Efektywna FirmaInstytutPolskie Brylanty

Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa to Brylant Polskiej Gospodarki i Efektywna Firma 2019

Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 i XII edycji Konkursu Efektywna Firma 2019 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa działa bowiem efektywnie: średni stosunek zysku netto do przychodów w  latach 2016 i 2017 r. osiągnął w jej przypadku poziom 36 proc. To przyniosło jej tytuł Efektywna Firma 2019.

Wartość rynkowa Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w marcu 2019 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 17 mln zł, co dało jej tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2019.

Jest wiodącą na polskim rynku firmą doradczą operującą na rynku nieruchomości komercyjnych. Jej zespół tworzy ponad 50 ekspertów, dla których praca jest pasją.

Dostarcza rozwiązania najwyższej jakości, szyte na miarę potrzeb klientów w oparciu o wieloletnie doświadczenie, znajomość trendów i dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy. Wspólnicy firmy, Bartosz Kozieł, Marcin Wasilewski i Łukasz Wasilewski, doradzali przy transakcjach najmu o łącznej powierzchni przekraczającej milion mkw.

Celem Nuvalu jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Jej ambicją jest wyznaczanie najwyższego standardu współpracy z klientami w branży nieruchomości komercyjnych

Firma wspiera klientów na każdym etapie procesów związanych z najmem nieruchomości komercyjnych. Jest wszechstronna – obsługuje transakcje na rynku biurowym, handlowym, magazynowym i przemysłowym. Chce być tak blisko klientów, jak to możliwe, dlatego otworzyła oddziały regionalne. Jej atutem jest niezależność – nie jest związana z żadnym funduszem inwestycyjnym, nie zarządza budynkami. Zawsze kieruje się interesem klientów.

Fundament działań opiera na budowie trwałych, długoterminowych relacji opartych na wzajemnym zaufaniu. Jej klienci mogą zawsze na nią liczyć, również po zakończeniu transakcji. Klienci są z nią bezpieczni – dba o ich interesy, dzięki czemu mogą skoncentrować się na prowadzeniu własnego biznesu. Oszczędza ich czas i pieniądze.

Więcej o firmie pod adresem:  https://nuvalu.pl

\—

Informacja o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r.  Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.