Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Multiprojekt Automatyka poszerza obszary sprzedaży i edukacji

Działalność firmy Multiprojekt prowadzona jest w czterech biurach regionalnych w Polsce oraz w dwóch za granicami kraju: na Ukrainie oraz w Rumunii. Większość towarów sprowadza do magazynu bezpośrednio z fabryk producentów. Produkuje również elektroniczne układy sterujące do stworzonego przez firmę systemu automatyki budynkowej ESEA.

Firma Multiprojekt została założona w 2003 roku. Działalność skupiała się wówczas na sprzedaży części mechanicznych do maszyn. Po roku zakres oferty został poszerzony o automatykę przemysłową. Aktualnie jest dystrybutorem kilkunastu producentów, a jej mocną stroną jest współpraca z firmami o wąskiej specjalizacji, przez co zapewnia wysoką jakość produktów oraz optymalne ceny. Większość towarów sprowadza do magazynu bezpośrednio z fabryk producentów. Dzisiaj w ramach działalności produkowane są również elektroniczne układy sterujące do stworzonego przez firmę systemu automatyki budynkowej ESEA. Działalność firmy Multiprojekt prowadzona jest w czterech biurach regionalnych w Polsce oraz w dwóch za granicami kraju: na Ukrainie oraz w Rumunii.

Image

Image

Image

Multiprojekt prowadzi doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez nią produktów i zapewnia klientom kompleksową obsługę od momentu szkolenia personelu przez pomoc w czasie wykonywania projektów (dobór urządzeń), dostawy podzespołów z magazynu, aż do pomocy technicznej przy uruchomieniu. Ponadto wykonuje także części mechaniczne do maszyn i urządzeń. Jej pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje przez udział w szkoleniach i ciągłe, praktyczne zapoznawanie się z urządzeniami dystrybuowanymi przez nich. Dowodem tego są także regularnie publikowane w prasie branżowej artykuły autorstwa jej doradców.

Image

Multiprojekt prowadzi również darmowe szkolenia z zakresu programowania sterowników PLC Fatek, obsługi paneli HMI Weintek oraz serwonapędów Estun. Wykwalifikowany dział techniczny prowadzący szkolenia jasno i dokładnie omówi wszelkie aspekty potrzebne do obsługi naszych urządzeń.
Ważny dla Multiprojekt  jest również wkład w edukację młodszych pokoleń, które wiążą swą przyszłość z branżą automatyki i pokrewnymi. Nawiązuje współpracę z placówkami edukacyjnymi i przez organizację szkoleń oraz praktyk daje uczniom i studentom szansę na to, by przekonali się, jak faktycznie wygląda praca w branży. Zwiększa także walory edukacyjne szkół, z którymi współpracuje przez doposażanie pracowni technicznych i doradztwo kadrze nauczycielskiej.

Image

Dowodem na zaufanie klientów do Multiprojekt są także liczne wyróżnienia i nagrody przyznawane przez topowe czasopisma branżowe, między innymi wyróżnienie Produkt Roku 2015 za komputer cMT-iPC15 czy Wyróżnienie VIII Targów Pneumaticon za zawór pneumatyczny rozdzielający z cewką o mocy poniżej 1W.
Firma Multiprojekt została doceniona także także przez Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej przez przyznanie pierwszego miejsca w trzeciej edycji prestiżowego konkursu „Szkoła dla pracodawców – pracodawcy dla szkoły”.
Firma Multiprojekt stawia na rozwój, dlatego jej oferta jest stale rozwijana i uzupełniana o nowości na rynku. Przy wprowadzaniu nowości do oferty zawsze kieruje się sugestiami i potrzebami klientów. Zaprasza do zapoznania się z ofertą na www.multiprojekt.pl.

Multiprojekt Automatyka Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.