Efektywna Firma

Prestiż i kompetencja

Dobre wyniki finansowe są efektem konsekwentnej realizacji dewizy naszej firmy. Jest nią polityka najwyższej jakości oferowanych produktów i usług oraz spełnianie oczekiwań i wymagań klientów. Naszym partnerom zawsze oferujemy terminowość i gwarancję jakości wykonywanych usług, mówi Wiktor Guzek, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny MOSTOSTAL Płock S.A. w Płocku.

 

Wiktor Guzek, Prezes Zarządu, Dyrektor Naczelny MOSTOSTAL Płock S.A. w Płock Mostostal Płock S.A. jest firmą budowlano-montażową wykonującą specjalistyczne konstrukcje stalowe dla budownictwa przemysłowego i infrastrukturalnego. Działamy w tej branży od blisko 50 lat. Głównymi odbiorcami naszych usług są potężne firmy o znaczeniu strategicznym takie jak PKN Orlen S.A., GRUPA LOTOS S.A., PERN „Przyjaźń” S.A.

 

W ostatnich latach nasza działalność skupiła się głównie na realizacji inwestycji dla PERN „Przyjaźń” S.A. w zakresie rozbudowy baz magazynowych w ST-1 Adamowo oraz Miszewie Strzałkowskim koło Płocka. Zbiorniki, które wybudowaliśmy i nadal budujemy, należą do najbardziej skomplikowanych obiektów tego typu ze względu na zakres prac, gigantyczne rozmiary obiektów (pojemność V=100 000 m3), najwyższe standardy światowe w zakresie ochrony środowiska. Są one nowatorskimi realizacjami o ogromnym znaczeniu dla bezpieczeństwa energetycznego Polski. Kontrakty, które zawarliśmy w związku z ich budową z pewnością przełożyły się na sukces finansowy naszej firmy. Ale zbiorniki to nie wszystko. Budujemy skomplikowane instalacje przemysłowe, elementy mostów, wiaduktów, hale i wiele innych obiektów.

Dobre wyniki finansowe, które osiągnęliśmy w latach 2008 – 2010 są efektem konsekwentnej realizacji dewizy naszej firmy. Jest nią polityka najwyższej jakości oferowanych produktów i usług oraz spełnianie oczekiwań i wymagań klientów. Naszym partnerom zawsze oferujemy terminowość i gwarancję jakości wykonywanych usług.

Myślę, że ogromne doświadczenie, konkurencyjność i potencjał techniczno-produkcyjny naszej firmy w połączeniu z jej otwartością na nowe rynki i nowe kierunki aktywności dają perspektywy rozwoju na przyszłość i powtórzenie sukcesu w kolejnych latach.

 

MOSTOSTAL Płock S.A. w Płocku została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011