Pięć tysięcy najcenniejszy firm w Polsce – Wielkich Brylantów Polskiej Gospodarki 2020

Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, prezentujemy ranking pięciu tysięcy najcenniejszy firm w Polsce – Wielkich Brylantów Polskiej Gospodarki 2020. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego, zabranych przez wywiadownie gospodarcze do września 2021 r.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez piętnaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw w Polsce.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking „Pięć tysięcy najcenniejszy firm w Polsce – Wielkich Brylantów Polskiej Gospodarki 2020”.

W pierwszej dziesiątce dominują koncerny i instytucje kontrolowane przez państwo polskie. Są też właściciele dwóch największych zagranicznych sieci handlowych – Biedronki i Lidla, którzy wykazują wielkie zyski.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Wielki Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach. Tytuł Wielki Brylant Polskiej Gospodarki 2020 przysługuje firmom, które są w rankingu „Pięć tysięcy najcenniejszy firm w Polsce 2020”.

Płatne są logo Wielki Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #wyróżnieniadlafirm #brylantpolskiejgospodarki #brilliant #businessbrilliant #najcenniejszefirmy #WielkiBrylantPolskiejGospodarki

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Pięć tysięcy najcenniejszy firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2020
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 w mln zł
1 POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A. Płock 116853
2 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 49493
3 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa 49344
4 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 44428
5 KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. Lubin 34814
6 Tauron Dystrybucja S.A. Kraków 29334
7 PGE Dystrybucja S.A. Lublin 24775
8 Lidl Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 21958
9 GRUPA LOTOS S.A. Gdańsk 21906
10 Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Konstancin-Jeziorna 21497
11 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 21138
12 P4 Sp. z o.o. Warszawa 19543
13 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Tarnów 19204
14 Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Kraków 18615
15 Mondi Świecie S.A. Świecie 18531
16 CYFROWY POLSAT S.A. Warszawa 16902
17 Bemchimmo Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 14399
18 Energa – Operator S.A. Gdańsk 13746
19 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12854
20 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Warszawa 12232
21 LASY PAŃSTWOWE DYREKCJA GENERALNA LASÓW PAŃSTWOWYCH Warszawa 12232
22 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 12218
23 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 12051
24 Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. Świerże Górne 11904
25 Pge Energia Odnawialna S.A. Warszawa 11883
26 Pern S.A. Płock 11778
27 Allegro.Pl Sp. z o.o. Poznań 11750
28 Enea S.A. Poznań 11313
29 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 11122
30 Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Warszawa 10940
31 LPP S.A. Gdańsk 10367
32 Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Jastrzębie-Zdrój 10131
33 PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Warszawa 9594
34 POLKOMTEL Sp. z o.o. Warszawa 9320
35 SYNTHOS S.A. Oświęcim 8925
36 Canpack S.A. Kraków 8765
37 ORBIS S.A. Warszawa 8758
38 Globe Trade Centre S.A. Warszawa 8626
39 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 8618
40 PKPE Holding Sp. z o.o. Warszawa 8596
41 Telewizja Polsat Sp. z o.o. Warszawa 8569
42 BP Europa SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Kraków 8434
43 Forte Sp. z o.o. sp.k. Białystok 8390
44 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 8389
45 MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o. Jasionka 8156
46 Tokai Cobex Polska Sp. z o.o. Racibórz 8087
47 Tech Service Sp. z o.o. Warszawa 8073
48 Lubelski Węgiel BOGDANKA S.A. Bogdanka 7813
49 ICN POLFA RZESZÓW S.A. Rzeszów 7580
50 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A. Puławy 7427
51 Mennica Towers GGH MT Sp. z o.o. Spółka Komandytowo -Akcyjna Warszawa 7412
52 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Mars Warszawa 7340
53 Dino Polska S.A. Krotoszyn 7317
54 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 7170
55 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 7135
56 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 6976
57 DOM Development S.A. Warszawa 6976
58 Emirates (Rządowa Spółka Handlowa) Oddział w Polsce Warszawa 6784
59 Swiss Krono Sp. z o.o. Żary 6735
60 AZ Asset S.A. Katowice 6514
61 Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Płock 6397
62 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 6367
63 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 6347
64 Asseco Poland S.A. Rzeszów 6327
65 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6268
66 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Jerzy Filipczak i Marian Zardzewiały- sp.j. Kwidzyn 6261
67 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 6238
68 Veolia Energia Polska S.A. Warszawa 6092
69 FCA Poland S.A. Bielsko-Biała 6078
70 ANWIL S.A. Włocławek 6034
71 Złote Tarasy Warsaw III S.Á R.L. S.J. Warszawa 6034
72 Terg S.A. Złotów 5963
73 ORANGE POLSKA S.A. Warszawa 5933
74 Industrial Polish Services Sp. z o.o. Szczecin 5778
75 Mann+Hummel Ft Poland Sp. z o.o. S.K. Gostyń 5770
76 GÓRNOŚLĄSKO ZAGŁĘBIOWSKA METROPOLIA Katowice 5740
77 Enea Elektrownia Połaniec S.A. Zawada 5737
78 LAFARGE Cement S.A. Małogoszcz 5724
79 NESTLE POLSKA S.A. Warszawa 5678
80 Inter – Paket Sp. z o.o. Rabowice 5603
81 Innogy Polska S.A. Warszawa 5577
82 Procter And Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa 5509
83 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 5499
84 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 5486
85 Chłodnie Gomar Sp. z o.o. Radom 5470
86 McDonald’ s Polska Sp. z o. o. Warszawa 5456
87 LG ELECTRONICS MŁAWA Sp. z o.o. Mława 5455
88 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 5379
89 Grupa Olx Sp. z o.o. Poznań 5293
90 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 5289
91 BUDIMEX S.A. Warszawa 5261
92 BorgWarner Poland Sp. z o.o. Jasionka 5199
93 AGRI PLUS Sp. z o.o. Poznań 5179
94 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5152
95 Juroszek Investments Sp. z o.o. Cieszyn 5115
96 RWE Energie Odnawialne Sp. z o.o. Szczecin 5050
97 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa 5032
98 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 4990
99 Norimp Bako Poland Sp. z o.o. Wrocław 4989
100 Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. Stalowa Wola 4865
101 SITECH Sp. z o.o. Polkowice 4843
102 TEVA Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa 4837
103 Lotos Paliwa Sp. z o.o. Gdańsk 4835
104 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 4783
105 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 4743
106 Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.J. Oświęcim 4704
107 INNOGY STOEN OPERATOR Sp. z o.o. Warszawa 4704
108 Pratt & Whitney Rzeszów S.A. Rzeszów 4694
109 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4692
110 Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Łódź 4683
111 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 4665
112 JSW Koks S.A. Zabrze 4575
113 Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 4573
114 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 4570
115 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 4543
116 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 4491
117 Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Warszawa 4312
118 Euro Net Sp. z o.o. Warszawa 4311
119 Atos Poland Global Services Sp. z o.o. Bydgoszcz 4271
120 Mars Polska Sp. z o.o. Kożuszki-Parcel 4241
121 Uniwersytet Jagielloński Kraków 4193
122 EUROCASH S.A. Komorniki 4169
123 Develia S.A. Wrocław 4152
124 CD Projekt S.A. Warszawa 4126
125 ICT POLAND Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 4089
126 Ghelamco Gp 11 Sp. z o.o. The Hub S.K.A. Warszawa 4035
127 PKP Intercity S.A. Warszawa 4012
128 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 3994
129 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. Jelenia Góra 3962
130 COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3934
131 INTER CARS S.A. Warszawa 3933
132 ADAMED PHARMA S.A. Pieńków 3930
133 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 3918
134 FAMUR S.A. Katowice 3909
135 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 3907
136 Crh Materials Polska Sp. z o.o. Warszawa 3895
137 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 3837
138 Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. Polkowice 3831
139 Benefit Systems S.A. Warszawa 3825
140 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 3815
141 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 3793
142 International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 3732
143 CORRECT – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp.k. Ociąż 3703
144 MICHELIN POLSKA S.A. Olsztyn 3689
145 Cedrob S.A. Ujazdówek 3667
146 Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Rzeszów 3667
147 Polski Fundusz Rozwoju S.A. Warszawa 3651
148 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 3566
149 Agata S.A. Katowice 3549
150 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 3533
151 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 3532
152 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 3530
153 Signify Poland Sp. z o.o. Piła 3516
154 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 3504
155 Cement Ożarów S.A. Warszawa 3502
156 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 3458
157 Polskie LNG S.A. Świnoujście 3452
158 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3427
159 Essity Operations Poland Sp. z o.o. Oława 3412
160 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 3332
161 Polkomtel Infrastruktura Sp. z o.o. Warszawa 3319
162 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 3312
163 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3309
164 POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o. Mielec 3305
165 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 3304
166 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy 3250
167 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 3236
168 Haering Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 3235
169 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 3235
170 L 'OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 3229
171 PKO Leasing S.A. Łódź 3219
172 Danone Sp. z o.o. Warszawa 3212
173 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. Kędzierzyn-Koźle 3201
174 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 3190
175 Grupa Maspex Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 3165
176 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków 3156
177 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 3146
178 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Chemirol Sp. z o.o. Mogilno 3138
179 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 3126
180 Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice 3118
181 Grupa Azoty S.A. Tarnów 3115
182 Veolia Energia Poznań S.A. Poznań 3105
183 Aapp Sp. z o.o. Warszawa 3099
184 Robyg S.A. Warszawa 3097
185 KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o. Mielec 3091
186 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 3087
187 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 3040
188 Castim Sp. z o.o. Warszawa 3028
189 Olx Corporate Sp. z o.o. Poznań 2956
190 JR Holding Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. Kraków 2941
191 Mci Capital Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. Warszawa 2926
192 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Lwowska 2-A Warszawa 2910
193 Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2891
194 Kronospan OSB Sp. z o.o. Mielec 2883
195 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 2868
196 Avon Operations Polska Sp. z o.o. Garwolin 2867
197 NETTO Sp. z o.o. Kobylanka 2862
198 Eurocentrum Offices Sp. z o.o. Warszawa 2862
199 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 2860
200 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 2860
201 Agencja Mienia Wojskowego Warszawa 2847
202 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL – Świdnik S.A. Świdnik 2846
203 Jard-Sp. z o.o. Tłuszcz 2843
204 Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice 2843
205 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 2841
206 Politechnika Warszawska Warszawa 2834
207 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Investel Sp. z o.o. Białe Błota 2825
208 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 2822
209 Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Skrót: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polfa Warszawa S.A Warszawa 2814
210 PHILIP MORRIS POLSKA S.A. Kraków 2809
211 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 2804
212 ŻYWIEC-ZDRÓJ S.A. Cięcina 2803
213 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 2795
214 Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Pabianice 2790
215 TDJ S.A. Katowice 2787
216 Tauron Ekoenergia Sp. z o.o. Jelenia Góra 2786
217 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 2782
218 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 2781
219 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 2760
220 Ikea Industry Poland Sp. z o.o. Goleniów 2758
221 Carrefour Polska Sp. z o.o. Warszawa 2749
222 ATAL S.A. Cieszyn 2706
223 Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina 2703
224 Wfc Investments Sp. z o.o. Warszawa 2699
225 Aero 2 Sp. z o.o. Warszawa 2695
226 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk 2690
227 Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 2688
228 KNS Krakau Neue Stadtmitte G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 2686
229 Uniwersytet Warszawski Warszawa 2685
230 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. S.J. Warszawa 2674
231 CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock 2668
232 Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Warszawa 2658
233 KM Sp. z o.o. Mielec 2651
234 Amica S.A. Wronki 2644
235 STALPRODUKT S.A. Bochnia 2641
236 Plastica Sp. z o.o. Frydrychowo 2635
237 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 2617
238 STS S.A. Katowice 2598
239 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 2589
240 Zakłady Tłuszczowe Kruszwica S.A. Kruszwica 2588
241 Torus Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 2585
242 PCC ROKITA S.A. Brzeg Dolny 2573
243 Krakowski Holding Komunalny S. A. Kraków 2559
244 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 2556
245 Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A. Warszawa 2545
246 Huawei Polska Sp. z o.o. Warszawa 2545
247 LUX MED Sp. z o.o. Warszawa 2536
248 Canal+ Polska S.A. Warszawa 2533
249 Unity Line Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Szczecin 2531
250 Akademia Górniczo-Hutnicza Im. Stanisława Staszica w Krakowie Kraków 2516
251 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2496
252 Agencja Rezerw Materiałowych Warszawa 2475
253 EUROPOL GAZ S.A. System Gazociągów Tranzytowych Warszawa 2473
254 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa 2470
255 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 2468
256 BURY Sp. z o.o. Mielec 2463
257 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 2453
258 Kaczmarek Malewo sp.j. Malewo 2453
259 Herbapol Lublin S.A. Lublin 2450
260 3m Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 2443
261 Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o. Lublin 2441
262 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 2440
263 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 2432
264 JABIL POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 2416
265 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki 2415
266 Bon Milewscy Sp. z o.o. Warszawa 2407
267 Agrożukowski Sp. z o.o. Olszówka 2402
268 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 2393
269 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce 2392
270 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 2383
271 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 2383
272 TELE-FONIKA KABLE S. A. Myślenice 2378
273 Międzynarodowy Port Lotniczy Im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o. Balice 2367
274 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. Warszawa 2360
275 B8 Sp. z o.o. Baltic S.K.A. Gdańsk 2352
276 Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o. Warszawa 2351
277 Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław Gugała Turkowy 2347
278 Rwe Renewables Poland Sp. z o.o. Warszawa 2333
279 Arche S.A. Warszawa 2330
280 Veolia Energia Warszawa S.A. Warszawa 2329
281 Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 2324
282 Grupa Pracuj Sp. z o.o. Warszawa 2318
283 Kurkus Holding Sp. z o.o. Białe Błota 2313
284 Veolia Energia Łódź S.A. Łódź 2293
285 DRUTEX S.A. Bytów 2288
286 Mokate Sp. z o.o. Żory 2286
287 Tymbark-Mws Sp. z o.o. sp.k. Tymbark 2280
288 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 2278
289 Polimex Mostostal S.A. Warszawa 2267
290 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2221
291 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 2207
292 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 2205
293 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Sady 2198
294 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 2194
295 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 2187
296 CH Janki Sp. z o.o. Warszawa 2178
297 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Głuchowo 2168
298 Com40 Sp. z o.o. S.K. Nowe Skalmierzyce 2162
299 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 2161
300 Man Trucks Sp. z o.o. Niepołomice 2152
301 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 2149
302 CEZ Chorzów S.A. Chorzów 2145
303 Swiss International Air Lines S.A. Warszawa 2128
304 Telewizja Polska S.A. Warszawa 2127
305 ZOTT – POLSKA Sp. z o.o. Opole 2117
306 LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 2101
307 AMREST Sp. z o.o. Wrocław 2097
308 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 2095
309 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przedborzu Przedbórz 2088
310 Cavatina GW Sp. z o.o. Kraków 2083
311 CARGOTEC POLAND Sp. z o.o. Stargard 2078
312 Artn Sp. z o.o. Warszawa 2067
313 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 2052
314 Pwc Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2045
315 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 2033
316 Maspex-Gmw Sp. z o.o. Wadowice 2029
317 Giewont HG Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 2027
318 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 2025
319 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2023
320 Bausch Health Poland Sp. z o.o. Rzeszów 2023
321 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 2015
322 TAMEH POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 2014
323 British – American Tobacco Polska S.A. Augustów 2013
324 Pratt And Whitney Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 2003
325 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. Warszawa 1992
326 Tenneco Silesia Sp. z o.o. Stanowice 1991
327 CEDC International Sp. z o.o. Oborniki 1987
328 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 1984
329 Pekao Investment Management S.A. Warszawa 1975
330 Victoria Dom S.A. Warszawa 1973
331 VECTRA S.A. Gdynia 1973
332 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 1955
333 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 1954
334 Portos Tr7 Sp. z o.o. S.K. Kalisz 1951
335 Dariana Sp. z o.o. Łomianki 1947
336 Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus Warszawa 1946
337 STRUS DEVELOPMENT sp. z o.o. Warszawa 1946
338 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 1931
339 GEDIA POLAND Sp. z o.o. Nowa Sól 1916
340 Valeo Electric And Electronic Systems Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 1915
341 BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 1913
342 Atlas Sp. z o.o. Łódź 1910
343 MAN BUS Sp. z o.o. Starachowice 1907
344 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 1906
345 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 1904
346 Glaxosmithkline Pharmaceuticals S.A. Poznań 1902
347 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 1899
348 CELSA HUTA OSTROWIEC Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 1891
349 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 1887
350 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1874
351 VECTRA INVESTMENTS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 1871
352 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1866
353 CIECH S.A. Warszawa 1862
354 Matexi Polska Sp. z o.o. Warszawa 1849
355 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 1828
356 KNAUF Sp. z o.o. Warszawa 1828
357 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 1824
358 Medana Pharma S.A. Sieradz 1820
359 Werner Kenkel Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 1819
360 Velvet Care Sp. z o.o. Klucze 1811
361 Kasama Investments Sp. z o.o. Warszawa 1808
362 Ireef Q22 Propco Sp. z o.o. Warszawa 1803
363 Unilever Polska S.A. Warszawa 1801
364 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1796
365 Politechnika Śląska Gliwice 1790
366 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 1790
367 HOMANIT POLSKA Sp. z o.o. i Spółka S.K. Karlino 1786
368 CIECH SODA POLSKA S.A. Inowrocław 1783
369 WIPASZ S.A. Wadąg 1779
370 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń 1774
371 WOLF IMMOBILIEN POLEN S.A. Warszawa 1772
372 Cavatina Holding S.A. Kraków 1765
373 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Police 1765
374 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 1758
375 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 1747
376 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 1747
377 PKP Energetyka S.A. Warszawa 1743
378 AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o. Kraków 1739
379 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 1738
380 Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawa 1737
381 Ki One S.A. Warszawa 1737
382 Bjk Capital Sp. z o.o. Warszawa 1733
383 DEPENBROCK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1733
384 Wirtualna Polska Media S.A. Warszawa 1731
385 FAURECIA GORZÓW S.A. Gorzów Wielkopolski 1730
386 Dantex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1729
387 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 1709
388 Pfleiderer Polska Sp. z o.o. Wrocław 1706
389 Politechnika Wrocławska Wrocław 1700
390 Asseco Business Solutions S.A. Lublin 1700
391 RTB House S.A. Warszawa 1694
392 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 1692
393 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. Warszawa 1681
394 GALEON Sp. z o.o. S.K. Straszyn 1679
395 UPM RAFLATAC Sp. z o.o. Kobierzyce 1678
396 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 1677
397 Emperia Holding Sp. z o.o. Warszawa 1675
398 Ceetrus Polska Sp. z o.o. Warszawa 1675
399 Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. Warszawa 1675
400 SII Sp. z o.o. Warszawa 1675
401 Mci Management Sp. z o.o. Warszawa 1671
402 Chep Polska Sp. z o.o. Warszawa 1662
403 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 1646
404 IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 1643
405 Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. Włocławek 1642
406 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa 1638
407 Forte Bis Sp. z o.o. Białystok 1637
408 Lufthansa Cargo S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1637
409 Ppg Cieszyn S.A. Cieszyn 1634
410 Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Cieszyn 1634
411 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 1633
412 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 1633
413 Cinema City Poland Sp. z o.o. Warszawa 1632
414 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Osiedle Gierczak Kołobrzeg 1631
415 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 1627
416 Trumpf Huettinger Sp. z o.o. Zielonka 1624
417 TEN SQUARE GAMES S.A. Wrocław 1620
418 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 1607
419 Kajima Poland Sp. z o.o. Warszawa 1597
420 BEWA Sp. z o.o. Ruszczyn 1587
421 Volvo Polska Sp. z o.o. Wrocław 1582
422 COMARCH S.A. Kraków 1578
423 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1576
424 Press Glass S.A. Nowa Wieś 1574
425 Apollo Invest Sp. z o.o. Warszawa 1572
426 Hong-Yen Sp. z o.o. Łódź 1566
427 Berea Sp. z o.o. Warszawa 1566
428 MLEASING Sp. z o.o. Warszawa 1565
429 Sanofi-Aventis Sp. z o.o. Warszawa 1564
430 Jagiellońska Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Warszawa 1556
431 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1554
432 Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp.j. Trzebnica 1552
433 Carlsberg Polska Sp. z o.o. Warszawa 1550
434 Suport Sp. z o.o. S.K. Katowice 1544
435 Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. Warszawa 1541
436 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 1540
437 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 1535
438 Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. Warszawa 1533
439 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 1533
440 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo 1529
441 Archicom S.A. Wrocław 1527
442 Air Products Sp. z o.o. Warszawa 1526
443 Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Radom 1526
444 WAWEL S.A. Kraków 1525
445 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa 1517
446 Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 1510
447 Solvay Poland Sp. z o.o. Włocławek 1507
448 Diagnostyka Sp. z o.o. Kraków 1498
449 Auto Partner S.A. Bieruń 1494
450 Surfstopshop Sp. z o.o. Poznań 1492
451 EKO-OKNA S.A. Kornice 1491
452 POLBRUK S.A. Gdańsk 1489
453 Faymonville Polska Sp. z o.o. Łozienica 1486
454 Grupa Aww Sp. z o.o. sp.k. Niedźwiady 1485
455 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 1482
456 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 1475
457 Luxoft Poland Sp. z o.o. Zabierzów 1473
458 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 1469
459 ALUMETAL S.A. Kęty 1469
460 Ar Packaging Kraków Sp. z o.o. Stanisławice 1463
461 Multifinance Expert Sp. z o.o. Wrocław 1463
462 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1463
463 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 1462
464 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 1460
465 Engie Zielona Energia Sp. z o.o. Katowice 1460
466 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 1459
467 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 1459
468 PIEKARNIA OSKROBA S.A. Człekówka 1459
469 Einkaufs-Center Galeria Baltycka G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 1454
470 SOPEM Sp. z o.o. Niepołomice 1449
471 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 1445
472 Cavatina Sp. z o.o. Kraków 1440
473 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 1438
474 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 1437
475 Solbet Sp. z o.o. Solec Kujawski 1431
476 Alexandralog Plsw01 Sp. z o.o. Warszawa 1427
477 Cersanit Trade Mark Sp. z o.o. Kielce 1426
478 Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import – Eksport Józef Bałdyga Łyse 1424
479 Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. Drzewce 1423
480 ARCOBALENO Sp. z o.o. Czerwieńsk 1416
481 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 1415
482 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1415
483 Ceneo.Pl Sp. z o.o. Poznań 1412
484 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 1409
485 Herbapol Warszawa Sp. z o.o. Pruszków 1409
486 Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Warszawa 1405
487 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 1404
488 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. Audyt sp.k. Warszawa 1399
489 J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A. Ząbki 1399
490 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy – Sp. z o.o. Bydgoszcz 1396
491 LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków 1396
492 Inter Europol S.A. Marki 1395
493 Bruk-Bet Sp. z o.o. Nieciecza 1394
494 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 1394
495 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Kraków 1385
496 Farmacol S.A. Katowice 1383
497 KENO Sp. z o.o. Gliwice 1382
498 Ema Studio Sp. z o.o. Warszawa 1378
499 Alumetal Poland Sp. z o.o. Nowa Sól 1366
500 Farma Wiatrowa Barzowice Sp. z o.o. Warszawa 1364
501 TRZUSKAWICA S.A. Sitkówka 1364
502 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 1362
503 Lotte Wedel Sp. z o.o. Warszawa 1360
504 BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 1359
505 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa 1355
506 PLAYWAY S.A. Warszawa 1350
507 Biuro Podatkowe K&K Sp. z o.o. Poznań 1347
508 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław 1347
509 Purmo Group Poland Sp. z o.o. Rybnik 1346
510 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 1346
511 Newmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 1343
512 FAL-BRUK Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1341
513 Betard Sp. z o.o. Długołęka 1336
514 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 1334
515 Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek 1332
516 Rockwool Polska Sp. z o.o. Cigacice 1331
517 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 1331
518 NETIA S.A. Warszawa 1327
519 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 1327
520 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wrocław 1326
521 Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o. Gliwice 1325
522 Rr Donnelley Gts Poland Sp. z o.o. Łódź 1324
523 Chalange Eighteen Sp. z o.o. Warszawa 1319
524 Bridgestone Stargard Sp. z o.o. Stargard 1316
525 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. Goszcz 1313
526 Autostore Sp. z o.o. Koszalin 1310
527 Pelion S.A. Łódź 1302
528 Euro Styl S.A. Gdańsk 1300
529 S&I Poland Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 1299
530 APATOR S.A. Toruń 1299
531 Lotos Petrobaltic S.A. Gdańsk 1298
532 Spółdzielcza Agrofirma Witkowo Witkowo Pierwsze 1298
533 HUTMEN S.A. Wrocław 1298
534 Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 1296
535 Guala Closures DGS Poland S.A. Włocławek 1287
536 Froneri Polska Sp. z o.o. Mielec 1287
537 Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. Łódź 1287
538 Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 1286
539 PKP Energetyka Obsługa Sp. z o.o. Warszawa 1285
540 Carlsberg Supply Company Polska S.A. Warszawa 1283
541 RECO POLSKA PRODUKCJA Sp. z o.o. Wrocław 1281
542 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1278
543 Mk Investments Sp. z o.o. Szczecin 1277
544 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 1274
545 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 1274
546 Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita Wysokie Mazowieckie 1273
547 British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. Warszawa 1273
548 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników Warszawa 1271
549 FUNDACJA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY Warszawa 1268
550 Selena FM S.A. Wrocław 1267
551 GASPOL S.A. Warszawa 1266
552 Bremer Sp. z o.o. Kraków 1264
553 Lokum Holding 1 Sp. z o.o. Wrocław 1261
554 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 1259
555 AQUANET S.A. Poznań 1252
556 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Warszawa 1251
557 Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. Jankowy 1248
558 Aptiv Services Poland S.A. Kraków 1248
559 LiveChat Software S.A. Wrocław 1245
560 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 1243
561 PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. Zamość 1240
562 Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 1238
563 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 1230
564 ARGE Sp. z o.o. Kraków 1228
565 CCC Shoes & Bags Sp. z o.o. Polkowice 1228
566 Reflex Polska Sp. z o.o. sp.k. Wąbrzeźno 1227
567 Sobiesław Zasada S.A. S.K.A. Kraków 1227
568 Firma Handlowa Motorol Wiesława Kałkus, Stanisław Kałkus, Marek Kałkus, Marian Kałkus sp.j. Kraków 1224
569 Leier Polska S.A. Wola Rzędzińska 1224
570 Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. Barlinek 1222
571 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 1219
572 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 1219
573 Kost-Bet Sp. z o.o. S.K. Miedźno 1219
574 NEWAG S.A. Nowy Sącz 1214
575 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 1212
576 MMP Neupack Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 1208
577 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice 1206
578 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 1205
579 Colian Sp. z o.o. Opatówek 1203
580 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 1202
581 Xella Polska Sp. z o.o. Warszawa 1200
582 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 1199
583 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 1196
584 Vantage Development S.A. Wrocław 1194
585 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.j. Warszawa 1194
586 PRONAR Sp. z o.o. Narew 1191
587 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 1190
588 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 1188
589 Citronex i Sp. z o.o. Zgorzelec 1179
590 Procter & Gamble Health Poland Sp. z o.o. Warszawa 1175
591 LEK S.A. Stryków 1173
592 Huta Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 1170
593 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1165
594 FUNDACJA DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ Warszawa 1160
595 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 1157
596 Mubea Automotive Poland Sp. z o.o. Zimna Wódka 1157
597 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 1156
598 Ramirent S.A. Szczecin 1151
599 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 1150
600 7r S.A. Kraków 1143
601 Uniwersytet Śląski Katowice 1138
602 H+H Polska Sp. z o.o. Warszawa 1136
603 Bispol Sp. z o.o. Głuchów 1132
604 Lc Corp Invest XVII Sp. z o.o. Projekt 22 sp.k. Wrocław 1132
605 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. Warszawa 1131
606 Procter And Gamble Ds Polska Sp. z o.o. Warszawa 1131
607 Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o. o. Toruń 1131
608 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt 9 S.K. Warszawa 1130
609 NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Opole 1125
610 DS Smith Polska Sp. z o.o. Warszawa 1122
611 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 1122
612 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wrocław 1121
613 REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 1116
614 Raw-Pol Stefański S.J. Rawa Mazowiecka 1113
615 Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. Warszawa 1112
616 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 1110
617 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 1108
618 Polska Grupa Lotnicza S.A. Warszawa 1107
619 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 1104
620 Home.pl S.A. Szczecin 1101
621 Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 1101
622 Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. Warszawa 1097
623 Polskie Zakłady Zbożowe Pzz w Krakowie S.A. Kraków 1097
624 Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec 1096
625 FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 1096
626 FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND sp. z o.o. Tczew 1096
627 Sest – Luve – Polska Sp. z o.o. Gliwice 1096
628 Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Krosno 1095
629 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 1094
630 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 1094
631 Eobuwie.pl S.A. Zielona Góra 1088
632 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 1087
633 Suempol Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 1087
634 Alexandralog PLC11 Sp. z o.o. Warszawa 1086
635 Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Szczecin 1084
636 WIKĘD Sp. z o.o. S.K. Luzino 1081
637 ENTER AIR Sp. z o.o. Warszawa 1080
638 GABI-BIS Sp. z o.o. S.K. Łęka Opatowska 1079
639 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 1079
640 Smoła Consulting Group Sp. z o.o. Rzeszów 1076
641 Witoplast Kisielińscy sp.j. Rudno 1075
642 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 1075
643 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 1071
644 SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. Bydgoszcz 1069
645 Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 1068
646 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 1068
647 Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec 1066
648 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1066
649 Gemini Polska Sp. z o.o. Gdańsk 1065
650 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konspol-Bis Sp. z o.o. Słupca 1064
651 Elis Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 1063
652 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 1062
653 O-I Poland S.A. Jarosław 1062
654 BAKS Wytwarzanie Osprzętu Instalacyjno-Elektrotech. Kazimierz Sielski nazwa skrócona: BAKS Kazimierz Sielski Karczew 1061
655 MIASTO LUBOŃ Luboń 1061
656 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 1056
657 Colep Polska Sp. z o.o. Kleszczów 1055
658 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 1055
659 Cargill Poland Sp. z o.o. Warszawa 1055
660 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 1055
661 NOVA TRADING S.A. Toruń 1054
662 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 1053
663 Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. Sady 1052
664 Politechnika Krakowska im. Tadeusz Kościuszki Kraków 1050
665 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 1048
666 Kpmg Tax M.Michna sp.k. Warszawa 1047
667 SOLID GROUP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1047
668 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1044
669 Grupa Hajduk Sp. z o.o. Podłoże Do Pieczarek sp.k. Sława 1042
670 Politechnika Poznańska Poznań 1042
671 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 1040
672 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 1038
673 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 1035
674 Unilever Polska Sp. z o.o. Warszawa 1034
675 PTAK S.A. Rzgów 1033
676 Knauf Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 1032
677 REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 1032
678 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 1027
679 Van Pur S.A. Warszawa 1024
680 Gkz Sp. z o.o. Żory 1024
681 Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie Olsztyn 1021
682 Satel Sp. z o.o. Gdańsk 1019
683 Ledenby Investments Sp. z o.o. Wronia S.K.A. Warszawa 1019
684 BIOAGRA S.A. Warszawa 1018
685 Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S.A. Warszawa 1017
686 Agros Nova Food Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1016
687 KABAT TYRE Sp. z o.o. S.J. Budzyń 1015
688 Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 1011
689 Paypro S.A. Poznań 1010
690 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 1009
691 Asbud Wola Sp. z o.o. Warszawa 1008
692 Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 1007
693 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1005
694 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 1001
695 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1000
696 Meblomaster Gryglas, Kraszewski, sp.j. Węgrów 999
697 EFL Finance S.A. Wrocław 999
698 International Paper Polska Sp. z o.o. Kraków 998
699 TAURON Ciepło Sp. z o.o. Katowice 998
700 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 998
701 KIA Motors Polska Sp. z o.o. Warszawa 997
702 Eobuwie.Pl Logistics Sp. z o.o. Zielona Góra 996
703 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 995
704 Diy Poland Sp. z o.o. Warszawa 994
705 Fideltronik Poland Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 994
706 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 993
707 State Street Bank International Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 992
708 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 990
709 Wkizb Atlas Sp. z o.o. Łódź 990
710 Lumileds Poland S.A. Pabianice 989
711 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 989
712 AB S.A. Magnice 983
713 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 982
714 Life Insurance Sp. z o.o. Zamość 981
715 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 979
716 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 978
717 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 976
718 Utc Aerospace Systems Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 975
719 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 973
720 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 972
721 UBS Business Solutions Poland Sp. z o.o. Zabierzów 971
722 ORLEN POŁUDNIE S.A. Trzebinia 971
723 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o. Trzemeszno 971
724 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 970
725 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 969
726 Distribution Park Portfolio Sp. z o.o. S.K. Warszawa 968
727 VPK Polska Sp. z o.o. Września 967
728 Mj Investments Sp. z o.o. Katowice 966
729 Moris Sp. z o.o. Chorzów 966
730 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 965
731 Ikano Industry Sp. z o.o. Rogoźno 965
732 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 962
733 GAMRAT S.A. Jasło 961
734 Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. Ozorków 961
735 PDC Industrial Center 61 Sp. z o.o. Warszawa 959
736 VRG S.A. Kraków 954
737 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Warszawa 953
738 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 952
739 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 2 S.K. Wrocław 951
740 Phn Spv 9 Phn K Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 950
741 Farmacol Serwis S.A. S.K.A. Wrocław 950
742 Progroup Board Sp. z o.o. Smolice 950
743 Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J. Szumowo 949
744 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 946
745 ECHO INVESTMENT S.A. Kielce 946
746 Faurecia Wałbrzych S.A. Wałbrzych 945
747 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 944
748 TOYA S.A. Wrocław 942
749 Dfm Sp. z o.o. Dobre Miasto 941
750 Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. Świecie 940
751 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 936
752 Quattro Business Park Sp. z o.o. Warszawa 935
753 MWS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 933
754 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 932
755 Atrium Verde Eko-Park Sp. z o.o. sp.k. Kraków 931
756 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 931
757 NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 930
758 Arctic Paper S.A. Kostrzyn nad Odrą 929
759 Investors Holding S.A. Warszawa 927
760 Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 927
761 Sanok Rubber Company S.A. Sanok 927
762 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 926
763 Thyssenkrupp Materials Poland S.A. Toruń 926
764 Domański Zakrzewski Palinka sp.k. Warszawa 922
765 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 922
766 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 921
767 PGE Gaztoruń Sp. z o.o. Warszawa 920
768 Epp Retail M1 Poznań Sp. z o.o. Warszawa 919
769 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź 918
770 CERRAD Sp. z o.o. Starachowice 917
771 Lc Corp Invest XV Sp. z o.o. S.K. Wrocław 913
772 Lokum Deweloper S.A. Wrocław 912
773 Leszno Retail Sp. z o.o. Warszawa 904
774 Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy Sp.j. Lubartów 903
775 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 901
776 Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o. Łódź 901
777 Baltis Investment S.A. Gdynia 899
778 Politechnika Świętokrzyska Kielce 899
779 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 899
780 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 898
781 O.S.T.C. Limited sp.k. Warszawa 898
782 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 897
783 Bolsover Sp. z o.o. 17 sp.k. Warszawa 896
784 MO-Bruk S.A. Niecew 895
785 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 892
786 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań 892
787 Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie Grajewo 889
788 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 889
789 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 889
790 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 889
791 Paccor Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 887
792 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 887
793 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 885
794 Politechnika Gdańska Gdańsk 884
795 Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. Wyszków 883
796 ERICSSON Sp. z o.o. Warszawa 882
797 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 877
798 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy 875
799 ArcelorMittal Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 875
800 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. sp.k. Majdan 873
801 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 870
802 BARLINEK S.A. Kielce 869
803 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 867
804 RYANAIR SUN S.A. Warszawa 866
805 Karnal Investments Sp. z o.o. Warszawa 865
806 AC S.A. Białystok 865
807 Mapei Polska Sp. z o.o. Gliwice 865
808 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 864
809 TELESKOP Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 863
810 KONTAKT SIMON S. A. Czechowice-Dziedzice 860
811 Muniak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 860
812 Att Pro Sp. z o.o. Zabierzów 857
813 TAURON NOWE TECHNOLOGIE S.A. Wrocław 856
814 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 856
815 LM WIND POWER BLADES (POLAND) Sp. z o.o. Łozienica 856
816 SF HOLDING Sp. z o.o. Warszawa 852
817 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 852
818 LIM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 852
819 WARBUD S.A. Warszawa 851
820 FERRO S.A. Skawina 849
821 Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 848
822 Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. Bochnia 848
823 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 847
824 Holding 1 S.A. S. K. Warszawa 843
825 Mlp Pruszków I Sp. z o.o. Pruszków 842
826 Galeria Kaskada Szczecin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 841
827 W. Kruk S.A. Kraków 841
828 Essity Poland Sp. z o.o. Warszawa 841
829 Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. Sandomierz 840
830 TIKKURILA POLSKA S.A. Dębica 839
831 PKO BP FINAT Sp. z o.o. Warszawa 839
832 Model Opakowania Sp. z o.o. Biłgoraj 839
833 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 838
834 BFF Polska S.A. Łódź 837
835 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 836
836 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 835
837 Mangata Holding S.A. Bielsko-Biała 834
838 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR Marek Dewódzki Mstów 833
839 PKP Cargo Connect Sp. z o.o. Warszawa 830
840 Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Warszawa 829
841 PROFIM Sp. z o.o Turek 829
842 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 826
843 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 825
844 Schaeffler Polska Sp. z o.o. Warszawa 825
845 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 825
846 British Airways Publiczna S.A. Warszawa 824
847 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 824
848 Polregio Sp. z o.o. Warszawa 823
849 KEMIPOL Sp. z o.o. Police 822
850 Silekol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 822
851 Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 819
852 Amic Polska Sp. z o.o. Warszawa 819
853 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 817
854 Plichta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wejherowo 817
855 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Kraków 817
856 Instanta Sp. z o.o. Żory 812
857 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 811
858 PW MASTERCHEM Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Zielona Góra 811
859 F.R.B. INTER-BUD Sp. z o.o. S.K. Kraków 808
860 Colian Holding S.A. Opatówek 808
861 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 808
862 Ekoland Sp. z o.o. Tychy 808
863 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 807
864 Xl-Tape-International Sp. z o.o. Kielce 807
865 Manpowergroup Sp. z o.o. Warszawa 806
866 Synoptis Pharma Sp. z o.o. Warszawa 803
867 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Ślęza 802
868 Porta Kmi Poland S.A. Bolszewo 802
869 Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o. Bukowiec 802
870 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 800
871 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 797
872 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 796
873 Fortum Network Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 796
874 Opoltrans Sp. z o.o. Opole 796
875 Lc Corp Invest X Sp. z o.o. Wrocław 793
876 WIELTON S.A. Wieluń 792
877 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 792
878 Millennium Service Sp. z o.o. Warszawa 791
879 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 791
880 Deloitte Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 790
881 Robyg Zajezdnia Wrzeszcz Sp. z o.o. Warszawa 789
882 Rafin Developer Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 789
883 EY Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k. Warszawa 789
884 Dachser Sp. z o.o. Sosnowiec 789
885 Codetwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelenia Góra 788
886 Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j. Mirowice 787
887 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 786
888 Sto2 Sp. z o.o. Wrocław 784
889 Urtica Sp. z o.o. Wrocław 783
890 Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Warszawa 783
891 Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o. Niepruszewo 782
892 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów 782
893 Steico Sp. z o.o. Czarnków 782
894 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. Warszawa 780
895 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 780
896 Putka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 779
897 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 778
898 Uniwersytet Medyczny Łódź 777
899 Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o. Gdańsk 774
900 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 774
901 Uniwersytet Łódzki Łódź 774
902 BIOAGRA – OIL S.A. Tychy 773
903 STRUNBET Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Sp. z o.o. Bogumiłowice 770
904 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 770
905 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice 769
906 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 768
907 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Sp. z o.o. Kraków 768
908 KAN Sp. z o.o. Białystok 768
909 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 767
910 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 765
911 Mercedes Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Kraków 764
912 Union Polska Sp. z o.o. Radomsko 763
913 ZPR Media S.A. Warszawa 763
914 Wittchen S.A. Palmiry 762
915 MULTIKINO S.A. Warszawa 761
916 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 761
917 TIME S.A. Warszawa 759
918 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno 759
919 PCO S.A. Warszawa 758
920 Corab Sp. z o.o. Olsztyn 757
921 West Station Investment 2 Sp. z o.o. Warszawa 757
922 Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o. Warszawa 756
923 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 756
924 Ailo Sp. z o.o. Kraków 756
925 ALSTOM KONSTAL S.A. Chorzów 755
926 Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 755
927 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 754
928 Conficap Polska Sp. z o.o. Warszawa 752
929 OEX S.A. Warszawa 752
930 Auto Partner S.J. Ociąż 751
931 Bonarka City Center Sp. z o.o. Warszawa 751
932 Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. Trzcianka 749
933 Bnp Paribas Faktoring Sp. z o.o. Warszawa 749
934 AGORA S.A. Warszawa 748
935 Tanne Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 748
936 Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o. Międzychód 748
937 Alupol Films Sp. z o.o. Oświęcim 748
938 YETICO S.A. Olsztyn 747
939 MAKRO CASH AND CARRY POLSKA S.A. Warszawa 747
940 Wyborowa S.A. Poznań 747
941 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 747
942 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Warszawa 746
943 Elpro Development Sp. z o.o. Warszawa 744
944 Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S.K. Kraków 744
945 SAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 743
946 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 743
947 Bny Mellon (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 743
948 Elektro-Klim Sp. z o.o. S.K. Strumiany 742
949 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Jedynka S.A. Szczecin 741
950 HSBC SERVICE DELIVERY (POLSKA) Sp. z o.o. Kraków 740
951 D.R.E. Sp. z o.o. Gronowo Górne 740
952 Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL – Józef Koral S.J. Limanowa 739
953 JOBON Sp. z o.o. Zwierzyniec 738
954 Elplast Europe Sp. z o.o. Żory 738
955 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 738
956 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 737
957 PayU S.A. Poznań 737
958 Stokson sp.j. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 736
959 C&C Wind Sp. z o.o. Warszawa 736
960 Yes Biżuteria S.A. Poznań 736
961 Marvipol Development S.A. Warszawa 735
962 First Data Polska S.A. Warszawa 734
963 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 733
964 Lentex S.A. Lubliniec 733
965 Hörmann Legnica Sp. z o.o. Osła 730
966 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 729
967 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. Warszawa 729
968 Eurometal S.A. Stalowa Wola 728
969 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 727
970 Hala Koszyki Sp. z o.o. Warszawa 727
971 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 726
972 Olsztyn Property Sp. z o.o. Warszawa 725
973 Henniger Investment S.A. Kraków 725
974 Varian Medical Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 725
975 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecin 723
976 OSTRÓDA YACHT Sp. z o.o. Ostróda 723
977 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner sp.j. Adam i Grażyna Wiącek Mińsk Mazowiecki 723
978 Alexandralog PLW03 Sp. z o.o. Warszawa 722
979 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 721
980 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 721
981 Jm Nieruchomości Bis Sp. z o.o. Kostrzyn 720
982 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 720
983 Convert Pl Sp. z o.o. Czachorowo 720
984 FAGRON Sp. z o.o. Kraków 718
985 Neptune Kraków Sp. z o.o. Warszawa 718
986 INPRO S.A. Gdańsk 715
987 Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 714
988 Mgr Inż Henryk Bury Sp. z o.o. Rzeszów 714
989 Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. Opole 714
990 WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. Piekary Śląskie 713
991 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa 712
992 MERKURY MARKET sp. z o.o. sp.k. Krosno 711
993 Polskie Koleje Linowe S.A. Zakopane 711
994 Voster Sp. z o.o. S.K. Zarzecze 709
995 ALTRAD-MOSTOSTAL Sp. z o.o. Siedlce 708
996 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 707
997 WOK Sp. z o.o. S.K.A. Brodnica 706
998 Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o. Wrocław 706
999 GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. Poznań 705
1000 Akademia Wojsk Lądowych Imienia Generała Tadeusza Kościuszki Wrocław 705
1001 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 704
1002 Effect Glass S.A. Kielce 702
1003 LERG S.A. Pustków-Osiedle 701
1004 Argip Sp. z o.o. Poznań 700
1005 HELIOS S.A. Łódź 699
1006 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 699
1007 Cisco System Poland Sp. z o.o. Kraków 699
1008 Estlin Investments Sp. z o.o. Warszawa 699
1009 MASTERMEDIA Cioczek i Wójciak S.J. Lublin 698
1010 Eveline Cosmetics S.A. sp.k. Lesznowola 698
1011 AMBRA S.A. Warszawa 696
1012 Sandra J.Zalewski i Spółka sp.j. Pogorzelica 696
1013 Respect Energy S.A. Warszawa 694
1014 Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o. Warszawa 694
1015 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 693
1016 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 693
1017 WB Electronics S.A. Ożarów Mazowiecki 693
1018 Newell Poland Services Sp. z o.o. Poznań 691
1019 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Kraków 691
1020 Agrolok Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 691
1021 Grupa PSB Handel S.A. Wełecz 690
1022 Pdr Sp. z o.o. sp.k. Kraków 690
1023 Wika Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włocławek 690
1024 Auto Handel Centrum Grupa Cichy sp.j. Wysogotowo 689
1025 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 689
1026 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Szczecin 687
1027 Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 686
1028 Ar Packaging Poznań S.A. Poznań 685
1029 UMA Investments Sp. z o.o. Kutno 685
1030 Grupo Lar Holding Polonia Sp. z o.o. Warszawa 685
1031 Torpol S.A. Poznań 684
1032 Petek Sp. z o.o. S.K. Zabrze 683
1033 Track Tec Construction Sp. z o.o. Wrocław 683
1034 Shiloh Industries Sp. z o.o. Bielsko-Biała 682
1035 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 682
1036 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 681
1037 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 681
1038 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 681
1039 Zmb Capital Sp. z o.o. Ustroń 680
1040 Walstead Kraków Sp. z o.o. Kraków 680
1041 Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Skawina 680
1042 Grupa Interia.Pl Sp. z o.o. S.K. Kraków 679
1043 2 PM 1 Sp. z o.o. Warszawa 679
1044 AIC S.A. Gdynia 678
1045 Telewizja Puls Sp. z o.o. Warszawa 678
1046 Olimp Laboratories Sp. z o.o. Pustynia 676
1047 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 676
1048 Piekarnia K.I A. Cichowscy , E. Federowicz sp.j. Warszawa 675
1049 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś, sp.j. Godzikowice 675
1050 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 673
1051 Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. Katowice 672
1052 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A. Wrocław 672
1053 Technicolor Polska Sp. z o.o. Józefosław 671
1054 Bolsius Polska Sp. z o.o. Zalesie Małe 670
1055 Dubai Aviation Corporation Korporacja Oddział w Polsce Warszawa 668
1056 Elektrownia Wiatrowa Kresy I Sp. z o.o. Warszawa 668
1057 Cell-Fast Sp. z o.o. Stalowa Wola 668
1058 Prezero Recycling Południe Sp. z o.o. Knurów 667
1059 Deloitte Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 666
1060 Cinema City Cinemas Sp. z o.o. Warszawa 664
1061 Bart Sp. z o.o. Sulnowo 664
1062 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 663
1063 Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Katowice 662
1064 PCC EXOL S.A. Brzeg Dolny 661
1065 Mill-Yon Sp. z o.o. Warszawa 660
1066 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 660
1067 AMS S.A. Warszawa 660
1068 Politechnika Białostocka Białystok 660
1069 FHP-VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 660
1070 Ożarów Biznes Park Sp. z o.o. Poznań 660
1071 TK Telekom Sp. z o.o. Warszawa 660
1072 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 659
1073 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 659
1074 Zpow Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Łowicz 659
1075 Atlas Tower Sp. z o.o. Warszawa 659
1076 Neptune Gdańsk Sp. z o.o. Warszawa 658
1077 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 658
1078 Polon Alfa S.A. Bydgoszcz 658
1079 Tchibo Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 657
1080 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 656
1081 Retail Park Targówek Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 656
1082 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 656
1083 Rawlplug S.A. Wrocław 655
1084 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 654
1085 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. Wiśniew 652
1086 Pwc It Services Sp. z o.o. Warszawa 652
1087 PERŁA Browary Lubelskie S.A. Lublin 652
1088 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 651
1089 GLOBALLOGIC POLAND sp. z o.o. Wrocław 651
1090 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 650
1091 Oknoplast Sp. z o.o. Ochmanów 650
1092 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 649
1093 Relax Wind Park I Sp. z o.o. Warszawa 649
1094 TELDAT Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 647
1095 Alexandralog PLS02 Sp. z o.o. Warszawa 647
1096 Advista Sp. z o.o. sp.k. Poznań 646
1097 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 644
1098 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 643
1099 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 643
1100 ELGÓR+HANSEN S.A. Chorzów 643
1101 Neoprofil sp.j. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 642
1102 Hodowla i Ubój Indyka Bodama Sp. z o.o. Sława 641
1103 Energoprojekt – Warszawa S. A. Warszawa 641
1104 Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp.j. Mroczeń 640
1105 Intersnack Poland Sp. z o.o. Niedźwiedź 639
1106 DOZ S.A. DIRECT S.K. Łódź 639
1107 Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. Kęty 639
1108 Unidevelopment S.A. Warszawa 637
1109 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 637
1110 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 636
1111 mFinanse S.A. Łódź 636
1112 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 635
1113 Toyota Motor Poland Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 634
1114 IN. Ventus Wind Sp. z o.o. sp.k. Poznań 633
1115 Sgi Sp. z o.o. Warszawa 633
1116 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 633
1117 Pilkington Polska Sp. z o.o. Sandomierz 633
1118 Laude Smart Intermodal S.A. Toruń 632
1119 Interprint Polska sp. z o.o. Ozorków 632
1120 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 631
1121 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 629
1122 Capek – Sp. z o.o. Skrzyszów 628
1123 Polski Instytut Sztuki Filmowej Warszawa 628
1124 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 628
1125 Greiner Packaging Sp. z o.o. Teresin 627
1126 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 627
1127 POLMLEK Sp. z o.o. Warszawa 627
1128 Kpmg Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 627
1129 Korsze Wind Farm Sp. z o.o. Warszawa 627
1130 Kompania Górnicza Sp. z o.o. Kielce 627
1131 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 625
1132 Conkret Z.R. Trejderowscy sp.j. Wielkie Rychnowo 624
1133 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 624
1134 Sa5 Sp. z o.o. Jjs S.K. Poznań 623
1135 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 623
1136 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 623
1137 ENTER AIR S.A. Warszawa 623
1138 Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. Rzeszów 622
1139 Opel Poland Sp. z o.o. Warszawa 620
1140 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 619
1141 Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o. Strumień 619
1142 KBC 13 Sp. z o.o. Warszawa 619
1143 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 619
1144 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO CONSULTINGOWE ADOB sp. z o.o. sp. j. Poznań 618
1145 Grupa Inco S.A. Warszawa 618
1146 Hillwood Polska Sp. z o.o. Warszawa 618
1147 VIESSMANN Sp. z o.o. Wrocław 618
1148 West Station Investment Sp. z o.o. Warszawa 616
1149 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 615
1150 Zielona Góra Property Sp. z o.o. Warszawa 615
1151 Domo Engineering Plastics Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 615
1152 CPD S.A. Warszawa 615
1153 Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Szczecin 614
1154 ROBOTNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA PRAGA Warszawa 614
1155 Danwood S.A. Bielsk Podlaski 614
1156 Alti Plus S.A. S.K.A. Kraków 612
1157 Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. Wrocław 611
1158 Sonarol sp.j. Najda Jedwabne 611
1159 Rainbow Tours S.A. Łódź 611
1160 FUNDACJA TRZY TRĄBY Warszawa 610
1161 GMINA GOSTYŃ Gostyń 609
1162 Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 609
1163 Sabre Polska Sp. z o.o. Kraków 609
1164 Pdc Industrial Center 85 Sp. z o.o. Warszawa 609
1165 H+H Silikaty S.A. Warszawa 609
1166 Mondi Solec Sp. z o.o. Solec 608
1167 MFO S.A. Kożuszki-Parcel 608
1168 Kopalnie Dolomitu S.A. w Sandomierzu Sandomierz 606
1169 Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 606
1170 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 606
1171 Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOPAZ Sokołów Podlaski 605
1172 FROSTA Sp. z o.o. Bydgoszcz 605
1173 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec 604
1174 Mondelez Polska Sp. z o.o. Warszawa 603
1175 ANWIM S. A. Warszawa 602
1176 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin 602
1177 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 602
1178 Martes Sport Sp. z o.o. Bielsko-Biała 601
1179 Betplay International Sp. z o.o. Katowice 600
1180 Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. Stasin 600
1181 Leszczyńska Fabryka Pomp – Sp. z o.o. Leszno 599
1182 Uniwersytet Wrocławski Wrocław 598
1183 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 598
1184 PGS Software S.A. Wrocław 598
1185 Hominum Sp. z o.o. Kalisz 598
1186 Invest – Park Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 597
1187 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 597
1188 Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 596
1189 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 596
1190 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 596
1191 Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 596
1192 Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o. Żylice 595
1193 Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 594
1194 Norgips Sp. z o.o. Warszawa 594
1195 Latona S.A. Warszawa 594
1196 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 594
1197 PUMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 594
1198 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 594
1199 Nowy Styl Sp. z o.o. Krosno 593
1200 Polenergia Farma Wiatrowa Mycielin Sp. z o.o. Warszawa 592
1201 White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 591
1202 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 591
1203 Indigo Nails Sp. z o.o. sp.k. Łódź 590
1204 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 589
1205 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 589
1206 Dekpol S.A. Pinczyn 588
1207 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 587
1208 Valmet Automotive Sp. z o.o. Żary 585
1209 Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek Biomed S.A. Skrót Firmy Ibss Biomed S.A Kraków 585
1210 ELFEKO S.A. Gdynia 584
1211 CEFARM Białystok S.A. Białystok 583
1212 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 583
1213 Meltemi Sp. z o.o. Warszawa 582
1214 Brawo Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 582
1215 Uniwersytet Zielonogórski Zielona Góra 581
1216 Chochołowskie Termy Sp. z o.o. Chochołów 580
1217 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 580
1218 Kamsoft S.A. Katowice 579
1219 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 579
1220 GRAAL S.A. Wejherowo 579
1221 Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Solec Kujawski 578
1222 Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. Kraków 578
1223 Radio Muzyka Fakty Grupa Rmf Sp. z o.o. sp.k. Kraków 578
1224 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 576
1225 Stepan Polska Sp. z o.o. Brzeg Dolny 576
1226 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 576
1227 Norma Polska sp. z o.o. Sławniów 575
1228 Bruin Sp. z o.o. Warszawa 575
1229 EBF Development Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 574
1230 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 574
1231 Mercedes Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 573
1232 Kwadron Sp. z o.o. S.K. Kraków 573
1233 Can-Pack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica 572
1234 Procter And Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 572
1235 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 572
1236 TRIADA AUGUSTO POMORZE D I T ALEKSANDROWICZ sp. j. Chwaszczyno 572
1237 Cukiernia Sowa sp.j. Bydgoszcz 571
1238 MEDICOVER Sp. z o.o. Warszawa 571
1239 Lc Corp Invest XII Sp. z o.o. Wrocław 571
1240 Pdc Industrial Center 75 Sp. z o.o. Warszawa 570
1241 Schumacher Packaging Sp. z o.o. Krępice 569
1242 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec 569
1243 Viking Malt Sp. z o.o. Sierpc 569
1244 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 568
1245 Euroservice Group Sp. z o.o. Warszawa 568
1246 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 568
1247 Alexandralog Plw04 Sp. z o.o. Warszawa 568
1248 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 568
1249 Dnp Sp. z o.o. Polanowo 566
1250 MEDIVET S.A. Śrem 566
1251 Tischnera Office Sp. z o.o. Kraków 566
1252 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 566
1253 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 566
1254 TPV Displays Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 566
1255 Grupa Producentów Rolnych Zboża Wielkopolskie Sp. z o.o. Pleszówka 565
1256 Uniwersytet Medyczny Im.Piastów Śląskich we Wrocławiu Wrocław 564
1257 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. Warszawa 563
1258 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo 563
1259 Ti Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 563
1260 Salamander Window & Door Systems S.A. Włocławek 563
1261 Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki 562
1262 Ruscus Sp. z o.o. Warszawa 562
1263 Pollena Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. sp.k. Ostrzeszów 562
1264 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 560
1265 Aryzta Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 560
1266 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Sopot 559
1267 Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 559
1268 Pater Firma A.E. Daniluk sp.j. Warszawa 557
1269 Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 557
1270 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska 557
1271 Esppol Invest Sp. z o.o. Warszawa 556
1272 GroupM Sp. z o.o. Warszawa 556
1273 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 556
1274 Electrum Sp. z o.o. Białystok 555
1275 Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej Lublin 555
1276 LA RIVE S.A. Grudziądz 555
1277 Lys Fusion Poland Sp. z o.o. Istebna 555
1278 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 554
1279 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 554
1280 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 554
1281 TIM S.A. Wrocław 553
1282 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 553
1283 L-Correct – Sp. z o.o. Ociąż 552
1284 Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 552
1285 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 550
1286 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 549
1287 Superdrob S.A. Karczew 549
1288 UNIWERSYTET MEDYCZNY w Białymstoku Białystok 549
1289 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. Rudna Mała 549
1290 Novisa Development Sp. z o.o. S.J. Warszawa 548
1291 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 548
1292 Supravis S.A. Bydgoszcz 547
1293 ADRIANA S.A. Kosowizna 546
1294 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 545
1295 American Heart of Poland S.A. Ustroń 545
1296 ARVATO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 545
1297 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Financial Service S.K. Warszawa 545
1298 MTM-Consulting Tadeusz Mazek Kalisz 545
1299 NEMAK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 545
1300 Starcom Sp. z o.o. Warszawa 544
1301 Orplast Sp. z o.o. S.K. Sopot 543
1302 MW LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 543
1303 Berry Superfos Lubień Sp. z o.o. Lubień Kujawski 543
1304 COMP S.A. Warszawa 542
1305 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 542
1306 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 542
1307 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 542
1308 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 541
1309 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek 541
1310 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 541
1311 Zakłady Mięsne Skiba S.A. Chojnice 541
1312 MULTICO Sp. z o.o. Warszawa 540
1313 Newco Immo PL 2 GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Wrocław 540
1314 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej Warszawa 539
1315 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 11 S.K. Wrocław 539
1316 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 539
1317 Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Chorula 539
1318 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. S.K. Sosnowiec 539
1319 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 9 S.K. Wrocław 538
1320 Home Future Group Sp. z o.o. Warszawa 538
1321 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 538
1322 Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Nowa Sól 537
1323 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 536
1324 Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 536
1325 Dell Products (Poland) Sp. z o.o. Łódź 536
1326 Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie 536
1327 Trawena Sp. z o.o. sp.k. Trawniki 536
1328 Grana Sp. z o.o. Skawina 535
1329 Eurobud Chajewscy sp.j. Starogard Gdański 535
1330 Auto Lellek Group Sp. z o.o. sp.k. Opole 535
1331 Alexandralog PLC09 Sp. z o.o. Warszawa 535
1332 BBK S.A. Kowale 534
1333 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 534
1334 Klima-Therm Sp. z o.o. Warszawa 534
1335 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 534
1336 Boehringer Ingelheim Sp. z o.o. Warszawa 534
1337 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Katowice 534
1338 Instal Kraków S.A. Kraków 534
1339 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 533
1340 ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA Tychy 533
1341 Davis Poland Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 533
1342 KGHM Metraco S.A. Legnica 533
1343 MLP Lublin Sp. z o.o. Pruszków 532
1344 Montex Shipyard Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 532
1345 Alnor – Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 531
1346 Partner S.A. Bielsko-Biała 531
1347 Garbarnia Szczakowa S.A. Jaworzno 530
1348 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 530
1349 WIŚNIOWSKI sp. z o.o. S.K.A. Wielogłowy 530
1350 Brand Management 2 Sp. z o.o. Toruń 530
1351 Timken-Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 529
1352 Ma Polska S.A. Tychy 529
1353 Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim 528
1354 DHL Parcel Polska Sp. z o.o. Warszawa 528
1355 ORZEŁ BIAŁY S.A. Piekary Śląskie 528
1356 3Shape Poland Sp. z o.o. Szczecin 527
1357 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 526
1358 Padma Sp. z o.o. sp.k. Suwałki 526
1359 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 526
1360 Spiżarnia Sp. z o.o. S.K. Lublin 526
1361 BAHLSEN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Skawina 526
1362 Thule Sp. z o.o. Huta Szklana 526
1363 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 526
1364 GAS Storage Poland Sp. z o.o. Dębogórze 525
1365 GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 525
1366 Atrium Dominikańska Sp. z o.o. Warszawa 525
1367 Instytut Podstawowych Problemów Techniki PAN Warszawa 525
1368 Air Canada S.A. Oddział w Polsce Warszawa 525
1369 EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. Warszawa 525
1370 Robyg Stacja Nowy Ursus Sp. z o.o. Warszawa 525
1371 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Lipinki Łużyckie 522
1372 KLP Investment Poland Sp. z o.o. Warszawa 522
1373 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Prawda Sp. z o.o. Olecko 521
1374 Termo Organika Sp. z o.o. Kraków 521
1375 Yareal Polska Sp. z o.o. Warszawa 521
1376 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 521
1377 Premium Park 10 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 521
1378 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. Warszawa 520
1379 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 519
1380 Oktan Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o. Słupsk 519
1381 Lewandpol Łańcut Sp. z o.o. Wysoka 519
1382 Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 519
1383 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 519
1384 IIIT Sp. z o.o. S.K. Warszawa 518
1385 ATI ZKM FORGING Sp. z o.o. Stalowa Wola 518
1386 Lampre Polska Sp. z o.o. Kutno 517
1387 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 517
1388 JOHN DEERE POLSKA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 517
1389 Lactalis Polska Sp. z o.o. Warszawa 516
1390 TCL Operations Polska Sp. z o.o. Żyrardów 516
1391 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 516
1392 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 515
1393 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 515
1394 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 515
1395 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 515
1396 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 514
1397 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 514
1398 Mdm Nt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 513
1399 PCC INTERMODAL S.A. Gdynia 513
1400 11 Bit Studios S.A. Warszawa 513
1401 Nutripol Sp. z o.o. Olsztynek 512
1402 9livesdata Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 512
1403 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 511
1404 Auto Land Polska S.A. Olsztyn 511
1405 Radaway Sp. z o.o. Jasin 511
1406 Balton Sp. z o.o. Warszawa 511
1407 MIKOMAX Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 510
1408 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 510
1409 Monting Invest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 510
1410 KANWOD Wiesław Tarczyński Węglew 509
1411 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 509
1412 Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 509
1413 Ronson Development SE Warszawa 509
1414 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 509
1415 Developer Pro Sp. z o.o. sp.k. Konin 509
1416 ADM Malbork S.A. Szamotuły 508
1417 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 508
1418 Enea Trading Sp. z o.o. Świerże Górne 508
1419 Veolia Term S.A. Warszawa 507
1420 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy JK Miłosz Kiedrowski Bysław 507
1421 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. Zakroczym 507
1422 Goodmills Polska Sp. z o.o. Stradunia 507
1423 Mondi Szczecin Sp. z o.o. Kliniska Wielkie 506
1424 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 506
1425 Asseco Data Systems S.A. Gdynia 505
1426 Kramel Invest Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 505
1427 DEBON Sp. z o.o. Pępowo 505
1428 KONE Sp. z o.o. Warszawa 505
1429 Bischof + Klein Polska GmbK sp.k. Walce 505
1430 Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Kielce 505
1431 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 504
1432 Galadean Sp. z o.o. Warszawa 504
1433 S&T Poland Sp. z o.o. Warszawa 503
1434 DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J. Kłobuck 502
1435 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 502
1436 Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 502
1437 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 502
1438 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp. k. Warszawa 502
1439 Royal Canin Polska Sp. z o.o. Niepołomice 500
1440 Metro Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 500
1441 Spec Bruk Sp. z o.o. Libiąż 499
1442 ORBICO sp. z o.o. Warszawa 499
1443 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 499
1444 Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. Kraków 498
1445 CEZAR PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE DARIUSZ BOGDAN NIEWIŃSKI Ełk 497
1446 Circap Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 497
1447 Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 497
1448 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice 497
1449 Robyg Project Management Sp. z o.o. Warszawa 496
1450 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 495
1451 Pekabex Bet S.A. Poznań 495
1452 Signal Meble Sp. z o.o. sp.k. Ostrowiec Świętokrzyski 495
1453 Griffin Group S.A. Defence sp.k. Warszawa 494
1454 Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 494
1455 Bylina Sp. z o.o. Warszawa 492
1456 BMZ Poland Sp. z o.o. Gliwice 492
1457 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 492
1458 Panattoni Construction Europe Sp. z o.o. Warszawa 491
1459 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 491
1460 Politechnika Lubelska Lublin 491
1461 Tasomix Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 490
1462 Foodcare Sp. z o.o. Zabierzów 490
1463 Minova Ekochem S.A. Siemianowice Śląskie 490
1464 Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz sp.j. Opatów 489
1465 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 489
1466 SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście Warszawa 489
1467 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 489
1468 Aliplast Extrusion Sp. z o.o. Lublin 488
1469 Wentworth Tech Sp. z o.o. Poniatowa 488
1470 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 487
1471 GERCZAK NORD POL HATCHERY sp. j. Laseczno 487
1472 AGROSIMEX sp. z o.o. Błędów 487
1473 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 487
1474 SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ INSTYTUT LOTNICTWA Warszawa 486
1475 Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Lotnictwa Warszawa 486
1476 Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o. Bartnica 486
1477 Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 486
1478 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Piła 485
1479 Politechnika Łódzka Łódź 485
1480 Tama Polska Sp. z o.o. Sieradz 485
1481 Sokpol Sp. z o.o. Myszków 485
1482 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 485
1483 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 485
1484 Bamet Paweł Babraj Wielka Wieś 485
1485 JANMAR CENTRUM Sp. z o.o. S.K. Trzcinica 484
1486 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 483
1487 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Piątnica Poduchowna 482
1488 PRT Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 481
1489 MM Packaging Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 481
1490 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 480
1491 NOWA ITAKA sp. z o.o. Opole 480
1492 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nik-Pol Sp. z o.o. Ruda Śląska 480
1493 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 479
1494 Atlas Ward Polska Sp. z o.o. Wrocław 479
1495 Kraus Folie sp.j. Kalisz 479
1496 Ibm Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 478
1497 SKF Polska S.A. Poznań 478
1498 Bmi Braas Sp. z o.o. Opole 477
1499 JACOBS DOUWE EGBERTS PL sp. z o.o. Warszawa 477
1500 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice 477
1501 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 477
1502 Etos S.A. Gdańsk 477
1503 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 476
1504 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 476
1505 Kiepurex sp.j. A.,P.,P.Kiepurowie Wapiennik 476
1506 Browar Dojlidy S.A. Białystok 475
1507 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. Łomża 475
1508 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 475
1509 Viacon Sp. z o.o. Rydzyna 474
1510 CERI International Sp. z o.o. Łódź 474
1511 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 474
1512 Epp Retail M1 Radom Sp. z o.o. Warszawa 473
1513 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 473
1514 AQ Wiring Systems Sp. z o.o. Łódź 473
1515 Cognor Holding S.A. Poraj 473
1516 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko 472
1517 YRK Sp. z o.o. S.K.A. Brody 472
1518 Ochnik S.A. Garwolin 472
1519 Arctic Paper Kostrzyn S.A. Kostrzyn nad Odrą 472
1520 Jadar Sp. z o.o. Radom 472
1521 Selena Industrial Technologies Sp. z o.o. Dzierżoniów 471
1522 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 471
1523 Brown Brothers Harriman Poland Sp. z o.o. Kraków 471
1524 Wika Polska Sp. z o.o. Sgf S.K. Włocławek 471
1525 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 471
1526 DROBIMEX Sp. z o.o. Szczecin 471
1527 ALKAT Sp. z o.o. Kraków 471
1528 KROSS S.A. Przasnysz 470
1529 Adr Polska S.A. Zagórz 470
1530 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 470
1531 Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o. Warszawa 470
1532 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 469
1533 Dijo Holding S.A. Zabrodzie 469
1534 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Strumiany 468
1535 Voxel S.A. Kraków 468
1536 CH Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 468
1537 Nesperta Sp. z o.o. Poznań 468
1538 DAN CAKE Polonia Sp. z o.o. Chrzanów 467
1539 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 467
1540 GOLPASZ S.A. Golub-Dobrzyń 467
1541 Solbet Lubartów S.A. Lubartów 466
1542 Soudal Manufacturing Sp. z o.o. Pionki 465
1543 British Automotive Holding S.A. Warszawa 465
1544 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy INEX Sp. z o.o. Inwałd 465
1545 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 465
1546 Fabet – Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce 465
1547 Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 464
1548 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice 464
1549 Dorum S.A. Lublin 464
1550 BIZON INT Sp. z o.o. Tomice 463
1551 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Lublin 463
1552 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 463
1553 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 463
1554 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 462
1555 Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. Warszawa 462
1556 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 462
1557 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 461
1558 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 460
1559 ITALMETAL Sp. z o.o. Łęg 460
1560 AMI Sp. z o.o. S.K. Mikstat 460
1561 Nowel Sp. z o.o. Legionowo 460
1562 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 459
1563 Wtórpol Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 459
1564 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 459
1565 Polstar Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Koszalin 459
1566 Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 459
1567 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 459
1568 PSG Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 458
1569 Q-Service Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 458
1570 Optirem Sp. z o.o. I Spółka – Spółka Komandytowa Katowice 458
1571 PROMAG S.A. Poznań 458
1572 Ineos Composites Poland Sp. z o.o. Warszawa 457
1573 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 457
1574 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 457
1575 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 457
1576 Pantos Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 457
1577 Unit4 Polska Sp. z o.o. Wrocław 456
1578 Epp Poznań Żonkil Sp. z o.o. Warszawa 455
1579 Farmacol Serwis S.A. Katowice 455
1580 Infocam Sp. z o.o. Invest S.K. Warszawa 455
1581 Gomez Sp. z o.o. S.K. Poznań 454
1582 Dijo Baking Sp. z o.o. Zabrodzie 454
1583 Malow Sp. z o.o. Suwałki 454
1584 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 453
1585 Meblosoft Sp. z o.o. S.K. Krapkowice 453
1586 Cgl Iv Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 453
1587 .Mdd Sp. z o.o. sp.k. Sępólno Krajeńskie 452
1588 PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Warszawa 452
1589 Gefco Polska Sp. z o.o. Warszawa 452
1590 Predica Sp. z o.o. Warszawa 451
1591 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 451
1592 Dramers S.A. Rabowice 451
1593 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 451
1594 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. Kościuszków 451
1595 CEMEX Polska Sp. z o.o. Warszawa 451
1596 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Prefabrykacji Betonów Kamal Sp. z o.o. Bydgoszcz 450
1597 2PB4 Sp. z o.o. Warszawa 450
1598 ESSELTE POLSKA Sp. z o.o. Kozienice 450
1599 Borg Automotive Sp. z o.o. Zduńska Wola 449
1600 Optopol Technology Sp. z o.o. Zawiercie 449
1601 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 449
1602 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 449
1603 Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. Warszawa 449
1604 APATOR METRIX S.A. Tczew 448
1605 Marketing Investment Group S.A. Kraków 448
1606 Branford Investments Sp. z o.o. Poznań 448
1607 Inkoma Sp. z o.o. Toruń 448
1608 Epp Retail Outlet Park Sp. z o.o. Warszawa 448
1609 Adient Poland Sp. z o.o. Świebodzin 448
1610 KAPICA Sp. z o.o. S.K. Zawadzkie 447
1611 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 447
1612 Maldrobud Sp. z o.o. S.K. Myślibórz 447
1613 FEERUM S.A. Chojnów 447
1614 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 447
1615 Epp Retail Galeria Amber Sp. z o.o. Warszawa 447
1616 Marpol S.A. Ignatki 446
1617 Shin Sung Engineering Co., Ltd. Oddział w Polsce Wrocław 446
1618 Netbox Pl Sp. z o.o. Czachorowo 446
1619 Komplet Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 446
1620 CBRE Sp. z o.o. Warszawa 446
1621 SOLID SECURITY Sp. z o.o. Warszawa 446
1622 Kino Świat Sp. z o.o. Warszawa 446
1623 Politechnika Częstochowska Częstochowa 445
1624 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 445
1625 FESTO Sp. z o.o. Janki 445
1626 Trepko S.A. Gniezno 444
1627 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 443
1628 Marka Sokołów Service Sp. z o.o. Sp.k. Sokołów Podlaski 443
1629 NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o. Kutno 443
1630 GTS Poland Sp. z o.o. Warszawa 442
1631 Proekspert Sp. z o.o. Warszawa 442
1632 Bieszczadzki Park Narodowy z Siedzibą w Ustrzykach Górnych Ustrzyki Górne 442
1633 SLOVNAFT – POLSKA S.A. Kraków 442
1634 Kmr Majchrzak sp.j. Gostynin 441
1635 Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Katowice 441
1636 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 441
1637 OTCF S.A. Wieliczka 441
1638 PEKAO Faktoring Sp. z o.o. Lublin 441
1639 Chroma Sp. z o.o. S.K. Żary 441
1640 Park Handlowy Rzeszów Studio CTP 1 Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 440
1641 Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o. Zamość 439
1642 ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 438
1643 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 438
1644 Marsa Park II Sp. z o.o. S.K. Warszawa 438
1645 ZSRG Sp. z o.o. Żory 438
1646 DLF Sp. z o.o. Gdynia 438
1647 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Rzeczenica 438
1648 Sante A.Kowalski sp.j. Warszawa 437
1649 The British School Sp. z o.o. Warszawa 437
1650 PILKINGTON IGP Sp. z o.o. Sandomierz 437
1651 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 437
1652 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 436
1653 Pratt & Whitney Tubes Sp. z o.o. Niepołomice 436
1654 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 436
1655 Markrol Sp. z o.o. Wrocław 436
1656 Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 436
1657 Joysonquin Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 436
1658 Medos Sp. z o.o. sp.k. Chełmno 436
1659 GD2 Sp. z o.o. Wólka Kosowska 435
1660 Clip Logistyka Sp. z o.o. Jasin 435
1661 Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o. Nowogrodziec 435
1662 S.A. Odlewnie Polskie Starachowice 434
1663 Phn 3 Sp. z o.o. Warszawa 434
1664 Tata Consultancy Services Limited S.A. Oddział w Polsce Warszawa 434
1665 Vorwerk Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 434
1666 ERGIS S.A. Warszawa 434
1667 1 ZAKŁAD BUDOWLANY RAFAŁ SZYMCZAK 2 ZAKŁAD BUDOWLANY SZYMCZAK Gniezno 433
1668 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 433
1669 NIBE – BIAWAR Sp. z o.o. Białystok 432
1670 Eniq Sp. z o.o. Katowice 432
1671 Green Factory Sp. z o.o. Zdunowo 432
1672 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 431
1673 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 431
1674 Świat Zdrowia S.A. Toruń 431
1675 BECKER FARBY PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o. Tarnów 431
1676 PPH Temar Sp. z o.o. sp.k. Katowice 431
1677 C.L.A. – Invest Sp. z o.o. Wrocław 430
1678 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 430
1679 PAN Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego Warszawa 430
1680 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość Jezuicka Struga 430
1681 NOVO TECH Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 429
1682 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 10 S.K. Wrocław 429
1683 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 429
1684 LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o. Tychy 429
1685 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Modlniczka 429
1686 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 428
1687 Gk Robyg Sp. z o.o. Warszawa 428
1688 EKO-MYŚL Sp. z o.o. Dalsze 428
1689 Celon Pharma S.A. Kiełpin 428
1690 Efficient Insurance Solutions Sp. z o.o. Sopot 427
1691 Igt Poland Sp. z o.o. Warszawa 427
1692 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 427
1693 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 427
1694 FIEGE Sp. z o.o. Warszawa 427
1695 Serwis Kop Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 427
1696 Trans.Eu Group S.A. Wysoka 427
1697 Carry Sp. z o.o. Poznań 427
1698 EPP Retail – Galeria Solna Sp. z o.o. Warszawa 426
1699 Unilink S.A. Warszawa 426
1700 Elbud Sp. z o.o. Kraków 426
1701 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec 426
1702 JAS – FBG S.A. Katowice 426
1703 BECKER – WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 426
1704 Caterpillar Poland Sp. z o.o. Janów Lubelski 426
1705 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk S.J. Koszalin 425
1706 Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne 424
1707 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 6 sp.k. Wrocław 424
1708 Gospodarstwo Rybackie Gosławice Sp. z o.o. Konin 424
1709 Bemo Motors Sp. z o.o. Poznań 424
1710 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 424
1711 Classen Floor Systems Sp. z o.o. Zwonowice 423
1712 Telmex Sp. z o.o. Białystok 423
1713 Metro Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka sp.k. Warszawa 423
1714 P P H U Specjał Sp. z o.o. Warszawa 422
1715 Wytwórnia Opakowań Blaszanych Beczkopol Sp. z o.o. Łasin 422
1716 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 422
1717 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Arkady Sp. z o.o. Inowrocław 422
1718 Azan Sp. z o.o. S.K. Radom 422
1719 Kolporter Sp. z o.o. Kielce 422
1720 Zignago Vetro Polska S.A. Trąbki 421
1721 Rail-Mil Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 421
1722 NITRO – CHEM S.A. Zakłady Chemiczne Bydgoszcz 421
1723 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 421
1724 Gfi Poland Sp. z o.o. Warszawa 421
1725 MILAREX Sp. z o.o. Słupsk 420
1726 Wokas S.A. Łosice 420
1727 Empik S.A. Warszawa 419
1728 Orp Sp. z o.o. Brody 419
1729 BRASSCO HVAC BESLOTEN VENNOOTSCHAP sp.k. Warszawa 419
1730 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 418
1731 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 418
1732 Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy Jana Kochanowskiego Kielce 418
1733 N&N Nadratowski sp.j. Bielsk 418
1734 Formaster S.A. Kielce 418
1735 Jelcz Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 418
1736 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 418
1737 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 417
1738 MaXgear Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bieruń 416
1739 Marvipol Development Riviera Park Sp. z o.o. Warszawa 416
1740 Jbg-2 Sp. z o.o. Warszowice 415
1741 EcoWipes EWS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 415
1742 Frozen District Sp. z o.o. Kraków 414
1743 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 414
1744 Prefabet Osława Dąbrowa S.A. Osława-Dąbrowa 414
1745 Aquila Września Sp. z o.o. Września 414
1746 Atrium Copernicus Sp. z o.o. Warszawa 414
1747 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANS – KOL Zenon Sobczak Koło 414
1748 RYWAL-RHC Sp. z o.o. Warszawa 413
1749 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 413
1750 AWENTA E. W. A. Chomka S.J. Stojadła 412
1751 Ursa Park Smart City Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 412
1752 Mostostal Zabrze S.A. Gliwice 412
1753 WPC 17 Green Sp. z o.o. Warszawa 412
1754 Marvipol Tm Sp. z o.o. Warszawa 411
1755 Cd Cargo Poland Sp. z o.o. Warszawa 411
1756 Cervia Sp. z o.o. S.K. Warszawa 411
1757 Jokey Poland Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 410
1758 Autobast Sp. z o.o. S.K. Maków Podhalański 410
1759 Tatra Spring Polska Sp. z o.o. Miętne 410
1760 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 410
1761 Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 410
1762 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Musli Klex Sp. z o.o. Kielce 410
1763 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 410
1764 Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 410
1765 Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 409
1766 CEMET S.A. Warszawa 409
1767 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 409
1768 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIQ Legionowo 409
1769 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 409
1770 VERACOMP S.A. Kraków 409
1771 Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. Kraków 408
1772 Equinix (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 408
1773 Calobra Investments Sp. z o.o. Warszawa 408
1774 Geberit Ozorków Sp. z o.o. Ozorków 408
1775 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Przemysław Olejnik Kamieniec 408
1776 Seris Konsalnet Holding S.A. Warszawa 408
1777 Suez Jantra Sp. z o.o. Szczecin 407
1778 Wepa Piechowice Sp. z o.o. Piechowice 407
1779 Zakład Usługowo-Produkcyjny Emiter sp.j. Stanisław Bieda, Piotr Lis Limanowa 407
1780 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 407
1781 KOSMEPOL Sp. z o.o. Kanie 407
1782 Cejs Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 407
1783 Farutex Sp. z o.o. Szczecin 407
1784 GD Poland International Sp. z o.o. Wólka Kosowska 406
1785 Initiative Media Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 406
1786 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 406
1787 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 405
1788 Eko-Region Sp. z o.o. Bełchatów 405
1789 Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. Zaścianki 404
1790 Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan sp.j. Klonowy Dwór 404
1791 FUNDACJA ISKIERKA Warszawa 403
1792 Robyg Mokotów Investment Sp. z o.o. Warszawa 403
1793 Budlex Sp. z o.o. Warszawa 403
1794 Sanbet Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Ślęza 403
1795 F & F Filipowski sp.j. Pabianice 402
1796 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 402
1797 Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o. Kraków 402
1798 Newag IP Management Sp. z o.o. Nowy Sącz 402
1799 Atal Construction Sp. z o.o. Cieszyn 402
1800 Ciech Pianki Sp. z o.o. Bydgoszcz 402
1801 Canpol Sp. z o.o. Warszawa 402
1802 Suszarnia Warzyw Jaworski S.A. S.K. Bramki 401
1803 Flügger Poland Sp. z o.o. Gdańsk 401
1804 Mckinsey & Company Polska Sp. z o.o. Service Partnership sp.k. w likwidacji Warszawa 401
1805 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 400
1806 Epp Retail M1 Łódź Sp. z o.o. Warszawa 400
1807 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Warszawa 400
1808 Mazowiecki Szpital Onkologiczny Sp. z o.o. Warszawa 400
1809 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Mirosław 400
1810 JGH Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 399
1811 PRO – Nord 2 Sp. z o.o. S.K. Kołobrzeg 399
1812 IS – POLSKA Sp. z o.o. Jawor 399
1813 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 399
1814 Hemarpol Trade Sp. z o.o. sp.k. Katowice 399
1815 EKO-VIT Sp. z o.o. Łódź 398
1816 Tern Estate Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 398
1817 Smulders Groep Poland Sp. z o.o. Żary 398
1818 Austria Juice Poland Sp. z o.o. Chełm 398
1819 Nazwa.Pl Sp. z o.o. Kraków 398
1820 Polskie Zakłady Zbożowe Lubella Gmw Sp. z o.o. sp.k. Lublin 398
1821 H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 398
1822 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 397
1823 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa 397
1824 LINCOLN ELECTRIC BESTER sp. z o.o. Bielawa 397
1825 Mahle Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 397
1826 DOZ S.A. Warszawa 396
1827 PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o. Kraków 396
1828 Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o. Parczew 396
1829 Pekaes Sp. z o.o. Błonie 396
1830 KACZMARSKI GROUP sp. j. Wrocław 395
1831 CBM Polska Sp. z o.o. Jacków 395
1832 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin 395
1833 J-Home S.A. Gdańsk 394
1834 SIEGENIA – AUBI Sp. z o.o. Kluczbork 394
1835 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 394
1836 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Rzeszów 394
1837 Bakalion Sp. z o.o. Warszawa 394
1838 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 393
1839 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 393
1840 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 393
1841 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 392
1842 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Nowamyl S.A. Łobez 392
1843 Karolinka Property Sp. z o.o. Warszawa 392
1844 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 391
1845 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 391
1846 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 390
1847 Jot-Ł Sp. z o.o. Wrocław 390
1848 DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A. Warszawa 390
1849 Dobra Forma 2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 390
1850 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 390
1851 Dacpol Sp. z o.o. Piaseczno 390
1852 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 390
1853 IVECO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 389
1854 Astromal Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 389
1855 Splast Sp. z o.o. Krosno 389
1856 Budokrusz S.A. Odrano-Wola 389
1857 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 389
1858 Pergranso Sp. z o.o. Warszawa 389
1859 Skat Transport Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 389
1860 Auto-Boss Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 388
1861 Przedsiębiorstwo Rolne Dobrol Sp. z o.o. Doba 388
1862 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.j. Miejska Górka 388
1863 TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o. Głubczyce 387
1864 Lotos Biopaliwa Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 387
1865 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Standard Sp. z o.o. Lublin 387
1866 PROMONT Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Montażowe Budownictwa Tychy 387
1867 Grupa Familijna Sp. z o.o. sp.k. Kuźnica Czeszycka 387
1868 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 387
1869 SUPER MARKET RAJSKI S.J. Nowy Targ 386
1870 Lilen Sp. z o.o. Czaniec 386
1871 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o. Tylmanowa 386
1872 Ronson IS Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 386
1873 JOST Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 386
1874 CCC Factory Sp. z o.o. Polkowice 386
1875 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 386
1876 Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 385
1877 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 384
1878 CIECH Vitrosilicon S.A. Iłowa 384
1879 TN Polska Sp. z o.o. Kraśnik 384
1880 Stolarz Lempert S.K. Baranów 384
1881 INFOCAM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 384
1882 BAKOMA Sp. z o.o. Warszawa 384
1883 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. Suchedniów 384
1884 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 384
1885 Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO – LEK S.A. Wrocław 383
1886 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp.j. Niedomice 383
1887 Wyrób Wędlin Tradycyjnych WOLAREK B. Wolarek, W. Wolarek S.J. Nowa Wieś Szlachecka 383
1888 Robyg Wola Investment 2 Sp. z o.o. Warszawa 383
1889 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 383
1890 SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 383
1891 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 383
1892 Paneltech Sp. z o.o. Chorzów 382
1893 P3 Piotrków Park Sp. z o.o. Warszawa 381
1894 Performance Media Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 381
1895 Hymon Sp. z o.o. Tarnów 381
1896 Carsed Sp. z o.o. S.K. Siedlce 381
1897 Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty Sławomir i Bogusław Mioduszewscy – S.J. Lisie Kąty 381
1898 Lamintex Sp. z o.o. Nowy Sącz 381
1899 Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Rogowiec 381
1900 Leca Polska Sp. z o.o. Gniew 380
1901 Trimco Sp. z o.o. S.K. Marianki 380
1902 Mckeen-Beef Sh Sp. z o.o. Linne 380
1903 STORCK Sp. z o.o. Warszawa 380
1904 Novar Sp. z o.o. Elbląg 380
1905 Dantex Sp. z o.o. Rondo Wiatraczna S.K. Warszawa 380
1906 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 379
1907 4kraft Sp. z o.o. Poznań 379
1908 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów 379
1909 EOS KSI Polska Sp. z o.o. Warszawa 379
1910 Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 379
1911 Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. Wałcz 379
1912 ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o. Lublin 378
1913 Netguru S.A. Poznań 378
1914 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Szkocja 378
1915 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 377
1916 Berotu Sp. z o.o. Glinno 377
1917 Pazim Sp. z o.o. Szczecin 377
1918 Welcome Airport Services Sp. z o.o. Warszawa 376
1919 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 376
1920 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. Warszawa 376
1921 Bartlet Asset Management Poland Sp. z o.o. Warszawa 376
1922 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 375
1923 Rest – D Gastrox Sp. z o.o. sp.k. Poznań 374
1924 Nefrolux Lucjan Sobieraj,Wojciech Kamiński sp.j. Siemianowice Śląskie 374
1925 Chemet S.A. Tarnowskie Góry 374
1926 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa 374
1927 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 373
1928 Ryszard Wójcik Prywatne Biuro Podróży Sindbad Opole 373
1929 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 372
1930 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Wioska 372
1931 Bostik Sp. z o.o. Sady 371
1932 Oleofarm Sp. z o.o. Wrocław 371
1933 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 371
1934 T.B. Fruit Polska Sp. z o.o. S.K.A. Dwikozy 371
1935 Neptune Annopol Sp. z o.o. Warszawa 370
1936 Tieto Poland Sp. z o.o. Szczecin 370
1937 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 370
1938 Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. Gliwice 370
1939 Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Młochów 370
1940 Hoya Lens Poland Sp. z o.o. Warszawa 370
1941 Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A. Kraków 370
1942 Marelli Aftermarket Poland Sp. z o.o. Katowice 369
1943 Ukraine International Airlines (Prywatna S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 369
1944 Forte Brand Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 369
1945 Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 369
1946 Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 369
1947 Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Warszawa 369
1948 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 369
1949 Polmostrów Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 369
1950 Polmos Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 369
1951 Galicja Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 368
1952 FSMNW Poznań Sp. z o.o. Warszawa 368
1953 CA Immo Warsaw Spire B Sp. z o.o. Warszawa 368
1954 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 368
1955 DELL Sp. z o.o. Warszawa 367
1956 Cosmo Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 367
1957 Bridgestone Europe Nv/Sa S.A. Oddziałw Polsce Warszawa 367
1958 Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o. Łódź 367
1959 INDYKPOL S.A. Olsztyn 367
1960 REZAW-PLAST Ryszard Zawół Zaborów 367
1961 Alexandralog PLC10 Sp. z o.o. Warszawa 367
1962 Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Dwójka sp.k. Białystok 367
1963 Fabryka Mebli PIASKI Henryk Kaczorowski Łęka Opatowska 366
1964 GTV Poland Sp. z o.o. S.K. Pruszków 366
1965 Newbridge Romsey Sp. z o.o. Kraków sp.k. Warszawa 366
1966 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 366
1967 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. Warszawa 365
1968 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 365
1969 Archicom Nieruchomości 2 Sp. z o.o. Wrocław 365
1970 Oceanic S.A. Sopot 365
1971 Polbram Steel Group Sp. z o.o. S.K. Kleszewo 364
1972 DGS Poland Sp. z o.o. Mierzyn 364
1973 Pgm Group Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Mazowiecki 364
1974 PHN SPV 2 Sp. z o.o. Warszawa 364
1975 ALVENTA S.A. Alwernia 364
1976 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY Sp. z o.o. Gdańsk 364
1977 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc 364
1978 Gorgiel Group Sp. z o.o. sp.k. Karpicko 364
1979 Vg-Orth Polska Sp. z o.o. Jaworzno 364
1980 Ruukki Polska Sp. z o.o. Żyrardów 364
1981 Świeże i Zielone Sp. z o.o. S.K. Kórnik 363
1982 Metalbud Sp. z o.o. Podlas 363
1983 Green Holding Sp. z o.o. Zdunowo 363
1984 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 363
1985 Interphone Service Sp. z o.o. Mielec 362
1986 Tm Technologie Sp. z o.o. Morawica 362
1987 AB Foods Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 362
1988 Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o. Warszawa 361
1989 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 361
1990 Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. Czeladź 361
1991 Celtech Sp. z o.o. Poznań 360
1992 CDRL S.A. Pianowo 360
1993 EUROTEL S.A. Gdańsk 360
1994 Aqua S.A. Bielsko-Biała 360
1995 NITROERG S.A. Bieruń 360
1996 INFOSYS POLAND sp. z o.o. Łódź 360
1997 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. Tychy 360
1998 Abb Business Services Sp. z o.o. Warszawa 360
1999 Cegal – Cecylia Gawlik, Kazimierz Gawlik, Artur Gawlik, Marek Gawlik – sp.j. Łódź 360
2000 Nb Polska Sp. z o.o. Gniezno 360
2001 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 359
2002 Gtb Invest Sp. z o.o. S.K. Katowice 359
2003 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Warszawa 359
2004 NSK BEARINGS POLSKA S.A. Kielce 359
2005 Dawtona Sp. z o.o. Błonie 359
2006 Nexx Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 358
2007 Koleje Mazowieckie – Km Sp. z o.o. Warszawa 358
2008 ETravel S.A. Warszawa 358
2009 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Kobylin 358
2010 P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A. Kluczbork 358
2011 MIKO PAC Sp. z o.o. Bydgoszcz 358
2012 Cross Bud S.A. Bielsko-Biała 358
2013 Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. Świecie 357
2014 TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 357
2015 Galtic Investments Sp. z o.o. Poznań 357
2016 Audio Klan Janusz Prządka sp.j. Warszawa 357
2017 PADMA ART Sp. z o.o. S.K. Suwałki 357
2018 ECO-Power Sp. z o.o. Warszawa 356
2019 Bejo Zaden Poland Sp. z o.o. Konotopa 356
2020 MARBET LIPSKO Sp. z o.o. Sp. K. Lipsko 356
2021 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 356
2022 Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 356
2023 Remax Construct 1 Sp. z o.o. Kraków 356
2024 EL CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 356
2025 Filipek Sp. z o.o. S.K. Węgrów 356
2026 Novomatictechnologies Poland Sp. z o.o. Zabierzów 355
2027 Integrated Solutions Sp. z o.o. Warszawa 355
2028 Rauch Polska Sp. z o.o. Przeworsk 355
2029 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 355
2030 NRF POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 355
2031 Aforti Holding S.A. Warszawa 355
2032 Gardner Aerospace Nowa Dęba Sp. z o.o. Nowa Dęba 355
2033 Wadoma Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 354
2034 Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. Nidzica 354
2035 Benefit IP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 354
2036 IMPEL S.A. Wrocław 354
2037 MGA ENTERTAINMENT POLAND sp. z o.o. Słupsk 354
2038 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 354
2039 Thales Dis Polska Sp. z o.o. Tczew 354
2040 DEFOR S.A. Śrem 354
2041 Vervis Sp. z o.o. Włocławek 354
2042 AUTOMET GROUP Sp. z o.o. S.K. Sanok 354
2043 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 353
2044 Nap Invest Kredyt Sp. z o.o. Warszawa 353
2045 Nederman Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 353
2046 PATENTUS S.A. Pszczyna 353
2047 WIRTUALNA POLSKA HOLDING S.A. Warszawa 353
2048 Bradas Sp. z o.o. S.K. Olesno 353
2049 DACSA Polska Sp. z o.o. Radomin 352
2050 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 352
2051 Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy sp.j. Święcice 352
2052 Flexipower Group Sp. z o.o. S.K. Kudrowice 352
2053 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyka Warszawa 352
2054 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 352
2055 Maszoński Logistic Sp. z o.o. S.K. Sulęcin 352
2056 Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j. Warszawa 351
2057 WKRĘT-MET Sp. z o.o. S.K. Kuźnica Kiedrzyńska 351
2058 SIG Sp. z o.o. Kraków 351
2059 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o. Tychy 351
2060 Invado Sp. z o.o. Dzielna 350
2061 AMZ-KUTNO S.A. Kutno 350
2062 IMMOMOK Sp. z o.o. Warszawa 350
2063 Apis Sp. z o.o. Chodecz 349
2064 BEKO S.A. Warszawa 349
2065 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola Warszawa 349
2066 IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Olkusz 349
2067 Polmass S.A. Bydgoszcz 348
2068 Wędlinka Sp. z o.o. S.K. Dobrydział 348
2069 Starhedge S.A. Warszawa 347
2070 Infrakom Kościan Sp. z o.o. S.K. Kościan 347
2071 Remondis Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 347
2072 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 347
2073 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 347
2074 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 347
2075 Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. Piaseczno 346
2076 SELENA S.A. Wrocław 346
2077 Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. Warszawa 346
2078 Dolina Nidy Sp. z o.o. Leszcze 346
2079 Enea Ciepło Sp. z o.o. Białystok 346
2080 Victoria Dom Holding Sp. z o.o. Warszawa 346
2081 Innvigo Sp. z o.o. Warszawa 345
2082 Ndi Sp. z o.o. Sopot 345
2083 Hewalex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czechowice-Dziedzice 345
2084 Ultimo S.A. Wrocław 345
2085 POWER-TECH Janusz Marcin Ejma Wałcz 345
2086 Austrotherm Sp. z o.o. Oświęcim 345
2087 Epp Retail – Zakopianka Sp. z o.o. Warszawa 345
2088 Arcelormittal Service Group Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 344
2089 Hodowlano-Rolnicza Spółdzielnia Dawidy w Dawidac H Dawidy 344
2090 Alti Plus S.A. Kraków 344
2091 Epp Retail M1 Zabrze Sp. z o.o. Warszawa 344
2092 Salve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 344
2093 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 344
2094 Finco-Stal Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowa Bukówka 344
2095 Budpol Sp. z o.o. Częstochowa 343
2096 Naczepy Pozkrone S.A. sp.k. Poznań 343
2097 Brown Forman Polska Sp. z o.o. Warszawa 343
2098 AP Solano Sp. z o.o. S.K. Krzaki Czaplinkowskie 343
2099 Mercor S.A. Gdańsk 343
2100 Zielona Polana Apus S.A. Spółka Komandytowa Warszawa 343
2101 PODLASIE S.A. Łuków 342
2102 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta S.J. Nieznanowice 342
2103 ARKEMA Sp. z o.o. Inowrocław 342
2104 KŁOS Sp. z o.o. S.K. Zabrze 342
2105 Epp Retail M1 Częstochowa Sp. z o.o. Warszawa 342
2106 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 342
2107 M.B.B. Logistics Sp. z o.o. Słubice 342
2108 Cichowlas Polskie Warzywa Jędrzej Cichowlas Staniszewo 342
2109 La-Sad Sp. z o.o. Borzęcin 341
2110 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Poznań sp.k. Poznań 341
2111 Gorzyca Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 341
2112 Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. Spółka Komandytowo- Akcyjna Szczytno 341
2113 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki S.A. Mińsk Mazowiecki 341
2114 Elite Partners Logistics 1 Sp. z o.o. Warszawa 341
2115 Aplisens S.A. Warszawa 341
2116 Duon Dystrybucja Sp. z o.o. Wysogotowo 341
2117 Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Kietrz 340
2118 Danish Farming Consultants Sp. z o.o. Gliwice 340
2119 JD Sp. z o.o. sp.k. Opole 340
2120 Cofinco-Poland Sp. z o.o. Katowice 340
2121 BLUE MEDIA S.A. Sopot 340
2122 Greif Poland Sp. z o.o. Rybnik 340
2123 TK BUD sp. z o.o. sp.k. Kraków 340
2124 Expander Advisors Sp. z o.o. Warszawa 340
2125 Fogo Sp. z o.o. Wilkowice 340
2126 Norson Sp. z o.o. sp.k. Sarbinowo 339
2127 Verco S .A. Warszawa 339
2128 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Szczecin 339
2129 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 339
2130 Hagric Woźniecki Sp. z o.o. S.K. Szczeglin 339
2131 Lightnet Sp. z o.o. Kobiernice 339
2132 Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki 339
2133 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 338
2134 Oktan – B i R Brzescy – sp.j. Miechucino 338
2135 Comtegra S.A. Warszawa 338
2136 Furnika Sp. z o.o. S.K. Prudnik 338
2137 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 338
2138 Alventa Invest Sp. z o.o. Alwernia 338
2139 UPM Service Stanisław Ślaga Tuchów 337
2140 Oponeo Brandhouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 337
2141 Progress XXIII Sp. z o.o. Warszawa 336
2142 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 336
2143 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wrocław 336
2144 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Warszawa 336
2145 RAWIBOX S.A. Rawicz 336
2146 Krispol Sp. z o.o. Psary Małe 336
2147 Buglo Place Zabaw Sp. z o.o. S.K. Koszalin 336
2148 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Autos Sp. z o.o. Solec Kujawski 336
2149 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 335
2150 Mastercard Processing S.A. Warszawa 335
2151 Hotel Narvil Sp. z o.o. Serock 335
2152 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĄB Szczecin 335
2153 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 335
2154 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 335
2155 Polinova Polska Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 335
2156 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 335
2157 Rutkowski Development sp.j. Ełk 335
2158 United Beverages S.A. Toruń 334
2159 Wezi – TEC Sp. z o.o. Legnica 334
2160 Metrans (Polonia) Sp. z o.o. Warszawa 334
2161 Novita S.A. Zielona Góra 334
2162 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 334
2163 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Rabowice 333
2164 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 333
2165 Dajar Sp. z o.o. Koszalin 333
2166 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego Warszawa 333
2167 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp.j. Radom 332
2168 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Katowice 332
2169 Bodex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 332
2170 IZOSTAL S.A. Kolonowskie 331
2171 Mantezja 3 Sp. z o.o. Warszawa 331
2172 Wkb Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. Warszawa 331
2173 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 331
2174 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 331
2175 Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j. Konstantynów Łódzki 331
2176 HCL Poland Sp. z o.o. Kraków 331
2177 Konimpex Sp. z o.o. Konin 331
2178 Arctic Navigations Sp. z o.o. Warszawa 330
2179 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 330
2180 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 330
2181 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 330
2182 FORTUM POWER AND HEAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 330
2183 Softwareplant Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 329
2184 Star – Dust Sp. z o.o. Końskie 329
2185 Panalpina Polska Sp. z o.o. Kraków 329
2186 Cognor S.A. Poraj 329
2187 Neinver Polska Sp. z o.o. Warszawa 329
2188 Hucz Sp. z o.o. sp.k. Boronów 329
2189 Gülermak Sp. z o.o. Warszawa 328
2190 POZNAŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA WINOGRADY W POZNANIU Poznań 328
2191 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 328
2192 Echo – Spv 7 Sp. z o.o. Kielce 328
2193 Gm Sprinkler 2 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 328
2194 ATENDE S.A. Warszawa 328
2195 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Lublin 328
2196 Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Patucha i Jagiełło sp.j. Jaworzno 328
2197 Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Boronów 328
2198 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 327
2199 Bud-Rim Development Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 327
2200 DES Henryk Dowgier Anna Dowgier sp.j. Kraków 327
2201 Delta Optical Sp. z o.o. sp.k. Nowe Osiny 327
2202 Stalexport Autostrady S.A. Mysłowice 327
2203 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 327
2204 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 327
2205 Dako Sp. z o.o. Nowy Sącz 326
2206 CSY S.A. Iława 326
2207 PPU EKO ZEC sp. z o.o. Poznań 326
2208 HACON Sp. z o.o. Barlinek 326
2209 Klonex – VCS Sp. z o.o. P U H Opole 326
2210 Vercom S.A. Poznań 326
2211 Bimex-Bollhoff Sp. z o.o. Krzemienica 325
2212 Asteria Holding Sp. z o.o. Warszawa 325
2213 Express Sp. z o.o. sp.k. Kraków 325
2214 Innova Capital Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 325
2215 Coko-Werk Polska Sp. z o.o. Łódź 325
2216 HGC Gretna Investments Sp. z o.o. S.J. Warszawa 325
2217 T. Studnicki K. Płeszka Z. Ćwiąkalski J.górski Sp.k. Kraków 325
2218 Vigo System S.A. Ożarów Mazowiecki 325
2219 MULTIVAC Sp. z o.o. Natalin 325
2220 W.A.G. Payment Solutions, A.S. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 324
2221 ONTEX POLSKA Sp. z o.o. Radomsko 324
2222 Tekra Sp. z o.o. Gubin 324
2223 Cortland Sp. z o.o. Poznań 324
2224 JANUSZ KANIA AGREGATY PEX POOL PLUS Dębica 324
2225 Constract Export-Import Sp. z o.o. Wałdyki 324
2226 Frapo-Dystrybucja Sp. z o.o. Konin 324
2227 Raczkowski sp.k. Warszawa 324
2228 Wawel Service Sp. z o.o. Bytkowska Park S.K. Kraków 324
2229 Wavin Polska S.A. Buk 324
2230 Aluteam Polska Sp. z o.o. Biała Podlaska 323
2231 SMP POLAND Sp. z o.o. Warszawa 323
2232 Top-Thimm Opakowania Sp. z o.o. Sp.k. Tychy 323
2233 Zakład Poligraficzny Pol – Mak Przemysław Makowiak, Danuta Makowiak sp.j. Przeźmierowo 323
2234 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 322
2235 Radzyn Clean Energy Poland Sp. z o.o. Warszawa 322
2236 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 322
2237 Elica Group Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 322
2238 Hama Polska Sp. z o.o. Olsztyn 322
2239 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 322
2240 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie Kraków 322
2241 Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 322
2242 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 321
2243 Raben Real Estate Poland Sp. z o.o. Robakowo 321
2244 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 321
2245 DSV AIR & SEA Sp. z o.o. Duchnice 321
2246 BARTER S.A. Białystok 321
2247 Louvre Hotels Group Sp. z o.o. Warszawa 321
2248 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Centrum Sp. z o.o. Nowy Sącz 321
2249 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 321
2250 Msd Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 320
2251 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 320
2252 BETPOL S.A. Bydgoszcz 320
2253 Agrifirm Polska Sp. z o.o. Szamotuły 320
2254 Dopak Sp. z o.o. Wrocław 320
2255 Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 320
2256 Mag – Krak Sp. z o.o. Kraków 320
2257 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 319
2258 Neomedic S.A. Kraków 319
2259 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 319
2260 Scm Sp. z o.o. Warszawa 318
2261 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 318
2262 KORPORACJA KGL S.A. Mościska 318
2263 Urgent R. Szczęsny, M. Więźniak sp.j. Skępe 318
2264 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 318
2265 Track Tec Koltram Sp. z o.o. Warszawa 318
2266 Radiometer Solutions Sp. z o.o. Stargard 317
2267 Protor Sp. z o.o. S.K. Zabrze 317
2268 Przedsiębiorstwo Drobiarskie Drobex – Sp. z o.o. Solec Kujawski 317
2269 Liskowski Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANSLIS Konin 317
2270 Thale Sp. z o.o. sp.k. Wilimowo 317
2271 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 317
2272 MELVIT S.A. Warszawa 317
2273 Transition Technologies PSC Sp. z o.o. Łódź 317
2274 Dnv Poland Sp. z o.o. Gdynia 317
2275 CAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 317
2276 Ludwig Czekolada Sp. z o.o. Skoczów 316
2277 Mak Dom Holding S.A. Stara Iwiczna 316
2278 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A. Krotoszyn 316
2279 Zamet-Głowno Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Zamet-Głowno Adam Pruski, Zdzisław Łuczak sp.j.) Głowno 316
2280 Eneria Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 316
2281 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 316
2282 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Partynia 315
2283 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 315
2284 Standard Chartered Global Business Services Sp. z o.o. Warszawa 315
2285 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 315
2286 Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 315
2287 TRUDO sp. z o.o. Wrocław 315
2288 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 315
2289 CB S.A. Chrząstowice 315
2290 Bidcorp Poland Sp. z o.o. Szczecin 314
2291 Olivia 4 S.A. Gdańsk 314
2292 LUVENA S.A. Luboń 314
2293 Everest Development Sp. z o.o. 2 S.K. Śrem 314
2294 Glatton Sp. z o.o. Łomianki 313
2295 GTC KORONA S.A. Warszawa 313
2296 Mmc Car Poland Sp. z o.o. Warszawa 313
2297 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Gabi-Jerczyńscy sp.j. Piaski 313
2298 Qubus Hotel System S.A. Wrocław 313
2299 KUEHNE+NAGEL Sp. z o.o. Gądki 313
2300 Bawaria Motors Sp. z o.o. Warszawa 313
2301 Neptune Ursus Sp. z o.o. Warszawa 312
2302 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 312
2303 Perla Polska Sp. z o.o. sp.k. Głobino 312
2304 A2 Route Sp. z o.o. Pruszków 312
2305 Inowr Ocławskie Ko Pa Lnie Soli Solino S.A. Inowrocław 312
2306 Student Depot Funky Sp. z o.o. Warszawa 312
2307 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 312
2308 Park Drobiarski Sp. z o.o. Śmiłowo 312
2309 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 311
2310 Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A. Niedzica 311
2311 Lingaro Sp. z o.o. Warszawa 311
2312 Bud-Hrd Ws-Dic Sp. z o.o. sp.k. Nowa Dęba 311
2313 Centren Sp. z o.o. Warszawa 311
2314 P.U.H. Nobiles 2 S.C. Zawisza Adam, Gorzawska Anna, Czebotar Grzegorz Tychy 311
2315 GTC UBP Sp. z o.o. Warszawa 311
2316 PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 311
2317 DROGI I MOSTY JAN KACZMARCZYK Kacice 311
2318 Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 310
2319 Mwh Meble Sp. z o.o. & Co. sp.k. Brody 310
2320 Fanex Sp. z o.o. Radonice 310
2321 Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. Katowice 310
2322 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 310
2323 Warsaw Trade Tower 2 Sp. z o.o. Warszawa 310
2324 Instytut Chemii Bioorganicznej PAN Poznań 310
2325 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 310
2326 STALMA S.A. Lublin 310
2327 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 310
2328 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 310
2329 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 310
2330 Indyk-Śląsk Sp. z o.o. Wieszowa 310
2331 Royal Food Production Sp. z o.o. Kopytów 309
2332 Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. Skawina 309
2333 JHM Development S.A. Skierniewice 309
2334 Casinos Poland Sp. z o.o. Warszawa 309
2335 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 308
2336 SPV Rigoletto Investment Sp. z o.o. Warszawa 308
2337 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 308
2338 Kazimierz Ginter ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Chojnice 307
2339 Kołakowski I Murawski S.J. Grodzisk Mazowiecki 307
2340 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 307
2341 Penta Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 307
2342 Spc-2 Sp. z o.o. Wysogotowo 307
2343 Eolos Polska Sp. z o.o. Warszawa 307
2344 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 307
2345 PPH INDYK – MAZURY Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ostróda 306
2346 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siemianowie w likwidacji Siemianowo 306
2347 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 306
2348 Martex Sp. z o.o. Rybnik 306
2349 Pol-Skone Sp. z o.o. Lublin 306
2350 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini – sp.j. Krynica-Zdrój 306
2351 Saz Sp. z o.o. S.K. Rzeszotary 306
2352 OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o. Chrzanów 305
2353 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Węglohut sp.j. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 305
2354 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 305
2355 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego S.A. Toruń 305
2356 Drog-Bruk A.P.Szczerek sp.j. Błaszki 305
2357 Marketco Sp. z o.o. Wrocław 305
2358 ASO Mr Sp. z o.o. S.K. Radom 305
2359 ANWIS Sp. z o.o. Włocławek 305
2360 Recordati Polska Sp. z o.o. Warszawa 304
2361 Otp Sp. z o.o. Płock 304
2362 Cronimet Pl sp. z o.o. Kłopot 304
2363 Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. Wrocław 304
2364 Besser Poland Sp. z o.o. Wrocław 304
2365 PHU CORA Adam Sikora Piekary Śląskie 304
2366 Facebook Poland Sp. z o.o. Warszawa 304
2367 Mercer (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 303
2368 Gabona Sp. z o.o. S.K. Warszawa 303
2369 Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o. Tychy 303
2370 Invest – Rem Sp. z o.o. Mogilno 303
2371 Bluesoft Sp. z o.o. Warszawa 303
2372 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sarni Stok w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 303
2373 Port Praski Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 302
2374 Schuco International Polska sp. z o.o. Siestrzeń 302
2375 Serpol Cosmetics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mieścisko 302
2376 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 302
2377 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 302
2378 SECO/WARWICK S.A. Świebodzin 302
2379 Fabryka Flag LINEA Milena Trojanowska Koszalin 302
2380 UNIVERSAL LEAF TOBACCO Poland Sp. z o.o. Jędrzejów 302
2381 MASTERPRESS S.A. Białystok 301
2382 Schiessl Polska Sp. z o.o. Warszawa 301
2383 MIĘDZYNARODOWY INSTYTUT BIOLOGII MOLEKULARNEJ I KOMÓRKOWEJ Warszawa 301
2384 ABP POLAND Sp. z o.o. Pniewy 301
2385 Tomton Polska Sp. z o.o. Łódź 301
2386 RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o. Świebodzin 301
2387 Ronson Development Construction Sp. z o.o. Warszawa 301
2388 MLP Pruszków V Sp. z o.o. Pruszków 301
2389 Hotel Jan III Sobieski Sp. z o.o. Warszawa 301
2390 Polskie Mięso i Wędliny Łukosz Sp. z o.o. Chybie 300
2391 Sirius Investments Sp. z o.o. Gdańsk 300
2392 Thermosilesia Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 300
2393 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 300
2394 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. Wielki Klincz 300
2395 Adp Polska Sp. z o.o. Warszawa 300
2396 Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 300
2397 BDO Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 300
2398 Frito Lay Sp. z o.o. Warszawa 300
2399 Firma Handlowo-Usługowa SOBIK Leszek Sobik Bielsko-Biała 300
2400 Geo-Poland Sp. z o.o. Poznań 299
2401 Partners Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 299
2402 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 299
2403 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Drogopol-Zw Sp. z o.o. Katowice 299
2404 Farias Sp. z o.o. Warszawa 299
2405 FŁT Polska Sp. z o.o. Warszawa 299
2406 Emca S.A. Warszawa 299
2407 Nowavent Sp. z o.o. Nowa Sól 299
2408 ASK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 299
2409 Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 298
2410 Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 298
2411 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 298
2412 Albeco Sp. z o.o. Plewiska 298
2413 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 298
2414 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp.j. Kobylnica 298
2415 Gzella Investments Sp. z o.o. Osie 298
2416 Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. Warszawa 298
2417 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 298
2418 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 297
2419 Help Vitalaire Sp. z o.o. Poznań 297
2420 Elplc S.A. Tarnów 297
2421 Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 S.K. Bielsko-Biała 297
2422 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław 297
2423 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 297
2424 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 297
2425 Hotele Diament S.A. Gliwice 296
2426 TM Toys Sp. z o.o. Szczecin 296
2427 Espersen Poland Sp. z o.o. Koszalin 296
2428 Platforma Vivus Sp. z o.o. Warszawa 296
2429 Piltza Kg Group Sp. z o.o. S.J. Kraków 296
2430 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 296
2431 Bog-Fran Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 296
2432 Extradach Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 296
2433 Muszynianka Sp. z o.o. Krynica-Zdrój 295
2434 Rng Zabrze 5 Sp. z o.o. Warszawa 295
2435 Bnp Paribas Group Service Center S.A. Warszawa 295
2436 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 295
2437 Bonduelle Polska S.A. Warszawa 295
2438 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 295
2439 Sunrise System Sp. z o.o. sp.k. Poznań 295
2440 Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 295
2441 Kamex Sp. z o.o. Opole 294
2442 Novichem Sp. z o.o. Chorzów 294
2443 Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 294
2444 Atlantis-Deweloper Sp. z o.o. Opole sp.k. Opole 294
2445 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 294
2446 Refinitiv Poland Sp. z o.o. Warszawa 294
2447 Becher Development Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kielce 294
2448 TRACK TEC S.A. Warszawa 294
2449 Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o. Brodnica 294
2450 Kaps Investment Sp. z o.o. Wrocław 294
2451 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 294
2452 LCN Nowaform (Pl) Sp. z o.o. Warszawa 293
2453 AVALON BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM Warszawa 293
2454 Adamex Baby Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 293
2455 Archicom Nieruchomości 3 Sp. z o.o. Wrocław 293
2456 OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. Chróścina 293
2457 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 293
2458 Bal-Bud Investment Reduta Sp. z o.o. sp.k. Kraków 293
2459 M + M INWESTYN sp. z o.o. sp.k. Wrocław 293
2460 Dla Piper Giziński Kycia sp.k. Warszawa 293
2461 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 293
2462 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 293
2463 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 293
2464 FORMIKA Sp. z o.o. Parzniew 292
2465 Elester-Pkp Sp. z o.o. Łódź 292
2466 APATOR POWOGAZ S.A. Poznań 292
2467 Ateneum Sp. z o.o. S.K. Kraków 292
2468 JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE DROB BOGS Kaleń 292
2469 Kome Polska Sp. z o.o. Warszawa 292
2470 Pull & Bear Polska Sp. z o.o. Warszawa 292
2471 Transchem Sp. z o.o. Włocławek 292
2472 Nagel Polska Sp. z o.o. Komorniki 291
2473 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 291
2474 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 291
2475 Lucky Union Foods – Euro Sp. z o.o. Łozienica 291
2476 Eolica Postolin Sp. z o.o. Bydgoszcz 291
2477 JANIPOL MEBLE POLSKA Sp. z o.o. S.K. Janikowo 291
2478 LC Corp Invest V III Sp. z o.o. Wrocław 291
2479 Extral Sp. z o.o. Żory 291
2480 Kreator Sp. z o.o. S.K. Toruń 291
2481 HANPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 291
2482 Fitsport Polska Sp. z o.o. Warszawa 291
2483 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 290
2484 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 290
2485 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. Warszawa 290
2486 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 290
2487 Mateusz Wiśniowski Sp.K. Nowy Sącz 290
2488 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 290
2489 CUK Ubezpieczenia Jacek Byliński, Maciej Kuczwalski, Przemysław Grabowski S.J. Toruń 290
2490 Jezierski Business Park sp.j. Radzymin 290
2491 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 290
2492 Nutrimed Sp. z o.o. Warszawa 290
2493 Solinea Sp. z o.o. Sp.K. Elizówka 290
2494 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 290
2495 Oliwski Park Sp. z o.o. Warszawa 290
2496 GEALAN POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 290
2497 Mirosław Wróbel – Sp. z o.o. Wrocław 289
2498 WELDING STAR Wojciech Staroń Dębica 289
2499 Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecin 289
2500 Holding Kg Group Sp. z o.o. sp.j. Kraków 289
2501 GTC Pixel Sp. z o.o. Warszawa 289
2502 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 289
2503 Uniwersytet Medyczny w Lublinie Lublin 289
2504 Grupa Stalmot S.A. Olsztyn 289
2505 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 289
2506 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Ekosystem Sp. z o.o. Wąbrzeźno 289
2507 Nitrex Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 289
2508 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 289
2509 Ls Airport Services S.A. Warszawa 289
2510 FRISTOM Sp. z o.o. S.K. Sicienko 288
2511 Plast-Met Automotive Systems Sp. z o.o. Olkusz 288
2512 Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o. Radomsko 288
2513 Jarrow Sp. z o.o. Warszawa 288
2514 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 288
2515 CLOVIN S.A. Czyżew 288
2516 Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Katowice 288
2517 Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa 288
2518 SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Kielce 288
2519 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 288
2520 Zakład Przemysłu Drzewnego ROMA Sp. z o.o. Gołańcz 288
2521 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 288
2522 ZAKŁADY MECHANICZNE TARNÓW S.A. Tarnów 288
2523 Emtor Sp. z o.o. Toruń 287
2524 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 287
2525 Piekarnia Hert Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 287
2526 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 286
2527 Henmar Cabins Sp. z o.o. sp.k. Koźmin Wielkopolski 286
2528 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 286
2529 Agco Sp. z o.o. Paczkowo 286
2530 Egida It Solutions Sp. z o.o. Warszawa 286
2531 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 286
2532 .Mdd Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 286
2533 Stylbruk Adrian Bieniek, Renata Bieniek S.J. Wawrzyńcowice 286
2534 Newag Lease Sp. z o.o. S.K.A. Nowy Sącz 285
2535 Multidekor Sp. z o.o. S.K. Piastów 285
2536 Leopol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbrudzewo 285
2537 Trio Line Polska Sp. z o.o. Plewiska 285
2538 AES S.A. Grupa SBS Jasło 285
2539 Jaz-Bud II Sp. z o.o. S.K. Białystok 285
2540 Etihad Airways PJSC S.A. Oddział w Polsce Warszawa 285
2541 Polenergia Farma Wiatrowa 1 Sp. z o.o. Warszawa 285
2542 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. Kraków 285
2543 Inter – Global Sp. z o.o. Stary Staw 285
2544 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 285
2545 Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy Bydgoszcz 285
2546 ERG Bieruń Folie Sp. z o.o. Bieruń 285
2547 RSTECHNOLOGY Adam Rachfał Gniewczyna Tryniecka 284
2548 Rowaj Sp. z o.o. S.K. Powodowo 284
2549 Emerson Polska Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 284
2550 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Cedrowice-Parcela 284
2551 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 284
2552 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol D. Błacha sp.j. Opole 284
2553 Veolia Wschód Sp. z o.o. Zamość 284
2554 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 284
2555 Kanlux S.A. Radzionków 284
2556 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Katowice 284
2557 Winkelmann Sp. z o.o. Legnica 283
2558 Farlo M. Grudzka sp.j. Jastrzębie-Zdrój 283
2559 Arc Interiors P. Zalewski D.Szymczak M.Helman K. Szymczak sp.k. Warszawa 283
2560 LYRECO POLSKA S.A. Sokołów 283
2561 KONSHURT Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 283
2562 DO & CO Poland Sp. z o.o. Warszawa 283
2563 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 283
2564 Ataner Sp. z o.o. Poznań 283
2565 SMG Poland Sp. z o.o. Warszawa 283
2566 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN Olsztyn 283
2567 Pci Membranes Sp. z o.o. Kostrzyn 283
2568 Sokołów – Logistyka Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 283
2569 Cer Motor Sp. z o.o. Warszawa 282
2570 Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość sp.j. Wołomin 282
2571 Conexio Sp. z o.o. sp.k. Katowice 282
2572 Imcd Polska Sp. z o.o. Warszawa 282
2573 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 282
2574 Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Spółdzielni Mleczarskich Lacpol Sp. z o.o. Warszawa 282
2575 EVERGREEN GARDEN CARE POLAND sp. z o.o. Warszawa 282
2576 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Abet – Sp. z o.o. Wrocław 282
2577 A17 Sp. z o.o. Warszawa 282
2578 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Sokołów 281
2579 Lewandpol Holding Sp. z o.o. Warszawa 281
2580 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kielce 281
2581 Ewe Energia Sp. z o.o. Międzyrzecz 281
2582 Sia Severstal Distribution (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Sosnowiec 281
2583 Emix sp.j. Torbus Tychy 280
2584 Sopra Steria Polska Sp. z o.o. Katowice 280
2585 KROT INVEST KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 280
2586 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 280
2587 Olam Polska Sp. z o.o. Warszawa 280
2588 Cornell Investments Sp. z o.o. Warszawa 280
2589 Voit Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 280
2590 Fagro D. Grosz A. Fałek sp.j. Krapkowice 279
2591 2go Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 279
2592 Premium Arena JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 279
2593 Ing Finance Sp. z o.o. Warszawa 279
2594 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 279
2595 Upfield Polska Sp. z o.o. Warszawa 278
2596 Eco-Abc Sp. z o.o. Bełchatów 278
2597 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 278
2598 Espersen Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 278
2599 Avonmore Sp. z o.o. Warszawa 278
2600 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 278
2601 Anro-Trade sp.j. Eksport – Import R. Walder i T. Walder Chwaszczyno 278
2602 NIDEC Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o. Niepołomice 278
2603 FLUOR S.A. Gliwice 277
2604 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 277
2605 Śnieżka Trade Of Colours Sp. z o.o. Warszawa 277
2606 NRC Sp. z o.o. Brody 277
2607 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 277
2608 Prime Construction Sp. z o.o. Szczecin 277
2609 Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Gąsiorek sp.j. Czerniejewo 277
2610 Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 277
2611 Arc Consulting Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 276
2612 Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. Bukowno 276
2613 Piecki Sp. z o.o. Warszawa 276
2614 Argali Property Sp. z o.o. Mielec 276
2615 STOL-TAP Sp. z o.o. S.K. Rabowice 276
2616 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 276
2617 Votum S.A. Wrocław 276
2618 TETRA PAK Sp. z o.o. Warszawa 276
2619 Arka Sp. z o.o. S.K. Sianów 276
2620 FUNDACJA RAJPOL IMIENIA RYSZARDA WOŹNIAKA I STANISŁAWA WOŹNIAKA Wólka Łęczeszycka 276
2621 Malinowe Hotele Sp. z o.o. Solec-Zdrój 276
2622 MABAU Sp. z o.o. S.K. Szymanów 276
2623 ELECTROGRUP PL Sp. z o.o. Warszawa 276
2624 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 276
2625 Tedi Sp. z o.o. sp.k. S.K.A. Suwałki 275
2626 ADM Czernin S.A. Szamotuły 275
2627 XL Energy Marketing Sp. z o.o. Warszawa 275
2628 POLSKAMP S.A. Duchnów 275
2629 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 275
2630 RADMOT Sp. z o.o. S.K. Wola Gutowska 275
2631 Frogum Mirosław Frontczak i Wspólnicy S.J. Grodzisk Mazowiecki 275
2632 Drukpak Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 275
2633 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 275
2634 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 275
2635 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 275
2636 Columbus Energy S.A. Kraków 274
2637 PLASTIC OMNIUM AUTO EXTERIORS Sp. z o.o. Gliwice 274
2638 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Euro-Trans Sp. z o.o. Warszawa 274
2639 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 274
2640 Pricewaterhousecoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. Warszawa 274
2641 Adamietz Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 274
2642 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 274
2643 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 274
2644 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 274
2645 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 273
2646 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 273
2647 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 273
2648 Komagra Sp. z o.o. Warszawa 273
2649 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 273
2650 Epp Retail Galeria Sudecka Sp. z o.o. Warszawa 273
2651 Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie Res-Drob Sp. z o.o. Rzeszów 273
2652 P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata Podegrodzie 273
2653 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 273
2654 Madejski sp.j. Kraków 272
2655 Kabaty Investments Tesco (Polska) Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Kraków 272
2656 Angielska Grobla Górski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 272
2657 J&Z Wind Farms Sp. z o.o. Warszawa 272
2658 Cargotor Sp. z o.o. Warszawa 272
2659 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 272
2660 Epf Alchemia Sp. z o.o. Gdańsk 272
2661 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 272
2662 Six Payment Services (Europe) S.A. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 272
2663 NAFIS S.A. Poznań 272
2664 Nicator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 272
2665 NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. Wałbrzych 271
2666 Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. Gdynia 271
2667 Biwar Sp. z o.o. Biskupiec 271
2668 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Larix Sp. z o.o. Lubliniec 271
2669 Epp Retail – Twierdza Kłodzko Sp. z o.o. Warszawa 271
2670 Itaka Holdings Sp. z o.o. Opole 271
2671 Zpts Remigiusz Chełchowski i Wspólnicy sp.j. Milanówek 271
2672 DSM Nutritional Products Sp. z o.o. Mszczonów 271
2673 Matmax Systemy Sprzątające Sp. z o.o. Sp.K. Szczecin 271
2674 Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy i Paweł Domańscy sp.j. Bodzentyn 271
2675 Stadler Polska Sp. z o.o. Siedlce 270
2676 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 270
2677 TIM S.A. Bielsko-Biała 270
2678 SF Dental Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 270
2679 GZD Sp. z o.o. sp.k. Jonkowo 270
2680 Octa Okęcie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 270
2681 BPX S.A. Wrocław 270
2682 KAN Sp. z o.o. Łódź 270
2683 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ORION Edward Leńczuk Lublin 269
2684 RICHMANN Andrzej Pałka Kielce 269
2685 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina 269
2686 Intap Advanced Technology Sp. z o.o. sp.k. Bukowiec 269
2687 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 269
2688 MAG Dystrybucja Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 269
2689 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 269
2690 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 269
2691 Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. Warszawa 269
2692 APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 269
2693 Centro-Chem Sp. z o.o. sp.k. Turka 269
2694 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 269
2695 Audiofon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 269
2696 Hart Sp. z o.o. Opole 269
2697 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 269
2698 Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel Opatów 269
2699 Omnires , Sp. z o.o. Warszawa 269
2700 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 269
2701 Tasta Armatura Sp. z o.o. Stalowa Wola 268
2702 Albaad Poland Sp. z o.o. Drawsko Pomorskie 268
2703 Greenberg Traurig Grzesiak Sp.k. Warszawa 268
2704 Invest House Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 268
2705 Ksh Steel Sp. z o.o. Śrem 268
2706 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J. Piotrków Trybunalski 268
2707 Kasteli Sp. z o.o. Warszawa 268
2708 TECHGLASS Sp. z o.o. Kraków 268
2709 Metchem Sp. z o.o. Wadowice 268
2710 Malta-Decor Sp. z o.o. Poznań 268
2711 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Max Wit Mirosław Lamperski, Włodzimierz Kajtek sp.j. Osielsko 268
2712 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 268
2713 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 267
2714 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 267
2715 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 267
2716 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 267
2717 Fast Service Group Sp. z o.o. S.K. Sochaczew 267
2718 Makar Bakalie Sp. z o.o. S.K. Katowice 267
2719 Rothschild & Co Polska Sp. z o.o. Warszawa 267
2720 Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o. Elbląg 267
2721 Helikon – Tex Sp. z o.o. Wrocław 266
2722 Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN Kraków 266
2723 Efekt – Hotele S.A. Kraków 266
2724 Wesob Sp. z o.o. Strumień 266
2725 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 266
2726 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rybnik 266
2727 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 266
2728 P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o. Odolanów 266
2729 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 266
2730 Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko Czermno 266
2731 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 266
2732 Uniglass Polska Sp. z o.o. Łomża 266
2733 Archicom Polska S.A. Łódź 266
2734 Kino Polska TV S.A. Warszawa 266
2735 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPOL Sp. z o.o. Zielona Góra 266
2736 PANASONIC ENERGY POLAND S.A. Gniezno 265
2737 1. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KIER 2. Zakłady Mięsne KIER Elżbieta Klimacka Jastrzębie 265
2738 Codilime Sp. z o.o. Warszawa 265
2739 Lotnicza Akademia Wojskowa Dęblin 265
2740 Antinus Sp. z o.o. Skierniewice 265
2741 Fischer Automotive Sp. z o.o. sp.k. Mroczków 265
2742 Terma Sp. z o.o. Czaple 265
2743 RESCO Sp. z o.o. Jastrowo 265
2744 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 265
2745 PROGRESS ECO Sp. z o.o. S.K. Dobrów 265
2746 Zpc Flis sp.j. Kuranów 265
2747 MIRBUD S.A. Skierniewice 265
2748 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 264
2749 Huta Szkła Ładna II Inż. Janusz Fistek, Mgr Maria Fistek, Mgr Dominika Fistek, Mgr Aneta Fistek, Mgr Inż. Łukasz Fistek sp.j. Ładna 264
2750 Iwamet Sp. z o.o. Stalowa Wola 264
2751 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 264
2752 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 264
2753 Air Tours Poland-Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 264
2754 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 264
2755 Infinite Dreams Sp. z o.o. Gliwice 264
2756 Nepentes Pharma Sp. z o.o. Warszawa 264
2757 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Ruda Śląska 264
2758 Industrial Center 9 Sp. z o.o. Warszawa 263
2759 Lcp Taima Investments Sp. z o.o. Warszawa 263
2760 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 263
2761 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 263
2762 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 263
2763 A.Baran Sp. z o.o. sp.k. Iwierzyce 263
2764 Vistra Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 263
2765 Intermag Sp. z o.o. Olkusz 263
2766 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 263
2767 Joynext Sp. z o.o. Siemianice 263
2768 GK Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 263
2769 Ocp Holding Sp. z o.o. Warszawa 263
2770 DELKO S.A. Śrem 263
2771 Amazon Development Center Poland Sp. z o.o. Gdańsk 263
2772 Papaya Films Sp. z o.o. Warszawa 263
2773 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 263
2774 LENAAL sp. z o.o. sp. j. Radom 263
2775 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 263
2776 Sanprobi Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 262
2777 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Fermy S.K. Margońska Wieś 262
2778 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 262
2779 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 262
2780 Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o. Warszawa 262
2781 Aviagen Epi Sp. z o.o. Zębowo 262
2782 Felgenhauer Mining Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 262
2783 Info-TV-FM Sp. z o.o. Warszawa 261
2784 Flightscope Sp. z o.o. Żernica 261
2785 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. Warszawa 261
2786 Piomar Sp. z o.o. S.K. Kraków 261
2787 STELMET S.A. Zielona Góra 261
2788 Sokpol Holding Sp. z o.o. Myszków 261
2789 Lxpro Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Masów 261
2790 Bin – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Białe Błota 261
2791 BESTA Im. Stanisława Tomków Sp. z o.o. S.K. Wrocław 261
2792 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 261
2793 ITP S.A. Warszawa 261
2794 Promedica24 Care Team De Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 261
2795 Koesters i Meyer Sp. z o.o. Malanów 261
2796 Protech Sp. z o.o. Zator 261
2797 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 261
2798 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 260
2799 Jdp Drapała & Partners sp.k. Warszawa 260
2800 Cloudferro Sp. z o.o. Warszawa 260
2801 Teknia Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 260
2802 IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. Kraków 260
2803 Orlen Oil Sp. z o.o. Kraków 260
2804 AKSAM Sp. z o.o. Sp.k. Osiek 260
2805 Jiffy Packaging Sp. z o.o. Gliwice 260
2806 Medac Gesellschaft Fur Klinische Spezialpraparate M.b.h. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 260
2807 CCL Label Sp. z o.o. Kiekrz 259
2808 Eko-Park Sp. z o.o. sp.k. Kraków 259
2809 Gemini Hütter Sp. z o.o. Wejherowo 259
2810 Firma Handlowa Bat Sp. z o.o. Sierakowice 259
2811 Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 259
2812 Huuuge Games Sp. z o.o. Szczecin 259
2813 Toya – Sp. z o.o. Łódź 259
2814 TRYTON BUSINESS PARK sp. z o.o. Warszawa 259
2815 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 259
2816 Metaltech Sp. z o.o. Czosnów 259
2817 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 259
2818 Wydawnictwo Podatkowe Gofin Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 258
2819 Hurtownia Elektryk Sp. z o.o. S.K. Ełk 258
2820 Sdv Polska Sp. z o.o. Warszawa 258
2821 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. Warszawa 258
2822 Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 258
2823 Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Białystok 258
2824 TATRA-TERMAL Sp. z o.o. Szaflary 258
2825 Simplicity Sp. z o.o. Warszawa 258
2826 P.P.H.U. BETA Kopacz Paweł Wąwał 258
2827 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 258
2828 Zakład Usług Przemysłowych Coldex Albert Depta, Grzegorz Wieteska sp.j. Płońsk 258
2829 De Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 258
2830 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 257
2831 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Bocar Sp. z o.o. Korwinów 257
2832 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp.j. Ziemnice 257
2833 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Promus Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 257
2834 Astellas Pharma Sp. z o.o. Warszawa 257
2835 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 257
2836 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. Piaseczno 257
2837 4kids Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Kraków 257
2838 M-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Libertów 257
2839 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 257
2840 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 257
2841 PZ HTL S.A. Warszawa 257
2842 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 257
2843 GMINA CEDRY WIELKIE Cedry Wielkie 256
2844 ISTA Polska Sp. z o.o. Kraków 256
2845 SEWS – CABIND POLAND Sp. z o.o. Żywiec 256
2846 Płomyk Cierniewscy sp.j. Koźminiec 256
2847 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 256
2848 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 255
2849 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 255
2850 AASA Polska S.A. Warszawa 255
2851 EKOPLON Sp. z o.o. S.K. Szydłów 255
2852 Rail Polska Sp. z o.o. Warszawa 255
2853 Grazmat Sp. z o.o. S.K. Garwolin 255
2854 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 255
2855 Bik – Projekt Sp. z o.o. Łomża 255
2856 FINAL S.A. Dąbrowa Górnicza 255
2857 Bohamet S. A. Ciele 254
2858 Radmor S.A. Gdynia 254
2859 Karwala Sp. z o.o. S.K. Szarlejka 254
2860 GREMI MEDIA S.A. Warszawa 254
2861 Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie Sp. z o.o. Turek 254
2862 Marathon International Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 254
2863 Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. z o.o. Szczecin 254
2864 Konkret Sp. z o.o. S.K. Chełmno 254
2865 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 254
2866 HYDROSPRZĘT KUKLA SPÓŁKA JAWNA Łąkta Dolna 254
2867 Asekum Sp. z o.o. Warszawa 253
2868 CRIST S.A. Gdynia 253
2869 ONNINEN Sp. z o.o. Warszawa 253
2870 Majster-Atlas Kujawy P.Świec sp.j. Włocławek 253
2871 Przedsiębiorstwo Promax sp.j. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 253
2872 Link Mobility Poland Sp. z o.o. Gliwice 253
2873 TECH STEROWNIKI Sp. z o.o. S.K. Wieprz 253
2874 Cygan Sp. z o.o. S.K. Marki 253
2875 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 253
2876 TGS Przemysław Stoń Ruda Śląska 253
2877 Orion Investment S.A. Kraków 253
2878 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Trans-Plus Dariusz Słomka, Robert Słomka sp.j. Tomaszów Mazowiecki 253
2879 Gemini Park Tychy Sp. z o.o. Kraków 253
2880 Tulplast Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 253
2881 Cargobull Finance Sp. z o.o. Warszawa 253
2882 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 252
2883 Lisec Polska Sp. z o.o. Jawczyce 252
2884 Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o. Bukowno 252
2885 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot sp.j. Starowa Góra 252
2886 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 252
2887 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 252
2888 Eko-Instal R.Chabowski sp.j. Bydgoszcz 252
2889 Centrum Bocian Sp. z o.o. sp.k. Białystok 252
2890 Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. Warszawa 252
2891 Kensus Sp. z o.o. SP.K. Gołdap 252
2892 GREEN FACTORY LOGISTICS Sp. z o.o. S.K. Zdunowo 252
2893 SOLBET KOLBUSZOWA S.A. Kolbuszowa 252
2894 Wawel – Imos International S.A. Kraków 252
2895 Tropicoco Sp. z o.o. Wrocław 252
2896 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 251
2897 Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze VICTORIA S.A. Wałbrzych 251
2898 KARPOL Sp. z o.o. Piła 251
2899 Davita Sp. z o.o. Wrocław 251
2900 Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu Wrocław 251
2901 Reduta Żbik Sp. z o.o. Warszawa 251
2902 Pulsar K. Bogusz sp.j. Siedlec 251
2903 PACK PLUS Sp. z o.o. S.K. Wadowice 251
2904 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 251
2905 P P H U Konstal Kurnik Andrzej Krasne-Lasocice 251
2906 Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. Radom 251
2907 Dressler Dublin Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 251
2908 Plastan Kacprzyk Sp. z o.o. sp.k. Stanisławów 250
2909 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom 250
2910 Heineken Global Shared Services Sp. z o.o. Kraków 250
2911 Koree Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 250
2912 Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca S.J. Zielona Góra 250
2913 Mega – Met Polska Sp. z o.o. Sp.K. Łazy 250
2914 Capital High Sp. z o.o. Warszawa 250
2915 Lindt & Sprungli (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 250
2916 BOLIX S.A. Żywiec 250
2917 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Kobex Rembisz Stanisław Kamień 250
2918 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Lipno 249
2919 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 249
2920 Meble Wójcik Sp. z o.o. Elbląg 249
2921 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 249
2922 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 249
2923 Ewmaj Jędrzejczyk i Spółka sp.j. Chynów 249
2924 Zakład Produkcyjno Usługowy Kazimierz Jońca Sp. z o.o. Międzyrzecz 248
2925 Gekoplast S.A. Krupski Młyn 248
2926 Goldman Sachs Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 248
2927 Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu Oświęcim 248
2928 TPA Sp. z o.o. S.K. Poznań 248
2929 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 248
2930 Zuo International Sp. z o.o. Kunowice 248
2931 Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o. Boże 248
2932 Tivo Poland Sp. z o.o. Warszawa 248
2933 Mas Sp. z o.o. Mikołów 248
2934 Amco Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 247
2935 Cornette Underwear Sp. z o.o. S.K. Sieradz 247
2936 TP Sp. z o.o. Tczew 247
2937 WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 2 S.A. Bydgoszcz 247
2938 ICSD Philipiak S.A. S.K. Warszawa 247
2939 Dellner Sp. z o.o. Gdynia 247
2940 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 247
2941 CGR Polska Sp. z o.o. Częstochowa 246
2942 Delpia Investments Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 246
2943 Bokaro Szeligowscy S.J. Gorzów Wielkopolski 246
2944 Bemarc Sp. z o.o. sp.k. Jasin 246
2945 Qpl Technologies Sp. z o.o. Kraków 246
2946 SONEL S.A. Świdnica 246
2947 Przedsiebiorstwo Hydromel Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 246
2948 JW Steel Construction Sp. z o.o. S.K. Szczecin 246
2949 Termetal Piotr Glaner sp.k. Piła 246
2950 XPO Contract Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 246
2951 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 246
2952 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 245
2953 CHG – Meridian Polska Sp. z o.o. Warszawa 245
2954 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 245
2955 Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o. Dobre Miasto 245
2956 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 245
2957 Crem Sp. z o.o. Wrocław 245
2958 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 245
2959 Forcom Sp. z o.o. Poznań 245
2960 FABIOS S.A. Białka 245
2961 Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Warszawa 245
2962 Zachodniopomorskie Centrum Onkologii Szczecin 245
2963 KH KIPPER Sp. z o.o. Zagnańsk 245
2964 PIOTRUŚ PAN Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Przemyśl 245
2965 Telforceone S.A. Wrocław 244
2966 Zakłady Kórnickie Kórnik 244
2967 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 244
2968 Jms Sp. z o.o. Toruń 244
2969 Sawex S.A. Warszawa 244
2970 Remak-Energomontaż S.A. Warszawa 244
2971 Uniwersum-I Sp. z o.o. sp.k. Kielce 243
2972 Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 243
2973 PROMAR P P H Sp. z o.o. Łomianki 243
2974 Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica Sp. z o.o. Osiecznica 243
2975 KCR S.A. Warszawa 243
2976 Drewtur L.T.M. Greber sp.j. Słodków 243
2977 Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Zielona Góra 243
2978 Arsanit Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 243
2979 Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o. Złotoryja 243
2980 Epp Retail – Twierdza Zamość Sp. z o.o. Warszawa 243
2981 Energia – ECO Cisowo Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 242
2982 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 242
2983 Styrobud B.T.K. Radomscy sp.j. Trzeboś 242
2984 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 242
2985 Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. Ostrowiec Świętokrzyski 242
2986 MacMillan Polska Sp. z o.o. Warszawa 242
2987 Developres Sp. z o.o. Rzeszów 242
2988 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 242
2989 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DARPOL Dariusz Chodanienok Kaczory 242
2990 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 242
2991 Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 242
2992 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 242
2993 Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Warszawa 241
2994 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 241
2995 Składy Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 241
2996 Zdrowy Drób Sp. z o.o. Olsztyn 241
2997 Sirowa Poland Sp. z o.o. Warszawa 241
2998 ELDISY POLSKA sp. z o.o. Komorniki 241
2999 PROJEKT ECHO 138 sp. z o.o. sp.k. Warszawa 241
3000 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 241
3001 Rolmlecz Sp. z o.o. Grudziądz 241
3002 Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. Warszawa 241
3003 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kamar Jolanta Knapkiewicz, Leszek Knapkiewicz sp.j. Bydgoszcz 241
3004 Dam-Rob Sp. z o.o. S.K. Zalewo 241
3005 Convex-Glass Sp. z o.o. Chmielek 241
3006 Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. Legnica 240
3007 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. Warszawa 240
3008 Dsm Sp. z o.o. Poznań 240
3009 Incobex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 240
3010 MODERN – EXPO S.A. Lublin 240
3011 Master Pharm S.A. Łódź 240
3012 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 240
3013 Pbi Mining Services Sp. z o.o. Sandomierz 240
3014 HALDEX S.A. Katowice 240
3015 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 240
3016 Uta Sp. z o.o. Warszawa 240
3017 Leasys Polska Sp. z o.o. Warszawa 240
3018 PRO – Cars Group Sp. z o.o. Tychy 239
3019 SPRINT S.A. Olsztyn 239
3020 Wamar sp.j. Cwalina Świderski Białystok 239
3021 Newbridge Romsey Sp. z o.o. Toruń sp.k. Warszawa 239
3022 Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o. Kamienna Góra 239
3023 Carefleet S.A. Wrocław 239
3024 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 239
3025 Krynicki Recykling S.A. Olsztyn 239
3026 Cukiernia Staropolska Wojciech Kozłowski Bydgoszcz 239
3027 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 239
3028 KOSPEL S.A. Koszalin 239
3029 Siemens Gamesa Renewable Energy Sp. z o.o. Warszawa 239
3030 Randstad Services Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 239
3031 HM INWEST S.A. Warszawa 238
3032 Piekarnia Gwóźdź Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 238
3033 Domex – Kuśnierek sp.j. Rydzyna 238
3034 Ca Immo Saski Crescent Sp. z o.o. Warszawa 238
3035 Advatech Sp. z o.o. Wrocław 238
3036 Villanna Sp. z o.o. Warszawa 238
3037 Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. Zduny 238
3038 Aquila Park Sp. z o.o. Józefów 238
3039 Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Zbęchy-Pole 238
3040 Troton Sp. z o.o. Ząbrowo 238
3041 UNIMAX S.A. Kielce 238
3042 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 238
3043 Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o. Nowy Sącz 238
3044 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 237
3045 Duson Investments Sp. z o.o. Warszawa 237
3046 AR Stelmach sp.j. Kielce 237
3047 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 237
3048 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 237
3049 POL HUN M BIELSKA sp. j. Koluszki 237
3050 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 237
3051 Jura Poland Sp. z o.o. Warszawa 237
3052 PPI Chrobok S.A. Bojszowy 237
3053 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 236
3054 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 236
3055 Kablonex Nawroccy S.J. Podanin 236
3056 DT Swiss Polska Sp. z o.o. Oborniki 236
3057 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 236
3058 Epol Holding Sp. z o.o. Łódź 236
3059 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 236
3060 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 236
3061 Green Petrol Sp. z o.o. Bielawy 236
3062 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Warszawa 236
3063 Tree Development Group Sp. z o.o. Management S.K. Warszawa 236
3064 Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o. Żychlin 236
3065 Firma Kabanos Kojs Mirosław i Joanna Kojs-Kowalczyk sp.j. Jabłonka 236
3066 ALLER AQUA POLSKA sp. z o.o. Nożynko 235
3067 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 235
3068 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 235
3069 Atlantic Sp. z o.o. Lulemino 235
3070 WIALAN Langer i Wiatr S.J. Tarnów 235
3071 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Trakt Sp. z o.o. Wysokie Mazowieckie 235
3072 Andżela Sp. z o.o. S.K. Warszawa 235
3073 IDS Energetyka Sp. z o.o. Warszawa 235
3074 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 235
3075 Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 235
3076 Towarzystwo Budownictwa Społecznego PRAWOBRZEŻE Sp. z o.o. Szczecin 235
3077 Admind Sp. z o.o. S.K. Kraków 235
3078 Swm Poland Sp. z o.o. Warszawa 235
3079 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 234
3080 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. Warszawa 234
3081 Exchange Exg Sp. z o.o. Exchange Group S.K. Częstochowa 234
3082 West Gate Investments Sp. z o.o. Warszawa 234
3083 Abc Colorex Sp. z o.o. Kraków 234
3084 MARGO Sp. z o.o. S.K. Toruń 234
3085 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie Koszalin 234
3086 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kostrzewa sp.j. Giżycko 234
3087 Władyslaw Chrobak Firma WALTER Pustyny 234
3088 Lamela Sp. z o.o. S.K. Łowicz 234
3089 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 233
3090 Ryszard Mężyk – Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Nowy Sącz 233
3091 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 233
3092 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 233
3093 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 233
3094 Roleski sp.j. Zbylitowska Góra 233
3095 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 233
3096 INGRAM MICRO Sp. z o.o. Warszawa 233
3097 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 233
3098 Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki Kraków 232
3099 Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski Rudniki 232
3100 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 232
3101 KFD Sp. z o.o. Wróblowice 232
3102 Zinkpower Wielkopolska Sp. z o.o. Szczecin 232
3103 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 232
3104 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 232
3105 BRAMMER S.A. Kolbuszowa 232
3106 Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k. Łódź 232
3107 3S S.A. Katowice 232
3108 Warbud-Porr Szpital Kraków Prokocim S.C. Warszawa 232
3109 Pasta Food Company Sp. z o.o. Opole 232
3110 Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Radom 231
3111 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 231
3112 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 231
3113 Bastek Coffee & Tea sp.j. Karwie 231
3114 Sosnowieckie Wodociągi S.A. Sosnowiec 231
3115 PPHU VISSCHER – CARAVELLE POLAND Sp. z o.o. Grudziądz 231
3116 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 231
3117 Esv S.A. Siechnice 231
3118 Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z o.o. Mysłowice 231
3119 Hmt-Group Sp. z o.o. Wschowa 231
3120 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 231
3121 Velis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 231
3122 WIP Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Kujawski 231
3123 Gemini Holding Sp. z o.o. Kraków 231
3124 Augum Wiesław Klich, Paweł Klich sp.j. Kokotów 231
3125 Anwil Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 231
3126 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 230
3127 POLFARMEX S.A. Kutno 230
3128 Wydawnictwo Filia Sp. z o.o. S.K. Poznań 230
3129 Booking.com Sp. z o.o. Warszawa 230
3130 EXTRANS Szeliga Zbigniew Sędziszów Małopolski 230
3131 P3 Poznań Park Sp. z o.o. Warszawa 230
3132 Remo Sp. z o.o. Sp.J. Kraków 230
3133 Vimn Poland Sp. z o.o. Warszawa 230
3134 Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. Głuchołazy 230
3135 Engari Sp. z o.o. Modlnica 230
3136 Stek-Rol Andrzej Barszcz S.J. Dębica 230
3137 Womak Holding S.A. Wrocław 229
3138 C.M.C. Sp. z o.o. Andrychów 229
3139 ROHLIG SUUS LOGISTICS S.A. Warszawa 229
3140 MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 229
3141 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 229
3142 Bebio Sp. z o.o. S.K. Warszawa 229
3143 Futurum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 229
3144 Eleks – Janusz Kosiorek sp.j. Warszawa 229
3145 Tp – Link Polska Sp. z o.o. Duchnice 229
3146 Pureko Sp. z o.o. Myszków 229
3147 Okechamp S.A. Poznań 229
3148 3one Sp. z o.o. sp.k. Kraków 229
3149 Transport Towarowy Samochodowy Marcin Słomka Konary 229
3150 JVP Steel Poland Sp. z o.o. Szczecin 229
3151 PIEKARNIA KRASKA K KARWOWSKA DOŁĘGA G DOŁĘGA sp. j. Łomża 229
3152 WYDAWNICTWO JEDNOŚĆ Kielce 229
3153 Intop Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 228
3154 P3 Błonie Park Sp. z o.o. Warszawa 228
3155 PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Piwniczna-Zdrój 228
3156 Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. Warszawa 228
3157 Juan – E. Szałańska sp.j. Warszawa 228
3158 Kion Business Services Polska Sp. z o.o. Kraków 228
3159 SAGE Automotive Interiors Poland Sp. z o.o. Żary 228
3160 Hotel Arłamów S. A. Arłamów 228
3161 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo 228
3162 Energy Consult Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 228
3163 Rymatex Sp. z o.o. Rymanów 228
3164 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 228
3165 POLIKAT S.A. Brzozów 228
3166 Ak Sp. z o.o. Komorniki 228
3167 Dom Inwest T. i E. Japtok sp.j. Świnoujście 228
3168 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 227
3169 Mebloform Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 227
3170 Polynt Composites Poland Sp. z o.o. Niepołomice 227
3171 Big Star Limited Sp. z o.o. Kalisz 227
3172 Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów 227
3173 SITS Sp. z o.o. Brodnica 227
3174 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. Rzeszów 227
3175 Mp Management Sp. z o.o. Łódź 226
3176 Real Leszno Sp. z o.o. S.K. Leszno 226
3177 McCormick Polska S.A. Stefanowo 226
3178 Geodis Poland Sp. z o.o. Warszawa 226
3179 Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. Bażanowice 226
3180 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 226
3181 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 226
3182 Masters Sp. z o.o. Straszyn 226
3183 Stylus Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 225
3184 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 225
3185 AL-KO Technology Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 225
3186 P3 Last Mile Tri Sp. z o.o. Warszawa 225
3187 Galeria Galena Sp. z o.o. Gliwice 225
3188 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 225
3189 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J. Kwidzyn 225
3190 Sylva Sp. z o.o. Wiele 225
3191 METRO PROPERTIES Sp. z o.o. Warszawa 225
3192 Holding Liwa Sp. z o.o. Warszawa 225
3193 Auto Idea Sp. z o.o. Białystok 225
3194 SFW Energia Sp. z o.o. Gliwice 225
3195 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice 225
3196 BEL Polska Sp. z o.o. Chorzele 225
3197 Bohanza Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 225
3198 Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. Warszawa 225
3199 Zakład Drobiarski Lech Drób Sp. z o.o. Zalewo 224
3200 Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Łaszczówce Łaszczówka 224
3201 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Warszawa 224
3202 BTN TOMCZAK SPÓŁKA JAWNA Ostrołęka 224
3203 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 224
3204 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 224
3205 Mlp Pruszków III Sp. z o.o. Pruszków 224
3206 Humax Poland Sp. z o.o. Bełchatów 224
3207 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 224
3208 B&P Engineering Sp. z o.o. S.K. Przeworsk 224
3209 MOKATE S.A. Ustroń 223
3210 Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbąszynek 223
3211 DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o. Jelenia Góra 223
3212 Praska Giełda Spożywcza S.A. Ząbki 223
3213 Firma Budowlano-Instalacyjna Mat-Mad S.J. Kołobrzeg 223
3214 ABAKON Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 223
3215 GAŁA MEBLE Sp. z o.o. Twardogóra 223
3216 Holding Wawel Service Kraków Sp. z o.o. Kraków 223
3217 Automationstechnik Sp. z o.o. Kraków 223
3218 Rollux Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 223
3219 Kefal Kempisty sp.j. Ostrów Mazowiecka 223
3220 Lumel Alucast Sp. z o.o. Zielona Góra 223
3221 Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Mikołów 223
3222 Instytut Monitorowania Mediów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 223
3223 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Mik Piosik sp.j. Nowy Tomyśl 223
3224 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 223
3225 Adama Manufacturing Poland S.A. Brzeg Dolny 223
3226 Sobianek Sp. z o.o. Parczew 223
3227 Elkop S.E. Płock 223
3228 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 223
3229 Budromost – Starachowice Sp. z o.o. Wąchock 222
3230 Cementownia ODRA S.A. Opole 222
3231 Invest AL Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. S.K. Karwia 222
3232 Zakład Budowlano-Montażowy Grimbud Sp. z o.o. Nowy Sącz 222
3233 Rock In Summer Sp. z o.o. sp.k. Poznań 222
3234 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rak-Bud, Raczkowski i Wspólnicy sp.j. Księżyno 222
3235 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 222
3236 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rzeszów 222
3237 BTI Gumkowski Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 222
3238 Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. Toruń 222
3239 Marcin Werner Vorster Chociw 222
3240 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 222
3241 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku Rzecko 221
3242 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 221
3243 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 221
3244 Dalkia Polska Sp. z o.o. Warszawa 221
3245 TREFL S.A. Sopot 221
3246 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Białymstoku Białystok 221
3247 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 221
3248 Firma Transportowo-Handlowa Stanisław Bojdo Niwka 221
3249 Raf Trans Sp. z o.o. Warszawa 221
3250 BARISTA S.A. Warszawa 220
3251 C1 Marketing Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 220
3252 Europa Systems Sp. z o.o. Warszawa 220
3253 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 220
3254 Genderka Sp. z o.o. Bydgoszcz 220
3255 Womar Sp. z o.o. sp.k. Kraków 220
3256 Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana Warszawa 220
3257 Par Bakuła sp.j. Gdańsk 220
3258 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 220
3259 AUTOROBOT STREFA Sp. z o.o. Gliwice 220
3260 PEC Muszkieterów Sp. z o.o. Warszawa 219
3261 Kapitan Navi Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński sp.j. Trzebiatów 219
3262 Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. Jabłonka 219
3263 Multi – Form II Sp. z o.o. Tychy 219
3264 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 219
3265 Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. Puszczykowo 219
3266 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 219
3267 Selvita Services Sp. z o.o. Kraków 219
3268 Lewiatan – Kielce Sp. z o.o. Kielce 219
3269 MLP GROUP S.A. Pruszków 219
3270 FUNDACJA EN ARCHE Warszawa 219
3271 Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. i R. Rossochaccy sp.j. Lidzbark Warmiński 219
3272 CENTRUM ONKOLOGII IM PROF FRANCISZKA ŁUKASZCZYKA W BYDGOSZCZY Bydgoszcz 219
3273 Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper sp.k. Bielsko-Biała 218
3274 Green Power Pomorze Sp. z o.o. Warszawa 218
3275 FORTEC Sp. z o.o. Strykowo 218
3276 Es-System Sp. z o.o. Kraków 218
3277 HP INC Polska Sp. z o.o. Warszawa 218
3278 Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 218
3279 Altmare Sp. z o.o. sp.k. Józefosław 218
3280 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Koło 218
3281 Zeller Plastik Poland Sp. z o.o. Wola Rębkowska 218
3282 Polservice Sp. z o.o. Warszawa 218
3283 MOSTOSTAL SIEDLCE Sp. z o.o. S.K. Siedlce 218
3284 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 218
3285 GERLACH S.A. Drzewica 218
3286 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 218
3287 Grabowski Furniture Logistic Sp. z o.o. S.K. Kunowice 218
3288 PETRAX TRADE S.A. Warszawa 218
3289 Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp.j. Zasutowo 217
3290 OEM Energy Sp. z o.o. Chorzów 217
3291 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach Siedlce 217
3292 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 217
3293 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Transhurt Sp. z o.o. Lublin 217
3294 SABA Sp. z o.o. Płock 217
3295 Jakon Nowa Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 217
3296 BZOMEX Sp. z o.o. S.K. Pcim 217
3297 Deltafan Sp. z o.o. sp.k. Brzeźnica 217
3298 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 217
3299 HENRYK AMANOWICZ ZAKŁADY MIĘSNE DOBROSŁAWÓW Dobrosławów 217
3300 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 217
3301 POLSKIE TOWARZYSTWO OPIEKI PALIATYWNEJ ODDZIAŁ W POZNANIU Poznań 217
3302 M4wind Sp. z o.o. S.K. Szczecin 217
3303 Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. Raszków 216
3304 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 216
3305 LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. Warszawa 216
3306 Smm Legal Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k. Warszawa 216
3307 Mal-Bud-1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 216
3308 WPC Pola Sp. z o.o. Warszawa 216
3309 AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk 216
3310 Lavinia i Sp. z o.o. S.K. Łódź 216
3311 Wakacje. Pl S.A. Gdańsk 216
3312 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 216
3313 Fhfc Sp. z o.o. S.K. Warszawa 216
3314 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 216
3315 BHJ Polska Sp. z o.o. Michorzewko 216
3316 Eltek Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 216
3317 ABRAMCZYK – Sp. z o.o. Bydgoszcz 216
3318 Mlp Pruszków IV Sp. z o.o. Pruszków 216
3319 MEBLE STOLRUS Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 216
3320 Reynaers Aluminium Sp. z o.o. Piaseczno 216
3321 Facinelli 1 Sp. z o.o. Warszawa 216
3322 Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Południe Łódź 216
3323 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 216
3324 Grill – Impex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sieluń 216
3325 Jack Bud Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 216
3326 HYDROTECH S.A. Rybnik 215
3327 Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A. Krotoszyn 215
3328 Db Cargo Spedkol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 215
3329 Crisp Malt Sp. z o.o. Bydgoszcz 215
3330 Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A. Poznań 215
3331 Fadome Sp. z o.o. S.K. Złotniki 215
3332 Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik S.J. Żyraków 215
3333 Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej Warszawa 215
3334 Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. Kraków 215
3335 WYDAWNICTWO C.H. BECK Sp. z o.o. Warszawa 215
3336 Clico Sp. z o.o. Kraków 215
3337 Cube Sp. z o.o. Bydgoszcz 215
3338 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 215
3339 Westpol-Teeuwissen Pharma Sp. z o.o. Rzeczenica 215
3340 Instytut Łączności Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 215
3341 Gór-Stal Sp. z o.o. Gorlice 215
3342 Software AG Polska Sp. z o.o. Warszawa 215
3343 Steag Energo Mineral Sp. z o.o. Opole 215
3344 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 214
3345 Legrand Polska Factory Service Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 214
3346 Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. Gdańsk 214
3347 Elkol Sp. z o.o. Bytom 214
3348 Kubas, Kos, Gałkowski Adwokaci sp.p. sp.k. Kraków 214
3349 Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. Żywiec 214
3350 Krotoski Sp. z o.o. sp.k. Łódź 214
3351 White Stone Development Sp. z o.o. Warszawa 214
3352 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 214
3353 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 214
3354 Agroas Sp. z o.o. sp.k. Grodków 214
3355 Instytut Farmakologii Polskiej Akademii Nauk Kraków 214
3356 Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 214
3357 Acs Słuchmed Sp. z o.o. Lublin 214
3358 Apis Fijałkowski, Bloch sp.j. Chodecz 214
3359 MONDI WARSZAWA Sp. z o.o. Mszczonów 214
3360 Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji Warszawa 214
3361 Rytm-L Sp. z o.o. Tychy 214
3362 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 214
3363 Metal Service Center Sp. z o.o. Zabrze 213
3364 Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 213
3365 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Styromax – Sukiennik Jerzy sp.j. Kolonia Łyszkowice 213
3366 Prosperi Sp. z o.o. S.K. Lublin 213
3367 Mesgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 213
3368 Fc4 Sp. z o.o. Warszawa 213
3369 PPUH GAL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 213
3370 GRUPA 3 DRUK Sp. z o.o. S.K. Kraków 213
3371 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 212
3372 Adac-Lewar Sp. z o.o. Przystajń 212
3373 UNIA Sp. z o.o. Grudziądz 212
3374 Nieruchomości Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 212
3375 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 212
3376 Salus International Sp. z o.o. Katowice 212
3377 Kadex Ag Sp. z o.o. sp.k. Radom 212
3378 Transpol Lider Sp. z o.o. S.K. Łojewo 212
3379 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 212
3380 Spartez Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk 212
3381 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 212
3382 1C Entertainment S.A. Warszawa 212
3383 Tuplex Td Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 212
3384 ARSA VP Sp. z o.o. S.K. Białystok 211
3385 RADIO ESKA S.A. Warszawa 211
3386 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 211
3387 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 211
3388 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Dromos Sp. z o.o. Kartuzy 211
3389 COTTO PETRUS Sp. z o.o. Końskie 211
3390 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot 211
3391 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Diag-Most Sp. z o.o. Warszawa 211
3392 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 211
3393 Ag Spv Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 211
3394 Drewpol Sp. z o.o. S.k. Jordanów 211
3395 Lumiko Sp. z o.o. Łuków 211
3396 GPP Business Park S.A. Katowice 211
3397 EPS Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 211
3398 Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Biała Góra Sp. z o.o. Smardzewice 211
3399 Grupa Astor Sp. z o.o. sp.k. Kraków 210
3400 Elektret Sp. z o.o. S.K. Limanowa 210
3401 Bella Sp. z o.o. Toruń 210
3402 MARINA INVEST Sp. z o.o. Warszawa 210
3403 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 210
3404 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 210
3405 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 210
3406 De Pronobel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 210
3407 Nielsen Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 210
3408 Gromag Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 210
3409 Auto-Land Janusz Andrzejewski Olsztyn 210
3410 Transbit Sp. z o.o. Warszawa 210
3411 Group One S.A. Warszawa 210
3412 Pzom Strach Sp. z o.o. sp.k. Konopiska 209
3413 Tweetop Sp. z o.o. Szczecin 209
3414 Politechnika Koszalińska Koszalin 209
3415 Alma Alpinex Sp. z o.o. Kielce 209
3416 2 Pm 3 Sp. z o.o. Warszawa 209
3417 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 209
3418 Ca Immo Sienna Center Sp. z o.o. Warszawa 209
3419 TABOR DĘBICA Sp. z o.o. Dębica 209
3420 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 209
3421 Icb Pharma Tomasz Świętosławski,Paweł Świętosławski sp.j. Jaworzno 209
3422 ALSO Polska Sp. z o.o. Warszawa 209
3423 Octa Wbc Sp. z o.o. Warszawa 209
3424 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 209
3425 Jar Aromaty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 209
3426 Marywilska 44 Sp. z o.o. Warszawa 209
3427 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 208
3428 Activa AP Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 208
3429 Moniecka Spółdzielnia Mleczarska Mońki 208
3430 Tomar T. Maj M. Szydłowski sp.j. Perzyce 208
3431 Angel River Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 208
3432 Marex Technology M.Szymański A.Szczepański – sp.j. Drobin 208
3433 ADECCO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 208
3434 Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Lamix Mirosław Laszko Witnica 208
3435 Utc Hvac Polska Sp. z o.o. Warszawa 208
3436 Zakłady Produkcyjne B-D S.A. Zawiercie 208
3437 REAL S.A. Siedlce 208
3438 Mlp Gliwice Sp. z o.o. Pruszków 208
3439 Gruntinwest 2 Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 208
3440 City Center Mengot Sp. z o.o. Warszawa 208
3441 Wrobud Sp. z o.o. Wrocław 208
3442 STALMAG Sp. z o.o. Ruda Śląska 208
3443 Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego Poznań 208
3444 Hbo Polska Sp. z o.o. Warszawa 208
3445 Lotos Air Bp Polska Sp. z o.o. Gdańsk 208
3446 Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł, Piotr Lewandowski sp.j. Warszawa 208
3447 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 207
3448 MB Motors Sp. z o.o. Piaseczno 207
3449 Wagony Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 207
3450 Tt Plast S.A. Targowisko 207
3451 Vital Sp. z o.o. Ostaszewo 207
3452 Fantic Górszczak sp.j. Głogoczów 207
3453 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 207
3454 Fincon Sp. z o.o. Tychy 207
3455 SOCOPOL Sp. z o.o. Warszawa 207
3456 Sibelco Poland Sp. z o.o. Gdańsk 207
3457 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Poznań 207
3458 Muzeum Narodowe w Krakowie Kraków 207
3459 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Marki 207
3460 Auto-Partner Holding Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 207
3461 Farowind Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 206
3462 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 206
3463 BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 206
3464 Kolster S.A. Olsztyn 206
3465 Katowickie Wodociągi S.A. Katowice 206
3466 Ornament Szczecin Sp. z o.o. Warszawa 206
3467 Mikoś-Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 206
3468 Clarios Poland Sp. z o.o. Katowice 206
3469 Amplus Sp. z o.o. Niegardów 206
3470 IMS Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 206
3471 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 206
3472 Argus Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 206
3473 Jamestown Sp. z o.o. Warszawa 206
3474 Nj Sp. z o.o. sp.k. Łódź 205
3475 Chodzeń Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 205
3476 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Pietrzykowice 205
3477 Galon-Polska Sp. z o.o. Warszawa 205
3478 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 205
3479 Optimum Anna Złotnicka-Plucińska, Wojciech Pluciński sp.j. Resko 205
3480 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka sp.j. Siedlce 205
3481 EURO SKLEP S.A. Komorniki 205
3482 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 205
3483 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 205
3484 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 205
3485 Reesco Sp. z o.o. Warszawa 205
3486 Plejades-2 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 205
3487 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 205
3488 Abbott Medical Sp. z o.o. Warszawa 204
3489 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 204
3490 AKPOL ADAM KUŚ Rzeczyca Ziemiańska 204
3491 Remet S.A. Stalowa Wola 204
3492 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 204
3493 Chemikals sp. z o.o. Braniewo 204
3494 BGW Sp. z o.o. Poznań 204
3495 Modhaus Sp. z o.o. Kwirynów 204
3496 ATM System Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 204
3497 Purinvest Sp. z o.o. Warszawa 204
3498 Aquael Sp. z o.o. Dubowo Drugie 204
3499 ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 204
3500 Akademia Obrony Narodowej Warszawa 204
3501 SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203
3502 Adatex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203
3503 Proximo Two Sp. z o.o. Warszawa 203
3504 CDA S.A. Wrocław 203
3505 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 203
3506 Aon Sp. z o.o. Warszawa 203
3507 Kejt Sp. z o.o. S.K. Radom 203
3508 NOVA POLSKA – Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 203
3509 Wagner-Service Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 203
3510 Bbf Sp. z o.o. Poznań 203
3511 Militaria.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 203
3512 SWISSPOR POLSKA Sp. z o.o. Chrzanów 203
3513 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 202
3514 Silcare Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 202
3515 PTB Tranzyt Kraśniewska Irena Konin 202
3516 Grupa 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 202
3517 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 202
3518 Piast Pasze Sp. z o.o. Lewkowiec 202
3519 POLSER Sp. z o.o. Siemiatycze 202
3520 Viacon Polska – Sp. z o.o. Rydzyna 202
3521 Amł – Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś sp.j. Łódź 202
3522 Emsur Polska Sp. z o.o. Józefów 202
3523 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław 202
3524 EXCELLENT S.A. Podłęże 202
3525 Mikroma Polska S. A. Września 202
3526 Famur Finance Sp. z o.o. Katowice 202
3527 Polsnack Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 202
3528 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp.j. Nowe Bojszowy 202
3529 NKT S.A. Warszowice 202
3530 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 202
3531 AW – Narzędzia Sp. z o.o. S.K. Białystok 201
3532 IFM Ecolink Sp. z o.o. Opole 201
3533 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 201
3534 Grupa Agrocentrum Sp. z o.o. Łomża 201
3535 Przedsiębiorstwo Rolne Rusko Sp. z o.o. Rusko 201
3536 MM Farm Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 201
3537 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 201
3538 Aida Sp. z o.o. Białystok 201
3539 SL Poland Sp. z o.o. Żory 201
3540 Kochański & Partners sp.k. Warszawa 201
3541 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 201
3542 Iq Metal Sp. z o.o. Szczecin 201
3543 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 201
3544 Ligentia Sp. z o.o. Gdynia 201
3545 Grodno S.A. Michałów-Grabina 201
3546 ZAKŁAD TECHNICZNO HANDLOWO USŁUGOWY TECHPOL BOGUSŁAW TREPKA Zawiercie 200
3547 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 200
3548 Plejades – 1 Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 200
3549 Intercorp Media Sp. z o.o. sp.k. Włynkówko 200
3550 Top Construction Ltd. sp.k. Warszawa 200
3551 Młyn Dalachów Grażyna i Stefan Kurczakowscy sp.j. Dalachów 200
3552 Equobuild Sp. z o.o. Warszawa 200
3553 Weko – Polska Sp. z o.o. Raszków 200
3554 Pestila II Sp. z o.o. sp.k. Studzianki 200
3555 Exence S.A. Bielany Wrocławskie 200
3556 R/S Budownictwo Robert Skrzypkowski Białystok 200
3557 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 200
3558 Aircom Automotive Sp. z o.o. sp.k. Pietrzykowice 200
3559 Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. Polkowice 199
3560 Techno Marine Sp. z o.o. Sp.K. Malbork 199
3561 Sumi Sp. z o.o. S.K. Sulejówek 199
3562 SHOKO sp. z o.o. Rzeszów 199
3563 Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 199
3564 Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Krapkowice 199
3565 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 199
3566 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Agrostop Sp. z o.o. Terespol 199
3567 Globitell Wholesale Sp. z o.o. S.K. Łódź 199
3568 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 199
3569 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 199
3570 Ordinant Sp. z o.o. Warszawa 199
3571 ENERSYS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 199
3572 Ensila Group Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 199
3573 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. Warszawa 199
3574 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 199
3575 Jw Consulting Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 199
3576 Agropak sp.j. Brzeziński i Wspólnicy Jaworzno 199
3577 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 199
3578 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa Warszawa 199
3579 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 199
3580 Micros sp.j. W. Kędra i J. LIC Kraków 199
3581 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 198
3582 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 198
3583 Chl Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 198
3584 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 198
3585 It Invest Sp. z o.o. Wrocław 198
3586 Alsina Polska Sp. z o.o. Chełmek 198
3587 Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 198
3588 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 198
3589 DR OETKER DEKOR sp. z o.o. Płock 198
3590 Profilpas Polska Sp. z o.o. Kutno 198
3591 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Głogów 198
3592 Cdr Sp. z o.o. sp.k. Żory 198
3593 OK – Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Gogolin 198
3594 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 198
3595 Falco Mazurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Olsztyn 198
3596 ARTO PLUS PUH S C JANUSZ ROJEK TOMASZ STĘPNIEWSKI Ostrzyca 198
3597 ASG Poland S.A. Pruszków 198
3598 Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. Będzin 198
3599 Ebilet Polska Sp. z o.o. Warszawa 198
3600 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 198
3601 Podolski Sp. z o.o. sp.k. Lutomek 198
3602 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 198
3603 CHEMTECH Krzysztof Januszkiewicz Warszawa 198
3604 Prefere Resins Poland Sp. z o.o. Trzemeszno 198
3605 Bomar Marek Wojciechowski i Wspólnicy sp.j. Grajewo 198
3606 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 197
3607 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 197
3608 Dkr Holding Sp. z o.o. – Property – sp.k. Wrocław 197
3609 PP-H CYMES Adam Ołów Suwałki 197
3610 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 197
3611 Fruktus Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Wąsosz Dolny 197
3612 Budner Sp. z o.o. Warszawa 197
3613 Farmaceutyczno-Chemiczna Spółdzielnia Pracy Septoma Ząbki 197
3614 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 197
3615 Rest – S Gastrox Sp. z o.o. sp.k. Poznań 197
3616 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Jmb Sp. z o.o. Budno 197
3617 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 197
3618 Euroceras Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 197
3619 Carpol Sp. z o.o. Warszawa 197
3620 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 197
3621 Plastbud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Bochnia 197
3622 Ccig Group Sp. z o.o. Wrocław 197
3623 MP SOLAR GROUP Sp. z o.o. Ruda Śląska 197
3624 Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o. Tułowice 196
3625 Kiloutou Polska Sp. z o.o. Łódź 196
3626 BLEJKAN S.A. Szczecin 196
3627 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 196
3628 Środek Jesieni Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 196
3629 Kohl-Group Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Słubice 196
3630 Celma Indukta S.A. Cieszyn 196
3631 Grant Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Poznań 196
3632 Drejk Kaźmierczak sp.j. Warszawa 196
3633 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 196
3634 Odlewnia Zawiercie S.A. Zawiercie 196
3635 Flora Sp. z o.o. S.K. Kraków 196
3636 Polak Meble Sp. z o.o. S.K. Kępno 196
3637 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 196
3638 Jakusz Sp. z o.o. Kościerzyna 196
3639 Sits Industry Sp. z o.o. Grudziądz 196
3640 FSMNW Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 195
3641 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza sp.j. Chęciny 195
3642 Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak Szklana 195
3643 Anocote Polska Sp. z o.o. Łańcut 195
3644 SPV Impexmetal Sp. z o.o. Warszawa 195
3645 Jmdi Sp. z o.o. Warszawa 195
3646 Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Suwałki 195
3647 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 195
3648 System-Drob P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz sp.j. Lubomierz 195
3649 BATIM-TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY I SPEDYCJA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Stary Sącz 195
3650 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 195
3651 Inelo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 195
3652 Pro-Tra Building Sp. z o.o. Wrocław 195
3653 PCO Group Sp. z o.o. Bobolice 195
3654 Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o. Kutno 195
3655 Sobreko Sp. z o.o. Sobuczyna 195
3656 Filip i S- Ka Dromader sp.j. Łódź 195
3657 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex Sp. z o.o. Biała Podlaska 195
3658 Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Kamil Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o. Cięcina 195
3659 Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Katowice 195
3660 Solbet Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 195
3661 Multeafil Sp. z o.o. Dobrzyca 195
3662 Wegar Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 195
3663 Longbridge Wynalazek Sp. z o.o. Warszawa 194
3664 Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. Białystok 194
3665 Mw Food Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 194
3666 ATM S.A. Warszawa 194
3667 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
3668 Pro Ascobloc Sp. z o.o. Syców 194
3669 Polbis Auto Sp. z o.o. Olsztyn 194
3670 AXA Polska S.A. Warszawa 194
3671 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Diamond Sp. z o.o. Kraków 194
3672 Rtaventures VC Sp. z o.o. S.K. Warszawa 194
3673 Olek Motocykle Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 194
3674 Haribo Sp. z o.o. Warszawa 194
3675 Diaverum Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
3676 Fhu Wilmat L. Matecki, A. Wiśniewski sp.j. Toruń 194
3677 LHOIST BUKOWA Sp. z o.o. Bukowa 194
3678 Mip Pharma Polska Sp. z o.o. Gdańsk 194
3679 Polaris Poland Sp. z o.o. Warszawa 194
3680 Neorol Sp. z o.o. Chrzan 194
3681 Podlaska Wytwórnia Wódek POLMOS S.A. Warszawa 194
3682 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 194
3683 Hella Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
3684 Prof-Met-Kol Sp. z o.o. Warszawa 193
3685 Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne Niemce 193
3686 DROG – BUD Sp. z o.o. Lubojenka 193
3687 Syntaj S.A. Kraków 193
3688 Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A. Morawica 193
3689 Jutar Olgierd Jurek, Andrzej Tarnogrodzki sp.j. Łagiewniki Kościelne 193
3690 Grupa PGD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 193
3691 Agros Holding S.A. Warszawa 193
3692 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Poznań 193
3693 Bravura Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 193
3694 Euro-Med Sp. z o.o. Tychy 193
3695 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 193
3696 BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 193
3697 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 193
3698 Hansa S.A. Kielce 193
3699 Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa 193
3700 Sarivo Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 193
3701 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 193
3702 Greinplast Sp. z o.o. Krasne 193
3703 Agrana Fruit Polska Sp. z o.o. Ławy 192
3704 Sika – Poland Sp. z o.o. Warszawa 192
3705 Pd Investment S.A. Wrocław 192
3706 Interkrąż Sp. z o.o. Trzyciąż 192
3707 Fortaco Jl Sp. z o.o. Janów Lubelski 192
3708 Siemens Mobility Sp. z o.o. Warszawa 192
3709 Odyssey Sp. z o.o. Warszawa 192
3710 P.P.H.U. Publima sp.j. Lichota & Lichota Ostrowiec Świętokrzyski 192
3711 Komo Marianna i Krzysztof Orzeszak sp.j. Sękocin Nowy 192
3712 Streamsoft D.Chojnacki i Wspólnicy sp.j. Zielona Góra 192
3713 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 192
3714 POL-AGENT Sp. z o.o. Szczecin 192
3715 Grupa APN Sp. z o.o. sp.k. Opole 192
3716 Kegel – Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Targ 192
3717 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 192
3718 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. Warszawa 192
3719 Rosti Poland Sp. z o.o. Białystok 192
3720 Auto-Hak Sp. z o.o. Słupsk 192
3721 A. Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 192
3722 Chmara S.A. Sopot 191
3723 Hydro Znphs Sp. z o.o. Bielsko-Biała 191
3724 Renex Regina Jędrych, Tomasz Jędrych i Wspólnicy – sp.j. Bydgoszcz 191
3725 Gide Tokarczuk Grześkowiak Sadownik sp.k. Warszawa 191
3726 Zarys International Group Sp. z o.o. S.K. Zabrze 191
3727 Nuctech Warszaw Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 191
3728 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 191
3729 Expobud Domy Sp. z o.o. S.K. Toruń 191
3730 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 191
3731 Caro Design Sp. z o.o. Brzezówka 191
3732 Sibsen Invest Sp. z o.o. Warszawa 191
3733 JZO S.A. Jelenia Góra 191
3734 Waw Ced Sp. z o.o. Warszawa 191
3735 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce z Siedzibą w Warszawie Warszawa 191
3736 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy 191
3737 Dolfos Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 191
3738 Mggp S.A. Tarnów 191
3739 Train Electric Sp. z o.o. sp.k. Skarbimierzyce 191
3740 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 191
3741 SPRINTAIR S.A. Warszawa 190
3742 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdańsk 190
3743 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 190
3744 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 190
3745 Wójcik Ventilation S.A. Warszawa 190
3746 Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Jachranka 190
3747 Betamed S.A. Katowice 190
3748 MC BAUCHEMIE sp. z o.o. Środa Wielkopolska 190
3749 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 190
3750 Farmaprom Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 190
3751 Pjp Makrum S.A. Bydgoszcz 190
3752 SZYNAKA – MEBLE Sp. z o.o. Lubawa 190
3753 Ostrowski-Pilachowski sp.j. Gdynia 190
3754 Capita (Polska) Sp. z o.o. Kraków 190
3755 FSMNW Warszawa 4 Sp. z o.o. Warszawa 190
3756 Zdrojewscy Sp. z o.o. S.K. Stężyca 190
3757 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 190
3758 Pharmapoint S.A. Łódź 190
3759 Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 190
3760 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Warszawa 190
3761 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 190
3762 Grupa Metropolis BTL Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 190
3763 Arriva RP Sp. z o.o. Toruń 190
3764 Batna Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 189
3765 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 189
3766 Q4GLASS, ABJ INVESTORS Sp. z o.o. S.K. Koszalin 189
3767 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Sieradz 189
3768 Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o. Górka 189
3769 Kode Arkadiusz Szyszkowski, Artur Radel sp.j. Ełk 189
3770 Atus Group Sp. z o.o. sp.k. Sadkowa Góra 189
3771 Novatisplus Sp. z o.o. S.K. Wrocław 189
3772 Włodan Sp. z o.o. sp.k. Porszewice 189
3773 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 189
3774 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 189
3775 ELEKTROMETAL S.A. Cieszyn 189
3776 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy 189
3777 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atut Sp. z o.o. Katowice 189
3778 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 189
3779 Tesco Dystrybucja Sp. z o.o. Kraków 189
3780 New Yorker Retail Polska Sp. z o.o. Poznań 189
3781 RSJ House Sp. z o.o. S.K. Legionowo 189
3782 EPP Sp. z o.o. Łęg 189
3783 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 189
3784 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Drewtur Jacek Gugała i Aneta Gugała sp.j. Turkowy 189
3785 Silesia Invest Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 188
3786 Felgenhauer Material Handling Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 188
3787 Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. Kraków 188
3788 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 188
3789 Mtb Trzebińscy sp.j. Nakło nad Notecią 188
3790 Ready Bathroom Sp. z o.o. Bolesławiec 188
3791 Hajduk Grupa Producentów Pieczarek Sp. z o.o. Lipinki 188
3792 SYNEKTIK S.A. Warszawa 188
3793 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 188
3794 Serwistal Sp. z o.o. Ełk 188
3795 BFF Medfinance S.A. Łódź 188
3796 Slam Poland Sp. z o.o. Radłów 188
3797 Naftoremont Naftobudowa Sp. z o.o. Płock 188
3798 Phn Spv 22 Sp. z o.o. Warszawa 188
3799 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 188
3800 Digital Care Sp. z o.o. Warszawa 188
3801 Vive Management Sp. z o.o. Warszawa 188
3802 Europak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 188
3803 Zamet Industry Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 188
3804 TADEUSZ SELZER SELT Sun Protection Systems Opole 187
3805 Opakmet Sp. z o.o. S.K. Inowrocław 187
3806 Rim Kowalczyk sp.j. Janki 187
3807 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 187
3808 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 187
3809 Firma Budowlano – Drogowa MTM S.A. Gdynia 187
3810 BROWAR JABŁONOWO ZARZĄD Sp. z o.o. S.K. Jabłonowo 187
3811 Allen & Overy, A. Pędzich sp.k. Warszawa 187
3812 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Gomibud Sp. z o.o. Borek Szlachecki 187
3813 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 187
3814 Inwestpolska – SM Sp. z o.o. Wrocław 187
3815 Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 187
3816 Orpea Polska Sp. z o.o. Warszawa 187
3817 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku Sopot 187
3818 LECHTOM Tomasz Sikociński Świdnica 187
3819 Tankpol – B. i R. Mosio sp.j. Szczucin 187
3820 Promus Katowice Sp. z o.o. Sosnowiec 187
3821 Przedsiębiorstwo Handlowe Agro-Ters Edward Solak i Stanisław Solak sp.j. Chełm 187
3822 Hotel Senator Sp. z o.o. sp.k. Dźwirzyno 187
3823 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski sp.j. Pszczółki 187
3824 Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Inex sp.j. Giżycko 187
3825 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 187
3826 Auto Park Sp. z o.o. S.K. Białystok 187
3827 CHEMIK HB Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 187
3828 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 186
3829 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. Sopot 186
3830 Konbet Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 186
3831 Egc Sp. z o.o. sp.j. Łódź 186
3832 BULTEN Polska S.A. Bielsko-Biała 186
3833 Vanitystyle Sp. z o.o. Warszawa 186
3834 Izopanel Sp. z o.o. Gdańsk 186
3835 Rajpol Sp. z o.o. Wola Łęczeszycka 186
3836 Terra Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 186
3837 Mardi Sp. z o.o. Biskupiec 186
3838 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 186
3839 Invent Sp. z o.o. Wrocław 186
3840 Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. Zawada 186
3841 Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o. Gniew 186
3842 Drewmix Albert sp.j. Łęka Mroczeńska 185
3843 DEFRO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 185
3844 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście Szczecin 185
3845 Servier Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 185
3846 Spółdzielnia Inwalidów Elremet Biała Podlaska 185
3847 Otto Work Force Central Europe Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 185
3848 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 185
3849 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 185
3850 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus Warszawa 185
3851 SECURITAS SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 185
3852 Biotee Polska Sp. z o.o. Rzeczenica 185
3853 Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. z o.o. Rusko 185
3854 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów 185
3855 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 185
3856 Halmar A.Mysior, W.Gęsiorski sp.k. Stalowa Wola 184
3857 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek sp.j. Malewo 184
3858 BUDOMATEX S.A. Siedlce 184
3859 Baltic Stevedoring Company Sylwestrzak sp.j. Szczecin 184
3860 RESTYL Sp. z o.o. Ruda Śląska 184
3861 Platinium M.M Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 184
3862 Sering Sp. z o.o. Warszawa 184
3863 Alan Systems Sp. z o.o. S.K. Rybnik 184
3864 Adrenaline.Pl Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 184
3865 Firma SOFTEX Dariusz Michta Tomaszów Mazowiecki 184
3866 Sapiens Software Solutions (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 184
3867 Vive Textile Recycling Sp. z o.o. Warszawa 184
3868 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Koszalin 184
3869 PPH ELKABEL Szczygielski Sp.J. Lublin 184
3870 Laboratorium Kosmetyczne Joanna B. Górka, R. Korczak sp.j. Warszawa 184
3871 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 184
3872 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 184
3873 KORAL S.A. Tczew 184
3874 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 183
3875 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF – STAL WOJCIECH WÓJCIK Tychy 183
3876 DLH GLOBAL S.A. Warszawa 183
3877 BAKALLAND S. A. Warszawa 183
3878 Ziko Apteka Sp. z o.o. Kraków 183
3879 INTER TURBO sp. z o.o. sp.k. Nakło Śląskie 183
3880 IZOBLOK S.A. Chorzów 183
3881 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bródno Warszawa 183
3882 WIKO COMPANY S.A. Stare Babice 183
3883 Lagris Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 183
3884 PEKA Sp. z o.o. Jasin 183
3885 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 183
3886 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 183
3887 Gst Automotive Safety Poland Sp. z o.o. w likwidacji Częstochowa 183
3888 Stadler Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 183
3889 Stella Pack S.A. Lubartów 183
3890 Agro-Transhandel Sp. z o.o. Szewce 183
3891 Adecon Sp. z o.o. Dębe 183
3892 Apteka Słoneczna Kwiecień sp.j. Kraków 183
3893 EACC Sp. z o.o. Jabłonowo 182
3894 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 182
3895 Blachotrapez Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 182
3896 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 182
3897 TRANS SPED PIOTR GRABOWSKI Słaboszewko 182
3898 Edpol Food & Innovation Sp. z o.o. Łomża 182
3899 WSPÓLNY DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinie Szczecin 182
3900 Effector Sp. z o.o. Warszawa 182
3901 Lemar R.L.E Leśniak sp.j. Hebdów 182
3902 Eolica Kisielice Sp. z o.o. Poznań 182
3903 ZAKŁAD BUDOWNICTWA KOLEJOWEGO RADOM PAWEŁ CZUPRYN Radom 182
3904 Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. Łowicz 182
3905 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Gama sp.j. Antoni Grabalski i Wspólnicy Śliwin 182
3906 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 182
3907 Green Day Sp. z o.o. Wrocław 182
3908 Gpm Sp. z o.o. sp.k. Kraków 182
3909 Wydawnictwo Juka-91 Sp. z o.o. Warszawa 182
3910 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 182
3911 Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. Jasło 182
3912 Eurowafel Sp. z o.o. sp.k. Zator 182
3913 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A. Bańska Niżna 182
3914 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 182
3915 Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. Lublin 182
3916 DUNI POLAND Sp. z o.o. Poznań 182
3917 Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz, Bronisław Koźbiał Bobrek 182
3918 Plichta sp.j. Wejherowo 182
3919 Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Sp. z o.o. S.K. Warszawa 182
3920 Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Będzin 182
3921 Iqvia Rds Poland Sp. z o.o. Warszawa 181
3922 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 181
3923 Rozbud Łapińscy sp.j. Augustów 181
3924 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor Sp. z o.o. Zawiercie 181
3925 Pro Academica Sp. z o.o. Czerwonak 181
3926 PMPoland S.A. Jelenia Góra 181
3927 Mtz Clinical Research Sp. z o.o. Warszawa 181
3928 Ekoenergetyka Polska S.A. Zielona Góra 181
3929 MV Poland Sp. z o.o. Warszawa 181
3930 DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o. Wrocław 181
3931 Codewise Sp. z o.o. sp.k. Kraków 181
3932 Przedsiębiorstwo Skoplast Stanisław i Krzysztof Szkopek sp.j. Kaczory 181
3933 Robyg City Apartments 2 Sp. z o.o. Warszawa 181
3934 Ungarex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 181
3935 Darco Sp. z o.o. Dębica 181
3936 Wegner Sp. z o.o. sp.k. Poznań 181
3937 Krynica Vitamin S.A. Warszawa 181
3938 El Al Israel Airlines Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 181
3939 Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. Lubartów 181
3940 Carsolutions Sp. z o.o. S.K. Kraków 181
3941 Borgwarner Rzeszów Sp. z o.o. Jasionka 181
3942 IMS S.A. Warszawa 181
3943 Hycom S.A. Łódź 181
3944 Mm-Sport Sp. z o.o. sp.k. Kraków 181
3945 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 181
3946 Superbet Kempisty Sp. z o.o. S.K. Zakrze 181
3947 Respol Export-Import Sp. z o.o. Warszawa 181
3948 Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. Owczary 181
3949 Elektrometal Sp. z o.o. S.K. Jasienica 181
3950 Rectus Polska Sp. z o.o. Gumna 181
3951 LECH Sp. z o.o. P U H P Białystok 181
3952 GNP Sp. z o.o. S.K. Blizne Jasińskiego 181
3953 Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp. Komandytowa Łódź 181
3954 Browar Fortuna Sp. z o.o. S.K. Miłosław 181
3955 BZK Group Sp. z o.o. Warszawa 181
3956 Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy sp.j. Płudy 181
3957 Epp Retail Veneda Sp. z o.o. Warszawa 181
3958 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 180
3959 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Olsztyn 180
3960 ETP S.A. Katowice 180
3961 Desa S.A. Warszawa 180
3962 Akme Sp. z o.o. S.K. Warszawa 180
3963 Stalgast Radom Sp. z o.o. Warszawa 180
3964 SANPLAST S.A. Strzelno 180
3965 Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. Inwestycje i Nieruchomości sp.k. Ostrów Wielkopolski 180
3966 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Marki 180
3967 Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. S.K. Katowice 180
3968 Strunobet – Migacz Sp. z o.o. Lewin Brzeski 180
3969 Bialchem Group Sp. z o.o. Białystok 180
3970 Borne Furniture Sp. z o.o. Barlinek 180
3971 Artus II Sp. z o.o. Maciejowice 180
3972 Awima sp.j. B. Wiśniewski Józefów 180
3973 ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów 180
3974 Net – Profit Warzywa & Owoce Sp. z o.o. Tropiszów 180
3975 Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 180
3976 DARIUSZ MATYJEWICZ RATE ART PHU Łódź 180
3977 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 180
3978 Target Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 180
3979 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Wellhouse S.K. Warszawa 180
3980 SEKO SPÓŁKA AKCYJNA Chojnice 180
3981 Grand Plus Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 179
3982 Orlen Serwis S.A. Płock 179
3983 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o. Dębica 179
3984 Man-Trans Sp. z o.o.,sp.k. Tychy 179
3985 Suszarnia Warzyw Jaworski sp.j. Bramki 179
3986 Kopalnia Dolomitu Rek Sp. z o.o. sp.k. Tychy 179
3987 Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Kraków 179
3988 Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. z o.o. sp.k. Wieluń 179
3989 Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. Tarnowskie Góry 179
3990 Pfleiderer Wieruszów Sp. z o.o. Wieruszów 179
3991 Dolnośląski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. Wrocław 179
3992 Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. Gliwice 179
3993 GETIN FLEET S.A. Wrocław 179
3994 Konspol Holding Sp. z o.o. Słupca 179
3995 CD Locum Sp. z o. o. II S. J. Warszawa 179
3996 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Zamość 179
3997 Charsznickie Pola Natury Sp. z o.o. S.K. Kraków 179
3998 Model ART Sp. z o.o. Ostróda 179
3999 Dalpo Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 179
4000 UBI Factor S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Kraków 179
4001 Auto Frelik Anna Frelik Sp.K. Toruń 179
4002 Alwa Sp. z o.o. S.K. Czachorowo 179
4003 Tip-Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 179
4004 Tesko Steel Sp. z o.o. Rybnik 179
4005 Assel Holding Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 178
4006 PHN SPV 15 PHN 4 Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 178
4007 FUNDUSZ ROZWOJU SPÓŁEK S.A. Warszawa 178
4008 Miralex Sp. z o.o. Piła 178
4009 Delta Trans Transporte Sp. z o.o. Świętochłowice 178
4010 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. Warszawa 178
4011 Alarm Tech S C Systemy Zabezpieczeń Andrzej Woźniak Grzegorz Żurawski Kraków 178
4012 Chemes Sp. z o.o. Sady 178
4013 DKR Invest S.A. Wrocław 178
4014 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Szlagor Sp. z o.o. sp.k. Andrychów 178
4015 SGL Graphite Solutions Polska Sp. z o.o. Nowy Sącz 178
4016 SICK Sp. z o.o. Warszawa 178
4017 WARWIN S.A. Warka 178
4018 Euroservice sp.j. Marek Janowski-Józef Czech Warszawa 178
4019 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 178
4020 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 178
4021 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kotłorembud Leszek Cichosz Bogdan Szatlach sp.j. Bydgoszcz 178
4022 ESOX AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA KRZYSZTOF WÓJCIK Łodygowice 178
4023 Firma Handlowa Farex Sp. z o.o. S.K. Lublin 178
4024 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 178
4025 Ambra Brands Sp. z o.o. Warszawa 178
4026 WAN S.A. Warszawa 178
4027 Lactima Sp. z o.o. Morąg 178
4028 Jakon Tm Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 177
4029 Globema Sp. z o.o. Warszawa 177
4030 Arcom sp.j. Artur Wilk, Robert Zięba Rzezawa 177
4031 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 177
4032 PH-U AUTORAK Arkadiusz Rak Tarnobrzeg 177
4033 Cws-Boco Polska Sp. z o.o. Łódź 177
4034 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST – BOX S.A. Słupsk 177
4035 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 177
4036 Cgl VIII Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 177
4037 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 177
4038 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 177
4039 5IN9 Global Sp. z o.o. Warszawa 177
4040 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 177
4041 Polskie Towarzystwo Turystyczno Krajoznawcze Warszawa 177
4042 Żwirownia Dolata Beton Dolata Agnieszka Dolata Dąbrowa 177
4043 Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej Zduńska Wola 177
4044 Ampol – Merol Sp. z o.o. Wąbrzeźno 177
4045 SPM Poland Sp. z o.o. Tychy 177
4046 Neo – Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik sp.j. Warszawa 177
4047 Sprint Logistyka Polska S.A. S.K. Szczecin 177
4048 Acana Polska Sp. z o.o. S.K. Jelcz-Laskowice 176
4049 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 176
4050 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 176
4051 Stal-Service Sp. z o.o. Warszawa 176
4052 Sigma Group DK Sp. z o.o. S.K. Katowice 176
4053 4Mats.Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 176
4054 INFINE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 176
4055 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 176
4056 Samindruk Sp. z o.o. Brodnica 176
4057 Rekin Jan Mozolewski i Wspólnicy sp.j. Białystok 176
4058 Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. Warszawa 176
4059 Gft Poland Sp. z o.o. Łódź 176
4060 PPHU DAMAZ Zdzisław Nuszkiewicz Łódź 176
4061 Nowodworski sp.j. Częstochowa 176
4062 Główny Instytut Górnictwa Katowice 176
4063 Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. Słupia 176
4064 Unirest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 176
4065 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 176
4066 Plejades 3 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 176
4067 Vg Polska Sp. z o.o. Chełmek 176
4068 Sales & More S.A. Warszawa 176
4069 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Pasz Konspol Sp. z o.o. Gierłatowo 176
4070 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 176
4071 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 176
4072 Mahalo Media Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 176
4073 Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 176
4074 ADAMPOL S.A. Zaścianki 176
4075 W.W. Investment Wiśniewscy sp.j. Wołomin 176
4076 Picodi.Com S.A. Kraków 175
4077 BIOPOINT M JANKOWSKI M NIEWIADOMSKA sp. j. Stawiguda 175
4078 Liqui Moly Polska Sp. z o.o. Warszawa 175
4079 DAR-POL Dariusz Kulesza Ochudno 175
4080 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 175
4081 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 175
4082 Lugra Sp. z o.o. Warszawa 175
4083 Pdc Industrial Center 73 Sp. z o.o. Warszawa 175
4084 Produkcja Elementów Złącznych Connector sp.j. Marek Kociok, Wojciech Konieczko Bytom 175
4085 Bdo Polska Sp. z o.o. Warszawa 175
4086 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 175
4087 PPHU MARK’S Sp. z o.o. Prusak 175
4088 Firma Handlowa Elektret sp.j. Stanisław i Jacek Bieda, Agata Mól Limanowa 175
4089 Styropian Plus Sp. z o.o. Czarne Dolne 175
4090 Bletwood Investments Sp. z o.o. Warszawa 175
4091 Jeppesen Poland Sp. z o.o. Gdańsk 175
4092 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 174
4093 DS Development Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 174
4094 Wende Recyclingtech S. C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 174
4095 ARBET Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 174
4096 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 174
4097 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 174
4098 Terra Recycling Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 174
4099 Elektrownia Wiatrowa Zonda Sp. z o.o. Warszawa 174
4100 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 174
4101 Kerzen Ryszard Orlicki S.K. Dzikowiec 174
4102 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik sp.j. Zielonki 174
4103 Uniwersytet Szczeciński Szczecin 174
4104 Firma Handlowo-Usługowa Lux Grzegorz Flaziński Marek Chmielewski sp.j. Sokołów Podlaski 174
4105 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń sp.j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 174
4106 Hospital Service Company Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 174
4107 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 174
4108 P.P.H.U. Wanda Bogusław Maziarz Rybnik 174
4109 Steico Joist Sp. z o.o. Czarnków 174
4110 CBMAX Sp. z o.o. Sp.K. Władysławowo 174
4111 Southern Windfarm Sp. z o.o. Warszawa 174
4112 Ibcol Sp. z o.o. Warszawa 174
4113 M&H Sp. z o.o. Wrocław 174
4114 Sas Sp. z o.o. Stęszew 174
4115 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Tarnów 173
4116 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozłogi Warszawa 173
4117 Trans – Met Chodkiewicz, Lipiński sp.j. Mińsk Mazowiecki 173
4118 Wagas S.A. Warszawa 173
4119 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 173
4120 Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o. Kołbiel 173
4121 Gall-Icm, M. i I. Majcher, sp.j. Legnica 173
4122 Rb Trans Service Bis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 173
4123 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 173
4124 Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. Warszawa 173
4125 Fpw Lease Sp. z o.o. Warszawa 173
4126 H88 S.A. Poznań 173
4127 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 173
4128 Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Kraków 173
4129 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 173
4130 Portfel2 Ph5 Sp. z o.o. Warszawa 173
4131 Impall Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 173
4132 Unimax Development Sp. z o.o. Baranówek sp.k. Kielce 173
4133 ’Metro’ Andrzej Lipka i Wspólnicy sp.j. Łazy 173
4134 FORBUILD S.A. Końskie 173
4135 Vtg Rail Logistics Polska Sp. z o.o. Chorzów 173
4136 Delia Cosmetics Sp. z o.o. Rzgów 173
4137 Abbvie Polska Sp. z o.o. Warszawa 173
4138 Danfoss Saginomiya Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 173
4139 Savi Sp. z o.o. S.K. Oborniki Śląskie 173
4140 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 173
4141 B.D.ART Sp. z o.o. Sp.K. Wołomin 173
4142 Retail Park Franowo Poznań Sp. z o.o. Warszawa 173
4143 Z.S.E. OSPEL S.A. Wierbka 173
4144 Zakład Produkcyjno Usługowy Faste Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon sp.j. Ciechanów 172
4145 Spółdzielnia Inwestycji Mieszkaniowych Ursynów Warszawa 172
4146 Kolsam Sp. z o.o. Oświęcim 172
4147 Ab Auto Adam Borysiewicz i Wspólnicy sp.j. Kuriany 172
4148 Tts Development Sp. z o.o. sp.k. Lublin 172
4149 Esti Polymer sp.j. D.B.Zrajkowska, J.R.Jędrowicz Ełk 172
4150 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 172
4151 Anita Group Sp. z o.o. S.K. Posmykowizna 172
4152 EFL SERVICE S.A. Wrocław 172
4153 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 172
4154 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 172
4155 Marba-Sport Sp. z o.o. sp.k. Miszewko 172
4156 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 172
4157 Rkkw Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci sp.p. Warszawa 172
4158 Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. Podłęże 172
4159 Gemini Park Sp. z o.o. Kraków 172
4160 Malowany Dworek Sp. z o.o. Bielsko-Biała 172
4161 Sun-Farm Sp. z o.o. Łomianki 172
4162 Kotniz Sp. z o.o. S.K. Zaścianki 172
4163 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 172
4164 Geofizyka Toruń S.A. Toruń 172
4165 Fsmnw Warszawa 1 Sp. z o.o. Warszawa 171
4166 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Poznań 171
4167 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 171
4168 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 171
4169 So Spv 57 Sp. z o.o. Warszawa 171
4170 Craftware Sp. z o.o. Warszawa 171
4171 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 171
4172 Diverse Cg Sp. z o.o. S.K. Warszawa 171
4173 Pkp Intercity Remtrak Sp. z o.o. Toruń 171
4174 Brandbq Sp. z o.o. Kraków 171
4175 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 171
4176 Graziosoeko-Park Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 171
4177 Wantim Sp. z o.o. S.K. Warszawa 171
4178 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 171
4179 Expeditors Polska Sp. z o.o. Warszawa 171
4180 Wodociągi Płockie Sp. z o.o. Płock 171
4181 Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o. Bydgoszcz 171
4182 SOPREMA POLSKA sp. z o.o. Pass 171
4183 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 171
4184 OSTROPOL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 171
4185 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 171
4186 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 171
4187 IBP Instalfittings Sp. z o.o. Poznań 171
4188 Q-SYSTEMS Sp. z o.o. Leszno 171
4189 Telemond Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 171
4190 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 171
4191 KONTUR Sp. z o.o. Konstantynów 171
4192 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie Niechlów 171
4193 Admill Sp. z o.o. Kolbuszowa 170
4194 MERAWEX Sp. z o.o. Gliwice 170
4195 Jorge Fireworks Sp. z o.o. S.K. Czerwieńsk 170
4196 Granpak Sp. z o.o. Bulowice 170
4197 Stacja Sprzedaży Paliw Eko-Tank Zbigniew Piekut i Józef Bryszewski sp.j. Słubice 170
4198 SCHAAP – POL Sp. z o.o. Puck 170
4199 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 170
4200 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 170
4201 SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. Szczecin 170
4202 FUNDACJA WSPÓŁPRACY POLSKO NIEMIECKIEJ Warszawa 170
4203 BIMARO Sp. z o.o. Cieszyn 170
4204 European Medical Labs Sp. z o.o. sp.k. Białystok 170
4205 Zarmen Fpa Sp. z o.o. Warszawa 170
4206 Dewro Wróbel sp.j. Bestwinka 170
4207 Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. Bielsko-Biała 170
4208 IRYDION Sp. z o.o. Warszawa 170
4209 ABW Superbruk Sp. z o.o. Hryniewicze 170
4210 J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia 170
4211 Samasz Sp. z o.o. Zabłudów 170
4212 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 170
4213 Zerta Sp. z o.o. Warszawa 170
4214 Plastem P. Ciupa i T. Teodorczyk sp.j. Janiszewice 170
4215 Menard Sp. z o.o. Warszawa 170
4216 Posnet Systemy Kas Fiskalnych. Krauze, Ratyński. sp.j. Warszawa 169
4217 Manpowergroup Solutions Sp. z o.o. Warszawa 169
4218 Cinema 3D S.A. Warszawa 169
4219 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Dąbrowa Górnicza 169
4220 Tad-Met Sp. z o.o. sp.k. Kościerzyna 169
4221 Da Grasso Sp. z o.o. Warszawa 169
4222 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lazurowa Warszawa 169
4223 INTERHANDLER Sp. z o.o. Toruń 169
4224 Computex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 169
4225 Zoetis Polska Sp. z o.o. Warszawa 169
4226 Kruszywa Niemce S.A. Niemce 169
4227 Tlc Łożyska – Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński, Tomasz Paweł Cudny sp.j. Warszawa 169
4228 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 169
4229 Gospodarstwo Rolne i Wylęgarnia Drobiu Wiesława Wąsikowska-Lewandowska Czarne 169
4230 MEBLE – OKMED Demko S.J. Braniewo 169
4231 Cis Sp. z o.o. Pogwizdów 169
4232 Pdc Industrial Center 74 Sp. z o.o. Warszawa 169
4233 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Nowy Sącz 169
4234 Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. Opole 169
4235 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 169
4236 Agencja Reklamowa Opus B B.Budzik, J.Kozłowska-Miroch sp.j. Kraków 168
4237 Z.P.C. Złoty Kłos Wiesława Binkowska, Dorota Binkowska sp.j. Kielce 168
4238 Wrazidło Sp. z o.o. Sumina 168
4239 Nutropharma Sp. z o.o. Lesznowola 168
4240 Comtex Sp. z o.o. S.K. Lublin 168
4241 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K. Wrocław 168
4242 MASFALT Sp. z o.o. Pruszków 168
4243 Bituminium Sp. z o.o. Linia 168
4244 TREMCO CPG POLAND sp. z o.o. Warszawa 168
4245 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 168
4246 M -Logistic Sp. z o.o. Tychy 168
4247 US PHARMACIA Sp. z o.o. Wrocław 168
4248 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 168
4249 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Wylęgarnia sp.k. Margońska Wieś 168
4250 Targi Kielce S.A Kielce 168
4251 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. Sosnowiec 168
4252 Asprod S.A. Kliniska Wielkie 168
4253 Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK Sp. z o.o. Kraków 168
4254 Hkscan Poland Sp. z o.o. Świnoujście 168
4255 KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. Lublin 168
4256 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 168
4257 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 168
4258 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 168
4259 Rapacz sp.j. Raba Wyżna 168
4260 Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. Kowale 168
4261 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 168
4262 Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 168
4263 Tetos S.A. Poznań 168
4264 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 168
4265 AMWAY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 168
4266 POL – ORSA Sp. z o.o. Żary 167
4267 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe i Transportowe Marter Góreccy sp.j. Sierpc 167
4268 Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj S.J. Zgierz 167
4269 HL Display Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 167
4270 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 167
4271 Funai Electric Europe Sp. z o.o. Warszawa 167
4272 Grupa Profbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 167
4273 J.A.Gąska – Jacek Gąska i Aleksander Gąska sp.j. Gotkowice 167
4274 Elmedica Spółka Lekarska S. Stec i Partnerzy Skarżysko-Kamienna 167
4275 Nieruchomości Powiśle Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 167
4276 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 167
4277 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 167
4278 Przeds. Drogowo – Budowlane Sp. z o.o. Brodnica 167
4279 Paula Ingredients Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 167
4280 Egida Consulting Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 167
4281 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 167
4282 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 167
4283 Centrala Farma Ceutyczna Cefarm S.A. Warszawa 167
4284 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Żyrardów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 167
4285 Krakman Sp. z o.o. S.K. Kraków 167
4286 FORCH-POLSKA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 167
4287 LG Chem Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 167
4288 Felicity Lublin Sp. z o.o. Warszawa 167
4289 Alten Polska Sp. z o.o. Warszawa 167
4290 Abakus Sp. z o.o. Warszawa 167
4291 Global Telemarketing Sp. z o.o. sp.k. Kraków 166
4292 GFM RUSZTOWANIA K SITEK M WARSZAWSKI J SITEK sp. j. Grabów nad Prosną 166
4293 Hotel Lidia Sp. z o.o. S.K. Darłowo 166
4294 EKDOM Sp. z o.o. S.K. Brzezina 166
4295 Vynn Group Sp. z o.o. Wilcza Góra 166
4296 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 166
4297 PM Investment Group Sp. z o.o. S.K. Łukówiec 166
4298 Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. Grudziądz 166
4299 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 166
4300 Auto Special Sp. z o.o. Modlniczka 166
4301 Synergia Południe Sp. z o.o. sp.k. Katowice 166
4302 Reconal Sp. z o.o. Rzeszów 166
4303 Mercus-Bus Sp. z o.o. Urszulin 166
4304 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j. Częstochowa 166
4305 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 166
4306 Van Graaf Gmbh sp.k. Wrocław 166
4307 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 166
4308 Gal Industrial Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 166
4309 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agromasz Sp. z o.o. Rzekuń 166
4310 BP Polska Services Sp. z o.o. Kraków 166
4311 Spinko Sp. z o.o. Leszno 166
4312 ZAKŁAD ROBÓT OGRODNICZO DROGOWYCH SAWICKA MICHALINA Kobyłka 166
4313 Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Poznań 166
4314 Unipol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 166
4315 Partner Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 166
4316 PCC SYNTEZA S.A. Kędzierzyn-Koźle 166
4317 Zafer Taahhut Insaat Ve Ticaret Anonim Sirketi S.A. Oddziałw Polsce Słupsk 166
4318 Łódź JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 166
4319 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. S.K. Kraków 166
4320 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 166
4321 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 166
4322 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 166
4323 KDPW_CCP S.A. Warszawa 165
4324 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 165
4325 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 165
4326 Cgh Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 165
4327 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaroty Olsztyn 165
4328 PragmaGO S.A. Katowice 165
4329 ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o. Poznań 165
4330 Grolder Sp. z o.o. Borowiec 165
4331 WITPOL Sp. z o.o. Radom 165
4332 ELIN Arkadiusz Miszkiewicz Kędzierzyn-Koźle 165
4333 Ag-Complex Sp. z o.o. Warszawa 165
4334 Meblobłysk Sp. z o.o. sp.k. Czernice 165
4335 AUTO-FORM Sp. z o.o. i Wspólnik S.K. Sosnowiec 165
4336 PRECIZO sp. z o.o. Płock 165
4337 Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R S.A. Mielec 165
4338 Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o. Łomża 165
4339 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie S.K. Rzeszów 165
4340 KZWM Ogniochron S.A. Andrychów 165
4341 Deante Antczak sp.j. Zgierz 165
4342 Julimex Sp. z o.o. sp.j. Łódź 165
4343 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. Kraków 165
4344 FAST-FOL Gadomscy Sp.J. Mława 165
4345 Lubella Food Sp. z o.o. sp.k. Lublin 165
4346 DREWBET – S.J. Elżbieta i Dariusz Rogaczewscy, Jolanta i Zbigniew Grzybowie Lipie 165
4347 TIBRO -JV Sp. z o.o. Janowiec Wielkopolski 165
4348 Grupa Taurus Sp. z o.o. S.K. Chorzów 165
4349 Kotar Sp. z o.o. Wołów 165
4350 Sokpol – Koncentraty Sp. z o.o. Wilków 165
4351 Henkell Freixenet Polska Sp. z o.o. Toruń 165
4352 Gruplast Gruba sp.j. Kołbiel 164
4353 Grupa Pbi Sp. z o.o. Sandomierz 164
4354 Daal Sp. z o.o. Lubaczów 164
4355 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 164
4356 Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 164
4357 ABJ Sp. z o.o. SP.K. Bochnia 164
4358 PB Pożarski Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Białystok 164
4359 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach Sp. z o.o. Ząbki 164
4360 BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie Szczecin 164
4361 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z Siedzibą w Tulcach Sp. z o.o. Tulce 164
4362 4Life Direct Sp. z o.o. Warszawa 164
4363 Blech-Stal Blecharscy sp.j. Koszyce Wielkie 164
4364 Leiber Sp. z o.o. Krośniewice 164
4365 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 164
4366 Phosagro Polska Sp. z o.o. Warszawa 164
4367 Veolia Południe Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 164
4368 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 164
4369 ATF Heavy Transport Adam Fijał Łomianki 164
4370 Tom Sp. z o.o. Szczecin 164
4371 KAMET S.A. Reńska Wieś 163
4372 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budnex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 163
4373 Elektrotermia Sp. z o.o. S.K. Kraków 163
4374 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 163
4375 EJART S.J. J.E.A.R Teodorczyk Hurt-Detal, Mięso Wędliny Warszawa 163
4376 Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. Sędziszów 163
4377 Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Toruń 163
4378 AQUA PARK ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 163
4379 Agaris Poland Sp. z o.o. Pasłęk 163
4380 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. Częstochowa 163
4381 Mkl Bau Sp. z o.o. Siedlce 163
4382 Rejs Sp. z o.o. Rypin 163
4383 Tamir – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 163
4384 Bossard Poland Sp. z o.o. Radom 163
4385 Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. Żary 163
4386 Dimark Group Sp. z o.o. Złotkowo 163
4387 San Development Sp. z o.o. Gliwice 163
4388 Forum Media Polska Sp. z o.o. Poznań 163
4389 TERSTEEL GROUP Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 163
4390 POMERANIAN TIMBER S.A. Szczecin 163
4391 Baks Alina Borucka Restauracje Mcdonald`S Słupsk 163
4392 Greinplast Plus Sp. z o.o. S.K. Krasne 163
4393 CHESPA – Farby Graficzne Sp. z o.o. Chorula 163
4394 Cefinia Sp. z o.o. Warszawa 163
4395 Pec Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 163
4396 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. Opacz-Kolonia 163
4397 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski, Krzysztof Termanowski sp.j. Kraków 163
4398 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 163
4399 EPP Office Astra Park Sp. z o.o. Warszawa 163
4400 TMS Sp. z o.o. Warszawa 162
4401 Karwel S.J. Stare Dłutowo 162
4402 Vellam Investments Sp. z o.o. Warszawa 162
4403 Silta Sp. z o.o. Pruszków 162
4404 Masterform Sp. z o.o. Świebodzice 162
4405 Umo Sp. z o.o. Zielonka 162
4406 Galeria Neptun Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Starogard Gdański 162
4407 Meiko Trans Polska Sp. z o.o. Gliwice 162
4408 FANTASY FOOD Sp. z o.o. Ręczaje Polskie 162
4409 Przedsiębiorstwo KONSPORT Mieczysław Majewski Dobków 162
4410 Instytut Mechaniki Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 162
4411 Sps Construction Sp. z o.o. Kielce 162
4412 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 162
4413 Antex II Sp. z o.o. Lubycza Królewska 162
4414 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 162
4415 NEUMO-POLSKA Sp. z o.o. Strobów 162
4416 POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz 162
4417 Tamir sp.j. T. i M. Kuśnierz Pszczyna 162
4418 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 162
4419 JSW IT Systems Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 162
4420 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 162
4421 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 162
4422 Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. S.K. Puchały 162
4423 Skip Group Żwawiak sp.j. Poznań 162
4424 Hydroland Chorobik Gawęda Malec Wojtycza sp.j. Jawornik 162
4425 Enginova Sp. z o.o. Kutno 162
4426 Qt Swiss Engineering Sp. z o.o. Gliwice 162
4427 Hector Sp. z o.o. Warszawa 162
4428 Optima Recykling Pl Sp. z o.o. S.K. Szydłowiec 162
4429 PKS International Cargo S.A. Opole 161
4430 Jb Property Group Sp. z o.o. Kraków 161
4431 Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Prefbet Sp. z o.o. Śniadowo 161
4432 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 161
4433 CEM-MIX Piotr Misztal Łódź 161
4434 Katpol Wajcowicz i Wspólnicy sp.j. Lubin 161
4435 Platinium Wellness Sp. z o.o. Kraków 161
4436 DSI Underground Merol Sp. z o.o. Stalowa Wola 161
4437 Apleona Hsg Sp. z o.o. Warszawa 161
4438 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 161
4439 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 161
4440 Sila Poland Sp. z o.o. Częstochowa 161
4441 Corona Serwis Sp. z o.o. S.K. Katowice 161
4442 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmax Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy sp.j. Kędzierzyn-Koźle 161
4443 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków S.K. Kraków 161
4444 Bero Sp. z o.o. Glinno 161
4445 LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o. Józefów 161
4446 GRYFSKAND Sp. z o.o. Gryfino 161
4447 METAL FACH Sp. z o.o. Sokółka 161
4448 Kil Poland Sp. z o.o. Warszawa 161
4449 E5 Sp. z o.o. sp.k. Gostynin 161
4450 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Poznań 161
4451 Vesta Polska Sp. z o.o. Kopytów 161
4452 LS Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 161
4453 BSG Sp. z o.o. Zgierz 160
4454 Sukces Technology Group – Dziemiańczuk sp.j. Wasilków 160
4455 Poko-Al Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 160
4456 Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Warszawa 160
4457 Auto Centrum Dębowscy sp.j. Siedlce 160
4458 Starnet Telecom Sp. z o.o. Warszawa 160
4459 PHU GRA-MAR JOANNA MALINOWSKA Kowalewo Pomorskie 160
4460 Elan Sp. z o.o. S.K. Brzozów 160
4461 Promotorzy Trading Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 160
4462 Goa-Invest, S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce Warszawa 160
4463 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 160
4464 Styropmin Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 160
4465 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 160
4466 Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa Warszawa 160
4467 Energy 5 Sp. z o.o. Gostynin 160
4468 Taurus Sea Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 160
4469 Makab – Uryga, Kołodziej, Łada sp.j. Sokołów 160
4470 Musing Bud Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 160
4471 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 160
4472 Wygrana Q Hotel Sp. z o.o. S.K. Kraków 160
4473 Frank-Cars Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 160
4474 OMW Sp. z o.o. Inowrocław 160
4475 TRANS-PAL Sp. z o.o. S.K. Dzwola 160
4476 Zakład Techniki Ochrony Środowiska Foleko Sp. z o.o. Świdnica 160
4477 Lukullus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leoncin 160
4478 Red Bull Sp. z o.o. Warszawa 160
4479 Way2web Sp. z o.o. sp.k. Myszków 159
4480 Manpower Service Sp. z o.o. Kęty 159
4481 Europa Trading Meble Sp. z o.o. sp.k. Borówiec 159
4482 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 159
4483 Horpol J.I.A.T Horeczy sp.j. Lipniki 159
4484 ASIA-FOODS Sp. z o.o. Warszawa 159
4485 Hydrosolar Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Wrocław 159
4486 Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. Gliwice 159
4487 Action Poland Sp. z o.o. Katowice 159
4488 Miejsko-Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. Oświęcim 159
4489 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecinek 159
4490 Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 159
4491 Dalkia Polska Energia S.A. Katowice 159
4492 PTS PAMTRANS HENRYK KRZYŻANOWSKI Rybnik 159
4493 HBZ MEBLE Sp. z o.o. Komorniki 159
4494 Seris Konsalnet Security Sp. z o.o. Warszawa 159
4495 North American Fur Auctions Inc. Sp. z o.o. Oddziałw Polsce Łozienica 159
4496 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 159
4497 Auto Group Polska i Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 159
4498 STP Investment S.A. Bochnia 159
4499 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 158
4500 Zakład Usługowo-Handlowy MIXPOL Łodygowice 158
4501 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 158
4502 Bg Production Sp. z o.o. Białogard 158
4503 Atena Psf Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 158
4504 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 158
4505 NP 7 S.A. Warszawa 158
4506 Marco Sp. z o.o. Gliwice 158
4507 Soltex Sp. z o.o. S.K. Śrem 158
4508 SUPER KRAK S.A. Kraków 158
4509 BIAZET S.A. Białystok 158
4510 Pamar Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 158
4511 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 158
4512 GGG Sp. z o.o. Radom 158
4513 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 158
4514 Benzol Sp. z o.o. Ostrołęka 158
4515 Commercia Secure Sp. z o.o. Warszawa 158
4516 FERROPLAST Zbigniew, Elżbieta, Dawid Rybiccy S.J. Świdwinek 158
4517 Apsys Polska S.A. Warszawa 158
4518 Silesia Business Park B Sp. z o.o. Warszawa 158
4519 P.H.U. Zachęta Sp. z o.o. sp.k. Kraków 158
4520 Biblioteka Narodowa Warszawa 158
4521 Tk Biotech Sp. z o.o. S.K. Warszawa 158
4522 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 158
4523 Bozzetto Polska Sp. z o.o. Zabrze 158
4524 Włodar Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 158
4525 Koimex S.A. Świebodzin 157
4526 Autorud Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 157
4527 NICROMET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bestwinka 157
4528 Kabarpol7 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 157
4529 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 157
4530 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 157
4531 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 157
4532 ID Logistics Polska S.A. Katowice 157
4533 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 157
4534 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe Strzelce Opolskie 157
4535 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna 157
4536 Mueller Fabryka Świec S.A. Bydgoszcz 157
4537 Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Sp. z o.o. sp.k. Kiełczów 157
4538 Brüggen Polska Sp. z o.o. Warszawa 157
4539 Gti Sp. z o.o. Warszawa 157
4540 CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. Kraków 157
4541 Zakład Gospodarki Komunalnej Bolesław Sp. z o.o. Bolesław 157
4542 Przedsiębiorstwo Inżynierii Lądowej Aquarius Sp. z o.o. sp.k. Siemiatycze 157
4543 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 157
4544 Cedrowa Sp. z o.o. Warszawa 157
4545 Bm Recykling Sp. z o.o. Andrychów 157
4546 Nowa Szkoła Sp. z o.o. Łódź 157
4547 Beauty Gallery Sp. z o.o. Łódź 157
4548 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. Toruń 157
4549 Zakłady Wyrobów Metalowych SHL S.A. Kielce 157
4550 POLSOUND Sp. z o.o. Łomianki 157
4551 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 157
4552 Iron Mountain Polska Sp. z o.o. Piastów 157
4553 Projekt Kawęczyńska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 157
4554 Ceratizit Polska Sp. z o.o. Kraków 157
4555 Polmark Sp. z o.o. S.K. Wola Rzędzińska 157
4556 MPL Services Sp. z o.o. Balice 157
4557 Colian Factory Sp. z o.o. Opatówek 157
4558 J.Łabuz, Z.Rojek, J.Skawiński, R.Skawiński, Ph Motogama sp.j. Rząska 157
4559 St Broker Sp. z o.o. Grudziądz 156
4560 Konko S.A. Mysłowice 156
4561 Vershold Poland Sp. z o.o. Warszawa 156
4562 Nolan Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 156
4563 Ml Sp. z o.o. Gronowo Górne 156
4564 Dr.Marcus International Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 156
4565 Infosys Consulting Sp. z o.o. Wrocław 156
4566 Berry Superfos Poznań Sp. z o.o. Poznań 156
4567 Macost – Pol Sp. z o.o. Kraków 156
4568 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 156
4569 MCS Sp. z o.o. Żory 156
4570 Geberit Sp. z o.o. Warszawa 156
4571 Rosiek & Rosiek S.J. Krzysztof i Przemysław Rosiek Syców 156
4572 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. Warszawa 156
4573 Linaria Sp. z o.o. Warszawa 156
4574 Komex S.A. Warszawa 156
4575 Global 2016 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 156
4576 Nowy Ląd S.A. Lwówek Śląski 156
4577 Drobex – Agro Sp. z o.o. Makowiska 156
4578 POLFER S.A. Warszawa 156
4579 Doorpol J. Adamski, L. Łukawski sp.j. Ostrowiec Świętokrzyski 156
4580 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 156
4581 Roux Center Sp. z o.o. S.K. Katowice 155
4582 T1 Construction Sp. z o.o. Wrocław 155
4583 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 155
4584 Biss Sp. z o.o. S.K. Jarosław 155
4585 Aerotunel Sp. z o.o. Warszawa 155
4586 Mcalpine Polska Krysiak -sp.j. Karpin 155
4587 GEOTRANS S.A. Wrocław 155
4588 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 155
4589 Transition Technologies – Managed Services Sp. z o.o. Warszawa 155
4590 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 155
4591 CZ DWTZ Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 155
4592 Bogusław Zwierzchowski Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Chorzów 155
4593 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 155
4594 Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki Sp. J. Koło 155
4595 Re – Bau Sp. z o.o. Kraków 155
4596 Aristar Sp. z o.o. S.K. Katowice 155
4597 Synthos Dwory 2 Sp. z o.o. SD4 sp.k. Oświęcim 155
4598 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 155
4599 Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej HYDROTOR S.A. Tuchola 155
4600 Ocado Polska Sp. z o.o. Kraków 155
4601 FUTREX Sp. z o.o. Żdżary 155
4602 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 155
4603 Asgard Sp. z o.o. Baranowo 155
4604 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 155
4605 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe SCANBET Sp. z o.o. Chociwel 155
4606 Altom Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 155
4607 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wyżyny Warszawa 155
4608 METALFER POLONIA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 155
4609 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 155
4610 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 154
4611 Topmet Light Kłosowicz Wiśniewski i Wspólnik sp.j. Poznań 154
4612 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 154
4613 EthosEnergy Poland S.A. Lubliniec 154
4614 Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami CHEMIA S.A. Poznań 154
4615 MHS / Serwis Mikulski Hydraulika Siłowa Rajmund Mikulski Wilkowo 154
4616 Port 2000 Marcinkiewicz S.J. Zielona Góra 154
4617 Copernicus Sp. z o.o. Szczecin 154
4618 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 154
4619 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 154
4620 INTER CARGO Sp. z o.o. Katowice 154
4621 Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński Kościerzyna 154
4622 Solgar Polska Sp. z o.o. Warszawa 154
4623 Rajpol Trade Sp. z o.o. Wólka Łęczeszycka 154
4624 Tom2 Sp. z o.o. Szczecin 154
4625 Tsc Sp. z o.o. Warszawa 154
4626 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 154
4627 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 154
4628 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 154
4629 YUSEN LOGISTICS (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 154
4630 Biko Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowiny 154
4631 Carrier Manufacturing Poland Sp. z o.o. Ropczyce 154
4632 Itelligence Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 154
4633 BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o. Kraków 154
4634 Roquette Poland Sp. z o.o. Warszawa 154
4635 Galeria Ostrowiec Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 153
4636 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Wysowa Sp. z o.o. S.K. Stanisławów Pierwszy 153
4637 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 153
4638 Akademia Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha Kraków 153
4639 LAGARDERE TRAVEL RETAIL sp. z o.o. Warszawa 153
4640 Body Chief Sp. z o.o. Poznań 153
4641 Deloitte Legal, Pasternak, Korba i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 153
4642 Ruta sp.j. Mińsk Mazowiecki 153
4643 Sowa R.J.K. sp.k. Nowa Sól 153
4644 Instal-Nika Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 153
4645 Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 153
4646 Rzedsiębiorstwo Usług Budowlanych BROSTER Marek Brodecki & Mirosław Stec – S.J. Janikowo 153
4647 Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 153
4648 Carolina Car Company J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka sp.j. Warszawa 153
4649 Firma Produkcyjno Handlowa Karczewski Marian Karczewski Ujazd 153
4650 Octa Renaissance Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 153
4651 PPHU MAGIK Piotr Domagała Pianowo 153
4652 Iryd Sp. z o.o. Gołdap 153
4653 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 153
4654 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 153
4655 Sarivo Infrastruktura Sp. z o.o. Kraków 153
4656 Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Zielona Góra 153
4657 Compass Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 153
4658 Kooperol Sp. z o.o. Zduny 153
4659 Asbud Sp. z o.o. sp.k. Gronów 153
4660 Ctc Sp. z o.o. Ruda Śląska 153
4661 Wapps Sp. z o.o. S.K. Chorzów 153
4662 Browin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 153
4663 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Unicell Poland Sp. z o.o. Wasilków 153
4664 Białostockie Centrum Onkologii IM M. Skłodowskiej Curie w Białymstoku Białystok 153
4665 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 153
4666 Elmex Logistics Group Sp. z o.o. Jasin 153
4667 Grupa Zibi S.A. Warszawa 153
4668 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lubska 152
4669 Organikagro Foods Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 152
4670 SIMPLE HOLDING sp. z o.o. Warszawa 152
4671 ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 152
4672 Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o. Międzyrzecz 152
4673 Hossanova Sp. z o.o. Warszawa 152
4674 Dkm-Laskowscy sp.j. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji i Robót Drogowych Kobyłka 152
4675 Rolpek 2 Sp. z o.o. Strzegom 152
4676 Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. Gliwice 152
4677 ALSECCO – NOWA CUKROWNIA Sp. z o.o. S.K. Szczecin 152
4678 Hydromirex Sp. z o.o. S.K. Poraj 152
4679 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 152
4680 Treko Laser Sp. z o.o. Skawina 152
4681 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 152
4682 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu Toruń 152
4683 Creoconcept Sp. z o.o. sp.k. Kielce 152
4684 Filtration Group Sp. z o.o. Wrocław 152
4685 Kraspol Sp. z o.o. S.K. Police 152
4686 KAROL MEBLE Karol Mirowski Nowa Wieś Książęca 152
4687 NORCOSPECTRA Sp. z o.o. Ciechanów 152
4688 MS Wind Sp. z o.o. Warszawa 152
4689 Piekarnia Halina H. Milczek, J. Milczek sp.j. Starościn 152
4690 LSI SOFTWARE S.A. Łódź 152
4691 Promonotes Sp. z o.o. Suchy Las 152
4692 FPG Sp. z o.o. Warszawa 152
4693 Firma Handlowo-Usługowa MATPOL Roman Sagan Sp. z o.o. Sp.K. Skawina 152
4694 Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy 152
4695 Infrakol Sp. z o.o. S.K. Jawor 152
4696 Izomar – Polref Sp. z o.o. Warszawa 152
4697 SPRICK ROWERY Sp. z o.o. Świebodzin 152
4698 Johnnybros Sp. z o.o. Gdańsk 152
4699 Global Point Sp. z o.o. S.K. Biskupice Podgórne 152
4700 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 152
4701 Wratislavia – Biodiesel S.A. Wrocław 152
4702 Holding-Zremb Gorzów S.A. Gorzów Wielkopolski 151
4703 Altrad Montaż Sp. z o.o. Siedlce 151
4704 LEMON RECORDS Sp. z o.o. Warszawa 151
4705 Vanking Celkar Group Sp. z o.o. Niepołomice 151
4706 Symrise Sp. z o.o. Warszawa 151
4707 Instytut Chemii Organicznej PAN Warszawa 151
4708 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 151
4709 Strabag Pfs Polska Sp. z o.o. Pruszków 151
4710 Propoint Sp. z o.o. S.K. Gliwice 151
4711 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 151
4712 LUBAWA S.A. Ostrów Wielkopolski 151
4713 Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Im. Jana Długosza w Częstochowie Częstochowa 151
4714 Bipromasz Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 151
4715 Impilo Sp. z o.o. Golinka 151
4716 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 151
4717 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 151
4718 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 151
4719 MOSTVA Sp. z o.o. Ciemno-Gnojna 151
4720 Sovrana Polska sp.j., M.Szastak, R. Kaim Olkusz 151
4721 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 151
4722 Tell Sp. z o.o. Poznań 151
4723 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu Grudziądz 151
4724 ANDROPOL S.A. Andrychów 151
4725 Formaplan Komponenty Sp. z o.o. Mielec 151
4726 Icf Wood Sp. z o.o. sp.k. Czudec 151
4727 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Kołobrzeg 151
4728 Octa K4 Sp. z o.o. 5 S.K.A. Warszawa 151
4729 Sudety – Lift Sp. z o.o. Szklarska Poręba 151
4730 SAGE Sp. z o.o. Warszawa 151
4731 Ingram Micro Cfs Fulfilment Sp. z o.o. Świebodzin 151
4732 Apport sp.j. Grodzki, Oliszewski Halinów 151
4733 Librus Sp. z o.o. sp.k. Katowice 151
4734 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Gacmet Pelagia Gacka, Gizela Gacka S.J. Miedary 150
4735 MIRAGE BOATS W. Bychto i Wspólnicy S.K. Augustów 150
4736 Ros – Sweet Sp. z o.o. Łańcut 150
4737 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Lublin 150
4738 Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o. Marki 150
4739 Laris Investments Sp. z o.o. Warszawa 150
4740 Prodata Consult Sp. z o.o. Warszawa 150
4741 Usługi Informatyczne Info-System Roman i Tadeusz Groszek Sp. J. Legionowo 150
4742 Bold Pl Sp. z o.o. Warszawa 150
4743 Lubo Tech Sp. z o.o. S.K. Pyskowice 150
4744 P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J. Ostrów Mazowiecka 150
4745 RAPORT S.A. W RESTRUKTURYZACJI Warszawa 150
4746 Marimex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Myślenice 150
4747 Makarony Polskie S.A. Rzeszów 150
4748 Zakłady Kablowe Bitner Sp. z o.o. Kraków 150
4749 Omega Silesia Sp. z o.o. Pilzno 150
4750 Alkaz Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Olsztyn 150
4751 Food For Nation Sp. z o.o. S.K. Wrocław 150
4752 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 150
4753 Alfa Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 150
4754 PERFECTA Sp. z o.o. S.K. Łany 150
4755 Budtor Bestwina Sp. z o.o. sp.k. Bestwina 149
4756 PSI Polska Sp. z o.o. Poznań 149
4757 GMINA GŁOGÓWEK Głogówek 149
4758 MODUS Przedsiębiorstwo Odzieżowe S.A. Bydgoszcz 149
4759 Pge Ekoserwis Sp. z o.o. Wrocław 149
4760 ArcelorMittal Refractories Sp. z o.o. Kraków 149
4761 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 149
4762 Pack System M.Piwowar sp.j. Ropczyce 149
4763 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. Radom 149
4764 SA5 Sp. z o.o. Progress International S.K. Poznań 149
4765 Lider Hotel Sp. z o.o. Kraków 149
4766 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. Gdańsk 149
4767 Telestrada S.A. Warszawa 149
4768 Polskie Pomidory S.A. Zgorzelec 149
4769 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 149
4770 FAMBUD – Jerzy Pietrzak Sp. z o.o. Skierniewice 149
4771 Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 149
4772 Sabała B.Gut-Mostowy, M.Furman sp.j. Zakopane 149
4773 SYLVECO Radosław Piela Łąka 149
4774 M4B S.A. Warszawa 149
4775 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu Radom 149
4776 Firma Rogala Sp. z o.o. Bobowa 149
4777 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Palisander Sp. z o.o. Choroszcz 149
4778 Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j. Izabelin 149
4779 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galkor Sp. z o.o. Koronowo 149
4780 A.Max Krzewski sp.j. Białystok 149
4781 Groupauto Polska Sp. z o.o. Warszawa 149
4782 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pionex Piotr Gabryś Bielsko-Biała 149
4783 Marmax Jurzysta sp.j. Czudec 149
4784 BALTIC WOOD S.A. Jasło 149
4785 Spółdzielnia Mieszkaniowa Orlik-Jantar Warszawa 149
4786 PCC Apakor Sp. z o.o. Brzeg Dolny 149
4787 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 149
4788 Biosystem S.A. Kraków 148
4789 Jakmet Sp. z o.o. sp.k. Sobienki 148
4790 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 148
4791 GLOBAL COLORS POLSKA S.A. Kędzierzyn-Koźle 148
4792 Polomarket Sp. z o.o. Giebnia 148
4793 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 148
4794 JANTAR sp. z o.o. Słupsk 148
4795 PPUH Henryk Kowalczyk Dziewki 148
4796 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rubinkowo Toruń 148
4797 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 148
4798 Mhsi Sp. z o.o. Warszawa 148
4799 EURO PARTNER II Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 148
4800 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 148
4801 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 148
4802 Maem Sp. z o.o. Kraków 148
4803 ECOL Sp. z o.o. Rybnik 148
4804 Nova Mazur Design Sp. z o.o. Bartoszyce 148
4805 Asp Capital Sp. z o.o. Wrocław 148
4806 Pasze Bios Rafał Głowa sp.j. Kochanowice 148
4807 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 148
4808 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz 148
4809 Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. Toruń 148
4810 Mikronika Sp. z o.o. Poznań 148
4811 MIKRONIKA sp. z o.o. Poznań 148
4812 Kersten Buildings Sp. z o.o. Kleszczów 148
4813 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 148
4814 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak sp.j. Piotrków Trybunalski 148
4815 FUNDACJA DKMS Warszawa 148
4816 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WITAL Ryszard Tymofiejewicz Gołdap 148
4817 Oriens Bijou Sp. z o.o. Katowice 148
4818 INS-EL Sp. z o. o. S. K. Łódź 148
4819 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki sp.j. Sopot 148
4820 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o. Rojęczyn 148
4821 Mojsiuk Sp. z o.o. sp.k. Stare Bielice 148
4822 Impuls – Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 147
4823 Taj sp.j. Piętka Andrzej, Piętka Halina Warszawa 147
4824 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 147
4825 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 147
4826 Ab Initio M. Matejczyk, C. Stańczak sp.j. Łódź 147
4827 P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki sp.j. Jaskrów 147
4828 Blachy Pruszyński – Energia Sp. z o.o. Warszawa 147
4829 Demarko Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 147
4830 Mysak Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 147
4831 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 147
4832 Efirst Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 147
4833 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aro Karoń sp.j. Częstochowa 147
4834 FMR LISICKI Janusz Lisicki Pukinin 147
4835 Zakład Przemysłu Mięsnego Dróbaleks sp.j. K.E.C. Śmieszny, M. Mroczkowska Rudunki 147
4836 LAMINOPOL Sp. z o.o. Redzikowo 147
4837 Klimat Solec Sp. z o.o. Solec Kujawski 147
4838 PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o. Warszawa 147
4839 Havas Media Sp. z o.o. Warszawa 147
4840 C+N Polska Sp. z o.o. Mielec 147
4841 Armatura Kozłowski Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 147
4842 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 147
4843 Kilargo Sp. z o.o. Chechło Pierwsze 147
4844 Kiszeczka Sp. z o.o. Karczew 147
4845 Mardom Pro Sp. z o.o. S.K. Lipniki Stare 147
4846 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 147
4847 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud Sp. z o.o. Radom 147
4848 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 147
4849 Wydawnictwo Albatros Sp. z o.o. Warszawa 147
4850 Amix sp.j. Konik Bietkał Fasty 147
4851 Trecom S.A. sp.k. Warszawa 147
4852 Strategor Sp. z o.o. sp.k. Poznań 146
4853 Trans-Truck-Serwis Drob sp.j. Tychy 146
4854 Zelkot – Brzezina, Urzynicok sp.j. Nowy Dwór 146
4855 Sanechem Sp. z o.o. Warszawa 146
4856 House & Happy Sp. z o.o. sp.k. Krosinko 146
4857 Immo Sp. z o.o. Warszawa 146
4858 Mirasol Wilk sp.j. Słubice 146
4859 LCP Corentin Investments Sp. z o.o. Warszawa 146
4860 Bruk Sp. z o.o. Czyżowice 146
4861 Gazex-Drzewicki sp.j. Warszawa 146
4862 Yawa Sp. z o.o. 28 S.K. Warszawa 146
4863 Nowak Okucia Meblowe Sp. z o.o. S.K. Olszowa 146
4864 Prostaf Aleksander Łańczak, Marek Trzaskowski sp.j. Poznań 146
4865 A.M.M. Sp. z o.o. S.K. Kobyłka 146
4866 4visions Sp. z o.o. sp.k. Opacz-Kolonia 146
4867 DOBROWOLSCY Sp. z o.o. Wadowice Górne 146
4868 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 146
4869 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 146
4870 Arbet Park Sp. z o.o. Olsztyn 146
4871 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 146
4872 P.P.H.U. MENPOL Krzysztof Mencel Słubice 146
4873 Schiever Polska Sp. z o.o. Poznań 146
4874 Tels Polska Sp. z o.o. Warszawa 146
4875 Aleksandria Sp. z o.o. sp.k. Aleksandria Pierwsza 146
4876 Phinance S.A. Poznań 145
4877 Brenderup Sp. z o.o. Wieleń 145
4878 Montostal Sp. z o.o. Janikowo 145
4879 DUO-TES Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska S.J. Teresin 145
4880 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Wardom Warszawa 145
4881 PORT SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 145
4882 Mewo S.A. Straszyn 145
4883 CITRONEX MOP Sp. z o.o. S.K. Zgorzelec 145
4884 Parzniew Logistics Center 1 Sp. z o.o. Warszawa 145
4885 Senco Sp. z o.o. S.K. Szczecin 145
4886 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec 145
4887 Vector Synergy Sp. z o.o. Poznań 145
4888 Relativity Poland Sp. z o.o. Kraków 145
4889 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 145
4890 FUNDACJA RYCERZE I KSIĘŻNICZKI Warszawa 145
4891 Jap Sp. z o.o. Gdańsk 145
4892 Forever Entertainment S.A. Gdynia 145
4893 DELTA Zbigniew Różycki Katowice 145
4894 STO Sp. z o.o. Warszawa 145
4895 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 145
4896 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 145
4897 Cordes Polen Sp. z o.o. Mogilno 145
4898 Zalando Logistics Operations Polska Sp. z o.o. Gardno 145
4899 Zakłady Mięsne SOMIANKA Andrzej Ruciński Somianka 145
4900 Mondi Wierzbica Sp. z o.o. Wierzbica 145
4901 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. Warszawa 145
4902 Protechnika Sp. z o.o. S.K. Dębowica 145
4903 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 145
4904 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 145
4905 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 145
4906 2n-Everpol Sp. z o.o. Warszawa 145
4907 Firma TARAPATA Sp. z o.o. Mielec 145
4908 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów 144
4909 Senor 2.0 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 144
4910 Kamix Opakowania Sp. z o.o. sp.k. Toruń 144
4911 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 144
4912 Doka Polska Sp. z o.o. Zielonka 144
4913 Uni-Truck Sp. z o.o. Zielona Góra 144
4914 Rankomat Sp. z o.o. S.K. Warszawa 144
4915 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 144
4916 IT Partners Telco Sp. z o.o. Warszawa 144
4917 Pinot Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 144
4918 NSK Polska Sp. z o.o. Kielce 144
4919 PZU Centrum Operacji S.A. Warszawa 144
4920 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta i Jerzy Pater Sp. z o.o. Brzeźnica 144
4921 Dassault Systemes Sp. z o.o. Kraków 144
4922 SOLTEC sp. z o.o. sp.k. Warszawa 144
4923 Nocowanie.Pl Sp. z o.o. Lublin 144
4924 Dune C Sp. z o.o. Mścice 144
4925 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Niwa Jan Niwa S.K. Ropczyce 144
4926 Portowy Zakład Techniczny Sp. z o.o. Gdynia 144
4927 Grupa Steinhof Sp. z o.o. Tarnów 144
4928 Peamco Materiały Budowlane Tomczak Sp. J. Leszno 144
4929 Zakłady Mięsne Olewnik Sp. z o.o. Sierpc 144
4930 Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson sp.k. Warszawa 144
4931 Mont-Inox Sp. z o.o. S.K. Warszawa 144
4932 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 144
4933 WC Serwis Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 144
4934 KMD Poland Sp. z o.o. Warszawa 144
4935 Farmpol Sp. z o.o. Gdańsk 144
4936 Heban Sp. z o.o. S.K. Kraków 144
4937 YORK Grzegorz Sułowski Wielogóra 144
4938 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marek Mackiewicz Łomża 144
4939 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe. Mat-Bud Sp. z o.o. S.K. Zławieś Wielka 144
4940 Ziel-Bruk Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 144
4941 FARYŚ KRYSTYNA EXPRESOKNA Siemianowice Śląskie 144
4942 Concept Solutions Sp. z o.o. Warszawa 144
4943 Świętokrzyski Park Narodowy z Siedzibą w Bodzentynie Bodzentyn 144
4944 Logistic City Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 144
4945 Matex Sp. z o.o. Jelenia Góra 144
4946 Ecs Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 143
4947 Plum Sp. z o.o. Ignatki 143
4948 Intrex Sp. z o.o. Sady 143
4949 WITRAŻ Sp. z o.o. S.J. Łyski 143
4950 Ekamedica Sp. z o.o. S.K. Kozy 143
4951 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 143
4952 Muller Technik Koszalin Sp. z o.o. Koszalin 143
4953 Am&Hp Sp. z o.o. Suwałki 143
4954 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Jastrzębie-Zdrój 143
4955 Protector Sp. z o.o. Wrocław 143
4956 Duracell Poland Sp. z o.o. Warszawa 143
4957 Elda-Eltra Elektrotechnika S.A. Bydgoszcz 143
4958 Bricoman Polska Sp. z o.o. Warszawa 143
4959 Elekta Sp. z o.o. Warszawa 143
4960 RI Sp. z o.o. 15 S.K. Warszawa 143
4961 DOMLUBLIN MARIUSZ WLASZCZYK Wola Studzieńska-Kolonia 143
4962 Godan S.A. Warszawa 143
4963 Grupa Energia Obrót Ge Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 143
4964 Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Białogardzie Białogard 143
4965 ETI – POLAM Sp. z o.o. Pułtusk 143
4966 Zakład Piekarniczy OMAR Paweł Okólski Kielce 143
4967 ES-SYSTEM NT Sp. z o.o. Kraków 143
4968 Diehl Metering Sp. z o.o. Bażanowice 143
4969 Jacek Nogaj P.H.U.P. DAJANO Opatówek 143
4970 Feber Sp. z o.o. Warszawa 143
4971 Conecta Plus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 143
4972 Nalco Polska Sp. z o.o. Tychy 143
4973 Remondis Opole Sp. z o.o. Opole 143
4974 Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant Rzeszów 143
4975 Levi Strauss Poland Sp. z o.o Płock 143
4976 Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku – Białej Bielsko-Biała 143
4977 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 142
4978 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 142
4979 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 142
4980 Firma PROBUD Jarosław Dąbrowski Radomsko 142
4981 Mauser Poland Sp. z o.o. Gliwice 142
4982 Cube Construction Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 142
4983 Intop Skarbimierzyce Sp. z o.o. Skarbimierzyce 142
4984 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 142
4985 Totalmoney.Pl Sp. z o.o. Wrocław 142
4986 ELECTRA M&E Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
4987 Norgpol Czerwiński sp.j. Warszawa 142
4988 Metrocars Sp. z o.o. S.K. Rybnik 142
4989 Pol – Osteg Sp. z o.o. Bydgoszcz 142
4990 Muzo.Fm Sp. z o.o. Warszawa 142
4991 MB Recycling Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami S.K. Kielce 142
4992 Termedia Sp. z o.o. Poznań 142
4993 Ar Packaging Pharma Sp. z o.o. Poznań 142
4994 CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. Lublin 142
4995 Hydrostal Sp. z o.o. Dankowice 142
4996 Zpb Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k. Folwark 142
4997 AN KOM JÓZEF PRZYSTAŁ Andrychów 142
4998 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 142
4999 Colquimica Polska Sp. z o.o. Plewiska 142
5000 Zaw sp.j. Caban, Zając Bielsko-Biała 142

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie gospodarcze InfoCredit oraz Dun & Bradstreet.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 1 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł. Tytuł Wielki Brylant Polskiej Gospodarki 2020 przysługuje firmom, które są w rankingu „Pięć tysięcy najcenniejszy firm w Polsce 2020”.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy