Mocne Firmy Godne Zaufania 2025Rankingi 2025

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Branży Handlowej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 uzyskało 4158 firm branzy handlowej, bo w latach 2023 – 2024 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsca w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie i najbardziej dynamicznie, i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2025
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Branży Handlowej

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023-2024 W PROC.ŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW W LATACH 2023–2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Przedsiębiorstwo Idal Sp. z o.o.Gdynia108302123008
2Polami Dekor Sp. z o.o.Kraków586961154330
3Planteon Sp. z o.o.Borków Stary56162677588
4Handlowo-Usługowa Spółdzielnia SamopomocWarszawa10770273157
5Reddington Sp. z o.o.Warszawa5390713250
6Furmaniak Sp. z o.o.Rostarzewo42166848739
7Zs Pyro Sp. z o.o.Chwalisław43138765682
8Firma Handlowo-Usługowa Stożek Danuta Dębkowska, Andrzej Dębkowski sp.j.Płock44132282476
9Shinui Sp. z o.o.Łowicz40167424177
10T7 Media Sp. z o.o.Warszawa4015557628
11Samui Spa Jezyce Sp. z o.o.Poznań7351314452
12Bohemi Soul Sp. z o.o.Poronin4098217379
13Surgical Solutions Sp. z o.o.Józefosław455416739
14Stalex Kazimierz Stala i Wspólnicy sp.j.Warszawa31465029936
15Medicalaser Poland Sp. z o.o.Pruszków424666375
16Pipe Solutions Sp. z o.o.Toruń365745434
17Kazar24 Sp. z o.o.Warszawa29253214079
18Dreamgene Sp. z o.o.Lublin493747766
19Majopi Sp. z o.o.Wrocław464095524
20Hiacynt Sp. z o.o.Warszawa28262077113
21Trendy Świata Sp. z o.o.Długołęka374646791
22Ale Sp. z o.o.Łódź423883502
23Get Your Goal Sp. z o.o.Poręba374506650
24Cookpro Sp. z o.o.Wrocław4633279261
25Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w LegionowieLegionowo2895353226
26Rewitalbud Sp. z o.o.Katowice11726022315
27Brandora Labs Sp. z o.o.Warszawa383744023
28Osa Sp. z o.o.Warszawa26320537587
29Mtechnica Sp. z o.o.Kraków334393087
30Pipe-Line Sp. z o.o.Lipka4928937037
31Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Samopomoc Chłopska GesaPiekary Śląskie692494816
32Hermes Ab Print Sp. z o.o.Warszawa32437137165
33Przemko Sp. z o.o.Mieścisko25265121265
34Spectre Sp. z o.o.Wrocław402988885
35Anek Sroczyński sp.j.Ożarów Mazowiecki3336935473
36Infinity Capital S.A.Katowice402884949
37Sklep Instalacyjny w Młynie Sp. z o.o.Oborniki294789458
38Keran Consulting Sp. z o.o.Pieczyska15122012671
39Mmg Sp. z o.o.Świdnik392806730
40Akanmed Sp. z o.o.Poznań2846516454
41ML Polska Sp. z o.o.Rzeszów2662846508
42Reago Training Sp. z o.o.Warszawa3136429059
43Dimida Sp. z o.o.Warszawa4026526518
44Abm Logistic Sp. z o.o.Łęcznowola46248643
45Stema P.S.A.Świdnica30366112087
46Damart Group Sp. z o.o.Rychwał256778316
47Matchem 2000 Sp. z o.o.Skawina232445140405
48Transformatory Sp. z o.o.Poznań3527926050
49Dedora Ltd Sp. z o.o. Oddział W PolsceOlsztynek612146548
50Egritech Polska Sp. z o.o.Wrocław2654030450
51Iceberg Tobacco Sp. z o.o.Warszawa23232287529
52Dz One Sp. z o.o.Kraków4422716451
53Top-Gaz Sp. z o.o.Wola Mielecka2552328194
54Salony Optyczne Sp. z o.o.Zielona Góra4422060276
55Alpha Eco Sp. z o.o.Trzebinia2397013881
56Context Sp. z o.o.Toruń2454131188
57Demar24 Sp. z o.o.Mstów3723445872
58Izistock Sp. z o.o.Przemyśl2211398585
59GK II S.A.Warszawa237475159
60Spółdzielnia Pracy Handlowo-UsługowaTychy2360410231
61Medycznie P.S.A.Gorlice302734690
62Mal-Oil Trading Sp. z o.o.Malbork332395827
63Natura Flos Sp. z o.o.Bytom254176890
64Cortem Elektrotechnika Sp. z o.o.Bielsko-Biała273113299
65Strawford-Poland Sp. z o.o.Gdynia2445323366
66Heropharm Sp. z o.o.Kopciowice3223416160
67Soehner Polska Maciej Nowaczyk sp.k.Poznań4917917601
68Energosell Sp. z o.o.Zielona Góra342202471
69Biuro Handlowe w Krakowie Direct Sp. z o.o.Kraków471816603
70Melanstar Sp. z o.o.Warszawa3620610149
71An-Mar Serwis Sp. z o.o.Poznań3421219099
722Bb Group Sp. z o.o.Łódź21129181600
73Timz Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnościKłodzko217243891
74Partner Banaszak Smolibowski sp.j.Leszno2726349034
75Senoplast Polska Sp. z o.o.Warszawa2726316030
76Power Cycle Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie4517312541
77Ortus Capital Sp. z o.o.Przemyśl2339410232
78G2A PL Sp. z o.o.Warszawa22490130378
79Mcg Poland Sp. z o.o.Toruń215649830
80Sterna Polska sp.k.Garwolin26277337227
81Digital Voice Sp. z o.o.Wrocław2012276213
82Siatmex Sp. z o.o.Zbójno2164313023
83Dimbox Sp. z o.o.Radom3818122088
84Carnamedica Sp. z o.o.Warszawa25285150794
85Standard Energy Sp. z o.o.Toruń3021312887
86Itt-Technika Obrabiarki Cnc Sp. z o.o.Jarocin2154917295
87Teximor Sp. z o.o.Gdynia3418315480
88Pj Trading Sp. z o.o.Lublin301981354
89Emarket Distribution Sp. z o.o.Białystok28219534584
90All Sales Sp. z o.o.Sosnowiec351746020
91Powszechna Spółdzielnia Spożywców Pionier w KoszalinieKoszalin2524627159
92Recovet Sp. z o.o.Łódź206295843
93Sklep Motocyklowy Motoklan.Pl Sp. z o.o.Oława242653273
94Azet Audyt-Zarządzanie-Ekspertyzy Sp. z o.o.Warszawa252391628
95Rs Development Group Sp. z o.o.Lublin272181919
96Semill Sp. z o.o.Brzeziny223155233
97Beglobal360 Sp. z o.o.Olsztyn481407236
98MRO Sp. z o.o.Bielsko-Biała213938537
99Prata Sp. z o.o.Kraków5113325708
100Crossmed Sp. z o.o.Poznań2720248035
101Centrum Lok 1 Sp. z o.o.Zaskale3216410978
102Arpeo Sp. z o.o.Bielsko-Biała2917910348
103Partygo Sp. z o.o.Jabłonowo2522423561
104M Brands Sp. z o.o.Warszawa203762009
105Amgs Investment Sp. z o.o.Poznań2226315331
106Vente Amicale Sp. z o.o.Warszawa2225214042
107Hiflex Sp. z o.o.Kielce18226313971
108Le Prive Sp. z o.o.Kraków1949513960
109BRJ Sp. z o.o.Warszawa2717510707
110Tims Service Sp. z o.o.Gliwice232231735
111Mensator Sp. z o.o.Sosnowiec2034611047
112Beyond Functional Food Sp. z o.o.Warszawa194013533
113Indigital we Trust Sp. z o.o.Warszawa2224617064
114Gravity Sp. z o.o.Bielsko-Biała203273027
115Idee Solutions Sp. z o.o.Pucice1939412209
116La Rose Beauty Sp. z o.o.Katowice222481986
117Beloved Sp. z o.o.Warszawa232128182
118Db Instalacje Sp. z o.o.Mysłowice18512708
119Incleen Sp. z o.o.Darłowo2125619550
120J. Posmyk Mil-Sys sp.k.Warszawa2419459562
121Veolion Sp. z o.o.Sosnowiec2914725640
122Navi Polska Sp. z o.o.Czarnków3912432167
123Rozi Sp. z o.o.Piaseczno202953836
124Riddhi Fashion Sp. z o.o.Pabianice261663585
125Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luku Sp. z o.o.Ząbki471163484
126Dtg Poland Sp. z o.o.Kielce203085001
127Hottinger Bruel & Kjaer Poland Sp. z o.o.Warszawa2124819073
128Animo Sp. z o.o.Wrocław331313011
129Ekor Sp. z o.o.Wejherowo581088733
130Washtec Operational Services Sp. z o.o.Kraków2028330126
131Invertmetal Sp. z o.o.Tarnowskie Góry241824349
132Genion Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski281442770
133Booty Builder Larsen sp.k.Starachowice36125110333
134Kz9 Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz202554887
135Ptdc Sp. z o.o.Warszawa371234977
136Trans-Speed Sp. z o.o.Warszawa281431429
137Itaim Sp. z o.o.Kraków17128813493
138Miernik Opał Sp. z o.o.Kielce184852541
139MD International Medical Sp. z o.o.Piaseczno241844806
140Part 4 You Sp. z o.o.Dziekanów Leśny521067807
141Be-Happy Gifts Sp. z o.o.Łódź3911724305
142Esders Polska Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki1848729092
143Stal-Trans Ag Sp. z o.o.Piekary Śląskie3113111691
144Ekspert Serwis Niewiadomski sp.j.Mościska50106158294
145Passeco Marcinkowski sp.k.Toruń2913411237
146Labo Clinic Sp. z o.o.Olsztyn2024352618
147Fogo Robotics Sp. z o.o.Wilkowice1838935767
148Oltest Energo Sp. z o.o.Warszawa221985661
149Blastnet Sp. z o.o.Wyszki2614637087
150Feniksin Sp. z o.o.Warszawa23187105579
151Miejski Rój Sp. z o.o.Malawa1843314596
152Grand Flax Trading Sp. z o.o.Warszawa351182769
153Woolstock P.S.A.Buk212082137
154Claymore Sp. z o.o. sp.j.Komorniki3511674933
155Dzika Szyszka Sp. z o.o.Wetlina183481643
156Partner Kamienia Sp. z o.o.Rzeszotary2023817354
157BELSAN Sp. z o.o.Warszawa2415664766
158Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tarnowie PodgórnymTarnowo Podgórne3209447356
159Apogeo Sp. z o.o.Kraków2316010298
160Perfect Caro Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie182788690
161Euro-Tech Group B&G Sp. z o.o.Mysłowice1648516095
162JBG - 2 Dystrybucja Sp. z o.o.Warszowice15783166720
163Gt-Group Global Sp. z o.o.Michałowice-Wieś2217211094
164Kongsberg Defence Sp. z o.o.Warszawa2021926715
165Benefit Systems International S.A.Warszawa609911389834
166Castelior Sp. z o.o.Źródła3011581395
167Sterim Sp. z o.o.Poznań261335204
168Bean.Pl Sp. z o.o.Warszawa2812212390
169Heros Led Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice1921522288
170Besteo Sp. z o.o.Kraków271266345
171Optyk Grall Sp. z o.o.Bolszewo261293315
172Alumetaltech Sp. z o.o.Łódź15390423220
173Milking Smart Farm Sp. z o.o.Warszawa2414324284
174PSM Sp. z o.o.Lublin1824522782
175Oknopolis Sp. z o.o.Olsztyn182773193
176Wzorcownia Kosmetyków Sp. z o.o.Sanok221676342
177Jsfactory Sp. z o.o.Otwock321063607
1782Bhome Sp. z o.o.Warszawa1729173864
179Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaJasło1288921287
180Rail-Mil Sp. z o.o.Warszawa23147324299
181Skidshop Sp. z o.o.Kraków2612317750
182Sklepy Krzyś - Krzysztof Banasik Sp. z o.o. sp.k.Wilkowice173604747
183Duplo Sp. z o.o. Polska sp.k.Warszawa2413422542
184Tms Group International Sp. z o.o.Gdynia3110540214
185Skrawmet Sp. z o.o.Orzesze192251449
186The Mar Sp. z o.o.Warszawa321032822
187Marmur Sp. z o.o.Tuchola155105160
188Normbud Europe Surosz sp.k.Warszawa1729759412
189Elgin National Industries Polska Sp. z o.o.Katowice1580712621
190Comet Andrzej Mostek sp.k.Puławy1920833703
191Uniq Fight Club Sp. z o.o.Warszawa173235845
192Alter Sp. z o.o.Grudziądz221562871
193Fresenius Medical Care Polska - S.A.Poznań221561432961
194Econfloor Polska Sp. z o.o.Ludźmierz201848713
195Atota Sp. z o.o.Warszawa251256986
196Dll Sp. z o.o.Łódź22486124886
197Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w WieruszowieWieruszów14196110749
198Center 3D Print Sp. z o.o.Kraków1566711171
199Blek Sp. z o.o.Łódź192032736
200Nanotech Elektronik Sp. z o.o.Warszawa2214382766
201Niskoemisyjni Domy Drewniane Sp. z o.o.Pisz201753207
202Walldecor Sp. z o.o.Warszawa155264630
203Dolnośląskie Zakłady Techniki Odwodnieniowej Hydro-Top Sp. z o.o.Kożuchów15488107531
204Polinic Plus Sp. z o.o.Warszawa163581403
205Grudnik-Investment Sp. z o.o.Kraków339910234
206G.R.S. Sp. z o.o.Bezrzecze192007772
207Transfactor Sp. z o.o.Mielec369777944
208Kegel Machines Sp. z o.o.Wysogotowo2016914551
209Ceramiq Polska Sp. z o.o.Warszawa192039761
2104Kap Sp. z o.o.Opalenica389410526
211Soferia Gruszczyński sp.k.Warszawa2910438735
212Lukas Vision Sp. z o.o.Bielsko-Biała1724918052
213Stp Polska Sp. z o.o.Biała Podlaska231312899
214Wzrokownia Sp. z o.o.Turek311003626
215Verdent Machines M. Włodarczyk S.K.A.Łódź5485137588
216BMC Group Sp. z o.o.Warszawa182181957
217P&M Trade Sp. z o.o.Toruń182044530
218Gryff Sp. z o.o.Koszalin211454106
219Aladyn Sp. z o.o.Kraków261111133
220Canna Sp. z o.o.Łódź6783124844
221Sarco Sp. z o.o.Łódź34945922
222Vitafarma Sp. z o.o.Łódź6483134953
223Shugo Investments Sp. z o.o.Bydgoszcz201571957
224Zdrowie i Uroda Sp. z o.o.Kraków1411645537
225Ventosystem Sp. z o.o.Warszawa1631916161
226Puccini Sp. z o.o.Skarbimierzyce21144302165
227Chem-Craft Sp. z o.o.Gdynia1627512006
228Artiflame Sp. z o.o.Rzeszów191736075
229Mkm Investment Sp. z o.o.Świnoujście191633173
230Plus Agd Rtv Dariusz i Piotr Przytarscy sp.j.Nakło nad Notecią1821525778
231Claro Red Sp. z o.o.Tulce379010149
232V Plate Technology Sp. z o.o.Tychy281015843
233Tannast Sp. z o.o.Wrocław428552105
234Team Development Sp. z o.o.Wrocław36897191
235Sirkoy Managament Sp. z o.o.Piekary Śląskie55811332
236Maurisse Export Sp. z o.o.Gdynia16297106432
237Newform Sp. z o.o.Kielce13157526541
238Ewerest Energy Łukasz Wilk sp.k.Galewice1626727720
239Bedi Sp. z o.o.Rzgów153211394
240Exerge Solutions Sp. z o.o.Jeżów Sudecki172201674
241Heliospower Sp. z o.o.Radom1628232507
242Comac International Sp. z o.o.Warszawa2311817388
243Aqua Design Group Sp. z o.o.Zaborze153412012
244Kubex Sp. z o.o.Ełk1819313715
245Kier Furniture Sp. z o.o.Słupia pod Kępnem2112943981
246Mmaniak Sp. z o.o.Warszawa1451331649
247Melbaswintex Sp. z o.o.Tuchola261049013
248Profi Sp. z o.o.Inowrocław2014717798
249Callux International Sp. z o.o.Kraków261014087
250Epapillon Sp. z o.o.Brzeg1390520063
251Energetix Sp. z o.o.Mysłowice27996908
252Amh Sp. z o.o.Warszawa2212324017
253Endoquality Sp. z o.o.Warszawa221181641
254Aveko Sp. z o.o.Łężyce47806785
255Akord Sk Sp. z o.o.Kolbuszowa1624316411
256Eltar-M.B. Tatarczyk Sp. z o.o.Mszana1817516427
257Sili Sp. z o.o.Opole136052915
258Jutrzenka Handel Sp. z o.o.Wólka Panieńska13106313967
259Vostimo Sp. z o.o.Chełmek136018716
260Meble DC Sp. z o.o.Lubliniec1720514009
261GRAFF Sp. z o.o.Kraków1532614530
262Tm Sp. z o.o.Warszawa31892396
263Light & Sound Group Sp. z o.o.Kuchary2013445601
264Mmt Sp. z o.o.Jasionka50773539
265Bamboolife Sp. z o.o.Jabłonna1313738108
266Onled Sp. z o.o.Wrocław1375914098
267Rapeks Sp. z o.o.Kobyłka162343304
268Arkan Sp. z o.o.Gdańsk2013512077
269Forcepol Sp. z o.o.Warszawa1719171408
270Sveg Polska Sp. z o.o.Łochowo211276276
271Sellizo Sp. z o.o.Warszawa1915317625
272DBH Polska Sp. z o.o.Warszawa487716067
273N-Hype Sp. z o.o.Łódź1528715020
274I&Kk Sp. z o.o.Szczecin388213645
275Medical Radiopharma Sp. z o.o.Białystok221143994
276Griffon Safes Sp. z o.o.Warszawa1529014047
277Biodio Lab Sp. z o.o.Białystok1622535474
278Nowtech Sp. z o.o.Warszawa2012914343
279Epiled Polska Sp. z o.o.Wrocław289037802
280Montroe Mave Sp. z o.o.Warszawa211171559
281Axon Sp. z o.o.Ozorków25991744
282Klima L.Zimmerman, B.Przybyłowicz, P.Przybyłowicz sp.j.Łomianki134948618
283CTNG Sp. z o.o.Gdynia1719712583
284Rudfarm Sp. z o.o.Łódź24102135858
285Farmavis Sp. z o.o.Błonie152861543
286Ineon Olszowiak sp.k.Ostrów Wielkopolski5573233836
287Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Chemia - Katowice S.A.Katowice3284203719
288Prife International Eu Sp. z o.o.Warszawa1346213891
289Hydro-Instalacje Sp. z o.o.Lubartów181466610
290Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Techniczne Biuro Obsługi Przemysłu Sp. z o.o.Kluki249817229
291Bodentrik Sp. z o.o.Pruszków171803093
292Grupa Medyczna Sp. z o.o.Poznań12159515977
293Awen Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle171733728
294Sale-Trade Sp. z o.o.Katowice24993655
295Wrobud II Sp. z o.o.Łańcut1434123353
296Techcleans Sp. z o.o.Włoszakowice25966144
297Cleanbud Sp. z o.o.Gliwice52726513
298Egora Sp. z o.o.Warszawa143048030
299Pff Sp. z o.o.Szczecin201278326
300Raywell Group Polska Sp. z o.o.Kraków138032925
301As Gogoj Sp. z o.o.Zdzieszowice30844090
302Orbi Eco Sp. z o.o.Opole32828325
303Radam Sp. z o.o.Opole1621515699
304Ortolife Sp. z o.o.Warszawa367892987
305Canvascale Sp. z o.o.Olsztyn142598019
306Next Levels Sp. z o.o.Warszawa191281539
307Marinex International Sp. z o.o.Łódź4972141257
308B&S Dystrybucja Sp. z o.o.Sosnowiec1348511496
309Gurgul Investment Sp. z o.o.Kobyla4473121803
310Center Sp. z o.o.Wardzyn25938539
311Skamex S.A.Łódź17179595200
312Karton - Druk Tomasz Mazurek sp.k.Jawczyce387557984
313Sol One Sp. z o.o.Rosnowo181404303
314Królikowski Sp. z o.o.Pawłowice387344625
315Rax Group Sp. z o.o.Smolec126072309
316Leda Chemical Consulting Sp. z o.o.Pieszyce161742043
317Solve Labs Sp. z o.o.Lublin377421836
318Kaufdach Spółka z Ograniczoną OdpowiedialnościąGubin152231588
319Biofeld Sp. z o.o.Widna Góra259024916
320Polmara Sp. z o.o.Białystok133904611
321Weto Sp. z o.o.Wrocław33775333
322Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Brzegu DolnymBrzeg Dolny35743257
323Polyatlas Sp. z o.o.Kraków1617911782
324Gold Dress Sp. z o.o.Justynów268638232
325Gastronomic Global Import Sp. z o.o.Rymanów201167561
326Euronova II Sp. z o.o.Kierszek32773208
327Red Med Poland Sp. z o.o.Chorzów1329926361
328Hurtownia Tkanin Plus Maciej Plust, Andrzej Dominiak sp.k.Gorzów Wielkopolski229818512
329Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Libra J.Skoczylas T.Skoczylas sp.j.Bielsko-Biała387216616
330Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bipol Sp. z o.o.Białystok46694916
331Zen Marine Sp. z o.o.Kielce161913253
332Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk249223581
333Piromax Pro Sp. z o.o.Kęty30782063
334American Way Polska Miłkowski sp.k.Warszawa486830904
335Centrum Sukcesu Sp. z o.o.Bystrzyca Górna86657369
336Corp Corp Sp. z o.o.Rzeszów229734624
337Speedmobilestage Sp. z o.o.Wrocław171533291
338GBL Sp. z o.o.Gdańsk278216759
339Nck Sp. z o.o.Gdańsk436912557
340Ipsolar.Group Sp. z o.o.Gdańsk506743761
341Gm Project Sp. z o.o.Rzeszów1259110248
342Grupa Gk Sp. z o.o.Świecie1911611126
343Softium Sp. z o.o.Poznań18131791
344Cdz Sp. z o.o.Gdańsk125496407
345Silesia Music Center Sp. z o.o.Kęty1333328116
346Reever Tec Sp. z o.o.Chorzów1277148566
347Baras.Pl Sp. z o.o.Świnice Warckie1333811884
348Datmetals A. Kluza sp.k.Katowice546531740
349Todomi Jodłowscy sp.k.Dębica191166721
350Novo Capital Investment Sp. z o.o.Gdańsk181282348
351Feram24 Sp. z o.o.Warszawa142294846
352Laurus Sanojca sp.k.Rzeszów268215351
353Add Technology Sp. z o.o.Słupsk125584243
354Renergy Group Sp. z o.o.Warszawa1331920149
355Helica Sp. z o.o. sp.k.Warszawa63633060
356Sierociuk - Kazana - Sierociuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Stok - Rol sp.j.Łazy307311003
357Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hydro-El Sp. z o.o.Będzin161502661
358Hurt-Steel Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1420914127
359Medtec Pol Sp. z o.o.Wrocław26805835
360Consido P.S.A.Łódź1616512709
361Vitech Sp. z o.o.Jankowice636358599
362Pol Artis Sp. z o.o.Rzeszów181152636
363Bellussi Group Int. Sp. z o.o.Łódź936122255
364Dynamotion Sp. z o.o.Kraków1180318815
365Biesfit Sp. z o.o.Moczary26812315
366Ado Odblaski Sp. z o.o.Warszawa133122718
367Leolabs Sp. z o.o.Rybnik151917632
368Electra Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz2010157409
369Polskie Apteki Familijne Sp. z o.o.Łódź2776146199
370Tiberya Sp. z o.o.Warszawa40662243
371Akurat Lighting Sp. z o.o.Warszawa22903094
372Centrum Ortopedyczne Ortocool Sp. z o.o.Warszawa287516616
373Japan Trak Sp. z o.o.Radomsko1910525770
374Mg Volt Sp. z o.o.Łódź151905029
3754 Horses Grzegorz Jaroszkiewicz S.K.A.Warszawa1324020234
376Controla Sp. z o.o.Warszawa1910722944
377Armedical Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza3170123337
378San Gaz Sp. z o.o.Radom1810915874
379Ct100 Gusta S.K.A.Warszawa1516175164
380Arpem Steel Ołyński sp.k.Sopot316922151
381Hho Sp. z o.o.Kraków20946533
382Partners in Ventures Sp. z o.o.Rymanów2105713062
383Abc Farmacja Sp. z o.o.Łódź5559152833
384Ktl Inżynieria Sp. z o.o.Warszawa2578146990
385Asj System Sp. z o.o.Toruń151655141
386Angot Sp. z o.o.Gdynia25797011
387Shopivo Sp. z o.o.Cieszyn277316776
388Brandsport.Pl Sp. z o.o.Kraków228812224
389Warta Przemysław Flak sp.k.Ruda Śląska141786332
390Biotechnika-Prim Sp. z o.o.Warszawa171189483
391Comptest Group Sp. z o.o.Poznań1712890121
392Power Electric Sp. z o.o.Jaworze199716366
393Hevex Sp. z o.o.Błonie123901990
394Camedica Paweł Harasimiuk sp.k.Niemce15146138462
395Platinet Sp. z o.o.Kraków30685951
396IP Interiors Sp. z o.o.Warszawa1712311331
397Nurkowski Sp. z o.o.Konarskie132088104
398Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Gumniska Z/S w TarnowieTarnów161276293
399KEK Sp. z o.o.Pogórze161379705
400Starchbag Sp. z o.o.Poznań191006131
401Mago Dla Stolarstwa Sp. z o.o.Łódź13227130780
402Magma Trade Sp. z o.o.Mikołów1321610695
403Najmilsza Sp. z o.o.Białystok1613612606
404Storio Sp. z o.o.Wieliczka68554910
405Konflex Sp. z o.o.Niepołomice39615527
406Ekoagri Sp. z o.o.Grabówka122637351
407Celebre Shop Sp. z o.o.Kobysewo122651256
408Narine Academy Sp. z o.o.Warszawa376249144
409A-Zet Centrum Pompowe Sp. z o.o.Chorzów1234417992
410Sil-Trade Sp. z o.o.Katowice1810416110
411Energia Serwis Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki29681518
412Grupa OMW Sp. z o.o.Pabianice10241963851
413Ilumini Sp. z o.o.Warszawa199315523
414Bbk Sp. z o.o.Poznań1189716376
415Grupa Arma Pomp Sp. z o.o.Bytom1418219657
416Balmed Poland Sp. z o.o.Warszawa115485244
417Pbs Poland Sp. z o.o.Legnica29672209
418Sdf Spożywcze Dodatki Funkcjonalne Sp. z o.o.Kłoda1710740210
419DEK Optica Sp. z o.o.Wrocław1230113222
4202K Color Sp. z o.o.Gliwice141755995
421Emico Sp. z o.o.Warszawa189811444
422Kromes Sp. z o.o.Stary Sącz141723848
423Polcore Sp. z o.o.Kielce208710480
424Axon Lab Sp. z o.o.Warszawa1415652640
425Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w JordanowieJordanów5355338096
426Buesch Technologie Polska Sp. z o.o.Warszawa1320918937
427Tm-Group Sp. z o.o.Wielka Nieszawka227818946
428Chemie Pharmacie Poland CPP Sp. z o.o.Warszawa66546172
429ARS Medicum Sp. z o.o.Toruń1611818985
430Nutrition22 Sp. z o.o.Pierściec181001459
431Herbal Flow Lublin Sp. z o.o.Bór45562123
432Just.Dresscode Sp. z o.o.Warszawa22801562
433Wirexim Sp. z o.o.Jarogniewice1230013998
434Svv Trade Sp. z o.o.Warszawa122422168
435Palarnie.Pl Sp. z o.o. sp.k.Warszawa247324034
436Weatfactory Sp. z o.o.Domaniewek Pierwszy27671199
437Cintamani Poland Majewscy i Koć sp.j.Piaseczno227729166
438Faxtel Sp. z o.o.Katowice1140041974
439Mar-Nex Sp. z o.o.Częstochowa131871090
440Teamnet Sp. z o.o.Lublin161166265
441Smile-Home Concept Sp. z o.o.Chorzów17109602
442HQ Trade Sp. z o.o.Warszawa18954072
443P - Shop Sp. z o.o.Kobylanka1810011568
444Wojan Group Sp. z o.o.Jarocin257086878
445Bogmar BB Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała1896234364
446Świat Whisky & Wina Sp. z o.o.Wołczkowo114742740
447Hi-Fox Sp. z o.o.Chorzów1089019985
448Straumann Polska Sp. z o.o.Gdańsk1222464180
449Potenza Premium Sp. z o.o.Zamarski1710814161
450Toria Sp. z o.o.Nowy Sącz266911105
451Legend Sport Sp. z o.o.Wrocław1610812750
452Mmtec Sp. z o.o.Pruszcz Gdański266819502
453K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o.Katowice1414391757
454Vegeteran5 Sp. z o.o.Tumlin-Podgród30615756
455Mm Group Invest Sp. z o.o.Płock14139955
456Product For Future P.S.A.Dąbrowa Górnicza18974006
457Bluequid Sp. z o.o.Szczecin113623120
458Valkor Technologie Grzewcze Sp. z o.o. sp.k.Poznań475313276
459Vix Automation Sp. z o.o.Katowice1222212707
460A&O Expert Sp. z o.o.Gdańsk455321464
461Wamafor Sp. z o.o.Poznań18961579
462Inter Group Sp. z o.o.Wrocław189546500
463Display Poland Sp. z o.o.Warszawa189026852
464Świat Gsm Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz1513316603
465Swisscolor J.J. Eckersdorf sp.j.Konstantynów Łódzki1710226269
466Initius Systemy It Sp. z o.o.Kraków171015643
467Adamstal Sp. z o.o.Sosnowiec122048542
468Med-Lek Lab Sp. z o.o.Biała Podlaska122041281
469Touches Sp. z o.o.Warszawa18978386
470Delta Defence Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała1097410883
471Curaleaf Poland S.A.Wrocław1414612877
472Astra Concept Sp. z o.o.Warszawa246994447
473Najder Sp. z o.o.Rzeszotary227540666
474Artieko Sp. z o.o.Katowice37544217
475Kosmed Sp. z o.o.Kielce1414820575
476Mto Metal Sp. z o.o.Jasień107705393
477Ejr Sp. z o.o.Warszawa19841742
478Agra Poland Sp. z o.o.Dobroń305945240
479Climative Sp. z o.o.Szczecin237114982
480Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w RadzyminieRadzymin114173935
481Robi Sp. z o.o.Skórzewo1137311505
482Gusto & Buon Gusto Sp. z o.o.Warszawa1610621135
483Unimat Sp. z o.o.Warszawa1220412692
484SYNEKTIK S.A.Warszawa14134874845
485Kruzaj Energy Solution Sp. z o.o.Warka141441236
486Dav Tech Poland Sp. z o.o.Balice266322142
487Raźny&Synowie Sp. z o.o.Jawor121951112
488Camlean Sp. z o.o.Wrocław1222425082
489Mybestpharm Dystrybucja Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle1316911598
490Fmt Sp. z o.o.Latalice217314598
491Js Infinity Sp. z o.o.Ignatki-Osiedle141362392
492Thunder Electric Sp. z o.o.Jaworzno20772243
493Retroart Sp. z o.o.Pruszków112383843
494Perfect Displays Sp. z o.o.Warszawa1795292561
495Lewinski Sp. z o.o.Strzelęcino1888202381
496Actuna Sp. z o.o.Kartuzy34541704
497Ellaboutique Sp. z o.o.Kalisz20794116
498Aura Group Sp. z o.o.Książenice104333803
499Hitexa Sp. z o.o.Rudna Mała246710142
500Prophar Sp. z o.o.Magnuszew27603353
501Eye District Sp. z o.o.Otomin189113462
502Narum Sp. z o.o.Warszawa3852150711
503Katrat Sp. z o.o.Łódź2760899
504Oriontec Sp. z o.o. sp.k.Mazańcowice1217830323
505Vector Sp. z o.o.Wrocław161041812
506Armin Style Sp. z o.o.Gdańsk604944661
507Helio Centrum Sp. z o.o.Warszawa112737230
508As-Med Sp. z o.o.Siedlce22695576
509Spółdzielnia Kółek Rolniczych w BłażowejBłażowa9169012486
510Verico Experts, Sp. z o.o.Gdynia50492008
511Serwis Podlasie Sp. z o.o.Białystok112521853
512Vero Sablo Sp. z o.o.Kraków43501990
513Drzazga Akcesoria Meblowe Sp. z o.o.Wrocław1315717536
514Witospol Tarnów Szwiec S.K.A.Wola Rzędzińska30551467
515Lime Access Sp. z o.o.Wrocław21718491
516Hortho Medical Sp. z o.o.Sopot151063190
517AVAYA POLAND Sp. z o.o.Warszawa1122118459
518Eltemes Sp. z o.o.Trzebinia198316043
519M & J Corporation Sp. z o.o.Szałsza131668952
520Gras Sp. z o.o.Lublin23671241
521Global Atlantic Sp. z o.o.Barcza1218231869
522Unikat Krzysztof i Agata Moellenbrock sp.j.Poznań179116417
523Velocita Polska Sp. z o.o.Warszawa25617750
524Ica Łódź Sp. z o.o. sp.k.Łódź104674220
525Alfa Bis II Sp. z o.o.Kruśliwiec275859518
526Evi-Poz Sp. z o.o.Poznań18871028
527Ibco Sp. z o.o.Łódź46492534
528Elektrovip Sp. z o.o.Siedlce31534903
529Galeriadomow.Pl Sp. z o.o.Kraków464914549
530Complevita Sp. z o.o. Oddział w PolsceLublin63472292
531Grande19 Sp. z o.o.Wielki Buczek131413064
532Aeroprakt Polska Sp. z o.o.Zakliczyn1040331756
533Netpos Sp. z o.o.Łódź141293964
534Artman Sp. z o.o.Niedomice2170176884
535Arcade Zone Sp. z o.o.Olsztyn19786496
536Wimad Sp.J. Dutkiewicz Majkut WiniarskiWrocław169884465
537Kjj Group Sp. z o.o. sp.k.Sosnowiec151024841
538Społem Spółdzielnia Hurtowo-Detaliczna TęczaWrocław12204104560
539Kredens Śląski Sp. z o.o.Knurów17884563
540OPTIC INVEST Maria Pistre Sp.k.Warszawa9101311297
541L-Contact Sp. z o.o.Rumin179118544
542Walabi Sp. z o.o. sp.k.Toruń141117943
543Mg Solution Sp. z o.o.Gdańsk19753221
544Veteranus-Pl Sp. z o.o.Warszawa97449151
545Da-Ya Beauty Sp. z o.o.Warszawa22682754
546Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Stw w OpoluOpole414924991
547Oem Heating Konrad Mrozik sp.k.Brynica18867773
548Koloryt Sp. z o.o.Bydgoszcz17861892
549Tulea Sp. z o.o.Warszawa265721350
550Rolmet w Sp. z o.o.Międzyrzec Podlaski1124811853
551Kopalnie Odkrywkowe Surowców Mineralnych Sp. z o.o.Poznań236318773
552Scale Sp. z o.o.Starachowice514616343
553Emka Medical Sp. z o.o.Żyrardów151056025
554Supersauna Sp. z o.o.Warszawa226726919
555Nodium Trade Sp. z o.o.Tychy159841318
556Perffarma Sp. z o.o.Warszawa1314215916
557Mr Kowalski Sp. z o.o.Katowice20711321
558Qualitium Sp. z o.o.Brzeście Nowe24605895
559Itchange Jakub Potocki sp.k.Warszawa1510545021
560Investmed - Investcars - Adamski sp.k.Konin1215619051
561Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp.j. Adam Kleszcz, Bożena KleszczZawiercie305219229
562Glover Sp. z o.o. sp.k.Kraków1216918882
563Hessil Sp. z o.o.Karolina103375912
564Whitemed Sp. z o.o.Warszawa169313761
565Manatura Sp. z o.o. sp.k.Koszalin17853389
566Amapack Sp. z o.o.Trzebnica206913532
567Berlin Outlet Sp. z o.o.Szczecin103663585
568Ibkol Sp. z o.o.Warszawa1881130639
569Roltir Sp. z o.o.Siedliska21665976
570Red Moose Sp. z o.o.Wrocław36486168
571Rocek Sp. z o.o.Chojnice17858333
572Euro Spas Sp. z o.o.Poznań169263921
573Nordform Design Sp. z o.o.Strzelce Opolskie178312469
574Mitkowscy Sp. z o.o.Nekla28521290
575Muscari Sp. z o.o.Warszawa17816762
576Doctor Life Sp. z o.o.Stanisławów1510018506
577New Fashion Brand Sp. z o.o.Warszawa39464232
578Vet-Agro Trading Sp. z o.o.Lublin178145099
579Luktom Kopczyński, Twardowski sp.k.Bydgoszcz454512967
580Biochem Polska S.A.Stara Iwiczna1313326338
581Adept Sp. z o.o.Białka977921196
582O-Service Sp. z o.o.Wrocław103912783
583Cappelen Poland Sp. z o.o.Warszawa102512540
584Artebrands Sp. z o.o.Warszawa1121010716
585Travelight Sp. z o.o.Poznań285112680
586Iooo.Pl Sp. z o.o.Kraków187362940
587Fixmech Sp. z o.o.Nowa Wieś Kwidzyńska38462498
588VCX Sp. z o.o.Kraków1216145954
589Purtech Poland Sp. z o.o.Będzin1312417805
590Przylesie Sp. z o.o.Łódź11442216259
591Mplaneta Sp. z o.o.Zamość103176499
592Svar Group Sp. z o.o.Łódź102313351
593Rg Inwest Sp. z o.o.Gdańsk141007082
594Partner Med Polska Sp. z o.o.Bytom112217085
595Handy Fix Sp. z o.o.Warszawa94387099
596Efmed Pro Sp. z o.o.Gdańsk1031414236
5974fizjo Group Sp. z o.o.Konotopa1872313659
598Rcbc Sp. z o.o.Bydgoszcz15931864
599TWJ Sp. z o.o.Żory1410433847
600Raypath International Sp. z o.o. sp.k.Rząska11196110805
601Deko Power Technologies Sp. z o.o.Lublin1310728381
602Goste Sp. z o.o.Rybnik17778099
603Delken Sp. z o.o.Warszawa25531200
604Dermocity Sp. z o.o.Warszawa24547093
605Miejsca Wybrane Sp. z o.o.Stalowa Wola141051921
606Artchem Sp. z o.o.Świdnik168667601
607Koree Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki1590417270
608Farmator Sp. z o.o.Toruń121316515
609Loyalty Sp. z o.o.Warszawa97475746
610Glue-Trade Sp. z o.o.Bytom131212320
611Grupa Euforia Sp. z o.o. sp.k.Inwałd8182910780
612Zimar Sp. z o.o.Warszawa27516960
613Belamed Sp. z o.o.Katowice187224552
614Fox Recykling Sp. z o.o.Gdynia2849171979
615Spectra Lighting Sp. z o.o. sp.k.Warszawa941230302
616Wirex Wszoła sp.j.Będzin216012212
617Xertus Sp. z o.o.Częstochowa177814513
618Tron Computers Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój20613934
619Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Renox Mirosław Wielechowski sp.k.Olsztyn1023824523
620Netprice Sp. z o.o.Cieszyn19663402
621Silver Sp. z o.o.Miłoszyce1410113919
622Taoo System Group Sp. z o.o.Warszawa37446831
623Brother Central & Eastern Europe Gmbh, Sp. z o.o., Oddział w PolsceWarszawa187138337
624Arhell Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne23535031
625L3D Sp. z o.o.Inowrocław324518250
626Aryton E-Sklep Sp. z o.o.Chmielno514043564
627Ls Power Sp. z o.o.Katowice111565786
628Endoelektronik.Pl Haber sp.k.Brwinów2354257245
629Kristronik Ltd Sp. z o.o. Oddział w PolsceBiałystok21595148
630Studio Agmar Sp. z o.o.Komorniki149813788
631Arpol Narzędzia Profesjonalne Sp. z o.o.Osielsko2353145714
632Preminox Polska Sp. z o.o.Kraków111692416
633Gerex Sp. z o.o.Bochnia121308178
634Okulary Kwiat Sp. z o.o.Poznań15891518
635Nadzwyczajnie Sp. z o.o.Białystok14956095
636Meddare Sp. z o.o.Warszawa862112524
637Capital Ak Sp. z o.o.Wola Załężna14911290
638Dives Med Poland Sp. z o.o.Warszawa3145105627
639Golden Boats Sp. z o.o.Warszawa29461322
640El Mont Sp. z o.o.Czarnochowice111411790
641Gierth Sp. z o.o.Wrocław18673809
642Santi Sp. z o.o.Gdańsk245223332
643Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Exito Sp. z o.o.Gdynia95005916
644RKMpro Tools Sp. z o.o.Koszalin168029475
645Dpm Industry Sp. z o.o.Łojki1116799262
646Holo Athletics Sp. z o.o.Binarowa14942123
647Paparazzi Fashion Sp. z o.o.Korwinów1024712265
648K&T Fashion Sp. z o.o.Ożarów2747209725
649Cleaning Company25 Sp. z o.o.Wrocław86215277
650Feeder Bait Polska Sp. z o.o.Rzeszów215515932
651Vuta Sp. z o.o.Warszawa22541304
652Boltech Sp. z o.o.Katowice18659005
653Stal-Produkt Sp. z o.o.Myszków1114330628
654Max Baum Sp. z o.o.Warszawa28456035
655Skyclinic Warszawa P.S.A.Wrocław384112691
656Longi Solar Poland Sp. z o.o.Warszawa18685688
657Modna Szafa Sp. z o.o.Turek131009585
658Hs Service Sp. z o.o.Kraków1017910377
659Varian Medical Systems Poland Sp. z o.o.Warszawa1495481973
660AS Vending Sp. z o.o.Żory111417805
661Resculine Sp. z o.o.Zielona Góra148788245
662Efficient Way Sp. z o.o.Kraków93412156
663Direct Digital Sp. z o.o.Bydgoszcz196321640
664Core Corps Polska Sp. z o.o.Przeźmierowo87172283
665TF Philipiak Milano Sp. z o.o.Warszawa1017611733
666Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w LipnieLipno1211511343
667Drugie Oczy Sp. z o.o.Warszawa111682025
668Optyka-Optometria-Okulistyka Aleksander Tracewicz Sp. z o.o.Dywity167315149
669Mkhurt Sp. z o.o.Brzesko102027387
670Clc Sp. z o.o.Brzeg85483028
671Round Two Sp. z o.o.Kosowo851549610
672Tms Sp. z o.o.Bydgoszcz28451108
673Carlen Sp. z o.o.Łódź344265257
674Kuna System Sp. z o.o.Bielsko-Biała92526393
675Tgsystem Sp. z o.o.Przyjma28451657
676Gw-Tech Sp. z o.o.Warszawa111642462
677Yamann Sp. z o.o.Wrocław149225206
678Bioceum P.S.A.Dobieszyn16772759
679Gamine Sp. z o.o.Warszawa167314013
680Instytut Dermatologii Sp. z o.o.Kraków32429425
681Nexone Sp. z o.o.Kraków186310854
682Medas Textile Sp. z o.o.Janki196240135
683Magazynuj.Pl Sp. z o.o.Poznań111417928
684Cama Meble Sp. z o.o.Kominy875541917
685Stalyard Sp. z o.o.Katowice816745288
686Hecpharma Sp. z o.o.Józefów8116715004
687Amir Coal Sp. z o.o.Pyrzowice1212420155
688Haiter Heating Sp. z o.o.Strzelce Opolskie1310316953
689Implantcast Polska Sp. z o.o.Warszawa1866225796
690Carpeto Sp. z o.o.Wrocław158410137
691Zbimax Sp. z o.o.Rydułtowy25483304
692Gl Ł.Lis sp.k.Świlcza473828693
693Ecofeed Polska Sp. z o.o.Wrocław15764990
694Zineron Sp. z o.o.Szamotuły17695372
695Peak Construction & Industry Sp. z o.o.Warszawa364053686
696Miedzio-Plast Sp. z o.o.Choszczno354010565
697Nail4u Polska Sp. z o.o. sp.k.Mogilno14897671
698Osram Sp. z o.o.Warszawa234994351
699Agroserwis Żelechowscy Sp. z o.o.Bromierzyk18678339
7004b Sp. z o.o.Poznań111433897
701Emko Metal Sp. z o.o.Lublin39392180
702Welded Sp. z o.o.Kobiór13985811
703Ng Sp. z o.o.Cesarzowice186112867
704Ortho24 Sp. z o.o.Chorzów21537150
705AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i NogamiRacibórz157836914
706Grupa JMC Sp. z o.o.Warszawa8142312012
707Forvos Sp. z o.o.Zacisze19572634
708MTD Sp. z o.o.Kraków186317240
709W.M. Pławeccy Sp. z o.o.Kępno93282720
710Vanda Novak Sp. z o.o.Kraków148518161
711Lewmik Sp. z o.o.Widawa929015763
712Optyk Na Koralewskiego Sp. z o.o.Jasło18631789
713Faiveley Transport Polska Sp. z o.o.Poznań2744121981
714Kinetic Medical Sp. z o.o.Piaseczno921529411
715Bright Future Sp. z o.o.Wrocław860270574
7161240.Design Sp. z o.o.Warszawa13997498
717Górnośląskie Przedsiębiorstwo Lak Sp. z o.o.Tychy16717015
718Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o.Zakopane37388682
719Sega Stanisław Gabruk sp.j.Łosiów148713417
720AOP Orphan Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o.Warszawa8148041511
721Olimpius Sp. z o.o.Częstochowa111362752
722Lebrand Sp. z o.o.Warszawa1111916099
723Obis A.Ślązak, P.Ślązak sp.j.Wrocław176729148
724Maynard Sp. z o.o.Kluczbork101742492
725Tbh Polska Sp. z o.o.Sierosław101738002
726XB Software Sp. z o.o.Warszawa111219835
727Mbi Sp. z o.o.Otwock1480960
728Hpgs Sp. z o.o.Warszawa20531013
729Craftech Sp. z o.o.Wrocław20521847
730Arsa Go Sp. z o.o.Żelechów1019321450
731Przedsiębiorstwo Arwis Sp. z o.o.Poddębice12989280
732Factor Group Sp. z o.o.Warszawa17674715
733Famm Italia Sp. z o.o.Kraków13933765
734Eprod Sw Packaging Sp. z o.o.Warszawa84807568
735Ambient Sp. z o.o.Wolsztyn101426966
736Proagmar Sp. z o.o.Piekary Śląskie13909768
737Euromobil Mariola Kieszkowska, Anna Kieszkowska-Ojasoo sp.j.Paprotnia166724582
738Camelli Professional Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski15741167
739Znakpak Sp. z o.o.Jatne17657935
740Carsystem Wschód Sp. z o.o.Kraśnik147773033
741Games4you Tomasz Mantykiewicz sp.k.Wojkowice1112030195
742ROVERS POLSKA Sp. z o.o.Piaseczno176544815
743Vivo Sp. z o.o.Warszawa22486133
744A+ Tech Sp. z o.o.Warszawa101663515
745Bilmex-Tank Sp. z o.o.Głogoczów101597869
746Skraw-Tech Engineering Sp. z o.o.Solec Kujawski13905512
747Estetino Sp. z o.o.Rzeszów111332089
748Hurtnet Sp. z o.o.Sosnowiec1013715458
749Pro Shooting Sp. z o.o.Mory91924724
750Inomed Polska Sp. z o.o.Rokitnica195473558
751Bestway Eastern Europe Sp. z o.o.Klaudyn129997750
752Opałka Węgorzewo Sp. z o.o.Węgorzewo84564327
753Sabstr Covenant Sp. z o.o.Ożarowice157016195
754PIN Energia Sp. z o.o.Warszawa1113111280
755GMS Studio Sałagacki sp.j.Dobroń139238165
756Wiso Poland Sp. z o.o.Kwidzyn39361855
757Eliteoptyk Sp. z o.o.Bielsk Podlaski138916016
758Zielonyogrod.Pl Sp. z o.o.Piasecznia17642803
759Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC CHŁOPSKATrzebnica148029019
760Techmedico Sp. z o.o.Gdynia92292581
761Trafford It Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa1389461500
762Jager Sp. z o.o.Białystok147820168
763Moonie World Sp. z o.o.Warszawa176417657
764LSP Sp. z o.o.Radomsko274123758
765Bial-Chem Sp. z o.o.Woskrzenice Duże864824061
766Sportpoland.Com Sp. z o.o.Tuchom920628779
767EMB Systems Sp. z o.o.Warszawa244458447
768Art Solutions Sp. z o.o.Warszawa214829108
769Coats Polska Sp. z o.o.Łódź831959795
770Alfa Sp. z o.o.Wolbórz7835128052
771Krakowska Grupa Medyczna Sp. z o.o.Kraków101334768
772Nanika Sp. z o.o.Wągrowiec87023356
773Ai Lab Sp. z o.o.Kraków29394774
774JTEC Sp. z o.o.Jelenia Góra147410876
775Cora Lighting Factory Sp. z o.o.Bytom1571106507
776Bagsik Sp. z o.o.Gliwice185519640
777Trate Sp. z o.o.Warszawa185515530
778E-Estetyka Sp. z o.o.Warszawa1952826
779Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. sp.j.Wrocław254330939
780Gmb Bracia Książek Sp. z o.o.Bielsko-Biała92244700
781Nestof Sp. z o.o.Dąbrowa711989940
782Alfamag P.S.A.Katowice86284118
783Swedmach Sp. z o.o.Gdańsk101344033
784NTI Polska Sebastian Snopkiewicz sp.k.Police920818767
785Greenm Energy Sp. z o.o.Sieradz85442870
786Fral Polska Sp. z o.o.Warszawa83329730
787Polimer24.Pl Sp. z o.o.Wrocław12893604
788Tom-Palex Sp. z o.o.Karpin92366332
789Sprintiko Sp. z o.o.Kampinos111003194
790Dreszler Sp. z o.o.Lubawa21476688
791Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w StrzegomiuStrzegom195218734
792Flstech Sp. z o.o.Tarnowskie Góry827727629
793Kdw International Sp. z o.o.Częstochowa12972462
794Inpharm Sp. z o.o. sp.k.Warszawa244380554
795BMH Technology Sp. z o.o.Wrocław50335257
796Bezet T.Ziółkowski S.Landowska Z.Landowski sp.j.Osielsko1111143212
797Ixion Sp. z o.o.Wodzisław Śląski1111328181
798Corri Sp. z o.o.Katowice1299105849
799Alfatec Sp. z o.o.Poznań1503210747
800Riva Pro Sp. z o.o.Chocznia175917374
801Jas-Met Sp. z o.o.Kraków1950712
802Signis Sp. z o.o.Lublin111166591
803Euroscalemed Sp. z o.o.Łódź7117140273
804Vanessa Collexion sp. z o.o.Sękocin Nowy101466204
805Altivo Sp. z o.o.Zawiercie111094213
806Ortocare Sp. z o.o.Warszawa234369222
807Scantek Sp. z o.o.Gdynia91736841
808Dias Sp. z o.o.Łódź26403267
809Neutron Sp. z o.o.Zebrzydowice101436897
810Chambrelan Sp. z o.o.Warszawa101378704
811Sicuro J. Kozołup sp.k.Siemianowice Śląskie185411568
812Cleantech Company Sp. z o.o.Kraków101319864
813SNK Sp. z o.o.Borkowo214612662
814Zacisze S.A.Siestrzeń8339363351
815Proglikemia Sp. z o.o.Warszawa1379105659
816Next Collection Sp. z o.o.Olszowa919242379
817Kancelaria Gospodarcza Effekti Sp. z o.o.Poznań14708008
818Raytech Sp. z o.o.Kraków2541159378
819Marsun Solar Energy i Sp. z o.o.Suchorzew840343497
820Windwave Solutions Sp. z o.o.Szczecin82531704
821West&East Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski111142429
822Kasta Bis Sp. z o.o.Baboszewo82292375
823PFF Polska Sp. z o.o.Modlnica1951217509
824Salveo Medical Devices Sp. z o.o.Bytom1111531459
825Tefnar Sp. z o.o.Warszawa784616781
826Tobi Polska Sp. z o.o.Wrocław166216271
827Welsun Energy Sp. z o.o.Rzeszów7200131025
828Opalia Sp. z o.o.Lębork823324934
829Poranaksiazke.Pl Sp. z o.o.Kraków11992044
830PRINAGO Sp. z o.o.Warszawa34356521
831Mission Air Sp. z o.o.Strzyżewice254024171
832Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Dąbrowie GórniczejDąbrowa Górnicza7182013163
833Cleaning System Company Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne17561429
834Zarea Sp. z o.o.Objezierze82462956
835Ortocentrum Sp. z o.o.Babice Nowe185128918
836Daffi Sp. z o.o.Przeźmierowo263826606
837Medparts24 Sp. z o.o.Lublin333411917
838Pajda - Catering Lunchbox Sp. z o.o.Kajetany82837562
839Eko-Trans Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój919765895
840Hardes Sp. z o.o.Kielce11941287
841Hydrowind Sp. z o.o.Józefów333420801
842Denis Pokotycki sp.k.Sulęcin15633566
843Grupa Easy Sp. z o.o.Krzywda303534895
844Skrzeszewscy sp.j.Busko-Zdrój165632579
845Amstor Group Sp. z o.o.Warszawa111031937
846Ekonomia Kapitał Gospodarka Sp. z o.o.Warszawa194725661
847Falken Fb Sp. z o.o.Olsztyn411307285
848Press Azja Sp. z o.o.Radziechowy1564555
849Griffin Group S.A. Defence sp.k.Warszawa2637583634
850Swissco Sp. z o.o.Kiełpin19472528
851Meteolab Sp. z o.o.Chorzów75073015
852Derwi Sp. z o.o.Sopot915118048
853Eko - Center Sp. z o.o.Zabrze263723829
854Pomeble Sp. z o.o.Kamieniec Wrocławski74001242
855Gp Dance Shop Sp. z o.o.Kraków26372468
8564Zoo Sp. z o.o.Puławy1010618023
857Gapi Sp. z o.o.Warszawa156312939
858Medix Sławomir Szwed sp.k.Warszawa146926460
859Vms Medical Simulation Sp. z o.o.Zabrze91724238
860Pistons Sp. z o.o.Rzeszów30358038
861Hype2wear Sp. z o.o.Kraków827425536
862Loonari Sp. z o.o.Piekary Śląskie194723959
863Biokom Diagnostyka Sp. z o.o.Janki214238037
864Eko-Mak Góra, Wojtalak sp.j.Słonawy175323414
865Lokaah Tree Sp. z o.o.Gdańsk119737533
866Mkz Capital Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki313418735
867Advance Europe Biuro Techniczno - Handlowe Sp. z o.o.Warszawa214228549
86836Minut.Pl Sp. z o.o.Poznań263715616
869Mywam Polska Sp. z o.o.Chorzów128224220
870Annmar Solartechnik Sp. z o.o.Wrocław7100836927
871Aura Herbals Sp. z o.o.Sopot165680142
872Sojkam Sp. z o.o.Wrzawy7242311280
873Bozello Sp. z o.o.Wrocław82723998
874Grupa Best Sp. z o.o.Wołomin12824721
875House Of Merlo Sp. z o.o.Warszawa14688430
876Omni GRP Sp. z o.o.Warszawa101305794
877Sinmed Sp. z o.o.Przyszowice2240117286
878Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPOL Sp. z o.o.Zielona Góra2735297294
879Vones Sp. z o.o.Warszawa128114930
880Trident Sp. z o.o.Sosnowiec563011708
881Sako-Expo Sp. z o.o.Aleksandria137064127
882Las24.Pl, Lasogród, Fotowolt24.Pl Sp. z o.o.Radom916628838
883Alioth Trading Sp. z o.o.Warszawa128233552
884Ciesielscy sp.j.Mielec1190105314
885Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o.Kutno2537374058
8864Waste Sp. z o.o.Rzeszów73822539
887Thermo-Technika Sp. z o.o.Zabrze16561914
888Ecol Sp. z o.o.Warszawa413119194
889Orno-Logistic Sp. z o.o.Gliwice10107155784
890Eco Holding System Sp. z o.o.Przejazdowo82106444
891Distribuo Sp. z o.o.Poznań702923194
892A20 Sp. z o.o.Gdańsk81911777
893Industrial Plant Limited Sp. z o.o. Oddział W PolsceWrocław136910019
894Lerteco Sp. z o.o.Olsztyn91541971
895Alterred Sp. z o.o.Lublin81921216
896Eta Industry Sp. z o.o. sp.k.Stare Skoszewy29344639
897Wecare Supplies Sp. z o.o.Wrocław243718698
898Progi Piotr Piwowarski sp.j.Lublin82603636
899Elmal Technika Grzewcza Jerzy Elak, Paweł Elak sp.j.Ciechanów82083627
900Misso Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski91381992
901Eltomo Sp. z o.o.Nowa Sól12812905
902Hammerlit Polska sp. z o.o.Poznań23383814
903Poliday Sp. z o.o.Warszawa127824739
904Future World Sp. z o.o. sp.k.Wrocław118628459
905Tch Kominy Sp. z o.o.Płońsk12843250
906Y.O.Holovenko Ns Sp. z o.o.Łódź8185956
907Bertz Medical Sp. z o.o. sp.k.Komorniki1011141776
908Speira Polska Sp. z o.o.Kraków13735791
909Margaretka Sp. z o.o.Wrocław21411869
910Galactic Halo Sp. z o.o.Kraków732715539
911Res-Gal Sp. z o.o.Rzeszów15591002
912Artois-Poland Sp. z o.o.Warszawa34321324
913Renovo Sp. z o.o.Szczecin91518109
914Ewfe-Polonia Sp. z o.o.Gdańsk14642243
915Aplug Sp. z o.o.Brzeziny101158054
916Agroeko Sp. z o.o.Kietrz743310631
917Maximus Sp. z o.o.Niedźwiedź14644764
918Aspironix Polska Sp. z o.o.Łódź913651832
919FIRMENICH Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki253547467
920Skincare.Pl Sp. z o.o.Macierzysz204260413
921Perfektgarten Panecki sp.k.Warszawa2635102394
922Talo Energy Merkel Grześkowiak sp.k.Szczecin73307675
923Dorsim Sp. z o.o.Radlin25353496
924Mezura Sp. z o.o.Białystok26352892
925Pitbull Sp. z o.o.Biedrusko1749447925
926Assempol Sp. z o.o.Pruszcz Gdański27345376
927Ask Group Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra33315537
928Capitos Sp. z o.o.Krzywiń2436976
929Sefko Sp. z o.o. sp.k.Tajęcina2338121943
930Tropic Sp. z o.o. sp.k.Koczargi Nowe263571617
931Energia Polska Sp. z o.o.Lublin40303461
932Grupa Tom-Drew Sp. z o.o. sp.k.Dobre820385473
933Hermes Pologne Sp. z o.o.Warszawa2239159212
934C2PL Implanty Sp. z o.o.Poznań1653721
935Agro-Masz Sp. z o.o.Wydmusy10974435
936Samba-Anacom Podgórski sp.k.Włocławek165318308
937Yezey Sp. z o.o.Warszawa20422024
938Ultima Sp. z o.o.Gniezno72579614
939Kreta24 Sp. z o.o.Gliwice91383633
940Textim - Sp. z o.o.Dzierżoniów91299921
941Thomas Sp. z o.o.Grudziądz11843454
942Anter System Polska Sp. z o.o.Wrocław482982598
943Grupa Wedu Sp. z o.o.Bielawa17491807
944Hospitec Polska Sp. z o.o.Poznań101157580
945Aurora Sp. z o.o.Psary184537054
946JP Inwest Sp. z o.o.Starogard Gdański19441141
947HEIN Sp. z o.o.Miszewo72973959
948KFG Mining Group Sp. z o.o.Wyry1011237058
949Eljot Sp. z o.o.Frydrychowo174870992
950White Zone Sp. z o.o.Wrocław73334017
951Medus Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie213921903
952Yigit Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki725710376
953E-Remedium Sklep Internetowy Sp. z o.o.Opoczno165131170
954Ornare Sp. z o.o.Szeligi194213516
955Elan Professional Line Sp. z o.o.Olsztyn28335743
956Mediway International Sp. z o.o.Warszawa819228870
957PGVG Sp. z o.o.Białystok136655327
958Aabo-Ideal Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza101092564
959Tecnobody Polska Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki101072508
960El-Quint Sp. z o.o.Szczecin73256092
961M&R Printing Equipment Poland Sp. z o.o.Tarnów726414408
962Adler International Sp. z o.o.Łańcut726472591
963Polski Dom Aukcyjny Sp. z o.o.Kraków14592249
964Pphu Mirpol Sp. z o.o.Gdynia33304498
965Clevermet Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój213947178
966Bestetic Sp. z o.o.Leszno91184457
967Lang & Charucki Sp. z o.o.Wrocław91181593
968Termal Sp. z o.o.Starogard Gdański12719704
969Wave4med Sp. z o.o. sp.k.Warszawa253415042
970Solwiq Sp. z o.o.Łódź49271571
971Nowoczesne-Garaże Sp. z o.o.Mszana Dolna174611842
972Gminna Spółdzielnia Rolników w OleśnicyOleśnica174610025
973Focus Sp. z o.o.Pabianice23353824
974Fhu Kostro Sp. z o.o.Wieliszew74324121
975Chem-Technics Sp. z o.o.Dębica21381402
976Corail Ts Sp. z o.o.Warszawa155528899
977Sklep Jeździecki Cavalo Sp. z o.o.Człekówka73653799
978T.K. Management Sp. z o.o.Gliwice73155382
979Jms Sp. z o.o.Koszalin60275265
980Witan Mariusz Przybycień Sp. z o.o.Gliwice74424129
981Max-System Sp. z o.o. sp.k.Dębica109412765
982Leniar International Sp. z o.o. sp.k.Kraków12737123
983Nuga Best Polska Sp. z o.o.Jasin16505949
984Sepharma Sp. z o.o.Warszawa21386942
985Kopernik Textil Sp. z o.o.Wrocław313021172
986Solix Sp. z o.o.Starachowice912210081
987Lubenaft Chemicals P.S.A.Wieliczka72333102
988Kania Wałcz Agro Sp. z o.o.Wałcz155335954
989Vitan Sp. z o.o.Warszawa15535007
990Med-Way Sp. z o.o.Strzelin7341968
991Bezprzewodu.Pl Sp. z o.o.Fasty109013114
992Modern Company Sp. z o.o.Legnica11852969
993Solinea Sp. z o.o.Elizówka1271545389
994Pysense Sp. z o.o.Białystok126857229
995Fastcom Sp. z o.o.Plewiska203921750
996Wwg Poland Sp. z o.o.Rzeszów72531552
997Przedsiębiorstwo Obsługi Importu i Exportu Semper Sp. z o.o.Warszawa243487508
998Carl Villa Sp. z o.o.Wierzbica194118296
999Weedpol Sp. z o.o.Katowice13621116
1000Dr Sawlewicz - Sp. z o.o.Gdańsk17475389
1001Fornax Polska S.A.Dąbrowa Górnicza203822930
1002Krajowe Centrum Certyfikacji Sp. z o.o.Warszawa6572245
1003Gr8stock Sp. z o.o.Mielec12694557
1004Future Metals LLC Sp. z o.o. Oddział w PolsceBielany Wrocławskie233594075
1005Evergreen Sp. z o.o.Warszawa12728486
1006MD Sp. z o.o.Warszawa155122519
1007Alternatywna Energia Sp. z o.o.Lublin352922776
1008Meblujdom.Pl Sp. z o.o.Ropczyce11879016
1009Inkontynencja Sp. z o.o.Komorniki81719934
1010Aquastorepl Sp. z o.o.Warszawa64356570
1011Atnies Sp. z o.o.Gdynia72332584
1012Kbm Complex Sp. z o.o. sp.k.Kraków18434243
1013Mtower Sp. z o.o.Łódź117713466
1014Erca Poland Specialty Chemicals Sp. z o.o.Warszawa736222920
1015Smart Technology Sp. z o.o.Łódź730717376
1016Tri-Color Sp. z o.o.Narama91022327
1017Evergrip Sp. z o.o.Warszawa109815048
1018Styl Sapierzynska Optyk Sp. z o.o.Gdańsk17455133
1019Roswheel Polska Sp. z o.o.Kalisz91095714
1020M. Pawlak Capital Sp. z o.o.Warszawa203813561
1021Bekerfarb Sp. z o.o. sp.k.Jordanowo164610144
1022Km Recykling Sp. z o.o.Chorzów11836844
1023Grupamarine Sp. z o.o.Szczecin81962691
1024Wiki & Piotr Sp. z o.o.Wólka Kosowska81451025
1025Technometal Sp. z o.o.Mikołów164612229
1026Spółka Przemysłowo - Handlowa Odlewmasz Sp. z o.o.Radom91221938
1027Lampomat Sp. z o.o.Poznań91073947
1028Cias Sp. z o.o.Łódź910410890
1029Pimik Sp. z o.o.Wrocław72004065
1030Schwer Fittings Sp. z o.o.Lubliniec109824503
1031Zahir & Zahid Group Sp. z o.o.Rzgów2038142344
1032Portare Sp. z o.o.Plewiska40275706
1033Zol Tagart Sp. z o.o.Tarnobrzeg233475077
1034Wolfa Poland Sp. z o.o.Chocianowice11764924
1035Press Bar Sp. z o.o.Częstochowa203814994
1036Eco Way Partners Sp. z o.o.Katowice63744563
1037Domena - Duo Sp. z o.o.Baranów814287757
1038Abriscon Sp. z o.o.Tarnowskie Góry13571372
1039So Fly Sp. z o.o.Świdnica1454116793
1040E-W Trading Sp. z o.o.Bydgoszcz71922652
1041Tur Eco Wipers Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna21351917
1042New Concept Damian Szatkowski sp.k.Białystok91157025
1043Mtt Profiles Sp. z o.o.Poznań1745702
1044Aditech Sp. z o.o.Tuczempy81344938
1045Sicame Polska Sp. z o.o.Warszawa911950934
1046Mrm Chemicals Sp. z o.o.Gdańsk64629277
1047Antyki Koneser Sp. z o.o.Chorzów117218297
1048Wmg Technologie Sp. z o.o.Ustowo12653658
1049Arbimag Sp. z o.o.Olkusz81512794
1050Aspol Sp. z o.o.Warszawa81391356
1051VTP Sp. z o.o.Lublin1552186922
1052Afrelli Polska Sp. z o.o.Warszawa16452574
1053Medikatha Sp. z o.o.Katowice11787529
1054Euro.Bangla Sp. z o.o.Warszawa24323908
1055Fachtech Sp. z o.o.Grudziądz81321939
1056M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.Warszawa2333342169
1057Proakces Sp. z o.o.Skierdy815218409
1058Eco-Janex Sp. z o.o.Warszawa14524096
1059BG POLAND Sp. z o.o.Poznań126313054
1060Top Filter Szadkowscy sp.k.Gorzów Wielkopolski69989854
1061Denkman Sp. z o.o.Bielsko-Biała22341342
1062Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.Warszawa2035419940
1063Centrum Ogrodnicze Kalinowa Sp. z o.o.Zaborze81429630
1064Farmshop Sp. z o.o.Łasin81275322
1065Duda - Pol Sp. z o.o.Myszków12666390
1066Smartlife Sp. z o.o.Poznań15504020
1067Dywanpol Sp. z o.o.Doboszowice183922028
1068Drukary.Pl Sp. z o.o.Piekary Śląskie29296245
1069LC S.A.Tarnów812818002
1070Awex Rafał Stanuch sp.k.Masłomiąca203634901
1071Wiewiórka Sp. z o.o.Kiełpino64432585
1072Schott Poland Sp. z o.o.Warszawa10935452
1073Pro Bikes Paweł Międzobrodzki sp.k.Kokotów135747586
1074Podatnik S.A.Ślęza39264509
1075Akm Garden Sp. z o.o.Zielona Góra10841048
1076Ideas 4u Sp. z o.o.Gdynia29291641
1077Energy Corp Sp. z o.o.Gdynia81602355
1078Grupa Marco-Polo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa641327043
1079Anga Sp. z o.o.Gdańsk126249478
1080Dom Aukcyjny Numimarket.Pl Sp. z o.o.Poznań154816998
1081A.S Trade Sp. z o.o.Krosno81411427
1082Bridartis Sp. z o.o.Wesołów81251096
1083Avprojekt Sp. z o.o.Wrocław72318216
1084Messer Cutting Systems Polska Sp. z o.o.Gliwice650712748
1085Home Drop Sp. z o.o.Warszawa23324875
1086Termo Plus Sp. z o.o.Józefosław813521054
1087Arteriae Sp. z o.o. Sp.K.Łódź126517478
1088Kapitan Kredka Sp. z o.o.Częstochowa12664617
1089Bizon Mobile Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski720313471
1090Polna Engineering Sp. z o.o.Katowice72565389
1091SPOLEX Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego145072164
1092Mairs Europe Sp. z o.o.Wólka Mińska22339629
1093Mor-Wa Sp. z o.o.Skawina13567349
1094Lifestyle Trade Sp. z o.o.Warszawa108246071
1095Tradmatik Sp. z o.o.Chwaszczyno11697368
1096Abl&E-Jasco Polska Sp. z o.o.Kraków116914620
1097Sany Poland Sp. z o.o.Łomianki723390254
1098Novi Group Sp. z o.o.Radom10801834
1099Nutratrade Polska Sp. z o.o.Warszawa910333403
1100Madison Sp. z o.o.Lublin91102615
1101Tiway Sp. z o.o.Kraków632443382
1102Mpi Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz99510352
1103TS Bud Sp. z o.o. sp.k.Złotów135718445
1104Geulincx Poland Sp. z o.o.Tanowo233150305
1105Benemedo Sp. z o.o.Warszawa13599408
1106Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o.Katowice135334651
1107Przedsiębiorstwo Handlowe Kanwa Adamczyk i S-Ka sp.j.Warszawa145236003
1108Bikor Sp. z o.o.Gdańsk11748671
1109Formatpol Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice108150162
1110Axfarm Sp. z o.o.Bydgoszcz145126481
1111KB Trade Sp. z o.o.Mierżączka174215346
1112Texim Sp. z o.o.Pruszcz Gdański282812416
1113Maszynohurt Sp. z o.o.Sitno11769528
1114Kma Maszyny Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1449112404
1115AGROKON Sp. z o.o.Konin629319836
1116Archantis Sp. z o.o.Łódź634231583
1117Enzo Vape City Sp. z o.o.Białogard203515375
1118Gudel Sp. z o.o.Bielsko-Biała72347363
1119Emobility PRO - MAC Sp. z o.o.Łódź154524564
11202K-Trade Sp. z o.o.Łódź116910554
1121Allcor Sp. z o.o. sp.k.Warszawa164410592
1122Son Of Gun Sp. z o.o.Poznań10845086
1123Ragsy Sp. z o.o.Warszawa11721365
1124Quality Missala sp.j.Warszawa253070247
1125Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hino Sp. z o.o.Białe Błota72466704
1126Oysho Polska Sp. z o.o.Warszawa6486153326
1127Akke Sp. z o.o.Kraków10866192
1128Gpi Europe Sp. z o.o.Olsztyn252929202
1129Unifood And Wine Sp. z o.o.Warszawa145028629
1130Origina Sp. z o.o.Gdynia43242001
1131Eco-Asset Polska Sp. z o.o.Bytom11661254
1132Lehua Sp. z o.o.Zubacze1546597
1133Bro Investments Sp. z o.o.Dębno31269484
1134Eduweb Sp. z o.o.Warszawa63806032
1135Seecom Polska Robert Geisler Dariusz Baksalary sp.k.Poznań814725244
1136Bioolja Sp. z o.o.Łukawiec1175526
1137Tracktech Sp. z o.o.Nowy Targ651036617
1138Tdm Industry Sp. z o.o.Ząbki81222562
1139Step Rm Sp. z o.o.Poznań11697244
1140Techno Heat Sp. z o.o.Kraków15443564
1141Wawa Events & Hospitality Sp. z o.o.Warszawa81289965
1142Svea Agro Ft Sp. z o.o.Stanisławów Drugi11727567
1143Energynails Sp. z o.o.Jadwisin154411392
1144Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o.Plewiska135638614
1145Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K.A.Łódź26281156106
1146Orvita Sp. z o.o.Swarzędz11662995
1147Mexpo Sp. z o.o.Gdynia183718373
1148Prodiam Polska - Sp. z o.o.Żary810814155
1149AG Dekor-G.Augustyniak sp.j.Dygowo638318347
1150Wiltex Sp. z o.o.Wysogotowo2133115751
1151Tenaka Sp. z o.o.Korzonek63212519
1152Robolife Sp. z o.o.Warszawa81332432
1153Graingold Sp. z o.o.Świba98945480
1154Brzeskie Centrum Handlowe Marko Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka sp.j.Brzeg19357399
1155Idnova Sp. z o.o.Lublin81051443
1156Stacja Biuro Tomasz Rostkowski sp.k.Pogroszew12585737
1157Grey Sp. z o.o.Poznań64741380
1158Energo-Chem Sp. z o.o.Gliwice9894401
1159Alpen Pharma Polska Sp. z o.o.Warszawa719512105
1160New Yorker Polska Sp. z o.o.Poznań22312503870
1161Supernova Grupa Sp. z o.o.Poznań193419993
1162Advanced Sterilization Products Polska Sp. z o.o.Warszawa624310285
1163Strauss Polska Sp. z o.o.Warszawa629190556
1164Fm Med Sp. z o.o.Wrocław16417318
1165Wmi Kłyk Sp. z o.o.Imielin24294206
1166Heykapak Sp. z o.o.Poznań81029710
1167Realtec Sp. z o.o.Jasionna31255430
1168Gualapack Poland Sp. z o.o.Białężyce510045072
1169Metalpol Sowa sp.j.Mielec48235751
1170Dulemba Sp. z o.o.Strzegom193413115
1171Inform Systems Sp. z o.o.Dębówka63597925
1172Prime Marine Sp. z o.o.Warszawa99138858
1173Profimedical Sp. z o.o. sp.k.Mysłowice98842776
1174Quality07 T.M. Markiewicz sp.j.Warszawa322536041
1175MB - Fortis Sp. z o.o.Częstochowa997787
1176PM - M S.J.Białystok107324185
1177Neoneo Sp. z o.o.Wrocław81017112
1178Mölnlycke Health Care Polska Sp. z o.o.Warszawa8100152439
1179MAK Sp. z o.o.Piekary Śląskie173829790
1180Tjaudio Sp. z o.o.Plewiska183634560
1181Polskie Centra Dietetyczne Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki12569098
1182AMC Marcin Cieślak sp.k.Wolica810312380
1183Medaid Sp. z o.o.Poznań71411719
1184Mercato Pack P.S.A.Starachowice213214718
1185Adko Kowalczyk Adamczyk Sp.J.Będzin64416620
1186SICK Sp. z o.o.Warszawa1169293503
1187Cruz Group Sp. z o.o.Poznań116330254
1188Arpis Optical Sp. z o.o.Lublin17391470
1189Algis Animals Sp. z o.o.Stara Iwiczna183722502
1190Szkolenia Sportowe Podsztanga.Pl Sp. z o.o.Psary35241200
1191Termoplaza Sp. z o.o.Warszawa565613219
1192Lubmedical Sp. z o.o. Sp.K.Lublin107112510
1193Szyszka Agro Perfekt Sp. z o.o.Sapieżyn7161841
1194Lbf Marketing Sp. z o.o. sp.k.Stara Kamienica492317561
1195Eastworks Sp. z o.o.Michałowice512006167
1196Magna Trade Sp. z o.o.Warszawa11708016
1197Tozbel Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski81161604
1198Elektroweb Sp. z o.o.Będzin173812422
1199JK Box Sp. z o.o.Cieszyn183622465
1200Omt Group Sp. z o.o.Dopiewiec89937301
1201Centrum Stomatologiczno-Rehabilitacyjne Szczepaniak Sp. z o.o.Kiełczów1256859
1202Eco Side Materials Sp. z o.o.Gołanice625020748
1203Flowap Sp. z o.o.Poznań9976938
1204LM Invest Sp. z o.o.Częstochowa71321832
1205Hammpack Sp. z o.o.Warszawa272614818
1206Polskiesuplementy.Pl Sp. z o.o.Bojano10718155
1207Cuku Sp. z o.o.Tarnowskie Góry37233475
1208Sovabooks Sp. z o.o.Warszawa12571755
1209Med-Orth Specjalistyczna Firma Ortopedyczna Sp. z o.o.Wrocław12543543
1210Meran Point Sp. z o.o.Otwock99229750
1211Technomed Sp. z o.o.Kobylniki193410779
1212Ledbest Sp. z o.o.Gliwice55402656
1213Media-Med Sp. z o.o.Kraków144568417
1214Sava Michał Chodzeń S.K.A.Warszawa64562810
1215Deltamet Sp. z o.o.Zabrze18355927
1216Inter Play A. Pawłowski M. Soroka sp.k.Szczecin135154378
1217Cosmet-Nature Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie19332258
1218Full - Maszyny Budowlane Sp. z o.o.Warszawa625343897
1219Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.Zielona Góra98838563
1220Ochronadomu Sp. z o.o.Wieliczka56586652
1221Fruit Bona Sp. z o.o.Bronisze55965647
1222Energy Center Sp. z o.o.Warszawa646031712
1223Asc Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego810014131
1224Beskidplex Sp. z o.o.Bielsko-Biała11641897
1225K & C Polska Sp. z o.o.Wrocław13491159
1226Globcolor Niewiadomski sp.k.Aleksandrów Łódzki712765205
1227Protekstylia Sp. z o.o.Zakopane1078481
1228Biuro Consult Karczmarz Kwiatkowski sp.j.Warszawa71852423
1229International Flavors & Fragrances (Poland) Sp. z o.o.Warszawa811114925
1230Hebu Medical Polska Sp. z o.o.Sady62636286
1231Domer Sierecki sp.j.Pleszew565363317
1232Medgaz Sp. z o.o.Łódź14447883
1233Zgodny Ze Sztuką Sp. z o.o.Masłów Pierwszy107712932
1234Yumisu Sp. z o.o.Białystok144614181
1235Inpresioa Sp. z o.o.Radymno19321273
1236Ekipatonosi Sp. z o.o.Kraków154122765
1237Onlybio.Life S.A.Bydgoszcz1162239693
1238Johnson Health Tech. Poland Sp. z o.o.Warszawa719444771
1239Plams Bronisław, Krzysztof i Henryka Żłobikowscy sp.j.Suchowola116411818
1240Proven Sp. z o.o.Lublin62015877
1241Aisko Artur Jackowicz sp.j.Warszawa213060754
1242Produkty Medyczne Sp. z o.o.Oleśnica173640657
1243Yoer Sp. z o.o.Poznań125347609
1244Hardkorowy Sp. z o.o.Racibórz1166874
1245Fireworks Europe Innovation Sp. z o.o.Bydgoszcz14459736
1246Techdot Sp. z o.o.Suchy Las203022639
1247Home And Pleasure Sp. z o.o.Szczecin8942373
1248NOVASPINE Sp. z o.o.Domasław125545588
1249Farmbud Sp. z o.o.Tychy99110300
1250CAMPAK POLAND Sp. z o.o.Warszawa89825950
1251Toms Sp. z o.o.Świerzawa28242526
1252Farlek Sp. z o.o.Tarnów45228772
1253Enertens Sp. z o.o.Warszawa30242678
1254Novelpay P.S.A.Warszawa4222318047
1255Wodaro Sp. z o.o.Kietrz135012874
1256Head Poland Sp. z o.o.Kraków18358552
1257Alt.Pl Sp. z o.o.Warszawa272511774
1258Cortina Poland Group Sp. z o.o.Katowice1933133261
1259Bapco Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą18341229
1260Stradivarius Polska Sp. z o.o.Warszawa5612398350
1261Agro-Profit Sp. z o.o.Wałbrzych62286185
1262Elaboracja Niewiadów Sp. z o.o.Osiedle Niewiadów98320438
1263Bajkowe Okulary Sp. z o.o.Wrocław7123874
1264Copa-Data Polska Sp. z o.o.Kraków222917154
1265Stepe System Sp. z o.o.Lisowice23274708
1266In.Tech Innowacyjne Technologie Sp. z o.o.Warszawa81008984
1267Radius - Radpol Sp. z o.o.Dąbrowa116337785
1268Hydrako24 Sp. z o.o.Łódź13486513
1269Decokoncept Sp. z o.o.Gliwice9842831
1270Gosmet Sp. z o.o.Brzoza8933281
1271Magnus Tools Sp. z o.o.Olsztyn282416528
1272Kova-Tex Gabryś i Wspólnicy sp.j.Radom810850393
1273Alpha Trading Group D. Szewczyk sp.k.Szydłowiec183339489
1274Kmb Meble Sp. z o.o.Kluczbork25268526
1275Fenix Horse Sp. z o.o.Bytkowo71236961
1276Power Sp. z o.o.Łysomice203043665
1277Kompania Leśna Sp. z o.o.Nowy Dwór-Parcela627838214
1278Pol-Strawa Sp. z o.o.Katowice13487961
1279New Yorker Retail Polska Sp. z o.o.Poznań2625285034
1280Maurisse Sp. z o.o.Gdynia618942978
1281Vetpoint M. Załuska sp.k.Gietrzwałd713810667
1282Imchex Sp. z o.o.Olkusz713618156
1283Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konpex Sp. z o.o.Konin1931886
1284Z Kopytem Sp. z o.o.Sopot23276241
1285Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Ekodom-Gajek Sp. z o.o.Lublin125044097
1286Polii Organics Rp Sp. z o.o.Bielsko-Biała55713291
1287Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz GałeckiWarszawa1538147153
1288Wachtel Polska Sp. z o.o.Warszawa5202814391
1289Fabryka Dzika Sp. z o.o.Warszawa232725165
1290Bb Sp. z o.o.Szklarska Poręba19321329
1291Pneumatyka Gorzów Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski14425239
1292Modo Sp. z o.o.Sobiecin262519091
1293Kagmar Sp. z o.o.Warszawa811219641
1294Stan Design - Scan & Bim Sp. z o.o.Mrągowo9822268
1295LPP S.A.Gdańsk810519983209
1296Mettle Sp. z o.o.Piaseczno19312964
1297Infini Cosmetiques Sp. z o.o.Kraków282418045
1298Impex Mbs Sp. z o.o.Warszawa61824629
1299Persson Meble Biurowe Sp. z o.o.Zielona Góra71185447
1300Curaden Polska Sp. z o.o.Wrocław134437318
1301Abramis Sp. z o.o.Łomianki988117167
1302Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Piomar Sp. z o.o.Brzeg98227210
1303Centrum Oka-Optyka Sp. z o.o.Tuchów29234820
1304Emma-Trade Sp. z o.o.Warszawa115929203
1305Pasimito Sp. z o.o.Lublin9761775
1306Aso Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne15396091
1307Schaffner Brzegowa sp.j.Kraków183339572
1308Medico Systems Sp. z o.o.Warszawa492174213
1309Esppol Trade S.A.Warszawa622082124
1310Rydełko Sp. z o.o.Gola Górowska10681304
1311Bacha B. Guzicki i W. Guzicka sp.j.Warszawa153823516
1312CHP GAS Systems Sp. z o.o.Tychy10707361
1313Vygon Polska Sp. z o.o.Warszawa107347440
1314Biz Sp. z o.o.Świebodzice22271312
1315Digitall Concept Sp. z o.o.Kraków62838408
1316Engraf Pro Sp. z o.o.Warszawa56462967
1317Master Coating Polska Sp. z o.o.Rawicz61949246
1318Ann-Poland Sp. z o.o.Gdańsk19317084
1319Aras Cotton Sp. z o.o.Suchy Las51202859
1320GBS Sp. z o.o.Warszawa548818055
1321It Renew Sp. z o.o.Bydgoszcz24262566
1322Krolm Sp. z o.o.Gdańsk62532793
1323Tuban Trade Sp. z o.o.Jaworzno193137063
1324Megan Sp. z o.o.Łódź222713413
1325Orto-Res Sp. z o.o.Rzeszów144233603
1326Infinity Line Sp. z o.o.Babice163651834
1327Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Hurt - Detal Sajd Sp. z o.o.Suwałki973697
1328FATRO POLSKA Sp. z o.o.Kobierzyce252587986
1329Wide Investments Kałandyk Kornecki sp.k.Wola Morawicka106424119
1330Stamal Sp. z o.o.Rokitnica18334468
1331Bobrus Maszyny Poligraficzne Sp. z o.o.Łódź58202357
1332Sirius Investment Sp. z o.o.Wrocław540249417
1333Fabimex Więcek sp.j.Warszawa302343438
1334Selcos Distribution Sp. z o.o.Warszawa625826400
1335Rsp Polska Sp. z o.o.Warszawa183232244
1336Bco Sp. z o.o.Żyrardów71532310
1337Avigeya Sp. z o.o.Wrocław8904122
1338K&P Partners Sp. z o.o.Warszawa714912535
1339Medilab Sp. z o.o.Białystok5225079147
1340Efekt Meble Biurowe Sp. z o.o.Głogów11602817
1341Elive24 Sp. z o.o.Częstochowa53622410
1342Infortes Mazurek, Olkuski, Sarna, Szywała sp.k.Wrocław292344734
1343Agrimpex Grilluj i Gotuj sp.k. PiotrówJarosław242569324
1344Kinczyk Sp. z o.o.Bystrzyca26247746
1345GESE A. Karetko, G. Markowski sp.k.Białystok810543847
1346Mamorscy Sp. z o.o.Bielsko-Biała16371514
1347Galeria Bukowski Sp. z o.o.Kraków18327560
1348Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Amc Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek - sp.j.Mników232664682
1349Sunactive Sp. z o.o.Lipowiec9836116
1350Maks Sp. z o.o.Olsztyn61632599
1351Immersafe Polska Sp. z o.o.Wrocław10635560
1352E-R2 Sp. z o.o. S.K.A.Suchy Las3122676790
1353El-Met Sp. z o.o.Chorzów116030134
1354Top Moda Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska9763120
1355Tele Radio Polska Sp. z o.o.Kielce62346293
1356Moremoi Sp. z o.o.Wrocław97810500
1357Tescas Sp. z o.o.Krzeszowice10686103
1358Siemens Healthcare Sp. z o.o.Warszawa8901154862
1359Spółdzielnia HandlowaPszczyna97511433
1360Mika Investments Sp. z o.o.Łódź28234783
1361Rotec Polska Sp. z o.o.Tychy202919427
1362Acm S.A.Warszawa81044190
1363Żarno Sp. z o.o.Żarnów14415127
1364Artsezon Sp. z o.o.Siomki153833290
1365Al-Tech Sp. z o.o.Siedlce10695661
1366Prymus-Agd Sp. z o.o.Kowalanka530511714
1367Avion Sp. z o.o.Opole9805392
1368Polmad Rzeszów Sp. z o.o.Głogów Małopolski711117995
1369Rejonowa Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKARaszyn611918667
1370HMM Herbeć Sp. z o.o.Działosza54655650
1371Aqua Poland Sp. z o.o.Suchatówka619112257
1372Racksystem Sp. z o.o.Bielsko-Biała88526781
1373Expo - Service Sp. z o.o.Warszawa124744487
1374Brunali Sp. z o.o.Wrocław153634663
1375Centralna Składnica Harcerska 4 Żywioły Sp. z o.o.Warszawa711010214
1376Linteli Sp. z o.o.Zakrzewo71318279
1377Pro Media Plus Sp. z o.o.Poznań134576047
1378Okto Sp. z o.o.Warszawa59248541
1379Contra Sp. z o.o.Toruń8894067
1380Angara Distribution Sp. z o.o. sp.k.Pruszków115113797
1381Titlis Sp. z o.o.Kraków212721420
1382Anita Polska Sp. z o.o.Wrocław88913850
1383Welwet Sp. z o.o.Toruń71246748
1384Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaMońki20283612
1385Arveel Eko Sp. z o.o.Wola Dębińska17323462
1386Berger Kraus Rączy Szczygieł sp.k.Rzeszów222666358
1387High Hope Supplychain Sp. z o.o.Poznań62253458
1388AXFLOW Sp. z o.o.Warszawa134233432
1389Hurtownia Elektryczna Elektron Sp. z o.o.Pilzno8953288
1390Everrail Sp. z o.o.Warszawa402080360
1391Lucky Lax Sp. z o.o.Jabłonowo53043194
1392Milant'Ex Sp. z o.o.Warszawa17322885
1393Pure Life Sp. z o.o. sp.k.Choroszcz19298421
1394Rato Industrial Solutions Sp. z o.o.Rumia292215632
1395Ultra-Med Sp. z o.o.Lublin9753503
1396Havel Composites Pl Sp. z o.o.Cieszyn106715288
1397Urban Polska Sp. z o.o.Żary115160479
1398Xyos Sp. z o.o.Węgrzce8831654
1399Amivox Sp. z o.o.Warszawa16333234
1400Poland Optical Sp. z o.o.Cieszyn124544531
1401Alfa-Zeta Sp. z o.o.Łódź183021479
1402Vemag Polska Sp. z o.o.Warszawa710776299
1403Desa Unicum S.A.Warszawa3021151273
1404Kormotech Global Sp. z o.o.Warszawa544469339
1405Look Pl Sp. z o.o.Warszawa18311446
1406Explonaft Sp. z o.o.Warszawa192925619
1407Higienika.Org Sp. z o.o.Łódź12481445
1408Kenay A.Grzegorek I Wspólnicy Sp.J.Kalisz134430396
1409Action Gear Brands Sp. z o.o.Łódź134239116
1410Mmcc Polska Dariusz Muszyński - sp.j.Rzeplin17336714
1411GISS Sp. z o.o.Nowy Konik1063115163
1412Empire Shop Sp. z o.o.Kraków163426424
1413Jackowski Sp. z o.o.Chomęcice96825730
1414Hutpol Sp. z o.o.Zabrze61952087
1415Servitium Sp. z o.o.Buk9671734
1416Cetina Sp. z o.o.Katowice134018227
1417Scanpack Ewa Imbirska, Piotr Imbirski, Janusz Mokracki sp.j.Poznań212625461
1418Albi Polska Sp. z o.o.Kraków2225130776
1419Mora Polska Sp. z o.o.Poznań621548350
1420Megamarket S.A.Chmielów619098722
1421Debrande Sp. z o.o.Poznań61692226
1422Accipo Sp. z o.o.Dzierżoniów61569574
1423Alima-Pack Systemy Pakowania Sp. z o.o.Środa Wielkopolska711012214
1424Firma Handlowa Tech-Trade Sp. z o.o.Borkowo97014295
1425NTN Serwis Sp. z o.o.Warszawa28224265
1426Icr Sp. z o.o.Warszawa19296656
1427Seven Polska Sp. z o.o.Murowana Goślina153539266
1428Unity-T Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa153541385
1429Flow-Valves Sp. z o.o.Kruszyn Krajeński529116211
1430Eximp Grzegorz Kuta, Marek Kuta sp.j.Warszawa212649939
1431Fes Trading Sp. z o.o.Gdańsk61537984
1432Mk-Bud Sp. z o.o.Białystok192822709
1433Trawena Sp. z o.o.Lublin2026532685
1434Medisept Sp. z o.o.Lublin1633175031
1435VCBS Sp. z o.o.Kraków232414547
1436Ultima Carbon Sp. z o.o.Lublin61463643
1437Syro Sp. z o.o.Bestwina124911007
1438Inmedio Services Sp. z o.o.Warszawa1149427460
1439Tomjack Sp. z o.o.Jaszkowo10645368
1440Betta Sp. z o.o.Ciemne105645580
1441Jandj Trading And Recycling Sp. z o.o.Warszawa62161497
1442Spraying Systems Co sp. z o.o. Oddział w PolsceGliwice618827572
1443Kuoo Tamizo Sp. z o.o.Łódź54243161
1444Alfa-Euro Lux M.Popławski, H.Ostańska sp.j.Hrubieszów527511957
1445Kleen-Flo Europe Sp. z o.o.Kraków134017879
1446Astra Group Sp. z o.o.Gdańsk19281431
1447International Trading Group Sp. z o.o.Domasław52421181
1448Water Solution Polska A. Winkler, L. Bartecki sp.j.Żory18298816
1449E-Cemar Sp. z o.o.Lublin11544084
1450Accurate Group Sp. z o.o.Toruń173113984
1451Mój Dom Sp. z o.o.Wejherowo28219019
1452Zapako Piotr Kusy sp.k.Gdańsk212550412
1453Hair Partners Sp. z o.o.Warszawa262249604
1454Techfast Sp. z o.o.Łęgajny10653103
1455Dambat Jastrzębski S.K.A.Adamów1342299112
1456Praska Sp. z o.o.Łomianki242331469
1457Ungarex Sp. z o.o. sp.k.Katowice262229814
1458Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o.Warszawa53182914
1459Twinpol Sp. z o.o.Obrowo614015894
1460Tony Sp. z o.o.Wólka Kosowska968828
1461Power Trade Sp. z o.o.Białystok14375988
1462SiC Specialized Industrial Chemicals Specjalistyczna Chemia Przemysłowa Sp. z o.o.Rzeszów242336378
1463KKS Sp. z o.o. sp.k.Warszawa614463777
1464Mozos Sp. z o.o.Warszawa202739532
1465Urschel International-Polska - Sp. z o.o.Góra Kalwaria89431909
1466Barbatus Trade Sp. z o.o.Poznań52524914
1467Azzardo Sp. z o.o.Poznań1243112295
1468Biodio Sp. z o.o.Białystok8835026
1469Infinity Bliss Sp. z o.o.Warszawa8858067
1470Benler Sp. z o.o.Szczecin61784917
1471Just Sport Sp. z o.o.Bielsko-Biała61711396
1472Ledlux Mariusz Jarnutowski S.K.A.Zambrów143661086
1473Trios PL Sp. z o.o.Szczecin71188659
1474Eisemann Polska - Sp. z o.o.Bydgoszcz61401300
1475Calma Sp. z o.o.Białobrzegi79534617
1476Centrum Handlowo Usługowe Dom Gaz Madej i Wspólnicy sp.j.Stalowa Wola12435706
1477Basmet Sp. z o.o.Wyczółki546227424
1478Acme Inc Sp. z o.o.Nowe Ręczaje53821757
1479Giacomo Conti Sp. z o.o.Poznań883153879
1480Nordbike Sp. z o.o.Rybnik9673177
1481Hana Design Sp. z o.o.Kraków510377830
1482Med & Care Sp. z o.o.Gdynia153529314
1483Samange Sp. z o.o.Warszawa52343042
1484Proud Group Sp. z o.o.Warszawa124629090
1485MBW Invest Sp. z o.o.Rzuchowa17316161
1486R&G Plus Sp. z o.o.Mielec7124166031
1487Golfteam Sp. z o.o.Katowice16328579
1488Industrial Capital Limited Steel Sp. z o.o. sp.k.Warszawa71053701
1489Glassbaubles Sp. z o.o.Przemyśl20257142
1490Travaini Pompy Polska sp. z o.o.Katowice96310594
1491Hpcontrol Sebastian Bójczuk S.K.A.Gdańsk5918143348
1492Store Trade Sp. z o.o.Opole105916357
1493Transnar Sp. z o.o.Sokółka62001368
1494Kmg Group Sp. z o.o.Kraśnik566814603
1495Estgen Sp. z o.o.Warszawa411850125
1496Multeneo Sp. z o.o.Hermanowice9716403
1497BE DRY Sp. z o.o.Świerkocin163128604
1498Izoservice Sp. z o.o.Marki302025514
1499Grupa Leonarczyk Sp. z o.o.Brzeszcze222418349
1500ABC Allied Pressroom Products Europe Sp. z o.o.Stara Iwiczna53345899
1501Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Warszawa sp.k.Dybów-Kolonia51360467108
1502P.H.U. Dan - Pol Sp. z o.o. P. Sermet, D. SermetSkawina543147322
1503Eurogaz Paliwa Trading Sp. z o.o.Wola Krzysztoporska711962042
1504Iep 24 Zaremba sp.k.Radwanowice87631978
1505Mk Systems Sp. z o.o.Lublin18295191
1506Badland Sp. z o.o.Kostrzyn96417568
1507Hebrock Polska Sp. z o.o.Mościenica134014282
1508Infini Lab Polska Sp. z o.o.Warszawa5118231320
1509Airpress Polska Sp. z o.o.Przeźmierowo1243200252
1510TG Group Sp. z o.o.Katowice232317891
1511Jacek Połeć Ecospring sp.k.Kraków421818319
1512Agro-Ekspert Eko Sp. z o.o.Przeźmierowo105410722
1513Bemix Media Sp. z o.o.Zabrze182730583
1514Blue Arrow Sp. z o.o.Cholerzyn391811311
1515AE Holding Pl. S.A.Warszawa61265691
1516Pro Xn Sp. z o.o.Warszawa153318041
1517Adverti Sp. z o.o. sp.k.Łódź105313199
1518AZ Trade Iwaniuk sp.k.Warszawa143610944
1519Aracar Grzegorz Bartyś sp.k.Lublin202546436
1520Soryu Antiques Sp. z o.o.Gruszczyn6132996
1521Procur Wojciechowski sp.k.Szczecin53111961
1522Euromax Sp. z o.o.Gdynia61702402
1523Zoya Poland Sp. z o.o.Tarnów10552502
1524Oris Jan Jasiołek sp.j.Wołowice163150776
1525Mkj Radiologia Sp. z o.o.Banino114798694
1526Galilu sp.j. - Warynia Grela, Agnieszka ŁukasikWarszawa182873377
1527Siltec Polska Sp. z o.o.Cieszyn79425233
1528Adverti Sp. z o.o.Łódź28201262
1529Genoplast Biotech S.A.Rokocin114812408
1530Rulco Sp. z o.o.Katowice15343524
1531Slm Team Sp. z o.o.Warszawa22234717
1532Hermann Meyer Sp. z o.o.Warszawa13371690
1533For-Med Sp. z o.o.Warszawa612913385
1534Se Equipment Poland Sp. z o.o.Cegielnia88520748
1535M.G.S. Frigomat Sp. z o.o.Mierzyn7895041
1536Katie’S Sp. z o.o.Chełm20254200
1537BIBUS METALS Sp. z o.o.Dąbrowa617232021
1538Stylowebuty Sp. z o.o.Chojnice7914989
1539Bado Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała415597826
1540Tonaz Sp. z o.o.Wrocław8827342
1541ARMIT Sp. z o.o.Warszawa61386187
1542Beaver Cosmetic Group Sp. z o.o.Stawiguda182717725
1543Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sir-Ha Sp. z o.o.Sieradz222310699
1544Emma MDT Sp. z o.o.Lublin134074380
1545Wielkopolskie Jajko Sp. z o.o. sp.k.Janikowo25219170
1546Flower One Sp. z o.o.Chwaszczyno96242204
1547PPH KEW - K. Koźmińska S.J.Łódź761619351
1548Fortus Wotzka Sp. z o.o.Katowice490839928
1549Almstad Group Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski182720608
1550Krakowskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Sp. z o.o.Kraków321916478
1551Triada RG Sp. z o.o.Suchy Las114831679
1552PMT Sp. z o.o.Kraków613518383
1553Forbo Siegling Poland Sp. z o.o.Łódź612212719
1554Euronova Polska Sp. z o.o.Konojady143544207
1555Vobmat.Pl Sp. z o.o.Wrocław15335688
1556Contipack Sp. z o.o.Konin7982903
1557Techkar Wojciech Wiecha, Wacław Wiecha, Maciej Wiecha Spółka Komanydtowo-AkcyjnaKraków192671143
1558Frutiger Polska Sp. z o.o.Oświęcim10587404
1559Ost-West-Stahl Sp. z o.o. sp.k.Głogów Małopolski212422876
1560Promark S.A.Warszawa1243102953
1561Mimar Głęboccy Sp. z o.o.Ostrów Mazowiecka52397003
1562Pssc Sp. z o.o.Przewóz613021488
1563Nb International Sp. z o.o.Kraków242210756
1564DM System G. Figlarski, S. Kędzior, J. Napruszewski sp.j.Kraków252138555
1565Emak Chemical Sp. z o.o.Łętownia10562200
1566Apare Sp. z o.o.Olsztyn78732678
1567Emerson Process Management Sp. z o.o.Warszawa1241588562
1568Charter Sp. z o.o.Radzanów2521362566
1569Strefa Twórcza Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski13381082
1570Internity Kraków Sp. z o.o.Kraków611818709
1571MPS Elektro Sp. z o.o.Łódź711010131
1572Astro-System Sp. z o.o.Wrocław71005851
1573Helioexpert S.A.Warszawa79742848
1574Te Group Sp. z o.o.Warszawa18278343
1575Salon Fabryczny Sp. z o.o.Nowogard87219976
1576Filip i S- Ka Dromader sp.j.Łódź1056114833
1577Gurmo Restgroup Sp. z o.o.Gniezno10549973
1578Moda Club Pl Tylińscy sp.k.Rzgów143455148
1579Astor Mission Critical Sp. z o.o.Wrocław13376786
1580Marema Sp. z o.o.Kęty1052680
1581Likan Sp. z o.o.Połczyno77162399
1582Ventino Eu Sp. z o.o.Łódź182712482
1583Bea Beleza Sp. z o.o.Poznań538015026
1584Rock Metal Shop Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Skierniewice222347057
1585Edan Systemy Kominowe Sp. z o.o.Poznań192610699
1586Uniqarte Sp. z o.o.Warszawa7991071
1587Avator Sp. z o.o.Chudów54121642
1588Vestigodata Sp. z o.o.Warszawa52092472
1589Radwan Sp. z o.o.Gdańsk8762877
1590Brandbq Sp. z o.o.Kraków1143867034
1591Best Diamonds Markowski sp.k.Białystok1532132374
1592Spółdzielnia Pracy Handlowo - Produkcyjna w GłogowieGłogów7992251
1593Kumbix Sp. z o.o.Bestwinka61265616
1594Yasheng Sp. z o.o.Wólka Kosowska52053330
1595Trigar Sp. z o.o.Poznań78853998
1596Kubis Tomasz Kubicki sp.k.Łódź192654917
1597Welland Medical Polska Kado sp.k.Łajski202460239
1598Flower Island Sp. z o.o.Kobiór79816465
1599Twp Sp. z o.o.Racibórz8737044
1600Akm Pomerania Sp. z o.o.Słupsk8684409
1601Zara Home Polska Sp. z o.o.Warszawa1144204134
1602Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o.Kobylnica391715488
1603Floko Andrzej i Jolanta Marczyk sp.k.Wrocław202445872
1604Medsystems Sp. z o.o.Lublin469119656
1605Stalhud Sp. z o.o.Reda10501315
1606Kobeko - Elementy Napędu i Transportu Sp. z o.o.Warszawa10531799
1607EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o.Kraków87832289
1608Nglab Sp. z o.o.Wilcza Góra192514247
1609Inkom Instruments Sp. z o.o.Warszawa281958269
1610Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Meratronik S.A.Warszawa710210147
1611Prosat Fojcik sp.j.Racibórz78675702
1612Brokerskie Biuro Ubezpieczeń Rak Sp. z o.o.Wrocław12423147
1613Spinex - Stępniak sp.j.Warszawa133713075
1614Zuzii Sp. z o.o.Sękocin Stary79911860
1615Target21 Sp. z o.o.Wrocław33181167
1616Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Jaworzno5226197442
1617Audio Plus Sp. z o.o.Łomianki521845207
1618Chlordioxid Academic Polska Sp. z o.o.Wilków351814983
1619Diesel Loko Distribution Sp. z o.o.Zaborze95918000
1620South Stream Gaz Sp. z o.o.Bytom182725801
1621TCG Investments Sp. z o.o.Skawina105220604
1622Groomershop Sp. z o.o.Pianowo2222166626
1623Desio Holding Sp. z o.o.Częstochowa24215392
1624Cotton Club Polska Dystrybucja Sp. z o.o.Warszawa87534876
1625Sindy Polska Sp. z o.o.Janikowo14334939
1626Beauty Planet Sp. z o.o.Szczecin182635953
1627Rootsey Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz61161682
1628Vantage Polska Sp. z o.o.Gdynia104926036
1629Massimo Dutti Polska Sp. z o.o.Warszawa5195356586
1630Euroceramika Materiały Budowlane Sp. z o.o.Józefosław105133819
1631Grace Pro Sp. z o.o.Warszawa114313302
1632Synergie Polska Sp. z o.o.Iwaniska40178464
1633Emka-Polska Sp. z o.o.Mysłowice124058045
1634Prestige Decor Michał i Monika Makuszak sp.j.Rzeplin143326903
1635Ełowy Sp. z o.o.Warszawa8722079
1636Dimension 4 Sp. z o.o. sp.k.Warszawa52247713
1637Victoria-Sport W.Dudzic sp.k.Bąkowo105167588
1638Celmarket Bis Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki52187495
1639Akomp Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Koronowo53693589
1640Dom i Woda Sp. z o.o.Warszawa7873577
1641Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j.Wrocław1054131139
16424cv Mobile Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4715164974
1643Gaztech Sp. z o.o.Płock133764102
1644Partio Sp. z o.o.Warszawa4486632
1645Arhem Sp. z o.o.Strzyżew114111749
1646Tuttomed Farmacja Sp. z o.o.Suchy Las45396712
1647RCS Engineering Sp. z o.o.Poznań105312752
1648Perfexim Sp. z o.o.Poznań2023628632
1649Euduco Kbc Group Sp. z o.o.Przemyśl1050112082
1650Hanzaway Sp. z o.o.Milanówek12402530
1651Probiotics Polska Sp. z o.o.Warszawa515520682
1652Finest Home Sp. z o.o.Warszawa1241420
1653Majster Polska Sp. z o.o.Gruszów Mały962101800
1654Brijoye International Sp. z o.o.Poznań8771535
1655Bd Aesthetic Sp. z o.o.Warszawa232141178
1656Softprom Poland Sp. z o.o.Warszawa7922933
1657Jag-Mar Sp. z o.o.Kalisz96329894
1658FR Sport Group Sp. z o.o.Łódź15309048
1659Abcold sp.j. D. Filipek, M. PlaczyńskiŁódź153033891
1660Pro-Materials Sp. z o.o.Lublin7882088
1661Vittra Consulting Group Sp. z o.o.Kusowo8679738
1662SMJ Sport Sp. z o.o.Warszawa104934096
1663Bw Sp. z o.o.Kraków61411677
1664Aldis Sp. z o.o.Gdynia10516484
1665Amplifon Poland Sp. z o.o.Łódź483467417
1666Hubertus Senger, Krzyżosiak S.K.A.Studzieniec123788379
1667Neometal Sp. z o.o.Gdańsk7945390
1668Centrofarm Sp. z o.o.Kiełpin87658178
1669Mwm Sport Sp. z o.o.Puszczykowo866952
1670Newface Group Sp. z o.o.Łomianki105217104
1671Monyer Sp. z o.o.Kraków534312669
1672Materiały Termoizolacyjne i Ogniotrwałe Jamar Sp. z o.o.Częstochowa532816142
1673Orm Operacje Sp. z o.o.Warszawa52644654
1674M&J Group Sp. z o.o.Biała Podlaska51674663
1675Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o.Tychy955103740
1676Biachem Sp. z o.o.Sowlany123812733
1677MCE Sp. z o.o.Chełm79321134
1678YARA Poland Sp. z o.o.Szczecin61171227901
1679Elko Polska Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie610811537
1680PBN Invest Sp. z o.o.Warszawa523424373
1681Hortmasz Sp. z o.o.Strobów114187423
1682Interforum Pharma Sp. z o.o.Kraków12386993
1683Ltt Sp. z o.o.Warszawa105047980
1684Gevas Software Polska Sp. z o.o.Kraków16271419
1685Nikwax Europe Sp. z o.o.Przeźmierowo133313601
1686T&T Moda Sp. z o.o.Jabłonowo9612792
1687Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie sp.j.Grybów124056227
1688Hydro Solutions Sp. z o.o.Żary152910347
1689Darel Ltd Sp. z o.o.Warszawa104742310
1690Ahag Grabska sp.j.Warszawa831510386
1691Hydrochem Sp. z o.o.Chmielniki61067991
1692Mboats Sp. z o.o.Olsztyn9571978
1693Nascon Sp. z o.o.Tychy192311963
1694Spin - Papier Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski61251908
1695Kiesow Polska Sp. z o.o.Zabrze79036639
1696Cellofoam Polska Sp. z o.o.Wrocław133314047
1697Villa Polska Sp. z o.o.Tychy52232367
1698Proweld Sp. z o.o.Gliwice78911412
1699Logispak Sp. z o.o. sp.k.Białogard114216966
1700Vender Sp. z o.o.Szczecin86515431
1701Tabletop Investments Sp. z o.o.Białystok6109937
1702Studio Glazury i Terakoty MODERNO Sp. z o.o.Ciechanów61353819
1703Pyc-Sport Sp. z o.o.Łódź114338221
1704BZ Commerce Group Sp. z o.o.Stanisław Dolny172545151
1705Kokos Frymus i Zuckerman sp.j.Jaroszyn611026151
1706Centrum Stali Sp. z o.o.Biała6995832
1707Hofman Enterprise Sp. z o.o.Gortatowo1141683
1708Intertex System Sp. z o.o.Bytom52532921
1709Pakproces Sp. z o.o.Czermin52091766
1710Arcon Polska Sp. z o.o.Warszawa697193726
1711Optikom It Sp. z o.o.Częstochowa21221143
1712Top Sale Sp. z o.o.Warszawa10479974
1713Herz Polska Sp. z o.o.Warszawa202210550
1714Vantoro Sp. z o.o. sp.k.Wrocław143120382
1715Profesja Sp. z o.o.Szczecin958334
1716Insol Sp. z o.o.Góra Kalwaria15293959
1717Optical Christex Sp. z o.o.Sopot51502250
1718Coneco Sp. z o.o.Załęże9566657
1719Chemsta Sp. z o.o.Gliwice9568143
1720Eko-Invest Sp. z o.o.Szczecinek261860400
1721Firma Masa Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle271824375
1722Allegro Opt Sp. z o.o.Kraków61367600
1723Medfuture Sp. z o.o.Wrocław162716993
1724MDV Rudziński sp.j.Puck114330570
1725Eximplus II Sp. z o.o.Rzeszów8603593
1726Grabikowski-Grabikowska Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo- Usługowe Inex sp.j.Giżycko953120730
1727Renew-Polska Sp. z o.o.Warszawa5149886
1728Roboclean Poland Sp. z o.o. sp.k.Warszawa61176347
1729Jana Sp. z o.o.Opole20228869
1730Amm Sp. z o.o. sp.k.Biała Podlaska27182499
1731Adlek Sp. z o.o.Kamieniec Wrocławski11443932
1732Modern Vending Sp. z o.o.Jaworzno7941671
1733Grupa Uchacz sp.k.Podłopień493295209
1734Cabicon Sp. z o.o.Łódź15293771
1735Ran-Dickmar Sp. z o.o.Tarnobrzeg77928188
1736E-Lift Market Sp. z o.o.Wypędy10492211
1737Twoja Tarcza Sp. z o.o.Katowice51721353
1738Woodway Sp. z o.o.Starogard Gdański952369
1739Polano Meble Sp. z o.o.Kraków12375878
1740Vape Drop Sp. z o.o.Świdnica79177220
1741Agri-Plastics Poland Sp. z o.o.Poznań7813847
1742Waldin Sp. z o.o.Rozbórz Długi44676517
1743Moton Sp. z o.o.Warszawa21216399
1744Grupa Ptmm Sp. z o.o.Lublin212117120
1745DEZ DER Sp. z o.o.Łopacianka114059338
1746Szupex Dystrybucja Farmaceutyczna J.P.M. Szupina sp.j.Żywiec133432565
1747EMOS PL Sp. z o.o.Bielsko-Biała442493518
1748New Medica Sp. z o.o.Warszawa414358645
1749Femi Trade Sp. z o.o.Warszawa13344538
1750Rapid Group Sp. z o.o.Jaworzno47154916
1751Softnetix Poland Sp. z o.o.Warszawa77816898
1752Bravilor Polska Sp. z o.o.Kajetany104815115
1753Profident Neo Sp. z o.o.Kielce311656944
1754AGRI - BUD Sp. z o.o.Ratyń182386572
1755Pawpol Paweł Filipowicz sp.k.Gdańsk162766827
1756Eokulary.Pl Sp. z o.o.Warszawa441512539
1757Apera Andrzelina Kastelli - Smolińska sp.k.Zajezierze52666044
1758Przygoda Sp. z o.o.Kalisz774532
1759Led Expert Sp. z o.o.Pabianice331617726
1760S Water Sp. z o.o.Tychy9557982
1761Wodmiar Wiśniewscy Sp.J.Olsztyn37154341
1762Hurtostal Wyroby Metalowe i Metale Kolorowe Sp. z o.o.Bydgoszcz516184266
1763Texarm Sp. z o.o.Swarzędz518411355
1764Primot Sp. z o.o.Warszawa51933706
1765Mta Trading Sp. z o.o.Strumień8619881
1766Aquablend Sp. z o.o. Polska sp.k.Gdańsk14305292
1767Int Global Hub Sp. z o.o.Łódź28171884
1768Atlas-Obuwie Ochronne Sp. z o.o.Wrocław113833293
1769Erwamag Sp. z o.o.Warszawa50141995
1770Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaTuchola52726208
1771Sustainable Beauty Sp. z o.o.Warszawa95732217
1772Dobre Liski Sp. z o.o.Jurowce516018920
1773Wizjo Sp. z o.o.Rzeszów860202663
1774Geomor Sp. z o.o.Gdańsk8661582
1775Ochnik S.A.Garwolin1235931076
1776Self-Med Sp. z o.o.Warszawa8671258
1777Segel Elektrik Sp. z o.o.Syców24199739
1778Probiko - Aqua Sp. z o.o.Kostrzyn143148283
1779Kandi Adam Cylwik sp.k.Białystok221929367
1780Ping Sp. z o.o.Kraków39155743
1781Ben Sp. z o.o.Tychy7747006
1782Domar MS Sp. z o.o.Warszawa86891330
1783H&D Sp. z o.o.Warszawa51922768
1784G.E.A. - I.Matyjasek, M.Deptuła, A.Bolimowski sp.j.Warszawa47153615
1785Małopolska Spółka Handlowa A.Chwedczuk sp.j.Kraków511410834
1786Mitoya Sp. z o.o.Warszawa172511182
1787CP Trade Energia i Gaz Sp. z o.o.Kraków143041961
1788Transform Agency Sp. z o.o.Warszawa12374749
1789Electromedic Sp. z o.o.Kraków192244329
1790Stylemania Sp. z o.o.Warszawa6122719
1791Signal Solutions Poland Sp. z o.o. sp.k.Opole202140833
1792Imex Next Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski61061358
1793Geko Sp. z o.o. Sp.K.Kietlin1625382931
1794Keim Farby Mineralne Sp. z o.o.Wrocław77319934
1795TVH Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska41090118129
1796Mahr Polska Sp. z o.o.Warszawa77336231
1797Ropla Sp. z o.o.Suchy Dwór87046464
1798Bagspol Sp. z o.o.Potulice33151473
1799Technika Podwodna Sp. z o.o.Warszawa114014556
1800Ss Trade Sp. z o.o.Warszawa51324543
1801Intersonex Sp. z o.o.Stanisławowo143014826
1802Production & Logistick Of Frozen Foods Sp. z o.o.Świlcza514911598
1803Luva Sp. z o.o.Kraków12369309
1804Prokontech Industrial Solutions Sp. z o.o.Bielsko-Biała49265623
1805Tentu Global Sp. z o.o.Warszawa456315771
1806Rubio Monocoat Polska Sp. z o.o.Warszawa182310192
1807Brosko Int. Sp. z o.o.Warszawa518420072
1808Green Kępno Sp. z o.o.Chojęcin-Szum78422917
1809Actia Sp. z o.o.Modlniczka11413354
1810Niebieska Krzysztof Wojtych sp.j.Skawina142917510
1811LB Partners Sp. z o.o. sp.k.Łódź311619353
1812Gold Rubber Group Sp. z o.o. sp.k.Katowice12356235
1813Strong Magnets Sp. z o.o.Warszawa30163866
1814Lamch Agro Sp. z o.o.Niegowa51694230
1815Ingenico Polska - Sp. z o.o.Warszawa515676298
1816Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SiemiatyczachSiemiatycze51444065
1817Aspekto Sp. z o.o.Gliwice78515195
1818Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Klaudia Sp. z o.o.Ustroń113959515
1819Savel Sp. z o.o.Warszawa10471842
1820Tredon Furman sp.k.Kraków113911608
1821Epaktim Sp. z o.o.Robakowo8598562
1822Lucta Polska Sp. z o.o.Katowice95084099
1823Buos Sp. z o.o.Bronisze77025061
1824Uniset Janusz Gaczyński sp.k.Słupsk19212199
1825Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w PruszkowiePruszków610910425
1826Tdf Poland Sp. z o.o.Warszawa143029205
1827Powergate Sp. z o.o.Tarnowskie Góry123531882
1828Saute Nails Sp. z o.o.Radom14303622
1829AG Grzejniki Design Łukasz Sosnowski Anita Dejnacka sp.k.Warszawa202035197
1830Omnires , Sp. z o.o.Warszawa2319668249
1831Art Active Sp. z o.o.Kraków6942258
1832Ardetem & Zpas Sp. z o.o.Nowa Ruda10472439
1833Creativa Sp. z o.o. Sp.K.Białystok192155327
1834Ama Trading Company Małgorzata Jabłońska-Nowak sp.j.Dziekanów Leśny51719237
1835Novareg Sp. z o.o.Kielce9511643
1836Paragon.PL Sp. z o.o.Sosnowiec33154164
1837Prianto Polska Sp. z o.o.Warszawa86214186
1838Agrimex Ltd Sp. z o.o.Warszawa411412672
1839Budzirka Polska Sp. z o.o.Konotopa43543737
1840Studio Jg Sp. z o.o.Warszawa480013851
1841For-Pak Fornalscy Sp. z o.o.Morawica514918841
1842Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Lis sp.j.Środa Wielkopolska28162926
1843Duo Sp. z o.o.Świętochłowice202047071
1844Btm Technology Sp. z o.o.Stanisławów Pierwszy31152897
1845KM Office Sp. z o.o.Gdańsk19213088
1846Scan Body Sp. z o.o.Tychy261726128
1847Toys Paradise Sp. z o.o.Rzeszów19213296
1848Techsad Jakubisiak sp.k.Zofiówka610913090
1849Ronisal Food Group Sp. z o.o.Rzeszów854489
1850Zdrowe Stawy Sp. z o.o.Tychy30155497
1851M-Work Sp. z o.o.Bydgoszcz231827209
1852CTS Technology Sp. z o.o.Tychy104215276
1853X-Food Sp. z o.o.Warszawa42923265
1854Bigpol Olsztyn Szenfeld S.K.A.Łęgajny182314457
1855Magnetique Professional Sp. z o.o.Warszawa5130662
1856Covimed Sp. z o.o.Warszawa51342110
1857Hurco Sp. z o.o.Legnica6891243
1858Deemde Sp. z o.o.Opole6962443
1859Sukces ST Sp. z o.o.Bobrowiec778354
1860Evaco Sp. z o.o.Kraków44865698
1861Proxes Polska Sp. z o.o.Poznań68719350
1862Quest Sc Sp. z o.o.Piekoszów863138002
1863Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Proj-Rem Sp. z o.o.Dukla73136498
1864HH POLAND S.A.Gliwice458547637
1865Modertech Sp. z o.o.Gliwice42442894
1866Good Vibes Only Sp. z o.o.Warszawa22186636
1867Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o.Warszawa1131383139
1868Eco Deco Sp. z o.o.Kraków5206994
1869Biurokseroserwis Sp. z o.o.Puszczykowo14283312
1870Gemelli Group Sp. z o.o.Bielsko-Biała21193781
1871Modna Brand Sp. z o.o.Kraków51701585
1872TKM Polska Sp. z o.o.Warszawa51236119
1873K&T Sp. z o.o.Mroków33152362
1874Lider TM Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki77610905
1875Coffeeon Sp. z o.o.Warszawa8577634
1876TIM Digital Sp. z o.o.Kraków85515340
1877Metcor Polska Sp. z o.o.Żabokliki123421587
1878Wbp Instal Sp. z o.o.Stalowa Wola42259897
1879Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i ZbytuKostrzyn nad Odrą2281220884
1880Metalowiec Sp. z o.o.Głogowo123332553
1881Franko Sp. z o.o.Zielona Góra9487062
1882Ums Group Sp. z o.o.Warszawa10426879
1883Golden Look Sp. z o.o.Ksawerów11383807
1884Meatlove Sp. z o.o.Wilczyce15254711
1885Wsl Sp. z o.o.Świętochłowice16246860
1886Progress Plus Sp. z o.o.Lublin51501728
1887Translight Sp. z o.o.Warszawa44505737
1888Numimarket A. Soloch i Wspólnicy sp.j.Poznań123322578
1889Snf Polska Sp. z o.o.Warszawa765107712
1890PSB Budulec Sp. z o.o.Myszków104131434
1891Zibi J. Jeż, A i z Kiraga sp.k.Radom85917999
1892Coffee Tools Sp. z o.o.Szydłowo201936167
1893Kaprys Polski Sklep Sp. z o.o.Dzierżoniów421592657
1894Bio - Esthetic Sp. z o.o.Kajetany251661815
1895Mtm Europe Sp. z o.o.Łańcut133015095
1896G+K Meble Sp. z o.o.Bestwina51271419
1897Marvox Sp. z o.o.Warszawa13314721
1898Ata Szczecin Sp. z o.o.Szczecin85313386
1899Leger Group Sp. z o.o.Święcice94525910
1900Kost Kościelnicki Stefaniak sp.j.Częstochowa142731038
1901Met-Gal Sp. z o.o.Rzeszotary76782650
1902Mirabelka Sp. z o.o.Siedlce8524781
1903Contec Sp. z o.o.Komorniki9454409
1904Moraj Sp. z o.o. Sp.K.Rybnik1232316657
1905Nfk J. Kopa sp.j.Rąbień15258559
1906Rezon Dystrybucja Sp. z o.o.Kołobrzeg12315226
1907Procera Sp. z o.o.Częstochowa2019223483
1908Am-Tec Engineering Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska42105031
1909G8 S.A.Łańcut1231276862
1910EPCD Sp. z o.o.Warszawa4198151853
1911Kniżka.Pl Sp. z o.o.Kraków18215731
1912Systemy Pomiarowe Sp. z o.o.Kraków6903282
1913Ortosens Sp. z o.o.Kraków51184754
1914E-Zone.Pl Sp. z o.o.Katowice765662
1915Antiaging Institute Sp. z o.o.Warszawa86110441
1916Ogrodowa sp.j. Dorota Inglot i S-KaWrocław113615533
1917Jurek i Synowie Sp. z o.o.Żarki76711877
1918Przedsiębiorstwo Pascal Sp. z o.o.Katowice10409270
1919Stanbud Sp. z o.o.Warszawa182118867
1920Pneumatech - Gaz Technika Sp. z o.o.Chorzów51056231
1921Quest Food Sp. z o.o.Więckowice69559920
1922Medical Sp. z o.o.Redostowo26161155
1923Dentalholding Sp. z o.o.Warszawa438115990
1924Poslaya Sp. z o.o.Wólka Kosowska7731896
1925Polltex Distribution Sp. z o.o.Kraków321417827
1926MEDLINE Sp. z o.o.Zielona Góra94912020
1927Saas Distribution Sp. z o.o.Kraków104213329
1928Muti Sp. z o.o.Łódź201917690
1929Kkmtech Sp. z o.o.Szczecin42627686
1930Leon Design Sp. z o.o.Wrocław51241384
1931Marbi Sp. z o.o.Majdan85619132
1932Medox Pro Sp. z o.o. sp.k.Szczecin11352922
1933Itrg-Zięba-Magiera-Styliński sp.j.Kraków76393214
1934Fiorigifts Sp. z o.o.Szczecin103931108
1935BIG DUTCHMAN POLSKA Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne425642647
1936Alfa Sagittarius Jerzy Kowynia sp.k.Kraków132847972
1937Kosta Sp. z o.o.Inowrocław22174763
1938Energy Premium Sp. z o.o.Łódź432312984
1939Sterigat Sp. z o.o.Warszawa51018206
1940Kozak Olek Sp. z o.o.Strzelce Opolskie51061495
1941Artrage Sp. z o.o.Warszawa10383448
1942Eurogama Sp. z o.o.Warszawa1330178538
1943GEMI Sp. z o.o.Łaziska Górne1071296368
1944Centreo Sp. z o.o.Warszawa9476250
1945Esqueen Sp. z o.o.Wólka Kosowska85710689
1946Opalex Sp. z o.o.Wałbrzych11378430
1947Eco - Corn Sp. z o.o.Nieborowice123249996
1948Rest Lords Sp. z o.o.Olsztyn68410931
1949Hanmar Sp. z o.o.Jadwinin103848147
1950Aleplanszówki Sp. z o.o.Żukowo517612332
1951Żeliwo Karczewski Głuszek Systemy Kanalizacyjne i Drogowe sp.k.Kielce241614712
1952Italvelluti Polska Sp. z o.o.Brzezna515812750
1953Art.Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp.k.Radom1330333553
1954Fomann Sp. z o.o.Bodzanów17216462
1955Omnigena Katarzyna Kochanowska-Olejarz sp.k.Święcice2615333594
1956Bt Group Poland Sp. z o.o.Wrocław36136217
1957Sterbios Sp. z o.o.Warszawa132947992
1958ANB Sp. z o.o.Warszawa435037862
1959Domlo Sp. z o.o. Sp. z o.o.Olszany103926619
1960Avenido Sp. z o.o.Warszawa43311723
1961Reno-Watio Sp. z o.o. sp.k.Warszawa42523152
1962Tajwańskie Biuro Techniczne Muehsam sp.j.Warszawa123013675
1963Trafistel -Sp. z o.o.Bielawa9458815
1964Salon Numizmatyczny Mateusz Wójcicki Sp. z o.o.Wrocław172116673
1965Hydro-Instal Konin Sp. z o.o.Konin421717603
1966Aurum Sp. z o.o.Grudziądz44562660
1967Baxtan Sp. z o.o.Przemyśl42947869
1968Colormarket Sp. z o.o.Babice Nowe510211687
1969Mipa Polska Sp. z o.o.Solec Kujawski85828909
1970Jumi Sp. z o.o.Pabianice4178135971
1971Orzeszyna Int. Sp. z o.o.Wrocław231645552
1972Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o.Warszawa162278432
1973Rzeszowski Dom Aukcyjny Sp. z o.o.Rzeszów25155269
1974Advertise Worldwide Sp. z o.o.Gliwice281446053
1975Inriko Sp. z o.o.Szyce1523442
1976Glomex Ms Polska Sp. z o.o.Złotniki4220110290
1977Survitec Fire Solutions Poland Sp. z o.o.Stobno516177745
1978Procarte PV Sp. z o.o.Kielce694124145
1979MCS Techno Sp. z o.o.Kraków6882337
1980Aqualogis Polska Sp. z o.o.Luboń43256758
1981Nestro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sp. z o.o.Stare Olesno515741784
1982M&K Management Sp. z o.o.Toruń5120530
1983NOWAPOL Sp. z o.o.Bielsko-Biała94811503
1984CDA S.A.Wrocław2714290304
1985Skupszop Sp. z o.o.Dębica142632881
1986Karmel Elektronarzędzia Suszycki sp.k.Wrocław191924683
1987Gwoździej Sp. z o.o.Łapy9434805
1988Multicontract Sp. z o.o.Całowanie51379387
1989Star-Pak Sp. z o.o.Olsztyn432928898
1990Pc Labs Sp. z o.o.Katowice1425626
1991Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ŚlesinieŚlesin68432173
1992Performance Group Poland Sp. z o.o.Strzebielino15242650
1993Towarzystwo Usługowe Graf Sp. z o.o.Pruszków10381345
1994Mana Medical Sp. z o.o.Warszawa8525580
1995Akme Pałejko sp.j.Warszawa4312130101
1996Kwd Ryt Sp. z o.o. S.K.A.Lublin8542374
1997Mirad Studio Sp. z o.o.Warszawa8521196
1998Flk Sp. z o.o.Bydgoszcz181917259
1999Swish Polska Sp. z o.o.Warszawa152417433
2000Meble Best Sp. z o.o.Czerwonak85530500
2001Uni-Lux Sp. z o.o.Warszawa43507877
2002V-Quick Sp. z o.o.Kraków422910195
2003Consultronix Sp. z o.o.Balice1135105736
2004Medax Sp. z o.o.Kruszów85351232
2005Elefante Factory Sp. z o.o.Tłuszcz51052348
2006Viklinova 2.0 Sp. z o.o.Kraków51331685
2007Taste Craft Sp. z o.o.Głosków211746014
2008Homefitness Sp. z o.o.Leszno16224673
2009Market Pak Sp. z o.o.Gdynia16218193
2010Tomipack Sp. z o.o.Opole945801
2011PWL Sp. z o.o.Gorzyce152310106
2012Borgy Pl Sp. z o.o.Katowice41917063
2013Zakład Techniki Cieplnej I Chłodniczej Klima Sp. z o.o.Łomianki67470966
2014Fluorital Polska Sp. z o.o.Kłobuck18205014
2015Untha Polska Sp. z o.o.Warszawa85411115
2016Oro Del Toro Sp. z o.o.Lubin1036596
2017Kamako Sp. z o.o.Sękocin Stary8538057
2018Wena Group Sp. z o.o.Jelenia Góra221628560
2019Laerdal Medical Poland Sp. z o.o.Katowice182068602
2020Emprime Sp. z o.o.Warszawa425221195
2021A.P. Instruments Sp. z o.o. sp.k.Warszawa85515041
2022Smartspot Sp. z o.o. sp.k.Warszawa512334839
2023Furniled Sp. z o.o.Opole9427269
2024KRB Polska Sp. z o.o.Katowice12283762
2025Lomm Sp. z o.o.Bielsko-Biała6911551
2026Gastro Economy Paweł Kąpielewski sp.k.Kraków85011293
2027GESTRA POLONIA Sp. z o.o.Gdańsk132753344
2028Sovrana Sp. z o.o.Olkusz103936989
2029Dla Parkietu Anna Wodzyńska S.K.A.Warszawa191816620
2030Map Sp. z o.o.Warszawa8517643
2031Tradewise Sp. z o.o.Katowice15222305
2032A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.Reguły201794310
2033Kinsky Sp. z o.o.Pelplin7563249
2034Astek Sp. z o.o.Wola Osowińska76926242
2035Point Sp. z o.o.Warszawa122880243
2036Edmed Sp. z o.o.Marki162211314
2037Marchem Sp. z o.o.Skarbimierz-Osiedle211656521
2038Lecollet Maya Bohosiewicz S.K.A.Warszawa281456881
2039Art - San Family Sp. z o.o.Wołomin11322966
2040Jml Color - L.Kowalczyk, M.Waśniewski, J.Bylica sp.j.Warszawa11322297
2041Wsc Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o.Warszawa513420271
2042Vitcas Polska Sp. z o.o.Kwaczała172110533
2043Sensient Technologies Poland Sp. z o.o.Warszawa8458394
2044Specjalistyczne Sklepy Medyczne i Punkty Ortopedyczne Ulmed Sp. z o.o.Legnica75611232
2045As-Pol Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno172019581
2046Eurosofort Sp. z o.o.Ponik41694474
2047Aurum-Optics Sp. z o.o. sp.k.Warszawa94332560
2048G-Source Sp. z o.o.Łuków123015754
2049Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eve Fashion Sp. z o.o.Wrocław1621726
2050Euroceramika Studio Sp. z o.o.Pszczyna30136955
2051Iq Recycling Sp. z o.o. sp.k.Pruszcz Gdański103750576
2052Pest Control Supplies Sp. z o.o.Łopacianka10352530
2053Concept Lift Sp. z o.o.Szczecin41594643
2054Fohow EU Sp. z o.o.Warszawa221532455
2055Geofit P.S.A.Czechowice-Dziedzice593897
2056Hegla Polska Sp. z o.o.Wrocław417520552
2057Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o.Wrocław103671931
2058Max Sale Sp. z o.o.Wrocław42713874
2059Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Klaudia Sp. z o.o. sp.k.Ustroń94016113
2060Globalvending Sp. z o.o.Słupsk6701228
2061Dr Materac Sp. z o.o.Głogów Małopolski94132270
2062DME Invest Sp. z o.o.Grudziądz418814366
2063Business Development Center Sp. z o.o.Poznań30132533
2064Spacetronik Sp. z o.o.Kościan221541875
2065Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.Poznań1230264698
2066Procter & Gamble Health Poland Sp. z o.o.Warszawa3212673413
2067Halmar A.Mysior, W.Gęsiorski sp.k.Stalowa Wola1132254304
2068Tobartus Sp. z o.o.Gzów429610265
2069Handsman Sp. z o.o.Radom675128058
2070Acer 13 Sp. z o.o.Wieluń14252760
2071Przedsiębiorstwo Handlowo - Produkcyjne Andy - Sp. z o.o.Łomianki42675070
2072As Vending Sp. z o.o. sp.k.Żory943104838
2073Contract Sp. z o.o.Warszawa59512385
2074Imca Power Sp. z o.o.Elbląg18194054
2075Me Embedded Sp. z o.o.Warszawa8443911
2076Przedsiębiorstwo Agrogobex Sp. z o.o.Słubice152217460
2077Upt Group Sp. z o.o.Warszawa5104555
2078Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Absolutus Zbigniew Fiut i Inni sp.j.Kielce132725731
2079Xt Laser Polska Sp. z o.o.Mikołów6741505
2080Grand Trader Sp. z o.o.Police23156398
2081Dmt Sp. z o.o.Baranowo10359514
2082Morgan Carbon Polska Sp. z o.o.Warszawa113312309
2083Flora Point Group Sp. z o.o.Warszawa85054662
2084Sitira Sp. z o.o.Rumia51115706
2085Clever Frame Sp. z o.o.Wrocław103633491
2086Poltra Sp. z o.o.Stalowa Wola1133163850
2087Grupa Anstar Sp. z o.o.Wrocław17195462
2088Tech-Art Sp. z o.o.Toruń42484867
2089Tr Polska Sp. z o.o.Wałbrzych51086522
2090Kappro Sp. z o.o.Lublin687931
2091Eco Farm Tech Sp. z o.o.Mrągowo8506398
2092Hydrotecc - Ang Sp. z o.o.Warszawa51406689
2093Meble Indian Sp. z o.o.Janki6814815
2094Prosto Sp. z o.o.Warszawa342617586
2095LVD-POLSKA Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle76413610
2096Kerpro Ewa Bielecka Marcin Bielecki sp.k.Warszawa510818528
2097Vimagco Sp. z o.o.Bydgoszcz18181138
2098P.A.D. Technologies Ltd Sp. z o.o.Warszawa2315140009
2099Magnum Metal Hdpgp Sp. z o.o. sp.k.Zduńska Wola51294513
2100Qpharma Sp. z o.o.Warszawa142394765
2101Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w ŚwinoujściuŚwinoujście162051612
2102Samar Sp. z o.o.Opole122814288
2103Loft-Hr Sp. z o.o.Katowice5952205
2104Sintia Sp. z o.o.Zagórki8494915
2105Budmetal Sp. z o.o.Żmigród132611727
2106Pok-Ter Tereszkiewicz Janusz Tereszkiewicz Mateusz Sanecki Sebastian sp.k.Chmielnik142335644
2107Xtm Group Sp. z o.o.Radomsko191713780
2108Isum Sp. z o.o.Toruń10364376
2109Lantas Sp. z o.o.Rybnik41781429
2110Polski Instytut Farmacji Sp. z o.o.Warszawa122812955
2111Ch6.Pl Sp. z o.o.Kraków311210404
2112Euro Płot Sp. z o.o.Buków423827269
2113Cyklomania Piotr Gebauer sp.k.Opole6828289
2114Hagea Sp. z o.o.Wrocław9407993
2115Overa Pest Solution Sp. z o.o.Jaworzno20165816
21163r Sp. z o.o.Warszawa7564320
2117Erpix Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów511191930
2118Agmamito Sp. z o.o.Jasin5114107975
2119Best Sub Europe Office Sp. z o.o.Lipiany13244210
2120Goshe Sp. z o.o.Olsztyn1719128702
2121Uniqform Sp. z o.o.Kraków35994184
2122Kemetyl Polska Sp. z o.o.Warszawa512034405
2123Marine Center Sp. z o.o.Gdańsk7593082
2124Mad - Box Opakowania Sp. z o.o.Ropczyce94310432
2125Grupa Abp Sp. z o.o.Kraków8501549
2126Mk Water Sp. z o.o.Rzeszów13241759
2127Weilburger Grafik - Polska Sp. z o.o.Batorowo93938797
2128Volumen IT W. Czupryn S.K.A.Kąty Wrocławskie113022336
2129Materiały Budowlane Posadowski Sp. z o.o.Złotoryja51191133
2130Regnum Sp. z o.o.Warszawa6827702
2131Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rudex-Bis Adam Grabowski, Witold Grabowski sp.j.Myślenice93712275
2132Tch Chyczewski S.K.A.Płońsk152111619
2133Inkdystrybucja Warszawa Sp. z o.o.Warszawa103338589
2134Ma MILLI Fashion Store Sp. z o.o.Warszawa1324709
2135Technoplast Sp. z o.o.Kłomnice152114697
2136Abi Sp. z o.o.Gdańsk51011467
2137Procardia Medical Sp. z o.o.Warszawa1132250824
2138Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ges Sp. z o.o.Bidziny9392925
2139L&S Gtc Kosiak S.K.A.Katowice152235240
2140RP Arms Sp. z o.o.Aleksandrów Łódzki67733224
2141Natubay Sp. z o.o.Konin510961717
2142Korona Group Sp. z o.o.Przymiłowice5864920
2143Vidos Sp. z o.o.Sokołów93941152
2144Bowa International Sp. z o.o. sp.k.Złotkowo1132194398
2145Südpack Verpackungen Se & Co. Kg sp.k. Oddział w PolsceKatowice211518132
2146Marcom Oil Sp. z o.o.Rybnik8513773
2147E100 International Trade Sp. z o.o.Warszawa667231734
2148Oriental Market Sp. z o.o.Wrocław41463699
2149Reweld Sp. z o.o.Płock6676110
2150THM Group Sp. z o.o.Rzeszów75250347
2151Rsr Engineering Sp. z o.o.Warszawa51154558
2152Jbs Optima Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk93721382
2153Medpunkt Sp. z o.o.Łódź41322185
2154Schimar Sp. z o.o. sp.k.Łódź76222252
2155Uluru Sp. z o.o.Warszawa13248133
2156Totamto Sp. z o.o.Warszawa28122235
2157Dystrybutor Ziaja Sp. z o.o.Gdynia84428454
2158Navigate Sp. z o.o.Kraków112852813
2159Józef Kurgan, Mariusz Piotrowski,Krzysztof Kurgan Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Gan-Rem sp.j.Gdynia30118823
2160Renex Sp. z o.o.Janki122684618
2161Skynevo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa67537455
2162Incotex Polska Sp. z o.o.Marki17184647
2163Qbee Sp. z o.o.Warszawa5124583
2164Ragil Sp. z o.o.Rogoźnik132333894
2165Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o.Szczecin7556277
2166Ro1capital Sp. z o.o.Warszawa2214180733
2167Ingar Sp. z o.o.Koszalin51172573
2168J&F Investing Sp. z o.o.Sobótka11292414
2169Cirro Sp. z o.o.Białystok1227149077
2170Nova Trade Sp. z o.o.Kraków671780
2171Pomaranczowasowa.Pl Sp. z o.o.Zielona Góra844498
2172Miralex Sp. z o.o.Piła1034177719
2173P.P.H.U. J&K Romstom J. Lechowska, I. Lechowska, K. Lechowski, J. Lechowski sp.j.Tomaszów Mazowiecki122750511
2174Enereko Solutions Sp. z o.o.Kielce41301361
2175Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ŻarachŻary84211593
2176Newmax Nowak i Wspólnicy sp.k.Rzeszów1130214735
2177Ahp Logistyka Sp. z o.o.Katowice1226257580
2178Lovato Electric Sp. z o.o.Błonie415234553
2179Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kleine - Polska Sp. z o.o.Lewin Brzeski10352652
2180Agamet A. Rudowicz-Ozonek sp.j.Marki341050015
2181Patio Dystrybucja Sp. z o.o.Szczecin669123365
2182Firma Handlowa Gis Zgubińscy Sp. z o.o.Lębork5935705
2183Teo Sp. z o.o. Sp.k.Poznań336024406
2184Krl Sp. z o.o.Augustówek16195549
2185Inwestkam Sp. z o.o.Brzesko6712008
2186Kadimex Sp. z o.o.Warszawa67650682
2187Saima Service Poland Sp. z o.o.Kozakowice Górne6706666
2188Murgrabia Sp. z o.o. sp.k.Szczecin132315536
2189Hermes Sp. z o.o.Białowieża51014677
2190In2lab Sp. z o.o.Lublin19166918
2191A&K Traders Ksepko sp.j.Wałcz67710031
2192Ziołowo Sp. z o.o.Wola Batorska11281208
2193SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.Żory1031226508
2194Vetter Polska Sp. z o.o.Kościan41963427
2195Info - Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp.j.Ostrów Wielkopolski414928490
2196Kkseals Sp. z o.o.Wolbrom14221402
2197Nasza Przyszłość Sp. z o.o.Warszawa5907038
2198Amper Gdańsk Sp. z o.o.Straszyn12258429
2199Leone Polska Sp. z o.o.Otwock11273620
2200Lamps & Company Sp. z o.o.Umiastów750961
2201Integra Diagnostic Sp. z o.o.Poznań66216550
2202Pet Idea Sp. z o.o.Wrocław32433685
2203Potyrała i Spółka sp.j.Stargard32399771
2204Nissen Polska Sp. z o.o.Szczecin66313971
2205Grob Polska Sp. z o.o.Więckowice330616519
2206Aquamonkey Sp. z o.o.Warszawa59621276
2207Mivos Sp. z o.o.Elbląg10318894
2208Ammigo Sp. z o.o.Jasin67023968
2209Asato Sp. z o.o.Poznań9375658
2210Aspekt Sp. z o.o.Katowice419518152
2211Sunway Polska Sp. z o.o.Warszawa41521702
2212Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Wiesława i Antoni Plaskota sp.j.Młodocin Mniejszy152022768
2213Gabrom Sp. z o.o.Koszęcin6713941
2214Biuro Techniczno-Handlowe Testing Sp. z o.o.Katowice112713051
2215Epiled Europa Sp. z o.o.Wrocław22148750
2216Olador Sp. z o.o.Ząbki113014672
2217RST Sp. z o.o.Białystok142153828
2218Kaliber Sp. z o.o.Warszawa1619203308
2219Alef-Trade Sp. z o.o.Gdańsk8431440
2220Snm Sp. z o.o.Bielsko-Biała6676279
2221Sportimpex Sp. z o.o.Człekówka6598742
2222Remei Polska Sp. z o.o.Opole93846370
2223Biotic Biome Sp. z o.o.Warszawa9383268
2224Apteka Vademecum Sp. z o.o.Strzegom9355901
2225Eversea Sp. z o.o.Gdynia17183120
2226Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.Warszawa21141465906
2227MI Production Group Sp. z o.o.Bochnia14212618
2228Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Motosprzęt Wróblewscy sp.j.Otmuchów32505654
2229Domstyl Sp. z o.o.Koszalin67220886
2230Stage Source S.A.Warszawa152032681
2231Dreamroots Group Sp. z o.o.Dębowiec6595152
2232Euromac International Sp. z o.o.Gdynia2213151936
2233Intervent Malkusz sp.k.Mikołów33172344
2234Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o.Janikowo412597047
2235Gandalf Paweł Gągorowski S.K.A.Złotoryja142171861
2236DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.Warszawa333016683
2237Zeus Sp. z o.o.Przemyśl9351963
2238Blatt Sp. z o.o.Warszawa42071498
22394Rad Sp. z o.o.Warszawa41536945
2240Santis Płocicki sp.j.Chwaszczyno112841255
2241M.A.K.S. Ambroży, Kowalik, Kurowska-Moskal, Kurowski, Nalepa, Wielgus sp.j.Myślenice112820387
2242EM Food & Pharma Ventures Sp. z o.o.Wiry41845814
2243Bioprom Sp. z o.o.Gdańsk26129040
2244Zibis Sp. z o.o.Kielce8452866
2245Paint Coat Consulting Sp. z o.o.Bydgoszcz9385152
2246Kogg Sp. z o.o.Gdańsk15194181
2247Ads Professional Sp. z o.o.Podolszyn Nowy75212120
2248Delizie Italiane Sp. z o.o.Warszawa418115579
2249CC Ingredients Sp. z o.o.Zaborze7543544
2250Marol Bis Sp. z o.o.Wiaderno84636043
2251Good Dream Sp. z o.o.Włocławek132211022
2252Star Dust Sp. z o.o.Wrocław311025656
2253Anam Sp. z o.o.Orle161810682
2254Pnn Pharmaceuticals Sp. z o.o. sp.k.Przeźmierowo7531614
2255Rakun Sp. z o.o.Garbno66114735
2256Stasto Automation Sp. z o.o.Warszawa7508658
2257Rader sp.j. Piotr Szettel i Piotr GałęskiPiła2213109749
2258Farmatis Sp. z o.o.Zabrze41501183
2259Smb Jędrzejuk sp.j.Marki84618377
2260Grupa Romulus Sp. z o.o.Giebułtów9353425
2261Unisystems Ł. Dudek, B. Kądzielawa, A. Kobus, D. Molek sp.j.Kraków291046661
2262Wagi Gajewski Sp. z o.o.Poznań281125340
2263Guerbet Poland Sp. z o.o.Warszawa5849024
2264Kim Sp. z o.o.Golczewo132336773
2265Qiagen Polska Sp. z o.o.Wrocław411531003
2266Impression Pawełczyk sp.k.Łódź132217879
2267Prevotex MD Sp. z o.o. sp.k.Poznań142015532
2268Etyland Sp. z o.o.Stojadła6637110
2269Screen - Led Doberstajn sp.k.Inowrocław103341122
2270NEWPEST Sp. z o.o.Jaworzno93511365
2271Enervision J. Gruszecka sp.j.Bielsko-Biała41694102
2272Farom Skołożyńscy i Wspólnicy sp.j.Wołomin66738320
2273Inwestpol-Consulting Export Sp. z o.o.Gdańsk6636104
2274Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tektor Sp. z o.o.Katowice112717203
2275Art-Mas Sp. z o.o.Mierzyn8391539
2276Tghome Sp. z o.o.Łódź161811229
2277Generator24 Sp. z o.o.Wołomin32463733
2278AFRISO Sp. z o.o.Szałsza657161250
2279Ferretti Sp. z o.o.Płońsk416821394
2280Planeta Drewna Sp. z o.o.Orawka12247593
2281Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Kielce S.A.Kielce57990041
2282Metalpol Kielce Sp. z o.o.Kielce11292746
2283Geo Polska Sp. z o.o.Imielin320221761
2284Nord Medical Sp. z o.o.Warszawa51018509
2285Se-Mar Sp. z o.o.Kopytów11268319
2286Bart Sp. z o.o.Słupno936187244
2287Edit Office Poland Sp. z o.o.Łódź1029713
2288Folmat Bis Sp. z o.o.Nowa Wieś Książęca414116213
2289Wisat Sp. z o.o.Warszawa41672924
2290Gnblab Sp. z o.o.Łódź93357834
2291Tyranik Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Eksport-Import Marek Jakubik i Sp. sp.j.Krapkowice6698448
2292Polipro Sp. z o.o.Warszawa5861897
2293Delta Pro Sp. z o.o.Gdańsk9342465
2294Bos-Met Sp. z o.o.Jarocin41542930
2295Sylpo-Zauber Sp. z o.o.Lublin8425957
2296Gretta Investment Sp. z o.o.Kobyłka7531384
2297Lemon Tree Sp. z o.o.Olsztyn8434295
2298Kamston Sp. z o.o.Cynków10326845
2299Nycz Industries Sp. z o.o.Kraków51007914
2300Antar Medical Sp. z o.o.Warszawa103299880
2301Podlasiak Andrzej Cylwik sp.k.Białystok2412572254
2302Molteni Stomat Sp. z o.o.Kraków181641434
2303SG Sport Sp. z o.o.Wieluń5792257
2304Sol-Hurt Sp. z o.o.Solec Kujawski151922914
2305Stenvar Polska Sp. z o.o.Jarocin3238465
2306Savit Sp. z o.o.Kraków74931896
2307Gold. Pl. Sp. z o.o.Kraków5841041
2308Odejewski-Odan Sp. z o.o.Sieroczyn66638210
2309Rovigo Sp. z o.o.Warszawa6621337
2310Soltrado Sp. z o.o.Grudziądz161812328
2311Grand Ortho Sp. z o.o.Warszawa74517910
2312Studio Optyki Sp. z o.o.Białystok12241991
2313Noble Studio Sp. z o.o.Gdańsk15185018
2314Portal Jerzy Pawlak Sp. z o.o.Opole16175179
2315Promexpo Mus sp.j.Kraków181624183
2316Fhu Technic-Leader Sp. z o.o.Gdańsk8423019
2317Volpatto Polska Sp. z o.o. sp.k.Kęty41463124
2318Zet-Technik Sp. z o.o.Lublin7513998
2319Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Łódź Sp. z o.o.Łódź750220404
2320Biurosprzęt Sp. z o.o.Olsztyn1224986
2321Customize It Sp. z o.o.Wrocław13226874
2322Prajo Sp. z o.o.Wolica321626963
2323Lbb-Papier Sp. z o.o.Iłża411948100
2324NITTO POLSKA Sp. z o.o.Warszawa12234260
2325Bettso Sp. z o.o.Mianowice9363354
2326Nebbo Sp. z o.o.Katowice41426973
2327Interagro Sp. z o.o.Zalesiany32207869
2328Stinox Sp. z o.o.Częstochowa21135073
2329Marthel Kopciński sp.k.Bielany Wrocławskie122518889
2330Inter Decor Pro Sp. z o.o.Warszawa132138795
2331Xam Technology Sp. z o.o.Wójtowa24119703
2332Spotmed Sp. z o.o.Warszawa83930299
2333Climateo.Eu Sp. z o.o.Kokotów102968407
2334Marel Polska Sp. z o.o.Warszawa65563225
2335Ads Technic Sp. z o.o.Jankowice7471218
2336Fire-Max Sp. z o.o.Warszawa746151752
2337Agro - Nom Sp. z o.o.Nowy Dwór Gdański8394476
2338Lukfarb Sp. z o.o.Nowosielce112616929
2339Tupai Polska Sp. z o.o.Wieliczka161717945
2340Xl 1995 Sp. z o.o.Warszawa22123787
2341Superbuzz Sp. z o.o.Warszawa415613932
2342Proict.Eu Sp. z o.o.Poznań10292454
2343Tommy Cafe Sp. z o.o.Skoczów132126431
2344Firma Kulik M. Kempa sp.j.Trzebnica59010532
2345Deva Poland Sp. z o.o.Cieszyn112615471
2346Wodnik Tańczyn sp.j.Kalisz112646597
2347Fenix-Fund Sp. z o.o.Bydgoszcz25112890
2348Trak-Tom Sp. z o.o.Przybyszów5704892
2349Jawix Sp. z o.o.Ostrołęka17163782
2350Szyj Po Swojemu Sp. z o.o.Tłuszcz41094954
2351K&M Elektro Sp. z o.o.Jaworzno75314586
2352Almarina Trade Gąsiorowski Jażdziewski sp.k.Gdynia414146196
2353Actus Pharma Sp. z o.o.Poznań10306697
2354Best 4 Animal Care Sp. z o.o.Gdynia32153018
2355Raven Sport Sp. z o.o.Kraków1914202167
2356Amada Sp. z o.o.Cholerzyn746156567
2357Rowerek.Pl Sp. z o.o.Zielona Góra31705359
2358AMII Sp. z o.o.Łódź414172152
2359Benetech Polska Sp. z o.o.Kalisz6603634
2360Energy Markets Sp. z o.o.Stare Oborzyska8362855
2361Dzioopla P. Dziurkowski sp.k.Wrocław211325031
2362Handlosfera.Pl Sp. z o.o.Gutkowo93314396
2363Aqua Solution Sp. z o.o.Piekary191455363
2364JAI Kudo Polska Sp. z o.o.Poznań1517154254
2365Tytus Sp. z o.o.Wrocław12221065
2366Spółdzielnia Handlowo-Usługowa GłogówekGłogówek211216857
2367Żempless Sp. z o.o.Pszczyna318211900
2368Ran - Sigma Sp. z o.o.Wałbrzych103169992
2369Coltar Sp. z o.o.Lublin41263822
2370RP Trade Group Sp. z o.o.Kraków9345755
2371Vivaparty Sp. z o.o.Wólka Kosowska5732674
2372Design Light Sp. z o.o.Głuchołazy1518138262
2373Raveo Sp. z o.o.Tarnów13213944
2374Promates Sp. z o.o.Tarnów8412018
2375Viva Sp. z o.o.Łódź6616307
2376Impag Chemicals Poland Sp. z o.o.Warszawa261040356
2377Mamalu Sp. z o.o.Katowice102936880
2378Alasky Sp. z o.o.Włóki652668
2379Hurtownia Metalowa Niewiadomski Sp. z o.o.Częstochowa5804399
2380Thermosilesia Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska1814748088
2381Am Protect Sp. z o.o.Warszawa10277582
2382Powercnc Sp. z o.o.Bielsko-Biała7491456
2383AB System Polska Sp. z o.o.Rydzyna151832234
2384Azzardo Polska Sp. z o.o.Poznań112610826
2385Una Sp. z o.o.Łódź41042280
2386Amed Robert Ochędzan S.K.A.Kokanin7446865
2387Grapa Systems Sp. z o.o.Warszawa151713286
2388Erbe Sp. z o.o.Katowice66412768
2389Lavina - Sp. z o.o.Warszawa7467075
2390Pro-Industry Sp. z o.o.Bielsko-Biała41031999
2391Aurox Forestry Machinery Sp. z o.o.Durdy835849
2392Paramedica Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa74584270
2393Pollight Sp. z o.o.Warszawa84144387
2394Marinox Sp. z o.o.Kalety12231469
2395Timrol sp.j. Józef Drozdowski i Jarosław PieleckiGniew411913861
2396Iwmar Sp. z o.o.Rogozino11269694
2397Fujiei Europa Sp. z o.o.Warszawa9318070
2398Kd Home Krystynka Drabik sp.k.Myślenice141957473
2399Pempa Jerzy Żukowski sp.j.Rzeszów181418803
2400PRIMULATOR Sp. z o.o.Łódź1320253399
2401Salon Smaków Sp. z o.o.Jurgów151738939
2402Deco - Sp. z o.o.Kalisz231121848
2403Hako Polska Sp. z o.o.Kraków1124120705
2404Wid Group Sp. z o.o.Rzeszów31906488
2405Dziaraj.Pl Sp. z o.o.Piastów13206196
2406Flotech Sp. z o.o.Oświęcim18157662
2407Beninca Polonia Sp. z o.o.Czosnów74425135
2408I-Presso Sp. z o.o.Warszawa8373077
2409Firma Handlowa Elektron Hurtownia Artykułów Elektrycznych Piotr i Elżbieta Balcerzak sp.j.Gostynin132018358
2410Ares R.E. Wawrowscy - sp.j.Warszawa201236043
2411Jako Polska Sp. z o.o.Świdnica112519815
2412Metro Sp. z o.o.Łazy1221202684
2413Wmm Group Sp. z o.o.Płock31532498
2414Nov-Weld Sp. z o.o.Miszewko131985339
2415Adyton Medical Polska Sp. z o.o.Kraków171533736
2416Kab-Mar Skoczylas sp.j.Kraków8403136
2417Lowol Group Sp. z o.o.Warszawa41241988
2418FLM Paweł Potoczek Tomasz Potoczek sp.k.Białystok410226262
2419Printin Zirngiebl Sp. z o.o.Poznań9326427
2420Ziaja Dystrybucja Olsztyn sp.j. Ewa Tomułowicz Marceli BartośOlsztyn93115690
2421Cleansery Sp. z o.o.Kraków5681260
2422Euro Powder Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała6584743
2423Optimal Gastro Sp. z o.o.Rzeszów11237872
2424Diather Petrusewicz sp.k.Gdańsk231080216
2425Dafcon Sp. z o.o. sp.k.Szczecin241018427
2426Nch-Polska Sp. z o.o.Warszawa410328701
2427Arko Sp. z o.o.Warszawa8395001
2428Pro Bhp Sp. z o.o.Opole11235122
2429Vivamix J.Radzikowski sp.k.Warszawa151749860
2430Somfy Sp. z o.o.Warszawa932297273
2431Sabona Eu Sp. z o.o.Warszawa568491
2432M3-Elektro Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski7499288
2433Electric Wings Uas Sp. z o.o.Warszawa31425251
2434Logston Sp. z o.o.Chwaszczyno41381390
2435Euro-Drogeria.Pl Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój58443424
2436Libra Lures Sp. z o.o.Oława14195327
2437J.King Sp. z o.o.Długołęka74840722
2438Takapol Sp. z o.o.Warszawa102824441
2439Delta Controls Sp. z o.o.Kraków57015783
2440Surimet W. Biegańska, M. Biegański sp.j.Grudziądz102827422
2441Benson Sp. z o.o.Szprotawa11252329
2442Roltech E. Majka sp.j.Poznań10267328
2443Mcalpine Polska Krysiak -sp.j.Karpin181487565
2444Ibisart Sp. z o.o.Bydgoszcz6601428
2445Wegafarm Plucińscy sp.k.Gryfice131950800
2446Glomak Polska Sp. z o.o.Złotkowo837274097
2447Aste Sp. z o.o.Kowale1418152674
2448Womanonline.Pl Sp. z o.o.Kraków41326637
2449Fokus-Chem Sp. z o.o.Bydgoszcz12226210
2450Haogang Poland Sp. z o.o.Rzeszów653508
2451Tersteel Group Sp. z o.o.Łojki649178269
2452Comercial Quimica Masso S.A. Oddział w PolsceWarszawa93239774
2453Łucznik - Lockpol Sp. z o.o.Łódź102731913
2454SWEGON Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne57882690
2455Delta Dore Polska Sp. z o.o.Kraków221015361
2456Apteka Pod Gwiazdą Pokrzywa sp.k.Leżajsk5811589
2457Bauhus Oddział Polska Sp. z o.o.Toruń141828591
2458Sacmi Packaging&Chocolate Sp. z o.o.Kraków65739452
2459Wamex Sp. z o.o.Warszawa65312151
2460Kuchinox Sp. z o.o.Łódź56285616
2461Test Sp. z o.o.Szczecin7445262
2462Polkas Kowalski Sp.J.Kraków141821947
2463Tool-Bud Sp. z o.o.Łękawica4922815
2464Dim Sp. z o.o.Szczebrzeszyn5721166
2465Przedsiębiorstwo Handlowe Drago-Agrotech - Sp. z o.o.Prostynia7448053
2466Technika Chłodzenia Sp. z o.o.Zabrze932211679
2467Bossard Poland Sp. z o.o.Radom930100726
2468Lumatech Sp. z o.o.Mikołów838104804
2469M9 Sp. z o.o.Gdańsk11222472
2470Feniks Sp. z o.o.Siemiatycze6551917
2471Agros Rp Sp. z o.o.Kraków6484712
2472Multi - Krusz Sp. z o.o. sp.k.Wałbrzych31583986
2473Medivetcon G.Bogaczyński, R. Bogaczyński sp.j.Raszewy181331956
2474It Pozytywni Sp. z o.o.Wałbrzych5831081
2475Jung Polska Sp. z o.o.Warszawa5799688
2476Gifted Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego22101589
2477Olan Sp. z o.o.Lublin410526300
2478Fast Group Sp. z o.o.Warszawa102691655
2479Zakmed Sp. z o.o. sp.k.Wałbrzych8332815
2480Invictel Pikuła sp.j.Kamyk5679282
2481Toome Sp. z o.o.Kraków740887
2482Eura-Tech Sp. z o.o.Wejherowo102541939
2483Tomex sp.j. Tomasz MiliszkiewiczZadobrze410015876
2484Przedsiębiorstwo Komunalno-Budowlane Kombud Sp. z o.o.Ciężkowice92923377
2485Filtry Przemysłowe Polska Sp. z o.o.Wrocław10264642
2486Andra-Pak Sp. z o.o.Falenty Nowe8387202
2487ASTRA S.A.Warszawa651118931
2488Richwell Energy Sp. z o.o.Piaseczno4957541
2489Nexone Sp. z o.o. S.K.A.Łódź151617235
2490Techmet Centrum Budowlane Sp. z o.o.Bytom4893830
2491Baluo Lewandowska sp.k.Gdynia171420298
2492Tri Consumer Sp. z o.o. sp.k.Komorniki58341381
2493Dlapilota.Pl Sp. z o.o.Warszawa6555193
2494Apchem Patrycja Bartosz - Kędzior, Adam Kędzior sp.j.Młodocin Większy49831679
2495Laptok.Com Sp. z o.o.Kraków83321757
2496Optyka Oxys Sp. z o.o.Siedlce151651212
2497Promark Light Sp. z o.o.Warszawa93029668
2498Excellence Distribution Sp. z o.o.Warszawa131891016
2499Andrzej Wieczorek, Aleksandra Pęcherska Witaminka sp.j.Opole151614645
2500Formal Europe Sp. z o.o.Rybnik8342907
2501Ecomax Synergy Łukasz Przybylski sp.k.Dębienko74645163
2502Dqh Solutions Sp. z o.o.Gdańsk14171156
2503J-P Sp. z o.o.Warszawa48717959
2504Faro Poland Sp. z o.o.Toruń102515641
2505Emgo Franciszek Solka Radosław Kopryjaniuk sp.j.Siedlce141722212
2506Premac Sp. z o.o.Warszawa313825956
2507Centrum Myśliwskie Deer Sp. z o.o.Opole6518932
2508Fiber System Polska Sp. z o.o.Warszawa5721010
2509Escort Technology Sp. z o.o.Szczecin57911595
2510Vitaia Sp. z o.o.Kraków7431373
2511Oldtimerled Sp. z o.o.Wieruszów11231348
2512FEI - Long INT. Sp. z o.o.Warszawa181213394
2513CALIER POLSKA Sp. z o.o.Deszczno48814145
2514Kent Polska Sp. z o.o.Mikołów31482217
2515Primado Sp. z o.o.Kraków5846504
2516MEDICOM Sp. z o.o.Zabrze55840354
2517GRC Sp. z o.o.Wrocław112225491
2518Lencomm Trade International Sp. z o.o.Warszawa11223921
2519Ortis Sp. z o.o.Kłodzko31751581
2520Żbik Sp. z o.o.Łódź10252308
2521Energy Partners Sp. z o.o.Zakrzewo201128940
2522Neoset Profi Sp. z o.o.Szymanów6532294
2523Direct Computers Sp. z o.o.Poznań743715
2524Konstruktor Sp. z o.o.Gniezno93093798
2525Ania Kruk Sp. z o.o.Poznań1416103345
2526K P B Intra Polska Sp. z o.o.Tychy151530998
2527Stahlpol Sp. z o.o.Lublin7452146
2528Mm Retail Sp. z o.o.Białka Tatrzańska11236668
2529Hosp-Med Sp. z o.o.Częstochowa6518687
2530Q-Service Sp. z o.o.Cząstków Mazowiecki1318449842
2531New Tech Elements Sp. z o.o.Toruń122113804
2532GG Plast Technology G. Nowak sp.k.Środa Wielkopolska65516325
2533Artsanit Sp. z o.o.Łoś314819151
2534Rondo Sp. z o.o.Włodawa9283888
2535Firma Usługowo - Handlowa M&M Sp. z o.o.Nowogard6482648
2536Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agromasz Sp. z o.o.Rzekuń1417236123
2537Loti Sp. z o.o.Łomża131746533
2538Flexlean Sp. z o.o.Wrocław6499557
2539Kooperacja.Pl Sp. z o.o.Lubieszewo7389323
2540Ntm Akcesoria Meblowe Sp. z o.o.Rzeszotary5694015
2541Instal-House Centrum Grzewcze Sp. z o.o.Strawczyn112127458
2542Dekorama Polska Sp. z o.o.Jankowo161590885
2543E-Automatyka24 Sp. z o.o.Poznań74111826
2544Volt Polska Sp. z o.o.Sopot1812266865
2545Jawex Sp. z o.o.Kielce57428777
2546TST ECO Sp. z o.o.Mikołów102720873
2547Em-Med Sp. z o.o.Kraków21108727
2548RCE Polska Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa41152284
2549MPM AGD S.A.Milanówek4117198674
2550Gerbor Sp. z o.o.Warszawa4904359
2551Edissan Sp. z o.o.Bydgoszcz931522
2552Pan Pierożek Sp. z o.o.Warszawa557664
2553Polpak Poland Sp. z o.o.Warszawa131829661
2554Aurepio-Kali Sp. z o.o.Warszawa49651739
2555Tg Instalacje, M.Benedycka-Dubiel, D.Chadziński, sp.j.Katowice83511071
2556Nitrocomp Sp. z o.o.Rydułtowy171414033
2557Uniforce Sp. z o.o. sp.k.Poznań5729800
2558Jsm Fitness Sp. z o.o.Kraków7443252
2559Techkas Jacek Zduńczyk sp.k.Warszawa10255482
2560Cncworld Group Sp. z o.o.Jedlnia-Letnisko141619215
2561Exon Group Sp. z o.o.Poznań55613390
2562Tk Dent Sp. z o.o.Łódź1318868
2563Hato Trade Sp. z o.o.Katowice201020220
2564Peva Polska Sp. z o.o.Sosnowiec5772484
2565Nike Retail B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa929323450
2566Gemma Sp. z o.o.Libertów485749
2567Leadpol Sp. z o.o.Chełm13196433
2568Hotpin Sp. z o.o.Września5665539
2569As Designing Sp. z o.o.Szczecin1025818
2570Anapharma Sp. z o.o.Mełgiew6543722
2571Mexim Sp. z o.o.Radwanice5731971
2572Farmia sp.j. Iwona i Piotr MianowscyRadzymin73725799
2573Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Pofam- Poznań Sp. z o.o.Poznań1123192260
2574Smart-Home Sp. z o.o.Brzesko491985
2575Promail Sp. z o.o.Poniatów201115880
2576NST Polska Sp. z o.o.Gdynia131816246
2577ASR-Group Sp. z o.o.Gdańsk7384149
2578Eickemeyer - Veterinary Technology For Life Sp. z o.o.Warszawa191211368
2579Green Class Sp. z o.o.Warszawa83423347
2580Great One Sp. z o.o.Rzeszów41168275
2581Bio-Pol Sp. z o.o.Piła141685127
2582Stacja Paliw Galon sp.j. Marian Markielowski Janusz ChmielarzKalwaria Zebrzydowska315310533
2583Sendpol24 Sp. z o.o.Hrubieszów112211120
2584Dierre Poznań Sp. z o.o.Poznań17134642
2585Euroterm Sp. z o.o.Niedomice64411483
2586TOPCON POLSKA Sp. z o.o.Siewierz122053016
2587PMMT Sp. z o.o.Poznań5742864
2588B.M. POLSKA Sp. z o.o.Warszawa122014835
2589Smartbits Sp. z o.o.Wrocław31411650
2590Hurtownia Instalacyjna Inmet Zębik i Wspólnicy sp.j.Cieszyn121929286
2591PEKA Sp. z o.o.Jasin1317182933
2592Derma Cosmetics Sp. z o.o.Płock15152527
2593Eco-Line Sp. z o.o.Krosno48063903
2594Pharmagal Polska Sp. z o.o.Wrocław7369395
2595Avmk Sp. z o.o.Poznań3156960
2596HYDROLAND Sp. z o.o.Jawornik1220139631
2597Fachhandel Polska Sp. z o.o.Gliwice73511425
2598Gardenway Sp. z o.o.Warszawa927120619
2599Społem Powszechna Spółdzielnia SpożywcówWłocławek313114546
2600Fenix - Bis Sp. z o.o.Jedlicze5574240
2601EMI Maszyny Damian Gielata sp.k.Biertowice65011188
2602Euro Tradex Group Sp. z o.o.Nowy Sącz141515272
2603Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.Stara Iwiczna1713171792
2604Malten Sp. z o.o.Radom4873356
2605ASP Group PL Sp. z o.o.Sosnowiec102578255
2606Mozano Ściślewscy sp.j.Łódź161455603
2607Gorycki&Sznyterman Sp. z o.o.Kraków5657930
2608Iturri Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała3127110003
2609Orthoactive Sp. z o.o.Łódź1024730
2610Puccini Evo Sp. z o.o.Skarbimierzyce1416138198
2611Szatkowski i Syn-sp.j.Paprotnia171221301
2612Lohmann & Rauscher Polska Sp. z o.o.Pabianice410270513
2613+Pharma Polska Sp. z o.o.Kraków83053588
2614Globcargo Sp. z o.o.Gdańsk410711977
2615Rotake Sp. z o.o.Wrocław161431534
2616Strefa Cnc Sp. z o.o.Wadowice31282109
2617Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Putz-System M.Kopeciński, L.Jopek sp.j.Rzeszów161354830
2618Bonita Hah Sp. z o.o. sp.k.Poznań83415669
2619Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.Wrocław121949445
2620Azgo Sp. z o.o.Czarna Białostocka92610912
2621Piotr Stanuch i Wspólnicy sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowo-Wytwórcze MultimatNowy Sącz65031996
2622Stacja Paliw sp.j. Stanisław i Maria RapaczRdzawka4997035
2623Dpmsolid Limited sp.k.Kowanówko102492076
2624My Alpaca Sp. z o.o.Krosno10234180
2625Tascom Polska Sp. z o.o.Poznań65016999
2626Harken Polska Sp. z o.o.Warszawa15147938
2627Technovo Sp. z o.o.Domanice31297581
2628Semabicom Sp. z o.o.Piaseczno6521694
2629Bodex Electronics Sp. z o.o.Żmigród311927874
2630Plasticolor Polska Sp. z o.o.Gądki16137007
2631Folnet.De Sp. z o.o.Skórzewo31133602
2632Ligand Polska Sp. z o.o.Szpetal Górny5731381
2633Qraś Sp. z o.o.Bydgoszcz8346230
2634Satur Sp. z o.o.Kraków41036538
2635Margaret Sp. z o.o.Kraków48213547
2636Medar Optyk Sp. z o.o. sp.k.Komorniki8314795
2637Paka Zwierzaka Sp. z o.o.Warszawa4957354
26382Dream Sp. z o.o.Łódź13167335
2639Tigret Sp. z o.o.Warszawa16133492
2640Jano Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski92552849
2641Help-Partner Sp. z o.o.Piła7394640
2642F.H.U. Spectank E. Jewiarz I. Kowalik M. Janicki sp.j. 28-130 Stopnica Ul. Dr. Piotrowskiego 25Stopnica4877615
2643Groupdm Sp. z o.o.Warszawa5692464
2644Warter Aviation Sp. z o.o.Płock31333200
2645Artpol Koc, Szymański sp.j.Gdańsk17129515
2646Unihub Sp. z o.o.Sokołów311036627
2647Selato Górka sp.k.Kraków55914859
2648F.J. Marketing Concept Sp. z o.o.Raszyn9292146
2649Bito Polska Sp. z o.o.Warszawa55289152
2650Carpatia Arms Sp. z o.o.Leżajsk7381930
2651Damcom Grupa Sp. z o.o.Warszawa8293340
2652Dkp Group Sp. z o.o.Warszawa19104877
2653Rejonowa Spółdzielnia Handlowa w MarkachMarki41018751
2654Tech-Gas Trade Sp. z o.o.Białogard73771301
2655Salus Sp. z o.o.Warszawa410110153
2656Poltel Telecom Sp. z o.o. sp.k.Łódź73951697
2657Indasa Polska Sp. z o.o.Gdańsk131671917
2658Inters.Pl.Sp. z o.o.Kraków7371824
2659Furmix Waknor Sp. z o.o.Biały Dwór1910539538
2660Ortofach Sp. z o.o.Szczecin6473207
2661Gold Haircare Poland Sp. z o.o.Skawina16138272
2662Pe-Flex Sp. z o.o. sp.k.Gdów121860595
2663Kbooks Sp. z o.o.Warszawa6501007
2664Jucca Sp. z o.o. sp.k.Tarnowo Podgórne1121129747
2665Selltex Nova Sp. z o.o.Łódź49714328
2666Eclipse Boluk-Sobolewska sp.k.Kraków83138818
2667Miejska Pasieka Sp. z o.o.Białystok1023777
2668Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o.Warszawa3115576995
2669Baby MIX Sp. z o.o.Bielsko-Biała561483
2670Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.Warszawa738135966
2671Pass+co Sp. z o.o.Wrocław15141504
2672Unique Moments Group Sp. z o.o.Wrocław31184985
2673Continental Group Pl Sp. z o.o.Poznań10229908
2674Umakov Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska151496815
2675Luxury Fashion Sp. z o.o.Warszawa4771169
2676Vidar Sp. z o.o.Sewerynów6511617
2677OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o.Warszawa734350716
2678Volhartmetal Recycling Sp. z o.o.Chorzów73514981
2679Samedi Sp. z o.o.Buk17121257
2680Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof KubisPuck6457514
2681Nordis Europe Sp. z o.o.Siechnice64113979
2682Maxtrad Sp. z o.o.Tarnów8291164
2683Metalcom Sp. z o.o.Wrocław112187059
2684Uni - Export Instruments Polska Sp. z o.o.Warszawa131610128
2685Toma Sp. z o.o.Wysogotowo161382602
2686Gammamedica Sp. z o.o.Kraków4847816
2687Paso-Trading Sp. z o.o.Pabianice131668377
2688Dębski & Syn Sp. z o.o.Wrocław7361394
2689Centrum Medyczno-Optyczne Monokl Sp. z o.o.Warszawa558927
2690Polmach Sp. z o.o.Szczecin571586
2691Fila Polska Sp. z o.o.Kraków161330458
2692Protective Seals Solutions Sp. z o.o.Wałycz7353686
2693Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o.Wrocław64327826
2694IPRA POLSKA Sp. z o.o.Skawina141536541
2695Renishaw Sp. z o.o.Warszawa55242310
2696Norelem Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski6491272
2697Akma Sp. z o.o.Tychy102220737
2698Papirus Bags M.P. Stępień sp.j.Białe161255031
2699Super Power Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.Warszawa15145987
2700Demero M. Mrugała, D. Nosiadek sp.j.Wrocław17119872
2701Swiss Valley Sp. z o.o.Piła1712174419
2702Axan Retail Sp. z o.o.Bielany-Żyłaki9272250
2703Zdrowe Ceny K.Stępek, G.Smoła sp.j.Niepołomice83027379
2704Majus M.P.J. Bryndza sp.j.Wadowice14153108
2705Grejspol-Krak Sp. z o.o.Kraków31083774
2706Farb-Stal Radzik sp.k.Zagrody11218758
2707Cedra Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki83216262
2708Jr-Tech Sp. z o.o.Wasilków7351734
2709Boxmet Medical Sp. z o.o.Piskorzów141594468
2710Akonda Sp. z o.o.Piaseczno4863391
2711Akarpol Sp. z o.o.Rzeszów18119680
2712Alcon Polska Sp. z o.o.Warszawa473320392
2713Loos Centrum Sp. z o.o.Warszawa1119124441
2714Quickclick Sp. z o.o.Warszawa55116819
2715Hce Trade Sp. z o.o.Opoczno4928435
2716Intertel Group Sp. z o.o.Dzierżoniów9253015
2717Szczecińskie Centrum Nurkowe Dive Devil Sp. z o.o.Szczecin5611556
2718JL MASKINER w Polsce Sp. z o.o.Stara Iwiczna47330104
2719Lechpol Electronics Leszek sp.k.Miętne3127148638
2720EMI Market Sp. z o.o.Zabłocie92433019
2721Gpm S.A.Warszawa642776
2722Apteka Prywatna w Piszu- B. Głodowska L. Tamkun sp.j. w PiszuPisz9264112
2723Bg Trading Sp. z o.o.Kraków6424144
2724PRO - TRANS Sp. z o.o.Warszawa111920321
2725Mdm Firany Sp. z o.o.Łódź102347995
2726PENTEL POLAND Sp. z o.o.Osielsko56342416
2727Edinos Sp. z o.o.Warszawa313024446
2728Omega Beata i Jacek Dziuban sp.j.Sanok47714835
2729Odyssey Sp. z o.o.Toruń553101587
2730Inconnect Sp. z o.o.Warszawa7376886
2731Av.Net Sieci Audiowizualne Sp. z o.o.Warszawa31098530
2732Art-Dom Sp. z o.o.Łódź1121280815
2733Freeda Company Sp. z o.o.Wrocław1218728
2734TM Toys Sp. z o.o.Szczecin832201731
2735Ursapharm Poland Sp. z o.o.Warszawa92561848
2736Apteka Jan Kalinka Sp. z o.o.Łódź5523182
2737ARMATECH Sp. z o.o.Warszawa64019791
2738Jb Freres Sp. z o.o.Drzewica131522068
2739Alshaya Poland Sp. z o.o.Warszawa737213752
2740Actim Sp. z o.o.Pruszków5567915
2741Prohaccp Sp. z o.o.Kielce151359355
2742Versa Polska Sp. z o.o.Dębica141514499
2743Unigastro Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie48722326
2744Domator24 Sp. z o.o.Zielona Góra1217255405
2745Cst Dystrybucja Sp. z o.o.Tarnowskie Góry121851833
2746Hydrogryf Sp. z o.o.Gryfice31138114
2747Jokergroup.Pl Sp. z o.o.Herby64512703
2748Apteka Kwiatowa Sp. z o.o.Kalisz4771198
2749BMC Service Sp. z o.o.Pruszcz Gdański483886
2750MMM MUENCHENER MEDIZIN MECHANIK POLSKA Sp. z o.o.Warszawa56026996
2751Medica Sp. z o.o.Morzyczyn83116143
2752Multi Chem Sp. z o.o.Lublin5551689
2753Silverfoam Sp. z o.o.Łódź6436552
2754Przedsiębiorstwo Handlowe Gemax Sp. z o.o.Bolesławiec6442800
2755Marszal Sp. z o.o.Gdańsk6403891
2756Ci-Computer Instal Sp. z o.o.Wałbrzych151310250
2757Red Bird Sp. z o.o.Łódź102120658
2758Koimbra Sp. z o.o.Knurów121818332
2759Modesto Iwona Ślaska Marek Ślaski S.K.A.Góra Kalwaria111856813
2760Trade Exim Group Sp. z o.o.Lublin7337902
2761Sodibo Sp. z o.o.Dzierżoniów171183078
2762Avec Pharma Sp. z o.o.Wrocław5644360
2763Firma Tank Sp. z o.o.Toruń49473374
2764Jura Poland Sp. z o.o.Warszawa1217286885
2765Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp.j.Łódź151322625
2766Mz-Store S.A.Reda49012474
2767Ka - Sp. z o.o.Syców4845085
2768Strongflex.Pl Sp. z o.o.Wrocław6432174
2769Petron Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski11191321
2770Farm - Mpartner Sp. z o.o.Środa Wielkopolska82934471
2771Tradycyjna Chińska Medycyna Poland Sp. z o.o.Częstochowa8284378
2772Adi Hurtownia Chemii Gospodarczej Sp. z o.o.Wysogotowo12175689
2773IVD Group Sp. z o.o.Warszawa47212403
2774Diamond Point Sp. z o.o.Lublin556932
2775All4hotels Sp. z o.o.Warszawa82714386
2776Sarstedt Sp. z o.o.Warszawa73367322
2777Apteka Pod Gwiazdą Janusz Lorfing sp.j.Leżajsk7338718
2778Fastmetal Sp. z o.o.Bydgoszcz111919278
2779PCC Polska T. Jarmuszczak sp.j.Wrocław131533330
2780Mmr Group Sp. z o.o.Gdynia47893676
2781Printline Sp. z o.o.Częstochowa54824692
2782A.Z. Agora Grupa Sbs Sp. z o.o.Międzychód73621230
2783Centrum Tanich Leków i Chojnacki sp.j.Kraków55919384
2784Victorinox Poland Sp. z o.o.Warszawa131559102
2785Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne APEXIM S.A.Łódź732165414
2786Flexin Sp. z o.o.Bielsko-Biała131516347
2787Pompysanok.Pl Sp. z o.o.Sanok16125914
2788Renmet Akcesoria Dachowe Sp. z o.o.Zakręt13156137
2789Hicopy Gdańsk Grzegorz Wojtkiewicz sp.k.Gdańsk9256449
2790K&K Sp. z o.o.Warszawa11181254
2791A&M Sp. z o.o.Lublin14142529
2792Suneris Sp. z o.o.Lublin1512667
2793Enesafe Sp. z o.o.Tarnowskie Góry7341690
2794Kjm Sp. z o.o.Olsztyn731943
2795Skicontrol H. Martinczak S.K.A.Białka Tatrzańska4907594
2796L`oreal Polska Sp. z o.o.Warszawa13153420363
2797Napo Sp. z o.o.Warszawa5544623
2798Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o.Warszawa548377154
2799Intra-Med Sp. z o.o.Będzin5595041
2800Healthy Food Park Sp. z o.o.Warszawa9236941
2801Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Uniwers Sp. z o.o.Zamość73415865
2802Poro Additive Sp. z o.o.Warszawa82820057
2803Vertex Sp. z o.o.Rzeszów82812155
2804Optyka Rękas Agnieszka i Piotr Rękas Sp. z o.o.Dęblin17103252
2805PHU TED Sp. z o.o. sp.k.Wejherowo7356944
2806Firma Handlowo - Usługowa Rolnik Makowscy sp.j.Opatkowice64215942
2807Big Star Limited Sp. z o.o.Kalisz559290775
2808Lordpharm Sp. z o.o.Połczyn-Zdrój7313403
2809Fiberm Sp. z o.o.Kłobuck4793641
2810MARDIL Sp. z o.o.Zakrzewo8275048
2811Best Sub Europe Sp. z o.o. sp.k.Lipiany111964081
2812Koopman International Polska Sp. z o.o.Komorniki73421921
2813MOBILEX Sp. z o.o.Łódź73121307
2814Velika Sp. z o.o.Rzeszów4811505
2815Food Pack Sp. z o.o.Piaseczno56327813
2816Audio Klan Janusz Prządka Sp.K.Warszawa1314232635
2817Leda Sp. z o.o.Pszczyna82622552
2818Rolmet PHU Sp. z o.o.Inowrocław141313935
2819Skład Techniczny Sp. z o.o.Warszawa3961223
2820Orion Pharma Poland Sp. z o.o.Warszawa131482788
2821Corsplean Sp. z o.o.Bystrzyca Dolna7311419
2822Spy Shop Sp. z o.o.Wrocław55016557
2823ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o.Warszawa923214439
2824Europress Polska Sp. z o.o.Warszawa64334157
2825Metal Work Polska Sp. z o.o.Baranowo63654197
2826HL DISPLAY POLSKA Sp. z o.o.Warszawa10205563
2827Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w JarosławiuJarosław31065835
28284 Masz - Gastro Sp. z o.o.Poznań4726411
2829Zakład Ogrodniczy Muszyński Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój3931411
2830Khap Sp. z o.o.Warszawa55813038
2831Mmp Sp. z o.o.Bielsko-Biała733681
2832PGMK Polska Sp. z o.o.Bytom4844981
2833Świgoniak sp.j.Nasielsk82521507
2834Health Trader Sp. z o.o.Olsztyn10193389
2835Remila Sp. z o.o.Kwidzyn46415913
2836Burchacińscy Plus sp.k.Wieluń73418570
2837Inter Import - Export Sp. z o.o.Bojanowo131510196
2838Hartmann Tresore Polska Sp. z o.o.Warszawa4649413
2839Kyosk Edyta Rojek sp.k.Rybnik9243794
2840Surtec Polska Sp. z o.o.Janikowo121626469
2841Sap - Weld Sp. z o.o.Poznań47214838
2842Stacja Benzynowa Pami A. Pawłowicz sp.j.Połęcze48433517
2843Roger Publishing Sp. z o.o.Warszawa54629447
2844Kapi One K. Koziński sp.k.Jankowo Dolne31009681
2845Sport & Freizeit Sp. z o.o.Legionowo101927768
2846Linarem Siatkisieci Cisowski, Kowalski S.K.A.Kraków111836506
2847Wydawnictwo 3Dom Sp. z o.o.Częstochowa4761687
2848BIALMED Sp. z o.o.Warszawa466412093
2849Expert Krak Sp. z o.o.Kraków5534591
2850Laksol Sp. z o.o.Mielec64223135
2851Smart Sp. z o.o.Tomice131456155
2852Ardom Pawelscy sp.j.Zbąszyń5459571
2853Solenis Poland Sp. z o.o.Warszawa824100777
2854Motogo Wojciech Żyła sp.k.Tenczynek73022773
2855SSAB Poland Sp. z o.o.Żórawina547556739
2856Gym & Fit Distribution Sp. z o.o.Toruń6412403
2857Good Stuff Sp. z o.o. sp.k.Palędzie12154211
2858ACUSTICA Sp. z o.o.Gdańsk46616709
2859Komerc Sp. z o.o.Chojnów5483333
2860O.K. Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Lębork12151449
2861Sija Sp. z o.o.Czerwonak4722487
2862SEJCOM Sp. z o.o.Warszawa5561798
2863Trade Consulting Sp. z o.o.Kalisz6404769
2864Probud Materiały Budowlane Sp. z o.o.Przemęt4641732
2865Konsbud Hi-Fi Sp. z o.o.Stara Iwiczna141250603
2866SEPHORA POLSKA Sp. z o.o.Warszawa559660863
2867Dukla-Med Sp. z o.o.Dukla3932135
2868Sofiterm Sp. z o.o.Kraków4716724
2869Agrostate Sp. z o.o.Janikowo4687533
2870Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Eurotom Sp. z o.o.Warszawa13138499
2871Kt Trade Sp. z o.o. Krzysztof Tritt sp.k.Gowarzewo111811552
2872Abrazo Polska Sp. z o.o.Gdańsk8287586
2873Skymaster Sp. z o.o.Szczecin63923276
2874ERGO INTERNATIONAL Sp. z o.o.Piaseczno101925674
2875RUR - BUD Karolina Dziama sp.k.Rzeszów102117729
2876Montan Stal Sp. z o.o.Tarnowskie Góry47638287
2877Progres PD Sp. z o.o.Warszawa92145699
2878Fortotech Sp. z o.o.Białystok10203463
2879Pretoris Sp. z o.o.Zduńska Wola82526089
2880Quael Sp. z o.o.Radom111711056
2881Klima-Hurt Sp. z o.o.Toruń4604933
2882Infarm Sp. z o.o.Brzesko4651254
2883Gandawa Sp. z o.o.Wejherowo54412149
2884Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moneks 1 Sp. z o.o. sp.k.Katowice14137119
2885Rol-Mix Sp. z o.o.Koszalin15118622
2886Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o.Warszawa398257764
2887Budromet Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle4681768
2888Pinia Sp. z o.o.Jarocin111745219
2889UFO Sp. z o.o.Warszawa82616609
2890Beapol Buk Sp. z o.o.Buk141233380
2891TWS Sp. z o.o.Toruń5452686
2892Axam Maciej Szozda S.K.A.Warszawa73412467
2893Em Group Sp. z o.o.Karczew151136104
2894Dr.Grehen Sp. z o.o.Dyzin5587750
2895Warfarm Bydgoszcz Sp. z o.o.Łódź55115225
2896Optyka Wrzos Sp. z o.o.Lublin5452308
2897Handmade Pl Sp. z o.o.Poznań9241552
2898Team Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski5554457
2899Spandia Textile Sp. z o.o.Plewiska63867863
2900Mira-Lux International Ltd. Sp. z o.o.Warszawa4726887
2901Direct Home And Garden Sp. z o.o.Warszawa54422289
290271media.Pl S.A.Wrocław141296209
2903Aquamos Sp. z o.o.Warszawa5531008
2904Pns Polska Sp. z o.o.Katowice10213762
29052M Sp. z o.o.Kraków4651376
2906Elektro-Serwis Ochentel Sp. z o.o.Zawada92311130
2907Gladio Sp. z o.o.Wyszków102141439
2908Sefina Sp. z o.o.Wrocław4754100
2909Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Sprzęt-Poż Sp. z o.o.Opole54622424
2910Tradensa Sp. z o.o.Wysogotowo11173015
2911Statom Stacja Paliw Stanisław Kołdys Tomasz Tomczyk sp.j.Pisz3846063
2912Usługi Pożarnicze Tomasz Łydkowski Sp. z o.o.Płock102017787
2913Albis Mazur Sp. z o.o.Kalisz161048174
2914Beautyeurope.Eu Sp. z o.o.Jelenia Góra3915764
2915Intar Tools Rozdejczer Sp.J.Parole63846976
2916Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Lublin S.A.Lublin461229735
2917TELKO-POLAND Sp. z o.o.Warszawa64057948
2918Loveink Sp. z o.o.Wrocław5541672
2919Passiflora Sp. z o.o.Czernichów121410226
2920Autokolor-Ukleja Group Sp. z o.o.Nowa Wieś Ujska55223320
2921Zajdel sp.j.Pruszków72933792
2922Ideabit Sp. z o.o.Warszawa381267
2923Dach Duet Sp. z o.o.Borzęcin Duży5542302
2924Kamapa Sp. z o.o.Piaseczno11163988
2925Hamelin Polska Sp. z o.o.Warszawa640143122
2926iFlow Sp. z o.o.Warszawa6355654
2927Sanit - Serwis Sp. z o.o.Gliwice4808020
2928Igsk Sp. z o.o.Janki7304075
2929Ravi Sp. z o.o.Brzeźnica552212001
2930Artel Sp. z o.o.Płock151132722
2931Refsystem Sp. z o.o.Grudziądz545124308
2932Honey Park Sp. z o.o.Nidzica1511717
2933Motionitalia Sp. z o.o.Podegrodzie73216456
2934Firma Szank - El sp.j. Jarosław Gutfrański Arkadiusz PuczyńskiKielno3967511
2935Donmet-Europe Sp. z o.o.Tychy638987
2936TMSYS Sp. z o.o.Kraków46535275
2937Center Plast Sp. z o.o.Jemielnica101989254
2938Dotal Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą38913349
2939Mt Sports Poland Sp. z o.o.Łódź38822621
2940Domestic Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn11158624
2941Els Polska Sp. z o.o.Dzierżoniów3935955
2942BCC Apeks Sp. z o.o.Bielsko-Biała7338746
2943Delcaso Sp. z o.o.Rumia14119900
2944Target Safety Sp. z o.o. sp.k.Raszyn111623692
2945Wetrade International Sp. z o.o.Gdańsk13139706
2946D - R - O Sp. z o.o. sp.k.Macierzysz1214176454
2947Galwet Sp. z o.o.Wrocław6353042
2948Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Torec Sp. z o.o.Toruń131387904
2949Centrum Meblowe STOLLIDO Kamil i Lidia Kulejewscy sp.k.Kłodzko131326165
2950Mediccentre Sp. z o.o.Warszawa45664153
2951Plexinet Sp. z o.o.Ciemne5414429
2952Paula sp.k. Marzenna i Sławomir DudkiewiczŁódź151052449
2953Turevio Sp. z o.o.Kraków466588
2954Y&C Sp. z o.o.Jaworzno4661091
2955C. & J. Clark Polska Sp. z o.o.Warszawa37915704
2956VVS Sp. z o.o.Warszawa131314021
2957Grupa Maxim Sp. z o.o.Ostrowsko5415044
2958Szuchman Gold International D. Godziebiewski i Wspólnicy sp.j.Warszawa73220451
2959Virum Sp. z o.o.Wągrowiec111546001
2960Surg - Tech Leki i Kucharski sp.k.Jasin111633777
2961Polsport Sp. z o.o.Częstochowa101855392
2962Vertiv Poland Sp. z o.o.Warszawa54684567
2963Sklep Arkadiusz Arkadiusz Kopczyński, Mariusz Kopczyński sp.j.Sopot73128067
2964Gastromatic Sp. z o.o.Toruń5515271
2965Tik - Soft Sp. z o.o.Warszawa6403670
2966Paulina Łukjaniuk sp.k.Białystok111539184
2967Beldoor Sp. z o.o.Krosno Odrzańskie10193213
2968Kesler Sp. z o.o.Bydgoszcz1214957
2969''Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o.Solec Kujawski111677770
2970Damar Eco Sp. z o.o.Kietrz45410194
2971Eljor Sp. z o.o.Lubin47219090
2972Eclisse Polska Sp. z o.o.Rokitki92150317
2973Tuba Sp. z o.o.Szamotuły92139936
2974Tap - Systemy Alarmowe Sp. z o.o.Poznań131322722
2975Fonti Izabela Cylwik sp.k.Białystok8255185
2976Euroband Sp. z o.o.Czołowo-Kolonia131387266
2977Jm-Apteki Szyndlarewicz Januchowski sp.j.Kamień Pomorski92123430
2978Test Anna Kiełbowicz, Grzegorz Kiełbowicz sp.k.Gniezno47313648
2979Spj Trade Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Otwock5451128
2980Saneo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa101711390
2981Forbo Flooring B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w PolscePoznań37947446
2982Centro-Chem Sp. z o.o.Turka3827937
2983CEMAROL Sp. z o.o.Kobylnica38422682
2984Kofeina Sp. z o.o.Łódź151044231
2985On Off Media Sp. z o.o.Łódź45624637
2986Emico Robotics Sp. z o.o.Radom8263360
2987D-M Sp. z o.o.Krotoszyn92128465
2988Point Of View Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnoiścią S.K.A.Warszawa82235391
2989JTW System Jarosław Teper sp.k.Rzeszów111615184
2990Grym Sp. z o.o.Białystok7298409
2991Price Market Sp. z o.o.Katowice826883
2992Ht Polska Sp. z o.o.Wałdowo Szlacheckie8257570
2993Viola Kobiela-Dudek, Kobiela sp.j.Ruda Śląska141117579
2994Cosibella Sp. z o.o.Warszawa37760945
2995Wobis Maszyny Budowlane Wojtyczok sp.k.Zabrze82579217
2996Scp Sp. z o.o.Bieruń121411863
2997Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska1213123833
2998Biotech Sp. z o.o.Rzeszów54728863
2999Mat Usługi Informatyczne Sp. z o.o.Kraków54826664
3000Spensen Sp. z o.o. sp.k.Gdynia3912197
3001Muuv Sp. z o.o.Warszawa6397195
3002Ekotel Jankowiak sp.k.Czerwonak63221557
3003Vipband Polska Sp. z o.o.Gdynia726702
3004Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.Wrocław382702664
3005Pietrzykowscy sp.j.Jelenia Góra101816774
3006Wizbar Wize sp.k.Dawidy141164654
3007Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liberex Sp. z o.o.Katowice13123467
3008Max Kosmetyki Sp. z o.o.Oława12142234
3009Gps Global Solutions Sp. z o.o.Bydgoszcz8231324
3010Redmart Sp. z o.o.Warszawa5493589
3011Apteka Eskulap Sp. z o.o.Łódź6365898
3012G - Tool Sp. z o.o.Cesarzowice5441217
3013Farmjug Sp. z o.o.Dzierżążno45438813
3014Midas Pharma Polska Sp. z o.o.Warszawa54069533
3015Atler Sp. z o.o.Piastów63515062
30164sun Sp. z o.o. sp.k.Warszawa45735263
3017Oticon Polska Sp. z o.o.Warszawa457132422
3018Ph Feniks T. M. Śliwa sp.j.Nowy Sącz55020431
3019Essity Poland Sp. z o.o.Warszawa4571605035
3020Dipol Gołaszewski, Waśniowski sp.j.Kraków63259789
3021Beauty Commerce Sp. z o.o. sp.k.Baszki7302522
3022Plasticore Sp. z o.o.Dobromierz8246235
3023Xcomp Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1312114397
3024Maxto Technology Sp. z o.o.Modlniczka47245848
3025Awm-Pak Sp. z o.o. sp.k.Warszawa8257097
3026Polska Sieć Handlowa Kangur Sp. z o.o.Łódź8229148
3027Unifood Group Sp. z o.o.Warszawa11166975
3028Spawmet Konstrukcje Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski12147666
3029Dynamik Sp. z o.o.Kraków55172244
3030Medan sp.j., Pawlak i S-KaBydgoszcz82478638
3031Meblopol Plus Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski4572910
3032RM Gastro Polska Sp. z o.o.Ustroń54368710
3033Reitz Wentylatory Polska Sp. z o.o.Kościan8235693
3034MASTER Daniel Grala sp.k.Ostrołęka131238070
3035Chicaca Sp. z o.o. sp.k.Rybnik92127391
3036Vicreate Sp. z o.o.Warszawa8235967
3037Lander Sp. z o.o.Lublin12142833
3038Elektromaniacy.Pl Sp. z o.o.Toruń92119172
3039Aida Sp. z o.o.Białystok631212403
3040Coldteam Sp. z o.o.Gdynia92117874
3041Ampacet Polska Dystrybucja Sp. z o.o.Warszawa53837845
3042Mazpol M.A. Zarembscy sp.j.Łódź7279941
3043Sortmund Sp. z o.o.Skawina9207444
3044Kwiatolandia P.S.A.Katowice3853111
3045Denios Sp. z o.o.Michałowice91925623
3046Storage IT Sp. z o.o.Szczecin3854852
3047Top Gift Sp. z o.o. sp.k.Warszawa53742464
3048Halantex Sp. z o.o.Przyszowice72734994
3049Alfa Laval Polska Sp. z o.o.Warszawa634109530
3050Rtr Group Sp. z o.o.Kawęczyn3717052
3051Fhtm Sp. z o.o.Wrocław823412307
3052Taktol Polska Sp. z o.o.Warszawa3733832
3053Sanmet Sp. z o.o. sp.k.Łomża5477373
3054VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.Konin37182576
3055Bizserver Sp. z o.o.Kraków4675792
3056Sacmi Polska Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki63131009
3057Starcom Dawid Jurek i Janusz Korczak sp.j.Głogów63217670
3058Kramer-Opakowania Przemysłowe A.Kania J.Kiełb sp.j.Sokołów Małopolski131243208
3059Simply Sp. z o.o.Radom9215243
3060Dreszczyk i Wspólnicy sp.j.Poznań91823131
3061Twoja Apteka Ewa Czopek i Wspólnicy sp.j.Kalwaria Zebrzydowska7266567
3062Della Sp.J. Stanisław Gumieniuk-Henryk KowalakŁuszczów I11153987
3063Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Dragon Sp. z o.o.Pruszków54819833
3064Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.Warszawa46148859
3065Biuro Meble Sp. z o.o.Szczecinek5472054
3066ARVATO POLSKA Sp. z o.o.Plewiska9181288467
3067Anest Iwata Polska Sp. z o.o.Jasin4537325
3068Łuniewscy E. Ł. P. Łuniewscy sp.j.Kostry-Śmiejki46813579
3069Comec Polska Sp. z o.o.Pabianice8235785
3070Pure Fishing Poland Sp. z o.o.Żerniki3797061
3071Beefshop Sp. z o.o.Mysłaki Małe3771634
3072Apteka Eskulap Alicja Kopciewicz i Wspólniczki sp.j.Chełm455897
3073AJP Sp. z o.o.Lublin3716530
3074REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K.Poznań9208915
3075Pro Sales Sp. z o.o.Opole11152329
3076Piotr i Paweł Industry Sp. z o.o.Zielona Góra111513073
3077Interum Sp. z o.o.Warszawa6304848
3078BWT POLSKA Sp. z o.o.Warszawa54130246
3079ECOLAB Sp. z o.o.Kraków549239286
3080Pbs Polska Sp. z o.o.Poznań45810005
3081Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o.Warszawa729198495
3082Panep S.R.O. Sp. z o.o. Oddział W PolsceBielsko-Biała121228156
3083Kjrb Sp. z o.o.Łódź4638476
3084Hoerbiger Polska Sp. z o.o.Warszawa4529107
3085Mobilbud Sp. z o.o.Szczecin5413562
3086P.S. Trading Sp. z o.o.Ołtarzew63190031
3087Bonari Sp. z o.o.Warszawa121214076
3088Maqstock Polska Sp. z o.o.Elbląg4512494
3089MEBLE - FINLANDIA Sp. z o.o.Warszawa12132213
3090MS Poland Sp. z o.o.Kraków82133452
3091Eumed Sp. z o.o.Warszawa111410361
3092Manitou Polska Sp. z o.o.Sękocin Stary54310091
3093Impra Sp. z o.o.Środa Wielkopolska72713389
3094Bolzoni Sp. z o.o.Lublin121244677
3095Hafillers Sp. z o.o.Warszawa91819306
3096BACKALDRIN Polska Sp. z o.o.Warszawa368130925
3097Calx Trading Sp. z o.o.Puławy6311036
3098Fero Group Sp. z o.o.Sosnowiec12131814
3099Wooden Garden Sp. z o.o.Rzeszów457385
3100Ale Patent Sp. z o.o.Kraków11138425
3101Mikran Sp. z o.o.Poznań101748525
3102Zapachemi Sp. z o.o.Gruszczyn5401198
3103Holmar Trade Sp. z o.o.Częstochowa370619
3104Consensus Sp. z o.o.Gliwice4602792
3105DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.Sady131113965
3106Procural Sp. z o.o.Cekanowo1212545976
3107Plus sp.j. Jurkiewicz i SynZaścianki45462215
3108Medicinae Sp. z o.o.Łódź82127601
3109Managa Sp. z o.o.Brodnica91920650
3110PUMA POLSKA Sp. z o.o.Warszawa821621237
3111Ledovo Sp. z o.o.Pszczyna8228913
3112FARMEXIM Sp. z o.o.Wrocław111477042
3113Zabezpieczenia Poznań Sp. z o.o.Poznań5428720
3114MM Eco-Solutions Sp. z o.o.Szczecin4503263
3115Autocentrum Paliwa Sp. z o.o.Płock4541089
3116Stilia Sp. z o.o.Bielsko-Biała8223837
3117Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j.Gdańsk82111483
3118PJB Hobby Sp. z o.o.Koźmice Wielkie101647185
3119Omi Lifts & Escalators Sp. z o.o. sp.k.Bogucin5452517
3120Promat Sp. z o.o.Tarnów5371950
3121BDS Sp. z o.o.Lublin53930556
3122Norsteel Sp. z o.o.Świdnica63414681
3123Telimena.Pl Sp. z o.o.Inowrocław6328248
3124Katmandu Sp. z o.o.Proszówki62914274
3125E-Paak Sp. z o.o.Czerwonak11133957
3126Target Va Sp. z o.o.Kraków3691272
3127SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o.Warszawa918154408
3128Żar-Wik Sp. z o.o.Koszalin4563804
3129Merchup Paczek Rostkowski sp.k.Warszawa5369416
3130Electrosmart Węgrzyn sp.k.Kraków725185114
3131Mega Computer Sobaccy Sp. z o.o.Żnin725769
3132Maximus Solaria Sp. z o.o.Gdańsk111373591
3133DC Trade Sp. z o.o.Elbląg629450
3134Jwg sp.j. Byczkowska i S-KaWrocław131019753
3135Krajowe Towarzystwo Gospodarcze Semigat S.A. w WarszawieWarszawa10168080
3136Firma Handlowo Doradcza Inagri Bio sp.j.Sieradz3704707
3137Shemeck Sp. z o.o.Warszawa3693454
3138Sanoa Sp. z o.o.Środa Wielkopolska81926622
3139Columbex R.Koźlik sp.k.Opole11146319
3140Inter Consult MD Sp. z o.o. sp.k.Łódź10167123
3141DR. WEIGERT POLSKA Sp. z o.o.Warszawa111433435
3142Midoki Sp. z o.o.Kraków111416685
3143Zm Technika Sp. z o.o. sp.k.Bolechowo54513436
3144Master-Pharm Matyaszczyk sp.j.Poznań10163778
3145Armet - Grupa SBS Sp. z o.o.Katowice1113103926
3146Sek-Pol Osija sp.j.Kielce45710510
3147Ceramizer D. Kosiorek sp.k.Warszawa91912380
3148Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piomar Halina Różycka, Piotr Jezioro sp.j.Kraków10163797
3149Fragrante Sp. z o.o.Bartoszowiny10153128
3150Kaflando.Pl & Risco Ceramika Dariusz Lepa sp.k.Ustowo82021226
3151Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych - S.A.Toruń13107483610
3152Instalgrunt Sp. z o.o.Dziadowa Kłoda72723166
3153Supermarket Panorama Leszek Myśliwiec sp.k.Radzymin82228406
3154Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o.Warszawa101660196
3155CENEGA S.A.Warszawa1114196952
3156Kmt Mac Dermid-Polska Sp. z o.o.Grubno12122056
3157FELONA Sp. z o.o.Kępno62822280
3158Depol Sp. z o.o.Warszawa62915110
3159Amio Sp. z o.o.Zabrze1310141404
3160Pakos Niemiec Sp. z o.o.Kościelna Wieś62737380
3161Dom Druku sp.k. Dopierała ŚwierczekKraków8213403
3162Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w NawojowejNawojowa630916
316312k Sp. z o.o.Jarocin82210119
3164Podpisano Sp. z o.o.Warszawa372732
3165Arkrod Sp. z o.o.Warszawa44659106
3166Hot Deals Sp. z o.o.Suchy Dwór101566176
3167Vipolimex Sp. z o.o.Stare Babice63034508
3168Antidotum Mgr Farm. Agnieszka Łuszcz, Mgr Farm. Monika Poźniak sp.j.Ząbki91628573
3169Składnica Dąbrowski Sp. z o.o.Grajewo72414135
3170Firma Rodzinna Surex Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała4506191
3171Stachowicz i Świtalski sp.j.Płock63110865
3172Varia Sp. z o.o.Kraków63345374
3173Batel Sp. z o.o.Wysogotowo72314459
3174UNIT Sp. z o.o. sp.k.Warszawa81912045
3175Profit Farmakon Sp. z o.o. sp.j.Łódź91830662
3176Foximo Sp. z o.o.Rostworowo4505144
3177Group Sale Sp. z o.o.Zielona Góra364870
3178Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szabat Sp. z o.o.Nysa4454518
3179Fert, Sp. z o.o.Łapino45319806
3180Amar Sp. z o.o.Świdwin44722438
3181Hurtownia Farmaceutyczna Bieńkowski sp.j.Częstochowa54174527
3182Skład Opałowy i Materiałów Budowlanych - Andrzej Siuta,Krzysztof Łuczkowski - sp.j.Nowy Targ62720479
3183Krysiak Sp. z o.o.Baranowo53894677
3184Albedor Energy Sp. z o.o.Wrocław5401112
3185San-Kow sp.j. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły HydrauliczneŻelechów916115508
3186Target Home Sp. z o.o.Kraków6321152
3187Apteka Arnika Paliwoda sp.k.Piechowice10153451
3188ABJ-Vision Sp. z o.o.Gałków Duży53819379
3189PGB-POLSKA Sp. z o.o.Zabrze45883930
3190Nasza Apteka Sp. z o.o.Krapkowice5406158
3191Personal Electronics Sp. z o.o.Kraków53324790
3192Marpanel Sp. z o.o.Nowy Sącz62953894
3193OZAP Polska Sp. z o.o.Nowosiedlice62611923
3194Anmar Sp. z o.o.Tychy533159051
3195PBIMK Shop Sp. z o.o.Barlinek5413522
3196Valmark Sp. z o.o.Warszawa111369665
3197Berti sp.j. Ryszarda Niewińska, Waldemar Niewiński, Mirosław ZającSzczecin101511607
3198Kwella Sp. z o.o.Jawiszowice101413419
3199BORREGAARD POLAND Sp. z o.o.Poznań3641292
3200Ecosysmed Sp. z o.o.Warszawa917444
3201Italcom Sp. z o.o.Katowice44618944
3202Alfasigma Polska Sp. z o.o.Warszawa532200857
3203Dalya Biz Sp. z o.o.Wrocław5354554
3204Premium Sp. z o.o.Gdańsk5373178
3205Wikoss-Sport Sp. z o.o.Będzin91610020
3206Gammacad Sp. z o.o.Poznań11134181
3207Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak, Monika Bijak, Krystian Bijak sp.j.Zawiercie62970244
3208Anw Sp. z o.o.Nowa Wieś Lęborska4511733
3209Dejek Sp. z o.o.Konopnica72236448
3210Gimatic Polska Sp. z o.o.Wierzchowisko111213198
3211Przedsiębiorstwo Multi Sp. z o.o.Falmirowice53518469
3212Audiofon Matyja sp.k.Wrocław722183739
3213Kolba Sp. z o.o.Czeladź915170131
3214The Light Sp. z o.o.Poznań10144566
3215Wiwo Sp. z o.o.Kiełpin121110829
3216Terry 1 Sp. z o.o.Świecie7244228
3217IPF Sp. z o.o.Warszawa3631823
3218Mistic Me Sp. z o.o.Warszawa454732
3219Kim-Art Sp. z o.o. sp.k.Warszawa44517412
3220Wojam Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki82030382
3221Dax - Drgas sp.j.Przyczyna Dolna12103657
3222M&M Freight Logistics Sp. z o.o.Radzyń Chełmiński6311211
3223Intersell Technologie Światłowodowe Polska Sp. z o.o.Szczepanów10132773
3224Sweet Gallery Sp. z o.o.Warszawa444108537
3225Weber Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki542985
3226FEHU Investment Sp. z o.o.Oława8202647
3227Neskor Opakowania Sp. z o.o.Reguły6313541
3228Mercapharm Sp. z o.o.Gdynia72426327
3229Korab Narzędzia Ścierne Koralewski, Koralewska sp.j.Brwinów3593849
3230Kemi Sp. z o.o.Ozorków4441878
3231Apteka Przy Starym Kościele Sp. z o.o.Mikołów5333020
3232Boho Beauty Sp. z o.o.Gdańsk5331205
3233Jaroszka, Kozłowski Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koral sp.j.Ostrowiec Świętokrzyski10131798
3234Garden Parts Sp. z o.o.Warszawa111186996
3235Cosas Sp. z o.o.Wólka Kosowska4491284
3236Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Di-Bi Sp. z o.o.Jabłonowo11111200
3237Faxiko Sp. z o.o.Olsztyn4422769
3238Diabetyk24 Sp. z o.o.Opacz-Kolonia35990825
3239Masklogik Sp. z o.o.Chrzanów121014572
3240Abekom Plus Sp. z o.o.Szczecin5405038
3241Golden-Bridge Sp. z o.o.Lublin6315932
3242POLYPHARM S.A.Piaseczno62748867
3243Rawa Polska Sp. z o.o. sp.k.Świdnica111218589
3244Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j.Częstochowa1111174537
3245ARBURG POLSKA Sp. z o.o.Warszawa44260849
3246Fattorie Del Duca Sp. z o.o.Modlniczka62935570
3247Valentis Polska Sp. z o.o.Warszawa62839578
3248Rodartom Bis Sp. z o.o.Poznań533522
3249H.B. Fuller Poland Sp. z o.o.Warszawa121030778
3250Solidus Sp. z o.o.Chodecz4427392
3251Ekod Sp. z o.o.Gdynia82028136
3252FAAC POLSKA Sp. z o.o.Warszawa72256184
3253Apteka Na Dożynkowej Kozioł sp.j.Lublin11113391
3254Badis Sp. z o.o.Warszawa45122025
3255Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agro-Tank Skołożyńska-Marcinkiewicz Agnieszka sp.j.Marki53822977
3256Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Macpol Sp. z o.o.Ruda Śląska72218987
3257Invest Raw Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las44818083
3258Firma Handlowo Usługowa Pielgrzym sp.j. Józef Kościelniak, Stanisław ZiobroRaba Wyżna53921552
3259Eco Light Sp. z o.o.Borek111172974
3260Smoke Solution Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski7213838
3261Bravilor Bonamat Sp. z o.o.Białystok817113704
3262Orion Digital Sp. z o.o.Rogalin9161031
3263Bulltek International Sp. z o.o.Warszawa91516558
3264Medyczne Abc Andrzej Prus Alicja Prus sp.j.Legnica111126055
3265Sis-Med Sp. z o.o.Łódź4414737
3266Pomorze Sp. z o.o.Słupsk3592582
3267Max Farm Sp. z o.o.Bydgoszcz63010212
3268Nova Arkadiusz Kamienik, Agnieszka Wachulec-Kamienik sp.j.Grójec5391285
3269Kaem Sp. z o.o.Baranowo817337077
3270SAS Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra72133197
3271Diw Group Sp. z o.o.Gościcino11111773
3272Fortec Polska Sp. z o.o. sp.k.Dziekanowice10136823
3273Cartinia Sp. z o.o.Osielsko3582818
3274Life Care Gl + Sp. z o.o.Gorlice44919742
3275Aura Sp. z o.o.Mościska44612470
3276Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gabriel Jankowski sp.j.Janowiec Wielkopolski62524670
3277Tomar M. Szydłowski T. Maj sp.k.Perzyce1014103644
3278Hera Moda Studio Sp. z o.o. sp.k.Łódź4435135
3279Temak Sp. z o.o.Kraków4431186
3280Bator Steel Sp. z o.o.Skulsk111112697
3281DOHLER POLSKA Sp. z o.o.Kozietuły Nowe1111253396
3282Kjust Sp. z o.o.Kraków9157920
3283Mkg Group Sp. z o.o.Radom11124220
3284Jutom Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego8178756
3285Kll Litner sp.k.Bielsko-Biała111222552
3286Firma Piekarz Sp. z o.o.Warszawa62514072
3287Michalczyk i Prokop Sp. z o.o.Łódź111282188
3288Omega Oława Sp. z o.o.Oława11113056
3289Polkard Sp. z o.o.Olsztyn111217574
3290APS Marcin Walasek S.K.A.Bielsko-Biała722118730
3291Kawowe Cuda Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki8194529
3292Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Niciejewscy sp.j.Chojnice53623677
3293FAS Poland Sp. z o.o.Łódź5363929
3294Alfa Market Budowlany Sp. z o.o.Brzeg62720254
3295Kaliniec sp.j., Anna Wywijas Wawrzyniak, Krzysztof WawrzyniakKalisz91540157
3296Galeria Budzów sp.j. Małgorzata Sałapat, Józef Sałapat i WspólnicyBudzów4518339
3297Qulin Asset Sp. z o.o.Warszawa4451396
3298Aristo Pharma Sp. z o.o.Warszawa81976331
3299Resmak Sp. z o.o.Mierzęcice5333462
3300Data Professional Wróbel sp.k.Dąbrowa6278383
3301Inwestel Sp. z o.o.Warszawa81948030
3302Tg Instalacje Sp. z o.o.Dąbrowa44566616
3303Dermomedica International Sp. z o.o.Warszawa8199366
3304Grospol Sp. z o.o.Ząbki91591087
3305B360 Sp. z o.o.Brzezie6252815
3306Horeca Parts Group Sp. z o.o.Robakowo81610652
3307Euroland Sp. z o.o.Białogard91520389
3308R-Pas Sp. z o.o.Rogożewek7217710
3309Bacha Sport Sp. z o.o.Gliwice101330397
3310Arrow ECS Sp. z o.o.Kraków443856163
3311JMA Polska Sp. z o.o.Łódź6278500
3312Savio Group Sp. z o.o.Warszawa441108204
3313Pharmaplus Latoszek sp.j.Brwinów72028060
3314Marbex Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki81947981
3315Magor Sp. z o.o.Oleśnica91511968
3316Danzap Agro Sp. z o.o. sp.k.Załusin62712785
3317Keyence International (Belgium) NV/SA S.A. Oddział W PolsceBielany Wrocławskie45123663
3318Hamurar Dai Sp. z o.o.Świebodzin10122109
3319Terrum Sp. z o.o.Toruń5337244
3320Jkb Group Sp. z o.o.Czerwieńsk111049787
3321Dolnośląska Grupa Apteczna S.A.Katowice44866786
3322Ds-Bruk Sp. z o.o. sp.k.Zaborze5334396
3323Gb Aircraft Sp. z o.o.Warszawa91512826
3324Best Company Solutions Sp. z o.o.Wrocław1013144945
3325Vershold Poland Sp. z o.o.Warszawa533233067
3326Decore Atelier Sp. z o.o.Gdańsk535761
3327Euroimmun Polska Sp. z o.o.Wrocław722109792
3328Arsenał Sp. z o.o.Świdnik10132503
3329Sabinsa Poland Sp. z o.o.Poznań53512456
3330Superapteka Miezio sp.j.Białystok7191397
3331Finish Profiles Detal Sp. z o.o.Nowa Pułapina7192331
3332Majestic Sport Sp. z o.o. - sp.k.Gdynia62411198
3333Fairbox Sp. z o.o.Poznań72328661
3334Ceratizit Polska Sp. z o.o.Kraków916106171
3335Armet Sp. z o.o.Kolbuszowa53210126
3336Nawbud Sp. z o.o.Kraków6243948
3337Mibox Polska Sp. z o.o.Ustanów6233448
3338HOVAL Sp. z o.o.Złotniki44015628
3339Chomik Sp. z o.o.Gdów6245815
3340Inkdystrybucja Sp. z o.o.Kraków91515207
3341Vitalis Cabak sp.j.Katowice101111571
3342Świętokrzyskie Centrum Piekarsko-Cukiernicze As-Polzap Janina Kawecka i Katarzyna Moszkowska sp.j.Kielce35929042
3343APART Sp. z o.o.Suchy Las8161164387
3344Quest Stacje Paliw Sp. z o.o.Piekoszów623104308
3345Firma Handlowa Arnika Mgr Beata Stępień Sp.j.Gierlachów43812327
3346Sakura Finetek Poland Sp. z o.o.Warszawa4491961
3347Lome Sp. z o.o.Brzesko81810836
3348Sonda W. Makowski i Wspólnicy sp.j.Tarnowo Podgórne6255242
3349Immergas Polska sp. z o.o.Łódź35199257
3350ZPD Arbor Sp. z o.o.Włoszczowa44612040
3351Gebo Technika International Sp. z o.o.Marki53130797
3352Przedsiębiorstwo Handlowe Novum 4, Wójs i Wspólnicy Sp. z o.o.Gnojnik44013186
3353Ksmg Sp. z o.o.Poznań7193408
3354Optyka Na Złotej Sp. z o.o.Warszawa4421794
3355Wójtowicz New Commerce S.K.A.Nysa53424190
3356Wild Flavors Polska Sp. z o.o.Warszawa91557212
3357Silesia Meble Sp. z o.o.Bełk6248534
3358Agrimpex Sp. z o.o.Jarosław62729730
3359Came Poland Sp. z o.o.Marki915157637
3360Roxtec Poland Sp. z o.o.Rumia44217234
3361Marespol Sp. z o.o.Gdynia7225995
3362Trans-Pal S.Gzik sp.k.Dzwola719138309
3363Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.Łódź101216616651
3364Hardy Sp. z o.o.Grudziądz62720147
3365Gin-Medical Sp. z o.o.Iwanowice Dworskie8183495
3366Neorobots Sp. z o.o.Dąbrowa6235101
3367Amefa Polska Sp. z o.o.Warszawa3577965
3368R-Line Lepiarczyk sp.j.Zielona Góra8164798
3369BP Service Center Bednarska Ewa I Roman S.J.Ostrowiec Świętokrzyski4372280
3370Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Euro - Mot Sp. z o.o.Białystok10121709
3371Ropa Polska Sp. z o.o.Błonie529155306
3372Integrity Partners Sp. z o.o.Warszawa816129227
3373Dgk Trade Sp. z o.o.Gwoździany625536
3374Gigaom Marcin Hulacki, Piotr Wosz sp.j.Opole8168334
3375Interfach 2 Sp. z o.o.Radom101160306
3376BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o.Warszawa354211458
3377Mw Eurobut Sp. z o.o. sp.k.Przyszowice81816173
3378Mactronic Group Sp. z o.o.Wrocław81630500
3379Dna Audio Sp. z o.o.Warszawa4372379
3380Virbac Sp. z o.o.Warszawa53451081
3381APJ Materiały Sp. z o.o.Pabianice91312677
3382Em-Ka Patro Tomasz Musiał Andrzej Musiał sp.k.Bilczyce53222919
3383Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kayik Sp. z o.o.Trzebiechów71911298
3384Drut-Plast Cables Sp. z o.o.Poznań71832475
3385Azo Digital Sp. z o.o.Chwaszczyno62713418
3386Czarnecki Crm Metale sp.k.Nowogród Bobrzański72134161
3387Mk Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska sp.j.Gdańsk8157802
3388Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Leszcz Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-sp.j.Radom101232112
3389Delkom Group Sp. z o.o.Gliwice4451762
3390Multimedia Intelligent Products Bartnicki, Sawicki sp.j.Warszawa101218395
3391Sdünnger Polska Sp. z o.o. sp.k.Rybnik5351206
3392Luuke Sp. z o.o.Przedbórz5331880
3393Vero Stilo Leather Centro Sp. z o.o.Wrocław10129437
3394Hurtowe Centrum Spawalnicze Heft Grzegorz Świderski, Ewa Świderska sp.j.Warszawa52920063
3395Sam u Jacka Glińska-sp.j.Góra Kalwaria5319463
3396Advantic Sp. z o.o.Warka62427545
3397Galicja II St.Tkaczyk, J.Pelc, A.Sidor sp.j.Leżajsk62411423
3398Tedom Poland Sp. z o.o.Katowice53243153
3399Elargo Sp. z o.o.Brzoza439845
3400Armed Ort Sp. z o.o.Radom52815036
3401Jurgen Armack Sp. z o.o.Piła72017817
3402Agro - Trade Sp. z o.o.Gowarzewo35019318
3403Remedium Sp.j. Aneta Nasiadko-Kram, Jarosław KramTuchola91418922
3404Elsov Sp. z o.o.Rogity35519480
3405HENDI Polska sp. z o.o.Robakowo527213294
3406BAXTER Polska Sp. z o.o.Warszawa1012413990
3407Apus Group Sp. z o.o.Łódź52812230
3408Pol-Papier Sp. z o.o.Kościelec62218445
3409Tamadar i Sp. z o.o.Warszawa8163962
3410Kwiaty Polskie Sp. z o.o.Łódź35316315
3411Alibaba Gold Sp. z o.o.Poznań53526921
3412Aris Pack Sp. z o.o.Słupno9134890
3413Inforoffice Polska Sp. z o.o.Warszawa44416521
3414Out Of Office Sp. z o.o.Poznań5321140
3415Medica-Group Sp. z o.o.Słupsk6253848
3416Madivo Poland Sp. z o.o.Mysłowice9146084
3417Pro-Activity Sp. z o.o.Warszawa4441873
3418Medicallens Sp. z o.o.Poznań1010760
3419Lumano Group Sp. z o.o.Warszawa4462550
3420Rosinpol Sp. z o.o.Zblewo4373856
3421Pet Supply Sp. z o.o.Kołobrzeg5311410
3422Studio Gt Sp. z o.o. sp.j.Rąbień10114852
3423Mirrad Bieniek sp.j.Radom35219476
3424Spacemed Sp. z o.o.Tychy5325079
3425Entrack - Pol Sp. z o.o.Brzeg Dolny101135231
3426Essentra Sp. z o.o.Łódź71877749
3427Spartan Cleaner Sp. z o.o.Katowice3525235
3428Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sar-Pol Sp. z o.o.Poznań52921342
3429Eco-Inwest Sp. z o.o.Katowice4405992
3430Ziaja Rzeszów Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów62311821
3431Audiomagic S.A.Warszawa6258182
3432Stalco Sp. z o.o. S.K.A.Skawina718369831
3433Max Kowalewscy i Omilian sp.j.Ełk72021662
3434Organon Polska Sp. z o.o.Warszawa52914040
3435Xanthus Viomedical Sp. z o.o.Warszawa6234591
3436Apteka Św. Łukasza Maria Janiszewska-Bociańska i Spółka - sp.j.Częstochowa53013573
3437Diatec Polska Sp. z o.o.Warszawa44013128
3438Stacja Paliw Dom-Kal sp.j. Marian Dobaczewski i LechkalińskiSłubice4358302
3439Doran Group Sp. z o.o. sp.k.Sępólno Krajeńskie53018622
3440Tytan Technik Sp. z o.o.Działki Suskowolskie35314828
3441Dexion Polska Sp. z o.o.Warszawa35126442
3442Andreas Sp. z o.o.Lubecko10123289
3443Prime Visio Polska Sp. z o.o.Olsztyn7215176
3444Kseroserwis It Sp. z o.o.Łódź346734
3445Trade-Pharm Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna62319825
3446Chemence Sp. z o.o.Warszawa3532830
3447Maxi-Plon Sp. z o.o.Sopot3457103
3448Relaks Sp. z o.o.Łowicz7215926
3449Market Mrówka Osińscy sp.k.Strzelin91320194
3450PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o.Gdynia71819258
3451LM Line Sp. z o.o.Szczecin101113136
3452Lemar R.L.E. Leśniak sp.j.Hebdów532150508
3453GEA Farm Technologies Sp. z o.o.Bydgoszcz53398345
3454Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.Rakoniewice347192232
3455Kwark 2 Komputer Tysiączni sp.j.Kielce81419470
3456Optiblok Sp. z o.o.Warszawa72024517
3457Sumax Elektronarzędzia Suszycki sp.j.Wrocław3515263
3458Pepco Poland Sp. z o.o.Poznań3506368970
3459Ftz Sp. z o.o.Bochnia6222776
3460Modern Design Sp. z o.o.Toruń8161567
3461Jaso Sp. z o.o.Góra Kalwaria53233871
3462Fistal Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą81421285
3463Amma Sp. z o.o.Biała Podlaska7203954
3464Zaxer Sp. z o.o.Hłudno10117262
3465Comfort Plus M. Pankiewicz, A. Pietrzak sp.j.Nysa71712001
3466Grupa A&D Sp. z o.o.Poczesna6222851
3467Elekta Sp. z o.o.Warszawa815116503
3468Akat Recykling Sp. z o.o.Tuszynek Majoracki8148823
3469Silver Monkey Sp. z o.o.Warszawa34710516
3470Nova Centrum Sp. z o.o.Szczecinek7195014
3471FRIGOGLASS Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki71722551
3472IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o.Milejowice53046396
3473Tapiso Sp. z o.o.Warszawa5292392
3474Kobra Formen Polska Sp. z o.o.Jabłonna71819750
3475Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o.Warszawa3506194
3476Say Yes To Pyro Sp. z o.o.Białystok815868
3477Enjoy The Car Sp. z o.o.Warszawa53311863
3478A&S Sp. z o.o.Wschowa62424003
3479Fabryka Snu Sp. z o.o.Warszawa912941
3480Olivit Sp. z o.o.Poznań52637287
3481Farmacja Od Serca Sp. z o.o.Warszawa71888504
3482C.Witt Dental Sp. z o.o.Warszawa101131028
3483Ulenberg Sp. z o.o.Główczyce435163839
3484Faro Sp. z o.o.Głogów52710712
3485SUN CHEMICAL Sp. z o.o.Marki621365011
3486Tekaem Dg Sp. z o.o.Komorniki5283722
3487Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Rehabmed Sp. z o.o.Opole4399605
3488Tempur Sealy Polska Sp. z o.o.Wrocław52635297
3489Aprod Sp. z o.o.Warszawa5294915
3490Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe L.K.R. Nowakowscy sp.j.Żyrardów81546354
3491Apteka Światłowska, Michalak S.J.Lublin8159245
3492SAS Sp. z o.o.Stęszew717380399
3493Ekotrade Polska Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie8145499
3494Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon Sp. z o.o.Kielce62432667
3495Fast Poland Sp. z o.o.Wypędy44241789
3496ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o.Poznań91119180
3497Atl Kompleksowe Wsparcie Budownictwa Sp. z o.o.Gdynia5292637
3498Bto Sp. z o.o.Łódź91230442
3499Sunautomatic Sp. z o.o.Warszawa1010840
3500Bp Service Center sp.j. Aleksandra Polańska Maciej PolańskiŁódź5242349
3501Muebles Sp. z o.o.Warszawa4377655
3502Hegen Distribution Sp. z o.o.Zabierzów81463466
3503P.H. Ottima Sp. z o.o.Rokiciny-Kolonia52615916
3504Art-Moto-Servis Józef i Krystyna Michałek sp.j.Batorz Pierwszy3476088
3505Last Pair Sp. z o.o.Szczecin3422903
3506Stacja Paliw Petsul sp.j. Peć Mirosław, Peć MałgorzataŁukowa5267027
3507Apteka E.Brózda i K.Brózda - sp.j.Złotów5294124
3508Dtp-Soft Sp. z o.o.Rabka-Zdrój71741173
3509YAMAZAKI MAZAK CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. Oddział w PolsceKatowice44176959
3510Bererzański sp.j.Puszczykowo6207569
3511Medicus Sp. z o.o.Lublin43636320
3512Farmjug AG Sp. z o.o.Kartuzy4349778
3513Grupa HD Sp. z o.o.Wodzisław Śląski62411437
3514Pro - Organika Sp. z o.o.Warszawa7185344
3515CHR. Hansen Poland Sp. z o.o.Cząstków Mazowiecki342196918
3516Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A.Warszawa620107064
3517Apg Co. W. Kisielewski, J.Kierdelewicz sp.j.Białystok71720288
3518Pogoń Market M.Krajewska, D. Krajewski sp.j.Sosnowiec5259371
3519Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.Warszawa349323141
3520MESSER POLSKA Sp. z o.o.Chorzów813822116
3521Pol-Stan Sp. z o.o.Przemyśl43513594
3522Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Dante Sp. z o.o.Szczecin71751729
3523Suchodolski Basenyogrodowe.Pl sp.k.Świdry5309410
3524Set-Up Poland Sp. z o.o.Wrocław5282323
3525Laser Sokół Sp. z o.o.Warszawa4361114
3526Bottonova Sp. z o.o.Wrocław5292884
3527Drew-Met Białystok Sp. z o.o.Białystok5265464
3528Centrum Tanich Leków VII Chojnacki sp.j.Kraków52416796
3529Naftkom sp.j. Jacek i Anna LisewscyOlsztyn52414100
3530Nu Air Polska Sp. z o.o.Warszawa62333319
3531Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Bemax Sp. z o.o.Zawiercie6191189
3532PIAB POLSKA Sp. z o.o.Gdańsk43915135
3533DS Food Poland Sp. z o.o.Łódź43740866
3534Chemnaft Sp. z o.o. S.K.A.Brzeście Nowe62043516
3535Rokjo Sp. z o.o.Szczecin6221101
3536Mar Sp. z o.o.Wałbrzych5255414
3537Shopuj.Pl Sp. z o.o.Poznań8152965
3538Oktan Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o.Słupsk622441861
3539Ika Albrecht S.K.A.Plewiska71737289
3540G&G Sp. z o.o.Broniszew34512063
3541Aqua-Gas Sp. z o.o.Lublin3404409
3542Msd Polska Dystrybucja Sp. z o.o.Warszawa341544823
3543WURTH POLSKA Sp. z o.o.Warszawa622422367
3544NICO POLSKA Sp. z o.o.Modlnica81259333
3545Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Pol - Mag sp.j. Grzegorz Durkiewicz i Mirosław DurkiewiczGrodziec4356579
3546Efez Sp. z o.o.Rawicz71724146
3547TDM Electronics S.A.Rembertów62243358
3548Galmed J. Juszczak, K. Błachowicz, M. Juszczak sp.j.Zduńska Wola62211535
3549Bedeko Europe Sp. z o.o. sp.k.Jawczyce91166784
3550Amoena Polska Sp. z o.o.Warszawa71710300
3551Apteka Arnika Sp. z o.o.Dębica5309826
3552Zj Moje Zdrowie Sp. z o.o.Warszawa5305473
3553AS Crop Sp. z o.o.Poznań5275725
3554Supertape Polska Sp. z o.o.Wysogotowo911132433
3555Diskus Polska Sp. z o.o.Wieliczka71813241
3556Ultra-Gastro Sp. z o.o.Częstochowa7153573
3557Dosis Sp. z o.o.Łódź43316496
3558Dassault Systemes Sp. z o.o.Kraków523128066
3559DOMAR SPÓŁKA AKCYJNA - WIELKOPOLSKA SPÓŁKA HANDLOWO - USŁUGOWAPoznań62018848
3560Univar Solutions Sp. z o.o.Macierzysz911196027
3561Apteka Św. Łazarza Sp. z o.o.Poznań3451438
3562Allbag Tomasz Woźniak sp.k.Świnna Poręba61928558
3563CMTM Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno91120544
3564Solpharm Sp. z o.o.Marki81320194
3565U Rafała Sp. z o.o.Ruda Śląska34313996
3566Bal Teluria Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała43313571
3567Kkm Polska Sp. z o.o.Bełchatów4354848
3568Seen Distribution Sp. z o.o.Warszawa62012652
3569Premmier Red Sp. z o.o.Białystok7183092
3570Betomix Sp. z o.o. sp.k.Lublin8145618
3571Robik Sp. z o.o.Radom5253387
3572K-Th Fashion Sp. z o.o.Warszawa344768
3573Basen I Sauna Sp. z o.o.Aleksandrowo52324819
3574Firma Medica K. Błachowicz sp.j.Radomsko81419449
3575ITA Support Sp. z o.o.Chorzów91121100
3576Temis Sp. z o.o.Chojnice62132728
3577Prestige KS Sp. z o.o.Płock91114557
3578Italmatch Polska Sp. z o.o.Chorzów52411379
3579VD Skrobacz i Kwiatkowscy Sp.J.Kraków91160295
3580Meble Polskie Barbara Szydło, Magdalena Białowąs sp.j.Krosno3384199
3581Senator Sp. z o.o.Wysogotowo34010631
3582Butsklep Sp. z o.o.Warszawa71613087
3583Cwkd Sp. z o.o.Babice3412548
3584Ramiz Sp. z o.o. sp.k.Kraków61957037
3585Boat Base Sp. z o.o.Gdynia3381045
3586Nowa Sp. z o.o.Świecie9102521
3587Apteki Gdańskie Sp. z o.o.Wejherowo34011929
3588Sysmex Polska Sp. z o.o.Warszawa33880185
3589Bea-Vital Sp. z o.o.Łódź4317709
3590Krauz-Oil Sp. z o.o.Szemud43813810
3591Apteka Vita Urszula Gzel-Samson Marek Samson sp.j.Przedbórz71612584
3592Snop Sp. z o.o.Goleniów34412130
3593Farmex Medyk Sp. z o.o.Łódź52210966
3594Kwiatowa Przesyłka R.Chwaściński S.Barański sp.k.Warszawa81135208
3595Dask-Pack Sp. z o.o. Sp.K.Wrocław9106845
3596OTTENSTEN POLSKA Sp. z o.o.Stargard52831848
3597Grasdorf Sp. z o.o.Krapkowice61937662
3598Rodion Sp. z o.o.Kraków8137266
3599Jotun Polska Sp. z o.o.Kowale71525308
3600Rational Sp. z o.o.Warszawa34325408
3601Murrelektronik Sp. z o.o.Katowice43033059
3602Italfrost Sp. z o.o.Oświęcim5288846
3603Ecoplast Sp. z o.o.Tarchały Wielkie3439941
3604Shar-Pol Sp. z o.o.Gliwice52417634
3605Sika-Poland Sp. z o.o.Warszawa339236739
3606Stacja Paliw Bp Zośka Banaszuk Anna, Banaszuk Piotr sp.j.Zielonka52217077
3607Aureus Polska Sp. z o.o.Wilkowice61919806
3608Servodata Elektronik Sp. z o.o.Lublin5236716
3609Ziaja Dystrybucja Poznań Sp. z o.o.Poznań52815538
3610K-CONSULT Sp. z o.o.Chwaszczyno62150761
3611Batech Piotr Barski Sp. z o.o.Bielsko-Biała52518338
3612Grolman Sp. z o.o.Bydgoszcz61954505
3613Przedsiębiorstwo Kps Sp. z o.o.Poznań81139769
3614Villeroy & Boch Polska Sp. z o.o.Warszawa43213640
3615Warpol.Info Sp. z o.o.Janki91022424
3616Baltic Workwear Sp. z o.o.Nowa Sól4319321
3617Phu Arkada Sp. z o.o.Skórcz43426646
3618Dry Walker Sp. z o.o.Stradomno5214543
3619Mpm Polska Sp. z o.o.Tychy4332845
3620Rtv Kotłowski- sp.j. Dariusz Kotłowski i Joanna KotłowskaKatowice81113865
3621Furnisol Sp. z o.o.Toruń6207439
3622Richmann Sp. z o.o.Podhorce435671
3623Sil-Bud Sp. z o.o.Rakoniewice52136582
3624Uvex Safety Polska Sp. z o.o. sp.k.Większyce81035999
3625Mape Smary Sp. z o.o.Leśniakowizna716736
3626Spółdzielnia Pracy Surmet we WrocławiuWrocław52415958
3627Kratos Polska Sp. z o.o.Ozimek52146101
3628Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Stal-Heg Sp. z o.o. Eksport - ImportStalowa Wola61611047
3629Corotop S.A.Chrząstowice525206975
3630Mapal Narzędzia Precyzyjne Sp. z o.o.Komorniki34062913
3631MS Group Sp. z o.o.Rzeszów4325189
3632Bkk Automatic Sp. z o.o.Lublin526534
3633Transaco Sp. z o.o.Dzierżoniów61712407
3634Jpm Future Sp. z o.o.Kalety7151435
3635Jp-Mar Sp. z o.o.Warszawa4281332
3636Broker Serwis Maszyny Budowlane Sp. z o.o.Łagiewniki Nowe7146156
3637AMWAY POLSKA Sp. z o.o.Kraków43292271
3638Mega - Niezgoda i Sulik sp.j.Gliwice4287908
3639Security Expert Sp. z o.o.Poznań71625907
3640WEG Poland Sp. z o.o.Skawina52328663
3641Vent Trade Sp. z o.o.Gdańsk61732064
3642Artfarm Prolek Sp. z o.o. sp.j.Tarnów62016255
3643De La Libro Gabriela i Tomasz Librowscy sp.j.Ustroń61711400
3644Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Koszałka Jan i Stefan - sp.j.Kartuzy81116631
3645Torrel P.S.A.Nowy Sącz7156039
3646Avitec Sp. z o.o.Jelenia Góra7145294
3647JG Pharm Katarzyna Jaśkowiec sp.j.Olesno71314062
3648COBI S.A.Warszawa524115386
3649S-Cabling Sp. z o.o.Leszno43221731
3650Novum Direction Sp. z o.o.Łódź8112722
3651Visunext Poland Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra4303886
3652Hitmasz Henryk Kołtonowski sp.j.Toruń71419901
3653Mawcom Sp. z o.o.Jarosław43112530
3654Firma Handlowo - Usługowa Sikora Sp. z o.o.Bieliny52629994
3655Mongan Sp. z o.o.Harbułtowice71410919
3656Plast-Met Indywidualne Ogrodzenia- Projekt i MontażTrzebnica6192853
3657Televes Polska Sp. z o.o.Wrocław4288539
3658Trans - Pol Ryszard Łachacz sp.j.Szczytno52511051
3659Lyko Sp. z o.o.Warszawa4348291
3660Artel Czarniecki sp.j.Szówsko61826691
3661DOW Polska Sp. z o.o.Warszawa715320272
3662It Connection Sp. z o.o.Jabłonowo4311572
3663Modest Sp. z o.o.Sobiecin5245237
3664Apteka w Zgierzu Warfarm Pułtusk Sp. z o.o. sp.j.Łódź5243539
3665Eko-Star Muszyński sp.j.Grodzisko34024504
3666Foodmate Sp. z o.o.Lublin6192525
3667R.S. Trading Lachowscy sp.j.Łódź4279458
3668Intelicos Dawid Banach i Karolina Dorosz sp.j.Biłgoraj5219863
3669Med - Al Sp. z o.o.Kraków6162512
3670Hiko Sp. z o.o.Ropica Polska6163451
3671Conectart Poland Sp. z o.o.Katowice7155370
3672Eco New - Eco Marine Sp. z o.o. sp.k.Kraków4308777
3673Bh-Res Mędrek i Wspólnicy sp.j.Rzeszów3353833
3674Coty Eastern Europe Sp. z o.o.Warszawa522432249
3675Malec-Pompy sp.k.Siepraw42618662
3676Archiwex Kaczmarska sp.j.Radom52210776
3677Europejska IX Sp. z o.o.Warszawa8119566
3678Ciarko Sp. z o.o. Design sp.k.Warszawa3385850
3679Samo Zdrowie Anita Gawrewicz Sp.j.Lidzbark Warmiński6196310
3680Lvt Sp. z o.o.Gdańsk81161627
3681Leser Polska Sp. z o.o.Batorowo4337064
3682Międzynarodowa Apteka Grabowskiego Londyn Grabopharm Sp. z o.o.Łódź52511960
3683Halpor Sp. z o.o.Kraków7133647
3684Pogodna Apteka Sakowicz - Truszkowska sp.j.Białystok7148895
3685Lidl Sp. z o.o. sp.k.Jankowice42728085508
3686Kathay-Haster A. A. Ślebioda, E. Brzostowska sp.j.Poznań81135183
3687Apteka Medpharma Sp. z o.o.Starogard Gdański4282968
3688Saniterm J. Szała i S-Ka Centrum Handlu Techniką Grzewczą i Sanitarną sp.j.Brzeg8108642
3689Bąkowska - Gocał sp.j.Daleszyce52410255
3690MERAZET S.A.Poznań61889439
3691Consorte-Sr Sp. z o.o.Wrocław61967505
3692Anitepo Sp. z o.o.Warszawa5235280
3693Cytra Sp. z o.o.Świdnica61722124
3694Doroz Sp. z o.o.Pińczów52018155
3695Multi Wnętrza Robert Klęk sp.j.Włosań812785
3696John Dog Group Sp. z o.o.Dąbrówka42526157
3697AWAX Sp. z o.o.Kajetany71323230
3698Vipservice Sp. z o.o.Ząbki52217352
3699Komfort Grupa Sbs Dembscy Sp. z o.o.Leszno71522537
3700TNJ Sp. z o.o.Góra81118863
3701Galen 2002 Sp. z o.o.Łódź33321377
3702Msnoo Sp. z o.o.Warszawa432576
3703Filtertech Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa Górnicza3382798
3704Dantex Polska Sp. z o.o.Niepruszewo52023697
3705Nomak Sp. z o.o.Katowice3351976
3706PHU Domagała sp.j.Wojkowice61821336
3707Kasia Zapała Sp. z o.o.Bilcza7131678
3708Mindray Medical Poland Sp. z o.o.Warszawa42811408
3709Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Handlowe Varia Sp. z o.o.Poznań4294900
3710Lagardere Duty Free Sp. z o.o.Warszawa429285755
3711Twintoner Sp. z o.o.Warszawa71420404
3712Dnk Agro Sp. z o.o.Komorniki5239117
3713Orliman Pl Sp. z o.o.Sieradz3363846
3714Bsc Polska Sp. z o.o.Warszawa7144171
3715Apteka Na Zawadzie Sp. z o.o.Łódź7147242
3716Viva Apteka Sp. z o.o.Dukla5233417
3717Technika Zastosowań Napędów Tezana Sp. z o.o.Stare Babice52072857
3718Firma Handlowa Komax 9 Sp. z o.o.Olsztyn61710526
3719Pro Sp. z o.o.Bielsko-Biała33368197
3720Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.Gdańsk61551013
3721Bb Design Sp. z o.o.Wrocław8113710
3722Procter And Gamble Ds Polska Sp. z o.o.Warszawa617790387
3723INPOL-PAPIER Sp. z o.o.Tarnowskie Góry425178084
3724ELOPAK S.A.Warszawa61826651
3725Diagnosis S.A.Białystok615141289
3726EM - GROUP Multimedia Sp. z o.o.Ceków-Kolonia615954
3727Pc Print Sp. z o.o.Warszawa52244036
3728HORTICO S.A.Wrocław43287544
3729Skarby Kaszub Sp. z o.o.Moszczenica3351632
3730Astra Sp. z o.o.Wrocław522113613
3731PBS Connect Polska Sp. z o.o.Marki712305821
3732Abisal Sp. z o.o.Zabrze52450343
3733Adtv Sp. z o.o.Warszawa3374674
3734Drt Sp. z o.o.Wyszków Śląski7147369
3735Eurodom Sp. z o.o.Gdańsk4286055
3736Dąbrowski Market Budowlany sp.j.Szepietowo81118178
3737Perfobud Sp. z o.o. sp.k.Warszawa71320952
3738Amigo Zielnik Kurzawa sp.j.Kalisz3365294
3739Przedsiębiorstwo Handlowe Jaroszuk sp.j.Radzyń Podlaski52312669
3740Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek sp.k.Łódź71236882
3741Entereo Sp. z o.o.Warszawa51827033
3742Ppm Innowacje Sp. z o.o. sp.k.Wrocław81026191
3743Biogajamed Sp. z o.o.Radom33515753
3744Intech Krzysztof Cienciała Sp.K.Skoczów6187188
3745Savicki 1976 Sp. z o.o.Zielona Góra71148306
3746Dks Sp. z o.o.Kowale714178442
3747KMT Sp. z o.o.Warszawa7123462
3748Tegea Sp. z o.o.Katowice6168615
3749Kopelia Sp. z o.o.Słubice42813511
3750Diam-Pol Sp. z o.o.Palikówka5213988
3751Cini Sp. z o.o.Czeladź6173364
3752AGAM Sp. z o.o.Łyski52222723
3753Jukki Poland Sp. z o.o.Lublin33218353
3754Pagacz i Synowie Sp. z o.o.Toruń61418814
3755Spreest Sp. z o.o.Długa Kościelna7132112
3756Omega Śmigielscy sp.j.Łódź7117149
3757Aktro Sp. z o.o.Białystok33414712
3758Papilart Sp. z o.o. sp.k.Łomianki42528321
3759Naturalnie Zdrowe Sp. z o.o.Wiązowna5188391
3760Wkm Sp. z o.o.Katowice4275559
3761Ladiosa Sp. z o.o. sp.k.Lublin71319518
3762Stacja Paliw BP Wiktoria Banaszuk Anna, Banaszuk Piotr Sp.j.Zielonka52123407
3763Pfizer Trading Polska Sp. z o.o.Warszawa520632844
3764Vipstar- Sp. z o.o.Siedlce7127104
3765Skr Bieliny Sp. z o.o.Bieliny4255724
3766Meditrans Sp. z o.o. SP.K.Kielce424112290
3767Lisboa Sp. z o.o.Oborniki Śląskie81027772
3768Logistyka Janusz Antkiewicz sp.j.Kraków3343926
3769Ika Kalisiak i Groszek sp.j.Michałów-Reginów61412329
3770Eu.Ro. Kiela sp.k.Bierzwnik51878887
3771Rosmedica Sp. z o.o.Swarzędz33111153
3772Amra Sp. z o.o.Warszawa33132007
3773Zoomix Sp. z o.o.Cieszyn7117079
3774Enel-Dystrybucja Sp. z o.o.Zabrze7112040
3775Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Rolmasz sp.j. Hanna Rogowska Mirosław RogowskiŁomża5195435
3776Topus Sp. z o.o.Wrocław33183599
3777Jagoda Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka4266038
3778Apteka Kosma I Damian Sp. z o.o.Warszawa7125644
3779Machala Sp. z o.o.Wrocław5205973
3780Amegra.Pl Sp. z o.o. sp.k.Warszawa52013169
3781Hexagon 3D Sp. z o.o.Warszawa6164311
3782Blue Service Sp. z o.o.Ząbki4261946
3783Carry Sp. z o.o.Poznań713261109
3784Jovini Sp. z o.o.Mikorzyn7116990
3785BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o.Warszawa615149237
3786Wentom Mariusz Osełka sp.k.Grzędy51719535
3787Mawapol Sp. z o.o.Kraków7121115
3788Olfarm B.F. Olejniczak sp.j.Łęczyca61443162
3789Optima-Farma Sp. z o.o.Mikstat71110484
3790Hmy Polska Sp. z o.o.Warszawa71161645
3791Wadamed Sp. z o.o. sp.k.Gdynia42410762
3792Mplusp sp.j. Pietrzak i WspólnicyCzęstochowa42416041
3793Bluebyte Sp. z o.o.Banino61311318
3794Eco-Trade Sp. z o.o.Goliany5173900
3795Sonto Sp. z o.o.Szczecin3292771
3796DELAVAL Sp. z o.o.Wrocław42867524
3797Futuro Sp. z o.o.Warszawa4229450
3798Gordon Trade Sp. z o.o.Ruda Śląska71215577
3799Magnolia Marciniak, Wiercioch sp.j.Skomlin51716526
3800Centrum Impex Sp. z o.o.Warszawa6145184
3801Lekpol - Sp. z o.o.Braniewo4252875
3802Liebherr-Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska712285507
3803BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o.Poznań520105942
3804Centralna Sp. z o.o.Łódź61311801
3805Eltucher Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk5172217
3806Forteca Sp. z o.o. sp.k.Łódź5219688
3807Beko Technologies Sp. z o.o.Warszawa4246045
3808Staubli-Łódź Sp. z o.o.Łagiewniki Nowe51739006
3809Landzberg sp.j.Brzeźno Wielkie71222539
3810Interiors Group Sp. z o.o.Poznań3301870
3811Paraqua Sp. z o.o.Gdynia61511511
3812Opta Group Sp. z o.o.Bielsko-Biała7108323
3813Voss Inox Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz33127641
3814Sizeflex Sp. z o.o.Luboń5181552
3815Cmb Sp. z o.o.Częstochowa4279180
3816A.S. Inter Silesia Sp. z o.o.Katowice42623205
3817Ewrant Sp. z o.o. sp.k.Szczecin5185323
3818Farmacja i My. E.Siwy-Kamińska sp.j..Chorzów3288743
3819Homeliness.Eu Sp. z o.o.Warszawa613548
3820Dermoelite Sp. z o.o.Warszawa51920352
3821Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.Młochów519474061
3822Gros-Nord Sp. z o.o.Świecie6121655
3823Indira Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie71015413
3824Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Mega Master Mirosław Marcinkowski, Monika Marcinkowska,Leszek Korfel sp.j.Kraków6128003
3825Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxbud D.Siedlaczek, A.Siedlaczek, M.Siedlaczek sp.j.Rybnik3297307
3826Lm Farmacja Choma sp.j.Sokołów Podlaski71146035
3827NMM Sp. z o.o.Kraków42327425
3828Lider Electro Sp. z o.o.Oświęcim3304498
3829Sp Logistics Sp. z o.o.Biskupice Podgórne42571181
3830De' Longhi Polska Sp. z o.o.Warszawa424376922
3831Pati Sp. z o.o.Gdańsk52017010
3832Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Mega+ Andrzej Popkowski i Wspólnicy sp.j.Świdnica6136246
3833Pharmacopola Trybuchowscy sp.k.Resko61437096
3834Perfect Interiors Sp. z o.o.Warszawa520575
3835Fast Oil Gadomski Choroś sp.j.Mława6137752
3836Rafpol Sp. z o.o.Węgrów51624186
3837Atex Trade Sp. z o.o.Warszawa61320671
3838Mediki Pharma Sp. z o.o.Lublin3318488
3839Firma Handlowa DOMAX - SERAFIN Sp.J.Kraków5166135
3840Markus-Jaso Sp. z o.o.Marki33114376
3841Kemar Stacja Kontroli Pojazdów Sp. z o.o.Pacanów5172136
3842Pharmacon Partner Sp. z o.o. sp.k.Żory52041577
3843Forward Agnieszka Zahor-Wojtaś sp.j.Rokitno421800
3844Formed Sp. z o.o., sp.k.Żywiec51834451
3845Fol-Tech Sp. z o.o.Pszczelnik3272251
3846Botland B. Derkacz sp.k.Gola51843249
3847Dobosz Market sp.j.Kłodzko51510208
3848Gerom Sp. z o.o.Daszewice5153017
3849Fideli Sp. z o.o.Wolsztyn71131892
3850Gricard - Polska Sp. z o.o.Lublin7106603
3851Graffit Sp. z o.o.Michałowice-Wieś4244912
3852Brothers Trade Company Sp. z o.o.Puszczykowo3282700
3853Hipra Polska Sp. z o.o.Warszawa42540468
3854Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Sp. z o.o.Kartuzy516197627
3855Blt Technik Sp. z o.o. sp.k.Koziegłowy6131220
3856Artel Sp. z o.o.Tarnowskie Góry61264617
3857Tex Trade Sp. z o.o.Rzeszów42012606
3858Maphond Hondra Marek i Paweł sp.j.Płońsk5175834
3859Verid Sp. z o.o.Warszawa4211094
3860Mensura Sp. z o.o.Węgrzce51727074
3861Win-Pro Sp. z o.o.Jezierzyce3274193
3862Centerit Sp. z o.o.Kielce5155165
3863Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adamis Import- Export Sp. z o.o.Żarki6136253
3864Outlet Eurocomfort Sp. z o.o.Leszno6113793
3865Permont Sp. z o.o.Świebodzice4212204
3866Aquafilter Sp. z o.o.Łódź51532997
3867DREAMTEX Sp. z o.o.Warszawa4225397
3868NEO Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski32573502
3869Multi Gastro Sp. z o.o.Grzegorzowice Wielkie51630294
3870Uzin Utz Polska Sp. z o.o.Legnica32635188
3871Schneider Electric Polska Sp. z o.o.Warszawa519776740
3872Sequra Trading Sp. z o.o.Gdańsk425726
3873Conected Sp. z o.o.Oświęcim6124542
3874Sapey Sp. z o.o.Toruń516714
3875Fiomex Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza3281411
3876A i Ka Sp. z o.o.Łódź5148515
3877Agro-Max Waldemar Leszczyński i Paweł Woźniak sp.j.Radom61467291
3878Ameri-Pol Trading Ltd Sp. z o.o.Katowice51917638
3879PHU Metalik Logistik Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice61311654
3880Sportina Sp. z o.o.Warszawa51812967
3881Netiona Sp. z o.o.Warszawa3281890
3882Solid.W Sp. z o.o.Witkowo41917119
3883Twoja Stacja Sp. z o.o.Strzyboga3294197
3884Art & Bikes Sp. z o.o.Toruń4193921
3885WSRH Sp. z o.o.Wrocław42116269
3886Relax-Med Sp. z o.o.Rybnik32913254
3887Sanet J. A. Szostak sp.j.Gdańsk51422638
3888Inter-Technik Lubrication Sp. z o.o.Zgorzelec3273197
3889WIRTGEN Polska Sp. z o.o.Poznań612260974
3890Limitedbuy Sp. z o.o. sp.k.Tychy32520254
3891Erato Sp. z o.o.Goleniów5167617
3892Sprint Bakoniuk sp.k.Białystok51636151
3893Verken Sp. z o.o.Radzanów42010781
3894Janar Bis Sp. z o.o.Kościelniki Dolne3289574
3895Fala Sp. z o.o.Brzeziny42111868
3896Power Cell Sp. z o.o.Częstochowa423792
3897Krzysztof Chmielewski sp.k.Pniewo42117665
3898Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Tomex Jerzy Majewski, Ryszard Skwarski, Zbigniew Mateja sp.j.Tomaszów Lubelski41913371
3899Bluechip Parys Krupko sp.j.Warszawa51812378
3900Ads Systems Kwiek Drewnowski sp.k.Wrocław5148785
3901Emmc Group Sp. z o.o.Rzeszów5174599
3902Same Dobre Apteki Sp. z o.o.Krasnystaw51596461
3903Dawmon Sp. z o.o.Rudnik nad Sanem5153691
3904Averbit Sp. z o.o.Warszawa61046383
3905Lumel - Śląsk Sp. z o.o.Jaworzno42110248
3906Kowalatech Sp. z o.o.Chybie422811
3907Osprzęt Ord Sp. z o.o.Poznań6123603
3908Art-Pharma Sp. z o.o.Komorów5187240
3909Centrum Dystrybucji Ogrodzeń Sp. z o.o.Strzałkowa424609
3910Wenzel Polska Sp. z o.o.Dąbrówka4223691
3911Digital Gomez Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las420802
3912Perfect Water Systems Sp. z o.o.Warszawa5162913
3913A&M Export-Import Agnieszka Klasura i Spółka Sp. z o.o.Gorzew5145387
3914Videojet Technologies Sp. z o.o.Warszawa41965068
3915Dabex-Lublin Sp. z o.o.Lublin327826
3916Syntec Sp. z o.o. - sp.k.Chełm32715101
3917Lek Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle6122457
3918Ecotex-Poland Bis Sp. z o.o.Żagań5153715
3919Vital Bj Sp. z o.o.Kościerzyna42314257
3920Stacja Paliw Płynnych Awtank Marek Adamczewski i Zdzisław Woś sp.j.Wielka Wieś32616219
3921Pdd Polski Dystrybutor Dentystyczny Sp. z o.o.Gdańsk3246990
3922Apteka Stokłosy Sp. z o.o.Warszawa5163197
3923ZARGES POLSKA Sp. z o.o.Sosnowiec5148013
3924Farmacja Podlaska Sp. z o.o.Białystok51631284
3925Hilak M. Hille, B. Garstka sp.j.Tomaszów Mazowiecki6107128
3926Mg Home Sp. z o.o.Warszawa41930394
3927Givaudan Polska Sp. z o.o.Warszawa3234291
3928Juwet Jtr Sp. z o.o. sp.k.Bystra3233969
3929Sanichem Sp. z o.o.Opole515751
3930Victorinho K.Loga-Chicheł, P.Chicheł sp.j.Śrem5149151
3931Krak - MIX Sp. z o.o.Kraków5167703
3932Targopal Sp. z o.o.Targowiska32416202
3933Firma Handlowa Pyzik sp.k.Piątkowa51535268
3934Mpm Kotły Sp. z o.o.Roźwienica6122119
3935Caro Studencki Kozieł sp.j.Jeleśnia6117111
3936Wiesheu Polska sp. z o.o.Warszawa41973731
3937Primax Sp. z o.o.Mielec6117351
3938Społem Powszechna Spółdzielnia SpożywcówChorzów3265341
3939Derlatka sp.j.Kielce42214545
3940Trane Poland Sp. z o.o.Warszawa51778421
3941Import Export Multiservis Sp. z o.o.Góra Kalwaria325853
3942ETAK Sp. z o.o.Witanowice51667313
3943Mds Cardio Sp. z o.o.Warszawa32610309
3944Zimmer Group Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała5145332
3945Ditzinger Sp. z o.o.Wrocław51312140
3946Przedsiębiorstwo Tank Sp. z o.o.Kobierzyce32413357
3947Oqema Sp. z o.o.Ozorków513160004
3948Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowo-Wytwórcze - Sp. z o.o.Ciechanów6103399
3949Centech Sp. z o.o.Gdańsk5129216
3950Metsä Board Polska Sp. z o.o.Warszawa42213380
39515 Aleja Sp. z o.o.Kraków5165352
3952Zoetis Polska Sp. z o.o.Warszawa514289364
3953MDT Wadowski sp.k.Warszawa5162147
3954Cravedrive Sp. z o.o.Bydgoszcz322323
3955Forex Polska Sp. z o.o.Główna612101885
3956Beafoto Sp. z o.o.Łomianki3248292
3957Polimer Poland Sp. z o.o.Kraków611612
3958Ekspert Południe Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne42110760
3959Przedsiębiorstwo Handlowe Lines Sp. z o.o.Białe Błota32510548
3960Mapko Sp. z o.o.Wieliczka3232070
3961Rotork Polska Sp. z o.o.Zabrze61012571
3962Unisystem Sp. z o.o.Gdańsk51562941
3963Greenpoint S.A.Kraków419119341
3964P.P.H.U. Metalmex Mirosława Stań, Violetta Kowalczyk, Elżbieta Stań - Kuźniarek sp.j.Wysogotowo51413783
3965Imed Poland Sp. z o.o.Warszawa32354679
3966Ziko Sp. z o.o.Kraków42014757
3967Dedra-Exim Sp. z o.o.Pruszków421170905
3968Kbk Instal Grupa Sbs Sp. z o.o. sp.k.Sowlany32425743
3969Wigell Sp. z o.o.Bielsko-Biała51217885
3970Accutrade Polska Sp. z o.o.Warszawa4202566
3971Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe JAN Jan Burkat Sp. z o.o.Dobczyce323131637
3972Amtest Poland Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski4207859
3973B-Trans Sp. z o.o.Sławków32440013
3974Dvdmax.Pl Sp. z o.o.Konin61047348
3975Maja sp.j. Irena i Jan KucharzPobierowo51120244
3976Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. sp.j.Sady324132870
3977Porto K.Wnuczek,A.Wnuczek sp.j.Lublin5139731
3978Eskulap Balicki Ślusarczyk sp.j.Czernichów4189860
3979Flügger Poland Sp. z o.o.Gdańsk322111194
3980Piasny sp.j.Leszno3233539
3981Li-Mar Sp. z o.o.Stargard4182329
3982Atid Sp. z o.o. sp.k.Kraków41712731
3983Azmet Radom Sp. z o.o.Radom417141890
3984Falter Sp. z o.o.Pniewy41610735
3985Agencja Mody LCM Sp. z o.o.Pabianice610766
3986Arno-Med Sp. z o.o.Mietków6102043
3987Apteka Centrum sp.j. Tomasz Szewc, Stanisława SzewcNisko3231471
3988Krones Sp. z o.o.Warszawa51159507
3989Migra Sp. z o.o.Wrocław4158484
3990WK - MED Rybnik Sp. z o.o.Kraków5149877
3991Mpk Gaz M.M.Kiewicz sp.j.Pomiechówek41933120
3992Smd Stolarz Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle51316034
3993DSM Food Specialties Poland Sp. z o.o.Toruń32361436
3994Powerstock Sp. z o.o.Wałbrzych5132653
3995Montera Grupa Sp. z o.o.Sochaczew419351
3996Schmalz Sp. z o.o.Komorniki51523741
3997Elzap Elektrotechnika Sp. z o.o.Piława Górna4174647
3998Polska Grupa Apteczna Sp. z o.o. Sp.K.Kraśnik32213862
3999Papilart Sp. z o.o.Łomianki4201095
4000P4s Sp. z o.o.Bielsko-Biała4158802
4001Eldorado Ltd Sp. z o.o.Koszalin4186500
4002Calz Polska Sp. z o.o.Warszawa418268030
4003Zebra Marking Sp. z o.o.Warszawa4168118
4004Abo Bołoszko Sp. z o.o. sp.k.Gronowo Górne32257281
4005Homag Polska Sp. z o.o.Środa Wielkopolska321560194
4006Mercur Group Sp. z o.o.Warszawa41920315
4007Ringnet Sp. z o.o.Wrocław3201873
4008Jowisz - Dodatki Do Żywności Sp. z o.o.Bydgoszcz41927215
4009Eaton Filtration (Poland) Sp. z o.o.Milczany41520719
4010P&J Poland Sp. z o.o.Katowice322927
4011Fontis Sp. z o.o.Piaseczno3202753
4012Tankpol - B. i R. Mosio Sp. z o.o.Szczucin320150193
4013Nim Logistic Machinery Sp. z o.o.Sielinko5135350
4014Best-Farm Sp. z o.o.Łódź41725031
4015Bestgarden Sp. z o.o.Reda510323
4016Agro-Handlowiec Szymańscy Sp. z o.o. sp.k.Wyszków417126218
4017Passa Sp. z o.o. - sp.k.Łańcut32013297
4018Merkor A.G. Sp. z o.o.Warszawa321707
4019Apfar Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski416552
4020Eticod Sp. z o.o.Katowice51055509
4021Bewa Plast Sp. z o.o.Katowice3221400
4022Solkat Sp. z o.o.Bezrzecze512866
4023Dressler Dublin Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki414378756
4024Canpol Sp. z o.o.Warszawa513227423
4025Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ropal Wojciech Witczak,sp.j.Łódź319639
4026Lindstrom Sp. z o.o.Warszawa32217433
4027Siteco Poland Sp. z o.o.Warszawa51111293
4028Z.Danaj,T.Łukaszczyk, Z.Romanów, H.Serwa Pal-Trans sp.j.Chodzież4152815
4029Pol-Daw Sp. z o.o.Olimpin32019666
4030Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petro-Venta Dyzio Marek, Chodyna Grzegorz sp.j.Warszawa51227299
4031Xplo Sp. z o.o.Bydgoszcz3183981
4032Eurogaz Group Sp. z o.o.Toruń5118868
4033Pro-Euro Sp. z o.o.Lublin3202435
4034CERES INTERNATIONAL Sp. z o.o.Pyzdry32016064
4035Lubimed-Remedia Sp. z o.o. sp.k.Lublin5102165
4036Hibernus Sp. z o.o.Pępowo4156889
4037Esotiq & Henderson S.A.Gdańsk418171117
4038Bellinda Poland Sp. z o.o.Łódź3192269
4039Owopol Rusnarczyk & Koza sp.j.Łącko41613861
4040Zeppelin Polska Sp. z o.o.Kajetany415159980
4041Michalak Sp. z o.o.Ceków-Kolonia4173544
4042Jwb Sp. z o.o.Łódź32048333
4043Firma Handlowo-Usługowa Marko M.E.R.M. Wieczorek sp.j.Kajetanówka41416384
4044Zeller + Gmelin Sp. z o.o.Długołęka51011106
4045Standard Polish Enterprise Spe Imex Sp. z o.o.Łódź3201227
4046Bombacio Sp. z o.o.Warszawa5134576
4047Silton Electronics Sp. z o.o.Zielona Góra3181368
4048Overseas Laboratories Solution Sp. z o.o.Poznań416672
4049Kelvintech Polska Sp. z o.o.Wilkowice5122153
4050Elfra Zbigniew Fraś sp.k.Kraków5109029
4051Blue Power Group Sp. z o.o.Jaworzno4144915
4052Księgarnia Akademicka Sp. z o.o.Kraków4152412
4053LP Bros Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle51115801
4054Dirox Sp. z o.o.Mazańcowice416679
4055Novum Office Sp. z o.o.Kraków4122810
4056Plaza Sp. z o.o.Deszczno51232605
4057Inter Jjp Sp. z o.o.Poznań51117752
4058Kratpol - Wyroby Hutnicze Sp. z o.o.Krotoszyn41511386
4059Rolma Sp. z o.o.Wola Wiśniowa31832761
4060Partner Premium Salata sp.j.Płock41214668
4061Gunway Sp. z o.o.Kraków4142171
4062Apteka Miejska Sp. z o.o.Białogard4167204
4063Marecki Sp. z o.o. sp.k.Maków Podhalański41646597
4064Reset-Pc Wojciech Kondratowicz-Kucewicz i Adam Zams sp.j.Lublin3176265
4065Taobei Sp. z o.o.Środa Wielkopolska4152635
4066Mhg Sp. z o.o.Katowice41510440
4067Desotec Polska Sp. z o.o.Gdańsk41418872
4068Dil Sp. z o.o.Biała Podlaska4162670
4069Darri Apteki Max Sp. z o.o. sp.j.Tychy3168079
4070Alina Group Sp. z o.o.Inowrocław3183449
4071Dea Polska Sp. z o.o.Kęty4143306
4072European Flavours And Fragrances Polska Sp. z o.o.Sulejówek41210771
4073Electronic Components Eastern Europe Sp. z o.o.Działdowo5114633
4074Matt-Pol Sp. z o.o.Wrzosowa413674
4075Eko-Tank sp.j. I.J.W.P.T KiełbasaDąbrówka Tuchowska3193099
4076Sharda Poland Sp. z o.o.Warszawa31745605
4077Normbud Surosz Sp.K.Warszawa31738508
4078K + S Polska Sp. z o.o.Poznań31739624
4079Hth - Novotech Sp. z o.o.Katowice4125593
4080Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.Warszawa317404747
4081Alan Telekomunikacja Sp. z o.o.Jawczyce31611556
4082Rafnar Sp. z o.o.Bielsko-Biała4146756
4083Centrowent Sp. z o.o.Piła4147311
4084Tekan Sp. z o.o.Brzezie4122302
4085Win-Bud Sp. z o.o. sp.k.Nasielsk41219848
4086WPG Oilfarm sp.j. Piotr Woźniewicz, Małgorzata WoźniewiczBydgoszcz5114683
4087Am-Farm Sp. z o.o.Proszowice4114185
4088Apteka Słoneczna Kwiecień sp.j.Kraków415122237
4089Remmers Polska Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne412169522
40903ms Sp. z o.o.Warszawa4143716
4091Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o.Warszawa41322798
4092Świstowski Sp. z o.o.Toruń41314087
4093GASPOL S.A.Warszawa4121255881
4094Apteka Vita Maria Kucharska-Pitala, Gabriela Pitala-Tynor, Jakub Pitala sp.j.Kraków51012222
4095Intech A.A. Kramarczyk sp.j. Agencja TechnicznohandlowaBrzezie41228702
4096Salutis Sp. z o.o.Lublin3176662
4097Nowabud Osb Sp. z o.o.Dziemionna3158155
4098Bartimex Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska31610524
4099PZPHE Eltom Sp. z o.o. sp.k.Poraj31513257
4100Stąporków - Meier Sp. z o.o.Stąporków41232818
4101GSK SERVICES Sp. z o.o.Poznań4101608837
4102Shamir Polska Sp. z o.o.Warszawa31612441
4103A.L.T Sp. z o.o.Warszawa316641
4104Mako Polska Sp. z o.o.Kraków31715805
4105Milano Fashion Sp. z o.o.Emilia3164852
4106Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mera Edmund Kosiec, Elżbieta Kosiec - sp.j.Radom4149874
4107Hydro Eugeniusz & Arkadiusz Dobroń Sp. z o.o.Leszno31616168
4108Citonet-Kraków Sp. z o.o.Kraków41247449
4109Nettle S.A.Wrocław412132101
4110Schulke Polska Sp. z o.o.Warszawa41384655
4111CRODA Poland Sp. z o.o.Kraków41186734
4112Mesonica Sp. z o.o.Kraków3151426
4113Maroko Produkt Sp. z o.o.Suchy Las3155824
4114Mr. Hunter Sp. z o.o.Kowalewo Pomorskie4124948
4115Shole Polska Sp. z o.o.Jeszkowice3164161
4116Johns Manville Polska Sp. z o.o.Kraków4111620
4117Hurtownia Farmaceutyczna Ismed sp.j. Mgr Farm. Janina Gierłowska - Andrzej GierłowskiOtwock316110269
4118GERFLOR POLSKA Sp. z o.o.Poznań41337172
4119Libra Food Ingredients Sp. z o.o.Dziękowizna41342287
4120Bassano Collection Poland A. Gierszewski sp.j.Gdynia41112587
4121KDT Europe Sp. z o.o.Grudziądz3143993
4122Safic - Alcan Polska Sp. z o.o.Warszawa41349099
4123Kok Z.Kozak, M.Kozak. sp.j.Olsztyn4114551
4124Wetrok Polska S.A.Warszawa3159179
4125Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Brodex Sp. z o.o.Zabrze4122195
4126Mjk Sp. z o.o.Biała Podlaska412904
4127Rengaard Sp. z o.o.Białystok314678
4128Handel Opałem i Paliwami Mierzwińscy sp.j.Wysokie Mazowieckie41214431
4129H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o.Warszawa4111448285
4130On Semiconductor Slovakia, Akciová Spoločnosť S.A. Oddział w PolsceWarszawa3141025
4131Kemichal Polska Sp. z o.o.Radomsko4105727
4132Silog Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4125956
4133Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Synapsa Sp. z o.o.Chorzele3152452
4134Partner Sp. z o.o.Wrocław31346747
4135Kliweko Biuro Techniczno-Handlowe Sp. z o.o.Kraków31353010
4136Dermaprofil Sp. z o.o.Warszawa3122375
4137Tayama Group Sp. z o.o.Katowice4123287
4138Street Hype Sp. z o.o.Warszawa3121631
4139Tomkol Kołodziej i Wspólnicy - sp.j.Kęty4116061
4140Monstal 2 Sp. z o.o. sp.k.Bogusław41012181
4141LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.Katowice41036422
4142LIBERTY POLAND S.A.Warszawa412142485
4143Profi - Stal Sp. z o.o.Ruda41024726
4144Apteka Na Kazimierzu Sp. z o.o.Kraków4116210
4145Innova - Therm Sp. z o.o.Olszanka4115595
4146HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o.Warszawa31258181
4147Kaldewei Polska Sp. z o.o.Raszyn3121531
4148H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak KrzysztofRybnik310359993
4149Hycomed Sp. z o.o.Szczecin3115563
4150Eastern Creative Group Sp. z o.o. sp.k.Siedlce3115444
4151Gs Ryglice Sp. z o.o.Ryglice3101616
4152Huber Technology Sp. z o.o.Warszawa31121592
4153B2B Partner Sp. z o.o.Kraków31214488
4154Stanley Engineered Fastening Eastern Europe Sp. z o.o.Warszawa3119246
4155Vimex Design Sp. z o.o.Tychy3101611
4156Alfa - Bis Sp. z o.o.Oława3111775
4157Nawrot & Nawrot Smoła sp.j.Kazimierza Wielka3105281
4158Art-Bud T.Wykpisz i K.Wykpisz sp.j.Koło3104807

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/Wk w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów