Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Nowa responsywna strona internetowa Idea Money S.A.

Spółka Faktoringowa Idea Money odświeżyła swoją stronę internetową. Została napisana w technice RWD, dzięki czemu można ją teraz wygodnie oglądać na ekranie smartfona. Ze strony można się zalogować do nowoczesnego systemu dedykowanemu klientom pozwalającego administrować wierzytelności – IdeaFaktor24.

Dzięki temu, że strona została napisana w technice RWD (ang. Responsive Web Design) automatycznie dopasowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlana. Nie jest przy tym konieczne przesuwanie ekranu czy powiększanie niewidocznych fragmentów tekstu. Stronę można więc wygodnie oglądać zarówno na ekranie laptopa, jak i na małym wyświetlaczu telefonu komórkowego.

Szeroka gama usług została zaprezentowana w przystępny i klarowny sposób tak żeby łatwiej było się zorientować w różnorodności rozwiązań faktoringowych, które oferuje Idea Money. Dodatkowo na stronie można znaleźć artykuły dotyczące poprawy płynności finansowej firmy oraz skorzystać z narzędzia służącego do weryfikacji kontrahenta.

źródło: PR News

Idea Money S.A. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.