Klub

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu członkiem członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu.  Zdobył tytuły Gepard Biznesu 2015, Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 i Najpiękniejszy Bank 2015.

Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu uzyskał   tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości   2015. Jego  klienci   wypełnili  we wrześniu 2015 r. sześć  ankiet.    Średnia ocen  banku  to 6    punktów   na 6 możliwych  do   zdobycia.

W ankiecie konkursowej Edward Łokaj, Prezes  Spółdzielczego Zakładu Gospodarczego w Józefowie, przyznał 6 punktów  Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego  firma ma swój rachunek. „Doceniamy ten bank za profesjonalną i sympatyczną obsługę i doradztwo naszej firmy” zaznaczył – Edward Łokaj.
W  ankiecie konkursowej właściciel firmy OLEJKO-TRANSPORT KRAJOWY  MIEDZYNARODOWY I SPEDYCJA – Artur Olejko, przyznał 6 punktów Powiatowemu  Bankowi Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego firma ma  swój rachunek. „Doceniamy Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu za  elastyczność, możliwość negocjowania warunków, fachową obsługę”, napisał  Artur Olejko.
W ankiecie konkursowej Andrzej  Olejko właściciel firmy EURO-TRANS, przyznał 6 punktów Powiatowemu  Bankowi Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego firma ma swój  główny rachunek. „Doceniam ten bank za profesjonalne podejście do Klienta, dobrą komunikację i miłą obsługę” ocenił Andrzej Olejko.
W  ankiecie konkursowej właściciel firmy TRANSPORT DROGOWY – Ostapiński  Henryk, przyznał 6 punktów za profesjonalną obsługę Powiatowemu Bankowi  Spółdzielczemu w Zamościu, w którego oddziale jego firma posiada swój  rachunek.
W ankiecie  konkursowej Ewa Załoga właścicielka sklepu spożywczo-przemysłowego w  Sitnie, przyznała 6 punktów Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu  w  Zamościu, w którego oddziale ma rachunek. „Doceniam ten Bank za miłą obsługę przyjazną Klientowi” napisała – Ewa Załoga.
W  ankiecie konkursowej właściciel Przedsiębiorstwa Wielobranżowego Jan  Więcławik, przyznał 6 punktów Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w  Zamościu, w którego oddziale jego firma ma swój główny rachunek. „Doceniam  Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu za życzliwą, fachową i sprawną  obsługę, doradztwo, szybkość podejmowania decyzji, szeroką gamę  produktów ułatwiających wykonywanie codziennych operacji finansowych”  napisał Jan Węcławik.

Image

 Leszek Gierszon, Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu (drugi od prawej) odebrał statuetki konkursów Gepardy Biznesu 2015, Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015 i Najpiękniejszy Bank 2015 na III Kongresie Nowoczesnej Gospodarki 10 grudnia 2015 r. w Warszawie.
 Leszek Gierszon, Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu:
Naszym celem jest budowanie silnego Banku, który rozwija i umacnia swoją pozycję. Zależy nam na tym, aby być gwarancją bezpieczeństwa i wiarygodności. Zaufanie i wizerunek buduje się latami. Liczy się Klient jako człowiek, którego nie pozostawiamy w jego sytuacjach kryzysowych. Cieszymy się dobrą opinią, z czego jesteśmy dumni.
Image
 Leszek Gierszon, Prezes Zarządu Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu
Dążymy do rozwoju nie tylko w sensie produktowym – dostosowując swoją ofertę do oczekiwań i potrzeb Klientów, ale również zmiany wizerunkowe, które poczyniliśmy w ostatnim czasie, były niezbędne. W pierwszej kolejności gruntownie odnowiliśmy wszystkie Placówki w terenie, dopiero później przyszedł czas na remont głównej siedziby. Postawiliśmy na jakość i rozwój. Jesteśmy bankiem uniwersalnym, nastawionym na kompleksową obsługę Klientów indywidualnych, firm, rolników i jednostek samorządu terytorialnego. Oferujemy depozyty i kredyty o atrakcyjnym oprocentowaniu, w tym kredyty preferencyjne dla rolników oraz kredyty na budowę domów energooszczędnych, obrotowe, inwestycyjne, mieszkaniowe jak i konsumpcyjne na dowolny cel. W swojej ofercie posiadamy konta bankowe z dostępem przez internet, bezpieczne karty płatnicze z możliwością wypłat bez prowizji z bankomatów własnych, Banku Zrzeszającego BPS S.A., BGŻ S.A. oraz innych bankomatów banków spółdzielczych w całej Polsce. Zwieńczeniem naszego sukcesu są dobre wyniki finansowe, będące efektem działania kadry zarządzającej oraz zaangażowania wszystkich pracowników Banku, którzy potrafią zaoferować odpowiednie produkty i usługi każdemu z Klientów, bo dobrze znają ich mentalność i rozumieją ich potrzeby. Każdy dzień dla pracowników jest wyzwaniem i wymaga niezwykłej cierpliwości, umiejętności i znajomości przepisów od każdego z nich. W tym roku dostrzeżono nasz wysiłek, zostaliśmy bowiem docenieni przez Instytut Nowoczesnego Biznesu. Otrzymaliśmy nagrodę „Gepard Biznesu 2015”. Wyróżnienie to przyznawano nam za wyniki osiągnięte w latach 2013-2014.
Powiatowy Bank Spółdzielczy w Zamościu został wyróżniony przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w X edycji Ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych za lata 2013-2014.  
Na zdjęciach poniżej jest nowa siedziba zamojskiego Oddziału i Centrali Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu, wyróżniona w piątej edycji Konkursu Najpiękniejszy Bank 2015.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 Więcej o banku:  http://www.pbs.zamosc.pl/