Gepardy Biznesu

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu – Nowoczesny z Tradycjami

Nowoczesność to przyszłość, dlatego do niej dążymy. W trosce o Naszych Klientów poczyniliśmy wiele zmian. Jesteśmy Bankiem z tradycjami. Początki Naszego Banku sięgają roku 1920. Pamiętając o tradycji, zmieniamy Bank na nowoczesny i bardziej przyjazny klientom, mówi Leszek Gierszon Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu.

 Leszek Gierszon, Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu:

Naszym celem jest budowanie silnego Banku, który rozwija i umacnia swoją pozycję. Zależy nam na tym, aby być gwarancją bezpieczeństwa i wiarygodności. Zaufanie i wizerunek buduje się latami. Liczy się Klient jako człowiek, którego nie pozostawiamy w jego sytuacjach kryzysowych. Cieszymy się dobrą opinią, z czego jesteśmy dumni.

Image
 Leszek Gierszon, Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu
Dążymy do rozwoju nie tylko w sensie produktowym – dostosowując swoją ofertę do oczekiwań i potrzeb Klientów, ale również zmiany wizerunkowe, które poczyniliśmy w ostatnim czasie, były niezbędne. W pierwszej kolejności gruntownie odnowiliśmy wszystkie Placówki w terenie, dopiero później przyszedł czas na remont głównej siedziby.
Postawiliśmy na jakość i rozwój. Jesteśmy bankiem uniwersalnym, nastawionym na kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, firm, rolników i jednostek samorządu terytorialnego. Oferujemy depozyty i kredyty o atrakcyjnym oprocentowaniu, w tym kredyty preferencyjne dla rolników oraz kredyty na budowę domów energooszczędnych, obrotowe, inwestycyjne, mieszkaniowe jak i konsumpcyjne na dowolny cel. W swojej ofercie posiadamy konta bankowe z dostępem przez internet, bezpieczne karty płatnicze z możliwością wypłat bez prowizji z bankomatów własnych, Banku Zrzeszającego BPS S.A., BGŻ S.A. oraz innych bankomatów banków spółdzielczych w całej Polsce.
Zwieńczeniem naszego sukcesu są dobre wyniki finansowe, będące efektem działania kadry zarządzającej oraz zaangażowania wszystkich pracowników Banku, którzy potrafią zaoferować odpowiednie produkty i usługi każdemu z Klientów, bo dobrze znają ich mentalność i rozumieją ich potrzeby. Każdy dzień dla pracowników jest wyzwaniem i wymaga niezwykłej cierpliwości, umiejętności i znajomości przepisów od każdego z nich. W tym roku dostrzeżono nasz wysiłek, zostaliśmy bowiem docenieni przez Instytut Nowoczesnego Biznesu. Otrzymaliśmy nagrodę „Gepard Biznesu 2015”. Wyróżnienie to przyznawano nam za wyniki osiągnięte w latach 2013-2014.
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu został wyróżniony przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w X edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych za lata 2013-2014.
Na zdjęciach poniżej jest nowa siedziba zamojskiego Oddziału i Centrali Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu,
wyróżniona w piątej edycji Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2015.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image