Oras spotkał się z partnerami handlowymi

Zbliżający się koniec roku to dla firm idealna pora na podsumowanie i tworzenie planów rozwoju na kolejne miesiące. Dlatego też 18 października 2018 r. w siedzibie Oras w Oleśnie odbyło się spotkanie partnerów handlowych firmy z przedstawicielami grupy zarządzającej Oras połączone ze zwiedzaniem fabryki. 

Podczas spotkania poruszono kwestie związane z rozwojem marki Oras w Polsce, a także omówiono plany sprzedażowe na przyszły rok. Nie zabrakło również prezentacji działalności marketingowej firmy i nowości produktowych.

Naszym głównym celem jest zwiększenie rozpoznawalności marki Oras w Polsce, bo w innych krajach jest już ona bardzo popularna. Chcielibyśmy skupić się przede wszystkim na doskonaleniu współpracy z naszymi dotychczasowymi partnerami, ale myślimy także o poszerzeniu naszej dystrybucji o inne kanały. Dzięki temu będziemy jeszcze bliżej naszych klientów, a tym potencjalnym damy szansę poznania naszej marki – mówi Thomas Hanche-Olsen, Chief Business Oficer w Oras.

Podczas wydarzenia uczestnicy mieli okazję zobaczyć także niezwykle nowoczesną, jedyną w Polsce fabrykę firmy Oras i zapoznać się z jej pełnym cyklem produkcyjnym.

Posiadanie fabryki w Polsce sprzyja naszemu rozwojowi na tym rynku. Możemy być bowiem bliżej naszych klientów i partnerów, szybko reagować na ich zapytania, odpowiadać na potrzeby i sprawnie realizować zamówienia. Krótsza droga dotarcia do dystrybutorów to ogromna korzyść dla całej firmy – dodaje Thomas Hanche – Olsen.

Wydarzenie zakończyła wytworna kolacja połączona z degustacją lokalnych smakołyków, którą uświetnili swoim występem młodzi artyści z lokalnego zespołu Wind Band. Wieczorne spotkanie było doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń i zacieśnienia relacji między producentem a dystrybutorami.

ORAS Olesno Sp. z o.o. w Oleśnie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017, X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 i VIII edycji Konkursu Wielki Modernizator Polski 2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Firma Oras została utworzona w dniu 8 maja 1945 roku w mieście Rauma w Finlandii przez Erkki Paasikivi. Od momentu powstania, firma koncentruje się na produktach wysokiej jakości, prezentujących przyjazne użytkownikowi rozwiązania techniczne, które przyczyniają się do oszczędności wody i energii. Już w 1990 roku Oras wprowadził pierwsze bezdotykowe baterie elektroniczne na rynek polski.

Obecnie Grupa Oras jest potężnym europejskim dostawcą armatury sanitarnej: liderem rynku w krajach skandynawskich i wiodącą firmą w Europie kontynentalnej. Misją firmy jest sprawianie, aby korzystanie z wody było łatwe i ekologiczne, natomiast wizją jest stanie się europejskim liderem zaawansowanej armatury sanitarnej. Grupa Oras posiada dwie silne marki Oras i Hansa.

Główna siedziba Grupy znajduje się w Rauma (Finlandia), w skład Grupy wchodzą cztery zakłady produkcyjne: Burglengenfeld (Niemcy), Královice (Czechy), Olesno (Polska) i Rauma (Finlandia). Grupa Oras zatrudnia około 1400 osób w dwudziestu krajach. Grupa Oras jest własnością Oras Invest, rodzinnej firmy i właściciela przemysłowego.

źródło: https://www.oras.com/pl