Gepardy Biznesu

Multicco z Gepardem Biznesu 2015

 Znana firma spedycyjna została wyróżniona tytułem „Gepard Biznesu 2015” w dziesiątej edycji konkursu organizowanego przez Instytut Europejskiego Biznesu.

Przedsiębiorstwo zostało wyłonione w konkursie Instytutu Europejskiego Biznesu spośród ponad 40 tysięcy działających w Polsce podmiotów.

W konkursie pod uwagę brane były takie czynniki jak dynamika przychodów, zysk netto i kapitał własny przedsiębiorstwa. – Uzyskany przez naszą firmę wynik pozwolił na jej uwzględnienie w rankingu „Gepardy Biznesu 2015 Branży Transportowej”. Nie ukrywam, że jest to dla nas duża satysfakcja, a jednocześnie mobilizacja do dalszego rozwoju – mówi Wojciech Wendrzycki, prezes Multicco.

Multicco specjalizuje się w usługach z zakresu spedycji krajowej i międzynarodowej. Firma dysponuje rozwiązaniami dostosowanymi do transportu konstrukcji stalowych różnych typów i rozmiarów.

– Jesteśmy odpowiedzialni za powierzony nam ładunek na każdym etapie transportu, od momentu jego podjęcia aż do rozładunku w miejscu przeznaczenia – mówi Wojciech Wendrzycki. – Nasza współpraca z kontrahentem rozpoczyna się już na poziomie projektu i przetargu danej inwestycji. Pozwala to na znaczne zmniejszenie ponoszonych przez klienta kosztów – dodaje.

Obecnie Multicco zatrudnia 70 osób, rozwijając jednocześnie program stażowy adresowany do studentów i absolwentów uczelni wyższych. Firma działa również aktywnie w Business Centre Club – prestiżowym klubie biznesowym, w którym prowadzi aktywny lobbing gospodarczy na rzecz rozwoju gospodarki wolnorynkowej, tworzenia dobrego prawa oraz obrony interesów polskich przedsiębiorców.

 

Multicco Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.