Mówisz pośrednictwo kredytowe, a myślisz Habza Finanse

Habza Finanse to firma, która z olbrzymim powodzeniem radzi sobie na rynku pośrednictwa kredytowego.

I czasami ciężko uwierzyć że wszystko zaczęło się od jednej osoby, Prezesa Sławomira Habzy. To on zaczął budowanie marki Habza kilkanaście lat temu. Najpierw sam osiągał sukcesy jako pośrednik, później dokładał kolejne cegiełki poprzez zatrudnianie specjalistów z branży i rozwijanie działalności na wielu płaszczyznach.

Wszyscy pracownicy mają ogromną wiedzę kredytową oraz doświadczenie związane z branżą kredytową. Zajmowali wysokie stanowiska w bankach, pracowali jako pośrednicy kredytowi oraz analitycy. Co ważne – każdy z nich ma dziedzinę w której się specjalizuje, dzięki czemu klienci po opisaniu swojej historii trafiają do odpowiedniego doradcy, który będzie wiedział w jaki sposób najlepiej daną sprawę załatwić.

Najlepiej działalność Habza Finanse opisują klienci, którzy poprzez setki opinii dają jasny komunikat, że warto tej firmie zaufać. Pracownicy firmy pomagają rozwiązywać sytuacje bez wyjścia. Ich celem jest to, że mówisz pośrednictwo kredytowe, a myślisz Habza Finanse.

Habza Group Sp. z o.o. w Warszawie  została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej o firmie: https://habzafinanse.com.pl