Przyjazne Miasto

Nowa strona internetowa Banku Spółdzielczego w Oławie

Bank Spółdzielczy w Oławie z początkiem grudnia 2015r. wdrożył nowy serwis internetowy. Ma nadzieję, że jej nowy wygląd i funkcjonalność znacznie ułatwią Klientom dostęp do produktów i usług Banku, a korzystanie z niej będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.

Witamy na nowej stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Oławie.

Image
Bank Spółdzielczy w Oławie z początkiem grudnia 2015r. wdrożył nowy serwis internetowy. Mamy nadzieję, że jej nowy wygląd i funkcjonalność znacznie ułatwią Klientom dostęp do produktów i usług Banku, a korzystanie z niej będzie łatwiejsze i przyjemniejsze.
Image
Projekt powstawał z myślą o zmieniających się potrzebach i oczekiwaniach internautów. Wygląd i funkcje nowej strony zostały stworzone zgodnie z aktualnymi trendami
w dziedzinie tworzenia stron internetowych.– Projektując stronę internetową, tak jak w przypadku naszych produktów, postawiliśmy na praktyczne rozwiązania i komfort użytkownika.  Strona wpisuje się w najnowsze trendy, jest przejrzysta i czytelna. Pozwala w prosty sposób dotrzeć do poszukiwanych treści – mówi Prezes Zarządu Bartosz Sobiesiak.

Strona dostępna na dowolnym urządzeniu
Zgodnie z obecnym podejściem do tworzenia witryn internetowych, strona Banku powstała w technologii Responsive Web Design (RWD). Serwis wyświetla się optymalnie na każdym urządzeniu niezależnie od tego czy jest to komputer osobisty, tablet czy smartfon – strona automatycznie dostosowuje się do wielkości i rozdzielczości ekranu. Niezależnie od urządzenia, strona zachowuje wysoką jakość i łatwość nawigacji.

Logowanie do bankowości elektronicznej
Dla wygody Klientów nie zmieniliśmy umiejscowienia na stronie głównej przycisku logowania do systemu bankowości internetowej  –  tak jak do tej pory jest on dostępny w prawym górnym rogu strony pod przyciskiem „Zaloguj się”. Zarówno klienci indywidualni, jak i instytucjonalni korzystają z tego samego odnośnika. Proces logowania także pozostał bez zmian.

Nowości na stronie
•    duże banery reklamowe
•    przejrzysty układ głównych grup klientów i produktów
•    przycisk „szybkiego kontaktu”
•    dolne menu z przydatnymi informacjami
•    pasek „na skróty” z często szukanymi elementami
•    kalkulatory kredytowe
•    nowa mapa placówek
•    formularz kontaktu z Klientem

Projekt i realizację strony wykonała Agencja Interaktywna BQstudio.pl z Oławy.

Strona internetowa Banku dostępna jest pod adresem: www.bs.olawa.pl

 

Bank Spółdzielczy w Oławie uzyskał tytuł Bank Przyjazny Przedsiębiorczości 2015. Jego klienci wypełnili w kwietniu i maju 2015 r. sześć ankiet.  Średnia ocen banku to 6 punktów na 6 możliwych do zdobycia.