Warszawski Dom Technika to dobre miejsce na konferencje

Od 5 lat Kongresy Nowoczesnej Gospodarki odbywają się w Warszawskim Domu Technika w samym centrum naszej stolicy w pobliżu warszawskiej Starówki.

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. działa od ponad 30 lat na rynku wynajmu sal konferencyjnych. Mieści się w obiekcie zabytkowym o charakterze neobarokowym
i neorokokowym z elementami secesji, położonym w centrum Warszawy w pobliżu warszawskiej Starówki.

Wnętrza sal różnią się od współczesnych sal oferowanych w wielu miejscach Warszawy. Wyjątkowość przestrzeni konferencyjnych i eventowych wynika w głównej mierze z niepowtarzalnego charakteru zabytkowych wnętrz Domu Technika. Efektowne marmurowe schody, parkiety, sztukaterie, pozostają w świetnej kondycji co stanowi dodatkową atrakcję w historycznym miejscu.

Posiada 6 sal mogących pomieścić od 20 do 400 osób w ustawieniu teatralnym lub od 15 do 250 osób w ustawieniu konferencyjnym. Sale wyposażone są w sprzęt audiowizualny, klimatyzację i dostęp do WiFi. Na życzenie przygotowuje aranżację sali, zapewnia catering, obsługę techniczną. Doświadczony zespół zatroszczy się o każdy szczegół spotkania.

Warszawski Dom Technika NOT

 1. T. Czackiego 3/5
  00-043 Warszawa
  tel.: +48 22 336 12 23
  +48 72 905 25 12
  e-mail: izabela.krasucka@wdtnot.pl
  www.wdtnot.pl