Wrzesińska firma deweloperska Aparton będzie budowała mieszkania na Mazowszu

Firma deweloperska Aparton sp. z o.o. sp. k. działająca na rynku wrzesińskim w 2019 r. oddała do użytkowania ostatnie mieszkania na osiedlu „Nowa Gorzelnia” przy ul.  Zawodzie we Wrześni. Łącznie na osiedlu zostało wybudowanych 69 mieszkań oraz 8 lokali usługowych.

W 2019 r. zakończyła również budowę osiedla „Bulwar Glinki” we  Wrześni przy ul. Ogrodowej. Wszystkie domy szeregowe na tym osiedlu znalazły swoich szczęśliwych nabywców. Wrzesiński deweloper przykłada dużą uwagę do jakości zastosowanych materiałów oraz wykonywanych prac. Kieruje się hasłem „Budujemy jakość i zaufanie”, bo zadowolony klient jest najważniejszy.

Spółka prężnie działa i przygotowuje się do nowej inwestycji poza województwem wielkopolskim. Wkrótce mazowszanie będą mogli zapoznać się z nową ofertą mieszkań.

Aparton Sp. z o.o. Sp.k. we Wrześni została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020, XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020, XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020 i VIII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2020 na podstawie danych finansowych.

Aparton Sp. z o.o. Sp.k. rozwija się bowiem dynamicznie – jej przychody netto w latach 2018-2019 wzrosły o 349,2 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2020.

Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w 2019 r. osiągnął poziom 10,5 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2020. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2020.

Wartość rynkowa Aparton Sp. z o.o. Sp.k. w styczniu 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 15,8 mln zł, co dało jej tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

Więcej o firmie pod adresem: www.aparton.info