Gepardy BiznesuWielcy Modernizatorzy

Nowy klient FM Logistic

Firma Humana, międzynarodowy producent najwyższej jakości żywności dla dzieci i niemowląt, wybrała FM Logistic na partnera logistycznego w Polsce.

Świeżo podpisany kontrakt obejmuje świadczenie usług w zakresie magazynowania, transportu oraz co-packingu.

Jednym z kluczowych elementów, które zadecydowały o wyborze FM Logistic, okazała się kompleksowość usług świadczonych przez operatora oraz ugruntowane doświadczenie w obszarze realizacji dostaw do sieci i hurtowni farmaceutycznych.

– „Zaangażowanie FM Logistic, którego mieliśmy okazję osobiście doświadczyć już na etapie procesu przetargowego, podejście ich zespołu do naszych potrzeb oraz wysoka jakość, z której operator jest znany, to czynniki, które wpłynęły na naszą decyzję o podjęciu współpracy” – mówi Adam Moskała Dyrektor Zarządzający w Humana Poland Sp. z o.o.

– „Cieszymy się, że Humana dołączyła do grona naszych klientów. Biorąc pod uwagę wysokie kryteria i standardy, jakie składają się na DNA tej marki, to ogromny sukces całego naszego zespołu. Podpisanie tego kontaktu jest także potwierdzeniem, że podejmowane przez nas działania zmierzające do tego, by FM Logistic stało się operatorem pierwszego wyboru, przynoszą owoce w postaci nowych kontraktów z renomowanymi firmami” – powiedział Piotr Sukiennik Dyrektor Zarządzający CE

Humana to globalna firma z 60-letnią tradycją, produkująca najwyższej jakości żywność dla niemowląt i dla dzieci. Produkty Humana są bliskie naturze, tak aby jak najlepiej wspierać rozwój małych konsumentów. Od 60 lat firma dokłada wszelkich starań by receptury mlek były jak najbardziej zbliżone do naturalnego wzorca. Procesy produkcyjne wykorzystywane przez Humana są delikatne, mało inwazyjne oraz starannie kontrolowane, co pozwala na zachowanie naturalnej struktury i pełnych walorów odżywczych surowców. W ofercie Humana znajdziemy produkty dla niemowląt i małych dzieci: mleka modyfikowane, kaszki, gotowe posiłki i musy owocowe 100% organic, herbatki, a także suplement diety Piulatte plus o działaniu prolaktacyjnym dla kobiet karmiących.

FM Logistic, międzynarodowy organizator rozwiązań logistycznych od 1967 roku.

Jeden z czołowych graczy na rynku magazynowania, transportu i copacking’u. Niezależna, rodzinna grupa uznawana za eksperta w branży dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, wyrobów kosmetycznych, medycznych oraz przemysłowych. FM Logistic koncentruje się na silnej polityce opartej na innowacjach, prowadzonej przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska naturalnego.  Grupa FM posiada obecnie swoje centra logistyczne w 13 krajach na świecie. W Polsce jest ich osiem: Mszczonów (2 obiekty), Tomaszów Mazowiecki, Wolbórz, Wola Bykowska, Piotrków Trybunalski, Olszowa i Błonie. Główna siedziba polskiego oddziału Grupy FM mieści się w Mszczonowie, gdzie w roku 1995 powstała pierwsza platforma polskiego oddziału Grupy FM. Trzy główne domeny działalności FM Logistic to składowanie i handling towarów, transport krajowy i międzynarodowy, oraz usługi stanowiące wartość dodaną, takie jak comanufacturing i copacking. Polski oddział Grupy FM zatrudnia blisko 3 tys. osób, dysponuje ponad 550 tys. m2 powierzchni magazynowej i flotą około 2 tys. pojazdów.

FM Polska Sp. z o.o. w Mszczonowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XI edycji Konkursu Gepard Biznesu 2016 i w V edycji  Konkursu Wielki Modernizator Polski 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.