Klub

Britop Lighting Sp. z o.o. w Bierawie członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Britop Lighting Sp. z o.o. w Bierawie została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Zdobyła tytuł Gepard Biznesu 2015, bo rozwijała się bardzo dynamicznie, a jej wartość rynkowa od marca 2014 r. do marca 2015 r. wzrosła o 1251,2 proc. z 0,4 mln zł do 5,4 mln zł. Plasuje ją to w czołówce najdynamiczniejszych firm w Polsce.

Britop Lighting Sp. z o.o. w Bierawie to producent i dystrybutor oświetlenia stworzonego w oparciu o najnowsze trendy w wyposażaniu wnętrz i nowoczesne technologie.

Firmę tworzą ludzie, którzy z potężnym zaangażowaniem i pasją podchodzą do projektowania, produkcji, a także do partnerskiej i długofalowej obsługi klienta.

Z tej pasji powstają projekty gwarantujące trwały i estetyczny wygląd oświetlenia oraz najwyższą jakość, wpisującego się zarówno do nowoczesnych jak i klasycznych aranżacji wnętrz.

http://britoplighting.pl

Firma BRITOP Lighting należy do niemieckiej Grupy BRITOP INTERNATIONAL GMBH, który jest producentem oświetlenia architektonicznego, dekoracyjnego, użytkowego oraz meblowego. Firma BRITOP kreuje nowe trendy w branży oświetleniowej na bazie oświetlenia LED.