o.o. Polkowice 35,8
942 Kancelaria Prawna Creditexpress Inkasso Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni sp.p. sp.k. Wrocław 35,8
943 Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu Wewnętrznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 35,8
944 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o. Wrocław 35,8
945 Objectivity IT Solutions Sp. z o.o. Wrocław 35,7
946 Polskie Centrum Dachowe Sp. z o.o. Wrocław 35,7
947 Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o. Kunice 35,7
948 Melikom Sp. z o.o. Lubin 35,6
949 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu Lubań 35,6
950 Zuw Urbex Sp. z o.o. Lubin 35,5
951 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Etoll sp.j. Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski Strzelin 35,5
952 Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Świdnica 35,5
953 Logmag Sp. z o.o. SK. Wrocław 35,4
954 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Vitbis Sp. z o.o. Złotoryja 35,3
955 Czarna Góra S.A. Stronie Śląskie 35,3
956 Ecoms Consulting Sp. z o.o. Wrocław 35,2
957 PPH WADEX S. A. Wrocław 35,2
958 The Knights Of Unity Sp. z o.o. Wrocław 35,1
959 Perge Sp. z o.o. Stawiec 35
960 Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC CHŁOPSKA Trzebnica 34,9
961 Simpleav Sp. z o.o. Wrocław 34,8
962 AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o. Głogów 34,8
963 Europejskie Biuro Ochrony Finansów Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 34,7
964 Emka Inwest Sp. z o.o. Wrocław 34,6
965 Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. Wrocław 34,5
966 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu Wałbrzych 34,4
967 Microair Sp. z o.o. Świdnica 34,2
968 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Oleśnicy Oleśnica 33,9
969 PPG Global Business Services Poland Sp. z o.o. Wrocław 33,8
970 Azpiaran Polska Sp. z o.o. Wojkowice 33,7
971 Merck Business Solutions Europe Sp. z o.o. Wrocław 33,7
972 CM International S.A. Wilczyce 33,7
973 Alkan Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,7
974 Toyota & Lexus Centrum Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 33,7
975 Przychodnia Specjalistyczna Regina i Walenty Śliwa sp.j. Wałbrzych 33,6
976 Auto Klimat Sp. z o.o. Wrocław 33,6
977 Nadax Sp. z o.o. Wrocław 33,6
978 Fluidra Polska Sp. z o.o. Wrocław 33,5
979 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Dolina Baryczy – Sp. z o.o. Milicz 33,5
980 Inwestgrupa Pro Dom Sp. z o.o. Wrocław 33,5
981 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 33,4
982 Profil 77 Sp. z o.o. Lutynia 33,4
983 B2b It Sp. z o.o. Magnice 33,4
984 Piast Business Service Sp. z o.o. Legnica 33,4
985 Fortunato S.A. Wrocław 33,3
986 Ritex Logistics Sp. z o.o. Gniewomierz 33,3
987 Vidis S.A. Bielany Wrocławskie 33,2
988 Amiva Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,2
989 Expresspharm Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,2
990 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL – DEKOR Sp. z o.o. Wrocław 33,1
991 Doktor Leks Sp. z o.o. Wrocław 33,1
992 Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. Świdnica 33,1
993 Eppo Sp. z o.o. Wrocław 33,1
994 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kuźniki Wrocław 33,1
995 Diam Poland Sp. z o.o. Dobroszyce 33
996 BW Hotel Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 33
997 Stefan Berezowska, Myśliwiec, Szumski sp.j. Środa Śląska 33
998 Kordas Sp. z o.o. sp.k. Srebrna Góra 32,9
999 RADIO WROCŁAW S.A. Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia Wrocław 32,7
1000 Tiny Dragon Adventure Games Sp. z o.o. Wrocław 32,7
1001 BALLUFF Sp. z o.o. Wrocław 32,7
1002 F.E.K. Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 32,6
1003 Volvo Construction Equipment Poland Sp. z o.o. Wrocław 32,6
1004 APP Industriel – Trade Sp. z o.o. Lubań 32,5
1005 GEORG UTZ Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 32,5
1006 Vetlab Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 32,5
1007 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Bolesława Krzywoustego Wrocław 32,5
1008 INSERT S.A. Wrocław 32,3
1009 Gpk-Suez Głogów Sp. z o.o. Głogów 32,3
1010 Trak Sp. z o.o. Kamienna Góra 32,3
1011 Gospodarstwo Rolne Zbożopakt Sp. z o.o. Bełcz Mały 32,2
1012 JARO S.A. Jaroszów 32,2
1013 Dirks Polska Sp. z o.o. Wojkowice 32,2
1014 Cgas Controls Sp. z o.o. Wrocław 32,1
1015 Leanforge Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 32,1
1016 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 sp.j. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 32
1017 B&T Hurtownia Zoologiczna Sp. z o.o. Miękinia 32
1018 C.F. Real Estate Sp. z o.o. Wrocław 31,9
1019 Italfresco Dowgier i Wspólnicy Spółka Komandytowa Tyniec Mały 31,9
1020 Turbojulita Sp. z o.o. S.K. Wrocław 31,9
1021 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo sp.j. Wrocław 31,8
1022 Promotor Sp. z o.o. Wałbrzych 31,8
1023 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 31,8
1024 CAST SPÓŁKA AKCYJNA Świebodzice 31,8
1025 Rega-Bud Sp. z o.o. Wrocław 31,8
1026 PW CENTROSTAL – WROCŁAW S.A. Wrocław 31,8
1027 Omega Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Głogów 31,6
1028 European Food Company Sp. z o.o. Wrocław 31,5
1029 Sprecher Automation Polska Sp. z o.o. Świdnica 31,5
1030 Ultima Sp. z o.o. Jelenia Góra 31,4
1031 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowo-Przetwórcze Metal Plast Sp. z o.o. sp.k. Świebodzice 31,4
1032 Matplast Sp. z o.o. Nowa Ruda 31,4
1033 Fox Heap Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 31,3
1034 Tht Produkcja Opakowań Przemysłowych Sp. z o.o. Świdnica 31,3
1035 Tooploox Sp. z o.o. Wrocław 31,3
1036 Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 31,1
1037 Biała Woda Sp. z o.o. Sienna 31
1038 Ditzinger Sp. z o.o. Wrocław 31
1039 Centrum Technologii Proekologicznych Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,9
1040 Dex-Pol Wróblowie, sp.j. Lubin 30,9
1041 Maru Sp. z o.o. Wrocław 30,9
1042 Msm Materiały Budowlane Miciak, Studziański sp.j. Wrocław 30,9
1043 HACH LANGE Sp. z o.o. Wrocław 30,8
1044 Solteq Poland Sp. z o.o. Wrocław 30,8
1045 REXER Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,8
1046 Cuprum-Med Sp. z o.o. Lubin 30,8
1047 Rolnix Sp. z o.o. Wąwolnica 30,7
1048 Iglica Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 30,6
1049 Blue House Zastępstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Wrocław 30,6
1050 Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa Pgu Świeradów-Zdrój 30,5
1051 Kruk Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Wrocław 30,5
1052 Chmara – Lipianin sp.j. Nowa Ruda 30,5
1053 Netcable Sp. z o.o. sp.k. Legnica 30,4
1054 BMC Craft Ibmt Sp. z o.o. S.K. Błonie 30,3
1055 Santander Consumer Finanse Sp. z o.o. Wrocław 30,3
1056 Merx Group Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,3
1057 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lubinpex Sp. z o.o. Lubin 30,2
1058 GUT BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Wrocław 30,2
1059 71media.Pl S.A. Wrocław 30,1
1060 Infortes Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,1
1061 Cloos Welding Products Sp. z o.o. Krępice 30
1062 Iungo Sp. z o.o. sp.k. Kuropatnik 29,8
1063 Tur Poland Sp. z o.o. Wrocław 29,8
1064 Kofax Poland Sp. z o.o. Wrocław 29,8
1065 KGHM Cuprum Sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozwojowe Wrocław 29,8
1066 Bonasoft Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29,7
1067 MT Project Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29,7
1068 Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu Bolesławiec 29,6
1069 Sendero Kania, Lubaszka, Michalski i Wspólnicy sp.k. Wrocław 29,6
1070 WOLFTEN Sp. z o.o. Wrocław 29,5
1071 Zetkama R & D Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 29,5
1072 Koloryt Sp. z o.o. Wrocław 29,4
1073 RAMS Sp. z o.o. S.K. Bielawa 29,4
1074 Agreco Sp. z o.o. Wrocław 29,3
1075 El-Skład sp.j. W. Pałajski, M. Migatulski Dzierżoniów 29,3
1076 GRABINEX Sp. z o.o. Strzegom 29,3
1077 Pb-Investbud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29,3
1078 Blastech Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29,3
1079 Korbank – Media Cyfrowe Sp. z o.o. Wrocław 29,2
1080 Dedal Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 29,2
1081 Impel Rental Pro Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29,2
1082 Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. Żarów 29,2
1083 Bel-Pol Pankiewicz, Mielniczyn sp.j. Świdnica 29,2
1084 Promenady Zita Sp. z o.o. Wrocław 29,1
1085 Robkom Sp. z o.o. Legnica 29,1
1086 Małbud Development Sp. z o.o. Jelenia Góra 29,1
1087 Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. sp.k. Kobierzyce 29
1088 Remak Sp. z o.o. Legnica 29
1089 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 29
1090 Flex Polska Sp. z o.o. Międzyrzecze 29
1091 Exchange.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28,9
1092 Citodent Rodzinny sp.j. Furtak-Pobrotyn i S-Ka. Wrocław 28,9
1093 TEXSIM Spółdzielnia Inwalidów w Miliczu Milicz 28,9
1094 Scantek Ltd sp. z o.o. Wrocław 28,9
1095 KOSD Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nasławice 28,8
1096 Sigma It Polska Sp. z o.o. Wrocław 28,8
1097 Materiały Budowlane PSB Osiński I Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 28,7
1098 Id Lifting Sp. z o.o. sp.k. Długołęka 28,7
1099 A.T.E. Poland Sp. z o.o. Wrocław 28,7
1100 Hubell Sp. z o.o. Wałbrzych 28,7
1101 Accuromm Central Europe Sp. z o.o. Łęg 28,6
1102 Ha – Be Polska Sp. z o.o. Łozina 28,6
1103 Sycowska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Syców 28,5
1104 D+H Polska Sp. z o.o. Wrocław 28,5
1105 Westerwelle Pl GmbH&Co.Kg Oddział w Polsce Wysoka 28,5
1106 Profisol Sp. z o.o. Legnica 28,5
1107 Unimex Sp. z o.o. Wrocław 28,4
1108 Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn sp.j. Wrocław 28,4
1109 Nuga Wrocław Sp. z o.o. sp.k. Mirków 28,3
1110 Dataart Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 28,3
1111 Przedsiębiorstwo Budowlane Strykowski Sp. z o.o. Sp.K. Radzimów Dolny 28,2
1112 Miko Invest Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 28,2
1113 Alvi Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 28,2
1114 Agro-Tak Zagrodno Bronisław Tabisz, Jacek Kozłowski sp.j. Modlikowice 28,1
1115 Gentra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28,1
1116 Miś & Miś Medical Sp. z o.o. Wrocław 28,1
1117 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 28
1118 Juice Sp. z o.o. Wrocław 28
1119 Pcd Sp. z o.o. S.K. Wrocław 28
1120 Centrum Handlowe Tgg Sp. z o.o. Wrocław 27,9
1121 Rulmeca Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 27,9
1122 Amber-Med Sp. z o.o. Wrocław 27,8
1123 Transcards.Eu Sp. z o.o. Wysoka 27,7
1124 DLM Tech Sp. z o.o. Wrocław 27,7
1125 Vika J.Ł. Wiśniewscy sp.j. Szczawin 27,7
1126 Agro Brokers Transport Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27,7
1127 Perydot Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27,7
1128 Vitruvion Sp. z o.o. Mysłakowice 27,6
1129 Butterfly Consulting Sp. z o.o. Wrocław 27,5
1130 Spółdzielnia Mieszkaniowa Spółdzielca Wrocław 27,5
1131 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Strzelin 27,4
1132 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gądów Wrocław 27,4
1133 Górny – Poczynek Sp. z o.o. Lubin 27,4
1134 Odlewnia Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 27,3
1135 TiasSp. z o.o. S.K. Wrocław 27,3
1136 Eskada Sp. z o.o. Karpacz 27,2
1137 Sinmag Sp. z o.o. sp.k. Bolesławiec 27,2
1138 Aspa S.A. Wrocław 27,2
1139 SAJON Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27,1
1140 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 3 sp.k. Wrocław 27,1
1141 ZACHÓD Sp. z o.o. P P H U Polkowice 27,1
1142 ZEBRA Sp. z o.o. Dzierżoniów 27
1143 Martin Electronix M. Siemaszkiewicz, A. Siemaszkiewicz sp.j. Bielawa 27
1144 Epiq Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 27
1145 Europrojekt Beta Saller Polbau Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26,9
1146 BKM Serwis Sp. z o.o. Bolesławiec 26,9
1147 Therma-Klim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 26,9
1148 Przedsiębiorstwo Vestoil Sp. z o.o. Pietrzykowice 26,9
1149 Przedsiębiorstwo Produkcyjno, Usługowe i Handlowe Omega sp.j. Rychter, Twardzicki Świdnica 26,8
1150 Ziemowit Paweł Plewka, Grzegorz Gierczak sp.j. Wrocław 26,8
1151 Technika Instalacyjna Top – Projekt Sp. z o.o. Wrocław 26,8
1152 Control Net Sp. z o.o. Wrocław 26,8
1153 Vicotel Security Sp. z o.o. Wałbrzych 26,7
1154 Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Im. Prof. Zbigniewa Religi Medinet Sp. z o.o. Wrocław 26,7
1155 MITUTOYO Polska Sp. z o.o. Wrocław 26,6
1156 WAGAT Sp. z o.o. Lubin 26,5
1157 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec We Wrocławiu Wrocław 26,5
1158 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 8 sp.k. Wrocław 26,5
1159 Sirit Poland Sp. z o.o. Wrocław 26,5
1160 EUROPROFIL Sp. z o.o. Wrocław 26,4
1161 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kiełczów 26,4
1162 Taxat Sp. z o.o. Wrocław 26,4
1163 WSRH Sp. z o.o. Wrocław 26,4
1164 Kool Jurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Wrocław 26,4
1165 Piekarz L.M.J. Ciarkowscy S.J. Świdnica 26,3
1166 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ritex Sp. z o.o. Sp.K. Głogów 26,3
1167 Toyota Dobrygowski Sp. z o.o. sp.k. Lubin 26,3
1168 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIEKARY Legnica 26,2
1169 Skład Zaopatrzenia Budownictwa Akcel Plus sp.j. Lesław Chrzanowski, Krzysztof Krasicki Bolesławiec 26,2
1170 Eurologis II Sp. z o.o. S.K. Syców 26,2
1171 Gam – Sp. z o.o. Wrocław 26,2
1172 Loombard.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 26,2
1173 Radka Polska Sp. z o.o. Błonie 26,2
1174 Red Embedded Consulting Sp. z o.o. Wrocław 26,1
1175 Pułaski Center Sp. z o.o. Wrocław 26,1
1176 Impel Defender Sp. z o.o. Wrocław 26,1
1177 Karol Fuchs, Piotr Salamon sp.j. Wrocław 26,1
1178 EPS Sp. z o.o. Wrocław 26
1179 Inmotion Sp. z o.o. S.K. Wrocław 26
1180 Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Wrocław 26
1181 Mm Sp. z o.o. Wrocław 26
1182 Janówek Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Sp. z o.o. Janówek 26
1183 Petrol Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 26
1184 Sybilski, Wesoły And Partners Construction Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26
1185 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bolesławianka w Bolesławcu Bolesławiec 25,9
1186 Almes Poland Sp. z o.o. Wrocław 25,9
1187 Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. Wrocław 25,9
1188 Scandinavian Stone Polska Sp. z o.o. Wrocław 25,9
1189 Unidev Sp. z o.o. S.K. Wrocław 25,9
1190 Team – Marek Pasierbski Sp. z o.o. Długołęka 25,9
1191 Kordas Sp. z o.o. Kg Spółka Komandytwa Srebrna Góra 25,9
1192 Kdm Sp. z o.o. Porajów 25,9
1193 ALUWIND Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 25,7
1194 Schell-Polska Sp. z o.o. Wrocław 25,7
1195 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 25,6
1196 Kurowski Metals Sp. z o.o. Jelenia Góra 25,6
1197 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Bas – Pol Sp. z o.o. Zębowice 25,6
1198 Pcc Polska T. Jarmuszczak sp.j. Wrocław 25,5
1199 Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs Wrocław 25,5
1200 K.T.M. Sp. z o.o. Gorzesław 25,4
1201 Zeller + Gmelin Sp. z o.o. Mirków 25,4
1202 Sigmatec Sp. z o.o. Wrocław 25,4
1203 Impel Catering Sp. z o.o. Wrocław 25,4
1204 Hoffman A.d. Grzegorz Banach Artur Adamczewski sp. j. Wrocław 25,4
1205 Market Abc Bożena Piekarz, Władysław Piekarz sp.j. Lubin 25,3
1206 Piast Group Sp. z o.o. Legnica 25,2
1207 Leja sp.j. Wrocław 25,2
1208 Transition Technologies – Control Solutions Sp. z o.o. Wrocław 25,2
1209 Avs Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 25,2
1210 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Wieżowiec E.J.M.T. Leśniak S.J. Ząbkowice Śląskie 25,1
1211 Drozd- Trans Sp. z o.o. Pieszyce 25,1
1212 Veolia Zachód Sp. z o.o. Wrocław 25,1
1213 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 25
1214 Technomatik Paweł Ulfik sp.j. Witoszów Dolny 24,9
1215 Chata Karczowiska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mysłakowice 24,9
1216 Apteka Zabobrze Aniela Makiela, Manfred Makiela, Monika Barbara Makiela sp.j. Jelenia Góra 24,9
1217 Dolmat Sp. z o.o. Oleśnica 24,9
1218 Frąckowiak – Piekarnie, Cukiernie Sp. z o.o. Wałbrzych 24,8
1219 Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. Wrocław 24,8
1220 Dask- Pack Sp. z o. o. S. K. Wrocław 24,8
1221 Eucovipcar S.A. Legnica 24,8
1222 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 24,7
1223 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 24,7
1224 CRH Patio Sp. z o.o. Wrocław 24,6
1225 B i P W. Bala, J. Kaspura sp.j. Świdnica 24,6
1226 Domus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 24,6
1227 Kantar Media Sp. z o.o. Wrocław 24,6
1228 Alkorn Sp. z o.o. Kondratowice 24,6
1229 2a Strategy Sp. z o.o. 2 sp.k. Wrocław 24,5
1230 Multi Inwestycje Sp. z o.o. Legnica 24,5
1231 JG Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24,5
1232 Thermopatch Polska Sp. z o.o. Wrocław 24,5
1233 Gra-Mar Sp. z o.o. Głogów 24,5
1234 Azarex Paliwa Sp. z o.o. S.K. Wrocław 24,5
1235 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 24,5
1236 Worklux Sp. z o.o. Lubin 24,4
1237 Wpw Doradztwo Prawne Grzegorz Proksa sp.k. Wrocław 24,4
1238 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o. Lubin 24,4
1239 Klinika Zdrowia Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 24,4
1240 Asset Lubczyński, Olik, Sokolik, sp.j. Wrocław 24,4
1241 Zakład Poligraficzny Perfekta Starzak, Duńka S.J. Kłodzko 24,3
1242 Integra-Sofa Sp. z o.o. Kiełczów 24,3
1243 DEV POL Sp. z o.o. INVEST S.K. Wrocław 24,3
1244 Vega Car M. Chojwa, J. Kowalski sp.j. Wałbrzych 24,3
1245 Partner Sp. z o.o. Wrocław 24,2
1246 SPEKTRUM Sp. z o.o. Wrocław 24,2
1247 Leds Polska Sp. z o.o. Wrocław 24,2
1248 PMPKonmet Sp. z o.o. Jelenia Góra 24,2
1249 Car – Line Małgorzata Lasik sp.j. Wrocław 24,2
1250 Ideacare24 Sp. z o.o. sp.k. Głogów 24,1
1251 Stator Mk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24,1
1252 Agrar-Radakowice Sp. z o.o. Radakowice 24,1
1253 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Siedzibą w Jelczu-Laskowicach Jelcz-Laskowice 24,1
1254 A+v Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24
1255 Sima Sp. z o.o. Wrocław 24
1256 WERIT POLSKA Sp. z o.o. Błonie 24
1257 IBD Liberty Park Sp. z o.o. S.K. Oleśnica 24
1258 Market Mrówka PSB Osiński i Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 24
1259 Macma Polska Sp. z o.o. Mirków 23,9
1260 Prohuman.Pl Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,9
1261 Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. Nowa Ruda 23,9
1262 Jpb Sp. z o.o. Szczodre 23,9
1263 Master Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 23,8
1264 Kowary Carpets Sp. z o.o. Kamienna Góra 23,8
1265 Poltrailers Centrum Naczep Sp. z o.o. S.K. Byków 23,8
1266 Wodociągi Kłodzkie Sp. z o.o. Kłodzko 23,8
1267 Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lubań 23,8
1268 Poltegor-Projekt Sp. z o.o. Wrocław 23,7
1269 Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o. Wrocław 23,7
1270 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Komak Sp. z o.o. Ruszowice 23,7
1271 Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o. Wrocław 23,7
1272 Digital Codes Sp. z o.o. Wrocław 23,6
1273 Sanatoria Dolnośląskie Sp. z o.o. Sokołowsko 23,6
1274 Floko Brand Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,5
1275 Budrim Sp. z o.o. Kunice 23,5
1276 Hydroserwis Sp. z o.o. Wrocław 23,5
1277 INBORNMEDIA Sp. z o.o. Wrocław 23,5
1278 Elektrodan Sp. z o.o. S.K. Nowa Ruda 23,5
1279 Delta Property Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,4
1280 USTRONIE IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 23,4
1281 Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. Wrocław 23,4
1282 Ronomed Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,4
1283 Core Services Sp. z o.o. Wrocław 23,4
1284 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o.o. Świdnica 23,3
1285 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Strzegom 23,3
1286 Dynamic-Seat Beata Król-Miezianko sp.j. Oleśnica 23,3
1287 Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Wrocław 23,3
1288 Ago Drogi Sp. z o.o. Golędzinów 23,2
1289 Orkan Sp. z o.o. S.K. Wilczyce 23,2
1290 Prestige Decor Michał i Monika Makuszak sp.j. Rzeplin 23,1
1291 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Święta Katarzyna 23,1
1292 Mar – Mat Sp. z o.o. Jelenia Góra 23,1
1293 Shot Blasting Sp. z o.o. Radwanice 23,1
1294 Jaworskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Jawor 23,1
1295 Futuro Sp. z o.o. Smolec 23,1
1296 DELAVAL Sp. z o.o. Wrocław 23
1297 Lubawa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubawka 23
1298 Skomar Sp. z o.o. Bardo 22,9
1299 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Skromet – Skrodzki, Myszko, Osiedlewicz sp.j. Milejowice 22,9
1300 Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 22,9
1301 PPUH Saga Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,9
1302 POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o. Strzegom 22,9
1303 Exclusive Worldwide Sp. z o.o. Wrocław 22,9
1304 Armada Budownictwo Sp. z o.o. Dzierżoniów 22,8
1305 Control System Engineering Sp. z o.o. S.K. Błonie 22,8
1306 Roba Metals Polska Sp. z o.o. Stanowice 22,8
1307 Pmj Structural Engineering Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,8
1308 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Lubin 22,8
1309 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 22,7
1310 Domino Sp. z o.o. Barcinek 22,7
1311 MGC Inwest Sp. z o.o. Lubin 22,7
1312 Contra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,6
1313 Polski Komfort Logistic Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Legnicka 22,6
1314 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 22,6
1315 ATEX Sp. z o.o. Godzikowice 22,5
1316 Medica Sp. z o.o. Wrocław 22,5
1317 Wal-Mar Sp. z o.o. Brzeg Dolny 22,5
1318 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie Dzierżoniów 22,5
1319 VICOTEL Sp. z o.o. PHU Wałbrzych 22,4
1320 World Acoustic Group S.A. Chróstnik 22,4
1321 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 22,4
1322 Jamp Sp. z o.o. Wrocław 22,4
1323 REMY Sp. z o.o. Głogów 22,4
1324 ARBET Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22,3
1325 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzebnicy Trzebnica 22,3
1326 Elmine Sp. z o.o. Głogów 22,3
1327 Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22,3
1328 2a Strategy Sp. z o.o. 1 sp.k. Wrocław 22,2
1329 Rybacka 9 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22,1
1330 American – Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 22,1
1331 POKKER OFFICE S.J. Wrocław 22,1
1332 JSM – Instalacje Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 22,1
1333 Wektus Investments Sp. z o.o. Wrocław 22
1334 WLK Investment Group Sp. z o.o. Wrocław 22
1335 Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A. Wałbrzych 22
1336 Eskulap Sp. z o.o. Kamienna Góra 22
1337 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Inter – Technik Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S. K. Zgorzelec 21,9
1338 Ditex Sp. z o.o. Dobroszyce 21,9
1339 Dobre Drzwi Sp. z o.o. S.K. Byków 21,9
1340 Lifter Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 21,9
1341 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przełom Pastuchów 21,9
1342 Kampol Logistyka Sp. z o.o. Źródła 21,9
1343 Intercolor Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 21,8
1344 DPS Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 21,8
1345 Fenedi Logistics Sp. z o.o. Siechnice 21,8
1346 Apteka Pod Paprocią Sp. z o.o. S.K. Strzelin 21,8
1347 Automatic Solution Sp. z o.o. S.K. Marcinowice 21,8
1348 Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o. Wrocław 21,7
1349 Pcc Sp. z o.o. Wrocław 21,7
1350 Techno Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Jan Ziomek Sp.J. Wrocław 21,7
1351 Centrum Produkcji Reklamowej S.A. Wrocław 21,7
1352 Firma Handlowo – Usługowa Trol Wiesław Boduszek – Leszek Lubowicz sp.j. Jedlina-Zdrój 21,7
1353 Empirica S.A. Wrocław 21,6
1354 Zespół Usług Medycznych Medyk Sp. z o.o. Świdnica 21,5
1355 RE- WO Auto Serwis Sp. z o.o. Lubin 21,5
1356 Gamet Sp. z o.o. Wrocław 21,5
1357 Bcs Building Cleaning Services Polska Sp. z o.o., Wrocław 21,5
1358 Buwar Sp. z o.o. Legnica 21,5
1359 Arbiter S.A. Wrocław 21,5
1360 Promenady Epsilon Sp. z o.o. Wrocław 21,5
1361 Brokers Union Sp. z o.o. Wrocław 21,4
1362 VASCO TECH Sp. z o.o. S.K. Świebodzice 21,4
1363 Galess Andrzej Lepak-Przybyłowicz i Wspólnicy sp.j. Bystrzyca Górna 21,4
1364 Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. Wrocław 21,4
1365 Pracownia Projektowania I Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. S.K. Legnica 21,3
1366 Framelogic Sp. z o.o. Wrocław 21,3
1367 Selena Labs Sp. z o.o. Dzierżoniów 21,3
1368 Olaf Sp. z o.o. Trzebnica 21,3
1369 Batex Sp. z o.o. Świdnica 21,2
1370 Black Bridge Sp. z o.o. Nowy Alexanderhaus S.K. Wrocław 21,2
1371 Botanika Farm Sp. z o.o. Sp. z o.o. Oława 21,2
1372 Przedsiębiorstwo Budowlane Filar Sp. z o.o. Wrocław 21,2
1373 Przychodnia Lekarska Fonsvitae Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 21,1
1374 Area Cooling Solutions Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 21,1
1375 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocławski Dom Wrocław 21,1
1376 Taja Krawczyszyn – Kabza sp.j. Żmigród 21,1
1377 DB Energy S.A. Wrocław 21,1
1378 MB ELIX Sp. z o.o. S.K. Wrocław 21,1
1379 Sjenitex sp.j., Kamieniarstwo Roman Słociński Jacek Słociński Bielawa 21,1
1380 Spółdzielnia Mieszkaniowa Komunalnik Wrocław 21
1381 Medfemina Sp. z o.o. S.K. Wrocław 21
1382 Wiśniewski-Abm Sp. z o.o. S.K. Bystrzyca Kłodzka 21
1383 Construction & Education Services Sp. z o.o. Wrocław 21
1384 Bobs Invest Sp. z o.o. Wrocław 21
1385 Żelmet Sp. z o.o. Dzierżoniów 20,9
1386 Megateam Promotion Sp. z o.o. Wrocław 20,9
1387 DREBSZOK – DREWPOL Sp. z o.o. Wysoka 20,9
1388 E.C.B. Sp. z o.o. Zgorzelec 20,9
1389 Kim Sp. z o.o. Wrocław 20,9
1390 Fresenius Kabi Business Services Sp. z o.o. Wrocław 20,9
1391 Rabbit Sp. z o.o. Wrocław 20,9
1392 Pro Digital Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,8
1393 Hea Sp. z o.o. Wrocław 20,8
1394 Lena Serwis Sp. z o.o. Nowy Kościół 20,8
1395 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Wojska Polskiego w Jugowej Jugowa 20,8
1396 Kipp Polska Sp. z o.o. Wrocław 20,7
1397 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Evry Sp. z o.o. Lubin 20,7
1398 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Elstar Sp. z o.o. sp.k. Długołęka 20,6
1399 Piekarnictwo Dworok sp.j. Legnica 20,6
1400 Varmex Sp. z o.o. Wrocław 20,6
1401 Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe P.K. Serwis P. Kawałek i P. Majgier sp.j. Wrocław 20,6
1402 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdnicy Świdnica 20,6
1403 Atm Inwestycje Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 20,5
1404 CS Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20,5
1405 ZETO – ŚWIDNICA Sp. z o.o. Świdnica 20,5
1406 Materiały Budowlane Km-Tani Dom Karbowniczak, Michalik – sp.j. Oleśnica 20,4
1407 Lugubra Sp. z o.o. Środa Śląska 20,4
1408 Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o. Gamma sp.k. Wrocław 20,4
1409 Team-Plast Sp. z o.o. Stradomia Wierzchnia 20,4
1410 Hirsch International Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 20,4
1411 Jeltek Group Sp. z o.o. sp.k. Wałbrzych 20,3
1412 Dermmedica Sp. z o.o. Wrocław 20,3
1413 Opstalent Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,3
1414 Placoma Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,2
1415 Wrocławskie EYE Laser Center Sp. z o.o. Wrocław 20,1
1416 Rom Immo Sp. z o.o. Oleśnica 20,1
1417 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 20,1
1418 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Ms Sp. z o.o. Makowice 20
1419 Digison Polska Sp. z o.o. Wrocław 20
1420 INTERNET UNION S.A. Wrocław 20
1421 Gold And Currency Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20
1422 Nasze Pasaże S.A. Wrocław 20
1423 Gb Sp. z o.o. Wrocław 20
1424 Frelin Sp. z o.o. Wrocław 20
1425 Legisbud Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 19,9
1426 PCC IT S.A. Brzeg Dolny 19,9
1427 Silesia Dental Sp. z o.o. S.K. Komorniki 19,9
1428 Teknoware Poland Sp. z o.o. Siechnice 19,8
1429 Aksses Group Sp. z o.o. Wrocław 19,8
1430 Bio-Kosmetyka Sp. z o.o. Wrocław 19,8
1431 Klimar – M.Klityński, N.Klityński sp.j. Suchy Dwór 19,8
1432 Jarexs Plus Sp. z o.o. Legnica 19,7
1433 PPH K.A.M. Sp. z o.o. Nowa 19,7
1434 Ristern Sp. z o.o. Rzeszotary 19,7
1435 FIRMA BARABAŚ Sp. z o.o. Lubin 19,7
1436 Elbi-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 19,6
1437 Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A. Żarów 19,6
1438 Normazet Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,6
1439 Yaskawa Polska Sp. z o.o. Wrocław 19,6
1440 Euro Finance Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,5
1441 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Węgry Węgry 19,5
1442 Keim Farby Mineralne Sp. z o.o. Wrocław 19,5
1443 Alfa-System Sp. z o.o. Wrocław 19,5
1444 Lasv It Polska Sp. z o.o. Pisarzowice 19,5
1445 Budinpol Sp. z o.o. Wrocław 19,4
1446 Toczpol Construction Group Sp. z o.o. Ścinawa 19,4
1447 Presscom Sp. z o.o. Wrocław 19,4
1448 Ocean Fish A. i S. Kaczmarek, P. Rozmiarek S.J. Ruszowice 19,4
1449 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Smak sp.j. Edward Dudek, Natalia Dudek Szklarska Poręba 19,3
1450 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Ekomont Bis Sp. z o.o. Wrocław 19,3
1451 Landmann Polska Sp. z o.o. Jawor 19,3
1452 M&I Rostocki Sp. z o.o. Wrocław 19,3
1453 Hedro Farms Polska Sp. z o.o. Sadków 19,3
1454 Novum Finance Sp. z o.o. Wrocław 19,3
1455 Citodent Centrum Stomatologiczne sp.j. Furtak-Pobrotyn i S – Ka Oława 19,2
1456 Efficon Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19,2
1457 Manhattan-Meble R.Szczygielski K.Zaskórski sp.j. Wrocław 19,2
1458 Feniks Sp. z o.o. Chocianów 19,2
1459 Art – Pol Sp. z o.o. Wrocław 19,2
1460 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cuprum w Polkowicach Polkowice 19,2
1461 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zgorzelcu Zgorzelec 19,1
1462 Dash Dot Creations Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19,1
1463 Gb Sp. z o.o. Chojnów 19,1
1464 Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 19
1465 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Polmozbyt – Głogów Sp. z o.o. Głogów 19
1466 Transbrokers.EU Sp. z o.o. Wysoka 19
1467 Awartech A. Chmielewska, A. Petyniak sp.j. Kiełczów 19
1468 Galaxy Sp. z o.o. Wrocław 19
1469 Djamedia Sp. z o.o. Piotrowice-Osiedle 19
1470 Zakład Techniki Odlewniczej Promet Sp. z o.o. Wałbrzych 18,9
1471 SGK Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,9
1472 Kancelaria Prawna Via Lex L. Szcześniak I Wspólnicy S.K. Wrocław 18,9
1473 Woodl Sp. z o.o. Wrocław 18,9
1474 T&R Bioeko Sp. z o.o. Wrocław 18,9
1475 Idipsum Sp. z o.o. Wrocław 18,9
1476 Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Wałbrzych 18,9
1477 Budownictwo PSB Osiński I Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 18,9
1478 Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,9
1479 Posadzki Przemysłowe Bromax Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 18,8
1480 Włoszczyński Sanitary Technology Sp. z o.o. Brzezina 18,8
1481 Firma Handlowa Cieśla Market sp.j. Chojnów 18,8
1482 More Eco Mpr Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,8
1483 POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 18,8
1484 Metroplan Polska Sp. z o.o. Wrocław 18,7
1485 Integart Invest IBMT Sp. z o.o. sp.k. Błonie 18,7
1486 Beskid-Autobusy Sp. z o.o. S.K. Długołęka 18,7
1487 Investagro Sp. z o.o. Imbramowice 18,7
1488 Internet Designers Sp. z o.o. Wrocław 18,6
1489 Dolsin Dolnośląska Spółdzielnia Niewidomych Dolsin Wrocław 18,6
1490 Eclipse Poland Limited Sp. z o.o. Wrocław 18,6
1491 Tezap sp.j. I.T. Jurgiewicz Dzierżoniów 18,6
1492 W&K Industriemontage Sp. z o.o. Lubin 18,5
1493 BIZ Konsulting Sp. z o.o. S.K. Dobrzykowice 18,5
1494 Aktiw Sp. z o.o. Gostków 18,5
1495 Eukana A.Aluk-Rowiński, P. Matijczak sp.j. Legnica 18,5
1496 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śródmieście – Biały Kamień Sp. z o.o. Wałbrzych 18,5
1497 Inprint Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 18,5
1498 Cytra Sp. z o.o. Świdnica 18,4
1499 Doral sp.j. Piotr Chmielewski, Robert Kalinowski, Jerzy Sierakowski Kłodzko 18,4
1500 Gaz Petrol – Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 18,4
1501 Olczyk Sp. z o.o. Wrocław 18,4
1502 Centrum Meblarstwa Sp. z o.o. Świdnica 18,3
1503 Pasol-Paco Sp. z o.o. Świdnica 18,3
1504 Maxim Delikatesy Mazurowski Jarosław, Mazurowska Renata sp.j. Lubin 18,3
1505 Zakład Produkcyjno-Handlowy Eleks Sp. z o.o. Głogów 18,3
1506 Remondis Legnica Sp. z o.o. Kunice 18,3
1507 Pryzmat Sp. z o.o. Wrocław 18,3
1508 Lisboa Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 18,3
1509 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o. Bielawa 18,3
1510 Voit Center Sp. z o.o. Wrocław 18,2
1511 Surfland Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,2
1512 Xd Plus Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 18,2
1513 Vaco Sp. z o.o. Wrocław 18,2
1514 Comes Sp. z o.o. Wrocław 18,2
1515 METERTEST Sp. z o.o. Świdnica 18,2
1516 VEII Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,2
1517 Sparta-Bud Sp. z o.o. Jelenia Góra 18,2
1518 Md Inwestbud Sp. z o.o. Dobroszyce 18,2
1519 Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin Bierutów 18,2
1520 Maker-Bud Sp. z o.o. Wrocław 18,1
1521 Arkop Sp. z o.o. Wrocław 18,1
1522 Grobau Sp. z o.o. Oława 18,1
1523 Kancelaria Prawnicza Koziński Rosicki i Wspólnicy Sp.K. Wrocław 18,1
1524 Euco Cesje Sp. z o.o. Legnica 18,1
1525 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe – Gryf Sp. z o.o. Wałbrzych 18,1
1526 Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. Wrocław 17,9
1527 Ultiglobal Sp. z o.o. Górzyce 17,9
1528 Transaco Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 17,8
1529 Malowanielinii.Pl Sp. z o.o. Wrocław 17,8
1530 Spedycja Leo24 Sp. z o.o. S.K. Wysoka 17,8
1531 Przedsiębiorstwo Robót Górniczo – Montażowych Polkowice Sp. z o.o. Polkowice 17,8
1532 Bateko Sp. z o.o. Wrocław 17,8
1533 Spa Systemy Pomiarowo – Analityczne Sp. z o.o. Wrocław 17,7
1534 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radpol Sp. z o.o. Wrocław 17,7
1535 Stabil Serwis Sp. z o.o. Wrocław 17,7
1536 Eco Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra 17,7
1537 Przychodnia Zabobrze Sp. z o.o. Jelenia Góra 17,6
1538 Pietrzykowscy sp.j. Jelenia Góra 17,6
1539 Kemex Sp. z o.o. Wrocław 17,6
1540 Moto-Leg Sp. z o.o. Legnica 17,5
1541 Womak Delta Sp. z o.o. Wrocław 17,5
1542 Doliński Watch Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17,5
1543 Agrol – L. Cz. Szczurek, P. Stelmach – sp.j. Nowa Ruda 17,5
1544 Jp Weber Investment Advisory Sp. z o.o. Wrocław 17,5
1545 10X Sp. z o.o. Miłoszyce 17,5
1546 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Łagoszów Mały 17,5
1547 Hydro – Tech Sp. z o.o. Nowogrodziec 17,5
1548 Fingo Sp. z o.o. Wrocław 17,4
1549 Przedsiębiorstwo Handlowe Mars sp.j. Halina i Wojciech Potoczak Kamienna Góra 17,4
1550 Gravotech Sp. z o.o. Wrocław 17,4
1551 Remondis Polkowice Sp. z o.o. Polkowice 17,4
1552 Ewa – Med Sp. z o.o. Oława 17,4
1553 Apteka Pod Złotą Wagą Dorota Przybylska, Alicja Rosińska sp.j. Milicz 17,4
1554 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tadeusza Kościuszki w Tomkowicach Tomkowice 17,3
1555 Tż Sp. z o.o. Wrocław 17,3
1556 Alfaterm Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 17,3
1557 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Stalco Sp. z o.o. Wrocław 17,3
1558 Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w Strzegomiu Strzegom 17,3
1559 Garde Łoziński S. K. Wrocław 17,2
1560 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat – Budex I. Kucharska S. Wolff sp.j. Głogów 17,2
1561 Isys Sp. z o.o. Raków 17,2
1562 Tlc Inwest Sp. z o.o. sp.k. Szklary Górne 17,2
1563 Nomar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17,2
1564 D-M-T Wrocław Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17,1
1565 T.B-Bud Sp. z o.o. Wrocław 17,1
1566 TOP – FARM Sp. z o.o. Księginice Wielkie 17,1
1567 GM Roads Polska Sp. z o.o. Cieśle 17
1568 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szarotka Kamienna Góra 17
1569 Econ Sp. z o.o. Wrocław 17
1570 Spółdzielnia Inwalidów Elektromet Dzierżoniów 17
1571 Astat-Metal Stalowe Konstrukcje Przemysłowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 17
1572 Bud-Team Sp. z o.o. Wojcieszów 17
1573 Dagtech Sp. z o.o. Kotla 17
1574 At System Sp. z o.o. sp.k. Głogów 16,9
1575 Awsm Systems Sp. z o.o. Wrocław 16,9
1576 Hekato Electronics Sp. z o.o. Wrocław 16,9
1577 Fores Sp. z o.o. Karpacz 16,8
1578 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami Wrocław 16,8
1579 Maus Electronics Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 16,8
1580 Isands Sp. z o.o. Jelenia Góra 16,8
1581 Atar Sp. z o.o. Wrocław 16,8
1582 Nucleus Med Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,8
1583 A’Vista sp.j. Leszek Mider, Zbigniew Mider Wrocław 16,8
1584 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław Kłak Złotoryja 16,8
1585 Delta-Mar Sp. z o.o. Wrocław 16,8
1586 Hewea Sp. z o.o. Byków 16,7
1587 Chiorino Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 16,7
1588 Textil Bolesławiec Sp. z o.o. Trzebień 16,7
1589 First Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,7
1590 Qba Sp. z o.o. Legnica 16,7
1591 Eco Scala Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kłodzko 16,7
1592 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kłodzku Kłodzko 16,7
1593 Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii Sp. z o.o. Wrocław 16,7
1594 Sotech Sp. z o.o. Bielawa 16,6
1595 Gillagro Sp. z o.o. Targoszyn 16,6
1596 Sendero Sp. z o.o. Wrocław 16,6
1597 Hubis Dystrybucje Budowlane Sp. z o.o. sp.k. Kąty Wrocławskie 16,5
1598 Caussade Nasiona Polska Sp. z o.o. Strzelin 16,5
1599 Domex Mariusz Cichoński Sp. z o.o. Chojnów 16,5
1600 Windmöller Polska Sp. z o.o. Wrocław 16,5
1601 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Sim Sp. z o.o. Jelenia Góra 16,5
1602 Marek-Marek Sp. z o.o. sp.k. Żmigród 16,5
1603 Funam Sp. z o.o. Wrocław 16,4
1604 Willdo Sp. z o.o. Ślęza 16,4
1605 Orion Next Sp. z o.o. Wrocław 16,4
1606 Target M. P. Turliński sp.j. Wałbrzych 16,4
1607 Budobratex I Inwestycje Sp. z o.o. Inwestycje sp.k. Legnica 16,4
1608 PERFEKTA Sp. z o.o. Lubań 16,4
1609 Piekarstwo sp.j. Machalski – Tomski Wrocław 16,4
1610 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Polers A.Kaczmarek i S-Ka sp.j. Chojnów 16,4
1611 WORK SERVICE INTERNATIONAL Sp. z o.o. Wrocław 16,4
1612 Pmta Sp. z o.o. Wrocław 16,4
1613 Budinpol-Alicja Stanek, Piotr Stanek sp.j. Wrocław 16,3
1614 DB Projekt i Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 16,3
1615 Bioestry Sp. z o.o. Góra 16,3
1616 Pro-Rail Sp. z o.o. Wrocław 16,3
1617 Trawis Sp. z o.o. Kamienna Góra 16,3
1618 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świdnica 16,3
1619 Fresenius Medical Care Ssc Sp. z o.o. Wrocław 16,2
1620 CNP Transport Sp. z o.o. S.K. Byków 16,2
1621 Altrad – Prymat Sp. z o.o. Świdnica 16,2
1622 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przemiany Wszemiłowice 16,2
1623 BZWF MOTOR Sp. z o.o. Wrocław 16,2
1624 Lexbridge Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k. Wrocław 16,2
1625 D.P.I. Malachit Sp. z o.o. Siechnice S.K. Wrocław 16,2
1626 FIAB Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 16,2
1627 Tespol Sp. z o.o. Wrocław 16,1
1628 Milart Sp. z o.o. Sołtysowice S.K. Wrocław 16,1
1629 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. 22 Października w Budkowie Budków 16,1
1630 Control System Instalacje Sp. z o.o. Błonie 16,1
1631 Czeka Invest Sp. z o.o. Wrocław 16,1
1632 Vetcare Group Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,1
1633 Saurus Grow Sp. z o.o. Wrocław 16,1
1634 Ale Sp. z o.o. sp.k. Pisarzowice 16,1
1635 Mikomax 2 – Meble Biurowe Sp. z o.o. Wrocław 16
1636 MK Janura Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
1637 Makart-Box Bojakowscy Stanisław Bojakowski i Małgorzata Bojakowska- Ożóg sp.j. Domaniów 16
1638 Radimed Sp. z o.o. Legnica 16
1639 Eskulap Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 16
1640 Mikulicz Sp. z o.o. Świebodzice 15,9
1641 United Registrar Of Systems Polska Sp. z o.o. Wrocław 15,9
1642 Biuro Ekspertyz Procesowych Sp. z o.o. Wrocław 15,9
1643 Emaks Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu, Usług, Wytwórczości I Szkolenia Karpacz 15,9
1644 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Insbud Sp. z o.o. Zgorzelec 15,9
1645 Ecm Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Wrocław 15,8
1646 Robert Muller Sp. z o.o. Wrocław 15,8
1647 Rand Sp. z o.o. Wrocław 15,8
1648 AN-KA Sp. z o.o. Kietlów 15,8
1649 Investpol Sp. z o.o. Głogów 15,8
1650 Evolog Sp. z o.o. S.K. Zabłocie 15,8
1651 Stolbrat Sp. z o.o. Ubocze 15,8
1652 Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Lubin 15,8
1653 Biletin Sp. z o.o. Wrocław 15,7
1654 Mbs Sp. z o.o. Wrocław 15,7
1655 Przedsiębiorstwo Drogowo-Melioracyjne Drogomel A.Skoczylas-K.Głuszko sp.j. Góra 15,7
1656 Trainspeed Sp. z o.o. Łagiewniki 15,7
1657 Leonis Deko Sp. z o.o. Oława 15,7
1658 Meblostyl Sp. z o.o. Wrocław 15,7
1659 Ogrodowa sp.j. Dorota Inglot i S-Ka Wrocław 15,7
1660 Apteka Nad Kamienną sp.j. Dymitrakis Balarys, Paweł Lis Piechowice 15,7
1661 Aqua Serwis S.A. Wrocław 15,7
1662 Locus Sp. z o.o. Wrocław 15,7
1663 Huragan Sp. z o.o. Głogów 15,6
1664 Agrofoto.Pl Skowroński S.J. Wrocław 15,6
1665 Yudo Poland Sp. z o.o. Wrocław 15,6
1666 Neptunus Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 15,6
1667 Grapepro Sp. z o.o. sp.k. Wysoka 15,6
1668 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka 15,5
1669 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ząbkowicach Śląskich Ząbkowice Śląskie 15,5
1670 Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich DOLTECH Sp. z o.o. Wrocław 15,5
1671 Avit Sp. z o.o. Strzelin 15,5
1672 Lindschulte Polska Sp. z o.o. Wrocław 15,4
1673 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ceramika Artystyczna Wiza Sp. z o.o. Osiecznica 15,4
1674 Cyfroner Sp. z o.o. Wrocław 15,4
1675 Almax Logistics Sp. z o.o. Wrocław 15,4
1676 OL – BUD Development Sp. z o.o. S.K. Oława 15,4
1677 Suprim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,4
1678 Transport Age Company Sp. z o.o. Wrocław 15,4
1679 Stabil Sp. z o.o. Świdnica 15,3
1680 FLORIAN Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich Wrocław 15,3
1681 Adex Ap Sp. z o.o. Źródła 15,3
1682 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Piaskowa Góra Sp. z o.o. Wałbrzych 15,3
1683 Assmann Distribution Sp. z o.o. Wrocław 15,3
1684 4ert Sp. z o.o. Wrocław 15,3
1685 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamiennej Górze Kamienna Góra 15,3
1686 Awake Property Sp. z o.o. Błonie 15,3
1687 Pw Polex sp.j. Polek & Ługowscy Legnica 15,3
1688 Alunov Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 15,3
1689 Ihobud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,2
1690 Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane Wolbromek Sp. z o.o. Bolków 15,2
1691 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 15,2
1692 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 15,2
1693 INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o. Lubin 15,2
1694 Przychodnia Na Biskupinie Sp. z o.o. Wrocław 15,2
1695 Pbw Inżynieria Sp. z o.o. Wrocław 15,1
1696 Budus – Brucknera Nasiadek i Łęgowik sp.j. Wrocław 15,1
1697 Electroinstal-Eu Sp. z o.o. Ścinawa 15
1698 Kulinaria Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15
1699 Glaspo Sp. z o.o. Wrocław 15
1700 Probudowa.Com Sp. z o.o. Wrocław 14,9
1701 Sanmar Szczytkowice Sp. z o.o. Szczytkowice 14,9
1702 MM – PLUS Sp. z o.o. Wrocław 14,9
1703 Wiefferink Polska Sp. z o.o. Wykroty 14,9
1704 Jm Auto Sp. z o.o. Wrocław 14,9
1705 John Cotton Europe Sp. z o.o. Szczawno-Zdrój 14,8
1706 Kms Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,8
1707 DEUBLIN POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 14,8
1708 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Wrocław 14,8
1709 Jfm Sp. z o.o. Kunice 14,7
1710 Leader Logistics Sp. z o.o. Wrocław 14,7
1711 Pluss Invest Sp. z o.o. Wrocław 14,7
1712 Palsgaard Polska Sp. z o.o. Kobierzyce 14,7
1713 Wispak Sp. z o.o. Dzierżoniów 14,7
1714 S & A SERVICE Sp. z o.o. Wrocław 14,7
1715 Jawro Sp. z o.o. Wrocław 14,6
1716 Synpeko Sp. z o.o. Dobrzykowice 14,6
1717 Zakład Produkcyjno-Handlowy Agrol Sp. z o.o. Ślubów 14,6
1718 Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 14,6
1719 Nuga Pl Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,6
1720 Edukacja Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Wrocław 14,6
1721 Magit Sp. z o.o. Wrocław 14,6
1722 Solido Invest Sp. z o.o. Wrocław 14,6
1723 Jwg sp.j. Byczkowska i S-Ka Wrocław 14,6
1724 Świat Papieru Sp. z o.o. Wrocław 14,6
1725 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Usługowe Rolbliz Sp. z o.o. Blizocin 14,6
1726 Klinika Okulistyczna Vita-Med Sp. z o.o. Głogów 14,5
1727 SKW Biuro Projektowo – Techniczne Sp. z o.o. Zgorzelec 14,5
1728 Logicaltrust Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,5
1729 Auto Sudety Sp. z o.o. Wałbrzych 14,5
1730 Witamina sp.j. Janina Trzęsowska, Paweł Trzęsowski, Małgorzata Trzęsowska,Magdalena Trzęsowska-Kogut Lubań 14,5
1731 Agrohandel sp.j. A.Plecety, I.Plecety Legnica 14,5
1732 Aic Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,4
1733 Polsat Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 14,4
1734 Droptica Sp. z o.o. Wrocław 14,4
1735 Hititgroup Ep Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 14,4
1736 Top Grupa Polska Sp. z o.o. Lubin 14,4
1737 Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o. Chojnów 14,4
1738 Zdrowie Sp. z o.o. Roztoka 14,4
1739 Unimebel Sp. z o.o. Brzezinki 14,3
1740 Xenico Pharma Sp. z o.o. Wrocław 14,3
1741 Renewin Sp. z o.o. Gęsiniec 14,3
1742 Mobipol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Kruczek Antoni Kalina sp.j. Wrocław 14,3
1743 Thaumatec Sp. z o.o. Wrocław 14,3
1744 Chlordioxid Academic Polska Sp. z o.o. Wilków 14,3
1745 Usługi-Handel Gol-Trans Paweł i Zbigniew Dańczak sp.j. Rudna 14,3
1746 Euro-Tax.Pl Zwrot Podatku S.A. Wrocław 14,2
1747 Wroterm Sp. z o.o. Wrocław 14,2
1748 Teleraj Sp. z o.o. Świdnica 14,2
1749 Spółdzielnia Pracy Agrobud We Wrocławiu Wrocław 14,2
1750 Shot Blasting Sp. z o.o. S.K. Radwanice 14,2
1751 Ran – Sigma Sp. z o.o. Wałbrzych 14,2
1752 Bfm-Bth Sp. z o.o. Legnica 14,1
1753 Locator Sp. z o.o. Wrocław 14,1
1754 Efero Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,1
1755 Dobosz Market sp.j. Kłodzko 14,1
1756 Akwa-Terma Wrocław Sp. z o.o. S.k. Wrocław 14,1
1757 Glantier Sp. z o.o. Oława 14,1
1758 Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. Legnica 14,1
1759 Stabil Security Group Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14,1
1760 Q4net Sp. z o.o. Wrocław 14,1
1761 Matu Invest Sp. z o.o. Ubocze 14
1762 Centrala Farmaceutyczna Hasco-Lek Sp. z o.o. Wrocław 14
1763 Lafolia Sp. z o.o. Bierutów 14
1764 Doti sp.j. Manufaktura, D.M. Mroczkowscy Smolec 14
1765 Spółdzielnia Inwalidów Spamel Twardogóra 13,9
1766 Cb Neo Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 13,9
1767 Proline Sp. z o.o. Mirków 13,9
1768 AMF Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,9
1769 Tek-Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,9
1770 Janex-Elektro Jan i Jadwiga Mieszczak sp.j. Lubin 13,9
1771 Kurowski Group Sp. z o.o. Jelenia Góra 13,9
1772 Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy Pro-Med Sp. z o.o. Wrocław 13,9
1773 Spółdzielnia Mieszkaniowa IM . Jana III Sobieskiego Wrocław 13,9
1774 Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 13,9
1775 Pakt Sp. z o.o. Wałbrzych 13,9
1776 Mh Invest Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,9
1777 Energokabel Sp. z o.o. Świebodzice 13,8
1778 Apteneo Sp. z o.o. Wrocław 13,8
1779 S7HEALTH Sp. z o.o. Wrocław 13,8
1780 Termoheat Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,8
1781 Kami Trans Sp. z o.o. Sobótka 13,8
1782 Adagri Sp. z o.o. Wrocław 13,8
1783 Expertnadzory Sp. z o.o. S.K. Strzelin 13,8
1784 Dromosttor Sp. z o.o. S.K. Mojesz 13,7
1785 POLTRONIC S.A. Wrocław 13,7
1786 E-Moto Distribution Sp. z o.o. Wrocław 13,7
1787 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Cetus Sp. z o.o. Tomaszów Bolesławiecki 13,7
1788 ETC Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 13,7
1789 Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o. Wałbrzych 13,7
1790 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dobków Dobków 13,6
1791 Crs Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,6
1792 Atut Sp. z o.o. Wrocław 13,6
1793 Polnoc Sp. z o.o. Wrocław 13,6
1794 Marcus Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 13,5
1795 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji DELFIN Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 13,5
1796 Grupa Producencka Vodar Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1797 United Studios Development Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1798 CMP Holding Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1799 Bosto-Kąty M. i J. Borowscy sp.j. Kąty Wrocławskie 13,5
1800 Energoprem Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 13,5
1801 Demero M. Mrugała, D. Nosiadek sp.j. Wrocław 13,5
1802 Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. Lubin 13,5
1803 Lfs Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1804 Remondis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Oława 13,5
1805 B2C Poland Sp. z o.o. sp.k. Krzyżanowice 13,5
1806 Brunali Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1807 Zona Sp. z o.o. Oława 13,5
1808 Emporo Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1809 Vd Sp. z o.o. Wrocław 13,4
1810 Turpis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,4
1811 Arad Sp. z o.o. S.K. Źródła 13,4
1812 Budcar G.K.Szozda sp.j. Lubań 13,4
1813 Suerte Woronowicz i Wspólnicy sp.j. Pruszowice 13,4
1814 Genuitek Software Sp. z o.o. Wrocław 13,4
1815 PHU Muller B.H.R. Muller, U. Jarosz sp.j. Kowary 13,4
1816 Keno Trade Sp. z o.o. Wrocław 13,4
1817 Klinika Doktor Duda Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,3
1818 Largo House Sp. z o.o. sp.k. Kiełczów 13,3
1819 Wzrm Sp. z o.o. Wrocław 13,3
1820 NZOZ Provita J. Słobodzian, W. Słobodzian sp.k. Bolesławiec 13,3
1821 Technika Szpitalna Sp. z o.o. Dzierżoniów 13,2
1822 Integrit S.A. Wrocław 13,2
1823 Topparts2 – Sp. z o.o. Żarów 13,1
1824 Rileta Sp. z o.o. Legnica 13,1
1825 Speed Management Sp. z o.o. Wrocław 13,1
1826 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lutomia Lutomia Górna 13,1
1827 Modernbud Sp. z o.o. Legnica 13,1
1828 Duda And Milik Sp. z o.o. Kostomłoty 13,1
1829 Biuro Doradcze Dk Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,1
1830 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Politech Sp. z o.o. Świdnica 13
1831 Alfa Immobilien Sp. z o.o. Wrocław 13
1832 Firma Motoryzacyjna Ligęza Sp. z o.o. Jelenia Góra 13
1833 Refra – Stal Sp. z o.o. Grochowa 13
1834 Skalnik Sp. z o.o. Wrocław 13
1835 Specjaliści Od Brudnej Roboty Sp. z o.o. Łęg 13
1836 Przedsiębiorstwo Handlowe Key Sp. z o.o. Wrocław 13
1837 Staff In Sp. z o.o. Wrocław 13
1838 Centrum Medyczne Practimed Sp. z o.o. Wrocław 13
1839 Vasco Group Sp. z o.o. Legnica 13
1840 Firma Handlowa Cdn Paweł Rurak Weronika Rurak sp.j. Jelenia Góra 13
1841 Izery Bis Sp. z o.o. Mirsk 12,9
1842 Europrofil Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 12,9
1843 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Farma – Sp. z o.o. Zębowice 12,9
1844 Nowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 12,9
1845 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zacisze Niemcza 12,9
1846 Zomer Sp. z o.o. Skokowa 12,9
1847 PCG Nieruchomości Sp. z o.o. V sp.k. Wrocław 12,9
1848 Panpol Systemy Budowlane Sp. z o.o. Lubin 12,8
1849 Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. S.K. Polkowice 12,8
1850 CS Company Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,8
1851 Seubert Sp. z o.o. S.K. Wartowice 12,8
1852 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Postęp w Miroszowicach Miroszowice 12,8
1853 Przedsiębiorstwo Handlowe Gemax Sp. z o.o. Bolesławiec 12,8
1854 Lek Consulting GmbH Oddział w Polsce Wrocław 12,8
1855 Projekt Polisa Sp. z o.o. Wrocław 12,8
1856 Teliani Valley Polska S.A. Wrocław 12,8
1857 Rondo Polska Sp. z o.o. Wołów 12,8
1858 Targil Sp. z o.o. Targoszyn 12,8
1859 Kablotech Sp. z o.o. S.K. Legnica 12,7
1860 Adwor Sp. z o.o. Lubin 12,7
1861 Koksztys Windykacja Sp. z o.o. Wrocław 12,7
1862 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kott Sp. z o.o. Oława 12,7
1863 Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny, Anna Skotny Wrocław 12,7
1864 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Plon w Orsku Sp. z o.o. Orsk 12,7
1865 Acidpol Sp. z o.o. Legnica 12,7
1866 Elion Klinika Sp. z o.o. S.K. Strzelin 12,7
1867 Kopalnie i Hurtownie Granitów Skalimex-Grantin Sp. z o.o. Sobótka 12,7
1868 Dolnet Group Sp. z o.o. Świdnica 12,7
1869 D.P.I. Malachit Sp. z o.o. Wrocław 12,7
1870 Iron Wave Sp. z o.o. Wrocław 12,7
1871 Dpnord Sp. z o.o. Jelenia Góra 12,7
1872 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedynka Wrocław 12,7
1873 Muzeum Miejskie Wrocławia Wrocław 12,6
1874 Kema E. Koba i Spółka sp.j. Wrocław 12,6
1875 PPHU IZOLMET Sp. z o.o. w Zawoni Zawonia 12,6
1876 Hydraulik Services Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1877 Jk Invest Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1878 Dirks Service Krosno Sp. z o.o. Wojkowice 12,6
1879 Apteka Kłodzka Jolanta Rawska sp.j. Kłodzko 12,6
1880 Proasekuracja Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1881 Eco Dla Firm Sp. z o.o. Wrocław 12,5
1882 Autoforte.Pl Sp. z o.o. Wałbrzych 12,5
1883 Zakład Techniki Sanitarnej Ekosan Sp. z o.o. Wałbrzych 12,5
1884 Silevia Sp. z o.o. Długołęka 12,5
1885 Ige Sp. z o.o. Pieszyce 12,5
1886 It Investments Sp. z o.o. Wrocław 12,5
1887 Acturis Poland Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1888 Grupa Euromill Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1889 Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Lubań 12,4
1890 Spółka Agrarna – Mościsko – Sp. z o.o. Mościsko 12,4
1891 Gospodarstwo Rolne Warkocz sp.j. Z.Hałoń, W.Trojanowski, J.Matyjak Warkocz 12,4
1892 MP CORP Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1893 Smart Direction Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1894 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia Czernica 12,4
1895 Abditus Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1896 Instytut Ekspertyz Toksykologicznych Sp. z o.o. Borowa 12,4
1897 Tadeusz Olejnik Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1898 Cargo Solutions Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1899 Tempur Sealy Polska Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1900 Spartank Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1901 Fancy Lubricants Sp. z o.o. S.K. Żarów 12,3
1902 HORNET Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1903 Consiliator Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1904 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,3
1905 Sułtan Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,3
1906 Plantag Sp. z o.o. Żmigród 12,3
1907 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Fab : Janusz Mączka, Zygmunt Maczkowiak sp.j. Bolesławiec 12,3
1908 Kunow Trans Sp. z o.o. Agencja Celna Jędrzychowice 12,2
1909 LOGINTRADE S.A. Wrocław 12,2
1910 Europejski Fundusz Medyczny S.A. Wrocław 12,2
1911 Interelcom Sp. z o.o. Wrocław 12,2
1912 Spedmen Spedycja Krajowa i Międzynarodowa J. Friczka & Z. Friczka sp.j. Głogów 12,2
1913 Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Wrocław 12,1
1914 Pphu Ekoprod Sp. z o.o. S.K. Koskowice 12,1
1915 Krawiecka Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12,1
1916 Reca Plast Poland Sp. z o.o. Wrocław 12,1
1917 Ekoceramika Sp. z o.o. Suszki 12,1
1918 Netcable Sp. z o.o. Legnica 12,1
1919 Invest – Inpro Sp. z o.o. Serwis sp.k. Wrocław 12,1
1920 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 12,1
1921 Expressmed Sp. z o.o. S.K. Jawor 12,1
1922 Crisil Irevna Poland Sp. z o.o. Wrocław 12,1
1923 Trust – Progres Sp. z o.o. Lubnów 12
1924 Markus Sajewicz Sp. z o.o. Żmigród 12
1925 Baumatech Sp. z o.o. Wrocław 12
1926 Fbserwis Wrocław Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12
1927 Savi System Sp. z o.o. Psary 11,9
1928 Columbus Poland Sp. z o.o. Wrocław 11,9
1929 IDEAL STANDARD Polska Sp. z o.o. Wrocław 11,9
1930 Św. Kosmy i Damiana Sp. z o.o. Wrocław 11,9
1931 Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Jeleniej Górze Jelenia Góra 11,9
1932 Polers sp.j. K. Makowiec i S-Ka Chojnów 11,9
1933 Pod Szrenicą Sp. z o.o. Szklarska Poręba 11,8
1934 Pij Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1935 Uphotel Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,8
1936 Gumzamet Sp. z o.o. sp.k. Jędrzychowice 11,8
1937 Specjalistyczne Sklepy Medyczne i Punkty Ortopedyczne Ulmed Sp. z o.o. Legnica 11,8
1938 Staufen.Polska Doradztwo.Akademia.Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1939 Gkn Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Legnica 11,8
1940 Forum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1941 Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o. Lubin 11,8
1942 Marko Stefan Markiewicz sp.j. Wrocław 11,8
1943 Mserwis Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,8
1944 Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie Złotoryja 11,8
1945 Naviga-Trans Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1946 It-Dev Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1947 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agropasz Milicz- Sławoszowice Sp. z o.o. Sławoszowice 11,7
1948 Sumel Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,7
1949 Przedsiębiorstwo Geoservice Sp. z o.o. Wrocław 11,7
1950 7FIT S.A. Wrocław 11,7
1951 Me & My Friends S.A. Wrocław 11,7
1952 Dominium Wrocław Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,7
1953 Olympus Mons Sp. z o.o. Wrocław 11,6
1954 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 11,6
1955 A2B Online Polska Sp. z o.o. Długołęka 11,6
1956 Strapmet – Sp. z o.o. Świebodzice 11,6
1957 B2b Leadon Sp. z o.o. Wrocław 11,6
1958 Networkedassets Sp. z o.o. Wrocław 11,6
1959 Malachit Invest Sp. z o.o. Wrocław 11,6
1960 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M&J Z. Jadczak, G. Maciejewska sp.j. Świdnica 11,5
1961 Mcfloor Sp. z o.o. Wrocław 11,5
1962 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Rudnej Rudna 11,5
1963 Witt Polska Sp. z o.o. Wrocław 11,5
1964 Wrogeo M. Jędrzejczak S.J. Wrocław 11,5
1965 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych we Wrocławiu Sp. z o.o. Nasławice 11,5
1966 Drukarnia i – Bis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,5
1967 Womak Lambda Sp. z o.o. Wrocław 11,5
1968 B24 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,5
1969 Cer-Point Sp. z o.o. Wrocław 11,5
1970 Ligum Pol Sp. z o.o. Głogów 11,5
1971 AKS Invest Sp. z o.o. Wrocław 11,5
1972 Savas Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,5
1973 Zakład Produkcji Hamulców Unimex Sp. z o.o. Legnica 11,5
1974 Uzin Utz Polska Sp. z o.o. Legnica 11,4
1975 ATC Development Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1976 Wytwórnia Pomp Hydraulicznych Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1977 Splendida Sp. z o.o. Legnica 11,4
1978 Owa – Dekor Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1979 Spółdzielnia Rolniczo – Produkcyjna Wigańcice w Wigańcicach Wigańcice 11,4
1980 Nclinic Sp. z o.o. S.K. Świdnica 11,4
1981 Fiit Consulting Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1982 Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1983 Kantor Wymiany Walut W. Bigda, J. Banaś sp.j. Lubań 11,3
1984 Ceba Sp. z o.o. Oleśnica 11,3
1985 S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. Wrocław 11,3
1986 Żar – Med Sp. z o.o. Żarów 11,3
1987 Ldc Dolny Śląsk Sp. z o.o. Radwanice 11,3
1988 Tele.Net1 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,3
1989 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Iglo – Renoma sp.j. Zbigniew Matys, Arkadiusz Ostrowski Legnica 11,3
1990 T&C Sp. z o.o. Strzelin 11,3
1991 Konsorcjum Firm Dystrybucyjnych Krzysztof Krzysztof Czerkawski, Dorota Lorkiewicz S.j. Wrocław 11,3
1992 Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze Machela Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 11,3
1993 Tytan Eos Sp. z o.o. Wrocław 11,2
1994 Npi Sp. z o.o. Szczodre 11,2
1995 Dtm Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. sp.k. Czernica 11,2
1996 Oz-Bud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Sp. z o.o. Wrocław 11,2
1997 Infosfera Sp. z o.o. Wrocław 11,2
1998 Żarczyński Transport Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,2
1999 Kontrans Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,2
2000 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 11,1
2001 Wts Grupa Sp. z o.o. Wrocław 11,1
2002 1450 S.A. Ślęza 11,1
2003 Kancelaria Adwokacka Bijas sp.k. Wrocław 11,1
2004 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Instal Leszek Lewandowski sp.j. Głogów 11,1
2005 Ekologistyka Sp. z o.o. Brzeg Dolny 11,1
2006 Best Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Świdnica 11,1
2007 Instytut Mechaniki Tools And Prototypes Sp. z o.o. Miłoszyce 11,1
2008 Re-Wo Volumis Motors Sp. z o.o. Lubin 11,1
2009 Dom – Studio Sp. z o.o. Wrocław 11,1
2010 Gdubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,1
2011 Grupa Kapitałowa Południe-Zachód Sp. z o.o. Wrocław 11
2012 Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki Im. Sławomira Szymczaka AMS Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11
2013 Star Invest Sp. z o.o. Wrocław 11
2014 GT Immo Polska Sp. z o.o. Wykroty 11
2015 Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka S.A. Świebodzice 11
2016 Budus – Grupa Phmb Sp. z o.o. Wrocław 11
2017 Blockpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Wrocław 11
2018 Zanem Sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach Polkowice 11
2019 Pacon Drukarnia i Producent Opakowań – Mazij S.J. Golędzinów 11
2020 Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Ruda 11
2021 Agro Sp. z o.o. Księginice Wielkie 11
2022 Bim Project 2 Sp. z o.o. Inwestycje S.K. Wrocław 10,9
2023 Mtp Sp. z o.o. Dzierżoniów 10,9
2024 Piersno Przedsiębiorstwo Rolno – Handlowo – Usługowe Sp. z o.o. Piersno 10,9
2025 Komplex Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 10,9
2026 Talke Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,9
2027 M i K Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 10,9
2028 TECHNOTEX S.A. Zakłady Tkanin Technicznych Pieszyce 10,8
2029 Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o. Legnica 10,8
2030 Haras Budownictwo Sp. z o.o. Wrocław 10,8
2031 Raven Media Sp. z o.o. Wrocław 10,8
2032 Ragen Sp. z o.o. Głogów 10,8
2033 Haver & Boecker Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 10,8
2034 Oilko Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 10,8
2035 Astro – System Sp. z o.o. Wrocław 10,8
2036 Partner Capital Group Sp. z o.o. VIII sp.k. Wrocław 10,8
2037 Dek – Pol Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe D. Bienias, J. Stypiński sp.j. Jelenia Góra 10,7
2038 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Międzybórz 10,7
2039 Systemeg Net Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2040 Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Granat i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 10,7
2041 Euro – Tech Plus Sp. z o.o. Paszowice 10,7
2042 Dolnośląskie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2043 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Obornikach Śląskich Oborniki Śląskie 10,7
2044 AM Investments Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2045 NASZ DOM Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2046 Syis Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2047 Altom TK Instalacje Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 10,7
2048 Pal1 Sp. z o.o. Wrocław 10,6
2049 Apteka Jantarowa Magdalena Rosseger sp.j. Wrocław 10,6
2050 Budus – Ślężna Łaskawski i Łęgowik sp.j. Wrocław 10,6
2051 Rivascrap Sp. z o.o. S.K. Oława 10,6
2052 Fabryka Sprężyn Bonell – Bis Józef Hliwa sp.j. Olszówka 10,6
2053 Olima Sp. z o.o. Oleśnica 10,6
2054 LUMIVERSO Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,6
2055 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ziębicach-Sp. z o.o. Ziębice 10,6
2056 Studio Software Sp. z o.o. Wrocław 10,6
2057 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 10,6
2058 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie Sp. z o.o. Żarów 10,6
2059 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rol – Pol Sp. z o.o. Mojęcice 10,5
2060 Bd Group Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,5
2061 Geoskop Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,5
2062 BGC Group Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 10,5
2063 Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10,5
2064 Etrans Serwis Sp. z o.o. sp.k. Jawor 10,5
2065 Moby.Pl Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2066 Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. – Grupa PGU Jelenia Góra 10,4
2067 Pal Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2068 House Rent Management Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2069 Wincool Properties Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2070 Lenartt Sp. z o.o. Pęgów 10,4
2071 Sawa Sp. z o.o. Lubań 10,4
2072 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rolfarm Sp. z o.o. Osiek Łużycki 10,4
2073 B&M Medyk Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Legnica 10,4
2074 Funsport 3 Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2075 Top-Agro Sp. z o.o. Łagów 10,4
2076 G&G Group Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2077 Polder Sp. z o.o. Damianowo 10,4
2078 Lest Investment International GmbH Sp. z o.o. Lubin 10,4
2079 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stanisława Staszica w Lubinie Lubin 10,4
2080 Opieka Inter Job Sp. z o.o. S.K. Lubin 10,3
2081 Tillberg Design Poland Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2082 Pich Energo Control Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2083 Young Jin Mold Sp. z o.o. Pietrzykowice 10,3
2084 Wpw Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2085 Świdnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Bystrzyca Dolna 10,3
2086 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bogatynia 10,3
2087 Jantur-Gryfex – Sp. z o.o. Gryfów Śląski 10,3
2088 N Port Security Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2089 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 10,3
2090 E&C Services Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2091 Basck Europe Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2092 Mt Group Sp. z o.o. Marcinowice 10,2
2093 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 10,2
2094 B.P.Niebudek 2 Sp. z o.o. sp.k. Legnica 10,2
2095 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Camino – 2 Waldemar Świtoń sp.j. Świdnica 10,2
2096 WIELISŁAWKA Rolnicza Sp-nia Produkcyjna Sędziszowa 10,2
2097 Lumen Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2098 Schmetterling Travel Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2099 Abc Service Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2100 Dem-Top Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2101 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Rolpisz-Sp. z o.o. Gać 10,1
2102 Hydro-Instal Infrastruktura i Drogownictwo Sp. z o.o. S.K. Bogatynia 10,1
2103 Centrum Finansowo Księgowe Ekkom Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,1
2104 Centrum Promocji Gospodarczej Budexpo-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2105 Galess Sp. z o.o. Świdnica 10,1
2106 Blue Oak Advisory Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2107 Air Technika Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2108 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Grodziszcze 10,1
2109 Opera Software Poland Sp. z o.o. Wrocław 10
2110 Decopol Sp. z o.o. Strzelin 10
2111 Equiqo Sp. z o.o. Wrocław 10
2112 Energo – Metal Sp. z o.o. Świdnica 10
2113 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Mirs Sp. z o.o. Spalice 10
2114 Terra Sp. z o.o. Byczeń 10
2115 Medicor Sp. z o.o. Wrocław 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,

3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez  porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych  w październiku  2020 r.

C/Z: 42,2,

C/WK: 0,77

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.

Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl

tel. 536 303 088, (22) 77 14 200

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy