Wielkie Brylanty Polskiej Gospodarki 2021

Spośród 92 667 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2022 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Wielki Brylant Polskiej Gospodarki 2021 uzyskało 6792 firm, bo ich wartość rynkowa w marcu 2021 r. była wyższa niż 100 mln zł. Analiza została przeprowadzona na podstawie wiarygodnych danych za lata 2019-2020 z Krajowego Rejestru Sądowego, zabranych przez wywiadownie gospodarcze.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez szesnaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw w Polsce.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytut Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w marcu 2021 r. przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytut Europejskiego Biznesu stworzył ranking Wielkich Brylantów Polskiej Gospodarki 2021.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Wielki Brylant Polskiej Gospodarki 2021 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Wielki Brylant Polskiej Gospodarki 2021 oraz certyfikaty i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

 

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Wielkie Brylanty Polskiej Gospodarki 2021
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2021 r. w milionach zł
1 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa 142174
2 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 45478
3 KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. Lubin 42592
4 Tauron Dystrybucja S.A. Kraków 33373
5 Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Konstancin-Jeziorna 29320
6 Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych Warszawa 28635
7 Lidl Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 23965
8 PGE Dystrybucja S.A. Lublin 23757
9 CD Projekt S.A. Warszawa 21301
10 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Tarnów 19716
11 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 18273
12 P4 Sp. z o.o. Warszawa 17243
13 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 15775
14 Allegro Sp. z o.o. Poznań 15760
15 Energa-Operator S.A. Gdańsk 14207
16 Mondi Świecie S.A. Świecie 14110
17 PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o. Warszawa 13635
18 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 13578
19 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Warszawa 13361
20 CYFROWY POLSAT S.A. Warszawa 12947
21 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 11221
22 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 11138
23 Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Kraków 11087
24 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 10734
25 POLKOMTEL Sp. z o.o. Warszawa 10616
26 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 10449
27 Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Warszawa 9830
28 PERN SPÓŁKA AKCYJNA Płock 9441
29 Dino Polska S.A. Krotoszyn 9244
30 JR Holding Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. Kraków 8942
31 PKPE Holding Sp. z o.o. Warszawa 8298
32 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 8159
33 Canpack S.A. Kraków 8013
34 XTB S.A. Warszawa 7921
35 T-Mobile Polska S.A. Warszawa 7920
36 Inpost Paczkomaty Sp. z o.o. Kraków 7896
37 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 7721
38 Ghelamco Gp 11 Sp. z o.o. The Hub S.K.A. Warszawa 7696
39 Żabka Polska Sp. z o.o. Poznań 7691
40 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 7642
41 GMW Holding S.A. Wadowice 7602
42 Asseco Poland S.A. Rzeszów 7308
43 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 7296
44 TVN S.A. Warszawa 7199
45 Telewizja Polsat Sp. z o.o. Warszawa 7113
46 PGE Energia Ciepła S.A. Warszawa 7058
47 Cement Ożarów S.A. Warszawa 6714
48 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6631
49 Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. Toruń 6426
50 ORANGE POLSKA S.A. Warszawa 6368
51 PW MASTERCHEM Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J. Zielona Góra 6251
52 Crh Materials Polska Sp. z o.o. Warszawa 6115
53 IKEA RETAIL Sp. z o.o. Janki 6072
54 BUDIMEX S.A. Warszawa 5992
55 E.On Polska S.A. Warszawa 5917
56 Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Płock 5866
57 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A. Puławy 5828
58 Rafineria Gdańska Sp. z o.o. Gdańsk 5682
59 Euro Net Sp. z o.o. Warszawa 5674
60 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa 5644
61 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 5621
62 Terg S.A. Złotów 5589
63 LAFARGE Cement S.A. Małogoszcz 5567
64 Mercedes-Benz Manufacturing Poland Sp. z o.o. Jawor 5422
65 Grupa Olx Sp. z o.o. Poznań 5324
66 DOM Development S.A. Warszawa 5315
67 LG ELECTRONICS MŁAWA Sp. z o.o. Mława 5245
68 Tokai Cobex Polska Sp. z o.o. Racibórz 5213
69 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 5146
70 Zarys International Group Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 5036
71 ICT POLAND Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 4993
72 Enea Elektrownia Połaniec S.A. Zawada 4963
73 Grupa Aww Sp. z o.o. Niedźwiady 4931
74 ADAMED PHARMA S.A. Pieńków 4925
75 NESTLE POLSKA S.A. Warszawa 4909
76 INTER CARS S.A. Warszawa 4908
77 Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 4873
78 Grupa Azoty S.A. Tarnów 4817
79 Pepco Poland Sp. z o.o. Poznań 4780
80 SYNTHOS S.A. Oświęcim 4761
81 Veolia Energia Polska S.A. Warszawa 4745
82 TEVA Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa 4738
83 Mann+hummel Ft Poland Sp. z o.o. sp.k. Gostyń 4717
84 TVN Media Sp. z o.o. Warszawa 4672
85 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 4645
86 Animex Foods Sp. z o.o. Warszawa 4620
87 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 4557
88 Swiss Krono Sp. z o.o. Żary 4443
89 PGE Energia Odnawialna S.A. Warszawa 4392
90 Stoen Operator Sp. z o.o. Warszawa 4363
91 OPTeam S.A. Tajęcina 4295
92 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 4266
93 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 4230
94 Mcdonald S Polska Sp. z o.o. Warszawa 4158
95 Diagnostyka S.A. Kraków 4122
96 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 4106
97 Lotos Paliwa Sp. z o.o. Gdańsk 4098
98 MM Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 4051
99 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 4023
100 Signify Poland Sp. z o.o. Piła 4012
101 Dct Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 3984
102 Telewizja Polska S.A. Warszawa 3921
103 Canal+ Polska S.A. Warszawa 3908
104 Danone Sp. z o.o. Warszawa 3902
105 Michelin Polska Sp. z o.o. Olsztyn 3870
106 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Chemirol Sp. z o.o. Mogilno 3868
107 BP Europa SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Kraków 3849
108 AZ Asset S.A. Katowice 3808
109 EKO-OKNA S.A. Kornice 3786
110 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 3784
111 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 3737
112 CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock 3722
113 FAMUR S.A. Katowice 3715
114 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 3660
115 Maspex-Gmw Sp. z o.o. Wadowice 3608
116 ANWIL S.A. Włocławek 3604
117 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 3601
118 CIECH S.A. Warszawa 3597
119 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 3563
120 Carrefour Polska Sp. z o.o. Warszawa 3556
121 Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Pabianice 3554
122 Złote Tarasy Warsaw III S.Á R.L. sp.j. Warszawa 3507
123 Action S.A. Zamienie 3471
124 BorgWarner Poland Sp. z o.o. Jasionka 3449
125 Tymbark-Mws Sp. z o.o. Tymbark 3410
126 NETTO Sp. z o.o. Motaniec 3407
127 Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o. Warszawa 3397
128 Castim Sp. z o.o. Warszawa 3373
129 Grupa Maspex Sp. z o.o. Wadowice 3344
130 Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce Warszawa 3340
131 CORRECT – K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp.k. Ociąż 3302
132 NEWAG S.A. Nowy Sącz 3302
133 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków 3297
134 Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Warszawa 3294
135 Polski Fundusz Rozwoju S.A. Warszawa 3266
136 Spravia Sp. z o.o. Warszawa 3255
137 Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Łódź 3250
138 L`oreal Polska Sp. z o.o. Warszawa 3243
139 POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o. Mielec 3242
140 Mars Polska Sp. z o.o. Kożuszki-Parcel 3204
141 Robyg S.A. Warszawa 3201
142 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 3198
143 COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 3163
144 Grupa Rmf Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 3133
145 ATAL S.A. Cieszyn 3083
146 Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. Polkowice 3077
147 Develia S.A. Wrocław 3048
148 Stalexport Autostrady S.A. Mysłowice 3027
149 Com40 Sp. z o.o. sp.k. Skalmierzyce 3025
150 Cavatina Holding S.A. Kraków 3015
151 Pwc Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2993
152 MCI Capital Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. Warszawa 2987
153 Lubelski Węgiel BOGDANKA S.A. Bogdanka 2968
154 Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 2967
155 Agata S.A. Katowice 2963
156 Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. sp.j. Oświęcim 2957
157 AGRI PLUS Sp. z o.o. Poznań 2940
158 EUROCASH S.A. Komorniki 2938
159 KNS Krakau Neue Stadtmitte G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 2935
160 Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice 2921
161 Plastica Sp. z o.o. Frydrychowo 2888
162 Rwe Renewables Poland Sp. z o.o. Warszawa 2886
163 Kronospan Polska Sp. z o.o. Szczecinek 2883
164 Aapp Sp. z o.o. Warszawa 2865
165 Wfc Investments Sp. z o.o. Warszawa 2842
166 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 2827
167 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 2825
168 System Gazociągów Tranzytowych Europol Gaz S.A. Warszawa 2817
169 Man Trucks Sp. z o.o. Niepołomice 2813
170 TEN SQUARE GAMES S.A. Wrocław 2807
171 Agencja Mienia Wojskowego Warszawa 2800
172 Amica S.A. Wronki 2798
173 Zott Polska Sp. z o.o. Opole 2797
174 Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A. Kędzierzyn-Koźle 2792
175 Hbh Sp. z o.o. sp.k. Poznań 2786
176 Atos Poland Global Services Sp. z o.o. Bydgoszcz 2783
177 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk 2782
178 Uniwersytet Jagielloński Kraków 2751
179 LUX MED Sp. z o.o. Warszawa 2744
180 LEROY-MERLIN INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 2736
181 Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import – Eksport Józef Bałdyga Łyse 2732
182 BLACK RED WHITE S.A. Biłgoraj 2718
183 Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie Kraków 2717
184 Gll Hana Private Real Estate Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 2717
185 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 2713
186 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 2712
187 BARLINEK S.A. Kielce 2706
188 PKO Leasing S.A. Łódź 2695
189 PKP Energetyka S.A. Warszawa 2693
190 Cargill Poland Sp. z o.o. Warszawa 2654
191 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 2645
192 STOCK Polska Sp. z o.o. Lublin 2643
193 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 2621
194 Ikea Industry Poland Sp. z o.o. Goleniów 2589
195 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników Warszawa 2589
196 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 2583
197 PHILIP MORRIS POLSKA S.A. Kraków 2575
198 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 2564
199 CPD S.A. Warszawa 2551
200 Veolia Energia Warszawa S.A. Warszawa 2543
201 Colian Holding Sp. z o.o. Opatówek 2541
202 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 2539
203 Invest Komfort S.A. sp.k. Gdynia 2536
204 Crystal Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 2534
205 Towerlink Poland Sp. z o.o. Warszawa 2529
206 KRUK S.A. Wrocław 2523
207 3m Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 2515
208 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2481
209 Krakowski Inkubator Nowychtechnologii S.A. Kraków 2475
210 Elektrociepłownia Zielona Góra S.A. Zielona Góra 2450
211 NEUCA S.A. Toruń 2438
212 British-American Tobacco Polska S.A. Augustów 2433
213 Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A. Warszawa 2430
214 Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A. Police 2429
215 DOZ S.A. Warszawa 2426
216 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa 2407
217 Politechnika Warszawska Warszawa 2405
218 ICN POLFA RZESZÓW S.A. Rzeszów 2399
219 Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 2388
220 CIECH SODA POLSKA S.A. Inowrocław 2372
221 KENO Sp. z o.o. Gliwice 2372
222 Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. Kraków 2370
223 DRUTEX S.A. Bytów 2356
224 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 2337
225 Sanofi-Aventis Sp. z o.o. Warszawa 2337
226 Auto Partner S.A. Bieruń 2333
227 STS S.A. Katowice 2330
228 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 2327
229 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. Audyt sp.k. Warszawa 2319
230 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki 2312
231 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 2296
232 Dantex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2290
233 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 2284
234 ALIPLAST Sp. z o.o. Lublin 2276
235 Veolia Energia Łódź S.A. Łódź 2270
236 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 2260
237 Atlas Sp. z o.o. Łódź 2259
238 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 2254
239 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 2245
240 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 2243
241 Nowy Świat 68 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2229
242 Trumpf Huettinger Sp. z o.o. Zielonka 2228
243 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 2226
244 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 2218
245 Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita Wysokie Mazowieckie 2204
246 Velvet Care Sp. z o.o. Klucze 2202
247 Kronospan OSB Sp. z o.o. Mielec 2194
248 Veolia Energia Poznań S.A. Poznań 2191
249 Huawei Polska Sp. z o.o. Warszawa 2185
250 Cp Glass S.A. Kraków 2173
251 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 2170
252 DE HEUS Sp. z o.o. Łęczyca 2168
253 PCC ROKITA S.A. Brzeg Dolny 2164
254 Ki One S.A. Warszawa 2161
255 Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 2151
256 Tele-Fonika Kable S.A. Myślenice 2150
257 TDJ S.A. Katowice 2150
258 Press Glass Holding S.A. Konopiska 2148
259 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 2138
260 Knauf Sp. z o.o. Warszawa 2126
261 Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Rzeszów 2126
262 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 2126
263 Jm Nieruchomości Bis Sp. z o.o. Kostrzyn 2110
264 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Świdnik S.A. Świdnik 2101
265 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 2099
266 Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o. Warszawa 2097
267 Herbapol Lublin S.A. Lublin 2081
268 Dyckerhoff Polska Sp. z o.o. Nowiny 2075
269 Kaczmarek Malewo sp.j. Malewo 2069
270 Essity Operations Poland Sp. z o.o. Oława 2058
271 Farmacol S.A. Katowice 2054
272 Nivea Polska Sp. z o.o. Poznań 2052
273 ŻYWIEC-ZDRÓJ S.A. Cięcina 2050
274 Motorol Automotive Sp. z o.o. Kraków 2024
275 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 2023
276 SOPEM Sp. z o.o. Niepołomice 2009
277 Wirtualna Polska Media S.A. Warszawa 1999
278 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. Warszawa 1999
279 Tauron Ekoenergia Sp. z o.o. Jelenia Góra 1989
280 Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o. Gliwice 1987
281 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1973
282 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 1969
283 Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. S.J. Warszawa 1966
284 Portos Tr7 Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 1961
285 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Głuchowo 1958
286 Panattoni Development Company Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1943
287 STELMET S.A. Zielona Góra 1942
288 COMARCH S.A. Kraków 1925
289 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 1924
290 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 1912
291 Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Skrót: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polfa Warszawa S.A Warszawa 1911
292 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 1909
293 Mokate Sp. z o.o. Żory 1908
294 STALPRODUKT S.A. Bochnia 1899
295 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 1898
296 SII Sp. z o.o. Warszawa 1894
297 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 1878
298 KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o. Mielec 1867
299 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 1863
300 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 1856
301 Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 1840
302 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 1840
303 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 1833
304 Pelion S.A. Łódź 1825
305 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 1815
306 Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław Gugała Turkowy 1812
307 Vectra Investments Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 1812
308 Bros Sp. z o.o. Poznań 1793
309 Cavatina GW Sp. z o.o. Kraków 1785
310 Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. Wrocław 1784
311 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 1781
312 Carlsberg Supply Company Polska S.A. Warszawa 1779
313 REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 1774
314 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 1768
315 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 1767
316 CARGOTEC POLAND Sp. z o.o. Stargard 1765
317 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1761
318 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 1755
319 Depenbrock Polska Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 1753
320 BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 1752
321 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1747
322 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 1745
323 Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o. Warszawa 1744
324 Esppol Invest Sp. z o.o. Warszawa 1740
325 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Sady 1740
326 Colian Sp. z o.o. Opatówek 1733
327 Ceneo.Pl Sp. z o.o. Wrocław 1732
328 Werner Kenkel Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 1731
329 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 1730
330 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 1724
331 ECHO INVESTMENT S.A. Kielce 1723
332 Victoria Dom S.A. Warszawa 1706
333 Multifinance Expert Sp. z o.o. Wrocław 1705
334 MAN BUS Sp. z o.o. Starachowice 1704
335 UPM RAFLATAC Sp. z o.o. Biskupice 1698
336 PRONAR Sp. z o.o. Narew 1698
337 Orlen Oil Sp. z o.o. Kraków 1697
338 Juroszek Holding Sp. z o.o. Katowice 1695
339 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1693
340 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 1690
341 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy 1687
342 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 1680
343 BIOAGRA S.A. Warszawa 1678
344 Skanska Commercial Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 1674
345 Centrum Zana Holding Invest Sp. z o.o. Lublin 1666
346 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 1662
347 NETIA S.A. Warszawa 1662
348 Supravis S.A. Bydgoszcz 1656
349 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 1648
350 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 1643
351 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 1639
352 Avon Operations Polska Sp. z o.o. Garwolin 1636
353 H+H Polska Sp. z o.o. Warszawa 1636
354 Corab S.A. Olsztyn 1636
355 Alupol Films Sp. z o.o. Oświęcim 1635
356 RTB House S.A. Warszawa 1631
357 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 1630
358 Bausch Health Poland Sp. z o.o. Rzeszów 1625
359 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 1623
360 Polenergia S.A. Warszawa 1616
361 Euro Styl S.A. Gdańsk 1613
362 Ar Packaging Kraków Sp. z o.o. Stanisławice 1608
363 Van Pur S.A. Warszawa 1598
364 Procter And Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa 1593
365 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 1587
366 Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 1587
367 Techland S.A. Wrocław 1582
368 Grupa Pracuj S.A. Warszawa 1578
369 Abades Strojny Sp.K. Kołobrzeg 1573
370 Wodociągi Miasta Krakowa S.A. Kraków 1570
371 Selena FM S.A. Wrocław 1568
372 PLAYWAY S.A. Warszawa 1568
373 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. S.J. Warszawa 1565
374 Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Szczecin 1561
375 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 1554
376 Tenneco Silesia Sp. z o.o. Stanowice 1554
377 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 1553
378 Unilever Polska S.A. Warszawa 1546
379 Ppg Cieszyn S.A. Cieszyn 1544
380 Asseco Business Solutions S.A. Lublin 1536
381 Engie Zielona Energia Sp. z o.o. Katowice 1536
382 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. Goszcz 1531
383 CEDC International Sp. z o.o. Oborniki 1528
384 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 1519
385 Homanit Polska Sp. z o.o. i Spółka sp.k. Karlino 1518
386 Akademia Górniczo-Hutnicza Im. Stanisława Staszica w Krakowie Kraków 1517
387 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 1505
388 Oxyline Sp. z o.o. Pabianice 1503
389 Foodcare Sp. z o.o. Zabierzów 1503
390 MCI Management Sp. z o.o. Warszawa 1500
391 RECO POLSKA PRODUKCJA Sp. z o.o. Wrocław 1498
392 Bitra Enterprise 1 Sp. z o.o. Warszawa 1489
393 Lufthansa Cargo S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1488
394 Yareal Polska Sp. z o.o. Warszawa 1487
395 Guala Closures DGS Poland S.A. Włocławek 1486
396 LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków 1477
397 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 1472
398 Polimex Mostostal S.A. Warszawa 1472
399 Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 1471
400 WIPASZ S.A. Wadąg 1464
401 BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 1457
402 Goldbeck Cee North Sp. z o.o. Komorniki 1451
403 Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Warszawa 1450
404 Gränges Konin S.A. Warszawa 1441
405 Bruin Sp. z o.o. Warszawa 1431
406 Purmo Group Poland Sp. z o.o. Rybnik 1426
407 PDC Industrial Center 70 Sp. z o.o. Warszawa 1422
408 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 1420
409 Arctic Paper Kostrzyn S.A. Kostrzyn nad Odrą 1417
410 DS Smith Polska Sp. z o.o. Warszawa 1412
411 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 1411
412 KROT INVEST KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 1410
413 Ceetrus Polska Sp. z o.o. Warszawa 1408
414 Suempol Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 1408
415 Haering Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 1400
416 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce 1398
417 Alstom Zwus Sp. z o.o. Katowice 1395
418 Mastermedia Cioczek i Wójciak sp.j. Lublin 1394
419 LiveChat Software S.A. Wrocław 1392
420 WAWEL S.A. Kraków 1389
421 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 1389
422 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 1385
423 PIEKARNIA OSKROBA S.A. Człekówka 1384
424 Quendis Sp. z o.o. Poznań 1383
425 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. Jelenia Góra 1381
426 Paypro S.A. Poznań 1381
427 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 1380
428 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 1379
429 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 1374
430 Bruk-Bet Sp. z o.o. Nieciecza 1372
431 Kost-Bet K. P. Matyja sp.k. Miedźno 1362
432 Witoplast Kisielińscy sp.j. Rudno 1361
433 ARGE Sp. z o.o. Kraków 1359
434 Dr.Oetker Polska Sp. z o.o. Gdańsk 1354
435 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 1352
436 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 1349
437 Dfm Sp. z o.o. Dobre Miasto 1346
438 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 1340
439 MO-Bruk S.A. Niecew 1340
440 Lotte Wedel Sp. z o.o. Warszawa 1335
441 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 1335
442 Reflex Polska Sp. z o.o. sp.k. Wąbrzeźno 1334
443 Alumetal Poland Sp. z o.o. Nowa Sól 1334
444 2PB4 Sp. z o.o. Warszawa 1325
445 Luxoft Poland Sp. z o.o. Zabierzów 1322
446 Solvay Poland Sp. z o.o. Włocławek 1320
447 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 1320
448 Alab Laboratoria Sp. z o.o. Warszawa 1317
449 Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec 1313
450 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 1311
451 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 1311
452 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 1310
453 Chep Polska Sp. z o.o. Warszawa 1308
454 Huta Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 1306
455 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 1304
456 POLBRUK S.A. Gdańsk 1300
457 Carlsberg Polska Sp. z o.o. Warszawa 1300
458 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1298
459 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 1295
460 OTCF S.A. Wieliczka 1294
461 Faymonville Polska Sp. z o.o. Łozienica 1292
462 Eurocentrum Offices Sp. z o.o. Warszawa 1291
463 SMURFIT KAPPA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1291
464 ALUPLAST Sp. z o.o. Nagradowice 1289
465 FERRO S.A. Skawina 1286
466 Air Products Sp. z o.o. Warszawa 1278
467 Fundacja Dzieciom Zdążyć Z Pomocą Warszawa 1276
468 SCHATTDECOR Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 1276
469 MMP Neupack Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 1273
470 Solbet Sp. z o.o. Solec Kujawski 1264
471 Mpl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1264
472 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 1263
473 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 1262
474 Emirates (Rządowa Spółka Handlowa) Oddział w Polsce Warszawa 1260
475 AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o. Kraków 1260
476 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 1259
477 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice 1250
478 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 1248
479 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 1246
480 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 1245
481 Vantage Development S.A. Wrocław 1245
482 Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. Barlinek 1238
483 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie Olsztyn 1235
484 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Lesznowola 1235
485 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 1234
486 Mk Investments Sp. z o.o. Szczecin 1232
487 P3 Poznań Park Sp. z o.o. Warszawa 1229
488 Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. Wielogłowy 1229
489 Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 1228
490 Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. Stalowa Wola 1228
491 Essity Poland Sp. z o.o. Warszawa 1228
492 Wikęd Sp. z o.o. sp.k. Luzino 1223
493 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 1222
494 Lisner Poznań Sp. z o.o. sp.k. Poznań 1221
495 Knauf Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 1219
496 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1219
497 Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J. Szumowo 1218
498 PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. Rybarzowice 1218
499 Winkelmann Sp. z o.o. Legnica 1217
500 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1211
501 Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Cieszyn 1209
502 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 1208
503 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. Warszawa 1206
504 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak – Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.j. Warszawa 1205
505 Columbus Energy S.A. Kraków 1202
506 RWE Energie Odnawialne Sp. z o.o. Szczecin 1199
507 GASPOL S.A. Warszawa 1199
508 Truvant Europe Sp. z o.o. Łódź 1198
509 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 1196
510 Plichta Sp. z o.o. sp.k. Wejherowo 1193
511 Uniwersytet Warszawski Warszawa 1190
512 Instanta Sp. z o.o. Żory 1189
513 Nałęczów Zdrój Sp. z o.o. Drzewce 1185
514 Sobiesław Zasada S.A. S.K.A. Kraków 1184
515 Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o. Lublin 1184
516 Erkado Sp. z o.o. Gościeradów-Folwark 1183
517 UBS Business Solutions Poland Sp. z o.o. Kraków 1183
518 Suport Sp. z o.o. sp.k. Katowice 1182
519 Technicolor Polska Sp. z o.o. Józefosław 1180
520 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. Warszawa 1180
521 Warszawski Uniwersytet Medyczny Warszawa 1179
522 Fieldon Investments Sp. z o.o. Wiatromill sp.j. Warszawa 1171
523 Emitel S.A. Warszawa 1171
524 Porta Kmi Poland S.A. Bolszewo 1170
525 ARCOBALENO Sp. z o.o. Czerwieńsk 1168
526 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1167
527 Muszynianka Sp. z o.o. Krynica-Zdrój 1167
528 White Drive Motors And Steering Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 1165
529 Zakłady Mięsne Skiba S.A. Chojnice 1163
530 LEK S.A. Stryków 1159
531 SF HOLDING Sp. z o.o. Warszawa 1159
532 LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1153
533 FAGRON Sp. z o.o. Kraków 1152
534 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 1151
535 Gdańska Stocznia Remontowa Im. J.Piłsudskiego S.A. Gdańsk 1150
536 Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z O.O Toruń 1149
537 Kwadron Sp. z o.o. sp.k. Kraków 1147
538 AQUANET S.A. Poznań 1146
539 INPRO S.A. Gdańsk 1143
540 Sofidel Poland Sp. z o.o. Ciechanów 1143
541 Opoltrans – Sp. z o.o. Opole 1142
542 Kabat Tyre Sp. z o.o. Budzyń 1141
543 Totalenergies Marketing Polska Sp. z o.o. Warszawa 1136
544 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 1135
545 Deloitte Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1133
546 FILTER SERVICE Sp. z o.o. Zgierz 1132
547 U Jędrusia Sp. z o.o. Przemęczanki 1131
548 Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 S.J. Bielsko-Biała 1130
549 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa 1129
550 Archicom S.A. Wrocław 1126
551 PILKINGTON IGP Sp. z o.o. Sandomierz 1121
552 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. Warszawa 1118
553 Meblomaster Gryglas, Kraszewski, sp.j. Węgrów 1117
554 Interprint Polska sp. z o.o. Ozorków 1115
555 Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie Grajewo 1114
556 APATOR S.A. Toruń 1113
557 Oknoplast Sp. z o.o. Ochmanów 1112
558 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 1112
559 PKP Energetyka Obsługa Sp. z o.o. Warszawa 1111
560 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 1111
561 JABIL POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 1110
562 K-Flex Polska Sp. z o.o. Gdynia 1105
563 Bremer Sp. z o.o. Kraków 1104
564 Lokum Deweloper S.A. Wrocław 1103
565 Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 1103
566 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 1103
567 Rr Donnelley Gts Poland Sp. z o.o. Łódź 1103
568 R4r Warszawa Browary Sp. z o.o. Warszawa 1102
569 Henniger Investment S.A. Kraków 1097
570 Inpost Sp. z o.o. Kraków 1095
571 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 1095
572 Teldat Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 1091
573 MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o. Tajęcina 1090
574 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 1089
575 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Rzeczenica 1089
576 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 1088
577 Volvo Polska – Sp. z o.o. Wrocław 1087
578 Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. Warszawa 1086
579 Lc Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 2 sp.k. Wrocław 1083
580 Satel Sp. z o.o. Gdańsk 1083
581 TOYA S.A. Wrocław 1083
582 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Warszawa 1081
583 FAURECIA GORZÓW S.A. Gorzów Wielkopolski 1080
584 Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Radom 1079
585 Kamsoft S.A. Katowice 1078
586 Clifford Chance, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy sp.k. Warszawa 1075
587 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 1073
588 TRZUSKAWICA S.A. Sitkówka 1070
589 Paula Fish Sławomir Gojdź sp.k. Słupsk 1063
590 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 1063
591 Pfleiderer Polska Sp. z o.o. Wrocław 1063
592 Thyssenkrupp Materials Poland S.A. Toruń 1061
593 ERBUD S.A. Warszawa 1061
594 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 1059
595 Spółdzielcza Agrofirma Witkowo Witkowo Pierwsze 1058
596 Arche S.A. Warszawa 1054
597 Cedrob S.A. Ujazdówek 1053
598 Sanok Rubber Company S.A. Sanok 1052
599 Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 1052
600 Krynica Vitamin S.A. Warszawa 1051
601 Amic Polska Sp. z o.o. Warszawa 1043
602 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 1041
603 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 1041
604 Zf CV Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 1038
605 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 1037
606 Raw-Pol Stefański S.K.A. Julianów 1036
607 Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o. Kleszczów 1034
608 Lentex S.A. Lubliniec 1033
609 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 1033
610 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 1033
611 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1033
612 Torus Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 1032
613 Flextronics International Poland Sp. z o.o. Gdańsk 1030
614 Elis Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 1025
615 Kia Polska Sp. z o.o. Warszawa 1025
616 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 1022
617 Olimp Laboratories Sp. z o.o. Pustynia 1021
618 Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o. Łódź 1020
619 Cell-Fast Sp. z o.o. Stalowa Wola 1019
620 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 1018
621 Nestlé Purina Manufacturing Operations Poland Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 1018
622 ROCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1017
623 Home.pl S.A. Szczecin 1014
624 Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. Warszawa 1008
625 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 1007
626 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 1007
627 Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. Trzcianka 1007
628 Superhot Sp. z o.o. Łódź 1006
629 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. sp.k. Sosnowiec 999
630 Inter Europol S.A. Marki 996
631 Neinver Polska Sp. z o.o. Warszawa 995
632 ERGIS S.A. Warszawa 994
633 Xl-Tape-International Sp. z o.o. Kielce 993
634 Kasama Investments Sp. z o.o. Warszawa 992
635 Bispol Sp. z o.o. Głuchów 989
636 Milart Developer Sp. z o.o. – sp.k. Wrocław 989
637 Energa – Obrót S.A. Gdańsk 989
638 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 987
639 Polmlek Sp. z o.o. Warszawa 986
640 Sest-Luve-Polska Sp. z o.o. Gliwice 986
641 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 985
642 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź 984
643 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 982
644 Procter And Gamble Ds Polska Sp. z o.o. Warszawa 982
645 NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o. Kutno 980
646 Diy Poland Sp. z o.o. Warszawa 977
647 P3 Piotrków Park Sp. z o.o. Warszawa 976
648 BAKS Wytwarzanie Osprzętu Instalacyjno-Elektrotech. Kazimierz Sielski nazwa skrócona: BAKS Kazimierz Sielski Karczew 974
649 British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. Warszawa 973
650 State Street Bank International Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 972
651 Mapei Polska Sp. z o.o. Gliwice 972
652 Torpol S.A. Poznań 971
653 PCO S.A. Warszawa 971
654 Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. Jankowy 970
655 Nazwa.Pl Sp. z o.o. Kraków 969
656 Handwit S. Dzieniszewski, Z. Witkowski S.J. Szczecin 965
657 Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o. Warszawa 965
658 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 964
659 Politechnika Śląska Gliwice 961
660 Agrolok Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 960
661 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o. Tylmanowa 959
662 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 957
663 Uniwersytet Mikołaja Kopernika Toruń 957
664 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 956
665 ADR Polska Sp. z o.o. Zagórz 956
666 ATENDE S.A. Warszawa 956
667 Jbg-2 Sp. z o.o. Warszowice 956
668 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 956
669 AB S.A. Magnice 954
670 Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 953
671 Perła-Browary Lubelskie S.A. Lublin 952
672 PTAK S.A. Rzgów 951
673 MEDICOVER Sp. z o.o. Warszawa 951
674 BEKO S.A. Warszawa 949
675 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 948
676 Sto2 Sp. z o.o. Wrocław 947
677 Apollo Invest Sp. z o.o. Warszawa 947
678 Paccor Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 944
679 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 943
680 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 942
681 Alstom Pojazdy Szynowe Sp. z o.o. Wrocław 941
682 UMA Investments Sp. z o.o. Kutno 936
683 Kajima Poland Sp. z o.o. Warszawa 936
684 Elplast Europe Sp. z o.o. Żory 936
685 TIKKURILA POLSKA S.A. Dębica 935
686 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 934
687 Fbserwis Kamieńsk Sp. z o.o. Kamieńsk 934
688 Baltis Investment S.A. Gdynia 930
689 Rail-Mil Sp. z o.o. Warszawa 930
690 Citronex I Sp. z o.o. Zgorzelec 929
691 Abook Sp. z o.o. Warszawa 928
692 Mubea Automotive Poland Sp. z o.o. Zimna Wódka 925
693 ALSO Polska Sp. z o.o. Warszawa 923
694 Grupa Hajduk Sp. z o.o. Podłoże Do Pieczarek sp.k. Ciepielówek 921
695 Stokson sp.j. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 918
696 Polinova Polska Sp. z o.o. sp.k. Wągrowiec 917
697 Fideltronik Poland Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 916
698 Mostostal Siedlce Sp. z o.o. sp.k. Siedlce 916
699 Ronson Development SE Warszawa 915
700 Lumina Investments Sp. z o.o. Poznań 913
701 Lokum Holding 1 Sp. z o.o. Wrocław 913
702 Calobra Investments Sp. z o.o. Warszawa 911
703 Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. Bochnia 911
704 Lewandowska Sp. z o.o. sp.k. Złotkowo 910
705 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 908
706 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe Adob Sp. z o.o. Poznań 908
707 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 908
708 Politechnika Poznańska Poznań 907
709 Wyborowa S.A. Poznań 905
710 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 905
711 PDC Industrial Center 62 Sp. z o.o. Warszawa 904
712 Merkury Market S.A. Krosno 904
713 Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o. Warszawa 904
714 Logistic City Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 904
715 Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. Ozorków 903
716 Rockwool Polska Sp. z o.o. Cigacice 903
717 Enea Ciepło Sp. z o.o. Białystok 902
718 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 902
719 ERICSSON Sp. z o.o. Warszawa 899
720 GEDIA POLAND Sp. z o.o. Nowa Sól 899
721 Silekol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 896
722 Dachser Sp. z o.o. Sosnowiec 893
723 Domański Zakrzewski Palinka sp.k. Warszawa 893
724 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 889
725 Avantor Performance Materials Poland S.A. Gliwice 889
726 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A. Wrocław 885
727 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 884
728 Filati Mirosław Kubiak S.K.A. Opiesin 883
729 Pge Gaz Toruń Sp. z o.o. Warszawa 882
730 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Sokołów 879
731 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 879
732 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 878
733 DBK Sp. z o.o. Olsztyn 873
734 Uniwersytet Medyczny Łódź 873
735 Argenta Sp. z o.o. Poznań 870
736 Louis Dreyfus Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 869
737 Fresenius Medical Care Polska – S.A. Poznań 869
738 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce Warszawa 867
739 Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.k. Ociąż 866
740 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 866
741 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec 865
742 KAN Sp. z o.o. Kleosin 861
743 Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o. Świecie 860
744 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 860
745 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 859
746 Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Warszawa 858
747 Kopalnie Dolomitu S.A.w Sandomierzu Sandomierz 856
748 AIC S.A. Gdynia 856
749 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 851
750 D.R.E. Sp. z o.o. Gronowo Górne 851
751 Animex Kutno Sp. z o.o. Warszawa 849
752 Pekaes Sp. z o.o. Błonie 848
753 Mws Sp. z o.o. Tychy 848
754 Bny Mellon (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 848
755 Giewont Hg Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 847
756 Drukarnia DAKO Kozioł i Wspólnicy Sp.j. Lubartów 847
757 Politechnika Wrocławska Wrocław 847
758 Rawlplug S.A. Wrocław 847
759 Spiżarnia Sp. z o.o. Lublin 845
760 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 844
761 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 844
762 Steinpol Central Services Sp. z o.o. Rzepin 843
763 Fuste Share Poland Sp. z o.o. Warszawa 842
764 Projekt Echo – 138 Sp. z o.o. – sp.k. Warszawa 840
765 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 840
766 Ireef – Q22 Propco Sp. z o.o. Warszawa 840
767 Sunreef Venture S.A. Gdańsk 839
768 KPMG Tax M.Michna sp.k. Warszawa 837
769 Codetwo Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 837
770 Cooling Sp. z o.o. Sokołów 832
771 HSBC SERVICE DELIVERY (POLSKA) Sp. z o.o. Kraków 831
772 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa 831
773 Steico Sp. z o.o. Czarnków 830
774 Unity Line Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Szczecin 827
775 MLP Pruszków I Sp. z o.o. Pruszków 827
776 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 825
777 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 823
778 PCC EXOL S.A. Brzeg Dolny 820
779 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 820
780 Viterra Polska Sp. z o.o. Gdańsk 819
781 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 819
782 Moris Sp. z o.o. Chorzów 819
783 Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. Mława 819
784 Politechnika Gdańska Gdańsk 819
785 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 818
786 Kurkus Holding Sp. z o.o. Białe Błota 818
787 VECTRA S.A. Gdynia 816
788 FROSTA Sp. z o.o. Bydgoszcz 815
789 ARDAGH GLASS S.A. Gostyń 814
790 Dnp Sp. z o.o. Polanowo 814
791 Frozen District Sp. z o.o. Kraków 812
792 CERRAD Sp. z o.o. Starachowice 812
793 DLF Sp. z o.o. Gdynia 811
794 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 811
795 SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o. Bydgoszcz 809
796 F.R.B. Inter-Bud Sp. z o.o. sp.k. Kraków 808
797 O.S.T.C. Limited sp.k. Warszawa 808
798 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 808
799 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecin 808
800 Novisa Development Sp. z o.o. Warszawa 807
801 Nadarzyn Industrial Park Sp. z o.o. Poznań 806
802 Salamander Window & Door Systems S.A. Włocławek 804
803 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 804
804 Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. Kęty 802
805 PRT Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 796
806 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 796
807 Novita S.A. Zielona Góra 793
808 KEMIPOL Sp. z o.o. Police 791
809 POLAQUA Sp. z o.o. Wólka Kozodawska 790
810 Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. Kraków 789
811 NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 789
812 Voster Sp. z o.o. sp.k. Zarzecze 788
813 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Bydgoszczy Sp. z o.o. Bydgoszcz 788
814 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu Poznań 787
815 GRAAL S.A. Wejherowo 787
816 BGW Sp. z o.o. Poznań 786
817 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego Wrocław 785
818 Autostore Sp. z o.o. Koszalin 785
819 Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Krosno 784
820 7R S.A. Kraków 784
821 Orbico Sp. z o.o. Warszawa 781
822 Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o. Bukowiec 779
823 Haxley Investments Sp. z o.o. Warszawa 778
824 SAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 778
825 Belma Accessories Systems Sp. z o.o. Białe Błota 773
826 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 772
827 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 772
828 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 772
829 EFL Finance S.A. Wrocław 770
830 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 768
831 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 767
832 Effect Glass S.A. Kielce 766
833 Lcn Crf Lodz (Pl) Sp. z o.o. Warszawa 766
834 Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A. Kraków 766
835 FHP-VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 766
836 Asseco Data Systems S.A. Gdańsk 765
837 Kontakt – Simon S.A. Czechowice-Dziedzice 763
838 ALKAT Sp. z o.o. Kraków 762
839 Model Opakowania Sp. z o.o. Biłgoraj 761
840 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 760
841 Umicore Poland Sp. z o.o. Radzikowice 760
842 Ruscus Sp. z o.o. Warszawa 759
843 Putka Sp. z o.o. Jawczyce 758
844 CEMEX Polska Sp. z o.o. Warszawa 756
845 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Kraków 755
846 Dijo Baking Sp. z o.o. Zabrodzie 754
847 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Szkocja 754
848 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 754
849 Cisco Systems Poland Sp. z o.o. Kraków 753
850 Mondelez Polska Sp. z o.o. Warszawa 753
851 Orplast Sp. z o.o. sp.j. Sopot 753
852 KOSMEPOL Sp. z o.o. Kanie 753
853 11 Bit Studios S.A. Warszawa 752
854 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 752
855 Stepan Polska Sp. z o.o. Brzeg Dolny 751
856 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 750
857 Świat Zdrowia S.A. Toruń 747
858 Gemini Polska Sp. z o.o. Gdańsk 747
859 Ramirent S.A. Szczecin 746
860 FAL-BRUK Sp. z o.o. S.K. Warszawa 745
861 Mdm Nt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 745
862 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 743
863 LX Pantos Poland Sp. z o.o. Warszawa 743
864 Grupa Topex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 741
865 ŻEGLUGA POLSKA S.A. Szczecin 740
866 Agrosimex Sp. z o.o. Goliany 739
867 Wika Polska Sp. z o.o. sp.k. Włocławek 737
868 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 736
869 TIM S.A. Wrocław 736
870 ALUMETAL S.A. Kęty 736
871 Sante Sp. z o.o. Warszawa 736
872 Wkręt-Met Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 735
873 Eco-Abc Sp. z o.o. Bełchatów 734
874 Instytut Genetyki Sądowej Sp. z o.o. Bydgoszcz 733
875 Ryanair Sun S.A. Warszawa 733
876 ARVATO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 732
877 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 731
878 ORZEŁ BIAŁY S.A. Piekary Śląskie 730
879 Fuste Management Sp. z o.o. Warszawa 729
880 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 728
881 BALTA S.A. Gdańsk 727
882 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec 727
883 Bonarka Residential Sp. z o.o. Kraków 727
884 BURY Sp. z o.o. Mielec 726
885 Marvipol Development S.A. Warszawa 726
886 Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o. Gdańsk 723
887 NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Opole 723
888 Rosewind Investments Sp. z o.o. Warszawa 723
889 Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 722
890 Medos Paweł Buławka sp.k. Chełmno 722
891 IGLOTEX S.A. Skórcz 721
892 Laude Smart Intermodal S.A. Toruń 720
893 Elpro Development Sp. z o.o. Warszawa 719
894 Procter & Gamble Health Poland Sp. z o.o. Warszawa 718
895 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 718
896 FIEGE Sp. z o.o. Warszawa 718
897 He2 Silesia 1 Sp. z o.o. Ruda Śląska 716
898 YETICO S.A. Olsztyn 715
899 Serpol – Cosmetics Sp. z o.o. sp.k. Mieścisko 714
900 Wtórpol Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 714
901 Yes Biżuteria S.A. Poznań 714
902 Royal Canin Polska Sp. z o.o. Niepołomice 712
903 UNIMOT S.A. Zawadzkie 712
904 Dawtona Sp. z o.o. Błonie 709
905 Fortum Network Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 709
906 Oleofarm Sp. z o.o. Wrocław 709
907 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Kotowo 709
908 Eko-Region Sp. z o.o. Bełchatów 708
909 Sonarol sp.j. Najda Jedwabne 707
910 Leier Polska S.A. Wola Rzędzińska 707
911 Cosmo Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 707
912 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 706
913 Intersnack Poland Sp. z o.o. Niedźwiedź 705
914 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 705
915 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 704
916 Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. Katowice 704
917 LA RIVE S.A. Grudziądz 703
918 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. Wiśniew 703
919 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 703
920 Star – Dust Sp. z o.o. Końskie 702
921 Rosinski Packaging Sp. z o.o. Bielsko-Biała 702
922 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś, sp.j. Godzikowice 701
923 ZPUE S.A. Włoszczowa 701
924 Canpack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica 699
925 Elektrownia Wiatrowa Kresy I Sp. z o.o. Warszawa 698
926 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy 698
927 Uniwersytet Śląski Katowice 698
928 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 698
929 Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz sp.k. Opatów 698
930 Ejot Polska Sp. z o.o. sp.k. Ciasna 698
931 Sollers Holding Sp. z o.o. Warszawa 697
932 PDC Industrial Center 61 Sp. z o.o. Warszawa 697
933 TW Plast Sp. z o.o. Jakubów 696
934 Ikano Industry Sp. z o.o. Rogoźno 696
935 WB Electronics S.A. Ożarów Mazowiecki 696
936 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 694
937 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Paproć 693
938 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 693
939 Hitachi Energy Poland Sp. z o.o. Warszawa 693
940 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nik-Pol Sp. z o.o. Ruda Śląska 693
941 Wibo Adamczak sp.k. Kartuzy 693
942 Union Polska Sp. z o.o. Radomsko 689
943 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów 688
944 LG Chem Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 688
945 Deloitte Poland Sp. z o.o. Warszawa 687
946 Stolarz – Lempert sp.k. Marianka Mroczeńska 687
947 Goodmills Polska Sp. z o.o. Stradunia 687
948 Polskie Zakłady Zbożowe Lubella Gmw Sp. z o.o. Lublin 686
949 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 686
950 Ultimo S.A. Wrocław 685
951 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 685
952 Zpow Agros Nova Sp. z o.o. sp.k. Łowicz 685
953 Ernst & Young Sp. z o.o. Consulting sp.k. Warszawa 684
954 BBK S.A. Kowale 684
955 Biuro Techniczno-Handlowe Bth Import Stal Sp. z o.o. Kraków 683
956 WIELTON S.A. Wieluń 682
957 Polregio S.A. Warszawa 681
958 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 678
959 Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 678
960 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Standard Sp. z o.o. Lublin 677
961 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 677
962 Robyg Wola Investment 2 Sp. z o.o. Warszawa 677
963 Wok Sp. z o.o. S.J. Brodnica 677
964 HE Zaglebie 1 Sp. z o.o. Warszawa 676
965 Papiery Powlekane Pasaco Sp. z o.o. Solec Kujawski 675
966 Starion Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 675
967 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 675
968 Akademia Wojsk Lądowych Imienia Generała Tadeusza Kościuszki Wrocław 675
969 Walmed Sp. z o.o. Jastrzębie 674
970 Astris Sp. z o.o. sp.k. Kraków 674
971 Aliplast Extrusion Sp. z o.o. Lublin 673
972 Bischof + Klein Polska GmbH sp.k. Walce 673
973 Ewe Energia Sp. z o.o. Międzyrzecz 673
974 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 671
975 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 671
976 BFF Polska S.A. Łódź 670
977 Prezero Jantra Sp. z o.o. Szczecin 669
978 2 Pm 3 Sp. z o.o. Warszawa 669
979 Norgips Sp. z o.o. Warszawa 667
980 Oriolus Investments Sp. z o.o. Poznań 667
981 O-I Poland S.A. Jarosław 666
982 Indorama Ventures Poland Sp. z o.o. Włocławek 665
983 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 664
984 Medisept Sp. z o.o. Konopnica 664
985 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 662
986 Rosti Poland Sp. z o.o. Białystok 662
987 Cognor Holding S.A. Poraj 662
988 Grana Sp. z o.o. Skawina 661
989 CA Immo Warsaw Spire B Sp. z o.o. Warszawa 660
990 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Katowice 660
991 4kraft Sp. z o.o. Poznań 660
992 Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 659
993 L-Correct – Sp. z o.o. Ociąż 659
994 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 659
995 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 659
996 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 659
997 Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 658
998 Joy Global (Poland) Sp. z o.o. Tychy 658
999 Convert Pl Sp. z o.o. Czachorowo 658
1000 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa 658
1001 Unidevelopment S.A. Warszawa 657
1002 SMP POLAND Sp. z o.o. Warszawa 657
1003 Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 657
1004 EY Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k. Warszawa 657
1005 Rozbrat 44a Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 657
1006 Bunge Polska Sp. z o.o. Kruszwica 657
1007 PKO BP FINAT Sp. z o.o. Warszawa 656
1008 Doz S.A. Direct sp.k. Łódź 656
1009 TCL Operations Polska Sp. z o.o. Żyrardów 654
1010 Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. Tarnów 652
1011 Galtic Investments Sp. z o.o. Poznań 651
1012 Formaster S.A. Kielce 651
1013 Pd Investment S.A. Wrocław 650
1014 Bart Sp. z o.o. Sulnowo 650
1015 Port Popowice Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 650
1016 Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim 649
1017 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. Warszawa 649
1018 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 649
1019 Manuli Hydraulics Polska S.A. Mysłowice 647
1020 Europol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. Podanin 646
1021 Polbilding Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 645
1022 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 10 sp.j. Wrocław 645
1023 Sokpol Sp. z o.o. Myszków 645
1024 TIME S.A. Warszawa 644
1025 Plast-Met Automotive Systems Sp. z o.o. Olkusz 644
1026 Eurocash Serwis Sp. z o.o. Komorniki 644
1027 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska 643
1028 John Deere Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 643
1029 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 643
1030 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 643
1031 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Godzikowice 642
1032 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 641
1033 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 641
1034 P3 Błonie Park Sp. z o.o. Warszawa 641
1035 Argip Sp. z o.o. Poznań 640
1036 CERAMIKA – KOŃSKIE Sp. z o.o. Końskie 639
1037 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 639
1038 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 638
1039 Walstead Kraków Sp. z o.o. Kraków 637
1040 Koleje Mazowieckie – Km Sp. z o.o. Warszawa 637
1041 Jas-Fbg S.A. Katowice 634
1042 Kpmg Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 634
1043 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 634
1044 Vigo Photonics S.A. Ożarów Mazowiecki 633
1045 Global Food Hygiene D. Urbański sp.k. Kuśnie 633
1046 Telewizja Puls Sp. z o.o. Warszawa 633
1047 Greiner Packaging Sp. z o.o. Teresin 631
1048 COMP S.A. Warszawa 629
1049 ONDE S.A. Toruń 629
1050 Ożarów Biznes Park Sp. z o.o. Poznań 629
1051 Radaway Sp. z o.o. Jasin 626
1052 Intertoll Polska Sp. z o.o. Ropuchy 625
1053 Unilever Polska Sp. z o.o. Warszawa 625
1054 Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 625
1055 Pollena Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. Ostrzeszów 625
1056 Green Holding Sp. z o.o. Zdunowo 624
1057 Creaton Polska Sp. z o.o. Olkusz 623
1058 Bershka Polska Sp. z o.o. Warszawa 622
1059 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 621
1060 AC S.A. Białystok 620
1061 Lightnet Sp. z o.o. Kobiernice 619
1062 ALTRAD-MOSTOSTAL Sp. z o.o. Siedlce 619
1063 Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 617
1064 Froneri Polska Sp. z o.o. Mielec 616
1065 FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 615
1066 Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 614
1067 Deloitte Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 614
1068 Skat Transport Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 614
1069 Millennium Service Sp. z o.o. Warszawa 612
1070 Mesko S.A. Skarżysko-Kamienna 611
1071 Celon Pharma S.A. Kiełpin 611
1072 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. Warszawa 611
1073 Gtv Poland S.A. Pruszków 611
1074 WAN S.A. Warszawa 610
1075 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy 610
1076 DROBIMEX Sp. z o.o. Szczecin 609
1077 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Szczecin 608
1078 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR Marek Dewódzki Mstów 606
1079 OZE Capital S.A. Iława 606
1080 Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Zielona Góra 606
1081 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 605
1082 PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. Zamość 605
1083 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 604
1084 Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. S.J. Kraków 604
1085 Bolsius Polska Sp. z o.o. Zalesie Małe 603
1086 Pratt And Whitney Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 603
1087 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. Warszawa 602
1088 Mercedes – Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 602
1089 Miropasz Sp. z o.o. Mirowice 602
1090 Bieszczadzki Park Narodowy Ustrzyki Górne 601
1091 Schaeffler Polska Sp. z o.o. Warszawa 601
1092 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 599
1093 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. Warszawa 598
1094 Integra Diagnostic Sp. z o.o. sp.k. Poznań 598
1095 LERG S.A. Pustków-Osiedle 597
1096 Uniqa Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 597
1097 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 597
1098 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Jmb Sp. z o.o. Budno 597
1099 OSTRÓDA YACHT Sp. z o.o. Ostróda 596
1100 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 595
1101 BMZ Poland Sp. z o.o. Gliwice 595
1102 DEBON Sp. z o.o. Pępowo 595
1103 Niebieski Dom Sp. z o.o. Warszawa 594
1104 Albaad Poland Sp. z o.o. Drawsko Pomorskie 594
1105 Dekpol Deweloper Sp. z o.o. Pinczyn 594
1106 Gabi Bis Jerczyński sp.k. Piaski 593
1107 MAGNAPLAST Sp. z o.o. Sieniawa Żarska 593
1108 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Smolice 593
1109 Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o. Żylice 592
1110 Signal Meble Sp. z o.o. sp.k. Ostrowiec Świętokrzyski 592
1111 Anwim S.A. Warszawa 592
1112 Urtica Sp. z o.o. Wrocław 592
1113 Xella Polska Sp. z o.o. Warszawa 592
1114 Balcerzak Sp. z o.o. Wróblów 591
1115 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 591
1116 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 590
1117 Galeon Sp. z o.o. sp.k. Straszyn 588
1118 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 587
1119 Korsze Wind Farm Sp. z o.o. Warszawa 586
1120 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. Zakroczym 585
1121 Capek – Sp. z o.o. Skrzyszów 585
1122 Track Tec Construction Sp. z o.o. Wrocław 584
1123 Everest Finanse Sp. z o.o. sp.k. Poznań 583
1124 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 582
1125 Garbarnia Szczakowa S.A. Jaworzno 582
1126 LESAFFRE POLSKA S.A. Wołczyn 582
1127 Piekarnia K.I A. Cichowscy , E. Federowicz sp.j. Warszawa 581
1128 Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o. Jarocin 580
1129 Parzniew Logistics Center 1 Sp. z o.o. Warszawa 580
1130 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 580
1131 MFO S.A. Kożuszki-Parcel 579
1132 Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Skawina 578
1133 Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k. Skawina 576
1134 Ndi S.A. Sopot 575
1135 Ascobloc Sp. z o.o. Syców 575
1136 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 574
1137 Procter And Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 573
1138 Intop Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 573
1139 Ocp Holding Sp. z o.o. Warszawa 573
1140 Prezero Recycling Południe Sp. z o.o. Knurów 572
1141 Kiepurex sp.j. A.,P.,P.Kiepurowie Wapiennik 572
1142 Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Lotnictwa Warszawa 572
1143 Zeit C&A Poland Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 571
1144 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 571
1145 Dell Products (Poland) Sp. z o.o. Łódź 570
1146 Awenta E.W.A. Chomka sp.j. Stojadła 570
1147 GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 569
1148 Fabet – Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce 569
1149 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 569
1150 Solid – Rail Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 569
1151 Sg Investment Sp. z o.o. Warszawa 569
1152 Kramel Invest Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 569
1153 Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o. Mnichy 568
1154 Respect Energy S.A. Warszawa 568
1155 Wssm Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 568
1156 Splast Sp. z o.o. Krosno 567
1157 S&T Poland Sp. z o.o. Warszawa 567
1158 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 567
1159 White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 566
1160 Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 566
1161 Oponeo.pl S.A. Bydgoszcz 565
1162 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 565
1163 Wytwórnia Opakowań Blaszanych Beczkopol Sp. z o.o. Łasin 564
1164 Extral Sp. z o.o. Żory 564
1165 Maldrobud Sp. z o.o. sp.k. Myślibórz 564
1166 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Kraków 564
1167 EDP Renewables Polska Sp. z o.o. Warszawa 563
1168 Brown-Forman Polska Sp. z o.o. Warszawa 562
1169 Eveline Cosmetics S.A. sp.k. Lesznowola 562
1170 Bct-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o. Gdynia 562
1171 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 561
1172 Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. Gdańsk 561
1173 FOLIAREX Sp. z o.o. Słubice 561
1174 Polenergia Farma Wiatrowa 1 Sp. z o.o. Warszawa 561
1175 PCF Group S.A. Warszawa 559
1176 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 559
1177 El – Cab Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 557
1178 SOLID SECURITY Sp. z o.o. Warszawa 557
1179 Lantmannen Unibake Poland Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 556
1180 Argentum Invest Sp. z o.o. S.J. Kraków 556
1181 Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja Olma Elżbieta Mastalerz Marek Mastalerz sp.j. Nowy Sącz 556
1182 Globallogic Poland Sp. z o.o. Wrocław 556
1183 Kraus Folie sp.j. Kalisz 555
1184 Robyg Zajezdnia Wrzeszcz Sp. z o.o. Warszawa 555
1185 Berry Superfos Lubień Sp. z o.o. Lubień Kujawski 553
1186 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 553
1187 Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Szczecin 551
1188 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo 548
1189 REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 548
1190 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 547
1191 Rutkowski Development sp.j. Ełk 547
1192 Interfood Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 547
1193 Mondi Szczecin Sp. z o.o. Kliniska Wielkie 546
1194 Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie 546
1195 TPV Displays Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 545
1196 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp.K. Środa Śląska 544
1197 Al Finance Sp. z o.o. Katowice 543
1198 Wutkowski Sp. z o.o. Śliwice 543
1199 KONE Sp. z o.o. Warszawa 542
1200 Prime Construction Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 542
1201 mFinanse S.A. Warszawa 541
1202 Starcom Sp. z o.o. Warszawa 541
1203 Dekpol S.A. Pinczyn 539
1204 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 539
1205 Bnp Paribas Faktoring Sp. z o.o. Warszawa 539
1206 Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o. Niepruszewo 539
1207 Azan Sp. z o.o. sp.k. Radom 539
1208 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 538
1209 VIESSMANN Sp. z o.o. Wrocław 538
1210 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 536
1211 Adamietz Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 536
1212 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 536
1213 B.J.G. Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 536
1214 Taj sp.j. Piętka Andrzej, Piętka Halina Warszawa 535
1215 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 534
1216 SITS Sp. z o.o. Brodnica 534
1217 Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. Opole 534
1218 Progroup Board Sp. z o.o. Smolice 533
1219 Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Kostrzyn nad Odrą 532
1220 Caterpillar Poland Sp. z o.o. Janów Lubelski 532
1221 Telmex Sp. z o.o. Białystok 532
1222 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 532
1223 Malow Sp. z o.o. Suwałki 531
1224 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 531
1225 Viacon Polska Sp. z o.o. Rydzyna 530
1226 Zup Emiter Sp. z o.o. Limanowa 530
1227 He Strykow 1 Sp. z o.o. Warszawa 530
1228 Aforti Holding S.A. Warszawa 530
1229 Polmos Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 529
1230 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. Warszawa 529
1231 Relax Wind Park I Sp. z o.o. Warszawa 529
1232 Uniwersytet Łódzki Łódź 528
1233 Gpi Poznań Sp. z o.o. Poznań 528
1234 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 528
1235 Sorimex Sp. z o.o. sp.k. Toruń 528
1236 Karnal Investments Sp. z o.o. Warszawa 527
1237 Grupa Inco S.A. Warszawa 527
1238 Selena Industrial Technologies Sp. z o.o. Dzierżoniów 527
1239 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 527
1240 Bradas Group Sp. z o.o. Olesno 527
1241 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. Głogów Małopolski 525
1242 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 525
1243 Atrium Verde Eko-Park Sp. z o.o. sp.j. Kraków 525
1244 Swiss International Air Lines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 525
1245 Stradivarius Polska Sp. z o.o. Warszawa 525
1246 DAN CAKE Polonia Sp. z o.o. Chrzanów 525
1247 Utc Aerospace Systems Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 525
1248 Wardyński i Wspólnicy sp.k. Warszawa 524
1249 Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park Sp. z o.o. Wałbrzych 524
1250 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 524
1251 FAM Sp. z o.o. Warszawa 523
1252 Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek B.Wolarek, W.Wolarek sp.j. Nowa Wieś Szlachecka 522
1253 The Hut.Com (Poland) Sp. z o.o. Magnice 522
1254 Nibe-Biawar Sp. z o.o. Białystok 522
1255 Latona S.A. Warszawa 522
1256 Marba Sp. z o.o. sp.j. Zielona Góra 522
1257 Classen Floor Systems – Sp. z o.o. Zwonowice 521
1258 EKO-MYŚL Sp. z o.o. Dalsze 521
1259 Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 521
1260 JOBON Sp. z o.o. Zwierzyniec 520
1261 Tatra Spring Polska Sp. z o.o. Garwolin 520
1262 SKF Polska S.A. Poznań 520
1263 KGHM Metraco S.A. Legnica 520
1264 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 519
1265 Pfleiderer Wieruszów Sp. z o.o. Wieruszów 517
1266 Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. Warszawa 516
1267 Pekabex Bet S.A. Poznań 515
1268 Bpi Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 515
1269 Gsm-Motion Sp. z o.o. sp.k. Krzywiń 514
1270 Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 514
1271 Unit4 Polska Sp. z o.o. Wrocław 514
1272 Gefco Polska Sp. z o.o. Warszawa 513
1273 Przedsiębiorstwo AGAT S.A. Koluszki 513
1274 Mangata Holding S.A. Bielsko-Biała 513
1275 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 511
1276 Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k. Święciechowa 511
1277 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 510
1278 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Prawda Sp. z o.o. Olecko 510
1279 Randstad Polska Sp. z o.o. Warszawa 509
1280 Electrum Concreo Sp. z o.o. Białystok 508
1281 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 508
1282 Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp.j. Trzebnica 507
1283 Sabre Polska Sp. z o.o. Kraków 507
1284 Performance Media P.S.A. Warszawa 506
1285 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 506
1286 Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. Gdynia 506
1287 Grupa Stalmot S.A. Olsztyn 506
1288 BECKER-WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 505
1289 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 505
1290 Tp-Link Polska Sp. z o.o. Duchnice 505
1291 Novomatic Technologies Poland Sp. z o.o. Zabierzów 505
1292 Enerton-Pro Sp. z o.o. Poznań 505
1293 MASTERPRESS S.A. Białystok 505
1294 Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy Jana Kochanowskiego Kielce 505
1295 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Gdańsk 505
1296 Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki 504
1297 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 504
1298 Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o. Szczecin 503
1299 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 503
1300 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 502
1301 Hymon Energy Sp. z o.o. Tarnów 502
1302 Tama Polska Sp. z o.o. Sieradz 501
1303 Jokey Poland Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 501
1304 Fusion Industrial Sp. z o.o. Warszawa 501
1305 PEKAO Faktoring Sp. z o.o. Lublin 501
1306 Lampre Polska Sp. z o.o. Kutno 500
1307 MIRBUD S.A. Skierniewice 500
1308 Kyndryl Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 500
1309 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 499
1310 Instal Kraków S.A. Kraków 499
1311 Netbox Pl Sp. z o.o. Czachorowo 499
1312 Dramers S.A. Rabowice 498
1313 AQ Wiring Systems Sp. z o.o. Łódź 497
1314 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy Piątnica Poduchowna 497
1315 Zab-Bud Sp. z o.o. Warszawa 497
1316 ESSELTE POLSKA Sp. z o.o. Kozienice 497
1317 Neoprofil sp.j. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 496
1318 A&M – Projekt Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 496
1319 Dajar Sp. z o.o. Koszalin 496
1320 DELL Sp. z o.o. Warszawa 496
1321 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 496
1322 Polenergia Farma Wiatrowa Mycielin Sp. z o.o. Warszawa 495
1323 Jeżyczki Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 495
1324 W.Kruk S.A. Kraków 494
1325 Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. Kraków 494
1326 Boehringer Ingelheim Sp. z o.o. Warszawa 493
1327 Blachotrapez Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 493
1328 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 493
1329 CBM Polska Sp. z o.o. Jacków 493
1330 Gala Poland Sp. z o.o. Wieluń 492
1331 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Warszawa sp.k. Warszawa 492
1332 Medicalgorithmics S.A. Warszawa 492
1333 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w Krakowie Kraków 492
1334 Brand Management 2 Sp. z o.o. Toruń 492
1335 Schumacher Packaging Sp. z o.o. Krępice 491
1336 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 490
1337 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 490
1338 Gk Robyg Sp. z o.o. Warszawa 489
1339 SYGNITY S.A. Warszawa 489
1340 NOVA TRADING S.A. Toruń 489
1341 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom 488
1342 H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 488
1343 Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o. Leszno 487
1344 Synoptis Pharma Sp. z o.o. Warszawa 487
1345 Gt Group Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 487
1346 Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 487
1347 Polbram Steel Group Sp. z o.o. sp.k. Kleszewo 487
1348 Giera Znaki Drogowe S.J. Jonkowo 486
1349 Hillwood Polska Sp. z o.o. Warszawa 486
1350 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 486
1351 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 485
1352 Eksel Buchowiecki Sp.k. Warszawa 485
1353 Pzom Strach Sp. z o.o. sp.k. Konopiska 485
1354 Homag Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 484
1355 Itcard S.A. Financial Service sp.k. Warszawa 484
1356 Mtm Consulting Tadeusz Mazek Kalisz 484
1357 Atf Sp. z o.o. sp.k. Chojnica 484
1358 STAVKA Sp. z o.o. Warszawa 483
1359 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 483
1360 United Petfood Polska Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 483
1361 Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. Żywiec 483
1362 Marvipol Development 1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 482
1363 Trans.Eu Group S.A. Wrocław 482
1364 Morawiec Transport Sp. z o.o. Głogówek 482
1365 Serwistal Sp. z o.o. Ełk 482
1366 Berlin-Chemie / Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 481
1367 Serwis Kop Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 480
1368 Uniwersytet Zielonogórski Zielona Góra 480
1369 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. Skawina 480
1370 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Młodych w Poznaniu Poznań 480
1371 Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan sp.j. Klonowy Dwór 479
1372 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Eko – Zec Sp. z o.o. Poznań 479
1373 Termo Organika Sp. z o.o. Kraków 479
1374 Tchibo Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 478
1375 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 478
1376 Hegen Polska Sp. z o.o. Zabierzów 477
1377 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 477
1378 Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 477
1379 Bogucki Folie Sp. z o.o. sp.k. Jatne 477
1380 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 477
1381 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 476
1382 Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o. Stary Laskowiec 476
1383 Wika Polska Sp. z o.o. Sgf sp.k. Włocławek 476
1384 Delta Optical Sp. z o.o. sp.k. Nowe Osiny 476
1385 Padma Sp. z o.o. sp.k. Suwałki 476
1386 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 475
1387 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Perfexim Ltd Sp. z o.o. sp.k. Poznań 475
1388 Cofinco-Poland Sp. z o.o. Katowice 475
1389 Gxo Contract Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 474
1390 Katowickie Inwestycje S.A. Katowice 474
1391 R 6 Offices Sp. z o.o. Warszawa 474
1392 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 474
1393 Oceanic S.A. Sopot 474
1394 Neptune Kraków Sp. z o.o. Warszawa 473
1395 Tauron Nowe Technologie S.A. Wrocław 472
1396 Seris Konsalnet Holding S.A. Warszawa 472
1397 Epp Retail – Zakopianka Sp. z o.o. Warszawa 472
1398 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 471
1399 Jelcz Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 471
1400 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 471
1401 AMBRA S.A. Warszawa 470
1402 LUMAG Sp. z o.o. Budzyń 470
1403 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Warszawa 469
1404 Kino Polska TV S.A. Warszawa 469
1405 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 469
1406 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 468
1407 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 468
1408 Novol Sp. z o.o. Komorniki 468
1409 Lewandpol Holding Sp. z o.o. Warszawa 468
1410 9livesdata Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 468
1411 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 468
1412 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Centrum Sp. z o.o. Nowy Sącz 468
1413 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 467
1414 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 467
1415 7R Logistic Kraków Kokotów Projekt 8 Sp. z o.o. Warszawa 467
1416 HOOP Polska Sp. z o.o. Kutno 467
1417 Budlex Sp. z o.o. Warszawa 467
1418 Tanne Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 467
1419 Naftoremont – Naftobudowa Sp. z o.o. Płock 467
1420 MEDIVET S.A. Śrem 467
1421 Auto Land Polska S.A. Olsztyn 466
1422 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 466
1423 Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 466
1424 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 465
1425 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kraków 465
1426 ARKEMA Sp. z o.o. Inowrocław 465
1427 Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. Kraków 465
1428 Schneider Electric Polska Sp. z o.o. Warszawa 465
1429 Polmass S.A. Bydgoszcz 464
1430 Cargounit Sp. z o.o. Wrocław 464
1431 Omnires , Sp. z o.o. Warszawa 464
1432 GAŁA MEBLE Sp. z o.o. Twardogóra 464
1433 MFaktoring S.A. Warszawa 464
1434 Klima-Therm Sp. z o.o. Warszawa 463
1435 Kaem Sp. z o.o. sp.k. Baranowo 463
1436 So Spv 57 Sp. z o.o. Warszawa 463
1437 Batna Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 463
1438 PROMAG S.A. Poznań 463
1439 Folplast Sp. z o.o. Kościan 462
1440 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 462
1441 Green Factory Sp. z o.o. Zdunowo 461
1442 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 461
1443 Bemo Motors Sp. z o.o. Poznań 461
1444 Pureko Sp. z o.o. Myszków 460
1445 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 460
1446 Tt Plast S.A. Targowisko 460
1447 Alnor – Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 460
1448 Joysonquin Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 460
1449 Bonarka Offices Sp. z o.o. Kraków 459
1450 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. (W Skrócie: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Oraz Giwk Sp. z o.o.) Gdańsk 459
1451 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 459
1452 Hörmann Legnica Sp. z o.o. Osła 458
1453 Thule Sp. z o.o. Huta Szklana 458
1454 SKANSKA S.A. Warszawa 457
1455 Fundacja Lux Veritatis Warszawa 457
1456 Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j. Konstantynów Łódzki 457
1457 Firma Handlowo-Usługowa SOBIK Leszek Sobik Bielsko-Biała 456
1458 Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. Wyszków 456
1459 Egida It Solutions Sp. z o.o. Warszawa 455
1460 Moje Bambino Sp. z o.o. Łódź 455
1461 Furnika Sp. z o.o. sp.k. Prudnik 455
1462 Novatek Green Energy Sp. z o.o. Kraków 454
1463 GPD Agency Sp. z o.o. sp.k. Poznań 454
1464 HARRIS CALORIFIC INTERNATIONAL Sp. z o.o. Dzierżoniów 454
1465 SOCOPOL Sp. z o.o. Warszawa 453
1466 Hart Sp. z o.o. Opole 453
1467 Kompania Górnicza Sp. z o.o. Kielce 452
1468 Vorwerk Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 452
1469 Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. Warszawa 451
1470 Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 451
1471 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 450
1472 Espersen Poland Sp. z o.o. Koszalin 450
1473 Mondi Solec Sp. z o.o. Solec 449
1474 Atman Sp. z o.o. Warszawa 449
1475 Krispol Sp. z o.o. Września 449
1476 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Dolny Śląsk sp.k. Stanowice 448
1477 CIECH Vitrosilicon S.A. Iłowa 448
1478 Norma Polska sp. z o.o. Sławniów 448
1479 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 447
1480 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 447
1481 KUEHNE+NAGEL Sp. z o.o. Gądki 447
1482 WARBUD S.A. Warszawa 446
1483 Kapica Sp. z o.o. sp.k. Zawadzkie 446
1484 Budpol Sp. z o.o. Częstochowa 445
1485 Olam Polska Sp. z o.o. Warszawa 445
1486 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 445
1487 Duon Dystrybucja Sp. z o.o. Wysogotowo 444
1488 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe LS Plus Sp. z o.o. Plewiska 444
1489 Brown Brothers Harriman (Poland) Sp. z o.o. Kraków 443
1490 Huuuge Games Sp. z o.o. Szczecin 443
1491 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 443
1492 Grupa Profbud Sp. z o.o. Warszawa 443
1493 Mirjan 24 Sp. z o.o. Łęka Mroczeńska 443
1494 N&N Nadratowski sp.j. Bielsk 443
1495 ADECCO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 442
1496 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp.j. Niedomice 442
1497 Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty Sławomir i Bogusław Mioduszewscy- sp.j. Lisie Kąty 441
1498 FBSerwis S.A. Warszawa 441
1499 Eurometal S.A. Stalowa Wola 441
1500 BIZON INT Sp. z o.o. Tomice 440
1501 Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 440
1502 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 440
1503 Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 440
1504 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. Kościuszków 439
1505 Trakcja System Sp. z o.o. Wrocław 439
1506 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 439
1507 Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 439
1508 The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. Skrót Firmy: Tlbs-W Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 439
1509 Atlas Ward Polska Sp. z o.o. Wrocław 439
1510 Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 438
1511 ABRAMCZYK – Sp. z o.o. Bydgoszcz 438
1512 Lactalis Polska Sp. z o.o. Warszawa 438
1513 Eco Ventures Sp. z o.o. Wrocław 438
1514 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Praga Warszawa 438
1515 HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 438
1516 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 438
1517 Mag – Krak Sp. z o.o. Kraków 438
1518 Olivia Seven Sp. z o.o. Gdańsk 437
1519 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek 436
1520 Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. Gliwice 436
1521 Saf-Holland Polska Sp. z o.o. Piła 436
1522 Cambrilis Investments Sp. z o.o. Poznań 436
1523 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 436
1524 Thermosilesia Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 435
1525 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 435
1526 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 435
1527 Huta Łabędy S.A. Gliwice 434
1528 Wkb Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. Warszawa 434
1529 Energia Wiatrowa Sp. z o.o. Janki 434
1530 BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o. Kraków 434
1531 Dla Piper Giziński Kycia sp.k. Warszawa 434
1532 Medyczne Laboratoria Diagnostyczne Invicta Sp. z o.o. Sopot 433
1533 UNIWERSYTET MEDYCZNY w Białymstoku Białystok 433
1534 Cms Cameron Mckenna Nabarro Olswang Pośniak i Bejm sp.k. Warszawa 433
1535 Gryn Investments Sp. z o.o. sp.k. Kraków 433
1536 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec 433
1537 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 433
1538 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Poznań 432
1539 Jw Steel Construction Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 432
1540 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 432
1541 Lumileds Poland S.A. Pabianice 431
1542 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 431
1543 INGRAM MICRO Sp. z o.o. Warszawa 431
1544 Wokas S.A. Łosice 431
1545 Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Opoczno 431
1546 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 430
1547 Hydrosolar Sp. z o.o. Małopolska sp.k. Modlniczka 430
1548 Dijo Holding S.A. Zabrodzie 430
1549 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie Kraków 429
1550 Farmacore Sp. z o.o. Wrocław 429
1551 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 429
1552 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 429
1553 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 429
1554 Stefczyk Finanse S.A. Gdynia 429
1555 Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 428
1556 Abb Business Services Sp. z o.o. Warszawa 428
1557 Sgi Sp. z o.o. Warszawa 428
1558 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice 428
1559 Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy sp.j. Święcice 428
1560 Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek Biomed S.A. – Skrót Firmy Ibss Biomed S.A. Kraków 428
1561 Ateneum M. Kogut, A. Zegiel sp.k. Kraków 427
1562 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 427
1563 Janmar Centrum Sp. z o.o. sp.k. Trzcinica 427
1564 Cornell Investments Sp. z o.o. Warszawa 427
1565 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 427
1566 Unilink S.A. Warszawa 426
1567 Hazel Investments Sp. z o.o. Warszawa 426
1568 United Beverages S.A. Toruń 426
1569 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 425
1570 Netguru S.A. Poznań 425
1571 KBC 13 Sp. z o.o. Warszawa 425
1572 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 425
1573 GroupM Sp. z o.o. Warszawa 424
1574 Paccor (Bydgoszcz) Poland Sp. z o.o. Bydgoszcz 423
1575 JHM Development S.A. Skierniewice 423
1576 Ece Projektmanagement Polska – Sp. z o.o. Warszawa 422
1577 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 422
1578 Gardocki Sa Sp. z o.o. Invest sp.k. Warszawa 422
1579 Vitalaire Sp. z o.o. Poznań 422
1580 Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport Sp. z o.o. Gdańsk 421
1581 Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii Nauk Poznań 420
1582 Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 420
1583 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 419
1584 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 419
1585 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego Warszawa 419
1586 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 419
1587 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 419
1588 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 418
1589 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. Chojnice 418
1590 TAMEH POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 418
1591 Creepy Jar S.A. Warszawa 418
1592 Franczak Insurance Broker Sp. z o.o. Słupca 418
1593 KGHM ZANAM S.A. Polkowice 417
1594 Pesa Mińsk Mazowiecki S.A. Mińsk Mazowiecki 417
1595 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 417
1596 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 416
1597 Maszoński Logistic Sp. z o.o. sp.k. Sulęcin 416
1598 APATOR METRIX S.A. Tczew 416
1599 Telemond Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 416
1600 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 416
1601 Top-Thimm Opakowania Sp. z o.o. Tychy 415
1602 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 415
1603 Green Petrol Sp. z o.o. Bielawy 415
1604 Berotu Sp. z o.o. Glinno 415
1605 Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Boronów 415
1606 Kreisel – Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 414
1607 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 414
1608 Soudal Manufacturing Sp. z o.o. Pionki 414
1609 Pater Firma A.E. Daniluk sp.j. Warszawa 413
1610 Bmi Braas Sp. z o.o. Opole 413
1611 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 413
1612 Uniwersytet Opolski Opole 413
1613 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 413
1614 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Rabowice 413
1615 Zakład Mięsny Poliwczak S.K.A. Mysłowice 412
1616 Ciech Pianki Sp. z o.o. Bydgoszcz 412
1617 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 412
1618 Integrated Solutions Sp. z o.o. Warszawa 411
1619 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 411
1620 Alti Plus Leszek Gibała S.K.A. Kraków 411
1621 Hanke Tissue Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 411
1622 Dako Sp. z o.o. Nowy Sącz 411
1623 MELVIT S.A. Warszawa 410
1624 GPRE Management Sp. z o.o. Warszawa 410
1625 Ordona 1 Sp. z o.o. Warszawa 410
1626 Coinvest Sp. z o.o. Warszawa 410
1627 Grupa Interia.Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 410
1628 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 410
1629 Trumpf Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 409
1630 Mondo Sp. z o.o. Bielsko-Biała 409
1631 BACKER OBR Sp. z o.o. Pyrzyce 409
1632 Agro-Handel Sp. z o.o. Mościszki 409
1633 Infor (Polska) Sp. z o.o. Wrocław 409
1634 2 PM 1 Sp. z o.o. Warszawa 408
1635 Nsg Finance Sp. z o.o. S.K.A. Krosno 408
1636 Novamed.Pl S.A. Łódź 408
1637 Modular System Sp. z o.o. Ogorzelice 407
1638 Arka Sp. z o.o. sp.k. Sianów 407
1639 Paren Sp. z o.o. sp.k. Jelcz-Laskowice 407
1640 Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki 407
1641 Itcard S.A. Warszawa 406
1642 Facebook Poland Sp. z o.o. Warszawa 406
1643 Metro Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 406
1644 Zakłady Chemiczne Nitro-Chem S.A. Bydgoszcz 406
1645 YRK Sp. z o.o. S.K.A. Brody 405
1646 INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 405
1647 Pec Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 405
1648 Kpmg Advisory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 405
1649 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Galfarm Sp. z o.o. Kraków 404
1650 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta sp.j. Nieznanowice 404
1651 F & F Filipowski sp.j. Pabianice 404
1652 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 403
1653 MM Packaging Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 403
1654 ALTERIS S.A. Katowice 403
1655 IMPAKT S.A. Mosina 402
1656 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 402
1657 GOG Sp. z o.o. Warszawa 401
1658 Bwe-Bis Wiśniewski sp.j. Konin 401
1659 Toya -Sp. z o.o. Łódź 401
1660 RYWAL-RHC Sp. z o.o. Warszawa 401
1661 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 401
1662 Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o. Strumień 401
1663 DSV ROAD Sp. z o.o. Duchnice 401
1664 SIEGENIA – AUBI Sp. z o.o. Kluczbork 400
1665 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Winogrady w Poznaniu Poznań 400
1666 Szynaka-Meble Sp. z o.o. Lubawa 399
1667 Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. Sandomierz 399
1668 Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. Wrocław 399
1669 Gorzyca Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 399
1670 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 399
1671 Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Gąsiorek sp.j. Czerniejewo 399
1672 3Shape Poland Sp. z o.o. Szczecin 398
1673 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Autos Sp. z o.o. Solec Kujawski 398
1674 Park Wodny Bania S.A. Białka Tatrzańska 398
1675 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 398
1676 Caspar Asset Management S.A. Poznań 398
1677 J.P. Morgan Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 397
1678 MLP Pruszków III Sp. z o.o. Pruszków 397
1679 Budokrusz S.A. Odrano-Wola 397
1680 FESTO Sp. z o.o. Janki 397
1681 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 396
1682 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Mik Piosik sp.j. Nowy Tomyśl 396
1683 ALTA S.A. Warszawa 396
1684 Mir-Kar Sp. z o.o. sp.k. Makowiska 396
1685 Balex Metal Sp. z o.o. Bolszewo 395
1686 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Warszawa 395
1687 Martex Sp. z o.o. Rybnik 395
1688 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych Kruszgeo S.A. Rzeszów 395
1689 Reflex Sp. z o.o. Łódź 394
1690 Auto-Hak Sp. z o.o. Słupsk 394
1691 Polstar Holding Wołoszczuk sp.k. Koszalin 394
1692 Tdj Equity V Sp. z o.o. Katowice 394
1693 Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 394
1694 PHN SPV 2 Sp. z o.o. Warszawa 393
1695 BECKER FARBY PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o. Tarnów 393
1696 IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Olewin 393
1697 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 392
1698 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 392
1699 Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. Rzeszów 392
1700 Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. Świecie 392
1701 Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 392
1702 Vg-Orth Polska Sp. z o.o. Jaworzno 392
1703 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner sp.j. Adam i Grażyna Wiącek Mińsk Mazowiecki 392
1704 Optifarma Sp. z o.o. sp.k. Sokołów 391
1705 Jakon Inwest Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 391
1706 BAKOMA Sp. z o.o. Warszawa 391
1707 Jms Sp. z o.o. Toruń 391
1708 Profi – Eko Sp. z o.o. Inowrocław 391
1709 Fabryka Mebli PIASKI Henryk Kaczorowski Łęka Opatowska 391
1710 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 390
1711 Bowa International Sp. z o.o. sp.k. Złotkowo 390
1712 Eurobud Chajewscy Sp. z o.o. Starogard Gdański 390
1713 Lellek Sp. z o.o. Opole 390
1714 REZAW-PLAST Ryszard Zawół Zaborów 390
1715 Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy Bydgoszcz 390
1716 Robyg Construction Sp. z o.o. Warszawa 390
1717 MOLEX Sp. z o.o. Sulęcin 390
1718 Zakład Robót Komunikacyjnych – Dom w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 390
1719 LECH FABRICS Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 390
1720 T. Studnicki K.Płeszka Z.Ćwiąkalski J.Górski sp.k. Kraków 389
1721 Mercedes-Benz Trucks Polska Sp. z o.o. Warszawa 389
1722 PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o. Kraków 389
1723 MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. Słupsk 389
1724 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Cedrowice-Parcela 388
1725 Esperanza sp.j. Poterek Ożarów Mazowiecki 388
1726 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 388
1727 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 388
1728 Konimpex Sp. z o.o. Konin 388
1729 Spółdzielnia Mieszkaniowa Służewiec Warszawa 388
1730 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 388
1731 CCL Label Sp. z o.o. Kiekrz 387
1732 Leca Polska Sp. z o.o. Gniew 387
1733 The British School Sp. z o.o. Warszawa 387
1734 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 387
1735 Gorgiel Group Sp. z o.o. sp.k. Karpicko 387
1736 Cognor S.A. Poraj 387
1737 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 387
1738 Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury Kraków 386
1739 Paramedica Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 386
1740 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola Warszawa 386
1741 Amgs Group Jerz i Gigołło sp.k. Gdańsk 386
1742 PKO Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Warszawa 385
1743 Polskie Koleje Linowe S.A. Zakopane 385
1744 Modern Model Sp. z o.o. Łódź 385
1745 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 385
1746 Optopol Technology Sp. z o.o. Zawiercie 385
1747 Roca Polska Sp. z o.o. Gliwice 385
1748 Huber + Suhner Sp. z o.o. Tczew 385
1749 Ampol – Merol Sp. z o.o. Wąbrzeźno 384
1750 Predica Sp. z o.o. Warszawa 384
1751 Aquael Sp. z o.o. Warszawa 384
1752 NITROERG S.A. Bieruń 384
1753 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 384
1754 Audio Klan Janusz Prządka sp.j. Warszawa 384
1755 Lc Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 4 sp.k. Wrocław 384
1756 Bostik Sp. z o.o. Sady 384
1757 SPRINTAIR S.A. Warszawa 383
1758 Polmostrów Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 383
1759 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 383
1760 Nowodworski sp.j. Częstochowa 382
1761 Panattoni Construction Europe Sp. z o.o. Warszawa 382
1762 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy INEX Sp. z o.o. Inwałd 382
1763 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 382
1764 MAKRO CASH AND CARRY POLSKA S.A. Warszawa 382
1765 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 382
1766 TN Polska Sp. z o.o. Kraśnik 381
1767 Coldex Sp. z o.o. Płońsk 381
1768 Minova Ekochem S.A. Siemianowice Śląskie 381
1769 Nb Polska Sp. z o.o. Gniezno 381
1770 Plastan Kacprzyk Sp. z o.o. sp.k. Stanisławów 381
1771 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. Kraków 380
1772 Aqua S.A. Bielsko-Biała 380
1773 ONTEX POLSKA Sp. z o.o. Radomsko 380
1774 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 380
1775 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 380
1776 AKSAM Sp. z o.o. Sp.k. Osiek 379
1777 Laboratoria Medyczne Bruss Grupa Alab Sp. z o.o. Gdynia 379
1778 Varian Medical Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 379
1779 PGS Software S.A. Wrocław 379
1780 CLOVIN S.A. Czyżew 379
1781 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 379
1782 H. Cegielski – Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. Poznań 379
1783 Meltemi Sp. z o.o. Warszawa 379
1784 Vg Polska Sp. z o.o. Chełmek 379
1785 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 378
1786 Epol Holding Sp. z o.o. Łódź 378
1787 Efficient Insurance Solutions Sp. z o.o. Sopot 378
1788 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „LEGS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Aleksandrów Łódzki 378
1789 NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. Wałbrzych 378
1790 Maxgear Sp. z o.o. sp.k. Bieruń 377
1791 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Sierpcu Sierpc 377
1792 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy JK Miłosz Kiedrowski Bysław 377
1793 Digital Care Sp. z o.o. Warszawa 377
1794 OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. Chróścina 377
1795 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów 376
1796 Stella Pack S.A. Lubartów 376
1797 Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k. Kórnik 376
1798 VICTAULIC POLSKA Sp. z o.o. Drezdenko 375
1799 GLOBAL COSMED S.A. Radom 375
1800 Gospodarstwo Rolne Jolanta Błaszczyk Raszków 375
1801 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 375
1802 Geberit Ozorków Sp. z o.o. Ozorków 375
1803 M.B.B. Logistics Sp. z o.o. Słubice 375
1804 Wibra Infrastruktura Sp. z o.o. sp.k. Kraków 375
1805 Zakład Poligraficzny Pol-Mak Przemysław Makowiak, Danuta Makowiak sp.j. Przeźmierowo 374
1806 ROHLIG SUUS LOGISTICS S.A. Warszawa 374
1807 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 374
1808 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 374
1809 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 374
1810 PODLASIE S.A. Łuków 374
1811 H & M Hennes & Mauritz Logistics 1 Sp. z o.o. Warszawa 373
1812 Dnv Poland Sp. z o.o. Gdynia 373
1813 Specjalistyczne Gospodarstwo Drobiarskie Andrzej Borowski Koźmin Wielkopolski 373
1814 Barbara Stańczyk Neomed Piaseczno 373
1815 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 372
1816 SARIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 372
1817 EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 372
1818 KRAKBAU S.A. Kraków 372
1819 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Gdańsk 372
1820 Cichowlas Polskie Warzywa Jędrzej Cichowlas Staniszewo 372
1821 Einkaufs-Center Stettin G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 372
1822 DEFOR S.A. Śrem 372
1823 Zakład Budowlano-Montażowy Grimbud Sp. z o.o. Nowy Sącz 371
1824 Lys Fusion Poland Sp. z o.o. Istebna 371
1825 Centro-Chem Sp. z o.o. sp.k. Turka 371
1826 Viking Malt Sp. z o.o. Sierpc 371
1827 2pb3 Sp. z o.o. Warszawa 371
1828 Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o. Nowa Sól 370
1829 Piomar Fuksa sp.k. Kraków 370
1830 Jot-Ł Sp. z o.o. Wrocław 370
1831 Aquila Brzeg Sp. z o.o. Września 369
1832 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. Wielki Klincz 369
1833 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. Warszawa 369
1834 LUFTHANSA Systems Poland Sp. z o.o. Gdańsk 368
1835 R4r Wrocław Kępa Sp. z o.o. Warszawa 368
1836 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu Radom 368
1837 Nagel Polska Sp. z o.o. Komorniki 368
1838 Taurus Sea Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 368
1839 Termetal Piotr Glaner sp.k. Piła 368
1840 Polon Alfa S.A. Bydgoszcz 368
1841 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 367
1842 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyka Warszawa 367
1843 Softwareplant Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 367
1844 Green Power Pomorze Sp. z o.o. Warszawa 367
1845 Aquila Września Sp. z o.o. Września 367
1846 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 366
1847 BKP Sp. z o.o. Warszawa 366
1848 Bestfoods Polska Sp. z o.o. Sopot 366
1849 Górnośląski Akcelerator Przedsiębiorczości Rynkowej Sp. z o.o. Gliwice 366
1850 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 366
1851 ZSRG Sp. z o.o. Żory 365
1852 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 365
1853 Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy sp.j. Płudy 365
1854 COTTO PETRUS Sp. z o.o. Końskie 365
1855 Ardagh Metal Packaging Poland Sp. z o.o. Warszawa 365
1856 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Lublin S.A. Lublin 364
1857 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 364
1858 PPH Temar Sp. z o.o. sp.k. Katowice 364
1859 Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego Białystok 363
1860 Protech Sp. z o.o. Zator 363
1861 EKO-VIT Sp. z o.o. Łódź 363
1862 Intermag Sp. z o.o. Olkusz 363
1863 Atal Construction Sp. z o.o. Cieszyn 363
1864 Natom Logistic Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 363
1865 Dounby Sp. z o.o. Warszawa 363
1866 Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 362
1867 Fabryka Kabli Elpar Sp. z o.o. Parczew 362
1868 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 362
1869 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Strunbet Sp. z o.o. Bogumiłowice 362
1870 Solbet Lubartów S.A. Lubartów 362
1871 Dressler Dublin Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 361
1872 Picasso Sp. z o.o. Warszawa 361
1873 Metalbud Sp. z o.o. Podlas 361
1874 Bluesoft Sp. z o.o. Warszawa 361
1875 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 361
1876 Conkret Z.R. Trejderowscy sp.j. Wielkie Rychnowo 360
1877 Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. Kraków 360
1878 Arctic Paper S.A. Kostrzyn nad Odrą 360
1879 Innovia Films Poland Sp. z o.o. Płock 360
1880 Anwil Transport Sp. z o.o. sp.k. Złotniki 360
1881 Infosys Poland Sp. z o.o. Łódź 360
1882 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Łódź Sp. z o.o. Łódź 359
1883 Veolia Term S.A. Warszawa 359
1884 WILK ELEKTRONIK S.A. Łaziska Górne 359
1885 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 359
1886 Hager Production Poland Sp. z o.o. Tychy 359
1887 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 359
1888 Olivia Gate Sp. z o.o. Gdańsk 359
1889 Jakon Nowa 1 Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 358
1890 Centrum Onkologii Im. Prof. Franciszka Łukaszczyka w Bydgoszczy Bydgoszcz 358
1891 Drog-Bud Sp. z o.o. Lubojenka 358
1892 SPV Rigoletto Investment Sp. z o.o. Warszawa 358
1893 Cukiernia Sowa Sp. z o.o. Bydgoszcz 358
1894 Getresponse S.A. Gdańsk 358
1895 Wialan Langer i Wiatr sp.j. Tarnów 358
1896 Ika Polska E. Roszak sp.k. Poznań 358
1897 Eniq Sp. z o.o. Katowice 358
1898 Bulwar Staromiejski Sp. z o.o. Wrocław 358
1899 Layetana Real Estate Polska Sp. z o.o. Warszawa 357
1900 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o. Szczecin 357
1901 GTC UBP Sp. z o.o. Warszawa 357
1902 Vetoquinol Biowet Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 357
1903 TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o. Głubczyce 357
1904 Cronimet Pl sp. z o.o. Kłopot 357
1905 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o. Starowa Góra 357
1906 Jacobs Douwe Egberts Pl Sp. z o.o. Warszawa 357
1907 Wadoma W. Małkowiak, W.Bodziony sp.k. Nowy Sącz 356
1908 AMZ-KUTNO S.A. Kutno 356
1909 PayU S.A. Poznań 356
1910 KARPOL Sp. z o.o. Piła 356
1911 Trzecia – Czerwona Torebka S.A. sp.k. Poznań 356
1912 Fimtec-Polska Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 356
1913 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp.j. Kobylnica 355
1914 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Prefabrykacji Betonów Kamal Sp. z o.o. Bydgoszcz 355
1915 CEMET S.A. Warszawa 355
1916 Nutrimed Sp. z o.o. Warszawa 355
1917 North Coast S.A. Warszawa 355
1918 Matex Sp. z o.o. Starczanowo 354
1919 Marpol Sp. z o.o. Ignatki 354
1920 BDO Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 354
1921 Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o. Zielona Góra 354
1922 Stalmot & Wolmet Sp. z o.o. Nidzica 354
1923 Joynext Sp. z o.o. Siemianice 354
1924 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Musli Klex Sp. z o.o. Kielce 354
1925 MW LUBLIN Sp. z o.o. Lublin 354
1926 Durham 2 Sp. z o.o. Warszawa 353
1927 Dolina Nidy Sp. z o.o. Leszcze 353
1928 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 353
1929 Ims Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 353
1930 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 353
1931 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Partynia 353
1932 Walcownie Ostrowieckie Wost S.A. Ostrowiec Świętokrzyski 353
1933 POLFLAM Sp. z o.o. Jeziorzany 353
1934 Rajski sp.k. Nowy Targ 353
1935 PGNiG Technologie S.A. Krosno 352
1936 SELENA S.A. Wrocław 352
1937 Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy Sp. z o.o. Mroczeń 352
1938 Politechnika Łódzka Łódź 352
1939 Incobex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 352
1940 Marex Technology M.Szymański A.Szczepański – sp.j. Drobin 352
1941 Chemet S.A. Tarnowskie Góry 352
1942 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 351
1943 Blizer Sp. z o.o. Warszawa 351
1944 Q-Service Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 351
1945 Eko-Park Sp. z o.o. Sp.J. Kraków 351
1946 GOLD DROP Sp. z o.o. Limanowa 351
1947 Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 351
1948 SE Bordnetze Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 351
1949 Ap Solano Sobczak sp.k. Krzaki Czaplinkowskie 351
1950 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 350
1951 Auto Handel Centrum Grupa Cichy Sp. z o.o. Wysogotowo 350
1952 Partner Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 350
1953 STORCK Sp. z o.o. Warszawa 350
1954 White Stone Development Sp. z o.o. Warszawa 349
1955 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 349
1956 SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 349
1957 Europrofil Sp. z o.o. Olsztynek 349
1958 Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Rogowiec 349
1959 Zuo International Sp. z o.o. Kunowice 348
1960 Podium Park Sp. z o.o. Warszawa 348
1961 Radio Muzyka Fakty Grupa Rmf Sp. z o.o. sp.k. Kraków 348
1962 BLUE MEDIA S.A. Sopot 347
1963 Aspen Investments Sp. z o.o. Poznań 347
1964 Bimex-Bollhoff Sp. z o.o. Krzemienica 347
1965 RESTYL Sp. z o.o. Ruda Śląska 347
1966 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Katowice 347
1967 Politechnika Krakowska im. Tadeusz Kościuszki Kraków 347
1968 Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne 346
1969 MULTICO Sp. z o.o. Warszawa 346
1970 GEALAN POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 346
1971 Przedsiębiorstwo Drobiarskie Drobex – Sp. z o.o. Solec Kujawski 346
1972 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 346
1973 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 346
1974 Gabona Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 346
1975 MP SOLAR GROUP Sp. z o.o. Ruda Śląska 345
1976 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 345
1977 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 345
1978 Remondis Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 345
1979 Dalpo Poznań Sp. z o.o. sp.k. Poznań 345
1980 Mercor S.A. Gdańsk 345
1981 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 344
1982 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. sp.k. Tychy 344
1983 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa 344
1984 Grupa Familijna Sp. z o.o. Kuźnica Czeszycka 344
1985 Vellam Investments Sp. z o.o. Warszawa 343
1986 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĄB Szczecin 343
1987 Kanlux S.A. Radzionków 343
1988 Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o. Kraków 343
1989 Track Tec Koltram Sp. z o.o. Warszawa 343
1990 Deante Sp. z o.o. Zgierz 342
1991 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Poznań sp.k. Poznań 342
1992 Epp Retail – M1 Częstochowa Sp. z o.o. Warszawa 342
1993 Marathon International Sp. z o.o. sp.k. Kostrzyn 342
1994 Austria Juice Poland Sp. z o.o. Chełm 341
1995 IZOSTAL S.A. Kolonowskie 341
1996 RAWIBOX S.A. Rawicz 341
1997 Euro-Comfort Sp. z o.o. Leszno 340
1998 Meblosoft Sp. z o.o. sp.k. Krapkowice 340
1999 Piltza Kg Group Sp. z o.o. S.J. Kraków 340
2000 GTS Poland Sp. z o.o. Warszawa 340
2001 NKT S.A. Warszowice 340
2002 Novol Holding Sp. z o.o. Komorniki 340
2003 Westpol-Teeuwissen Pharma Sp. z o.o. Rzeczenica 340
2004 Invado Sp. z o.o. Dzielna 339
2005 Elester-Pkp Sp. z o.o. Łódź 339
2006 Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 339
2007 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rybnik 339
2008 Ambra Brands Sp. z o.o. Warszawa 339
2009 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 339
2010 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 339
2011 SUPER KRAK S.A. Kraków 339
2012 Sigma-Li Wiejacha Fuchs sp.j. Goleszów 338
2013 Zmb Capital Sp. z o.o. Ustroń 338
2014 Troton Sp. z o.o. Ząbrowo 338
2015 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Specjał Sp. z o.o. Warszawa 338
2016 JOST Polska Sp. z o.o. Nowa Sól 338
2017 Pękanino Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 337
2018 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 337
2019 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 337
2020 Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral sp.j. Limanowa 337
2021 FORMIKA Sp. z o.o. Brwinów 336
2022 Hoya Lens Poland Sp. z o.o. Piaseczno 336
2023 Sylwester Baradziej Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Budownictwa Promont Tychy 336
2024 Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica Sp. z o.o. Osiecznica 335
2025 ABP POLAND Sp. z o.o. Pniewy 335
2026 Saz Sp. z o.o. Rzeszotary 335
2027 Marketing Investment Group S.A. Kraków 335
2028 Olivia Point &Tower Sp. z o.o. Gdańsk 335
2029 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 335
2030 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 335
2031 Allen & Overy, A. Pędzich sp.k. Warszawa 334
2032 Ins-El sp.j. Paweł Zdanowski Izabela Gębicka-Zdanowska Łódź 334
2033 Ochnik S.A. Garwolin 334
2034 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice 334
2035 Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk S.J. Koszalin 333
2036 R22 S.A. Poznań 333
2037 Aplisens S.A. Warszawa 333
2038 Henryk Konieczny Zakład Tworzyw Sztucznych i Wyrobów Różnych Heko Czermno 333
2039 Corona Serwis Sp. z o.o. sp.k. Katowice 333
2040 Eurocash Sieci Partnerskie Sp. z o.o. Komorniki 333
2041 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 333
2042 Phup Gniezno Szeszycki sp.k. Gniezno 333
2043 Unimetal Recycling Sp. z o.o. Trzebinia 333
2044 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gdyni Gdynia 333
2045 Apis Sp. z o.o. Chodecz 332
2046 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 332
2047 Gradi Invest Sp. z o.o. Wrocław 332
2048 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Ślęza 332
2049 ProLogis Poland Management Sp. z o.o. Warszawa 332
2050 Hydro-Marko Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 331
2051 Cer Motor Sp. z o.o. Warszawa 331
2052 Inowrocławskie Kopalnie Soli Solino S.A. Inowrocław 331
2053 BOWIM S.A. Sosnowiec 331
2054 Radionika Sp. z o.o. Kraków 331
2055 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 331
2056 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 331
2057 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Górny Śląsk sp.k. Przyszowice 331
2058 Nm Polska Sp. z o.o. Namysłów 331
2059 Adatex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 330
2060 Tankpol – B. i R. Mosio sp.j. Szczucin 330
2061 APATOR POWOGAZ S.A. Jaryszki 330
2062 Bohamet S.A. Ciele 330
2063 METAL FACH Sp. z o.o. Sokółka 330
2064 Ardagh Metal Packaging Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 330
2065 .Mdd Dąbrowski sp.k. Sępólno Krajeńskie 330
2066 Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A. Grudziądz 329
2067 Styrobud B.T.K. Radomscy sp.j. Trzeboś 329
2068 Innova Capital Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 329
2069 Fristom Sp. z o.o. sp.k. Sicienko 328
2070 Terma Sp. z o.o. Czaple 328
2071 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 328
2072 Galadean Sp. z o.o. Warszawa 328
2073 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Wardom Warszawa 327
2074 Geofizyka Toruń S.A. Toruń 327
2075 Avenga It Professionals Sp. z o.o. Wrocław 327
2076 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 327
2077 Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o. Łódź 327
2078 Sokpol Holding Sp. z o.o. Myszków 327
2079 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 326
2080 Tesla Recycling Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 326
2081 AIB Nieruchomości Sp. z o.o. Knurów 325
2082 Nowy Styl Sp. z o.o. Krosno 325
2083 Ruukki Polska Sp. z o.o. Żyrardów 325
2084 Jerzy Petz Mediq Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Legionowo 325
2085 TK Telekom Sp. z o.o. Warszawa 324
2086 Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Szczecin 324
2087 Sobik Zakład Produkcyjny sp.j. Bielsko-Biała 324
2088 Dom Construction Sp. z o.o. Warszawa 323
2089 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 323
2090 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 323
2091 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Lublin 323
2092 EUROTEL S.A. Gdańsk 323
2093 Metro Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka sp.k. Warszawa 323
2094 MULTIVAC Sp. z o.o. Natalin 322
2095 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 322
2096 Vercom S.A. Poznań 322
2097 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 322
2098 Przedsiębiorstwo Rolne Rusko Sp. z o.o. Rusko 322
2099 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 322
2100 Bricoman Polska Sp. z o.o. Warszawa 322
2101 Dellner Sp. z o.o. Miszewko 322
2102 Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Mikołów 322
2103 Arc Consulting Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 322
2104 Bamar-Pol Sp. z o.o. Opole 321
2105 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 321
2106 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Mirosław 321
2107 Besser Poland Sp. z o.o. Wrocław 321
2108 City Gardens Sp. z o.o. Warszawa 321
2109 Świętokrzyskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Kielce 321
2110 A.Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 321
2111 POWER-TECH Janusz Marcin Ejma Wałcz 320
2112 US PHARMACIA Sp. z o.o. Wrocław 320
2113 Rajpol Sp. z o.o. Wola Łęczeszycka 320
2114 BIAMEDITEK Sp. z o.o. Białystok 320
2115 Inesite 1 Sp. z o.o. Warszawa 320
2116 Newag Lease Sp. z o.o. S.K.A. Nowy Sącz 320
2117 UPM Service Stanisław Ślaga Tuchów 319
2118 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 319
2119 Projprzem Budownictwo Sp. z o.o. Bydgoszcz 319
2120 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 319
2121 Urgent M. Więźniak sp.j. Skępe 319
2122 Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej Zduńska Wola 319
2123 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 319
2124 PZU Centrum Operacji S.A. Warszawa 319
2125 Action Poland Sp. z o.o. Katowice 319
2126 Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Społem Kielce 318
2127 INDYKPOL S.A. Olsztyn 318
2128 Esv S.A. Siechnice 318
2129 Rejs Sp. z o.o. Rypin 318
2130 Lukullus Sp. z o.o. sp.k. Michałów 318
2131 NSK BEARINGS POLSKA S.A. Kielce 318
2132 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 318
2133 Cortland Sp. z o.o. Poznań 318
2134 Remak-Energomontaż S.A. Warszawa 318
2135 Standard Chartered Global Business Services Sp. z o.o. Warszawa 318
2136 Paneltech Sp. z o.o. Chorzów 318
2137 Greenberg Traurig Nowakowska-Zimoch Wysokiński sp.k. Warszawa 318
2138 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Wioska 318
2139 Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. Warszawa 318
2140 Betamed S.A. Katowice 318
2141 Fortuna Sp. z o.o. Warszawa 317
2142 Entire M Sp. z o.o. Wrocław 317
2143 MOTA-ENGIL Central Europe S.A. Kraków 317
2144 Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J. Chwaszczyno 317
2145 Kilargo Sp. z o.o. Chechło Pierwsze 317
2146 Proekspert Sp. z o.o. Warszawa 317
2147 Rockbridge Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 317
2148 Uniwersytet Wrocławski Wrocław 316
2149 Flügger Poland Sp. z o.o. Gdańsk 316
2150 Multi Form II Sp. z o.o. Tychy 316
2151 .Mdd Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 316
2152 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Ruda Śląska 315
2153 Astara Poland Sp. z o.o. Warszawa 315
2154 Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A. Tarnów 315
2155 Hydromechanika Sp. z o.o. sp.k. Piaskowiec 314
2156 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 314
2157 Ghelamco Poland Sp. z o.o. Warszawa 314
2158 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 314
2159 Somfy Sp. z o.o. Warszawa 314
2160 Mirosław Wróbel – Sp. z o.o. Wrocław 313
2161 Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Chorula 313
2162 Conecta Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 313
2163 Kastell Sp. z o.o. sp.k. Błonie 313
2164 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 313
2165 Inter – Global Sp. z o.o. Stary Staw 313
2166 CB S.A. Chrząstowice 313
2167 Corin Investments Sp. z o.o. Poznań 312
2168 Cefinia Sp. z o.o. Warszawa 312
2169 Eduardo Investments Sp. z o.o. Poznań 312
2170 GRYFSKAND Sp. z o.o. Gryfino 312
2171 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 311
2172 Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. z o.o. Rusko 311
2173 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 311
2174 Masonia – Sarastro Sp. z o.o. sp.k. Kraków 311
2175 Ciarko Sp. z o.o. sp.k. Sanok 311
2176 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 311
2177 ANWIS Sp. z o.o. Włocławek 311
2178 DACSA Polska Sp. z o.o. Bocheniec 311
2179 Defro R. Dziubeła sp.k. Ruda Strawczyńska 311
2180 Smyk Holding S.A. Warszawa 311
2181 Novichem Sp. z o.o. Chorzów 310
2182 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Marki 310
2183 No Limit Sp. z o.o. Warszawa 310
2184 Inetum Polska Sp. z o.o. Warszawa 310
2185 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A. Katowice 310
2186 Ultimate Games S.A. Warszawa 309
2187 GD2 Sp. z o.o. Wólka Kosowska 309
2188 Lc Corp Invest VIII Sp. z o.o. Wrocław 309
2189 Tuplex Td Sp. z o.o. Warszawa 309
2190 Norson Sp. z o.o. sp.k. Sarbinowo 309
2191 Majorel Polska Sp. z o.o. Warszawa 309
2192 Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów 309
2193 Auto-Boss Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 309
2194 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 309
2195 Nielsen Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 309
2196 Klumax Marek Kluj sp.k. Komorniki 308
2197 Art.Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp.k. Radom 308
2198 Bonduelle Polska S.A. Warszawa 308
2199 Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Im. Jana Długosza w Częstochowie Częstochowa 308
2200 MLP GROUP S.A. Pruszków 308
2201 Zakłady Kórnickie Kórnik 308
2202 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A. Krotoszyn 307
2203 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 307
2204 BILLBIRD S.A. Kraków 307
2205 Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Lamix Mirosław Laszko Witnica 307
2206 OEX S.A. Warszawa 307
2207 BOLIX S.A. Żywiec 307
2208 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice 307
2209 Lingaro Sp. z o.o. Warszawa 307
2210 Tesko Steel Sp. z o.o. Rybnik 307
2211 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie Szczecin 307
2212 Muniak Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 307
2213 Pres Gamma Sp. z o.o. sp.k. Toruń 307
2214 Tsc Sp. z o.o. Warszawa 307
2215 Emerson Polska Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 307
2216 Epl Poland Sp. z o.o. Poznań 307
2217 EXCELLENT S.A. Podłęże 307
2218 Tm Technologie Sp. z o.o. Morawica 306
2219 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o. Trzemeszno 306
2220 Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o. Warszawa 306
2221 Ccig Group Sp. z o.o. Wrocław 305
2222 Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Kietrz 305
2223 Gzella Investments Sp. z o.o. Osie 305
2224 Weko – Polska Sp. z o.o. Raszków 305
2225 Konshurt M. Kasprzyk sp.k. Częstochowa 305
2226 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Warszawa 305
2227 JGH Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 305
2228 Euvic Sp. z o.o. Gliwice 305
2229 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 305
2230 Abc Logis Sp. z o.o. Chocicza Mała 305
2231 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 305
2232 Tulplast Socha sp.k. Paczkowo 305
2233 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 304
2234 Rolnyvik Sp. z o.o. Barciany 304
2235 CDA S.A. Wrocław 303
2236 Agro 3 Ziemia Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 303
2237 Euro-Med Sp. z o.o. Tychy 303
2238 Polskie Zakłady Zbożowe Pzz w Krakowie S.A. Kraków 303
2239 HCL Poland Sp. z o.o. Kraków 303
2240 Commercecon Sp. z o.o. sp.k. Konstantynów Łódzki 303
2241 Coko-Werk Polska Sp. z o.o. Łódź 303
2242 KCI S.A. Kraków 303
2243 Chmara S.A. Sopot 302
2244 Carefleet S.A. Wrocław 302
2245 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 302
2246 Albeco Sp. z o.o. Plewiska 302
2247 Pharma-C-Food Sp. z o.o. Niepołomice 302
2248 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 302
2249 Spc-2 Sp. z o.o. Poznań 302
2250 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 302
2251 Rafał Szarzała Centrum Produkcyjno-Handlowe Szarpol Sieradz 302
2252 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 302
2253 NRF POLAND Sp. z o.o. Jankowo Gdańskie 302
2254 Bimerg Sp. z o.o. Gostynin 302
2255 Piecki Sp. z o.o. Warszawa 302
2256 Neptune Annopol Sp. z o.o. Warszawa 301
2257 Bioagra Oil S.A. Tychy 301
2258 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 301
2259 DHL Parcel Polska Sp. z o.o. Warszawa 301
2260 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 301
2261 MONDI WARSZAWA Sp. z o.o. Mszczonów 300
2262 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 300
2263 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 300
2264 Opes Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 300
2265 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 300
2266 Developres Sp. z o.o. Rzeszów 300
2267 Sdv Polska Sp. z o.o. Warszawa 299
2268 Dedra-Exim Sp. z o.o. Pruszków 299
2269 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 299
2270 Militaria.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 299
2271 UNIA Sp. z o.o. Grudziądz 299
2272 PDC Industrial Center 75 Sp. z o.o. Warszawa 299
2273 Kompania Dystrybucyjna Tedi Sp. z o.o. S.K.A. Nowe Piekuty 299
2274 Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 299
2275 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wrocław 298
2276 Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik sp.k. Żyraków 298
2277 S+B Plan & Bau Warschau Sp. z o.o. Warszawa 298
2278 Dig-Net Sp. z o.o. sp.k. Mroczeń 298
2279 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 298
2280 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 298
2281 Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie Szczecin 298
2282 Geo-Poland Sp. z o.o. Poznań 298
2283 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 297
2284 Vgl Solid Group Sp. z o.o. Gdynia 297
2285 AES S.A. Grupa SBS Jasło 297
2286 Adams A. Pędzich sp.k. Mrągowo 297
2287 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 297
2288 Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Katowice 297
2289 Mak Dom Holding S.A. Stara Iwiczna 297
2290 P.V.Prefabet Kluczbork S.A. Kluczbork 297
2291 Wip Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 296
2292 DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J. Kłobuck 296
2293 Invest-Rem Sp. z o.o. Mogilno 296
2294 Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o. Boże 296
2295 Frito Lay Sp. z o.o. Warszawa 296
2296 Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. Warszawa 296
2297 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 296
2298 Zelkot – Brzezina, Urzynicok sp.j. Nowy Dwór 296
2299 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 296
2300 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 295
2301 Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o. Marki 295
2302 Polenergia Farma Wiatrowa 4 Sp. z o.o. Warszawa 295
2303 Polska Żegluga Morska Przedsiębiorstwo Państwowe Szczecin 295
2304 Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Zbęchy-Pole 295
2305 BOMADEK Sp. z o.o. Trzebiechów 295
2306 Bruss Polska Sp. z o.o. Mrągowo 294
2307 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 294
2308 Robyg 27 Sp. z o.o. Warszawa 294
2309 PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o. Warszawa 294
2310 IMMOMOK Sp. z o.o. Warszawa 294
2311 Expander Advisors Sp. z o.o. Warszawa 293
2312 Poprawa P.S.A. Bierzów 293
2313 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 293
2314 Mag Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 293
2315 Kapitan Navi Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński sp.j. Trzebiatów 292
2316 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 292
2317 Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 292
2318 ADRIANA S.A. Kosowizna 292
2319 Wenet Group S.A. Warszawa 292
2320 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 292
2321 MLEASING Sp. z o.o. Warszawa 292
2322 art.Locum S.A. Łódź 292
2323 Fc Podeszwik sp.j. Warszawa 292
2324 S.A. Odlewnie Polskie Starachowice 292
2325 Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 292
2326 Lucky Union Foods – Euro Sp. z o.o. Łozienica 292
2327 Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. Stasin 292
2328 Ff Marka Własna Sp. z o.o. Łódź 291
2329 PORT SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 291
2330 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 291
2331 Wavin Polska S.A. Buk 291
2332 Lotnicza Akademia Wojskowa Dęblin 291
2333 Craftware Sp. z o.o. Warszawa 291
2334 NOVA POLSKA – Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 290
2335 Sevroll-System Sp. z o.o. Warszawa 290
2336 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud S.A. Katowice 290
2337 Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Bielawa 290
2338 CEFARM Białystok S.A. Białystok 290
2339 Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o. Zaścianki 290
2340 DOBROWOLSCY Sp. z o.o. Wadowice Górne 289
2341 Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A. Warszawa 289
2342 Schneider Electric Elda S.A. Bydgoszcz 289
2343 Pack Plus Sp. z o.o. Wadowice 289
2344 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Agrostop Sp. z o.o. Terespol 289
2345 Transchem Sp. z o.o. Włocławek 289
2346 Alti Plus S.A. Kraków 289
2347 Tasomix Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 289
2348 C.M.C. Sp. z o.o. Andrychów 289
2349 Davita Sp. z o.o. Wrocław 288
2350 Decco S.A. Warszawa 288
2351 Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A. Kraków 288
2352 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k. Gdańsk 288
2353 Arctic Navigations Sp. z o.o. Warszawa 288
2354 Carsed Sp. z o.o. Siedlce 288
2355 CLASSEN-POL S.A. Zwonowice 288
2356 Tk-Bud Sp. z o.o. sp.k. Kraków 288
2357 Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski Rudniki 288
2358 Gülermak Sp. z o.o. Warszawa 288
2359 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 287
2360 Uniwersytet Pedagogiczny Im.komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Kraków 287
2361 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 287
2362 Gemini Hütter Sp. z o.o. Wejherowo 287
2363 Aviagen Epi Sp. z o.o. Zębowo 287
2364 Wolw-Pol Sp. z o.o. Warszawa 287
2365 Jutrzenka Dobre Miasto Sp. z o.o. Dobre Miasto 287
2366 Innvigo Sp. z o.o. Warszawa 287
2367 Trasko Invest Sp. z o.o. Ostrzeszów 286
2368 Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 286
2369 Dacpol Sp. z o.o. Piaseczno 286
2370 Uroda Polska Sp. z o.o. Warszawa 286
2371 Demant Operations Poland Sp. z o.o. Mierzyn 286
2372 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach Gryfice 286
2373 Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Młochów 286
2374 Przedsiębiorstwo Budowlane Strus Sp. z o.o. Warszawa 286
2375 Aida Sp. z o.o. Białystok 286
2376 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 286
2377 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 286
2378 Pol-Hun M. Bielska sp.j. Koluszki 286
2379 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 286
2380 Mtb Trzebińscy sp.j. Nakło nad Notecią 286
2381 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 286
2382 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 285
2383 SONEL S.A. Świdnica 285
2384 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 285
2385 Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów Wrocław 285
2386 MLP Pruszków IV Sp. z o.o. Pruszków 285
2387 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 285
2388 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy 285
2389 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 285
2390 Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. Nowa Dęba 284
2391 Verco S.A. Warszawa 284
2392 Rajpol Trade Sp. z o.o. Wólka Łęczeszycka 284
2393 Kaczmarski Group sp.j. Wrocław 284
2394 Medycyna Praktyczna Wojciech Bodzoń, Piotr Gajewski, Jarosław Kużdżał, Wiesław Latuszek-Łukasiewicz, Bernard Wirkijowski sp.j. Kraków 284
2395 Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 284
2396 NG Dzielnica Parkowa 3 Sp. z o.o. Rzeszów 284
2397 Ca Immo Saski Crescent Sp. z o.o. Warszawa 284
2398 MLP Pruszków V Sp. z o.o. Pruszków 284
2399 Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o. Wrocław 284
2400 Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o. Brodnica 284
2401 Amazon Development Center Poland Sp. z o.o. Gdańsk 284
2402 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Przygórze 284
2403 Jiffy Packaging Sp. z o.o. Gliwice 284
2404 Geko Sp. z o.o. sp.k. Kietlin 283
2405 Awra Group A.Szymkowiak, Sz.Szymkowiak i R.Nowicki sp.k. Świeca 283
2406 Nacomi Group Sp. z o.o. Wilkowice 283
2407 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 283
2408 KTI Poland S.A. Płock 283
2409 Fabryka Futbolu Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Poznań 283
2410 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Eko – Wod Sp. z o.o. Świdnica 283
2411 SILTEC Sp. z o.o. Pruszków 283
2412 Marelli Aftermarket Poland Sp. z o.o. Katowice 283
2413 Cobi Factory S.A. Mielec 283
2414 Sawex S.A. Warszawa 282
2415 Brassco Hvac Besloten Vennootschap sp.k. Warszawa 282
2416 Nowel Sp. z o.o. Legionowo 282
2417 LT Precision Poland Sp. z o.o. Siechnice 282
2418 Sony Interactive Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 282
2419 Budromost – Starachowice Sp. z o.o. Wąchock 282
2420 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 282
2421 Betplay Capital Sp. z o.o. Katowice 281
2422 Cjr Polska Sp. z o.o. Warszawa 281
2423 Hitachi Energy Services Sp. z o.o. Warszawa 281
2424 Space Investment Strzegomska 3 Kamieńskiego Sp. z o.o. Wrocław 281
2425 Desa Unicum S.A. Warszawa 281
2426 Politechnika Świętokrzyska Kielce 281
2427 Seaside Park Sp. z o.o. Warszawa 281
2428 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Ekosystem Sp. z o.o. Wąbrzeźno 280
2429 De’ Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 280
2430 Bog-Fran Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 280
2431 Lamela Sp. z o.o. Łowicz 280
2432 Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów Pronatura Sp. z o.o. Bydgoszcz 280
2433 Dewelopart Sp. z o.o. Wrocław 280
2434 Metrans (Polonia) Sp. z o.o. Warszawa 280
2435 Sobianek Sp. z o.o. Parczew 280
2436 GREMI MEDIA S.A. Warszawa 280
2437 Paula Ingredients Sp. z o.o. Kalisz 279
2438 Mennica Skarbowa S.A. Warszawa 279
2439 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 279
2440 FINAL S.A. Dąbrowa Górnicza 279
2441 Orlen Serwis S.A. Płock 279
2442 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 279
2443 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 279
2444 Codilime Sp. z o.o. Warszawa 279
2445 LHOIST BUKOWA Sp. z o.o. Bukowa 279
2446 HE Marki 1 Sp. z o.o. Warszawa 279
2447 Przedsiębiorstwo Finansowo Handlowo Usługowe Framar Maria Jagusiak i Franciszek Jagusiak sp.k. Kalety 278
2448 Perrigo Poland Sp. z o.o. Warszawa 278
2449 Wentworth Tech Sp. z o.o. Poniatowa 278
2450 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 278
2451 E.On Foton Sp. z o.o. Warszawa 278
2452 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 277
2453 Meble Wójcik Sp. z o.o. Elbląg 277
2454 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość Jezuicka Struga 277
2455 Drukpol.Flexo Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 277
2456 Wind Field Korytnica Sp. z o.o. Warszawa 277
2457 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu Łowicz 277
2458 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 277
2459 Crido Taxand S.A. Warszawa 277
2460 Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o. Zamość 277
2461 Kuchnie Świata Produkcja Sp. z o.o. Warszawa 276
2462 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 276
2463 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Białymstoku Białystok 276
2464 MOKATE S.A. Ustroń 276
2465 Iwamet Sp. z o.o. Stalowa Wola 275
2466 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 275
2467 Desa S.A. Warszawa 275
2468 Frogum Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 275
2469 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Pęcz 275
2470 Agroas Sp. z o.o. sp.k. Nowa Wieś Mała 275
2471 HANDLOPEX S.A. Rzeszów 275
2472 Aso Mr Sp. z o.o. sp.k. Radom 275
2473 Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 275
2474 Nutripol Sp. z o.o. Olsztynek 275
2475 Młyny Szczepanki Sp. z o.o. Szczepanki 275
2476 Eleven Sports Network Sp. z o.o. Warszawa 275
2477 Vistra Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 275
2478 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 275
2479 Działalność Rolnicza Dariusz Krywult Bielsko-Biała 274
2480 Fabryka Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o. Kościan 274
2481 P.B. Inbud Bielsko Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 274
2482 Bm Recykling Sp. z o.o. Andrychów 274
2483 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 274
2484 2pb5 Sp. z o.o. Warszawa 274
2485 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Translis Piotr Liskowski Konin 274
2486 CERI International Sp. z o.o. Łódź 274
2487 YARA Poland Sp. z o.o. Szczecin 273
2488 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 273
2489 Marketco Sp. z o.o. Wrocław 273
2490 Zakłady Mięsne Olewnik Sp. z o.o. Sierpc 273
2491 Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 273
2492 Adama Manufacturing Poland S.A. Brzeg Dolny 273
2493 Azmet Radom Dryja, Stępień sp.j. Radom 273
2494 Cdr Sp. z o.o. sp.k. Żory 273
2495 Politechnika Lubelska Lublin 273
2496 Fabryka Metrów Kwadratowych Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 273
2497 Filipek Kamil sp.k. Węgrów 273
2498 Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. Opole 273
2499 Cornette Underwear Sp. z o.o. sp.j. Sieradz 272
2500 Atlantic Sp. z o.o. Lulemino 272
2501 Prografix Sp. z o.o. Dębica 272
2502 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 272
2503 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 272
2504 Firma Handlowa Bat Sp. z o.o. Sierakowice 272
2505 Freightliner Pl Sp. z o.o. Warszawa 272
2506 Romet Sp. z o.o. Podgrodzie 272
2507 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 272
2508 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 271
2509 CTpark Opole Sp. z o.o. Warszawa 271
2510 Fagro D. Grosz A. Fałek sp.j. Krapkowice 271
2511 Everest Development 2 Sp. z o.o. Poznań 271
2512 Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 271
2513 BHJ Polska Sp. z o.o. Michorzewko 271
2514 SGS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 271
2515 Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 271
2516 Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o. Tułowice 271
2517 Zakład Produkcyjno Usługowy Kazimierz Jońca Sp. z o.o. Międzyrzecz 271
2518 Murapol Wola House Sp. z o.o. Bielsko-Biała 271
2519 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 271
2520 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 271
2521 Forever Entertainment S.A. Gdynia 271
2522 Promar Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Sp. z o.o. Zawiercie 271
2523 Pwc It Services Sp. z o.o. Warszawa 271
2524 ’Metro’ Andrzej Lipka i Wspólnicy sp.j. Łazy 270
2525 Igt Poland Sp. z o.o. Warszawa 270
2526 PBI Mining Services Sp. z o.o. Sandomierz 270
2527 Purinvest Sp. z o.o. Warszawa 270
2528 Suchocki sp.k. Chwaszczyno 270
2529 Convex-Glass Sp. z o.o. Chmielek 270
2530 Infrakom Kościan Sp. z o.o. S.K.A. Kościan 270
2531 Alan Systems Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 270
2532 Pallmed Sp. z o.o. Bydgoszcz 270
2533 Extradach Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 270
2534 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach Kielce 270
2535 Pull & Bear Polska Sp. z o.o. Warszawa 269
2536 Bawaria Motors Sp. z o.o. Warszawa 269
2537 Servier Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 269
2538 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 269
2539 Portfel Pb 1 Sp. z o.o. Warszawa 269
2540 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 269
2541 Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o. Elbląg 269
2542 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 269
2543 ORACLE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 269
2544 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 269
2545 MAGTRANS Sp. z o.o. Busko-Zdrój 269
2546 Ottoline Investments Sp. z o.o. Poznań 269
2547 Express Sp. z o.o. sp.k. Kraków 269
2548 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 269
2549 M-Cars Sp. z o.o. sp.k. Libertów 269
2550 KGL S.A. Mościska 268
2551 Nowavent Sp. z o.o. Nowa Sól 268
2552 Swm Poland Sp. z o.o. Warszawa 268
2553 Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o. Krosno Odrzańskie 268
2554 Avient Colorants Poland Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 268
2555 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 268
2556 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Poznaniu Poznań 268
2557 Interphone Service Sp. z o.o. Mielec 268
2558 Domax Sp. z o.o. Łężyce 268
2559 Grape UP Sp. z o.o. Kraków 268
2560 Ewmaj Jędrzejczyk i Spółka sp.j. Chynów 268
2561 Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j. Warszawa 268
2562 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Szlachet Stalwaldemar i Grażyna Sendalscy sp.j. Piotrków Trybunalski 267
2563 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Diamond Sp. z o.o. Kraków 267
2564 Zespół Elektrowni Wodnych NIEDZICA S.A. Niedzica 267
2565 Investrem Sp. z o.o. sp.k. Konin 267
2566 Seris Konsalnet Ochrona Sp. z o.o. Warszawa 267
2567 Nefrolux Wojciech Kamiński, Maciej Kamiński sp.j. Siemianowice Śląskie 267
2568 Real Invest Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 267
2569 Śnieżka Trade Of Colours Sp. z o.o. Warszawa 267
2570 Ligentia Sp. z o.o. Gdynia 267
2571 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 267
2572 Alten Polska Sp. z o.o. Warszawa 267
2573 FABIOS S.A. Białka 267
2574 Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o. Złotoryja 267
2575 Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. Warszawa 267
2576 HP INC Polska Sp. z o.o. Warszawa 267
2577 Trepko S.A. Gniezno 267
2578 Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 267
2579 P P H U Konstal Kurnik Andrzej Krasne-Lasocice 266
2580 NordGlass Sp. z o.o. Koszalin 266
2581 Sosnowieckie Wodociągi S.A. Sosnowiec 266
2582 Star Gres Sp. z o.o. Końskie 265
2583 Austrotherm Sp. z o.o. Oświęcim 265
2584 Bioproten Sp. z o.o. Brzeźno 265
2585 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 265
2586 Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o. Chrzanów 265
2587 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 265
2588 Enea Centrum Sp. z o.o. Poznań 265
2589 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Larix Sp. z o.o. Lubliniec 265
2590 Instytut Inicjatyw Europejskich Gdynia 265
2591 ID Logistics Polska S.A. Katowice 264
2592 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 264
2593 Joskin Polska Sp. z o.o. Trzcianka 264
2594 Remax Construct 1 Sp. z o.o. Kraków 264
2595 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. sp.k. Majdan 264
2596 Carrier Polska Sp. z o.o. Warszawa 264
2597 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościo w O-Kredyt O Wa Sopot 264
2598 Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o. Głuchołazy 264
2599 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 264
2600 Pkp Intercity Remtrak Sp. z o.o. Libiszów 264
2601 Mostostal Puławy S.A. Puławy 263
2602 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 263
2603 Abc Farmacja Sp. z o.o. Łódź 263
2604 Profine Polska Sp. z o.o. Wrocław 263
2605 Best Pur Tomasz Pietrus sp.k. Krążkowy 263
2606 Schiessl Polska Sp. z o.o. Warszawa 263
2607 Skip Group Żwawiak sp.k. Poznań 263
2608 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 263
2609 Slow Zone Lassmann Nosowski sp.j. Gdańsk 263
2610 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 262
2611 Boryszewo Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 262
2612 Forcom Sp. z o.o. Poznań 262
2613 Matejek Sp. z o.o. Kraków 262
2614 Krynicki Recykling S.A. Olsztyn 262
2615 2 Pb1 Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 262
2616 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 262
2617 ML System S.A. Zaczernie 262
2618 Farlo M. Grudzka sp.j. Jastrzębie-Zdrój 262
2619 Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy sp.j. Radzionków 262
2620 Equinix (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 262
2621 Smay Sp. z o.o. Podłęże 262
2622 Besta Im. Stanisława Tomków Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 262
2623 Padma Art Sp. z o.o. sp.k. Suwałki 262
2624 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 261
2625 Am&Hp Sp. z o.o. Suwałki 261
2626 Masurian Resort Sp. z o.o. Warszawa 261
2627 Zalando Opco Polska Sp. z o.o. Głuchów 261
2628 RESCO Sp. z o.o. Jastrowo 261
2629 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 261
2630 Samasz Sp. z o.o. Zabłudów 261
2631 Billennium S.A. Warszawa 261
2632 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 261
2633 Elmex Logistics Group Sp. z o.o. Jasin 261
2634 Branford Investments Sp. z o.o. Poznań 261
2635 Tata Consultancy Services Limited S.A. Oddział w Polsce Warszawa 261
2636 3one Sp. z o.o. sp.k. Kraków 261
2637 PUMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 260
2638 BOMA Sp. z o.o. Kazimierzowo 260
2639 FORTEC Sp. z o.o. Strykowo 260
2640 KORAL S.A. Tczew 260
2641 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 260
2642 Polmlek Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz 260
2643 Vinderen Sp. z o.o. Warszawa 260
2644 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 260
2645 CENEGA S.A. Warszawa 260
2646 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 260
2647 FLUOR S.A. Gliwice 260
2648 Firma Kabanos Kojs Mirosław i Joanna Kojs-Kowalczyk sp.j. Jabłonka 260
2649 Mondi Simet Sp. z o.o. Grabonóg 259
2650 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Nożynko 259
2651 Koszalińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie Koszalin 259
2652 Grazioso-Eko-Park Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 259
2653 Royal Food Production Sp. z o.o. Kopytów 259
2654 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 259
2655 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 259
2656 Creativ-Ceutical Poland Sp. z o.o. Kraków 259
2657 High5ive 1 And 2 Sp. z o.o. Warszawa 259
2658 Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 259
2659 Comtegra S.A. Warszawa 258
2660 Acatom Sp. z o.o. sp.k. Kraków 258
2661 Vershold Poland Sp. z o.o. Warszawa 258
2662 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 258
2663 KUPIEC Sp. z o.o. Paprotnia 258
2664 Tweetop Sp. z o.o. Szczecin 258
2665 Argali Property Sp. z o.o. Mielec 258
2666 McCormick Polska S.A. Stefanowo 258
2667 Prezero Małopolska Sp. z o.o. Kraków 258
2668 KANWOD Wiesław Tarczyński Węglew 258
2669 Pec Gdańsk Kowale 1 Sp. z o.o. Warszawa 258
2670 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 257
2671 Invest Sp. z o.o. Ropczyce 257
2672 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 257
2673 Orlen Transport Sp. z o.o. Płock 257
2674 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 257
2675 Cargobull Finance Sp. z o.o. Warszawa 257
2676 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Olsztyn 257
2677 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 257
2678 Jaeger Polska Sp. z o.o. Piła 257
2679 Uniwersytet Marii Curie – Skłodowskiej Lublin 256
2680 Roto Okna Dachowe Sp. z o.o. Lubartów 256
2681 Dasta Invest Sp. z o.o. Kraków 256
2682 Corning Htl S.A. Warszawa 256
2683 M.W. Mizgier sp.j. Kijewo 256
2684 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 256
2685 Krakman P. Kiepura, K. Michalik sp.k. Kraków 256
2686 Frapo-Dystrybucja Sp. z o.o. Konin 256
2687 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 256
2688 Shark Investment Szarek Lasota sp.j. Wrocław 256
2689 Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 256
2690 Przedsiębiorstwo Handlowe Usługowe Domański Jerzy i Paweł Domańscy sp.j. Bodzentyn 255
2691 Imperioline Sp. z o.o. sp.k. Kunów 255
2692 Muzeum Narodowe w Krakowie Kraków 255
2693 BRITISH AIRWAYS PUBLICZNA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE Warszawa 255
2694 Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o. Nowy Sącz 255
2695 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. Warszawa 255
2696 Aon Sp. z o.o. Kraków 254
2697 GEOTRANS S.A. Wrocław 254
2698 Wenet Sp. z o.o. Warszawa 254
2699 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 254
2700 WARTER S.J. Warszawa 254
2701 Wirthwein Polska sp. z o.o. Łódź 254
2702 Upfield Polska Sp. z o.o. Warszawa 254
2703 Serveone Europe Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 254
2704 Rivet Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 254
2705 Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o. Toruń 254
2706 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 254
2707 Shoper S.A. Kraków 254
2708 TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 254
2709 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 254
2710 Zamet-Głowno Sp. z o.o. sp.k. Głowno 253
2711 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 253
2712 MLP Gliwice Sp. z o.o. Pruszków 253
2713 Mojsiuk Sp. z o.o. sp.k. Stare Bielice 253
2714 Atos Global Delivery Center Polska Sp. z o.o. Warszawa 253
2715 Poznańska Korporacja Budowlana Pekabex S.A. Poznań 253
2716 LCN Nowaform (Pl) Sp. z o.o. Warszawa 253
2717 SELVITA S.A. Kraków 253
2718 Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. Będzin 253
2719 Zakład Piekarniczy OMAR Paweł Okólski Kielce 253
2720 Pgp Hub Sp. z o.o. Warszawa 253
2721 Adp Polska Sp. z o.o. Warszawa 252
2722 Optima Recykling P.S.A. Szydłowiec 252
2723 Cetco-Poland, Cetco Sp. z o.o. S.K.A. Korpele 252
2724 Zakład Rolniczo – Przemysłowy Farmutil HS S.A. Śmiłowo 252
2725 Acana Polska Sp. z o.o. sp.k. Jelcz-Laskowice 252
2726 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 252
2727 Voice Net S.A. Rzeszów 252
2728 Brüggen Polska Sp. z o.o. Warszawa 251
2729 MacMillan Polska Sp. z o.o. Warszawa 251
2730 Revbud S.A. Toruń 251
2731 Erontrans Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 251
2732 Hajduk Grupa Producentów Pieczarek Sp. z o.o. Lipinki 251
2733 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Rzeszów 251
2734 Sandra J.Zalewski i Spółka sp.j. Pogorzelica 251
2735 Neomedic S.A. Kraków 251
2736 Zakład Mięsny Zygmunt Zygmunt Muznerowski Kamyk 251
2737 Colquimica Polska Sp. z o.o. Plewiska 251
2738 Nicromet Sp. z o.o. sp.k. Bestwinka 251
2739 Altona Investments Sp. z o.o. Wrocław 251
2740 Tektura Opakowania Papier S.A. Tychy 251
2741 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 251
2742 Jdp Drapała & Partners S.J. Warszawa 251
2743 Tarasola Piotr Garbacz Lublin 251
2744 Artinstal Franek sp.k. Pogórze 251
2745 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. Gdańsk 251
2746 Fhu Wilmat L. Matecki, A. Wiśniewski sp.j. Toruń 250
2747 Remondis Kraków Sp. z o.o. Kraków 250
2748 Goldman Sachs Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 250
2749 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 250
2750 Gemini Park Tarnów Sp. z o.o. Kraków 250
2751 Perfecta Sp. z o.o. sp.k. Łany 250
2752 DELKO S.A. Śrem 250
2753 K.C.B. INTERLIGHT Sp. z o.o. Gniewkowo 250
2754 Browar Dojlidy S.A. Białystok 250
2755 Norwood Sp. z o.o. Rusocin 250
2756 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoczka 249
2757 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 249
2758 IP Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 249
2759 Florentyna Sp. z o.o. Korzkwy 249
2760 YAWAL S.A. Herby 249
2761 MLP Lublin Sp. z o.o. Pruszków 249
2762 Matmax Systemy Sprzątające Majcherek sp.k. Szczecin 249
2763 Aw-Narzędzia Walenty Androsiuk sp.k. Białystok 249
2764 Technonicol Sp. z o.o. Piaseczno 249
2765 AWM Budownictwo S.A. Wrocław 249
2766 Zasław TSS Sp. z o.o. sp.k. Andrychów 249
2767 Cd Cargo Poland Sp. z o.o. Warszawa 249
2768 Uniglass Polska Sp. z o.o. Łomża 249
2769 Profbud Sp. z o.o. Warszawa 248
2770 PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 248
2771 Eurobeef Sp. z o.o. Koło 248
2772 Esoll Sp. z o.o. Baniocha 248
2773 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j. Częstochowa 248
2774 Greif Poland Sp. z o.o. Rybnik 248
2775 Rafin Developer Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 248
2776 Kamar Knapkiewicz S.K.A. Bydgoszcz 248
2777 Connector.Pl Sp. z o.o. sp.k. Niepruszewo 248
2778 Stylus Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 248
2779 Impall Rozwandowicz Bocheński sp.k. Łódź 248
2780 Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 248
2781 GERLACH S.A. Drzewica 248
2782 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 247
2783 Latex Opony Sp. z o.o. Opole 247
2784 Balton Sp. z o.o. Warszawa 247
2785 Schuco International Polska sp. z o.o. Siestrzeń 247
2786 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Łódź Sp. z o.o. Łódź 247
2787 York Pl Sp. z o.o. sp.k. Bolechowo 247
2788 Zamel Sp. z o.o. Pszczyna 247
2789 Sopra Steria Polska Sp. z o.o. Katowice 247
2790 Ł. Karwala sp.k. Szarlejka 247
2791 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Trakt Sp. z o.o. Wysokie Mazowieckie 247
2792 Grupa Azoty Compounding Sp. z o.o. Tarnów 247
2793 Komplet Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 247
2794 Orp Sp. z o.o. Brody 246
2795 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 246
2796 Ep Energo Mineral Sp. z o.o. Opole 246
2797 Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie Sp. z o.o. Turek 246
2798 Nowak-Mosty Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 246
2799 Msd Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 246
2800 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor Sp. z o.o. Zawiercie 246
2801 GAMRAT S.A. Jasło 246
2802 Mizgier Tomasz i Synowie Sp. z o.o. Marianowo Brodowskie 246
2803 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J. Kwidzyn 246
2804 BIAZET S.A. Białystok 246
2805 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 246
2806 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. sp.k. Poznań 246
2807 Dxc Technology Polska Sp. z o.o. Warszawa 245
2808 ROFOOD Export-Import Ryszard Ogonowski Warszawa 245
2809 Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 245
2810 Intermax Sp. z o.o. sp.k. Grudziądz 245
2811 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Batorowo 245
2812 Znanylekarz Sp. z o.o. Warszawa 245
2813 Skarbiec Holding S.A. Warszawa 245
2814 Press-Media Sp. z o.o. sp.k. Mielec 245
2815 Prefabet Osława Dąbrowa S.A. Osława-Dąbrowa 245
2816 Holding Inwestycyjny Akesto Sp. z o.o. Warszawa 245
2817 FŁT Polska Sp. z o.o. Warszawa 244
2818 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 244
2819 Crisp Malt Sp. z o.o. Bydgoszcz 244
2820 CARGO Partner Spedycja Sp. z o.o. Moszna-Parcela 244
2821 EY GDS (CS) Poland Sp. z o.o. Warszawa 244
2822 Duolife S.A. Więckowice 244
2823 KDPW_CCP S.A. Warszawa 244
2824 Prodata Consult Sp. z o.o. Warszawa 244
2825 Makar Bakalie Sp. z o.o. sp.k. Katowice 244
2826 Greinplast Sp. z o.o. Krasne 244
2827 Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k. Łódź 243
2828 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. Warszawa 243
2829 Antinus Sp. z o.o. Skierniewice 243
2830 Z.S.E. OSPEL S.A. Wierbka 243
2831 Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 243
2832 Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. Bielsko-Biała 243
2833 Polit-Elektronik Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 243
2834 Silver Mountain Resort Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 243
2835 Piast Pasze Sp. z o.o. Lewkowiec 243
2836 Ochrona Juwentus Sp. z o.o. Warszawa 242
2837 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPOL Sp. z o.o. Zielona Góra 242
2838 Selt Sp. z o.o. Opole 242
2839 ZETKAMA Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 242
2840 Remondis Opole Sp. z o.o. Opole 242
2841 Stiegelmeyer Sp. z o.o. Grubno 242
2842 Lamintex Sp. z o.o. Nowy Sącz 242
2843 Poleko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 242
2844 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 242
2845 Hewalex Sp. z o.o. sp.k. Czechowice-Dziedzice 242
2846 Duson Investments Sp. z o.o. Warszawa 242
2847 Zakłady Mięsne Mielczarek Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 241
2848 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o. Lublin 241
2849 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 241
2850 Laris Technologies Sp. z o.o. Warszawa 241
2851 Green Power Development Sp. z o.o. sp.k. Kraków 241
2852 Grupa 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 241
2853 Advanced Power Solutions Poland S.A. Gniezno 241
2854 Delia Cosmetics Sp. z o.o. Rzgów 241
2855 Farias Sp. z o.o. Warszawa 241
2856 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 241
2857 Arsanit Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 240
2858 Autobast Sp. z o.o. Maków Podhalański 240
2859 Kensus Sp. z o.o. SP.K. Niedrzwica 240
2860 Zalando Logistics Operations Polska Sp. z o.o. Gardno 240
2861 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 240
2862 BALTIC WOOD S.A. Jasło 240
2863 Wydawnictwo Podatkowe Gofin Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 240
2864 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ORION Edward Leńczuk Lublin 240
2865 Ca Immo Warsaw Towers Sp. z o.o. Warszawa 240
2866 Miejsko-Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. Oświęcim 240
2867 Koma Sp. z o.o. sp.k. Ełk 240
2868 E100 International Trade Sp. z o.o. Warszawa 240
2869 Rb Trans Service Bis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 239
2870 SABA Sp. z o.o. Płock 239
2871 PODANFOL S.A. Podanin 239
2872 Johnnybros Sp. z o.o. Gdańsk 239
2873 A.Baran sp.k. Iwierzyce 239
2874 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 239
2875 Karton-Pak S.A. Nowa Sól 239
2876 Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 239
2877 Polenergia Obrót S.A. Warszawa 239
2878 Prefere Resins Poland Sp. z o.o. Trzemeszno 239
2879 Passa s.c. Sebastian Ziółkowski,Sylwia Ziółkowska Koniecpol 239
2880 Politechnika Częstochowska Częstochowa 239
2881 Tgs Przemysław Stoń Ruda Śląska 239
2882 Techrail A.Orłowski sp.j. Warszawa 239
2883 Liebherr-Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 238
2884 Zpts Remigiusz Chełchowski i Wspólnicy sp.j. Milanówek 238
2885 Druga Promka Sp. z o.o. sp.k. Poznań 238
2886 Amł – Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś sp.j. Łódź 238
2887 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 238
2888 Politechnika Białostocka Białystok 238
2889 C.L.A. – Invest Sp. z o.o. Wrocław 238
2890 Stylbruk Adrian Bieniek sp.k. Wawrzyńcowice 238
2891 Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. i R. Rossochaccy sp.j. Lidzbark Warmiński 238
2892 Bomar Marek Wojciechowski i Wspólnicy sp.j. Grajewo 237
2893 IPOPEMA SECURITIES S.A. Warszawa 237
2894 Attis Broker Sp. z o.o. Warszawa 237
2895 Colliers Poland Sp. z o.o. Warszawa 237
2896 Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o. Żychlin 237
2897 ITALMETAL Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 237
2898 ZGO Aquarium Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 237
2899 SECO/WARWICK S.A. Świebodzin 237
2900 Leszczyńska Fabryka Pomp S.A. Leszno 237
2901 KROSS S.A. Przasnysz 237
2902 Omega Handel Sp. z o.o. sp.k. Świebodzin 236
2903 Big Brands Group Daoudo Meftah S.K.A. Stara Bukówka 236
2904 Atus Group Sp. z o.o. sp.k. Sadkowa Góra 236
2905 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 236
2906 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 236
2907 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 236
2908 Euro Doner Poland Sp. z o.o. Zduny 236
2909 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie Lublin 236
2910 PEC Gdańsk Kowale 2 Sp. z o.o. Warszawa 236
2911 Rowaj Sp. z o.o. Powodowo 236
2912 HM INWEST S.A. Warszawa 236
2913 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dworecki sp.j. Golejewo 236
2914 Jar Aromaty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 235
2915 EUROCAST Sp. z o.o. Strzebielino 235
2916 Wamar sp.j. Cwalina Świderski Białystok 235
2917 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 235
2918 UNIMAX S.A. Kielce 235
2919 Inwestycje Mrugalski S.K.A. Poznań 235
2920 Fincapital Sp. z o.o. Warszawa 235
2921 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 235
2922 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Piotrowo 235
2923 Rogowski Development VI sp.k. Białystok 235
2924 Polmed S.A. Starogard Gdański 235
2925 Fadome Sp. z o.o. sp.k. Złotniki 235
2926 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 235
2927 Syngen Biotech Sp. z o.o. Wrocław 234
2928 Ever Cleaning Sp. z o.o. Warszawa 234
2929 Profile Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 234
2930 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 234
2931 Haras Budownictwo Sp. z o.o. – sp.k. Wrocław 234
2932 Marvipol Development Riviera Park Sp. z o.o. Warszawa 234
2933 Trawena Sp. z o.o. Trawniki 234
2934 Ats Logistics Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 234
2935 City Center Mengot Sp. z o.o. Warszawa 234
2936 J&Z Wind Farms Sp. z o.o. Warszawa 234
2937 METALTECH-Piasecki S.J. Czosnów 234
2938 Rosiek & Rosiek sp.k. Krzysztof i Przemysław Rosiek Syców 234
2939 MCI Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 234
2940 G – MART Grzegorz Werbliński Dębniałki Kaliskie 233
2941 MC BAUCHEMIE Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 233
2942 Teknia Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 233
2943 Eko-Instal Chabowscy Sp. z o.o. Bydgoszcz 233
2944 Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. Warszawa 233
2945 Chomar Sp. z o.o. Pietrzykowice 233
2946 Omega Buildings Sp. z o.o. B sp.k. Smolec 233
2947 Pro-Tra Building Sp. z o.o. Wrocław 233
2948 Agropak sp.j. Brzeziński i Wspólnicy Jaworzno 233
2949 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bródno Warszawa 233
2950 Drukpak Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 233
2951 Bokaro Jerzy Szeligowski S.K.A. Gorzów Wielkopolski 233
2952 Jura Poland Sp. z o.o. Warszawa 233
2953 Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Chemiczne Niemce 233
2954 Projekt Niko Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 233
2955 P.A. Nova S.A. Gliwice 233
2956 Aerosol Service Sp. z o.o. Charnowo 232
2957 3S S.A. Katowice 232
2958 Adam Rachfał Rstechnology Gniewczyna Tryniecka 232
2959 Eolica Postolin Sp. z o.o. Bydgoszcz 232
2960 Grzegorz Buganik Firma Produkcyjna Bartex Żagań 232
2961 Ibcol Sp. z o.o. Warszawa 232
2962 Expres-Konkurent Sp. z o.o. sp.k. Kraków 232
2963 Kotar Sp. z o.o. Wołów 232
2964 Jelux Polska Sp. z o.o. Żory 232
2965 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini – sp.j. Krynica-Zdrój 232
2966 Wędzenie i Przetwórstwo Ryb Rafa Stanisławski Janusz, Ustarbowski Andrzej, Trendel Antoni, Struk Edmund sp.j. Władysławowo 232
2967 AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk 232
2968 Izolbet Sp. z o.o. Gostynin 232
2969 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading sp.k. Poznań 232
2970 Fantic Górszczak sp.j. Głogoczów 232
2971 Krakbud Olesiak, Sitarski, Zawada sp.j. Kraków 231
2972 HL Display Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 231
2973 Transannaberg Wiesiollek J.M. sp.j. Strzelce Opolskie 231
2974 Cloudferro Sp. z o.o. Warszawa 231
2975 Zdrowit S.A. Piekary Śląskie 231
2976 Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o. Wałbrzych 231
2977 Kubex Bartłomiej Kubiak, Michał Kubiak sp.k. Jelenia Góra 231
2978 SIA Severstal Distribution (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Sosnowiec 231
2979 RADWAG Wagi Elektroniczne Witold Lewandowski Radom 231
2980 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 231
2981 Moonrock Enterprise Sp. z o.o. Poznań 230
2982 Synoptis Industrial Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnośicą Toruń 230
2983 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław 230
2984 Laboratorium Kosmetyczne Joanna B. Górka, R. Korczak sp.j. Warszawa 230
2985 Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Katowice 230
2986 GD Poland International Sp. z o.o. Wólka Kosowska 230
2987 P.P.H.U. BETA Kopacz Paweł Wąwał 230
2988 Grupa Steinhof Sp. z o.o. Tarnów 230
2989 Blachdom Plus Głuc Jan Rybarzowice 230
2990 IMPEL S.A. Wrocław 230
2991 Sanprobi Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 230
2992 Polimex Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Siedlce 229
2993 Olmet Przemysław Oleś sp.k. Tarnowskie Góry 229
2994 Hbo Polska Sp. z o.o. Warszawa 229
2995 Radmor S.A. Gdynia 229
2996 Bastek Coffee & Tea sp.j. Karwie 229
2997 Firma Transportowo-Spedycyjna Zbigniew Ratajczak Bogucin 229
2998 P.B.W.C. Sp. z o.o. Potrzanowo 229
2999 Nap Invest Kredyt Sp. z o.o. Warszawa 229
3000 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 229
3001 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 229
3002 Wittchen S.A. Palmiry 229
3003 NRC Sp. z o.o. Brody 229
3004 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Warszawa 228
3005 MESSER POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 228
3006 Extrans Zbigniew Szeliga Sędziszów Małopolski 228
3007 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 228
3008 Echo – Aurus Sp. z o.o. Kielce 228
3009 Gk-Elektro Sp. z o.o. Czerwonak 228
3010 Margo Sp. z o.o. sp.k. Toruń 228
3011 Akademia Wychowania Fizycznego Im. Jerzego Kukuczki w Katowicach Katowice 228
3012 SANPLAST S.A. Wymysłowice 228
3013 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 228
3014 Link Mobility Poland Sp. z o.o. Gliwice 228
3015 Silta Sp. z o.o. Pruszków 228
3016 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 228
3017 Partydeco Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 227
3018 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 227
3019 PSI Polska Sp. z o.o. Poznań 227
3020 Agmamito Sp. z o.o. sp.k. Swarzędz 227
3021 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 227
3022 Facinelli 1 Sp. z o.o. Warszawa 227
3023 Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A. Krotoszyn 227
3024 TiM S.A. Bielsko-Biała 227
3025 Emil Frey Polska Sp. z o.o. Warszawa 227
3026 IZOHAN Sp. z o.o. Gdynia 227
3027 Hegelmann Transporte Poznań Sp. z o.o. Poznań 227
3028 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rak-Bud, Raczkowski i Wspólnicy sp.j. Księżyno 227
3029 Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. Podłęże 226
3030 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert sp.j. Marianka Mroczeńska 226
3031 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 226
3032 ARBET Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 226
3033 Randstad Services Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 226
3034 Grafpol B.M.Meszkes Bogusław Marek Meszkes Bydgoszcz 226
3035 Kanani Europe Sp. z o.o. Warszawa 226
3036 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Giżycko 226
3037 Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński Kościerzyna 226
3038 Ataner Sp. z o.o. Poznań 226
3039 IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. Kraków 226
3040 Wesob Sp. z o.o. Strumień 226
3041 Jap Sp. z o.o. Gdańsk 226
3042 Stowarzyszenie SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE Warszawa 226
3043 Da Gama Sp. z o.o. Lubliniec 225
3044 Partner S.A. Bielsko-Biała 225
3045 Konstans Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 225
3046 Radmot Sp. z o.o. Wola Gutowska 225
3047 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 225
3048 Drog-Bruk A.P.Szczerek sp.j. Błaszki 225
3049 Quadrum Foods Sp. z o.o. Kraków 225
3050 JOKPOL Sp. z o.o. Zwierzyniec 225
3051 Real Leszno Sp. z o.o. sp.k. Leszno 225
3052 Van Cargo S.A. Warszawa 225
3053 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja sp.k. Poznań 225
3054 Trans-Truck-Serwis Drob sp.j. Tychy 225
3055 Kato Labs Sp. z o.o. Warszawa 225
3056 Dafne 6 Sp. z o.o. Poznań 225
3057 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 225
3058 Voyant Beauty Sp. z o.o. Smolice 225
3059 Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder Chwaszczyno 224
3060 Stek-Rol Andrzej Barszcz sp.j. Dębica 224
3061 Telforceone S.A. Wrocław 224
3062 Thales Dis Polska Sp. z o.o. Tczew 224
3063 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Max Wit Mirosław Lamperski, Włodzimierz Kajtek sp.j. Osielsko 224
3064 Sika-Poland Sp. z o.o. Warszawa 224
3065 CSG S.A. Kraków 224
3066 Tan Poland Sp. z o.o. Warszawa 224
3067 Bisar S.A. Warszawa 224
3068 Kome Polska Sp. z o.o. Warszawa 224
3069 Kazimierz Ginter ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Chojnice 224
3070 Marbo Sp. z o.o. Ługwałd 224
3071 TETRA PAK Sp. z o.o. Warszawa 224
3072 Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. Warszawa 224
3073 Serwis Pojazdów Szynowych Sp. z o.o. sp.k. Lisi Ogon 224
3074 Amplus Sp. z o.o. Niegardów 224
3075 Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. sp.k. Raszyn 224
3076 DSV International Shared Services Sp. z o.o. Duchnice 224
3077 Pulsar K. Bogusz sp.j. Siedlec 224
3078 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 224
3079 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 224
3080 Prof-Met-Kol Sp. z o.o. Warszawa 223
3081 Fortune Sp. z o.o. Cieszymowo 223
3082 WPC 17 Green Sp. z o.o. Warszawa 223
3083 Transition Technologies Ms S.A. Warszawa 223
3084 Firma Kręglewscy Sp. z o.o. Ponin 223
3085 Piotruś Pan Sp. z o.o. sp.k. Przemyśl 223
3086 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 223
3087 Borne Furniture Sp. z o.o. Barlinek 223
3088 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 223
3089 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 223
3090 Grupa Taurus Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 222
3091 Zakłady Chemiczne Gamix s.c. Barbara Grajek, Wojciech Grajek Jankowo Dolne 222
3092 JD Sp. z o.o. sp.k. Opole 222
3093 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 222
3094 DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o. Namysłów 222
3095 ADM Malbork S.A. Szamotuły 222
3096 Zeta A.Baran sp.k. Polanka 222
3097 Net Sp. z o.o. District Cooling sp.k. Sokołów 222
3098 Body Chief Sp. z o.o. Wysogotowo 222
3099 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 222
3100 Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o. Warszawa 222
3101 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 222
3102 Veolia Wschód Sp. z o.o. Zamość 222
3103 GUNNEBO POLSKA Sp. z o.o. Kalisz 222
3104 Symfonia Sp. z o.o. Warszawa 221
3105 Spółdzielnia Mieszkaniowa Grunwald w Poznaniu Poznań 221
3106 Penta Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 221
3107 Q4glass Jankowiak i Wspólnicy sp.k. Koszalin 221
3108 Rymatex Sp. z o.o. Rymanów 221
3109 Promus Katowice Sp. z o.o. Sosnowiec 221
3110 Pol-Skone Sp. z o.o. Lublin 221
3111 Grupa Gal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 221
3112 Krause Sp. z o.o. Świdnica 221
3113 Auto Idea Sp. z o.o. Białystok 221
3114 Emtel Śliwa sp.k. Zabrze 221
3115 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 221
3116 Kh – Kipper Sp. z o.o. Kajetanów 220
3117 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 220
3118 Tamir – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 220
3119 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 220
3120 J-Home S.A. Gdańsk 220
3121 Młyn Dalachów Sp. z o.o. Dalachów 220
3122 Ippon Barcza Sp. z o.o. Warszawa 220
3123 SPV Petro Sp. z o.o. Gdańsk 220
3124 Madejski sp.k. Kraków 220
3125 Scm Sp. z o.o. Warszawa 220
3126 Argus Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 220
3127 Invest – Tech Sp. z o.o. Toruń 220
3128 Agraf – Kieszkowski Rafał Leszno 220
3129 PROINS S.A. Kraków 219
3130 Kras-Dom Sp. z o.o. Sp.K. Bolesławiec 219
3131 Zpc Flis sp.j. Kuranów 219
3132 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 219
3133 DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o. Wrocław 219
3134 Falken Trade Sp. z o.o. Olsztyn 219
3135 Epp Office-O3 Business Campus Sp. z o.o. Warszawa 219
3136 MAJSTER S.A. Rzeszów 219
3137 Ryszard Wójcik Prywatne Biuro Podróży Sindbad Opole 219
3138 Invent Sp. z o.o. Wrocław 219
3139 Sobreko Sp. z o.o. Sobuczyna 219
3140 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 219
3141 Hurtownia Elektryk Wojciechowscy sp.k. Ełk 219
3142 Eos Poland Sp. z o.o. Warszawa 218
3143 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 218
3144 BLEJKAN S.A. Szczecin 218
3145 Eko-Byś Sp. z o.o. Warszawa 218
3146 BEWA Sp. z o.o. Ruszczyn 218
3147 HYDROTECH S.A. Rybnik 218
3148 Meron Tadeusz Meronk sp.k. Gdańsk 218
3149 Totalbud S.A. Warszawa 218
3150 Insignis Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 218
3151 Pro Ascobloc Sp. z o.o. Syców 218
3152 Sun-Farm Sp. z o.o. Łomianki 218
3153 Uta Sp. z o.o. Warszawa 218
3154 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 218
3155 Baudziedzic Sp. z o.o. sp.k. Głogów Małopolski 218
3156 Amest Otwock Sp. z o.o. Otwock 218
3157 Weiss sp.k. Chorzów 217
3158 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 217
3159 Ernst & Young Sp. z o.o. Corporate Finance sp.k. Warszawa 217
3160 Tala Investments Sp. z o.o. Poznań 217
3161 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. Kraków 217
3162 SFD S.A. Opole 217
3163 Zakład Drogowo Budowlany Rogowo Mariusz Wilczyński sp.k. Rogowo 217
3164 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Chemii Przemysłowej Imienia Profesora Ignacego Mościckiego Warszawa 217
3165 Budimex Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 217
3166 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 217
3167 Firma Transportowo-Handlowa Stanisław Bojdo Niwka 217
3168 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 217
3169 Moniecka Spółdzielnia Mleczarska w Mońkach Mońki 217
3170 Eurobox Polska Sp. z o.o. Przesiadłów 217
3171 Zakład Produkcji Spożywczej Jamar Szczepaniak sp.j. Albertów 217
3172 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 216
3173 Ergo Technology & Services S.A. Gdańsk 216
3174 Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Gryf S.A. Szczecin 216
3175 Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar Sp. z o.o. Wrocław 216
3176 Emix sp.j. Torbus Tychy 216
3177 Agro Świerkówki Sp. z o.o. Jasin 216
3178 Paweł Babraj Bamet Wielka Wieś 216
3179 Fundusz Rozwoju Spółek S.A. Warszawa 216
3180 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 216
3181 Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji Warszawa 216
3182 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 216
3183 Indmont Sp. z o.o. sp.k. Kraków 216
3184 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Way-Pol Sylwester Waś sp.k. Stary Pożóg 216
3185 NOWA LEASE Sp. z o.o. Kutno 216
3186 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 216
3187 ED Invest S.A. Warszawa 216
3188 Big Star Limited Sp. z o.o. Kalisz 216
3189 Art-Dom Sp. z o.o. Łódź 216
3190 2n-Everpol Sp. z o.o. Warszawa 215
3191 Podium Construction Sp. z o.o. Kraków 215
3192 DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A. Warszawa 215
3193 Astromal Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 215
3194 Bti Gumkowski Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 215
3195 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 215
3196 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 215
3197 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 215
3198 Apport Logistyka Sp. z o.o. Ostrów-Kania 215
3199 Domo Engineering Plastics Poland Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 215
3200 Lactima Sp. z o.o. Morąg 215
3201 Premium Arena Jtb Sp. z o.o. sp.k. Łódź 215
3202 Jbe Sp. z o.o. sp.k. Strzakły 215
3203 Drewtur Sp. z o.o. Słodków 215
3204 Zakłady Mięsne Dobrosławów Amanowicz Henryk Dobrosławów 215
3205 Dünya Döner Kebab Sp. z o.o. Zduny 215
3206 Auto-Form Sp. z o.o. i Wspólnik sp.k. Sosnowiec 215
3207 Rol – Plant Sp. z o.o. Rzecino 215
3208 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 215
3209 Dalkia Polska Sp. z o.o. Warszawa 214
3210 Q-SYSTEMS Sp. z o.o. Leszno 214
3211 AGRECOL Sp. z o.o. Wieruszów 214
3212 Enginova Sp. z o.o. Kutno 214
3213 PPHU Dolmar Sp. z o.o. sp.k. Donaborów 214
3214 BEL Polska Sp. z o.o. Chorzele 214
3215 Nexx Seredyński sp.k. Goczałkowice-Zdrój 214
3216 Avenga Poland Sp. z o.o. Kraków 214
3217 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Moszna-Parcela 214
3218 Remondis Glass Recycling Polska Sp. z o.o. Piła 214
3219 POLFARMEX S.A. Kutno 214
3220 Greenstone Sp. z o.o. Szczecin sp.k. Warszawa 214
3221 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 214
3222 Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 214
3223 Drewmix Albert sp.j. Łęka Mroczeńska 214
3224 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 214
3225 Mas Sp. z o.o. Mikołów 214
3226 Polenergia Farma Wiatrowa 6 Sp. z o.o. Warszawa 214
3227 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 214
3228 Auto Frelik Anna Frelik Sp.K. Toruń 213
3229 Fabryka Opakowań Kosmetycznych Pollena S.A. Łaskarzew 213
3230 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 213
3231 Chespa-Farby Graficzne Sp. z o.o. Chorula 213
3232 Agaris Myco Poland Sp. z o.o. Karszew 213
3233 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rzeszów 213
3234 Famur Finance Sp. z o.o. Katowice 213
3235 Jakon Tm Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 213
3236 OK – Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Gogolin 213
3237 Rytm-L Sp. z o.o. Tychy 213
3238 Janipol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 213
3239 Agmet Sp. z o.o. Warszawa 213
3240 Onduline Polska Sp. z o.o. Mielec 213
3241 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. Tychy 213
3242 DOMAR S.A. Wrocław 212
3243 Kefal Kempisty sp.j. Ostrów Mazowiecka 212
3244 Energy 5 Sp. z o.o. Gostynin 212
3245 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Szczecin S.A. Szczecin 212
3246 Antex II Sp. z o.o. Lubycza Królewska 212
3247 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 212
3248 Bestkebab Sp. z o.o. Lisowice 212
3249 Galmet Sp. z o.o. sp.k. Głubczyce 212
3250 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 212
3251 Coig S.A. Katowice 212
3252 LIBET S.A. Wrocław 212
3253 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Promus Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 212
3254 Tasta Armatura Sp. z o.o. Stalowa Wola 212
3255 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Jedynka S.A. Szczecin 212
3256 Frigo Logistics Sp. z o.o. Żnin 212
3257 Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. Pilzno 211
3258 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 211
3259 Gfl Sp. z o.o. Zdunowo 211
3260 Tip-Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 211
3261 Häfele Polska Sp. z o.o. Długołęka 211
3262 AL-KO Technology Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 211
3263 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 211
3264 Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o. Warszawa 211
3265 Gram Sadeccy sp.j. Płock 211
3266 Multeafil Sp. z o.o. Dobrzyca 211
3267 Dearing Investments Sp. z o.o. Poznań 211
3268 DTS Transport Sp. z o.o. Warszawa 211
3269 Cat LC Polska Sp. z o.o. Duchnice 211
3270 Polkemic Sp. z o.o. Rzeszów 211
3271 Rolmar Trade Sp. z o.o. Płock 211
3272 Akant Sp. z o.o. Koszalin 211
3273 Cargotor Sp. z o.o. Warszawa 211
3274 Ceva Logistics Cfs Fulfilment Sp. z o.o. Świebodzin 211
3275 Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k. Rydzyna 211
3276 Naprzód Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 211
3277 Borg Automotive Sp. z o.o. Zduńska Wola 210
3278 Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. Słupia 210
3279 Target Polska Sp. z o.o. S.J. Warszawa 210
3280 LCP Corentin Investments Sp. z o.o. Warszawa 210
3281 Meble Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 210
3282 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 210
3283 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej Łęczna 210
3284 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 210
3285 Inmed S.A. Krępice 210
3286 J-Labs Sp. z o.o. Kraków 210
3287 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 210
3288 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 210
3289 Agco Sp. z o.o. Paczkowo 210
3290 Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość sp.j. Wołomin 210
3291 Salve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 210
3292 ENTER AIR SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 210
3293 Mesgo Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 210
3294 Cinkciarz.Pl Sp. z o.o. Zielona Góra 209
3295 Nutropharma Sp. z o.o. Lesznowola 209
3296 Medilab Firma Wytwórczo Usługowa Sp. z o.o. Białystok 209
3297 Akademia Bialska Nauk Stosowanych Im. Jana Pawła II Biała Podlaska 209
3298 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Euro-Trans Sp. z o.o. Warszawa 209
3299 WASKO S.A. Gliwice 209
3300 Camborne Sp. z o.o. Warszawa 209
3301 Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 209
3302 PROCHEM S.A. Warszawa 209
3303 MASFALT Sp. z o.o. Pruszków 209
3304 Koimex S.A. Świebodzin 209
3305 App Sp. z o.o. Września 209
3306 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 209
3307 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina 209
3308 Amix sp.k. Konik Bietkał Fasty 209
3309 Remondis Medison Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 209
3310 Global City RE Poland Sp. z o.o. Warszawa 209
3311 Pri Knauber sp.k. Legionowo 209
3312 Epp Retail Outlet Park Sp. z o.o. Warszawa 209
3313 Kohl-Group Polska Sp. z o.o. sp.k. Słubice 209
3314 Meyn Polska Sp. z o.o. Lębork 209
3315 Integra Krause, Zwierzycki sp.j. Gliwice 209
3316 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wydrowice 209
3317 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 209
3318 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 208
3319 Dolfos Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 208
3320 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 208
3321 Brandline Group Sp. z o.o. Poznań 208
3322 Uniwersytet w Białymstoku Białystok 208
3323 Hit-Kody Kreskowe Iglewscy sp.j. Suchy Las 208
3324 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna 208
3325 Eurowafel Sp. z o.o. sp.k. Zator 208
3326 SIG Sp. z o.o. Kraków 208
3327 GTC Francuska Sp. z o.o. Warszawa 208
3328 Inwest Bud Artur Stępień Nieszawa 208
3329 Zignago Vetro Polska S.A. Trąbki 207
3330 Apis Fijałkowski, Bloch sp.k. Chodecz 207
3331 CRON Sp. z o.o. Warszawa 207
3332 Pawbol Sp. z o.o. Andrychów 207
3333 Sękpol Jan Kowal sp.j. Gręboszów 207
3334 Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 207
3335 Hydroland Chorobik Gawęda Malec Wojtycza sp.j. Jawornik 207
3336 Norinves T Sp. z o.o. Klecza Dolna 207
3337 Fabryka Samochodów Osobowych S.A. Warszawa 207
3338 In.Ventus Wind Sp. z o.o. sp.k. Poznań 207
3339 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 207
3340 Optimum Anna Złotnicka-Plucińska, Wojciech Pluciński sp.j. Resko 207
3341 Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. Bielsko-Biała 207
3342 Slam Poland Sp. z o.o. Radłów 207
3343 Alumero Metal Components Sp. z o.o. Chorzów 206
3344 Elplc S.A. Tarnów 206
3345 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica 206
3346 Zeller Plastik Poland Sp. z o.o. Wola Rębkowska 206
3347 Tavex Sp. z o.o. Warszawa 206
3348 Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j. Izabelin 206
3349 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 206
3350 ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów 206
3351 Alfaco Polska Sp. z o.o. Wrocław 206
3352 Elporem i Elpoautomatyka Sp. z o.o. Zawada 206
3353 EPP Sp. z o.o. Łęg 206
3354 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 205
3355 Prefamax.Pl Sp. z o.o. Warszawa 205
3356 Gessel, Koziorowski Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.p. Warszawa 205
3357 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 205
3358 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 205
3359 Intap Advanced Technology Sp. z o.o. sp.k. Bukowiec 205
3360 Suzohapp Poland Sp. z o.o. Koninko 205
3361 D&R Dispersions&Resins Sp. z o.o. Włocławek 205
3362 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 205
3363 Constantia ColorCap Sp. z o.o. Jejkowice 205
3364 Gf Corp Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 205
3365 HBZ MEBLE Sp. z o.o. Komorniki 205
3366 Dawika Kraft Sp. z o.o. Koteże 205
3367 Gocław – Lotnisko Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 205
3368 Story House Egmont Sp. z o.o. Warszawa 205
3369 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 205
3370 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 205
3371 Chodzeń Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 205
3372 Anton Rohr-Logistyka Sp. z o.o. Poznań 205
3373 Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 205
3374 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 205
3375 Zinkpower Wielkopolska Sp. z o.o. Szczecin 205
3376 Polak Meble Sp. z o.o. sp.k. Kępno 205
3377 Grupa Pbi Sp. z o.o. Sandomierz 205
3378 Chemical Alliance Polska Sp. z o.o. Łozienica 204
3379 Pharmapoint S.A. Łódź 204
3380 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 204
3381 POL – SOFT Sp. z o.o. Złotów 204
3382 Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. Legnica 204
3383 Eko-Tom Turguła sp.j. Bolechowo 204
3384 Kubala Sp. z o.o. Ustroń 204
3385 Centrum Metal Odczynniki Chemiczne – Midas Investment Sp. z o.o. sp.k. Falenty 204
3386 Reszka Sp. z o.o. Rzeszów 204
3387 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 204
3388 Longbridge Kabaty 1 Sp. z o.o. Sp.K.A Warszawa 204
3389 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Marbo s.c. Bożena Ulikowska , Michał Ulikowski Starachowice 204
3390 Spółdzielnia Mieszkaniowa Orlik-Jantar Warszawa 204
3391 Wydawnictwo C. H. Beck Sp. z o.o. Warszawa 204
3392 POLSER Sp. z o.o. Siemiatycze 204
3393 Gpm Sp. z o.o. sp.k. Balice 204
3394 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 204
3395 Apleona Polska Sp. z o.o. Warszawa 204
3396 Wodociągi Białostockie Sp. z o.o. Białystok 204
3397 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 203
3398 Horpol J. I. A. T. Horeczy sp.k. Lipniki 203
3399 BFF Medfinance S.A. Łódź 203
3400 Beauty Gallery Sp. z o.o. sp.k. Łódź 203
3401 Kosd Przedsiębiorstwo Produkcyjne Pp Sp. z o.o. sp.k. Rudawa 203
3402 Ntg Polar Road Sp. z o.o. Warszawa 203
3403 Euroservice sp.j. Marek Janowski-Józef Czech Warszawa 203
3404 Gabi Jerczyński sp.k. Piaski 203
3405 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 203
3406 Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. Wałcz 203
3407 Dkm-Laskowscy sp.j. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji i Robót Drogowych Kobyłka 203
3408 PCC INTERMODAL S.A. Gdynia 203
3409 M4wind Nowicki Petters sp.k. Szczecin 203
3410 Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak sp.j. Nowy Korczyn 203
3411 Belchim Crop Protection Poland Sp. z o.o. Warszawa 203
3412 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 203
3413 Grupa 3 Druk Sp. z o.o. Kraków 202
3414 Mw Sp. z o.o. – Brochów sp.k. Oleśnica 202
3415 Global Cosmed Group S.A. Jawor 202
3416 Purinova Sp. z o.o. Bydgoszcz 202
3417 Vive Management Sp. z o.o. Warszawa 202
3418 PCWO Energy S.A. Warszawa 202
3419 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 202
3420 Eko-Light Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 202
3421 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 202
3422 Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o. Szczecin 202
3423 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 202
3424 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 202
3425 Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. Warszawa 202
3426 PGO S.A. Katowice 202
3427 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz sp.j. Kleśniska 202
3428 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 202
3429 Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk Rawicz 202
3430 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kostrzewa sp.j. Giżycko 202
3431 Objectivity Sp. z o.o. Wrocław 202
3432 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Koszalin 202
3433 B&P Engineering Sp. z o.o. Przeworsk 202
3434 AR Stelmach sp.j. Kielce 201
3435 Blu Sp. z o.o. sp.k. Białystok 201
3436 Re – Bau Sp. z o.o. Kraków 201
3437 Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu Wrocław 201
3438 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 201
3439 Global Point Sp. z o.o. sp.k. Biskupice Podgórne 201
3440 Bik – Projekt Sp. z o.o. Łomża 201
3441 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 201
3442 Molen Wind II Sp. z o.o. Warszawa 201
3443 Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Radom 201
3444 Plum Sp. z o.o. Ignatki 201
3445 PRO – Cars Group Sp. z o.o. Tychy 201
3446 Bogusław Zwierzchowski Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Chorzów 201
3447 Chl Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 201
3448 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 201
3449 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. Słupsk 201
3450 Galon-Polska Sp. z o.o. Warszawa 201
3451 Dimark Group Sp. z o.o. Złotkowo 201
3452 DAR-POL Dariusz Kulesza Ochudno 201
3453 Firma Inter-Bud-Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 201
3454 Piekarnia Kraska K. Karwowska-Dołęga sp.k. Łomża 201
3455 BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 200
3456 Pacyfic Sp. z o.o. sp.k. Ostróda 200
3457 Vanking Celkar Group Sp. z o.o. Niepołomice 200
3458 Komagra Sp. z o.o. Warszawa 200
3459 Automet Group S.J. Sanok 200
3460 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 200
3461 Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Zielona Góra 200
3462 Swederm Sp. z o.o. Gdynia 200
3463 Kgtg Gumula sp.j. Michałowice 200
3464 Pasta Food Company Sp. z o.o. Opole 200
3465 Pratt & Whitney Tubes Sp. z o.o. Niepołomice 200
3466 Librus Sp. z o.o. sp.k. Katowice 200
3467 Przedsiębiorstwo Handlowe Agro-Ters Edward Solak i Stanisław Solak sp.j. Chełm 200
3468 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j. Przemyśl 200
3469 Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson sp.k. Warszawa 199
3470 Vet Planet Sp. z o.o. Łomianki 199
3471 Lewiatan – Kielce Sp. z o.o. Kielce 199
3472 Wmw Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz sp.j. Parszczyce 199
3473 ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 199
3474 Mebloform Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 199
3475 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz sp.j. Warszawa 199
3476 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Warszawa 199
3477 Bratex Dachy Mrzygłód sp.k. Dębica 199
3478 Hkscan Poland Sp. z o.o. Świnoujście 199
3479 Clico Sp. z o.o. Kraków 199
3480 Agencja Handlowa Centrostal S.A. Katowice 199
3481 Ecumaster Sp. z o.o. Modlnica 199
3482 Carolina Car Company J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka sp.j. Warszawa 199
3483 Koszalińskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego S.A. Szczecinek 199
3484 Grupa Agrocentrum Sp. z o.o. Łomża 199
3485 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 199
3486 Enea Trading Sp. z o.o. Świerże Górne 199
3487 Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek Radzyń Podlaski 199
3488 Tieto Poland Sp. z o.o. Szczecin 199
3489 XL Energy Marketing Sp. z o.o. Warszawa 199
3490 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 199
3491 Viridian Polska Sp. z o.o. Warszawa 199
3492 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólny Dom w Szczecinie Szczecin 199
3493 Yieldbird Sp. z o.o. Warszawa 198
3494 PKP Cargo Connect Sp. z o.o. Warszawa 198
3495 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 198
3496 Chemikals sp. z o.o. Braniewo 198
3497 Transport Towarowy Samochodowy Marcin Słomka Konary 198
3498 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Warszawa 198
3499 CBRE Sp. z o.o. Warszawa 198
3500 Losette Investments Sp. z o.o. Poznań 198
3501 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 198
3502 Transition Technologies Psc S.A. Łódź 198
3503 Promedica Sp. z o.o. Rzeszów 198
3504 Mw Food Sp. z o.o. Wadowice 198
3505 MEBLE – OKMED Demko S.J. Braniewo 198
3506 Elbah II Sp. z o.o. Bytom 198
3507 Marcin Werner VORSTER Chociw 198
3508 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud -Sp. z o.o. Toruń 198
3509 Eksam-Budownictwo Marek Suszek sp.j. Lublin 198
3510 DO & CO Poland Sp. z o.o. Warszawa 198
3511 Newmax Nowak i Wspólnicy sp.k. Rzeszów 198
3512 Uniwersytet Medyczny w Lublinie Lublin 198
3513 Polmark Sp. z o.o. sp.k. Wola Rzędzińska 197
3514 Juwentus Agencja Ochrony Sp. z o.o. Warszawa 197
3515 Juan – E. Szałańska sp.j. Warszawa 197
3516 Świętokrzyski Park Narodowy z Siedzibą w Bodzentynie Bodzentyn 197
3517 Poxa Sp. z o.o. sp.k. Marki 197
3518 Andros Polska Sp. z o.o. Lublin 197
3519 Wyższa Szkoła Bankowa z siedzibą we Wrocławiu Wrocław 197
3520 Bero Sp. z o.o. Glinno 197
3521 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rzecku Rzecko 197
3522 Dino Południe Sp. z o.o. Krotoszyn 197
3523 DGP Clean Partner Sp. z o.o. Warszawa 197
3524 Wallstein Rothemühle Sp. z o.o. Warszawa 197
3525 ARLEN S.A. Warszawa 197
3526 Murapol Projekt Sp. z o.o. 1 S.J. Bielsko-Biała 197
3527 Drogopol Sp. z o.o. Katowice 196
3528 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 196
3529 Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing sp.k. Brodnica 196
3530 Flora Sp. z o.o. sp.k. Kraków 196
3531 Ekoplon Sp. z o.o. sp.k. Grabki Duże 196
3532 Fruktus Agros Nova Sp. z o.o. sp.k. Wąsosz Dolny 196
3533 Wydawnictwo Albatros Sp. z o.o. Warszawa 196
3534 Admind Agency Sp. z o.o. sp.k. Kraków 196
3535 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 196
3536 Erg Bieruń Sp. z o.o. Bieruń 196
3537 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 196
3538 Salus International Sp. z o.o. Katowice 196
3539 Net – Profit Warzywa & Owoce Sp. z o.o. Tropiszów 196
3540 Samindruk Sp. z o.o. Brodnica 196
3541 Bud-Hrd Ws-Dic Sp. z o.o. sp.k. Nowa Dęba 196
3542 Rbb-Stal Sp. z o.o. Jarocin 196
3543 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. Rzeszów 195
3544 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 195
3545 Pci Membranes Sp. z o.o. Kostrzyn 195
3546 Rail Polska Sp. z o.o. Warszawa 195
3547 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 195
3548 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 195
3549 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 195
3550 Econocom Polska Sp. z o.o. Warszawa 195
3551 Sps Handel Sp. z o.o. Warszawa 195
3552 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe WITAL Ryszard Tymofiejewicz Gołdap 195
3553 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cichy Kącik we Wrocławiu Wrocław 195
3554 It. Integro Sp. z o.o. Poznań 195
3555 Alpinus Chemia Sp. z o.o. Solec Kujawski 195
3556 PEKA Sp. z o.o. Jasin 195
3557 Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. Gdańsk 195
3558 Nicols Poland Sp. z o.o. Trawniki 195
3559 Firma SOFTEX Dariusz Michta Tomaszów Mazowiecki 194
3560 Inter-Turbo Jasiok, Michalik sp.k. Nakło Śląskie 194
3561 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Radzików 194
3562 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 194
3563 Oiler S.A. Tczew 194
3564 Sukces Technology Group – Dziemiańczuk sp.j. Wasilków 194
3565 Liqui Moly Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
3566 Novar M.Romanowski, J.Romanowska sp.j. Krobia 194
3567 Elektrownia Wiatrowa Zonda Sp. z o.o. Warszawa 194
3568 Phosagro Polska Sp. z o.o. Warszawa 194
3569 Neptune Poznań Sp. z o.o. Warszawa 194
3570 Tip Top Team Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 194
3571 Icb Pharma Tomasz Świętosławski,Paweł Świętosławski sp.j. Jaworzno 194
3572 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mark’S Sp. z o.o. Prusak 194
3573 Canpack Metal Closures Sp. z o.o. Tarnów 194
3574 Lexari Sp. z o.o. Łódź 194
3575 Bebio Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 194
3576 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 194
3577 Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych NIEMCE S.A. Warszawa 194
3578 Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile Piła 194
3579 Abplanalp Sp. z o.o. Warszawa 194
3580 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 194
3581 Fabryka Mebli Szynaka Sp. z o.o. Nowe Miasto Lubawskie 194
3582 RADIO ESKA S.A. Warszawa 194
3583 Draco – Bis Sp. z o.o. sp.k. Korzeniew 194
3584 Henmar Cabins Sp. z o.o. sp.k. Koźmin Wielkopolski 194
3585 TPA Sp. z o.o. sp.k. Poznań 194
3586 Zakład Budowy Aparatury i Remontów Specjalistycznych Mezap Sp. z o.o. Puławy 193
3587 WABAR Agnieszka Hanna Ogonowska Emilianów 193
3588 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 193
3589 Tom2 Sp. z o.o. Szczecin 193
3590 Metro-Plast Paweł Klimas, Anna Andruszkiewicz sp.j. Nysa 193
3591 Gide Tokarczuk Grześkowiak Sadownik sp.k. Warszawa 193
3592 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 193
3593 Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. z o.o. Szczecin 193
3594 Grupa Piekuś Sp. z o.o. Inowrocław 193
3595 Animal Pharma Lublin-Kruszyński,Pieczkowski,Rapkowski , sp.j. Olsztyn 193
3596 Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Przymorze Gdańsk 193
3597 Farmina Sp. z o.o. Kraków 193
3598 PDC Industrial Center 73 Sp. z o.o. Warszawa 193
3599 Selvita Services Sp. z o.o. Kraków 193
3600 Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. Warszawa 193
3601 Flexipower Group Sp. z o.o. sp.k. Kudrowice 193
3602 Piotrowice Sp. z o.o. Piotrowice 193
3603 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Transkol Sp. z o.o. Kielce 193
3604 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Darpol Dariusz Chodanienok Kaczory 193
3605 Port Praski Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 193
3606 Indrol Sp. z o.o. sp.k. Rostarzewo 193
3607 Dewro Wróbel sp.j. Bestwinka 193
3608 Aarsleff Biz Sp. z o.o. Świnoujście 193
3609 Lidl Polska Sp. z o.o. Jankowice 193
3610 Ak Sp. z o.o. Komorniki 192
3611 Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o. Warszawa 192
3612 Coral W. Perkowski, J.Perkowski sp.k. Choroszcz 192
3613 Hensfort Sp. z o.o. Przemyśl 192
3614 Kolporter Sp. z o.o. Kielce 192
3615 Investa Sp. z o.o. Piła 192
3616 Compass Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 192
3617 Widok Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 192
3618 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 192
3619 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki sp.j. Święciechowa 192
3620 Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 192
3621 Tar-Groch-Fil T. Krakowski, M. Kijowski, E. Drożdż, J. Drożdż sp.j. Filipowice 192
3622 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.k. Miejska Górka 192
3623 Duo-Tes Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska sp.j. Teresin 192
3624 Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A. Ołtarzew 192
3625 Wagas S.A. Warszawa 192
3626 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 192
3627 Pricewaterhousecoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. Warszawa 192
3628 Qloc S.A. Warszawa 192
3629 Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o. Toruń 192
3630 Bloober Team S.A. Kraków 192
3631 Zakład Gospodarki Komunalnej Bolesław Sp. z o.o. Bolesław 192
3632 Yuval Ben-Ari 2014 sp.k. Warszawa 192
3633 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kawiks Karol Chachulski Wincenty Chachulski sp.j. Patoki 191
3634 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Marki 191
3635 GRODNO SPÓŁKA AKCYJNA Michałów-Grabina 191
3636 Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o. Kutno 191
3637 Elp Beskid Ab Sp. z o.o. Warszawa 191
3638 Browar Amber Sp. z o.o. sp.k. Bielkówko 191
3639 Diagnosis S.A. Białystok 191
3640 Varitex Sp. z o.o. Łódź 191
3641 Somet Sp. z o.o. Sułów 191
3642 Centrum Medyczne Medyk Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 191
3643 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. Radom 191
3644 Nemera Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 191
3645 Wagner-Service Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 191
3646 Stellantis Polska Sp. z o.o. Warszawa 191
3647 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. Kraków 191
3648 Zawiła Park Wawel Service Sp. z o.o. sp.k. Kraków 191
3649 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 191
3650 Viva Packaging Poland Sp. z o.o. Teresin-Gaj 191
3651 Rena Polska Sp. z o.o. Wykroty 191
3652 Plast Sp. z o.o. Łódź 190
3653 POLIKAT S.A. Brzozów 190
3654 Bednarek Transport sp.j. Tomiczki 190
3655 Kj Inwestycje Jarczyk sp.k. Chorzów 190
3656 Carsolutions Sp. z o.o. sp.k. Kraków 190
3657 Park Drobiarski Sp. z o.o. Śmiłowo 190
3658 Klinkier Przysucha S.A. Skrzyńsko 190
3659 W.P.S. – Sp. z o.o. Zagórz 190
3660 Kum Young Eng Polska Sp. z o.o. Wrocław 190
3661 Amw Nawrot sp.k. Pyrzowice 190
3662 Recordati Polska Sp. z o.o. Warszawa 190
3663 ELGÓR+HANSEN S.A. Chorzów 190
3664 AMWAY POLSKA Sp. z o.o. Kraków 190
3665 ABAKOSTEEL S.C. Adam Dobrzewiński & Robert Maniak Lębork 190
3666 Okechamp S.A. Poznań 190
3667 GM Sprinkler 2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 190
3668 Firma Handlowa Elektret sp.k. Jacek Bieda, Agata Mól Limanowa 190
3669 Azelis Poland Sp. z o.o. Poznań 190
3670 KAMET S.A. Reńska Wieś 190
3671 Crem Sp. z o.o. Wrocław 189
3672 Europe Group Sp. z o.o. Prusice 189
3673 Asekum Sp. z o.o. Warszawa 189
3674 Ms Więcej Niż Okna Sp. z o.o. Słupsk 189
3675 Modern-Expo S.A. Lublin 189
3676 Grupa Apn Sp. z o.o. Opole 189
3677 Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Katowice 189
3678 4Kids-Dystrybucja Szymla, Węgrzyn S.J. Kraków 189
3679 Plichta sp.j. Wejherowo 189
3680 E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 189
3681 COMAD Sp. z o.o. Szczecin 189
3682 Rolpek 2 Sp. z o.o. Strzegom 189
3683 Cis Sp. z o.o. Pogwizdów 189
3684 Sed E.S.Nowaccy, D.Wróblewska sp.j. Warszawa 189
3685 Iwaniccy Sp. z o.o. sp.k. Gubin 189
3686 ENESTA Sp. z o.o. Stalowa Wola 189
3687 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 189
3688 REGESTA S.A. Pińczów 189
3689 FRANKE POLSKA Sp. z o.o. Sękocin Nowy 189
3690 Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A. Konieczki 189
3691 Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. Radom 189
3692 Rim Kowalczyk sp.j. Janki 189
3693 LM WIND POWER BLADES (POLAND) Sp. z o.o. Goleniów 189
3694 Grupa Profile Vox Sp. z o.o. Czerwonak 189
3695 Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń S.C. Andrzej Woźniak, Grzegorz Żurawski Kraków 188
3696 Truck Care Sp. z o.o. Olsztyn 188
3697 Vector Synergy Sp. z o.o. Poznań 188
3698 Streamsoft D.Chojnacki i Wspólnicy sp.j. Zielona Góra 188
3699 Wilczewski, Zdziabek Inwestycje i Nieruchomości sp.k. Ostrów Wielkopolski 188
3700 Ls Asmet Sp. z o.o. S.K.A. Reguły 188
3701 Robyg Wpb Sp. z o.o. Wrocław 188
3702 Sits Industry Sp. z o.o. Grudziądz 188
3703 Ats Będzak sp.j. Chojna 188
3704 Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Pabianice 188
3705 Invest Nova Sp. z o.o. Rzeszów 188
3706 Usługowy Zakład Poligraficzny Bieldruk sp.j. P. A. Dąbrowscy Bielsk Podlaski 188
3707 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 188
3708 PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Piwniczna-Zdrój 188
3709 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 188
3710 PPHU VISSCHER – CARAVELLE POLAND Sp. z o.o. Grudziądz 187
3711 NASK S.A. Warszawa 187
3712 Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak, Monika Bijak, Krystian Bijak sp.j. Zawiercie 187
3713 Transexpedition Polska Sp. z o.o. Białystok 187
3714 Partners Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 187
3715 Ekoenergetyka – Polska S.A. Zielona Góra 187
3716 Ascot Polska Sp. z o.o. sp.k. Giżycko 187
3717 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Węglohut sp.j. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 187
3718 KONTUR Sp. z o.o. Konstantynów 187
3719 CHESPA Sp. z o.o. Chorula 187
3720 Pall Poland Sp. z o.o. Warszawa 187
3721 Bravura Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 187
3722 Farma Wiatrowa Barzowice Sp. z o.o. Warszawa 187
3723 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Lipno 187
3724 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 187
3725 Sumi Sp. z o.o. sp.k. Sulejówek 187
3726 Lumel Alucast Sp. z o.o. Zielona Góra 187
3727 CompuGroup Medical Polska Sp. z o.o. Lublin 187
3728 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Białystok 187
3729 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 187
3730 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 187
3731 WIKANA S.A. Lublin 187
3732 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. sp.k. Legnica 187
3733 Auto Park Sp. z o.o. sp.k. Białystok 187
3734 I.I.C. Retail Sp. z o.o. Warszawa 187
3735 BSG Sp. z o.o. Zgierz 187
3736 Aluplastika – Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 187
3737 ANSWEAR.COM S.A. Kraków 186
3738 Kabarpol7 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 186
3739 Archicom Sp. z o.o. – Realizacja Inwestycji – sp.k. Wrocław 186
3740 ELFEKO S.A. Gdynia 186
3741 INTROGRAF – LUBLIN S. A. Lublin 186
3742 Tensor Poland Sp. z o.o. Warszawa 186
3743 Etap II GPI Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 186
3744 Starnet Telecom Sp. z o.o. Warszawa 186
3745 Gruplast Gruba sp.j. Kołbiel 186
3746 BATERPOL S.A. Katowice 186
3747 Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 186
3748 Refinitiv Poland Sp. z o.o. Warszawa 185
3749 Zakład Usługowo-Handlowy MIXPOL Łodygowice 185
3750 Solvera Gawel Technology S.A. Łąka 185
3751 Radial Poland Sp. z o.o. Moszna-Parcela 185
3752 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A. Bydgoszcz 185
3753 Boeing Poland Sp. z o.o. Gdańsk 185
3754 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 185
3755 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 185
3756 Arson Sp. z o.o. Katowice 185
3757 Technik Polska Sp. z o.o. Płock 185
3758 Biblioteka Narodowa Warszawa 185
3759 Posiadalo Sp. z o.o. sp.k. Wykno 185
3760 Holding-Zremb Gorzów S.A. Gorzów Wielkopolski 185
3761 Webinterpret Poland Sp. z o.o. Warszawa 185
3762 Phinance S.A. Poznań 185
3763 Marek Liberacki Libro Lubawa 185
3764 Benecke-Kaliko S.A. Wągrowiec 185
3765 Epp Retail – Twierdza Kłodzko Sp. z o.o. Warszawa 185
3766 Joni Mink Van Ansem sp.j. Żdżary 185
3767 Nowak Okucia Meblowe Sp. z o.o. sp.k. Olszowa 184
3768 Emtor Sp. z o.o. Toruń 184
3769 KFD Sp. z o.o. Wróblowice 184
3770 NEONET S.A. Wrocław 184
3771 Fundacja Rodziny Duda Im. Maksymiliana Duda Grąbkowo 184
3772 Altmare Sp. z o.o. sp.k. Józefosław 184
3773 Archicom Nieruchomości 5 Sp. z o.o. Wrocław 184
3774 Cassioli Polska Sp. z o.o. Łódź 184
3775 Lxpro Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Masów 184
3776 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 184
3777 Wytwórnia Podłoża Zastępczego Sp. z o.o. S.K.A. Kołodziejowy Grąd 184
3778 Koree Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 184
3779 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Adam Mulik Kobyłka 184
3780 Legrand Polska Factory Service Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 184
3781 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. Zabrze 184
3782 TECHGLASS Sp. z o.o. Kraków 184
3783 KNOTT Sp. z o.o. Zdziechowice 184
3784 Jutar Olgierd Jurek, Andrzej Tarnogrodzki sp.j. Łagiewniki Kościelne 184
3785 Mercer (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 184
3786 Tad-Met Sp. z o.o. sp.k. Kościerzyna 184
3787 Fructon Przetwórnia Owoców i Warzyw K. i P. Grzegorczyk sp.j. Kalisz 184
3788 Lisec Polska Sp. z o.o. Konotopa 184
3789 Organikagro Foods Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 184
3790 Sensation Poland Sp. z o.o. Warszawa 184
3791 Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk Warszawa 183
3792 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. Kraków 183
3793 Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o. Bielsk Podlaski 183
3794 Elica Group Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 183
3795 Sabe Investments Sp. z o.o. Warszawa 183
3796 Infinite Dreams Sp. z o.o. Gliwice 183
3797 Mardi Sp. z o.o. Biskupiec 183
3798 Przedsiębiorstwo Promax sp.j. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 183
3799 Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. Gliwice 183
3800 Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. Jabłonka 183
3801 Akademia Obrony Narodowej Warszawa 183
3802 Karwel.Z.Jędrychowski, K.Reński. sp.j. Stare Dłutowo 183
3803 Bbf Sp. z o.o. Poznań 183
3804 Centerscape Properties Poland Sp. z o.o. Warszawa 183
3805 PETRAX TRADE S.A. Warszawa 183
3806 Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. Legnica 183
3807 Karen Dariusz Czerniak sp.j. Racibórz 183
3808 Gfm Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek sp.j. Grabów nad Prosną 183
3809 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 183
3810 Nova Mazur Design Sp. z o.o. Bartoszyce 183
3811 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 183
3812 Synthos Dwory 2 Sp. z o.o. SD4 sp.k. Oświęcim 183
3813 Przedsiębiorstwo Tynkbud-1 Sp. z o.o. Warszawa 182
3814 Gft Poland Sp. z o.o. Łódź 182
3815 MAT Sp. z o.o. Jóźwin 182
3816 Turplast Primo Sp. z o.o. Zgierz 182
3817 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 182
3818 Kopalnia Wapienia MORAWICA S.A. Morawica 182
3819 Pro – Serwis Sp. z o.o. Kraków 182
3820 Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. Lublin 182
3821 Plastbud Sp. z o.o. – sp.k. Bochnia 182
3822 IFM Ecolink Sp. z o.o. Opole 182
3823 Majster – Atlas Kujawy P. Świec sp.k. Włocławek 182
3824 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 182
3825 Tom Sp. z o.o. Szczecin 182
3826 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego PEPEES S.A. Łomża 182
3827 Raf Ekologia Sp. z o.o. Jedlicze 182
3828 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 182
3829 Pres Beta Sp. z o.o. Sp.K. Toruń 182
3830 Transhurt Sp. z o.o. Lublin 182
3831 DSI Underground Merol Sp. z o.o. Stalowa Wola 182
3832 Nestor Springs Sp. z o.o. sp.k. Oświęcim 182
3833 Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. Warszawa 182
3834 Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Płock 182
3835 Pm Investment Group Napert, Soszyński sp.k. Warszawa 182
3836 TLC Sp. z o.o. Gorlice 182
3837 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Poznań 181
3838 Aminex Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 181
3839 Carry Sp. z o.o. Poznań 181
3840 Leobis Sp. z o.o. 2 sp.k. Warszawa 181
3841 Metal Team Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 181
3842 Aves Sp. z o.o. Gajewniki 181
3843 Pruszków Industrial Park Sp. z o.o. Poznań 181
3844 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 181
3845 He 7r Pomorskie 1 Sp. z o.o. Warszawa 181
3846 Bardusch – Polska Sp. z o.o. Prudnik 181
3847 Shiloh Industries Sp. z o.o. Bielsko-Biała 181
3848 Sandvik Polska Sp. z o.o. Katowice 181
3849 Zakłady Produkcyjne B-D S.A. Zawiercie 181
3850 SOLBET KOLBUSZOWA S.A. Kolbuszowa 181
3851 Jakmet Sp. z o.o. sp.k. Sobienki 181
3852 SWISSPOR POLSKA Sp. z o.o. Chrzanów 181
3853 Amlux Sp. z o.o. Warszawa 181
3854 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 181
3855 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 181
3856 Netvest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 181
3857 Vitalabo Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. Bydgoszcz 181
3858 Form-Plastic Sp. z o.o. Ciechocinek 181
3859 Vastbouw Polska Sp. z o.o. Szczecin 181
3860 Abakon Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 180
3861 Lellek Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 180
3862 Micros sp.j. W. Kędra i J. LIC Kraków 180
3863 ETOS Czesław Szymendera Poznań 180
3864 LAKMA STREFA Sp. z o.o. Warszowice 180
3865 Tomar T. Maj M. Szydłowski sp.j. Perzyce 180
3866 Euro-Granit Adamus Grzegorz Adamus Strobice 180
3867 Ideal Services Sp. z o.o. sp.k. Łódź 180
3868 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o. Rojęczyn 180
3869 Rapacz sp.j. Raba Wyżna 180
3870 Glt S.A. sp.k. Ostrzeszów 180
3871 ATI ZKM FORGING Sp. z o.o. Stalowa Wola 180
3872 DE ROOY POLAND Sp. z o.o. Warszawa 180
3873 Prosperi Sp. z o.o. sp.k. Lublin 180
3874 Ramb Sp. z o.o. Piaski 180
3875 Medac Gesellschaft Fur Klinische Spezialpraparate M.b.h. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 180
3876 Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o. Toruń 180
3877 Haribo Sp. z o.o. Warszawa 180
3878 International Paper Polska Sp. z o.o. Kraków 179
3879 Csp Sp. z o.o. Kraków 179
3880 Amocarat Sp. z o.o. Czaniec 179
3881 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 179
3882 Deichmann-Obuwie Sp. z o.o. Wrocław 179
3883 Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 179
3884 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 179
3885 Impact Clean Power Technology S.A. Warszawa 179
3886 JSW IT Systems Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 179
3887 POMERANIAN TIMBER S.A. Szczecin 179
3888 Port 2000 Marcinkiewicz sp.j. Zielona Góra 179
3889 Profilpas Polska Sp. z o.o. Kutno 179
3890 Nowy Jarosław Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 179
3891 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 179
3892 Leopol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. Zbrudzewo 179
3893 Centrum Motoryzacji P.Czyżycki sp.j. Gnojnik 179
3894 W.A.-Hotele Sp. z o.o. Warszawa 179
3895 Kreator Sp. z o.o. sp.k. Toruń 179
3896 Alma Alpinex Sp. z o.o. Kielce 179
3897 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 179
3898 Kingspan Water & Energy Sp. z o.o. Rokietnica 179
3899 Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Toruń 179
3900 SVZ Tomaszów Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski 179
3901 Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Strzelbud Sp. z o.o. Kwidzyn 179
3902 GAS Storage Poland Sp. z o.o. Dębogórze 179
3903 Portfel2 Ph5 Sp. z o.o. Warszawa 179
3904 Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu Oświęcim 179
3905 Elmedica Spółka Lekarska S. Stec i Partnerzy Skarżysko-Kamienna 179
3906 Ab Auto Adam Borysiewicz sp.k. Kuriany 179
3907 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 178
3908 Callstack.Io Sp. z o.o. Wrocław 178
3909 Makalu Media Sp. z o.o. sp.k. Kraków 178
3910 Montex Shipyard Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 178
3911 Lemar R.L.E. Leśniak sp.j. Hebdów 178
3912 Womak Holding S.A. Wrocław 178
3913 PHN Wilanów Sp. z o.o. Warszawa 178
3914 Bnp Paribas Group Service Center S.A. Warszawa 178
3915 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 178
3916 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 178
3917 Almot Mikołaj Sibora Sp.K. Gniewkówiec 178
3918 Optirem Sp. z o.o. i Spółka – sp.k. Katowice 178
3919 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus Warszawa 178
3920 MILAREX Sp. z o.o. Słupsk 178
3921 Arriva RP Sp. z o.o. Toruń 178
3922 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 178
3923 Zdrojewscy Sp. z o.o. sp.k. Stężyca 178
3924 Budtor Bestwina Sp. z o.o. sp.k. Bestwina 178
3925 Mckeen-Beef Sp. z o.o. Lisków 178
3926 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 178
3927 Leadec Sp. z o.o. Gliwice 178
3928 Batim-Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Stary Sącz 178
3929 Dioryt Sp. z o.o. Skórcz 177
3930 Havas Media Sp. z o.o. Warszawa 177
3931 Daruma Sp. z o.o. Łódź 177
3932 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 177
3933 Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. Kowale 177
3934 Optisofa Kasprzak sp.k. Barwałd Średni 177
3935 Olsza Olbrysz sp.j. Warszawa 177
3936 Zamet Industry Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 177
3937 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 177
3938 DEFTRANS Sp. z o.o. Wszewilki 177
3939 Overkam 7 Qube SPV12 Sp. z o.o. Warszawa 177
3940 Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o. Górka 177
3941 Eco-Team Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 177
3942 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 177
3943 Lotos Biopaliwa Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 177
3944 Armatura Kozłowski Sp. z o.o. sp.k. Krotoszyn 177
3945 Ogrodowa – Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 177
3946 Bania Sp. z o.o. sp.k. Białka Tatrzańska 177
3947 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Publima Lichota & Lichota sp.k. Ostrowiec Świętokrzyski 177
3948 Dasta Investment Sp. z o.o. 3 sp.k. Kraków 177
3949 Sunday Polska Sp. z o.o. Warszawa 177
3950 Prosiaczek Sp. z o.o. Krąplewice 177
3951 Kalter Sp. z o.o. Białystok 177
3952 Effector Sp. z o.o. Warszawa 177
3953 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 177
3954 Pge Ekoserwis S.A. Wrocław 177
3955 Bemarc Sp. z o.o. sp.k. Jasin 177
3956 Altom Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 177
3957 Energoremont Edmund i Halina Ulikowscy sp.j. Świecie 177
3958 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 177
3959 Elektrotermia Sp. z o.o. sp.k. Kraków 176
3960 Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o. Sady 176
3961 Marion Sp. z o.o. Gdynia 176
3962 Inter Parts Sp. z o.o. Stawiguda 176
3963 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 176
3964 Pro-Naft II Sp. z o.o. Krosno 176
3965 Kode Arkadiusz Szyszkowski Artur Radel S.K.A. Ełk 176
3966 Chemnovatic Sp. z o.o. sp.k. Lublin 176
3967 Avi-Vet Service Mamczur i Wspólnicy sp.j. Tarnowo Podgórne 176
3968 Interkrąż Sp. z o.o. Trzyciąż 176
3969 ONNINEN Sp. z o.o. Warszawa 176
3970 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki sp.j. Kraków 176
3971 Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o. Bukowno 176
3972 Poltech Werk Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 176
3973 Petek Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 176
3974 Holding Wronki Sp. z o.o. Wronki 176
3975 Arsa VP Sp. z o.o. sp.k. Białystok 176
3976 Ctl Maczki-Bór S.A. Sosnowiec 176
3977 Felgenhauer Steelworks Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 176
3978 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 176
3979 Eti Polam Sp. z o.o. Pułtusk 176
3980 Wratislavia – Biodiesel S.A. Wrocław 176
3981 B.H.Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. sp.k. Czechowice-Dziedzice 176
3982 LC Corp Invest X Sp. z o.o. Wrocław 176
3983 Temared Sp. z o.o. Świdnik 175
3984 Blattin Polska Sp. z o.o. Siedlec 175
3985 Alfa Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 175
3986 Przedsiębiorstwo Konsport Mieczysław Majewski Dobków 175
3987 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF – STAL WOJCIECH WÓJCIK Tychy 175
3988 TM Toys Sp. z o.o. Szczecin 175
3989 Elsevier Sp. z o.o. Warszawa 175
3990 CHM Sp. z o.o. Lewickie 175
3991 Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł, Piotr Lewandowski sp.j. Warszawa 175
3992 Sastrans Nova Sp. z o.o. sp.k. Kawki 175
3993 EthosEnergy Poland S.A. Lubliniec 175
3994 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 175
3995 Tetos S.A. Poznań 175
3996 PP-H CYMES Adam Ołów Suwałki 175
3997 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 175
3998 Genderka Sp. z o.o. Bydgoszcz 175
3999 Ekocentrum Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 175
4000 RELPOL S.A. Żary 175
4001 Składy Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 175
4002 Sani Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 175
4003 Rado Sp. z o.o. Ławnica 175
4004 Tewa Temperature Sensors Sp. z o.o. Lublin 175
4005 Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o. Żary 175
4006 Mckeen-Beef Cp Sp. z o.o. Lisków 175
4007 Elplast+ Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 174
4008 Adeko A.Ciuraj sp.k. Ruda Śląska 174
4009 Łódź Jtb Sp. z o.o. sp.k. Łódź 174
4010 Mazur S.J. Wrocław 174
4011 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 174
4012 Eco Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. z o.o. Pieszyce 174
4013 Respol Export-Import Sp. z o.o. Warszawa 174
4014 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 174
4015 TEKNOS Sp. z o.o. Warszawa 174
4016 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie sp.k. Rzeszów 174
4017 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 174
4018 Brenderup Sp. z o.o. Wieleń 174
4019 Apteka Słoneczna Kwiecień sp.j. Kraków 174
4020 Baks Alina Borucka Restauracje Mcdonald`S Słupsk 174
4021 W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano – Nasienne Sp. z o.o. Nad Stawem 174
4022 MLP Wrocław Sp. z o.o. Pruszków 174
4023 Transannaberg Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 174
4024 Apricot Capital Group Sp. z o.o. Warszawa 174
4025 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie Paczkowo 174
4026 Rollux Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 174
4027 Zakłady Mięsne SOMIANKA Andrzej Ruciński Somianka 173
4028 Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki S.K.A. Koło 173
4029 Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz, Bronisław Koźbiał Bobrek 173
4030 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 173
4031 Cgh Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 173
4032 Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Tomasz Łoziński sp.k. Rzeszów 173
4033 Rectus Polska Sp. z o.o. Gumna 173
4034 Nalco Polska Sp. z o.o. Tychy 173
4035 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 173
4036 Narodowe Centrum Nauki Kraków 173
4037 MAGO S.A. Rusiec 173
4038 POL-AGENT Sp. z o.o. Szczecin 173
4039 Cyber_folks S.A. Poznań 173
4040 Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Łozienica 173
4041 Newag IP Management Sp. z o.o. Nowy Sącz 172
4042 Renex Regina Jędrych, Tomasz Jędrych i Wspólnicy – sp.j. Bydgoszcz 172
4043 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 172
4044 Bergold Holding Sp. z o.o. Warszawa 172
4045 East West Spinning Sp. z o.o. Łódź 172
4046 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 172
4047 PPH ELKABEL Szczygielski Sp.J. Lublin 172
4048 SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak Katowice 172
4049 Alkaz Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 172
4050 Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Nowy Konik 172
4051 Kiel Polska Sp. z o.o. Paproć 172
4052 Future Processing S.A. Gliwice 172
4053 Lcp Taima Investments Sp. z o.o. Warszawa 172
4054 RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o. Świebodzin 172
4055 Meat – Pros Sp. z o.o. Bielsko-Biała 172
4056 Vesta Polska Sp. z o.o. Kopytów 172
4057 Soneta – Sp. z o.o. Kraków 172
4058 VIA4 S.A. Mysłowice 172
4059 Stol-Tap Sp. z o.o. Rabowice 172
4060 Malowany Dworek Sp. z o.o. Bielsko-Biała 172
4061 Sas Sp. z o.o. Stęszew 172
4062 Aristar sp.j. Katowice 172
4063 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. Warszawa 172
4064 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 172
4065 Mip Pharma Polska Sp. z o.o. Gdańsk 172
4066 Reesco Sp. z o.o. Warszawa 172
4067 Kampmann Polska Sp. z o.o. Łęczyca 171
4068 B.D.ART Sp. z o.o. Sp.K. Wołomin 171
4069 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 171
4070 Ludwig Czekolada Sp. z o.o. Skoczów 171
4071 Chemes Sp. z o.o. Sady 171
4072 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 171
4073 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 171
4074 Rozbud Łapińscy sp.j. Augustów 171
4075 Hra Architekci Sp. z o.o. Warszawa 171
4076 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 171
4077 Artrys Projekt Roszko, Wierzejski sp.j. Opacz-Kolonia 171
4078 Elwoz Eco Sp. z o.o. Sierakowice 171
4079 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 171
4080 Buszczak Rogala Sokołowski Capital Investments sp.j. Złotniki 171
4081 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 171
4082 HB Reavis Poland Sp. z o.o. Warszawa 171
4083 Deviniti Sp. z o.o. Wrocław 171
4084 De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Pieńków 171
4085 Instar Sp. z o.o. sp.k. Limanowa 171
4086 MLP Poznań West II Sp. z o.o. Pruszków 171
4087 Mlekoma Sp. z o.o. Warszawa 171
4088 Capita (Polska ) Sp. z o.o. Kraków 171
4089 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm Kraków S.A. Kraków 170
4090 Eko-Park Sp. z o.o. Invest sp.k. Kraków 170
4091 General Electric International S.A., Oddział w Polsce Warszawa 170
4092 Picodi.Com S.A. Kraków 170
4093 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o. Jędrzejów 170
4094 Biotee Polska Sp. z o.o. Rzeczenica 170
4095 Blachy Pruszyński – Energia Sp. z o.o. Warszawa 170
4096 Henkell Freixenet Polska Sp. z o.o. Toruń 170
4097 EY Global Services (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 170
4098 Grupa Tom-Drew Sp. z o.o. sp.k. Dobre 170
4099 Olkop Sp. z o.o. Frydrychowo 170
4100 Plastimex Sp. z o.o. Psary 170
4101 P.P.H.U. STRO STAL Sławomir Stróżyk Pępowo 170
4102 Beumer Group Poland Sp. z o.o. Gliwice 170
4103 Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Białogardzie Białogard 170
4104 Metalkas S.A. Bydgoszcz 170
4105 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 170
4106 Cbre Investment Management Poland Sp. z o.o. Warszawa 170
4107 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud Sp. z o.o. Radom 170
4108 Laris Development Sp. z o.o. Warszawa 170
4109 Wartico Invest Sp. z o.o. Warszawa 170
4110 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 170
4111 Gór-Stal Sp. z o.o. Gorlice 170
4112 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Raf-Pak Rafał Frąszczak i Izabela Wrzesińska sp.j. Sowina 170
4113 Fujifilm Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 170
4114 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. Warszawa 170
4115 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 170
4116 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 170
4117 BKF Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. Skarbimierzyce 170
4118 Olivia Star S.A. Gdańsk 170
4119 Naprzód Hospital Sp. z o.o. Łódź 170
4120 Wagony Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 170
4121 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 170
4122 Mekro – Sp. z o.o. Świecie 169
4123 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 169
4124 Strabag Pfs Sp. z o.o. Pruszków 169
4125 Amon Sp. z o.o. Łebcz 169
4126 4 Eco Sp. z o.o. Kielce 169
4127 Velis Sp. z o.o. S.J. Kraków 169
4128 Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Inex sp.j. Giżycko 169
4129 Falco Mazurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Olsztyn 169
4130 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 169
4131 Duda Cars S.A. Poznań 169
4132 Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Poznań 169
4133 Software AG Polska Sp. z o.o. Warszawa 169
4134 Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 169
4135 Fenzi Polska Sp. z o.o. Jaworzno 169
4136 Janas Logistics Sp. z o.o. Skwierzyna 169
4137 New Yorker Retail Polska Sp. z o.o. Poznań 169
4138 Olewnik Sp. z o.o. Drobin 169
4139 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik sp.j. Zielonki 169
4140 Menard Sp. z o.o. Warszawa 169
4141 Collbert Investments Sp. z o.o. Poznań 168
4142 Conexio Sp. z o.o. sp.k. Katowice 168
4143 Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 168
4144 STO Sp. z o.o. Warszawa 168
4145 Adler Sp. z o.o. Warszawa 168
4146 Władyslaw Chrobak Firma WALTER Pustyny 168
4147 Tadar Sp. z o.o. sp.k. Jasin 168
4148 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 168
4149 Symbiotics Sp. z o.o. Kozy 168
4150 Rail Engineering Sp. z o.o. Warszawa 168
4151 Jarper Sp. z o.o. Kolonia Warszawska 168
4152 Firma Sezam Instal P. Cecuga i R. Cecuga sp.j. Opole 168
4153 Pietrzak B.B. sp.k. Katowice 168
4154 PCWO Energy Projekt Sp. z o.o. Warszawa 168
4155 Zakład Przetwórstwa Mięsnego M. Szlagor sp.k. Andrychów 168
4156 Benefit Ip Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 168
4157 SIPMA S.A. Lublin 168
4158 Sao Architecture Sp. z o.o. Kraków 168
4159 Knowit Poland Sp. z o.o. Warszawa 168
4160 Damen Sp. z o.o. Marki 168
4161 BUDOMATEX S.A. Siedlce 168
4162 Oktan Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o. Słupsk 167
4163 H.Z.Transport Poland Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 167
4164 WC Serwis Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 167
4165 Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o. Lublin 167
4166 Kamienica Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 167
4167 Amco Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 167
4168 Dino Krotoszyn Sp. z o.o. Krotoszyn 167
4169 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wyżyny Warszawa 167
4170 Fortis Logistics Sp. z o.o. sp.k. Katowice 167
4171 Coroflex Poland Sp. z o.o. sp.k. Strzelce Opolskie 167
4172 Petrojet Sp. z o.o. Kieszek 167
4173 Reino Dywidenda Sp. z o.o. Projekt Inwestycyjny 1 sp.k. Warszawa 167
4174 Cummins Ltd. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 167
4175 Praska Giełda Spożywcza S.A. Ząbki 167
4176 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 167
4177 Proland Nieruchomości Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Warszawa 167
4178 Bukowsko Wind Energy Sp. z o.o. Janki 167
4179 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 167
4180 Firma Handlowa Trokos sp.j. Małgorzata Trojańska, Józef Trojański Gdów 167
4181 Falesia Systemy Sp. z o.o. Warszawa 167
4182 MERAWEX Sp. z o.o. Gliwice 167
4183 Plastem P. Ciupa i T. Teodorczyk sp.j. Janiszewice 167
4184 Psa Zapis Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 167
4185 POL-POWER Sp. z o.o. Komorniki 167
4186 Wartsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 167
4187 Hjr Pauch sp.k. Gdańsk 167
4188 Materbud Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 167
4189 Powerbike S.A. Dąbrowa 167
4190 PSG Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 167
4191 Neorol Sp. z o.o. Chrzan 167
4192 N.E.T. WOOD Sp. z o.o. Białystok 167
4193 Cementownia ODRA S.A. Opole 167
4194 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice 167
4195 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 166
4196 Gospodarstwo Rybackie Olsztyn II Sp. z o.o. Ruś 166
4197 BRAMMER S.A. Kolbuszowa 166
4198 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 166
4199 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 166
4200 Tekra Sp. z o.o. Gubin 166
4201 Adro Adam Rymarski, Jolanta Darznik Sp.J. Rumia 166
4202 Alstar J. Kotynia sp.k. Kraków 166
4203 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 166
4204 Radiometer Solutions Sp. z o.o. Stargard 166
4205 Heineken Global Shared Services Sp. z o.o. Kraków 166
4206 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 166
4207 Instal Bud Pecyna Sp. z o.o. Żelechlinek 166
4208 Suntar Sp. z o.o. Tarnów 166
4209 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 166
4210 Spółdzielnia Mieszkaniowa NA SKARPIE Toruń 166
4211 Przediębiorstwo Wielobranżowe Laskopol Halina Dudek,Roman Dudek sp.j. Limanowa 166
4212 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spiż G.Wawrzak C.Wawrzak sp.j. Częstochowa 166
4213 Leobert Sp. z o.o. sp.k. Nisko 166
4214 Interkadra Sp. z o.o. Kraków 166
4215 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 166
4216 Krupy Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 166
4217 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń sp.j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 166
4218 Kochański & Partners sp.k. Warszawa 166
4219 BP Polska Services Sp. z o.o. Kraków 166
4220 Fabryka Kotłów SEFAKO S.A. Sędziszów 166
4221 Matpol Sp. z o.o. sp.k. Skawina 166
4222 Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych i Rekultywacji S.J. Mieczysław Siemaszek, Antoni Gancarz Sandomierz 166
4223 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Żory 165
4224 Siemens Mobility Sp. z o.o. Warszawa 165
4225 PHU Bjanex Export-Import Jerzy Bylak Suwałki 165
4226 Par Bakuła sp.j. Gdańsk 165
4227 TABOR DĘBICA Sp. z o.o. Dębica 165
4228 Electris Sp. z o.o. sp.k. Białka 165
4229 Projekt-Solartechnik Group Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 165
4230 Plast-Farb Sp. z o.o. sp.k. Toruń 165
4231 Elhurt Sp. z o.o. Gdańsk 165
4232 Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o. Wrocław 165
4233 SPEC BAU POLSKA Sp. z o.o. Brzezinka 165
4234 Segro Poland Sp. z o.o. Poznań 165
4235 Fh Karolina S.C. Justyna Dydak, Jarosław Dydak Woźniki 165
4236 Kopalnia Dolomitu Rek Małek i Wyrobek sp.k. Tychy 165
4237 Venture Industries Sp. z o.o. Kiełpin 165
4238 Hodowlano-Rolnicza Spółdzielnia Dawidy w Dawidac H Dawidy 165
4239 Mettler – Toledo Sp. z o.o. Warszawa 165
4240 Rosiński Logistics Filip Rosiński Zduńska Wola 165
4241 Soley – Areca Sp. z o.o. sp.k. Sulików 165
4242 Mkl Bau Sp. z o.o. Siedlce 165
4243 Lucchini Poland Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 165
4244 Tersteel Group Sp. z o.o. sp.k. Bytom 165
4245 Modrzejewski i Wspólnicy sp.j. Warszawa 165
4246 Hycom S.A. Łódź 165
4247 Relativity Poland Sp. z o.o. Kraków 164
4248 Sk Pucore Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 164
4249 Eversheds Sutherland Łachowska-Brol sp.k. Warszawa 164
4250 Książek Holding Sp. z o.o. Warszawa 164
4251 Mromont Sp. z o.o. sp.k. Oborniki 164
4252 NOMET Sp. z o.o. Toruń 164
4253 Dolnośląskie Zakłady Usługowo – Produkcyjne Dozamel Sp. z o.o. Wrocław 164
4254 Auto-Land Janusz Andrzejewski Olsztyn 164
4255 Propoint S.A. Gliwice 164
4256 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 164
4257 DSM Nutritional Products Sp. z o.o. Mszczonów 164
4258 Mashav Management Sp. z o.o. Warszawa 164
4259 TI 10 Sp. z o.o. Warszawa 164
4260 METINVEST POLSKA Sp. z o.o. Katowice 164
4261 Habia Cable Sp. z o.o. Lubieszyn 164
4262 Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 164
4263 Awima sp.j. B. Wiśniewski Józefów 164
4264 TDM Electronics S.A. Rembertów 164
4265 Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Warszawa 164
4266 CHRYSO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 164
4267 Mylan Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 164
4268 Gemini Holding Sp. z o.o. Kraków 164
4269 Kancelaria Prawna Htp Puniewska Waszczyńska sp.k. Wrocław 164
4270 Lama Marcin i Robert Libich sp.j. Wola Wężykowa 164
4271 Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o. Warszawa 164
4272 Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 164
4273 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Choryń 164
4274 Galeria Galena Sp. z o.o. Gliwice 164
4275 Curtis Health Caps S.A. Wysogotowo 164
4276 Astellas Pharma Sp. z o.o. Warszawa 163
4277 Firma Produkcyjno Handlowa Karczewski Marian Karczewski Ujazd 163
4278 OASIS EAST Sp. z o.o. Gliwice 163
4279 Stako-Stanisław Kowalczyk i Katarzyna Kowalczyk sp.j. Kłobuck 163
4280 Neuter Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 163
4281 Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Kraków 163
4282 Makarony Polskie S.A. Rzeszów 163
4283 Technet Invest Sp. z o.o. sp.k. Wisła 163
4284 Mine Master Sp. z o.o. Wilków 163
4285 Gazex-Drzewicki sp.j. Warszawa 163
4286 Edpol Food & Innovation Sp. z o.o. Łomża 163
4287 Racis Development Sp. z o.o. Suwałki 163
4288 Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo-Handlowe Zeliaś sp.j. Tarnów 163
4289 I Confisio Gładki sp.k. Kraków 163
4290 Psse Media Operator Sp. z o.o. Gdańsk 163
4291 Green2day Sp. z o.o. Warszawa 163
4292 ANDROPOL S.A. Andrychów 163
4293 SPM Poland Sp. z o.o. Tychy 163
4294 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Warszawa 163
4295 Dirks Consumer Logistics Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce Wojkowice 163
4296 Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK Sp. z o.o. Kraków 163
4297 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rubinkowo Toruń 163
4298 Crusar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 163
4299 Centrum Bocian Sp. z o.o. sp.k. Białystok 163
4300 Mont-Inox Józef Niemczyk sp.k. Warszawa 163
4301 Free Polska Sp. z o.o. Kraków 163
4302 Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Balin 163
4303 Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Biała Góra Sp. z o.o. Smardzewice 163
4304 FPG Sp. z o.o. Warszawa 163
4305 HE 7R Kokotów 6 Sp. z o.o. Warszawa 163
4306 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 163
4307 Jb Property Group Sp. z o.o. Kraków 163
4308 NORLYS Sp. z o.o. Nowy Sącz 163
4309 Cr Remarketing Sp. z o.o. sp.k. Radłów 163
4310 Suntrans Sp. z o.o. sp.k. Przeworsk 163
4311 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. sp.k. Danielów 162
4312 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 162
4313 Howell Estates West Sp. z o.o. Kraków 162
4314 LALLEMAND POLSKA Sp. z o.o. Józefów 162
4315 PDC Industrial Center 64 Sp. z o.o. Warszawa 162
4316 Lumiko Sp. z o.o. Łuków 162
4317 Mabau Sp. z o.o. Szymanów 162
4318 Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 162
4319 Könecke Sp. z o.o. Słubice 162
4320 Tenzi Sp. z o.o. Skarbimierzyce 162
4321 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 162
4322 GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o. Gdynia 162
4323 TADEUSZ SELZER SELT Sun Protection Systems Opole 162
4324 PBI Logistyka Sp. z o.o. Sandomierz 162
4325 Trena Sp. z o.o. Warszawa 162
4326 Technika Chłodzenia Spółka z Ograniczną Odpowiedzialnością Zabrze 162
4327 DROBUD S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Golina 162
4328 Jadar Sp. z o.o. Radom 162
4329 KOSBUD Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński Sp.j. Dziękowizna 162
4330 Permedia Sp. z o.o. Lublin 162
4331 OIKO Fabryka Mebli Marian Gierszyński Nowe Miasto Lubawskie 162
4332 PMC Hydraulika Sp. z o.o. Rosówek 162
4333 SpyroSoft S.A. Wrocław 162
4334 ZICOM NEXT Sp. z o.o. Tarnów 161
4335 Zakład Produkcyjno – Handlowy Elektro-Plast Sp. z o.o. Opatówek 161
4336 Smm Legal Maciak Mataczyński Czech sp.k. Warszawa 161
4337 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 161
4338 Cws-Boco Polska Sp. z o.o. Łódź 161
4339 Frank-Cars Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 161
4340 EACC Sp. z o.o. Jabłonowo 161
4341 American-Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 161
4342 Zakłady Urządzeń Komputerowych ELZAB S.A. Zabrze 161
4343 Wolf Theiss P. Daszkowski sp.k. Warszawa 161
4344 AGED Sp. z o.o. Pruszków 161
4345 Tomtom Polska Sp. z o.o. Łódź 161
4346 J.Łabuz, Z.Rojek, J.Skawiński, R.Skawiński, Ph Motogama sp.j. Rząska 161
4347 Inter-Car Silesia Sp. z o.o. Ruda Śląska 161
4348 Emsur Polska Sp. z o.o. Józefów 161
4349 MAK Investments S.A. Warszawa 161
4350 Białostockie Centrum Onkologii IM M. Skłodowskiej Curie w Białymstoku Białystok 161
4351 Smile Sp. z o.o. Korpele 161
4352 Bristol-Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 161
4353 JZO S.A. Jelenia Góra 161
4354 Metchem Sp. z o.o. Wadowice 161
4355 Świat Prasy S.A. Warszawa 161
4356 Transhandrol Marek Kiełb sp.j. Padew Narodowa 161
4357 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy sp.j. Radom 160
4358 INTER CARGO Sp. z o.o. Katowice 160
4359 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 160
4360 Antmicro Sp. z o.o. Poznań 160
4361 Forrester Meble sp.j. Borówiec 160
4362 Termedia Sp. z o.o. Poznań 160
4363 Uds Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 160
4364 Soxo Sp. z o.o. sp.k. Sopot 160
4365 EPP Retail – Galeria Solna Sp. z o.o. Warszawa 160
4366 Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa 160
4367 Jagiellonia Białystok Sportowa S.A. Białystok 160
4368 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu Nowy Sącz 160
4369 Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o. Grudziądz 160
4370 Zakład Metalowy Tomabo Dereżyńscy, sp.j. Gorzów Wielkopolski 160
4371 Promarol – Plus Sp. z o.o. Ciepielówek 160
4372 CI Games S.A. Warszawa 160
4373 Esti Polymer sp.j. D.B.Zrajkowska Ełk 159
4374 Profil Nr Sp. z o.o. sp.k. Wojkowice 159
4375 Park Wiatrowy Tolkowiec Sp. z o.o. Warszawa 159
4376 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 159
4377 Lugra Sp. z o.o. Warszawa 159
4378 Demi Poland – Nowak, Skrodzki sp.k. Dębica 159
4379 Trans-Ser Marian Szumski Zbigniew Korzeniowski sp.j. Młynary 159
4380 Megabajt Sp. z o.o. Warszawa 159
4381 ULENBERG Mirosław Ulenberg Główczyce 159
4382 Atlassian Poland Sp. z o.o. Gdańsk 159
4383 BZK Group Sp. z o.o. Warszawa 159
4384 Hector Sp. z o.o. Warszawa 159
4385 Came Poland Sp. z o.o. Marki 159
4386 Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. Gliwice 159
4387 Cerpol-Kozłowice Sp. z o.o. Kozłowice 159
4388 STALMA S.A. Lublin 159
4389 Exorigo-Upos S.A. Warszawa 159
4390 Newsda Sp. z o.o. sp.k. Kartuzy 159
4391 Sapiens Software Solutions (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 159
4392 Geodis Poland Sp. z o.o. Warszawa 159
4393 Sanit-Trans Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 159
4394 Andrema Tex Sp. z o.o. Myślenice 159
4395 Eurostone Group Sp. z o.o. sp.k. Toruń 159
4396 Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. Tarnów 159
4397 Metal Expert Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 159
4398 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Poznań 159
4399 WELDING STAR Wojciech Staroń Dębica 159
4400 Airpress Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 159
4401 NEUMO-POLSKA Sp. z o.o. Strobów 159
4402 Nortonlifelock Poland Sp. z o.o. Warszawa 159
4403 Metpol Sp. z o.o. Suchy Las 159
4404 Asbud Centrum Sp. z o.o. Warszawa 159
4405 Wtórbet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 159
4406 Thale Sp. z o.o. sp.k. Wilimowo 159
4407 Nomios Poland Sp. z o.o. Warszawa 158
4408 Plaza Motors Poland Sp. z o.o. Warszawa 158
4409 A J Fabryka Mebli Sp. z o.o. Redzikowo 158
4410 Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zabrze 158
4411 ZUE S.A. Kraków 158
4412 Hansa S.A. Kielce 158
4413 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 158
4414 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 158
4415 Clarios Poland Sp. z o.o. Katowice 158
4416 BARTER S.A. Białystok 158
4417 Akme Pałejko sp.j. Warszawa 158
4418 Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. Białystok 158
4419 W.A.S. Wietmarscher-Polska Sp. z o.o. Ostaszewo 158
4420 Firma BEHRENDT – Grupa SBS Marian Behrendt Brodnica 158
4421 Mewo S.A. Straszyn 158
4422 Tequm Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kraków 158
4423 Aifo Components Sp. z o.o. S.K.A. Bochnia 158
4424 St Broker Sp. z o.o. Grudziądz 158
4425 Polski Rejestr Statków S.A. Gdańsk 158
4426 Kartpol Group Sp. z o.o. Wołomin 158
4427 Fogo Sp. z o.o. Wilkowice 158
4428 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Siedlcach Siedlce 158
4429 Bioeko Pj Sp. z o.o. sp.k. Brodnia Dolna 158
4430 Magda Plant-Based Sp. z o.o. Szaflary 158
4431 Monsanto Polska Sp. z o.o. Warszawa 158
4432 Group One S.A. Warszawa 158
4433 Voxel S.A. Kraków 158
4434 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie Olsztyn 158
4435 Mauser Poland Sp. z o.o. Gliwice 158
4436 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 157
4437 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ełku Ełk 157
4438 Jowat Polska Sp. z o.o. sp.k. Sady 157
4439 MK Sp. z o.o. Kadłubia 157
4440 Redmill Sp. z o.o. sp.k. Białystok 157
4441 Rida Gdańsk Sp. z o.o. Warszawa 157
4442 Robyg Grobla Park Sp. z o.o. Warszawa 157
4443 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 157
4444 Media Rodzina Sp. z o.o. Poznań 157
4445 Mahalo Media sp.j. Bieliński Wróblewski Gdańsk 157
4446 Oknoplast IP Management Sp. z o.o. sp.k. Kraków 157
4447 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Styromax – Sukiennik Jerzy sp.j. Kolonia Łyszkowice 157
4448 Badaj.To Sp. z o.o. Świętochłowice 157
4449 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 157
4450 Tappol Sp. z o.o. Słonawy 157
4451 Abriso Sp. z o.o. Góra 157
4452 Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. z o.o. Białystok 157
4453 Britenet Sp. z o.o. Warszawa 157
4454 Seargin R Wojewski sp.k. Gdańsk 157
4455 Mgf Projekt Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 157
4456 Gaz Sp. z o.o. Błonie 157
4457 LUBAWA S.A. Ostrów Wielkopolski 157
4458 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 156
4459 P.U.H. Nobiles 2 S.C. Zawisza Adam, Gorzawska-Remogna Anna, Czebotar Grzegorz Tychy 156
4460 Misico Sp. z o.o. sp.k. Łódź 156
4461 Tur-Trans-Gapsa sp.j. Dzierżązna 156
4462 Mzuri World Sp. z o.o. Śmielin 156
4463 Peamco Materiały Budowlane Tomczak Sp. J. Leszno 156
4464 Fibrenet Group Sp. z o.o. Sosnowiec 156
4465 Sales & More S.A. Warszawa 156
4466 Stary Jarosław Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 156
4467 EWL Outsourcing Sp. z o.o. Piaseczno 156
4468 Epp Office – Malta Office Park Sp. z o.o. Warszawa 156
4469 Bella Sp. z o.o. Toruń 156
4470 Medseven Sp. z o.o. Osielsko 156
4471 Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Lublin 156
4472 Remet Cnc Technology M&P Piekut sp.k. Łowisko 156
4473 Procarbon Hatlapa S.K.A. Bytom 156
4474 Kompol Sp. z o.o. Kozerki 156
4475 Sara Sp. z o.o. sp.k. Grudziądz 156
4476 Maksimum Sp. z o.o. Inwestum S.K.A. Ruda Śląska 156
4477 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 156
4478 Spie Building Solutions Sp. z o.o. Warszawa 156
4479 Podlaskie Gorzelnie Surwin Sp. z o.o. Suchowola 156
4480 Trendmarkt Limited sp.j. Warszawa 156
4481 Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. Zegrze 156
4482 Adam Sikora Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cora Piekary Śląskie 156
4483 Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Białystok 155
4484 Besco Sp. z o.o. Besko 155
4485 Ocado Polska Sp. z o.o. Kraków 155
4486 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław 155
4487 Kolster S.A. Olsztyn 155
4488 Firma TARAPATA Sp. z o.o. Mielec 155
4489 BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 155
4490 Odyssey Sp. z o.o. Warszawa 155
4491 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 155
4492 Iqvia Rds Poland Sp. z o.o. Warszawa 155
4493 Bozzetto Polska Sp. z o.o. Zabrze 155
4494 Autorud Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 155
4495 Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. Raszków 155
4496 Good Food Products Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 155
4497 Piekarnia-Cukiernia Krzysztof i Leszek Nowaczyk sp.j. Dopiewo 155
4498 Baza Maszynowa Danex D. Krajewski, J. Siwik. sp.j. Rogienice Wielkie 155
4499 Gamabik Malec Chorobik Gawęda sp.j. Kraków 155
4500 Scania Real Estate Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 155
4501 SAD-OIL F.H.U. Janusz Sadecki Rumia 155
4502 Ksko Sp. z o.o. Kraków 155
4503 Prezero Dolny Śląsk Sp. z o.o. Wrocław 155
4504 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 155
4505 Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. Jasło 155
4506 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Jary Warszawa 155
4507 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji Sp. z o.o. Legnica 155
4508 CHEMTECH Krzysztof Januszkiewicz Warszawa 155
4509 Żwirownia Dolata Beton Dolata Agnieszka Dolata Dąbrowa 155
4510 Marol Kapitał Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 155
4511 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon S.K.A. Zawodzie 155
4512 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Pietrzykowice 155
4513 AFRISO Sp. z o.o. Szałsza 154
4514 INFINE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 154
4515 Ekocel Sp. z o.o. Rekowo Górne 154
4516 Grupa Astor Sp. z o.o. sp.k. Kraków 154
4517 KB Logistyka Sp. z o.o. Głogów Małopolski 154
4518 Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. Warszawa 154
4519 Pack System M. Piwowar sp.k. Ropczyce 154
4520 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 154
4521 Zacisze S.A. Warszawa 154
4522 Centralny Ośrodek Informatyki Warszawa 154
4523 Femax Sp. z o.o. Gdańsk 154
4524 Gall-Icm, M. i I. Majcher, sp.j. Legnica 154
4525 Kontri Sp. z o.o. Białystok 154
4526 Sews-Cabind Poland Sp. z o.o. Żywiec 154
4527 Armacell Poland Sp. z o.o. Środa Śląska 154
4528 Consbud Sp. z o.o. Chyliczki 154
4529 Hydro Znphs Sp. z o.o. Bielsko-Biała 154
4530 Strażak Piotr Żmuda, Robert Jabłoński sp.k. Warszawa 154
4531 Ml Sp. z o.o. Gronowo Górne 154
4532 Amcor Flexibles Złotów Sp. z o.o. Złotów 154
4533 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. Warszawa 154
4534 He2 Lodz 1 Sp. z o.o. Warszawa 154
4535 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 154
4536 Przedsiębiorstwo Remontu i Montażu Urządzeń Energetycznych ENERGOSERWIS S.A. Lublin 154
4537 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 154
4538 Firma Handlowa Rolnik sp.j. Mikołów 154
4539 RADPOL S.A. Człuchów 154
4540 Hucz Sp. z o.o. sp.k. Boronów 154
4541 Home & Garden Dudek Group sp.k. Piła 154
4542 VTS POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 154
4543 Compound Sp. z o.o. Warszawa 154
4544 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Koło 154
4545 Galeco Sp. z o.o. Balice 154
4546 Lds Łazewski, Depo i Wspólnicy sp.k. Warszawa 154
4547 Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Warszawa 153
4548 Multon Sp. z o.o. Koniecpol 153
4549 Logeo Group Logistics Sp. z o.o. sp.k. Poznań 153
4550 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Trans-Plus Robert Słomka, Izabela Słomka sp.k. Tomaszów Mazowiecki 153
4551 Miralex Sp. z o.o. Piła 153
4552 Kamex Sp. z o.o. Opole 153
4553 CGR Polska Sp. z o.o. Częstochowa 153
4554 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rodzina Kolejowa w Białymstoku Białystok 153
4555 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 153
4556 A.Max Krzewski sp.k. Białystok 153
4557 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 153
4558 Invest House Plus Sp. z o.o. sp.k. Koziegłowy 153
4559 Korps System Sp. z o.o. sp.k. Katowice 153
4560 Euro Sklep Sp. z o.o. Komorniki 153
4561 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 153
4562 FERRARINI Sp. z o.o. Sieraków 153
4563 Berry Superfos Poznań Sp. z o.o. Poznań 153
4564 Csvk Sp. z o.o. sp.k. Kraków 153
4565 Lu Polska Sp. z o.o. Warszawa 153
4566 Słowińscy sp.j. Słupca 153
4567 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 153
4568 Novmar Sp. z o.o. Kraków 153
4569 Formaplan Komponenty Sp. z o.o. Mielec 153
4570 Mattel Poland Sp. z o.o. Warszawa 153
4571 Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 153
4572 Enso – Orłowski, Szymczak sp.j. Szczecin 153
4573 Liteximp Sp. z o.o. Prostki 153
4574 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 153
4575 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 153
4576 RPC Bramlage Warszawa Sp. z o.o. Otwock 153
4577 Xplus S.A. Warszawa 153
4578 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 153
4579 Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o. Łomża 152
4580 Klonex – VCS Sp. z o.o. P U H Opole 152
4581 Konimpex – Invest Sp. z o.o. Konin 152
4582 Animal Pharma Żuromin – Kruszyński, Pieczkowski, Rapkowski sp.j. Olsztyn 152
4583 Becton Dickinson Polska Sp. z o.o. Warszawa 152
4584 Karl Knauer Poland Sp. z o.o. Pniewy 152
4585 Omd Sp. z o.o. Warszawa 152
4586 Ekdom Sp. z o.o. sp.k. Brzezina 152
4587 Darco Sp. z o.o. Dębica 152
4588 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Łódź sp.k. Łódź 152
4589 Deltafan Sp. z o.o. sp.k. Brzeźnica 152
4590 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Kraków 152
4591 Comtex Sp. z o.o. sp.k. Lublin 152
4592 HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR Strzelce 152
4593 Erecruitment Solutions Sp. z o.o. Warszawa 152
4594 Goldfinch Investments Bis Sp. z o.o. Zgorzelec 152
4595 Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Rolfroz Sp. z o.o. Chromowola 152
4596 Farmaprom Polska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 152
4597 Bańgów Invest Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 152
4598 Marba-Sport Marcin Mocarski sp.k. Miszewko 152
4599 Big Cheese Studio S.A. Łódź 152
4600 CAT POLSKA Sp. z o.o. Duchnice 152
4601 Posnet Systemy Kas Fiskalnych. Krauze, Ratyński. sp.j. Warszawa 152
4602 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Kobierzyce 152
4603 EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. Surochów 152
4604 Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o. Grudziądz 152
4605 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agromasz Sp. z o.o. Rzekuń 152
4606 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bałtyk w Gdyni Gdynia 152
4607 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 152
4608 Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 152
4609 Symrise Sp. z o.o. Warszawa 152
4610 Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant Rzeszów 152
4611 Dobiesław Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 152
4612 Iqvia Commercial Sp. z o.o. Warszawa 152
4613 Sir-Druk Spętany sp.k. Sieradz 152
4614 Mochnik Sp. z o.o. sp.k. Opole 152
4615 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 152
4616 EKOLAN S.A. Sopot 152
4617 Insta L-Bud Plus Sp. z o.o. Warszawa 152
4618 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o. Dębica 152
4619 Piekarnia Hert Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 152
4620 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Budowlane Samer Sp. z o.o. Kielce 152
4621 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Dąbrowa Górnicza 151
4622 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 151
4623 UBI Factor S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Kraków 151
4624 Niewieścin Sp. z o.o. Niewieścin 151
4625 Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chorzów 151
4626 Red Bull Sp. z o.o. Warszawa 151
4627 MCC Poznań Sp. z o.o. Swadzim 151
4628 Domitech P. Janiszewski T. Wąż sp.k. Bydgoszcz 151
4629 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hydraulik Kazimierz Konat, Renata Konat sp.j. Grupa Sbs Tuchola 151
4630 Aldo Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki S.K.A. Surowe 151
4631 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 151
4632 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 151
4633 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 151
4634 Sopro Polska Sp. z o.o. Warszawa 151
4635 E-Commerce Partners Sp. z o.o. Częstochowa 151
4636 PPHU Greta – Plus Anna Greta Brzeziny 151
4637 Bituminium Sp. z o.o. Linia 151
4638 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 151
4639 Usługi Transportowe G. Ciepliński sp.k. Warszawa 151
4640 Projekt Jantar Piotr Pałdyna Valerio D’Amico sp.j. Elbląg 151
4641 Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych Sp. z o.o. Katowice 151
4642 Condite 1 Sp. z o.o. Kielce 151
4643 Leiber Sp. z o.o. Krośniewice 151
4644 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki sp.j. Sopot 151
4645 ENERSYS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 151
4646 Acropol Jastrzębski Orzechowska sp.j. Kalisz 151
4647 York Grzegorz Sułowski Wielogóra 151
4648 Metaltech Sp. z o.o. Czosnów 151
4649 Abm Jędraszek sp.j. Pabianice 151
4650 Hydrosolar Sp. z o.o. Dolny Śląsk sp.k. Wrocław 151
4651 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab Sp. z o.o. Lublin 150
4652 Promenady Zita Sp. z o.o. Wrocław 150
4653 Wagran Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 150
4654 Elektret Sp. z o.o. S.J. Limanowa 150
4655 BETPOL S.A. Bydgoszcz 150
4656 Bft Sp. z o.o. Sp.K. Zawada 150
4657 PPHU MAGIK Piotr Domagała Pianowo 150
4658 Polsource S.A. Kraków 150
4659 Topmet Light Kłosowicz Wiśniewski Sp. z o.o. Poznań 150
4660 Kraśniewska Irena Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Tranzyt Nazwa Skrócona: Ptb Tranzyt Konin 150
4661 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 150
4662 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 150
4663 Sgt Sp. z o.o. Katowice 150
4664 DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o. Jelenia Góra 150
4665 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pionex Piotr Gabryś Bielsko-Biała 150
4666 Jack – Bud Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 150
4667 Regamet Sp. z o.o. sp.k. Rzemień 150
4668 Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.a. Kraków 150
4669 Berling S.A. Warszawa 150
4670 Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta Eko Sp. z o.o. Kalisz 150
4671 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 150
4672 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek sp.j. Malewo 150
4673 Limak Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 150
4674 Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 150
4675 PSE Innowacje Sp. z o.o. Warszawa 150
4676 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Metrze Warszawa 149
4677 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 149
4678 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Tarnów 149
4679 Pianpol Styła – sp.j. Łomża 149
4680 GTC KORONA S.A. Warszawa 149
4681 Mirko Sp. z o.o. Głobino 149
4682 SI-Consulting Sp. z o.o. Wrocław 149
4683 Grupa Producentów Rolnych Zboża Wielkopolskie Sp. z o.o. Pleszówka 149
4684 Promedica24 Care Team De Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 149
4685 San-Kow sp.j. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 149
4686 Katcon Polska sp. z o.o. Pass 149
4687 Emiter Sp. z o.o. Katowice 149
4688 Piotr Głuchowski FHU Głuchowski Łosice 149
4689 Mikroma Polska S.A. Września 149
4690 Termet S.A. Świebodzice 149
4691 LECHTOM Tomasz Sikociński Świdnica 149
4692 Wega-Mikołów Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 149
4693 Norma Group Distribution Polska Sp. z o.o. Sławniów 149
4694 Kondor Sp. z o.o. Łódź 149
4695 Mckeen-Beef Sh Sp. z o.o. Linne 148
4696 Impel Cash Solutions Sp. z o.o. Warszawa 148
4697 Cynk – Mal S.A. Legnica 148
4698 GTB Invest Sp. z o.o. sp.k. Katowice 148
4699 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 148
4700 Ds Development Sp. z o.o. sp.k. Kosakowo 148
4701 Automationstechnik Sp. z o.o. Kraków 148
4702 Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. Białystok 148
4703 Avallon Sp. z o.o. Łódź 148
4704 Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski sp.j. Nasielsk 148
4705 Wegar Sp. z o.o. sp.k. Wodzisław Śląski 148
4706 Eko Prime Inwestycje Sp. z o.o. Żelechlinek 148
4707 Nowy Ląd Sp. z o.o. Niwnice 148
4708 Maem Sp. z o.o. Kraków 148
4709 PKE Polska Sp. z o.o. Warszawa 148
4710 Man-Trans Małek i Wspólnicy sp.k. Tychy 148
4711 Emerlog Sp. z o.o. Warszawa 148
4712 TK Tomasz Krywult Częstochowa 148
4713 MEXEM Sp. z o.o. Warszawa 148
4714 Seito Polska Sp. z o.o. Toruń 148
4715 Arw Baltic Sp. z o.o. Sosnowiec 148
4716 MEGA Sp. z o.o. Bełżyce 148
4717 Bialchem Group Sp. z o.o. Białystok 148
4718 Suszarnia Warzyw Jaworski sp.j. Bramki 148
4719 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 148
4720 Respiromix Sp. z o.o. Warszawa 148
4721 Bialpak Choromański, Leszczyński sp.k. Biała Podlaska 148
4722 Gloverville Investments Sp. z o.o. Warszawa 148
4723 Henglein Gmbh Polska Sp. z o.o. Katowice 147
4724 Bruk Sp. z o.o. Czyżowice 147
4725 Promotech Sp. z o.o. Białystok 147
4726 Ideo Sp. z o.o. Rzeszów 147
4727 ABW Superbruk Sp. z o.o. Hryniewicze 147
4728 Spółdzielnia Mieszkaniowa STROP Warszawa 147
4729 Wapo Tech Sp. z o.o. Bulkowo-Kolonia 147
4730 Heban Sp. z o.o. sp.k. Kraków 147
4731 New House Firma Usługowo-Budowlana Paweł Babiński Ełk 147
4732 Greinplast Plus Sp. z o.o. S.K. Krasne 147
4733 Jakusz Sp. z o.o. Kościerzyna 147
4734 Flamco Meibes Sp. z o.o. Leszno 147
4735 Prosperpro Sp. z o.o. Rybarzowice 147
4736 Fhu Robert Sp. z o.o. sp.j. Siedlce 147
4737 Firma Transportowa Mirko S C Bolesławiec 147
4738 Fabryka Obrabiarek do Drewna Sp. z o.o. Trzeciewiec 147
4739 Canna Sp. z o.o. Łódź 147
4740 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 147
4741 2 X 3 S.A. Krzęcin 147
4742 Total Market Sp. z o.o. Warszawa 147
4743 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe A-Lima-Bis Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 147
4744 Str Shipping And Trading Sp. z o.o. Szczecin 147
4745 Apport sp.j. Grodzki, Oliszewski Halinów 147
4746 OMW Sp. z o.o. Inowrocław 147
4747 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 147
4748 IHS Global Sp. z o.o. Gdańsk 147
4749 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 147
4750 Daal Sp. z o.o. Lubaczów 147
4751 MPS International Sp. z o.o. Koszalin 147
4752 POLWELL Sp. z o.o. Bydgoszcz 147
4753 DELTA Zbigniew Różycki Katowice 147
4754 Kiszeczka Sp. z o.o. sp.k. Karczew 147
4755 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 147
4756 Centralbud Hurtownia Instalacyjna – Grupa Sbs Sp. z o.o. Bydgoszcz 147
4757 Manpowergroup Solutions Sp. z o.o. Warszawa 147
4758 Lontex Sp. z o.o. sp.k. Czechowice-Dziedzice 147
4759 Biopoint M.Jankowski M.Niewiadomska sp.j. Stawiguda 146
4760 Uniserv S.A. Katowice 146
4761 OPTEX S.A. Opoczno 146
4762 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 146
4763 JARPAK Zakład Produkcji Opakowań z Tektury Sp. z o.o. Paczków 146
4764 Jedność Sp. z o.o. Wschowa 146
4765 GTC Pixel Sp. z o.o. Warszawa 146
4766 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 146
4767 Termoizolacja i Antykorozja Terbud Bogdan Jonkwisz …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………… Płock 146
4768 Politechnika Opolska Opole 146
4769 Ca Immo P14 Sp. z o.o. Warszawa 146
4770 Software Park Kraków Sp. z o.o. Warszawa 146
4771 ELIN Arkadiusz Miszkiewicz Kędzierzyn-Koźle 146
4772 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 146
4773 Portrush Sp. z o.o. Warszawa 146
4774 PATROL GROUP Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 146
4775 Roleski sp.j. Zbylitowska Góra 146
4776 Aluteam Polska Sp. z o.o. Biała Podlaska 146
4777 Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Sp. z o.o. Brodnica 146
4778 Galeria Ostrowiec Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 146
4779 Korff Isolmatic Sp. z o.o. Wojnarowice 146
4780 Ecobike Sp. z o.o. Wrocław 146
4781 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o. Gdańsk 146
4782 GGG Sp. z o.o. Radom 146
4783 SOL – Millennium Europe Sp. z o.o. Warszawa 146
4784 WITPOL Sp. z o.o. Stodzew 146
4785 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 146
4786 Advatech Sp. z o.o. Wrocław 146
4787 C&C Wind Sp. z o.o. Warszawa 146
4788 Instac Sp. z o.o. Stara Iwiczna 146
4789 Apsys Polska S.A. Warszawa 146
4790 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Abet – Sp. z o.o. Wrocław 146
4791 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 146
4792 Scalo Sp. z o.o. Wrocław 145
4793 Bag-Pol Adam Goździcki, Barbara Goździcka sp.k. Warszawa 145
4794 Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o. Brodnica 145
4795 Abbvie Polska Sp. z o.o. Warszawa 145
4796 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Warszawa 145
4797 Lp Bayer Group Sp. z o.o. Warszawa 145
4798 Contimax S.A. Bochnia 145
4799 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 145
4800 Contenur Polska Sp. z o.o. Mielec 145
4801 POLSKAMP S.A. Duchnów 145
4802 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 145
4803 Koesters i Meyer Sp. z o.o. Malanów 145
4804 Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego Poznań 145
4805 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kotłorembud Leszek Cichosz Bogdan Szatlach sp.j. Bydgoszcz 145
4806 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 145
4807 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 145
4808 Solbet Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 145
4809 Pinot Sp. z o.o. sp.k. Łódź 145
4810 PWP Niagara Sp. z o.o. Oleśnica 145
4811 ITP S.A. Warszawa 145
4812 Protek – System Sp. z o.o. Gdynia 145
4813 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 145
4814 7N Sp. z o.o. Warszawa 145
4815 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 145
4816 Kospan Sp. z o.o. sp.k. Ciasna 145
4817 GREEK TRADE Sp. z o.o. Kraków 145
4818 Bartex Sp. z o.o. Chruściel 145
4819 Firma Gibowski Sp. z o.o. Przyborki 145
4820 Kegel-Błażusiak Trade Sp. z o.o. sp.k. Nowy Targ 145
4821 Kubara Sp. z o.o. Częstochowa 145
4822 Hotel Hamilton Dobosz sp.k. Świnoujście 145
4823 Design Light Sp. z o.o. Głuchołazy 145
4824 Trans Logistyka Sp. z o.o. sp.k. Słubice 145
4825 Bidcorp Poland Sp. z o.o. Szczecin 145
4826 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 145
4827 Currency One S.A. Poznań 145
4828 Vynn Group Sp. z o.o. Wilcza Góra 145
4829 Miller, Canfield, W.Babicki, A.Chełchowski i Wspólnicy sp.k. Gdynia 145
4830 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 145
4831 Levi Strauss Poland Sp. z o.o. Płock 145
4832 Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z o.o. Mysłowice 145
4833 ACP Global Forwarding Sp. z o.o. Warszawa 144
4834 Kaskat Dairy Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 144
4835 Ideus Sp. z o.o. Chorzów 144
4836 Hmsteel Edyta Herzyk sp.k. Bielsko-Biała 144
4837 Neo-Tec Sp. z o.o. Płock 144
4838 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 144
4839 Weldon Sp. z o.o. Brzezówka 144
4840 W.A. Investment Sp. z o.o. Warszawa 144
4841 Mowi Lębork Sp. z o.o. Lębork 144
4842 Gama Service Market Żarnowski Durka sp.k. Szczecin 144
4843 Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański sp.j. Parsęcko 144
4844 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego Warszawa 144
4845 Fbserwis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Ścinawka Dolna 144
4846 Polomarket Sp. z o.o. Giebnia 144
4847 Dnhs Puzia Konarzewski sp.k. Szczecin 144
4848 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 144
4849 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 144
4850 Kablonex Nawroccy S.J. Podanin 144
4851 Zoetis Polska Sp. z o.o. Warszawa 144
4852 Gravit Sp. z o.o. sp.k. Lublin 144
4853 Tlc Łożyska – Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński, Tomasz Paweł Cudny sp.j. Warszawa 144
4854 Trust Properties Sp. z o.o. Warszawa 144
4855 Biuro Podróży i Turystyki Almatur-Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 144
4856 Suder & Suder Sp. z o.o. Modlnica 144
4857 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 144
4858 Gemini Park Bielsko-Biała Sp. z o.o. Kraków 144
4859 Jurmet Sp. z o.o. sp.k. Lubicz Dolny 144
4860 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 144
4861 Ocean Trade Sp. z o.o. Łazy 144
4862 Marmax Sp. z o.o. Czudec 144
4863 Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o. Warszawa 144
4864 Centrum Pali Sp. z o.o. Kutno 144
4865 Strategor Sp. z o.o. Poznań 144
4866 RTB Developer Sp. z o.o. Gdańsk 144
4867 Omeko Papier Sp. z o.o. Kraków 143
4868 Meble Stolar Sp. z o.o. sp.k. Jankowy 143
4869 Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena Jelcz-Laskowice 143
4870 ALPIQ ENERGY SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Warszawa 143
4871 Stelweld Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 143
4872 Eleks – Janusz Kosiorek sp.j. Warszawa 143
4873 Globema Sp. z o.o. Warszawa 143
4874 Akademia Sztuki w Szczecinie Szczecin 143
4875 CARSERVIS S.A. Warszawa 143
4876 Murator Ibs Sp. z o.o. Julinek 143
4877 Torhamer Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 143
4878 Eurosystem Polska Sp. z o.o. sp.k. Przywory 143
4879 Atlanta Poland S.A. Gdańsk 143
4880 Omega Silesia Sp. z o.o. Pilzno 143
4881 Medicofarma S.A. Warszawa 143
4882 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 143
4883 Torino Holding S.A. Poznań 143
4884 Maritex Leszek Łosin sp.k. Gdynia 143
4885 SUTCO-POLSKA Sp. z o.o. Katowice 143
4886 VALVEX S.A. Jordanów 143
4887 Bvt Components Sp. z o.o. Rybaki 143
4888 Deventer Sp. z o.o. Sosnowiec 143
4889 Ggt Solutions S.A. Studzienice 143
4890 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe Aris Stępień Bolesław Kazimierz Szydłowiec 143
4891 Fabryka Mebli Meblar Maria i Franciszek Sołtysik sp.j. Baranów 143
4892 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. Warszawa 143
4893 Mptech Sp. z o.o. Warszawa 143
4894 Akces Group Sp. z o.o. sp.k. Mianowice 143
4895 Walstead Starachowice Sp. z o.o. Starachowice 143
4896 Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o. Stalowa Wola 143
4897 Uniplast Bajer sp.j. Leszno 143
4898 Arctic Sp. z o.o. Radziejowice 142
4899 Sunrise System Sp. z o.o. sp.k. Poznań 142
4900 Modernhatch Sp. z o.o. sp.k. Magnuszowice 142
4901 Szajek sp.k. Granowo 142
4902 Energorem Płock Sp. z o.o. Płock 142
4903 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
4904 BSK RETURN S.A. Zawiercie 142
4905 Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Tuszyn 142
4906 Dramiński S.A. Sząbruk 142
4907 Grupa Konfekcjoner – Bartex Sp. z o.o. sp.k. Chrzanów 142
4908 Katowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 142
4909 Heweliusza 18 Sp. z o.o. Warszawa 142
4910 Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec 142
4911 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. Warszawa 142
4912 4Life Direct Sp. z o.o. Warszawa 142
4913 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 142
4914 Hella Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
4915 Vtg Rail Logistics Polska Sp. z o.o. Chorzów 142
4916 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 142
4917 Ref-Con Service A.Ostrowski & Wspólnicy sp.j. Gdynia 142
4918 Commercia Secure Sp. z o.o. Warszawa 142
4919 Animoon Sp. z o.o. Warszawa 142
4920 Muzeum Narodowe we Wrocławiu Wrocław 142
4921 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis sp.j. Paweł Góral i Wspólnicy Ząbki 142
4922 HANPLAST Sp. z o.o. Bydgoszcz 142
4923 Jbm Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jacek Bergiel Renata Bergiel Sp. z o.o. Borowina Sitaniecka 142
4924 Net Sp. z o.o. Smart Grid sp.k. Sokołów 142
4925 Eolos Polska Sp. z o.o. Warszawa 142
4926 DKH Global S.A. Warszawa 142
4927 Marseplast Sp. z o.o. Niepołomice 142
4928 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 142
4929 Pol – Osteg Sp. z o.o. Bydgoszcz 142
4930 SAT Sp. z o.o. Oława 142
4931 ASG Poland S.A. Pruszków 142
4932 Prouvé Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 142
4933 Aste Sp. z o.o. Kowale 142
4934 Quickpack Polska Sp. z o.o. Jędrzejów 142
4935 Computex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 141
4936 FMR LISICKI Janusz Lisicki Pukinin 141
4937 Fratria Sp. z o.o. Gdynia 141
4938 Husar Budownictwo Inżynieryjne S.A. Włocławek 141
4939 OL – Trans Sp. z o.o. sp.k. Kruszyn 141
4940 Pruszyński – Nowicki Sp. z o.o. Motaniec 141
4941 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 141
4942 Eurohansa Sp. z o.o. Toruń 141
4943 Akademia Sztuk Pięknych Im.Jana Matejki w Krakowie Kraków 141
4944 Mps Poland Sp. z o.o. Kęty 141
4945 Sibelco Poland Sp. z o.o. Bukowno 141
4946 Ndi Sopot S.A. Sopot 141
4947 Adecon Sp. z o.o. Dębe 141
4948 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 141
4949 Fast Service Sp. z o.o. Sochaczew 141
4950 Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j. Żarnowo Pierwsze 141
4951 Same Deutz-Fahr Polska Sp. z o.o. Lublin 141
4952 ZET TRANSPORT Sp. z o.o. Nowy Sącz 141
4953 Mateusz Wiśniowski Sp.K. Nowy Sącz 141
4954 Latteria Tinis Sp. z o.o. Rzepin 141
4955 Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A. Kraków 141
4956 Vds Czmyr Kowalik sp.k. Świętochłowice 141
4957 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy Bydgoszcz 141
4958 Max Fund Capital Sp. z o.o. Warszawa 141
4959 Kobi Light Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 141
4960 Sesto Senso Klimas S.J. Czastary 141
4961 Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. sp.k. Doboszowice 141
4962 Smith & Nephew Sp. z o.o. Warszawa 141
4963 Wezi – TEC Sp. z o.o. Legnica 140
4964 Euro Terminal Real Estate Sp. z o.o. Świnoujście 140
4965 Abbott Medical Sp. z o.o. Warszawa 140
4966 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex Sp. z o.o. Biała Podlaska 140
4967 Awilux Polska Sp. z o.o. sp.k. Leszno 140
4968 VGL ROAD Sp. z o.o. Gdynia 140
4969 Cl Europort Sp. z o.o. Małaszewicze Duże 140
4970 PEC Muszkieterów Sp. z o.o. Warszawa 140
4971 Wędlinka Sp. z o.o. sp.k. Dobrydział 140
4972 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Bydgoszcz 140
4973 Osiedle Marywilska Sp. z o.o. Warszawa 140
4974 Gtc Chwiłowicz sp.j. Pyzdry 140
4975 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Katowice 140
4976 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 140
4977 Almi Polska Sp. z o.o. Tychy 140
4978 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Radkom Sp. z o.o. Radom 140
4979 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 140
4980 Zakład Elektroniczny Sims Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 140
4981 WnD Sp. z o.o. Rąbień 140
4982 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 140
4983 Statut Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 140
4984 Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. z o.o. Kraków 140
4985 Abena Polska Sp. z o.o. Łozienica 140
4986 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Rol-Pek Leszek Roleski Zbylitowska Góra 140
4987 Cksource Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 140
4988 R&G Plast Sp. z o.o. Mielec 140
4989 Tauron Ubezpieczenia Sp. z o.o. Katowice 140
4990 Charbud Development Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 139
4991 Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku – Białej Bielsko-Biała 139
4992 Kwe AB Energy Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 139
4993 Almarina Trade Gąsiorowski Jażdziewski sp.k. Gdynia 139
4994 MB Motors Sp. z o.o. Piaseczno 139
4995 ISTA Polska Sp. z o.o. Kraków 139
4996 Atem-Polska Sp. z o.o. Gdynia 139
4997 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 139
4998 Anton Rohr Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Poznań Poznań 139
4999 Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Prefbet Sp. z o.o. Śniadowo 139
5000 Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe Mosty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 139
5001 Beso Sp. z o.o. Brzeg Dolny 139
5002 Archicom Nieruchomości Residential Sp. z o.o. Wrocław 139
5003 Automat Spec Sp. z o.o. sp.k. Kaszów 139
5004 GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o. Baranowo 139
5005 SFW Energia Sp. z o.o. Gliwice 139
5006 Eko Sp. z o.o. Rybnik 139
5007 Trade Trans Combi Sp. z o.o. Wrocław 139
5008 Drewpal Wiesław Majtas, Krzysztof Drygała, Grzegorz Drygała – sp.j. Janków Pierwszy 139
5009 K2 Dystrybucje Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 139
5010 Vgl Sp. z o.o. Gdynia 139
5011 Meiko Trans Polska Sp. z o.o. Gliwice 139
5012 Orbitvu Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 139
5013 DSA FINANCIAL GROUP S.A. Wrocław 139
5014 Rödl Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 139
5015 Lewandpol Łańcut Sp. z o.o. Wysoka 139
5016 Lł Sp. z o.o. sp.k. Byków 139
5017 Bejo Zaden Poland Sp. z o.o. Konotopa 139
5018 Air Tours Poland-Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 139
5019 Archicom Nieruchomości 2 Sp. z o.o. Wrocław 138
5020 Instytut Kolejnictwa Warszawa 138
5021 Ancona Development Sp. z o.o. Delta sp.k. Warszawa 138
5022 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdynia 138
5023 Elmar Sp. z o.o. Trzebnica 138
5024 Marolex Sp. z o.o. Dziekanów Leśny 138
5025 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 138
5026 Abc Colorex Sp. z o.o. Kraków 138
5027 Luxury Medical Care Grzelak Krausse sp.k. Warszawa 138
5028 Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o. Tarnów 138
5029 Aquer Maciej Dyba, Jarosław Kram sp.j. Mikluszowice 138
5030 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 138
5031 Vincent Sp. z o.o. Gdańsk 138
5032 Watersystem Sp. z o.o. sp.k. Zakręt 138
5033 Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 138
5034 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 138
5035 CSP Customer Services Polska Sp. z o.o. Szczecin 138
5036 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Toruń 138
5037 Omida Sea And Air S.A. Gdynia 138
5038 Chochołowskie Termy Sp. z o.o. Chochołów 138
5039 Bhm Sp. z o.o. Srebrzyszcze 138
5040 Constant Sp. z o.o. Mostki 138
5041 Firma Usługowa Eko-Kar Sp. z o.o. sp.k. Raszków 138
5042 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 138
5043 Korporacja Gwarecka S.A. Bogdanka 138
5044 Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski sp.j. Tarnowskie Góry 138
5045 3M Service Center Emea Sp. z o.o. Wrocław 138
5046 Bista Standard Sp. z o.o. Bydgoszcz 138
5047 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 138
5048 Ispot Poland Sp. z o.o. Warszawa 138
5049 Kerzen Ryszard Orlicki sp.k. Dzikowiec 138
5050 Pro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 138
5051 4m M.Zięciak, J.Gałęska, P.Gałęski, R.Rabęda sp.j. Krosno Odrzańskie 138
5052 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 138
5053 Stal-Bud Sp. z o.o. Skoczów 138
5054 Kramer S.A. Gietrzwałd 138
5055 Euronia Investments Sp. z o.o. sp.k. Kostrzyn 137
5056 DIE TECH Sp. z o.o. Tychy 137
5057 Gdańskie Młyny Sp. z o.o. Gdańsk 137
5058 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Perfopol Sp. z o.o. Starachowice 137
5059 Spiroflex Sp. z o.o. Mielec 137
5060 Gm Color Sp. z o.o. Bydgoszcz 137
5061 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozłogi Warszawa 137
5062 Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs Wrocław 137
5063 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Szczecinek 137
5064 P.S. Trading Stolker Peter, sp.j. Ołtarzew 137
5065 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków sp.k. Libertów 137
5066 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe INTER-S Piotr Sielski Międzyborów 137
5067 Eurohyp Finanz Sp. z o.o. Cedynia 137
5068 Reynaers Aluminium Sp. z o.o. Piaseczno 137
5069 New Trendy Sp. z o.o. Radom 137
5070 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski, Krzysztof Termanowski sp.j. Kraków 137
5071 Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 137
5072 Autoonline Sp. z o.o. Warszawa 137
5073 FAST S.A. Gdynia 137
5074 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 137
5075 Rkkw – Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy – Radcowie Prawni i Adwokaci sp.k. Warszawa 137
5076 Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego Kraków 137
5077 Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 137
5078 BERTANI POLAND Sp. z o.o. Bieruń 137
5079 Monolit Michał Godlewski Zambrów 137
5080 Dakar-Toyota Rzeszów Sp. z o.o. sp.k. Świlcza 137
5081 Hydrostal Sp. z o.o. Brzeszcze 137
5082 Enxoo Sp. z o.o. Warszawa 136
5083 Jakon – Jan Konieczny Wojciech Jakubowski – sp.j. Tarnowo Podgórne 136
5084 Zec Service Sp. z o.o. Wrocław 136
5085 Kd Medical Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 136
5086 Harmann Polska Sp. z o.o. Kokotów 136
5087 Jkm Trade Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 136
5088 Ctc Sp. z o.o. Ruda Śląska 136
5089 Szpitale Tczewskie S.A. Tczew 136
5090 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe Wrocław 136
5091 Visline Sp. z o.o. Gdynia 136
5092 Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. Poznań 136
5093 At – Outlet Biedroń Szecówka sp.k. Częstochowa 136
5094 PASS POLSKA Sp. z o.o. Sanok 136
5095 WGT Group Sp. z o.o. sp.k. Białystok 136
5096 Eurogate Logistics Sp. z o.o. Warszawa 136
5097 Czajka-Auto Sp. z o.o. Bytom 136
5098 Masters Sp. z o.o. Straszyn 136
5099 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. Płońsk 136
5100 Warszawska Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Chomiczówka Warszawa 136
5101 Rekin Jan Mozolewski i Wspólnicy sp.j. Białystok 136
5102 Fox Fittings Sp. z o.o. sp.k. Wilamowice 136
5103 Dopak Sp. z o.o. Wrocław 136
5104 Luk Jacek Wysokiński i Wspólnicy sp.k. Lublin 136
5105 Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 136
5106 Imso Sp. z o.o. Koszalin 136
5107 Polcab N. Gamoń sp.j. Rybnik 136
5108 Atlantis-Deweloper M. Stekert sp.k. Opole 136
5109 Firma Handlowo-Usługowa Wanta Piotr Zębol Jordanów 136
5110 Steuler-Kch Polska Sp. z o.o. Kielce 136
5111 Iwona Cymbor i Stanisław Cymbor sp.j. Dębica 136
5112 Piekarnia Halina H. Milczek, J. Milczek sp.j. Starościn 136
5113 Poll – Nussbaumer Sp. z o.o. Chałupki 136
5114 Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 136
5115 Spółdzielnia Mieszkaniowa Mokotów Warszawa 136
5116 Publimar S.J. Lucjan Staniszewski i Spółka Lublin 136
5117 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 135
5118 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mleks Sp. z o.o. Wyszków 135
5119 Intrum Sp. z o.o. Warszawa 135
5120 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Łodzi Łódź 135
5121 Leasing Rbb Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 135
5122 Wizet Transport Sp. z o.o. Łęczyca 135
5123 Consultia Sp. z o.o. Warszawa 135
5124 Posco – Pwpc Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 135
5125 Das Company Sp. z o.o. Trzebinia 135
5126 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Karabela Sp. z o.o. Tarnobrzeg 135
5127 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jeżyce Poznań 135
5128 Polwell Polska Sp. z o.o. Myślenice 135
5129 Transport Kaczmarek sp.k. Chełmek 135
5130 Melle Sp. z o.o. Stary Staw 135
5131 Topgun W. Stawarz , A. Stawarz, K. Stawarz sp.j. Warszawa 135
5132 Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów Pks Gdańsk-Oliwa S.A. Gdańsk 135
5133 Metalko Sp. z o.o. Bydgoszcz 135
5134 SFB POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 135
5135 Spółdzielnia Mieszkaniowa Słoneczny Stok Białystok 135
5136 Inelo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 135
5137 Unibike K. Orłowska, P. Drobotowski sp.j. Bydgoszcz 135
5138 Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 135
5139 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 135
5140 SBB Energy S.A. Opole 135
5141 Katowickie Wodociągi S.A. Katowice 134
5142 LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. Warszawa 134
5143 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zieleń Sp. z o.o. Gdańsk 134
5144 PPH EUROTEX Sp. z o.o. Warszawa 134
5145 Auto – Studio Sp. z o.o. Poznań 134
5146 G.M.B.T. Magnus Sp. z o.o. Skórnice 134
5147 Agencja Wydawnicza Technopol Sp. z o.o. Częstochowa 134
5148 Arcelormittal Recykling Polska Sp. z o.o. Warszawa 134
5149 P.P.H.U. KAMPOL Krzysztof Łuźniak Rusiec 134
5150 Metconcept Sp. z o.o. sp.k. Nowy Dwór Mazowiecki 134
5151 Stol-Kar Sp. z o.o. sp.k. Biała Podlaska 134
5152 Armedical Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 134
5153 HE Janki 1 Sp. z o.o. Warszawa 134
5154 Wuż Port And Maritime Services Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 134
5155 Polska Korporacja Recyklingu Sp. z o.o. Lublin 134
5156 Sławbud sp.j. S.Gałązka, A.Gałązka Ostrów Mazowiecka 134
5157 Tremco Cpg Poland Sp. z o.o. Warszawa 134
5158 Divante S.A. Wrocław 134
5159 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 134
5160 Jan-Wal Skoczylas sp.j. Przybysławice 134
5161 Ecs Cable Protection Sp. z o.o. Inowrocław 134
5162 Vulcan Sp. z o.o. Wrocław 134
5163 Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszków 134
5164 FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. Poznań 134
5165 Diehl Metering Sp. z o.o. Bażanowice 134
5166 Rateart Dariusz Matyjewicz Łódź 134
5167 Starhedge S.A. Warszawa 134
5168 Hmt Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. sp.k. Komorniki 134
5169 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Włoszczowa 134
5170 Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy Warszawa 134
5171 Spółdzielnia Świ T Warszawa 134
5172 Mar-Dom Kwieciński Sp. z o.o. Konin 134
5173 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o. Śmiłowo 134
5174 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Jastrzębie-Zdrój 134
5175 Novago Żnin Sp. z o.o. Wawrzynki 134
5176 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 133
5177 Alex Sp. z o.o. Kleosin 133
5178 Pako Lorente Sp. z o.o. Gospodarz 133
5179 Franciszek Siegień WPPH Elena Import-Export Żelazków 133
5180 Politechnika Koszalińska Koszalin 133
5181 Supra Brokers S.A. Wrocław 133
5182 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 133
5183 Drimer Sp. z o.o. sp.k. Toruń 133
5184 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 133
5185 Mcd Electronics Sp. z o.o. Żywiec 133
5186 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 133
5187 Vitrintec Sp. z o.o. Kielce 133
5188 5IN9 Global Sp. z o.o. Warszawa 133
5189 FAAC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 133
5190 Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. Puszczykowo 133
5191 MKL Sp. z o.o. Łazy 133
5192 Fiserv Polska S.A. Warszawa 133
5193 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Chełm 133
5194 Grzybmar.Matuszewscy – sp.j. Wielichowo-Wieś 133
5195 BROEN POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 133
5196 Hexonic Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 133
5197 Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o. Tarnów 133
5198 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych LUBARTÓW S.A. Lubartów 133
5199 Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o. Międzyrzecz 133
5200 Bromex Sp. z o.o. Wola Wiązowa 133
5201 Pro-Nord 2 Sp. z o.o. sp.k. Kołobrzeg 133
5202 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe EJ Józef Janusz Zamojtuk Jasionówka 133
5203 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 133
5204 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A. Bańska Niżna 133
5205 Ilf Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. Warszawa 133
5206 Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Gostyń 133
5207 RS Components Sp. z o.o. Warszawa 133
5208 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Kraków 133
5209 BIALMED Sp. z o.o. Warszawa 133
5210 Dp Olsztynek Sp. z o.o. Warszawa 133
5211 Akord Fabryka Mebli M. Zając, W. Zając S.K.A. Koprki 133
5212 Polsal Sp. z o.o. Brzozów 133
5213 Farutex Sp. z o.o. Szczecin 133
5214 Agaris Poland Sp. z o.o. Pasłęk 133
5215 Ceratizit Polska Sp. z o.o. Kraków 133
5216 Iron Mountain Polska Sp. z o.o. Reguły 133
5217 Mokoto 49 Sp. z o.o. Warszawa 133
5218 Płomyk Cierniewscy sp.j. Koźminiec 133
5219 Heinz Plastics Polska Sp. z o.o. Działdowo 133
5220 Gumotiv Sp. z o.o. sp.k. Mielec 132
5221 Air – Com Pneumatyka Automatyka Sp. z o.o. sp.k. Długołęka 132
5222 Aba Grant Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Poznań 132
5223 Cshark Sp. z o.o. Wrocław 132
5224 Chronos Development Plus Sp. z o.o. Luboń 132
5225 Darol Sp. z o.o. Słońsk 132
5226 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka sp.k. Poznań 132
5227 SUNEX S.A. Racibórz 132
5228 Batcar Krzysztof Pawluć, Bogdan Tyliszczak sp.j. Zielona Góra 132
5229 Nexeo Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 132
5230 Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Patucha i Jagiełło sp.j. Jaworzno 132
5231 GLOBAL COLORS POLSKA S.A. Kędzierzyn-Koźle 132
5232 C+p Systemy Meblowe Sp. z o.o. Legnica 132
5233 Temar Am S.A. Fokus sp.k. Wrocław 132
5234 Grupa Metropolis Btl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 132
5235 SEDAR S.A. Międzyrzec Podlaski 132
5236 STALKON Sp. z o.o. Police 132
5237 ADM SZAMOTUŁY Sp. z o.o. Szamotuły 132
5238 Instal-Projekt Gawłowscy, Ścierzyńscy sp.j. Nowa Wieś 132
5239 Przetwórstwo Mięsne Płatek Sp.J. Nowa Wieś Szlachecka 132
5240 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 132
5241 Makima Sp. z o.o. Wrocław 132
5242 Schiever Polska Sp. z o.o. Poznań 132
5243 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Niwa Jan Niwa sp.k. Ropczyce 132
5244 Masterform Sp. z o.o. Świebodzice 132
5245 Toptel. Pl Wołkowicz sp.k. Kraków 132
5246 Wodociągi Płockie Sp. z o.o. Płock 132
5247 IE Investments Sp. z o.o. Wrocław 132
5248 Martin Sp. z o.o. sp.j. Zawiercie 132
5249 Bec Financial Technologies A.M.B.A. Spółdzielnia z Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce Warszawa 132
5250 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Krążkowy 132
5251 Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga, Marek Księżopolski sp.j. Zator 132
5252 Dasta Investment Sp. z o.o. Park Lotników sp.k. Kraków 131
5253 Bioveri Sp. z o.o. sp.k. Dąbrówka Wielka 131
5254 Kadex Ag Sp. z o.o. sp.k. Radom 131
5255 Czan Sp. z o.o. Garwolin 131
5256 Bridgestone Europe NV/SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 131
5257 Ekstraklasa S.A. Warszawa 131
5258 M&J Bud Invest Pl I. Siadul sp.k. Kielce 131
5259 P.U.H Werpol S.C. Łysoń Joanna , Rostkowska Marzena Jawiszowice 131
5260 AHB 1 Helena Burzyńska sp.j. Bielsk Podlaski 131
5261 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śródmieście Szczecin 131
5262 SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A. Szczecin 131
5263 Mckinsey Emea Shared Services Sp. z o.o. Poznań 131
5264 ASCLEPIOS S.A. Wrocław 131
5265 Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka 131
5266 Axa Stenman Poland Sp. z o.o. Zawiercie 131
5267 Danfoss Saginomiya Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 131
5268 3PI Sp. z o.o. Warszawa 131
5269 SPYRA-PRIMO POLAND Sp. z o.o. Mikołów 131
5270 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaroty Olsztyn 131
5271 Vallor S.A. Toruń 131
5272 Geberit Sp. z o.o. Warszawa 131
5273 Administration Personnel Services Sp. z o.o. Warszawa 131
5274 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 131
5275 KRONOSPAN CHEMICAL SZCZECINEK Sp. z o.o. Szczecinek 131
5276 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 131
5277 APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 131
5278 Primost Południe Sp. z o.o. Będzin 131
5279 JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 131
5280 Groupauto Cee Sp. z o.o. Warszawa 131
5281 Pory 78 Sp. z o.o. Warszawa 131
5282 Firma Handlowo-Usługowa Rolmet Kowalski Marek Frączek Zbigniew sp.j. Kazimierza Wielka 131
5283 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa 131
5284 Esbrand 2 Sp. z o.o. Jełowa 131
5285 Thomas Koziarski Consulting sp.j. Opole 131
5286 MSD Polska Sp. z o.o. Warszawa 131
5287 Cnx Rydzińska, Zimnowodzka sp.k. Warszawa 131
5288 Big Krakow Real Estate Sp. z o.o. Warszawa 131
5289 Anocote Polska Sp. z o.o. Łańcut 131
5290 PZU Pomoc S.A. Warszawa 131
5291 Findek – Dekada Realty Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 131
5292 R. Power S.A. Warszawa 131
5293 M7 Polaf Polish Propco 9 Sp. z o.o. Warszawa 131
5294 Ajinomoto Poland Sp. z o.o. Warszawa 131
5295 Rekord SI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 131
5296 Vicar Management Sp. z o.o. Warszawa 131
5297 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 131
5298 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 131
5299 POLINDUS Sp. z o.o. Kraków 131
5300 Usługi Informatyczne Info-System Roman i Tadeusz Groszek Sp. J. Legionowo 131
5301 Budlex Batorego Sp. z o.o. sp.k. Toruń 131
5302 Grudnik Sp. z o.o. Kraków 131
5303 INWEMER SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 131
5304 Rapid Sp. z o.o. Olkusz 130
5305 Deutsche Leasing Polska S.A. Warszawa 130
5306 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Trans Ziem Zbigniew Jasiewicz Kraków 130
5307 SERTOP Sp. z o.o. Tychy 130
5308 Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o. Ostrołęka 130
5309 Fm Solutions Sp. z o.o. Kraków 130
5310 Zielonogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielona Góra 130
5311 NSK Polska Sp. z o.o. Kielce 130
5312 Dunster Polska Sp. z o.o. Krzywopłoty 130
5313 Poltech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 130
5314 Elektra Włodzimierz Nyc Witold Nyc sp.j. Ożarów Mazowiecki 130
5315 Baltic Stevedoring Company Sylwestrzak sp.j. Szczecin 130
5316 Ec Engineering Sp. z o.o. Kraków 130
5317 Moto-Remo Burzyńscy sp.k. Iława 130
5318 Mochtoys sp.j.-A.Moch, K.Moch Otwock 130
5319 Pekabud – Morasko Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 130
5320 GP Truck Trading S.C. Grzegorz Kądziela, Agnieszka Kądziela Warszawa 130
5321 Intuo Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 130
5322 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 130
5323 Elan Sp. z o.o. sp.k. Brzozów 130
5324 They.Pl Sp. z o.o. Warszawa 130
5325 Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz sp.k. Wrocław 130
5326 Krotoski Sp. z o.o. Łódź 130
5327 Electronic Arts Polska Sp. z o.o. Warszawa 130
5328 Hellopak Kocyk & Wspólnicy sp.j. Nowa Iwiczna 130
5329 Unimax Development Sp. z o.o. Baranówek sp.k. Kielce 130
5330 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 130
5331 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 130
5332 Podhalańska Państwowa Uczelnia Zawodowa w Nowym Targu Nowy Targ 130
5333 Zahir & Zahid Sp. z o.o. sp.k. Łódź 129
5334 Ekoland Polska S.A. Kraśnik 129
5335 Cedrowa Sp. z o.o. Warszawa 129
5336 Szklane Tarasy Paweł Preisner sp.k. Rzeszów 129
5337 Solidaris Sp. z o.o. Dzielawy 129
5338 Amma Sp. z o.o. sp.k. Bolesławiec 129
5339 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 129
5340 Mucha sp.j. Łyski 129
5341 Anixe Polska Sp. z o.o. Wrocław 129
5342 Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper S.J. Bielsko-Biała 129
5343 Bart Spółka z Ogranczoną Odpowiedzialnością Sosnowiec 129
5344 Iryd Sp. z o.o. Niedrzwica 129
5345 ZRUG Sp. z o.o. Poznań 129
5346 Orlen Eko Sp. z o.o. Płock 129
5347 Casinos Poland Sp. z o.o. Warszawa 129
5348 Schmidt Dental Oliver Schmidt Gdańsk 129
5349 Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Poznań 129
5350 SLOVNAFT – POLSKA S.A. Kraków 129
5351 Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. Kielce 129
5352 HOBBS Sp. z o.o. Warszawa 129
5353 Konbet Poznań Sp. z o.o. sp.k. Poznań 129
5354 All For One Poland Sp. z o.o. Złotniki 129
5355 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 129
5356 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Plon Sp. z o.o. Woskowice Małe 129
5357 Tropicoco Sp. z o.o. Wrocław 129
5358 Sarivo Infrastruktura Sp. z o.o. Kraków 129
5359 Des Sofa Line Sp. z o.o. Myślina 129
5360 Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o. Świdnica 129
5361 Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. Gdańsk 129
5362 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 129
5363 Drozda Transport & Logistics S.A. Nowiny Wielkie 129
5364 Agro-Skandawa Sp. z o.o. Aptynty 129
5365 Polaris Poland Sp. z o.o. Warszawa 129
5366 Rosinski Sp. z o.o. Bielsko-Biała 129
5367 Liberty Commercial PL Sp. z o.o. Katowice 129
5368 Booking.com Sp. z o.o. Warszawa 129
5369 Terra Recycling Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 129
5370 Humax Poland Sp. z o.o. Bełchatów 128
5371 Eco Light Sp. z o.o. Borek 128
5372 Gólcz i Synowie Sp. z o.o. Grabówno 128
5373 Frontres J. Białek i K. Stępień Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 128
5374 Pharmalink Sp. z o.o. Łódź 128
5375 INFOR PL S.A. Warszawa 128
5376 HYDROPRESS Wojciech Górzny Elbląg 128
5377 Lissa Ps Kubacka sp.k. Leszno 128
5378 Euronova Sp. z o.o. S.K. Kraków 128
5379 Stalgast Radom Sp. z o.o. Warszawa 128
5380 Włodar Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 128
5381 Tamir sp.j. T. i M. Kuśnierz Pszczyna 128
5382 EWG Taczalin Sp. z o.o. Wrocław 128
5383 Eco In Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 128
5384 Ampar Bis Ryszard Więcławski, Sylwester Szczęsny S.J. Warszawa 128
5385 Saw-Trak Zdyb sp.k. Kraków 128
5386 Hotel Senator Sp. z o.o. sp.k. Dźwirzyno 128
5387 JJK Credit Sp. z o.o. Warszawa 128
5388 Klim-Eko Sp. z o.o. Łódź 128
5389 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana 128
5390 Farmer Raniś – Zmyślony sp.j. Fabianów 128
5391 Szopex-Dutkiewicz Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 128
5392 Marine Design Sp. z o.o. & Offshore Engineering sp.k. Szczecin 128
5393 Luans Sp. z o.o. Żory 128
5394 Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 128
5395 Idealab Sp. z o.o. Kraków 128
5396 Kj Inwestycje Nieruchomości Jarczyk sp.k. Chorzów 128
5397 Pgd Polska Sp. z o.o. Poznań 128
5398 Markat Sp. z o.o. Brody 128
5399 Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. Włocławek 128
5400 CSL Behring Sp. z o.o. Warszawa 128
5401 Kamix Opakowania Błażejewicz i Wspólnicy sp.j. Toruń 128
5402 Entertrade Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 128
5403 Zakład Mięsny Smoliński Zbigniew Smoliński i Wspólnicy sp.j. Długa Wieś 128
5404 Tarbau Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 128
5405 Wlw Development Wilk sp.j. Wieliczka 128
5406 Pro-Las Sp. z o.o. sp.k. Białystok 128
5407 Euroband Sp. z o.o. Czołowo-Kolonia 127
5408 Bonito.Pl Sp. z o.o. Modlniczka 127
5409 BUSCH POLSKA Sp. z o.o. Nowa Wieś 127
5410 Abisal Sp. z o.o. Bytom 127
5411 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kopernik Toruń 127
5412 Kram Sp. z o.o. Dzierzgoń 127
5413 Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. Koszalin 127
5414 Vm Media Sp. z o.o. VM Group sp.k. Gdańsk 127
5415 Auto – France Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 127
5416 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 127
5417 Ecowater Systems Poland Sp. z o.o. Dąbrówka 127
5418 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 127
5419 Materiały Budowlane Aw Wesołek Sp. z o.o. sp.k. Chocicza 127
5420 SOLARIS LASER S.A. Warszawa 127
5421 Grupa Chorten Sp. z o.o. Łyski 127
5422 IZOBLOK S.A. Chorzów 127
5423 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica 127
5424 Targban Sp. z o.o. Płochocin 127
5425 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz w Spadku Rumia 127
5426 Timken-Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 127
5427 Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. Pszczyna 127
5428 Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa Ruda Śląska 127
5429 Jazgot Jan Krzywdzik sp.k. Łąka 127
5430 Trend Projekt Sp. z o.o. sp.k. Mokry Dwór 127
5431 ARS Medica Sp. z o.o. Wrocław 127
5432 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa Kraków S.A. Kraków 127
5433 Zpc Milanówek Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 127
5434 Aurex Lpg Sp. z o.o. Kolonia Mrokowska 127
5435 Mondi Wierzbica Sp. z o.o. Wierzbica 127
5436 Atram Paper Sp. z o.o. Olszewo-Borki 127
5437 Dartom Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 127
5438 Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. sp.k. Sady 127
5439 Sagittarius Solutions Sp. z o.o. Warszawa 127
5440 Instach Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 127
5441 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Puławy 127
5442 Ajinomoto Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 127
5443 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 127
5444 Zinkpower Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 127
5445 Mesco sp. z o.o. Bytom 127
5446 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 127
5447 Warter Polymers Sp. z o.o. Warszawa 127
5448 Wójcik – Ventilation S.A. Warszawa 127
5449 Multimon Polska Sp. z o.o. Żary 127
5450 Finetech Construction Sp. z o.o. Warszawa 127
5451 Lemarpol – Wózki Widłowe Sp. z o.o. Koprki 127
5452 Victory Precision Technology Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 127
5453 Centrum Informatyki ZETO S.A. Białystok 126
5454 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 126
5455 Galeria Corso Sp. z o.o. Warszawa 126
5456 Profil Wytwórnia Profili Budowlanych z Pvc Sp. z o.o. Piła 126
5457 Brześć Sipa sp.k. Brześć Kujawski 126
5458 Mp Management Sp. z o.o. Łódź 126
5459 MPO Sp. z o.o. Białystok 126
5460 Eviosys Packaging Polska Sp. z o.o. Goleniów 126
5461 Grafotronic Sp. z o.o. Warszawa 126
5462 BEATA GAJEK-DYL PRZEDSIĘBIORSTWO DROGOWE BETOMEX Staszów 126
5463 Neubauer Dienstleistung Logistik & Service Sp. z o.o. sp.k. Barnim 126
5464 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle Jasło 126
5465 Leviat Sp. z o.o. Kalisz 126
5466 Ekamedica Sp. z o.o. sp.k. Kozy 126
5467 7r Szczecin Sp. z o.o. Kraków 126
5468 P.P.H.U. Zadroga W.Zadroga, G.Zadroga sp.j. Ostrów Mazowiecka 126
5469 Equator Real Sp. z o.o. Warszawa 126
5470 SYNEKTIK S.A. Warszawa 126
5471 Emu Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 126
5472 Konstruktion Sp. z o.o. Skawina 126
5473 Daliantalent Poland Sp. z o.o. Żabno 126
5474 ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 126
5475 Novo S.A. Tychy 126
5476 Asta-Net S. A. Piła 126
5477 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 126
5478 Apius Technologies S.A. Kraków 126
5479 Light Prestige Sp. z o.o. sp.k. Skawina 126
5480 Uni-Truck Sp. z o.o. Zielona Góra 126
5481 Fiege E-Com Logistics Sp. z o.o. Warszawa 126
5482 PDC Industrial Center 83 Sp. z o.o. Warszawa 126
5483 GESCRAP POLSKA Sp. z o.o. Września 126
5484 Ślusarstwo Usługowe Hajduk Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 126
5485 Neuca Med Sp. z o.o. Toruń 125
5486 Sentrex Sp. z o.o. Gogolin 125
5487 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 125
5488 Alkohole Świata Sp. z o.o. Węgorzewo 125
5489 Felgenhauer Material Handling Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 125
5490 Bimex Sp. z o.o. Klenica 125
5491 Sławomir Dejewski Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Poldrut Zbójno 125
5492 Allflex Polska Sp. z o.o. Psary Małe 125
5493 Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Konin 125
5494 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 125
5495 10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Bydgoszcz 125
5496 Tomasz Gwóźdź Zakład Usługowo Handlowy TOMBET Sobków 125
5497 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Robex Sp. z o.o. Lębork 125
5498 Styler Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski sp.j. Dziekanowice 125
5499 Software Mind Sp. z o.o. Kraków 125
5500 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 125
5501 Clean Sp. z o.o. Płońsk 125
5502 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 125
5503 Grupa Diaspolis Sp. z o.o. Kruszów 125
5504 Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. Warszawa 125
5505 Mg Wójcik sp.k. Kąśna Górna 125
5506 Ab Initio M. Matejczyk, C. Stańczak sp.j. Łódź 125
5507 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 125
5508 Müller Dairy Polska Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 125
5509 Essilor Polonia Sp. z o.o. Warszawa 125
5510 Instalplast Łask Sp. z o.o. sp.k. Łódź 125
5511 Apply Poland Sp. z o.o. Kraków 125
5512 PJP Makrum S.A. Bydgoszcz 125
5513 Sof Dębniki Development Sp. z o.o. Warszawa 125
5514 Urba Sp. z o.o. Kraków 125
5515 MARKPOL Handel – Transport Piotr Markus Badów Górny 125
5516 Panalpina Polska Sp. z o.o. Wrocław 125
5517 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza sp.j. Chęciny 125
5518 Transmar Lilla i Marcin Ungier sp.j. Deszczno 125
5519 Przedsiębiorstwo Alwo Sp. z o.o. Toruń 125
5520 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. Gdańsk 125
5521 ABBVIE Sp. z o.o. Warszawa 125
5522 Inwestbud Baranowski, Radziejewski sp.j. Łomża 125
5523 Special Works Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 125
5524 ATLAS Sp. z o.o. Przybysławice 125
5525 Symmetry Sp. z o.o. Warszawa 125
5526 Ekopaliwa Chełm Sp. z o.o. Chełm 125
5527 Mgbuilding Group Sp. z o.o. Kielce 125
5528 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 125
5529 Nowaccy Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 125
5530 Polonia Cup Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 125
5531 Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. Bukowno 125
5532 Grem Sp. z o.o. sp.k. Majdan 125
5533 Ams Metal Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 125
5534 Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski Szymon Rakoniewice 125
5535 Agrol Matejka M. sp.k. Baborów 125
5536 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka sp.j. Siedlce 125
5537 Larix Janusz Pieła S.K.A. Bielsko-Biała 125
5538 HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. Szczecin 125
5539 Mwh Meble Sp. z o.o. & Co. sp.k. Brody 125
5540 Jespol Jessa Sp. z o.o. Leszno 125
5541 Cvgs Sp. z o.o. sp.k. Tychy 125
5542 Locum S.A. Warszawa 125
5543 Agromarket Sp. z o.o. sp.k. Jaryszki 125
5544 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z Siedzibą w Tulcach Sp. z o.o. Tulce 125
5545 Merkury Goławski sp.j. Biała Podlaska 125
5546 Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjne Abc Teresa Odzioba i Jan Dobies sp.j. Mosty 125
5547 Clematis Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. sp.k. Pruszków 125
5548 Bydgoskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Bydgoszcz 125
5549 EuroPharma Alliance Sp. z o.o. Rzeplin 124
5550 Pec Wrocław 2 Sp. z o.o. Warszawa 124
5551 Ozenergia Sp. z o.o. Zielona Góra 124
5552 PUH Pilot Unlimited Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 124
5553 P.P.H.U. Wanda Bogusław Maziarz Rybnik 124
5554 Amos Mościcki Supińska sp.k. Mroków 124
5555 Bandi Cosmetics Sp. z o.o. Czosnów 124
5556 Orno Group Sp. z o.o. Gliwice 124
5557 Temex Sp. z o.o. Zakliczyn 124
5558 Tuning-Tec Sp. z o.o. sp.k. Niepołomice 124
5559 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Pomel Sp. z o.o. Wyszków 124
5560 Energia Polska Sp. z o.o. Wrocław 124
5561 Firma Rogala Sp. z o.o. Bobowa 124
5562 Apator Mining Sp. z o.o. Katowice 124
5563 He 7r Kokotów 7 Sp. z o.o. Warszawa 124
5564 Dolfos Pets Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 124
5565 Oracle Global Services Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 124
5566 Infradrog Sp. z o.o. Chodzież 124
5567 Profi S.A. Grabów nad Prosną 124
5568 BGH Polska Sp. z o.o. Katowice 124
5569 CENZIN Sp. z o.o. Warszawa 124
5570 Vinci Energies Polska Sp. z o.o. Gdynia 124
5571 Savangard Sp. z o.o. Warszawa 124
5572 Firma Budowlano Drogowa Mtm S.A. Gdynia 124
5573 Natrix Sp. z o.o. Szumowo 124
5574 Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. Siedlce 124
5575 SSE Polska sp. z o.o. Rogów Sobócki 124
5576 Gk Hair Polska Sp. z o.o. Warszawa 124
5577 Rollfix Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 124
5578 Bertrand Sp. z o.o. sp.k. Luzino 124
5579 Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o. Toruń 124
5580 BENTOM S.A. Koziegłowy 124
5581 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 124
5582 Adros Pasze Sp. z o.o. Dobrzyca 124
5583 Vortex Energy Polska Sp. z o.o. Szczecin 124
5584 PHU Gra-Mar Joanna Woźniak Kowalewo Pomorskie 124
5585 Hydrosolar Sp. z o.o. Wschód sp.k. Bilcza 124
5586 Iscar-Poland sp. z o.o. Katowice 124
5587 Cermont Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 124
5588 Robyg Project Management Sp. z o.o. Warszawa 124
5589 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 124
5590 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 124
5591 Gabriella D.B. Krajda S.J. Łódź 124
5592 Grupa Energia Obrót Ge Sp. z o.o. Warszawa 124
5593 Mueller Fabryka Świec S.A. Biały Bór 124
5594 Initiative Media Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 124
5595 Metaltechnica Sp. z o.o. sp.k. Dołuje 124
5596 Hurtownia Leków Weterynaryjnych AGA-VET Piotr Kwieciński & Agata Kwiecińska S.J. Brudzew 123
5597 Br-Ag P.S.A. Poznań 123
5598 Frydenbo Boats Production Sp. z o.o. sp.k. Augustów 123
5599 4iq Group Sp. z o.o. Iława 123
5600 Kopalnie Surowców Mineralnych Surmin – Kaolin S.A. Nowogrodziec 123
5601 Dom Inwest T. i E. Japtok sp.j. Świnoujście 123
5602 Tragar Trąbka sp.j. Zebrzydowice 123
5603 JG Immobilien Sp. z o.o. Jelenia Góra 123
5604 Da Grasso Sp. z o.o. Warszawa 123
5605 As Bylak i Wspólnicy sp.j. Suwałki 123
5606 Fabrication Hdpgp Sp. z o.o. sp.k. Chludowo 123
5607 Modus S.A. Bydgoszcz 123
5608 Dystrybutor Bhp Jaskon P.M. Skonieczny sp.j. Konin 123
5609 Zarząd Morskiego Portu Police Sp. z o.o. Police 123
5610 Jinsung Ind Poland Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 123
5611 Destylacje S.A. Oborniki 123
5612 Edu-Książka Sp. z o.o. Warszawa 123
5613 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zawiercie 123
5614 Radzyn Clean Energy Poland Sp. z o.o. Warszawa 123
5615 Zehnder Group Bolesławiec – Sp. z o.o. Bolesławiec 123
5616 Duet sp.j. Konopka, Pełka Emilianów 123
5617 Wirplast Więcek S.J. Babienica 123
5618 Zakłady Mięsne Józan Anna Kaczorowska Rzeniszów 123
5619 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 123
5620 Agco Finance Sp. z o.o. Warszawa 123
5621 SCM GROUP Polska Sp. z o.o. Suchy Las 123
5622 Rogowski Invest sp.k. Białystok 123
5623 Renolit Polska Sp. z o.o. Szeligi 123
5624 Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o. Tychy 123
5625 Canexpol Sp. z o.o. Komorowo 123
5626 Grohe Polska Sp. z o.o. Warszawa 123
5627 PM GROUP POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 123
5628 GT Services Sp. z o.o. Warszawa 123
5629 Inter-Vion S.A. Warszawa 123
5630 PARKER POLAND Sp. z o.o. Cząstków Polski 123
5631 MLP Poznań II Sp. z o.o. Pruszków 123
5632 Universum-I Sp. z o.o. sp.k. Kielce 123
5633 Klüber Lubrication Polska Sp. z o.o. Janikowo 123
5634 Ms-Eko Sp. z o.o. Warszawa 123
5635 Sklep Jubilerski SEZAM Bogdan Buczek Stary Sącz 123
5636 Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 122
5637 Gameta-Szpital B.Modzelewska-Radwan sp.j. Rzgów 122
5638 Dms – Direct Marketing Services M. Jenek, T. Stankiewicz sp.k. Janikowo 122
5639 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 122
5640 Mikołajczak A sp.k. Bydgoszcz 122
5641 ORLEN OCHRONA Sp. z o.o. Płock 122
5642 LAMINOPOL Sp. z o.o. Redzikowo 122
5643 Colian Logistic Sp. z o.o. Opatówek 122
5644 Grupa Zachodnia Sp. z o.o. S.J. Sierosław 122
5645 DTP Sp. z o.o. Zielona Góra 122
5646 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Wolimex Eugeniusz Wojak Limanowa 122
5647 Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. Warszawa 122
5648 Masarnia ELMAS Krystyna Krzyżanowska Radom 122
5649 Malborskie Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. Malbork 122
5650 Veolia Południe Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 122
5651 Akademia Development Sp. z o.o. Warszawa 122
5652 Elmont Sp. z o.o. Łyski 122
5653 Etoll sp.j. J. Tatarski, Z. Tatarski, A. Jaworski Strzelin 122
5654 Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 122
5655 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Płock 122
5656 Kwitnąca Sp. z o.o. Warszawa 122
5657 CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak Myszków 122
5658 Opal Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 122
5659 EFFECTOR S.A. Włoszczowa 122
5660 Oocl (Poland) Limited Sp. z o.o. Gdynia 122
5661 Akademia Muzyczna Im. Karola Szymanowskiego w Katowicach Katowice 122
5662 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.A. Gliwice 122
5663 Flora Sp. z o.o. Praszka 122
5664 Reha-Bed Sp. z o.o. Czeladź 122
5665 Ag-Complex Sp. z o.o. Warszawa 122
5666 Gonar S.A. Katowice 122
5667 Impel System Sp. z o.o. Wrocław 122
5668 Abakus Sp. z o.o. Warszawa 122
5669 Sam 34 Marek Theus sp.j. Gdańsk 122
5670 P.W. Bemix Sp. z o.o. Więcbork 122
5671 ATC Cargo S.A. Gdynia 122
5672 Brita Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 122
5673 Ośrodek Badawczo-Produkcyjny Politechniki Łódzkiej Ichem Sp. z o.o. Łódź 122
5674 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 122
5675 Biofeed Sp. z o.o. Rajkowy 121
5676 Seko S.A. Chojnice 121
5677 IRYDION Sp. z o.o. Warszawa 121
5678 Industrie Service Płock Sp. z o.o. sp.k. Płock 121
5679 Ogniochron S.A. Andrychów 121
5680 Wrocławskie Centrum Okulistyczne Markuszewski Markuszewska sp.k. Wrocław 121
5681 Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o. Garzyn 121
5682 Proplastica Sp. z o.o. Bytów 121
5683 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Włodzimierz S.A. Trzebinia 121
5684 Abakus Porzecki S.K.A. Warszawa 121
5685 Essembli Sp. z o.o. Warszawa 121
5686 Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o. Gogolewo 121
5687 Model-Art Sp. z o.o. Ostróda 121
5688 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Gama sp.j. Antoni Grabalski i Wspólnicy Śliwin 121
5689 Mill-Yon Sp. z o.o. Warszawa 121
5690 GLOB-TERMINAL Sp. z o.o. Białystok 121
5691 Pbt Zachód Łabędzki sp.k. Kostrzyn 121
5692 Machura Bros Corporation sp.j. Suchy Las 121
5693 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Gomibud Sp. z o.o. Borek Szlachecki 121
5694 RGB Elektronika Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 121
5695 Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej Kopacki Sp. z o.o. Poznań 121
5696 Lucta Polska Sp. z o.o. Katowice 121
5697 Soleco Pro Sp. z o.o. sp.k. Kraków 121
5698 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o. Ełk 121
5699 Elektro Masters Sp. z o.o. sp.k. Kraków 121
5700 Wapps Piekacz Wilk sp.k. Chorzów 121
5701 Vatt Invest Sp. z o.o. Warszawa 121
5702 Polski Lek – Dystrybucja Sp. z o.o. Wadowice 121
5703 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Grudziądzu Grudziądz 121
5704 Przedsiębiorstwo Skoplast Stanisław i Krzysztof Szkopek sp.j. Kaczory 121
5705 Promet Sp. z o.o. Grudziądz 121
5706 Hydrosolar Sp. z o.o. Górny Śląsk sp.k. Żory 121
5707 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 121
5708 Zatoka Real Estate Sp. z o.o. Starogard Gdański 121
5709 Grolder Sp. z o.o. Borowiec 120
5710 Pakdrew S.C. Czajka Janusz Czajka Łukasz Siedlce 120
5711 Polska Dystrybucja Alkoholi Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 120
5712 Merski Radcy Prawni i Adwokaci sp.k. Poznań 120
5713 Gei Infrastruktura Sp. z o.o. Warszawa 120
5714 Spedimex Sp. z o.o. Sosnowiec 120
5715 SPV Baltic Sp. z o.o. Gdańsk 120
5716 Landsberg Sp. z o.o. sp.k. Wolental 120
5717 Shi Fw Energia Fakop Sp. z o.o. Sosnowiec 120
5718 Codete Przystalski Olechowski Śmiałek sp.k. Kraków 120
5719 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 120
5720 GETIN FLEET S.A. Wrocław 120
5721 Jurek Meble Żurecki sp.k. Jankowy 120
5722 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 120
5723 Miejski Zakład Oczyszczania w Pruszkowie Sp. z o.o. Pruszków 120
5724 Arpak Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 120
5725 Nac Sp. z o.o. Raszyn 120
5726 Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o. Mielec 120
5727 Rawona Jolanta Piórko, Rafał Piórko sp.j. Pszczyna 120
5728 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Słowianin Świnoujście 120
5729 Pfr Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 120
5730 Star-Rol Sp. z o.o. Stare Pole 120
5731 D – R – O Sp. z o.o. sp.k. Macierzysz 120
5732 Tetris Poland Sp. z o.o. Warszawa 120
5733 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 120
5734 Instalnika Sp. z o.o. Warszawa 120
5735 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 120
5736 MODOM PODHALE Sp. z o.o. Szaflary 120
5737 Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. Brzesko 120
5738 Solan Investment Sp. z o.o. Warszawa 120
5739 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Samopomoc w Łodzi Łódź 120
5740 Polmarkus Sp. z o.o. Pyskowice 120
5741 Uniwersytet Szczeciński Szczecin 120
5742 Dobr-Mięs Sp. z o.o. Dobra 120
5743 Fabryka Konstrukcji Stalowych i Maszyn Spomasz S.A. Żary 120
5744 Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana Warszawa 120
5745 Bielbet Sp. z o.o. sp.k. Czechowice-Dziedzice 120
5746 Hornigold Reit S.A. Katowice 120
5747 Dom Medica Sp. z o.o. Warszawa 120
5748 IMC 2 Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. Kraków 120
5749 Jan Kulczyk Gdańsk 120
5750 KLINKIER-BUD Przesiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Czesław Marek Penconek Konstancin-Jeziorna 120
5751 Zakład Techniki Ochrony Środowiska Foleko Sp. z o.o. Świdnica 120
5752 Maxx10group Sp. z o.o. Łazy 120
5753 Jurajska S.A. Postęp 120
5754 Chemik Hb Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 119
5755 Izan + Sp. z o.o. Kraków 119
5756 Wod-Przem Sp. z o.o. sp.k. Toruń 119
5757 Artus II Sp. z o.o. Maciejowice 119
5758 ARGOS Translations Sp. z o.o. Kraków 119
5759 Forum Media Polska Sp. z o.o. Poznań 119
5760 EL-LOGIC Grzegorz Kulawik Bydlin 119
5761 Michalczyk i Prokop Sp. z o.o. Łódź 119
5762 Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Orzech Sp. z o.o. Kolbuszowa 119
5763 Meble Laski Kaczorowski sp.k. Laski 119
5764 Stegu Sp. z o.o. Jełowa 119
5765 NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej W. Fabian S.J. Szczecin 119
5766 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 119
5767 Famag E.M. Krzyżaniak sp.j. Poniec 119
5768 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 119
5769 Qiagen Business Services Sp. z o.o. Wrocław 119
5770 American Way Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 119
5771 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 119
5772 ROLMEX S.A. Warszawa 119
5773 P.H.U. Drewpol Jacek Chudy Świątniki Małe 119
5774 Fundusz Górnośląski S.A. Katowice 119
5775 Align Technology (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 119
5776 Katpol Sp. z o.o. Lubin 119
5777 Aks Zielonka Skwierczyńscy sp.j. Ossów 119
5778 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 119
5779 Griffin Group S.A. Defence sp.k. Warszawa 119
5780 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 119
5781 Agmil Sp. z o.o. S.K.A. Golina 119
5782 Pod Telegrafem S.A. Kielce 119
5783 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zachęta w Białymstoku Białystok 119
5784 Biwar Sp. z o.o. Biskupiec 119
5785 Horizontal Sp. z o.o. Ciekocinko 119
5786 Eu.Ro. Kiela sp.k. Bierzwnik 119
5787 PERFETTI VAN MELLE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 119
5788 Altrad Montaż Sp. z o.o. Siedlce 119
5789 Eko-Tech Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Sp. z o.o. Wrocław 119
5790 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 118
5791 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zdrój Eugeniusz Owczarczyk Stary Pilczyn 118
5792 Energia-Eco Cisowo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 118
5793 Zakład Usługowo-Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 118
5794 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. Toruń 118
5795 PPHU Wigo J.Brzezicki M.Głuszkiewicz sp.j. Niepołomice 118
5796 Alsina Polska Sp. z o.o. Chełmek 118
5797 CHECKPOINT SYSTEMS (CEE) Sp. z o.o. Kiekrz 118
5798 Mazowiecki Szpital Onkologiczny Sp. z o.o. Warszawa 118
5799 Firma Tank sp.j. W.Konczalski M.Konczalski Toruń 118
5800 Papaya Films Sp. z o.o. Warszawa 118
5801 Kuźnia Matrycowa Sp. z o.o. Lublin 118
5802 AO Trading Sp. z o.o. Niepruszewo 118
5803 Southern Windfarm Sp. z o.o. Warszawa 118
5804 Domex Sp. z o.o. Rzeszów 118
5805 Petmex Company Krzysztof Napora sp.j. Polanka 118
5806 Dalubo Kędzierscy sp.j. Piski 118
5807 Velo Sp. z o.o. Gliwice 118
5808 August Faller Sp. z o.o. Łódź 118
5809 Unilogo Robotics Sp. z o.o. Piaseczno 118
5810 Unipak sp.j. Ewa i Tomasz Figwer, Stanisław Hojny Wieprz 118
5811 Firma Legierski Legierski Leszek, Legierski Zdzisław sp.j. Istebna 118
5812 Akrostal Sp. z o.o. Garbatka 118
5813 Namar Nawrocki sp.k. Żagań 118
5814 Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra 118
5815 ELEKTROMETAL S.A. Cieszyn 118
5816 Pleszewskie Centrum Medyczne W Pleszewie Sp. z o.o. Pleszew 118
5817 Adanex – Sp. z o.o. Radlin 118
5818 Seris Konsalnet Security Sp. z o.o. Warszawa 118
5819 Duda Development Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 118
5820 Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.j. Belęcin 118
5821 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.j. Kraków 118
5822 Protan Polska Sp. z o.o. Warszawa 118
5823 Rofa Polska Sp. z o.o. Rzeszów 118
5824 Bebio Sp. z o.o. Warszawa 118
5825 B – Telco Sp. z o.o. Gdańsk 118
5826 FAMBUD – Jerzy Pietrzak Sp. z o.o. Skierniewice 118
5827 RECTICEL Sp. z o.o. Łódź 118
5828 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe i Transportowe Marter Góreccy sp.j. Sierpc 118
5829 Hermes Zalech sp.j. Mirosław 118
5830 BALTICON S.A. Gdynia 118
5831 Filip i S- Ka Dromader sp.j. Łódź 118
5832 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. sp.k. Poznań 118
5833 Drobex – Agro Sp. z o.o. Makowiska 118
5834 Firma Handlowo-Usługowa Danuta Będkowska Wolbrom 118
5835 Charsznickie Pola Natury Sp. z o.o. S.K. Kraków 118
5836 MARKOS Sp. z o.o. Głobino 118
5837 Incredit Sp. z o.o. Warszawa 118
5838 Biosystem S.A. Kraków 118
5839 Rzeszówdis Sp. z o.o. Rzeszów 118
5840 Peter Lacke Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 118
5841 Instytut Chemii Fizycznej PAN Warszawa 118
5842 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 117
5843 Belgrove Sp. z o.o. Warszawa 117
5844 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Nowamyl S.A. Łobez 117
5845 Bieniak, Wielhorski, Wojnar i Partnerzy. Adwokaci, Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 117
5846 Zakłady Mięsne PAMSO S.A. Pabianice 117
5847 MLP Teresin Sp. z o.o. Pruszków 117
5848 Kruszywa Sksm S.A. Szczecin 117
5849 Meprozet Stare Kurowo Sp. z o.o. Stare Kurowo 117
5850 4visions Sp. z o.o. sp.k. Opacz-Kolonia 117
5851 Pikseo Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 117
5852 RZEPISKO Sp. z o.o. Skawina 117
5853 Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 117
5854 Invena S.A. Koszalin 117
5855 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 117
5856 SCANIA Production Słupsk S.A. Słupsk 117
5857 Superbet Kempisty S.J. Zakrze 117
5858 Promark S.A. Warszawa 117
5859 Gkz Sp. z o.o. Żory 117
5860 Abj Electric Sp. z o.o. Bochnia 117
5861 Roger Sp. z o.o. sp.k. Gościszewo 117
5862 P.P.H.Moskito Marek Jeleń Tarnów 117
5863 Terkan Sp. z o.o. sp.k. Grzegorz 117
5864 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 117
5865 Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 117
5866 Robi Robert Olszewski Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 117
5867 Kb Folie Polska Sp. z o.o. Warszawa 117
5868 CRIF Sp. z o.o. Kraków 117
5869 ARCHIDOC S.A. Chorzów 117
5870 Lasertechnika Sp. z o.o. Borzytuchom 117
5871 Contrain Poland Sp. z o.o. Poznań 117
5872 Chem-Glas Sp. z o.o. sp.k. Skiereszewo 117
5873 Schwarte Group Sp. z o.o. Olsztyn 117
5874 PROBIO PROFESJONALNE ŻYWIENIE – Paweł Benedykciński Radziejów 117
5875 Be Shaping The Future Sp. z o.o. Warszawa 117
5876 Agj-Jaworscy sp.j. Niemce 117
5877 Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. Wrocław 117
5878 Apteka Prywatna AVENA Marzena Malinowska Płock 117
5879 WILLOWA II Sp. z o.o. Lublin 117
5880 Sps Construction Sp. z o.o. Kielce 117
5881 Noraco Sp. z o.o. Warszawa 117
5882 Zerke Sp. z o.o. sp.k. Płock 117
5883 Jmk Sp. z o.o. Powodowo 117
5884 Fimal Psb Sp. z o.o. Słupsk 116
5885 Schaumann Polska Sp. z o.o. Gniezno 116
5886 Euro Finannce Sp. z o.o. Piła 116
5887 GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy sp.k. Warszawa 116
5888 Sizer sp.j. M.A.Ciężar Kadzidło 116
5889 Agencja Handlowa Czerwonak Sp. z o.o. Czerwonak 116
5890 C&C Partners Sp. z o.o. Leszno 116
5891 Eppendorf Poland Sp. z o.o. Warszawa 116
5892 Pbo Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 116
5893 Drosed Surowiec Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 116
5894 Magnisale Sp. z o.o. Warszawa 116
5895 Novoferm Door Sp. z o.o. Wykroty 116
5896 Votum S.A. Wrocław 116
5897 Hicron Sp. z o.o. Wrocław 116
5898 Bis – Pak Sp. z o.o. Świdwin 116
5899 Tell Sp. z o.o. Poznań 116
5900 Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. Gierałtowice 116
5901 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 116
5902 Kolsam Sp. z o.o. Oświęcim 116
5903 Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A. Białystok 116
5904 Archicom Marina 4 Sp. z o.o. Wrocław 116
5905 Przedsiębiorstwo Budowlane Da-Sa Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca sp.j. Zielona Góra 116
5906 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 116
5907 Kromet Sp. z o.o. Elbląg 116
5908 Firma Handlowo Usługowa Północ Południe Kazimierz Łącki, Krzysztof Stabrawa sp.j. Muchówka 116
5909 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budnex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 116
5910 Carotex Koncentraty Tatrzański sp.k. Warszawa 116
5911 Elerte Poland Sp. z o.o. Mieronice 116
5912 SICK Sp. z o.o. Warszawa 116
5913 Interdruk S.A. Warszawa 116
5914 Maxi Wawrzkiewicz Sp. z o.o. Bytom 116
5915 A. Kustra, E. Trybuchowska, T. Dunikowski sp.k. Wrocław 116
5916 Furgonetka Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 116
5917 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 116
5918 Hellermanntyton Sp. z o.o. Kotunia 116
5919 Aggreko Polska Sp. z o.o. Czosnów 116
5920 Castolin Sp. z o.o. Gliwice 116
5921 Bialbud Halina i Jarosław Nikitiuk sp.j. Choroszcz 116
5922 Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa 116
5923 Mac-Graf Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 116
5924 Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik Sp. z o.o. Stróże 116
5925 Rest – S Gastrox Sp. z o.o. sp.k. Żywiec 116
5926 Centrum Finansowe S.A. Warszawa 116
5927 Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum S.A. Katowice 116
5928 Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Słupia Wielka 116
5929 SAMINEX Sp. z o.o. Brodnica 116
5930 Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j. Legnica 116
5931 Creoconcept Sp. z o.o. sp.k. Kielce 116
5932 Artek Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 116
5933 Grupa Medyczna Sp. z o.o. sp.k. Poznań 116
5934 FLORADA Sp. z o.o. Zielonka 116
5935 10clouds Sp. z o.o. Warszawa 116
5936 SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o. Police 116
5937 Studiotech Poland Sp. z o.o. Warszawa 115
5938 Wilk 2 Sp. z o.o. Lublin 115
5939 Zakład Mięsny Kamieńczyk sp.j., Irena, Jan i Dariusz Kalisz Kamieńczyk 115
5940 Domex – Kuśnierek sp.j. Rydzyna 115
5941 Specialty Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 115
5942 Wojt – Bud Sp. z o.o. Kraków 115
5943 Partner Capital Group Sp. z o.o. VI sp.k. Wrocław 115
5944 Pol Trade Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 115
5945 Gebhardt-Stahl Polska Sp. z o.o. Modła Królewska 115
5946 Włodar Developer Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 115
5947 Tri-Wall Polska Sp. z o.o. Kopanka 115
5948 ORAS Olesno Sp. z o.o. Olesno 115
5949 Stella Sp. z o.o. Łódź 115
5950 Frezdrog Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł sp.j. Gutkowo 115
5951 Kaliber Sp. z o.o. Warszawa 115
5952 Aryzta Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 115
5953 Grupa Producentów Rolnych Ergo-Rol Sp. z o.o. Bojadła 115
5954 Emo-Farm Sp. z o.o. Ksawerów 115
5955 Auto Design Olszewski, Skornóg, Kwiatkowski S.J. Bielsko-Biała 115
5956 HRK S.A. Warszawa 115
5957 HSD Chałupka Sp. z o.o. sp.k. Kielce 115
5958 PIERRE FABRE MEDICAMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Warszawa 115
5959 SpyroSoft Solutions S.A. Wrocław 115
5960 Agencja Handlowa Boll Wojciech Dalewski sp.j. Zielona Góra 115
5961 Invest Fhu Rymuza, Stańczuk sp.k. Siedlce 115
5962 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 115
5963 Wwglass Sp. z o.o. sp.k. Gościcino 115
5964 Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 115
5965 Hotel Lidia Sp. z o.o. sp.k. Darłowo 115
5966 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świdnica 115
5967 Maszrol Chamier-Gliszczyński sp.k. Siwiałka 115
5968 Jb Development II Sp. z o.o. sp.j. Poznań 115
5969 Hapam Poland Sp. z o.o. Łódź 115
5970 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 115
5971 Herkules Wire Sp. z o.o. Jastrowo 115
5972 Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Będzin 115
5973 Bel – Pol Sp. z o.o. Świdnica 115
5974 DSA Investment S.A. Wrocław 115
5975 Sawa S.J. PPH Świdnik 115
5976 Kr Inżynieria Sp. z o.o. Krotoszyn 115
5977 Emed Sp. z o.o. sp.k. Opacz-Kolonia 115
5978 Mediaexpert S.A. Warszawa 115
5979 Audioteka S.A. Warszawa 115
5980 Styropianex Transport Sp. z o.o. Sp.K. Stare Miasto 115
5981 Threezones Group Duda Wybrańczyk sp.k. Katowice 115
5982 Talex Sp. z o.o. Borzytuchom 115
5983 Primagran Sp. z o.o. Żuławki 115
5984 Herbapol Warszawa Sp. z o.o. Pruszków 115
5985 IMA Polska S.A. Murowana Goślina 115
5986 FPT Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 114
5987 Malec Systemy Ogrodzeniowe J.H.R. Malec sp.j. Poniatowa 114
5988 Remondis Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 114
5989 Agrobex Sp. z o.o. Radosna sp.k. Poznań 114
5990 DREWBET – S.J. Elżbieta i Dariusz Rogaczewscy, Jolanta i Zbigniew Grzybowie Lipie 114
5991 PHU EDEN Marek Baraniecki Lubin 114
5992 VOLVO CAR POLAND Sp. z o.o. Warszawa 114
5993 BUJALSKI Sp. z o.o. Dywity 114
5994 Way2web Sp. z o.o. sp.k. Myszków 114
5995 Thermbau Polska Sp. z o.o. sp.k. Piła 114
5996 Żwirownia Pręgowo Sp. z o.o. sp.k. Ostróżki 114
5997 2+go Sp. z o.o. S.K.A. Modlnica 114
5998 Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. Kraków 114
5999 Js Inwestor Sikora Sitarz S.K.A. Bielsko-Biała 114
6000 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Dombud Sp. z o.o. Będzin 114
6001 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 114
6002 Ziko Apteka Sp. z o.o. Kraków 114
6003 Goudenkorrel S.A. Łódź 114
6004 Opakmet Sp. z o.o. sp.k. Inowrocław 114
6005 Uni Grup Serafin sp.j. Aleksandrów Łódzki 114
6006 Nitex W. Mucha S.K.A. Płużnica 114
6007 COLAS Polska Sp. z o.o. Palędzie 114
6008 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 114
6009 KZB Legionowo Sp. z o.o. Legionowo 114
6010 W.A.G. Payment Solutions, A.S. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 114
6011 Industrial Center 9 Sp. z o.o. Warszawa 114
6012 Jsf Silikon Sp. z o.o. Niepołomice 114
6013 Produkcja Elementów Złącznych Connector sp.j. Marek Kociok, Wojciech Konieczko Bytom 114
6014 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Prof – Us Spółdzielnia Kraków 114
6015 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. Łomianki 114
6016 Or-Sat Zakład Pracy Chronionej Sp. z o.o. Żary 114
6017 Brawo Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 114
6018 Kolita Sp. z o.o. Śrem 114
6019 Serwach Sp. z o.o. sp.k. Goleniów 114
6020 Pixel Sp. z o.o. Bydgoszcz 114
6021 Matplast Sp. z o.o. Nowa Ruda 114
6022 PPHU DAMAZ Zdzisław Nuszkiewicz Łódź 114
6023 Virtus Lab Sp. z o.o. Rzeszów 114
6024 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 114
6025 Epione Sp. z o.o. Katowice 114
6026 Farbex K. Tarkowski S.J. Ciechanów 114
6027 Marywilska 44 Sp. z o.o. Warszawa 114
6028 Zakład Mleczarski Sokołów Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 114
6029 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o. Sława 114
6030 Brubet Ryszard Winnicki Międzyrzecz 114
6031 Cargo Express Sp. z o.o. Chełm 114
6032 Polska Fundacja Przedsiębiorczości Szczecin 114
6033 Coty Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 114
6034 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lemar Sp. z o.o. Potrzanowo 114
6035 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Skawina 114
6036 Marimex Sp. z o.o. sp.k. Myślenice 113
6037 Nasz Lekarz Przychodnie Medyczne Sławomir Jeka Toruń 113
6038 Franspol Sp. z o.o. Konin 113
6039 Tergon Sp. z o.o. Sp.K. Kielce 113
6040 Saks – Pol S.J. Słupno 113
6041 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 113
6042 MITMAR Sp. z o.o. Głowno 113
6043 Syntaj S.A. Kraków 113
6044 Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. Wrocław 113
6045 TEWES-BIS Sp. z o.o. Barczewo 113
6046 Muzo.Fm Sp. z o.o. Warszawa 113
6047 BTS Technology Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 113
6048 Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Tel Sp. z o.o. Pobiedziska 113
6049 Pracosław Sp. z o.o. Sierpc 113
6050 Mal-Pol Zakład Poligraficzny Sp. z o.o. sp.k. Olesin 113
6051 BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie Szczecin 113
6052 Technikbau Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 113
6053 Garmin Polska Sp. z o.o. Warszawa 113
6054 Ck Complex Sp. z o.o. Zielona Góra 113
6055 Eqlibrium Sp. z o.o. Warszawa 113
6056 DELTA TRANS LOGISTIK Sp. z o.o. Świętochłowice 113
6057 EBS INK-JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Wrocław 113
6058 Apis Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Gryżyna 113
6059 Mowi Poland Sales S.A. Gdańsk 113
6060 Reslogistic Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 113
6061 Expertsender S.A. Gdańsk 113
6062 Agromex Wojciech i Jacek Fraszka sp.j. Marzenin 113
6063 Pilot International Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 113
6064 Korurs Sp. z o.o. Warszawa 113
6065 EPS Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 113
6066 Instytut Mechaniki Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 113
6067 Elmark Automatyka S.A. Warszawa 113
6068 Jwp Rzecznicy Patentowi Dorota Rzążewska sp.k. Warszawa 113
6069 Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. Warszawa 113
6070 Mde Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 113
6071 Drejk Kaźmierczak sp.j. Gdynia 113
6072 Raitech Sp. z o.o. Brzoza 113
6073 Fabryka Mebli WUTEH S.A. Toruń 113
6074 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Osnowo Osnowo 113
6075 Żubr Zakład Usług Leśnych Trzcińscy sp.j. Szczytno 113
6076 AEBI SCHMIDT POLSKA Sp. z o.o. Kielce 113
6077 Ag-Am Sp. z o.o. Włocławek 113
6078 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Warszawa 112
6079 FERROPLAST Zbigniew, Elżbieta, Dawid Rybiccy S.J. Świdwinek 112
6080 REF Poland 2012 Sp. z o.o. Kraków 112
6081 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 112
6082 Marex Sp. z o.o. sp.k. Mława 112
6083 HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Wieliczka 112
6084 Spółka Meblowa Kam -K.Kosiak, M.Szewczuk, A.Wołosz, T.Zarzębski-sp.j. Milejewo 112
6085 Energika Zbigniew Szamałek sp.k. Zasutowo 112
6086 Dermie Pharm Cukierski Milczarek sp.k. Łódź 112
6087 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 112
6088 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 112
6089 Kopalnia Granitu Kamienna Góra – Celiny Sp. z o.o. Micigózd 112
6090 Jakon Inwest 3 Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 112
6091 Baltrade Sp. z o.o. Gdańsk 112
6092 Robyg Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 112
6093 Green Steel Poland Sp. z o.o. Bielawy 112
6094 CTC CLATRONIC Sp. z o.o. Opole 112
6095 Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. Opole 112
6096 J.Posch Food Ingredients sp.k. Bielsko-Biała 112
6097 Duhabex Sp. z o.o. Trzebinia 112
6098 Ariston Polska Sp. z o.o. Kraków 112
6099 CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. Kraków 112
6100 MC Comp S.A. Warszawa 112
6101 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 112
6102 Stacja Sprzedaży Paliw Eko-Tank Zbigniew Piekut i Józef Bryszewski sp.j. Słubice 112
6103 INTERHANDLER Sp. z o.o. Toruń 112
6104 Drink ID Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 112
6105 Dynatrace Sp. z o.o. Gdańsk 112
6106 Spedycja Polska-Spedcont Sp. z o.o. Łódź 112
6107 Boekestijn Transport Sp. z o.o. Żerniki 112
6108 Privacon Poland Sp. z o.o. Zławieś Wielka 112
6109 Gekoplast S.A. Krupski Młyn 112
6110 Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej Będkowo El Zein S.J. Będkowo 112
6111 Dam-Rob Sp. z o.o. sp.k. Zalewo 112
6112 Metal Technics Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 112
6113 Osiedla Rodzinne Rusin sp.k. Iwiny 112
6114 ENERGOREMONT Przeds. Wdrażania Nowych Technologii Remontowych Sp. z o.o. Krasnystaw 112
6115 NOVA M.K. SŁODKIEWICZ SPÓŁKA JAWNA Łódź 112
6116 Athenasoft Sp. z o.o. Warszawa 112
6117 Margo Worldwide Sp. z o.o. sp.k. Poznań 112
6118 Hartownia TS Zbąszynek Sp. z o.o. Zbąszynek 112
6119 Bramster Mietła sp.k. Nakło Śląskie 112
6120 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 112
6121 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 112
6122 Lindt & Sprungli (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 112
6123 Nfs Sp. z o.o. Poznań 112
6124 Medgal Sp. z o.o. Księżyno 112
6125 Zofa Sp. z o.o. sp.k. Stary Staw 112
6126 Immogdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 112
6127 Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 112
6128 Constructa Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 112
6129 Arkton Sp. z o.o. Wilkowice 112
6130 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 112
6131 Dobrygowski Sp. z o.o. Lubin 112
6132 Raczkowski sp.k. Warszawa 112
6133 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Unidrog Sp. z o.o. Grajewo 111
6134 Hamelin Polska Sp. z o.o. Warszawa 111
6135 El-Box Kraszewski sp.k. Konotopa 111
6136 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów 111
6137 C&F S.A. Warszawa 111
6138 A.D. System Limited Sp. z o.o. sp.k. Trzemeszno 111
6139 Plastics Group Sp. z o.o. Warszawa 111
6140 ITDS Polska Sp. z o.o. Warszawa 111
6141 Rurex Sp. z o.o. Opacz 111
6142 Fabryka Mebli Biurowych Mikomax Sp. z o.o. Łódź 111
6143 Spółdzielnia Inwalidów Elremet Biała Podlaska 111
6144 Recult Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 111
6145 Rail-Mil Computers Sp. z o.o. Warszawa 111
6146 Wessel-Werk Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 111
6147 Kleib Sp. z o.o. Pikutkowo 111
6148 Jaw Trans Usługi Transportowo-Budowlane Krzysztof Jawor Chełmiec 111
6149 Zpm Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. Golina 111
6150 Swissmed Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 111
6151 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 111
6152 HACON Sp. z o.o. Barlinek 111
6153 Nakar Sp. z o.o. sp.k. Drawsko Pomorskie 111
6154 ELECTRA M&E Polska Sp. z o.o. Warszawa 111
6155 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe Strzelce Opolskie 111
6156 Dick 2000 – Zdzisław Gdaniec Włocławek 111
6157 BETASOAP Sp. z o.o. Warszawa 111
6158 Konveyor Polska Sp. z o.o. Kalisz 111
6159 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 111
6160 Krones Sp. z o.o. Warszawa 111
6161 Enterprise Logistics Sp. z o.o. Stargard 111
6162 Przedsiębiorstwo Handlowe Profast, Majek, Stachecki, Woś, sp.j. Komorniki 111
6163 Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne Medicus Sp. z o.o. Lubin 111
6164 Traper J.Smorczewski i M.Machała sp.j. Nowe Opole 111
6165 Delkom 2000 Sp. z o.o. Wejherowo 111
6166 Euro-Box Sp. z o.o. Ługów 111
6167 Bell Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Krzysztof Pałyska Józefów 111
6168 Akademia Muzyczna w Krakowie Kraków 111
6169 Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie Warszawa 111
6170 Agrolex Sp. z o.o. Pyrzyce 111
6171 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 111
6172 Alsecco – Nowa Cukrownia Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 111
6173 Psj Siedlec Sp. z o.o. Siedlec 111
6174 Gabona Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 111
6175 Bielskie Zakłady Obuwia Befado Sp. z o.o. Bielsko-Biała 111
6176 Center-Mebel Sp. z o.o. sp.k. Łomża 111
6177 Przedsiębiorstwo Wytwórcze Usługowo-Handlowe Plast-Rol sp.j. J.J.Kałuża Lotyń 111
6178 Plastbud Sp. z o.o. Pustków 111
6179 Refsystem Sp. z o.o. Grudziądz 111
6180 Rader sp.j. Piotr Szettel i Piotr Gałęski Piła 111
6181 Remondis Otwock Sp. z o.o. Otwock 111
6182 Verdent Sp. z o.o. Łódź 111
6183 Manuli Ekobal Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 111
6184 Eurozet Radio Sp. z o.o. Warszawa 111
6185 Fud-Men Jarosław Fudała, Lucjan Fudała, Leszek Fudała, Marta Fudała, sp.j. Jaworzno 111
6186 Europejskie Centrum Finansowo Hipoteczne Sp. z o.o. sp.k. Lublin 111
6187 Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o. Osięciny 111
6188 Gti Sp. z o.o. Warszawa 111
6189 Kmk Agro D. Kaźmierczak C. Mądry M. Kaźmierczak sp.j. Brodowo 111
6190 PHU GROT Jacek Olszewski Pisz 111
6191 Epp Office – Oxygen Sp. z o.o. Warszawa 111
6192 TechniSat Digital Sp. z o.o. Siemianice 111
6193 MAK Roaster Sp. z o.o. Załakowo 111
6194 Lottomerkury Sp. z o.o. Warszawa 111
6195 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. Warszawa 110
6196 Eltek Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 110
6197 Malibu Pc R. Bujalski, W. Dejer i R. Maciak sp.j. Warszawa 110
6198 BET BUD Transport Sp. z o.o. Gdańsk 110
6199 Fks Okucia Okienne i Drzwiowe Sp. z o.o. Bronikowo 110
6200 MOSTOSTAL KIELCE S.A. Kielce 110
6201 Dabis Budownictwo Daniel Bielecki Szmit sp.k. Katowice 110
6202 Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych Zbud Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 110
6203 MARBET Sp. z o.o. Bielsko-Biała 110
6204 Łakoć Sp. z o.o. Bielsko-Biała 110
6205 Tioman Group Sp. z o.o. Ostaszewo 110
6206 Chodorek Krzysztof – P.U.H. Roll-Car Piórków 110
6207 Paged Bis Ip Sp. z o.o. Warszawa 110
6208 Mennica Kapitałowa Sp. z o.o. Warszawa 110
6209 Sendom Domy Drewniane Sp. z o.o. sp.k. Stara Kiszewa 110
6210 Orsted Polska Sp. z o.o. Warszawa 110
6211 ElektriMont Sp. z o.o. Kraków 110
6212 Retail Park Franowo Poznań Sp. z o.o. Warszawa 110
6213 Hunter Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 110
6214 Zasada Trans – Spedition Sp. z o.o. S.J. Brzesko 110
6215 Podolski Sp. z o.o. sp.k. Lutomek 110
6216 CK Investments Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 110
6217 Grupa Weba Sp. z o.o. Poznań 110
6218 Ekom Maciejczyk sp.j. Nowiny 110
6219 Firma Ajtel sp.j. Jarosław Ajtel Gdańsk 110
6220 Godan S.A. Warszawa 110
6221 Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych Intergaz Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 110
6222 Wood Pak Sp. z o.o. Bogusławice 110
6223 Topus Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 110
6224 Ksh Steel Sp. z o.o. Śrem 110
6225 Invest-House Kuriata, Szyszkowski sp.k. Wrocław 110
6226 Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A. Warszawa 110
6227 Ntt Data Business Solutions Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 110
6228 Trio Line Polska Sp. z o.o. Plewiska 110
6229 Wiko One Sp. z o.o. Wrocław 110
6230 Honeywell Services Poland Sp. z o.o. Katowice 110
6231 Eviva Gizałki Sp. z o.o. Janki 110
6232 KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o. Szczecin 110
6233 Vimn Poland Sp. z o.o. Warszawa 110
6234 Jk 55 Sp. z o.o. Warszawa 110
6235 Goshe Sp. z o.o. Olsztyn 110
6236 Krzyżanowscy Sp. z o.o. Radom 110
6237 Retalws Sp. z o.o. Warszawa 110
6238 Wis W.Dzik, S.Dzik sp.j. Iława 110
6239 Auto Group Polska Sp. z o.o. Wrocław 110
6240 AMS Sp. z o.o. sp.k. Poznań 110
6241 Komo Marianna i Krzysztof Orzeszak sp.j. Sękocin Nowy 110
6242 Bromargo Hatchery P.S.A. Margońska Wieś 110
6243 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Warszawa 110
6244 Hossanova Sp. z o.o. Warszawa 110
6245 Corn Trans Sp. z o.o. sp.k. Zamość 110
6246 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elmar sp.j. Mirosław Będzikowski, Roman Będzikowski Sierpc 110
6247 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Zieleń Miejska Sp. z o.o. Pruszków 110
6248 Softwarehut Sp. z o.o. Białystok 110
6249 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat Kamil Kapusta, Monika Gałuszka sp.j. Kraków 110
6250 Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki Warszawa 110
6251 Silcare Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 109
6252 Pilmasz Sp. z o.o. sp.k. Piła 109
6253 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Bydgoszcz sp.k. Bydgoszcz 109
6254 Antrans Bis Anna Pacia sp.j. Jeżówka 109
6255 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o. Gliwice 109
6256 Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. Gdańsk 109
6257 UNICO LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 109
6258 Agencja Reklamowa CZART Sp. z o.o. Wrocław 109
6259 Eko Color Sp. z o.o. Bytów 109
6260 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dankros Sp. z o.o. Zaklików 109
6261 Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. Warszawa 109
6262 Grupa Blix Sp. z o.o. Poznań 109
6263 Alter Brand Concept Sp. z o.o. S.J. Wilkowice 109
6264 Plast-Bud Zofia i Kazimierz Olszewscy sp.j. Ciechanów 109
6265 MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o. Zabrze 109
6266 HE 7R Kokotów 4 Sp. z o.o. Warszawa 109
6267 Polstal sp.j. Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec Sosnowiec 109
6268 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 109
6269 EKOTRADE Sp. z o.o. Warszawa 109
6270 Gremi Inwestycje S.A. Karniowice 109
6271 Alexander Mann Solutions Poland sp. z o.o. Kraków 109
6272 Mag Instal Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 109
6273 Bud-Dróg Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz sp.j. Przyborów 109
6274 Mgm Pharma Sp. z o.o. sp.j. Łódź 109
6275 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Ambit Sp. z o.o. Białystok 109
6276 Dipol Sp. z o.o. Warszawa 109
6277 NSS Sp. z o.o. Warszawa 109
6278 TJX European Distribution Sp. z o.o. Warszawa 109
6279 Drago Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 109
6280 Malis B.Machoński sp.k. Wysogotowo 109
6281 Leader Tech Ltd Sp. z o.o. Wielki Konopat 109
6282 Dom Ełcki Sp. z o.o. Ełk 109
6283 Ruta sp.j. Mińsk Mazowiecki 109
6284 ASTOR Marek Plewa Kowalewo 109
6285 Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. Gliwice 109
6286 Przedsiębiorstwo Hydrauliki Siłowej HYDROTOR S.A. Tuchola 109
6287 Drewtur Jacek Gugała sp.k. Turkowy 109
6288 HORTICO S.A. Wrocław 109
6289 Krot Invest 2 Kr Inżynieria Sp. z o.o. sp.k. Krotoszyn 109
6290 Maya Victory Sp. z o.o. Bogumiłów 109
6291 MHS / Serwis Mikulski Hydraulika Siłowa Rajmund Mikulski Wilkowo 109
6292 TESGAS S.A. Dąbrowa 109
6293 Szczecińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczecin 109
6294 Metalika Recycling Sp. z o.o. Rawicz 109
6295 Intro-Packman P. Paczkowski i Wspólnicy sp.j. Jeżewo 109
6296 Sec Energia Sp. z o.o. Szczecin 109
6297 Firma Kowal sp.j. Świątniki Górne 109
6298 Dr. Motor Sp. z o.o. Poznań 108
6299 Servcom Sp. z o.o. Trzemeszno 108
6300 Wegafarm Plucińscy sp.k. Gryfice 108
6301 ECCO RAIL Sp. z o.o. Katowice 108
6302 Pmg Premium Management Group Bobrowski Choiński Sp.K. Warszawa 108
6303 Ampq Pro Sp. z o.o. sp.k. Biery 108
6304 Ziel-Bruk Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 108
6305 Bell Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 108
6306 Consorte-Sr Sp. z o.o. Wrocław 108
6307 Ingas Sp. z o.o. Józefów 108
6308 Skytaxi Sp. z o.o. Dobrzeń Wielki 108
6309 Prezero Recycling Wschód Sp. z o.o. Lublin 108
6310 Grupa Volf Sp. z o.o. sp.k. Inowrocław 108
6311 ADAMPOL S.A. Zaścianki 108
6312 PRZEDSIĘBIORSTWO GEO-WIERT S.C. GABRYŚ JANINA, GABRYŚ PAWEŁ Kaczyce 108
6313 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław 108
6314 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Amg Sp. z o.o. Lębork 108
6315 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 108
6316 Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdynia 108
6317 Alpar Artur i Piotr Kowalscy sp.j. Łuczynów 108
6318 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A. Wrocław 108
6319 Kuka Cee Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Tychy 108
6320 ALPAN, Maciej Pankiewicz Sp.J. Warszawa 108
6321 KLER S.A. Dobrodzień 108
6322 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 108
6323 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 108
6324 Bestkop Łukasz Wróbel Kręgi Nowe 108
6325 Animal Pharma Olsztyn-Kruszyński, Pieczkowski, Rapkowski sp.j. Olsztyn 108
6326 Kropek Sp. z o.o. sp.k. Zblewo 108
6327 STAL IMPEX Sp. z o.o. Krosno 108
6328 Hydro Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 108
6329 Viki Family Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 108
6330 Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. Komorniki 108
6331 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 108
6332 MA – TRANS Stachecki sp.k. Ruchocice 108
6333 Renoplast Sp. z o.o. Żywiec 108
6334 Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. Głogów 108
6335 An – Farb Zdzisław Nuszkiewicz, Maciej Nuszkiewicz sp.j. Łódź 108
6336 Sagan Fm Sławomir Wąsala sp.k. Kępno 108
6337 Bader-Drog Sp. z o.o. sp.k. Łubowo 108
6338 City Level Sp. z o.o. Warszawa 108
6339 P.H.U. MAGO – Małgorzata Gostyńska Łódź 108
6340 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka- sp.k. Bielsko-Biała 108
6341 Agmet Sp. z o.o. Marianki 108
6342 Kikgel Sp. z o.o. Ujazd 108
6343 Televisor R. Kowzan, P. Krzemiński, K. Zakrzewski sp.j. Warszawa 108
6344 Jcommerce Sp. z o.o. Katowice 108
6345 TRACK TEC S.A. Warszawa 108
6346 Train Electric Sp. z o.o. sp.k. Skarbimierzyce 108
6347 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 108
6348 SECURITAS SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 108
6349 Global SUB – TEL Sp. z o.o. sp.k. Kozie Laski 108
6350 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 108
6351 Sego Sp. z o.o. Rybnik 108
6352 Veolia Północ Sp. z o.o. Świecie 108
6353 Ronson Development Sp. z o.o. – Horizon sp.k. Warszawa 108
6354 Chojny Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 108
6355 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 108
6356 Nordflam Sp. z o.o. sp.k. Cieszyn 108
6357 Roboplast Sp. z o.o. Radom 108
6358 Render Cube S.A. Łódź 107
6359 Intraservis Group Sp. z o.o. Goleniów 107
6360 System-Drob P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz sp.j. Lubomierz 107
6361 MAXCOM S.A. Tychy 107
6362 Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A. Nowy Tomyśl 107
6363 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Sp. z o.o. Piekary Śląskie 107
6364 Inter Sicherheits Service Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 107
6365 Melbud S.A. Grudziądz 107
6366 Szczecin Bulk Terminal Sp. z o.o. Szczecin 107
6367 Berrocal Sp. z o.o. Warszawa 107
6368 Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. Dębno 107
6369 Rubi Polska Sp. z o.o. Zamienie 107
6370 Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. Poznań 107
6371 Garmex Andrzej Jafiszow, Wojciech Kamiński sp.j. Ignatki 107
6372 Cornelius Polska Sp. z o.o. Warszawa 107
6373 Twk-Zag Sp. z o.o. Wola Łaska 107
6374 Bednarscy sp.j. Toruń 107
6375 Estropol Sp. z o.o. Warszawa 107
6376 Igus Sp. z o.o. Warszawa 107
6377 Amiblu Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 107
6378 BUD-AN Sp. z o.o. Kalisz 107
6379 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia ratunkowego w Białymstoku Białystok 107
6380 Mikronika Sp. z o.o. Poznań 107
6381 Kegar Sp. z o.o. Kępice 107
6382 Ostrowski-Pilachowski sp.j. Gdynia 107
6383 Shk Holding Sp. z o.o. Gliwice 107
6384 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 107
6385 Chem-Trend Polska Sp. z o.o. sp.k. Janikowo 107
6386 Wega Invest Plucińscy sp.k. Resko 107
6387 KZA Przedsiębiorstwo Automatyki i Telekomunikacji S.A. Lublin 107
6388 Agroplastmet Rutkowski sp.j. Kunów 107
6389 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Olkusz 107
6390 Abretix Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 107
6391 Intrex Sp. z o.o. Sady 107
6392 Apex.It Sp. z o.o. Warszawa 107
6393 HE 7R Kraków Kokotów 2 Sp. z o.o. Warszawa 107
6394 Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Pofam-Poznań Sp. z o.o. Poznań 107
6395 Agro-Projects Export Sp. z o.o. sp.k. Pianowo 107
6396 Firma Handlowa D&S Jadwiga i Sylwester Szerląg sp.j. Bogoniowice 107
6397 Pol-Euro Fundusz Morski S.A. Gdynia 107
6398 Ibg Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 107
6399 Gardner Aerospace – Nowa Dęba Sp. z o.o. Nowa Dęba 107
6400 Tritem P.S.A. Katowice 107
6401 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prowerk Sp. z o.o. Kraków 107
6402 Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o. Gniew 107
6403 Euroterminal Sławków Sp. z o.o. Sławków 107
6404 Improdex Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 107
6405 Tompol Capital Sp. z o.o. Warszawa 107
6406 Md Kons Sp. z o.o. Gołuski 107
6407 Thomas Praefab Międzyrzecz Sp. z o.o. Międzyrzecz 107
6408 Netcompany Poland Sp. z o.o. Warszawa 107
6409 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Autocentrum Maziarz, Krawiec – sp.j. Wola Mielecka 107
6410 Zakłady Usługowe Południe Sp. z o.o. Kraków 107
6411 Power Boats Sp. z o.o. Nieporęt 107
6412 TBWA Sp. z o.o. Warszawa 106
6413 Bydgoska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bydgoszcz 106
6414 Marbopur Sp. z o.o. sp.k. Bielsko 106
6415 Ddb Auto Bogacka sp.k. Szczecin 106
6416 MABO Sp. z o.o. Mierzyn 106
6417 Verbio Polska Sp. z o.o. Szczecin 106
6418 Sosnowski Tomasz Piekarnia Włoszczowa 106
6419 Telekom Data Sp. z o.o. Zakrzewo 106
6420 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 106
6421 Impol-1 F.Szafrański sp.j. Warszawa 106
6422 Elektroplast Sp. z o.o. Stróża 106
6423 Climamedic Sp. z o.o. sp.k. Reguły 106
6424 Zakład Usługowo-Handlowy Trak-Pol Helena i Adam Gałka sp.j. Sidzina 106
6425 Jsd Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
6426 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
6427 Lift Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 106
6428 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Morena Gdańsk 106
6429 Leon Software Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 106
6430 MGGP SPÓŁKA AKCYJNA Tarnów 106
6431 Sołtysowska 1 Rogala Development Sp. z o.o. sp.k. Kraków 106
6432 Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Południe Łódź 106
6433 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe STANLEY Wojciech Świetlik Rawa Mazowiecka 106
6434 MAZI Tadeusz Gryglas, Stanisław Skalski S.J. Budy Wielgoleskie 106
6435 Cleaner Zakład Sprzątania sp.j. Maciej Bukowski, Grzegorz Misiewicz Elbląg 106
6436 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 106
6437 Arti-Bau Sp. z o.o. Wrocław 106
6438 Honesta Inkaso Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 106
6439 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stollido Lidia i Stanisław Kulejewscy sp.j. Panki 106
6440 FORBUILD S.A. Końskie 106
6441 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 106
6442 Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda sp.j. Kiełpin 106
6443 Xtg S.A. Wrocław 106
6444 T.K.J. Matuszewski sp.j. Grudziądz 106
6445 Gascontrol Polska Sp. z o.o. Suszec 106
6446 Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 106
6447 DT Swiss Polska Sp. z o.o. Oborniki 106
6448 Wizja V Sp. z o.o. Łódź 106
6449 Bugaj Sp. z o.o. Bugaj Zakrzewski 106
6450 Mcalpine Polska Krysiak -sp.j. Karpin 106
6451 Aniro Sp. z o.o. Toruń 106
6452 Andoor Sp. z o.o. Zarzecze 106
6453 EW OIL Sp. z o.o. Warszawa 106
6454 Benski Sp. z o.o. sp.k. Solarnia 106
6455 Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. – Wrocław Wrocław 106
6456 Kopalnia Józefka Sp. z o.o. sp.k. Górno 106
6457 Volant Grabowscy S.K.A. Żelków-Kolonia 106
6458 Krasbud Krasowski sp.j. Czyżew 106
6459 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 106
6460 Romcar Żołądź i Wspólnicy sp.j. Machowa 106
6461 Samko Ł.Koczwara, A.Koczwara sp.j. Stalowa Wola 106
6462 Hidrofilt Sp. z o.o. Gliwice 106
6463 DRUK – INTRO S.A. Inowrocław 106
6464 Pagro Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolno – Nasienne Pągów Pągów 106
6465 Wintech Production Group Sp. z o.o. Dąbie 106
6466 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud Sp. z o.o. sp.k. Oława 105
6467 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 105
6468 Snap Outdoor Sp. z o.o. Gliwice 105
6469 Aspen Park Sp. z o.o. S.K. Warszawa 105
6470 Refresco Poland Sp. z o.o. Kęty 105
6471 Akademia Ignatianum w Krakowie Kraków 105
6472 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierze w Olsztynie Olsztyn 105
6473 Fh Jacek Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 105
6474 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 105
6475 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 105
6476 Sty Ropian Plus Sp. z o.o. Czarne Dolne 105
6477 Lady Kama Anna Miszczak sp.j. Aleksandrów Łódzki 105
6478 F & P LTD. Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 105
6479 Microstrategy Poland Sp. z o.o. Warszawa 105
6480 Res Energy Bgw Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 105
6481 Green Koltex Sp. z o.o. sp.k. Cmolas 105
6482 Del-Vis Sp. z o.o. Lubicz Dolny 105
6483 Zakład Rzemiosł Drzewnych Petrus Wiesław Przybył sp.j. Zbąszynek 105
6484 Grupa Niekotrans-Nova Sp. z o.o. sp.k. Nieborowice 105
6485 Centrala Farmaceutyczna Cefarm S.A. Warszawa 105
6486 Webcon Sp. z o.o. Kraków 105
6487 Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych w Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 105
6488 Alu Pro Polska Sp. z o.o. Opole 105
6489 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza Zabrze 105
6490 M&H Sp. z o.o. Wrocław 105
6491 Budchem Zakład Handlowo-Usługowy Piotr Włodarczyk sp.j. Poznań 105
6492 Gamma Sp. z o.o. sp.k. Tczew 105
6493 Arja Investment Jarczyk sp.k. Chorzów 105
6494 Sachs Trans International Sp. z o.o. Radlin 105
6495 Salony Fachowiec Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 105
6496 PD Grabiszyńska 2 S.A. Wrocław 105
6497 MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 105
6498 Arteria Customer Services Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 105
6499 Panaceum Jaszczuk sp.j. Piastów 105
6500 Golden Invest Sp. z o.o. Warszawa 105
6501 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nadodrze w Głogowie Głogów 105
6502 HLM Przyjazny Smolec Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 105
6503 Hadepol Flexo Sp. z o.o. Rypin 105
6504 Henry Kruse Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 105
6505 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komplexmłyn Sp. z o.o. Wągrowiec 105
6506 Asteria Holding Sp. z o.o. Warszawa 105
6507 Levant Foods Sp. z o.o. Poznań 105
6508 SIMPLE S.A. Warszawa 105
6509 Sünkel C.U.E. Sp. z o.o. Brójce 105
6510 Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. Częstochowa 105
6511 Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Gdańsk 105
6512 Abrava Sp. z o.o. IGP S.K.A. Świecie 105
6513 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 105
6514 WARSAW GAS TRADING Sp. z o.o. Warszawa 105
6515 Sobex Sp. z o.o. Trzebicz 105
6516 Ferma Drobiu Weko Sp. z o.o. Moszczanka 105
6517 Skamol Polska Sp. z o.o. Opole 105
6518 Remet S.A. Stalowa Wola 105
6519 Piekarnia Bobowska Rogala Sp. z o.o. sp.k. Bobowa 105
6520 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sanitex Sp. z o.o. Chełm 105
6521 Tech-Trading Sp. z o.o. Chorzów 105
6522 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia 105
6523 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Dolomit Sp. z o.o. Kraków 105
6524 Maruta Wachta sp.k. Warszawa 105
6525 CID-ROL Sp. z o.o. sp.k. Wągrowiec 104
6526 Mtm Industries Sp. z o.o. Kalisz 104
6527 Polish Assembly Centre Sp. z o.o. Śrem 104
6528 Leologistics Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 104
6529 Taconic Sp. z o.o. Kostrzyn nad Odrą 104
6530 Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Darżyno Sp. z o.o. Gdańsk 104
6531 Ronson Development Sp. z o.o. – Gemini 2 sp.k. Warszawa 104
6532 Chata Polska S.A. sp.k. Poznań 104
6533 ALPHA DAM Sp. z o.o. Dębowa Łąka 104
6534 Medicare-Galenica Sp. z o.o. Mysłowice 104
6535 Podkowa A.D. 1905 Sp. z o.o. Lublin 104
6536 Elewarr- Sp. z o.o. Warszawa 104
6537 Sonac Osetnica Sp. z o.o. Osetnica 104
6538 Anrol Sp. z o.o. Warszawa 104
6539 Karkonoski System Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Bukowiec 104
6540 Florimex A. Więckowski, W. Okrzeja, A. Adamowicz S.K.A. Zaborów 104
6541 Pks International Cargo S.A. Opole 104
6542 Wiwax Sp. z o.o. Płock 104
6543 Fonbud S.A. – sp.k. Wrocław 104
6544 Węglokoks Energia Sp. z o.o. Katowice 104
6545 Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 104
6546 PONAR WADOWICE S.A. Wadowice 104
6547 Art Vending Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 104
6548 Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 104
6549 Bolero Investments Sp. z o.o. Warszawa 104
6550 P&P Sp. z o.o. Orle 104
6551 Złompol R. Cimoszyński J. Majewski sp.k. Jeziorzany 104
6552 DSS RECYKLING Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 104
6553 Constract Export-Import Sp. z o.o. Wałdyki 104
6554 Deloitte CE Business Services Sp. z o.o. Warszawa 104
6555 Formeds Sp. z o.o. Poznań 104
6556 Tft Logistic Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 104
6557 Filplast Sp. z o.o. Głogówek 104
6558 M i S Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 104
6559 Billberry Sp. z o.o. Automotive sp.k. Warszawa 104
6560 Exus Re Sp. z o.o. Toruń 104
6561 Solgar Polska Sp. z o.o. Warszawa 104
6562 Apreel Sp. z o.o. Warszawa 104
6563 BIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 104
6564 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Transvet Sp. z o.o. Kalisz 104
6565 MGL Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 104
6566 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 104
6567 Kapitałowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 104
6568 Apator Telemetria Sp. z o.o. Słupsk 104
6569 Eko House Sp. z o.o. sp.k. Chojnice 104
6570 PACKPROFIL Sp. z o.o. Kolonowskie 104
6571 Stemik Sp. z o.o. Klęczany 104
6572 Przemysł Drzewny Świebodzin Sp. z o.o. Świebodzin 104
6573 Dringenberg Polska Sp. z o.o. Żagań 104
6574 Grand Investment Polska Sp. z o.o. Świecie 104
6575 Produkcja Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych Kowalscy sp.j. Września 104
6576 Intervet Sp. z o.o. Warszawa 104
6577 F&T Logistics Sp. z o.o. Gdynia 104
6578 Psa Consumer Finance Polska Sp. z o.o. Warszawa 104
6579 PLASMET – JESION S.J. Kalisz 104
6580 Ango Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 104
6581 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Hajnówce Hajnówka 104
6582 Komex S.A. Warszawa 104
6583 Budvar Centrum Sp. z o.o. Warszawa 104
6584 Networks! Sp. z o.o. Warszawa 104
6585 MDI Energia S.A. Warszawa 104
6586 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 104
6587 Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie Pzz w Stoisławiu S.A. Stoisław 104
6588 Wytwórnia Parkietów Dąbex Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 104
6589 Spółdzielnia Mieszkaniowa Czuby w Lublinie Lublin 103
6590 Mk Centrum K. Duliba, M. Myczka sp.j. Piotrków Trybunalski 103
6591 Auto Centrum Dębowscy sp.j. Siedlce 103
6592 Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Pzh Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 103
6593 Zdzisław Bonkowski A B C – Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 103
6594 Helio S.A. Wyględy 103
6595 GS Seacon Group Anpartsselskab sp.k. Świnoujście 103
6596 Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Krapkowice 103
6597 Marcova Biznes Sp. z o.o. Warszawa 103
6598 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Jopp – Pol Eksport – Import Ryszard Jopp – Krzysztof Jopp sp.j. Ryczywół 103
6599 Uniqa Polska S.A. Warszawa 103
6600 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Straszków 103
6601 Zimny Auto Sp. z o.o. Łódź 103
6602 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Farmapol Sp. z o.o. Poznań 103
6603 Pol – Dróg Gdańsk Sp. z o.o. Piła 103
6604 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 103
6605 Alvo Sp. z o.o. sp.k. Śmigiel 103
6606 Peak Packaging Poland Sp. z o.o. Bartoszyce 103
6607 Jamir Sobieraj i Wspólnicy sp.j. Bechcice-Parcela 103
6608 Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. Warszawa 103
6609 Grang Sp. z o.o. Zawiercie 103
6610 GT Poland Sp. z o.o. Skoczów 103
6611 Eko-Raff Zbigniew i Rafał Łapczyńscy sp.k. Warszawa 103
6612 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego – Sp. z o.o. Zielona Góra 103
6613 Talia Sp. z o.o. Łebcz 103
6614 Phytopharm Klęka S.A. Klęka 103
6615 Sema-Print Sp. z o.o. Kraków 103
6616 Persan Polska S.A. Wrocław 103
6617 Jjpm Sp. z o.o. Warszawa 103
6618 Zrzutka.Pl Sp. z o.o. Wrocław 103
6619 Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Lesznowola 103
6620 Madro Kraków Sp. z o.o. Niepołomice 103
6621 Compremum S.A. Poznań 103
6622 AM Medical Services Sp. z o.o. Bronisze 103
6623 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 103
6624 Vogen Sp. z o.o. Gdynia 103
6625 SORELPOL Sp. z o.o. Warszawa 103
6626 Duda Ads Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
6627 Bmeko Brykczyński sp.k. Krotoszyn 103
6628 REVICO S.A. Mirosław 103
6629 TM Invest Sp. z o.o. Szczecin 103
6630 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz sp.j. Wrocław 103
6631 Quantum Qguar Sp. z o.o. Kraków 103
6632 Wydawnictwo Dwie Siostry Sp. z o.o. Warszawa 103
6633 Ubój Handel Artykułami Mięsnymi Euzebia i Ryszard Onyśk sp.j. Dzierzby Włościańskie 103
6634 GPEC System Sp. z o.o. Gdańsk 103
6635 Totum Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 103
6636 Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Vortumnus Sp. z o.o. Lisów 103
6637 Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o. Toruń 103
6638 Ares Bracia Maciołek Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 103
6639 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 103
6640 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 103
6641 Expeditors Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
6642 Nitrex Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 103
6643 Trans Kop Mariusz Maślanka Tuszyn 103
6644 Mr.Polbee Sp. z o.o. Kamień 102
6645 W&A Michałowscy S. J. Kieszek 102
6646 Nortech In Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 102
6647 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 102
6648 Matt R. P. Trączyńscy sp. j. Kościan 102
6649 Platon Sp. z o.o. Macierzysz 102
6650 Partex Marking Systems Sp. z o.o. Lubicz Dolny 102
6651 Bt Development Bt Kapitał Sp. z o.o. sp.k. Krotoszyn 102
6652 Garo Polska Sp. z o.o. Szczecin 102
6653 Filmar Group Sp. z o.o. Całowanie 102
6654 Synexus Polska Sp. z o.o. Wrocław 102
6655 Gxo Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 102
6656 SEKA S.A. Warszawa 102
6657 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach Koziegłowy 102
6658 Glamox Nt Sp. z o.o. Kraków 102
6659 Spectra Lighting Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 102
6660 Ovopol Sp. z o.o. Nowa Sól 102
6661 PHP BAGIETKA Sp. z o.o. Chojnice 102
6662 Gazda Michał P.H.U. Auto-Gazda Pszczyna 102
6663 Em & Em M. Pietrucha M. Deptuła sp.j. Warszawa 102
6664 Rzeźnia Braci Szypcio S.J. Mońki 102
6665 Izopanel Sp. z o.o. Gdańsk 102
6666 Karton Polska Sp. z o.o. sp.k. Wymysłów 102
6667 Kreator Dom Immobilien Sp. z o.o. S.K. Warszawa 102
6668 Transbit Sp. z o.o. Warszawa 102
6669 Profilex Property Sp. z o.o. sp.k. Orchów 102
6670 Zakład Wyrobów Metalowych Emizet Sp. z o.o. Szydłów 102
6671 Ep Resources Pl S.A. Czechowice-Dziedzice 102
6672 Przedsiębiorstwo Komunalne Eko Sp. z o.o. Chocznia 102
6673 BIPROMET S.A. Katowice 102
6674 Mazel S.A. Nowa Sól 102
6675 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie Sp. z o.o. Głogów 102
6676 Jwm Energia Sp. z o.o. Katowice 102
6677 Engage ESM Sp. z o.o. Kraków 102
6678 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek Andrzej Koniarek Kozia Góra 102
6679 Duracell Poland Sp. z o.o. Warszawa 102
6680 Heuthes Sp. z o.o. Warszawa 102
6681 Transsped Sp. z o.o. sp.k. Malawa 102
6682 Hodowla i Ubój Indyka Bodama Sp. z o.o. Sława 102
6683 Inter Construction Warszawa Dve Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 102
6684 MID Ocean Logistics Poland Sp. z o.o. Ruda Śląska 102
6685 Cyfrowa Foto Sp. z o.o. Zaczernie 102
6686 Recykl Organizacja Odzysku S.A. Śrem 102
6687 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 102
6688 Huzar Sp. z o.o. Nowy Sącz 102
6689 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Opolu Opole 102
6690 Broker Ms Sp. z o.o. Starogard Gdański 102
6691 Damak Food Sp. z o.o. Grzędy 102
6692 Mebin Andrzej Binkowski Stobiecko Szlacheckie 102
6693 Merkury S.A. Białystok 102
6694 Wende Recyclingtech S.C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 102
6695 Interchemol Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 102
6696 HANSA – FLEX Sp. z o.o. Poznań 102
6697 Tabor-Trans Sp. z o.o. sp.k. Poznań 102
6698 TPP Thermoplastics Polska sp. z o.o. Solec Kujawski 102
6699 Ratyńscy Dental Clinic Józefów Sp. z o.o. Józefów 102
6700 Colway J. Zych, N. Zych sp.j. Koleczkowo 102
6701 Tandem Sp. z o.o. Będzin 102
6702 Abbeys Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 102
6703 Hoffmann Transport Sp. z o.o. Janikowo 102
6704 Pordzik sp.j. Dolna 102
6705 Thi Sp. z o.o. sp.k. Łódź 102
6706 Plurimo Sp. z o.o. Stanisławice 102
6707 Anita G. Mordalski sp.k. Posmykowizna 101
6708 Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy 101
6709 Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Modła Królewska 101
6710 Euro-Hel Sp. z o.o. Czarnylas 101
6711 Stork Sp. z o.o. sp.k. Grębocin 101
6712 Pilarz Capital Sp. z o.o. Warszawa 101
6713 LB Therm Sp. z o.o. Mazańcowice 101
6714 Des Henryk Dowgier Anna Dowgier sp.k. Kraków 101
6715 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 101
6716 Karbon 2 Sp. z o.o. Katowice 101
6717 HYDROSPRZĘT KUKLA SPÓŁKA JAWNA Łąkta Dolna 101
6718 Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. Katowice 101
6719 Feber Sp. z o.o. Warszawa 101
6720 Drukarnia Ellert Sp. z o.o. Wiązowna 101
6721 PPD POLAND Sp. z o.o. Warszawa 101
6722 P.U.H.T. Młynpol Ryszard Stalmach Wyszków 101
6723 I2 Analytical Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce Ruda Śląska 101
6724 Bracco Imaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 101
6725 MANSTEL Bednarczyk, Słowik, Wiącek S.J. Maniowy 101
6726 Murawscy Sp. z o.o. sp.k. Żerków 101
6727 Net Com System Sp. z o.o. sp.k. Marki 101
6728 Spółdzielnia Stw w Bolesławcu Bolesławiec 101
6729 Bauder Polska Sp. z o.o. Poznań 101
6730 Pagen Sp. z o.o. Gnojnik 101
6731 Firma Codogni sp.j. Stalowa Wola 101
6732 Winda-Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 101
6733 HENDI Polska sp. z o.o. Robakowo 101
6734 Eco – Plan S.A. Słupsk 101
6735 Ekomer Sp. z o.o. Toruń 101
6736 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 101
6737 Zakład Robót Górniczych Górrem Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 101
6738 M-TRANS Ireneusz Mędrek Kąpiele Wielkie 101
6739 Komster Sp. z o.o. Warszawa 101
6740 Zakład Handlowo Usługowy Zygmunt Żarna Olsztyn 101
6741 Meinert Sp. z o.o. Jelenia Góra 101
6742 Bio Medical Pharma Sp. z o.o. Łódź 101
6743 Synchrogop Marek Ciesielski sp.k. Katowice 101
6744 Adama Polska Sp. z o.o. Warszawa 101
6745 ARCADIS Sp. z o.o. Warszawa 101
6746 Ntg Ebrex Polska Sp. z o.o. Kalisz 101
6747 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 101
6748 Inter-Box Sp. z o.o. Olszewo-Borki 101
6749 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zap-Kooperacja Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 101
6750 Dakpol Sp. z o.o. Wolsztyn 101
6751 Parkland Inwestycje B.G. Ciepiela sp.k. Częstochowa 101
6752 Jar-Met Dariusz Sińczuk, Tomasz Sternicki S.K.A. Węgrów 101
6753 Parktel Sp. z o.o. Wrocław 101
6754 Grospol Sp. z o.o. Ząbki 101
6755 Maxim Ceramics Sp. z o.o. Maksymilianowo 101
6756 Elemental Catalyst Recycling Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 101
6757 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 101
6758 Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. Kraków 101
6759 Silvexcraft Sp. z o.o. sp.k. Tyczyn 101
6760 Claas Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 101
6761 MINERALS DC Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 101
6762 SMA Magnetics Sp. z o.o. Modlniczka 101
6763 Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Poltarex Sp. z o.o. Lębork 101
6764 Kanex Sp. z o.o. Kleosin 100
6765 Decoroom Sp. z o.o. Warszawa 100
6766 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o. Grudziądz 100
6767 Exyte Central Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 100
6768 DGP Security Partner Sp. z o.o. Katowice 100
6769 Gobiznes Sp. z o.o. Kraków 100
6770 Tompla Koperty Sp. z o.o. Gniezno 100
6771 Imkop Sp. z o.o. Ciecholewy 100
6772 Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. Nekla 100
6773 Hawa S.A. Gniezno 100
6774 Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. Włynkówko 100
6775 Novmax Sp. z o.o. sp.k. Mińsk Mazowiecki 100
6776 Auto Forum 2 Sp. z o.o. Nowe Gulczewo 100
6777 M&J Bud Invest Eu M. Siadul sp.k. Kielce 100
6778 Izoterm Mariusz Wałek sp.j. Goździelin 100
6779 Autodoc Logistics Sp. z o.o. Szczecin 100
6780 W.L. Gore & Associates Polska Sp. z o.o. Warszawa 100
6781 Euro Vinyl Sp. z o.o. Macierzysz 100
6782 Impel FM Partner Sp. z o.o. Wrocław 100
6783 EW Koźmin Sp. z o.o. Poznań 100
6784 Spartherm Sp. z o.o. Strzelce Krajeńskie 100
6785 Norgpol Czerwiński sp.j. Warszawa 100
6786 Centrum Druku Am Stachura sp.k. Kraków 100
6787 Marbud Konstrukcje Sp. z o.o. Kuklin 100
6788 Jarmag Sp. z o.o. Lublin 100
6789 Termotech Sp. z o.o. Piła 100
6790 PRYMUS S.A. Tychy 100
6791 SE – DA Sp. z o.o. Lidzbark 100
6792 Mobilbox Polska Sp. z o.o. Wola Mrokowska 100

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2019-2020, 2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2020 roku, 3. Zysk netto w latach 2019 i 2020 wyższy niż 1 tys. zł. 4. Kapitał własny w latach 2019 i 2020 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych  w marcu 2021 r. : C/Z: 34,6, C/WK: 1,05.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2021 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w marcu 2021 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2020 r. i wskaźnika C/Z w marcu 2021 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2020 r. (sumy kapitału własnego i zysku netto w 2020 r.) i wskaźnika C/Wk w marcu 2021 r. Średnia arytmetyczna z tych dwóch wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w marcu 2021 r.

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 16 lat dokładnie przeanalizowaliśmy wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu 

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu. 

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10%

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5%

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł 

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Światowa Firma (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200