Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Siłą FOK POLLENA SA jest różnorodność wykorzystywanych technologii

Nasza siła to pasja połączona z 50-letnią tradycją, nowoczesny park maszynowy, własna narzędziownia oraz zaangażowani  ludzie, z którymi od pokoleń budujemy firmę rzetelną i otwartą nawet na najśmielsze oczekiwania klienta”, mówi Jerzy Buława, prezes zarządu FOK POLLENA SA w Łaskarzewie.

Jerzy Buława, prezes zarządu FOK POLLENA SA w Łaskarzewie:
Naszą mocną stroną jest to, iż kompleksowo obsługujemy naszych klientów w zakresie potrzeb na opakowania. Robimy to z zaangażowaniem i z pasją, począwszy od wykonania projektu graficznego, poprzez budowę formy wtryskowej, aż do produkcji  finalnego opakowania.

Image

Jerzy Buława, prezes zarządu FOK POLLENA SA w Łaskarzewie

W ciągu 51 lat istnienia, FOK POLLENA S.A.,  tak jak inne firmy, zmagała się z trudnymi czasami transformacji i zmianami gospodarczymi. To, iż umieliśmy odnaleźć się w każdych warunkach dało nam mocną pozycję wśród producentów opakowań z tworzyw sztucznych i pozwoliło na współpracę z firmami o zasięgu globalnym. Dzięki temu, że konsekwentnie stawiamy na rozwój nowoczesnych technologii i inwestujemy, jesteśmy obecnie jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm w branży.

Różnorodność wykorzystywanych technologii pozwala nam zaspokoić najbardziej wymagające potrzeby rynku. Opakowania wytwarzany technologią wtrysku, wtrysku dwukomponentowego, rozdmuchu z koekstruzją oraz wtrysku z rozdmuchem. Wykonujemy zdobienia techniką sitodruku, tampodruku i hot-stampingu, lakierujemy i metalizujemy produkty.

W odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku opakowań,  w 2011 roku podjęliśmy decyzję o powstaniu  spółki córki – POLLENA Ural, zlokalizowanej w Ekaterinburgu (Rosja). Nowa lokalizacja pozwala nam na jeszcze szybszą i bardziej efektywną obsługę tego rejonu świata.
Fabryka Opakowań Kosmetycznych POLLENA S.A. w Łaskarzewie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.