Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Branży Handlowej

Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w listopadzie 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 6865 firm branży handlowej. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 49493,1
2 Lidl Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 21957,9
3 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 21137,8
4 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12853,8
5 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 11122,1
6 LPP S.A. Gdańsk 10366,8
7 BP Europa SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Kraków 8433,5
8 Forte Sp. z o.o. sp.k. Białystok 8389,9
9 Dino Polska S.A. Krotoszyn 7317,1
10 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 6976,3
11 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Jerzy Filipczak i Marian Zardzewiały- sp.j. Kwidzyn 6260,5
12 Terg S.A. Złotów 5962,5
13 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 5486
14 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5378,5
15 Lotos Paliwa Sp. z o.o. Gdańsk 4834,6
16 Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Warszawa 4311,8
17 Euro Net Sp. z o.o. Warszawa 4311,1
18 EUROCASH S.A. Komorniki 4168,9
19 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 3906,5
20 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 3814,5
21 Agata S.A. Katowice 3549,4
22 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3426,7
23 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 3312,1
24 L 'OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 3229
25 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Chemirol Sp. z o.o. Mogilno 3137,8
26 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 3087,4
27 Olx Corporate Sp. z o.o. Poznań 2955,8
28 Carrefour Polska Sp. z o.o. Warszawa 2749,2
29 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk 2690,1
30 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 2617,3
31 Huawei Polska Sp. z o.o. Warszawa 2544,5
32 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 2468,3
33 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 2439,5
34 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 2383
35 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2220,9
36 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 2206,7
37 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 2187,2
38 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 2051,8
39 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 2033,4
40 Bausch Health Poland Sp. z o.o. Rzeszów 2022,6
41 Dariana Sp. z o.o. Łomianki 1947,2
42 CIECH S.A. Warszawa 1861,8
43 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 1824
44 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1796
45 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 1747,3
46 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 1677,2
47 Forte Bis Sp. z o.o. Białystok 1637,4
48 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 1626,5
49 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1575,9
50 Hong-Yen Sp. z o.o. Łódź 1566,4
51 Sanofi-Aventis Sp. z o.o. Warszawa 1564,1
52 Suport Sp. z o.o. S.K. Katowice 1543,9
53 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1463,2
54 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 1460,2
55 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 1444,8
56 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 1408,6
57 Farmacol S.A. Katowice 1382,5
58 KENO Sp. z o.o. Gliwice 1382,4
59 Newmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 1342,9
60 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 1326,5
61 Rr Donnelley Gts Poland Sp. z o.o. Łódź 1323,8
62 Pelion S.A. Łódź 1301,8
63 GASPOL S.A. Warszawa 1266
64 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 1243,4
65 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 1150,2
66 Procter And Gamble Ds Polska Sp. z o.o. Warszawa 1131,1
67 Raw-Pol Stefański S.J. Rawa Mazowiecka 1112,7
68 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 1108,3
69 Eobuwie.pl S.A. Zielona Góra 1088,1
70 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 1047,5
71 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 1035,1
72 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 1027,4
73 Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 1010,5
74 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 1008,9
75 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 988,5
76 AB S.A. Magnice 983,3
77 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 979,2
78 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 977,8
79 Moris Sp. z o.o. Chorzów 966,1
80 VRG S.A. Kraków 954,3
81 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 952,1
82 TOYA S.A. Wrocław 941,8
83 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 926,3
84 Thyssenkrupp Materials Poland S.A. Toruń 926
85 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 922
86 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 885,3
87 BARLINEK S.A. Kielce 869,2
88 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 852
89 FERRO S.A. Skawina 848,9
90 W. Kruk S.A. Kraków 841,3
91 Essity Poland Sp. z o.o. Warszawa 840,7
92 Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 819
93 Amic Polska Sp. z o.o. Warszawa 818,8
94 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 810,8
95 Urtica Sp. z o.o. Wrocław 783,2
96 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 777,9
97 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 770,2
98 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Sp. z o.o. Kraków 768
99 Wittchen S.A. Palmiry 762,1
100 MAKRO CASH AND CARRY POLSKA S.A. Warszawa 747,1
101 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 743,1
102 JOBON Sp. z o.o. Zwierzyniec 738
103 Yes Biżuteria S.A. Poznań 735,7
104 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 725,6
105 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 721
106 MERKURY MARKET sp. z o.o. sp.k. Krosno 711,2
107 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 703,7
108 Argip Sp. z o.o. Poznań 699,7
109 MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak S.J. Lublin 698,2
110 Newell Poland Services Sp. z o.o. Poznań 691,2
111 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Szczecin 686,6
112 Petek Sp. z o.o. S.K. Zabrze 683
113 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 680,5
114 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 662,6
115 FHP-VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 659,9
116 DOZ S.A. DIRECT S.K. Łódź 639
117 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 636,4
118 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 635,2
119 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 630,6
120 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 619,3
121 VIESSMANN Sp. z o.o. Wrocław 617,7
122 Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOPAZ Sokołów Podlaski 605,4
123 ANWIM S. A. Warszawa 602,4
124 Martes Sport Sp. z o.o. Bielsko-Biała 600,8
125 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 596,1
126 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 595,9
127 PUMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 594
128 CEFARM Białystok S.A. Białystok 582,8
129 Brawo Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 581,8
130 Kwadron Sp. z o.o. S.K. Kraków 572,8
131 MEDIVET S.A. Śrem 566,2
132 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 565,6
133 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 559,9
134 Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 558,6
135 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 554
136 TIM S.A. Wrocław 553
137 Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 551,5
138 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 548,8
139 ARVATO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 545,3
140 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 542,2
141 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 542,1
142 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 538,8
143 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 537,7
144 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 536,3
145 Trawena Sp. z o.o. sp.k. Trawniki 535,6
146 BBK S.A. Kowale 534,3
147 Klima-Therm Sp. z o.o. Warszawa 534
148 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 534
149 Boehringer Ingelheim Sp. z o.o. Warszawa 533,7
150 Davis Poland Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 532,7
151 KGHM Metraco S.A. Legnica 532,6
152 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 529,9
153 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 526,4
154 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 525,5
155 GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 525,1
156 Oktan Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o. Słupsk 519,3
157 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 516,5
158 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 515,3
159 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 515,2
160 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 514,2
161 MIKOMAX Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 510,4
162 S&T Poland Sp. z o.o. Warszawa 502,5
163 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 502,2
164 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 502
165 ORBICO sp. z o.o. Warszawa 498,9
166 Signal Meble Sp. z o.o. sp.k. Ostrowiec Świętokrzyski 494,7
167 Griffin Group S.A. Defence sp.k. Warszawa 494
168 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 488,7
169 SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście Warszawa 488,5
170 AGROSIMEX sp. z o.o. Błędów 487,1
171 Tama Polska Sp. z o.o. Sieradz 485
172 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 483,1
173 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 479,4
174 Etos S.A. Gdańsk 476,5
175 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 474,2
176 Ochnik S.A. Garwolin 471,9
177 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 471,1
178 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 470,1
179 Nesperta Sp. z o.o. Poznań 467,6
180 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 467,3
181 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 461,7
182 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 460,4
183 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 458,9
184 Q-Service Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 458,2
185 PROMAG S.A. Poznań 457,7
186 Ineos Composites Poland Sp. z o.o. Warszawa 457,4
187 Gomez Sp. z o.o. S.K. Poznań 454,1
188 Meblosoft Sp. z o.o. S.K. Krapkowice 452,7
189 .Mdd Sp. z o.o. sp.k. Sępólno Krajeńskie 452,2
190 Optopol Technology Sp. z o.o. Zawiercie 449,2
191 Marketing Investment Group S.A. Kraków 448,3
192 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 447
193 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 445,4
194 FESTO Sp. z o.o. Janki 445,3
195 SLOVNAFT – POLSKA S.A. Kraków 441,6
196 Kmr Majchrzak sp.j. Gostynin 441,4
197 OTCF S.A. Wieliczka 440,9
198 DLF Sp. z o.o. Gdynia 437,5
199 Vorwerk Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 433,7
200 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 430,2
201 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Modlniczka 428,5
202 Carry Sp. z o.o. Poznań 426,5
203 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 421,6
204 Azan Sp. z o.o. S.K. Radom 421,5
205 Kolporter Sp. z o.o. Kielce 421,5
206 Rail-Mil Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 421,1
207 Empik S.A. Warszawa 419,4
208 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 417,8
209 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANS – KOL Zenon Sobczak Koło 413,5
210 RYWAL-RHC Sp. z o.o. Warszawa 413,4
211 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 409,8
212 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 408,8
213 VERACOMP S.A. Kraków 408,5
214 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 408,5
215 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 404,8
216 Flügger Poland Sp. z o.o. Gdańsk 401,2
217 H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 397,7
218 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 397,3
219 Dacpol Sp. z o.o. Piaseczno 389,8
220 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 389,7
221 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Standard Sp. z o.o. Lublin 386,7
222 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 386,5
223 SUPER MARKET RAJSKI S.J. Nowy Targ 386,3
224 Lilen Sp. z o.o. Czaniec 386,2
225 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 385,7
226 Stolarz Lempert S.K. Baranów 384
227 INFOCAM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 383,7
228 4kraft Sp. z o.o. Poznań 379,1
229 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 376,2
230 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 371,9
231 Bostik Sp. z o.o. Sady 371,4
232 Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Młochów 370
233 Hoya Lens Poland Sp. z o.o. Warszawa 369,9
234 Galicja Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 367,9
235 DELL Sp. z o.o. Warszawa 367,4
236 Cosmo Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 367,3
237 GTV Poland Sp. z o.o. S.K. Pruszków 366,4
238 Oceanic S.A. Sopot 365
239 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 362,5
240 CDRL S.A. Pianowo 360,1
241 Audio Klan Janusz Prządka sp.j. Warszawa 356,6
242 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 356,3
243 Integrated Solutions Sp. z o.o. Warszawa 355,4
244 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 355,1
245 Bradas Sp. z o.o. S.K. Olesno 352,5
246 Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy sp.j. Święcice 352
247 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 351,9
248 IMMOMOK Sp. z o.o. Warszawa 350,1
249 BEKO S.A. Warszawa 348,8
250 Innvigo Sp. z o.o. Warszawa 345,4
251 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Poznań sp.k. Poznań 341,4
252 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 339,1
253 Oktan – B i R Brzescy – sp.j. Miechucino 338,1
254 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 334,8
255 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 334,7
256 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 333,4
257 Dajar Sp. z o.o. Koszalin 333,3
258 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp.j. Radom 332,1
259 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 330,6
260 Konimpex Sp. z o.o. Konin 330,5
261 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 330,2
262 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 328,1
263 Delta Optical Sp. z o.o. sp.k. Nowe Osiny 327
264 Bimex-Bollhoff Sp. z o.o. Krzemienica 325,4
265 MULTIVAC Sp. z o.o. Natalin 324,5
266 W.A.G. Payment Solutions, A.S. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 324,4
267 Cortland Sp. z o.o. Poznań 324,1
268 Frapo-Dystrybucja Sp. z o.o. Konin 323,6
269 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 321,4
270 BARTER S.A. Białystok 320,9
271 Msd Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 320,4
272 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 320,3
273 Dopak Sp. z o.o. Wrocław 320
274 Mag – Krak Sp. z o.o. Kraków 319,5
275 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 318,5
276 KORPORACJA KGL S.A. Mościska 317,9
277 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak sp.j. Skępe 317,8
278 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 315,2
279 Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 315,1
280 CB S.A. Chrząstowice 314,6
281 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 311,7
282 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 311,4
283 PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 310,6
284 Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. Katowice 310,3
285 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 309,5
286 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 306,9
287 Spc-2 Sp. z o.o. Wysogotowo 306,7
288 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Węglohut sp.j. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 305,2
289 PHU CORA Adam Sikora Piekary Śląskie 303,6
290 Gabona Sp. z o.o. S.K. Warszawa 303,1
291 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 301,9
292 Schiessl Polska Sp. z o.o. Warszawa 301,3
293 Tomton Polska Sp. z o.o. Łódź 301
294 Thermosilesia Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 300
295 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 299,1
296 Farias Sp. z o.o. Warszawa 298,8
297 Albeco Sp. z o.o. Plewiska 297,9
298 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 297,5
299 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 296,5
300 TM Toys Sp. z o.o. Szczecin 296,2
301 Extradach Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 295,7
302 Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 294
303 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 293
304 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 292,6
305 Ateneum Sp. z o.o. S.K. Kraków 292,1
306 Pull & Bear Polska Sp. z o.o. Warszawa 291,8
307 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 290
308 Solinea Sp. z o.o. Sp.K. Elizówka 289,7
309 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 289
310 Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o. Radomsko 288,4
311 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 286,9
312 Agco Sp. z o.o. Paczkowo 285,9
313 Egida It Solutions Sp. z o.o. Warszawa 285,8
314 Multidekor Sp. z o.o. S.K. Piastów 285,1
315 AES S.A. Grupa SBS Jasło 285
316 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol D. Błacha sp.j. Opole 283,8
317 Kanlux S.A. Radzionków 283,5
318 Arc Interiors P. Zalewski D.Szymczak M.Helman K. Szymczak sp.k. Warszawa 283,3
319 LYRECO POLSKA S.A. Sokołów 283
320 Imcd Polska Sp. z o.o. Warszawa 282,2
321 EVERGREEN GARDEN CARE POLAND sp. z o.o. Warszawa 281,6
322 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Sokołów 281,4
323 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 279,9
324 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 278
325 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 276,9
326 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 276,1
327 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 275,1
328 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 274,6
329 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 274,5
330 Columbus Energy S.A. Kraków 274,4
331 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 273,8
332 Madejski sp.j. Kraków 272,4
333 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 269,8
334 KAN Sp. z o.o. Łódź 269,5
335 RICHMANN Andrzej Pałka Kielce 269,3
336 Centro-Chem Sp. z o.o. sp.k. Turka 268,8
337 Audiofon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 268,7
338 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 268,5
339 Tasta Armatura Sp. z o.o. Stalowa Wola 268,3
340 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 267,6
341 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 267,2
342 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 267,1
343 Helikon – Tex Sp. z o.o. Wrocław 266,3
344 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 266,1
345 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 265,9
346 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 262,9
347 DELKO S.A. Śrem 262,8
348 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 262,5
349 Sanprobi Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 262,3
350 ITP S.A. Warszawa 260,9
351 Orlen Oil Sp. z o.o. Kraków 259,8
352 Medac Gesellschaft Fur Klinische Spezialpraparate M.b.h. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 259,5
353 Gemini Hütter Sp. z o.o. Wejherowo 259,3
354 Firma Handlowa Bat Sp. z o.o. Sierakowice 259,2
355 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 258,9
356 Hurtownia Elektryk Sp. z o.o. S.K. Ełk 258,1
357 Sdv Polska Sp. z o.o. Warszawa 258,1
358 De Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 257,5
359 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 257,4
360 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp.j. Ziemnice 257,2
361 Astellas Pharma Sp. z o.o. Warszawa 257,1
362 4kids Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Kraków 256,8
363 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 256,5
364 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 255,4
365 Konkret Sp. z o.o. S.K. Chełmno 253,8
366 ONNINEN Sp. z o.o. Warszawa 253,2
367 Lisec Polska Sp. z o.o. Jawczyce 252,4
368 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 252,1
369 Eko-Instal R.Chabowski sp.j. Bydgoszcz 251,9
370 Dressler Dublin Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 250,5
371 Koree Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 249,9
372 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 249,3
373 Ewmaj Jędrzejczyk i Spółka sp.j. Chynów 248,5
374 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 248,5
375 Mas Sp. z o.o. Mikołów 247,5
376 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 246,7
377 CHG – Meridian Polska Sp. z o.o. Warszawa 245,3
378 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 244,8
379 Telforceone S.A. Wrocław 244,3
380 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 244
381 Sawex S.A. Warszawa 243,8
382 PROMAR P P H Sp. z o.o. Łomianki 243
383 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 241,6
384 Sirowa Poland Sp. z o.o. Warszawa 241,1
385 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. Warszawa 240,4
386 MODERN – EXPO S.A. Lublin 240
387 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 238,7
388 Domex – Kuśnierek sp.j. Rydzyna 238,4
389 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 237,6
390 UNIMAX S.A. Kielce 237,6
391 AR Stelmach sp.j. Kielce 237,3
392 Jura Poland Sp. z o.o. Warszawa 236,6
393 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 236,4
394 WIALAN Langer i Wiatr S.J. Tarnów 235,3
395 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 235,3
396 Andżela Sp. z o.o. S.K. Warszawa 235,1
397 Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 235
398 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 234,4
399 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. Warszawa 234,2
400 MARGO Sp. z o.o. S.K. Toruń 233,9
401 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 233,2
402 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 233,1
403 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 232,8
404 INGRAM MICRO Sp. z o.o. Warszawa 232,8
405 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 232,5
406 KFD Sp. z o.o. Wróblowice 232,2
407 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 232,2
408 BRAMMER S.A. Kolbuszowa 232,1
409 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 230,7
410 Tp – Link Polska Sp. z o.o. Duchnice 229
411 Juan – E. Szałańska sp.j. Warszawa 228
412 Big Star Limited Sp. z o.o. Kalisz 226,8
413 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 225,6
414 Masters Sp. z o.o. Straszyn 225,5
415 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 225,2
416 Sobianek Sp. z o.o. Parczew 222,6
417 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Białymstoku Białystok 220,6
418 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 220,1
419 Par Bakuła sp.j. Gdańsk 219,5
420 Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. Jabłonka 219,3
421 Lewiatan – Kielce Sp. z o.o. Kielce 218,8
422 Es-System Sp. z o.o. Kraków 218,3
423 HP INC Polska Sp. z o.o. Warszawa 218,2
424 GERLACH S.A. Drzewica 217,6
425 PETRAX TRADE S.A. Warszawa 217,5
426 OEM Energy Sp. z o.o. Chorzów 217,3
427 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 217,1
428 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 216,6
429 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 216,4
430 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 215,9
431 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 214,8
432 Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. Żywiec 213,9
433 Acs Słuchmed Sp. z o.o. Lublin 213,7
434 Prosperi Sp. z o.o. S.K. Lublin 213,1
435 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 212,3
436 Salus International Sp. z o.o. Katowice 211,9
437 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 211,6
438 Tuplex Td Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 211,5
439 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 211,4
440 Elektret Sp. z o.o. S.K. Limanowa 210,4
441 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 210,1
442 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 210,1
443 ALSO Polska Sp. z o.o. Warszawa 209
444 Tomar T. Maj M. Szydłowski sp.j. Perzyce 208,2
445 Utc Hvac Polska Sp. z o.o. Warszawa 207,7
446 Lotos Air Bp Polska Sp. z o.o. Gdańsk 207,6
447 Sibelco Poland Sp. z o.o. Gdańsk 206,8
448 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Marki 206,5
449 Galon-Polska Sp. z o.o. Warszawa 205,3
450 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Pietrzykowice 205,3
451 Optimum Anna Złotnicka-Plucińska, Wojciech Pluciński sp.j. Resko 205,2
452 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 204,5
453 Abbott Medical Sp. z o.o. Warszawa 204,2
454 BGW Sp. z o.o. Poznań 204
455 CDA S.A. Wrocław 203,2
456 Kejt Sp. z o.o. S.K. Radom 202,9
457 Wagner-Service Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 202,6
458 Militaria.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 202,5
459 Silcare Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 202,4
460 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 202,4
461 Viacon Polska – Sp. z o.o. Rydzyna 202,2
462 EXCELLENT S.A. Podłęże 201,9
463 Polsnack Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 201,8
464 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 201,5
465 AW – Narzędzia Sp. z o.o. S.K. Białystok 201,4
466 Aida Sp. z o.o. Białystok 201,2
467 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 200,6
468 Grodno S.A. Michałów-Grabina 200,5
469 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 199,5
470 Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 199,3
471 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 199,2
472 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 199,2
473 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. Warszawa 199
474 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 198,9
475 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 198,6
476 Micros sp.j. W. Kędra i J. LIC Kraków 198,5
477 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 198,3
478 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 198,2
479 Cdr Sp. z o.o. sp.k. Żory 197,9
480 Falco Mazurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Olsztyn 197,9
481 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 196,8
482 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 196,6
483 MP SOLAR GROUP Sp. z o.o. Ruda Śląska 196,5
484 Środek Jesieni Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 196,3
485 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza sp.j. Chęciny 195,4
486 Filip i S- Ka Dromader sp.j. Łódź 194,7
487 Wegar Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 194,5
488 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 194,4
489 Prof-Met-Kol Sp. z o.o. Warszawa 193,4
490 Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne Niemce 193,4
491 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 192,5
492 Sika – Poland Sp. z o.o. Warszawa 192,4
493 Siemens Mobility Sp. z o.o. Warszawa 192,3
494 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 191,9
495 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 191,6
496 Kegel – Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Targ 191,6
497 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. Warszawa 191,6
498 Hydro Znphs Sp. z o.o. Bielsko-Biała 191,4
499 Zarys International Group Sp. z o.o. S.K. Zabrze 191,3
500 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 190,4
501 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 190,1
502 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 189,8
503 Pharmapoint S.A. Łódź 189,8
504 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 189,7
505 Batna Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 189,4
506 New Yorker Retail Polska Sp. z o.o. Poznań 188,5
507 Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. Kraków 188,3
508 SYNEKTIK S.A. Warszawa 188,2
509 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 188
510 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 187,3
511 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 187,1
512 Tankpol – B. i R. Mosio sp.j. Szczucin 186,7
513 Przedsiębiorstwo Handlowe Agro-Ters Edward Solak i Stanisław Solak sp.j. Chełm 186,6
514 Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Inex sp.j. Giżycko 186,5
515 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 186,4
516 Servier Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 185,1
517 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 184,9
518 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów 184,6
519 Halmar A.Mysior, W.Gęsiorski sp.k. Stalowa Wola 184,4
520 Platinium M.M Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 184,3
521 Adrenaline.Pl Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 184,2
522 Vive Textile Recycling Sp. z o.o. Warszawa 183,9
523 PPH ELKABEL Szczygielski Sp.J. Lublin 183,8
524 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 183,7
525 Ziko Apteka Sp. z o.o. Kraków 183,4
526 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF – STAL WOJCIECH WÓJCIK Tychy 183,4
527 PEKA Sp. z o.o. Jasin 182,9
528 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 182,7
529 Stella Pack S.A. Lubartów 182,6
530 Apteka Słoneczna Kwiecień sp.j. Kraków 182,5
531 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 182,4
532 Lemar R.L.E Leśniak sp.j. Hebdów 182,1
533 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 181,4
534 Ungarex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 180,9
535 Mm-Sport Sp. z o.o. sp.k. Kraków 180,7
536 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 180,7
537 Respol Export-Import Sp. z o.o. Warszawa 180,6
538 Rectus Polska Sp. z o.o. Gumna 180,5
539 Desa S.A. Warszawa 180,3
540 Akme Sp. z o.o. S.K. Warszawa 180,3
541 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Marki 180
542 Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. S.K. Katowice 180
543 Bialchem Group Sp. z o.o. Białystok 180
544 Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. z o.o. sp.k. Wieluń 179,2
545 Miralex Sp. z o.o. Piła 178,3
546 Alarm Tech S C Systemy Zabezpieczeń Andrzej Woźniak Grzegorz Żurawski Kraków 178,2
547 SICK Sp. z o.o. Warszawa 177,9
548 Ampol – Merol Sp. z o.o. Wąbrzeźno 176,7
549 Acana Polska Sp. z o.o. S.K. Jelcz-Laskowice 176,4
550 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 176,3
551 Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. Słupia 176
552 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 175,9
553 Firma Handlowa Elektret sp.j. Stanisław i Jacek Bieda, Agata Mól Limanowa 174,7
554 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 174,3
555 Wende Recyclingtech S. C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 174,3
556 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 174,1
557 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik sp.j. Zielonki 174
558 Ibcol Sp. z o.o. Warszawa 173,6
559 Sas Sp. z o.o. Stęszew 173,5
560 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 173,3
561 Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. Warszawa 173,2
562 Impall Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 172,9
563 ’Metro’ Andrzej Lipka i Wspólnicy sp.j. Łazy 172,9
564 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 172
565 Marba-Sport Sp. z o.o. sp.k. Miszewko 172
566 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 171,5
567 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 171,4
568 Brandbq Sp. z o.o. Kraków 171,2
569 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 170,8
570 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 170,8
571 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 170,7
572 Jorge Fireworks Sp. z o.o. S.K. Czerwieńsk 170,4
573 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 170,3
574 Stacja Sprzedaży Paliw Eko-Tank Zbigniew Piekut i Józef Bryszewski sp.j. Słubice 170,3
575 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 170,2
576 European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. Białystok 170
577 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 169,8
578 Tad-Met Sp. z o.o. sp.k. Kościerzyna 169,2
579 INTERHANDLER Sp. z o.o. Toruń 169
580 Zoetis Polska Sp. z o.o. Warszawa 168,9
581 Tlc Łożyska – Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński, Tomasz Paweł Cudny sp.j. Warszawa 168,8
582 Comtex Sp. z o.o. S.K. Lublin 168,4
583 TREMCO CPG POLAND sp. z o.o. Warszawa 168,2
584 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 168
585 Rapacz sp.j. Raba Wyżna 167,7
586 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 167,5
587 AMWAY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 167,5
588 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 166,8
589 Centrala Farma Ceutyczna Cefarm S.A. Warszawa 166,7
590 Egida Consulting Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 166,7
591 Krakman Sp. z o.o. S.K. Kraków 166,6
592 FORCH-POLSKA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 166,6
593 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 166,3
594 PM Investment Group Sp. z o.o. S.K. Łukówiec 166,3
595 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 166,1
596 Van Graaf Gmbh sp.k. Wrocław 166,1
597 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j. Częstochowa 166,1
598 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agromasz Sp. z o.o. Rzekuń 166
599 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie S.K. Rzeszów 164,7
600 Julimex Sp. z o.o. sp.j. Łódź 164,6
601 Phosagro Polska Sp. z o.o. Warszawa 163,7
602 Tom Sp. z o.o. Szczecin 163,5
603 Bossard Poland Sp. z o.o. Radom 162,8
604 TERSTEEL GROUP Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 162,7
605 TMS Sp. z o.o. Warszawa 162,4
606 NEUMO-POLSKA Sp. z o.o. Strobów 162
607 POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz 162
608 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 162
609 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 161,8
610 Hydroland Chorobik Gawęda Malec Wojtycza sp.j. Jawornik 161,7
611 Hector Sp. z o.o. Warszawa 161,6
612 Katpol Wajcowicz i Wspólnicy sp.j. Lubin 161,2
613 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 161,1
614 LS Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 160,5
615 Sukces Technology Group – Dziemiańczuk sp.j. Wasilków 160,2
616 Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Warszawa 160,2
617 Auto Centrum Dębowscy sp.j. Siedlce 160,1
618 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 160
619 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 159,7
620 TRANS-PAL Sp. z o.o. S.K. Dzwola 159,5
621 Action Poland Sp. z o.o. Katowice 159,2
622 HBZ MEBLE Sp. z o.o. Komorniki 158,8
623 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 158,5
624 Zakład Usługowo-Handlowy MIXPOL Łodygowice 158,4
625 Benzol Sp. z o.o. Ostrołęka 158
626 P.H.U. Zachęta Sp. z o.o. sp.k. Kraków 157,7
627 Tk Biotech Sp. z o.o. S.K. Warszawa 157,6
628 Nowa Szkoła Sp. z o.o. Łódź 156,8
629 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 156,8
630 Beauty Gallery Sp. z o.o. Łódź 156,8
631 POLSOUND Sp. z o.o. Łomianki 156,7
632 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 156,7
633 Ceratizit Polska Sp. z o.o. Kraków 156,6
634 St Broker Sp. z o.o. Grudziądz 156,4
635 Vershold Poland Sp. z o.o. Warszawa 156,4
636 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 156
637 Komex S.A. Warszawa 155,8
638 Doorpol J. Adamski, L. Łukawski sp.j. Ostrowiec Świętokrzyski 155,6
639 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 155,5
640 Biss Sp. z o.o. S.K. Jarosław 155,4
641 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 155,4
642 Mcalpine Polska Krysiak -sp.j. Karpin 155,3
643 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 155,1
644 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 154,8
645 Altom Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 154,6
646 Asgard Sp. z o.o. Baranowo 154,6
647 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 154,5
648 Port 2000 Marcinkiewicz S.J. Zielona Góra 154,3
649 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami CHEMIA S.A. Poznań 154,3
650 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 154,2
651 Tsc Sp. z o.o. Warszawa 154
652 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 153,9
653 LAGARDERE TRAVEL RETAIL sp. z o.o. Warszawa 153,4
654 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 152,9
655 Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Zielona Góra 152,8
656 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 152,5
657 Grupa Zibi S.A. Warszawa 152,5
658 Filtration Group Sp. z o.o. Wrocław 151,9
659 NORCOSPECTRA Sp. z o.o. Ciechanów 151,8
660 FPG Sp. z o.o. Warszawa 151,7
661 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 151,5
662 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 151,2
663 Symrise Sp. z o.o. Warszawa 151,2
664 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 151,1
665 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 150,9
666 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 150,9
667 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 150,9
668 Sovrana Polska sp.j., M.Szastak, R. Kaim Olkusz 150,8
669 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Lublin 150,4
670 Firma Rogala Sp. z o.o. Bobowa 148,8
671 Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j. Izabelin 148,7
672 Marmax Jurzysta sp.j. Czudec 148,6
673 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 148,5
674 Mhsi Sp. z o.o. Warszawa 148,1
675 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 147,8
676 INS-EL Sp. z o. o. S. K. Łódź 147,6
677 Oriens Bijou Sp. z o.o. Katowice 147,6
678 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o. Rojęczyn 147,5
679 Ab Initio M. Matejczyk, C. Stańczak sp.j. Łódź 147,4
680 LAMINOPOL Sp. z o.o. Redzikowo 147
681 Amix sp.j. Konik Bietkał Fasty 146,5
682 Prostaf Aleksander Łańczak, Marek Trzaskowski sp.j. Poznań 145,8
683 4visions Sp. z o.o. sp.k. Opacz-Kolonia 145,7
684 P.P.H.U. MENPOL Krzysztof Mencel Słubice 145,6
685 Schiever Polska Sp. z o.o. Poznań 145,6
686 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 145
687 Cordes Polen Sp. z o.o. Mogilno 144,7
688 Zalando Logistics Operations Polska Sp. z o.o. Gardno 144,6
689 2n-Everpol Sp. z o.o. Warszawa 144,5
690 Farmpol Sp. z o.o. Gdańsk 143,8
691 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud Sp. z o.o. S.K. Zławieś Wielka 143,7
692 YORK Grzegorz Sułowski Wielogóra 143,7
693 Concept Solutions Sp. z o.o. Warszawa 143,6
694 Bricoman Polska Sp. z o.o. Warszawa 143,1
695 Duracell Poland Sp. z o.o. Warszawa 143,1
696 Elekta Sp. z o.o. Warszawa 143
697 Godan S.A. Warszawa 142,8
698 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 142,3
699 Norgpol Czerwiński sp.j. Warszawa 142
700 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 141,6
701 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 141,1
702 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 141,1
703 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 141
704 Intaris Sp. z o.o. S.K. Warszawa 140,4
705 HYDROPRESS Wojciech Górzny Elbląg 140,3
706 Ocean Trade Sp. z o.o. Łazy 139,5
707 Dedra-Exim Sp. z o.o. Pruszków 139,4
708 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 139,4
709 Univar Solutions Sp. z o.o. Macierzysz 139,1
710 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 139,1
711 Epore S.A. Bogatynia 139
712 Torino Holding S.A. Poznań 139
713 Partydeco Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 139
714 Karen Dariusz Czerniak sp.j. Racibórz 138,9
715 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 138,8
716 Fellowes Polska S.A. Marki 138,3
717 Firma Handlowo-Usługowa Rolmet Kowalski Marek Frączek Zbigniew sp.j. Kazimierza Wielka 138
718 Graco Sp. z o.o. Warszawa 137,8
719 A – Lan Technologie Sp. z o.o. sp.k. Kraków 137,5
720 Epiroc Polska Sp. z o.o. Warszawa 137,2
721 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 137,1
722 Firma Marketingowo – Usługowa Martin Mariusz Krysik Łochów 137
723 Schimar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 136,3
724 Klüber Lubrication Polska Sp. z o.o. Janikowo 136
725 COATS POLSKA Sp. z o.o. Łódź 136
726 Sonova Polska Sp. z o.o. Warszawa 135,8
727 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki sp.j. Kraków 135,6
728 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 135,3
729 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 134,6
730 Firma OAZA Jan Świerczek Rybarzowice 134,5
731 JKM Trade Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 134,2
732 SAME DEUTZ – FAHR POLSKA Sp. z o.o. Lublin 134
733 WARSAW GAS TRADING Sp. z o.o. Warszawa 134
734 Global Cosmed Group S.A. Jawor 133,7
735 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 133,3
736 Fielmann Sp. z o.o. Poznań 133,2
737 Techrail A.Orłowski sp.j. Warszawa 133
738 PHU IMET JAN GURCZYŃSKI Wichowo 133
739 BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 132,7
740 Sklep Jubilerski SEZAM Bogdan Buczek Stary Sącz 132,7
741 Wafelek Supermarkety Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 132,5
742 Apexim Ab Paliwa Sp. z o.o. Zielona Góra 132,1
743 Lupher sp.j. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych Mgr Inż. Henryk Lupa & Dariusz Dutka Wielopole 131,9
744 Duolife S.A. Więckowice 131,8
745 Bestkop Łukasz Wróbel Kręgi Nowe 131,4
746 Jula Poland Sp. z o.o. Warszawa 131,2
747 KINNARPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 131,2
748 BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o. Warszawa 131
749 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź 131
750 GLOB-TERMINAL Sp. z o.o. Białystok 130,9
751 Arpex Sp. z o.o. Gliwice 130,9
752 Świat Prasy S.A. Warszawa 130,4
753 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 130,4
754 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 130,4
755 Poxa Sp. z o.o. sp.k. Marki 130,4
756 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 130,3
757 Luxottica Poland Sp. z o.o. Kraków 130,2
758 VTS POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 130,2
759 CHECKPOINT SYSTEMS (CEE) Sp. z o.o. Kiekrz 130
760 Sec Energia Sp. z o.o. Szczecin 129,9
761 POL-OIL-CORPORATION Sp. z o.o. Stanisławowo 129,9
762 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 129,5
763 Mado Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 129,3
764 Intermax Sp. z o.o. sp.k. Grudziądz 129,3
765 Oma Trade Sp. z o.o. Warszawa 128,8
766 Złompol Sp. z o.o. sp.k. Jeziorzany 128,8
767 Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS Zgorzelec 128,8
768 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 128,7
769 Edu-Książka Sp. z o.o. Warszawa 128,2
770 Suntar Sp. z o.o. Tarnów 128,2
771 American Way Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 127,9
772 AiFO GROUP Zając, Zięcik, Stabrawa S.J. Bochnia 127,7
773 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 127,6
774 Itpunkt Sp. z o.o. Ruda Śląska 127,2
775 Kramer S.A. Gietrzwałd 126,8
776 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 126,8
777 Gardner Denver Polska Sp. z o.o. Cholerzyn 126,8
778 Hydrosolar Sp. z o.o. Wschód S.K. Bilcza 126,7
779 MICHALCZYK I PROKOP sp. z o.o. Łódź 126,4
780 TRANSHANDROL MAREK KIEŁB sp. j. Padew Narodowa 126,3
781 Kwitnąca Sp. z o.o. Warszawa 125,9
782 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 125,9
783 Neomed Barbara Stańczyk Piaseczno 125,8
784 Polski Przemysł Ziemniaczany Polziem S.A. Luboń 125,8
785 Inter – Optyk Sp. z o.o. Sp.K. Andrychów 124,7
786 Aste Sp. z o.o. Kowale 124,6
787 Claas Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 124,6
788 Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 124,2
789 Bracco Imaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 124,2
790 Lexari Sp. z o.o. Łódź 124,1
791 PHU GROT Jacek Olszewski Pisz 124,1
792 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe EJ Józef Janusz Zamojtuk Jasionówka 124,1
793 Irma Sp. z o.o. sp.k. Siepraw 124
794 BIALMED Sp. z o.o. Warszawa 123,9
795 Kazar Group Sp. z o.o. Przemyśl 123,5
796 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Moszna-Parcela 123,4
797 Gumotiv Sp. z o.o. S.K. Mielec 123,2
798 Raitech Sp. z o.o. Brzoza 122,9
799 Fanex Trade Sp. z o.o. S.K. Reda 122,8
800 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hydraulik Kazimierz Konat, Renata Konat sp.j. Grupa Sbs Tuchola 122,8
801 P.S. Trading – Stolker Peter, sp.j. Ołtarzew 122,5
802 INTER – VION S.A. Warszawa 122,3
803 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 122,2
804 Saturn Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. Opoczno 122,1
805 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 122,1
806 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 122,1
807 Trane Poland Sp. z o.o. Warszawa 121,9
808 Automat Spec Sp. z o.o. S.K. Kaszów 121,8
809 Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. Zielona Góra 121,7
810 San-Kow sp.j. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 121,7
811 E-Commerce Partners Sp. z o.o. Częstochowa 121,4
812 Universal-Stal Sp. z o.o. Gliwice 121,3
813 Heli Sp. z o.o. Invest S.K. Warszawa 121,2
814 EPEE Polska Sp. z o.o. Szczecin 121,2
815 Firma Ol-Term Rudziński Trusielewicz sp.j. Olsztyn 120,9
816 Arco Paweł Nagły, Jacek Dudak sp.j. Katowice 120,8
817 Brita Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 120,8
818 Aep Rybicki, Zawada sp.j. Zębowice 120,7
819 Diagnosis S.A. Białystok 120,7
820 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 120,6
821 Poltra Sp. z o.o. Stalowa Wola 120,6
822 Liteximp Sp. z o.o. Prostki 120,5
823 Design Light Sp. z o.o. Głuchołazy 120,4
824 Kodak Polska Sp. z o.o. Warszawa 120,4
825 GF Corp Sp. z o.o. S.K. Wrocław 120,2
826 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 120,1
827 H 500 Sp. z o.o. P 500 S.K.A. Warszawa 120,1
828 Bialpak Choromański, Leszczyński sp.j. Biała Podlaska 120,1
829 XTG Sp. Z.O.O Wrocław 120
830 Medim Sp. z o.o. Piaseczno 119,9
831 Sat Sp. z o.o. Poznań 119,8
832 Chiorino Sp. z o.o. Bydgoszcz 119,6
833 Stacja Paliw Szarkowicz SILO-TRANS SZARKOWICZ Paweł Szarkowicz Koszyce Małe 119,4
834 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 119,4
835 Beta Polska Sp. z o.o. Skarbimierzyce 119,3
836 Faxtel Chrzanowski sp.j. Katowice 119
837 Bartex Sp. z o.o. Chruściel 118,8
838 Air-Com Pneumatyka Automatyka Sp. z o.o. sp.k. Długołęka 118,8
839 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 118,7
840 Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena Jelcz-Laskowice 118,6
841 COMAD Sp. z o.o. Szczecin 118,4
842 P.P.H.U. J.R.T.W.M. – Krawczyk – sp.j. Otwock 118,3
843 P.B.W.C. Sp. z o.o. Potrzanowo 118,2
844 Ideus Sp. z o.o. Chorzów 118
845 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 117,8
846 JACQUET POLSKA Sp. z o.o. Mysłowice 117,8
847 Przedsiębiorstwo Handlowe Agroskład sp.j. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Józefin 117,8
848 Cornelius Polska Sp. z o.o. Warszawa 117,8
849 BIAMEDITEK Sp. z o.o. Białystok 117,7
850 Metall-Expres Sp. z o.o. Rzeszów 117,7
851 Lenz-Urządzenia Dla Elektroniki F.Gorol sp.j. Tychy 117,6
852 Polit-Elektronik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 117,5
853 BSK RETURN S.A. Zawiercie 117,5
854 Pro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 117,4
855 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Roxy D.Piszczek, E.Piszczek sp.j. Gierałtowice 117,3
856 CTC CLATRONIC Sp. z o.o. Opole 117,2
857 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JAN Jan Burkat Dobczyce 117,1
858 PHU JAN JAN BURKAT sp. z o.o. Dobczyce 117,1
859 Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. Warszawa 117
860 Kol-Dental Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 116,9
861 ASCLEPIOS S.A. Wrocław 116,7
862 Haulotte Polska Sp. z o.o. Janki 116,5
863 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 116,5
864 Chiesi Poland Sp. z o.o. Warszawa 116,4
865 Nexeo Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 116,4
866 Zacisze S.A. Warszawa 116,3
867 Natom Logistic Sp. z o.o. Chocicza 116,3
868 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 116,3
869 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 115,8
870 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 115,8
871 Profine Polska Sp. z o.o. Wrocław 115,8
872 Kompania Leśna Chodkiewicz, Mazurkiewicz, Petrykowski sp. j. Nowy Dwór-Parcela 115,7
873 Jasper Sp. z o.o. Kraków 115,7
874 Gram Sadeccy sp.j. Płock 115,6
875 Gg Stores Sp. z o.o. sp.k. Kraków 115,4
876 Centralbud Hurtownia Instalacyjna – Grupa Sbs Andrzej Mielcarek sp.j. Bydgoszcz 115,3
877 Promark S.A. Warszawa 115,2
878 SAVI TECHNOLOGIE Sp. z o.o. S.K. Psary 115,2
879 Inmedio Sp. z o.o. Warszawa 115,2
880 Essilor Polonia Sp. z o.o. Warszawa 115,1
881 Merkury S.A. Białystok 115,1
882 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 115,1
883 Wassyl Sp. z o.o. S.K. Wrocław 114,9
884 Maxx10group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 114,7
885 Puccini Sp. z o.o. Skarbimierzyce 114,6
886 AERO – GSE Sp. z o.o. sp.k. Kraków 114,6
887 Babysky Sp. z o.o. S.K. Rogoźnik 114,4
888 RSY S.A. Iława 114,3
889 AS Bylak i Wspólnicy S.J. Suwałki 114,3
890 H 500 Sp. z o.o. G 50 0 S.K.A. Warszawa 114
891 BUSCH POLSKA Sp. z o.o. Nowa Wieś 113,9
892 Rydzewski-K.Rydzewski T.Rydzewska S.J. Ełk 113,9
893 CENEGA S.A. Warszawa 113,9
894 Kompol Sp. z o.o. Kozerki 113,8
895 App Sp. z o.o. Września 113,8
896 IMPAKT S.A. Mosina 113,7
897 Zeppelin Polska Sp. z o.o. Kajetany 113,6
898 Grupa Zachodnia Sp. z o.o. S.K. Sierosław 113,5
899 CNX Rydzińska, Zimnowodzka S.J. Warszawa 113,5
900 CRIF Sp. z o.o. Kraków 113,4
901 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 113,4
902 SPOŁEM Tarnowska Spółdzielnia Spożywców Tarnów 113,3
903 Iglotech Sp. z o.o. Kwidzyn 113,3
904 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 113,2
905 P.A.T. Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 113,2
906 Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Warszawa 113,2
907 Imperia Group S.A. Wągrowiec 113,1
908 Imso Sp. z o.o. Koszalin 113,1
909 Milar – Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 113,1
910 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Wiktoria Morawiec Aleksandra Morawiec Dawid Morawiec sp. j. Doruchów 113
911 GAMABIK Malec Chorobik Gawęda S. J. Kraków 113
912 LS Asmet Sp. z o.o. S. K. A. Reguły 112,8
913 Machine Tools International Sp. z o.o. Rybnik 112,7
914 Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk 112,6
915 Em & Em M. Pietrucha M. Deptuła sp.j. Warszawa 112,6
916 Apteka Słoneczna Kwiecień Kraków Szkolne sp.j. Kraków 112,5
917 Coty Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 112,4
918 Euro Kiela sp.j. Bierzwnik 112,3
919 SAD OIL F H U JANUSZ SADECKI Rumia 112,1
920 Grosik Krzesiński i Spółka, sp.j. Białobrzegi 112
921 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j. Przemyśl 112
922 Voltex Sp. z o.o. Lubin 111,9
923 GDAŃSKDIS Sp. z o.o. Gdańsk 111,8
924 AFRISO Sp. z o.o. Szałsza 111,7
925 Kuchinox Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 111,4
926 Pas Katowice Sp. z o.o. Imielin 111,2
927 KVERNELAND Group Polska Sp. z o.o. Toruń 111
928 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stollido Lidia i Stanisław Kulejewscy sp.j. Panki 111
929 Firma Handlowa D&S Drapała, Szerląg S.J. Bogoniowice 110,8
930 Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak, Monika Bijak, Krystian Bijak sp.j. Zawiercie 110,8
931 Ateq Pl Sp. z o.o. Warszawa 110,7
932 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VI sp.k. Warszawa 110,7
933 Abplanalp Sp. z o.o. Warszawa 110,6
934 Firma BEHRENDT – Grupa SBS Marian Behrendt Brodnica 110,5
935 SIA Abrasives Polska Sp. z o.o. Łozienica 110,5
936 Brand Distribution Trade Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 110,5
937 Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Poznań 109,9
938 C&C Partners Sp. z o.o. Leszno 109,8
939 Delfin Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 109,7
940 ROBOD S.A. Gdańsk 109,6
941 Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 109,4
942 Ins-El sp.j. Paweł Zdanowski Izabela Gębicka-Zdanowska Łódź 109,3
943 HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Wieliczka 109,3
944 Orbitvu Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 108,8
945 Häfele Polska Sp. z o.o. Mirków 108,7
946 Almagna Sp. z o.o. Wrocław 108,6
947 Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. Warszawa 108,6
948 Das Company Sp. z o.o. Trzebinia 108,4
949 Verdeston Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 108,3
950 Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa Rzeszów 108,2
951 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Świnoujściu Świnoujście 107,9
952 Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 107,8
953 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 107,8
954 Perfect Displays Sp. z o.o. Warszawa 107,7
955 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 107,6
956 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz sp.j. Warszawa 107,6
957 Renex Sp. z o.o. S.K. Włocławek 107,4
958 Hurtownia Oświetlenia Lux Sp. z o.o. S.K. Warszawa 107,1
959 Taranko Sp. z o.o. Gdańsk 107
960 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 106,8
961 Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. Ostrołęka 106,7
962 Orbico Salon Professional Sp. z o.o. Warszawa 106,7
963 Zm Invest Sp. z o.o. sp.k. Ropczyce 106,6
964 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Ambit Sp. z o.o. Białystok 106,6
965 ARGO S.A. Gdańsk 106,6
966 Sikla Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 106,6
967 Jazgot Sp. z o.o. S.K. Łąka 106,5
968 Vivamix J.Radzikowski S.J. Warszawa 106,5
969 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 106,3
970 PASSEROTTI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 106,2
971 Promet Sp. z o.o. Grudziądz 106,1
972 Ad – System Sp. z o.o. Kraków 106,1
973 Bebio Sp. z o.o. Warszawa 105,9
974 Ampere Polska Sp. z o.o. Wrocław 105,9
975 Tragar Trąbka sp.j. Zebrzydowice 105,4
976 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 105,4
977 Pako Lorente Chrapkowicz Magiera sp.j. Kęty 105,4
978 Alfa Sigma Polska Sp. z o.o. Warszawa 105,4
979 E100 INTERNATIONAL TRADE sp. z o.o. Warszawa 105,3
980 Vincent Sp. z o.o. Gdańsk 105,3
981 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K. Sady 105,1
982 POLY TOR Sp. z o.o. Toruń 104,8
983 Aristo Pharma Sp. z o.o. Warszawa 104,8
984 JM Data Sp. z o.o. S.K. Warszawa 104,8
985 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 104,5
986 Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu sp.j. Kielce 104,4
987 KACZMAREK ELECTRIC S.A. Wolsztyn 104,4
988 Grupa Tom – Drew Sp. z o.o. sp.k. Dobre 104,4
989 CHEM-GLAS Sp. z o.o. S.K. Skiereszewo 104,3
990 Profi M Tec Psg Silesia Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 104,1
991 Danhoss Sp. z o.o. S.K. Chełmno 104,1
992 Delfarma Sp. z o.o. Łódź 104
993 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 103,9
994 PMC Hydraulika Sp. z o.o. Rosówek 103,9
995 Nowy Targdis Sp. z o.o. S.K. Nowy Targ 103,8
996 Immergas Polska sp. z o.o. Łódź 103,8
997 Farmer Raniś – Zmyślony sp.j. Fabianów 103,7
998 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 103,6
999 Partex Marking Systems Sp. z o.o. Lubicz Dolny 103,6
1000 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 103,5
1001 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 103,5
1002 Shire Polska Sp. z o.o. Warszawa 103,4
1003 Profis Over Europe Sp. z o.o. Spółka Komandtowa Klembów 103,4
1004 Parfum Company Sp. z o.o. S.K.A. Zakręt 103,4
1005 LOB Master Key Sp. z o.o. Leszno 103,3
1006 Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. Warszawa 103,2
1007 KIM GROUP KUCZEK I GAWEŁ sp. j. Kraków 103
1008 Hurtownia Leków Weterynaryjnych AGA-VET Piotr Kwieciński & Agata Kwiecińska S.J. Brudzew 102,9
1009 Mazur S.J. Wrocław 102,9
1010 Farex Sp. z o.o. S.K. Węgrów 102,9
1011 Distance S.A. Poznań 102,8
1012 AMPER B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 102,7
1013 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 102,5
1014 Prouvé Sp. z o.o. S.K. Wrocław 102,5
1015 Free Polska Sp. z o.o. Kraków 102,3
1016 Uniferm Polska Sp. z o.o. Poznań 102,3
1017 Brandline Group Sp. z o.o. Poznań 102,2
1018 Cobby Sp. z o.o. sp.k. Poznań 102,2
1019 Rzeszówdis Sp. z o.o. Rzeszów 102,2
1020 Sonia Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Starowa Góra 102,1
1021 Kosmaz Sp. z o.o. Koszalin 102,1
1022 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 102
1023 FLORADA Sp. z o.o. Zielonka 102
1024 WOBI-STAL Sp. z o.o. Warszawa 101,8
1025 Polski Lek – Dystrybucja Sp. z o.o. Wadowice 101,7
1026 Ramiz Sp. z o.o. S.K. Kraków 101,6
1027 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 101,5
1028 Lides Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 101,5
1029 Comef Sp. z o.o. S.K. Katowice 101,4
1030 Sweet Gallery Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 101,3
1031 Centrum Motoryzacji P.Czyżycki sp.j. Gnojnik 101,3
1032 Oysho Polska Sp. z o.o. Warszawa 101,3
1033 IKA Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 101,1
1034 Orbico Style Sp. z o.o. Warszawa 100,9
1035 Aniro Sp. z o.o. Toruń 100,8
1036 Hermes Sławomir Zalech sp.k. Mirosław 100,5
1037 Hurtownia Farmaceutyczna Ismed sp.j. Mgr Farm. Janina Gierłowska – Andrzej Gierłowski Otwock 100,3
1038 Spółdzielnia Stw w Bolesławcu Bolesławiec 100,2
1039 Spectra Lighting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 100,1
1040 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Śródka 100,1
1041 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 99,8
1042 ABBVIE Sp. z o.o. Warszawa 99,6
1043 Heating Sp. z o.o. Rzeszów 99,4
1044 Rader sp.j. Piotr Szettel i Piotr Gałęski Piła 99,4
1045 Snap Outdoor Sp. z o.o. Zabrze 99,2
1046 Salonika S. Konarski; A. Wasilewska sp.j. Lublin 99,2
1047 Elmark Automatyka S.A. Warszawa 99,1
1048 Metalwit Łukasz Nadolski Białe Błota 98,9
1049 Egora Sp. z o.o. S.K. Warszawa 98,9
1050 HANSA – FLEX Sp. z o.o. Poznań 98,9
1051 Ergomat Sp. z o.o. Stawiszcze 98,8
1052 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 98,8
1053 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 98,8
1054 King Tony Polska M. Chudy, J.Siemienas, M.Szymankiewicz sp.j. Komorniki 98,6
1055 Came Poland Sp. z o.o. Marki 98,5
1056 Malibu Pc R. Bujalski, W. Dejer i R. Maciak sp.j. Warszawa 98,3
1057 MPM AGD S.A. Milanówek 98,2
1058 Akrostal Sp. z o.o. Garbatka 98,2
1059 Genesis Pharm Sp. z o.o. sp.k. Łódź 98,1
1060 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 98
1061 Agawa Sp. z o.o. sp.k. Jawczyce 97,9
1062 Star-Pak Sp. z o.o. Olsztyn 97,9
1063 Jsd Polska Sp. z o.o. Warszawa 97,8
1064 Misico Sp. z o.o. S.K. Łódź 97,7
1065 Manuli Ekobal Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 97,7
1066 Tgl Poland Sp. z o.o. Poznań 97,3
1067 CSG S.A. Kraków 97,3
1068 Cosmetics & Chem Sp. z o.o. Warszawa 97,3
1069 Mptech Sp. z o.o. Warszawa 97,2
1070 NSS Sp. z o.o. Warszawa 97,1
1071 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 97,1
1072 PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o. Słupsk 97,1
1073 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella Warszawa 97
1074 Esab Polska Sp. z o.o. Katowice 96,9
1075 HOBBS Sp. z o.o. Warszawa 96,7
1076 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 96,7
1077 THI Sp. z o.o. S.K. Łódź 96,7
1078 Leczenie w Dobrej Cenie Sp. z o.o. S.K. Łódź 96,5
1079 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Stęszew 96,5
1080 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 96,4
1081 Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski Szymon Rakoniewice 96,3
1082 PGE Paliwa Sp. z o.o. Kraków 96,2
1083 Novo S.A. Tychy 96,1
1084 Dehak Sp. z o.o. sp.k. Katowice 96,1
1085 Euro Vinyl Sp. z o.o. Macierzysz 96
1086 Grafe Polska Sp. z o.o. Lubliniec 95,8
1087 Aswo Pl Pobrotyń sp.j. Koszalin 95,8
1088 Panaceum Jaszczuk sp.j. Piastów 95,7
1089 Smalltronic.Pl Sp. z o.o. S.K. Wyszków 95,7
1090 TWIST – POL Sp. z o.o. Kobiele Wielkie 95,5
1091 KAPRYS-MET Maria Gniadek, Jacek Gniadek S.J. Rzeszotary 95,5
1092 Refrigas Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 95,4
1093 FAAC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 95,4
1094 HTI BP Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 95,2
1095 PARTNER Sp. z o.o. Lipno 95
1096 Horeca Service Sp. z o.o. Wrocław 95
1097 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 94,9
1098 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 94,9
1099 VELUX – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 94,7
1100 Westerberg Sp. z o.o. Jaworzno 94,6
1101 Denison D. Biernat, M. Biernat S.J. Niepołomice 94,4
1102 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 94,4
1103 Iscar-Poland sp. z o.o. Katowice 94,2
1104 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 94,2
1105 Telka S.A. Spalice 94,2
1106 NOVO NORDISK PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 94,1
1107 HUTTENES – ALBERTUS POLSKA Sp. z o.o. Lublin 94,1
1108 Cortina Poland Sp. z o.o. S.K. Katowice 94,1
1109 MULTIFARB Sp. z o.o. Rzeszów 94
1110 Racksystem Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 94
1111 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 93,8
1112 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 93,8
1113 Evoca Poland Sp. z o.o. Warszawa 93,6
1114 Medservice Pro Bis Sp. z o.o. S.K. Katowice 93,6
1115 Multi-Decor Sp. z o.o. Całowanie 93,4
1116 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 93,4
1117 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Bydgoszcz S.K. Bydgoszcz 93,3
1118 PROSPER S.A. Toruń 93,1
1119 Fabryka Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o. Kościan 93
1120 Alstor A.Zwierzynski i Wspólnicy sp.j. Warszawa 93
1121 Lancerto S.A. Łańcut 93
1122 Agro Sznajder Sp. z o.o. Olsztyn 93
1123 Fabryka Sypialni Sp. z o.o. S.K. Warszawa 93
1124 Eco Logistyka Sp. z o.o. Opole 92,9
1125 Olkop Sp. z o.o. Frydrychowo 92,7
1126 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 92,6
1127 Hanpik Sp. z o.o. Kielce 92,6
1128 Maciejka Footwear Sp. z o.o. S.K. Gniezno 92,5
1129 Hako Polska Sp. z o.o. Kraków 92,4
1130 Agamet Sp. z o.o. sp.k. Marki 92,4
1131 Auto Port Renice sp.j. Bogusławska Renice 92,3
1132 Eurohyp Finanz AG S.A. Cedynia 92,3
1133 EPCD Sp. z o.o. Warszawa 92,2
1134 Apteki Centrum sp.j., A.Budziak, B.Ficek Elbląg 92
1135 MJM Feel Safe Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 91,8
1136 Petrojet Sp. z o.o. Kieszek 91,7
1137 Green Lights Holding Sp. z o.o. Warszawa 91,7
1138 SLOVRUR Sp. z o.o. Stalowa Wola 91,7
1139 Impol-1 F.Szafrański sp.j. Warszawa 91,7
1140 PRYMUS S.A. Tychy 91,6
1141 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOS JAN KOS Nowy Sącz 91,6
1142 Dorian Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki sp.j. Michałów-Reginów 91,5
1143 Astra Sp. z o.o. Wrocław 91,3
1144 Berner Polska Sp. z o.o. Kraków 91,3
1145 Flotex Polska II Sp. z o.o. Sp.K. Rzeszów 91,2
1146 DPM Industry Sp. z o.o. Gasenergy sp.k. Bytom 91,1
1147 SOUDAL Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 90,8
1148 Zomax Sp. z o.o. sp.k. Poraj 90,6
1149 Metalcom Sp. z o.o. Wrocław 90,6
1150 Mtl Asco Sp. z o.o. Pyskowice 90,6
1151 Hexagon Metrology Sp. z o.o. Kraków 90,4
1152 Hurtownia Elektrotechniczna MAPEX S.J. P. Lesz, A. Lesz Pabianice 90,4
1153 Armedical Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 90,3
1154 P.A.D. Technologies Ltd Sp. z o.o. Warszawa 90,2
1155 Etak Sp. z o.o. S.K. Wadowice 90,1
1156 Samwha Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 90
1157 Narzędzia Sp. z o.o. Gdańsk 90
1158 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Szczecin S.K. Warzymice 89,9
1159 Makeitright Sp. z o.o. Warszawa 89,8
1160 Zentiva Polska Sp. z o.o. Warszawa 89,8
1161 Iturri Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 89,7
1162 Primavera Parfum Sp. z o.o. S.K. Warszawa 89,6
1163 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 89,6
1164 Simedu Sp. z o.o. Zielona Góra 89,6
1165 CEFARM – KRAKÓW S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Kraków 89,5
1166 Umakow Polska Sp. z o.o. Zabrze 89,4
1167 Trytyt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 89,3
1168 Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki sp.j. Czaple 89,1
1169 Arcturus Sp. z o.o. Szczecin 89
1170 Grospol Jędruch sp.j. Ząbki 89
1171 Węglopasz Sp. z o.o. Poznań 89
1172 Ksb Polska Sp. z o.o. Bronisze 89
1173 Bakata Design Aleksandra Lampka Skowrońska S. J. Wrocław 88,9
1174 Eko-Light Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 88,9
1175 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Techsam Woch sp. j. Lublin 88,9
1176 Fast Group Sp. z o.o. Warszawa 88,8
1177 Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Wytwórcze Multimat Nowy Sącz 88,7
1178 PZ Cussons Polska S.A. w likwidacji Warszawa 88,7
1179 Grudnik Sp. z o.o. Kraków 88,6
1180 Gdyńska Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska w likwidacji Gdynia 88,6
1181 Marek Szaniewski LAS VEGAS Poznań 88,5
1182 Karbon 2 Sp. z o.o. Katowice 88,4
1183 4iq Group Sp. z o.o. Iława 88,2
1184 Simaxtkaniny Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 88,2
1185 Polanik Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 88,2
1186 PU-H GAZOL Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński S.J. Międzyrzec Podlaski 88,2
1187 Pol Perfect Sp. z o.o. Warszawa 88,1
1188 Coltex Rogala sp.j. Gdańsk 88,1
1189 FOLPOLTER II Sp. z o.o. S.K. Jasło 88
1190 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Omega Łukasz Sosnowski Bogusław Stempień, S.J. Szczekociny 87,9
1191 PW WENTA Sp. z o.o. Frysztak 87,7
1192 SKYMASTER Sp. z o.o. S.K. Kozerki 87,7
1193 Erze Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 87,6
1194 Kennametal Sp. z o.o. Żory 87,3
1195 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Żory 87,2
1196 Unigaz – Marczak i Przybysz – sp.j. Tłuszcz 87,1
1197 Baza Maszynowa Danex D. Krajewski, J. Siwik. sp.j. Rogienice Wielkie 86,9
1198 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 86,9
1199 Leobert Sp. z o.o. S.K. Nisko 86,9
1200 Granulat-Chmielarz sp.j. Częstochowa 86,8
1201 Fujifilm Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 86,8
1202 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 86,7
1203 Garmin Polska Sp. z o.o. Warszawa 86,7
1204 Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o. Rudniki 86,5
1205 Megael Sp. z o.o. Tarnów 86,4
1206 Flora Sp. z o.o. Praszka 86,3
1207 Abena Polska Sp. z o.o. Łozienica 86,3
1208 Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 86,2
1209 Ferrus Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 86,1
1210 Qartex Sp. j. Marek Małkiewicz, Jacek Małkiewicz, Artur Ulanowski, Dorota Kardasz Tuplice 86,1
1211 Tekstylia Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grochowski Robert Brzozowski Łukasz sp.j. Nadolice Wielkie 85,9
1212 Kaliber Sp. z o.o. Warszawa 85,9
1213 Krones Sp. z o.o. Warszawa 85,8
1214 sp.j. City Market Adam Czekajewski i Inni Kraków 85,7
1215 Enerpol S.C. Bogusława Żabkiewicz, Bartłomiej Żabkiewicz, Kamila Żabkiewicz Szczecin 85,6
1216 Aurepio Sp. z o.o. Warszawa 85,6
1217 AB-MICRO Sp. z o.o. Warszawa 85,5
1218 Yasumi Sp. z o.o. S.K. Kalisz 85,2
1219 Firma Handlowa MASZ Dariusz Malinowski Gliwice 85,2
1220 KRZYSZTOF ANTCZAK ZAKŁADTRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY SPÓŁKA JAWNA Sierakowo 85,1
1221 Ravel – Sp. z o.o. Poznań 85
1222 Igus Sp. z o.o. Warszawa 84,9
1223 Entalpia Europe Sp. z o.o. Sieradz 84,9
1224 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eljot Jacek Jurkiewicz, Włodzimierz Lewandowski sp.j. Frydrychowo 84,9
1225 Ergosystem sp.j. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr Warszawa 84,8
1226 Tece Sp. z o.o. Strzelin 84,7
1227 DC Nowak Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 84,7
1228 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 84,5
1229 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 84,4
1230 Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz sp.j. Darłowo 84,4
1231 Hegen Polska Sp. z o.o. Olkusz 84,4
1232 Quay Biuro Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Poznań 84,3
1233 Awmet Wolniewicz sp.j. Chrzanów Duży 84,3
1234 Oticon Polska Sp. z o.o. Warszawa 84,1
1235 Extradom.Pl Sp. z o.o. Wrocław 84,1
1236 Eurohit Sp. z o.o. Warszawa 83,9
1237 Novaphone Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 83,8
1238 W.P.C. Sp. z o.o. Warszawa 83,7
1239 Goshe Sp. z o.o. Olsztyn 83,7
1240 Scanditron Sp. z o.o. Łódź 83,6
1241 Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. Warszawa 83,6
1242 Omt Group Sp. z o.o. Dopiewiec 83,6
1243 MAS TRADING Sp. z o.o. S.K. Warszawa 83,6
1244 P.P.H.U. AS KOMIS AGD, RTV Tomasz Duma, Robert Ciepłucha S.C. Gdańsk 83,5
1245 Rudex – J. Rudek, M. Rudek sp.j. Częstochowa 83,4
1246 Profarb Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 83,3
1247 RM Gastro Polska Sp. z o.o. Ustroń 83,3
1248 Raven Rafał Ziobro Adam Zych sp.j. Kraków 83,2
1249 COLOPLAST Sp. z o.o. Warszawa 83,2
1250 Technologies 4ALL Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 83,2
1251 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 83,1
1252 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Solvent Export- Import M. M. Cichońscy S.J. Płock 83,1
1253 Baltrade Sp. z o.o. Gdańsk 82,9
1254 Hsm Polska sp. z o.o. Warszawa 82,9
1255 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 82,9
1256 East-Pol Sp. z o.o. sp.k. Kraków 82,9
1257 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 82,9
1258 Dimida Sp. z o.o. Warszawa 82,8
1259 M.B.Market Ltd. – Sp. z o.o. Solec 82,8
1260 PRO-CAR Zbigniew Doniec Kraków 82,8
1261 Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki Warszawa 82,8
1262 Osadkowski S.A. Bierutów 82,8
1263 Vescom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 82,7
1264 Aura-Giers sp.j. Szczecin 82,6
1265 Diversey Polska Sp. z o.o. Warszawa 82,6
1266 Metal Technics Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 82,5
1267 Osram Sp. z o.o. Warszawa 82,5
1268 Pc Print sp.j. Krystyna i Piotr Cippert Warszawa 82,3
1269 Horex A. i E. Horoszkiewicz sp.j. Gubin 82,1
1270 MULTIPACK MAREK KIEŁB sp. j. Sokołów Małopolski 82,1
1271 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wamex Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 82
1272 Bdr Thermea Poland Sp. z o.o. Wrocław 82
1273 Flint Cps Inks Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 82
1274 Agrolex Sp. z o.o. Pyrzyce 82
1275 Xbrands Sp. z o.o. S.K. Warszawa 82
1276 Moda Club Pl Sp. z o.o. S.K. Rzgów 82
1277 Murrelektronik Sp. z o.o. Katowice 81,9
1278 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 81,8
1279 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech sp.j. Faustyn, Rafał, Robert Czajgucki Wrocław 81,7
1280 Mgm Pharma Sp. z o.o. S.K. Łódź 81,7
1281 ELMAR sp. z o.o. Trzebnica 81,7
1282 VINCENT Sp. z o.o. Kraków 81,4
1283 BOWIM S.A. Sosnowiec 81,3
1284 Antiaging Institute Sp. z o.o. S.K. Warszawa 81,3
1285 Hert Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 81,2
1286 NIKE RETAIL POLAND sp. z o.o. Warszawa 81,1
1287 Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski sp.j. Tarnowskie Góry 81,1
1288 Adifeed Sp. z o.o. Warszawa 81
1289 CSi S.A. Kraków 80,9
1290 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna sp.j. Cieszyn 80,9
1291 Azelis Poland Sp. z o.o. Poznań 80,7
1292 Zamkon Armaturen Sp. z o.o. sp.k. Kędzierzyn-Koźle 80,6
1293 Panmar Czekańska Szmyd sp.j. Krosno 80,5
1294 Fackelmann Polska Sp. z o.o. Tomice 80,5
1295 Pryzmet G. Pudełko S.J. Lublin 80,5
1296 Dpm Industry Sp. z o.o. sp.k. Bytom 80,4
1297 MERAZET S.A. Poznań 80,4
1298 Gog Sp. z o.o. Warszawa 80,4
1299 Seba Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 80,3
1300 Markat Sp. z o.o. Brody 80,3
1301 Lucta Polska Sp. z o.o. Katowice 80,2
1302 Prohaccp Sp. z o.o. Kielce 80,2
1303 Grupa CZH S.A. Katowice 80,1
1304 CENTRUM HANDLOWO USŁUGOWE BUGAJ TOMASZ BUGAJ Zągoty 80
1305 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JAREKS Wiesław Fajtek Kościerzyna 80
1306 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 80
1307 DOMEX EDWARD CZUB Garwolin 79,9
1308 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Popularna Barbara Popławska Warszawa 79,9
1309 EP Coal Trading Polska S.A. Czechowice-Dziedzice 79,8
1310 Kucza sp.j. Rybnik 79,8
1311 Sortex Sp. z o.o. Brzeszcze 79,8
1312 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 79,7
1313 Mapro Polska S.A. Częstochowa 79,6
1314 Amer Sports Poland Sp. z o.o. Kraków 79,6
1315 Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Staladam sp.j. Adam Czepiel, Barbara Czepiel Janowice 79,6
1316 Sunrise Medical Poland Sp. z o.o. Łódź 79,4
1317 B. Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 79,4
1318 Fhc-2 Sp. z o.o. Komorniki 79,3
1319 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.j. Kraków 79,2
1320 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 79,2
1321 OCM Karol Stępek Grzegorz Smoła S.J. Niepołomice 79,1
1322 BE Poland Think, Solve & Execute Sp. z o.o. Warszawa 79,1
1323 Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.K Warszawa 78,9
1324 Anchem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 78,9
1325 MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o. Zabrze 78,8
1326 Bilans Sp. z o.o. Słubice 78,8
1327 GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Warszawa 78,8
1328 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 78,7
1329 Berling S.A. Warszawa 78,6
1330 Qpharma Sp. z o.o. Warszawa 78,6
1331 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 78,6
1332 Ciesielscy sp.j. Mielec 78,5
1333 Boxertools Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 78,5
1334 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 78,5
1335 Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. Głogów 78,4
1336 Pro-Wet Śnioch,Wiese – sp.j. Koszalin 78,4
1337 Music Express K&K Jędrzejczyk S.J. Kuchary 78,4
1338 Herbalife Polska Sp. z o.o. Warszawa 78,3
1339 Farmamed Sp. z o.o. S.K. Klaudyn 78,3
1340 Autoimex Sp. z o.o. sp.k. Marki 78,2
1341 Mennica Skarbowa S.A. Warszawa 78,2
1342 Meditrans Sp. z o.o. SP.K. Kielce 78,2
1343 Avanti – Marczyk sp.j. Łódź 78,2
1344 Casp System Sp. z o.o. Jaworzno 78,1
1345 Aner Stal Sp. z o.o. S.K. Wrocław 78,1
1346 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dariusz Bobryk, Dorota Bobryk sp.j. Szczecin 78
1347 Bort-Wimar sp.j. Grodków 77,9
1348 Skłodowski sp.j. Zaręby Kościelne 77,8
1349 Jb Investments Sp. z o.o. Warszawa 77,7
1350 Caradon Polska Sp. z o.o. Kraków 77,7
1351 HYDRA-GRUPA SBS J. KŁOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Łask 77,6
1352 Melisa Farmacja Monika Sękowska-Plech sp.j. Stąporków 77,6
1353 Jarmag Sp. z o.o. Lublin 77,5
1354 Jab-Pol Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 77,4
1355 Aka Szczerbiccy sp.j. Wrocław 77,4
1356 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krakbud sp.j. Adam Krakowski, Bogdan Malik Zakliczyn 77,3
1357 For Ever Sp. z o.o. Warszawa 77,2
1358 Brylant sp.j. Grzegorz i Tomasz Szuba Karpacz 77,2
1359 Maco Polska Sp. z o.o. Gliwice 77
1360 Trokos Market Point Sp. z o.o. S.K. Gdów 77
1361 Inkom Instruments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 76,9
1362 Marel Polska Sp. z o.o. Warszawa 76,8
1363 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 76,8
1364 Ajg Uniwersam Grabczak sp.j. Góra Puławska 76,7
1365 ELEKTRO – SPARK Sp. z o.o. Lublin 76,7
1366 Racontrols Sp. z o.o. Katowice 76,6
1367 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro Hurt Aleksander Winter Sp. z o.o. Gniezno 76,6
1368 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 76,6
1369 SSI Schäfer Sp. z o.o. Warszawa 76,3
1370 Coltex ST Sp. z o.o. Warszawa 76,1
1371 Transbed Sp. z o.o. Pyrzowice 76,1
1372 4M M. Zięciak, P. Gałęski, R. Rabęda S.J. Krosno Odrzańskie 76
1373 Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Pofam- Poznań Sp. z o.o. Poznań 75,9
1374 JBF Development Group Sp. z o.o. Łódź 75,9
1375 WANZL Sp. z o.o. Nadarzyn 75,9
1376 Fabryka Maszyn Pralniczych Pramazut Sp. z o.o. Masłów Pierwszy 75,8
1377 Hranipex Sp. z o.o. Złotniki 75,6
1378 Ispot Poland Sp. z o.o. Warszawa 75,6
1379 Meblomoda Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 75,6
1380 SANOFI PASTEUR Sp. z o.o. Warszawa 75,6
1381 Marinex Maria Wieteska, Grzegorz Wieteska sp.j. Kompina 75,6
1382 Allergan Sp. z o.o. Warszawa 75,6
1383 PBH S.A. Bydgoszcz 75,6
1384 Solenis Poland Sp. z o.o. Warszawa 75,4
1385 JMP WÓZKI WIDŁOWE PALUCHIEWICZ S.J. Białystok 75,4
1386 Firma Handlowo-Usługowa Gl sp.j. Zbigniew Leżoń, Urszula Leżoń, Janusz Garbarz, Stefania Garbarz Dąbrowa Tarnowska 75,4
1387 Gravit Sp. z o.o. S.K. Lublin 75,4
1388 UNIMIL Sp. z o.o. Kraków 75,2
1389 ORNO-POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 75,1
1390 Pgd Polska Sp. z o.o. Poznań 75,1
1391 Same Dobre Apteki Sp. z o.o. Krasnystaw 75,1
1392 TPI Sp. z o.o. Warszawa 75
1393 MARSZAL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 74,9
1394 Nettle S.A. Wrocław 74,9
1395 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni Bochnia 74,8
1396 Procardia Medical Sp. z o.o. Warszawa 74,7
1397 HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 74,7
1398 NYNAS Sp. z o.o. Szczecin 74,6
1399 Chem-Gaz Sp. z o.o. Warszawa 74,6
1400 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 74,6
1401 Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o. Katowice 74,5
1402 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 74,5
1403 Lbiotica Sp. z o.o. Sopot 74,4
1404 PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy sp.j. Kraków 74,3
1405 Arge Paliwa Sp. z o.o. Kraków 74,3
1406 Pinia Sp. z o.o. Jarocin 74,2
1407 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 74,1
1408 Gambit Kutno Sp. z o.o. S.K. Kutno 74,1
1409 Leica Geosystems Sp. z o.o. Warszawa 74,1
1410 Fischer Polska Sp. z o.o. Kraków 74,1
1411 PHU GÓRMAX Sławomir Góral i Wspólnicy S.J. Węgrów 74,1
1412 PUH SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 73,9
1413 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 73,9
1414 Agrotank 2 M. Marcinkiewicz S.K. Gaj 73,9
1415 Tramco Sp. z o.o. Wolskie 73,9
1416 U Kubusia Sp. z o.o. S.K. Rawicz 73,9
1417 Diather Sp. z o.o. S.K. Warszawa 73,8
1418 Wostim S. Filipek sp.j. Woskrzenice Duże 73,8
1419 SPOŁEM PSS w Żyrardowie Żyrardów 73,7
1420 Videojet Technologies Sp. z o.o. Warszawa 73,6
1421 PPHU WĘGLO-STAL Waldemar Biskupek Gliwice 73,6
1422 KAROL KAROLINA LEWCZUK OSTROWIEC 15 78 600 WAŁCZ Ostrowiec 73,6
1423 GERDA Sp. z o.o. Sokołów 73,6
1424 Pionier Kowalińscy sp.j. Baranów 73,6
1425 Erkanto Sp. z o.o. Zielona Góra 73,6
1426 PREMA S.A. Warszawa 73,5
1427 Oaza Sp. z o.o. Zielona Góra 73,4
1428 SEMA – PRINT Sp. z o.o. S.K. Kraków 73,4
1429 Trans – Michor Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Kutno 73,3
1430 Hurtownia Zabawek Awz Zaremba, Wołoszyn sp.j. Gostyń 73,3
1431 Elmax-Hurt Żywicki sp.j. Tychy 73,1
1432 Sparta Sp. z o.o. Bogucin 73
1433 Bito Polska Sp. z o.o. Warszawa 72,9
1434 Api.pl Sp. z o.o. Rąbień 72,9
1435 VD Skrobacz i Kwiatkowscy Sp.J. Kraków 72,8
1436 TADEUSZ CHLEBOWICZ GRAFAPOL BIS Zakręt 72,8
1437 Medilab Firma Wytwórczo Usługowa Sp. z o.o. Białystok 72,8
1438 Spectro – Lab Sp. z o.o. Łomianki 72,7
1439 Market Budowlany Format Sp. z o.o. Zawiercie 72,7
1440 TALEX S.A. Poznań 72,7
1441 Zakład Obsługi Leśnictwa Hanna Skrodzka-Bałata, Piotr Bałata sp.j. Tarnobrzeg 72,6
1442 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remetex Andrzej Ludwikowski Bogumiła Ludwikowska sp.j. Dzierżoniów 72,6
1443 Jkk Pro-Moto Sp. z o.o. S.K. Katowice 72,4
1444 MERKURY AKCESORIA MEBLOWE MARIUSZ ADAMCZYK Kalwaria Zebrzydowska 72,4
1445 Ostrołękadis Sp. z o.o. Poznań 72,3
1446 WRI Sp. z o.o. S.K. Koziegłowy 72,1
1447 Korporacja Budowlano-Handlowa Akord Hernas,Komorowski sp.j. Kraków 72,1
1448 Akcess Starosta i Wspólnicy, sp.j. Białystok 72,1
1449 Promark Serwis Sp. z o.o. Warszawa 72,1
1450 Firma Tank sp.j. W.Konczalski M.Konczalski Toruń 72
1451 Ferox-Energy-Systems Sp. z o.o. Katowice 71,8
1452 New Markets Sp. z o.o. Warszawa 71,8
1453 Bresse Pol Sp. z o.o. Toruń 71,8
1454 Zwick Roell Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 71,8
1455 ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o. Katowice 71,8
1456 ROFOOD Export-Import Ryszard Ogonowski Warszawa 71,7
1457 GRAHA Franciszek Teterycz Sp. Komandytowa Warszawa 71,6
1458 For Light Jarosław Klicki, Małgorzata Klicka s.c. Bytom 71,6
1459 ZDZISŁAW BONKOWSKI A B C – Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 71,6
1460 Item Polska Sp. z o.o. Wrocław 71,6
1461 Rubi Polska Sp. z o.o. Warszawa 71,6
1462 Eprus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 71,5
1463 Jarbur Eurochem Wiesław Burek, Jarosław K.Rusek sp.j. Szydłowiec 71,4
1464 WSK International Sp. z o.o. Skawina 71,4
1465 Poligrafia Szczecin Best Sub Poland Sp. z o.o. Lipiany 71,4
1466 Inter Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 71,3
1467 Atlantic Mobile Accessories Europe Sp. z o.o. Kraków 71,3
1468 57 Concepts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 71,3
1469 Globcolor Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Łódzki 71,3
1470 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE KOWALA PIOTR Rakoniewice 71,3
1471 Stolkom Sp. z o.o. Komorniki 71,3
1472 Ab System Sp. z o.o. Rydzyna 71,2
1473 Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. S.K. Gajków 71,2
1474 Baltic Spares Service Sp. z o.o. Gdańsk 71,2
1475 Toolmex Truck Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 71
1476 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 71
1477 Techniki Lakiernicze Sołtysiak S.J. Bieruń 70,9
1478 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 70,9
1479 Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp.j. Poznań 70,9
1480 ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 70,9
1481 Tormec Reduktor P.Mariański, D.Tomicki sp.j. Toruń 70,8
1482 Joanna Frąckowiak i Wspólnicy sp.j. Plewiska 70,8
1483 TST ECO Sp. z o.o. S.K. Mikołów 70,7
1484 Logis Med Sp. z o.o. Kraków 70,7
1485 A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 70,7
1486 Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie S.J. Grybów 70,7
1487 SYLWIA GORZOLKA Tarnowskie Góry 70,7
1488 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 70,6
1489 Optotech Medical Sp. z o.o. S.K. Niepołomice 70,6
1490 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szron Sp. z o.o. Jarosław 70,5
1491 ALBA BIS Sp. z o.o. Bydgoszcz 70,4
1492 Kontri Sp. z o.o. Białystok 70,4
1493 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Renox Mirosław Wielechowski- sp.j. Olsztyn 70,3
1494 Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 70,3
1495 Hydrokrak Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70,3
1496 Pueblo – Jacek Charkowski, Paweł Wiśniewski sp.j. Wrocław 70,2
1497 Engram Mmt Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 70,2
1498 Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o. Szczecin 70,2
1499 Zagroda Sp. z o.o. sp.k. Kraków 70,1
1500 Burchacińscy S.A. sp.k. Wieluń 69,8
1501 Tovares Sp. z o.o. Myślęcinek 69,8
1502 Beloil Polska Sp. z o.o. Warszawa 69,8
1503 Hurtel Sp. z o.o. Zielona Góra 69,7
1504 KGK Trade Sp. z o.o. S.K. Kraków 69,7
1505 Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. Dziekanów Polski 69,7
1506 PONAR Sp. z o.o. Żywiec 69,4
1507 Zenex Sp. z o.o. Jarocin 69,2
1508 Elżbieta Bartos Firma Handlowo Usługowa Piekoszów 69,2
1509 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Kalchem Spółka z o.o. Wielki Głęboczek 69,2
1510 Agrocentrum Sp. z o.o. Olszowa 69,1
1511 Ipsen Poland Sp. z o.o. Warszawa 69,1
1512 Rena – Pol Sp. z o.o. S.K. Łódź 69
1513 Termika Grala, Wojciechowski sp.j. Kalisz 69
1514 Nowa Elektro Sp. z o.o. Sady 69
1515 Thermoval Polska S.A. Warszawa 68,9
1516 ZŁOM TRANS A R WACŁAW sp. j. Bartoszów 68,9
1517 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jadwiga Paprocka Sp.K. Świdwin 68,8
1518 Unimet Józef Jemioła, Jacek Jemioła sp.j. Rzeszów 68,7
1519 Yujin Technology Poland Sp. z o.o. Pietrzykowice 68,6
1520 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 68,6
1521 Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Poznań 68,6
1522 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Koszalin S.K. Koszalin 68,6
1523 Faiveley Transport Polska Sp. z o.o. Poznań 68,5
1524 Puchland Grzegorz Chamera Przylep 68,5
1525 Eco Schulte Sp. z o.o. Janki 68,5
1526 ALINOX Sp. z o.o. Mysłowice 68,5
1527 SCM GROUP Polska Sp. z o.o. Suchy Las 68,5
1528 Owlie S.A. Stawiguda 68,5
1529 MAG – FERUM S.J. Nowy Sącz 68,5
1530 Hurtownia Smak Grzegorz Krężołek sp.j. Nowy Targ 68,4
1531 Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 68,3
1532 Rak And Roll sp.j. Rybnik 68,3
1533 POL-POWER Sp. z o.o. Komorniki 68,3
1534 TOMSOL Sp. z o.o. Koszalin 68,3
1535 Sagemcom Poland Sp. z o.o. Warszawa 68,2
1536 Toma Sp. z o.o. Wysogotowo 68,1
1537 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 68,1
1538 Hsh Chemie Sp. z o.o. Warszawa 68,1
1539 Statim Integrator Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 68,1
1540 FHU WILKOŁAZIAK Jacek Serwinek Wilkołaz Trzeci 68,1
1541 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bistar K. Burak i S-Ka sp.k. Białystok 68
1542 Fmc Agro Polska Sp. z o.o. Warszawa 67,8
1543 Arpol A. Braszak R. Wybieralski sp.j. Poznań 67,7
1544 Dks Sp. z o.o. Kowale 67,7
1545 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pryzmat Sp. z o.o. S.K. Hrubieszów 67,6
1546 Koper sp.j. Pilaszków 67,6
1547 MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. Wrocław 67,6
1548 Elektrogiełda Sz.Żaczkiewicz, M.Karliński sp.j. Łódź 67,6
1549 Idemia Poland Sp. z o.o. Kobyłka 67,6
1550 Tadar Sp. z o.o. sp.k. Jasin 67,5
1551 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 67,5
1552 Arteriae Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 67,5
1553 Anyro & Co Sp. z o.o. Warszawa 67,4
1554 INSTALACJA ŚWINARSCY sp. j. GRUPA SBS Zielonka 67,3
1555 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Domar S.A. Lublin 67,3
1556 Sinco Import Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna Łódź 67,3
1557 Góral i Wspólnicy sp.j. Roczyny 67,3
1558 Aurex Lpg Sp. z o.o. Kolonia Mrokowska 67,2
1559 Geotechnology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 67,2
1560 ISO TRADE Mateusz Lasota Legnica 67,2
1561 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 67,1
1562 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 67
1563 Best Przedsiębiorstwo Wielobranżowe sp.j. Centrum Bhp i P. Poż. Eugeniusz Garbera Zielona Góra 67
1564 Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Toruń 67
1565 Alumaster Polska Sp. z o.o. Toruń 67
1566 Społem Zakopane Sp. z o.o. Zakopane 66,9
1567 Total-Pack Sp. z o.o. Warszawa 66,9
1568 Greenpoint S.A. Kraków 66,8
1569 Oriontec Sp. z o.o. sp.k. Mazańcowice 66,7
1570 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Prodrex Sp. z o.o. Rudołtowice 66,6
1571 PerkinElmer Polska Sp. z o.o. Kraków 66,6
1572 IGEPA POLSKA Sp. z o.o. Kraków 66,6
1573 MPT PIK Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski sp.j. Września 66,6
1574 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 66,6
1575 Nutrex Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 66,5
1576 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy, sp.j. Płock 66,4
1577 Market Punkt 4 PL Sp. z o.o. S.K. Kraków 66,3
1578 Cps – Iep Sp. z o.o. Mareza 66,3
1579 P H U Mares Sp. z o.o. Włocławek 66,2
1580 Galvano – Partners Sp. z o.o. S.K. Łódź 66,2
1581 Consorte-Sr Sp. z o.o. Wrocław 66,2
1582 Rampers R.Ginalski, M.Zabłocka sp.j. Lublin 66,1
1583 Elektra Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 66
1584 Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik Kozy 66
1585 Waters Sp. z o.o. Warszawa 66
1586 Studiotech Poland Sp. z o.o. Warszawa 65,9
1587 Medinco Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 65,9
1588 Akson Sp. z o.o. S.K. Katowice 65,9
1589 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 65,9
1590 4CV Mobile Sp. z o.o. S.K. Warszawa 65,8
1591 Schaffner Sp. z o.o. S.K. Kraków 65,8
1592 Hawa S.A. Gniezno 65,8
1593 VIXX Sp. z o.o. sp.k. Orzesze 65,8
1594 Lgc Standards Sp. z o.o. Kiełpin 65,8
1595 KTR – Polska Sp. z o.o. Kraków 65,8
1596 Markizeta Witold, Henryk Solarscy sp.j. Skopanie 65,7
1597 Viridian Polska Sp. z o.o. Warszawa 65,7
1598 Artel Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 65,7
1599 Ima Schelling Polska Sp. z o.o. Kijewo 65,7
1600 Starway Sp. z o.o. S.K. Warszawa 65,6
1601 Systherm Danuta Gazińska sp.j. Poznań 65,6
1602 Evonik Nutrition & Care GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 65,5
1603 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 65,5
1604 Ecobike Sp. z o.o. Wrocław 65,4
1605 Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert sp.j. Nowy Targ 65,4
1606 Castolin Sp. z o.o. Gliwice 65,4
1607 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Metal Max J.Świętochowski, M.Świętochowska sp.j. Wyszków 65,4
1608 Domowe Sanatorium – Zimnoch, sp.j. Białystok 65,3
1609 H 500 Sp. z o.o. G 540 S.K.A. Warszawa 65,3
1610 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 65,2
1611 Bud-Rem-Stal Sp. z o.o. S.K. Siemoń 65,2
1612 Apteka Przyjazna Jacek Biernat Swarzędz 65,2
1613 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jawor Genowefa Grajkowska, Regina Libner sp.j. Mogilno 65,2
1614 Wodmax Sp. z o.o. Olsztyn 65,2
1615 Firma Handlowa Gucinex Rajmund Krakowski,Paweł Poraniewski sp.j. Gucin 65,2
1616 Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. Warszawa 65,1
1617 Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa w Tarczynie Tarczyn 65
1618 Premium-Lek Sp. z o.o. S.K. Biłgoraj 65
1619 Wimad sp.j. Dutkiewicz Majkut Winiarski Wrocław 64,9
1620 MEDICOM Sp. z o.o. Zabrze 64,9
1621 Seifert Polska Sp. z o.o. Mysłowice 64,9
1622 Balma Salon Firmowy Poznań Sp. z o.o. Poznań 64,8
1623 Anderwald Sp. z o.o. sp.k. Kadłub 64,7
1624 Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o. Łódź 64,7
1625 Sombin Stanisław Tyrała Sp. J. Jelenia Góra 64,7
1626 Mentor Sp. z o.o. S.K. Szczecin 64,7
1627 Mateus Sp. z o.o. Ząbki 64,7
1628 HTI BP Sp. z o.o. Centrum S.K. Łódź 64,6
1629 MGT Marta Tataj, Andrzej Dymek S.J. Łowicz 64,5
1630 Skup Sprzedaż Pierza i Puchu Export-Import Olszewski Paweł Włodzimirów 64,4
1631 Lauda Audio Adamowicz sp.j. Sopot 64,4
1632 Blue 8 Sp. z o.o. S.K. Kraków 64,4
1633 Bcd Polska Sp. z o.o. Warszawa 64,4
1634 Marrodent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 64,3
1635 Kedrion International GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 64,3
1636 Orion Sp. z o.o. Bogucin 64,3
1637 Anepol Harciarek sp.j. Dąbrowa Górnicza 64,3
1638 Zakład Zaopatrzenia Technicznego ARMA-POMP Grzegorz Marzec Zabrze 64,2
1639 GRZEŚ W. Szymczak S.J. Syców 64,1
1640 Im Plus Ilona i Andrzej Soleccy S.J. Łódź 64,1
1641 One System sp. z o.o. Warszawa 64,1
1642 PPHU Gama sp.j. Rurarz D., Rutkowski W. i Spółka Sokołów Podlaski 64,1
1643 CK Mediator Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 64,1
1644 Kar-Tel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 64
1645 Cft Polska Sp. z o.o. Tychy 64
1646 Aisko Artur Jackowicz sp.j. Magdalenka 63,9
1647 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmor sp.j. Waldemar Moryń Rafał Moryń Częstochowa 63,9
1648 Aplauz Sp. z o.o. Łomianki 63,9
1649 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Aptek MULTI PHARME S.A. Łomża 63,8
1650 PPHU WOJTEX WOJCIECH PASICH Przemyśl 63,8
1651 CID Lines Sp. z o.o. Niepruszewo 63,8
1652 Firma Elleena M. Apryjas, M. Raczyńska sp.j. Łapczyca 63,8
1653 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wtórmex Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 63,7
1654 METZŁOM Ligęza S. J. Słupsk 63,7
1655 Thorex Laskowscy sp.j. Łódź 63,7
1656 Aluteam-Alumeco Sp. z o.o. Rzeszów 63,6
1657 Heads Sp. z o.o. Kraków 63,6
1658 Inawera Dot Com Sp. z o.o. S.K. Turka 63,6
1659 Grupa Mnd Sp. z o.o. Działdowo 63,5
1660 Remei Polska Sp. z o.o. Opole 63,4
1661 Legic Kompania Importowa Dóbr Luksusowych Sp. z o.o. Warszawa 63,4
1662 Technozbyt – Witan sp.j. Gdańsk 63,3
1663 Cermag Sp. z o.o. Wrocław 63,3
1664 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 63,3
1665 SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o. Poznań 63,3
1666 GAZELA CICHY ANDRZEJ Wilkszyn 63,3
1667 Monnari Trade S.A. Łódź 63,3
1668 OPTILUM Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 63,2
1669 API Market Sp. z o.o. Wołomin 63,1
1670 Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o. Adamowizna 63,1
1671 A&K Hurt-Market Sp. z o.o. Mielec 63
1672 Blowtherm Polska Sp. z o.o. Piekary Śląskie 63
1673 Sklejka Trade W. Gromek I. Gromek T. Dondziło sp.j. Choroszcz 62,9
1674 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. Warszawa 62,9
1675 Creativa Sp. z o.o. Sp.K. Białystok 62,9
1676 Ledvance Sp. z o.o. Warszawa 62,9
1677 Stal Nowicki sp.j. Gdańsk 62,9
1678 Vitech Sp. z o.o. Jankowice 62,8
1679 Rpm Ph Sp. z o.o. Lubliniec 62,7
1680 Czm Intermag Sp. z o.o. Bydgoszcz 62,7
1681 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kielce 62,6
1682 Lublindis Polska Sp. z o.o. Lublin 62,6
1683 QUEST SC sp. z o.o. Piekoszów 62,5
1684 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxim Mieczysław Pałysa Paweł Pałysa sp.j. Garwolin 62,5
1685 ASTRA S.A. Warszawa 62,5
1686 Sünkel C.U.E. Sp. z o.o. Brójce 62,5
1687 Hadex – Gaz Sp. z o.o. Poznań 62,5
1688 Forfarm Sp. z o.o. Warszawa 62,4
1689 Produs Shop Services Sp. z o.o. Sękocin Nowy 62,4
1690 Travel Free Poland Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 62,4
1691 CORAX Sp. z o.o. Częstochowa 62,4
1692 As Vending Sp. z o.o. sp.k. Żory 62,4
1693 Gomuła sp.j. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 62,2
1694 PoznaLec Sp. z o.o. Poznań 62,2
1695 Euro-Hel Sp. z o.o. Czarnylas 62,1
1696 Góralmet Sp. z o.o. Czchów 62,1
1697 Alto Computers M.Borowiak, R.Wróbel sp.j. Zabrze 62,1
1698 Serwis Budowy S.A. Trzebinia 62
1699 Czwarta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 62
1700 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 62
1701 Ottimo Systems Sp. z o.o. S.K.A. Lubliniec 62
1702 Abook Sp. z o.o. Warszawa 61,8
1703 Agro-Max Waldemar Leszczyński i Paweł Woźniak sp.j. Radom 61,8
1704 M & MR TRADING POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 61,8
1705 Cyganek sp.j. Skoczów 61,7
1706 R Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 61,7
1707 Stąporków – Meier Sp. z o.o. Stąporków 61,7
1708 EMKA Polska Sp. z o.o. Mysłowice 61,6
1709 Domitech Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 61,6
1710 GISS Sp. z o.o. Warszawa 61,5
1711 Sopharma Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 61,5
1712 Ofix Lewandowski sp. j. Suchy Las 61,5
1713 Przedsiębiorstwo Transportowo – Spedycyjne MAGTRANS Edward Magdziak Busko-Zdrój 61,5
1714 SPOŁEM PSS w Siedlcach Siedlce 61,5
1715 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 61,5
1716 NEOMET Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 61,4
1717 Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri Sp. z o.o. Sieradz 61,4
1718 Versalis International Societe Anonyme S.A. Oddział w Polsce Warszawa 61,3
1719 KOMSA POLSKA sp. z o.o. Wrocław 61,3
1720 Works 11 Sp. z o.o. Katowice 61,3
1721 Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o. Macierzysz 61,2
1722 BNI Sp. z o.o. S.K. Warszawa 61,2
1723 Pajero Sp. z o.o. Horbów-Kolonia 61,2
1724 Floraland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stanisławów Pierwszy 61,2
1725 Husty M.Styczeń, J.Hupert sp.j. Kraków 61,2
1726 Jott Joanna i Leonard Pieraccy S.J. Szczecin 61,2
1727 SBC Europe Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 61,2
1728 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 61,1
1729 Int Technics Sp. z o.o. Tarnów 61,1
1730 Patio Dystrybucja Sp. z o.o. Szczecin 61
1731 Kim Kuźma sp.j. Jarosław 61
1732 Polamp Sp. z o.o. z siedzibą w Giżycku Giżycko 60,9
1733 Grolman Sp. z o.o. Bydgoszcz 60,9
1734 KONCEPT-L S.A. Warszawa 60,8
1735 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Bestt Tomasz Bieniasiewicz, Bogumił Ratajczak, Stanisław Dobropolski sp.j. Dębno 60,8
1736 Plus sp.j. Jurkiewicz i Syn Zaścianki 60,8
1737 Hermes Reply Polska Sp. z o.o. Katowice 60,7
1738 Eko – Tank Sp. z o.o. Osie 60,7
1739 Hurtownia Narzędzi Seger Zygmunt, Ozga sp.j. Dębica 60,6
1740 Soxo Sp. z o.o. S.K. Sopot 60,5
1741 TERUMO BCT POLSKA Sp. z o.o. Katowice 60,5
1742 Biochem S. Jabłoński, D. Czyż sp.j. Kietrz 60,5
1743 Społem Kołobrzeg Sp. z o.o. Kołobrzeg 60,5
1744 Wieland Industry Sp. z o.o. Zabrze 60,5
1745 Firma Kowalski Sławomir Kowalski Śmigiel 60,4
1746 Consultronix S.A. Balice 60,4
1747 Firma MEBLART Artur Romanek Radomsko 60,4
1748 Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Multi-Service Sp. z o.o. Lublin 60,3
1749 Pelcowizna Wiesław Giler sp.j. Warszawa 60,3
1750 Wab Artykuły Poligraficzne Anna Szubartowska-Paszkowska i Wiesław Paszkowski sp.j. Lublin 60,3
1751 Kamex II Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 60,2
1752 Caldena Sp. z o.o. S.K. Trępnowy 60,2
1753 MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. Polkowice 60,2
1754 Hovet – Zbigniew Siwiec, Piotr Dardziński sp.j. Lubartów 60,1
1755 POLYPHARM S.A. Warszawa 60,1
1756 Infradata Polska Sp. z o.o. Warszawa 60,1
1757 Plastics Group Sp. z o.o. Warszawa 60
1758 Prima Power Central Europe Sp. z o.o. Czosnów 60
1759 Przedsiębiorstwo Handlowe Polder i Rajder Derkacz sp.j. Sieradz 60
1760 MTL Lewandowski Dariusz, Kamiński Robert, Pitulski Piotr S.J. Toruń 59,9
1761 AMTRA Sp. z o.o. Sosnowiec 59,9
1762 Alcon Polska Sp. z o.o. Warszawa 59,8
1763 Kombit Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 59,8
1764 BAŁTYKGAZ Sp. z o.o. Rumia 59,8
1765 Aesseal Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 59,8
1766 Fast It Sp. z o.o. sp.k. Łódź 59,7
1767 Infomex Sp. z o.o. Żywiec 59,7
1768 Tradevision Poland Sp. z o.o. S.K. Tychy 59,7
1769 Koenig & Bauer (Cee) Sp. z o.o. Warszawa 59,6
1770 Partner Sp. z o.o. S.K. Leszno 59,6
1771 Medical Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 59,6
1772 Megamarket S.A. Chmielów 59,6
1773 Playada Sp. z o.o. Kielce 59,6
1774 Polanglo Sp. z o.o. Warszawa 59,6
1775 Krakowska Grupa Medyczna Sp. z o.o. sp.k. Kraków 59,5
1776 BP TECHEM S.A. Warszawa 59,5
1777 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 59,5
1778 Kondor Sp. z o.o. Łódź 59,5
1779 Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o. Stobno 59,4
1780 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 59,4
1781 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 59,4
1782 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja Sp. z o.o. Dębno Polskie 59,4
1783 CWK Sp. z o.o. S.K. Elbląg 59,3
1784 Kova-Tex Gabryś i Wspólnicy sp.j. Radom 59,3
1785 Asten Group Sp. z o.o. Częstochowa 59,3
1786 Petrotech Sp. z o.o. S.K. Ustowo 59,2
1787 Bni Sp. z o.o. Warszawa 59,2
1788 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 59,1
1789 Grupa Uchacz S.A. Stacje sp.k. Limanowa 59
1790 Signode Poland Sp. z o.o. Piaseczno 58,9
1791 Logistal Sp. z o.o. Reda 58,9
1792 Pol – Cosm Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 58,9
1793 SWEGON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 58,9
1794 FIRMA KABANOS BIS S C MAŁGORZATA KOJS RYSZARD KOWALCZYK Jabłonka 58,9
1795 Mtm Stanikowie sp. j. Piotrków Trybunalski 58,9
1796 JJH MEDICAL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 58,9
1797 Idalia Ludwikowscy sp.j. Radom 58,8
1798 Rafbol BRW S.J. Żernica 58,8
1799 Ewex – Sp. z o.o. Łódź 58,8
1800 Handel Artykułami Przemysłowymi. Usługi Transportowe Ankas K.Getinger & A.Getinger-sp.j. Lipniki 58,7
1801 Marku Dental Krawczyk sp.j. Częstochowa 58,7
1802 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 58,7
1803 TRADEX MICHAŁ GĄSIOROWSKI KUTYŁA Jaworzno 58,7
1804 CRM Metale Sp. z o.o. Sp.K. Jasień 58,7
1805 Kma Group Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 58,6
1806 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Amc Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek – sp.j. Mników 58,6
1807 Petronas Lubricants Poland Sp. z o.o. Kraków 58,6
1808 Archimedes Sp. z o.o. Toruń 58,6
1809 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka sp.j. Dawidy 58,5
1810 Demanttechnology Centre Sp. z o.o. Warszawa 58,5
1811 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 58,5
1812 PGC Polska Grupa Ceramiczna Sp. z o.o. Łódź 58,5
1813 Malis Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 58,4
1814 RMHILDEBRANDT Sp. z o.o. S.K. Brodnica 58,4
1815 Laerdal Medical Poland Sp. z o.o. Katowice 58,4
1816 Kw Trade Sp. z o.o. Kraków 58,3
1817 Eurobolt Industry Sp. z o.o. , sp.k. Bielsko-Biała 58,3
1818 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 58,3
1819 PHUP CARSYSTEM – WSCHÓD Krzysztof Sarna Kraśnik 58,2
1820 Dsm Food Specialties Poland Sp. z o.o. Toruń 58,2
1821 Freeway Omt Sp. z o.o. Dopiewiec 58,2
1822 Amgen Biotechnologia Sp. z o.o. Warszawa 58,1
1823 Surchem Sp. z o.o. Łódź 58,1
1824 IGP Pulvertechnik (Polska) Sp. z o.o. Siestrzeń 58,1
1825 Savicki Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 58
1826 Mejpol Handel Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 58
1827 Farco Sp. z o.o. Toruń 58
1828 Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. – Wrocław Wrocław 57,9
1829 TRANS OIL HURTOWNIA PALIW TOMASZ CIEMPKA Poręba Górna 57,9
1830 Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. Kraków 57,9
1831 Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna Jedność Mielec 57,9
1832 Cool Sport Sp. z o.o. S.K. Modlniczka 57,9
1833 Dornwell S.J. Rymaszewski, Rymaszewska Warszawa 57,9
1834 Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 57,9
1835 Vector Solutions Sp. z o.o. Gdynia 57,9
1836 Tg Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 57,8
1837 Zpuh Mini Zap B i K Łepkowicz, A.Roguszna – sp.j. Przygodzice 57,8
1838 Ehrle Sp. z o.o. Warzymice 57,8
1839 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. Łódź 57,8
1840 Anticor Sp. z o.o. Wieliczka 57,8
1841 Carbomech Sp. z o.o. Ruda Śląska 57,8
1842 M.Ostrowski sp.j. Wrocław 57,8
1843 Sklepy Adaś J.A. Kościelniak sp.j. Rabka-Zdrój 57,7
1844 Port 2010, A. Hödel, R.Zarzecki sp.j. Żarska Wieś 57,7
1845 Fortus Fortune Europe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 57,7
1846 SFD S.A. Opole 57,6
1847 Eppendorf Poland Sp. z o.o. Warszawa 57,6
1848 CHEMPAK Marek Więckowski Brzesko 57,6
1849 TIS Tomasz Anioł Pilzno 57,5
1850 Fashion Trends Group Sp. z o.o. Lipa 57,5
1851 Apis Sp. z o.o. Grupa Sbs Ujrzanów 57,5
1852 Afore Polska Sp. z o.o. Gorlice 57,5
1853 Transmil Emilia Oleszek Frampol 57,4
1854 HANSGROHE Sp. z o.o. Warszawa 57,4
1855 POL EURO sp. z o.o. Polik 57,4
1856 MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia Precyzyjne Poznań 57,4
1857 El Drut Winding Wires Sp. z o.o. S.K. Wieleń 57,4
1858 Multi Fashion Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 57,4
1859 HTI BP Sp. z o.o. ZACHÓD S.K. Poznań 57,3
1860 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 57,3
1861 Kos Kooperacja Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 57,3
1862 BESTPOL Sp. z o.o. Stary Sącz 57,3
1863 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdańsk 57,3
1864 Konwer Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 57,2
1865 Aboca Polska Sp. z o.o. Lublin 57,2
1866 Printline Grzegorz Sobczyński, Krzysztof Rajkowski, Wojciech Wolski sp.j. Częstochowa 57,2
1867 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 57,2
1868 Wolfmed Sp. z o.o. sp.k. Kraków 57,2
1869 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 57,1
1870 Schachermayer Polska Sp. z o.o. Zabierzów 57
1871 Toto Hair Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 57
1872 Loco Adam Sawczuk sp.j. Bydgoszcz 57
1873 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 57
1874 Fh Jacek Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 57
1875 Mobilcar Sp. z o.o. S.K. Dobrzeń 57
1876 Gemed Elias sp.j. Chorzów 57
1877 Wojciech Siepak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Traktomix Kąkolewo 56,9
1878 Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o. Jaworzno 56,9
1879 Tomasz Mikulski ML S.K. Gronowo Górne 56,9
1880 Nobilitat Sp. z o.o. Kołobrzeg 56,9
1881 Profarm Ps Sp. z o.o. Stara Iwiczna 56,9
1882 Intermik Sp. z o.o. Warszawa 56,8
1883 HALFEN Sp. z o.o. Poznań 56,8
1884 Dutchmed PL Sp. z o.o. Bydgoszcz 56,8
1885 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tramad-Elbląg Sp. z o.o. Elbląg 56,8
1886 A.M.C. System Tomasz Morawiec, Józef Żurawski sp.j. Modlniczka 56,7
1887 Grupa Martin Sp. z o.o. Łochów 56,7
1888 Mada J.Tomalik,M.Obuchowicz sp.j. Olsztyn 56,7
1889 Polski Gaz S.A. Warszawa 56,7
1890 NORD CAPITAL Sp. z o.o. Rekowo Górne 56,7
1891 Elsil sp.j. Andrzej Błaszczyk Marcin Stępień Siemianowice Śląskie 56,7
1892 Souvre Internationale Sp. z o.o. sp.k. Inowrocław 56,6
1893 MISTAL Sp. z o.o. Katowice 56,6
1894 Zircon Poland Sp. z o.o. Warszawa 56,5
1895 Bart Sp. z o.o. S.K. Słupno 56,4
1896 Pw Tylpol Zbigniew Tylicki, Marek Tylicki sp.j. Otorowo 56,4
1897 sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek Łódź 56,4
1898 LAMBUD Sp. z o.o. S.K. Białystok 56,3
1899 CGFP Sp. z o.o. Wojnowo 56,3
1900 Grupa Uchacz S.A. sp.j. Podłopień 56,3
1901 P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – sp.j. Nowy Sącz 56,1
1902 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne APEXIM S.A. Łódź 56,1
1903 SGK Sp. z o.o. S.K. Marianka 56,1
1904 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 56,1
1905 Liberty Metal Recycling Europe Sp. z o.o. Gdańsk 56,1
1906 Tech-Kom Sp. z o.o. Żabikowo 56
1907 Kodrewex Sp. z o.o. Gomunice 56
1908 Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. Częstochowa 56
1909 Laser-Atl Anna Lech, Tomasz Lech sp.j. Częstochowa 55,9
1910 Maverick Sp. z o.o. Poznań 55,9
1911 EM – MED Sp. z o.o. sp.k. Kraków 55,8
1912 Jamicon D.Leszczyński sp.j. Katowice 55,8
1913 FDP Sp. z o.o. Katowice 55,8
1914 OEM Automatic Sp. z o.o. Warszawa 55,7
1915 CANTONI MOTOR S.A. Cieszyn 55,7
1916 Nowa Farmacja Sp. z o.o. Białystok 55,7
1917 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu Kalisz 55,7
1918 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel sp.j. Sopot 55,6
1919 ZAKŁAD ZNAKOWANIA INSTALACJI PRZEMYSŁOWYCH ELMETAL S C Gronowo Górne 55,6
1920 Salumanus Sp. z o.o. Kraków 55,6
1921 M i G Import – Eksport Głowacki sp.j. Białystok 55,6
1922 WM Grupa Sp. z o.o. S.K. Kraków 55,5
1923 PPHU DORMAX Dorota Pawłowska Warszawa 55,4
1924 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 55,4
1925 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 55,4
1926 LP Bud Sp. z o.o. S.K. Herby 55,3
1927 Kerovt Sp. z o.o. S.K. Stalowa Wola 55,3
1928 Inwestel Sp. z o.o. Warszawa 55,3
1929 Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. Suchy Las 55,3
1930 Edenberg Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 55,3
1931 KOREX SZABLOWSKI I WSPÓLNICY sp. j. Tuchów 55,3
1932 Aveko Sp. z o.o. Łężyce 55,3
1933 Probiko Aqua Sp. z o.o. Kostrzyn 55,3
1934 Nowa S.A. Sosnowiec 55,2
1935 CHESPA Sp. z o.o. Chorula 55,2
1936 Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. Warszawa 55,2
1937 Polimed Sp. z o.o. Warszawa 55,2
1938 Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar Sp. z o.o. Wrocław 55,2
1939 Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 55,1
1940 Chde Polska S.A. Rzeszów 55,1
1941 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Radwanice 55,1
1942 Botland B. Derkacz sp.j. Gola 55,1
1943 Aurepio-Kalij Sp. z o.o. Warszawa 55
1944 EDYTA LOSKA Drogomyśl 55
1945 Datecs – Polska Sp. z o.o. Jaworowa 55
1946 Cermax sp.j. R.Kun, J.Bełczyk Radom 54,9
1947 DLM Sp. z o.o. Suchy Dwór 54,9
1948 HTI BP Sp. z o.o. Południe Spółka Komandytowa Modlniczka 54,9
1949 Inpharm Sp. z o.o. Warszawa 54,8
1950 Walter Polska Sp. z o.o. Warszawa 54,8
1951 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mada Kosiec i Wspólnicy sp.j. Warszawa 54,8
1952 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego CEFARM – LUBLIN S.A. Lublin 54,8
1953 Agrolmet Sp. z o.o. sp.k. Gniewkowo 54,7
1954 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o. Suchy Las 54,7
1955 Olfarm B.F. Olejniczak sp.j. Łęczyca 54,6
1956 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa Trasa Sp. z o.o. Biała Podlaska 54,6
1957 Węglo Smyk Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 54,6
1958 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 54,5
1959 GSP Group Sp. z o.o. Łódź 54,5
1960 PGG Maszyny Budowlane Sp. z o.o. sp.k. Złotkowo 54,5
1961 Arkana Cosmetics Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 54,4
1962 Radex-Stal Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 54,4
1963 ROJAR R.E.J. Osika S.J. Tuchów 54,4
1964 Euromed Medical Solution Sp. z o.o. sp.k. Poznań 54,4
1965 Garden Space Sp. z o.o. S.K. Oświęcim 54,4
1966 Eko Oil Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 54,4
1967 Tega Baby Sp. z o.o. S.K. Sanok 54,4
1968 B&B Andrzej Bachmiński Jan Bobek sp.j. Wrocław 54,4
1969 Primi Bis Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 54,3
1970 Radmin sp.j. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 54,3
1971 Center-Mebel Sp. z o.o. S.K. Łomża 54,3
1972 NEONET S.A. Wrocław 54,3
1973 A Jak Apteka – Łukasiak Kaliszewska sp.j. Łódź 54,3
1974 Druga Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 54,3
1975 Instalnova Grupa SBS K.Borkowski-Sp.k. Włocławek 54,2
1976 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 54,2
1977 Buehnen Polska Sp. z o.o. Wrocław 54,2
1978 ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o. Kraków 54,1
1979 Hitmark Sp. z o.o. Wypędy 54,1
1980 Grupa Miki Sp. z o.o. sp.k. Modlniczka 54,1
1981 Am Technologies Sp. z o.o. S.J. Warszawa 54
1982 Belmeb Sp. z o.o. Izdebnik 54
1983 EUROTAXPOL K. Pokrzykowski, M. Rachubka S.J. Gdańsk 54
1984 Polstal sp.j. Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec Sosnowiec 53,9
1985 Interfach 2 Magierek i Osowscy sp.j. Radom 53,9
1986 Firma Handlowa Pik sp.j. Hubert i Krystyna Piksa Świerklany 53,8
1987 Trafika Wiśniewski i Wspólnicy sp.j. Siedlce 53,8
1988 Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 53,8
1989 Everts – Pol Sp. z o.o. Warszawa 53,8
1990 Test Systemy Uszczelniające J.,W.Okularczyk M.,M.Stępień sp.j. Częstochowa 53,8
1991 Elektrostal Piotr Choma, Wacław Semeryło, Zbigniew Sadowski, Krzysztof Woś sp.j. Lublin 53,8
1992 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 53,8
1993 Tesla Recycling Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 53,7
1994 Stacja Paliw Bp Wiktoria Banaszuk Anna, Banaszuk Piotr sp.j. Zielonka 53,7
1995 Volta Sp. z o.o. Warszawa 53,7
1996 PH AGROMA S.A. w Poznaniu Bogucin 53,7
1997 Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy Bełchatów 53,7
1998 Adar Handel Nawozami Sztucznymi Sp. z o.o. Skrót Firmy: Adar Hns Sp. z o.o. Pakość 53,6
1999 Antra Sp. z o.o. Ruda Śląska 53,6
2000 7 Anna Group Sp. z o.o. Gdańsk 53,6
2001 Fashion Investment Group Sp. z o.o. Warszawa 53,5
2002 Mtex Sp. z o.o. sp.k. Olszowa 53,5
2003 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 53,5
2004 Biolanic Sp. z o.o. Kraków 53,4
2005 Dhollandia Poland Sp. z o.o. Kraków 53,4
2006 Respiromix Sp. z o.o. Warszawa 53,3
2007 Rato Industrial Solutions Sp. z o.o. S.K. Rumia 53,3
2008 Interoil sp.j. Kameccy – Galuba Kolonia Szczercowska 53,3
2009 Apteka Prywatna AVENA Marzena Malinowska Płock 53,2
2010 Parktel Sp. z o.o. Wrocław 53,2
2011 Yamako Mariusz Kostrzewa Jacek Konieczny sp.j. Łajski 53,2
2012 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 53,2
2013 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 53,2
2014 Zakład Usługowo-Handlowy Naftohurt Sp. z o.o. Sompolno 53,1
2015 Niwex Plus Sp. z o.o. Jarosław 53,1
2016 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 53
2017 Complex Computers Sp. z o.o. S.K. Kielce 52,9
2018 Jano Sp. z o.o. S.K.A. Ostrowiec Świętokrzyski 52,9
2019 Kuwait Petroleum Polska Sp. z o.o. Warszawa 52,9
2020 Stefańczyk Sp.J. Łódź 52,8
2021 Kania Wałcz Sp. z o.o. S.K. Wałcz 52,8
2022 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 52,8
2023 Petro – Lawa Sp. z o.o. Dębno 52,8
2024 Uvex Safety Polska Sp. z o.o. sp.k. Reńska Wieś 52,8
2025 Pol-Agro S. A. Mazowieckie Zakłady Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Grójec 52,8
2026 LICON INTERNATIONAL sp. z o.o. sp.k. Dębie 52,7
2027 Wawa Sp. z o.o. Warszawa 52,7
2028 Firma Handlowa BOZ S.A. Rzeszów 52,7
2029 PPM Innowacje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 52,7
2030 F.H.U.P. Krak-Znicz Andrzej Majer, Józef Wolak sp.j. Kraków 52,7
2031 Lagardere Duty Free Sp. z o.o. Warszawa 52,7
2032 Brados sp.j. T.Grzesiak, P.Pawlak, K.Kuchciński Zabrodzie 52,7
2033 Wolw-Pol Sp. z o.o. Warszawa 52,6
2034 Kolnex Zajko i Wspólnicy sp.j. Białystok 52,6
2035 Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J. Bytom 52,6
2036 F-Elektro Sp. z o.o. S.K. Roczyny 52,6
2037 Firma Handlowo-Usługowa – Kograko Grażyna i Krzysztof Kozak, sp.j. Dębica 52,5
2038 Plurimo Sp. z o.o. Stanisławice 52,5
2039 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa CHEMPEST S.A. Racibórz 52,5
2040 Ricom Energy Sp. z o.o. Skawina 52,4
2041 Wiesław Jurczyk Zakład Wielobranżowy DARKAT Stargard 52,4
2042 Inspiracja Puziuk sp.j. Choroszcz 52,3
2043 Autocentrum Waldemar Nowak, Mirosław Sikorski sp.j. Płock 52,3
2044 Surtec Polska Sp. z o.o. Janikowo 52,2
2045 Mdm Firany Sp. z o.o. Łódź 52,2
2046 Averbit Sp. z o.o. Warszawa 52,2
2047 ORPOL GROUP sp. z o.o. sp.k. Jawczyce 52,2
2048 Ptm Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 52,1
2049 Markanda S.A. Białystok 52,1
2050 Cuprum Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna Sp. z o.o. S.K. Koszalin 52,1
2051 Energizer Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 52,1
2052 Tamar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tulce 52,1
2053 Ferring Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o. Warszawa 52
2054 Ert Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 52
2055 GALTEX S.A. Poraj 51,8
2056 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 51,8
2057 Farmacja Społeczna S.A. Białystok 51,7
2058 KONMET P.M. Gadzina S.C. Jelenia Góra 51,7
2059 Anvis Sp. z o.o. S.K. Rokietnica 51,7
2060 Fabimex Więcek sp.j. Warszawa 51,7
2061 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Grad Beata Grad, Paweł Grad S.J. Tomaszów Mazowiecki 51,7
2062 Tco Trading Company sp.j. Wiesława Ryznar-Wojak i Spółka Rokocin 51,6
2063 Euro-Cart Sp. z o.o. Częstochowa 51,5
2064 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 51,5
2065 PPH HEN-STOL Hanna Piórkowska S.J. Żebry-Chudek 51,4
2066 Pierre Rene Sp. z o.o. Ustka 51,3
2067 K + S Polska Sp. z o.o. Poznań 51,3
2068 Jurko Sp. z o.o. S.K. Warszawa 51,3
2069 Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 51,3
2070 Van Leeuwen Distribution Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 51,3
2071 Farm Center Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 51,2
2072 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Jola Bi M. i T. Widerlik – Sp. z o.o. Bychawa 51,2
2073 Art. Neon Lighting Sp. z o.o. S.J. Skawina 51,2
2074 Infusion.Pl A. Banaszkiewicz sp.j. Warszawa 51,2
2075 Zawada sp.j. Pilawa 51,1
2076 Eco-Stal Sp. z o.o. Katowice 51,1
2077 Marar Sp. z o.o. Gliwice 51,1
2078 Hubert sp.j. Wschowa 51
2079 Ork Poland Sp. z o.o. sp.k. Kielce 51
2080 Ara Pneumatik. L.T.M. Kościelniak. sp.j. Wrocław 51
2081 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 51
2082 Elprosys Sp. z o.o. Gliwice 51
2083 Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o. Janikowo 51
2084 Cosmo J.Brzyski,J.Stępień sp.j. Siemianowice Śląskie 51
2085 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pieprzyk Sp. z o.o. Rawicz 50,9
2086 Vaderstad Sp. z o.o. Pniewy 50,9
2087 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Prymus-Agd Wiesława i Jan Ślażyńscy sp.j. Kowalanka 50,9
2088 Świerkot Sp. z o.o. Studzionka 50,9
2089 Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o. Olsztyn 50,9
2090 Rebbelion Sp. z o.o. S.K. Szczecin 50,9
2091 Weindich sp.j. Chorzów 50,8
2092 Dpg Michał Zieliński, Marzena Adamczyk sp.j. Warszawa 50,8
2093 Uniglob Sp. z o.o. Stryków 50,8
2094 Smart Style Sp. z o.o. S.K. Poznań 50,8
2095 Garden Parts Sp. z o.o. Warszawa 50,8
2096 Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. Wrocław 50,7
2097 Strefa Tenisa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50,7
2098 Tom-Kor R.R.Korczowic sp.j. Widawa 50,7
2099 Bestseller Retail Sp. z o.o. Warszawa 50,6
2100 Meduza Sylwia Rychlik, Mariusz Rychlik sp.j. Szczecin 50,6
2101 360 Circus Sp. z o.o. Rzeszów 50,6
2102 Inter Projekt S.A. Warszawa 50,6
2103 Fago Sp. z o.o. Dzierżoniów 50,5
2104 GASTRONOMIA TECHNOLOGIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań 50,5
2105 KŁODZKODIS Sp. z o.o. Kłodzko 50,5
2106 Elektro-Jarex Sp. z o.o. sp.k. Kielce 50,5
2107 Danzap Agro Sp. z o.o. S.K. Załusin 50,5
2108 Lavo Labs Jarosław Chrastek, Agnieszka Lorens – Kozakiewicz S.J. Zielona Góra 50,5
2109 OPTIDENT S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 50,5
2110 Topserw Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk sp.j. Zielonka 50,4
2111 Weidmuller Sp. z o.o. Warszawa 50,4
2112 Agat – J.A. Kowalewscy i A.B. Adamowicz – sp.j. Lidzbark Warmiński 50,4
2113 Venus Commodities Sa Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 50,4
2114 Pierre Fabre Dermo-Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 50,3
2115 Van Berde Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tuszów Narodowy 50,3
2116 Basco 1 B. Pęczkowski i Wspólnicy sp.j. Bieruń 50,3
2117 Wiarus Gunia Marta, Gunia Leszek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 50,2
2118 Perforacja-Blachy Perforowane Sp. z o.o. Kraków 50,2
2119 G&G.Pl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50,1
2120 Equimed Hołda, Lenk, Trembecki sp.j. Kraków 50,1
2121 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Jedność Częstochowa 50,1
2122 Lewiatan Market Sp. z o.o. Kraków 50,1
2123 RDS sp. j. H TERESZKIEWICZ I WSPÓLNICY Tyczyn 50,1
2124 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. sp.k. Stobiec 50
2125 Przedsiębiorstwo Handlowe Jorapol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Płońsk 50
2126 BERRANG POLSKA sp. z o.o. Pietrzykowice 50
2127 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karol Agnieszka Ligęza, Jacek Ligęza – sp.j. Pęplino 50
2128 FROG MS DELKO Sp. z o.o. Kraków 50
2129 Farmacja Od Serca Sp. z o.o. Warszawa 50
2130 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 49,9
2131 ECOLAB Sp. z o.o. Kraków 49,9
2132 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. Warszawa 49,9
2133 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 49,9
2134 EGLO POLSKA sp. z o.o. Warszawa 49,9
2135 ETI Sp. z o.o. S.K. Poznań 49,9
2136 Frech-Polska Sp. z o.o. Przedmość 49,8
2137 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 49,8
2138 Kunert sp.j. Poladowo 49,8
2139 Hurtownia Turbacz Bocianowski, Wójciak sp.j. Rabka-Zdrój 49,8
2140 Provital Polska Sp. z o.o. Luboń 49,8
2141 BM Tech Sp. z o.o. Warszawa 49,8
2142 Bakosport Sp. z o.o. Warszawa 49,7
2143 Europress Polska Sp. z o.o. Warszawa 49,7
2144 BTLB Bitumex Sp. z o.o. S.K. Jędrzychowice 49,6
2145 Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy sp.j. Warszawa 49,6
2146 Agro Chłopecki S.J. Czernikowo 49,6
2147 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 49,6
2148 HELIOSPOWER Sp. z o.o. Sp.k. Radom 49,6
2149 D-M Sp. z o.o. Krotoszyn 49,6
2150 Artmar Itl Sp. z o.o. S.K. Wrzosowa 49,6
2151 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prodrex-Poland Sp. z o.o. Rudołtowice 49,6
2152 Agrima Maciejczyk sp.j. Włoszczowa 49,5
2153 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutyczno – Weterynaryjnego CENTROWET Sp. z o.o. Białystok 49,5
2154 Wild Flavors Polska Sp. z o.o. Warszawa 49,4
2155 Optimal K. Figiel i S. Migasiewicz sp.j. Kalisz 49,4
2156 Gk Hair Polska Sp. z o.o. Warszawa 49,4
2157 Jm Elektronik Sp. z o.o. Gliwice 49,4
2158 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer sp.j. Kobylnica 49,4
2159 Dka Logistics Sp. z o.o. Katowice 49,3
2160 VITAMED PHARMACEUTICALS sp. z o.o. Smardzewice 49,2
2161 VITAMED Marcin Har Smardzewice 49,2
2162 S.C. Johnson Sp. z o.o. Warszawa 49,2
2163 Jawa Radliński Szymanek sp.j. Warszawa 49,2
2164 BM Reflex Sp. z o. o. S. K. Łódź 49,2
2165 Maxi Zoo Polska Sp. z o.o. Warszawa 49,1
2166 Trans-Kol Paliwa Sp. z o.o. Koło 49
2167 Petropol Wolsztyn Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 49
2168 Anglosec Sp. z o.o. Warszawa 49
2169 Metimpex Sp. z o.o. Kraków 49
2170 Jbs Beauty Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 49
2171 Makalu Fashion Sp. z o.o. S.K. Łódź 48,9
2172 Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy sp.j. Batowice 48,9
2173 Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. Balice 48,9
2174 KIK Sp. z o.o. S.K. Białystok 48,9
2175 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 48,9
2176 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Kiel-Tech Sp. z o.o. Kielce 48,8
2177 Rock Metal Shop Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Skierniewice 48,8
2178 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Południe we Wrocławiu Wrocław 48,8
2179 HMSTEEL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 48,8
2180 Icon Group Sp. z o.o. Szczecin 48,8
2181 Argo A & G Sp. z o.o. sp.k. Stojadła 48,8
2182 Exoil Paliwa Sp. z o.o. S.K. Chełm 48,7
2183 PHU CARBOTEX sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 48,7
2184 Firma Denix Sp. z o.o. sp.k. Dzierżoniów 48,7
2185 ADT Group Sp. z o.o. Warszawa 48,7
2186 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 48,6
2187 Over Group Sp. z o.o. S.K. Łask 48,6
2188 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 48,6
2189 Werfen Polska Sp. z o.o. Warszawa 48,6
2190 Fire-Max Sp. z o.o. Warszawa 48,5
2191 Odyssey Sp. z o.o. Toruń 48,5
2192 Markel Sp. z o.o. Piaseczno 48,4
2193 Bolzoni Auramo Polska Sp. z o.o. Lublin 48,3
2194 Tank Petrol Sp. z o.o. sp.k. Kobiór 48,3
2195 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 48,3
2196 Vemag Polska Sp. z o.o. Warszawa 48,3
2197 Zara Home Polska Sp. z o.o. Warszawa 48,3
2198 Sumax Elektronarzędzia Sp. z o.o. S.K. Wrocław 48,2
2199 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 48,2
2200 Ice-Net sp.j. Piotr Feliński, Arkadiusz Dynakowski Otwock 48,2
2201 Point Sp. z o.o. Warszawa 48,2
2202 Softhard S.A. Płock 48,1
2203 Delta Sport Wrona sp.j. Siedlce 48,1
2204 Global Food Hygiene Sp. z o.o. S.K. Kuśnie 48,1
2205 Gtg Import Export Sp. z o.o. sp.k. Sękocin Nowy 48,1
2206 PSS SPOŁEM Katowice 48,1
2207 Coccodrillo Concepts Sp. z o.o. Pianowo 48,1
2208 Agencja Aktywizacji Handlu, Produkcji I Usług Akord M. Zając, W. Zając S.J. Koprki 48
2209 Addev Eurotech Sp. z o.o. Łomianki 48
2210 Agrochest Sp. z o.o. Kostrzyn 48
2211 Home Textil S.A. Korzkwy 48
2212 Belimo Siłowniki S.A. Warszawa 47,9
2213 Ivoclar-Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 47,9
2214 Bau-Form Sp. z o.o. S.K. Przodkowo 47,9
2215 Bax Baumaschinen Polska Sp. z o.o. Suchy Las 47,9
2216 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luxkon S.Jacolik, E.Studziński, K.Studziński sp.j. Konin 47,9
2217 Lidmann i Megger sp.j. Lisi Ogon 47,9
2218 Colop Polska Sp. z o.o. Bytom 47,8
2219 PGB-POLSKA Sp. z o.o. Zabrze 47,7
2220 RESINEX Sp. z o.o. Warszawa 47,7
2221 X-Kom Services Sp. z o.o. Warszawa 47,6
2222 Agromarket Sp. z o.o. S.K. Jaryszki 47,6
2223 Ksm Kumor, Stańdo sp.j. C.A.T. Nowy Targ 47,6
2224 Wedco Polska Sp. z o.o. Oleśnica 47,6
2225 Falkon G.Sokół i S-Ka – sp.j. Sosnowiec 47,4
2226 Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Zielona Góra 47,4
2227 Gamma Sp. z o.o. Warszawa 47,4
2228 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 47,4
2229 Bcd Polymers Sp. z o.o. Suchy Las 47,3
2230 Dorel Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 47,3
2231 Flamco Meibes Sp. z o.o. Leszno 47,3
2232 ŹRÓDEŁKO Żuczek Stanisław Rzeszów 47,3
2233 Tom-Gast sp.j. Tomasz i Agnieszka Woźniak Łódź 47,2
2234 Chemmot Ewa & Jerzy Kumorek sp.j. Skawina 47,2
2235 Agro-Jumal Sp. z o.o. Sieradz 47,2
2236 Medicare-Galenica Sp. z o.o. Mysłowice 47,2
2237 Akccept P.Jusiński M.Pyzel sp.j. Warszawa 47,2
2238 Jit Team Sp. z o.o. Gdynia 47,2
2239 INTAR TOOLS ROZDEJCZER sp. j. Parole 47,1
2240 Trendi Marek Wawrzyczek sp.j. Kończyce Wielkie 47,1
2241 ABER Sp. z o.o. Warszawa 47,1
2242 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 47,1
2243 Lemar Electric Sp. z o.o. Mysłowice 47,1
2244 Zacharzewski Witold Marek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zacharzewski Łomża 47
2245 WADIM PLAST sp. z o.o. Reguły 47
2246 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hemist Henryk Konstanty, Mirosław Zych, Stanisław Konstanty sp.j. Gnojnik 47
2247 Spokojna-Park Sp. z o.o. sp.k. Rawicz 47
2248 Global Control 5 S.A. Warszawa 47
2249 Premac Sp. z o.o. Warszawa 46,9
2250 Hurtownia Elektryczna ELTECH Feliks Obremski Bydgoszcz 46,9
2251 Małecki, Urbaniak Malex sp.j. Poznań 46,9
2252 Almarina Trade Sp. z o.o. S.K. Gdynia 46,8
2253 Saunopol Maciejewski sp.j. – Grupa Sbs Łódź 46,7
2254 C. & J. Clark Polska Sp. z o. o. Warszawa 46,7
2255 John Crane Poland Sp. z o.o. Buczkowice 46,7
2256 Construsoft Sp. z o.o. Poznań 46,7
2257 Gaztech Sp. z o.o. S.K. Płock 46,7
2258 IDEO GROUP Sp. z o.o. Warszawa 46,7
2259 Biokom Sp. z o.o. S.K. Raszyn 46,6
2260 EcoEnergy Sp. z o.o. S.K. Wrocław 46,6
2261 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Klaudia Sp. z o.o. sp.k. Ustroń 46,6
2262 Jota Jolanta Zientarska, Tadeusz Wilczak sp.j. Łódź 46,6
2263 PH Polsab Spółka Komandytowa Opole 46,6
2264 Hafner Pomagier – Trzebuchowscy sp.j. Toruń 46,6
2265 Ms Spektrum Szkolmowski sp.j. Warszawa 46,5
2266 Florentyna Sp. z o.o. Korzkwy 46,5
2267 WRW S C JUCHA URBANEK BLICHARCZYK Zręcin 46,5
2268 Centrum Elektroniki Stosowanej Ces Sp. z o.o. Podłęże 46,5
2269 Carbo Energia Włosik & Wasilewski S.J. Mikołów 46,5
2270 Hl Distribution Center Europe Sp. z o.o. Kleszczów 46,4
2271 Sportkonsulting Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Kraków 46,4
2272 Eko-Trans A.Rafalik, J.Rafalik, A.Budziński sp.j. Jastrzębie-Zdrój 46,4
2273 Atmomat Szatkowski, Ryniec sp.j. Włocławek 46,3
2274 Delta Plus Polska Serwis Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 46,3
2275 BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 46,3
2276 Rolpol Ołdakowscy sp.j. Szepietowo 46,2
2277 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Katowice 46,2
2278 Smb Jędrzejuk sp.j. Marki 46,2
2279 ACV Polska Sp. z o.o. Włocławek 46,2
2280 Bilmex-Tank Sp. z o.o. sp.k. Głogoczów 46,2
2281 Intimex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 46,1
2282 Julita Kulik Ph Bocian Bilcza 46,1
2283 Solution Baby Care Sp. z o.o. Warszawa 46
2284 Rational Sp. z o.o. Warszawa 46
2285 Delta Service Stanisław Echilczuk, Iwona Kuziuk, Robert Wargenau sp.j. Zielonka 46
2286 Gf Machining Solutions Sp. z o.o. Raszyn 45,9
2287 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego Łódź 45,9
2288 AGED Sp. z o.o. Pruszków 45,9
2289 Przedsiębiorstwo Kps Sp. z o.o. Poznań 45,8
2290 Koziołek Sp. z o.o. S.K. Bodzentyn 45,8
2291 Orbico Beauty Sp. z o.o. Warszawa 45,8
2292 Erbis sp.j. Piotr Słociński, Ewa Bąk Koziegłowy 45,8
2293 Farmpartner Sp. z o.o. S.K. Zabrze 45,8
2294 Digiprint Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 45,8
2295 Sportroom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 45,8
2296 Aermec Polska Sp. z o.o. Warszawa 45,7
2297 R – Gol Sp. z o.o. S.K. Górka 45,7
2298 Bechtle Direct Polska Sp. z o.o. Wrocław 45,7
2299 Idea Optica Sp. z o.o. S.K. Opole 45,7
2300 Ca Technologies Sp. z o.o. Warszawa 45,7
2301 Macdermid Enthone Sp. z o.o. Łódź 45,7
2302 Inpol – Krak Sp. z o.o. S.K. Kraków 45,7
2303 HUBER – TECHNOLOGY Sp. z o.o. Warszawa 45,7
2304 Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. Częstochowa 45,6
2305 Jm Innovative Cosmetics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 45,6
2306 Pakon Kwiatkowski i Spółka – sp.j. Racibórz 45,6
2307 Colway J. Zych, N. Zych sp.j. Koleczkowo 45,6
2308 Hydro-Części Jakubiec Spółka Komandytowa Tyczyn 45,6
2309 Watkem Sp. z o.o. Rzeszów 45,6
2310 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o. Poznań 45,6
2311 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bukowcu Bukowiec 45,5
2312 Max-System Sp. z o.o. sp.k. Dębica 45,5
2313 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sonik sp.j. Andrzej Socha i Wojciech Niźnik Elbląg 45,5
2314 Magboss Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 45,5
2315 Apexim AB Paliwa II Sp. z o.o. Zielona Góra 45,5
2316 Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o. Opole 45,4
2317 Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o. S.K. Warszawa 45,4
2318 Urban Polska Sp. z o.o. Żary 45,4
2319 Drabpol S.J. Mykanów 45,4
2320 Żelimet J.Urbanek i S-Ka sp.j. Twardogóra 45,4
2321 STAUBLI – Łódź Sp. z o.o. Łagiewniki Nowe 45,4
2322 Smc Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Pass 45,3
2323 Platon Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 45,3
2324 Grupa Aptekarska Czerniewicz sp.j. Poznań 45,3
2325 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AS Sp. z o.o. Suwałki 45,3
2326 Ventia Sp. z o.o. Raszyn 45,3
2327 Haas Group International Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 45,2
2328 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Dante Sp. z o.o. Szczecin 45,2
2329 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Leszcz Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-sp.j. Radom 45,2
2330 GALEN J. Talik, M. Stolarczyk S.J. Kraków 45,2
2331 Kurita Polska Sp. z o.o. Katowice 45,2
2332 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 45,2
2333 Pozzani Polska Sp. z o.o. Toruń 45,2
2334 Wac-Woj Sp. z o.o. Grybów 45,2
2335 Gandia Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 45,1
2336 Medaccess Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 45,1
2337 POLPACK Sp. z o.o. Warszawa 45,1
2338 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Perkoz Spółka z Graniczoną Odpowiedzialnością Brodnica 45
2339 GEBWELL Sp. z o. o. Chwaszczyno 45
2340 LDP Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 45
2341 Jawal & M.R.Z. Murawiec S.J. Mrocza 44,9
2342 Acti-Med Polska Sp. z o.o. Kozerki 44,9
2343 Ringer Sp. z o.o. S.K. Kawnice-Kolonia 44,9
2344 Brat.Pl Sp. z o.o. S.K. Rabka-Zdrój 44,8
2345 SPUTNIK II Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 44,8
2346 Integart Sp. z o.o. Błonie 44,8
2347 Global Hardware Solutions Sp. z o.o. Toruń 44,8
2348 Wsp Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 44,8
2349 Valmet Automation Sp. z o.o. Gliwice 44,8
2350 Media Markt Polska Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa Warszawa 44,7
2351 Esculap Dyl sp.j. Myślenice 44,7
2352 Seton K. Cichocki, R.Matusiewicz sp.j. Nowa Wieś Ełcka 44,7
2353 Altra M.Jamrozik, K.Kościuk, J.Urbańczyk sp.j. Katowice 44,7
2354 Tadej Sp. z o.o. sp.k. Chróścice 44,7
2355 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Bis sp.j. Józef Szyszka i Jerzy Szyszka Bralin 44,6
2356 Management Company S.A. Katowice 44,6
2357 ZETA PRO OFFICE S.A. Chorzów 44,5
2358 Eurotech Sp. z o.o. Mielec 44,5
2359 Omega 34 T.A.K. Szweda, E.Hering sp.j. Gdynia 44,5
2360 Petrol-Hawen Sp. z o.o. sp.k. Piła 44,4
2361 PHU Domagała sp.j. Wojkowice 44,4
2362 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs Włodzimierz Małyszko, Mirosława Małyszko, Zbigniew Gajos, Iwona Gajos, Krzysztof Ślęczek, Jowita Urbaniak – Ślęczek sp.j. Gniechowice 44,4
2363 Atrax R.Gajdasik M.Książek sp.j. Latchorzew 44,4
2364 Kwadrat Sp. z o.o. Zabrze 44,4
2365 Delmet Senftleben sp.j. Leszno 44,4
2366 Safer J.Sbeczka G.Sbeczka sp.j. Tworków 44,3
2367 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 44,3
2368 Anrol Sp. z o.o. Warszawa 44,3
2369 P.P.U.H. Supron 1 sp.j. Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota Olkusz 44,3
2370 Przemyśldis Sp. z o.o. Poznań 44,3
2371 PHOENIX PHARMA POLSKA Sp. z o.o. Konotopa 44,2
2372 COLOR TRADING Sp. z o.o. Warszawa 44,2
2373 Dht Kozicki & Tuzinowska sp.j. Warszawa 44,2
2374 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Dumat J.B. Dudek sp.j. Mysłowice 44,1
2375 Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. Warszawa 44,1
2376 Mistama.Com Sp. z o.o. Kielce 44,1
2377 Alta – Sieć Handlowa Sp. z o.o. Brzozów 44,1
2378 ELEKTRO-PARTNER Izabela Opioła, Grzegorz Opioła S.J. Ząbkowice Śląskie 44
2379 Arcturus Bunker Sp. z o.o. Szczecin 44
2380 Hauser Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44
2381 Genesis Szymańska sp.j. Łódź 44
2382 Termapol Technika Grzewcza i Sanitarna Włodzimierz Galach i Paweł Galach sp.j. Tomaszów Mazowiecki 44
2383 Forex Polska Sp. z o.o. Główna 44
2384 Novet sp.j. Kaczmarek i Wspólnicy Gospodarz 44
2385 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bhp-System Beata Raszewska, Jacek Raszewski sp.j. Radom 44
2386 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 44
2387 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 44
2388 Wilga Sp. z o.o. Częstochowa 43,9
2389 Hurtownia Instalacyjna Inmet Zębik i Wspólnicy sp.j. Cieszyn 43,9
2390 Wodnik Tańczyn sp.j. Kalisz 43,9
2391 Prosat Fojcik S.J. Racibórz 43,9
2392 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 43,9
2393 Lumatech Sp. z o.o. Mikołów 43,9
2394 Apteka Prywatna Kwiecień sp.j. Kraków 43,8
2395 Wiarus-Bis Haręża D., Rydzik E., Pakieła A. sp.j. Mazańcowice 43,8
2396 Wobis Maszyny Budowlane Sp. z o.o. S.K. Zabrze 43,8
2397 Promark Light Sp. z o.o. Warszawa 43,8
2398 Sicame Polska Sp. z o.o. Warszawa 43,8
2399 Velo Sp. z o.o. Gliwice 43,7
2400 Lewiatan Kujawy Sp. z o.o. Włocławek 43,7
2401 Holdbox Frączkiewicz sp.j. Bieniewiec 43,7
2402 Bioagris Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43,7
2403 The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 43,6
2404 Intech A.A. Kramarczyk sp.j. Agencja Technicznohandlowa Brzezie 43,6
2405 Paluszek M i P Paluch sp.j. Toruń 43,5
2406 Brookvent Polska Sp. z o.o. Trzebnica 43,5
2407 Biurpap J.M.G. Figińscy sp.j. Łódź 43,5
2408 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 43,5
2409 Exel Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43,4
2410 Hydrohurt Sp. z o.o. Warszawa 43,4
2411 Skr Strzelce Krajeńskie Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 43,3
2412 Firma Usługowo-Handlowa Semaco Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp. j. Kraków 43,3
2413 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 43,3
2414 Przedsiębiorstwo Handlowe Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy sp.j. Sieradz 43,3
2415 STAN ROL Bogusław Stankiewicz Jaświły 43,3
2416 Layster – Group Sp. z o.o. Warszawa 43,3
2417 In Farm Jargan – Szklorz Sp.J. Sosnowiec 43,2
2418 Fredomatic Gastro Sp. z o.o. S.K. Kraków 43,2
2419 Induprogress Urbanowicz Kiełczewski Zamojski sp.j. Warszawa 43,2
2420 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif sp.j. Rudzica 43,2
2421 Instal – Konsorcjum Sp. z o.o. Wrocław 43,1
2422 Antar S.J. Warszawa 43,1
2423 Victorinox Poland Sp. z o.o. Warszawa 43,1
2424 Domino Sp. z o.o. w likwidacji Rzeszów 43,1
2425 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 43,1
2426 Sako-Expo Techtextilplast Henryk Sakowski sp.j. Aleksandria 43
2427 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
2428 Media Markt Polska Sp. z o.o. Częstochowa Spółka Komandytowa Warszawa 43
2429 Awis Sp. z o.o. S.K. Brzeźnica 43
2430 Przedsiębiorstwo Nexter Sp. z o.o. Przyszowice 43
2431 Eko-Invest Sp. z o.o. Szczecinek 43
2432 Gerpol Instalacje Sp. z o.o. S.K. Mokronos Dolny 42,9
2433 Leitz-Polska Sp. z o.o. Radomsko 42,9
2434 Promet Sp. z o.o. S.K. Turek 42,8
2435 OLPOL Antoni Wawrzyn S.J. Olsztyn 42,8
2436 Agro Dudek Sp. z o.o. S.K. Szprotawa 42,8
2437 Kiesow Polska Sp. z o.o. Zabrze 42,8
2438 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Kraków III sp.k. Warszawa 42,8
2439 Zakład Handlowo-Usługowy IWONA Tomasz Kotynia S.K.A. Popów 42,8
2440 Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Pneumatic Complex Osojca J i P S.J. Zgórsko 42,7
2441 Abraservice Polska Sp. z o.o. Gliwice 42,7
2442 Europapier Polska Sp. z o.o. Tczew 42,7
2443 Centrofarm Sp. z o.o. Łomianki 42,7
2444 TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz S.J. Gniezno 42,7
2445 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm – Szczecin S.A. S.K.A. Katowice 42,7
2446 Topaz Olszański sp.j. Łódź 42,6
2447 Alma Kraków Sp. z o.o. Kraków 42,6
2448 Techmlek L.Mitura J.Drągowski sp.j. Pałecznica-Kolonia 42,5
2449 Katalizatory.Pro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42,5
2450 Lewiatan Holding S.A. Włocławek 42,5
2451 Regionalna Grupa Detaliczna Sp. z o.o. Tarnów 42,5
2452 Kamstrup Sp. z o.o. Warszawa 42,5
2453 Evonik Performance Materials GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 42,5
2454 Nitrogen Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 42,4
2455 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 42,4
2456 Eltron Sp. z o.o. S.K. Wrocław 42,4
2457 Drewmax Krzysztof Pacyga S.J. Białka 42,4
2458 Gebar Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 42,4
2459 Pegas Grupa Sp. z o.o. Promna 42,3
2460 Marchem Sp. z o.o. Skarbimierz-Osiedle 42,3
2461 Elkem Silicones Poland Sp. z o.o. Warszawa 42,3
2462 Rawski Sp. z o.o. Józefów 42,3
2463 Ita Tools Sp. z o.o. Kraków 42,2
2464 NICO POLSKA Sp. z o.o. Modlnica 42,2
2465 Handel i Minerały Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 42,2
2466 PTI Sp. z o.o. Poznań 42,2
2467 Qiagen Polska Sp. z o.o. Wrocław 42,2
2468 Aqua – Instal P.Mazurek K.Oleszkiewicz sp.j. Iława 42,2
2469 INTER ALNET Adam Albiński Warszawa 42,2
2470 Grofarm sp.j. Gromada i Wspólnicy Białystok 42,1
2471 Hurtostal Wyroby Metalowe i Metale Kolorowe Sp. z o.o. Bydgoszcz 42,1
2472 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II S.K. Warszawa 42
2473 Korpen Sp. z o.o. sp.k. Mosina 42
2474 Sanimex 1 Sp. z o.o. S.K. Gliwice 42
2475 Stacja Paliw M. Nalewajko Sp. z o.o. Złotoria 42
2476 Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska Częstochowa 42
2477 Awd Interior sp.j., B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 41,9
2478 Motionitalia Sp. z o.o. Podegrodzie 41,9
2479 Firma Handlowa Saks sp.j. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 41,9
2480 Przemysław Adamowicz AGROTEX Kostry 41,9
2481 Sternet Sp. z o.o. Tarnów 41,8
2482 Agricola-Lublin Sp. z o.o. Ciecierzyn 41,8
2483 Talo Energy Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 41,8
2484 Fricke Maszyny Rolnicze Sp. z o.o. Mrągowo 41,8
2485 Maxto Sp. z o.o. S.K.A. Modlniczka 41,7
2486 Instytut Praktycznej Edukacji Sp. z o.o. sp.k. Gniewoszów 41,7
2487 Euduco Kbc Group Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 41,7
2488 GERFLOR POLSKA Sp. z o.o. Poznań 41,7
2489 Shop & Travel S&T Sp. z o.o. sp.k. Słubice 41,7
2490 TAEGUTEC Polska Sp. z o.o. Wrocław 41,7
2491 Dalimex Sp. z o.o. Lublin 41,6
2492 Bladecom Sp. z o.o. S.K. Radom 41,6
2493 Przedsiębiorstwo Handlowe Alufinish Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 41,6
2494 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 41,5
2495 Nycz Intertrade Sp. z o.o. Kraków 41,5
2496 Verdent Machines Sp. z o.o. Łódź 41,5
2497 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Płocku Płock 41,5
2498 Firma Handlowo Usługowa MAJA Jacek Knitter Kościerzyna 41,5
2499 Grafia Krzysztof Dziewulski sp.j. Warszawa 41,5
2500 COSMETICS RDT Sp. z o.o. Łomża 41,5
2501 Eurofluid Poland Sp. z o.o. sp.k. Kielce 41,4
2502 Zdrowe Ceny Sp. z o.o. Niepołomice 41,4
2503 Filipiak sp.j. Brody 41,4
2504 Generon Sp. z o.o. Grudziądz 41,4
2505 Lapena Nagorka S.J. Warszawa 41,4
2506 Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j. Śmigiel 41,4
2507 Italinox – Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 41,4
2508 Baumar Płyta Sp. z o.o. S.K. Rawicz 41,3
2509 Womar Food Sp. z o.o. S.K. Krosno 41,3
2510 Pneumat System Sp. z o.o. Wrocław 41,3
2511 Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k. Augustów 41,3
2512 Baltimpex Telecom Group S.A. Katowice 41,3
2513 Firma Mik-Stal Sp. z o.o. S.K. Łojki 41,3
2514 Redford & Grant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 41,2
2515 Technika Grzewcza i Sanitarna Piotr i Jarosław Gejcyg sp.j. Żyrardów 41,2
2516 Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek sp.j. Kraków 41,2
2517 AUTOID Polska S.A. Kraków 41,2
2518 Kemetyl Polska Sp. z o.o. Warszawa 41,2
2519 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 41,2
2520 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Rarytas J. i R. Markowscy sp.j. Malbork 41,2
2521 Przedsiębiorstwo SJ Paliwa Sp. z o.o. Lisi Ogon 41,1
2522 Eurotech INT Sp. z o.o. S.K. Mielec 41,1
2523 Hubertus K.Senger J.Krzyżosiak sp.j. Chodzież 41,1
2524 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grelen Grech sp.j. Polkowice 41,1
2525 Konstruktor Sp. z o.o. Gniezno 41,1
2526 Getinge Polska Sp. z o.o. Warszawa 41,1
2527 Biotec Lasers Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 41,1
2528 Aliga – Katarzyna I Paweł Gałązka S.J. Warszawa 41
2529 Infarmex Jargan-Szklorz S.J. Sosnowiec 41
2530 Armatura Grzegorz Tutaj, Jerzy Piotrowski S.J. Kielce 41
2531 MED – INTERPLAST Sp. z o.o. Białystok 41
2532 Pollux Sp. z o.o. Warszawa 41
2533 Ivel Electronics Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 41
2534 KOLANKO Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 40,9
2535 WLP Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 40,9
2536 Ataszek Sp. z o.o. S.K. Poznań 40,8
2537 Gleich Aluminium Sp. z o.o. Kalisz 40,8
2538 JARBUR S.J. Jarosław K. Rusek, Wiesław Burek Szydłowiec 40,8
2539 Delkom 2000 Sp. z o.o. Wejherowo 40,8
2540 Erfis Sp. z o.o. Przeworsk 40,8
2541 Forever Living Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 40,8
2542 JUMI Sp. z o.o. S.K. Pabianice 40,7
2543 Mariusz Grzelczak, Dariusz Zuber S.J., Przedsiębiorstwo Handlowe DAR-POL-STAL Tarnowskie Góry 40,7
2544 Immo Muszkieterowie Polska Sp. z o.o. Swadzim 40,7
2545 Alavi Commercial Office Sp. z o.o. Warszawa 40,7
2546 Amio Sp. z o.o. Zabrze 40,7
2547 Baby &Travel Sp. z o.o. Wrocław 40,7
2548 Browamator Sp. z o.o. Strzyżów 40,7
2549 Take Sp. z o.o. S.K. Katowice 40,7
2550 Via Cargo Technika Sp. z o.o. Warszawa 40,6
2551 Klasmann-Deilmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 40,6
2552 AKCES I J OSTROWSCY sp. j. Macierzysz 40,6
2553 Merkury Robert Tatarski,Jacek Adamczyk,Beata Tatarska sp.j. Kalwaria Zebrzydowska 40,6
2554 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa Warszawa 40,6
2555 RAFCOM RAFAŁ ZIÓŁKOWSKI Reguły 40,6
2556 Nitro Chemical Sp. z o.o. Wrocław 40,5
2557 Tiger Coatings Poland Sp. z o.o. Stara Iwiczna 40,5
2558 Handsman Sp. z o.o. Radom 40,5
2559 Forma Sp. z o.o. Warszawa 40,5
2560 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 40,5
2561 Kart K. Baranowski, A. i A. Łukaszewicz sp.j. Białystok 40,5
2562 ALEKSANDRA BŁAŻEK Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe AKCES PPH AKCES Kępno 40,4
2563 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 40,4
2564 Kornix Sp. z o.o. Skarszewy 40,4
2565 Global Post Box’S Service Sp. z o.o. Tychy 40,4
2566 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 40,4
2567 Plast Sp. z o.o. Łódź 40,4
2568 Eleven Teamsports Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 40,4
2569 Fast Oil Plus Sp. z o.o. S.K. Mława 40,4
2570 Curaden Polska Sp. z o.o. Wrocław 40,4
2571 Wistal Czesław Wojtyla i Wspólnicy – sp.j. Świdnica 40,4
2572 Pol – Intech Towarzystwo Przemysłowo – Handlowe Sp. z o.o. Łódź 40,3
2573 Power Boats Sp. z o.o. sp.k. Nieporęt 40,3
2574 SIMONA POLSKA Sp. z o.o. Wojkowice 40,3
2575 Atlantic Polska Sp. z o.o. Warszawa 40,3
2576 Przedsiębiorstwo Rolmech Sp. z o.o. Płońsk 40,3
2577 Donegal Sp. z o.o. Rzeszów 40,3
2578 Agencja Inwestycyjno – Handlowa B&B Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 40,3
2579 Lelek sp.j. Dąbrowa Tarnowska 40,3
2580 OMV Polska Sp. z o.o. Pruszków 40,2
2581 Dcode Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 40,2
2582 Noble Group Wojciechowski sp.j. Olkusz 40,2
2583 Amp sp.j. Agnieszka i Piotr Wielgus Zakliczyn 40,2
2584 Dynamik Sp. z o.o. Kraków 40,1
2585 Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J. Liszki 40,1
2586 Oromed Sp. z o.o. sp.k. Poznań 40,1
2587 ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Bielawa 40,1
2588 Tilmart Słowikowscy & Kosiór sp.j. Zarzecze 40,1
2589 Nest Sp. z o.o. Pietrzyków 40
2590 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp.j. Adam Kleszcz, Bożena Kleszcz Zawiercie 40
2591 P H U AUTO DAREX PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE DARIUSZ SZCZEPAŃSKI Gdynia 40
2592 Warsfoll – Zyśk, Tarnowicz sp.j. Warszawa 40
2593 Apteka Na Górnym Borze Michał Konior i Wspólnicy sp.j. Jaworze 40
2594 Zormel Sp. z o.o. Warszawa 40
2595 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 40
2596 Lemar E. Czyża, P. Bieleń sp.j. Olsztyn 39,9
2597 GRANIT DULNIAK sp. z o.o. Lublin 39,9
2598 Obo Bettermann Polska Sp. z o.o. Warszawa 39,9
2599 Art Pharma Kwiatkowski Gabrysiak sp.j. Konstantynów Łódzki 39,9
2600 PACK-CENTER Kołodziej i Wspólnicy S.J. Katowice 39,9
2601 Procosmed Sp. z o.o. Sp.K. Świętochłowice 39,9
2602 NORDFLAM Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 39,9
2603 MDM Komputery Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 39,8
2604 Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak sp.j. Katowice 39,8
2605 Przedsiębiorstwo Handlowe Guliwer Estkowski, Sawicki sp.j. Nasielsk 39,8
2606 Ae Solution Sp. z o.o. Gdańsk 39,7
2607 Fega – Poland Sp. z o.o. Wrocław 39,7
2608 Mx Norm Sp. z o.o. Tychy 39,7
2609 Cordis Logistic Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 39,6
2610 Amco Sp. z o.o. Olsztyn 39,6
2611 Pharmapolis Sp. z o.o. Pruszków 39,6
2612 Złoty Melon Sp. z o.o. Warszawa 39,5
2613 PUH PILOT UNLIMITED Sp. z o.o. S.K. Warszawa 39,5
2614 Beckhoff Automation Sp. z o.o. Żabiniec 39,5
2615 Integrity Partners Sp. z o.o. Warszawa 39,5
2616 Fortuna Familia Ciota sp.j. Warszawa 39,5
2617 Fila Polska Sp. z o.o. Kraków 39,4
2618 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Remark sp.j. Ewelina Mikulska, Robert Mikulski Żagań 39,4
2619 Testo Sp. z o.o. Pruszków 39,4
2620 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Warus Sp. z o.o. Warszawa 39,4
2621 Metalex J. Pilarski, Zb. Dąbrowski, M. Pilarska, G. Jeż-sp.j. Antoniew 39,4
2622 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 39,4
2623 Prolech R. i S. Leszek Sp.J. Stary Puznów 39,4
2624 Icl Polska Sp. z o.o. Warszawa 39,4
2625 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 39,3
2626 Office Pulse Sp. z o.o. S.K. Warszawa 39,3
2627 ŚWIAT TELEFONÓW sp. z o.o. sp. j. Warszawa 39,3
2628 AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami Racibórz 39,3
2629 K.K.A. Dudkiewicz-sp.j. Ciechanów 39,3
2630 4kidz Polska Sp. z o.o. Szczecin 39,3
2631 Torimpex-Trade Sp. z o.o. Toruń 39,3
2632 W. Ciurko, W. Ciurko, R. Ciurko Ciurko sp.j. Krapkowice 39,2
2633 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M.Furyk, J.Matłosz sp.j. Gliwice 39,2
2634 Firma Medica K. Błachowicz sp.j. Radomsko 39,2
2635 United Vision Sp. z o.o. Ostrzeszów 39,2
2636 Magrol Tomasz Magdziak, Maciej Magdziak sp.j. Kazimierzew 39,2
2637 POLPAK Sp. z o.o. Warszawa 39,1
2638 KBT Polska Sp. z o.o. Warszawa 39,1
2639 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 39,1
2640 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Sp.K. Sady 39,1
2641 Multi Technology Group S.A. Warszawa 39,1
2642 TSN Sp. z o.o. Targowisko 39,1
2643 Techdent Center – Tasiemski Piotr, Tasiemski Jakub sp.j. Warszawa 39
2644 Ulex Hygien Quality Packaging Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 39
2645 Speed Pack J. Górecki sp.j. Kraków 39
2646 Pack Complex Lachowski, Różański sp.j. Radom 39
2647 Gotel Sp. z o.o. S.K. Porosły-Kolonia 39
2648 Pharmacon Partner Sp. z o.o. S.K. Żory 39
2649 Imed Poland Sp. z o.o. Warszawa 39
2650 HORTICO S.A. Wrocław 39
2651 Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J. Rzgów 38,9
2652 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Leżajsku Leżajsk 38,9
2653 Beauty Brokers Sp. z o.o. Poznań 38,9
2654 H 500 Sp. z o.o. G 520 S.K.A. Warszawa 38,9
2655 Generiks Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 38,9
2656 Pressta Eisele Polska Sp. z o.o. Elbląg 38,9
2657 Esoll Sp. z o.o. Baniocha 38,9
2658 Fotka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 38,9
2659 Firma Handlowa Bis Jarosław Woźniak, Marek Modrzejewski sp.j. Chodecz 38,8
2660 Delta Dettlaff I Wspólnicy S. J. Krokowa 38,8
2661 Toropol Sp. z o.o. Warszawa 38,8
2662 Eptimo S.A. Warszawa 38,8
2663 Ran Plus Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 38,8
2664 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 38,7
2665 Komandor Warszawa S.A. Marki 38,7
2666 Lams Sp. z o.o. S.K. Tychy 38,7
2667 CM MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 38,7
2668 Aft Sp. z o.o. Suchy Las 38,7
2669 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab Sp. z o.o. Lublin 38,7
2670 Pollux Packaging Sp. z o.o. S.K. Leszno 38,7
2671 Triplex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 38,7
2672 Hurtowet Pawlisiak, Haława sp.j. Święciechowa 38,7
2673 WOJTRANS WOJCIECH LIPIŃSKI Sierpc 38,7
2674 Eilfix Polska sp.j. Łagowska Taulitz Wrocław 38,6
2675 Europharm Sp. z o.o. Wałbrzych 38,6
2676 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 38,6
2677 Rymax Chorobik Wojtycza sp.j. Dobczyce 38,6
2678 Fabryka Armatury Idmar Management Sp. z o.o. S.K. Krosno 38,5
2679 Guess Poland Sp. z o.o. Warszawa 38,5
2680 Lexxit Mebel Sp. z o.o. sp.k. Słocin 38,5
2681 Elmark sp.j. Jędrzejewska Olsztyn 38,5
2682 Polcan Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Ożarów Mazowiecki 38,5
2683 Etam Poland Sp. z o.o. Warszawa 38,5
2684 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 38,4
2685 Unitube Sp. z o.o. Zawadzkie 38,4
2686 Orkan Sp. z o.o. Nowa Ruda 38,4
2687 TURCK Sp. z o.o. Opole 38,4
2688 Talis Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 38,4
2689 Mecalac Polska Sp. z o.o. Łaziska Górne 38,4
2690 Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k. Kraków 38,4
2691 Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft Hryciuk i Wspólnicy – sp.j. Łosice 38,4
2692 Symag Sp. z o.o. S.K. Warszawa 38,4
2693 Mondex Anna i Jerzy Affek sp.j. Olsztyn 38,4
2694 SOLAR COMPANY S.A. Poznań 38,3
2695 Silco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 38,3
2696 Mass Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 38,3
2697 Robert Adamiak Admaco sp.j. Elizówka 38,3
2698 Rytm Trade Sp. z o.o. Tychy 38,3
2699 Viola.Kobiela sp.j. Ruda Śląska 38,2
2700 As-Met Sp. z o.o. sp.k. Puławy 38,2
2701 MT – Metal M. Miążkiewicz, T. Perkowski Sp.J. Białystok 38,2
2702 Inter-Plast Z. Bodziachowska – Kluza sp.j. Częstochowa 38,2
2703 Fastenal Europe Sp. z o.o. Psary 38,2
2704 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 38,2
2705 Ravago Chemicals Poland Sp. z o.o. Warszawa 38,2
2706 Medan sp.j., W.Pawlak i S-Ka Bydgoszcz 38,2
2707 EBSCO Sp. z o.o. Warszawa 38,2
2708 Transbud Group Sp. z o.o. S.K. Windyki 38,1
2709 Canea.pl Sp. z o.o. Ogrodzona 38,1
2710 Dw1 Trading Sp. z o.o. Warszawa 38,1
2711 Kardex Polska Sp. z o.o. Warszawa 38,1
2712 Artsezon sp.j. Dariusz Słodkowicz, Tomasz Stafijowski Siomki 38,1
2713 PHU FALKO OIL KRZYSZTOF FALKOWSKI Białostoczek 38,1
2714 Krysiak Sp. z o.o. Baranowo 38
2715 Westpol Oil Sp. z o.o. S.K. Gubin 38
2716 Thermo Systems Sp. z o.o. Katowice 38
2717 Direct Home And Garden Sp. z o.o. Warszawa 38
2718 Progress Pharm Mariusz Sierka, Mieczysław Stępień sp.j. Sosnowiec 38
2719 E.P.T. Master Sp. z o.o. Suchy Dąb 37,9
2720 Medsystems Sp. z o.o. Lublin 37,9
2721 Verta Glass Sp. z o.o. Warszawa 37,9
2722 Eura-Tech Sp. z o.o. Wejherowo 37,9
2723 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Chemia Katowice S.A. Katowice 37,9
2724 NEO Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 37,9
2725 Inter Decor Pro Sp. z o.o. Warszawa 37,8
2726 Comex S.A. Gdańsk 37,8
2727 Klaro Sp. z o.o. S.K. Jeżów Sudecki 37,8
2728 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, sp.j. Świdnica 37,8
2729 MIEJSKA SPÓŁDZIELNIA „SAMOPOMOC CHŁOPSKA” W LIKWIDACJI Kalisz 37,8
2730 PHU DAGAS GRZEGORZ KAJCA Sosnowiec 37,8
2731 Apfarm Sp. z o.o. 1 S.K. Kraków 37,7
2732 Empire Pharma Sp. z o.o. Radzymin 37,7
2733 TOPCON POLSKA Sp. z o.o. Siewierz 37,6
2734 FUTURE ELEKTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 37,6
2735 Nord Electronics Solutions Sp. z o.o. Wrocław 37,6
2736 METABO POLSKA Sp. z o.o. Stargard 37,6
2737 Gminna Spółdzielnia w Zwoleniu Zwoleń 37,6
2738 Plotserwis M. Janicki M.Mrugała sp.j. Opole 37,5
2739 Swederm Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 37,5
2740 Ampacet Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 37,5
2741 Meping Sp. z o.o. S.K. Warszawa 37,5
2742 Ks Sport Sieć Sklepów M. Kujawa M. Krawczyk sp.j. Malbork 37,5
2743 Bassau Sp. z o.o. S.K. Prószków 37,5
2744 Hy Trade Sp. z o.o. Wólka Kosowska 37,5
2745 Aqua.Bl Sp. z o.o. Wólka Kosowska 37,5
2746 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 37,4
2747 Narzędzia Skrawające Tools – Sp. z o.o. Siechnice 37,4
2748 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. 2 S.K. Warszawa 37,4
2749 Centrala Nasienna w Kielcach Sp. z o.o. Kielce 37,4
2750 Olmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnowskie Góry 37,4
2751 ABRO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 37,4
2752 Romgaz Rs Sp. z o.o. sp.k. Konarzynki 37,4
2753 Oris Jan Jasiołek S.J. Wołowice 37,3
2754 Europe Distribution Group Sp. z o.o. Kryniczno 37,3
2755 sp.j. Dall K.K. Rudyńscy Pyrzyce 37,3
2756 Nac Sp. z o.o. Raszyn 37,3
2757 Bio Energy Sp. z o.o. S.K. Gryfice 37,3
2758 INCOM GROUP S.A. Wrocław 37,3
2759 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 37,2
2760 Sumitomo (Shi) Demag Plastics Machinery Polska Sp. z o.o. Częstochowa 37,2
2761 Rokicki i Łukasiak sp.j. Łódź 37,2
2762 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 37,2
2763 ECO CONSULTING QUALITY STANDARDS sp. z o.o. Iskrzyczyn 37,2
2764 Voiter Sp. z o.o. Poznań 37,2
2765 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 37,2
2766 Apoz Sp. z o.o. Białystok 37,2
2767 Agencja Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Evimex Sp. z o.o. Dąbrowa 37,2
2768 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 37,2
2769 Petro-Bis W.Myśliński, D.Myśliński sp.j. Rudzienice 37,2
2770 Firma Handlowa Drewno Sp. z o.o. Łódź 37,1
2771 Anter System Polska Sp. z o.o. Wrocław 37,1
2772 Alkor Sp. z o.o. Nysa 37,1
2773 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 37,1
2774 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bartosz Leleno, Wiesława Leleno sp.j. Leszno 37,1
2775 Adamex Sp. z o.o. S.K. Podolsze 37,1
2776 Jan Trochimczyk i S-ka Linea Trade Import-Export S.J. Zabrze 37,1
2777 M.Zabrodzka i Wspólnicy S.J. Sierpc 37,1
2778 Tano Dystrybucja Sp. z o.o. Marki 37,1
2779 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 37,1
2780 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 37,1
2781 Monitor Polska Sp. z o.o. w likwidacji Lublin 37,1
2782 Polimet S.Kij sp.j. Bielsko-Biała 37,1
2783 Media Star Sp. z o.o. S.K. Szczecin 37
2784 Rodan Sp. z o.o. Poznań 37
2785 Ares R.E. Wawrowscy – sp.j. Warszawa 36,9
2786 Epic Mobile Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36,9
2787 Souvre Polska Sp. z o.o. Inowrocław 36,9
2788 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 36,9
2789 Polver Sp. z o.o. S.K. Kraków 36,9
2790 Infinity Line Sp. z o.o. Babice 36,9
2791 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 36,9
2792 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 36,9
2793 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stacja Paliw Duet M. Anaczkowski, K.Filarski sp.j. Iława 36,8
2794 Cp Trade Sp. z o.o. Kraków 36,8
2795 Ermin Sp. z o.o. Łódź 36,8
2796 VCP sp. z o.o. Poznań 36,8
2797 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komes Sp. z o.o. Szubin 36,8
2798 Galilu sp.j. – Warynia Grela, Agnieszka Łukasik Warszawa 36,8
2799 Audio Center Poland Sp. z o.o. S.K. Kraków 36,8
2800 Rawa Polska Sp. z o.o. S.K. Świdnica 36,7
2801 Medix Sławomir Szwed sp.k. Warszawa 36,7
2802 Centralna Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 36,7
2803 HTI BP Sp. z o.o. Śląsk S.K. Stanowice 36,7
2804 K.M.F. Sp. z o.o. Kolbuszowa 36,6
2805 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 36,6
2806 Meta Sp. z o.o. sp.k. Olszany 36,6
2807 Oase Sp. z o.o. Warszawa 36,6
2808 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Juszczak sp.j. Wieruszów 36,6
2809 Zakład Metalowy Aga T. Szwarc R. Budawski sp.j. Stargard 36,6
2810 Denar Marek Dembiński i Wspólnicy sp.j. Oborniki 36,5
2811 FLORET Sp. z o.o. Malbork 36,5
2812 Euroleki GK Sp. z o.o. sp.k. Łódź 36,5
2813 Logistyka Paliwa i Energia Sp. z o.o. Zduńska Wola 36,5
2814 FRAC sp. z o.o. Rzeszów 36,5
2815 Bnh-Oil Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie Warszawa 36,5
2816 Avk Armadan Sp. z o.o. Pniewy 36,5
2817 Kermi Sp. z o.o. Wrocław 36,5
2818 EKSA Sp. z o.o. Komorów 36,5
2819 Stacja Paliw Tarpal J.Krawczyk,J.Tyndel,J.Chrzan,A.Durbas,K.Durbas- sp.j. Łąkta Górna 36,4
2820 Detalia Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 36,4
2821 Stacja Paliw Bp Zośka Banaszuk Anna, Banaszuk Piotr sp.j. Zielonka 36,4
2822 Allcor Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 36,4
2823 Proweld Sp. z o.o. S.K. Gliwice 36,4
2824 Przedsiębiorstwo Handlowe Batmar , B.Czerska, T. Pochwała, M. Pochwała, sp.j. Skarżysko-Kamienna 36,4
2825 CNC-Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 36,3
2826 Magboss Sp. z o.o. Economy S.K. Chałupki 36,3
2827 Warpol.Info Sp. z o.o. Sokołów 36,3
2828 MIROSŁAW WIECKI I PRYWATNE PPHU SAGA Gdynia 36,3
2829 Roxtec Poland Sp. z o.o. Gdynia 36,3
2830 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz sp.j. Wrocław 36,3
2831 Hydro-Masz Sp. z o.o. S.K. Zapole 36,3
2832 Polygen Sp. z o.o. Gliwice 36,2
2833 Wopak Kozieł, Jurczyk S.J. Kobiernice 36,2
2834 Marpa Sp. z o.o. Warszawa 36,2
2835 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Rolbud Michał Michalak Pleszew 36,2
2836 Stiga Sp. z o.o. Baranowo 36,2
2837 Semicon Sp. z o.o. Warszawa 36,2
2838 Firma Handlowo – Usługowo – Produkcyjna Drewmet Wacław Pajda, Józefa Pajda sp.j. Mogilany 36,2
2839 Mitsubishi Corporation S.A. Oddział w Polsce Warszawa 36,2
2840 TWA Retail Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 36,2
2841 Grupa Eltron Sp. z o.o. Łapy 36,2
2842 Soyter Components Sp. z o.o. S.K. Izabelin 36,1
2843 Robertech Piotr Mazur & Robert Socha S.J. Pilzno 36,1
2844 Naftpol Anna Zwiewka Arkadiusz Zwiewka S.J. Stopka 36,1
2845 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 36,1
2846 A.G.A. Analytical Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36,1
2847 Igmar Ramut sp.j. Jasło 36,1
2848 Constel Sp. z o.o. Katowice 36,1
2849 Rolma Sp. z o.o. Wola Wiśniowa 36,1
2850 Skład Opałowy i Materiałów Budowlanych – Andrzej Siuta,Krzysztof Łuczkowski – sp.j. Nowy Targ 36,1
2851 Retalws Sp. z o.o. Warszawa 36
2852 Fabryka Mebli Gala Collezione Sp. z o.o. Lisi Ogon 36
2853 ORTO – RES Sp. z o.o. Rzeszów 36
2854 Kmk Agro D. Kaźmierczak C. Mądry M. Kaźmierczak sp.j. Brodowo 36
2855 Agapit Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 36
2856 Ost – West – Stahl Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 36
2857 Ekobut Sp. z o.o. Warszawa 35,9
2858 Texol Milewski, Zakrzewski sp.j. Swarzędz 35,9
2859 Wip sp.j. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 35,9
2860 Kliweko Biuro Techniczno-Handlowe Sp. z o.o. Włosań 35,9
2861 Drukkarta Sp. z o.o. S.K. Rynarzewo 35,9
2862 Sanbud W.Leszczuk i K.Głuchowski sp.j. Siedlce 35,9
2863 Primus-Farm Frączek&Wypiór sp.j. Brudzowice 35,8
2864 Spectrum It Sp. z o.o. Warszawa 35,8
2865 Tropic Sp. z o.o. sp.k. Koczargi Nowe 35,8
2866 Erbe Polska Sp. z o.o. Warszawa 35,8
2867 Matpol sp.j. Anna Stachlewska Maciej Stachlewski Lutomiersk 35,8
2868 Balticold Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35,8
2869 Art. Solutions Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35,8
2870 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o. Wrocław 35,8
2871 Gtec Polska Power On Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35,8
2872 Transcom International S. Śleziak, W. Filipow sp.j. Paczków 35,7
2873 Intersocks Sp. z o.o. Warszawa 35,7
2874 Domer Sierecki sp.j. Pleszew 35,7
2875 Win-Bud Sp. z o.o. sp.k. Nasielsk 35,7
2876 Ltt Sp. z o.o. Warszawa 35,7
2877 BIZERBA POLSKA Sp. z o.o. Lublin 35,7
2878 Tente Sp. z o.o. Czerwonak 35,7
2879 Dm System G. Figlarski, S. Kędzior, J. Napruszewski sp.j. Kraków 35,7
2880 TBH Polska Sp. z o.o. S.K. Sierosław 35,7
2881 Mt2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 35,7
2882 Kelvion Central Europe Sp. z o.o. Opole 35,7
2883 Karo Elektro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 35,7
2884 Eko-Star Muszyński S.J. Grodzisko 35,7
2885 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Ekodom-Gajek Sp. z o.o. Lublin 35,7
2886 Handlog Sp. z o.o. S.K. Czeladź 35,6
2887 Tompol T.Jajecznik i Spółka sp.j. Dębe-Kolonia 35,6
2888 Fagum Stomil Sp. z o.o. Łuków 35,6
2889 Aurum Sp. z o.o. Chemicals Sp.K. Katowice 35,6
2890 Tilton Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 35,6
2891 PHU Omega Sp. z o.o. Sp.k. Świebodzin 35,6
2892 L i z Drzymalski sp.j. Wiązownica Duża 35,6
2893 Carbon S.A. Mysłowice 35,6
2894 Elektromid sp.j. Mirosław Dziatkowski Koszalin 35,5
2895 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Etoll sp.j. Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski Strzelin 35,5
2896 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Kaczmarek I Synowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mrowino 35,5
2897 Wipmeb Sp. z o.o. Krosno 35,5
2898 Celsium Serwis Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 35,4
2899 Imperial P.R.K. Andrzejewscy sp.j. Bydgoszcz 35,4
2900 Kompania Narzędziowa Hermes Sp. z o.o. Bielsko-Biała 35,4
2901 GRUPER Sp. z o.o. S.K. Kraków 35,4
2902 Tuba Sp. z o.o. Szamotuły 35,4
2903 Eticod Sp. z o.o. Katowice 35,4
2904 Clever Frame Sp. z o.o. Wrocław 35,4
2905 Prosave.Pl Sp. z o.o. Warszawa 35,4
2906 Ekosun Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 35,4
2907 Przedsiębiorstwo DREMEX Lech Mularczyk Zdzieszowice 35,3
2908 Makpol Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 35,3
2909 TELE-HURT Sp. z o.o. S.K. Szczecin 35,3
2910 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak, A. Piętak Kraków 35,3
2911 Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych Wtórstal Sarna Krzysztof, Moskal Stanisław, Jarosz Jerzy sp.j. Stalowa Wola 35,3
2912 ANB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 35,3
2913 Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Galena T.świeca J.pliszka sp.j. Racławice 35,3
2914 Ogrodnik Niemirscy sp. j. Opoczno 35,3
2915 Systemy Technologiczno-Narzędziowe Systech Sp. z o.o. Sierakowo 35,3
2916 ELGO Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 35,2
2917 Wessper Sp. z o.o. Kraków 35,2
2918 Kabeltech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 35,2
2919 Mvk Khanchandani S.K. Sękocin Nowy 35,2
2920 M. P. Polska Sp. z o.o. Warszawa 35,2
2921 Italian Paper Sp. z o.o. Warszawa 35,2
2922 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Stęszewie Stęszew 35,2
2923 GEA Farm Technologies Sp. z o.o. Bydgoszcz 35,1
2924 Texet Poland Sp. z o.o. Złotniki 35,1
2925 EKPO Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 35,1
2926 Nova Technologie Obiektowe R.Niemyjski & P.Aninowski sp.j. Wołomin 35,1
2927 EET Europarts Sp. z o.o. Gdańsk 35,1
2928 Kadimex Sp. z o.o. sp.k. Ząbki 35,1
2929 Em Group Sp. z o.o. Karczew 35,1
2930 Moretto East Europe Sp. z o.o. Częstochowa 35,1
2931 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Monika Górka i Wspólnicy sp.j. Żuromin 35
2932 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk, Wilk, Zwolińscy sp.j. Zabrze 35
2933 Medimart Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 35
2934 Maxi Oświetlenie Sp. z o.o. S.K. Białystok 35
2935 Bajk Serwis Sp. z o.o. Szczecin 35
2936 Sundoor Sp. z o.o. S.K. Chorzów 35
2937 Program Sp. z o.o. Warszawa 35
2938 Ag Dekor-G.Augustyniak sp.j. Dygowo 35
2939 Prewenta Sp. z o.o. Mikołów 35
2940 Kll Adam Litner, Artur Litner sp.j. Bielsko-Biała 35
2941 Sinograf S.A. Toruń 35
2942 Agro – Biznes sp.j. Sularz-Rudnicki Gorzów Wielkopolski 35
2943 Adonidis Konkolewscy sp.j. Przasnysz 34,9
2944 Colson Europe B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 34,9
2945 Wsc Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. Warszawa 34,9
2946 Mahr Polska Sp. z o.o. Warszawa 34,9
2947 Adler Agro Sp. z o.o. Zaścianki 34,9
2948 Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC CHŁOPSKA Trzebnica 34,9
2949 Terminal Strzałkowo Sp. z o.o. sp.k. Strzałkowo 34,8
2950 Bauer Group Polska Sp. z o.o. Jasionka 34,8
2951 Pgf Zachód Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 34,8
2952 Simpleav Sp. z o.o. Wrocław 34,8
2953 FHU LUX-SYSTEM S. M. Stanek, J. E. Poniedziałek S.J. Szaflary 34,8
2954 GP BATTERY POLAND Sp. z o.o. Warszawa 34,8
2955 HALANTEX sp. z o.o. Przyszowice 34,8
2956 Vetiss Sp. z o.o. Warszawa 34,8
2957 Vita Pharmacy Sp. z o.o. S.K. Lubartów 34,8
2958 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 34,7
2959 K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o. Łódź 34,7
2960 Dienes Polska sp. z o.o. Inowrocław 34,7
2961 Kaliniec sp.j., Anna Wywijas Wawrzyniak, Krzysztof Wawrzyniak Kalisz 34,7
2962 Wodstal Jacek Gąd, Piotr Gąd sp.j. Włoszakowice 34,7
2963 Paw Sp. z o.o. Miszewko 34,7
2964 On Off Media.Com.Pl Sp. z o.o. S.K. Łódź 34,6
2965 IFM Electronic Sp. z o.o. Katowice 34,6
2966 Aptel Adam Pawlak sp.j. Białystok 34,6
2967 Wirex sp.j. Jerzy, Jan Wirek Będzin 34,6
2968 CSVK Sp. z o.o. S.K. Kraków 34,6
2969 Aga A.Abłażewicz sp.j. Pruszcz Gdański 34,6
2970 Autokolor-Ukleja Sp. z o.o. sp.k. Nowa Wieś Ujska 34,6
2971 Transmet Sp. z o.o. S.K. Złotniki 34,6
2972 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Agros-Wrońscy Sp. z o.o. Strzelce Wielkie 34,6
2973 Industrial Capital Limited Steel Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34,6
2974 Hanmar Sp. z o.o. Jadwinin 34,6
2975 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Aliwesa sp.j. Cezary Baranowski-Krzysztof Baranowski Bartoszyce 34,6
2976 Stoltronic Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,6
2977 International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. Rudno 34,6
2978 Polska Grupa Farmaceutyczna Aptekarz Sp. z o.o. Rzeszów 34,5
2979 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 34,5
2980 DORADO POLAND Sp. z o.o. S.K. Kościan 34,5
2981 Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. Wrocław 34,5
2982 BIO TEXTIL sp. z o.o. Poznań 34,5
2983 EKOOPAŁ Ossowski, Stenka – S.J. Starogard Gdański 34,5
2984 Loximide Sp. z o.o. Latchorzew 34,5
2985 Fibco Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34,5
2986 ECT TECHNIK GAŁECKA I S KA sp. j. Warszawa 34,4
2987 Modo24 Group Sp. z o.o. S.K. Gądki 34,4
2988 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 34,4
2989 SPOŁEM PSS w Śremie Śrem 34,4
2990 Idesin M. Siwek sp.j. Kielce 34,3
2991 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe Euro Sp. z o.o. Bytom 34,3
2992 Studio Forma 96 – Będkowski, Urbaniak sp.j. Poznań 34,3
2993 Apg Co. W. Kisielewski, J.Kierdelewicz sp.j. Białystok 34,3
2994 Przedsiębiorstwo Handlowe Glazbud Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34,3
2995 Q-Glasstech Sp. z o.o. Zblewo 34,2
2996 Sisley Kosmetyki Sp. z o.o. Warszawa 34,2
2997 Nikon Cee GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 34,2
2998 Agraf Sp. z o.o. Łódź 34,2
2999 ELEKTRO AUTOMATYKA MULARZ sp. j. Brzesko 34,1
3000 Unirol Parts Sp. z o.o. S.K. Borek Wielkopolski 34,1
3001 Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. Warszawa 34,1
3002 Logo – Tools Sp. z o.o. S.K. Puszczykowo 34,1
3003 Krystynka Sp. z o.o. S.K. Myślenice 34
3004 Konekt-Bis Sp. z o.o. S.K. Piekoszów 34
3005 Salcom Ltd Sp. z o.o. sp.k. Poznań 34
3006 BŁYSK Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 34
3007 Aqua-Tech Smilewicz, Tuz sp.j. Białystok 34
3008 Excellence Distribution Sp. z o.o. Warszawa 34
3009 Wide Investments Sp. z o.o. S.K. Wola Morawicka 34
3010 Pepe Sp. z o.o. Solec Kujawski 33,9
3011 Arkadia Sp. z o.o. Białystok 33,9
3012 Aqua-Grupa Sbs – Sp. z o.o. Zielona Góra 33,9
3013 Pakfal Bracia Hyla sp.j. Warszawa 33,9
3014 Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata Niemodlin 33,9
3015 Nova Izabela Pilipczuk,Jerzy Sagan sp.j. Lublin 33,9
3016 Adler Sp. z o.o. Warszawa 33,8
3017 Infonet Projekt S.A. Bielsko-Biała 33,8
3018 W-Z Sp. z o.o. Gliwice 33,8
3019 Essentra Sp. z o.o. Łódź 33,8
3020 Unimetal-Serwis Sp. z o.o. Złotów 33,7
3021 ROKUS Piotr Jędrzejczak Inowrocław 33,7
3022 4Sun Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33,7
3023 Alkan Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,7
3024 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Perz Michał Łopuszno 33,7
3025 Yakudo Plus Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 33,7
3026 Siwik Intertrade Sp. z o.o. Mrągowo 33,7
3027 Europlus Sp. z o.o. sp.k. Włoszczowa 33,7
3028 Eurax Plus Pawlicki, Głochowiak sp.j. Śrem 33,7
3029 Neomed Polska Sp. z o.o. S.K. Szymanów 33,6
3030 Apteka Wratislavia Dorota Marcinkowska, Jacek Macikowski sp.j. Wrocław 33,6
3031 Musa Alicja Musiał, Tadeusz Musiał sp.j. Targowisko Dolne 33,6
3032 Stacja Paliw-Handel Stanisław Simiński Drużbice-Kolonia 33,6
3033 PETROFER-POLSKA Sp. z o.o. Nowiny 33,6
3034 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gp Grochalski-Pięt sp.j. Nysa 33,6
3035 Hortorus Bartosiewicz sp.j. Warszawa 33,6
3036 Waster Sp. z o.o. Toruń 33,6
3037 Fluidra Polska Sp. z o.o. Wrocław 33,5
3038 Translot Trade Sp. z o.o. Radom 33,5
3039 Zms Systemy Magazynowe Sp. z o.o. Krobia 33,5
3040 Jaso Sp. z o.o. Góra Kalwaria 33,5
3041 Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. Mysłowice 33,5
3042 Synergy Medical Company Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 33,5
3043 Przeds. Specjalistyczne Sprzęt – Poż Irena, Krzysztof Zając S.J. Opole 33,5
3044 Petro-Plus Adam Bogal sp.j. Dojazdów 33,5
3045 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 33,4
3046 Huzar Hurtownia Elektryczna Sp. z o.o. S.K. Radom 33,4
3047 Kompan Sp. z o.o. Wieluń 33,4
3048 Toj-Hand Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Osypiuk sp.j. Lublin 33,4
3049 Alfa-Zeta Sp. z o.o. Łódź 33,4
3050 Glover Sp. z o.o. S.K. Kraków 33,4
3051 APZ Sp. z o.o. Olsztyn 33,4
3052 Plastoplan Polska Sp. z o.o. Warszawa 33,4
3053 DHL Exel Supply Chain Trade (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 33,4
3054 Xgiełda Sp. z o.o. Gdynia 33,4
3055 LEDIBERG Sp. z o.o. Warszawa 33,3
3056 Aikon Distribution Sp. z o.o. S.K. Bytom 33,3
3057 MANROLAND POLSKA Sp. z o. o. Wolica 33,2
3058 MIREX sp. z o.o. Bielsko-Biała 33,2
3059 Vidis S.A. Bielany Wrocławskie 33,2
3060 Optim S.J. Turek 33,2
3061 Schmersal-Polska Elżbieta Nowicka, Mieczysław Nowicki sp.j. Warszawa 33,2
3062 Lucky Star Polska Sp. z o.o. Łódź 33,2
3063 Optima Serwis Zieliński sp.k. Warszawa 33,2
3064 Nu Air Polska Sp. z o.o. Warszawa 33,2
3065 Expresspharm Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,2
3066 Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o. Szczecin 33,1
3067 CYFROWE.PL Sp. z o.o. Gdańsk 33,1
3068 Komputronik Biznes Sp. z o.o. Poznań 33,1
3069 Sierociuk – Kazana – Sierociuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Stok – Rol sp.j. Łazy 33,1
3070 Doktor Leks Sp. z o.o. Wrocław 33,1
3071 BOMAR 2 Marek Dziekan S.J. Kraków 33,1
3072 Hydrosan J.Klęczaj, E.Klęczaj, I.Klęczaj, J.Siara sp.j. Radom 33,1
3073 Kode Komorowski sp.j. Warszawa 33,1
3074 Namaro Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 33
3075 CRC Industries Europe Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 33
3076 Ademco Sp. z o.o. Warszawa 33
3077 Towarzystwo Gospodarcze SAMBOR S.A. Tczew 32,9
3078 Beninca Polonia Sp. z o.o. Czosnów 32,9
3079 Impression Sp. z o.o. S.K. Łódź 32,9
3080 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 32,9
3081 Alfa Rk Sp. z o.o. S.K. Wilcze 32,9
3082 Agromex Krystochowicz sp.j. Kurzętnik 32,9
3083 STANPOL IMPEX Stróżyk Janusz Swarzędz 32,8
3084 Kosek sp.j. Oświęcim 32,8
3085 Adar Łukaszewicz sp.j. Białystok 32,8
3086 Potyrała i Spółka sp.j. Stargard 32,8
3087 POTYRAŁA I SPÓŁKA sp. j. Stargard 32,8
3088 P.H.U. Dan – Pol Sp. z o.o. P. Sermet, D. Sermet Skawina 32,8
3089 Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM Ryszard Musz Przemyśl 32,8
3090 Agronom Sp. z o.o. Jasionka 32,8
3091 Neptun Sp. z o.o. Lublin 32,8
3092 Flash Tech Sp. z o.o. sp.k. Łódź 32,7
3093 Ap-Flyer Sp. z o.o. Warszawa 32,7
3094 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewmar – Ness Sp. z o.o. Sosnowiec 32,7
3095 Zawieja Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 32,7
3096 Romos Sp. z o.o. Gostyń 32,7
3097 BALLUFF Sp. z o.o. Wrocław 32,7
3098 ROVERS POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 32,7
3099 ROLSERWIS S.A. PHP Płock 32,7
3100 Duna Sp. z o.o. Kraków 32,7
3101 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 32,7
3102 Virum Sp. z o.o. Wągrowiec 32,7
3103 Mac-Benz Maciej i Barbara Kłaczkiewicz sp.j. Szamotuły 32,7
3104 TRI – MAR Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 32,7
3105 PHU U RATAJA S.C. Adam Chechelski, Piotr Piątek Rudawa 32,6
3106 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Brutal Stanisław Karp, Andrzej Skupień sp.j. Zakopane 32,6
3107 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 32,6
3108 Agrimasz Sp. z o.o. Fiszewo 32,5
3109 Pomorski Puch Sp. z o.o. Borcz 32,5
3110 Smart Plus Sp. z o.o. Tychy 32,5
3111 Midas Pharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 32,5
3112 Mega Sierpc Sp. z o.o. Sierpc 32,5
3113 APP Industriel – Trade Sp. z o.o. Lubań 32,5
3114 Limitedbuy Sp. z o.o. sp.k. Tychy 32,5
3115 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Olsztynie Olsztyn 32,5
3116 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 32,5
3117 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 32,4
3118 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Janpol sp.j. Janusz Wyglądała Jarosław Wyglądała Garwolin 32,4
3119 Top Pharm Jargan-Szklorz sp.j. Sosnowiec 32,4
3120 Fulmarket Sp. z o.o. Mszana Dolna 32,4
3121 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 32,4
3122 Vagner Sp. z o.o. Zielona Góra 32,4
3123 Edentex Sp. z o.o. Łódź 32,3
3124 Swede Sp. z o.o. sp.k. Poznań 32,3
3125 Tremco Illbruck Sp. z o.o. Kraków 32,2
3126 Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Ruda Śląska 32,2
3127 Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 32,2
3128 OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o. Warszawa 32,2
3129 ROLVET Józef i Barbara Napierała S.J. Lwówek 32,2
3130 Ruda Tadeusz Sosnowski, Krzysztof Szeląg sp.j. Prabuty 32,1
3131 Ecomal Poland Sp. z o.o. Gliwice 32,1
3132 Armet J.Kniej,J.Kniej,S.Popczyński sp.j. Warszawa 32,1
3133 Firma Mazur sp.j. Andrzej i Dariusz Mazur Kozienice 32,1
3134 Mirtrans Sp. z o.o. S.K. Płoskinia 32,1
3135 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 sp.j. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 32
3136 Bawa Sp. z o.o. Wysogotowo 32
3137 Conexx Sp. z o.o. Myszków 32
3138 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KRAM Sp. z o.o. Suwałki 32
3139 B&T Hurtownia Zoologiczna Sp. z o.o. Miękinia 32
3140 KA 4 Sp. z o.o. S.K. Kołaczkowice 32
3141 Cromo-Stal Sp. z o.o. Katowice 32
3142 Jespol Jessa S.J. Leszno 32
3143 Abicor Binzel Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Opole 31,9
3144 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 31,9
3145 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31,9
3146 Eko Market 7 Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 31,9
3147 Festool Polska Sp. z o.o. Komorów 31,9
3148 Nortrade Pharma Sp. z o.o. Warszawa 31,9
3149 P H U LOBOS Sp. z o.o. Kraków 31,9
3150 Gnp Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o. Olsztyn 31,9
3151 Dlapilota.Pl Sp. z o.o. Warszawa 31,9
3152 Sterbios Sp. z o.o. Warszawa 31,9
3153 P.H.U. Tompress Tomasz Demidow, Renata Podsiadło – Demidow sp.j. Czeladź 31,9
3154 JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 31,8
3155 Polgar Sp. z o.o. S.K. Chyby 31,8
3156 Firma Handlowo-Usługowa LT Produkty Naftowe Andrzej Trzciński i Jacek Trzciński S.J. Łask 31,8
3157 Mensura Sp. z o.o. Zielonki 31,8
3158 PW CENTROSTAL – WROCŁAW S.A. Wrocław 31,8
3159 Honeywell Safety Products Polska Sp. z o.o. Łódź 31,7
3160 Arcus S.A. Warszawa 31,7
3161 D-Transoil Sp. z o.o. S.K. Poznań 31,7
3162 Ks Sport M.Kujawa, M.Krawczyk sp.j. Malbork 31,7
3163 Europa Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 31,7
3164 Gebo Technika International Sp. z o.o. Marki 31,7
3165 Wesstron Sp. z o.o. Augustowo 31,7
3166 Invest-Rol Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialanością Czarnocin 31,7
3167 Tiger Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 31,7
3168 Centrum Druku Am Stachura sp.k. Kraków 31,6
3169 Farma 2 Sp. z o.o. Tychy 31,6
3170 Łódźdis Sp. z o.o. Łódź 31,6
3171 Data Net Jarosław Jagodziński I Wspólnicy S.J. Płock 31,6
3172 Omega Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Głogów 31,6
3173 Firma Handlowa K A B i S Bożena Kędziora Łuszczów Pierwszy 31,5
3174 Makrana Sp. z o.o. Poznań 31,5
3175 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 31,5
3176 Wracam Do Zdrowia 2 Sp. z o.o. Gdynia 31,5
3177 Valdi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnów 31,5
3178 Łoś Z. Łagocki, B. Łagocka sp.j. Grudziądz 31,5
3179 Farmjug Sp. z o.o. Dzierżążno 31,5
3180 Jan Szudy, Wojciech Szudy Energopal Produkty Naftowe – sp.j. Jasło 31,5
3181 Żonkil Sp. z o.o. Żary 31,5
3182 Aero-Medika Sp. z o.o. Warszawa 31,5
3183 Future World Sp. z o.o. S.K. Wrocław 31,4
3184 El-Sam B.Szlachetka J.Zalewski sp.j. Ostrołęka 31,4
3185 Algomine Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 31,4
3186 Mixpol Czyżowice Sp. z o.o. S.K. Czyżowice 31,4
3187 Engave S.A. Warszawa 31,4
3188 Bio Energy Systems Sp. z O.O Sp. z o.o. Gdańsk 31,4
3189 Studio Format Bis Sp. z o.o. S.K. Bytom 31,4
3190 Techsource Sp. z o.o. Legionowo 31,4
3191 Drago Sp. z o.o. Gdańsk 31,3
3192 Powerlife Sp. z o.o. S.K. Kraków 31,3
3193 Bs Polska M. Sasiak S.K. Katowice 31,3
3194 More Mobile Sp. z o.o. S.K. Mierzyn 31,3
3195 Mw-Dom Inwestycje Sp. z o.o. Pruszków 31,3
3196 Przedsiębiorstwo Modernizacji Obiektów Przemysłowych CEMA S.A. Opole 31,3
3197 Chemitech Sp. z o.o. Kraków 31,2
3198 Gazelo Sp. z o.o. Częstochowa 31,2
3199 Pysense Sp. z o.o. Wrocław 31,2
3200 Libra Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,2
3201 Fence Tech Sp. z o.o. S.K. Stara Iwiczna 31,2
3202 Minebea Intec Poland Sp. z o.o. Kostrzyn 31,2
3203 O Group Sp. z o.o. Warka 31,2
3204 HAPPICH POLSKA Sp. z o.o. Suchy Las 31,2
3205 BD Poland Sp. z o.o. Konstantynówek 31,2
3206 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa IX sp.k. Warszawa 31,2
3207 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 31,1
3208 Uponor Sp. z o.o. Warszawa 31,1
3209 AMII Sp. z o.o. Łódź 31,1
3210 Eko-Tech Sp. z o.o. S.K. Kalety 31,1
3211 ARDOM Pawelscy S.J. Zbąszyń 31,1
3212 Świgoniak sp.j. Nasielsk 31,1
3213 Bio-Pol Sp. z o.o. Piła 31,1
3214 AL – KO KOBER Sp. z o.o. Wysogotowo 31,1
3215 Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. Warszawa 31,1
3216 ELECTRO 5 Sp. z o.o. S.K. Kraków 31,1
3217 Centropack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 31,1
3218 Efar W.Narożny, E.Pukacka-Mruk sp.j. Poznań 31
3219 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm.J.Bieńkowski sp.j. Częstochowa 31
3220 Przedsiębiorstwo Handlowe Kanwa Adamczyk i S-Ka sp.j. Warszawa 31
3221 Hurt-Detal Angerman sp.j. Opole 31
3222 Privacon Technics Sp. z o.o. Bydgoszcz 31
3223 ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o. Gliwice 31
3224 Carbo – Z. Krupski, M. Wróblewski sp.j. Strzałków 31
3225 Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon Sp. z o.o. Kielce 31
3226 Robi Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31
3227 Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 31
3228 Kratos Polska Sp. z o.o. Ozimek 31
3229 TOREC Sp. z o.o. PUH Toruń 31
3230 Bemko Sp. z o.o. Jawczyce 31
3231 Sovrana Sp. z o.o. Olkusz 31
3232 Krak-Tar Sp. z o.o. Tarnów 31
3233 Verde Invest Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 31
3234 Recman Sp. z o.o. Suwałki 31
3235 Dobkowski Paliwa Tomasz Dobkowski Augustów 31
3236 Instal – Met Alina Bromber, Anna Galasińska sp.j. Pniewy 31
3237 Scanpack Ewa Imbirska, Piotr Imbirski, Janusz Mokracki sp.j. Poznań 31
3238 Chemoform Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 30,9
3239 Lp Products Lupa S.J. Andrychów 30,9
3240 Arma-San sp.j. Bartczuk, Kownacki Łomianki 30,9
3241 ELEO – BUDMAX Sp. z o.o. S.K. Brzozów 30,9
3242 Audiostacja Sp. z o.o. sp.k. Łomianki 30,9
3243 Emer Pomorze Sp. z o.o. Gryfice 30,9
3244 Grambet – Grupa Sbs sp.j. Mirosław Gucia, Maciej Gucia Skórzewo 30,9
3245 Tiross Polska Sp. z o.o. Sękocin Stary 30,9
3246 Walraven Sp. z o.o. Kraków 30,9
3247 Lider Hurt Sp. z o.o. sp.k. Starachowice 30,9
3248 Abh Maszyny Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30,9
3249 Przedsiębiorstwo El 12 Sp. z o.o. Opole 30,9
3250 Veganet Sp. z o.o. w likwidacji Wrocław 30,8
3251 SCHELLING – POLSKA, Obrabiarki do Drewna Sp. z o.o. Kijewo 30,8
3252 Leger Group Sp. z o.o. sp.k. Święcice 30,8
3253 Arvex Grobelny Sp. z o.o. Kraków 30,8
3254 LEKCITO Sp. z o.o. Rybnik 30,8
3255 AMMIGO Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 30,8
3256 Multi Gastro Sp. z o.o. Grzegorzowice Wielkie 30,8
3257 Firma Handlowo-Usługowa Czosnyka Czosnyka Maria, Czosnyka Paweł sp.j. Żabno 30,8
3258 Zajdel sp.j. Pruszków 30,7
3259 Mebel Art Sp. z o.o. Chróścice 30,7
3260 Agripak Sp. z o.o. S.K. Stary Drzewicz 30,7
3261 Trade & Consult Ltd. Sp. z o.o. Stara Iwiczna 30,7
3262 Darel Ltd Sp. z o.o. Warszawa 30,7
3263 Faro Sp. z o.o. S.K. Opole 30,6
3264 3d Sp. z o.o. Lublin 30,6
3265 Hennlich Sp. z o.o. Knurów 30,6
3266 RS Components Sp. z o.o. Warszawa 30,6
3267 RS365 Sp. z o.o. sp.k. Wróżewy 30,6
3268 Pm Project Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 30,6
3269 7 & 7 L. Ł. Rucińscy sp.j. Borzymin 30,5
3270 Merkury Krzysztof Piątkowski, Edwarda Wróbel sp.j. Nasielsk 30,5
3271 Doko Sp. z o.o. Brodnica 30,5
3272 Profit Farmakon Sp. z o.o. sp.j. Lębork 30,5
3273 Opus Macha-Nawrat i S-Ka sp.j. Gliwice 30,5
3274 Zakład Usługowo-Handlowy LoBo Grzegorz Paszkiewicz Zwoleń 30,5
3275 Medax – Zdzisław Mozal i Leszek Naumiuk sp.j. Ostrowiec Świętokrzyski 30,5
3276 Avrotech Sp. z o.o. S.K. Poznań 30,5
3277 Abet Laminati Polska Sp. z o.o. Warszawa 30,5
3278 Mobi Contract Sp. z o.o. Nieszkowice Wielkie 30,5
3279 A.A. Majchrzak sp.j. Pniewy 30,5
3280 Poltorex Sp. z o.o. Bedlno Radzyńskie 30,5
3281 Chmara – Lipianin sp.j. Nowa Ruda 30,5
3282 BOSAL POLSKA Sp. z o.o. Łódź 30,5
3283 Marpol sp.j. Ryszard Marcinkowski, Włodzimierz Marcinkowski Ciechanów 30,5
3284 Adtv Sp. z o.o. Warszawa 30,4
3285 Smart Investment Group Sp. z o.o. Pianowo 30,4
3286 Brispol Sp. z o.o. Pińczów 30,4
3287 Metalzbyt-Hurt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30,4
3288 COLUBUS MCKINNON POLSKA Sp. z o.o. Plewiska 30,4
3289 Chairconcept.com Sp. z o.o. Toruń 30,4
3290 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elwix Sp. z o.o. Lublin 30,4
3291 Finder Polska Sp. z o.o. Poznań 30,4
3292 Firma Handlowo – Usługowa Furgał Barbara, Jerzy, Michał Furgał sp.j. Szczucin 30,4
3293 MARCIN KOWALCZYK FIRMA HANDLOWA AGROPOL Zakrzewo 30,4
3294 Alwi Sp. z o.o. Stalowa Wola 30,4
3295 Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp.j. Łódź 30,3
3296 Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o. S.K. Solec Kujawski 30,3
3297 BMC Craft Ibmt Sp. z o.o. S.K. Błonie 30,3
3298 Elfag – Grzywocz sp.j. Jastrzębie-Zdrój 30,3
3299 Apteka Starowiejska sp.j. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 30,3
3300 Kokos Frymus i Zuckerman sp.j. Jaroszyn 30,3
3301 Merx Group Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,3
3302 BHG Sp. z o.o. Pruszków 30,3
3303 TROPS S.A. Toruń 30,2
3304 Polnetcom Sp. z o.o. Tychy 30,2
3305 Hecpharma Sp. z o.o. Józefów 30,2
3306 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 30,2
3307 Benox B. Kaszubowski sp.j. Kamień 30,2
3308 Budmax-Metal Sp. z o.o. Piekary Śląskie 30,2
3309 Fhu Eko W.Rybak sp.j. Janikowo 30,2
3310 Wabtec Poland Sp. z o.o. Warszawa 30,2
3311 Paramedica Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30,2
3312 KTS PAPIER W. Dobroński i Ska S.J. Kalinówka 30,1
3313 Anitech Sp. z o.o. Olsztyn 30,1
3314 A&S Sp. z o.o. Wschowa 30,1
3315 71media.Pl S.A. Wrocław 30,1
3316 Emiter Sp. z o.o. Katowice 30,1
3317 Cedrus Sp. z o.o. sp.k. Brzeziny 30,1
3318 Efaflex Polska – Bramy Przemysłowe Szybkie Sp. z o.o. Częstochowa 30
3319 Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Poznań 30
3320 Faro Sp. z o.o. S.K. Toruń 30
3321 Busch Polska Sp. z o.o. Kraków 30
3322 Nemra Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 30
3323 Simple Day Sp. z o.o. Piaseczno 30
3324 Alamak Sp. z o.o. S.K. Łódź 30
3325 Haberkorn Sp. z o.o. Skrzyszów 30
3326 Kil Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 30
3327 Bylicki Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 30
3328 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VIII sp.k. Warszawa 29,9
3329 Ms-Tank Sp. z o.o. Zawada 29,9
3330 Azuro Sp. z o.o. Malbork 29,9
3331 Heban Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 29,9
3332 Maroko Produkt Sp. z o.o. Suchy Las 29,9
3333 Roter Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 29,9
3334 Rol-Mech Grażyna i Jan Grześko Sp. z o.o. Radymno 29,8
3335 Iungo Sp. z o.o. sp.k. Kuropatnik 29,8
3336 Skipwish Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29,8
3337 Rolmet S.J. Inowrocław 29,8
3338 Beapol Buszczak, Olejniczak sp.j. Buk 29,8
3339 Vivaldi Meble Sp. z o.o. sp.k. Krosno 29,8
3340 Naftkom sp.j. Jacek i Anna Lisewscy Olsztyn 29,8
3341 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. Warszawa 29,7
3342 Eur – Med Polska Sp. z o.o. Katowice 29,7
3343 Firma Handlowo-Usługowa Plewa sp.j. Mirosław Plewa, Bartłomiej Plewa Skomielna Biała 29,7
3344 Pol – Sver Sp. z o.o. Warszawa 29,7
3345 PK Components Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29,7
3346 Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska sp.j. Warszawa 29,7
3347 Donaco Sp. z o.o. Racibórz 29,7
3348 Zakład Techniki Medycznej Tech-Med Sp. z o.o. Bydgoszcz 29,7
3349 Celo Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 29,6
3350 Gabriel – Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 29,6
3351 Pohl & Pohl Sp. z o.o. Racibórz 29,6
3352 Chigo Polska Sp. z o.o. S.K. Krasne 29,6
3353 Grass-Hopper Polska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 29,6
3354 Gadget Master Sp. z o.o. sp.k. Smolec 29,6
3355 Progrupa Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,6
3356 Anapack Sp. z o.o. sp.k. Krężoły 29,6
3357 Dip Dziakiewicz i Wspólnicy Sp.J. Szczecin 29,6
3358 Proakces Krzysztof Tomczuk, Norbert Maksalon sp.j. Jabłonna 29,5
3359 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy sp.j. Częstochowa 29,5
3360 WOLFTEN Sp. z o.o. Wrocław 29,5
3361 DTS SYSTEM sp. z o.o. Lublin 29,5
3362 Proauto Sp. z o.o. Mierzyn 29,5
3363 Despol Techniki Montażowe Sp. z o.o. Warszawa 29,5
3364 Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, sp.j. Michałowice 29,5
3365 Torino Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,5
3366 Mikran Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 29,5
3367 Plaza Sp. z o.o. Deszczno 29,5
3368 Konsbud Audio Sp. z o.o. Warszawa 29,5
3369 Polkas Kowalski sp.j. Kraków 29,5
3370 Via Color Sp. z o.o. Góra Kalwaria 29,4
3371 Bjeska Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,4
3372 Brother Central & Eastern Europe Gmbh, Sp. z o.o., Oddziałw Polsce Warszawa 29,4
3373 Marat Sp. z o.o. Rybnik 29,4
3374 Wiesheu Polska sp. z o.o. Warszawa 29,4
3375 Pck Kraftstoffhandel Sp. z o.o. Osinów Dolny 29,4
3376 Impostal Sp. z o.o. Tuczno 29,3
3377 El-Skład sp.j. W. Pałajski, M. Migatulski Dzierżoniów 29,3
3378 Flash-Butrym sp.j. Skarbimierzyce 29,3
3379 Mdtronic Sp. z o.o. S.K. Poznań 29,3
3380 Landis + Gyr Sp. z o.o. Warszawa 29,3
3381 Kameleon.Pro Anna i Andrzej Moskała sp.j. Kalwaria Zebrzydowska 29,3
3382 Megabajt Sp. z o.o. Warszawa 29,3
3383 Schuller Eh’klar Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29,3
3384 Morgan Carbon Polska Sp. z o.o. Warszawa 29,3
3385 Damen Sp. z o.o. Marki 29,2
3386 Termo-Kan Hurtownia Instalacyjna Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 29,2
3387 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VII sp.k. Warszawa 29,2
3388 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jamdex A. i J.Kowalczuk sp.j. Kleosin 29,2
3389 Netvest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 29,2
3390 Fortech Serwis Sp. z o.o. S.K. Kraszew 29,2
3391 SECO TOOLS (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 29,2
3392 MALTA TRADING Sp. z o.o. Poznań 29,1
3393 Ast Sp. z o.o. S.K. Sulęcin 29,1
3394 Computer Controls Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29,1
3395 Insbud Wybrzeże Sp. z o.o. Gdynia 29,1
3396 Tejbrant Polska Sp. z o.o. Wyszków 29,1
3397 Stalpol R.Rozyn,J.Olszowy sp.j. Lublin 29,1
3398 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Żuchliński – G.A.P. Żuchlińscy – sp.j. Gdynia 29,1
3399 Majka Reinhardt Sp. z o.o. Glincz 29,1
3400 Pl Sp. z o.o. Warszawa 29,1
3401 Metrohm Polska Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 29
3402 Jarmar Sp. z o.o. Łąck 29
3403 Enza Zaden Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
3404 Konitec Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 29
3405 Mayekawa Polska Sp. z o.o. Poznań 29
3406 Jet System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Elbląg 29
3407 Aldek 34-M.Witulski sp.j. Gdynia 29
3408 THM Group Sp. z o.o. Rzeszów 29
3409 Flex Polska Sp. z o.o. Międzyrzecze 29
3410 Sp. J. T & J Tyrakowski Jachnik Kotlin 29
3411 ECOL UNICON Sp. z o.o. Gdańsk 29
3412 Gros – Beata Grodner, Paweł Rosiński sp.j. Warszawa 29
3413 Domowa Apteczka Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 28,9
3414 Designer Sp. z o.o. Kalisz 28,9
3415 Prolight Sp. z o.o. Pruszków 28,9
3416 Sts-Berg Sp. z o.o. Nowy Sącz 28,9
3417 Betterware International Sp. z o.o. Warszawa 28,9
3418 Maja sp.j. Irena i Jan Kucharz Pobierowo 28,9
3419 Galon Sp. z o.o. Chorzów 28,9
3420 Sławomir Olak Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe AGRAHURT Export- Import Osjaków 28,9
3421 Twintoner Sp. z o.o. Warszawa 28,8
3422 P5 Punkt Sp. z o.o. Warszawa 28,8
3423 Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o. Balice 28,8
3424 Steam Sp. z o.o. Legnica 28,8
3425 Taurus – S.Byczek, A.Byczek sp.j. Miechów 28,8
3426 Zadoil L.J.M.E. Zadora sp.j. Białka 28,8
3427 Bizuu Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 28,8
3428 CEWAR Sp. z o.o. S.K. Lublin 28,8
3429 Zawisza Czarny Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,7
3430 Alvu Sp. z o.o. Warszawa 28,7
3431 Depol Sp. z o.o. Warszawa 28,7
3432 Agrochemia Sp. z o.o. Elbląg 28,7
3433 Hortimex Plus Sp. z o.o. sp.k. Konin 28,7
3434 PPHU MEGA – TRANS Sp. z o.o. Myszków 28,7
3435 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Pionier w Koszalinie Koszalin 28,7
3436 Dvdmax.Pl Sp. z o.o. Konin 28,6
3437 Metalfrio Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 28,6
3438 Winterhalter Gastronom Polska sp. z o.o. Warszawa 28,6
3439 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydraulik Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 28,6
3440 Eastern Creative Group Sp. z o.o. S.K. Siedlce 28,6
3441 Alfa Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 28,6
3442 Transpetrol-Bis Sp. z o.o. Salnia 28,6
3443 Ósma Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 28,6
3444 Timor sp.j. Z.Bach, M.Buch Gdańsk 28,6
3445 Ha – Be Polska Sp. z o.o. Łozina 28,6
3446 Ebro Trade Sp. z o.o. Warszawa 28,6
3447 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ravis-Wodzyńscy Sp.J. Włocławek 28,5
3448 D+H Polska Sp. z o.o. Wrocław 28,5
3449 Wsp Sp. z o.o. Wadowice 28,5
3450 Przedsiębiorstwo Handlowe Robopol sp.j. Zbigniew Panek, Janusz Fuk Kępa 28,5
3451 Andmar A.Habrat, M.Wojtowicz sp.j. Krosno 28,4
3452 Kemkolor Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,4
3453 Itrg Sp. z o.o. sp.k. Kraków 28,4
3454 Pik sp.j. Hurt – Detal K. i B. Nartowicz Białystok 28,4
3455 Papyrus Sp. z o.o. Warszawa 28,4
3456 Przedsiębiorstwo Handlowe Feniks T.K.Śliwa,J.Z.Kos-sp.j. Nowy Sącz 28,4
3457 Cdm Sp. z o.o. Ksawerów 28,4
3458 Firma Handlowa Mueller-Janoszka, Alfred Mueller, Krzysztof Janoszka S.J. Zbrosławice 28,4
3459 Hydro Centrum D. K. Koperscy, M. Mastalerz sp.j. Mińsk Mazowiecki 28,4
3460 Nuga Wrocław Sp. z o.o. sp.k. Mirków 28,3
3461 Fest Sp. z o.o. Olsztyn 28,3
3462 Eximp Grzegorz Kuta, Marek Kuta sp.j. Warszawa 28,3
3463 P H U ZASZTOFT BIS SEBASTIAN ZASZTOFT Krasnosielc 28,3
3464 PRO – MAR S.A. Poznań 28,3
3465 Zakład Usługowo-Handlowy sp.j. Okrzesik Kolonko Żywiec 28,3
3466 Corner R.Bojarski, B.Malski sp.j. Tarnów 28,3
3467 Dobre Jachty Sp. z o.o. Gdynia 28,3
3468 Medisept Sp. z o.o. Konopnica 28,2
3469 Marecki Sp. z o.o. S.K. Maków Podhalański 28,2
3470 Euronova Polska Sp. z o.o. Konojady 28,2
3471 Sdm Sp. z o.o. Rzeszów 28,2
3472 P.H.U. Makpol sp.j. Mazurkiewicz, Koziarska Opole Lubelskie 28,2
3473 Polska Sieć Handlowa Livio Plus Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 28,2
3474 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 28,2
3475 Dary Natury Hurtownia Józef Angielczyk Koryciny 28,1
3476 Kaczyński Joanna Kaczyńska, Jacek Kaczyński sp.j. Kalinówka 28,1
3477 Społem Augustowska Spółdzielnia Spożywców Augustów 28,1
3478 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa Warszawa 28,1
3479 SZOPEX-DUTKIEWICZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Olsztyn 28,1
3480 Garda Sp. z o.o. Gdańsk 28,1
3481 Jakomex Sp. z o.o. Reguły 28,1
3482 Wikal Plast Sp. z o.o. S.K. Chorzów 28,1
3483 Kupiec Ge-Es Sp. z o.o. Wilamowice 28,1
3484 Wechta S Teel Sp. z o.o. Słupca 28,1
3485 RBC International Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 28,1
3486 Agro – Trade Sp. z o.o. Gowarzewo 28,1
3487 DR MEDICA sp. z o.o. Lublin 28
3488 Chemiohurt Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 28
3489 Promstahl Polska Sp. z o.o. Koronowo 28
3490 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 28
3491 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 28
3492 Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe sp.j. Marek i Piotr Dworscy Bydgoszcz 28
3493 T.I.S. Polska Sp. z o.o. Duchnice 28
3494 Jbm Sp. z o.o. S.K. Rypin 28
3495 Hydrosolar Sp. z o.o. Warszawa Spółka Komandytowa Sękocin Nowy 28
3496 C-L Sp. z o.o. Redzikowo 28
3497 Megavision Technology Sp. z o.o. Warszawa 28
3498 Korona JV Sp. z o.o. Warszawa 28
3499 Sumaris Sp. z o.o. S.K. Złotniki 28
3500 Max-Stal M.Chaberska, W.Siwiec sp.j. Pionki 27,9
3501 Sigma Bk Sp. z o.o. sp.k. Kielno 27,9
3502 Bwg Polska Sp. z o.o. Gdynia 27,9
3503 Cellar Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Grojec 27,9
3504 IRIS POLONIA Sp. z o.o. Olsztyn 27,9
3505 Elektro Handel Centrum Sp. z o.o. S.K. Plewiska 27,9
3506 Sky Company Sp. z o.o. Łódź 27,9
3507 Arpol Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o. Osielsko 27,9
3508 DMG Polska Sp. z o.o. Warszawa 27,9
3509 Simbhp Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki sp.j. Słupsk 27,9
3510 Met-Gal Sp. z o.o. Rzeszotary 27,8
3511 FNM Sp. z o.o. Szczecinek 27,8
3512 Amber-Med Sp. z o.o. Wrocław 27,8
3513 Markit.pl Sp. z o.o. Warszawa 27,8
3514 MEDYCZNE ABC ANDRZEJ PRUS ALICJA PRUS sp. j. Legnica 27,8
3515 Farmed Sabina Sielicka i Wspólnicy sp.j. Morąg 27,8
3516 Ines Sp. z o.o. Rzeszów 27,8
3517 Sklepy Plusik D.J.Mirek sp.j. Bielsko-Biała 27,8
3518 Firma Abc Jacek Kofin, Andrzej Kuliński, Zofia Kulińska sp.j. Kraków 27,8
3519 River Jacek Bator sp.j. Kraków 27,8
3520 Partnerska Stacja Paliw Bp Wołomin Optima-Gaz A.Remiszewski, D.J.Żochowski S.J. Wołomin 27,7
3521 DZ – L Gaz Sp. z o.o. sp.k. Wierzchucinek 27,7
3522 Adler – Polska Sp. z o.o. Kraków 27,7
3523 Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o. Krosno 27,7
3524 Hortmasz Sp. z o.o. Strobów 27,7
3525 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 27,7
3526 Cyroń Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 27,7
3527 Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o. Stalowa Wola 27,7
3528 Tg Instalacje Sp. z o.o. Dąbrowa 27,7
3529 Molteni Stomat Sp. z o.o. Kraków 27,7
3530 Stilla Paliwa Kępińscy S.J. Annopole 27,7
3531 Wika Sp. z o.o. Gliwice 27,7
3532 Niedax Kleinhuis Polska sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,7
3533 Firma Handlowa Walor A.Nowak, W.Fryc sp.j. Kolbuszowa 27,6
3534 T & F PLASTTRADE sp. z o.o. Toruń 27,6
3535 Stacja Paliw-Deptuła sp.j. Kadzidło 27,6
3536 GRZEGORZ GRZESIK FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA POLIMER Kraków 27,6
3537 E.S.S.-Audio Sp. z o.o. Łomianki 27,6
3538 Farmacja Podlaska Sp. z o.o. Białystok 27,6
3539 Firma Handlowa Dymeks Izabela Dymek Spółka Komandytowa Rosko 27,6
3540 PLANNJA Sp. z o.o. Żyrardów 27,6
3541 Monterosso Sp. z o.o. Warszawa 27,6
3542 Sames Kremlin Sp. z o.o. Warszawa 27,6
3543 Lemken Polska Sp. z o.o. Żalęcino 27,6
3544 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 27,6
3545 Polnet ID Sp. z o.o. Psary Małe 27,6
3546 Cms Polska Sp. z o.o. Skórzewo 27,5
3547 Gasso Polska Sp. z o.o. S.K. Wilamowice 27,5
3548 Olimp Danuta i Janusz Włodarczyk sp.j. Olsztyn 27,5
3549 Fam – M.Gabryołek sp.j. Gdynia 27,5
3550 Bauma Sp. z o.o. S.K. Sulejów 27,5
3551 D – Tex Sp. z o.o. Wieluń 27,5
3552 Bionorica Polska Sp. z o.o. Warszawa 27,5
3553 Ruta Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 27,5
3554 Jotpol Sp. z o.o. S.K. Przeźmierowo 27,5
3555 Led-Pol Sp. z o. o. S. K. Bielsko-Biała 27,5
3556 POLMARS R. Ziółkowski i S-ka S.K. Warszawa 27,5
3557 Resmak Rzeszutko sp.j. Wola Lubecka 27,4
3558 Exon Computer Systems Andrzej Jassowicz sp.k. Toruń 27,4
3559 Intergas Sp. z o.o. Szczecin 27,4
3560 Compart International Kałużny i Hopfer sp.j. Warszawa 27,4
3561 TRI – TEX Bis Sp. z o.o. Sp.K. Wola Zaradzyńska 27,4
3562 ARMA-TECH Sp. z o.o. S.K. Borkowo 27,4
3563 Resler Plus Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Łucja Resler Chojnice 27,4
3564 Masklogik Sp. z o.o. Chrzanów 27,4
3565 Mini Max Sp. z o.o. S.K. Wadowice 27,4
3566 M-Point Sp. z o.o. S.K. Kraków 27,4
3567 Jamrożek sp.j. Kielce 27,4
3568 Centrum Antykorozji Resin J.Janiszewski,M.Gawlik,H.Łuba sp.j. Jurczyce 27,4
3569 Nuuxe Radioton Sp. z o.o. Kraków 27,4
3570 WEISHAUPT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 27,4
3571 Ordom R. Karasiński i Wspólnicy sp.j. Łódź 27,3
3572 Storio Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 27,3
3573 Eris Partner Bydgoszcz – sp.j. Katarzyna Tyma, Piotr Tyma Osielsko 27,3
3574 Medax Sp. z o.o. Kruszów 27,3
3575 Asdex Sp. z o.o. Białystok 27,3
3576 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 27,3
3577 Pagacz i Synowie Sp. z o.o. Toruń 27,3
3578 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gabriel Jankowski sp.j. Janowiec Wielkopolski 27,3
3579 Asklepios Jeszke-Ochendal sp.j. Tuchola 27,3
3580 EUROSCALEMED sp. z o.o. Łódź 27,3
3581 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe DARGAZ Dariusz Smuniewski, Krystyna Smuniewska Sp.J. Sokołów Podlaski 27,3
3582 Powergate Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,2
3583 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe L.K.R. Nowakowscy sp.j. Żyrardów 27,2
3584 AUTO SHOŁ sp. j. R SZRAJBER K SZOMBIERSKI Sośnicowice 27,2
3585 Eco And More Sp. z o.o. Warszawa 27,2
3586 Asat Sp. z o.o. Czeladź 27,2
3587 Łucznik – Lockpol Sp. z o.o. Łódź 27,2
3588 PHU MDM Udziela,Udziela sp.j. Kowalów 27,2
3589 Evora Sp. z o.o. Sulęcin 27,2
3590 Przedsiębiorstwo Schemat Marczak, Lewiński-sp.j. Sieradz 27,2
3591 Słowińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 27,2
3592 Prevotex MD Sp. z o.o. S.K. Poznań 27,2
3593 Media Markt Polska Sp. z o.o. Koszalin sp.k. Warszawa 27,2
3594 Firma Handlowo-Usługowa Profit Krystyna Ostrowska, Henryk Ostrowski, Łukasz Ostrowski sp.j. Pawonków 27,2
3595 Siltec Polska Sp. z o.o. Cieszyn 27,2
3596 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Alexis Mikucki sp.j. Warszawa 27,2
3597 A.M. Steel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27,1
3598 Firma Handlowa Elektron M. Bujakowski, J. Grudziński, J. Grzybowski sp.j. Ciechanów 27,1
3599 Star Oil Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 27,1
3600 Novamed.Pl Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 27,1
3601 Colorstab Sp. z o.o. S.K. Poznań 27
3602 Złom – Biała Sp. z o.o. Rzeszów 27
3603 Mega-Pack Jerzy Iwaniuk, Małgorzata Iwaniuk sp.j. Marki 27
3604 Tanik III Sklepy Ogólnospożywczo – Przemysłowe S.J. Warszawa 27
3605 Niver Sp. z o.o. Łódź 27
3606 SAS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zielona Góra 27
3607 Sport & Freizeit Sp. z o.o. Legionowo 27
3608 PHU EUROPOL Łukasz Szwed Grębenice 27
3609 Konimpex Chemicals Sp. z o.o. Konin 27
3610 TR Automatyka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27
3611 Martin Electronix M. Siemaszkiewicz, A. Siemaszkiewicz sp.j. Bielawa 27
3612 IVM Chemicals Sp. z o.o. Warszawa 27
3613 Firma Piekarz sp.j. Warszawa 26,9
3614 Beissbarth Equipment Sp. z o.o. Warszawa 26,9
3615 Falcon Medical Polska Sp. z o.o. Łódź 26,9
3616 Izipak Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 26,9
3617 Ubisoft GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 26,9
3618 Industrian Sp. z o.o. & Co Sp. Komandytowa Janikowo 26,9
3619 Therma-Klim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 26,9
3620 Impag Chemicals Poland Sp. z o.o. Warszawa 26,9
3621 Natural – Sławomir Walczak, Maria Antoniewska – Banach – sp.j. Łódź 26,8
3622 Konsbud Hi-Fi Sp. z o.o. Stara Iwiczna 26,8
3623 Confirme Sp. z o.o. Warszawa 26,8
3624 Medikatha Sp. z o.o. Bioprime S.K. Katowice 26,8
3625 Przedsiębiorstwo Produkcyjno, Usługowe i Handlowe Omega sp.j. Rychter, Twardzicki Świdnica 26,8
3626 Grupa Siwulski sp.j. Naszacowice 26,8
3627 Taberg Sp. z o.o. Wieluń 26,8
3628 Wyposażenie Hoteli Multiko Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 26,8
3629 Cleoni Sp. z o.o. Rożnowo 26,8
3630 Van De Velde Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 26,8
3631 Polsaros Sp. z o.o. Kraków 26,7
3632 Apteka Centrum Muskała sp.j. Połczyn-Zdrój 26,7
3633 Firma Handlowa Kodi Halina Nowaczyńska Roman Nowaczyński sp.j. Lublin 26,7
3634 Vet-Agro Trading Sp. z o.o. Lublin 26,7
3635 PPHU Gamart S.A. Jasło 26,7
3636 Lafarma 1 Jończyk i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 26,7
3637 Polesie Poland Sp. z o.o. Biała Podlaska 26,7
3638 New Age Welding Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 26,7
3639 Delikatesy Maciej Mroziński S.K. Sopot 26,7
3640 F.I. Manta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawadzkie 26,7
3641 City Biuro Sp. z o.o. S.K. Witnica 26,7
3642 Seve Sp. z o.o. Niepołomice 26,7
3643 Lucjan Sp. z o.o. Solec Kujawski 26,7
3644 Walmed Sp. z o.o. Jastrzębie 26,6
3645 Andra Sp. z o.o. Warszawa 26,6
3646 Roland Meinl Musikinstrumente Gmbh&Co. Kg. Sp.K. Oddział W Polsce Lubartów 26,6
3647 Rosco Steel Sp. z o.o. Rzeszów 26,6
3648 Epitress Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,6
3649 Dm Meble Sp. z o.o. sp.k. Piotrowice 26,6
3650 AIRCON Sp. z o.o. Marki 26,6
3651 Lomax Stacje Paliw Sp. z o.o. Poznań 26,6
3652 Mega Farm Jargan-Szklorz S.J. Sosnowiec 26,6
3653 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Master Jarosław Zientek, Maciej Zientek i Mieczysław Zientek sp.j. Solec Kujawski 26,6
3654 Merlo Polska Sp. z o.o. Łomianki 26,6
3655 MITUTOYO Polska Sp. z o.o. Wrocław 26,6
3656 Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 26,5
3657 Translight Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,5
3658 Centrostal Łódź S.A. Łódź 26,5
3659 A-Zet Centrum Pompowe Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 26,5
3660 USŁUGI TRANSPORTOWE HANDEL PALIWAMI PŁYNNYMI MICHAŁ DUSZYŃSKI Przycłapy 26,5
3661 Cezar Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o. Radom 26,5
3662 Unionstal Sp. z o.o. Katowice 26,5
3663 PPUH FORPŁYT S.J. Warszawa 26,5
3664 Gastro Mali Sp. z o.o. Warszawa 26,5
3665 Vt-Sport Sp. z o.o. Warszawa 26,5
3666 EASTCHEM Sp. z o.o. Zawiercie 26,5
3667 Corail Ts Sp. z o.o. Warszawa 26,5
3668 ESALES Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Katowice 26,4
3669 Tekturek Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 26,4
3670 Mar Andrzejewski sp.j. Łódź 26,4
3671 P.P.U.H. KOLMETAL Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 26,4
3672 WSRH Sp. z o.o. Wrocław 26,4
3673 PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o. Łódź 26,4
3674 Avnet EM Sp. z o.o. Warszawa 26,4
3675 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek sp.j. J.Małek, B.Macianty Dąbrowa Górnicza 26,4
3676 Ch Elektromarket Sp. z o.o. S.K. Września 26,4
3677 Kool Jurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Wrocław 26,4
3678 Carl Villa Sp. z o.o. Wierzbica 26,3
3679 Fagerhult Sp. z o.o. Warszawa 26,3
3680 P.H.U. Szczęśniak i Bratek S.J. Sosnowiec 26,3
3681 Emma MDT Sp. z o.o. Lublin 26,3
3682 Marchesini Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 26,3
3683 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Venta Sp. z o.o. Lublin 26,3
3684 Gregoire Besson Polska Sp. z o.o. Oborniki 26,2
3685 Elgra W.E Kubik sp.j. Opole 26,2
3687 Rothenberger – Polska Sp. z o.o. Warszawa 26,2
3686 Bydgoska Hurtownia Narzędzi Vista Sp. z o.o. Bydgoszcz 26,2
3688 Targowa Janusz Nowicki Rafał Żuberek sp.j. Zielona Góra 26,2
3689 Volokno Eu Sp. z o.o. sp.k. Łódź 26,2
3690 Szósta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 26,2
3691 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III sp.k. Warszawa 26,2
3692 Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 26,2
3693 Amc Market Adamczuk sp.j. Krasnobród 26,2
3694 Kbh Sp. z o.o. Krasnystaw 26,2
3695 Sungrant Sp. z o.o. Białystok 26,2
3696 Grasdorf-Koła Polska Sp. z o.o. Krapkowice 26,2
3697 Max Apteka Sp. z o.o. Katowice 26,2
3698 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe CORPIG Alicja Meteńko Białystok 26,2
3699 Marcin Dekor Sp. z o.o. – sp.k. Halinów 26,2
3700 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp.j. Skarszewy 26,2
3701 Statsoft Polska Sp. z o.o. Kraków 26,2
3702 Radka Polska Sp. z o.o. Błonie 26,2
3703 PENTEL POLAND Sp. z o.o. Osielsko 26,2
3704 IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. Milejowice 26,2
3705 Przedsiębiorstwo Handlowe Dom-Lux J.J. Suchowierscy sp.j. Chełm 26,1
3706 Alkam Security Sp. z o.o. sp.k. Jabłonna 26,1
3707 Adyton Medical Polska Sp. z o.o. Kraków 26,1
3708 Społem Spółdzielnia Hurtowo-Detaliczna Tęcza Wrocław 26,1
3709 I-Med M. Pacer – sp.j. Suchy Dwór 26,1
3710 Perfobud Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,1
3711 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MIRRA SEBASTIAN MYSZKE Linowiec 26,1
3712 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Dobrym Mieście Dobre Miasto 26,1
3713 Carnamedica Sp. z o.o. Warszawa 26,1
3714 Hempking Sp. z o.o. Białystok 26,1
3715 Apteka Verbena M. Niewiadomska i Spółka sp.j. Rawa Mazowiecka 26,1
3716 Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska sp.j. Białystok 26
3717 Twj Sp. z o.o. Żory 26
3718 Pgp Polska Grupa Prefabrykacji Sp. z o.o. Warszawa 26
3719 Inmotion Sp. z o.o. S.K. Wrocław 26
3720 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 26
3721 Piecha sp.j. Eugeniusz i Rafał Piecha Bulowice 26
3722 Ortocentrum Sp. z o.o. Babice Nowe 26
3723 Siódma Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 26
3724 MD Sp. z o.o. Warszawa 26
3725 Petrol Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 26
3726 Biokom Diagnostyka Sp. z o.o. Janki 26
3727 Verashape Sp. z o.o. S.K. Tajęcina 25,9
3728 Hydro-Tech Beta Sp. z o.o. Pabianice 25,9
3729 Kenay A.Grzegorek I Wspólnicy Sp.J. Kalisz 25,9
3730 Adam Czekaj Firma Handlowo Usługowa Admet Adam i Teresa Czekaj Mniszów 25,9
3731 Eurobatt Sp. z o.o. S.K. Janki 25,9
3732 MILA PAPIER Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 25,9
3733 Supon Usługi Sp. z o.o. Białystok 25,9
3734 Bobas Marian Krzyżanowski S.J. Olsztyn 25,9
3735 Eduka-Frsk Sp. z o.o. Lesznowola 25,9
3736 Mat – Corund sp.j. J.B.T. Zdzińscy Kraków 25,9
3737 Siti-Pol Sp. z o.o. Milejowice 25,9
3738 Media Markt Polska Sp. z o.o. Konin Spółka Komandytowa Warszawa 25,9
3739 EDMASZ Edward Nowacki Sp.J. Wysokie Mazowieckie 25,9
3740 Kdm Sp. z o.o. Porajów 25,9
3741 Nova Grupa Apteczna Sp. z o.o. S.K. Kraśnik 25,8
3742 Bosky.Pl Sp. z o.o. sp.k. Kielce 25,8
3743 STS Trading Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,8
3744 Esswell International LTD Sp. z o.o. Świecie 25,8
3745 Kontel Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25,8
3746 Apteki Pomorskie Sp. z o.o. Gdańsk 25,8
3747 Asco Equipment Sp. z o.o. Katowice 25,8
3748 INTERSTAL S.A. Kraków 25,8
3749 Tap Poland Sp. z o.o. Mosina 25,8
3750 Taba Sp. z o.o. Stare Miasto 25,8
3751 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 25,7
3752 Przedsiębiorstwo Handlowe Kubuś Izabela Pazdalska sp.j. Bochnia 25,7
3753 Marecki – Strefa Płyt Sp. z o.o. Maków Podhalański 25,7
3754 Pramac Sp. z o.o. Wrocław 25,7
3755 Stürmer Maszyny Sp. z o.o. Kostrzyn 25,7
3756 Kosta Kłósek, Kędzior sp.j. Tuchów 25,7
3757 Schell-Polska Sp. z o.o. Wrocław 25,7
3758 MOBILEX Sp. z o.o. Łódź 25,7
3759 SYSTEMAIR S.A. Łazy 25,7
3760 Figel Sp. z o.o. Gdańsk 25,7
3761 Eurogaz Sp. z o.o. S.K. Toruń 25,7
3762 Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Łódź 25,6
3763 Apteka Mgr Teresa Wysmolińska sp.j. Skarżysko-Kamienna 25,6
3764 Kurowski Metals Sp. z o.o. Jelenia Góra 25,6
3765 Jet Star International Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 25,6
3766 Biker Sp. z o.o. Warszawa 25,6
3767 Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe Bobryk Krzysztof Sp. z o.o. Szczecin 25,6
3768 HURT PAPIER RYSZARD CEBULA sp. j. Rzeszów 25,6
3769 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Wrocław 25,6
3770 Super Market Gama Bogusława Pyrek-Rączka, Jan Rączka sp.j. Buczkowice 25,6
3771 Granit-Color Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 25,6
3772 Agro-Sieć Sp. z o.o. Chełmno 25,6
3773 Firma Handlowa Soft Marta Mazur, Mariusz Mazur sp.j. Rzeszów 25,6
3774 Team Polska Sp. z o.o. Skawina 25,6
3775 Nutri Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 25,6
3776 ELEKTRO-SYSTEM Hurtownia Elektrotechniczna Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 25,6
3777 Petromex Sp. z o.o. Komprachcice 25,5
3778 ZIPPER Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,5
3779 Pcc Polska T. Jarmuszczak sp.j. Wrocław 25,5
3780 Elza Sp. z o.o. S.K. Gorlice 25,5
3781 Maximus A.Domalik sp.j. Gdańsk 25,5
3782 Rego L.Pocheć sp.j. Kraków 25,5
3783 Bjm Technology Sp. z o.o. Stary Sącz 25,5
3784 Intertrade Sp. z o.o. Kraków 25,5
3785 Edinos Sp. z o.o. Warszawa 25,5
3786 Radioster Sp. z o.o. Katowice 25,5
3787 Supon S.A. Szczecin 25,5
3788 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Koszałka Jan i Stefan – sp.j. Kartuzy 25,5
3789 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 25,4
3790 Besspol Sp. z o.o. S.K. Osielsko 25,4
3791 Keil Art Sp. z o.o. Warszawa 25,4
3792 B & L INTERNATIONAL sp. z o.o. Warszawa 25,4
3793 Adapharm Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 25,4
3794 Kbh Akord Metale Kolorowe Sp. z o.o. Kraków 25,3
3796 Market Abc Bożena Piekarz, Władysław Piekarz sp.j. Lubin 25,3
3795 Elektrosprzęt Hurt i Detal Przybylscy – sp.j. Gorlice 25,3
3797 Bimex Banachowski sp.j. Zduńska Wola 25,3
3798 Grupa Inwestycyjno Kapitałowa Gik Sp. z o.o. Sulechów 25,3
3799 Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada Pleszew 25,3
3800 Solidus Molewska i Wspólnicy sp.j. Chodecz 25,2
3801 Sap – Weld Sp. z o.o. Poznań 25,2
3802 Boba M.Boba, A.Guliński sp.j. Gronowo Górne 25,2
3803 Dexxer Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 25,2
3804 Esco – Polska Sp. z o.o. Warszawa 25,2
3805 Autowatch Polska Sp. z o.o. Warszawa 25,2
3806 Lekabel Szymańska – Borowczak sp.j. Grodzisk Wielkopolski 25,1
3807 Hoger Mb Sp. z o.o. Lubliniec 25,1
3808 JET PRINTER sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25,1
3809 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spa-Met sp.j. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel Podzamcze 25,1
3810 Amido sp.j. Dąbrowscy Iwona i Marian Ząbki 25,1
3811 Perfetto Mirosław Wierzbicki, Artur Malec sp.j. Poznań 25,1
3812 Hasta Sp. z o.o. Wrocław 25,1
3813 Gold – Pol Jastrzębscy sp.j. Warszawa 25
3814 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 25
3815 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 25
3816 Profit-Stat Ep Szynkiewicz sp.j. Lesznowola 25
3817 INFORES POBO Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 25
3818 Merkury Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 25
3819 Kampo Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 25
3820 Przedsiębiorstwo Handlowe Supermarket Panorama sp.j. Leszek Myśliwiec, Anna Skołożyńska Radzymin 25
3821 Zooplus Polska Sp. z o.o. Kraków 25
3822 Takapol Sp. z o.o. Warszawa 25
3823 Unimarket Kompozyty Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25
3824 BENDAM PUCHAŁKA sp.k. Goczałkowice-Zdrój 25
3825 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt S.K.A. Warszawa 24,9
3826 DEKORDOM sp. z o.o. Pyskowice 24,9
3827 Emergraf Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 24,9
3828 Quadro Sp. z o.o. S.K. Żydowo 24,9
3829 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 24,9
3830 Inkdystrybucja Sp. z o.o. Kraków 24,9
3831 Megger Sp. z o.o. Stara Iwiczna 24,9
3832 CALIER POLSKA Sp. z o.o. Deszczno 24,9
3833 Wasko&Wasko Sp. z o.o. sp.k. Kraków 24,9
3834 Apteka Zabobrze Aniela Makiela, Manfred Makiela, Monika Barbara Makiela sp.j. Jelenia Góra 24,9
3835 Wenga Sp. z o.o. Katowice 24,9
3836 Elkon Elżbieta Szunke Sp. z o.o. Szczecin 24,9
3837 Apteka Portowa Sp. z o.o. S.K. Szczecin 24,9
3838 Dolmat Sp. z o.o. Oleśnica 24,9
3839 Gunter Grossmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 24,9
3840 Grupa E Sp. z o.o. Tychy 24,9
3841 Salon Techniczny Sp. z o.o. Wieliczka 24,8
3842 Elektronika S.A. Gdynia 24,8
3843 DIGIPRINT Sp. z o.o. Hornówek 24,8
3844 Bertz Medical Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,8
3845 Hortensja Sp. z o.o. Jasin 24,8
3846 Gelpol Sp. z o.o. Łódź 24,8
3847 Biuro Plus B. Krępa, W. Krępa sp.j. Zielona Góra 24,8
3848 Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 24,8
3849 ARMAX Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 24,8
3850 Klimazbyt Sp. z o.o. Gdynia 24,8
3851 Matix E.M. Matysiak sp.j. Święciechowa 24,8
3852 Smart Kid S.A. Borzęcin Mały 24,8
3853 Tyczka Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 24,8
3854 Testo Duo Rent Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 24,8
3855 Stacje Paliw Lampa Sp. z o.o. Jawornik 24,8
3856 ORION WIESŁAWA DOMARADZKA Sanok 24,7
3857 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 24,7
3858 R.S. Glove Company Sp. z o.o. Sopot 24,7
3859 Asterus Sp. z o.o. Kraków 24,7
3860 Olkop Bis Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 24,7
3861 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jax Krzysztof Pyzik sp.j. Kielce 24,7
3862 Fiorentini Polska Sp. z o.o. Poznań 24,7
3863 Mak Sp. z o.o. Toruń 24,7
3864 Firma Abc Z. Dyjak, M. Dyjak, B. Kowalska sp.j. Radgoszcz 24,7
3865 K P B Intra Polska Sp. z o.o. Tychy 24,6
3866 Spax Polska Sp. z o.o. Wieliczka 24,6
3867 Nilfisk Polska Sp. z o.o. Raszyn 24,6
3868 Zamir Sp. z o.o. Siedlce 24,6
3869 10clouds Sp. z o.o. Warszawa 24,6
3870 Victus-Emak Sp. z o.o. Poznań 24,6
3871 Metler.Pl M. Kurowska sp.j. Warszawa 24,6
3872 Polish Baltic Company Phz N.Kuzniecow, K.Smoleń sp.j. Gdańsk 24,6
3873 Scott Sportech Poland Sp. z o.o. Otwock 24,6
3874 Twn Sp. z o.o. Nowogard 24,6
3875 Ineon Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 24,6
3876 Elmar Hurtownia Elektrotechniczna J.Maruszewski-K.Maruszewski sp.j. Przeźmierowo 24,6
3877 Apteka Codzienna Agnieszka Stelmach Jędrzejów 24,5
3878 PPHU HYD-MET Import-Export S.J. Henryk Gudalewski Czesław Bach Mariusz Gudalewski Gdańsk 24,5
3879 Active MG Sp. z o.o. sp.k. Kielce 24,5
3880 Tajfun Poland Sp. z o.o. Warszawa 24,5
3881 Madu Sp. z o.o. sp.k. Suchy Dwór 24,5
3882 K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o. Katowice 24,5
3883 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe A.R. Chmielewski sp.j. Andrzej Chmielewski & Ryszard Chmielewski Kleczanów 24,5
3884 Smartt Sp. z o.o. Kobielice 24,5
3885 WEGAR J., K. Węglarz – S.J. Wodzisław Śląski 24,5
3886 Data Optics Poland Sp. z o.o. Opole 24,5
3887 Agro-Top S.Kotowicz sp.j. Łódź 24,5
3888 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE INTRAT M J KIERZENKOWSCY sp. j. Brzozie 24,5
3889 AKAR PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ANDRZEJ KARAMON Wrocław 24,5
3890 Pivexin Technology Sp. z o.o. Babice 24,5
3891 Techstal Polska Sp. z o.o. S.K. Zielonka 24,5
3892 Powerstone Sp. z o.o. Poznań 24,5
3893 Bonotex sp.j. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Jaworze 24,5
3894 Azarex Paliwa Sp. z o.o. S.K. Wrocław 24,5
3895 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 24,5
3896 PORTWEST Polska Sp. z o.o. Czeladź 24,4
3897 Awt International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 24,4
3898 Rajmund Zalewski T O R A K O L Koszczały 24,4
3899 Hodowca Sp. z o.o. Straszyn 24,4
3900 Netuno Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 24,4
3901 Sonictech Ultrasonics Sp. z o.o. S.K. Wrocki 24,4
3902 Babyliss Polska Sp. z o.o. Warszawa 24,4
3903 Konstal M. M. Koneccy S.J. Iława 24,4
3904 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO GASTRONOMICZNE GABAR ANTONI BARCZEWSKI Wrocki 24,4
3905 Warszawska Spółdzielnia Handlowa FALA Warszawa 24,4
3906 Anma Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 24,4
3907 Media Markt Polska Sp. z o.o. Toruń sp.k. Warszawa 24,4
3908 Surimet E. Tankiewicz, W. Biegańska, M. Biegański sp.j. Grudziądz 24,4
3909 Hektor sp.j. J.Cieciura, P.Michałkiewicz, P.Wiśniewski Toruń 24,4
3910 Hairstore Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 24,4
3911 Destchem Sp. z o.o. Warszawa 24,4
3912 Asset Lubczyński, Olik, Sokolik, sp.j. Wrocław 24,4
3913 Przedsiębiorstwo Handlowe SABO Sp. z o.o. S.K. Suwałki 24,4
3914 Hcs Europe Sp. z o.o. Węgrzce 24,4
3915 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców we Wrześni Września 24,3
3916 Altaria Solutions Sp. z o.o. Warszawa 24,3
3917 Agropol Marek i Dariusz Jarych sp.j. Baranów 24,3
3918 Stanwes Trade Sp. z o.o. Łomża 24,3
3919 Wellu Sp. z o.o. Gdynia 24,3
3920 Jwb Sp. z o.o. Sopot 24,3
3921 Saturn Eko Sp. z o.o. Orzesze 24,3
3922 Anchema Sp. z o.o. S.K. Łęczyca 24,3
3923 Rotex – Trade Sp. z o.o. Henryszew 24,3
3924 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 24,3
3925 Pol-Agra J.Korneluk, T.Rzeszowski sp.j. Płońsk 24,3
3926 Skup I Sprzedaż Makulatury Eko – Mak Góra Sławomir – Wojtalak Jacek S.J. Słonawy 24,3
3927 Euro Quality Sp. z o.o. S.K. Katowice 24,3
3928 Midas Group Sp. z o.o. sp.k. Rzeplin 24,3
3929 Gina Sp. z o.o. Koszarówka 24,2
3930 Partner Sp. z o.o. Wrocław 24,2
3931 Gespar – G. Pyjor, A. Olszewski, M. Sutkowski – sp.j. Warszawa 24,2
3932 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rajski Ogród sp.j. Tomasz Patora, Ewa Peikert Szczecin 24,2
3933 Bitumen Partner Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 24,2
3934 Furmanek Trading sp.j. Daleszyce 24,2
3935 Leds Polska Sp. z o.o. Wrocław 24,2
3936 Prandelli Polska Sp. z o.o. Gdańsk 24,2
3937 Olivit Sp. z o.o. Poznań 24,2
3938 Mmb System Sp. z o.o. Częstochowa 24,2
3939 Kolbud Sp. z o.o. Myślęcinek 24,2
3940 Eveo Sp. z o.o. Kraków 24,2
3941 Alpex-Tools Sp. z o.o. S.K. Toruń 24,2
3942 P P H Exima Agriculture 2000 S. J. Jeziorko 24,2
3943 SOLCHEM Sp. z o.o. Bydgoszcz 24,2
3944 Pol-Daw Sp. z o.o. Olimpin 24,2
3945 Car – Line Małgorzata Lasik sp.j. Wrocław 24,2
3946 Stator Mk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24,1
3947 Wieland Śląskie Metale Sp. z o.o. Warszawa 24,1
3948 Efekt Bis Sp. z o.o. S.K. Lublin 24,1
3949 Biochem Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 24,1
3950 Eurodrut Sp. z o.o. S.K. Plewiska 24,1
3951 Fth Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 24,1
3952 Kavo Polska Sp. z o.o. Warszawa 24,1
3953 Zaopatrzenie Ogrodnicze Kozana & Matusiak sp.j. Sieradz 24,1
3954 NAP Sp. z o.o. Warszawa 24,1
3955 Matic S.A. Warszawa 24,1
3956 Fobaro Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 24,1
3957 IPRA POLSKA Sp. z o.o. Nowy Sącz 24
3958 Johnson Health Tech. Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
3959 Abc-Ska Sp. z o.o. Białystok 24
3960 Biuro-Plus L.A. Koptyra sp.j. Stalowa Wola 24
3961 Burgo Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 24
3962 Abacosun G. Cichocka sp.j. Gdynia 24
3963 JZ Chemicals Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24
3964 WERIT POLSKA Sp. z o.o. Błonie 24
3965 Witospol Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 24
3966 Market Mrówka PSB Osiński i Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 24
3967 Anmar Met Sp. z o.o. sp.k. Kłobuck 23,9
3968 Macma Polska Sp. z o.o. Mirków 23,9
3969 ELTECH Hurtownia Materiałów Elektrycznych R. Jastrzębski, I. Ziomek S.J. Radom 23,9
3970 Xmed Sp. z o.o. Proszew A 23,9
3971 Budmar Judkowiak sp.j. Baranowo 23,9
3972 Atreve Sp. z o.o. Kalisz 23,9
3973 Livco Corsetti Fashion sp.j. W.L.Żentała Koszalin 23,9
3974 Adk Commercial Sp. z o.o. Warszawa 23,9
3975 Skincare Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23,9
3976 Medyk-Lek Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23,9
3977 Breve Sp. z o.o. Zielona Góra 23,9
3978 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol – Złom Henryk Leszczyński Grażyna Leszczyńska sp.j. Nowa Wieś 23,9
3979 Biga-Stal Piotr Bicz sp.j. Rudawa 23,9
3980 Pmd Sp. z o.o. Piekary Śląskie 23,9
3981 Centrum Produktów Naftowych Kruszyk i S-Ka sp.j. Jarocin 23,9
3982 Wm Sp. z o.o. Lublin 23,9
3983 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 23,9
3984 Aidpol Sp. z o.o. Warszawa 23,8
3985 Cezar Sp. z o.o. Warszawa 23,8
3986 Paparazzi Fashion Sp. z o.o. Korwinów 23,8
3987 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Agro Sp. z o.o. Busko-Zdrój 23,8
3988 Astana Sp. z o.o. Miechów 23,8
3989 Partner Kleks Sp. z o.o. Toruń 23,8
3990 Astra Concept Sp. z o.o. Warszawa 23,8
3991 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inter-Vax Wacław Górny sp.j. Żnin 23,8
3992 Elstead Lighting Sp. z o.o. Kraków 23,8
3993 Forest Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 23,7
3994 Topfarm S.J. Luboń 23,7
3995 PUH Test Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 23,7
3996 Aspironix Polska Sp. z o.o. Kraków 23,7
3997 Wasbrukgaz Witold Sochoń sp.j. Stare Pieścirogi 23,7
3998 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk Cicibór Duży 23,7
3999 Rbc International Sp. z o.o. Gliwice 23,7
4000 Hurtownia Artchem Sikora & Lang sp.j. Ustroń 23,7
4001 Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o. Wrocław 23,7
4002 QUEST Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23,6
4003 Semi Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,6
4004 DUMAN POLSKA Sp. z o.o. Michałowice 23,6
4005 Grupa Wiatr Sp. z o.o. S.K. Biała Rawska 23,6
4006 Firma Beata Sp. z o.o. Częstochowa 23,6
4007 CAMPAK POLAND Sp. z o.o. Warszawa 23,6
4008 Pb Technik Sp. z o.o. Warszawa 23,6
4009 Kopelia Sp. z o.o. Słubice 23,5
4010 Estropol Sp. z o.o. Warszawa 23,5
4011 Lafarma 2 Jończyk i Wspólnicy sp.j. Łańcut 23,5
4012 Floko Brand Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,5
4013 Polaqua Group A.A. Szymko sp.j. Poznań 23,5
4014 F11 Ventures Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23,5
4015 P P H U Marian Kisiel Górno 23,5
4016 AKWIZYTOR Sp. z o.o. Kościan 23,5
4017 ARON Sp. z o.o. Kielce 23,5
4018 Artprol Ceckowscy sp.j. Suwałki 23,5
4019 Mobile Company Sp. z o.o. Strawczyn 23,5
4020 Papilart Sp. z o.o. sp.k. Łomianki 23,5
4021 Eco Light Sp. z o.o. Kalisz 23,5
4022 Thalgo Poland Sp. z o.o. Michałowice 23,4
4023 Roll Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,4
4024 Kontra Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Kaczmarek Piotr Kaczmarek sp.j. Skórzewo 23,4
4025 Media Markt Polska Sp. z o.o. Olsztyn sp.k. Warszawa 23,4
4026 Herlingroup Sp. z o.o. Sanok 23,4
4027 Tank – Sp. z o.o. Kłodzko 23,4
4028 Agentools Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23,4
4029 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 23,4
4030 Hurtinex Tomasz Mularski Bogdan Ludwiniak Marek Stolarczyk sp.j. Bydgoszcz 23,4
4031 Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona Gancarczyk Władysław – sp.j. Mysłowice 23,4
4032 A-One Import Export Sp. z o.o. Łazy 23,4
4033 HARTMANN – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 23,4
4034 Security Expert Sp. z o.o. Poznań 23,4
4035 Ronomed Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,4
4036 Unikat Krzysztof i Agata Moellenbrock sp.j. Poznań 23,4
4037 IKA-KOLOR Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J. Gdańsk 23,4
4038 Laboratorium Estetyki L.E.A. Futur Sp. z o.o. Kraków 23,3
4039 Flota Logistic Bis Sp. z o.o. sp.k. Tychy 23,3
4040 Biuro Perfekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 23,3
4041 Sarstedt Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 23,3
4042 Inergia Sp. z o.o. Lublin 23,3
4043 Roko R i R Kowalscy sp.j. Dobra 23,3
4044 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stomil-East Sp. z o.o. Sanok 23,3
4045 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Grodzisk Mazowiecki 23,3
4046 Stim Sp. z o.o. sp.k. Bytom 23,3
4047 Apteki Sieciowe Rp Sp. z o.o. S.K. Chorzów 23,3
4048 Ekohigiena Aparatura Ryszard Putyra sp. j. Środa Śląska 23,3
4049 Przedsiębiorstwo Handlowe WDF Fijołek Sp. J. Gubin 23,3
4050 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 23,3
4051 ANNA GUENTHER DESIGN AG Bibice 23,3
4052 Duet Karwowska sp.j. Suwałki 23,3
4053 P.H.U. IMPROMEX Szafrański S.J. Zielona Góra 23,3
4054 Orpod Sp. z o.o. S.K. Kijewo Królewskie 23,3
4055 Dynamic-Seat Beata Król-Miezianko sp.j. Oleśnica 23,3
4056 Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Wrocław 23,3
4057 Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Euro-Dorex B.K.Czechowscy, D.A.Zglec sp.j. Wyszków 23,2
4058 Adam Czekajewski Firma Handlowa City sp.j. Kraków 23,2
4059 Hapit Sp. z o.o. Dołuje 23,2
4060 TRB Chemedica (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 23,2
4061 123drukuj. Pl Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 23,2
4062 Wolff Trading Sp. z o.o. Warszawa 23,2
4063 EL-SIGMA Sp. z o.o. Katowice 23,2
4064 Transimpex M. Kondracka, C. Kondracki sp.j. Sokołów Podlaski 23,2
4065 FP Atid Sp. z o.o. Sp.K. Ruda Śląska 23,2
4066 Budmax-Stal Sp. z o.o. Bydgoszcz 23,2
4067 KMB Polska Marek Dzięgiel Sp.K. Ligota Zamecka 23,2
4068 Zeltech S.A. Łódź 23,2
4069 Stal-Hart Sp. z o.o. Bujaków 23,2
4070 Prestige Decor Michał i Monika Makuszak sp.j. Rzeplin 23,1
4071 GLAZ BUD FIRMA RENATA KAROLCZAK Łódź 23,1
4072 Gastro-Economy Sp. z o.o. sp.k. Kraków 23,1
4073 Acer Nowakowscy Sp.J. Łomża 23,1
4074 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agromarket Sp. z o.o. Wiewiecko 23,1
4075 Shot Blasting Sp. z o.o. Radwanice 23,1
4076 Soudal Services Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 23,1
4077 EMANTIC sp. z o.o. Warszawa 23,1
4078 Chemokor Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23,1
4079 PPHU ELTEX Sp. z o.o. Kraśnik 23,1
4080 Cefarm Śląski Sp. z o.o. Gdynia 23,1
4081 LINEGAL CHEMICALS Sp. z o.o. Warszawa 23,1
4082 SE-MAR S.J. Błonie 23,1
4083 Podopharm Sp. z o.o. Kielce 23
4084 Gne Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
4085 Phu Ekotrans Grzegorz Krawiec Piotrków Trybunalski 23
4086 TOMASZ KRAŚNIEWSKI PHU PETRO TOM Swarzędz 23
4087 VB Traffic Sp. z o.o. Tuszów Narodowy 23
4088 DELAVAL Sp. z o.o. Wrocław 23
4089 Praxis Łódź Pilecka i Petlak sp.j. Łódź 23
4090 Remedium.Ch Sp. z o.o. Bochnia 23
4091 Sens Jerzy Salatyński, Marcin Salatyński, Monika Salatyńska sp.j. Lubieszyn 23
4092 Firma Handlowo Usługowa Lemar Leszek Kowal Sulisławice 23
4093 Bonita Hah Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
4094 Ap Sp. z o.o. Białystok 22,9
4095 C&A POLSKA sp. z o.o. Warszawa 22,9
4096 Panaceum Sp. z o.o. Warszawa 22,9
4097 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Skromet – Skrodzki, Myszko, Osiedlewicz sp.j. Milejowice 22,9
4098 Dommar Grupa Sbs Sp. z o.o. S.K. Jarocin 22,9
4099 Borghi Polska Sp. z o.o. Łódź 22,9
4100 Biuro Handlowe Per-Med Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora sp.j. Skoczów 22,9
4101 Info – Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp.j. Ostrów Wielkopolski 22,9
4102 PPUH Saga Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,9
4103 Oskar Farma Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,9
4104 Kamar Sp. z o.o. S.K. Wyrzysk 22,9
4105 HURTOWNIA MIRMAR MARCIN KOPACKI HURTOWNIA MIRMAR sp. z o.o. sp. j. Łódź 22,9
4106 Andar Wierciński sp.j. Łódź 22,8
4107 Agrobard A.Skronik, D.Tyczyński sp.j. Oblas 22,8
4108 Elbis Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,8
4109 Elektrotech Stanecki sp.j. Kalisz 22,8
4110 Domstyl Sp. z o.o. Koszalin 22,8
4111 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE ZOFIA MAREK ZIELIŃSKI Włocławek 22,8
4112 Roba Metals Polska Sp. z o.o. Stanowice 22,8
4113 Gminna Spółdzielnia Koronowo Koronowo 22,8
4114 Intex Sp. z o.o. Katowice 22,8
4115 Stability Sp. z o.o. Wyszków 22,8
4116 Grupa Unia Kraft Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22,8
4117 Stacja Paliw Em-Ka sp.j. Józef Musiał, Tomasz Musiał Bilczyce 22,8
4118 Wibako Sp. z o.o. Kojszówka 22,7
4119 JORDAN MATCON Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 22,7
4120 Rm Consumer Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 22,7
4121 Paleta Agnieszka Sobol-Gulbinowicz sp.j. Kobylanka 22,7
4122 APTEKI ZIELONE FLUDRA sp. j. Środa Wielkopolska 22,7
4123 Santint (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 22,7
4124 Globex Głuszek i Wspólnicy sp.j. Gorzów Wielkopolski 22,7
4125 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pex-Pool Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J. Dębica 22,7
4126 Agropunkt – Stara Wieś sp.j. Mateusz Mynarski Stanisław Mynarski Stara Wieś 22,7
4127 Media-Med Sp. z o.o. Kraków 22,7
4128 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki Kwidzyn 22,7
4129 MCE Sp. z o.o. Chełm 22,7
4130 Apteka Centrum Sp. z o.o. Zawiercie 22,7
4131 Motorola Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 22,7
4132 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Rzeszowie Rzeszów 22,7
4133 BKT Elektronik Sp. z o.o. Białe Błota 22,7
4134 Straag Sp. z o.o. Będzin 22,6
4135 Egis Sp. z o.o. Kraków 22,6
4136 Delpi Imex Sp. z o.o. Białystok 22,6
4137 AXFLOW Sp. z o.o. Warszawa 22,6
4138 Wispol Barbara Więcek, Stanisław Więcek sp.j. Rzeszów 22,6
4139 Ceramizer Sp. z o.o. Warszawa 22,6
4140 Votana Sp. z o.o. Katowice 22,6
4141 Amber Bogusława Kobierecka, Robert Kobierecki sp.j. Giżyce 22,6
4142 Roem Sp. z o.o. Świdnik 22,6
4143 Transfood Sp. z o.o. S.K. Markowa 22,6
4144 Halfar sp.j. Jarosław I Sylwester Halfar Wodzisław Śląski 22,6
4145 Anna i Wojciech Lasek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ragtime sp.j. Opole 22,6
4146 Mak sp.j. Karpińscy Wrocław 22,6
4147 Tomechna sp.j. Prószków 22,6
4148 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 22,6
4149 Alicantee Sp. z o.o. sp.k. Kraków 22,6
4150 Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J. Gdynia 22,6
4151 Termitech A.T. Jaroszewicz S.J. Białystok 22,6
4152 Projekt Nova S.A. Milanówek 22,6
4153 Bramidan A/S S.A. Oddział w Polsce Kraków 22,6
4154 Tascom Sp. z o.o. S.K. Poznań 22,6
4155 M. Ogrodowska Sp. z o.o. Grabów nad Prosną 22,6
4156 Matix Sp. z o.o. Częstochowa 22,6
4157 Atm Gazownictwo Sp. z o.o. Paczkowo 22,5
4158 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja- sp.j. Jaworzno 22,5
4159 Business Group Małgorzata Skorzyńska S.J. Warszawa 22,5
4160 B&S Sp. z o.o. Szczecin 22,5
4161 Stacja Benzynowa Pami A. Pawłowicz sp.j. Połęcze 22,5
4162 Wal-Mar Sp. z o.o. Brzeg Dolny 22,5
4163 Teleflex Polska Sp. z o.o. Warszawa 22,5
4164 Wis J.Wantuch,G.Sipiora sp.j. Tarnów 22,5
4165 All – Instal Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 22,5
4166 Bis-Podex sp.j. Bogdan Dębski i Grzegorz Biczysko Kalisz 22,5
4167 Bd Aesthetic Sp. z o.o. Warszawa 22,5
4168 Schunk Intec Sp. z o.o. Piaseczno 22,5
4169 Atip Ludwiniak Tadeusz, Wójcik Ireneusz sp.j. Sulejówek 22,5
4170 Santis Płocicki sp.j. Chwaszczyno 22,4
4171 No-El sp.j. Ryszard Nowak, Barbara Musiałek Katowice 22,4
4172 Comercial Quimica Masso S.A. Oddział w Polsce Warszawa 22,4
4173 303 Avenue Sp. z o.o. Warszawa 22,4
4174 F.H.U. Trójka Stanisław Turek Węgorzyno 22,4
4175 UTM. Expert Sp. z o.o. S.K. Zabrze 22,4
4176 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 22,4
4177 Ongbac Plus Sp. z o.o. Poznań 22,4
4178 KOCYK Sp. z o.o. S.K. Kraków 22,4
4179 Schenck Process Polska Sp. z o.o. Warszawa 22,4
4180 Funco Sp. z o.o. S.K. Białystok 22,4
4181 STIGMA-MIKULICZ S.J. Kunice 22,3
4182 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWO TRANSPORTOWE S C M DURSKI Z DURSKI Kowalew 22,3
4183 Max-Rol , Lech, Pogorzelski sp.j. Jeżewo Stare 22,3
4184 Blackhatkeys Sp. z o.o. Wrocław 22,3
4185 Bryza Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 22,3
4186 Grosar Sp. z o.o. Sanok 22,3
4187 Vervo Sp. z o.o. Łódź 22,3
4188 Lema Engineering Sp. z o.o. Pruszków 22,3
4189 Apteka Zdrowie Kwiecień sp.j. Kraków 22,3
4190 Folres – Bis S.J. Rzeszów 22,3
4191 Noxan Sp. z o.o. Poznań 22,3
4192 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w likwidacji Paczków 22,3
4193 Starmet M. Buszko, K. Parnowski sp.j. Stargard 22,3
4194 M & L Investment Sp. z o.o. Warszawa 22,3
4195 Iq Prisma Sp. z o.o. Opole 22,3
4196 Pamacolor Sp. z o.o. S.K. Katowice 22,3
4197 Aco-Tec Adam Litner, Artur Litner sp.j. Bielsko-Biała 22,3
4198 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 22,2
4199 Texland Tomasz Wojtalski, Ryszard Kowalski, Zygmunt Kowalski – sp.j. Aleksandrów Łódzki 22,2
4200 Wróbel i Syn sp.j. Rawa Mazowiecka 22,2
4201 Dipol Zbigniew i Lilianna Błaszkiewicz sp.j. Warszawa 22,2
4202 PPHU BLECH sp. z o.o. Zielona Góra 22,2
4203 Hurtownia Art. Elektrotechnicznych ELEKTROMAX Bączkowski E. Mocek W. S.J. Września 22,2
4204 My Center S.A. Gliwice 22,2
4205 Gonciarz Opakowania M.Gonciarz, I.Gonciarz sp.j. Ząbki 22,2
4206 Jardmeble Sp. z o.o. S.K. Świdwin 22,2
4207 Damo Plus Sp. z o.o. S.K. Łowicz 22,2
4208 PROMETEUSZ sp. z o.o. Gdańsk 22,2
4209 MW Polska Sp. z o.o. Warszawa 22,1
4210 Lm Farmacja Choma sp.j. Sokołów Podlaski 22,1
4211 Transtax Sp. z o.o. Warszawa 22,1
4212 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Agropest Sobótka Tadeusz, Chachuła Tadeusz, Rudnicki Lucjan Goraj 22,1
4213 SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW ŻOLIBORZ Warszawa 22,1
4214 American – Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 22,1
4215 Taxor M. Rubiszewski sp.j. Żywiec 22,1
4216 ALLBAG TOMASZ WOŹNIAK sp.k. Świnna Poręba 22,1
4217 Trans-Naft St.Szperna L.Kiełb sp.j. Studzianki 22,1
4218 Cargo-Stal Sp. z o.o. S.K. Kraków 22,1
4219 POKKER OFFICE S.J. Wrocław 22,1
4220 Nixxon Steel Sp. z o.o. Warszawa 22,1
4221 European Steel Group Sp. z o.o. Katowice 22
4222 J KULIŃSKA T KULIŃSKI BIURO ŁOŻYSK TOCZNYCH BILOZ sp. j. Warszawa 22
4223 Good-Belts Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
4224 Stomil Sanok – Dystrybucja Sp. z o.o. Bogucin 22
4225 Lbb – Papier Sp. z o.o. Iłża 22
4226 OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J. Łącko 22
4227 ALCHEM GRUPA Sp. z o.o. Toruń 22
4228 Leviatan-Poligrafia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
4229 Jak Sp. z o.o. Warszawa 22
4230 B2B-Europe.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 22
4231 EK Group Sp. z o.o. sp.k. Konin 22
4232 PPH Rewa Sp. z o.o. Nowy Redzeń 22
4233 Petrix Sp. z o.o. Wąwał 22
4234 Zpuh Centrochem Kotuła sp.j. Tarnowskie Góry 22
4235 Baterie Przemysłowe Sp. z o.o. Warszawa 22
4236 MAŁGORZATA POLAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WENTA Sosnowiec 22
4237 INOXA Sp. z o.o. Jaworzno 22
4238 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bielsko Biała Spółka Komandytowa Warszawa 22
4239 Tyrolit Poland Sp. z o.o. Warszawa 22
4240 HS-Trade Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
4241 Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A. Wałbrzych 22
4242 Zygmunt i Witold Bibrzycki sp.j. Oświęcim 22
4243 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa X sp.k. Warszawa 22
4244 ZOLUX POLSKA Sp. z o.o. Łężki 22
4245 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe El-Vita Sp. z o.o. Lisi Ogon 22
4246 Digel Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
4247 Trigar Sp. z o.o. Poznań 22
4248 Przedsiębiorstwo Handlowe Lobos A.Łobos, M.Łobos sp.j. Kraków 21,9
4249 Polska Grupa Apteczna Sp. z o.o. S.K. Kraśnik 21,9
4250 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Inter – Technik Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S. K. Zgorzelec 21,9
4251 Best Pharm Jargan – Szklorz sp.j. Sosnowiec 21,9
4252 Ditex Sp. z o.o. Dobroszyce 21,9
4253 AX Technology Sp. z o.o. sp.k. Dobra 21,9
4254 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ferrum – Krzysztof Sikora i Paweł Sikora – sp.j. Krotoszyn 21,9
4255 A.T.H. Hernik A. Hernik, T. Hernik sp.j. Radom 21,9
4256 JERZY BIEŁOUS FIRMA HANDLOWA AFK Gorlice 21,9
4257 Langeo Construction S.A. Łódź 21,9
4258 Szmizjerka Sp. z o.o. Warszawa 21,9
4259 Renishaw Sp. z o.o. Warszawa 21,9
4260 Hurtownia Tkanin Plus Maciej Plust, Andrzej Dominiak sp.j. Gorzów Wielkopolski 21,9
4261 Firma Handlowo-Usługowa Stalchem II Sp. z o.o. Kluczbork 21,8
4262 Mostostal Będzin Import Export Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 21,8
4263 Flexin Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,8
4264 Adb Furniture Sp. z o.o. Suwałki 21,8
4265 Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,8
4266 Apteka Pod Paprocią Sp. z o.o. S.K. Strzelin 21,8
4267 Multimedia Intelligent Products Bartnicki, Sawicki sp.j. Warszawa 21,8
4268 Kfb Sp. z o.o. Warszawa 21,8
4269 Plams Bronisław, Krzysztof i Henryka Żłobikowscy sp.j. Suchowola 21,8
4270 Jpz Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba sp.j. Ostrołęka 21,7
4271 Low & Bonar Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 21,7
4272 Irex.G.Czarniecki,W.Ilkiewicz.sp.j. Bielsko-Biała 21,7
4273 Nov-Weld Sp. z o.o. Miszewko 21,7
4274 Flormet Sp. z o.o. Włocławek 21,7
4275 Spektrometria Sp. z o.o. Warszawa 21,7
4276 Forbox Sp. z o.o. S.K. Toruń 21,7
4277 Teleste Sp. z o.o. Wrocław 21,7
4278 AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o. Katowice 21,7
4279 Firma Handlowo – Usługowa Trol Wiesław Boduszek – Leszek Lubowicz sp.j. Jedlina-Zdrój 21,7
4280 Tomasz Krawiec, Katarzyna Marzec Przedsiębiorstwo Hanlowe Partner sp. j. Radom 21,7
4281 Xrocket Sp. z o.o. Kraków 21,6
4282 BIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 21,6
4283 Amtek Spol. S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 21,6
4284 Musi Lublin Sp. z o.o. Lublin 21,6
4285 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Zbytu Ferstan-Ciostek sp.j. Olsztyn 21,6
4286 B2B Partner Sp. z o.o. Kraków 21,6
4287 NOBIPHARM Sp. z o.o. Warszawa 21,6
4288 Ignat Anna Mikina-Witkowska, Bernard Błażej Witkowski-Mikina sp.j. Włocławek 21,6
4289 Felix Infra Sp. z o.o. Trade sp.k. Gdańsk 21,5
4290 Trans – Pol Ryszard Łachacz sp.j. Szczytno 21,5
4291 ALTIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,5
4292 Firma Handlowa Mac-Mor S.Morawski, M.Maciejewski sp.j. Piaseczno 21,5
4293 Borkowski Grupa SBS Sp. z o.o. Swarzędz 21,5
4294 Derlatka sp.j. Kielce 21,5
4295 Polonica D.Com Sp. z o.o. S.K.A. Kielce 21,5
4296 Horiba ABX Sp. z o.o. Warszawa 21,5
4297 RADOMDIS POLSKA Sp. z o.o. Radom 21,5
4298 Indra Jargan – Szklorz sp.j. Sosnowiec 21,5
4299 Buwar Sp. z o.o. Legnica 21,5
4300 Merkurion Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 21,5
4301 Micro-Res Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 21,5
4302 Pneumatyka Plus Marcin Romański Jacek Romański sp.j. Olsztyn 21,5
4303 Ksomar Sp. z o.o. S.K. Kalisz 21,4
4304 OFI – DETAL Sp. z o.o. Sp.K. Kielce 21,4
4305 SNA Europe Poland Sp. z o.o. Warszawa 21,4
4306 Elektryk Sp. z o.o. Kalisz 21,4
4307 Green Supplements Sp. z o.o. Kraków 21,4
4308 Atra Tratkiewicz S.J. Warszawa 21,4
4309 Forvital Sp. z o.o. S.K. Kościan 21,4
4310 Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J. Myślenice 21,4
4311 Stacja Paliw Petrol Sp. z o.o. Łukowa 21,4
4312 Music Dealer sp.j. Alicja Królikowska,Janusz Mamcarz,Jerzy Mamcarz,Jan Krzysztof Wasilewski Lublin 21,4
4313 Import Eksport Sp. z o.o. S.K. Czyżów 21,4
4314 Sundoor Tech Sp. z o.o. Chorzów 21,4
4315 Nurkowski Sp. z o.o. sp.k. Konarskie 21,4
4316 Mkaj Skorupa Sp. z o.o. Łódź 21,4
4317 Sky Pharma Sukiennik S.J. Warszawa 21,4
4318 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 21,4
4319 COMPACT Sp. z o.o. Dobrzewino 21,4
4320 HELM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 21,3
4321 Krimark Solutions Sp. z o.o. Warszawa 21,3
4322 JOULE POLSKA sp. z o.o. Wrocław 21,3
4323 Bemakor Sp. z o.o. Gdańsk 21,3
4324 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Wytwórcze – Sp. z o.o. Ciechanów 21,3
4325 Inter Import – Export Sp. z o.o. Bojanowo 21,3
4326 Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Agroma Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 21,3
4327 Olaf Sp. z o.o. Trzebnica 21,3
4328 Itron Polska sp. z o.o. Kraków 21,3
4329 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 21,2
4330 Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o. Kraków 21,2
4331 Tpms Sp. z o.o. Lublin 21,2
4332 Walaszko BHP Sp. z o.o. S.K. Toruń 21,2
4333 Keraniss Sp. z o.o. Warszawa 21,2
4334 Przedsiębiorstwo Handlowe Jacek Rzońca sp.j. Dąbrowa Górnicza 21,2
4335 Tatrzańska Fala Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 21,2
4336 Rete Sp. z o.o. Szczecin 21,2
4337 Agroperfekt Sp. z o.o. Kisielice 21,2
4338 Bodtech Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 21,2
4339 Admi Sp. z o.o. sp.k. Chlebna 21,2
4340 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Eskulap Sp. z o.o. Kraków 21,2
4341 Botanika Farm Sp. z o.o. Sp. z o.o. Oława 21,2
4343 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak sp.j. Rawicz 21,2
4342 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Robotnik w Zamościu Zamość 21,2
4344 Sokal sp.j. Piła 21,2
4345 BCGP Pietrewicz I Wspólnicy S.J. Białystok 21,2
4346 Adr Group Sp. z o.o. Szamotuły 21,2
4347 Mat Usługi Informatyczne Sp. z o.o. S.k. Kraków 21,1
4348 DSS Interacciai Sp. z o.o. Bydgoszcz 21,1
4349 Area Cooling Solutions Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 21,1
4350 NM-D Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,1
4351 FAROM T. Skołożyński i Wspólnicy S.J. Wołomin 21,1
4352 DAMI Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,1
4353 Rejonowa Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Raszyn 21,1
4354 Milan Polska Sp. z o.o. Raszyn 21,1
4355 Predictive Solutions Sp. z o.o. Kraków 21,1
4356 Werner & Mertz Delta Polska Sp. z o.o. Warszawa 21,1
4357 Taja Krawczyszyn – Kabza sp.j. Żmigród 21,1
4358 NST Polska Sp. z o.o. Gdynia 21,1
4359 Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o. sp.k. Galewice 21,1
4360 CFI World S.A. Robakowo 21,1
4361 Eldorado Computers sp.j. Rafał Grabowski Warszawa 21,1
4362 Grafit Silesia Sp. z o.o. Sosnowiec 21,1
4363 DTI Polska Sp. z o.o. S.K. Kraków 21,1
4364 Zakład Usługowo-Handlowy Hydmet sp.j. M.Z.B.Rzadkosz, P.Karp Nowy Targ 21,1
4365 Oceania Sp. z o.o. Warszawa 21
4366 Ryszard Nowak Sp. z o.o. Janikowo 21
4367 KELVIN Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
4368 Apteka Starowiejska sp.j. Wolniewicz i Wspólnicy Rumia 21
4369 Spaw Sp. z o.o. Kraków 21
4370 Czech-Oil Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 21
4371 Szatkowski i Syn-sp.j. Paprotnia 21
4372 Euro Team Trader Sp. z o.o. Warszawa 21
4373 Sklep Spożywczy Noculak sp.j. Kępno 21
4374 Świat AGD Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
4375 Wies-Mar Sp. z o.o. Rychwał 21
4376 Stacja Paliw Krupińscy sp.j. Stare Budy 21
4377 B3 Sp. z o.o. Kraków 21
4378 Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A. Warszawa 21
4379 Apis Farmacja Sp. z o.o. Łącko 21
4380 Optyka Oxys sp.j. P.Gołębiowski, M.Kulas Będzin 21
4382 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław II Spółka Komandytowa Warszawa 21
4381 Media Markt Polska Sp. z o.o. Tarnów Spółka Komandytowa Warszawa 21
4383 Stalmax 2 Sp. z o.o. sp.k. Gostynin 21
4384 Drut – Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o. Katowice 20,9
4385 Medicavera Sp. z o.o. Dahlhausen Group Szczecin 20,9
4386 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A/B/C Bogdan Serafin, Piotr Graca sp.j. Bielsko-Biała 20,9
4387 Termo-Fol Sp. z o.o. Kraków 20,9
4388 EKOTEL Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 20,9
4389 LOGAN Sp. z o.o. Kraków 20,9
4390 Tr Solution Sp. z o.o. Komorniki 20,9
4391 Domo-Styl A.Kobylec, A.Kulig sp.j. Gliwice 20,9
4392 Darymex Sp. z o.o. sp.k. Brzeszcze 20,9
4393 Polimer Projekt Sp. z o.o. Poznań 20,9
4394 Tonato Sp. z o.o. Katowice 20,9
4395 Artur Artur i Adam Łukaszewicz sp.j. Białystok 20,9
4396 Platan Sp. z o.o. Międzyrzecz 20,9
4397 Centrum Giełdowe Balicka Sp. z o.o. Kraków 20,9
4398 Gtm Process Valves Sp. z o.o. Dąbrówka 20,8
4399 Jaskółka Sp. z o.o. Sokółka 20,8
4400 Jacobi Carbons Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 20,8
4401 PM – M S.J. Białystok 20,8
4402 Hts Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20,8
4403 Univertel Sp. z o.o. S.K. Łódź 20,8
4404 Selo Energia Sp. z o.o. Warszawa 20,8
4405 Prokmet Sp. z o.o. Koszalin 20,8
4406 Lispol Kania Kołpa sp.j. Lisia Góra 20,8
4407 Moodo Urban Fashion Mode Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 20,8
4408 Bomar Marek Kołtowski, Bogdan Sromek – sp.j. Bielsko-Biała 20,8
4409 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Essco Stanisław Krzysztofik Sp.J. Brzeziny 20,8
4410 Mevaco Sp. z o.o. Kraków 20,8
4411 S4f Service For Foundries Sp. z o.o. Gostyń 20,8
4412 Renton24 Sp. z o.o. S.K. Kalska Wola 20,8
4413 Compo Expert Polska Sp. z o.o. Poznań 20,8
4414 Acero Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 20,7
4415 Vega Plus Sp. z o.o. Poznań 20,7
4416 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plech Sp. z o.o. Wieluń 20,7
4417 Kipp Polska Sp. z o.o. Wrocław 20,7
4418 Elgryf Sp. z o.o. Gryfino 20,7
4419 Wasbruk Sp. z o.o. Warszawa 20,7
4420 Hard Sp. z o.o. Kraków 20,7
4421 Lab-Jot LTD. Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20,7
4422 Cyberlevel Sp. z o.o. Katowice 20,7
4423 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 20,7
4424 Elastyczny Klinkier Sp. z o.o. Gdańsk 20,7
4425 Dom Handlowy Ela Panasiuk sp.j. Biała Podlaska 20,7
4426 Firma Duledo Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 20,7
4427 Komplex-Torus Sp. z o.o. Warszawa 20,6
4428 Hala Wola Sp. z o.o. Warszawa 20,6
4429 Agencja Promocji Redux Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 20,6
4430 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Kargo Karwowscy sp.j. Łomża 20,6
4431 Larix 2 Piotr Brukiewicz,Michał Ligacz S.J. Katowice 20,6
4432 Valvulas Arco Sp. z o.o. Kraków 20,6
4433 Jedynka J.K. Kordowscy sp.j. Ostrów Mazowiecka 20,6
4434 Gospodarstwo Pasieczne Tomasz Łysoń Sp. z o.o. Sp.K. Sułkowice 20,6
4435 Dajami Sp. z o.o. S.K. Krzeszowice 20,6
4436 Yasam Sp. z o.o. Grajewo 20,6
4437 Lean Technology Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20,6
4438 Profibut Sp. z o.o. Lublin 20,6
4439 Zm Technika Sp. z o.o. sp.k. Bolechowo 20,6
4440 POLDEM Sp. z o.o. Łódź 20,6
4441 Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe P.K. Serwis P. Kawałek i P. Majgier sp.j. Wrocław 20,6
4442 UPM KYMMENE Sp. z o.o. Warszawa 20,6
4443 Deka Izolacje i Wentylacje Sp. z o.o. S.K. Dołuje 20,6
4444 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 20,6
4445 Artus Sp. z o.o. sp.k. Toruń 20,6
4446 Robkat Sp. z o.o. Lublin 20,6
4447 Commled Solutions Sp. z o.o. Gliwice 20,5
4448 Nois Sp. z o.o. Warszawa 20,5
4449 Saska Bis Sp. z o.o. S.K. Kolbudy 20,5
4450 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEX-2 Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 20,5
4451 Doran Group Sp. z o.o. sp.k. Sępólno Krajeńskie 20,5
4452 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Szczecin 20,5
4453 Bamet Barbara Nowak, Robert Nowak sp.j. Środa Wielkopolska 20,5
4454 MKJ Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 20,5
4455 Marzena i Artur Wagner sp.j. Goleniów 20,5
4456 Felder Group Polska Sp. z o.o. Żory 20,5
4457 Edan Systemy Kominowe i Instalacyjne Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20,5
4458 Tomtech Sp. z o.o. Szczecin 20,5
4459 Centrum Pomp i Armatury ARPEX Sp. z o.o. Żyrardów 20,5
4460 ORLE MONT – BUD Sp. z o.o. Trzemeszno 20,5
4461 Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. Kraków 20,4
4462 Impex Poland Sp. z o.o. Warszawa 20,4
4463 Lugubra Sp. z o.o. Środa Śląska 20,4
4464 Eland Stelmachowscy sp.j. Starowa Góra 20,4
4465 FPC Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 20,4
4466 Multitex Radosiewicz S.J. Łódź 20,4
4467 Deef A.J Filip i J.Dulny sp.j. Szczawno 20,4
4468 Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Budownictwa Transbud Ełk Sp. z o.o. Ełk 20,4
4469 Carson Sp. z o.o. Warszawa 20,4
4470 Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o. Poznań 20,4
4471 Przy Rynku Joanna Żarnowska S.J. Włocławek 20,4
4472 Świat GSM Sp. z o.o. Sp.K. Bydgoszcz 20,4
4473 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt sp.j. Gdańsk 20,4
4474 Total Fitness Concept Sp. z o.o. S.K. Kraków 20,3
4475 Jeltek Group Sp. z o.o. sp.k. Wałbrzych 20,3
4476 Eaton Filtration (Poland) Sp. z o.o. Sandomierz 20,3
4477 Correct E. Mikas, J. Mikas sp.j. Zduńska Wola 20,3
4478 Struski Sp.J. Chęciny 20,3
4479 Giacomo Conti Sp. z o.o. S.K. Poznań 20,3
4480 Ekosfera Sp. z o.o. Zieleniewo 20,3
4481 Apteki Z Sercem Sp. z o.o. S.K. Szczecin 20,3
4482 HENAX sp. z o.o. Łódź 20,3
4483 Amann Sp. z o.o. Łódź 20,3
4484 Livanova Poland Sp. z o.o. Warszawa 20,3
4485 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Lekfarm Sp. z o.o. Ruda Śląska 20,3
4486 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Usługowe Stolmet Kotyrba sp.j. Kalwaria Zebrzydowska 20,3
4487 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stal-Ex sp.j. – Paweł Walczak i Jolanta Walczak Kalisz 20,3
4488 Rebeltec Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20,3
4489 Drut-Plast Cables Sp. z o.o. Poznań 20,2
4490 G.I.S. EUROPE SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Katowice 20,2
4491 Arma Bauteile Sp. z o.o. Lubliniec 20,2
4492 Dan-Mar sp.j. Danuta Selwiet, Maria Gulińska Katowice 20,2
4493 INTER-ELEKTRO S.A. Urzut 20,2
4494 Envitest J. Pacholski sp.j. Skórzewo 20,2
4495 Art-Service Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy sp.j. Radom 20,2
4496 Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Warszawa 20,2
4497 Apteka Św. Łukasza Maria Janiszewska – Bociańska I Spółka – sp.j. Częstochowa 20,2
4498 Yal Sp. z o.o. Pionki 20,2
4499 Partner Premium Salata sp.j. Płock 20,2
4500 Wireland Sp. z o.o. Bytów 20,2
4501 4u System Sp. z o.o. sp.k. Konstantynów Łódzki 20,2
4502 Eurofryz Group Marczak-Misiewicz sp.j. Piaseczno 20,2
4503 Placoma Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,2
4504 Galeos Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 20,2
4505 Nafcom Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 20,2
4506 Stomed – Małgorzata Kobierska, Waldemar Kobierski sp.j. Warszawa 20,2
4507 Ph Bocian 2 Julita i Tomasz Kulik sp.j. Kielce 20,1
4508 Vasco Sp. z o.o. Białogard 20,1
4509 Taulatex-Sp. z o.o. Łódź 20,1
4510 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach Prabuty 20,1
4511 Energotech Józef Szulc, Justyna Szulc sp.j. Cekcyn 20,1
4512 Pauloadriani Sp. z o.o. Łódź 20,1
4513 Market Eden Iwanowska, Najda sp.j. Zambrów 20,1
4514 Solispharm Sp. z o.o. Warszawa 20,1
4515 Rolsad A. Seliga, M. Wójciak, G. Orzeszek sp.j. Rawa Mazowiecka 20,1
4516 Emso Sp. z o.o. S.K. Mościska 20,1
4517 Epufloor Sp. z o.o. Łódź 20,1
4518 Coopexim Sp. z o.o. Warszawa 20,1
4519 Wamex Sp. z o.o. Warszawa 20,1
4520 ELEKTRO SYSTEMS sp. z o.o. Warszawa 20,1
4521 Cztery B Sp. z o.o. Wrocław 20,1
4522 BŁYSK Ł. Klimek A. Kałużna S.J. Tomaszów Mazowiecki 20,1
4523 Antlerart Adrebellion Sp. z o.o. sp.k. Łódź 20,1
4524 Grupa Aptek Rp Sp. z o.o. S.K. Chorzów 20,1
4525 Droś-Sawicki Sp. z o.o. sp.k. Przystajń 20,1
4526 Centrum Fotelików Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 20,1
4527 Ep-Farm Konopka-Jóźwiak, Mokros sp.j. Łódź 20,1
4528 Intervet Sp. z o.o. Warszawa 20,1
4529 Affect Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,1
4530 Eclipse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 20,1
4531 Wexler Development Sp. z o.o. Katowice 20
4532 Telecomp Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
4533 SPOŁEM PSS w Puszczykowie Puszczykowo 20
4534 Martom Sp. z o.o. Świdnica 20
4535 Digison Polska Sp. z o.o. Wrocław 20
4536 PGD Sp. z o.o. Warszawa 20
4537 Cefarm Sp. z o.o. Warszawa 20
4538 Pramet Sp. z o.o. Sosnowiec 20
4539 SPOŁEM P S S Zawiercie 20
4540 Wkk Polska sp. z o.o. Łódź 20
4541 We Global Distribution Sp. z o.o. Warszawa 20
4542 Farmia sp.j. Iwona i Piotr Mianowscy Radzymin 20
4543 Red Bird Sp. z o.o. Łódź 20
4544 SOVITA Sp. z o.o. S.K. Białobrzegi 20
4545 Firma Handlowa Pigwa J.Mucha i Wspólnicy sp.j. Katowice 20
4546 Yilba Tekstil Sp. z o.o. Warszawa 20
4547 F/X Kamińska, Cisowski sp.j. Częstochowa 20
4548 Frelin Sp. z o.o. Wrocław 20
4549 KONGER RECYKLING POLSKA sp. z o.o. Warszawa 19,9
4550 Firma Dax Agnieszka Gębka, Zbigniew Gębka sp.j. Katowice 19,9
4551 Beiks Machulski sp.j. Kraśnik 19,9
4552 Lavorwash Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 19,9
4553 Victoria-Sport Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,9
4554 Sonia Sp. z o.o. Rzeszów 19,9
4555 Silesia Dental Sp. z o.o. S.K. Komorniki 19,9
4556 Tavrida Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 19,9
4557 Faber Sp. z o.o. Szczecin 19,9
4558 Cube System Polska Sp. z o.o. Toruń 19,8
4559 Papaya Janina Papaj i Wspólnicy sp.j. Grójec 19,8
4560 Shop Shop Sp. z o.o. Kozery 19,8
4561 Zoller Polska Sp. z o.o. Poznań 19,8
4562 Somero Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 19,8
4563 Delta Elektro sp.j. Anna Grabowska, Krzysztof Grochowski Lublin 19,8
4564 Ronson Spóła Z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią S.K. Słubice 19,8
4565 Jgo J.Oleksy G.Oleksy sp.j. Brzezna 19,8
4566 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 19,8
4567 Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 19,8
4568 Lux-Motor Oil A.Nieścior, J.Nieścior sp.j. Pułtusk 19,8
4569 Przedsiębiorstwo Produkcyno-Usługowo-Handlowe Solex sp.j. Solecki Bogusław & Solecki Zbigniew Olkusz 19,8
4570 PETRO GAS SP. Z O.O. Warszawa 19,8
4571 Bio-Kosmetyka Sp. z o.o. Wrocław 19,8
4572 Klimar – M.Klityński, N.Klityński sp.j. Suchy Dwór 19,8
4573 ADS Systems Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,7
4574 Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Gdańsk 19,7
4575 Vivo Sp. z o.o. Góra Kalwaria 19,7
4576 Otoria Sp. z o.o. S.K. Spórok 19,7
4577 Globex Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 19,7
4578 IR – BUD Targosz Sp. z o.o. S.K. Las 19,7
4579 Ristern Sp. z o.o. Rzeszotary 19,7
4580 Starkam Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19,7
4581 EU Pharmacia Sp. z o.o. Warszawa 19,7
4582 KAREL 2 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,7
4583 Bema Meble Biurowe Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19,7
4584 Bemag sp.j. Magdalena Sołtysik i Jacek Uliasz Krosno 19,7
4585 Orzeszyna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,7
4586 Magra Wilhelm & Wspólnicy sp.j. Rybnik 19,7
4587 Agrofarm Kołaczyńscy sp.j. Łowicz 19,6
4588 Meva-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 19,6
4589 Miro Sp. z o.o. Warszawa 19,6
4590 Radziowi Sp. z o.o. Brzozów 19,6
4591 Elbi-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 19,6
4592 Łącznik sp.j. Nochowicz i Wspólnicy Poznań 19,6
4593 Eltrex Sp. z o.o., S.K. Goleszów 19,6
4594 SORIMEX Sp. z o.o. S.K. Toruń 19,6
4595 PSB-MRÓWKA-MARBUD Sp. z o.o. S.K. Goleniów 19,6
4596 Mip sp. z o.o. Warszawa 19,6
4597 Normazet Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,6
4598 Usługi Pożarnicze Tomasz Łydkowski Sp. z o.o. Płock 19,6
4599 Yaskawa Polska Sp. z o.o. Wrocław 19,6
4600 Forbo Flooring B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Poznań 19,6
4601 Fazot S.J. Hurtownia Materiałów Przemysłowych Więtczak i Wspólnicy Gnojno 19,6
4602 Szwajcar Sp. z o.o. Mikołów 19,6
4603 Medes Sp. z o.o. Rypin 19,6
4604 Kemppi Sp. z o.o. Warszawa 19,6
4605 Poland Optical Sp. z o.o. Cieszyn 19,6
4606 Intertoys Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,6
4607 Alpol Sp. z o.o. Katowice 19,5
4608 P.P.H.U. Metalmex Bronisław Stań, Violetta Kowalczyk, Elżbieta Stań – Kuźniarek sp.j. Wysogotowo 19,5
4609 Wasbruk ,Sochoń Arkadiusz ,Sochoń Witold sp.j. Stare Pieścirogi 19,5
4610 PPHU D & D W.Dzwonek, Z.Dawidowicz sp.j. Piotrków Trybunalski 19,5
4611 GDD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19,5
4612 Odejewski-Odan Sp. z o.o. Sieroczyn 19,5
4613 Skład Handlowy Szczepańscy Sp. z o.o. S.K. Pobiedziska 19,5
4614 Biuro Techniczno-Handlowe Testing Sp. z o.o. Katowice 19,5
4615 Borpasz-Borysiak sp.j. Sokołów Podlaski 19,5
4616 Pielgrzym S.J. Firma Handlowo Usługowa Raba Wyżna 19,5
4617 Keim Farby Mineralne Sp. z o.o. Wrocław 19,5
4618 Tomsystem Sp. z o.o. Rzeszów 19,5
4619 K&R Design Maciej Karbownik i Wspólnicy S.K. Warszawa 19,5
4620 Detal Publima Katarzyna Lichota S.K. Ostrowiec Świętokrzyski 19,5
4621 Stigo Sp. z o.o. S.K. Kraków 19,5
4622 Syntec Sp. z o.o. S.K. Chełm 19,5
4623 MARKET NA WZGÓRZACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 19,5
4624 Technika Zamocowań Amex Krot Dariusz Krot Marek sp.j. Kędzierzyn-Koźle 19,5
4625 Mega – Niezgoda i Sulik sp.j. Gliwice 19,5
4626 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ECO PAL ADRIAN ŻAK Wrzosowa 19,4
4627 Meran Point Sp. z o.o. sp.k. Otwock 19,4
4628 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 19,4
4629 Jp Instalacje Irena Patryn Jarosław Patryn sp.j. Chorzów 19,4
4630 Sharp Electronics (Europe) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 19,4
4631 Jarton Sp. z o.o. Warszawa 19,4
4632 Farmacja i My. E. Siwy – Kamińska S.J. Chorzów 19,4
4633 Gorzowski Rynek Hurtowy S.A. Gorzów Wielkopolski 19,4
4634 Interfor Fórmanowicz sp.j. Brodnica 19,4
4635 Narma Maciej Grabowski S.K. Luboń 19,4
4636 Borelas Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialn0ścią Choszczno 19,4
4637 In Corpore Sp. z o.o. Czosnów 19,4
4638 Mangusta Sp. z o.o. Kraków 19,4
4639 Orteo Sp. z o.o. Kraków 19,4
4640 Gminne Składy Sp. z o.o. Opalenica 19,4
4641 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Smak sp.j. Edward Dudek, Natalia Dudek Szklarska Poręba 19,3
4642 Polpak Poland Sp. z o.o. Warszawa 19,3
4643 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 19,3
4644 Cmyk Sp. z o.o. Agencja Reklamowo – Handlowa Kielce 19,3
4645 GK Stal Sp. z o.o. S.K. Rogówko 19,3
4646 Promiler Sp. z o.o. Poznań 19,3
4647 Landmann Polska Sp. z o.o. Jawor 19,3
4648 Italux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 19,3
4649 M&I Rostocki Sp. z o.o. Wrocław 19,3
4650 Ulmar Sp. z o.o. Lubartów 19,3
4651 Bonari Sp. z o.o. Warszawa 19,3
4652 Akrostal Produkcja Sp. z o.o. S.K. Garbatka 19,3
4653 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unika Gajowiecka, Płuciennik, Stefaniak sp.j. Poznań 19,3
4654 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o. Kobylnica 19,3
4655 Stoy Sp. z o.o. Gryfino 19,3
4656 Horizon Technologies Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 19,2
4657 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 19,2
4658 Oraf Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 19,2
4659 Gudel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,2
4660 Tenex Sp. z o.o. Puchały 19,2
4661 Hydrogaz G, K Kopeć S.J. Padew Narodowa 19,2
4662 DOM Druku Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 19,2
4663 Filtertech Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 19,2
4664 Manhattan-Meble R.Szczygielski K.Zaskórski sp.j. Wrocław 19,2
4665 Izoservice Sp. z o.o. Marki 19,2
4666 Apteka Pod Lwem Sp. z o.o. Ruda Śląska 19,2
4667 Art – Pol Sp. z o.o. Wrocław 19,2
4668 Elgal Sp. z o.o. S.K. Płock 19,2
4669 KTW Office Sp. z o.o. Bydgoszcz 19,2
4670 4 Safety Sp. z o.o. Radzymin 19,2
4671 Ta-Po Sp. z o.o. Warszawa 19,2
4672 Kurdek Dariusz Kurdek Jarosław Kurdek sp.j. Suchań 19,1
4673 Mat – Oil Sp. z o.o. Poznań 19,1
4674 Atmsolutions Sp. z o.o. S.K. Łomianki 19,1
4675 Vision Polska Sp. z o.o. Poznań 19,1
4676 Elus Sp. z o.o. Kartuzy 19,1
4677 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski sp.j. Gdańsk 19,1
4678 Ragil Sp. z o.o. Rogoźnik 19,1
4679 Amadora Sp. z o.o. Trzebiatów 19,1
4680 Centrum Tanich Leków Knapik i Spółka sp.j. Myszków 19,1
4681 Pumpexpert S.A. Poznań 19,1
4682 VEDIM Sp. z o.o. Warszawa 19,1
4683 Hurtownia Elektryczna BYCHOWO-HEL Wiesław Harackiewicz S.K. Kwidzyn 19,1
4684 Cos Derm Med Sp. z o.o. Warszawa 19,1
4685 Gb Sp. z o.o. Chojnów 19,1
4686 Synak Meble – Sp. z o.o. Świecie 19,1
4687 Tradeart Sp. z o.o. S.K. Poznań 19,1
4688 AGRO-SIEĆ MASZYNY Sp. z o.o. Chełmno 19,1
4689 INSTALDOM II BEATA ZARĘBA Baczyn 19
4690 Turris Sp. z o.o. Turek 19
4691 DOM Sp. z o.o. S.K. Nidzica 19
4692 Solpharm Sp. z o.o. Marki 19
4693 Fago Sp. z o.o. Szczytno 19
4694 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Poznań III sp.k. Warszawa 19
4695 Awartech A. Chmielewska, A. Petyniak sp.j. Kiełczów 19
4696 HTI BP Sp. z o.o. Północ S.K. Gdańsk 19
4697 MEDEST DUO Sp. z o.o. S.K. Kutno 19
4698 Hekert i Pankowska Sp. z o.o. Gniezno 19
4699 M-Point Sp. z o.o. Warszawa 19
4700 Compan – IT S.K. Jelenia Góra 19
4701 Fertelita Group Sp. z o.o. Warszawa 19
4702 Dotal Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 19
4703 Klinger w Polsce Sp. z o.o. Warszawa 19
4704 B&D Dariusz Bielecki I Janusz Dejek S.J. Łuków 19
4705 Medex, Medex-K Sp. z o.o. sp.j. Jarosław 18,9
4706 Sepio Sp. z o.o. S.K. Włoszczowice 18,9
4707 Zakład Techniki Odlewniczej Promet Sp. z o.o. Wałbrzych 18,9
4708 Stok Emballering Poland Sp. z o.o. Goleniów 18,9
4709 Gast – Serwis Sp. z o.o. Sp.K. Kawęczyn 18,9
4710 Ortho Group Sp. z o.o. Łomianki 18,9
4711 VWR International Sp. z o.o. Gdańsk 18,9
4712 Waldi – Waldemar Piętka i Wspólnicy sp.j. Garwolin 18,9
4713 Apogeo Sp. z o.o. Kraków 18,9
4714 Pharmex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18,9
4715 Servinetti Danuta, Zenon, Wiesław Serwin sp.j. Przytkowice 18,9
4716 Hoger Sp. z o.o. Lubliniec 18,9
4717 Marol Bis Sp. z o.o. Wiaderno 18,9
4718 Agroflex Sp. z o.o. S.K. Grzegorzowice Małe 18,9
4719 Maschinenfabrik Berthold Hermle Aktiengesellschaft S.A. Oddział w Polsce Warszawa 18,9
4720 Marinex International Sp. z o.o. Łódź 18,9
4721 Yansat Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 18,9
4722 Dystrybucja Imac Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 18,9
4723 Papi Service Sp. z o.o. Poronin 18,9
4724 MK Engineering Sp. z o.o. Legnica 18,8
4725 Loos Centrum Sp. z o.o. Warszawa 18,8
4726 GLK Abrasive Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18,8
4727 Gladio Sp. z o.o. S.K. Wyszków 18,8
4728 Firma Handlowa Cieśla Market sp.j. Chojnów 18,8
4729 Chesterton International Polska Sp. z o.o. Katowice 18,8
4730 Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice 18,8
4731 Uni-Pack Maciejko sp.j. Piaseczno 18,8
4732 Hurt-Tel Sp. z o.o. Kostrzyn 18,8
4733 Mas-Pol Przesmycki Leszek, Przesmycki Antoni, Przesmycka Anna, Przesmycka Janina, Łukasiak Sławomir, Łukasiak Magdalena – sp.j. Milew 18,8
4734 Arton Stusio S.J. Pabianice 18,8
4735 Awar Wardak Sp.J. Radzymin 18,8
4736 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE AGNIESZKA KONOPKA Łomża 18,8
4737 Adko Kowalczyk Adamczyk Sp.J. Będzin 18,8
4738 Viking Supplynet Sp. z o.o. Warszawa 18,8
4739 Brymorex Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 18,8
4740 Angels Gołębniak Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 18,8
4741 Roda Sp. z o.o. Dąbrówka 18,7
4742 Onyx Electronics Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,7
4743 Stauff Polska Sp. z o.o. Miszewko 18,7
4744 Komplet Sp. z o.o. Pyrzowice 18,7
4745 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Spółka Komandytowa Warszawa 18,7
4746 Waskor Hurt-Detal sp.j. B.P.Cypryan i B.W.Horowski Gostyń 18,7
4747 Shark Błaszczyk, Szejko sp.j. Poznań 18,7
4748 Handlowa Spółdzielnia Jubilat Kraków 18,7
4749 Torusnet Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,7
4750 Hurtowe Centrum Spawalnicze Heft Grzegorz Świderski, Ewa Świderska sp.j. Warszawa 18,7
4751 Integart Invest IBMT Sp. z o.o. sp.k. Błonie 18,7
4752 Okręgowy Związek Plantatorów Tytoniu w Leżajsku Leżajsk 18,7
4753 Mikulski EB Sp. z o.o. S.K. Kraków 18,7
4754 Ekopol Górnośląski Holding S.A. Piekary Śląskie 18,7
4755 Lelek Jan Pacułt Stanisław Stacja Paliw sp.j. Zelczyna 18,7
4756 Sosnowski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,6
4757 Dhb Sp. z o.o. Wielopole 18,6
4758 Performance Materials Poland Sp. z o.o. Warszawa 18,6
4759 R-Line Lepiarczyk sp.j. Zielona Góra 18,6
4760 Kamade Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18,6
4761 Widziszwszystko Limited S.K. Gorzów Wielkopolski 18,6
4762 Duravit Polska Sp. z o.o. Piaseczno 18,6
4763 Kch Petrol Sp. z o.o. S.K. Pniewo 18,6
4764 Bacha Sport Sp. z o.o. Gliwice 18,6
4765 Hipra Polska Sp. z o.o. Warszawa 18,6
4766 Hurtownia Artykułów Elektrotechnicznych Elektra Jan Bieniek, Marcin Bieniek sp.j. Zabrze 18,6
4767 Mpm Maria Kokoczka i Mirosław Prucnal sp.j. Jasło 18,6
4768 PPH KEW – K. Koźmińska S.J. Łódź 18,6
4769 Żmuda sp.j. Lubachowy 18,6
4770 Bytpak Jerzy Wieczorek S.K. Bydgoszcz 18,6
4771 Woerwag Pharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 18,6
4772 Tezap sp.j. I.T. Jurgiewicz Dzierżoniów 18,6
4773 Sellmet Sp. z o.o. Toruń 18,6
4774 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 18,6
4775 Nenufar sp.j. Krześniak Wichary Zabrze 18,6
4776 Stacja Paliw Milo PTE Żuralski S.J. Bartoszyce 18,6
4777 Velena Sp. z o.o. Brzeg Dolny 18,6
4778 G580 Sp. z o.o. Warszawa 18,6
4779 Petronova Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 18,6
4780 NORD NAPĘDY Sp. z o.o. Zakrzów 18,5
4781 NYSTAL S.A. Katowice 18,5
4782 FPHU JUREK Jerzy Lamch Żarki 18,5
4783 Boerger Polska Sp. z o.o. Gliwice 18,5
4784 Genata European Goods Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18,5
4785 Edis Łukaszewicz sp.j. Białystok 18,5
4786 Markstal Sp. z o.o. Swadzim 18,5
4787 SIS Company Sp. z o.o. Warszawa 18,5
4788 Almoni Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,5
4789 Duplo Sp. z o.o. Polska S.K. Warszawa 18,5
4790 Formflex sp. z o.o. Jastrowo 18,5
4791 Baltic Investment Ttk Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 18,5
4792 Firma Widuto sp.j. Arkadiusz, Krzysztof i Witold Widuto Solec Kujawski 18,5
4793 Mithril Sp. z o.o. Gdańsk 18,5
4794 TWENTY 4 SEVEN S C Warszawa 18,5
4795 Forsed Sp. z o.o. Borowiecko-Kolonia 18,5
4796 Inprint Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 18,5
4797 Magnum Metal Hdpgp Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 18,4
4798 Sanlab J. Kaczorek, M. Bińczak sp.j. Warszawa 18,4
4799 Rema – Pol Sp. z o.o. Piekary Śląskie 18,4
4800 Cytra Sp. z o.o. Świdnica 18,4
4801 Panda Import Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 18,4
4802 Sulzer Pumps Wastewater Poland Sp. z o.o. Warszawa 18,4
4803 GAMM-BUD Sp. z o.o. Skarbimierzyce 18,4
4804 Segry Sp. z o.o. Kętrzyn 18,4
4805 Drum Sp. z o.o. Bielawa 18,4
4806 Niebieska Krzysztof Wojtych sp.j. Skawina 18,4
4807 Normbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18,4
4808 Inwestar Sp. z o.o. S.K. Niemcz 18,4
4809 Vital Bis Sp. z o.o. Łuków 18,4
4810 Bose Sp. z o.o. Warszawa 18,4
4811 Gaz Petrol – Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 18,4
4812 VCX Sp. z o.o. Kraków 18,4
4813 Deltaoils – Plus Sp. z o.o. Czeladź 18,4
4814 Goc i Wspólnicy Sp. z o.o. Piła Kościelecka 18,4
4815 4 Baby Sp. z o.o. Lublin 18,4
4816 Panda J. I M. Plis S.J. Opole Lubelskie 18,4
4817 Biuro Handlowe Dorsel Sp. z o.o. Poznań 18,4
4818 Peso Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 18,4
4819 Aston Sp. z o.o. Strzelno 18,4
4820 Apteka – Danuta Biegacz sp.j. Pacanów 18,4
4821 Świętokrzyskie Centrum Piekarsko-Cukiernicze As-Polzap Janina Kawecka i Katarzyna Moszkowska sp.j. Kielce 18,3
4822 Centrum Meblarstwa Sp. z o.o. Świdnica 18,3
4823 LIPOWA sp. z o.o. Czersk 18,3
4824 Nks Group Sp. z o.o. Bydgoszcz 18,3
4825 Dr Porada Sp. z o.o. Wołomin 18,3
4826 Maxim Delikatesy Mazurowski Jarosław, Mazurowska Renata sp.j. Lubin 18,3
4827 Tkaniny J.A.D. Sp. z o.o. sp.k. Zalasewo 18,3
4828 Ivory Ceramics Sp. z o.o. Bartąg 18,3
4829 Pieringer Recycling Polska Sp. z o.o. Chodzież 18,3
4830 KD MEDICAL POLSKA sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 18,3
4831 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kielce Spółka Komandytowa Warszawa 18,3
4832 Market Smak G.S. Gołuchowscy i D.A. Jabłońscy sp.j. Drezdenko 18,3
4833 K. S. D. Polska S. Stryjewski, D. Krawczyk Sp. J. Toruń 18,3
4834 Hettich Polska Sp. z o.o. Lusowo 18,3
4835 Avila Sp. z o.o. Iława 18,3
4836 Lisboa Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 18,3
4837 Polflor Sp. z o.o. Poznań 18,3
4838 Amilis Sp. z o.o. Warszawa 18,3
4839 Wracam Do Zdrowia 8 Sp. z o.o. Gdynia 18,3
4840 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j. Zawiercie 18,3
4841 Syntis Sp. z o.o. Grabówka 18,3
4842 3r Recycling Sp. z o.o. sp.k. Lublin 18,2
4843 Romar II Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa R.Bojarowicz, M.Żakowski sp.j. Gliwice 18,2
4844 Derform sp.j. Deręgowscy Sady 18,2
4845 Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Z. Niziński Wyszków 18,2
4846 Comes Sp. z o.o. Wrocław 18,2
4847 Apteka mgr farm. Alina Zalewska Żyrardów 18,2
4848 Vende Produkcja Sp. z o.o. Kraków 18,2
4849 Lider Z.Lekan, S.Małek, D.Matwis sp.j. Biłgoraj 18,2
4850 Koimbra Sp. z o.o. Knurów 18,2
4851 Skład W-Handel 2 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 18,2
4852 Ewpa Sp. z o.o. Komorniki 18,2
4853 J&M Bracia Małkiewicz sp.j. Zielona Góra 18,2
4854 Stacja Paliw Zaf Zielińscy, Roszkowska sp.j. Kurzętnik 18,2
4855 Sonpap J. K. P. Sondej S.J. Gdańsk 18,2
4856 Korrida Sp. z o.o. Limanowa 18,2
4857 Axpharm Sp. z o.o. Bydgoszcz 18,2
4858 Comac International Sp. z o.o. Warszawa 18,1
4859 Af-Lider J.J. Antosik sp.j. Emilia 18,1
4860 Altkom Software & Consulting Sp. z o.o. Warszawa 18,1
4861 Makasar Sp. z o.o. Śrem 18,1
4862 Your Holding Sp. z o.o. Zakrzów 18,1
4863 Metalkom Sp. z o.o. Kryspinów 18,1
4864 Świerkot Tech Agro Sp. z o.o. Moczydło 18,1
4865 Elkond Sp. z o.o. Białystok 18,1
4866 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA HELENA KLAUDIUSZ HELENA I JAN WRONKA sp. j. Okmiany 18,1
4867 Wam-Pol Sp. z o.o. S.K. Tarnów 18,1
4868 Loading Systems Polska Sp. z o.o. Poznań 18,1
4869 Społem Lubelska Spółdzielnia Spożywców w Lublinie Lublin 18,1
4870 South Stream Gaz Sp. z o.o. S.K. Bytom 18,1
4871 Stacja Paliw Bis Bolesław Paś, Stanisław Paś S.J. Tenczyn 18,1
4872 Jeans Retail Sp. z o.o. Zakręt 18,1
4873 Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o. Sopot 18
4874 Global Farm Jargan Szklorz S.J. Sosnowiec 18
4875 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kalisz Spółka Komandytowa Warszawa 18
4876 Mersin Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski 18
4877 Elektro-Invest Hurt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 18
4878 Aspekt Sp. z o.o. Radzionków 18
4879 Malam Andrzej Malinowski i Michał Malinowski – sp.j. Lębork 18
4880 Tamar D. Marchwicki, T. Marchwicki, K. Marchwicki – sp.j. Września 18
4881 Biuromax Sp. z o.o. Solec 18
4882 Cumulus Sp. z o.o. Gdynia 18
4883 Endis Sp. z o.o. Międzychód 18
4884 SABA POLSKA Sp. z o.o. Kostrzyn 18
4885 Power Investment Michał Krzymowski SP.J. Lublin 18
4886 Ap-P0l Sp. z o.o. Gdańsk 18
4887 Polska Grupa Elektryczna FORUM – RONDO Sp. z o.o. Morszków 18
4888 ASK Chemicals Polska Sp. z o.o. Oświęcim 18
4889 Sapor Textile Sp. z o.o. sp.k. Rzgów 18
4890 Vita Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło sp.j. Tomaszów Lubelski 17,9
4891 FIRMA HANDLOWA SPECJAL KURKIEWICZ sp. j. Kraków 17,9
4892 Kost Kościelnicki Stefaniak sp.j. Częstochowa 17,9
4893 Hemarpol Bogaccy Sp. z o.o. Kalety 17,9
4894 Inter-Mirex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 17,9
4895 Makowscy sp.j. Podlas 17,9
4896 Woodpecker Europe Sp. z o.o. Luboń 17,9
4897 Raj-Pol Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 17,9
4898 Firma Masa Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 17,9
4899 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Petro-Tar Jan Krawczyk sp.j. Łąkta Górna 17,9
4900 Gli-Therm Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 17,9
4901 Pharmacopola Spółka Z Ograniczoną Opdowiedzialnością S.K. Resko 17,9
4902 Elmonter sp.j. Sławek Pietrzyk i Marek Banasiuk Sokołów Podlaski 17,9
4903 Ultiglobal Sp. z o.o. Górzyce 17,9
4904 Zakład Produkcyjno-Handlowy Correct sp.j. Grzegorz Deckert,Stefan Soroka Koszalin 17,9
4905 United Souvenirs Sp. z o.o. Koszalin 17,9
4906 Falkofarm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 17,9
4907 Ponik Sp. z o.o. Wrocław 17,9
4908 Sicon Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 17,9
4909 Galmag Sp. z o.o. Łódź 17,9
4910 Alnnafta Sp. z o.o. Różan 17,9
4911 Agerpol Sp. z o.o. Modła Królewska 17,8
4912 Elkom – Gaz Sp. z o.o. S.K. Przedmość 17,8
4913 Transaco Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 17,8
4914 Logistyka Janusz Antkiewicz sp.j. Kraków 17,8
4915 PIMA AGRO S C PIOTR ŁABĘDZKI MARIUSZ PAPRZYCKI Dobieszczyzna 17,8
4916 Intelihouse Sp. z o.o. Zalesie Górne 17,8
4917 Ferbi Sp. z o.o. Nisko 17,8
4918 Uni – Lock Sp. z o.o. Daszewice 17,8
4919 Centrum Handlowe Adams Łotoccy sp.j. Żary 17,8
4920 Przedsiębiorstwo Handlowe Paxer Jolanta Prusinowska, Grzegorz Prusinowski sp.j. Olsztyn 17,8
4921 Agronom Berries Sp. z o.o. Zienki 17,8
4922 Plech I Zięba Sp. z o.o. Końskie 17,8
4923 Metals Minerals Sp. z o.o. Warszawa 17,8
4924 Premedia S.A. Tarnowskie Góry 17,8
4925 Fidum Sp. z o.o. Włocławek 17,8
4926 Greenie Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17,8
4927 Ackermann Sp. z o.o. S.K. Szczecin 17,8
4928 Magnum Polska Sp. z o.o. Kielce 17,7
4929 ANIXTER POLAND Sp. z o.o. Warszawa 17,7
4930 Hth – Novotech Sp. z o.o. Katowice 17,7
4931 Apteka Pod Złotą Wagą – D.J.Banasiak sp.j. Słupca 17,7
4932 M.J. Oil Sp. z o.o. Bronisze 17,7
4933 Andrzej Wieczorek, Aleksandra Pęcherska-Wieczorek – Witaminka sp.j. Opole 17,7
4934 Mega Sp. z o.o. S.K. Łuków 17,7
4935 Vidicom Sp. z o.o. Warszawa 17,7
4936 Molos Kawecki Kuźnicki Zieliński sp. j. Wieruchów 17,7
4937 Skowbud Sp. z o.o. S.K. Staszów 17,7
4938 Amra M. R. Andryańczyk sp.j. Bydgoszcz 17,7
4939 SAVA TRADE Sp. z o.o. Chrzanów Mały 17,7
4940 Polskie Stacje Paliw Z.K.Transoil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17,7
4941 AD Zinc Sp.J. Król, Tobiasz Warszawa 17,7
4942 Magdalena Połomska, Arkadiusz Połomski Petrol sp.j. Kąkolewo 17,7
4943 Tophoe Polska Sp. z o.o. Wrocław 17,7
4944 Soltrade Solecki M., Solecki Ł., Kiełb M. sp.j. Tomaszów Mazowiecki 17,7
4945 Land Reko Sp. z o.o. S.K. Nowiny 17,6
4946 Omnia sp.j. K. i Z.Raczyńscy Bydgoszcz Bydgoszcz 17,6
4947 Culinar Polska Sp. z o.o. Warszawa 17,6
4948 Bluebyte Sp. z o.o. Banino 17,6
4949 Blue Solution Sp. z o.o. Warszawa 17,6
4950 Tap – Systemy Alarmowe Sp. z o.o. Poznań 17,6
4951 Pietrzykowscy sp.j. Jelenia Góra 17,6
4952 WMB Polska Sp. z o.o. S.K. Leszno 17,6
4953 Top Nar Narzędzia Profesjonalne L.Łęcka-Tomczyk, M.Tomczyk sp.j. Łódź 17,6
4954 Fert, Sp. z o.o. Łapino 17,6
4955 Lanster Sp. z o.o. Kraków 17,6
4956 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Akpol Andrzej Krzemiński sp.j. Kielce 17,6
4957 Lee&Asia Sp. z o.o. Łódź 17,6
4958 Społem Chełm Sp. z o.o. Chełm 17,6
4959 Wirex Sp. z o.o. Warszawa 17,6
4960 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jaw II sp.j. Janusz Stachowicz Katowice 17,6
4961 Stamats Sp. z o.o. Toruń 17,6
4962 BFT Polska Sp. z o.o. Zielonka 17,6
4963 Galen sp.j. Nieśmiałek i Wspólnicy Łódź 17,6
4964 Anek Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 17,6
4965 Efez Sp. z o.o. Rawicz 17,6
4966 Firma Handlowa Mirpol Import-Export Mirosława Wyszyńska – sp.j. Kołobrzeg 17,6
4967 Omena Group Sp. z o.o. S.K. Dębno 17,6
4968 Juwet Jtr Sp. z o.o. sp.k. Bystra 17,6
4969 Raytech Sp. z o.o. Kraków 17,6
4970 Grupa Premiumtech Sp. z o.o. Rzeszów 17,5
4971 Biuro Handlowo-Doradcze J&W Sp. z o.o. Rybnik 17,5
4972 SUPERMARKET DETAL MAGDALENA MAKOWSKA Bielsko-Biała 17,5
4973 Margo Sp. z o.o. Stalowa Wola 17,5
4974 Firma Usługowo-Handlowa Dombud Pryczkowski sp.j. Łapalice 17,5
4975 Doliński Watch Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17,5
4976 Europlastik sp.j. Władysław Borutko, Adrian Borutko, Sylwia Gandor Bielsko-Biała 17,5
4977 Spotmed Sp. z o.o. Warszawa 17,5
4978 Fast Oil Gadomski Choroś sp.j. Mława 17,5
4979 Chabin Sp.J. Łódź 17,5
4980 Jupro Taim K. Krawczyńska i S-Ka sp.j. Konin 17,5
4981 Agrol – L. Cz. Szczurek, P. Stelmach – sp.j. Nowa Ruda 17,5
4982 DYSTRYBUTOR GAZU PROPAN BUTAN LOGO FIRMY JUŻ GAZ RYSZARD KANIEWSKI Wierzbie 17,5
4983 Altro-Marine Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,5
4984 Korol Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17,5
4985 Handel Arti 34 sp.j. Sławomir Kisiel Artur Rzeppa Gdańsk 17,5
4986 Contar Taraska sp.j. Poznań 17,5
4987 EMERPOL Sp. z o.o. Warszawa 17,5
4988 Ich Poland Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 17,5
4989 Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,5
4990 Keyence International (Belgium) NV/SA S.A. Oddział W Polsce Bielany Wrocławskie 17,5
4991 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ter – Mar Bielik – Moczko S.J. Radom 17,5
4992 Gm Steel Sp. z o.o. Kraśnik 17,5
4993 Stanley Engineered Fastening Eastern Europe Sp. z o.o. Poznań 17,5
4994 Firma Handlowa Iwo W. Wojdała, A. Szczurek, I. Radosz S.J. Kraków 17,4
4995 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 17,4
4996 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 17,4
4997 PHU ŻAR ARKADIUSZ SACZEWSKI Siedlce 17,4
4998 Omega Beata i Jacek Dziuban sp.j. Sanok 17,4
4999 MANETTI BATTILORO EAST sp. z o.o. Częstochowa 17,4
5000 Bydgoska Spółdzielnia Spożywców w Bydgoszczy Bydgoszcz 17,4
5001 Hafen Marcin Kizeweter sp.k. Siedlce 17,4
5002 Cryoprofil S.A. Warszawa 17,4
5003 Ph Brent Sp. z o.o. Słupsk 17,4
5004 Agencja Handlowo-Usługowa Widok Sp. z o.o. Lublin 17,4
5005 Hardy Sp. z o.o. Grudziądz 17,4
5006 Perceptron Sp. z o.o. S.K. Kraków 17,4
5007 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 17,4
5008 Tarragona Sp. z o.o. Zduńska Wola 17,4
5009 1 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO TRANSPORTOWE HANDLOWE MARŁUK MARIUSZ ŁUKASZEWSKI 2 KOMERS MARIUSZ ŁUKASZEWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ Warszawa 17,4
5010 MAGTRANS Sp. z o.o. Busko-Zdrój 17,4
5011 Wanicki Serwis Sp. z o.o. Mogilany 17,4
5012 King Recykling Sp. z o.o. Kielce 17,4
5013 Apteka Pod Złotą Wagą Dorota Przybylska, Alicja Rosińska sp.j. Milicz 17,4
5014 Grupa Stefaniuk Sp. z o.o. Łosice 17,3
5015 Bella-Handel Sp. z o.o. Toruń 17,3
5016 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sekret Andrzej Pyzara, Marzena Pyzara sp.j. Stalowa Wola 17,3
5017 Roboclean Poland Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17,3
5018 Zakład Usługowo-Handlowy Budoprym J.Trojanowski M.Woźnicka sp.j. w Dobrzyniu Nad Wisłą Dobrzyń nad Wisłą 17,3
5019 Vipstar-Sp. z o.o. Siedlce 17,3
5021 Kramer-Opakowania Przemysłowe A.Kania J.Kiełb sp.j. Sokołów Małopolski 17,3
5020 Mwv Poland Sp. z o.o. Warszawa 17,3
5022 Inomed Polska Sp. z o.o. Rokitnica 17,3
5023 Apm Group Sp. z o.o. Rzeszów 17,3
5025 Ziaja Rzeszów Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 17,3
5024 Managa Sp. z o.o. Brodnica 17,3
5026 Metalzbyt Polska Sp. z o.o. Rzeszów 17,3
5027 Kobzarenko Sp. z o.o. Żłobnica 17,3
5028 Euromasz sp.j. Wioletta i Grzegorz Schienke Lipka 17,3
5029 MMM MUENCHENER MEDIZIN MECHANIK POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 17,3
5030 Etermo-Inwest M. Kurkiewicz-Klęk, P. Purzyński, G. Klęk sp.j. Gliwice 17,3
5031 Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w Strzegomiu Strzegom 17,3
5032 Viola Wioleta Makarewicz Sp.J. Włocławek 17,2
5033 Awk Sp. z o.o. sp.k. Smolec 17,2
5034 HJR Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,2
5035 Reforma Polska Sp. z o.o. Warszawa 17,2
5036 Balzen-Plast Maria Balejko,Zenon Balejko sp.j. Katowice 17,2
5037 TOP GAZ STACJA PALIW TOPÓR ANTONI Mielec 17,2
5038 Gpi Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 17,2
5039 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Achimax Sp. z o.o. Nysa 17,2
5040 TEAMAGRO Krystyna Kuczyńska Zamość 17,2
5041 Fred Holmberg & Co Polska Sp. z o.o. Warszawa 17,2
5042 Dta-Technik Sp. z o.o. Bachorzew 17,2
5043 Elixir M.A. Kwiatkowscy sp.j. Małszewo 17,2
5044 Aston Chemicals Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 17,2
5045 Sani Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 17,2
5046 Drewdud Fhu Stanisław Duda i Wspólnicy sp.j. Mielec 17,2
5047 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eko-Win Sp. z o.o. Olsztyn 17,2
5048 Arkada M. i T. Kwidzińscy sp.j. Lębork 17,2
5049 Mila Sp. z o.o. Częstochowa 17,2
5050 NCH – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 17,2
5051 HORUS Sp. z o.o. Innowacyjne Materiały Przemysłowe Solec Kujawski 17,2
5052 FACTUM Sp. z o.o. Bydgoszcz 17,2
5053 Grupa Silesia Sp. z o.o. Bytom 17,2
5054 La Strada Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 17,2
5055 Demos Trade Sp. z o.o. Katowice 17,2
5056 Exito Group M. Małczyński R. Badowski sp.j. Warszawa 17,2
5057 Fenu Malinowscy sp.j. Pruszków 17,2
5058 Borim Sp. z o.o. Pszczyna 17,2
5059 Boterm Sp. z o.o. Burchardztwo 17,2
5060 Staleco Sp. z o.o. Kraków 17,2
5061 Ahag Grabska sp.k. Warszawa 17,2
5062 Dawpol A.Dziwiński, K.Szyda sp.j. Częstochowa 17,2
5063 Lucard Sp. z o.o. sp.k. Sabnie 17,2
5064 Expo – Service Sp. z o.o. Warszawa 17,1
5065 Marilyn Retail Sp. z o.o. Łódź 17,1
5066 SAM U Jacka Glińska-S.J. Góra Kalwaria 17,1
5067 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Gościno 17,1
5068 Wozimex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17,1
5069 Farmline II Sp. z o.o. Lubicz Górny 17,1
5070 Leanflex Polska Sp. z o.o. Łódź 17,1
5071 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Chemia Sp. z o.o. Białystok 17,1
5072 Pianpol Tex Sp. z o.o. Łomża 17,1
5073 Tompol Trade Sp. z o.o. S.K. Czerteż 17,1
5074 Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J. Nowy Tomyśl 17,1
5075 Interkommerz Sp. z o.o. Sulechów 17,1
5076 Grabscy sp.j. Lublin 17,1
5077 Univerpol Sp. z o.o. Zakręt 17,1
5078 DANPOL JAROSŁAW PĘKALA Biłgoraj 17,1
5079 Stacja Paliw Płynnych Awtank Marek Adamczewski i Zdzisław Woś sp.j. Wielka Wieś 17,1
5080 Farmar Kozak sp.j. Bielsko-Biała 17,1
5081 Kosma – Farm Sp. z o.o. Tychy 17,1
5082 Kobra Formen Polska Sp. z o.o. Jabłonna 17,1
5083 R-Foll Sp. z o.o. Łuczyce 17,1
5084 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Rolbud Adam Trzmielewski, Jerzy Dąbrowski sp.j. Parczew 17,1
5085 Firma Handlowo-Usługowa Durest J.duda, K.restel sp.j. Krzanowice 17
5086 Marco Marine Sp. z o.o. Szczecin 17
5087 Avanti – Tomasz Dzieński, Waldemar Jarmuła, Agnieszka Jarmuła, sp.j. Tarnów 17
5088 LEBAL S.A. Śrem 17
5089 Zebra Technology Sp. z o.o. Warszawa 17
5090 B.M. POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 17
5091 Hyperpharm Dorota Regosz sp.j. Szemud 17
5092 Farm – Mpartner Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 17
5093 Meble Matkowski Sp. z o.o. Krzyż Wielkopolski 17
5094 Jacol Sp. z o.o. Modła Królewska 17
5095 A&K Traders Sp. z o.o. S.K. Wałcz 17
5096 Integral Jaromin Sp. z o.o. S.K. Łęki 17
5097 Ms-Pharm Sp. z o.o. S.K. Szczecin 17
5098 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 17
5099 Vantage Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 17
5100 Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec sp.j. Toruń 17
5101 Klaris Sp. z o.o. Miechów 17
5102 Centrum Ogrodnicze Polger Sp. z o.o. Zofipole 17
5103 Oberalp Polska Sp. z o.o. Kraków 17
5104 Wojam Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 17
5105 Savio Group Sp. z o.o. Warszawa 17
5106 Bobbi-But Sp. z o.o. Warszawa 17
5107 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 17
5108 Voltea Poland Sp. z o.o. S.K. Lisi Ogon 16,9
5109 ILAPAK Sp. z o.o. Kraków 16,9
5110 Bliska Sp. z o.o. Warszawa 16,9
5111 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 16,9
5112 Bentra Jan Dąbrowski, Zdzisław Kijora sp.j. Pisz 16,9
5113 ART-BUD T. Wykpisz i P. Błaszczyk Sp.J. Koło 16,9
5114 Przedsiębiorstwo Handlowe Novum 4, Wójs i Wspólnicy S.J. Gnojnik 16,9
5115 Csf Polska Sp. z o.o. Rzeszów 16,9
5116 Ekomark Sp. z o.o. Warszawa 16,9
5117 Bąkowska – Gocał sp.j. Daleszyce 16,9
5118 Pharma Poland Sp. z o.o. Gdynia 16,9
5119 Hc Center Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,9
5120 Multi-Com Sp. z o.o. Kolbuszowa 16,9
5121 Wenteo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 16,9
5122 FELONA Sp. z o.o. Kępno 16,9
5123 Delko Esta Sp. z o.o. Stargard 16,9
5124 Przedsiębiorstwo Handlowe Biedronka Wiesława Klimas, Krzysztof Klimas, Tomasz Klimas sp.j. Gdańsk 16,9
5125 Phu Fortech Sp. z o.o. S.K. Biała Podlaska 16,9
5126 ZAP Z P OTKO sp. j. Sosnowiec 16,9
5127 CCR Sport Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 16,9
5128 Hydro-Instal Konin Sp. z o.o. Konin 16,8
5129 Bosky Sp. z o.o. Kielce 16,8
5130 Polstein Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 16,8
5131 Spraying Systems Co sp. z o.o. Oddział w Polsce Gliwice 16,8
5132 Agrochemik Zbigniew Kącki, Marta Kącka Sp. J. Bochnia 16,8
5133 Maus Electronics Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 16,8
5134 Pias – Kan Sp. z o.o. Warszawa 16,8
5135 GJH – Koło H. Janikowski Sp. Komandytowa Koło 16,8
5136 Główna Księgarnia Naukowa Sp. z o.o. S.K. Kraków 16,8
5137 Sonomedical Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 16,8
5138 Dudix Sp. z o.o. Błonie 16,8
5139 P.J. Kompleks sp.j. P.Krawczyk. J.Krawczyk Łąkta Górna 16,8
5140 F.H.U. ROMAR-BIS Sp. z o.o. Sanka 16,8
5141 Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Tychy 16,8
5142 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martex Jędrowiak sp.j. Zielona Góra 16,8
5143 Firma Handlowa Ewa Wącławska, Marek Wącławski sp.j. Kraków 16,8
5144 C.Witt Dental Sp. z o.o. Warszawa 16,8
5145 Dr Piktel Medic@l Systems Sp. z o.o. Białystok 16,8
5146 Kron International Sp. z o.o. Warszawa 16,8
5147 A’Vista sp.j. Leszek Mider, Zbigniew Mider Wrocław 16,8
5148 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław Kłak Złotoryja 16,8
5149 Przemysłowe Techniki Lakiernicze RESIN T. Kowalski i S-ka S.J. Jurczyce 16,8
5150 Bonus 1 – Gierz sp.j. Lewków 16,8
5151 Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
5152 Złomostal Renata i Zbigniew Puzio sp.j. Koszalin 16,7
5153 Chiorino Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 16,7
5154 First Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,7
5155 Icam Sp. z o.o. Rudna Mała 16,7
5156 R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,7
5157 Uniteam Poland Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
5158 Qba Sp. z o.o. Legnica 16,7
5159 Unitronex Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,7
5160 Gomex Bhp Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 16,7
5161 Konsorcjum Fen Sp. z o.o. Poznań 16,7
5162 Pro-Agro Jan Rząd sp.j. Gałęzów 16,7
5163 Apteka Pod Kwiatami B. Gawlik i A. Potyka sp.j. Katowice 16,7
5164 BTC Maszyny Stolarczyk Sp. z o.o. S.K. Radomsko 16,7
5165 Wach we Frampolu Sp. z o.o. Biłgoraj 16,7
5166 Mtb Janusz Jasiński i Spółka sp.j. Bielsko-Biała 16,7
5167 Arcelormittal Flat Carbon Europe Oddział W Polsce Dąbrowa Górnicza 16,7
5168 Salvagnini Polska Sp. z o.o. Łódź 16,7
5169 Karat Sp. z o.o. Białystok 16,7
5170 Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o. Poznań 16,7
5171 Central sp.j. Kochanowscy, Rupińscy Legionowo 16,7
5172 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Zenit Sp. z o.o. Warszawa 16,6
5173 Dometic Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,6
5174 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Cuprum – Bis Z. Kowalski sp.j. Grupa Sbs Toruń 16,6
5175 Medicu Sp. z o.o. Białystok 16,6
5176 Jawor J. Garncarek, M. Barchiewicz, W. Strzelecki S.J. Jaworek 16,6
5177 Avargraf Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,6
5178 Poro Additive Sp. z o.o. Warszawa 16,6
5179 PTG Trading Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,6
5180 BRB Central Eastern Europe Sp. z o.o. Kraków 16,6
5181 SCAWAR Sp. z o.o. Warszawa 16,6
5182 Sklep Wielobranżowy R. Dytko i B. Dytko S.J. Kożuchów 16,6
5183 Polltex Distribution Sp. z o.o. Kraków 16,6
5184 Radius-Radpol Wiecheć sp.j. Dąbrowa 16,6
5185 Felix Lab Sp. z o.o. Warszawa 16,6
5186 Pilar-Tech sp.j. T.Krzysztofek K.Loranc Kraków 16,6
5187 Ilumini Sp. z o.o. Warszawa 16,6
5188 Baltona Shipchandlers Sp. z o.o. Świnoujście 16,6
5189 Almaz Polska Sp. z o.o. Warszawa 16,6
5190 Polskie Sklepy Spożywcze Sulęcin Sp. z o.o. Sulęcin 16,6
5191 Przedsiębiorstwo Handlowe Feniks M.Górny, A.Górna sp.j. Żnin 16,6
5192 Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o. Przeworsk 16,6
5193 Polska Grupa Farmaceutyczna Sp. z o.o. Łomża 16,6
5194 Szwagier A.Adamczyk i I.Adamczyk sp.j. Łękawica 16,6
5195 Funtech.Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,6
5196 Drussis Sp. z o.o. Pianowo 16,5
5197 Frahs & Frahs Sp. z o.o. Gać 16,5
5198 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewant 2 A.P. Woźniak S.J. Kozy 16,5
5199 Morena Sp. z o.o. Opalenica 16,5
5200 Vipro Group Sp. z o.o. sp.k. Kielce 16,5
5201 Laser Machine Service Sp. z o.o. Imielin 16,5
5202 ELPIE Sp. z o.o. Lublin 16,5
5203 Suma Sp. z o.o. S.K. Chojnice 16,5
5204 A. WEBER Sp. z o.o. Żory 16,5
5205 Hurtownia Tkanin Stanik Sp. z o.o. sp.k. Łódź 16,5
5206 Europet Sp. z o.o. Rybnik 16,5
5207 Integrated Professional Solutions Sp. z o.o. Warszawa 16,5
5208 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ANTECH ANDRZEJ CHARYTONIUK Białystok 16,5
5209 Bart Sp. z o.o. sp.k. Zaścianki 16,5
5210 Wwr Wójcik – Stacja Paliw sp.j. Zator 16,5
5211 Axxonsoft Polska Sp. z o.o. Kraków 16,5
5212 F.R. Veristo Piotr Stojek, Dominik Stojek, Szymon Stojek – sp.j. Kłobuck 16,5
5213 Kanne – Group Polska Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 16,5
5214 Maxol Sp. z o.o. Suchedniów 16,5
5215 Eco-Ciepło M.S.Bul sp.j. Opole 16,5
5216 Pateh – Jan Petryna sp. j. Warszawa 16,5
5217 Marek-Marek Sp. z o.o. sp.k. Żmigród 16,5
5218 R.S. Trading Lachowscy sp.j. Łódź 16,5
5219 Firma Handlowa Fachowiec K. Kaczmarek – H. Stachowski sp.j. Tarnowo Podgórne 16,5
5220 John Guest Polska Sp. z o.o. Poznań 16,4
5221 DAREXIM sp. z o.o. sp.k. Tuszyn 16,4
5222 PPHU PIOMAR sp. z o.o. Brzeg 16,4
5223 Target M. P. Turliński sp.j. Wałbrzych 16,4
5224 Metal – Market G.Kupczyńska J.Cycoń sp.j. Sosnowiec 16,4
5225 Aquapharm Sp. z o.o. S.K. Szczecin 16,4
5226 Trox Bsh Technik Polska Sp. z o.o. Piaseczno 16,4
5227 Złote Runo Sp. z o.o. Warszawa 16,4
5228 Pferd Vsm sp. z o.o. Kostrzyn 16,4
5229 M. Karczewski i Wspólnicy Optometria Karczewski sp.j. Toruń 16,4
5230 Sw Armatura Sp. z o.o. Warszowice 16,4
5231 Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sanoku Sanok 16,4
5232 Escal Sp. z o.o. S.K. Kiełpino 16,4
5233 Mrówka Łęczna Sp. z o.o. Łęczna 16,4
5235 Apteka Pod Lwem Ryszard Rezner sp. z o.o. Rybnik 16,4
5234 BIM Jerzy Bujakowski i Leszek Machnik S.J. Proszowice 16,4
5236 Deva Poland Sp. z o.o. Cieszyn 16,3
5237 Nevadent Sp. z o.o. Łódź 16,3
5238 AZTEC INTERNATIONAL S.A. Tarnowo Podgórne 16,3
5239 USŁUGI TRANSPORTOWE WALDEMAR GACKOWSKI Zielonka 16,3
5240 Klasyka Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 16,3
5241 Done Deliveries Misiek i Wspólnicy sp.j. Andrychów 16,3
5242 Munters Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 16,3
5243 Handlowa Spółdzielnia Pracy Domet Zielona Góra 16,3
5244 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Beta Biernacki, Tomczak sp.j. Białystok 16,3
5245 Oron Sp. z o.o. Piła 16,3
5246 Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych Bytom 16,3
5247 Apt Magma Sp. z o.o. Warszawa 16,3
5248 Mg Home Sp. z o.o. Warszawa 16,3
5249 Globalcom Sp. z o.o. Mysiadło 16,3
5250 Lifor Sp. z o.o. Bytom 16,3
5251 Jodavita Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16,3
5252 Kacper Global Sp. z o.o. Poraj 16,3
5253 Polwet-Centrowet Sp. z o.o. Łask 16,3
5254 Rako Optyk Serwis Sp. z o.o. Szczecin 16,3
5255 Salony Elżbieta E.Jakubiak i D.Jakubiak sp.j. Olsztyn 16,3
5256 Wws Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16,3
5257 Galmed J. Juszczak, K. Błachowicz, M. Juszczak sp.j. Zduńska Wola 16,3
5258 Trawis Sp. z o.o. Kamienna Góra 16,3
5259 Gigaom Marcin Hulacki, Piotr Wosz sp.j. Opole 16,3
5260 Becker Polska Sp. z o.o. Pianowo 16,3
5261 Hydrako Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,2
5262 Apteka Słoneczna Kwiecień Rzeszów Hetmańska sp.j. Kraków 16,2
5263 Market Bhp Sp. z o.o. Inowrocław 16,2
5264 ZARGES POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 16,2
5265 Arabra sp.j. H. i K. Wójcicka, I. Chodakowska Łódź 16,2
5266 Łuniewscy E. Ł. P. Łuniewscy sp.j. Kostry-Śmiejki 16,2
5267 Pretor Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
5268 Ceramika Group Sp. z o.o. Poznań 16,2
5269 Dbn Sp. z o.o. Mikołów 16,2
5270 Farmia Trade Sp. z o.o. Wołomin 16,2
5271 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 16,2
5272 Tempo E.K. Kaźmierczak Handlowo-Usługowa sp.j. Widziszewo 16,2
5273 G. Poland Sp. z o.o. Warszawa 16,2
5274 Med Mess Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16,2
5275 Krzysztof Olechowski, Piotr Olechowski sp.j. Rogóżno 16,2
5276 Technogroup It Service Service Sp. z o.o. Warszawa 16,2
5277 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Gdów 16,2
5278 Lift Service Komponenty Sp. z o.o. Lublin 16,2
5279 Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o. Warszawa 16,2
5280 Delko Otto Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 16,2
5281 L-Shop-Team Polska Sp. z o.o. Kraków 16,2
5282 Signal Sp. z o.o. S.K. Ostrowiec Świętokrzyski 16,1
5283 KOMA NORD Sp. z o.o. Gdynia 16,1
5284 Foster Chemia Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16,1
5285 Olan Sp. z o.o. Lublin 16,1
5286 Sobfol Sp. z o.o. Lublin 16,1
5287 Firma Żelazny Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 16,1
5288 RHEAVENDORS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 16,1
5289 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Machbud sp.j. Tadeusz Machalski, Robert Machalski Częstochowa 16,1
5290 Sanz Clima Sp. z o.o. Poznań 16,1
5291 Nova Sp. z o.o. Warszawa 16,1
5292 Mgr Farm Sp. z o.o. sp.k. Ciechanów 16,1
5293 Hap Armatura Grupa Sbs Sp. z o.o. Lublin 16,1
5294 Eddi Complex Sp. z o.o. S.K. Kęty 16,1
5295 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Krakowie Kraków 16,1
5296 Hydrex Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,1
5297 Centrum Handlowe Ryś Sp. z o.o. Sanok 16,1
5298 Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 16,1
5299 Polgen Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 16,1
5300 Rolbud Paliwa Sp. z o.o. S.K. Ciechanów 16,1
5301 Emvent Sp. z o.o. S.K. Stare Babice 16
5302 Jobi Pphu I.j. Patalas sp.j. Łódź 16
5303 BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o. Płochocin 16
5304 Bara Sp. z o.o. Piaseczno 16
5305 Mikomax 2 – Meble Biurowe Sp. z o.o. Wrocław 16
5306 Spółdzielnia Rolniczo Handlowa Rolnik Murowana Goślina 16
5307 P.P.H.U. Erzet Hurt-Detal L. Doskocz, A. Krzywucka S .J. Przemyśl 16
5308 Cote Azur Parfum Daniel sp.j. Zabrze 16
5309 Mongird Sp. z o.o. Gdańsk 16
5310 TOM Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego I Elektronicznego S.A. Szczecin 16
5311 Elektron Krzysztof Borowiec i Paweł Rzadkiewicz sp.j. Poznań 16
5312 Ridera Polska Sp. z o.o. Zabrze 16
5313 Przedsiębiorstwo Handlowe LUIZA J. Baj i M. Kielak S.J. Pruszyn-Pieńki 16
5314 Cedar Sp. z o.o. Warszawa 16
5315 STACJA PALIW WIG WARACCY I GRODZCY sp. j. Ostrów Mazowiecka 16
5316 DEMG Sp. z o.o. Radomsko 16
5317 Median Polska S.A. Mysłowice 16
5318 Columbex Sp. z o.o. S.K. Opole 16
5319 Mukka C.Sawera, D.Szarwińska, M.Konkol sp.j. Gdynia 16
5320 Tamipol T.M.D. Polańscy sp.j. Tarnowo Podgórne 16
5321 Bu- Ka Trading E. Buchelt, M. Karpińska sp.j. Łódź 16
5322 WOLF – TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Komorów 16
5323 Vollmer Polska Sp. z o.o. Zabrze 15,9
5324 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 15,9
5325 Poliński Amt Sp. z o.o. Warszawa 15,9
5326 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zielona Góra Spółka Komandytowa Warszawa 15,9
5327 Spółdzielnia Handlowa Szczyrk Buczkowice 15,9
5328 Arba Sp. z o.o. Choszczno 15,9
5329 Europejskie Specjalistyczne Centra Medyczne – Korfantowska Ortopedia i Rehabilitacja Kort Sp. z o.o. Korfantów 15,9
5330 VALBRUNA POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,9
5331 3w Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 15,9
5332 Farmina Pet Foods Polska Sp. z o.o. Reguły 15,9
5333 Trumedico Pl Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Łódzki 15,9
5334 TAMARK S.A. Kartoszyno 15,9
5335 Consulting Road Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,9
5336 Uni-Sport Sp. z o.o. Katowice 15,9
5337 Invena S.A. Koszalin 15,9
5338 Tadeo Trading Sp. z o.o. Warszawa 15,9
5339 Kimla Sp. z o.o. Częstochowa 15,9
5340 Jordan Matcon Investment Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 15,9
5341 KRB Polska Sp. z o.o. Katowice 15,9
5342 Psb Budulec Sp. z o.o. Myszków 15,9
5343 Firma Handlowa Technotronik A. Lesień i S-Ka sp. j. Pabianice 15,9
5344 Integro Daniło i Wspólnicy sp.j. Białystok 15,9
5345 Farmex Medyk Sp. z o.o. Szczecin 15,9
5346 S-Cabling Sp. z o.o. Leszno 15,9
5347 Safety Camera Systems Sp. z o.o. Warszawa 15,9
5348 ELEKTRO INSTAL RPS Sp. z o.o. Jabłonna 15,9
5349 ASMG Sp. z o.o. Rzeszów 15,9
5350 Merch Logistic Sp. z o.o. Opole 15,9
5351 Stacja Paliw Sak sp.j. w Świdwinie Świdwin 15,9
5352 Mosca Direct Poland Sp. z o.o. Warszawa 15,9
5353 Mezart Sp. z o.o. Mirosławice 15,9
5354 Arjan Janusz Posmyk i Arkadiusz Posmyk sp.j. Wąsosz 15,8
5355 Ziaja Dystrybucja Olsztyn sp.j. Mirosław Bartoś, Janusz Kidawa, Marek Świgost Olsztyn 15,8
5356 Anton Paar Poland Sp. z o.o. Warszawa 15,8
5357 Kupiec Pomorze Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,8
5358 Meester Group Sp. z o.o. Poznań 15,8
5359 Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy sp.j. Lipno 15,8
5360 HORN & CO POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 15,8
5361 Kapias sp.j. Goczałkowice-Zdrój 15,8
5362 Loti Sp. z o.o. Łomża 15,8
5363 Mobitoki Sp. z o.o. Warszawa 15,8
5364 Fideli Sp. z o.o. Wolsztyn 15,8
5365 Unified Solutions Sp. z o.o. Warszawa 15,8
5366 Myjki.Com Sp. z o.o. S.K. Rędziny 15,8
5367 Borysowski & Spółka Beata Borysowska, Grzegorz Borysowski sp.j. Dziekanów Leśny 15,8
5368 Asteco Polska Sp. z o.o. Rybnik 15,8
5369 Laboo Sp. z o.o. Warszawa 15,8
5370 Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Lubin 15,8
5371 Ratherm Sp. z o.o. Żukowo 15,8
5372 Remedium sp.j. Aneta Nasiadko – Kram, Jarosław Kram Tuchola 15,7
5373 Storm International LTD Sp. z o.o. Gdańsk 15,7
5374 Wodan A.M.T. Zdeb sp.j. Lublin 15,7
5375 Lechar Sp. z o.o. Warszawa 15,7
5376 ENERGY WM IT sp. z o.o. Rzeszów 15,7
5377 Spółdzielnia Produkcyjno – Handlowa Samopomoc Chłopska Kolbudy 15,7
5378 Led Labs Sp. z o.o. Kraków 15,7
5379 Meblostyl Sp. z o.o. Wrocław 15,7
5380 Mega Music Sp. z o.o. Sopot 15,7
5381 Vital Centrum Sp. z o.o. Lublin 15,7
5382 Apteka Klimczok A. Skiba i A. Kramarczyk sp.j. Bielsko-Biała 15,7
5383 Ogrodowa sp.j. Dorota Inglot i S-Ka Wrocław 15,7
5384 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Lenart B. i S-Ka sp.j. Lipsko 15,7
5385 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stalservis Kolanowscy sp.j. Ostrów Wielkopolski 15,7
5386 Hektor Sp. z o.o. Złocieniec 15,7
5387 Ensta Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K. Myszków 15,7
5388 Apteka Nad Kamienną sp.j. Dymitrakis Balarys, Paweł Lis Piechowice 15,7
5389 OKI Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 15,7
5390 Firma Handlowo Usługowa Dargaz Dariusz Niedźwiecki, Bożena Niedźwiecka sp.j. Jabłonna-Majątek 15,6
5391 Michalin Mierzejewscy sp.j. Michalin 15,6
5392 Ridex Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,6
5393 Mercon Sp. z o.o. Włocławek 15,6
5394 GER BUD sp. z o.o. Sulechów 15,6
5395 Lancet Sp. z o.o. Lębork 15,6
5396 Huragan Sp. z o.o. Głogów 15,6
5397 Rea Sp. z o.o. Tarnów 15,6
5398 Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 15,6
5399 Artpol Koc, Szymański sp.j. Gdańsk 15,6
5400 Dejek Sp. z o.o. Konopnica 15,6
5401 Stacja Paliw Wieteska sp.j. Nowe Zduny 15,6
5402 Asvending Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 15,6
5403 Euro Strefa Sp. z o.o. Radomsko 15,6
5405 AFG Computers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,6
5404 Norimpex Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 15,6
5406 Ondo Sp. z o.o. Kraków 15,6
5407 M.I.H.G. Polska Sp. z o.o. Pyrzyce 15,6
5408 Wadamed Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,6
5409 Frutto-Market Chorobik,Kowal sp.j. Świątniki Górne 15,6
5410 Business Side Sp. z o.o. Kłobuck 15,6
5411 FLUKAR Sp. z o.o. Katowice 15,5
5412 Sara Plus Sp. z o.o. sp.k. Kolonia Poczesna 15,5
5413 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Master , Marek Porczak – sp.j. Jarosław 15,5
5414 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka 15,5
5415 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Produkcyjne A i J Stępień sp.j. Bełchatów 15,5
5416 Patrick Marine Sp. z o.o. Warszawa 15,5
5417 A+F POLAND Sp. z o.o. Mianowice 15,5
5418 Kaminoo Sp. z o.o. Warszawa 15,5
5419 PROBIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,5
5420 Euro Pacific Group Sp. z o.o. Warszawa 15,5
5421 HANDEL PALIWAMI USŁUGI TRANSPORTOWE ŻUKSTAR JÓZEF PAJĄK Frysztak 15,5
5422 Regionalna Firma Handlowa Gama Sp. z o.o. Świecie 15,5
5423 ATID Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,5
5424 Gripple Sp. z o.o. Warszawa 15,5
5425 Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich DOLTECH Sp. z o.o. Wrocław 15,5
5426 Ekod Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,5
5427 Summit Pharma – Sukiennik sp.j. Skierniewice 15,5
5428 Polymaterials Packaging Films Sp. z o.o. Marki 15,5
5429 Doctor Life Sp. z o.o. Odrzywół 15,5
5430 Symag Sp. z o.o. Warszawa 15,5
5431 Comodo Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,4
5432 Radzymińska Spółdzielnia Handlowa Radzymin 15,4
5433 Tmb Sp. z o.o. Częstochowa 15,4
5434 Walkabout Sp. z o.o. Warszawa 15,4
5435 Askato Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,4
5436 Spółdzielnia Brenna Brenna 15,4
5437 3j Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 15,4
5438 Lubricant Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 15,4
5439 Algum Sp. z o.o. Gutkowo 15,4
5440 D.S. Kochanowscy sp.j. Gdynia 15,4
5441 Exim Pharma Sp. z o.o. Warszawa 15,4
5442 Santech Sp. z o.o. Warszawa 15,4
5443 PHU Dom-Bud Barbara-Bolesław Tołpa sp.j. Żołynia 15,4
5444 Piątka Sp. z o.o. sp.k. Myślenice 15,4
5445 Stephurt Sp. z o.o. Opole 15,4
5446 Euro-Plant K.Bielak-Wolińska, A.Golisowicz sp.j. Warszawa 15,4
5447 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Plus sp.j. Grzegorz Chotnicki, Paweł Chotnicki Łosice 15,4
5448 Multa Sp. z o.o. Puck 15,4
5449 Logispak Sp. z o.o. S.K. Plewiska 15,4
5450 Constans M Mazurek sp.j. Poznań 15,4
5451 Megi Sp. z o.o. Warszawa 15,4
5452 Integra Jtr Sp. z o.o. sp.k. Żywiec 15,3
5453 SICO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 15,3
5454 Arstele Sp. z o.o. sp.k. Wolsztyn 15,3
5455 Arenys Sp. z o.o. Wschowa 15,3
5456 Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Abler Sp. z o.o. Toruń 15,3
5457 Naturallia Sp. z o.o. Brzeg 15,3
5458 Dexol Kalinowski, Brózda sp.j. Kraków 15,3
5459 Newkom Eko Sp. z o.o. Leżachów 15,3
5460 Sklepy Tabak M.Tomaszewski T.Tomaszewska sp.j. Tarnów 15,3
5461 Ep Serwis Sp. z o.o. Łuczynów 15,3
5462 Melissa Mikołaj Gauer sp.j. Łódź 15,3
5463 Fistal Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 15,3
5464 Stawosan J.Szczepański sp.j. Stalowa Wola 15,3
5465 Assmann Distribution Sp. z o.o. Wrocław 15,3
5466 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamiennej Górze Kamienna Góra 15,3
5467 Kufner Polska Sp. z o.o. Starowa Góra 15,3
5468 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Skamer – Acm Sp. z o.o. Tarnów 15,3
5469 Jawel-Centrum Sp. z o.o. Jaworzno 15,3
5470 Przedsiębiorstwo AGROMA Sp. z o.o. Koszalin 15,3
5471 Baby Fant J.Sawicka,D.Rudziński sp.j. Lublin 15,3
5472 Pw Polex sp.j. Polek & Ługowscy Legnica 15,3
5473 Hygea-Hygea 2 Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 15,3
5474 Swisscolor J.J. Eckersdorf sp.j. Łódź 15,2
5475 Firma Handlowa Eskot Kotowicz-sp.j. Kraków 15,2
5476 Persona Sp. z o.o. Knurów 15,2
5477 SKAAP Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 15,2
5478 Amad Sp. z o.o. Łomianki 15,2
5479 Pestar Sp. z o.o. Starogard Gdański 15,2
5480 Delta Controls Sp. z o.o. Kraków 15,2
5481 TRADIX GROUP sp. z o.o. Warszawa 15,2
5482 Envirotech Sp. z o.o. Katowice 15,2
5483 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 15,2
5484 TECHNAR MIKOŁÓW sp. z o.o. sp.k. Mikołów 15,2
5485 Marszel sp.j. Ryszard Marcinkowski, Eugeniusz Szerszeń Ciechanów 15,2
5486 Varia Sp. z o.o. Kraków 15,2
5487 Etiuda Sp. z o.o. Oborniki 15,2
5488 Pharm Supply Sp. z o.o. Warszawa 15,2
5489 Todini Europe Sp. z o.o. Kraków 15,2
5490 Cesscorp Sp. z o.o. Warszawa 15,2
5491 Psp Sp. z o.o. Lublin 15,2
5492 Zakład Systemów Komputerowych ZSK Sp. z o.o. Kraków 15,2
5493 Tukan Paweł Woźniak, Janusz Śledziona sp.j. Rzeszów 15,2
5494 Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski sp.j. Białystok 15,2
5495 Restauracja Zajazd 48 Sp. z o.o. Micigózd 15,2
5496 Promitel Sp. z o.o. sp.k. Katowice 15,2
5497 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Jordanowie Jordanów 15,2
5498 Albis Mazur Sp. z o.o. Kalisz 15,2
5499 Hartmann Sp. z o.o. Świerklaniec 15,2
5500 Pomian Dukat i Wspólnicy sp.j. Kraków 15,1
5501 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 15,1
5502 Agro-Ekspert Eko Sp. z o.o. Przeźmierowo 15,1
5503 Ecofilm Sp. z o.o. Wąbrzeźno 15,1
5504 Sar Group Sp. z o.o. Częstochowa 15,1
5505 Remstal M. i K. Siegel sp.j. Tarnowskie Góry 15,1
5506 IMM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15,1
5507 Spectra Plus Sp. z o.o. S.K. Bodzanów 15,1
5508 Europal Sp. z o.o. Warszawa 15,1
5509 RUT GAZ sp. z o.o. sp.k. Kłobuck 15,1
5510 Alm Walorczyk i Wspólnicy sp.j. Lubosz 15,1
5511 Printed Circuit Board Technology Sp. z o.o. Elbląg 15,1
5512 MB Pharma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 15,1
5513 Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 15,1
5514 Polonus Tel Sp. z o.o. Katowice 15,1
5515 Keramias.pl Sp. z o.o. Regimin 15
5516 Nitai Sp. z o.o. Wrocław 15
5517 Flesz Sp. z o.o. Warszawa 15
5518 Stark Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 15
5519 Km-Metal Machoń sp.j. Blachownia 15
5520 As-Bud Sp. z o.o. Wschowa 15
5521 Gambit-Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o. Kraków 15
5522 Super Tank H. Pawlina i S-Ka sp.j. Gorzów Wielkopolski 15
5523 TERMO-SAN A i B Lenczewscy S.J. Białystok 15
5524 Mpl Energy Sp. z o.o. Zabrze 15
5525 Volat Sp. z o.o. Wolsztyn 15
5526 Elephant Lukić sp.j. Łódź 15
5527 Elżbieta Zalewska sp.j. Raciąż 15
5528 Tempish Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 15
5529 Firma Handlowo – Usługowa Rolnik Wojciech i Maciej Makowscy sp.j. Opatkowice 15
5530 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 15
5531 Artfarm Prolek Sp. z o.o. sp.j. Tarnów 15
5532 DIM S.J. FHU Kętrzyn 15
5533 Prograss Polska Sp. z o.o. Trzciana 15
5534 Jovan International Sp. z o.o. Wólka Kosowska 15
5535 UNI-SERW D. Głowacki, W. Borowski S.J. Grudziądz 15
5536 Mebel Bos Sp. z o.o. Chmielek 15
5537 DOSTER Sp. z o.o. Kobiór 15
5538 Soymax Sp. z o.o. Lublin 15
5539 Womag Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 15
5540 Lely East Sp. z o.o. Lisi Ogon 14,9
5541 Kaczmarczyk Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 14,9
5542 Tekila Sp. z o.o. Ostrzeszów 14,9
5543 Metmesh Sp. z o.o. Większyce 14,9
5544 Electraplan Smt Sp. z o.o. Piaseczno 14,9
5545 Conbest Sp. z o.o. Firma Inżyniersko – Handlowa Kraków 14,9
5546 PHU Kwiecień i Szyszka sp.j. Kraków 14,9
5547 Contec Service Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 14,9
5548 Aquaclean Poland Sp. z o.o. Warszawa 14,9
5549 Vila Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 14,9
5550 Berthold Sichert Sp. z o.o. Bydgoszcz 14,9
5551 Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,9
5552 BOTAR I Sp. z o.o. S.K. Tuszyma 14,9
5553 Robert sp.j., Dorota Beźnic, Zofia Dryja Starachowice 14,9
5554 Tong Tai Sp. z o.o. Wólka Kosowska 14,9
5555 Bottcher Polska Sp. z o.o. Błonie 14,9
5556 Paperconcept Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,9
5557 Orient-Res Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 14,9
5558 Firma Handlowo-Usługowa Ankrom J.Krajewski, J.Krajewska sp. j. Zaręby 14,9
5559 Certus Pharma Sp. z o.o. Łódź 14,9
5560 Firma Wielobranżowa Sużyw Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 14,9
5561 Instalhouse Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 14,8
5562 Paperboard Sp. z o.o. Warszawa 14,8
5563 Grupa Lesthezone Sp. z o.o. Chorzów 14,8
5564 Mds Sp. z o.o. Główczyce 14,8
5565 Kaczmarek – Zakrzewski sp.j. Zduńska Wola 14,8
5566 Merserwis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14,8
5567 DEUBLIN POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 14,8
5568 Enpol Freezers Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14,8
5569 Nosteria Sp. z o.o. Pajęczno 14,8
5570 ALK – Abelló Sp. z o.o. Kraków 14,8
5571 Beaver Cosmetic Group Sp. z o.o. Stawiguda 14,8
5572 Paso Polska Sp. z o.o. sp.k. Sierosław 14,8
5573 Amitech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14,8
5574 Auroland Sp. z o.o. Bytom 14,8
5575 Market Jtr Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 14,8
5576 AC Sp. z o.o. Warszawa 14,7
5577 Prius Sp. z o.o. Warszawa 14,7
5578 Projekt-Automatyka i Elektrotechnika Sp. z o.o. Opole 14,7
5579 Mw Eurobut Sp. z o.o. sp.k. Przyszowice 14,7
5580 PRZEDSIĘBIORSTWO ROZWOJU I WDROŻEŃ OBERON sp. z o.o. Warszawa 14,7
5581 Maszyny – Polskie.Pl Sp. z o.o. Toruń 14,7
5582 Materiały Termoizolacyjne i Ogniotrwałe Jamar Sp. z o.o. Częstochowa 14,7
5583 Ocean-Tech Sp. z o.o. Chwaszczyno 14,7
5584 RACA Sp. z o.o. Ostróda 14,7
5585 Debiut Plus Sp. z o.o. sp.k. Łódź 14,7
5586 Bat Tadeusz Kyzioł, Roman Sold sp.j. Bronisze 14,7
5587 Trojak Sp. z o.o. Drezdenko 14,7
5588 Wispak Sp. z o.o. Dzierżoniów 14,7
5589 Budmiar Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 14,7
5590 Optykon Sp. z o.o. Tczew 14,7
5591 Apteka Miętowa Mosiołek i Wspólnicy Sp. z o.o. Szydłowiec 14,6
5592 Epm Machines Polska Sp. z o.o. Rzeszów 14,6
5593 Daro Sp. z o.o. sp.k. Lublin 14,6
5594 Antex S.J. Janina Hudaszek, Antoni Hudaszek Lubycza Królewska 14,6
5595 Tabu Sp. z o.o. Kraków 14,6
5596 Selima Sp. z o.o. Jarosław 14,6
5597 Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 14,6
5598 Eko-Dom Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 14,6
5599 KER HER MAREK HERMANN TADEUSZ HERMANN sp. j. Poznań 14,6
5600 Nuga Pl Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,6
5601 Quantel Medical Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,6
5602 Centra Serwis – Z.T.Z. Mitman sp.j. Łódź 14,6
5603 Conte Polska Sp. z o.o. Łódź 14,6
5604 Obag Poland Sp. z o.o. Warszawa 14,6
5605 WNCL Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,6
5607 Ofelia Sp. z o.o. Głubczyce 14,6
5606 Tomlab K. Tomera Sp.k. Ignatki 14,6
5608 Piastpol Klejnowski Kobierecki sp.j. Warszawa 14,6
5609 Advance Europe Biuro Techniczno – Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 14,6
5610 Polifarb-Market Sp. z o.o. Cieszyn 14,6
5611 Jwg sp.j. Byczkowska i S-Ka Wrocław 14,6
5612 Świat Papieru Sp. z o.o. Wrocław 14,6
5613 Sinja Sp. z o.o. Rzeszów 14,6
5614 Sampol-Rosnowo Sp. z o.o. Rosnowo 14,6
5615 Schott Poland Sp. z o.o. Warszawa 14,5
5616 Artim Sp. z o.o. Opole 14,5
5617 Batech Piotr Barski Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,5
5618 Pro Eco Sp. Z O.o. Lublin 14,5
5619 TRESKO S.J. Trzebinia 14,5
5620 Imogen Sp. z o.o. Starogard Gdański 14,5
5621 Rbeco Sp. z o.o. Rzeszów 14,5
5622 Derya Sp. z o.o. Tychy 14,5
5623 Nexus Systems Sp. z o.o. Kraków 14,5
5624 Dr Sp. z o.o. Sokołów Małopolski 14,5
5625 Brass-Bis Sp. z o.o. sp.k. Włocławek 14,5
5626 Starówka – Koliński Grzegorz, Kędzierski Zbigniew sp.j. Golina 14,5
5627 Lafarma Jończyk i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 14,5
5628 Farmline Sp. z o.o. Lubicz Górny 14,5
5629 Sunnet Sp. z o.o. Gdańsk 14,5
5630 Apteka Przy Kościele Sp. z o.o. Szamotuły 14,5
5631 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elstal E. Gruchel, J. Gruchel sp.j. Ruda Śląska 14,5
5632 Eko-Met Przedsiębiorstwo Handlowe Zdzisław Szewczyk – sp.j. Warszawa 14,5
5633 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 14,5
5634 Profos Wentylacja Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 14,5
5635 AKE Polska Sp. z o.o. Wieruszów 14,5
5636 Apteka Ustecka Sp. z o.o. Tczew 14,5
5637 Mikomax Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 14,5
5638 Agrohandel sp.j. A.Plecety, I.Plecety Legnica 14,5
5639 Kolbenz Sierzputowski Stacja Paliw sp.j. Joanna i Piotr Kołomyjscy Łomża 14,4
5640 Market Sokół Markowski i Wspólnicy sp.j. Sztum 14,4
5641 Comset S.A. Kraków 14,4
5642 K&K Backtechnik Sp. z o.o. Harta 14,4
5643 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Amper Sp. z o.o. Radom 14,4
5644 ICA Opole Sp. z o.o. S.K. Opole 14,4
5645 DAKAR S. W. Szewczenko S.J. Ignatki 14,4
5646 DELHAN sp. z o.o. Leszno 14,4
5647 Bevo Sp. z o.o. Przeźmierowo 14,4
5648 Tomasz Miszczak Tableart Sp. z o.o. Sp. K Poznań 14,4
5649 Ika Kalisiak i Groszek sp.j. Michałów-Reginów 14,4
5650 Trend Tj Sp. z o.o. Opole 14,4
5651 Sklep Kolonialny sp.j. Andrzej Nejman, Janina Nejman Warszawa 14,4
5652 Hititgroup Ep Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 14,4
5653 Visau Multimedia Sp. z o.o. Warszawa 14,4
5654 Petrobos Sp. z o.o. Kielce 14,4
5655 Szot Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 14,4
5656 NEONICA POLSKA Sp. z o.o. Łódź 14,4
5657 Rotopino.pl S.A. Bydgoszcz 14,4
5658 Przedsiębiorstwo Rozwoju Techniki Rolniczej Agro-Partner Sp. z o.o. Warszawa 14,4
5659 AKU Sp. z o.o. S.K. Zajączkowo 14,4
5660 Mantion Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,4
5661 Bsk Technika Zamocowań Sp. z o.o. Katowice 14,4
5662 Pulver Polska Grzegorz Ośko sp.k. Sulejówek 14,4
5663 Max Kowalewscy i Omilian sp.j. Ełk 14,4
5664 Jeven Sp. z o.o. Sady 14,4
5665 Apteka Im.Wilhelma Zajączkowskiego Sp. z o.o. Strzyżów 14,4
5666 Amarila Sp. z o.o. Pogórze 14,4
5667 Eduvis M. Kędryna-Piecuch i Wspólnicy sp.j. Kraków 14,3
5668 Linexim-Tk Sp. z o.o. Łódź 14,3
5669 Midas Investment Sp. z o.o. Kobyłka 14,3
5670 Mobipol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Kruczek Antoni Kalina sp.j. Wrocław 14,3
5671 Lpp Equipment Sp. z o.o. Reguły 14,3
5672 Chemi Kam Sp. z o.o. Będzin 14,3
5673 Gryt Dariusz, Adamus Andrzej – sp.j. Salony Meblowe Meblux Andrychów 14,3
5674 Wiko Sp. z o.o. Białystok 14,3
5675 021 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,3
5676 Eldom – Sp. z o.o. Katowice 14,3
5677 Ata Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 14,3
5678 Personal Electronics Sp. z o.o. Kraków 14,3
5679 Stacja Paliw sp.j. Władysław Węgrzyn, Danuta Węgrzyn Koźmice Wielkie 14,3
5680 Chlordioxid Academic Polska Sp. z o.o. Wilków 14,3
5681 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Eurotom Sp. z o.o. Warszawa 14,3
5682 Arimex Pwc Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 14,3
5683 Koopman International Polska Sp. z o.o. Komorniki 14,2
5684 RUTEX Sp. z o.o. Częstochowa 14,2
5685 Biuro Handlowe Kaspo Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
5686 PR QUEST sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,2
5687 Stalmarket Sp. z o.o. Gdynia 14,2
5688 Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik sp.j. Stara Gadka 14,2
5689 Dystrybucja Produktów Naftowych Test Oil Drzewiecka & Ostrouch sp.j. Grabieniec 14,2
5690 Financial Poland Sp. z o.o. Warszawa 14,2
5691 Euro – Tradex Sp. z o.o. Wólka Kosowska 14,2
5692 Firma Markowski Sp. z o.o. S.K. Gostyń 14,2
5693 Elektrit Sp. z o.o. Łapy 14,2
5694 EB Dudek Sp. z o.o. S.K. Miłoszyce 14,2
5695 Vendo Bq Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 14,2
5696 PAWEŁ ADAMSKI A D A P Sanok 14,2
5697 Hedan Sp. z o.o. Wrocław 14,2
5698 Framed To Perfection Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,2
5699 Columbus Trading-Partners Gmbh & Co. Kg S.K. Oddział w Polsce Warszawa 14,2
5700 Inter Szyk J. Kozikowski S.J. Gdańsk 14,2
5701 Naftatrans Sp. z o.o. Kępina 14,2
5702 Wojciechowski sp.j. Złotów 14,2
5703 Majmasz Majsterek sp.j. Łódź 14,2
5704 Shot Blasting Sp. z o.o. S.K. Radwanice 14,2
5705 Robinson Europe S.A. Bielsko-Biała 14,2
5706 Ran – Sigma Sp. z o.o. Wałbrzych 14,2
5707 Top Zone Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14,2
5708 Rol – Bud Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 14,2
5709 Przedsiębiorstwo Handlowe Andrzej Kiedrowski, Michał Stoltman, Jan Szyca – sp.j. Lipnica 14,2
5710 Zakład Usług Gospodarczo – Administracyjnych SHL – ZUGA Sp. z o.o. Kielce 14,1
5711 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE DEKAL WIESŁAW DEĆ I WSPÓLNICY sp. j. Lubartów 14,1
5712 Zalvita Sp. z o.o. Warszawa 14,1
5713 Frafil Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 14,1
5714 Dobosz Market sp.j. Kłodzko 14,1
5715 Sonia Draga Sp. z o.o. Katowice 14,1
5716 Cerpol A. Buba sp.k. Ligota Prószkowska 14,1
5717 Energy Technika Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 14,1
5718 Farmacja Uno Sp. z o.o. Konin 14,1
5719 Akwa-Terma Wrocław Sp. z o.o. S.k. Wrocław 14,1
5720 Syntak Sp. z o.o. Poznań 14,1
5721 Glantier Sp. z o.o. Oława 14,1
5722 Audio Plus Sp. z o.o. Łomianki 14,1
5723 Lumex Sp. z o.o. Siedlce 14,1
5724 PPiHZ ZOOLOG JAROSŁAW DANEK ROMAN MYRDZIO sp. j. Wrocław 14,1
5725 Słoneczko sp.j. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz Gałaj Zduny 14,1
5726 Gres sp.j. Ewa Słotwińska Łódź 14,1
5727 Roma Trade Sp. z o.o. Warszawa 14,1
5728 Enes Magnesy Paweł i Tomasz Zientek sp.k. Stare Babice 14,1
5729 Roltech E. Majka sp.j. Poznań 14,1
5730 Techgrup-Serwis Sp. z o.o. Kraków 14
5731 Akma Sp. z o.o. Tychy 14
5732 Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowe Stampol sp.j. L i K Stankiewicz Opole Lubelskie 14
5733 Orient Fashion Sp. z o.o. Pabianice 14
5734 PARAMEDICA Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
5735 Lundbeck Poland sp. z o.o. Warszawa 14
5736 Forcepol Sp. z o.o. Warszawa 14
5737 Mk Petrol Sp. z o.o. Warszawa 14
5738 ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o. Poznań 14
5739 Tyranik Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Eksport-Import Marek Jakubik i Sp. sp.j. Krapkowice 14
5740 Artfarm Apteka Sp. z o.o. Tarnów 14
5741 Techbud Sp. z o.o. Zielona Góra 14
5742 Owl International Sp. z o.o. Warszawa 14
5743 Bler Sp. z o.o. Chodzież 14
5744 Rozmus Sp. z o.o. Sosnowiec 14
5745 Primario Grande Sp. z o.o. Warszawa 14
5746 Vtd Sp. z o.o. Gdynia 14
5747 Forge Sp. z o.o. sp.k. Płock 14
5748 American Way Sp. z o.o. Karolków Szwarocki 14
5749 Intertrading Systems Technology Sp. z o.o. Warszawa 14
5750 Prescot Sp. z o.o. Giżycko 14
5751 Palaro Sp. z o.o. Rydułtowy 14
5752 Atagor Sp. z o.o. Trzebinia 14
5753 Barber Supply Sp. z o.o. Wysogotowo 14
5754 RHS Sp. z o.o. Wieluń 14
5755 Agro-Serwis Ds Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
5756 Mdm Faber Sp. z o.o. Kraków 14
5757 Everest Polska Sp. z o.o. Piaseczno 14
5758 Senta Dołęga, Giełbaga sp.j. Rzeszów 14
5759 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Jamar Janusz Walocha i Spółka sp.j. Kielce 13,9
5760 Rutaren Sp. z o.o. S.K. Czarna 13,9
5761 Globax Sp. z o.o. S.K. Poznań 13,9
5762 Proline Sp. z o.o. Mirków 13,9
5763 Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o. Solec Kujawski 13,9
5764 F.H.U. Spectank E. Jewiarz I. Kowalik M. Janicki sp.j. 28-130 Stopnica Ul. Dr. Piotrowskiego 25 Stopnica 13,9
5765 Kapron sp.j. Dorota i Zofia Gwóźdź Kielce 13,9
5766 Ntm Sp. z o.o. Gliwice 13,9
5767 Escumed Mayab Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13,9
5768 Janex-Elektro Jan i Jadwiga Mieszczak sp.j. Lubin 13,9
5769 Asus Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,9
5770 Krolex Sp. z o.o. S.K. Pcim 13,9
5771 Tetenal Polska Sp. z o.o. Katowice 13,9
5772 Lek-Pharma Sp. z o.o. Warszawa 13,9
5773 Premium Ltd Sp. z o.o. Łęczyca 13,9
5774 Hazbi Sp. z o.o. Łowicz 13,9
5775 Goplast Serafińscy sp.j. Gorzów Wielkopolski 13,9
5777 Tool Temp Polska Sp. z o.o. Kielce 13,9
5776 Anek Sroczyński sp.j. Warszawa 13,9
5778 Bee & Honey Sp. z o.o. Klecza Dolna 13,9
5779 Pakt Sp. z o.o. Wałbrzych 13,9
5780 Elanstil Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,9
5781 Batorski i Wspólnicy sp.j. Józefin 13,9
5782 Travaini Pompy Polska sp. z o.o. Katowice 13,9
5783 Miles Sp. z o.o. Sosnowiec 13,8
5784 Bassano Collection Poland A. Gierszewski sp.j. Gdynia 13,8
5785 Wracam Do Zdrowia 7 Sp. z o.o. Czersk 13,8
5786 Energokabel Sp. z o.o. Świebodzice 13,8
5787 Camfil Polska Sp. z o.o. Łódź 13,8
5788 Batist Medical Polska Sp. z o.o. Katowice 13,8
5789 PHU EL VID sp. j. MARIAN BUDNY MICHAŁ PARYS Kalety 13,8
5790 Subpharmex Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 13,8
5791 Hitech Sp. z o.o. sp.k. Białystok 13,8
5792 Navimor Oxer Sp. z o.o. Sopot 13,8
5793 Apteka Rodzinna Eskulap Sp. z o.o. S.K. Łańcut 13,8
5794 Krakpol Sp. z o.o. S.K. Balice 13,8
5795 Vip Consulting Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13,8
5796 Panasonic Industry Poland Sp. z o.o. Łódź 13,8
5797 B-Trans Sp. z o.o. Sławków 13,8
5798 Mononegro Sp. z o.o. Białystok 13,8
5799 Virbac Sp. z o.o. Warszawa 13,8
5800 Praska Sp. z o.o. Łomianki 13,8
5801 Preta Sp. z o.o. Swarzędz 13,8
5802 New Energy Cieszyn Sp. z o.o. w Restrukturyzacji Ogrodzona 13,8
5803 Samtel Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 13,7
5804 Pamuk Line Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 13,7
5805 Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna Składnica Grybów 13,7
5806 Norma Sp. z o.o. Wróblew 13,7
5807 POLTRONIC S.A. Wrocław 13,7
5808 LECH BOR sp. z o.o. Warszawa 13,7
5809 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kk Kwant Sp. z o.o. Żory 13,7
5810 Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna AGRO w Dywitach Dywity 13,7
5811 Spinaker Sp. z o.o. Swadzim 13,7
5812 Opt Sp. z o.o. Białystok 13,7
5813 LAMA SPÓŁKA JAWNA JEŁOWICKI, IGNACZAK Janki 13,7
5814 Koned Sp. z o.o. Włocławek 13,7
5815 W.S.Halmar -Pupacz Kowalski sp.j. Warszawa 13,7
5816 Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp.j. Lubaczów 13,7
5817 Fermintrade Sp. z o.o. Konin 13,7
5818 Firmus Chartonowicz Zbigniew S.J. Izabelin 13,7
5819 Dt-Automatyzacja Sp. z o.o. Białystok 13,7
5820 GRAS-CHEM POLSKA Sp. z o.o. Piaseczno 13,7
5821 CDC PL Sp. z o.o. Katowice 13,7
5822 Mako – Polska Sp. z o.o. Kraków 13,7
5823 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Busku Zdroju Busko-Zdrój 13,7
5824 Pharmed Sp. z o.o. Szczecin 13,7
5825 Tomra Sorting Sp. z o.o. Katowice 13,6
5826 Spinex – Stępniak sp.j. Warszawa 13,6
5827 Fit Firkowscy, Tarnowska sp.j. Radom 13,6
5828 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pab-Katmar Ireneusz Żynda i Wspólnicy sp.j. Pabianice 13,6
5829 Tractel Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,6
5830 GODA 2 sp. z o.o. sp.k. Krosno 13,6
5831 Millroy Rafał Łochowski i Krzysztof Łochowski sp.j. Warszawa 13,6
5832 Luka Sp. z o.o. Katowice 13,6
5833 Centrum Tanich Leków VI Chojnacki S.J. Kraków 13,6
5834 Grupa Orion Sp. z o.o. Katowice 13,6
5835 PRO-ACTIV J. Niemiera S.J. Gdynia 13,6
5836 M&Z Sp. z o.o. Gdynia 13,6
5837 Elmarco Technika Świetlna Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,6
5838 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Export – Import Karpol Sp. z o.o. Grajewo 13,6
5839 Dtech Polska Sp. z o.o. Wólka Kosowska 13,6
5840 Mira – Lux International Ltd Sp. z o.o. Warszawa 13,6
5841 Atut Sp. z o.o. Wrocław 13,6
5842 Raca I Wspólnicy S.J. Złotów 13,6
5843 Itecom Sp. z o.o. Krotoszyn 13,6
5844 Starter Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 13,6
5845 Pharmix Sp. z o.o. Ruda Śląska 13,6
5846 Pako Lorente Sp. z o.o. Kęty 13,6
5847 Mecon Sp. z o.o. Gdynia 13,6
5848 Respol Polska Sp. z o.o. Szczecin 13,5
5849 Marcus Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 13,5
5850 Seen Distribution Sp. z o.o. Warszawa 13,5
5851 Elfra Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13,5
5852 Galeria Budzów sp.j. Małgorzata Sałapat, Józef Sałapat Budzów 13,5
5853 Grupa Producencka Vodar Sp. z o.o. Wrocław 13,5
5854 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 13,5
5855 Ekomed Sp. z o.o. Warszawa 13,5
5856 Marian Janiszek i Wspólnicy sp.j. Mar-Rom Dobrut 13,5
5857 Dom Techniczno-Handlowy Cieślar Sp. z o.o. Gliwice 13,5
5858 Togo Sp. z o.o. Złocieniec 13,5
5859 Prox Sp. z o.o. Sanok 13,5
5860 Memor Sp. z o.o. Brzeg 13,5
5861 Metalzbyt Sp. z o.o. Olsztyn 13,5
5862 Owl International Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 13,5
5863 Samsonite Sp. z o.o. Warszawa 13,5
5864 Demero M. Mrugała, D. Nosiadek sp.j. Wrocław 13,5
5865 Anchor Pbw Sp. z o.o. Choroszcz 13,5
5866 Labo Baza Zawielak i Wspólnicy S.J. Jelonek 13,5
5867 Hurtownia Artykułów Zoologicznych Mega-Zoo M. K. Jabłonowscy sp.j. Ostrówek 13,5
5868 Sense And Body Sp. z o.o. Warszawa 13,5
5869 Contix Invest Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13,5
5870 Lak Tech Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,5
5871 IMAC Sp. z o.o. Częstochowa 13,5
5872 Advantech Poland Sp. z o.o. Warszawa 13,5
5873 Linvatec Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,5
5874 Perceptron Sp. z o.o. Kraków 13,5
5875 Fachhandel Polska Sp. z o.o. Gliwice 13,5
5876 Brunali Sp. z o.o. Wrocław 13,5
5877 Zona Sp. z o.o. Oława 13,5
5878 Yommix Michał Janicki Sp.J. Słomniki 13,5
5880 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D.Rybicka, Z.Olko sp.j. Sopot 13,5
5879 Przedsiębiorstwo Handlowe Rebis E. i E. Baranowscy sp.j. Słupsk 13,5
5881 Drotaru Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
5882 Centrum Maszyn CNC Sp. z o.o. Sopot 13,5
5883 Emporo Sp. z o.o. Wrocław 13,5
5884 24k Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13,5
5885 Amar Spares Sp. z o.o. Kruklanki 13,4
5886 Alfa Market Budowlany Sp. z o.o. Brzeg 13,4
5887 Mirapol Next Sp. z o.o. Gdów 13,4
5888 Amber Pharm Sp. z o.o. Sopot 13,4
5889 Szot I Szot S.J. Proszowice 13,4
5890 Silesian Electronics Team Sp. z o.o. Sosnowiec 13,4
5891 Top-Oil Sp. z o.o. sp.k. Sochocin 13,4
5892 Grosley Sp. z o.o. Rzuchów 13,4
5893 Super-Market Bkk Sp. z o.o. sp.k. Mikołajki 13,4
5894 Zedan Sp. z o.o. Poznań 13,4
5895 Urson Sp. z o.o. Włosienica 13,4
5896 Innovation In Technology Sp. z o.o. Niekanin 13,4
5897 Ngroup Sp. z o.o. Warszawa 13,4
5898 Pretoris Sp. z o.o. Zduńska Wola 13,4
5899 PW Lemar Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 13,4
5900 Vipolimex Sp. z o.o. Stare Babice 13,4
5902 Suerte Woronowicz i Wspólnicy sp.j. Pruszowice 13,4
5901 Victor Ink – Jet – System Service Sp. z o.o. Komorniki 13,4
5903 Carpatia, Kowalczyk, Przęczek, Suder sp.j. Łyczanka 13,4
5904 Media Check Point Sp. z o.o. Warszawa 13,4
5905 Allnet Sp. z o.o. S.K. Bełk 13,4
5906 Grizzly-Polska Sp. z o.o. Piła 13,4
5907 PHU Muller B.H.R. Muller, U. Jarosz sp.j. Kowary 13,4
5908 Wod-Kan Czernecki, Olszówka, Białkowski sp.j. Tarnów 13,4
5909 Keno Trade Sp. z o.o. Wrocław 13,4
5910 AGROMEP S.A. Kościan 13,4
5911 Panel-Styl Kalinowski, Mucha sp.j. Białystok 13,3
5912 Interlab Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,3
5913 ARMATECH Sp. z o.o. Warszawa 13,3
5914 WM Brands Sp. z o.o. Warszawa 13,3
5915 Cetan Sp. z o.o. Gdynia 13,3
5916 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lemir Mirosław Gawryluk i Inni sp.j. Zaścianki 13,3
5917 Ohio Sp. z o.o. Warszawa 13,3
5918 NZOZ Provita J. Słobodzian, W. Słobodzian sp.k. Bolesławiec 13,3
5919 TNJ Sp. z o.o. Poznań 13,3
5920 Polor Sp. z o.o. Szczecin 13,3
5921 Inicjatywa Północno – Zachodnia PW Sp. z o.o. Kołbaskowo 13,3
5922 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petro-Venta Dyzio Marek, Chodyna Grzegorz sp.j. Warszawa 13,3
5923 Żuławska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w likwidacji Nowy Dwór Gdański 13,3
5924 PUH Skar K. Karwowski sp.j. Jasice 13,3
5925 Braland Sp. z o.o. Plewiska 13,3
5926 NBS Sp. z o.o. sp.k. Słubice 13,3
5927 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grass Marta Łozińska sp.j. Zabierzów 13,3
5928 Supply Technologies Pln Sp. z o.o. Gdynia 13,3
5929 Wodmiar Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 13,3
5930 Mt Partner Sp. z o.o. Kraków 13,3
5931 Stacja Paliw A. Chajdas i Wspólnicy S.J. Miedźno 13,3
5932 Avol Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13,2
5933 Capeypharma Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,2
5934 Anda Sp. z o.o. Wieprzyce 13,2
5935 Interclot Sp. z o.o. Poznań 13,2
5936 Firma Handlowo-Usługowa Marko M.E.R.M. Wieczorek sp.j. Kajetanówka 13,2
5937 MENU EXPRESS sp. z o.o. sp.k. Ołtarzew 13,2
5938 KOTANYI POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 13,2
5939 Sigma-Max Sp. z o.o. Ciechanów 13,2
5940 Centroservice Sp. z o.o. Warszawa 13,2
5941 Siglo Sp. z o.o. Warszawa 13,2
5942 Silver Car Sp. z o.o. Warszawa 13,2
5943 Poznańska Spółka Wielobranżowa Sp. z o.o. Gdynia 13,2
5944 Instytut Emerytalny Sp. z o.o. Warszawa 13,2
5945 Linaise Sp. z o.o. sp.k. Wólka Kosowska 13,2
5946 Draft 5 Sp. z o.o. Konin 13,2
5947 Misterm Plus Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13,2
5948 Agencja Amk Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13,2
5949 Tecom Analytical Systems-Poland Sp. z o.o. Warszawa 13,2
5950 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Głogówek 13,2
5951 Lajac Poland Sp. z o.o. Poznań 13,2
5952 Malan Sp. z o.o. Lipno 13,2
5953 Stawpol Maciej Stawny, Krystyna Stawna sp.j. Długosiodło 13,2
5954 Maad Sp. z o.o. Częstochowa 13,2
5955 Feng Sp. z o.o. Warszawa 13,1
5956 Simpson Strong – Tie Sp. z o.o. Warszawa 13,1
5957 Garden A.Trąbka, K.Zbiciak sp.j. Lubartów 13,1
5958 Kol-Mar Sp. z o.o. S.K. Leszno 13,1
5959 Havac Sp. z o.o. Warszawa 13,1
5960 Linc Polska Sp. z o.o. Poznań 13,1
5961 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Hajnówce Hajnówka 13,1
5962 Bior Sp. z o.o. Sławno 13,1
5963 Mtes Sp. z o.o. Kraków 13,1
5964 Komet Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 13,1
5965 Petrokan Paliwa Sp. z o.o. Włocławek 13,1
5966 Inter-Mak Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13,1
5967 Maciejewski Inwestycje Kreatywne Sp. z o.o. Kobylnica 13,1
5968 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BIL-ZEL Andrzej, Stefania Bilscy i Anna Cichoń Sp.J. Budziszewice 13,1
5969 Woma Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13,1
5970 Perfect Water Systems Sp. z o.o. Warszawa 13,1
5971 Euromobil Sp. z o.o. Paprotnia 13,1
5972 Darmado Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 13,1
5973 Deco – Sp. z o.o. Kalisz 13,1
5974 Hitmasz Henryk Kołtonowski sp.j. Toruń 13,1
5975 Firma Szank – El sp.j. Jarosław Gutfrański Arkadiusz Puczyński Kielno 13,1
5976 Top Gen Sp. z o.o. Głubczyce 13,1
5977 Marco-Oil Sp. z o.o. Sękocin Stary 13,1
5978 Społem Pss w Grajewie Sp. z o.o. Grajewo 13,1
5979 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Ga-Ga J.Gliński, G.Taraszewska sp.j. Góra Kalwaria 13,1
5980 Jard Sp. z o.o. Sieradz 13,1
5981 Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o. Łódź 13,1
5982 Centralna Składnica Zaopatrzenia S.A. Kielce 13,1
5983 Sk Recykling Sp. z o.o. Gorszewice 13,1
5984 Ammann Polska Sp. z o.o. Warszawa 13,1
5985 Proterm Barczewski, Kaczmarek, Kłos sp.j. Bydgoszcz 13,1
5986 Cepen Wągrowiec Sp. z o.o. Wągrowiec 13,1
5987 PSB Budomat Sp. z o.o. Płock 13,1
5988 Sommer Polska Sp. z o.o. Pruszków 13,1
5989 Ekonit Sp. z o.o. S.K. Łódź 13
5990 Elwi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 13
5991 Grafix K. Olszewska – Piotrowska M. Tyrała sp.j. Białystok 13
5992 Przedsiębiorstwo Handlowe AMA Sp. z o.o. Warszawa 13
5993 Tinos Sp. z o.o. Września 13
5994 Kennametal Polska Sp. z o.o. Poznań 13
5995 Ekspert Południe Sp. z o.o. S.K. Międzyrzecze Górne 13
5996 Ecovend Sp. z o.o. Wrocław 13
5997 Victorinho K.Loga-Chicheł, P.Chicheł sp.j. Śrem 13
5998 Borgy Pl Sp. z o.o. Katowice 13
5999 HAB -S Sp. z o.o. Warszawa 13
6000 Mikamed Sp. z o.o. Gdańsk 13
6001 ANG Wentylacja Sp. z o.o. Modlnica 13
6002 Skalnik Sp. z o.o. Wrocław 13
6003 NaturalCrop Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
6004 Towarzystwo Handlu Zagranicznego Incorsa Sp. z o.o. Warszawa 13
6005 Tank – Tomasz Kasperski, Roman Zagórski – sp.j. Łęknica 13
6006 Imaco M. Kania sp.k. Warszawa 13
6007 Przedsiębiorstwo Handlowe Key Sp. z o.o. Wrocław 13
6008 Centrum Materiałów Budowlanych Batex Sp. z o.o. Łódź 13
6009 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Werteks Sp. z o.o. Tarnów 13
6010 Impra Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 13
6011 Sigma Sp. z o.o. Opole 13
6012 Elmar Plus Sp. z o.o. Kolbuszowa 13
6013 Alstor Sds Sp. z o.o. Warszawa 13
6014 Tsa Sp. z o.o. S.K. Stawki 13
6015 Vasco Group Sp. z o.o. Legnica 13
6016 Firma Handlowa Cdn Paweł Rurak Weronika Rurak sp.j. Jelenia Góra 13
6017 Kalimax Enterprise Sp. z o.o. Warszawa 13
6018 Trans Selekt Sp. z o.o. Rzeszów 12,9
6019 Wykor Sp. z o.o. Łączkowice 12,9
6020 Tatrapet Polska Sp. z o.o. Paniówki 12,9
6021 Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Krzeszowice 12,9
6022 MB – Pneumatyka Sp. z o.o. Sulechów 12,9
6023 Paliwa Maszk Sp. z o.o. Kościerzyna 12,9
6024 H&S Steel Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 12,9
6025 Tallinda Sp. z o.o. Szczecin 12,9
6026 Bilbao Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 12,9
6027 Rondo Gumieniak Wiesław, Marciniak Wojciech i Swajda Mieczysław sp.j. Siemiatycze 12,9
6028 Bispool Sp. z o.o. Białystok 12,9
6029 Mazuria Sp. z o.o. Galiny 12,9
6030 Firma Handlowa Kowalik K.Kowalik, D.Kowalik sp.j. Leszno 12,9
6031 Yarro International Sp. z o.o. Szczecin 12,9
6032 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA TP HANDEL TOMASZ PACURA Wola Radłowska 12,9
6033 Shar-Pol Sp. z o.o. Gliwice 12,9
6034 Ziaja Farmacja Sp. z o.o. Poznań 12,9
6035 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Aramir Sp. z o.o. S.K. Pleszew 12,9
6036 Faneco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12,9
6037 Diesel 24 Sp. z o.o. Sabnie 12,9
6038 Stalmet E.J. Kaczmarek i K. Mikołajczak sp.j. Nekla 12,9
6039 Adima Sp. z o.o. Wrocław 12,9
6040 GS BUKOWINA TATRZAŃSKA sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 12,9
6041 Wise Clubs Sp. z o.o. Kraków 12,9
6042 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Niciejewscy sp.j. Karolewo 12,9
6043 Olibenz Sp. z o.o. S.K. Łomża 12,9
6044 Gnom S.J. Jaworzno 12,9
6045 Gemm Putur sp.j. Częstochowa 12,9
6046 Meditech X – Ray Sp. z o.o. Komorniki 12,8
6047 Grawcom Małgorzata Urban, Maciej Urban S.J. Piaseczno 12,8
6048 FHUP Ogród I Dom Sutkowscy S.J. Choszczówka Stojecka 12,8
6049 AMADAR Sp. z o.o. Warszawa 12,8
6050 Spółka Handlowo-Usługowa Adrom B.R.A. Borowczyk sp.j. Żelechlinek 12,8
6051 Z.P.H.U. Korona Sp. z o.o. Biłgoraj 12,8
6052 Kalena Polska Sp. z o.o. sp.k. Michałowice-Wieś 12,8
6053 Biatech Sp. z o.o. Zaścianki 12,8
6054 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxol : Czesław Bujnowski i Ryszard Świtek -sp.j. Suchedniów 12,8
6055 Tex Company Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,8
6056 Tormet Sp. z o.o. – sp.k. Toruń 12,8
6057 Szlifmar Sp. z o.o. Nowe Miasto Lubawskie 12,8
6058 APILA Sp. z o.o. Suchy Las 12,8
6059 MKJ Jakóbisiak Sp.J. Wołomin 12,8
6060 Axium Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 12,8
6061 CP Trade Łódź Sp. z o.o. Łódź 12,8
6062 Geholit Polska Sp. z o.o. Chrzanów 12,8
6063 Spec Instal Sp. z o.o. sp.k. Śrem 12,8
6064 Przedsiębiorstwo Handlowe Gemax Sp. z o.o. Bolesławiec 12,8
6065 Firma Handlowa Bartoszek S.J. Jarosław 12,8
6066 Abitel Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kielce 12,8
6067 Volta Sp. z o.o. Gostyń 12,8
6068 Techrol Sp. z o.o. Szymanowo 12,8
6069 CMJ Frąckowiak S.J. Plewiska 12,8
6071 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Libra J.Skoczylas T.Skoczylas sp.j. Bielsko-Biała 12,7
6070 Silesia Music Center Sp. z o.o. Kęty 12,7
6072 Gols Plus Sp. z o.o. Poznań 12,7
6073 Arpi Jarosław Dłuski S.J. Łódź 12,7
6074 Korina Sp. z o.o. Pogórze 12,7
6075 HBT Roltrac Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 12,7
6076 Kablotech Sp. z o.o. S.K. Legnica 12,7
6077 Ecotone – Goc, Iliszko, Meissner sp.j. Sopot 12,7
6078 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Euro-Gaz Łój, Wierzbicka, Nawrot, Wierzbicki – sp.j. Zgórsko 12,7
6079 B&R Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Poznań 12,7
6080 Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny, Anna Skotny Wrocław 12,7
6081 Firma Handlowo-Usługowa Mag Marcin Kierszniok i Wspólnicy sp.j. Radzionków 12,7
6082 Technika Podwodna Sp. z o.o. Warszawa 12,7
6083 Claro Red Sp. z o.o. Tulce 12,7
6084 WO KAR MYŚLIWSKA sp. z o.o. Kraków 12,7
6085 Alistan-Agro Sp. z o.o. Warszawa 12,7
6086 Agropol Sp. z o.o. PHU Baborów 12,7
6087 Einstal East Sp. z o.o. Mikołów 12,7
6088 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System Ł.Wnuk, A.Kuźnik sp.j. Mszana 12,7
6089 Coniveo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12,7
6090 Jar – Tom Tomasz Laskowski, Jarosław Petecki sp.j. Świdnica 12,7
6091 TCP Tecnocenter Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 12,7
6092 Bean Sp. z o.o. Radomsko 12,7
6093 Continental Trade Sp. z o.o. Warszawa 12,7
6094 AM Medical Services Sp. z o.o. Warszawa 12,7
6095 Timber Project Sp. z o.o. Warszawa 12,7
6096 Jurgen Armack Sp. z o.o. Piła 12,7
6097 Eszelon Sp. z o.o. Budy Głogowskie 12,7
6098 Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi Łódź 12,6
6099 Arkada Łukaszewicz sp.j. Białystok 12,6
6100 Drpharma Sp. z o.o. Gdynia 12,6
6101 Nowatermia Nowak sp.k. Włocławek 12,6
6102 MAG-TRANS Sp. z o.o. S.K.A. Rypin 12,6
6103 Top-Gym Sp. z o.o. sp.k. Siechnice 12,6
6104 Propharma Sp. z o.o. Warszawa 12,6
6105 Reja Sp. z o.o. Warszawa 12,6
6106 Fastina Sp. z o.o. Poznań 12,6
6107 Koza Underwear Sp. z o.o. Warszawa 12,6
6108 AMM Sp. z o.o. S.K. Biała Podlaska 12,6
6109 Dobry Lek Sp. z o.o. S.K. Poddębice 12,6
6110 Evergreen Sp. z o.o. Warszawa 12,6
6111 Stacje Paliw PAKS Sp. z o.o. Warszawa 12,6
6112 Swarovski Poland Sp. z o.o. Warszawa 12,6
6113 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Drewit B.W. Wąsowicz sp.j. Kraków 12,6
6114 Probev Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,6
6115 Cxg Sp. z o.o. Warszawa 12,6
6116 Agrogama Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Kuźma i Keli sp.j. Rogoźno 12,6
6117 Life Care Gl + Sp. z o.o. Gorlice 12,6
6118 Przedsiębiorstwo Handlowe Wabi-Market Beata, Jan Wawrzyńczak sp.j. Czaplinek 12,6
6119 Green Infrastruktura Sp. z o.o. Łomazy 12,6
6120 Firma Handlowa Arnika Mgr Beata Stępień sp.j. Gierlachów 12,6
6121 Apteka Kłodzka Jolanta Rawska sp.j. Kłodzko 12,6
6122 Oleum Sp. z o.o. Cieszyn 12,6
6123 CHEMIROL PIEKARY sp. z o.o. Piekary 12,6
6124 MDP Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,5
6125 Tak Pharma Sp. z o.o. Warszawa 12,5
6126 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Technosan Sp. z o.o. Białystok 12,5
6127 Bardomed Sp. z o.o. Kraków 12,5
6128 Rajapack Sp. z o.o. Warszawa 12,5
6130 Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Grako Tadeusz Kowalski, Henryk Litwicki sp.j. Koszelew 12,5
6129 Firma Handlowa Plus Rydzewski, sp.j. Ełk 12,5
6131 Eco Dla Firm Sp. z o.o. Wrocław 12,5
6132 Ośrodek Informatyki w Bydgoszczy – Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. Bydgoszcz 12,5
6133 Ternawa Sp. z o.o. Zielona Góra 12,5
6134 RAV Sp. z o.o. Warszawa 12,5
6136 Polcarbotrans Sp. z o.o. Kobylany 12,5
6135 WIERTECH sp. z o.o. Rzeszów 12,5
6137 Mastermet Sp. z o.o. Wrocław 12,5
6138 Scapol Sp. z o.o. Częstochowa 12,5
6139 Silevia Sp. z o.o. Długołęka 12,5
6140 FUNDACJA MIEJ SERCE Rybnik 12,5
6141 Refeel Sp. z o.o. Wólka Kosowska 12,5
6142 Trendtrade 2 Sp. z o.o. Częstochowa 12,5
6143 Tossa Sp. z o.o. Działdowo 12,5
6144 SZAR S.A. Częstochowa 12,5
6145 TCN Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Poznań 12,5
6146 Rampex K.Termin, T.Termin sp.j. Tychy 12,5
6147 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biss Grażyna Zachoszcz, Mirosław Zachoszcz sp.j. Połczyn-Zdrój 12,5
6148 MARS-TDLM Sp. z o.o. S.K. Wojnarowa 12,5
6149 Ige Sp. z o.o. Pieszyce 12,5
6150 El-Max Sp. z o.o. Wałbrzych 12,5
6151 Nanochemie Sp. z o.o. S.K. Kraków 12,5
6152 Duet Kwidzyn K. Filarski, M. Anaczkowski, M. Rygielska, U. Rygielska sp.j. Rozpędziny 12,5
6153 Agro Centrum M.Maćkowiak, D.Holka sp.j. Krężoły 12,5
6154 Bezokularow.pl S.A. Gniezno 12,5
6155 Sanmet Sp. z o.o. S.K. Łomża 12,5
6156 Społem Słubice Sp. z o.o. Słubice 12,5
6157 Kendrolab Sp. z o.o. Warszawa 12,5
6158 WEGA PROJEKT sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 12,5
6159 Przedsiębiorstwo Handlowe Agrochemik Kazimierz Cholewski, Elżbieta Cholewska sp.j. Pułtusk 12,4
6160 Gobi – Gorczyński i Wspólnicy sp.j. Wyszków 12,4
6161 Bwk Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 12,4
6162 Jb Sp. z o.o. Warszawa 12,4
6163 Bratek Bis Sp. z o.o. Łódź 12,4
6164 Chemsol Sp. z o.o. Bydgoszcz 12,4
6165 Firma Handlowa – Grażyna i Sławomir Zgubińscy sp.j. Lębork 12,4
6166 Edi Company Sp. z o.o. sp.k. Wólka Kosowska 12,4
6167 Beskidzka Sp. z o.o. Lublin 12,4
6168 Bag Polska Sp. z o.o. Krzemieniewo 12,4
6169 Smart Direction Sp. z o.o. Wrocław 12,4
6170 Abditus Sp. z o.o. Wrocław 12,4
6171 Chem Trading Sp. z o.o. Warszawa 12,4
6172 Modrzewscy sp.j. Lublin 12,4
6173 Raan Lighting Solutions Sp. z o.o. Toruń 12,4
6174 Apteka Floriańska Sp. z o.o. Chorzów 12,4
6175 Fitness Authority Sp. z o.o. Otomin 12,4
6176 Vapro sp.j.- Waldemar Prończyk Białystok 12,4
6177 Galicja II St.Tkaczyk, J.Pelc, A.Sidor sp.j. Leżajsk 12,4
6178 Malaya Sp. z o.o. Racibórz 12,4
6179 Scubatech Sp. z o.o. Mierzyn 12,4
6180 Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j. Katowice 12,4
6181 Kation Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12,3
6182 Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław – sp.j. Nowy Sącz 12,3
6183 IGA Sp. z o.o. Warszawa 12,3
6184 Naster MS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,3
6185 Detal Podlasie Sp. z o.o. Białystok 12,3
6186 Staport Przedsiębiorstwo Przedstawicielskie Sp. z o.o. Warszawa 12,3
6187 Tempur Sealy Polska Sp. z o.o. Wrocław 12,3
6188 Marcinkowscy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,3
6189 Libra Plus Sp. z o.o. Ząbki 12,3
6190 Snop Sp. z o.o. Goleniów 12,3
6191 Aglomer Sp. z o.o. Toruń 12,3
6192 Metalpol Sowa sp.j. Mielec 12,3
6193 Przesiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DIMEX Sp. z o.o. Katowice 12,3
6194 La Franco-Polonaise D’Import-Export Sp. z o.o. Kębłowo 12,3
6195 Art-Met Narzędzia sp.j. Angelika Bystroń, Robert Łaciok Bielsko-Biała 12,3
6196 Trans-Win Urszula Kruk, Wiesław Kruk sp.j. Mikołów 12,3
6197 SDK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 12,3
6198 Interpharma Sp. z o.o. Gliwice 12,3
6199 Kupczyk sp.j. Kraków 12,3
6200 Tayama Sp. z o.o. S.K. Katowice 12,3
6201 Operator Sp. z o.o. Białystok 12,3
6202 Hawana Sp. z o.o. Nisko 12,3
6203 Evolution Brand Sp. z o.o. S.K. Zabrze 12,3
6204 Slavitech Sp. z o.o. Warszawa 12,3
6205 Kme Sp. z o.o. Bogucin 12,3
6206 Meblux Bogdan sp.j. Łomża 12,3
6207 SZAFRAN sp. z o.o. Świdwin 12,3
6208 SANIT-POL GRUPA SBS S.J. HURTOWNIA ARMATURY SANITARNEJ I TECHNIKI GRZEWCZEJ Szprotawa 12,3
6210 DS Food Poland Sp. z o.o. Łódź 12,3
6209 Plantag Sp. z o.o. Żmigród 12,3
6211 Witaminka Sp. z o.o. Biskupice 12,3
6212 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 12,3
6213 Specdom Budownictwo Sp. z o.o. Miedźna 12,3
6214 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Majmex Józef Maj, Beata Maj sp.j. Częstochowa 12,3
6215 G.W. & Crystal Fashion Włodzimierz Gronowalski S.J. Łódź 12,3
6216 Petro-Tank sp.j. Czajczyńscy Fabianów 12,3
6217 Lamibed Electronics Sp. z o.o. Warszawa 12,2
6218 Piromax Distribution Sp. z o.o. sp.k. Blizne Łaszczyńskiego 12,2
6219 Sigma Polska Sp. z o.o. Gliwice 12,2
6220 BW Auto Produkt Sp. z o.o. Zławieś Mała 12,2
6221 Carlota Sp. z o.o. Śrem 12,2
6222 Springos Sp. z o.o. sp.k. Kłaj 12,2
6223 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Avicold sp.j. – Rychlik P.K.M.J., Rucka M. Cieszyn 12,2
6224 Zm Holding Sp. z o.o. Warszawa 12,2
6225 Dentalstore Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 12,2
6226 Olgros Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Siedlce 12,2
6227 Tomex sp.j., Tomasz Halama, Wojciech Halama Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Bielsko-Biała 12,2
6228 EPA SYSTEMY SPÓŁKA Z O.O. Szczecin 12,2
6229 ALVEUS Sp. z o.o. Lesznowola 12,2
6230 Sportkonsulting Sp. z o.o. Kraków 12,2
6231 BE DRY Sp. z o.o. Świerkocin 12,2
6232 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 12,2
6233 Metalbud Kraków Sp. z o.o. S.K. Kraków 12,2
6234 Apteka Pod Św.Franciszkiem Sp. z o.o. Kraków 12,2
6235 Mag 45 Sp. z o.o. Piła 12,2
6236 Interelcom Sp. z o.o. Wrocław 12,2
6237 Kz9 Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 12,2
6238 Desotec Polska Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
6239 Szunke Sp. z o.o. Szczecin 12,2
6240 CHEM TRADE CENTER Sp. z o.o. – S.K. Lublin 12,2
6241 Sisa Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 12,2
6242 Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp.j. Łódź 12,2
6243 Apteki – Anna Kalisoras Sp. z o.o. Poniec 12,1
6244 Apteka Nowa M.Plewa, K.Radecki sp.j. Rejowiec Fabryczny 12,1
6245 Fart sp.j. Sławomir Kotyński, Jarosław Laskowski Białystok 12,1
6246 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV sp.k. Warszawa 12,1
6247 Lubmedical Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 12,1
6248 Vipservice Sp. z o.o. Ząbki 12,1
6249 Test-Therm Sp. z o.o. Kraków 12,1
6250 GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12,1
6251 Fast Poland Sp. z o.o. Puchały 12,1
6252 Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. Warszawa 12,1
6253 Rst Sp. z o.o. Białystok 12,1
6254 Chatwee Sp. z o.o. Sompolno 12,1
6255 DEVYMED Sp. z o.o. Warszawa 12,1
6256 Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o. Czersk 12,1
6257 Agromet-Motoimport Sp. z o.o. Warszawa 12,1
6258 Kolex-Gizowska & Szmyt sp.j. Warszawa 12,1
6259 Talem Sp. z o.o. Świecie 12,1
6260 Spa Land Sp. z o.o. Warszawa 12,1
6261 Quersus Sp. z o.o. Podrzecze 12,1
6262 Media Press Sp. z o.o. Warszawa 12,1
6263 Proelmed Sp. z o.o. Przeds. Usług Medycznych Łaziska Górne 12,1
6264 Folpol-Skrobacz sp.j. Krzemienica 12,1
6265 Vitalis Cabak sp.j. Katowice 12,1
6266 Melba Przynoga Dariusz, Przynoga Elżbieta sp.j. Stęszew 12,1
6267 MT Power Sp. z o.o. Pianowo 12,1
6268 Gambella Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12,1
6269 Expressmed Sp. z o.o. S.K. Jawor 12,1
6270 Betkom Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 12,1
6271 K.A.R. Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12,1
6272 Clarumled Sp. z o.o. Poznań 12
6273 Softlist Sp. z o.o. Warszawa 12
6274 Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. Tajęcina 12
6275 Viega Sp. z o.o. Warszawa 12
6276 Biuro Handlowe Karcz Sp. z o.o. Andrychów 12
6277 Bbk Plus Sp. z o.o. S.K. Szamotuły 12
6278 GLOSEL Sp. z o.o. S.K. Białystok 12
6279 Rombor Sp. z o.o. Częstochowa 12
6280 Kamsoft Warmia Sp. z o.o. Olsztyn 12
6281 Vetlines Sp. z o.o. S.K. Janikowo 12
6282 SENETIC S.A. Katowice 12
6283 Tristar Technology Sp. z o.o. Gdańsk 12
6284 Prestige Sp. z o.o. Koszalin 12
6285 Spinex Spinkiewicz sp.j. Warszawa 12
6286 Lindstrom Sp. z o.o. Warszawa 12
6287 Apteka Pogodna R.Lewandowska-Wetoszka, J.Wetoszka-Puchalska sp.j. Szczecin 12
6288 Zizako Sp. z o.o. Kraków 12
6289 Technotools Sp. z o.o. S.K. Długołęka 12
6290 Stacje Paliw Haczykowscy sp.j. Łowicz 12
6291 Printing Polska Sp. z o.o. Szczecin 12
6292 K.B.-Plast Kałoska Bogusława Sp. z o.o. Otwock 11,9
6293 Czwórka Dąbrowska,Otomańska,Prusisz sp.j. Dobroń 11,9
6294 Bto Sp. z o.o. Łódź 11,9
6295 Higiena Serwis Katarzyna Pietrzyk Bilewicz sp. j. Warszawa 11,9
6296 PH CONKRET Sp. z o.o. Biała Podlaska 11,9
6297 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Remix Remigiusz Kula Świerklany 11,9
6298 Osaa Sp. z o.o. Bydgoszcz 11,9
6299 Smartoys Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,9
6300 Hanzaway Sp. z o.o. Milanówek 11,9
6301 Playmobil Polska Sp. z o.o. Poznań 11,9
6302 Data Professional Sp. z o.o. sp.k. Wieliczka 11,9
6303 Ga-Ma Gaz Sp. z o.o. Rybnik 11,9
6304 Nika Sp. z o.o. Kielce 11,9
6305 Erca Poland Specialty Chemicals Sp. z o.o. Warszawa 11,9
6306 Petra Technologie Sp. z o.o. S.K. Kraków 11,9
6307 Optic Invest Sp. z o.o. W Organizacji Ken S.K. Warszawa 11,9
6308 Św. Kosmy i Damiana Sp. z o.o. Wrocław 11,9
6309 PHU SEPIX S.J. Stanisław, Daniela Sekuła Słupsk 11,9
6310 ITAN Sp. z o.o. Włocławek 11,9
6311 Quartet Maria Gmurowska i Amanda Gmurowska sp.j. Pniewy 11,9
6312 Personal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,9
6313 Jazal Sp. z o.o. Małopole 11,9
6314 Artykuły Przemysłowe Paweł Kulak, Piotr Kulak sp.j. Chodzież 11,9
6315 Baucom Trade & Services Sp. z o.o. Poznań 11,9
6316 Bauservice Sp. z o.o. Warszawa 11,9
6317 Abisal Sp. z o.o. Bytom 11,9
6318 Arte Sp. z o.o. Częstochowa 11,9
6319 ALMA MEDIZIN ORTHOPADIE TECHNIK sp. z o.o. Kraków 11,9
6320 Centrum Handlowo – Usługowe Mesp Januszewski, Januszewska sp.j. Grajewo 11,9
6321 F.P.H.U. Arpi Sp. z o.o. S.K. Gorlice 11,9
6322 Cs Kompozyty Sp. z o.o. Szczecin 11,9
6323 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pas Sp. z o.o. Rybnik 11,9
6324 Fairbox Sp. z o.o. Poznań 11,9
6325 Memtech Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,9
6326 Firma Handlowo-Usługowa Elita Bartoszewski sp.j. Bartoszyce 11,9
6327 Adprime Sp. z o.o. Warszawa 11,8
6328 Protekta Sp. z o.o. Warszawa 11,8
6329 Internetowe Centrum Dystrybucji Sp. z o.o. Sopot 11,8
6330 Grand Sp. z o.o. Gdynia 11,8
6331 Apteka Dla Zdrowia R. Błoch S.J. Łódź 11,8
6332 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Mińsku Mazowieckim Mińsk Mazowiecki 11,8
6333 Topfarm A.Rydz sp.j. Łódź 11,8
6334 Specjalistyczne Sklepy Medyczne i Punkty Ortopedyczne Ulmed Sp. z o.o. Legnica 11,8
6335 Albox Sp. z o.o. Gliwice 11,8
6336 Gut Media Sp. z o.o. Szczecin 11,8
6337 K. i P. Kuryłek sp.j. Zielonki-Parcela 11,8
6338 Społem Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu Poznań 11,8
6339 Rodax Sp. z o.o. Włocławek 11,8
6340 Lubiana – Hurt Sp. z o.o. Łubiana 11,8
6341 Anmar Plus Sp. z o.o. S.K. Gorlice 11,8
6342 Grupa Aptek Promocyjnych Sp. z o.o. Michałowice 11,8
6343 Łopuszańska Nieruchomości S.A. Warszawa 11,8
6344 Solis Polska Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 11,8
6345 Amado Group Sp. z o.o. Warszawa 11,8
6346 Marwos M.Woś sp.j. Łańcut 11,8
6347 Dnk Sp. z o.o. S.K. Komorniki 11,8
6348 Kołobrzegdis Sp. z o.o. Poznań 11,8
6349 Kornix Forest Sp. z o.o. Wejherowo 11,8
6350 Marko Stefan Markiewicz sp.j. Wrocław 11,8
6351 Jotec Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,8
6352 Elektrotechnika Mors Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej Gdynia 11,8
6353 Przedsiębiorstwo Handlowe Indrax , K.Wszołek, K.Lasoń, sp.j. Zabrze 11,8
6354 Rad-Pol Sp. z o.o. Pruszków 11,8
6355 OTTENSTEN POLSKA Sp. z o.o. Stargard 11,8
6356 Salonik Prasowy Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 11,7
6357 Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o. Zakopane 11,7
6358 Draco Sp. z o.o. Rzeszów 11,7
6359 JAWEX Małgorzata Kempińska S.J. Kielce 11,7
6360 Biogenet Sp. z o.o. Józefów 11,7
6361 Madir Sp. z o.o. Trzebinia 11,7
6362 Spółdzielnia Hale Banacha Warszawa 11,7
6363 Dorotea Sp. z o.o. Kutno 11,7
6364 Group – On – Vet Sp. z o.o. Ludwinów 11,7
6365 Givaudan Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,7
6366 Enarpol Sp. z o.o. Kraków 11,7
6367 Arlena Sp. z o.o. sp.k. Ługi 11,7
6368 Baltic Steel Poland Sp. z o.o. Gdynia 11,7
6369 PHU MONMAR MARIUSZ BŁACH Tychy 11,7
6370 World Pharm Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 11,7
6371 HERMES sp. z o.o. Warszawa 11,7
6372 Arkadia Sp. z o. o. Zielona Góra 11,7
6373 Eco Save Group Sp. z o.o. Wiskitki 11,7
6374 Kuźnica Market Sp. z o.o. Kraków 11,7
6375 Senoma Sp. z o.o. Katowice 11,7
6376 Max-Fliz Home Sp. z o.o. S.K. Kraków 11,7
6377 Tok – Gaz sp. z o.o. Rząśnia 11,7
6378 Torimex-Chemicals Ltd Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 11,7
6379 Ran-Synchron Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 11,7
6380 Tres Sp. z o.o. Opole 11,7
6381 7FIT S.A. Wrocław 11,7
6382 Davide Lifestyle Sp. z o.o. Warszawa 11,7
6383 Eljor Sp. z o.o. Lubin 11,6
6384 Rolbud Sp. z o.o. Szumowo 11,6
6385 Centech Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
6386 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 11,6
6387 Mtm Europe Sp. z o.o. Łańcut 11,6
6388 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pro-Bike P.Omieciński, J. Przybysz sp.j. w likwidacji Jelenia Góra 11,6
6389 LM Line Sp. z o.o. Szczecin 11,6
6390 Marbo B i M Denert sp.j. Kalinowo 11,6
6391 Ce Sp. z o.o. Lubliniec 11,6
6392 Perfect Salon Sp. z o.o. Warszawa 11,6
6393 Łomżyński Klaster Energetyczny Sp. z o.o. Łomża 11,6
6394 Strapmet – Sp. z o.o. Świebodzice 11,6
6395 Mifarma Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,6
6396 Handel Materiałami Sypkimi i Opałowymi S.J. Agnieszka Golonka Mysłowice 11,6
6397 Urshel International Polska Sp. z o.o. Moczydłów 11,6
6398 U Młynarza Sp. z o.o. Gołubie 11,6
6399 Kołderka Sp. z o.o. Konin 11,6
6400 Voltaic Logistic Sp. z o.o. Głogów 11,6
6402 Exc Mobile Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,6
6401 Scitum Sp. z o.o. Piaseczno 11,6
6403 Remex Sp. z o.o. Tychy 11,6
6404 Elmex Wojciech Kozicki, Krzysztof Kałudziński Sp.J. Olsztyn 11,6
6405 Begral Sp. z o.o. Kraków 11,6
6406 SAR S.J. Bytom 11,6
6407 MTM Sp. z o.o. Sp.K. Włocławek 11,6
6408 Darmann Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 11,6
6409 AMIS 2 Sp. z o.o. Warszawa 11,5
6410 Firma Handlowa Sporting Andrzej Gołdyn sp.j. Leszno 11,5
6411 Atut Sp. z o.o. Lublin 11,5
6412 M. T. M. Handel, Usługi Małgorzata Bałkowiec, Ryszard Bałkowiec sp.j. Sokołów Podlaski 11,5
6413 Syno Sp. z o.o. Szczodre 11,5
6414 HERMES PALIWA sp. z o.o. Płońsk 11,5
6415 Kkm Polska Sp. z o.o. sp.k. Bełchatów 11,5
6416 Cer-Point Sp. z o.o. Wrocław 11,5
6417 Centrala Zbytu Węgla Węglozbyt S.A. Katowice 11,5
6418 APW Global Sp. z o.o. S.K. Brwinów 11,5
6419 Amar Sp. z o.o. Świdwin 11,5
6420 Dawimax Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
6421 Przedsiębiorstwo Racjonalizacji Użytkowania Paliw i Energii Energosystem Sp. z o.o. Katowice 11,5
6422 Stanbud Sp. z o.o. Warszawa 11,5
6423 Energy Partners Sp. z o.o. Zakrzewo 11,5
6424 Wiesiołek Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 11,5
6425 Ikol System Sp. z o.o. Warszawa 11,5
6426 Troy-Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 11,5
6427 Food Machines Sp. z o.o. Ustanów 11,4
6428 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Dragon Sp. z o.o. Pruszków 11,4
6429 Hurtownia Tężnia III Lucyna Kończak Radosław Kończak sp.j. Ciechocinek 11,4
6430 Arcoff Tomasz Rakowski Spółka Komandytowa Goleszów 11,4
6431 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Otto sp.j. M. Dąbrowski, K. Krzciuk Ostrowiec Świętokrzyski 11,4
6432 PHU Biotel Sp. z o.o. Dzikowice 11,4
6433 Paged Trade Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 11,4
6434 NOVOTERM Sp. z o.o. Szczecin 11,4
6435 Tres Sp. z o.o. Szczecin 11,4
6436 EXXO Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
6437 DDM Surowce Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 11,4
6438 Agroserwis Górniaczyk Ewa, Krauze Adam, Krauze Elżbieta, Nowak Marek, Osękowski Andrzej sp.j. Nowy Tomyśl 11,4
6439 Inter Consult MD Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,4
6440 Asbis Poland Sp. z o.o. Warszawa 11,4
6441 FUEL sp. z o.o. sp.k. Lubawa 11,4
6442 Nenpo Sp. z o.o. Kazuń Polski 11,4
6443 Spotline Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 11,4
6444 Podologia.Pl Sp. z o.o. Szczecin 11,4
6445 INOSTALEX Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
6446 Coalmex Sp. z o.o. Krosno 11,4
6447 Stilex Sp. z o.o. sp.k. Palikówka 11,4
6448 Proplasma Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,4
6449 Wowbox Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 11,4
6450 Ja Invest Sp. z o.o. Bydgoszcz 11,4
6451 Mikomax Poznań Sp. z o.o. Poznań 11,4
6452 Pamex Pharmaceuticals Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 11,4
6453 Azet Hats & Caps Sp. z o.o. sp.k. Żołędowo 11,4
6454 Nordlogsys Sp. z o.o. Warszawa 11,4
6455 Novigo Films Sp. z o.o. S.K. Inowrocław 11,3
6456 Świat Dziecka Warszawa Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,3
6457 Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa Pilsko Jeleśnia 11,3
6458 Nanotech Diamond Poland Sp. z o.o. Warszawa 11,3
6459 Hurto-Stal Pędziwiatr Sp. z o.o. Rusiec 11,3
6460 M99 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,3
6461 Firma Maltom Smyk W. sp.j. Tomaszów Mazowiecki 11,3
6462 Przedsiębiorstwo Handlowe Duet Irena Tomasińska, Ewa Lubarska, Karol Tomasiński – sp.j. Słupsk 11,3
6463 Ena Went Sp. z o.o. Gdynia 11,3
6464 SMJ Sport Sp. z o.o. Warszawa 11,3
6465 Food Pack Sp. z o.o. Piaseczno 11,3
6466 Zaręba Sp. z o.o. sp.k. Jabłonna 11,3
6467 Profil-Stal Sp. z o.o. Koszalin 11,3
6468 Colombo Sp. z o.o. Białogard 11,3
6469 Ldc Dolny Śląsk Sp. z o.o. Radwanice 11,3
6470 Mark Polska Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
6471 TOP – Chem S.J. Kruszyn 11,3
6472 Jp Concord Sp. z o.o. Warszawa 11,2
6473 Rafnar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,2
6474 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Afix Pabich i Lesiak S.J. Tuszyn 11,2
6475 Dziewiąta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 11,2
6476 Polimal sp.j. A.Sanetra, J.Sanetra Czeladź 11,2
6477 Carr Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,2
6478 Npi Sp. z o.o. Szczodre 11,2
6479 Leniar International Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11,2
6480 Rolmix-Mieczysław Głuchowski, Tadeusz Kicko, Krzysztof Rumik sp.j. Łosice 11,2
6481 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,2
6482 Bmg Sp. z o.o. Gdynia 11,2
6483 Toreon Sp. z o.o. Bartoszyce 11,2
6484 MARKET 2 JTR sp. z o.o. sp.k. Łodygowice 11,2
6485 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Rolchem Alojzy Lesiak, Brunon Nowok sp.j. Ćwiklice 11,2
6486 Kerbl East Sp. z o.o. Wola Rasztowska 11,2
6487 MPS Finance 2 Sp. z o.o. Doble S.K. Puszczykowo 11,2
6488 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Globaldex Jadwiga Sikorska i Wojciech Kamiński sp.j. Maszewo Duże 11,2
6489 Jureko S.A. w upadłości Zielona Góra 11,2
6490 Katarzyna Prus, Grzegorz Prus sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Wolpres Radom 11,2
6491 Codeo Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 11,2
6492 Infosfera Sp. z o.o. Wrocław 11,2
6493 Yong Li Sp. z o.o. Czersk 11,2
6494 Everun Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,2
6495 Instalnet Szabat, Rydzewski sp.j. Kraśnik 11,2
6496 Voice Sp. z o.o. Cieszyn 11,2
6497 Esysco Sp. z o.o. Poznań 11,2
6498 Unipanels Sp. z o.o. Poznań 11,2
6499 Apm Polskie Śruby Piotr Drózd sp.j. Radom 11,2
6500 Smeg Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,2
6501 Ama Trading Company Małgorzata Jabłońska-Nowak sp. j. Dziekanów Leśny 11,2
6502 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Elbitech Sp. z o.o. Inowrocław 11,2
6503 Docu – System Sp. z o.o. Warszawa 11,2
6504 Nwk Invest Sp. z o.o. Jachranka 11,2
6505 Gas Consulting Sp. z o.o. Kraków 11,2
6506 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Vento J. Kucharski, A. Machnik I Spółka, sp.j. Kraków 11,2
6507 Lovato Electric Sp. z o.o. Błonie 11,2
6508 Begreener Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,2
6509 Meble Best Sp. z o.o. Czerwonak 11,2
6510 Impacta Sp. z o.o. Katowice 11,2
6511 Jk Box Sp. z o.o. Cieszyn 11,1
6512 Pozmebel Mateusz Gawroński sp.j. Poznań 11,1
6513 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 11,1
6514 Internet Services Corporation Of Poland Sp. z o.o. Warszawa 11,1
6515 MHK Sp. z o.o. Kątne 11,1
6516 Tubi System Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 11,1
6517 Ackerman S.A. Warszawa 11,1
6518 Baril Coatings Polska Ttk Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 11,1
6519 Sunday Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,1
6520 Global AGD RTV Sp. z o.o. Jarosław 11,1
6521 Gesso Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
6522 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe M&R Szczyrek i Wspólnicy sp.j. Kielce 11,1
6523 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,1
6524 Ita Trade Sp. z o.o. Katowice 11,1
6525 Inees Polska Sp. z o.o. Augustów 11,1
6526 Time For Wax Sp. z o.o. Warszawa 11,1
6527 Infinity Fund Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,1
6528 Mirage sp.j. Halina i Ryszard Kasprzyk Kraków 11,1
6529 PHU Zak Zdzisław Kuszewski sp.j. Warszawa 11,1
6530 CEMAROL Sp. z o.o. Kobylnica 11,1
6531 Edmar Marzena i Edward Dziurzyńscy sp.j. Pobiednik Wielki 11,1
6532 G-Tech Sp. z o.o. Radom 11,1
6533 Metal-Pack Sp. z o.o. Kraków 11,1
6534 Lafaktoria Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,1
6535 Agro – Hurt Żołyński, Smoliński sp.j. Warszawa 11,1
6536 Akcesoria Dla Sitodruku Ara Sp. z o.o. Trąbki 11
6537 Handel Opałem i Paliwami Tadeusz,Wojciech i Grzegorz Mierzwińscy sp.j. Wysokie Mazowieckie 11
6538 Ppe Poland Sp. z o.o. Świętochłowice 11
6539 KOBO Sp. z o.o. Kolbuszowa 11
6540 Present24 S.A. Warszawa 11
6541 PPHU PALE PAWEŁ PUŁAWSKI LUCYNA STĘPIEŃ PUŁAWSKA sp. j. Łódź 11
6542 Same Dobre Apteki Apteka Centrum Sp. z o.o. Chełm 11
6543 Firma Handlowa Masz Stanisława Ważna Sp.J. Rzeszów 11
6544 Leifheit Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
6545 Kom-Eco Sp. z o.o. Kruszewnia 11
6546 Wipol Sp. z o.o. Włocławek 11
6547 Intermal-Opakowania sp.j. Marcin Malewski, Ewelina Malewska Sosnowiec 11
6548 Biofarm – Hurt Sp. z o.o. Poznań 11
6549 Eris Partner Warszawa Sp. z o.o. Zakręt 11
6550 A – Z BIJ Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 11
6551 Rolleri Polska Sp. z o.o. S.K. Chorzów 11
6553 Sportech Sp. z o.o. Poznań 11
6552 M. Pawlak Capital Sp. z o.o. Warszawa 11
6554 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań II Spółka Komandytowa Warszawa 11
6555 It Technology Poland Sp. z o.o. Rymanów 11
6556 SCHELL INDUSTRIES POLSKA Sp. z o.o. Rzepin 11
6557 Fram sp.j. Edward Nowak Mikołów 11
6558 A. Stodolak J. Klon MAGNETO Sp.J. Czyżowice 11
6559 Scrol Sp. z o.o. Gdynia 11
6560 Keratronik Sp. z o.o. Warszawa 11
6561 Tusnovics Instruments Sp. z o.o. Kraków 11
6562 Officenter Sp. z o.o. sp.k. Toruń 11
6563 Bryloownia Sp. z o.o. sp.k. Katowice 11
6564 Gedeon Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
6565 Eta Industry Sp. z o.o. S.K. Stare Skoszewy 11
6566 Advisor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 11
6567 XT Tools Sp. z o.o. Siepraw 11
6568 Indoor Group Ltd Sp. z o.o. Kamień Duży 11
6569 Artel Czarniecki sp.j. Szówsko 11
6570 Tele Magic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
6571 Maurisse Sp. z o.o. Gdynia 11
6572 Jaworscy sp.j. Niemce 11
6573 Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Tomex Jerzy Majewski, Ryszard Skwarski, Zbigniew Mateja sp.j. Tomaszów Lubelski 10,9
6574 Ideapack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 10,9
6575 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Drim Wacław Drwięga sp.j. Sanok 10,9
6576 Holmar Sp. z o.o. sp.k. Czarna Wieś 10,9
6577 ALTAIR EAST sp. z o.o. Wrocław 10,9
6578 TRUST-TRADE Sp. z o.o. Zielona Góra 10,9
6579 Exact Group Sp. z o.o. Kraków 10,9
6580 Kkmt Sp. z o.o. Sosnowiec 10,9
6581 Pw Gasko E.Skowron, L.Gajek sp.j. Bolechowice 10,9
6582 Firma Margo Jerzy Lubarski, Filip Lubarski, Konrad Lubarski sp.j. Niepołomice 10,9
6583 Pama Trading Sp. z o.o. w likwidacji Poznań 10,9
6584 Synventive Molding Solutions S.R.O. – Sp. z o.o. Oddział w Polsce Bydgoszcz 10,9
6585 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Jamax sp.j. Jarosław Cieluch Marek Dzidek Tadeusz Jaworski Kraków 10,9
6586 Rent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
6587 LIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,9
6588 Dobra Apteka Sp. z o.o. Centrumtanich Leków sp.k. Koniecpol 10,9
6589 Centrum Choma sp.j. Sokołów Podlaski 10,9
6590 IQ Recycling Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 10,9
6591 Flstech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 10,9
6592 Chenczke Energy Sp. z o.o. Łaszków 10,9
6593 Syntezis Sp. z o.o. Chorzów 10,9
6594 Markus-Jaso Sp. z o.o. Marki 10,9
6595 Polgabo – Invest Sp. z o.o. Warszawa 10,9
6596 Bikeland Sp. z o.o. S.K. Lubiejew 10,9
6597 Al Pari – Piotr Ostrowski, Elżbieta Pieprzycka – sp.j. Poznań 10,9
6598 Polskie Maszyny Górnicze S.A. Katowice 10,8
6599 Farmacja Polska Apteki Główne Sp. z o.o. Warszawa 10,8
6600 Grifols Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,8
6601 Valoris Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10,8
6602 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe MIX Urszula i Zdzisław Broda sp.j. Żory 10,8
6603 Margaz J.P.Marchelewicz sp.j. Węgrów 10,8
6604 Instalsan E.M.Kalisz sp.j. Warszawa 10,8
6605 PUH Fino Sp. z o.o. Chełm 10,8
6606 Max Plus M. Kulikowski sp.j. Krapkowice 10,8
6607 Fox Sp. z o.o. Warszawa 10,8
6608 PE – ES ZHS Sp. z o.o. Puławy 10,8
6609 Lavina – Sp. z o.o. Warszawa 10,8
6610 Sharda Europe Sp. z o.o. Pabianice 10,8
6611 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Rolmasz Sp. z o.o. Słupsk 10,8
6612 Mefa Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 10,8
6613 HH POLAND S.A. Gliwice 10,8
6614 Dotkom Sp. z o.o. Tychy 10,8
6615 Calamo Sp. z o.o. Ryki 10,8
6616 Nebraska Sp. z o.o. Wieliczka 10,8
6617 ABE IPS sp. z o.o. Warszawa 10,8
6618 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Wis sp.j. Zaczkowski Władysław, Zaczkowski Stanisław Sochaczew 10,8
6619 Haver & Boecker Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 10,8
6620 Sonova Audiological Care Polska Sp. z o.o. Łódź 10,8
6621 Medmarket International Sp. z o.o. Warszawa 10,8
6622 Palarnie.Pl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10,8
6623 J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marko sp.j. Wodzisław Śląski 10,8
6624 Ziemia Obiecana Jami Sp. z o.o. Łódź 10,8
6625 P.H.U. Kora F. i R. Kołodziejczyk, P.Ratajczak sp.j. Czarnków 10,8
6626 Astro – System Sp. z o.o. Wrocław 10,8
6627 Ludatec Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bydgoszcz 10,8
6628 Apteka Vita Urszula Gzel-Samson Marek Samson sp.j. Przedbórz 10,8
6629 Społem Jasło Sp. z o.o. Jasło 10,8
6630 Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp.j. Gniezno 10,8
6631 Ventis Sp. z o.o. S.K. Pajęczno 10,7
6632 Massmedica S.A. Warszawa 10,7
6633 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Koninie w likwidacji Konin 10,7
6634 Pf Electronic Sp. z o.o. Gliwice 10,7
6635 Gravizz Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10,7
6636 Biurimex Sp. z o.o. Leszno 10,7
6637 Bober-Pharm Sp. z o.o. Łopuszno 10,7
6638 ZUHIP Sp. z o.o. Olszówka 10,7
6639 Port 24 Sp. z o.o. Zielona Góra 10,7
6640 Dermo24 Anna Strączek-Bąk, Przemysław Bąk sp.j. Zabierzów 10,7
6641 Belamed Sp. z o.o. Katowice 10,7
6642 Apteka Św.Barbary Matera i Matera sp.j. Knurów 10,7
6643 Domhar Sp. z o.o. Konin 10,7
6644 Maszt Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 10,7
6645 Euromak sp.j. B.Jurek, M.Słowik i Spółka Makowisko 10,7
6646 Favet Sp. z o.o. Morąg 10,7
6647 Europell Group Sp. z o.o. Gdańsk 10,7
6648 Euro – Tech Plus Sp. z o.o. Paszowice 10,7
6649 K2 Group Sp. z o.o. Olsztyn 10,7
6650 Twoja Apteka Ewa Czopek i Wspólnicy sp.j. Kalwaria Zebrzydowska 10,7
6651 Tomex S.J. Ciechanowiec 10,7
6652 Malavi Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10,7
6653 Azet – Załęcka Anna, Załęcki Andrzej sp.j. Zamość 10,7
6654 Selectshop Sp. z o.o. Rzeszów 10,7
6655 Tiz-Implements Sp. z o.o. Warszawa 10,7
6656 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo – Usługowe Marlex sp.j. Janowski Waldemar Janowska Marlena Janikowo 10,7
6657 Szkopek – Radosław i Grzegorz Szkopek sp.j. Odolanów 10,7
6658 Fultom Sp. z o.o. Oborniki 10,7
6659 Zając Sp. z o.o. Pępowo 10,7
6660 Timex-Pol Phu- sp.j. Andrychów 10,7
6661 Propet Recycling Podlaski Tomczak sp.j. Rawicz 10,7
6662 Ruibang Sp. z o.o. Wólka Kosowska 10,7
6663 Luxrad Polska Mazur i Wspólnicy sp.j. Pruszków 10,7
6664 Stołeczne Centrum Recyklingu Sp. z o.o. Konotopa 10,7
6665 Zuteh Rail S.A. Solec Kujawski 10,7
6666 Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Samopomoc Warszawa 10,7
6667 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Stal-Heg Sp. z o.o. Eksport – Import Stalowa Wola 10,7
6668 Krajowa Izba Gospodarcza Przemysłu Spożywczego i Opakowań Warszawa 10,7
6669 Veritas (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 10,7
6670 Vita Farm II Sp. z o.o. Katowice 10,7
6671 Kl Invest Sp. z o.o. Warszawa 10,7
6672 Altom TK Instalacje Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 10,7
6673 Grupa Zed Sp. z o.o. Zabrze 10,7
6674 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Tuchola 10,6
6675 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Konsum Robotniczy w Cieszynie Cieszyn 10,6
6676 Robi Sp. z o.o. S.K. Płońsk 10,6
6677 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Efbi Sp. z o.o. Olsztyn 10,6
6678 Apteka Jantarowa Magdalena Rosseger sp.j. Wrocław 10,6
6679 Tastepoint Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,6
6680 Przedsiębiorstwo Handlowe WPHW Sp. z o. o. w Pile Piła 10,6
6681 Kora Inwest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10,6
6682 Apteka Św.Krzyża Zbigniew Torbus sp.j. Sosnowiec 10,6
6683 Apteka Z Tradycją Fyda S.K. Bobowa 10,6
6684 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komponent sp.j. Sławomir Noszczyk, Michał Noszczyk Zabierzów 10,6
6685 Komercja Sp. z o.o. Witnica 10,6
6686 Modern-Expo S.A. Spółka Komandytowa Lublin 10,6
6687 Grupa Dynamic Sp. z o.o. sp.k. Zawiercie 10,6
6688 Rivascrap Sp. z o.o. S.K. Oława 10,6
6689 Bogdan Schulz Sp. z o.o. Wioska 10,6
6690 Nicrometal S.A. Toruń 10,6
6691 Bystronic Polska Sp. z o.o. Sokołów 10,6
6692 Olima Sp. z o.o. Oleśnica 10,6
6693 LUMIVERSO Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,6
6694 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czersku Czersk 10,6
6695 Ama Marek Prowadzisz, Antoni Wiligalski sp.j. Łubianka 10,6
6696 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budres-Sil Sp. z o.o. Rzeszów 10,6
6697 Flow Technics Sp. z o.o. Złocieniec 10,6
6698 Cortland Plus Sp. z o.o. Poznań 10,6
6699 Komak Bis D.Kołomańska, K.Kołomański sp.j. Drzewica 10,6
6700 Kosta Sp. z o.o. Inowrocław 10,6
6701 Kromi Sp. z o.o. Sulechów 10,6
6702 Fotoaparaciki Medyńscy S.J. Pabianice 10,6
6703 Z.P. Tank sp.j. Zbigniew Woś, Piotr Siuzdak Brzóza Królewska 10,6
6704 Pro Media Plus Robert Błaszczyk i Łukasz Koczerżuk S.K.A. Poznań 10,6
6705 Freezepoint Sp. z o.o. Warszawa 10,6
6706 Kryp – Met Sp. z o.o. S.K. Krypy 10,6
6707 Lawal Sp. z o.o. Warszawa 10,6
6708 Destini Group Sp. z o.o. sp.k. Złotniki 10,6
6709 Pałucki Trade Sp. z o.o. Skórzno 10,5
6710 Haupa Polska Sp. z o.o. Trzebnica 10,5
6711 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jaworski Sp. z o.o. Szpetal Górny 10,5
6712 Wojciech Makowski i Bogusław Milewski -sp.j. Olecko 10,5
6713 Stacja Paliw Krysztopik M. Krzysztopik K. sp.j. Dąbrowa Białostocka 10,5
6714 Unifood And Wine Sp. z o.o. Warszawa 10,5
6715 PH PAK-OIL Sp. z o.o. Boronów 10,5
6716 Gcl Sp. z o.o. Warszawa 10,5
6717 ASKO – TECH Sp. z o.o. Szczecin 10,5
6718 Van Leeuwen Rury Sp. z o.o. Sosnowiec 10,5
6719 Donna Sp. z o.o. Gryfino 10,5
6720 Gate Brokers Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10,5
6721 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wsp Opole Sp. z o.o. Opole 10,5
6722 Kassel Sp. z o.o. Janki 10,5
6724 Bioevolution Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10,5
6723 Canberra Packard Sp. z o.o. Warszawa 10,5
6725 K. Schroeder Polska Sp. z o.o. Nowa Kopernia 10,5
6726 Domus Adam Chromik i Wspólnicy sp.j. Czechowice-Dziedzice 10,5
6727 Migro – Tex Sp. z o.o. S.K. Pabianice 10,5
6728 Techtronic Sp. z o.o. Gdynia 10,5
6729 4 System Polska Sp. z o.o. Zielona Góra 10,5
6730 Somar Krzysztof Sołtysiak, Marek Sołtysiak sp.j. Kalisz 10,5
6731 KONPAL Sp. z o.o. Konopki 10,5
6732 Aeroplan Sp. z o.o. Swadzim 10,5
6733 Techmak Sp. z o.o. Leszno 10,5
6734 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Nowy Sącz 10,5
6735 Rudolf Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 10,5
6736 Meblobranie.Pl Sp. z o.o. Warszawa 10,5
6737 Olimpiasupersport Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 10,5
6738 Mbe Sp. z o.o. Toruń 10,5
6739 Merizon Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 10,5
6740 Gerpol Sp. z o.o. Warszawa 10,5
6741 Synflex Elektro Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 10,5
6742 Terminal Strzałkowo Sp. z o.o. Strzałkowo 10,5
6743 R&Q Sp. z o.o. Wólka Kosowska 10,5
6744 Elbah II Sp. z o.o. Bytom 10,5
6745 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sonic G.I M. Sojscy sp.j. Koziegłowy 10,4
6746 Moby.Pl Sp. z o.o. Wrocław 10,4
6747 Global Atlantic Sp. z o.o. Kielce 10,4
6748 CONTRACTUS Sp. z o.o. Warszawa 10,4
6749 Omega Śmigielscy sp.j. Łódź 10,4
6750 Matarox International S.A. Poznań 10,4
6751 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Opolu Opole 10,4
6752 Nawrot & Nawrot Smoła sp.j. Kazimierza Wielka 10,4
6753 PETROPOL S C R LIPIŃSKI T OBROŚLIŃSKI Kamionka 10,4
6754 Di-Zet Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10,4
6755 Cognex Poland Sp. z o.o. Wrocław 10,4
6756 Rober J.&J.Wojtas-sp.j. Kraków 10,4
6757 Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 10,4
6758 PRO-EXPERT Łukasz Górski S.K. Rzeszów 10,4
6759 MANKIEWICZ sp. j. Radzionków 10,4
6760 Marbet sp.j. Marek Zaremba Ireneusz Tyl Warszawa 10,4
6761 Apteka Niskie Ceny Sp. z o.o. Tarnów 10,4
6764 Croco Group Sp. z o.o. Katowice 10,4
6763 Sawa Sp. z o.o. Lubań 10,4
6762 CROCO GROUP sp. z o.o. Katowice 10,4
6765 Top-Agro Sp. z o.o. Łagów 10,4
6766 Sunnen Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,4
6767 KT Inox Sp. z o.o. Kielce 10,4
6768 Samchem Sp. z o.o. sp.k. Stary Sącz 10,4
6769 Orijana Trading Poland Sp. z o.o. Przemyśl 10,4
6770 Transpetrol Szpytma S.J. Markowa 10,4
6771 Quest Food Sp. z o.o. Kostrzyn 10,4
6772 Betomix Sp. z o.o. S.K. Lublin 10,4
6773 Papirus Czechowice Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,4
6774 Adesco Sp. z o.o. Lublin 10,4
6775 Radnar Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Poznań 10,4
6776 Tissimpex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 10,4
6777 Topvision Sp. z o.o. Kalisz 10,4
6778 Hardex Sp. z o.o. Baranowo 10,4
6779 Drogerie Polskie Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 10,4
6780 Sowex Textiles Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,3
6781 Abj-Vision Sp. z o.o. Gałków Duży 10,3
6782 METINVEST POLSKA Sp. z o.o. Katowice 10,3
6783 Nomeno Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10,3
6784 Centrum Usług Proekologicznych Sektora Naftowego Cpn Ekoserwis Sp. z o.o. Czerwieńsk 10,3
6785 Petro – Wim Sp. z o.o. Radzymin 10,3
6786 Eris Partner – Karopol Łódź Sp. z o.o. Łódź 10,3
6787 Pagmer Sp. z o.o. S.K. Rawicz 10,3
6788 Batero sp.j. Teresa, Andrzej Wenus & Bożena, Roman Horodyscy Kielce 10,3
6789 Leda Sp. z o.o. Pszczyna 10,3
6790 Interweiss Sp. z o.o. Kowalówka 10,3
6791 RAMSTUS sp. z o.o. Warszawa 10,3
6792 Wracam Do Zdrowia 5 Sp. z o.o. Czersk 10,3
6793 Fly Joy Sp. z o.o. Kozery 10,3
6794 Sens.Us Polska Sp. z o.o. Zielona Góra 10,3
6795 Intaris Sp. z o.o. Warszawa 10,3
6796 Comtel Group Sp. z o.o. S.K. Brzesko 10,3
6797 Firma Handlowa Elipsa W.Szoja, M.Świeca sp.j. Zarzecze 10,3
6798 Oventrop Sp. z o.o. Bronisze 10,3
6799 Foss Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,3
6800 PZT – ELMETOR Sp.J. D.Borońska i Wspólnik Toruń 10,3
6801 Slavi Sp. z o.o. S.K. Lędziny 10,3
6802 Anpol,Ryszard Polański, Marta Polańska sp.j. Warszawa 10,3
6803 Mitramed Paweł Wysocki, Piotr Wachaczyk sp.j. Warszawa 10,3
6804 Perceptus Sp. z o.o. Zielona Góra 10,3
6805 Straschu Elektro – Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
6806 Dorex sp.j. Piotr Chabzda Dąbrowa Górnicza 10,2
6807 ELEKTRO OMEGA S.A. Katowice 10,2
6808 Swiss Valley Sp. z o.o. Dębionek 10,2
6809 Admar sp.j. Adam Król, Marcin Król Krężnica Okrągła 10,2
6810 Maico Poland Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
6811 Corner Service Sp. z o.o. Poznań 10,2
6812 Astrum MBM Sp. z o.o. S.K. Białystok 10,2
6813 Coldteam Sp. z o.o. Gdynia 10,2
6814 ULTRA-GASTRO Jachimowski, Zawiszewski S.K. Częstochowa 10,2
6815 Bizcom Europe Sp. z o.o. Łódź 10,2
6816 Mufka Sp. z o.o. Sandomierz 10,2
6817 Sodalit-Paliwa Sp. z o.o. Siedlce 10,2
6818 Mvip Sp. z o.o. Lublin 10,2
6819 Tina M. B. Rudaś Sp.J. Siedlce 10,2
6820 Wygodne Zakupy Sp. z o.o. S.K. Murowana Goślina 10,2
6821 MEDKONSULTING sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,2
6822 Elproma Electronics Poland Sp. z o.o. Czosnów 10,2
6823 Sprzedaż Paliw Płynnych Mo & Ja Anna Mocek, Zbigniew Jagodzik sp.j. Strzyżewice 10,2
6824 Eltcrac System Sp. z o.o. Kraków 10,2
6825 Produkcyjno-Usługowe Przedsiębiorstwo Torol Sp. z o.o. Orłowo 10,2
6826 Laser Solutions Sp. z o.o. S.K.A. Katowice 10,2
6827 RTL Polska Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 10,2
6828 House4human Sp. z o.o. sp.k. Wola Koszucka-Parcele 10,2
6829 Dns Sp. z o.o. Kraków 10,2
6830 TCH Systemy Grzewcze Sp. z o.o. S.K. Płońsk 10,2
6831 Cogito Sp. z o.o. Zabrze 10,1
6832 Firma Handlowo-Usługowa R.J.Kizior Apteka w Rynku sp.j. Dębica 10,1
6833 WT Resources Sp. z o.o. Tychy 10,1
6834 Pod Skrzydłami Piotr Skopiec i Wspólnicy sp.j. Warszawa 10,1
6835 REKOP II Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,1
6836 Hutnik Sp. z o.o. Kęty 10,1
6837 Strong Steel Poland Sp. z o.o. S.K. Bytom 10,1
6838 Favi Sp. z o.o. sp.k. Krosno 10,1
6839 Skp Remico Sp. z o.o. Kalisz 10,1
6840 Ziko Sp. z o.o. Kraków 10,1
6841 Konsorcjum Ats S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński, sp.j. Radom 10,1
6842 Przedsiębiorstwo Odzieżowe Korczak Sp. z o.o. Łask 10,1
6843 Zephyr Polska Sp. z o.o. Garby 10,1
6844 Portowe Apteki Sp. z o.o. Szczecin 10,1
6845 Media Markt Polska Sp. z o.o. Lublin S.K. Warszawa 10,1
6846 Inter Global Sp. z o.o. Rybarzowice 10,1
6847 Green Steam International Sp. z o.o. Kraków 10,1
6848 Bowim – Podkarpacie Sp. z o.o. Rzeszów 10,1
6849 Electroride Sp. z o.o. Kraków 10,1
6850 Dq-Pp Sp. z o.o. Police 10,1
6851 PREDOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Warszawa 10,1
6852 Golden Trade Sp. z o.o. Piece 10,1
6853 Landotech Mobile Sp. z o.o. Kraków 10,1
6854 Centrum Promocji Gospodarczej Budexpo-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10,1
6855 Cmc – Sp. z o.o. Brzesko 10,1
6856 Amoena Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,1
6857 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 10,1
6858 KEG Service Sp. z o.o. Zielęcice 10,1
6859 Przedsiębiorstwo Handlowe Auguściak sp.j. Luboń 10,1
6860 Recycling Logo Group Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 10,1
6861 Cloud Power Sp. z o.o. Warszawa 10,1
6862 Prosan Sp. z o.o. Zamość 10,1
6863 FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J. Kraków 10,1
6864 Studio GT Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,1
6865 Dtb Sp. z o.o. Tczew 10,1


Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie gospodarcze InfoCredit oraz Dun & Bradstreet

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy