AktualnościGepardy BiznesuMocna Firma

BAZA Augustyniak i Błażek sprawdza się na trójmiejskim rynku budowlanym

Zajmuje się hurtową, jak również detaliczną sprzedażą armatury i urządzeń do wewnętrznych i zewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania (technika grzewcza), zimnej i ciepłej wody, kanalizacji oraz gazu (technika sanitarna i gazowa). Oferuje dostawy urządzeń specjalistycznych i armatury przemysłowej.

Firma BAZA Augustyniak i Błażek Sp. J. z siedzibą w Pruszczu Gdańskim istnieje na trójmiejskim rynku od 1993 roku. Sukces zawdzięcza rodzinnej atmosferze oraz doświadczeniu, które jest zdobywane i przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu jej rozwój jest wypośrodkowaniem wieloletniego doświadczenia oraz realizacji potrzeb, które niosą za sobą teraźniejszość i przyszłość. Zajmuje się hurtową, jak również detaliczną sprzedażą armatury i urządzeń do wewnętrznych i zewnętrznych instalacji centralnego ogrzewania (technika grzewcza), zimnej i ciepłej wody, kanalizacji oraz gazu (technika sanitarna i gazowa). Ponadto oferuje dostawy urządzeń specjalistycznych i armatury przemysłowej.
 Image
Zrzeszenie w grupie zakupowej umożliwia jej uzyskanie bardzo dobrych warunków zakupu produktów najwyższej jakości, co przekłada się na korzystne ceny dla jej klientów. Jako bezpośredni dystrybutor znanych polskich oraz zagranicznych producentów takich jak: Caradon, Instalprojekt, Terma, KAN, Herz, Prandelli, Sigma-Li, Pipelife, Galmet, Heiztechnik, Viessmann, Junkers, Vaillant, Beretta, Immergas, Kospel, Sanha, Grundfos, Wilo, Valvex, LFP, Danfoss, Thermaflex, Afriso, Arco, Flamco, Reflex, Koło, Geberit, Agam, Unipak, Sizer, Niczuk Metall, spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Image
Asortyment firmy jest stale powiększany o produkty mające najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i najwyższą jakość. Ciągłe wprowadzanie innowacji, sprawdzone produkty, zapewnienie wsparcia technicznego na całym etapie realizacji zamówienia  przez wykwalifikowaną kadrę firmy umożliwia zrealizowanie nawet najbardziej zaawansowanych projektów.
Image
Swoje działania BAZA Augustyniak i Błażek Sp. J. opiera na bezpośrednim kontakcie z klientem, dzięki czemu może budować solidne relacje z odbiorcami i partnerami handlowymi opierając je na uczciwości, lojalności i zrozumieniu potrzeb.
Celem firmy jest ciągłe realizowanie nowych kierunków  w branży techniki grzewczej i sanitarnej,  co umożliwi jej utrzymanie dobrej marki i wiodącej pozycji na rynku oraz pozwoli sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Image

BAZA Augustyniak i Błażek Sp. J. w Pruszczu Gdańskim została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016, IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.