Bez kategoriiGepardy Biznesu

Zaufało nam już ponad 800 miast i gmin

Nasze systemy przeznaczone są dla jednostek sektora publicznego. Skupiamy się głównie na dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie pomocy społecznej oraz ochrony środowiska. Działamy na rynku oprogramowania od 1989 r. i na chwilę obecną z naszych produktów korzysta ponad 3000 jednostek”, mówi Paweł Pietrzak,  Prezes Arisco Sp. z o.o. w Łodzi.

Paweł Pietrzak,  Prezes Arisco Sp. z o.o. w Łodzi

Firma ARISCO jest producentem autorskiego oprogramowania komputerowego, bazującego na najnowszych technologiach informatycznych. Nasze systemy przeznaczone są dla jednostek sektora publicznego. Skupiamy się głównie na dostarczaniu rozwiązań informatycznych w zakresie pomocy społecznej oraz ochrony środowiska. Działamy na rynku oprogramowania od 1989 r. i na chwilę obecną z naszych produktów korzysta ponad 3000 jednostek. Zespół ARISCO tworzą młodzi, kreatywni i dobrze wyszkoleni pracownicy.
Do głównych przyczyn sukcesów firmy należy zaliczyć przede wszystkim wprowadzenie na rynek systemu GOMiG – Gospodarka Odpadami na terenie Miasta i Gminy, który od 2005 r. cieszy się uznaniem wśród klientów na terenie całego kraju. GOMiG jest systemem komputerowym, który w sposób kompleksowy wspomaga prace gminy na wszystkich etapach związanych z działaniami w zakresie gospodarki odpadami. Nasz produkt był wielokrotnie nagradzany w ciągu ostatnich lat, z czego w 2013 r. otrzymaliśmy wyróżnienie w kategorii Ekoinnowacje w ochronie środowiska, a w 2012 r. wyróżnienie w ramach Targów EKOTECH. Najważniejszym jest dla nas fakt, iż zaufało nam już ponad 800 miast i gmin. Kolejnym istotnym elementem wpływającym na sukcesy firmy jest zaangażowanie całego zespołu ARISCO w udoskonalanie rozwiązań informatycznych znajdujących się w naszej ofercie.
W planach na najbliższą przyszłość kładziemy nacisk przede wszystkim na dalszy rozwój i udoskonalanie naszego flagowego programu – GOMiG oraz systemów dla pomocy społecznej.

Arisco Sp. z o.o. w Łodzi została wyróżniona w VIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2013