Przyjazne Miasto

Pierwszy program rabatowy z kartą dedykowaną rolnikom oraz firmom z sektora rolno-spożywczego

Bank Pekao, jako pierwszy bank w Polsce, wprowadził do oferty program rabatowy oraz karty przeznaczone dla rolników i firm z sektora rolno-spożywczego. Dzięki kartom Agrar Pekao, rolnicy, ich rodziny oraz firmy z branży rolno-spożywczej otrzymają zniżki na zakup środków ochrony roślin, paliwa, prasy branżowej, części zamiennych i serwis maszyn rolniczych, czy zakup nowego samochodu.
Bank Pekao ma w ofercie zarówno kartę debetową Agrar MasterCard, jak i kartę kredytową Agrar MasterCard. Karty mogą być wydane do rachunku firmowego, jak i rachunku indywidualnego.
Karty Agrar od Banku Pekao to unikatowe rozwiązanie dla osób i firm prowadzących działalność rolniczą. Posiadacze karty mogą korzystać ze zniżek takich firm jak: Ciech, Orlen, Ursus, wydawnictwo PWR, MB Motors – dealera Mercedes-Benz oraz biura podróży Grecos.
Obrót bezgotówkowy zyskuje na znaczeniu również w sektorze rolniczym, dlatego zdecydowaliśmy się na wprowadzenie specjalnych kart dla rolników i firm rolniczych. Projektując karty staraliśmy się, żeby dzięki oferowanym zniżkom dawały wartość dodaną dla posiadaczy. Planujemy rozszerzać listę partnerów o kolejne firmy świadczące usługi dla rolników – mówi Rafał Petsch, Dyrektor Zarządzający w Banku Pekao.
Dzięki kartom Agrar, rolnicy kupując środki ochrony roślin renomowanej firmy Ciech – lidera polskiego rynku chemicznego, zyskają dodatkowy rabat, łączący się z innymi promocjami. Duże upusty czekają też na nich u najstarszego polskiego producenta pojazdów, maszyn i urządzeń rolniczych – firmy Ursus, która oferuje rabaty na części zamienne. Dodatkowo płacąc kartami Agrar można liczyć na bezpłatny przegląd nowego ciągnika, 10% zniżki na fabryczny remont wybranych ciągników oraz na 5% rabatu na zakup podzespołów i olejów Ursus Orlen.
Z kartami Agrar rolnicy będą mogą również zakupić samochody. MB Motors – dealer Mercedes-Benz udziela bowiem 10% upustu na zakup samochodów, produktów i usług oraz limitowane, specjalne oferty na wyprzedaż modeli z 2015 r. Natomiast, czytelnicy magazynów rolniczych mogą skorzystać z kolei z 5% rabatu na zakup wybranej rocznej prenumeraty Polskiego Wydawnictwa Rolniczego. Dodatkowo zyskają oni dostęp do programu korzyści PWR, w tym upust 8 groszy na litrze paliwa na stacjach Orlen i 5 groszy na litrze paliwa na stacjach Bliska. Karta Agrar gwarantuje również zniżki na ofertę wyjazdów wakacyjnych do Grecji biura podróży Grecos.
Posiadacze kart Agrar mogą także korzystać ze zniżek w blisko 2000 sklepów i punktów usługowych na terenie całego kraju, w tym 250 Partnerów e-commerce, w ramach programu Banku Pekao Galeria Rabatów.
W ramach programu dostępna jest także kompleksowa oferta dla bliskich rolnika, którzy znajdą odpowiednie konto dla siebie, swojego dziecka i rodziców. Dzięki kartom Agrar także rodzina rolnika może  korzystać z dedykowanych zniżek w ramach obu programów rabatowych. Karty mogą być wydane do rachunku firmowego, jak i rachunku indywidualnego, dzięki czemu rolnicy zyskują większą kontrolę nad wydatkami domowymi i gospodarstwa rolnego.
Wszyscy posiadacze kart debetowych Banku Pekao mogą bezpłatnie wypłacać pieniądze z 1,8 tys. bankomatów w kraju jak i 17 tys. bankomatów w Grupie UniCredit za granicą.
Dodatkowo jeżeli rolnik lub firma rolna, zdecydują się na kartę debetową Agrar do rachunku firmowego, będą mogli bez prowizji wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów w miejscowościach, w których nie ma bankomatu Banku Pekao.
źródło:  Bank Pekao.