Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Unilink to lider rynku multiagencyjnego w Polsce

Z Unilink współpracuje ponad 5,5 tyś. Agentów w całej Polsce. W ubiegłym roku Unilink sprzedał ubezpieczenia za 200 mln zł. W 2018 r. Unilink planuje zrealizować przypis składki na poziomie 650 mln zł i współpracować z około 10 tyś Agentów, mówi Igor Rusinowski, Prezes Zarządu Unilink.

Igor Rusinowski, Prezes Zarządu Unilink:

Unilink S.A. to największa Multiagencja Ubezpieczeniowa w Polsce, działająca od 2002 r. i koncentrująca się na zagwarantowaniu dostępności pełnej palety ubezpieczeń dla swoich Partnerów. Współpracujemy z ponad 5.500 Agentów Ubezpieczeniowych w całym kraju. Jesteśmy strategicznym partnerem dla szeregu Towarzystw Ubezpieczeniowych, m.in. jesteśmy pierwszym i największym partnerem Link4. Pozwala nam to oferować niestandardowe rozwiązania nawet najbardziej wymagającym klientom. Naszym Partnerom – Agentom Ubezpieczeniowym oferujemy kompleksową ofertę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych  w jednym miejscu, niezwykle atrakcyjne rozwiązania wsparcia i obsługi Agenta, wygodny system informatyczny oraz ponadprzeciętne warunki prowizyjne i poza-prowizyjne elementy wynagrodzenia. Stawiamy na długoterminową współpracę zarówno z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi jak i Agentami Ubezpieczeniowymi, opartą na zaufaniu, wiarygodności i rzetelności.

Image

Zarząd Unikink SA w Warszawie

Naszą misją jest tworzenie trwałej przewagi konkurencyjnej dla naszych Partnerów – Agentów oraz Towarzystw Ubezpieczeń, poprzez organizowanie i zarządzanie nowoczesną strukturą sprzedaży ubezpieczeń. Nasza filozofia opiera się na profesjonalizmie, zaufaniu, rzetelności oraz stabilności w każdym aspekcie współpracy z Agentami Ubezpieczeniowymi oraz Towarzystwami Ubezpieczeń. Głęboko wierzymy, że tylko tak zbudowana współpraca tworzy długotrwałą wartość dla naszych Partnerów. Stawiamy tym samym na pomoc Agentom i Towarzystwom w rozwijaniu stabilnego i dochodowego portfela klientów. Unilink to lider rynku multiagencyjnego. Z Unilink współpracuje ponad 5,5 tyś. Agentów w całej Polsce. W ubiegłym roku Unilink sprzedał ubezpieczenia za 200 mln zł. Tegoroczny plan zakłada uplasowanie u ubezpieczycieli 270 mln zł przypisu składki, bez uwzględnienia wpływu akwizycji, nad którymi pracuje Unilink. W 2018 r. Unilink planuje zrealizować przypis składki na poziomie 650 mln zł i współpracować z około 10 tyś Agentów.

Jednakże Unilink nie koncentruje się jedynie na biznesie. Spółka zaangażowała się w działalność charytatywną i jako ambasador Fundacji im. Bartka Kruczkowskiego ORGANIści podjęła się propagowania transplantologii (przeszczepów organów). Mamy nadzieję, iż tak samo jak my – spojrzą Państwo zupełnie inaczej na świat i to co możemy w nim jeszcze zrobić, nie tylko dla siebie ale również i dla innych .Wraz z Fundacją ORGANiści  Unilink chce propagować wśród swoich Agentów, ich rodzin, przyjaciół i znajomych świadomość co to jest transplantologia oraz jak ważna jest pomoc w tym zakresie.

Unilink S.A. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 i w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.