Efektywna FirmaGepardy BiznesuPolskie BrylantyWielcy Modernizatorzy

Złoto dla PGNiG i Studio PrimeMovers na World Media Festival w Hamburgu

Film „PGNiG – Siła wspólnego działania” zdobył w tym roku złotą nagrodę na World Media Festival   w Hamburgu. Spółka PGNiG i Studio PrimeMovers odniosły kolejny wielki sukces.

Złota nagroda w kategorii „Public Relations: filozofia firmy i portret” w 2015 roku to najwyższe wyróżnienie dla polskiego filmu korporacyjnego. Produkcję obejrzeć można na https://www.youtube.com/watch?v=HbMkJLVZjCI.

Przygotowany przez PrimeMovers w 2012 roku film dla tego samego klienta nagrodzono dwukrotnie srebrną nagrodą na World Media Festival w Hamburgu i brązową nagrodą na New York Festivals (https://www.youtube.com/watch?v=_DTVpao6ybE).

– Dziękuję przedstawicielom PGNiG za zaufanie, którym nas obdarzyli, a ekipie filmowej za staranność i serce, które włożyli w pracę nad filmem – powiedział Grzegorz Szyroki, prezes PrimeMovers  i producent filmu,  od 13 lat tworzący filmy reklamowe i korporacyjne dla największych firm na rynku.

World Media Festival to jeden z najważniejszych festiwali w branży medialnej, skupiający się przede wszystkim na mediach globalnych m.in. w dziedzinie reklamy, animacji, filmu dokumentalnego, edukacji, rozrywki, komunikacji korporacyjnej i public relations. Zwycięzców w czternastu kategoriach wybierało doceniające innowacyjność niezależne jury, złożone ze specjalistów z całego świata.

W tym roku o uznanie walczyło kilkaset produkcji z ponad 30 krajów. Nagrody zostały wręczone  6 maja na uroczystej gali w Hamburgu.

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA w Warszawie  została wyróżniona w IX edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2014, w VII edycji Konkursu Efektywna Firma 2014, w VII edycji Konkursu Potęgi Biznesu 2014 i III edycji Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski 2014.