Klub

Osiągnięcia i plany Stanisława Wanatowicza, członka Klubu Nowoczesnego Biznesu

„MAAT jest rozwiązaniem stworzonym przez rodzimych informatyków, a centrum rozwojowe oprogramowania znajduje się w Polsce. System nie tylko nadąża za zmianami w naszym prawodawstwie, ale jest też przystosowany do przyzwyczajeń polskich użytkowników”, Stanisław Wanatowicz, Prezes Zarządu COMP Soft w Mielcu.
Stanisław Wanatowicz, Prezes Zarządu COMP Soft w MielcuCOMP Soft od 13 lat konsekwentnie realizuje wyznaczony sobie cel, jakim jest informatyzacja firm przy wykorzystaniu własnego produktu klasy ERP – systemu MAAT.
Nazwa MAAT wywodzi się od egipskiej bogini prawdy i sprawiedliwości. Jest uosobieniem ładu i porządku we wszechświecie.
Image
System MAAT podzielony jest funkcjonalnie na moduły:
•    Finanse (Rachunkowość, Majątek Trwały, Sprawozdania Finansowe)
•    Logistyka (GM, Sprzedaż, Zaopatrzenie, Magazyn Wysokiego Składowania, Spedycja, Kontrola Wjazdów)
•    Produkcja (TPP, Planowanie i Uruchomienie, Kontrola, Rozliczenie Kosztów)
•    Pracownicy
•    Analizy BI
•    Przepływ Dokumentów.
Szczególny nacisk przy tworzeniu systemu został położony na sfery związane z zarządzaniem produkcją. Poszczególne wersje doskonale radzą sobie z obsługą produkcji seryjnej, jednostkowej lub produkcji recepturowej.
Możemy się pochwalić, że naszych rozwiązań używa wielu potentatów polskiej gospodarki, np. grupy kapitałowe Black Red White, Sokółka, Marma Polskie Folie, LEIER Polska, UPS Polska.Jesteśmy obecni także w wielu innych znanych przedsiębiorstwach i instytucjach, m.in.:
Emerson Polska
Straż Miejska Miasta Stołecznego Warszawy
Urząd Patentowy RP
Geyer&Hosaja
Zakład Narzedziowy M+R w Gorlicach
Igloomeat-Sokołów
Huta Szkła w Jaśle
i w ponad stu bankachMAAT jest rozwiązaniem stworzonym przez rodzimych informatyków, a centrum rozwojowe oprogramowania znajduje się w Polsce. System nie tylko nadąża za zmianami w naszym prawodawstwie, ale jest też przystosowany do przyzwyczajeń polskich użytkowników. Jesteśmy otwarci na realizację specyficznych wymagań Klientów, oczekujących dedykowanych dla siebie modyfikacji funkcjonalnych.

Bardzo cenimy sobie uzyskane w ostatnim czasie certyfikaty: Lidera Nowych Technologii 2013 oraz Firmy Przyjaznej Biznesowi 2013. Nieco wcześniej uzyskaliśmy dla naszego oprogramowania rekomendację Gazety Bankowej na „Hit Roku dla Instytucji Finansowej”.
Poszerzamy, trwającą od początku naszego istnienia, współpracę z najpoważniejszym na świecie dostawcą narzędzi dla zarządzania relacyjnymi bazami danych – Oracle Corporation. A jednocześnie tworzymy rozwiązania przy wykorzystaniu najnowszych technologii Microsoft. Najnowszym oprogramowaniem udanie łączącym technologie tych dwóch światowych potentatów informatycznych jest nasz produkt Oracle In Touch.

Staramy się wkraczać do nowych sektorów przemysłu. Ostatnio z powodzeniem poszerzamy naszą obecność w branży energetycznej. Koniecznie trzeba się też pochwalić, że skutecznie potrafimy naszymi systemami wspomagać zarządzanie produkcją i jakością w przedsiębiorstwach branży lotniczej.