Gepardy BiznesuŚwiatowa Firma

Nowe inwestycje w zakładzie Wosana S.A. w Damnicy

Rok 2016 to dla firmy Wosana S.A. czas nowych inwestycji w zakładach produkcyjnych. Powstają w nich linie produkcyjne, pojawiają się nowoczesne maszyny oraz poczynione są kroki w stronę dalszego rozwoju.

Działania wspomagające funkcjonowanie i pracę zakładu przeprowadzono, m.in. w Damnicy.

Firma Wosana S.A. od 25 lat produkuje napoje oraz wodę źródlaną „Mama i ja”. Produkcja odbywa się w trzech zakładach: w Andrychowie (siedziba główna), Turowie oraz Damnicy. W każdym z nich w ostatni czasie prowadzone są działania usprawniające produkcję, proces transportu oraz obsługi klienta.

Z uwagi na rosnące zapotrzebowanie na produkty w zakładzie w Damnicy przygotowano nowe powierzchnie magazynowe, które będą w stanie pomieścić znacznie większe ilości gotowych produktów. Usprawniono także podjazdy dla transportu ciężkiego, poprawiając tym samym komfort oraz bezpieczeństwo logistyczne w firmie.

Wosana S.A. w Andrychowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, i w trzeciej edycji Konkursu Światowa Firma – Worldwide Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego i Urzędów Celnych.