Klub

Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe S.A. w Gdańsku członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe S.A. w Gdańsku została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje pan Krzysztof Karżewicz, prezes zarządu.

Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe S.A. w Gdańsku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu , ósmej edycji Konkursu Efektywna Firma 2015 i trzeciej edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

To jedna z największych na rynku multiagencji ubezpieczeniowo-finansowych, oparta wyłącznie na polskim kapitale.

Tak przedstawia się na swojej stronie internetowej:
www.perfect.pl

Perfect Spółka Jawna została założona w 1994 roku. Początkowo rozwijała działalność w oparciu o produkty Commercial Union Polska – Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA i w relatywnie krótkim czasie stała się wiodącym partnerem tego Towarzystwa. Przez sześć lat nieprzerwanie plasowała się w pierwszej dziesiątce sprzedawców, otrzymując szereg nagród i wyróżnień.

Strategia firmy od początku była ukierunkowana na kompleksową obsługę rodzin. Oferta poszerzała się w związku z tym o kolejne produkty ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń NNW, ubezpieczenia komunikacyjne, inne majątkowe i zdrowotne, a także o kredyty hipoteczne i gotówkowe.

W 2002 roku Perfect sp. j. zdobyła statuetkę lidera za uzyskanie najlepszych wyników sprzedaży w Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie Skandia, a w 2003 roku – specjalne wyróżnienie za sprzedaż największej liczby polis w TUnŻ Nationwide.

W wyniku połączenia NDF SA i części Perfect sp. j. powstała jedna z największych na rynku multiagencji ubezpieczeniowo-finansowych, oparta wyłącznie na polskim kapitale. Spółka Perfect Niezależne Doradztwo Finansowe SA działa obecnie poprzez sieć około 250 mobilnych doradców w kilkunastu oddziałach i agencjach, obsługując łącznie ponad 10 tysięcy klientów, którym oferuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa finansowo-ubezpieczeniowego.

Kapitał spółki (obecnie 5 130 468,00 zł) – to wciąż czysto polski, prywatny kapitał osób bezpośrednio zaangażowanych w rozwój firmy. Dzięki temu jest ona w stanie zachować niezależność od instytucji finansowych i świadczyć szeroko rozumiane doradztwo w doborze usług i produktów ubezpieczeniowo-finansowych.

Działamy na rzecz i dla dobra Klientów, dbając, by ich oczekiwania i interesy były chronione w jak najwyższym stopniu.