Gepardy Biznesu

Pneumat System kieruje się myśleniem długofalowym

Pneumat System to firma rodzinna założona w 1976 roku przez Ryszarda Pachurę. Po 40 latach stery w firmie przejęli jego synowie: Dariusz i Tomasz. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą części pneumatycznych. Oprócz tego oferuje usługi specjalistyczne w zakresie pneumatyki i nie tylko, np.: projektowanie instalacji sprężonego powietrza, monitoring serwisów sprężarek czy kalibracja urządzeń pomiarowych

Firma dostosowuje ofertę do indywidualnych wymagań klientów na bieżąco wprowadzając nowe produkty. Kieruje się myśleniem długofalowym i działa według strategii, która pozwala pozostać na rynku przez długi czas. Rodzinna atmosfera i wzajemne zaangażowanie to jedna z najistotniejszych wartości dla firmy. Specjalizuje się głównie w produkcji siłowników pneumatycznych, ale w ofercie znajduje się szeroki wybór innych produktów oraz komponentów, jak np. armatura gwintowana, łączniki przewodów, zawory kulowe, węże przemysłowe, manometry, zbiorniki ciśnieniowe, czy narzędzia pneumatyczne. Z roku na rok powiększa nie tylko liczbę produktów w ofercie, ale także obszar przedsiębiorstwa oraz liczbę pracowników.
Image
Dzięki przyjaznym i bezpiecznym warunkom pracy zespół tworzy ambitna grupa pracowników, którzy potrafią nawiązać długotrwały kontakt z klientem i sprostać jego wymaganiom. Nie ma tutaj mowy o rywalizacji wewnętrznej, a środowisko pracy jest na wysokim poziomie.
Image

Dzięki platformie B2B proces zakupów został w 100 procentach zautomatyzowany i dostępny przez całą dobę. Sklep internetowy umożliwia szybkie składanie zamówień, tworzenie indywidualnych list zakupowych, konfigurację produktów, a także porównywanie parametrów technicznych produktów. Zakładając konto w sklepie firmy otrzymują całodobowy dostęp do indywidualnych cen, zamówień ofert, e-faktur i stanów magazynowych.

Sklep internetowy B2B uzupełniają stacjonarne oddziały w całej Polsce. Znajdują się w Katowicach, Poznaniu, Rzeszowie, Łodzi, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim, a także w Bydgoszczy.

Image
Dynamiczny rozwój oraz wysoką kulturę biznesu potwierdzają licznie nagrody i wyróżnienia, m.in.: Dolnośląski Gryf 2014, wyróżnienie w Programie „Rzeczpospolitej” i Klubów Leaders Network Clubs 2015, Gazela Biznesu 2015 jak również Diament Forbesa 2017.

PNEUMAT SYSTEM Sp. z o.o. we Wrocławiu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.