AktualnościWyróżnieni

SEO i SEM oparte na Twoich celach biznesowych – wejdź w świat marketingu internetowego z Delante

Szukasz partnera do współpracy nad widocznością swojego biznesu w internecie? W Delante dbamy o Twój biznes jak o swój własny. Naszą misją jest lepsze zrozumienie ludzi i firm oraz dostarczanie im dopasowanych rozwiązań marketingowych, które będą skutecznie wspierać ich wzrost i rozwój w szybko zmieniającym się cyfrowym świecie.

Poznaj Delante

Jesteśmy zespołem  –  na to, czym jest Delante, składa się każdy członek naszego teamu: jego umiejętności, perspektywa, talenty. Dzięki temu możemy dać z siebie wszystko.

A w pracy łączymy techniczną wiedzę z biznesowym doświadczeniem  – „Delante” znaczy „naprzód” i właśnie tam Cię zaprowadzimy.

W czym możemy Ci pomóc?

Ułożymy dla Ciebie strategię –  a potem razem ją zrealizujemy. Będziemy Twoim zewnętrznym działem SEO i SEM działającym w zgodzie z Twoimi celami biznesowymi. I nieważne, czy potrzebujesz od nas supportu w zakresie analityki, pozycjonowania, reklam w sieci Google Ads czy treści  –  damy radę.

Pomożemy Ci w zakresie:

SEO

Chcesz wyświetlać się na górze wyników wyszukiwania w Google i, co najważniejsze, zostać tam na dłużej? Pomożemy Ci zdobyć wartościowy ruch organiczny i zapewnić Twojej stronie długoterminowy wzrost. Swobodnie poruszamy się w tematyce usług i e-commerce, nie są nam straszne strony o międzynarodowym zasięgu czy wchodzące na nowe rynki. W naszej ofercie znajdziesz:

  • Pozycjonowanie e-commerce
  • Pozycjonowanie zagraniczne
  • Pozycjonowanie szerokie
  • Pozycjonowanie stron
  • Link Building
  • Analizę Link GAP

SEM

Chcesz dotrzeć do nowych klientów, zwiększyć sprzedaż i zwiększyć świadomość marki wśród potencjalnych klientów? To może być idealny czas na działania SEM, czyli płatne kampanie reklamowe w sieci Google Ads. W Delante nie tylko skonfigurujemy dla Ciebie reklamy w taki sposób, by przy jak optymalnym budżecie trafić do jak największej liczby klientów, a potem poprowadzimy kampanię. Od początku do końca.

Content marketing

Usługi content marketingu to część strategicznego podejścia do pozyskania i zatrzymania klientów. Stworzymy dla Ciebie treści, które będą wartościowe, ciekawe i dopasowane do potrzeb Twojej grupy docelowej. Nasi specjaliści stworzą dla Ciebie strategie i kalendarz treści, a zespół doświadczonych copywriterów pomoże zbudować teksty, które będą przyciągać uwagę. I w konsekwencji  –  sprzedawać więcej.

UX

Jeśli Twoja strona nie będzie przyjazna dla użytkowników, nawet najlepsze SEO nie zwiększy Twoich zysków. Bo wartościowy ruch na stronę to jedno, ale musisz też zadbać o wygodny proces zakupowy i pozytywne doświadczenia – inaczej trudno będzie o lojalność klientów i wyróżnienie się na tle konkurencji. Przygotujemy dla Ciebie audyt, który pokaże, co możesz poprawić, aby uczynić Twój sklep bardziej przyjaznym i tym samym zwiększyć sprzedaż.

Analityka

Dane analityczne pozwalają podejmować efektywne decyzje na podstawie faktów, nie przeczuć. Dlatego analityka jest nieodłączną częścią naszych działań. Potrzebujesz wsparcia we wdrożeniu GA4? A może masz dla nas inne wyzwania? Działajmy!

Autor: Materiał partnera

Delante Media Sp. z o.o. sp.k. w Krakowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XVII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2022, XV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2022, XV edycji Konkursu Efektywna Firma 2022 i X edycji Konkursu Mocna Firma 2022 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.