Mocne Firmy Godne Zaufania 2025Mocne Firmy Godne Zaufania 2025: BranżoweRankingi 2025

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Branży Budowlanej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 uzyskało 3201 firm branży budowlanej, bo w latach 2023–2024 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsc w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie najbardziej dynamiczne i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2025
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Branży Budowlanej

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023-2024 W PROC.ŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW W LATACH 2023–2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Windbud Sp. z o.o.Jacewo115291240836412
2Constructa Plus Sp. z o.o.Poznań7231113272230
3Majka Dk Sp. z o.o.Siemiatycze71100118567
4AUTO - MARTEX Firma Handlowo - Usługowa Import - Export Marek Zehner Sp. z o.o.Gniezno8163996118
5Db Spółka Budowlana Sp. z o.o.Rawicz55112347290
6Plant P.S.A.Puławy49241138872
7Lupus International Construction Service Sp. z o.o.Jawor7060419169
8Budlider-Fed Sp. z o.o.Sanok50103469784
9Like Invest Budownictwo Sp. z o.o.Krąg655473755
10Biuro Projektowo - Usługowe Inpro Sp. z o.o.Kraków46151520771
11Apc Industria Sp. z o.o.Tyczyn43746239010
12Budart Sp. z o.o. S.K.A.Chorzów45154621535
13Kerbud Sp. z o.o.Sulejówek11440837916
14Pro-Mining Sp. z o.o.Żory8141424428
15Elewacje S.A.Gdańsk42217450426
16D.Dom Sp. z o.o.Olsztyn41814195827
17Piątkowski Development Sp. z o.o.Białystok42198314356
18Euronajem Sp. z o.o.Wrocław5060413298
19Mw Pro Sp. z o.o.Miękinia43123715712
20Mbud Sp. z o.o.Goleniów535087581
21Milex Sp. z o.o.Koszalin40178922979
22Imf Control Sp. z o.o.Zalasewo6337821912
23Procarte Sp. z o.o.Kielce456113374
24Reds Sp. z o.o.Siedlce39317852834
25Volta Sp. z o.o.Zielona Góra4847835978
26Ekg Sp. z o.o.Siewierz5141343009
27Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konsmet Sp. z o.o.Kraków39137030174
28Gorem Sp. z o.o.Gdańsk7330861715
29Pro-Biznes Sp. z o.o.Zielona Góra426436386
30Brera Investycje Sp. z o.o. sp.k.Kraków8029680367
31Creotec Sp. z o.o.Katowice4345035299
32Team Energy Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski4637911709
33Profilbud Sp. z o.o.Leopoldów4150319583
34Bortech Piotr Borowski Sp. z o.o.Sokółka4835957830
35KSH Industry Sp. z o.o.Śrem35178628101
36Fbsa Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki6826142895
37L-Ka Cezary Rodziewicz sp.k.Hrubieszów4051012885
38Market Oze Sp. z o.o.Wolbrom405025966
39Żel-Bet Investment Sp. z o.o.Baranówka4536529564
40Salloytech Sp. z o.o.Otwock5129137402
41Sab Nowak - Ignatowski i Orłowski sp.j.Jawczyce8023420503
42M + M Inwestyn Sp. z o.o.Wrocław493047859
43Lokaty Budowlane Sp. z o.o.Warszawa12322623741
44Archibis Investments Sp. z o.o.Kielce34110840429
45Tomaszewicz-Development Sp. z o.o.Szczecin332737373409
46C77 Design Sp. z o.o.Bielsko-Biała7123210435
47Dnd Investment Sp. z o.o.Warszawa3411385273
48Hortyński Instalacje Sp. z o.o.Szczecin347966948
49Apj Instal Sp. z o.o.Szczecin4236610686
50Kubryn Sp. z o.o.Łódź802219931
51MS Projekt Sławomir Szałek sp.k.Jaroty5924323890
52Solar Technics Sp. z o.o.Legnica7422488123
53Noble A4r Sp. z o.o.Warszawa7922137179
54Jpk Inżynieria Sp. z o.o.Pruszków612324937
55Mp Energy Polska Sp. z o.o.Sosnowiec423312581
56Prb Monolit Sp. z o.o.Czeladź4036417828
57Recult Sp. z o.o. sp.k.Wrocław5224610090
58Piolen Sp. z o.o.Pruszków5922623115
59Pracownia Projektowa Archikar Architekt Adam Karkusiewicz Sp. z o.o.Warszawa872007727
60Meritum Pbi Sp. z o.o.Michalin4132660296
61Red-Gaz Sp. z o.o. w KoszalinieKoszalin612124459
62Stal - Panel Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie3837411490
63Kjl Budowy Sp. z o.o.Płock335606785
64Wodbud Karpiński Sp. z o.o.Trojany4426841229
65Semago Sp. z o.o.Warszawa3544814421
66Bomax S.A.Ostrów Wielkopolski3449611937
67Mr Rodek sp.j.Warszawa4128843947
68Wri-Projekt Ciechanów Sp. z o.o.Ciechanów621978573
69Hvac Energy Sp. z o.o.Piła4227422829
70Ergo Sp. z o.o.Ruda Solska403008925
71Be Concept Sp. z o.o.Warszawa532076194
72Stolmar Development Sulowski sp.k.Świdry32609185154
73Klener Sp. z o.o.Białystok363785767
74Bsm Sport Sp. z o.o.Jaszkowo393079509
75Tmt Energy Sp. z o.o.Warszawa422635929
76Skowroński Sp. z o.o.Nowiny701787888
77Lorenc Sp. z o.o. sp.k.Nowy Tomyśl5818924560
78Ax Projekt Sp. z o.o.Wrocław3928618239
79Rayss Group sp.k.Gdańsk432413574
80Power Three Sp. z o.o.Konin581825570
81Perforator Mikrotunelowanie Sp. z o.o.Piekary Śląskie315554607
82B Company Sylwester Barański sp.k.Ostrołęka3927987405
83Gk System Sp. z o.o.Warszawa521938772
84Tedex Service Sp. z o.o.Stara Iwiczna6417230643
85In-Projekt Sp. z o.o.Lublin4223622136
86Pracownia Urbanistyczna Esprit Sp. z o.o.Stawiguda511923709
87Hanof-Gms Sp. z o.o.Wrocław432263922
88Ecomegawat Sp. z o.o.Tychy591704269
89Poolsystem Sp. z o.o.Świętochłowice402528512
90Hls Invest Bis Sp. z o.o.Nowy Sącz3065215017
91Winteq Sp. z o.o.Jonkowo3063624256
92Roller Koster Sp. z o.o.Parczew324253940
93Zakład Usług Geofizycznych Geokar-Pbg Sp. z o.o.Biechów306254983
94Globarch Sp. z o.o.Byków3334712082
95Sbp Kraków Sp. z o.o.Kraków3628517844
96Maxbud Gliwice Sp. z o.o.Gliwice372744644
97High-Tech System Sp. z o.o.Opole287409563
98Webtouch Sp. z o.o. S.K.A.Wysogotowo2969238505
99Osiewacz Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie27171310569
100Archigeo Invest Sp. z o.o.Poznań8114520661
1014design Architekci i Inżynierowie Sp. z o.o.Łódź3725514096
102Lukad Sp. z o.o. i Wspólnicy Kaczorek, Dałomis, Kobiałka sp.k.Węgrzce Wielkie6514823149
103Psw Sp. z o.o.Łódź441913700
104Lf7777 Sp. z o.o.Kraków333072576
105Maker Cieślik sp.k.Włochy288057306
106Ksk Invest Sp. z o.o.Lublin323456548
107Phu Budmar Sp. z o.o.Szczecin3138416605
108Wentima Sp. z o.o.Wrocław323637013
109Navigeo Sp. z o.o.Białystok491682734
110Ab Marine Sp. z o.o.Szczecin3823044894
111Dachy Pro Sp. z o.o.Głogoczów382314533
112Firma Projekt Sp. z o.o.Wałbrzych382303420
113Cas Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4020612305
114Bresko Sp. z o.o.Kraków392199406
115Bm Company Sp. z o.o.Skórzewo2618623014
116Stroydom GmbH Sp. z o.o.Rzeszów382242752
117Go-Mir Sp. z o.o.Gdynia2793116354
118Targowa1 Sp. z o.o.Warszawa14813216340
119EM - BRUK Sp. z o.o.Kondrajec Pański26152013585
120Sikkerhet Sp. z o.o.Warszawa5614814264
121Alpinsky Sp. z o.o.Szczecin5414928545
122Esbud Sp. z o.o.Kawęczynek303685631
123Sspnetworks Sp. z o.o.Warszawa26137420202
124Raventech Sp. z o.o.Tarnowskie Góry3134610736
125Kompleks Remont Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza3820717802
126Świeradów Zdrój Sp. z o.o. sp.k.Warszawa31327128360
127Traffic Tronic Sp. z o.o.Zamość322724287
128Ekopolska Mojzesowicz sp.k.Gogolinek2760413466
129Prof-Bud Invest Sp. z o.o.Trześń25469841851
130Seido Energy Sp. z o.o.Gdańsk2757010026
131Terbud - Artur Czyż sp.k.Będzin30334124597
132Psgg Sp. z o.o.Katowice372045200
133Tu-Mach Sp. z o.o.Poznań352143671
134Wipro Serwis Janusz, Krzysztof Kasperowscy Sp.K.Kokotów3522599799
135Solit Group Sp. z o.o.Paszyn2663714638
136Adriana Sp. z o.o.Przemyśl721233357
137Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego we Wrocławiu, Sp. z o.o.Wrocław24469922961
138Fire - Armko Sp. z o.o.Cigacice5413321868
139Eco Project Investment Sp. z o.o.Lublin6912316700
140Mtg R.Machaczka, P.Góra sp.k.Kraków3128124970
141Greentica Sp. z o.o.Warszawa2838513502
142WS-DIC Sp. z o.o.Tarnobrzeg9311778772
143Spółdzielnia Usług Wodno-Kanalizacyjnych Produkcji Rolnej i Handlu ROLWODSkołyszyn3225026702
144DKW Dewelopment Sp. z o.o.Wrocław4215615509
145Fuente Sp. z o.o.Łódź401656709
146Renewable Technology Experts Sp. z o.o.Gdynia322412711
147Natura Resort Sp. z o.o.Poznań4813838514
148Hz Perfect Inwestycje Sp. z o.o.Czeladź2744011312
149Standart Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków3619027681
150Ccm Sp. z o.o.Warszawa5013216955
151Kamp Team Sp. z o.o.Warszawa265154534
152Bauterm Invest Sp. z o.o.Rudnik Wielki2652012927
153Ag-Mar Engineering Sp. z o.o.Czersk Świecki371812041
154Wecker Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski411536292
155Archiefekt Sp. z o.o.Siechnice332248035
156Embea Architektura Sp. z o.o.Katowice342026288
157Petro Corp Sp. z o.o.Kraśnik2738410970
158Ewired Sp. z o.o.Sułkowice5812237519
159Growing Investment Sp. z o.o.Łódź3519114748
160Malbud Sp. z o.o.Koziegłowy2929188609
161Bmg Grupa Sp. z o.o. sp.j.Kostrzyn nad Odrą4613417580
162Jakosta P.S.A.Żerniki Wrocławskie3123475521
163Miko Invest K. Głogowski sp.k.Kiełczów2559696942
164Romspark Sp. z o.o.Kraków302525032
165Total Sec Sp. z o.o., sp.k.Warszawa2832417306
166G.E.S.T Sp. z o.o.Łomianki3221313903
167Domy z Widokiem Sp. z o.o.Czułów641134715
168Spółdzielnia Socjalna Jasne, że Dom i WnętrzeCzęstochowa441352242
169Orchard Artistic Woodwork Sp. z o.o.Dąbrowa302494999
170Aksima Polański, Szafrański sp.k.Stara Iwiczna2831827588
171Demuth Project Sp. z o.o.Gdańsk2467013150
172Optimumpoints Sp. z o.o.Ordzin3024325435
173Noeinvest Sp. z o.o.Możne391522978
174Alpiwork Sp. z o.o.Zgierz451292988
175Qube Sp. z o.o.Płock561145020
176Toram Sp. z o.o.Bąków3517515089
177Dolmar Sp. z o.o.Ruziec5012124083
178Infinite Solar Sp. z o.o.Bydgoszcz37158118759
179Amj Technologie Sp. z o.o.Pomlewo441292267
180Work-Pro Sp. z o.o.Warszawa401402144
181Airflow Engineering Sp. z o.o.Katowice3715411788
182Mardim Budownictwo Sp. z o.o.Droginia254166177
183Dom-Real Sp. z o.o.Piastów302344122
184Mirmo Sp. z o.o.Międzychód2826914484
185Viabud Sp. z o.o.Wrocław331773236
186Voltmine Sp. z o.o.Płochocinek351619474
187Metro Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna5311031648
188Petroland Sp. z o.o.Kraków292357358
189W.Michałowski Development sp.k.Błonie-Wieś3516224043
190Eko Grand Sp. z o.o.Rzeniszów28262101610
191Elfeko Capital S.A.Gdynia3416453302
192Archifactory Sp. z o.o. sp.k.Kraków254339833
193Max-Im Sp. z o.o.Stare Bogaczowice511081464
194Sorbetta Sp. z o.o.Wrocław4013418488
195Ozeko Sp. z o.o.Warszawa272715688
196Inpromel Sp. z o.o.Rybnik5310515470
197PWG Instal Sp. z o.o.Płock471143619
198Vkoma -Partners Sp. z o.o.Wrocław3913613289
199Ucees Sp. z o.o.Kraków237906905
200Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Aleksandria Sp. z o.o.Dynów61989745
201Lumi-Tech Sp. z o.o.Opole22233520521
202Marcinek Sp. z o.o.Wodzisław Śląski411247743
203Ib Constructions Sp. z o.o.Gdańsk244824028
204Kotłorem Sp. z o.o.Lubin45116429328
205BUDOMATEX S.A.Siedlce32170379315
206Dbk-Energia Sp. z o.o.Rzeszów5310114243
207VDI Poland Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie341544578
208Nowe Młyny Radzewa Sp. z o.o.Poznań2631214850
209Ebf Development Sp. z o.o.Zielona Góra331641017718
210Archikon Projekt Sp. z o.o.Wrocław351461936
211Usługi Elektryczne Kmuk Sp. z o.o.Żółtańce-Kolonia401243399
212Bramar Sp. z o.o.Jastrzębia244965130
213Projekt Dom Sp. z o.o.Warszawa361373228
214Build.Home Sp. z o.o.Rajec Szlachecki321666950
215Ak-Budownictwo Sp. z o.o.Prószków589415896
216Biotechnika Poland Sp. z o.o.Łódź2349847484
217Marbud - Mariusz Michalak Sp. z o.o.Porządzie2920621648
218Mkd Sp. z o.o.Marcinkowice768815202
219Service Construction Sp. z o.o.Warszawa243672152
220BARC WARSZAWA S.A.Warszawa27246278285
221Z Group Sp. z o.o.Bydgoszcz139847551
222J&M Sp. z o.o.Tarnobrzeg282265871
223Omni-Invest Sp. z o.o.Katowice411173404
224EDR Sp. z o.o.Białystok8885129047
225Jobtech Sp. z o.o.Garcz2626781624
226Dks Sp. z o.o.Lublin244033191
227Mc2 Engineering Sp. z o.o.Wrocław658914365
228Hydro - Instal Majewski Sp. z o.o.Częstochowa3712936550
229NATURADOMY Sp. z o.o.Poznań3017722663
230Best - Bau Świadek & Company Sp. z o.o.Goleniów4410710691
231Igel Sp. z o.o.Dąbrówka291948682
232K-Tech Sp. z o.o.Paniówki2347010278
233Sigma Renewable Energy Sources Sp. z o.o.Sosnowiec4710028246
234Agatka Logistics Sp. z o.o.Bielsko-Biała3912123473
235Breggo Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry431075719
236Hydro Max Katowice Sp. z o.o.Katowice272475921
237ALLES COOL Sp. z o.o.Kępno2918671443
238Solis Sp. z o.o.Warszawa3314515904
239Energy E Group Sp. z o.o.Krapkowice3215020809
240Klimantic Sp. z o.o.Warszawa252963600
241Eko Elektro Term Sp. z o.o.Płock252756335
242Ad Inwestycje Primo Sp. z o.o.Wrocław331434280
243Oliwa 500 Sp. z o.o.Gdańsk877829663
244Everest Sp. z o.o.Bydgoszcz558821125
245Astrum - Stas Elżbieta i Roman Staś sp.j.Opole2625623019
246Coreltb Builders Sp. z o.o.Jaworzno225533480
247Ennovati Sp. z o.o. sp.k.Będzin243603238
248Akade System Pgs Sp. z o.o.Radom217768799
249Resso Sp. z o.o.Sośnicowice2623711718
250Vosa Sp. z o.o.Turka4310012686
251C.F. Real Estate Sp. z o.o.Gliwice3313459506
252Scala Sp. z o.o.Gdańsk23383599607
253Zinstal-Izol-Gaz Ferdynand Kaczor i Syn sp.k.Ruchocice3114431396
254Safaga Systems Sp. z o.o.Solec Kujawski2720512971
255Matex Sp. z o.o.Gliwice331348268
256Mamato Sp. z o.o.Warszawa48907423
257Eniqu Sp. z o.o.Opole50876041
258Mk Innovative Investments Sp. z o.o.Uzdowo225543183
259Fb Instalacje Falkowski sp.k.Stanisławowo53844177
260Grupa Mega - Pol Sp. z o.o.Turów2818014070
261PWD DEWELOPER Sp. z o.o.Poznań3114389154
262Bema Invest Sp. z o.o.Limanowa3910611746
263Korporacja Budownictwa i Nieruchomości Graden Sp. z o.o.Lublin439619485
264Havrysh 3 Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski3711324906
265Dworek Polski sp.j. Koziński Jacek, Rybak GrzegorzZalesie Górne32139114171
266Sanui Sp. z o.o.Warszawa3910310202
267Systemel Sp. z o.o.Wieszowa301581869
268Pinkoncept Infrastruktura Sp. z o.o.Gdańsk242924832
269Przedsiębiorstwo Budowlane Eko Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra2244314717
270Hzbudinvest Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Zielona Góra3511927711
271All-Tech Sp. z o.o.Skowarcz55812372
272MX3 Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2155910086
273Hydro-Tap Sp. z o.o.Wilczyce41999070
274Ach - Dach Sp. z o.o.Wrocław2088912628
275Marine Design Sp. z o.o.Szczecin2720276737
276Rent-Bud Budownictwo Sp. z o.o.Luboń2915414995
277Korporacja SEDPOL Sp. z o.o.Siedlce2426413630
278Truearch Design Studio Sp. z o.o.Gdańsk577733651
279DCD Lab Systemy Sp. z o.o.Poznań223628692
280Urban Project Sp. z o.o.Sanok2915820885
281Elplobud Sp. z o.o.Płock2242439384
282Dekorex Sp. z o.o.Ksawerów3611015450
283Uniinwest Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk242461766
284Ag Bat-Bud Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnmościąKatowice3014010515
285Bestinvest Sp. z o.o.Warszawa311363728
286Arisan Sp. z o.o.Rataje214569089
287Serafiński Roads Sp. z o.o.Ludwikowice Kłodzkie30147107557
288Grupa Techplast Sp. z o.o.Jarocin321279036
289Berla-Bud Sp. z o.o.Bydgoszcz3312220979
290Elektro-Lines Sp. z o.o.Przemyśl252376628
291Polex Sa Sp. z o.o. sp.k.Wysogotowo3113622121
292Guru Projekt Sp. z o.o.Żerniki242427308
293Investbud Polska Sp. z o.o.Mysłowice341163520
294Erkada Group Sp. z o.o.Żukówka321256357
295Dagtech Sp. z o.o. sp.k.Głogówko587445601
296Matiflex Sp. z o.o.Gostynin3312121708
297Kama Usługi Sp. z o.o.Warszawa2232611963
298Massivhaus Sp. z o.o.Jonkowo214939625
299Wp&Partners Sp. z o.o. sp.k.Bodzanów321232756
300Tele-Serwis Sp. z o.o.Grudziądz2423914158
301SG Development Sp. z o.o.Warszawa20925172273
302Morgaz Mateusz Morawski sp.k.Opole261973194
303Malkow Sp. z o.o.Zakopane487924500
304Sun Winner Sp. z o.o.Stare Kupiski223799787
305Pro Wm Sp. z o.o.Warszawa271793050
306Energohut Inżyniering Sp. z o.o.Gliwice20109619596
307System Izo Sp. z o.o.Sopot252006944
308M&K Sp. z o.o.Wrocław45822908
309Mre Mactel Sp. z o.o.Szczecin2079722543
310Eko Invest Sp. z o.o.Niewodnica Korycka2328422258
311Czerwony Szkwał Maritime Works Sp. z o.o.Kołobrzeg3013183080
312Tbx Fit-Out Team Sp. z o.o.Warszawa2716828670
313Ekodomplus Sp. z o.o.Wrocław3013115064
314Consul Sp. z o.o.Białystok321204184
315Netsolar Sp. z o.o.Legnica223238913
316Notel Sp. z o.o.Łowicz213988799
317Mesta Development Sp. z o.o.Wrocław2056119921
318Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Promotech Krzysztof Sacharewicz i Sławomir Wójcik sp.j.Warszawa2233011046
319Wysoccy House Sp. z o.o.Chojnice271689248
320Sani Motel Sp. z o.o.Łódź47768095
321Urb Construction Sp. z o.o.Zamość408724602
322Tech-Energy Sp. z o.o.Warszawa291386894
323K & K Divers Sp. z o.o.Gdynia207306412
324Supreme Houses W1 Sp. z o.o. 24 sp.k.Olesno281429322
325Spacearchitects Sp. z o.o.Warszawa44783609
326Control Project Sp. z o.o.Warszawa40853708
327Rem-Home Sp. z o.o.Wrocław55692342
328Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych Energopol Sp. z o.o.Myszków369640666
329Easy Project Pro Sp. z o.o.Poznań311211816
330Solaris OZE Sp. z o.o.Kielce2138342552
331Konstans Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki447723181
332Sokół 1 Sp. z o.o.Szeligi2616780656
333Naan Architekci Sp. z o.o. sp.k.Szczecin281473429
334PROINS S.A.Kraków20527486921
335Iwex Sp. z o.o.Bartąg22278101901
336Borysvasylievbud Sp. z o.o.Gdańsk331084200
337Proneko Wykonawstwo Sp. z o.o.Gdańsk19838186951
338TPEnerga Sp. z o.o.Poznań25178241279
339Cdj Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2814610931
340Klimek Budownictwo Sp. z o.o.Jazowsko232318167
341MD Group Sp. z o.o.Warszawa2714627803
342Aritma Construction Sp. z o.o.Szczecin341012595
343Mahton Schrony Sp. z o.o.Bydgoszcz36951693
344Akropol Poznań 6 Sp. z o.o.Luboń2616265451
345TFK Wrocław Sp. z o.o.Wrocław2130517624
346Mar-Bud Budownictwo Sp. z o.o.Wolica2420338373
347Szalla Bud Sp. z o.o.Kruszyn331041808
348Ipo System Sp. z o.o.Śledziejowice271467265
349Proinwest Sp. z o.o.Nowy Sącz242044883
350Perfect Displays Integrator Sp. z o.o.Warszawa212987035
351Good Fuel Sp. z o.o.Warszawa49697654
352Esdo Project Shaheed Trela Król sp.j.Kraków378910362
353Tdl Instal Sp. z o.o.Warszawa2715215071
354Skm-Development Sp. z o.o.Katowice2419329684
355Echo Energy And Safety Sp. z o.o.Nadarzyn40809146
356Weldkar Sp. z o.o.Kochanowice1985414253
357Gp Earth Sp. z o.o.Warszawa222443193
358Willa Developer Al Sp. z o.o. sp.k.Radzymin2047363669
359Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis sp.j. Paweł Góral i WspólnicyZąbki29124127929
360MK Marine International Ltd Sp. z o.o.Gdynia301185884
361Qualymed Sp. z o.o.Kraków45717527
362Grupa Profbud Sp. z o.o.Warszawa181281999051
363Mass Sp. z o.o.Zielona Góra251731279
364Elektro - Bud Sp. z o.o.Baczyna349736909
365Budmal - Art Sp. z o.o.Marki203914702
366Eco Future House Sp. z o.o.Lublin2812830348
367M4 Investments Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski1959913256
368Tex-Bud Firma Budowlana Sp. z o.o.Wodzisław Śląski2714218264
369Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Sp. z o.o. w OstródzieOstróda232059873
370Elipsys Sp. z o.o.Gostynin1968023786
371Transfer Nowoczesnych Technologii i Sp. z o.o.Płock195127878
372Stm Sp. z o.o.Szklarska Poręba212693623
373Novadom Sp. z o.o.Piekary281322522
374Firma Handlowo Usługowa El-Mat Sp. z o.o.Imielno596015021
375Greenfield Technologies Sp. z o.o.Kraków188747272
376Grupa CMP S.A.Kraków203719014
377Unirent Tim 2 Sp. z o.o.Katowice203391624
378Senso Instalacje Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki232173848
379Hovler Engineering Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki2225145144
380Mk-Ram Sp. z o.o.Warszawa50639217
381Kmd Diagnostyka Budowli Sp. z o.o.Jawczyce222178063
382M&B Inwest Sp. z o.o.Bierzów18121710552
383Pekabex Jasielska Sp. z o.o.Poznań1820815298
384Velio Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki3110024947
385Patio II Sp. z o.o.Chojnice446836970
386Instal-Energo Beata Kiełpińska sp.k.Trzemżal2319120327
387Elektro - Instal Jankowiak Sp. z o.o.Cichów311022271
388Premmier Construction Sp. z o.o.Białystok58594250
389Ms Prestige Sp. z o.o.Swarzędz825655357
390Wmg Projekt Sp. z o.o.Kraków195953576
391Halikowski Sp. z o.o.Głubczyce261473975
392Termet Sp. z o.o.Wyszków2418023484
393Piw-Paw Architekci Sp. z o.o.Gdańsk765610559
394Przedsiębiorstwo Budowlane Eko Sp. z o.o.Zielona Góra203623629
395Europel Energo Sp. z o.o.Korczyna436855101
396Gr Visio Sp. z o.o. sp.k.Tarczyn46658157
397Tita Sp. z o.o.Oborniki Śląskie2028810292
398Osiedle Cztery Pory Roku Sp. z o.o.Bydgoszcz261431489
399Latium Sp. z o.o.Chmielno31972597
400PRO CNL Żywicki sp.k.Ruda Śląska20345113233
401Firma Ziomek Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o.Kębłowo2127329405
402Klim-Instal Sp. z o.o.Wrocław2031617329
403Saviano Sp. z o.o.Cieszyn222248941
404Boti C.E.L. Sp. z o.o.Nadułki417013029
405Inwest Kontrol Sp. z o.o.Ilkowice48622208
406Trend Development Sp. z o.o.Gdynia2515463940
407Netria Sp. z o.o.Bydgoszcz2032824707
408Ms Team Sp. z o.o.Jawor17221618277
409M&J Bud Invest Sp. z o.o. Eu M. Siadul sp.k.Kielce466413039
410Jogin Technology Sp. z o.o.Kłodzko241623221
411Osiedle Malownicze III Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2417126728
412Igomap Sp. z o.o.Krosino271311630
413Gawrychowscy Sp. z o.o.Warszawa186374331
414Megator Sp. z o.o.Kobyłka2033811753
415Falcon Energy Sp. z o.o.Białystok387428705
416Qualis Engineering Sp. z o.o.Toruń2030329492
417Technology Development Group Sp. z o.o.Pokrzywnica555810030
418Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BUDEX Sp. z o.o.Łomianki17132025236
419Luksan Sp. z o.o.Gdańsk261324896
420Biodevelopment Sp. z o.o.Lublin17169513046
421Aizenkol Sp. z o.o.Mogilno2318739461
422Aristo Polska Sp. z o.o.Tuczępy2613344373
423Musiał Company Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza2811810057
424Strus Development Sp. z o.o.Warszawa39704162773
425Adbud.Eu Sp. z o.o.Stary Julianów1939838719
426Elektromonter Z. i A. Gawałko sp.j.Ciechanów2613588819
427Zwconstruction Sp. z o.o.Bukowiec42667580
428Bemm Architekci Sp. z o.o.Wiejki42651461
429JLK Polska Sp. z o.o.Warszawa251405028
430Nepro Sp. z o.o.Białystok261334336
431Geotec Sp. z o.o. sp.k.Gorlice2910818531
432Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.Warszawa40697156
433LNW Polska Sp. z o.o.Żyraków3010063809
434Gpt-Elektro Sp. z o.o.Bielsko-Biała301022082
435Zig Sp. z o.o.Olsztyn2123050782
436Drewkon Sp. z o.o.Iłownica35794602
437Adibart Sp. z o.o.Pszczyna203191783
438Davon-Iz Sp. z o.o.Gdynia221972368
439Kgk Building Sp. z o.o.Chocz35771582
440Grupa Lw Development Sp. z o.o.Warszawa27124116617
441Zsw Sp. z o.o.Koszalin49582573
442Elektroinstal Sp. z o.o.Pleśna338618882
443Amper Electric Sp. z o.o.Bydgoszcz251409283
444Fabri Sp. z o.o. sp.k.Wieprz221909418
445Sbk Sp. z o.o.Wrocław31931415
446Eto System Sp. z o.o.Olsztyn2029112561
447K&W Construction Sp. z o.o.Badowo-Mściska2220567703
448Eco4planet Sp. z o.o.Warszawa19343245233
449M3 Klima Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna271214065
450Certigos Engineering Sp. z o.o.Rybnik1934120398
451P3 Projekt Sp. z o.o.Kraków251409162
452Stalkone - Sp. z o.o.Gdynia309596045
453Bpbe Proerg Sp. z o.o.Chorzów2612211214
454Mk Group Sp. z o.o.Zambrów357620334
455My House Deweloper Sp. z o.o.Lubartów386981429
456Sainz Development S.A.Blizne Łaszczyńskiego2712117047
457Geokons Sp. z o.o.Reguły2219320159
458Ekokonsulting Sp. z o.o.Warszawa2712035224
459Rexel Metal Technik Sławomir Jaśkowiak, Aneta Jaśkowiak sp.j.Jasin17144642613
460Projekt El Sp. z o.o.Szczerców2317313430
461Karpackie Przedsiębiorstwo Wiertnicze Sp. z o.o.Chełmiec2612338885
462Promark Budownictwo i Nieruchomości Sp. z o.o.Kwiatkowice63526660
463Damm Good Design Sp. z o.o.Kraków185678471
464Wrobelbau Pl Sp. z o.o.Sieniawa Żarska545410599
465Bgr Technika Sp. z o.o. Sp.K.Jelonek17106319037
466E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k.Poznań2024890086
467Kaman Sp. z o.o.Małogoszcz1850285583
468Anf Sp. z o.o.Łódź271121229
469Senergia Sp. z o.o.Chełm299626574
470Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eksbud Sp. z o.o.Tychy39649843
471Firma Menadżersko-Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o.Warszawa1254723145
472Jmr Instalacje Sp. z o.o.Tychy2314616952
473Energia-Tim Sp. z o.o.Malin318619383
474Topatotera Sp. z o.o.Knurów16176423684
475Konbet Projekt Sp. z o.o. S.J.Sosnowiec47554449
476Bw-Investment Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o.Skarbimierzyce16146225933
477Firma Ok Sp. z o.o.Kłodzko212082213
478Instotal Sp. z o.o.Zasole Bielańskie231541256
479Firma Budowlano-Handlowa Olszowy Sp. z o.o.Mielec1786816393
480Budipol Group Sp. z o.o.Toruń56519328
481Emca Volt Sp. z o.o.Warszawa327866952
482Romgos Bis Miszel, Tobiasz Gwiazdowscy sp.j.Kotlin6249133732
483Walendów Park 2 Sp. z o.o.Olsztyn2216098097
484Profiprojekt Sp. z o.o.Witaszyczki57506621
485Wgd Instal Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki2512515002
486Brb Sp. z o.o.Brzesko192674244
487Havec Sp. z o.o.Warszawa32743560
488Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego Sp. z o.o.Warszawa35678820
489PPE Sp. z o.o.Lubliniec211753912
490Gmkw Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.Mieszkowice202313236
491Kamar System K. Tomczak M. Domański sp.k.Koziegłowy1839759643
492Milart Sp. z o.o.Wrocław24130102030
493C-90 Sp. z o.o.Gruszowiec33721450
494Salwis Sp. z o.o.Kraków1753331972
495Dartom T. Przybylski R. Przybylski sp.k.Bydgoszcz2117233302
496R.B. Development Sp. z o.o.Polkowice704519737
497Investcom Sp. z o.o.Biała Podlaska201984767
498Erdogroup Sp. z o.o.Bydgoszcz33712529
499Gte Sp. z o.o.Wrocław33693716
500Quenda Sp. z o.o.Bielsk Podlaski16318690653
501Szaniec Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski202091732
502Plan & Design Sp. z o.o.Wrocław174262476
503Instal-Aris Sp. z o.o.Janikowo169696513
504Reha Błoch Sp. z o.o.Poznań221561315
505Energokab Sp. z o.o.Lubań46526944
506Zakład Projektowo-Produkcyjny Varia Sp. z o.o.Zabrze251104404
507AI - Tech Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała2511249486
508Usługi Projektowe Grzegorz Kudyk Sp. z o.o.Żory192502871
509Sport Halls Sp. z o.o.Wrocław16226081196
510Inner Garden Sp. z o.o.Międzyrzec Podlaski192575484
511Tom-Tech Sp. z o.o.Sośnicowice1676015106
512Mtx Sp. z o.o.Warszawa2018913309
513Weldorado Sp. z o.o.Gliwice192618672
514Yes M Sp. z o.o.Dzierżążno1923828991
515Palrem Sp. z o.o.Łysakówek33671870
516Tech-Inżynieria Sp. z o.o.Wrocław174234238
517Mega-System Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o.Lublin1691724701
518Mm Biuro Projektowe Sp. z o.o.Sieradz192272368
519Kopalnia Drugnia Rządowa Sp. z o.o.Drugnia Rządowa395723148
520Atlant Energy Sp. z o.o.Warszawa201961972
521Primero Sp. z o.o.Tarnów17458850
522Przedsiębiorstwo Bios-Bud - Sp. z o.o.Lublin251132495
523M4wind Sp. z o.o.Szczecin112416287
524Mcf Grupa Projektowa Sp. z o.o.Kraków211583620
525Eko Complex Invest Sp. z o.o.Gdańsk241182321
526Pcu Invest Sp. z o.o.Brzoza42531975
527Instal-Miod Sp. z o.o.Świątniki Górne1922956055
528Amc Bis Andrzej M. Chołdzyński Sp. z o.o.Warszawa47499872
529Aria Group Sp. z o.o.Poznań1827562608
530ELMONT GRUPA S.A.Łyski984017321
531Przedsiębiorstwo Organizacji Inwestycji Allplan Sp. z o.o.Bydgoszcz327014480
532Bah Studio Sp. z o.o.Katowice27923050
533Grati Sp. z o.o.Gdańsk182854434
534Instal Radomsko Sp. z o.o.Warszawa356117030
535Luma-Tech Solutions Poland Sp. z o.o.Bytom164822756
536Ol&Bud.Pl Sp. z o.o.Lublin182701663
537Infrasolution Sp. z o.o.Kraków2510624250
538Synergia Instalacje Sp. z o.o.Wrocław182752377
539Instytut Diagnostyki i Technologii Budownictwa Sp. z o.o.Kamienica365934143
540Bri 4You Sp. z o.o.Łódź231244682
541Net Strategy Sp. z o.o.Warszawa624213914
542Gamma Metal Sp. z o.o.Rakoniewice355930266
543Nis#3 Sp. z o.o. sp.k.Warszawa336415887
544Gfm Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Sp.K.Grabów nad Prosną153238665946
545Global Home Containers Sp. z o.o.Ślepowron1649016861
546Aqua Partner Sp. z o.o.Wrocław435025776
547L’Ab Architekci Sp. z o.o.Warszawa192323859
548Art-Dom Projekt Sp. z o.o.Warszawa365819162
549Bcm Architekci Sp. z o.o.Wrocław346113230
550Psmsolar Polska Sp. z o.o.Białystok166752767
551Synis Zarządzanie Energią Sp. z o.o.Opole41511879
552Lewicki Budownictwo Przemysłowe Sp. z o.o.Katowice297512362
553Szmaragdowa - Nieruchomości Sp. z o.o.Rybienko Nowe278424596
554Knm Sp. z o.o.Radom38553794
5551Home4you Sp. z o.o.Jakuszów192275305
556Tarbau Majchrzyk, Staszewski sp.j.Tarnowskie Góry166797865
557P & L Usługi Ogólnobudowlane Sp. z o.o.Szczecin2115715428
558MSP Inntech Sp. z o.o.Drogomyśl15154292910
559Gp Team Sp. z o.o.Katowice241121576
560Elektron Sp. z o.o.Suwałki1737818577
561Akropol Inwestycje 11 Sp. z o.o.Luboń1919014830
562Mserwis24 Sp. z o.o.Ostrołęka2212652021
563Fixar Sp. z o.o.Lipki355728970
564Arkus Bis Sp. z o.o.Gliwice52425185
565Omega S.A.Głogów1826113945
566Malik Development Sp. z o.o.Pieczyska2213175144
567Tkm Engineering Sp. z o.o.Katowice37561412
568Regutech Sp. z o.o.Kielce164105254
569Pmlew Sp. z o.o.Warszawa287710256
570Przedsiębiorstwo Budowlane PBI Niewczas, Patoka sp.j.Olszewo-Borki2016823401
571Bt-Technik Sp. z o.o.Jarocin365629630
572Sub - Tel Sp. z o.o.Kozie Laski424865256
573Patwik Sp. z o.o.Radomyśl nad Sanem2311844584
574Soltimus Sp. z o.o.Warszawa306828417
575Spółka Budowlana Centrum Żak sp.k.Sosnowiec2410721691
576Stabilground Polska Sp. z o.o.Wronki Wielkie1730915789
577G.E.M. Sp. z o.o.Myszków36552322
578Krisbud Krzysztof Głuch sp.k.Młoszowa43479862
579Event Teletechnika Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk51412337
580Do Roboty Sp. z o.o.Lubartów165892641
581Unitel Sp. z o.o.Marki297352048
582Terra Bau Sp. z o.o.Poznań173041831
583Team - Project Sp. z o.o.Modrzewie1822551632
584E=r=g Polska Sp. z o.o.Poznań24982363
585Polskie Zakłady Energetyczne - Kogeneracja Realizacja i Serwis Sp. z o.o.Warszawa1727213554
586Mmp Group Sp. z o.o.Prudnik164643893
587Reform Architekt Sp. z o.o.Łódź1651613998
588Mel-Kan Sp. z o.o.Ryżki306475898
589Dsk Perfect Design Sp. z o.o.Gliwice44443602
590Mk Developer Sp. z o.o.Szczecin2113152189
591Alex-Bau Sp. z o.o.Warszawa31626090
592Expom Sp. z o.o.Lubycza Królewska231085453
593Embud Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie163536731
594Polski Instytut Fotowoltaiki Sp. z o.o.Stargard1918213241
595Inter-Optima Serwis Jakub i Wiewióra S.J.Luboń37523222
596Bikon Sp. z o.o.Toruń326012027
597Aba Olszak Sp. z o.o.Jabłonna182301548
598Sakbud Sp. z o.o.Skwierzynka603818690
599Chillhouse Design Sp. z o.o.Wrocław24949606
600Varbud Sp. z o.o.Poznań278011616
601S+ Sumisławski&Sumisławski sp.j.Wrocław221236338
602Q-Ban Sp. z o.o.Katowice474112202
603Budrem Nowik Sp. z o.o.Kętrzyn2113313082
604Token Sp. z o.o.Łódź28733485
605Anspert Sp. z o.o.Lublin28702617
606Wero Sp. z o.o.Łowicz43448525
607Monting Sp. z o.o.Warszawa74358985
608Krb Sp. z o.o.Dywity703521492
609Grupa Stadnicki Sp. z o.o.Oława172845980
610Safety Power Sp. z o.o.Piaseczno1725510344
611Triget Sp. z o.o.Sidzina1822512407
612Przewierty Sterowane Boreccy Sp. z o.o.Bydgoszcz2113221965
613Fabianowicz sp.k.Warszawa33565132
614Cavatina Sp. z o.o.Kraków86341695417
615BX Develop Sp. z o.o.Kąty1556812214
616Ecoleader Sp. z o.o.Warszawa1558329916
617Gm Invest Sp. z o.o. sp.k.Władysławowo239923322
618Torque Solutions Sp. z o.o.Warszawa375016368
619Malge Sp. z o.o.Dziekanów Nowy50388647
620Home Care Sp. z o.o.Warszawa211323916
621Rsenergy Development Sp. z o.o.Zelów375056929
622Enersim Sp. z o.o.Kraków201572887
623Marciniak I Synowie Biuro Inżynierskie Sp. z o.o.Wrocław35521673
624Premium House Sp. z o.o.Szczodre191618121
625Yera Sp. z o.o.Gdańsk39461277
626Amber Development Sp. z o.o.Luboń2211711030
627Robinstal Sp. z o.o.Warszawa1724133161
628Kd Geologia Sp. z o.o.Warszawa65343526
629Darbagos Sp. z o.o.Tarnów2490140261
630Agro Aqua Sp. z o.o.Kicin51377359
631Prp Solutions Flex Sp. z o.o.Płock154847605
632Sigma-Service Sp. z o.o.Rumia286810918
633Ledox Kociucki sp.j.Wilkowice34514343
634Flora-Team Sp. z o.o.Bielsko-Biała42428498
635Thermocontrol Sp. z o.o.Szczecin231009998
636Adbox Construction Sp. z o.o.Wrocław286814698
637Ven-Tech Sp. z o.o.Gdynia14241951734
638Betpol Dom Sp. z o.o.Bydgoszcz123315749
639Wider-Arcada Sp. z o.o.Kraków28665641
640Oknomar Sp. z o.o.Warszawa296237442
641Infra S.A.Wysogotowo683212230
642Security Media Sp. z o.o.Wrocław41417240
643Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o.Ostróda20128605176
644Bauprofi Sp. z o.o.Szczecin162854479
645Geocore Sp. z o.o.Kraków3549124470
646Fiberhub Sp. z o.o.Lublin201433621
647Ale Sp. z o.o. sp.k.Pisarzowice154088382
648Wiewióra & Golczyk Architekci Sp. z o.o. sp.k.Żywiec1916113653
649Suski Safety Work Sp. z o.o.Dąbrowa221129162
650Armax Sp. z o.o.Starachowice163615978
651Power-Gas Technika Sp. z o.o.Wilczopole267410423
652Wojciech Popecki sp.k.Sitowa384524275
653Eco Apartments Sp. z o.o.Kraków70314656
654Akustyk Mont Sp. z o.o.Gdańsk1916416382
655Clamart Sp. z o.o.Kraków1497311981
656Nowe Budowy Sp. z o.o.Zielona Góra181851177
657Ewerest Sp. z o.o.Mielec453814374
658Anmaro 360 Sp. z o.o.Toruń2111511579
659Yellowhammer Sp. z o.o.Wrocław37451585
660Alpigo Sp. z o.o.Swarzędz239014665
661Sl Project Energy Sp. z o.o.Warszawa34491792
662Strzelec Investment Group Ltd Oddział w PolsceJankowo Gdańskie633110668
663Ratrusto Sp. z o.o.Wodzisław Śląski35483698
664Orion Development Group Sp. z o.o.Łódź2210125953
665Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobex Sp. z o.o.Częstochowa483515764
666Copco Dynamic Sp. z o.o.Katowice172282519
667Center-Projekt Rymarz sp.k.Jarosław24833713
668Fabryka Sp. z o.o.Rzeszów523412597
669Re-Mat Sp. z o.o.Lublin191402828
670Ciepły Dom F.U.H. Sp. z o.o.Racibórz239429446
671Pb Proalbud Sp. z o.o.Bydgoszcz145645163
672Wwbud Sp. z o.o.Józefów1458023092
673Bf Polska Sp. z o.o.Kołobrzeg153976336
674Nivelir Home Sp. z o.o.Wrocław221051158
675Hea Sp. z o.o.Wrocław2111645219
676Argaz Sp. z o.o.Górzykowo247810228
677Koto Sp. z o.o.Świdnik145536281
678Ani Sp. z o.o.Poznań1721012912
679Kamir Sp. z o.o.Warszawa26702547
680Rebudes Sp. z o.o.Racibórz29585069
681Frauscher Polska Sp. z o.o.Katowice1627868736
682Aganim Sp. z o.o.Opole305620523
683Security Seals Sp. z o.o.Warszawa1453110819
684Dot Architekci Sp. z o.o.Toruń201263001
685Itaps Sp. z o.o.Wrocław154143041
686Adetronik Sp. z o.o.Łódź1492924768
687Uso Poland Group Sp. z o.o.Bielsko-Biała1818811533
688Sgg Group Sp. z o.o.Mysłowice211133703
689Pracownia Projektowa Skeb S.K. Kołtun sp.j.Olsztyn2110431621
690Eversport Obiekty Sportowe S.A.Warszawa354624465
691Budros PC Sp. z o.o.Słodków-Kolonia181854630
692Beton Sp. z o.o.Warszawa1456630989
693Mes Group Sp. z o.o.Tarnowskie Góry201184745
694Geosolve Sp. z o.o.Gdynia25757642
695Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Chełm w StryszowieStryszów47346965
696Adamex Oze Sp. z o.o.Legnica201307639
697Wb Usługi Inżyniersko-Menedżerskie Sp. z o.o.Nadarzyn53321513
698Prb Przedsiębiorstwo Realizacji Budów Sp. z o.o.Głowno2110317119
699Inkom S.A.Wrocław3055128210
700JM Korporacja Budowlana Sp. z o.o.Kielce229911918
701Bc Energy Sp. z o.o.Gliwice145919602
702Smart Signal Sp. z o.o.Poznań2481965
703Elsek Sp. z o.o.Konin144612600
704Alant` Sp. z o.o.Katowice32491366
705Kopernik Energia Sp. z o.o.Blachownia44353904
706Budstol Invest Gw Sp. z o.o.Bydgoszcz1537957194
707Alsterhaus Sp. z o.o.Gdynia1817715750
708Wodikan Sp. z o.o.Bąkowo54302348
709Digicheck Sp. z o.o.Bielsko-Biała29577300
710Vammus Sp. z o.o.Żory1622712647
711Building For Business Sp. z o.o.Cekanowo1445159113
712Stan-Bud Łódź Sp. z o.o.Łódź1721210999
713Kwk Electric Sp. z o.o.Markowice152895303
714Ingerop Polska Sp. z o.o.Wrocław181582846
715Ee2 Sp. z o.o.Wrocław21106912
716Inwest Com Sp. z o.o. sp.k.Poznań315112783
717Arbud Investment Group Sp. z o.o.Pustynia1322171941
718Am-Concrete Sp. z o.o.Warszawa1720144596
719Zisbd Wrocław Systemy Renowacji Rurociągów Sp. z o.o.Wrocław172025510
720Kowarbud Sp. z o.o.Kowary285711909
721Energobest Sp. z o.o. sp.k.Miłków315029688
722Usługi Remontowo Budowlane Janx-Bud Sp. z o.o.Włocławek50313790
723Pro-Grupa Sp. z o.o.Police41363450
724Toposcape Sp. z o.o.Warszawa162222437
725Pb Rytter sp.k.Jaskulin1476935426
726Biotop Sp. z o.o.Siepraw1912637156
727Majchrzak Pracownia Projektowa Sp. z o.o.Oleśnica35432386
728Nordbay Sp. z o.o.Gdynia247318802
729Ozenit Sp. z o.o.Kraków1534512934
730Top Building Sp. z o.o.Warszawa383921003
731P&M Projekt Sp. z o.o.Wrocław139554665
732Dźwigi Pazoła sp.k.Sierakowo1912834460
733FRB KF Sp. z o.o.Kolonia Koplany219717644
734Sikora Sp. z o.o.Kraków171684998
735Stylowy Projekt Sp. z o.o.Majdan1913211774
736Alka-Bud Sp. z o.o.Łódź22865354
737Milart Sp. z o.o. - Stabłowice sp.k.Wrocław4235191145
738Gryc Development Sp. z o.o.Białystok162492127
739Ter-Bud Poluchowicz sp.k.Lublin237820147
740Ir-Bud Realizacje Sp. z o.o.Łuków314913661
741R - A Elewacje Sp. z o.o.Urbanie47313149
742Corematic Engineering Sp. z o.o.Gliwice632714958
743Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.Kraków247013718
744Bm Invest Sp. z o.o.Natolin275826615
745Nomax Sp. z o.o.Stary Dwór324742100
746Polfini Sp. z o.o.Katowice22862452
747Grenbau Sp. z o.o.Rurzyca1443923017
748Didiru Sp. z o.o.Warszawa19127849
749Prad Sp. z o.o.Cieszyn32462348
750Kttech Sp. z o.o.Warszawa162081927
751Kesel Investment Sp. z o.o.Mosty48304346
752N-Bud Sp. z o.o.Kraków314923774
753E - Instalacje Fabianowicz sp.j.Warszawa2011621952
754Długosz Sp. z o.o.Nowy Sącz453230012
755Her-Klima Sp. z o.o.Żory1815710312
756Rutkowski Hydraulika sp.j.Ełk237951729
757Ný Engineering Sp. z o.o.Chrzanów285617655
758Probiko Sp. z o.o.Kostrzyn612611608
759Epro Sp. z o.o.Michałowice201173833
760Hli Services Sp. z o.o.Kraków144023975
761Drabent sp.k.Koplany19131102144
762Celuterm Sp. z o.o.Racibórz1814226092
763Alpin Group Sp. z o.o.Żuromin31467109
764Regamex Sp. z o.o.Lubowo383723160
765Proacem Sp. z o.o.Kraków1437835126
766Przedsiębiorstwo Budowlane Wodkan Sp. z o.o.Cierpice1399912691
767Biuro Ekspertyz Tmg Sp. z o.o.Płaza144392716
768Centrum Nadzoru Wizyjnego Popiel sp.j.Warszawa752417988
769Wtb Instalacje Sp. z o.o.Wrocław171719740
770Sigma Budownictwo Szelejewski sp.k.Bolesławiec228815338
771Titan Leszno Sp. z o.o.Rydzyna51283800
772Ilmasto Sp. z o.o.Wrocław191221560
773Bpma Sp. z o.o.Kraków42331376
774Zapprojekt Paweł Garstka S.K.A.Supraśl56267593
775Uarchitekta Paweł Głowacki S.K.A.Skierniewice28557365
776Arkada Budownictwo i Zabytki Sp. z o.o.Święta Katarzyna162044684
777SANI - EXPERT Sp. z o.o.Lublin383628426
778Bxb Studio Sp. z o.o.Kraków22854893
779Dtm Budownictwo Sp. z o.o.Białystok18144174073
780Btib 2 Sp. z o.o.Łódź1443013072
781T-Energy Sp. z o.o.Warszawa22835383
782Ecreo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa143622113
783Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Sp. z o.o.Głogów1529745708
784Alfa Projekty Sp. z o.o.Ciechanów191172514
785Archi-Projekt Sp. z o.o.Lublin46298666
786Sonergy Sp. z o.o.Krzyków1354514828
787Kmh Sp. z o.o.Rogoźno27571392
788Budrew Sp. z o.o.Kraków201042266
789Integral Sp. z o.o.Katowice373733237
790Geowiert Rzepka Invest Sp. z o.o.Opole502718804
791Perets Group Sp. z o.o.Pruszcz Gdański295115908
792Cover-Tech Montaże Sp. z o.o.Grudziądz1813812816
793Spółdzielnia Mieszkaniowa TurkaTurka1525133423
794Ekotektura Sp. z o.o.Kraków162011872
795MKKS Serwis Sp. z o.o.Warszawa247023336
796Condensa Berliński sp.k.Warszawa1716727246
797Metaltest Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski27553193
798Richter Associates (Poland) Sp. z o.o.Kraków383519606
799Aramko Sp. z o.o.Skiby1438615834
800Kopacki Budownictwo Sp. z o.o.Kamocinek1527718308
801Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. sp.k.Polkowice373638987
802Bat-Bud Sp. z o.o.Tłuchowo28521277
803Bio-Ecology Services Sp. z o.o.Warszawa22772993
804ATL Sp. z o.o.Ząbki1444913936
805Magi Sp. z o.o.Gdańsk191151834
806Nikotex Sp. z o.o.Katowice752316507
807Instalziem-System Sp. z o.o.Niepołomice171577605
808Skw Projekt Sp. z o.o.Zgorzelec442918123
809Centrum Budownictwa Telekomunikacyjnego Sp. z o.o.Domaszczyn22768692
810Off Grid Energia Sp. z o.o.Zielona Góra152807076
811Fineko Sp. z o.o.Mysłowice1716615209
812Mmc Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o.Gdynia294864594
813Metodis Sp. z o.o.Poznań28504013
814Netkar Sp. z o.o.Gdańsk161793566
815Netako Sp. z o.o.Kraków2010113115
816Janowicz Architekci Sp. z o.o.Gdańsk201006234
817Sinap Sp. z o.o.Warszawa1357013921
818Reno-Dach Prync Sp. z o.o.Krosno227729771
819Transkop Tychy Sp. z o.o.Tychy1619214354
820Mar-Ziem M. Dylowicz Sp. z o.o.Damienice1524811780
821Psb Development Sp. z o.o.Częstochowa27548544
822Free Power Sp. z o.o.Kraków13170624093
823Wisar Sp. z o.o.Sarbia1369613186
824E-Domy.Pl Sp. z o.o.Warszawa28512004
825Hedson Energy Sp. z o.o.Kielce22746749
826Noke Sp. z o.o.Warszawa171655556
827Enverto Sp. z o.o.Żdżary1812317085
828Constr-Service Sp. z o.o.Oborniki31423469
829Smbc Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne201044393
830Modernhouse Development Sp. z o.o.Przeźmierowo236910305
831Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Lachendrowicz Sp. z o.o. sp.k.Nasielsk67224742
832Nmw Design Sp. z o.o.Sierszew50254752
833Agea Rent Sp. z o.o.Sosnowiec255829930
834Uniwap Sp. z o.o.Warszawa44287885
835Vik-Bud Wiktorowicz sp.k.Łask227468892
836Rexer Service Sp. z o.o.Wrocław1371210707
837Inart Sp. z o.o.Warszawa2753120874
838Kwiatkowski sp.k.Ostrołęka403114475
839Kanon Sp. z o.o.Otrębusy191153576
840Markiewicz - Mazzoleni Sp. z o.o.Lubaczów30441613
841Sil4 - Engineering Sp. z o.o.Zawiercie1435718720
842Fgmm Inwestycje Sp. z o.o.Milicz2212011875
843Plada Water Service Sp. z o.o.Chrząstowice1369812245
844Zw Investment Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski442761486
845Mesilo Engineering Sp. z o.o.Wrocław393127740
846Conress Sp. z o.o. sp.k.Sieradz1360724952
847Ton Novabud Sp. z o.o.Poznań32401622
848Light Expert Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki27512049
849Mbk Construction Sp. z o.o.Serock43288340
850Inkomet Group Sp. z o.o.Radomsko1616099641
851Go & Management Gmbh sp.k.Poznań275112187
852Magnoliovo Sp. z o.o.Wrocław227412410
853Balticbud Sp. z o.o. sp.k.Goleniów2368107383
8543Deprojekt Sp. z o.o.Poniatowice31401600
855Euro Spaw Sp. z o.o.Chełm40291805
856Womag Dźwigi M.G.M. Żelazo sp.j.Józefów246141070
857Energreen Sp. z o.o.Kraków27501814
858Atelier 7 Sp. z o.o.Katowice181246175
859Kabex Sp. z o.o.Osielsko21851073
860Jc Dom Sp. z o.o.Kraków1218348004
861ITP Energia Sp. z o.o.Szczecin294617265
862Uni Eng Sp. z o.o.Żory1713952019
863EMI Energy Sp. z o.o.Poznań1910266860
864Easy Painting Sp. z o.o.Niemcz42275997
865Klucz-Serwis Sp. z o.o.Warszawa1425824822
866Przedsiębiorstwo Budowlane i Realizacji Usług Technicznych Anbud Sp. z o.o.Tychy2270841
867Sprink-Tech Sp. z o.o.Wrocław236838127
868Gasline Sp. z o.o.Ciechanów152489161
869Fti Group Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk46258812
870Apartwent Sp. z o.o.Wrocław152202207
871Topkan Sp. z o.o.Borowa30432898
872MS Invest Sp. z o.o.Rzeszów472518851
873Radomska Wytwórnia Telekomunikacyjna Sp. z o.o.Młodocin Mniejszy1521486505
874Abak Sp. z o.o.Płock24612584
875Pdd Energy Sp. z o.o.Rzeszów1430213332
876Baitech Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój36333323
877Incor Sp. z o.o.Warszawa21768661
878Touriga Sp. z o.o.Warszawa236519554
879Vnt Tech Sp. z o.o.Wrocław27491745
880Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.Białystok2362459484
881Rwm Sp. z o.o.Nowy Sącz42264364
882Budchal Sp. z o.o.Kolno1811328585
883Polo-Tech Sp. z o.o.Bytom236218354
884M2 Project Sp. z o.o.Kraków133463152
885Erion Sp. z o.o.Bystra1428243469
886Plan X Sp. z o.o.Zabrze1518128943
887Geoskop Sp. z o.o.Wrocław161737143
888Kravcy Bud Sp. z o.o.Wieluń284610316
889Krb Sp. z o.o.Mroczeń313943642
890Higher Sp. z o.o. sp.k.Olkusz161517444
891Pracownia Projektowa Ipb-Projekt Sp. z o.o. w IławieIława19974763
892Ergid Sp. z o.o.Kiczyce255417453
893Dt-Ing Sp. z o.o.Katowice20822839
894Górecki Projekt Sp. z o.o.Plewiska284524352
895Repiński Sp. z o.o.Kościerzyna2089120063
896Energoobsługa Kądziela,Kulpa sp.j.Pszczyna246025334
897SKE Support Services GmbH, Warbud S.A. Project S.J.Warszawa3139254161
898Artinstal Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o.Pogórze39283482
899Abes Group Sp. z o.o.Ciasna24591763
900Inżbud Błonie Plus Sp. z o.o. II sp.k.Nowy Dwór Mazowiecki1431827406
901Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j.Warszawa5022104891
902Th Architekci Sp. z o.o.Częstochowa3041941
903Obd Sp. z o.o.Kraków236514902
904Akpol Inwestycje Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki236132159
905Darpol Deweloper Sp. z o.o.Gdańsk199414503
906Via Projekt Sp. z o.o.Szczecin265212867
907Polska Grupa Projektowo Wykonawcza Sp. z o.o.Warszawa27476302
908Flow Systems Sp. z o.o.Warszawa142864170
909Elektrotec Sp. z o.o.Dojazdów1361017842
910Km-Plast Sp. z o.o.Warszawa1910217030
911Energotherm Rozruch Sp. z o.o.Przeźmierowo226765228
912Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o.Krotoszyn2846383228
913Północny Klaster Ict Sp. z o.o.Zalewo152013973
914Land Investment Sp. z o.o.Tarnowskie Góry442443353
915Getmon Sp. z o.o.Wrocław31377720
916Sprzętex Group Sp. z o.o.Katowice19978947
917Elitel Sp. z o.o.Warszawa32365180
918A&B&T Tomasz Paszko, Bogusław Wronka sp.j.Warszawa392818471
919Letbud Sp. z o.o.Bielsko-Biała412618018
920Vik-Bud Sp. z o.o.Łask1334353564
921Agrobex Garby Sp. z o.o.Poznań236337981
922Jm Nadzory Sp. z o.o.Gliwice23631643
923Pan-European Construction Sp. z o.o.Kraków151991685
924Ibud Sp. z o.o.Niemstów21741680
925Bo Solar Sp. z o.o.Sopot161441288
926Oria Sp. z o.o.Warszawa20802473
927Kamehjapi Sp. z o.o.Kartuzy40265071
928Msw Connect Sp. z o.o.Warszawa20822956
929Technotel Sp. z o.o.Łowicz452327613
930Czyste Chłopaki Sp. z o.o.Pabianice26512005
931Riger Company Sp. z o.o.Poznań22683536
932Rom-Bud Sp. z o.o.Wrocław59194250
933Arcanus Projekt Sp. z o.o.Swarzędz127324336
934Structo Gp Sp. z o.o.Bielsko-Biała36292476
935Pb Nowix Sp. z o.o.Alwernia135147993
936Elbruno Sp. z o.o.Sopot134725224
937Premium Wrocław Sp. z o.o.Wrocław171196895
938Rm Innovation Sp. z o.o.Zielona Góra1331115040
939RSIG Sp. z o.o. - Nowy Manhattan sp.k.Łódź372827613
940Kazbud Sp. z o.o.Warszawa1277612230
941Ekdom Projekt Ewa Gajda Krzysztof Gajda sp.j.Brzezina50203217
942Refund Group Sp. z o.o.Warszawa245514073
943Koncept Sp. z o.o.Biała Podlaska512010338
944Pp-Bud Sp. z o.o.Warszawa991675777
945Olex Serwis Sp. z o.o.Legnica245623317
946Amb Creative Sp. z o.o.Blachownia32341204
947Byddrew Sp. z o.o.Zielonka22637291
948Wod-Bud Sp. z o.o.Kraśnik13325266326
949Instalcomplex Sp. z o.o.Majdan Górny1712131405
950Novak Construction Sp. z o.o.Łódź208263908
951A-Z Elektryka Sp. z o.o.Zawada352912684
952Bolt Km Zbigniew Jercha sp.k.Pyzdry392646046
953Maksad Sp. z o.o.Gdańsk22641394
954Forpos Sp. z o.o.Warszawa1338814108
955Instal-Mat Sp. z o.o. sp.k.Dębica1279016569
956Rem-Bud Comfort Sp. z o.o.Katowice23574497
957Batna Sp. z o.o.Szczecin134052594
958Woźniak Budownictwo Sp. z o.o.Murowana Goślina217112580
959Embud Sp. z o.o.Wrocław26491706
960M500 Sp. z o.o.Tarnów134269511
961Bico Sp. z o.o.Gdynia1336410257
962Pompy Ciepła Sp. z o.o.Okuniew23584178
963Elprim Inwestycje Sp. z o.o.Inowrocław198715456
964Hale Technologies Mariusz Dąbrowski Sp.K.Poznań1516751704
965Aqualuk Sp. z o.o.Robakowo412416037
966Unosimy.Pl Sp. z o.o. sp.k.Janki217123321
967Mazovia Finance & Investment Sp. z o.o.Rozalin29394087
968Ziipe PV Sp. z o.o.Mońki189995468
969Rem-Bud Grzebyszak Development Sp. z o.o.Jarocin189563689
970Mermar Osuszanie Sp. z o.o.Tarnowskie Góry189710943
971Wismar Sp. z o.o.Marki39259247
972Energobest Sp. z o.o.Miłków1336843493
973Enax Sp. z o.o.Warszawa1614912125
974Rsk Sp. z o.o.Rzeszów28401203
975Solidgeo Sp. z o.o.Szczecin38255029
976RDK Projekt Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie1422250760
977Baumont Invest Sp. z o.o.Brzesko1614332914
978Prefabud Sp. z o.o.Orzechowo142226745
979Active Clima Sp. z o.o.Reda21651942
980Relko Sp. z o.o.Poznań40249098
981Bt Ecotech Sp. z o.o.Wiślina43225619
982Elika Sp. z o.o.Wrocław124618097
983Geopunkt Sp. z o.o.Wrocław181001800
984Tele - Com Sp. z o.o.Poznań171233913
985Jang Sp. z o.o.Rybnik216419665
986Fidem Sp. z o.o.Włocławek12141320387
987Nis Sp. z o.o.Warszawa2548621
988Ventaja Sp. z o.o.Lublin199017600
989Walltech Sp. z o.o.Lublin22611336
990Eko Instal-Went Sp. z o.o.Katowice123953070
991Venti Control Sp. z o.o.Wrocław43212576
992Solana Strąk Wiśniewski sp.k.Długołęka462010913
993Co-Made Sp. z o.o.Gdańsk29384051
994Trim-Tech Technika Instalacji Sp. z o.o.Skórzewo1419420144
995Dar-Gaz Sp. z o.o.Karczowiska151806823
996Work Group Sp. z o.o.Warszawa1612760162
997Usługowy Zakład Elektryczny Richert Andrzej Sp. z o.o.Grzybno274268959
998Libud Technika Sp. z o.o.Brzeszcze372528906
999Tribud Sp. z o.o.Gdynia29386507
1000Js Energetyk Sp. z o.o.Miłakowo1613415925
1001Spartan Domy Sp. z o.o.Suchy Dwór1613121396
1002Healthier Air Sp. z o.o.Mostki323152053
1003Aivo Group Sp. z o.o.Olszyny19815649
1004Jrd Development Sp. z o.o.Lublin207513638
1005Piuk i Gaweł - Ceramika Sp. z o.o.Węglówka189520548
1006Kuryłowicz & Associates Engineering Sp. z o.o.Warszawa216650598
1007M i A Technika Sp. z o.o.Jędrzychów24531145
1008Biuro Projektów Inżynierskich Sp. z o.o.Szczytno581613120
1009Enitel Sp. z o.o.Poznań293520190
1010Instak Sp. z o.o.Poznań1711321522
1011Eko-Klimat Automatyka Sp. z o.o.Gliwice38253998
1012Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Niewiadomski Sp. z o.o.Międzyrzecz283882766
1013Explo Service K.Jędrzejczak, J.Wojciechowski sp.j.Warszawa37255553
1014Synergy Engineering Poland Sp. z o.o.Rzęskowo2936982
1015Z & K Bau - Bud Sp. z o.o.Kielce1266024863
1016Czysta Energia Polska Sp. z o.o.Mosina124994721
1017Visacom Technic Sp. z o.o.Naglady313112707
1018Quality Expert Sp. z o.o. S.K.Żmigród323128592
1019Walios Aram Antonyan sp.k.Zielona Góra133181917
1020Rondo Budownictwo Sp. z o.o.Siedlce43208241
1021Km Nowy Dom Sp. z o.o.Załachowo19885946
1022GT Poland LTD. Sp. z o.o.Gdańsk372536080
1023Perfekt Sp. z o.o.Szczecin31323485
1024Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Śródmieście Andrzej Biruk, Lech Jerzy Pilecki, sp.j.Białystok1422819618
1025Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Inwest-Rol Sp. z o.o.Przemyśl28382379
1026Teldom Sp. z o.o.Kraków132833840
1027Invest DL Sp. z o.o.Wilkasy21641664
1028Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elma Sp. z o.o.Nowy Sącz22584285
1029Aqua-Kan Sp. z o.o.Ostrowo352633730
1030Kozłowski - Projekt Sp. z o.o.Szczecin254712686
1031AB Techno Sp. z o.o.Warszawa1259439648
1032Serwotech Sp. z o.o.Matyldów35262321
1033Dampc & Drawc Sp. z o.o.Rumia197613232
1034HOS - BUD Sp. z o.o.Mierzwin235355646
1035Avakom Sp. z o.o.Białystok33272786
1036Stadar Sp. z o.o.Oborniki161185364
1037Hpmi Sp. z o.o.Kraków58155448
1038Budamag Aleksandra Giżyńska S.K.A.Ksawerów189623984
1039IBS Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa245032390
1040Wrogeo Marek Jędrzejczak sp.k.Wrocław132814683
1041Izol Sp. z o.o.Włocławek171013391
1042Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o.Łódź1890260055
1043Arka Pompy Sp. z o.o.Golczewo245010815
1044Studio Ads i Sp. z o.o.Poznań50167303
1045Dom Bez Komina Sp. z o.o.Bełchatów151585201
1046Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Holdimex Sp. z o.o.Katowice4021120150
1047Elwo Engineering Sp. z o.o.Pszczyna1325526676
1048Poldukt Projekt Sp. z o.o.Gdynia1422011912
1049Fors-Bud Sp. z o.o.Warszawa54159919
1050Pe2b Sp. z o.o.Sromowce Niżne1246120625
1051Cob Sp. z o.o.Kalisz2354899
1052Remer Sp. z o.o.Warszawa1513730594
1053Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowe i Handlowe Beapol - Sp. z o.o.Kościerzyna141896309
1054Przedsiębiorstwo Budowlane Awers Sp. z o.o.Zgłobień1513833412
1055Regius Aqua Sp. z o.o.Bytom142082151
1056Pniewski Architekci Sp. z o.o.Gdynia123348343
1057El-Tech Bełchatów Sp. z o.o.Bełchatów29356976
1058Starak Sp. z o.o.Pilchowice3326991
1059Praxweld Sp. z o.o.Nowy Sącz1111784585
1060Hdl Budownictwo Sp. z o.o.Wrocław206810434
1061Budner 1 S.A.Warszawa1190311292466
1062Ts Cert Sp. z o.o.Gdańsk342617867
1063Budima Sp. z o.o.Krasne1110357057
1064Vimar Sp. z o.o.Warszawa71123486
1065Makon Inwestycje Sp. z o.o.Gdynia21631872
1066El - Mod Sp. z o.o.Straszyn531525172
1067Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlano - WytwórczaSłupsk22541735
1068Amt Temar Am S.A. sp.k.Wrocław197978537
1069PRC ARCHITEKCI Sp. z o.o.Warszawa1329315118
1070Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych Kodem Sp. z o.o.Pruszcz Gdański33273786
1071Przedsiębiorstwo Projektowania i Produkcji Ekomega Sp. z o.o.Łódź197520765
1072Pixel Bud Volodymyr Zatserkovnyi sp.k.Poznań23498358
1073Neze Sp. z o.o.Poznań264122110
1074Navpro Sp. z o.o.Gdańsk46175118
1075Delta Serwis Sp. z o.o.Olsztyn20651449
1076Vinplan Budownictwo Sp. z o.o.Inowrocław244511036
1077Budled Sp. z o.o.Poznań188343274
1078Inwestprojekt-Tarnów Sp. z o.o.Tarnów161191867
1079Zakład Ogólnobudowlany Remeco R. Waszczuk, T. Waszczuk sp.j.Wilków235236794
1080GPW Sp. z o.o.Gdynia20632667
1081Pro-Elsystem Sp. z o.o.Białawoda206621194
1082A.O. Spectrum Obrycki sp.j.Grajewo352315296
1083Transprojekt Geotechnika Sp. z o.o.Poznań151425750
1084Hm Project Sp. z o.o.Warszawa68123854
1085Fiber Poland Sp. z o.o.Poznań1324934584
1086Polski Instytut Inżynierii Obiektów Budowlanych Sp. z o.o.Sosnowiec20674677
1087Compact Electronic Sp. z o.o.Gdynia39201025
1088Enter-Instalacje Sp. z o.o.Okocim1253439966
1089Optima-Prime Sp. z o.o.Tychy14183435
1090Amk Designs Sp. z o.o.Elbląg38218956
1091ARBET Investment Group Sp. z o.o.Olsztyn1795130023
1092Konstruktor Sp. z o.o.Szczecin26397656
1093Art-Verde Sp. z o.o.Warszawa48152368
1094Bonus Development Sp. z o.o.Kraków86108988
1095Galicki sp.k.Częstochowa382068465
1096Prodlew Sp. z o.o.Warszawa362221420
1097Connect-Line Sp. z o.o.Ryki132326991
1098Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Birex Sp. z o.o.Częstochowa23489521
1099Elektro - Tech Sp. z o.o.Warszawa189015150
1100Lucatel Provider Sp. z o.o.Gdańsk1612210348
1101Cavii Sp. z o.o.Kartuzy293218131
1102B.P.Niebudek 2 Sp. z o.o. sp.k.Legnica124837004
1103Modern Classic 2 Sp. z o.o.Warszawa17939296
1104Rodeon Sp. z o.o. sp.k.Katowice1416329944
1105Biuro Usług Architektonicznych Profil Sp. z o.o.Chorzów161153906
1106Dm Technology Sp. z o.o.Sosnowiec56123025
1107Inżynieria Wschód Paweł Bujnowski i Maciej Bujnowski S.J.Białystok1513030817
1108SD Tank Sp. z o.o.Cewice312788531
1109Amber Construction Sp. z o.o.Warszawa1514317595
1110Elektro-Instal Sp. z o.o.Kraków24441156
1111Strefa Projektu Sp. z o.o.Jankowice52131393
1112Ejp Projekt Sp. z o.o.Gołaszyn2155753
1113In-Tech Project Sp. z o.o.Słupca254013538
1114Eco-Amar Sp. z o.o.Kleszczewo26394554
1115Zp Olimp Sp. z o.o.Stalowa Wola18867023
1116Demcad Sp. z o.o.Szczecin45152017
1117Wisła Mountain Resort Sp. z o.o. sp.k.Warszawa561227901
1118Link Sp. z o.o. sp.k.Poznań342326021
1119Powent Sp. z o.o.Kościan141645382
1120Kaizerbrecht Investment Sp. z o.o.Sosnowiec141442561
1121Eleon Sp. z o.o.Chwalęcice141782650
1122Marexbud Sp. z o.o.Świdnik197338488
1123Kabikon Sp. z o.o.Łódź1195115119
1124Pilamis Pilarski Miśkiewicz sp.j.Łódź63102713
1125Brobud Sp. z o.o.Zamość263610154
1126Mikbiz Sp. z o.o.Kraków18753898
1127Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Stanbud Sp. z o.o.Płock206318600
1128Solander Projekty Sp. z o.o.Łódź131957640
1129Everest Development 4 Sp. z o.o.Poznań244282212
1130Mtb Inżynieria Sanitarna Sp. z o.o.Poznań30286715
1131Budtechsolar Sp. z o.o.Zgierz30284942
1132Kudlińscy Developer Sp. z o.o.Żołnowo188489680
1133HK Term Sp. z o.o.Wąsosz1414414331
1134Mari-Maks Sp. z o.o.Stanisławów19661448
1135Elveco Sp. z o.o. sp.k.Poznań123086390
1136Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o.Nowy Sącz23467703
1137Leo Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski151276283
1138Zilinskis Oze Sp. z o.o.Toruń234526063
1139Energie-Power-Sun Sp. z o.o.Bukowsko21571037
1140Eko Solar Energy Sp. z o.o.Częstochowa122787667
1141Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o.Bełchatów10340056093
1142Teratech Sp. z o.o.Gryfino234711557
1143Motzny Sp. z o.o.Warszawa24414107
1144Reflex-Bud Sp. z o.o.Grudziądz25389246
1145Multi Set Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski491330061
1146Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Cotlat - Sp. z o.o.Gdańsk234612202
1147Strago Sp. z o.o.Łódź1240017475
1148Vs Surzyn Sp. z o.o.Skorogoszcz22502243
1149En4 Sp. z o.o.Gliwice23451888
1150Firma Inżynierska Alog Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle18776647
1151Lewandowska Sp. z o.o. sp.k.Złotkowo3521577355
1152Pro-Men Tokarz sp.k.Zemborzyce Tereszyńskie215521189
1153Wexel P. Mikołajewski, M. Zaporowski - sp.j.Psary Małe187436877
1154Climatechnik Sp. z o.o. sp.k.Warzymice253812706
1155Zinel Engineering Sp. z o.o.Warszawa12358133915
1156Ecotraffic Sp. z o.o.Warszawa19654802
1157TST Szymon Tomaszewski Sp. z o.o.Kruszyn1189943313
1158Talpa Sp. z o.o.Płock151162085
1159Dsd Montage Sp. z o.o.Żary197013252
1160Inwestycje Południe Sp. z o.o.Ruda Śląska1180011834
1161K.S.K. Construction Sp. z o.o.Skierniewice122538773
1162Clima Komfort Adam Witkowiak, Waldemar Witkowiak sp.j.Grudziądz391711131
1163Abex Technologie Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój292794894
1164Klp Sp. z o.o.Bobrowice244022214
1165Epa Technik Sp. z o.o.Gliwice24416736
1166Tk5 Sp. z o.o.Pasłęk122684717
1167Silokris Sp. z o.o.Dąbrowa-Zabłotne169423409
1168Jakkon Sp. z o.o.Ostrołęka20615514
1169Mar Agency Sp. z o.o.Łódź282926114
1170Sunbraks Sp. z o.o.Strachocin151283944
1171Muv.In Sp. z o.o.Łódź178011776
1172Exrimo Sp. z o.o.Kraków1164212883
1173Rest Kowalski, Rydlichowski sp.j.Toruń205836276
1174Abaks Sp. z o.o.Skowarcz1511713649
1175Jbf Group Sp. z o.o.Łódź225019398
1176Klima Serwis Sp. z o.o.Baranów361916486
1177Imperial Company Sp. z o.o.Nowy Targ292729162
1178Machniak P.S.A.Rataje114185957
1179Dom-Bruk Sp. z o.o.Grębów151313804
1180Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne i Robót Chemoodpornych Chemobud Sp. z o.o.Puławy332110141
1181Q - All IT Green Energy Sp. z o.o.Łomża1321290921
1182Polkop Plus Sp. z o.o.Leszno25388789
1183Petro Construction Sp. z o.o.Warszawa1167444216
1184Mentoratio Wojtkowiak S.K.A.Solec Kujawski33225474
1185Pless Capital Management Sp. z o.o.Pszczyna187417922
1186Top Sport Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała10174323329
1187Wiercenia Mds Sp. z o.o.Kraków17899315
1188Budikon Inżynieria Sp. z o.o.Łódź161037520
1189Jaas Studio Sp. z o.o.Gdańsk26342714
1190Archipartners Sp. z o.o.Podole151281482
1191Koh V Sp. z o.o.Świebodzin45125426
1192Rsu - Group Sp. z o.o.Warszawa30243249
1193Voltaggio Mp Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza123142469
1194Malik Development 2 Sp. z o.o.Pieczyska431344634
1195Budintech Sp. z o.o.Balice1871106463
1196Majkowski - Bau Inwestycje Sp. z o.o.Kościerzyna39163641
1197Transmag R.S. Mularczyk sp.j.Bogucin234214808
1198Enterprises Paweł & Piotr Sp. z o.o.Kopytówka20555429
1199Diamant Sp. z o.o.Korzenna122675807
1200Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Usługowe Inwestprojekt Sp. z o.o.Olsztyn151062989
1201Szubarga Building Group Sp. z o.o.Inowrocław1229947826
1202OSC Nord Sp. z o.o.Warszawa253730004
1203System-Dach Jakóbczyk sp.j.Tymowa341952533
1204Gb Sp. z o.o.Polkowice29274625
1205Arcus Real Estate Sp. z o.o.Knurów141321172
1206Urba Sp. z o.o.Kraków196532064
1207Bazukastudio Sp. z o.o. sp.k.Kraków244014383
1208Kmt Sp. z o.o.Mielec341931983
1209JRP Budownictwo Sp. z o.o.Kraków1161348140
1210Global Jaśkiewicz I Pluta Sp.J.Lublin196123039
1211Ace Polska Sp. z o.o.Poznań1139013848
1212Ins-Bud Elektro Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski253648180
1213Silten Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa17812352
1214Architektoniczne Biuro Usług Projektowych Gacek & Hoffmann Sp. z o.o.Wrocław16963068
1215PZU Lab S.A.Warszawa178521345
1216Meron Tadeusz Meronk sp.k.Gdańsk2634131174
1217Dynamic Investment Sp. z o.o.Warszawa187226792
1218Time4house Sp. z o.o.Olsztyn24382352
1219Centrum Zana Holding Invest Sp. z o.o.Lublin4312103817
1220B i K Projekt Sp. z o.o.Krosno1229117318
1221GR Inspection Sp. z o.o.Gdańsk106804151
1222Wdt Solutions Sp. z o.o.Wrocław106313876
1223RES - WKBJ Sp. z o.o.Tarnów Grodkowski141366918
1224Navishipproject Sp. z o.o. sp.k.Wrocław187213894
1225Hfn Sp. z o.o.Jarocin123053289
1226Santex Sp. z o.o.Sędziszów Małopolski2828176798
1227Akcus Jk Sp. z o.o.Gliwice122342793
1228Emper Energia Sp. z o.o.Kończyce-Kolonia141431222
1229Kotwica Sport Sp. z o.o.Katowice14144987
1230Inbud Projekt Sp. z o.o.Bielsko-Biała17836876
1231El-Budz Sp. z o.o.Budzyń3121190539
1232Archice Sp. z o.o. sp.k.Szczecin131685857
1233Dachspezialisten Sp. z o.o.Nieciecz272733713
1234Energy Saver Group Sp. z o.o.Wrocław30248597
1235Drypol Sp. z o.o. sp.k.Gdynia1131210710
1236Tectum Turres Sp. z o.o.Łódź23391224
1237Technico Development i Sp. z o.o.Warszawa16941639
1238Amperon Elektryka Sp. z o.o.Rzeszów177329266
1239Klarsan Sp. z o.o.Łódź34183703
1240Solarmax Sp. z o.o.Warszawa141361593
1241Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K.Gościcino10665142406
1242Sankan Sp. z o.o.Płocin312115766
1243Kilnserv Sp. z o.o.Kielce131662713
1244Kontrakt Biuro Projektowo Konsultingowe Sp. z o.o.Gdańsk1315621418
1245Ksj Development Sp. z o.o. sp.k.Jelenia Góra169047232
1246Unifarm Sp. z o.o.Przybranowo1412232831
1247Biuro Analiz i Ocen Środowiska Ekoraport Sp. z o.o.Tarnowiec131471511
1248Konior Budownictwo-Remonty-Konserwacja Sp. z o.o.Katowice15984456
1249Foto Technology Sp. z o.o.Warszawa114355044
1250Celer Sp. z o.o.Kielce24374833
1251Gsa Projekt Sp. z o.o.Wrocław114282729
1252BMI Sp. z o.o.Żukowo13178111191
1253Polbud Zblewo Sp. z o.o.Zblewo122677721
1254Ntb Wykonawstwo Sławomir Zając sp.j.Skawina321935709
1255Eltom Sp. z o.o.Chojnice243518546
1256Mmm Sp. z o.o.Świnoujście131503223
1257Pionatx Sp. z o.o.Żelazowice2825699
1258Bergmann Group Sp. z o.o.Warszawa131425460
1259Carbobud Sp. z o.o.Częstochowa224293205
1260Paszkiewicz Sp. z o.o.Wrocław1130824610
1261Pa-Ja Sp. z o.o.Bielsko-Biała20551844
1262Precast Sp. z o.o.Poznań205516169
1263Centrum Osuszania Sp. z o.o.Białystok30211020
1264Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz Sp. z o.o.Ostrołęka224361761
1265Overflow Sp. z o.o.Kraków30221579
1266Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.Mysłowice262830915
1267Pol-Dach Bryszak sp.k.Poznań1316017815
1268Energo-Projekt Sp. z o.o.Kraków16791635
1269WMpro Sp. z o.o.Wrocław1314014045
1270Kisbud Sp. z o.o.Skorzeszyce18672100
1271Mamgusta Architekci Sp. z o.o.Warszawa36155723
1272Axiom Energy Sp. z o.o.Warszawa20523715
1273Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o.Rzeszów177441336
1274Signaline Sp. z o.o.Warszawa331758748
1275Waste Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1077839684
1276Eko Instal Sp. z o.o.Warszawa28245032
1277Coolbush Sp. z o.o.Gdynia113881961
1278Blockpol Sp. z o.o.Wrocław113569359
1279Investin Sp. z o.o.Brzozówka122314549
1280Ekologus Sp. z o.o.Bielsko-Biała106414032
1281Solid-Stet Sp. z o.o. sp.k.Szczecin14118104414
1282Elkabel Development Szczygielski sp.k.Lublin3316311134
1283Nanox-Tec Sp. z o.o.Gołowierzchy122541904
1284Ibre Sp. z o.o.Gdańsk30201726
1285Baueffect Sp. z o.o.Szczecin151021618
1286Proinsel Sp. z o.o.Tychy40113334
1287Przedsiębiorstwo Spółdzielcze Budoprojekt w KatowicachKatowice168721669
1288Klima Invest Sp. z o.o.Gdańsk1221513200
1289A-Z Instalacje Sp. z o.o.Radom20534582
1290Tulbud J.Tulin, E.Paszkowska sp.j.Bełchatów32187356
1291Instalsystem Sp. z o.o.Jelenia Góra15922050
1292Mitra Nowe Technologie Sp. z o.o.Wrocław1011799874
1293Geo-Gis-Projekt Sp. z o.o.Nowogard27256615
1294Reprin Grupa Sp. z o.o.Długołęka159313318
1295Overtool Sp. z o.o.Gdańsk23362101
1296Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Grab-Bud Sp. z o.o.Łódź204810571
1297Winkler Polska Sp. z o.o.Oława167736316
1298Geodezja Wieja Company Sp. z o.o.Mikołów18631878
1299Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Pro-Met H.Kobusiński i Wspólnicy sp.j.Koźmin Wielkopolski176674180
1300MB Group Sp. z o.o.Połczyno224129908
1301BDM Investment Sp. z o.o.Trzemżal253023005
1302Hra Sp. z o.o. sp.k.Warszawa361318324
1303Moderato Sp. z o.o.Oświęcim1314215375
1304Maka Sp. z o.o.Wilcze109315976
1305Energotechnika-Sp. z o.o.Warszawa15102198676
1306Tenbud Sp. z o.o.Warszawa214514932
1307Pnb Studio Sp. z o.o.Pobiedziska341512523
1308Wolpol Energetyka Sp. z o.o. sp.k.Żarnów2922107069
1309Paka.Archi Sp. z o.o.Skierniewice1010288041
1310Smart Pipes Sp. z o.o.Przemyśl121752257
1311Amd Systems Sp. z o.o.Poznań1220614426
1312Hevon Sp. z o.o.Rzeszów105325380
1313Elbud Development Sp. z o.o.Łuków185993045
1314Modulart Sp. z o.o.Jaworze1050810932
1315Tarbud Sp. z o.o.Toruń104844784
1316Top Projekt Sp. z o.o.Gdańsk112907626
1317Tarsk Sp. z o.o.Wrzosowa122037207
1318Mp-Projekt Inżynieria Ruchu Sp. z o.o. sp.k.Marki331531261
1319Solar Montaz Sp. z o.o.Poznań112581898
1320Hydroz Sp. z o.o. sp.k.Chocznia176427434
1321Geotest Sp. z o.o.Włocławek17674485
1322Kostecki Invest Sp. z o.o.Warszawa1133411777
1323Elektro&Solar Sp. z o.o.Topola262716951
1324Wkm Invest Sp. z o.o.Gliwice17687065
1325Europol Trade Sp. z o.o.Szczecin22393482
1326Ekarbud Sp. z o.o.Częstochowa37123120
1327Inplus Energetyka Sp. z o.o.Olsztyn292176344
1328Panorama-Sap Sp. z o.o.Warszawa214218183
1329Network Tower Sp. z o.o.Katowice16752898
1330P.B. Krane Sp. z o.o.Śrem141167167
1331Wschód Group Sp. z o.o.Wrocław27231275
1332Procad Geodezja Sp. z o.o.Pszczyna2822998
1333Gabo Sp. z o.o.Choszczno21433434
1334Simplytech Sp. z o.o.Warszawa1218520608
1335M&M-Elektric Sp. z o.o.Warszawa16762343
1336S.P. Fundamenty Sp. z o.o.Warszawa112598540
1337Massive Design Sp. z o.o.Warszawa341435998
1338Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Jmg Development Sp. z o.o. - sp.k.Łódź20494556
1339Pracownia Projektowania i Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. i sp.k.Legnica351315307
1340Xproject Sp. z o.o.Katowice33157670
1341Poscon Sp. z o.o.Gdańsk103652026
1342Hunter Sp. z o.o.Głogów Małopolski121701902
1343Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjno Handlowe Kontakt Sp. z o.o.Chorzów25288375
1344G & G Invest Bud Sp. z o.o.Ożarów103781979
1345Promont Sp. z o.o.Zabrze35126403
1346Elektrobud Agata Hellwig sp.j.Czarków195037855
1347We-Ma Engineering Sp. z o.o.Trzebnica29207758
1348BIONOR Sp. z o.o.Kielce1219446503
1349Rembud Invest Sp. z o.o.Siedlce1678599
1350Energy Source Sp. z o.o.Niewieścin24324515
1351Amex Sp. z o.o.Rzeszów1410116811
1352Archidom Projekty Sp. z o.o.Racibórz27242818
1353Pro-Instal Sp. z o.o.Brzesko141081871
1354Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Energobud Sp. z o.o.Lubin20471043
1355Przedsiębiorstwo Elektryczno - Budowlane Budmich Sp. z o.o.Warszawa104093427
1356Ces System Sp. z o.o.Leźno21396782
1357Oxygen Automatyka Sp. z o.o.Bielsko-Biała141149833
1358Gazbud Inwestycje Sp. z o.o.Trzcinica321520389
1359Nabla Projekt Energia Sp. z o.o.Warszawa28212853
1360Mosty Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk1313582096
1361Greentherm Group Sp. z o.o.Poznań159614018
1362Oksanbud Sp. z o.o.Dobra103729812
1363Sjenergia Sp. z o.o.Kraków1220415278
1364Rafał Różycki Budownictwo - Inwestycje sp.k.Kończyska1313112501
1365Mardan Dom Sp. z o.o.Nowy Sącz14995487
1366Imtech Sp. z o.o.Góra Puławska341315332
1367Watradom Sp. z o.o.Łódź1122316827
1368Dfprojekt Sp. z o.o.Rzeszów31163921
1369Probuild Sp. z o.o.Radom223813130
1370Mode:lina Architekci Sp. z o.o.Poznań25275830
1371Nowy Dom Sp. z o.o.Grudziądz272269096
1372Dom Grande Developer Sp. z o.o.Kozerki1217713464
1373Green Design Sp. z o.o.Będów22378130
1374TG PLUS Sp. z o.o.Warszawa13129133229
1375Best Bau Sp. z o.o. sp.k.Kiekrz159013080
1376Kon-Mat Sp. z o.o.Luboń233126691
1377Pro-Eko Projekt Sp. z o.o.Konin21403911
1378Newhomebud Sp. z o.o.Luszowice30182480
1379Waveast Sp. z o.o.Warszawa9125714175
1380AS Electric Sp. z o.o.Szczecin1215753029
1381Ente Sp. z o.o.Warszawa19529959
1382Agratec Sp. z o.o.Wrocław1060620228
1383Eko Grupa Sp. z o.o.Katowice26233067
1384ETW Sp. z o.o.Świdnik233221815
1385Eltes Sebastian Tessmar sp.k.Bojano233033516
1386Epco Polska Sp. z o.o.Bytom2139265463
1387Corcad Sp. z o.o.Pasłęk15892726
1388Budo-Montaż Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski9493629228
1389Emel Sp. z o.o.Stary Turobin112307480
1390Bildres Polska Sp. z o.o.Rzeszów223559406
1391Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.Wrocław175916134
1392Pracownia Geologiczno-Inżynierska Sp. z o.o. sp.k.Łódź1214923321
1393JZM Bud Sp. z o.o.Warszawa158816394
1394Zakład Izolacji Termicznej Izoler Sp. z o.o.Jedlicze141014472
1395Energy Systems Sp. z o.o.Zaborówek969820025
1396Energoserve Sp. z o.o.Plewiska9137317112
1397Grójeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Grójec291710197
1398Twardy Sp. z o.o.Borzykowo967113907
1399Inventim Sp. z o.o.Kraków1125410555
1400Agrobex Kleszczewo Sp. z o.o.Poznań1217745190
1401Szymanowski.Net Sp. z o.o.Kiełpino252635260
1402Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w OdolanowieOdolanów13123275231
1403Nordgips Sp. z o.o.Brzozówka204328523
1404Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno291723367
1405Biela & Świerczek Sp. z o.o.Szczyglice34111619
1406Talmex Sp. z o.o.Jaworzno12182208040
1407Smartsys Sp. z o.o.Łódź105663567
1408EOS Sp. z o.o.Tarnowskie Góry1127414931
1409Rs Controls Sp. z o.o.Gdańsk121578506
1410Grupa-Projekt Sp. z o.o.Kraków149737326
1411Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j.Niepołomice157760196
1412Hydropower Service Sp. z o.o.Warszawa21365335
1413My Building Sp. z o.o.Wrocław26231137
1414Polska Grupa Energii Fotowoltaicznej Sp. z o.o.Zwierzyniec149131928
1415Vard Marine Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk1217813117
1416Atom Biuro Projektowe Sp. z o.o.Wrocław20415817
1417Todos Architekci Sp. z o.o.Poznań16722765
1418LTL Elektrotechnika Sp. z o.o.Warszawa166610013
1419Seguro Sp. z o.o.Sosnowiec213820813
1420Tabo Sp. z o.o.Warszawa104105764
1421Bs-Developer Boguszewscy, Słomski sp.j.Zielonka2524122246
1422Kmc Administrator - Nieruchomości i Inwestycje Sp. z o.o.Piła157447594
1423Panda Wywózki Sp. z o.o.Wrocław121714142
1424Expert Team Sp. z o.o.Siedlce1119414617
1425Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pol-Instal Sp. z o.o.Pogórze252422791
1426Parr Sp. z o.o.Michałowice112312332
1427CEO - Odnawialna Sp. z o.o.Raciąż103474078
1428FLUOR S.A.Gliwice12162898956
1429Dream House Sp. z o.o.Pakosław1761887
1430Bk Development Sp. z o.o.Kraków17613320
1431Blaire Investments Sp. z o.o.Warszawa17604048
1432Ampervolt Sp. z o.o.Włocławek16712155
14332Homes Sp. z o.o.Tanowo112077426
1434Dual Sp. z o.o.Rekowo Górne32127805
1435Powrobud Sp. z o.o.Bydgoszcz19487657
1436Ferteka Group Sp. z o.o.Warszawa112216467
1437Hydron Projekt Sp. z o.o.Żytnia185118119
1438Wlk House Sp. z o.o.Gdańsk9523904
1439PB Apex Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała19462554
1440Bud-Ziem Sp. z o.o.Pszenno1312029632
1441Neosite Sp. z o.o.Marki158237934
1442Michniak Group Sp. z o.o.Kościelisko15752178
1443Agpa Invest Sp. z o.o.Grójec97813473
1444Santek Sp. z o.o. sp.k.Kraków1313011520
1445Elrob Sp. z o.o.Pszczyna15733813
1446Rdm Construction Sp. z o.o.Warszawa17614752
1447On/Off Energy Sp. z o.o.Warszawa111862101
1448P.K.Tele Jacek Paprota, Dariusz Kulikowski Sp.J.Warszawa1216218804
1449Arb Inwestycje Sp. z o.o.Brzeg27196231
1450Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Separator Sp. z o.o.Ruda Śląska1124962889
1451Firma Pasja Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki15724419
1452Stelmach i Partnerzy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o.Lublin19457868
1453Firma Inżynierska Enco sp.j. K. Kufel, J. SynowiecOświęcim232923225
1454Izobud Rem Horoszkiewicz sp.j.Gorzów Wielkopolski166717152
1455Dominor Polska Sp. z o.o.Gdynia3112102970
1456Amk Sp. z o.o.Szczecin104158892
1457MS Group Sp. z o.o.Bartniki103595672
1458Industrial Risk Consulting Sp. z o.o.Tomaszowice30136175
1459Kapelarzbau Sp. z o.o.Łomnica131074780
1460S&S Construction Sp. z o.o.Warszawa121553305
1461Alplan Sp. z o.o.Szczecin311244675
1462Projekt Dom Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Białystok1217019799
1463Chemiart Sp. z o.o.Dębica232815736
1464Zakład Remontowy Remkot Sp. z o.o. Brody Małe131193087
1465Qsm Sp. z o.o.Warszawa21341076
1466Nipb Sp. z o.o.Legnica2038953
1467Greenhome Inwestycje Sp. z o.o.Poznań301315236
1468Polers sp.j. K. Makowiec i S-KaChojnów271819154
1469Grupa Phobos Sp. z o.o.Chorzów13101181453
1470Epj Projekt Sp. z o.o.Kraków14827978
1471Atg Complex Sp. z o.o.Szczecin14827455
1472Turwent Sp. z o.o.Niepołomice111918715
1473Adapia Sp. z o.o.Poznań15748625
1474Grupa Dawbud Sp. z o.o.Zaczarnie232712840
1475Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Inkadro Sp. z o.o.Rąbczyn1036634748
1476Romont Pro Sp. z o.o.Częstochowa103264737
1477Signum Sp. z o.o.Szczecin1026827019
1478Construction Sp. z o.o.Warszawa291515335
1479Corbex Nowoczesne Systemy Sanitarne Sp. z o.o.Jemielno96902486
1480SSM Polska Sp. z o.o.Garby26206143
1481Unimax Sp. z o.o.Tarnowskie Góry1311016763
1482Atectis Sp. z o.o.Ruda Śląska21332134
1483Bomar Sp. z o.o.Warszawa30133249
1484T/F Sp. z o.o.Janiewice31122701
1485Grupa Ff Sp. z o.o.Czarków30132065
1486Budvision Sp. z o.o.Poznań131235748
1487Specjalistyczne Roboty Fundamentowe Geo-Komp Sp. z o.o.Kraków131228205
1488Golden Partner Sp. z o.o.Kwidzyn27181838
1489Medmix L.Krawczyk, E.Szklarczyk sp.j.. Profesjonalne Budownictwo MedyczneRadzymin1024718144
1490Grupa Pro Eko Sp. z o.o.Żary1121123963
1491B.B.K. Polska Sp. z o.o.Szlachtowa2133141936
14924nexum Sp. z o.o.Wólka Kozodawska18464283
1493Lipari Sp. z o.o.Chwalęcice1212519631
1494Euro Cad Engineering Sp. z o.o.Zabierzów910075415
1495Izoltechnika-Pro Sp. z o.o.Piaseczno111759221
1496Grimar Sp. z o.o.Katowice1216134945
1497Akropol Inwestycje 4 Sp. z o.o.Luboń281521587
1498Rubinsolar Sp. z o.o.Wejherowo16606322
1499Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o.Toruń1032226694
1500Montostal Serwis Sp. z o.o.Głogów29142809
1501Hydro-Project Sp. z o.o.Józefosław15704280
1502Soft Loft II Sp. z o.o.Chojnice156619493
1503Elcam Sp. z o.o.Świętochłowice194342939
1504Ekoflor Sp. z o.o.Trzebnica102605133
1505Częstobud Sp. z o.o.Częstochowa1492520408
1506Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Progress-Bud Bogdan Pliszka sp.j.Płock194432738
1507Probuild Services Sp. z o.o.Myszków18473670
1508Eko-Moc Sp. z o.o.Warszawa103213978
1509Rb Południe Sp. z o.o.Brenna131121917
1510Elektropuzio Sp. z o.o.Tczew18482138
1511Efra Sp. z o.o.Budzyń102917212
1512WG Studio Sp. z o.o.Radom18468696
1513Bno System Sp. z o.o.Płock102676414
1514Waksmundzki Investments Sp. z o.o.Kraków20349000
1515Tintech Sp. z o.o.Gdańsk194327324
1516Prb Budo-Mat Sp. z o.o. sp.k.Czeladź213214573
1517Tech-System Group Sp. z o.o.Gdańsk27169163
1518Impak-Bud Sp. z o.o.Katowice1492848
1519Wodgaz Arkadiusz Kosentka Aleksandra Kosentka sp.j.Opole193918733
1520Nova Electro Sp. z o.o.Stare Miasto20364813
1521Marvinci Sp. z o.o.Chojniczki252012311
1522Sdbud Sp. z o.o.Legionowo1032018579
1523Grupa Ramar Sp. z o.o.Kosztowo166210979
1524Amz Elektro Sp. z o.o. sp.k.Toruń24215927
1525Infostrady Polskie Sp. z o.o.Wola Dębińska952711576
1526Oelrich Inwestycje Sp. z o.o.Więckowy103035748
1527PBUH Sitarek sp.j.Białobrzegi148323827
1528Monterbau Michał Majchrzak sp.k.Poznań1115261668
1529Fibre Konzept Bau Sp. z o.o.Wyrzysk8701852627
1530Mark Instal Sp. z o.o.Nosarzewo Polne213022815
1531Atmosfera Sp. z o.o.Wrocław111609787
1532Scan M2 Sp. z o.o.Warszawa16583356
1533Ngr Technologie Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski1940112604
1534Dś Development Własne M Osiedle Dębowe 2 Sp. z o.o. sp.k.Leszno111613078
1535Mru System Sp. z o.o.Nędza16591231
1536Mark-Bud Kupis Sp. z o.o.Jedlnia-Letnisko111996403
1537Europejskie Centrum Odnawialnych Źródeł Energii Sp. z o.o.Toruń20364066
1538Ku V-Axx Sp. z o.o.Ściborzyce Małe212935393
1539Nawodniony Ogród Sp. z o.o.Kraków17523405
1540Warmińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński175311068
1541Enerko Energy Sp. z o.o.Kielce83757107995
1542Elektrosol Sp. z o.o.Jarosław14904231
1543Moto-Corp Sp. z o.o.Dziechowo18452953
1544Skawald Sp. z o.o.Wierzbna131124787
1545Serafińscy Sp. z o.o.Nowa Sól28144160
1546TORESS Sp. z o.o.Szczecin301015942
1547Siprix Sp. z o.o.Warszawa14773841
1548Przedsiębiorstwo Wielobranżowe GALIA Sp. z o.o. S.K.A.Kraków1940124475
1549Blwm Sp. z o.o.Zielona Góra26177209
1550Grupa Borys Sp. z o.o.Dębica1310285518
1551Mt-Projekt Sp. z o.o.Grójec102586934
1552Tesla System Sp. z o.o.Wrocław20346429
1553Akvafalo Polska Sp. z o.o.Mierzyn13922011
1554Aqua-Inwest Sp. z o.o.Warszawa102361078
1555Biuro Projektów, Analiz i Audytów Sp. z o.o.Lublin102302258
1556Greszta Sp. z o.o.Luzino22274808
1557INPRO S.A.Gdańsk1658700691
1558Naviga-Stal Sp. z o.o.Kiełczów139490691
1559Elbud Kalisz Sp. z o.o.Kalisz102029700
1560G TIM Sp. z o.o.Ruda Śląska261720290
1561Azako Sp. z o.o.Dzielna1211520472
1562Verserbud M. Faryna sp.k.Czechowice-Dziedzice95838989
1563Drosan Sp. z o.o.Warszawa156241767
1564Energia Eko Konsulting Sp. z o.o.Leżajsk27142762
1565Grupa Filipowicz Sp. z o.o. sp.k.Kraków891910282
1566Jaros Inżynieria Ruchu Sp. z o.o.Rębiechowo22264129
1567Ricotherm Sp. z o.o.Skoczów271510118
1568Cgilse Pl Sp. z o.o.Gdańsk102719891
1569Elektro - Install Sp. z o.o.Wejherowo193930549
1570Mwm Smoczeński, Łobos, Koszuta-Szylar, Szychowicz sp.k.Rzeszów20356663
1571Bipv System Sp. z o.o.Rzeszów970933271
1572Expert Budownictwo Sp. z o.o.Kraków18432843
1573M-Bud Sp. z o.o.Pieszyce810315936
1574Drago Sp. z o.o.Świdnica879315674
1575Inwest-Serwis Holding Sp. z o.o.Olsztyn17496256
1576Alseba Sp. z o.o.Lublin16562387
1577Em - Mir Mirosław Gawroński Sp. z o.o.Krotoszyn111487477
1578M&M Service Rusztowania Sp. z o.o. sp.k.Udorpie1211438714
1579Eko-Ekspert Marek Włodarczyk Sp. z o.o.Katowice14735819
1580Eko-Projekt Przeworsk Sp. z o.o.Przeworsk102664274
1581Aspidi Sp. z o.o.Podborze21291246
1582Ecozet Sp. z o.o.Kaliska Kościerskie203440445
1583Nordwood Construction Sp. z o.o. sp.k.Gdynia203016497
1584Eico Sp. z o.o.Poznań14744514
1585Inger Gk Sp. z o.o.Łąka15594876
1586Aples Sp. z o.o.Zielona Góra111513024
1587Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Draco Lesiński sp.j.Gdańsk1113613630
1588Kvlbud Sp. z o.o.Poznań24192867
1589Tm Projekt Sp. z o.o.Warszawa281115826
1590Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Biprowod - Warszawa Sp. z o.o.Warszawa8209830501
1591Activa Construction Sp. z o.o.Pruszcz Gdański935311987
1592Investmil Sp. z o.o.Czeberaki2516117263
1593Windpro Sp. z o.o.Białogard1213125037
1594Afis Sp. z o.o.Wrocław101745092
1595Akk Sp. z o.o.Wolica27143584
1596Euro-Bud Sp. z o.o.Warszawa14684828
1597Magpol Sp. z o.o.Glinianka93723033
1598Obsługa Inwestycji Budowlanych M&S Sp. z o.o.Oleśnica24181395
1599Alfa Sp. z o.o.Wrocław1211013236
1600M. J. Construction Sp. z o.o.Kielce94984742
1601Zieloneq Sp. z o.o.Warszawa111541573
1602TM Design Sp. z o.o.Wrocław139811021
1603Kfb Technologies Sp. z o.o.Wrocław2419150097
1604Wodex M. Rożmiej, S. Rożmiej-Zdybska sp.j.Ożarów174517208
1605Takenaka Europe GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa18411105811
1606Fonditel Sp. z o.o.Poznań1115017625
1607Nastpol Sp. z o.o.Borki13799421
1608Osuszanie24 Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk156013181
1609Energy Air Sp. z o.o.Warszawa938512357
1610Arco Development Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne13915461
1611Przedsiębiorstwo Budowlane Mega Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.Inowrocław13878653
1612Fingo Renowacje Sp. z o.o.Katowice121011034
1613Eltri Sp. z o.o.Warszawa147645331
1614Klimaoptima Serwis Sp. z o.o.Warszawa1211941367
1615Weld - Gaz Sp. z o.o.Biecz174462518
1616Eljot Jacek Luterek sp.k.Przecław102183851
1617Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko- Habdas, Mgr Danuta Lotko sp.j.Bielsko-Biała241826863
1618Energosieci Podkarpacie Sp. z o.o.Głogów Małopolski13806662
1619Pszczółkowski Sp. z o.o.Olsztyn222324910
1620Futyma Sp. z o.o.Szczecin121061697
1621Bygverk A. Ludwikowski sp.j.Wrocław17477861
1622Kb Budowa Sp. z o.o.Gdańsk18381433
1623Electropure Sp. z o.o.Szczecin15591034
1624Tz Tech Sp. z o.o.Twardorzeczka18411050
1625Pertis Sp. z o.o.Chorzów14642073
1626Issts Sp. z o.o.Warszawa92614192
1627Poldom Mazowsze Sp. z o.o.Warszawa147648000
1628PHU Inko 2001 K. Łukasik, K. Kaczor, J.Majewski sp.j.Nowy Sącz212687070
1629Xgreen Energy Sp. z o.o.Świecie222115452
1630Windtech 4U Sp. z o.o.Praszka139239665
1631Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe BUDIMER Sp. z o.o.Puławy138717079
1632GÓRAL - BUD Grupa Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1115169096
1633Gm Inwest Rafał Golonka sp.j.Zaskale203137414
1634Sandeka Sp. z o.o.Piekary Śląskie13811797
1635WJAP Sp. z o.o.Busko-Zdrój271292573
1636MCM Fotowoltaika Sp. z o.o.Łódź1019221714
1637Basarbud Sp. z o.o.Zielona Góra18411174
1638Kaczmarek Sp. z o.o.Gąsawa85107243
1639Firma Projektowo - Usługowa Kontur Sp. z o.o.Poznań22237875
1640Newron Sp. z o.o.Lubliniec111411166
1641Mont Sp. z o.o.Gleźno14731250
1642Polardom Sp. z o.o.Lublin13921186
1643Piomar Fuksa sp.k.Kraków1648346918
1644Sentta Sp. z o.o.Stare Pieścirogi926812161
1645Ultimus Sp. z o.o.Nowy Sącz174537921
1646Ihas Sp. z o.o.Katowice13935319
1647Build-Inside Sp. z o.o.Łazy164710461
1648Anchem Sp. z o.o.Koszalin92985526
1649Grems Sp. z o.o.Strzelin92351014
1650G - GAZ Gołąb sp.k.Kraków261217911
1651Recolte Sp. z o.o.Błotnica14653156
1652Real - Inwest Sp. z o.o.Kraków138616749
1653Monumentia Sp. z o.o.Warszawa87387182
1654Ml Technology Sp. z o.o.Grodkowice146233336
1655Fire Ex Sp. z o.o.Szczecin18354500
1656Necon Polska Sp. z o.o.Szczecin121073494
1657Almef Sp. z o.o.Radzionków146513138
1658Sion-Bruk Sp. z o.o.Opole17451287
1659Centrum Klimatyzacji Rafał Błotny sp.j.Wrocław121038571
1660Omfo Sp. z o.o.Łężyce101886986
1661Asmar Sp. z o.o.Andrychów13735174
1662Borex Sp. z o.o.Warszawa27111988
1663Lucatel Nord Sp. z o.o.Gdańsk17454775
1664Przedsiębiorstwo Zet Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle26117545
1665Geru Polska Sp. z o.o.Wrocław147267878
1666Tim Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Ergopol Sp. z o.o. sp.k.Katowice20288489
1667Ichor Sp. z o.o.Starcza14631483
1668Electro-Network Sp. z o.o.Barcząca11121877
1669Zakład Elektryczny Włocławek Sp. z o.o.Włocławek1113616227
1670Francesco Noblesse Sp. z o.o.Rokiciny Podhalańskie251315239
1671Bato Design Sp. z o.o.Poznań12912368
1672Solar Watt Polska Sp. z o.o.Łódź92413335
1673Nzb Sp. z o.o.Brzeg93643857
1674Energysolve Sp. z o.o.Lgota111215332
1675Matpol Sp. z o.o.Warszawa854411014
1676Sigur Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz147117179
1677Tmw Construction Service Sp. z o.o.Konin183410165
1678Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. sp.k.Wrocław221915688
16793Energy Sp. z o.o.Łódź155414173
1680Grupa Budowlana Complex Sp. z o.o.Wieliczka87106002
1681P.U.H. Nawrot Sp. z o.o.Budy843010340
1682Telkom - Projekt Sp. z o.o.Katowice12966658
1683Nasz Prąd S.A.Wrocław1463143740
1684Neksis Sp. z o.o.Jastkowice22191884
1685Instad Sp. z o.o.Rybnik129015353
1686R & M Bau Servis Sp. z o.o.Czersk12948791
1687Ekoen Pv Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza16468751
1688CMD Królak Sp. z o.o.Zalasewo155619450
1689Otik Sp. z o.o.Gdynia12918193
1690Prit M. Pietrzyk sp.k.Stróża155126488
1691Open Architektura Sp. z o.o.Warszawa84149842
1692Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Opole1462121843
1693Segula Technologies Poland Sp. z o.o.Tychy173993449
1694Sap7 Sp. z o.o.Zielona Góra12941093
1695Stm-Pro Sp. z o.o.Kraków18352627
1696Serwis Pro-Tech Sp. z o.o.Paprotki18341520
1697Artfoll Sp. z o.o.Marki146511842
1698Sunector Sp. z o.o.Dąbrowa174358467
1699Regeneracja Betonu i Biogazowni Sp. z o.o.Unieck92601828
1700Renomex Sp. z o.o. Sp. z o.o.Jaworzno101434207
1701Lantar Sp. z o.o.Czyżowice19307951
1702Magreg Sp. z o.o.Styrzyniec101572345
1703Inżynieria Wodna Ziołkiewicz Sp. z o.o.Łężec192832409
1704Atapi Sp. z o.o.Gdańsk20253484
1705La Projekt Sp. z o.o.Wrocław111281619
1706Eccoteam Sp. z o.o.Sosnowiec24145596
1707Profi - Parkiet Sp. z o.o.Gdynia92239975
1708Pvac Sp. z o.o.Gliwice23161269
1709Trans-Wiert Duda Sp. z o.o.Gołkowice129513053
1710Futura Sp. z o.o.Łęgi1557797
1711Ct Sp. z o.o.Warszawa261140085
1712Icewind Bis Sp. z o.o.Toruń146514317
1713Firma Usługowo Handlowa Nowak Sp.K.Łącznik121029604
1714Heattech Sp. z o.o.Wrocław14654207
1715Pracownia Architektoniczna Insomia Sp. z o.o.Poznań121063558
1716Aluco System Sp. z o.o.Kielce193088511
1717Ferre Investments Sp. z o.o.Sandomierz129517198
1718Alprof Sp. z o.o.Gdańsk137019512
1719Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Polers A.Kaczmarek i S-Ka sp.j.Chojnów231716606
17204 Bau Sp. z o.o.Białystok890344477
1721Trasal Sp. z o.o.Rzeszów241312330
1722PPSG Technologie Szklarniowe Sp. z o.o.Piotrów924520290
1723Ukr-Bud Sp. z o.o.Bydgoszcz92036538
1724Szaroszyk & Rycerski Architekci Sp. z o.o.Warszawa101823961
1725Profitax Sp. z o.o.Lubliniec101945459
1726Hansa-Invest Sp. z o.o.Konin146619280
1727Zakład Usługowo - Remontowy Elmix Sp. z o.o.Ropczyce154926219
1728Zawbud Bis Sp. z o.o.Nowa Wieś183410103
1729Hydromont Kubiak Sp. z o.o.Poznań84276617
1730Elektryka Morska Sp. z o.o.Szczecin833614550
1731Gursteel Sp. z o.o.Poznań101464293
1732Hdsi Sp. z o.o.Warszawa18311248
1733Hydro Solis Sp. z o.o.Poznań14627714
1734Avcraft Sp. z o.o. sp.k.Kraków101648109
1735Multikomfort Sp. z o.o.Warszawa111176350
1736MAK Company Sp. z o.o.Włoszczowa146020426
1737Abak Technologie Sp. z o.o.Lublin16463935
1738Greenwin Sp. z o.o.Janów Podlaski836916221
1739Bit Creative Barnaba Grzelecki sp.k.Warszawa87174319
1740Eurocontract Sp. z o.o.Gowino12891106
1741Revac Sp. z o.o.Lublin192715475
1742360 Energy Sp. z o.o.Grabów-Pustkowie20261299
1743Scott Group Sp. z o.o.Stare Budkowice101571673
1744Hydro - Kan Sp. z o.o.Szpetal Górny129474266
1745Thermaflow Powierża sp.j.Lublin155416714
1746Dafte Sp. z o.o.Działdowo12992015
1747Marhan Sp. z o.o.Kobiernice1554164457
1748Projekt Pełen Energii Sp. z o.o.Poznań15488789
1749Makdamia Sp. z o.o.Wrocław18301336
1750Probud Sp. z o.o.Tarnów1291572
1751Spółdzielnia Socjalna Tech-BudSanok92362904
1752Pracownia Posadzek Sp. z o.o.Knurów18305194
1753MS Team Elektro Sp. z o.o.Jawor921723066
1754Sigma Technology & Energy Solutions Sp. z o.o.Sosnowiec145634561
1755Investelektro Sp. z o.o.Łomża712987531
1756Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Omega Sp. z o.o.Kraków923227368
1757Eba Serwis Sp. z o.o.Orla1210110846
1758Greenoze Sp. z o.o.Kukowo84162787
1759Enfa Sp. z o.o.Gdańsk15484247
1760P&G Instal-Bud Sp. z o.o.Warszawa83798290
1761Via Project Sp. z o.o.Zabrze2511687
1762Jawor Sp. z o.o.Brzesko865722013
1763Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ate Sp. z o.o.Zbąszyń836878013
1764Fenestro Sp. z o.o.Kraków145426372
1765Grześkowiak Invest Sp. z o.o.Karpicko1017414005
1766Dmp System Sp. z o.o.Świętochłowice1012915841
1767Kepler Aws Sp. z o.o.Warszawa12812329
1768Olkuskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Olkusz192623454
1769Autoro Sp. z o.o.Częstochowa20221680
1770ATA Technika Przemysłowa Sp. z o.o.Legionowo211820246
1771Knorb Sp. z o.o.Kłączno84481260
1772Stalmat Service Sp. z o.o.Warszawa92211428
1773TB Invest Sp. z o.o.Bukowina Tatrzańska21209088
1774Dbd Industry Sp. z o.o.Reda715234360
1775Przedsiębiorstwo Budowlane Max-Bud - Sp. z o.o.Nidzica129319878
1776Wadeco Sp. z o.o. Architekci Inżynierowie KonsultanciWarszawa21203636
1777Ajp Team Sp. z o.o.Luboń22155795
1778Batirmont Sp. z o.o.Suchy Las12756777
1779T.L.S. - Transport & Logistik & Stahlbau Sp. z o.o.Warszawa231320305
1780Zmirob, Rolnik, Ząbek Sp.K.Tychy832843406
1781Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Lubtech Sp. z o.o.Fijewo7162713806
1782Biosow Sp. z o.o.Wieluń111126297
1783Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Darwo D. Napierała, W. Kowalczak sp.j.Oborniki926141588
1784Stj Sp. z o.o.Wrocław92047111
1785Abens Sp. z o.o.Kobylnica15451931
1786Bausmart Sp. z o.o.Wrocław16422291
1787Tefra House Kamionki Sp. z o.o.Poznań918916720
1788Rymipol Sp. z o.o.Kożyczkowo16408907
1789Lvs-Tech Sp. z o.o.Łódź128526427
1790Neo - Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik sp.j.Warszawa8373182732
1791Medvent Sp. z o.o.Łódź82953464
1792Makalu Sp. z o.o.Kamieniec Ząbkowicki18325255
1793Nowacy Sp. z o.o.Komorniki20206474
1794Sodex Sp. z o.o.Złotniki91766043
1795Sudecka Inwest Sp. z o.o.Bolesławiec101273735
1796Elmar M.Bezler sp.j.Kożuszki-Parcel173785698
1797Przedsiębiorstwo Budowlane Angra Sp. z o.o.Poznań16414064
1798Hygge Hus Sp. z o.o.Białystok1110311651
1799Kmp Architekci Sp. z o.o.Wrocław101241213
1800Isago Sp. z o.o.Bukowiec192617270
1801MIC Sp. z o.o.Pszczyna183019074
1802Iko Sp. z o.o. sp.k.Tarnów173512939
1803El-Pro Sp. z o.o.Wybcz1829811
1804Work Assistant Sp. z o.o.Warszawa21192220
1805Predom Nieruchomości Sp. z o.o.Lubin101513085
1806Ekoformat - Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.Warszawa101261190
1807Grupa Cztery Sp. z o.o.Gdynia163912945
1808Mg Developer Sp. z o.o.Częstochowa12871336
1809Investkan Sp. z o.o.Bydgoszcz14553768
1810Tundra House Sp. z o.o.Sząbruk23133047
1811Art-Geo Sp. z o.o.Zielona Góra13615816
1812Elbudrem Andrzej Jarząbkowski i Wspólnicy sp.j.Gdańsk145126381
1813Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unika Gajowiecka, Płuciennik, Stefaniak sp.j.Poznań136213078
1814Pb Instal Sp. z o.o.Ścinawa12889734
1815Rizesun Sp. z o.o.Zielona Góra12781913
1816Ebb Sp. z o.o.Pruszków23125827
1817Mile Bud Sp. z o.o.Warszawa92337200
1818Grupa Ns Sp. z o.o.Wrocław19246489
1819SF Marina Poland Sp. z o.o.Gdańsk101394448
1820Rembud Trzebinia Sp. z o.o.Trzebinia221554476
1821Jawbud Sp. z o.o.Łódź163738557
1822Tesla House Sp. z o.o.Kamionki13679268
1823Virtual Ship Sp. z o.o.Szczecin16404319
1824Kazet Sp. z o.o.Głogów119470206
1825Instal-Bud Plus Sp. z o.o.Warszawa9173153400
1826Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Sanbud Sp. z o.o.Olsztyn772265994
1827Grand Technology Sp. z o.o. sp.k.Skawina144949732
1828Tech Industry Sp. z o.o.Zabrze1013517190
1829Vn Elektro Sp. z o.o.Opole15451861
1830Testal Engineering Bis Sp. z o.o.Zielona Góra101451739
1831Duet Ud Sp. z o.o.Solec Kujawski101262331
1832Biurokoncept Sp. z o.o.Wrocław918011218
1833B2 Studio Infrastruktura Sp. z o.o.Kraków14556382
1834Inter - Profil Sp. z o.o.Warszawa825530611
1835Budownictwo Moniuszko Sp. z o.o.Suchy Las83073988
1836Dantex Holding Sp. z o.o.Warszawa2312976849
1837Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. Sp.K.Poznań1639107956
1838Esmp Sp. z o.o.Jaworzno14551868
1839Ferro House Sp. z o.o.Mścice15422057
1840Medom Energy Sp. z o.o.Tarnów795314991
1841Netfaz Sp. z o.o.Malbork75868971
1842Shadowxl Sp. z o.o.Żory182713773
1843Nalbud 1 Sp. z o.o.Kraków84046478
1844Sbp Kraków Sp. z o.o. sp.k.Kraków183015899
1845Brt Project Sp. z o.o.Warszawa14527646
1846Metib Sp. z o.o.Wrocław111049597
1847Ibpe Sp. z o.o.Warszawa21188829
1848Petra Inwestycje Sp. z o.o.Częstochowa83411726
1849Sk-Install Sp. z o.o.Dobre101231908
1850Enron Research Sp. z o.o.Kamieniec Ząbkowicki1274828
1851Vandorum Sp. z o.o. sp.k.Chełm135731650
1852Phu Wat Sp. z o.o.Kąkolewo23114394
1853Profil System Sp. z o.o.Komorów111067949
1854Nipparo sp.j. Pawłowski, PawłowskaToruń15416266
1855Dgw Sp. z o.o.Turza Śląska91668313
1856Pro Geo Sp. z o.o.Wrocław1011710060
1857APFI Budownictwo Sp. z o.o.Lewin Brzeski22144805
1858Prs-Investment Sp. z o.o.Kraków1190697
18597S Group Sp. z o.o. sp.k.Wrocław22153537
1860Biomas Sp. z o.o.Lublin710939653
1861Jm Architekci Spółka z Ograniczoą OdpowiedzialnościąGdańsk83112937
1862Firma Bartosz sp.j. Bujwicki, SobiechBiałystok2019104139
1863Resline Sp. z o.o.Toruń11933001
1864Go-Estate Sp. z o.o.Gdynia17305694
1865PB Haus Sp. z o.o. sp.k.Leszno1012513480
1866ARN Group Sp. z o.o.Warszawa825912634
1867Sun Haus Sp. z o.o.Poznań14491960
1868Btms Invest Sp. z o.o.Gdańsk136115162
1869Przedsiębiorstwo Handlowo -Usługowe Siećbud Sp. z o.o.Włocławek12771131
1870Mik Sp. z o.o.Górki15423612
1871Partner Kdm Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Nowe Miasto nad Wartą761568356
1872Portyk Architekci Sp. z o.o.Opacz-Kolonia101312085
1873Budmiller Sp. z o.o.Kraków101212509
1874Sport Venture Sp. z o.o.Warszawa135911179
1875Nurek-Service Sp. z o.o.Przecław11927537
1876BSK10 Sp. z o.o. sp.k.Strzyżów20197445
1877Kobus Przeglądy Sp. z o.o.Łomianki Dolne2117855
1878JB Group Sp. z o.o.Koluszki11937719
1879Sanen Sp. z o.o.Sosnowiec154021306
1880Hydromolki Sp. z o.o.Lipowina75957525
1881Thermica Sp. z o.o.Kraków16381344
1882Apenergy Sp. z o.o.Konin831012157
1883Agrobex Galeria Baranowo Sp. z o.o.Poznań76378278
1884Hydrokoma Sp. z o.o.Katowice101273139
1885KTM Infrastruktura Sp. z o.o.Komorniki920127374
1886Brexpol Sp. z o.o.Opole83214435
1887Polster Elektronika - Automatyka U. Tuszyńska sp.k.Podlas18258732
1888Zelbo Szczytno Gołąb sp.j.Szczytno221149074
1889Tk-Instalbud Sp. z o.o. sp.k.Wiatrowo-Las1011112592
1890Energochem Projekt Sp. z o.o.Łódź11866907
1891Tres Sp. z o.o.Dębica145212200
1892Ekobud Smt Sp. z o.o.Mielec135623539
1893Aqua Tech Lublin Sp. z o.o.Jacków17282529
1894Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Świdnica192079856
1895Projekt Gp Sp. z o.o.Tczew12835649
1896Defero Instalacje Sp. z o.o.Sieradz145127775
1897Techno Serwis Center Sp. z o.o.Warszawa16374682
1898Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Usługowe Rol-Baz-Pal Jędrzejczak, Józwiak, Kamińska, Łyskawiński sp.j.Sierszew172914257
1899Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Drewpol Sp. z o.o.Ostrołęka20197528
1900AK Klimatyzacje Sp. z o.o.Komorze824212845
1901Piomor Sp. z o.o.Gdynia101061637
1902Stillas International Service Sp. z o.o.Poznań14493580
1903M&S Solutions Sp. z o.o.Inowrocław12681439
1904Sun Flash Energy Sp. z o.o.Mielec918922665
1905Netservice 24 Sp. z o.o.Poznań92056628
1906Combroker Renewables Sp. z o.o.Wolin22121747
1907Budmont Sp. z o.o.Tychy742010137
1908Geg Sp. z o.o.Gdańsk1010930290
1909Sogbi Sp. z o.o.Dęblin18251281
1910Icam Integrator Bezpieczeństwa Spółka Z Ograniczoną OdpowiedzilanościąWarszawa10107590
1911Green Res Sp. z o.o.Dębica82036412
1912Sanimet Sp. z o.o.Częstochowa825229854
1913Elbud Sp. z o.o.Dąbrowa Rusiecka163549603
1914Dakkart Sp. z o.o.Poznań915211186
1915AMD Building Sp. z o.o.Piastów83346984
1916Frena Sp. z o.o. S.K.A.Kraków918829154
1917Vepo Development Sp. z o.o.Tarnów18223242
1918Azet Sp. z o.o.Warszawa20166110
1919Orion Investment S.A.Kraków135675959
1920K.K.D.Northpol Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Reda19205786
1921Hydroalex Sp. z o.o.Katowice18241980
1922Beskom Sp. z o.o.Mikołów15425826
1923Invest Bud Sp. z o.o.Płock913917079
1924Isoprotect Sp. z o.o.Częstochowa18252750
1925Tapipol - Witold Rzeźnik sp.k.Wrocław119527233
1926KNB System Sp. z o.o.Gdynia1010629482
1927Uxo Marine S.A.Rumia135733806
1928Rk Sp. z o.o.Kozienice14515677
1929SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o.Warszawa1357641315
1930Embal Sp. z o.o.Kamień11868403
1931Brand Rock Sp. z o.o.Warszawa221031311
1932Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe SANEL Zaniewicz sp.j.Bełchatów118375354
1933Technika i Eksploatacja Sp. z o.o.Łódź14501422
1934Durobud Sp. z o.o.Mierzyn712139505
1935A & R Sp. z o.o.Katowice12613297
1936Green Team Sp. z o.o.Piaseczno20165503
1937Pv Nita Sp. z o.o.Skórzewo11865049
1938Blobtech Sp. z o.o.Wysogotowo19199002
1939Eltech- System Sp. z o.o.Gliwice182319864
1940Straton Group Sp. z o.o.Olsztyn211413714
1941Budoprimex Budownictwo Sp. z o.o.Sosnowiec135422182
1942Kapada Sp. z o.o.Wiry20163705
1943Faster Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn118249924
1944General Engineering Kowal Sp. z o.o.Szczecin117942781
1945WOWO Budownictwo Sp. z o.o.Mościenica820326433
1946Maple Sp. z o.o.Katowice12615073
1947Target Sp. z o.o.Jachimowice19206208
1948Adoks Sp. z o.o. sp.k.Kobylanka11786306
1949Iron Green Sp. z o.o.Białystok14481692
1950Klima Projekt Łukasz Mazurek Sp. z o.o.Siedlce211118943
1951Manor Polska Sp. z o.o.Kraków13545251
1952Lk Inwest Sp. z o.o.Wrocław6203743012
1953Budotermika Sp. z o.o. sp.k.Busko-Zdrój127344655
1954Multi Mcg Sp. z o.o.Gdańsk830145533
1955Verhouse Sp. z o.o.Biała Podlaska91601879
1956Przedsiębiorstwo Budowlane Mir Modrzewie Sp. z o.o.Modrzewie172721213
1957Sanitex Sp. z o.o.Tryńcza2111159329
1958Zakład Usług Geologicznych Geotech Sp. z o.o.Rzeszów917539036
1959Sd Budownictwo Sp. z o.o.Nowy Sącz153913220
1960Coldwent Sp. z o.o. sp.k.Grudziądz825211701
1961Instal Projekt Pro Sp. z o.o.Łódź12617396
1962Ate Construction Sp. z o.o.Człuchów91467308
1963Jtj Projekt Sp. z o.o. sp.k.Poznań21135481
1964Park Grotniki Sp. z o.o.Łódź20176568
1965Przedsiębiorstwo Harvest Sp. z o.o.Swarzędz82447129
1966Future Building Company Sp. z o.o.Łękno6129335819
1967ABAK SYSTEM Sp. z o.o.Łódź740510939
1968Supreme Sport Sp. z o.o.Warszawa18219614
1969Inżynieria Powietrza Sp. z o.o.Swarzędz144125633
1970Eldan Energetyka Elektro Bau Technik Sp. z o.o.Kalisz12613537
1971Magbruk Sp. z o.o. Sp. z o.o.Jankowo Gdańskie22102206
1972Atlantis Deweloper Opole Sp. z o.o.Opole6187494934
1973ELEKTROECO Sp. z o.o.Ładna753924545
1974Wer-Dom Sp. z o.o.Wągrowiec81809321
1975Dombud Zachód III Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski82284644
1976Grupa A.M Sp. z o.o.Kraków82542291
1977Agza Sp. z o.o.Czermin12621336
1978Mart Sp. z o.o.Pleśna8219939
1979Easst.Com Sp. z o.o.Poznań18236376
1980Elektro-Bud Pro Sp. z o.o.Rudniki211311451
1981Quman Instalacje Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego81867067
1982Elektromont Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry163198982
1983Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne Calwent Szuchnicki, Legun - sp.j.Kuriany163330852
1984Nestino Sp. z o.o.Kraków91402574
1985Ak Nova Sp. z o.o.Poznań916368170
1986Vernise Polska Sp. z o.o.Poznań74598374
1987Domgroup Sp. z o.o.Orzesze13514606
1988Aucor Sp. z o.o.Warszawa74812592
1989Biuro Architektoniczne Plewa Sp. z o.o. sp.k.Lublin17265753
1990Bud-Wlan Sp. z o.o.Święcia67846012
1991Adex Moroń Sp. z o.o.Żory134810123
1992Pm Industry Sp. z o.o.Poznań74334908
1993Elkrak Klimwent Sp. z o.o.Kraków11822176
1994Osiedle Malownicze Sp. z o.o. sp.k.Wrocław822760000
1995Rttechnik Sp. z o.o.Poznań915950878
1996Veld Sp. z o.o.Nowe Bronowo20142544
1997Artbor Sp. z o.o.Warszawa162813781
1998Capnor Poland Sp. z o.o.Kraków191870340
1999Tech-Bud Serwis Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki20123966
2000Geo-Station Sp. z o.o.Rybnik10942055
2001Mega Invest System Pypno, Kozłowski sp.k.Kraków72982515
2002Js Invest Sp. z o.o.Warszawa10938346
2003Żerański Construction Sp. z o.o.Mława917011840
2004Mbprojekt Sp. z o.o.Bielsko-Biała11781052
2005Advanced Industrial Technologies Sp. z o.o.Katowice143916298
2006Matyla Sp. z o.o.Pępowo201415940
2007Isp Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów11735347
2008Mmka Sp. z o.o.Rybnik172413072
2009Klimgaz Sp. z o.o.Leszno674111732
2010Demiurg Design Sp. z o.o.Poznań91274427
2011Impuls Contractor Sp. z o.o.Kraków125787962
2012Eco Ready Bath Sp. z o.o.Stargard191814071
2013Tomiz Sp. z o.o.Konin12698001
2014Pbh Esco-Bud sp.j. Waldemar Przepiórka i S-KaPuławy126724532
2015Amc - Andrzej M. Chołdzyński Sp. z o.o. - sp.k.Lublin172616904
2016Msafe Sp. z o.o.Rudna Mała201211927
2017Atelbud Sp. z o.o.Bydgoszcz144435934
2018Fusion Design Sp. z o.o.Warszawa824011747
2019Agrobex Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Poznań17267024
2020Poolsystem P.S.A.Katowice126434764
2021Exterra Technika Budowlana Sp. z o.o.Gostyń73115702
2022Vesti-Instalacje Sp. z o.o.Wrocław6189412234
2023Probeton Sp. z o.o.Katowice82185217
2024Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o.Gdańsk1629136656
20252K - Budownictwo Sp. z o.o. S.K.Modlnica13526157
2026Sofiia Bouw Sp. z o.o.Lublin11776492
2027Ecoren Sp. z o.o.Gdańsk18211500
2028Bau - Technik Sp. z o.o. sp.k.Jarocin172485819
2029Krisbram Bramy Segmentowe Sp. z o.o.Leszno81695515
2030Industria Pactum Sp. z o.o.Warszawa6145029829
2031Ars Infrastruktura Sp. z o.o.Kraków728218972
2032Bau-Fil Sp. z o.o.Nowy Sącz13548894
2033Odra Architekci Sp. z o.o.Wrocław13483148
2034KRISBUD Sp. z o.o.Młoszowa740949290
2035Keri Progress Sp. z o.o.Gdańsk101003597
2036Wkb Sp. z o.o.Wrocław134710890
2037Szerbud Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów6168310228
2038Twoja Energetyka Sp. z o.o. sp.k.Straszyn101123576
2039Ramelbud Sp. z o.o.Rajsko134814446
2040Reno-Sewer Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza10974941
2041Probon Sp. z o.o.Komorniki818670088
2042Mokaa Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków82005472
2043Kombinat Budowlany Hydrobud Sp. z o.o.Bezpraw11793173
2044Nordrys Sp. z o.o.Szembekowo12673814
2045Faktoria AB Sp. z o.o.Golasowice14403263
2046WS Sp. z o.o.Siemyśl153351518
2047Budlex Construction Sp. z o.o.Toruń726414102
2048Omnikon Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki1178121151
2049Pro-Bau Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski91252336
2050Spółdzielnia Mieszkaniowa KomunalnikToruń101026354
2051Power-Dach Sp. z o.o.Lublin72806228
2052P.R.B.Srb Sp. z o.o.Zabrze1259909
2053Rosmosis-Wawrzyniak Group Sp. z o.o. sp.k.Perzyce125744674
2054Intero Serwis Sp. z o.o.Warszawa820864911
2055Galmar Sp. z o.o.Toruń14441886
2056DEKAREXPORT Sp. z o.o.Jaśkowice Legnickie18178164
2057DS Capital Sp. z o.o.Warszawa913811642
2058Abaris Projekt Sp. z o.o.Poznań13452845
2059Brandgood Sp. z o.o.Ochojno12602918
2060Olmax Sp. z o.o.Wołów72445380
2061Team Investbud Sp. z o.o.Katowice15345010
2062Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Montażowe Instal-Plus Sp. z o.o. w RaciborzuRacibórz19168420
2063Wb Pro-Bud Sp. z o.o.Człuchów11806761
2064Wiertbud Technika Diamentowa Sp. z o.o.Tychy1348884
2065Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o.Wrocław9132184546
2066Lokum - Budownictwo Sp. z o.o.Pabianice72851706
2067Orlen Technologie S.A.Krosno9123614497
2068Markos Sp. z o.o.Toruń19164897
2069Electroland Tech Sp. z o.o.Łódź2012908
2070Hotel Spławie Sp. z o.o. sp.k.Września19163918
2071Wyciszkiewicz Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne162815246
2072Kopbud Sp. z o.o.Łazisko9138136064
2073Fairfect Sp. z o.o.Zielona Góra10842785
2074Łuktel Sp. z o.o.Białystok108511022
2075Treebud Sp. z o.o.Jawornik116519961
2076Uni-Form Południe Sp. z o.o.Łódź153213906
2077Elpro Sp. z o.o.Pierwoszyno125846471
2078Espro Sp. z o.o.Toruń162522670
2079Der-Mag Sp. z o.o.Bydgoszcz659553470
2080Ad Development Sp. z o.o.Słupsk153422498
2081Am-System Technika Grzewcza Sp. z o.o.Wrocław72561918
2082Furion Sp. z o.o.Wrocław91402803
2083Viribus Sp. z o.o.Warszawa18189724
2084Palepa Sp. z o.o.Wólka Smolana12623908
2085Comi.Eco Sp. z o.o.Leszno143712339
2086Kkm.Rawicz Sp. z o.o.Sierakowo9141862
2087Tacakiewicz Ferma Kresek Sp. z o.o.Poznań172149446
2088MIXD Design Sp. z o.o.Wrocław73629250
2089Vergo Projekt Sp. z o.o.Myślenice13443584
2090Mkd Sp. z o.o.Tarnów13443906
2091Craftbud Sp. z o.o.Bełchatów13482128
2092Enviro-Chemia Polska Sp. z o.o.Warszawa116511741
2093EKOLAN S.A.Sopot9122109026
2094Altro Projekt Sp. z o.o.Warszawa91164998
2095Orioli Sp. z o.o.Warszawa125818188
2096Taurus Energia Sp. z o.o.Ujście72391957
2097Pion Sp. z o.o.Siedliska172239704
2098Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych-Opole Sp. z o.o.Opole144133838
2099Elektrobau Sp. z o.o.Szczecin16265835
2100Sun Nova Sp. z o.o.Piliki8196311
2101Przedsiębiorstwo Budowlano-Sprzętowo-Transportowe BST Sp. z o.o.Piaski816811349
2102Power On Automation Sp. z o.o.Poznań14407840
2103Trojan Projekt Sp. z o.o.Wola Popowa65745794
2104Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych Wergon Sp. z o.o.Lipniki135064067
2105Abm Architektura Nieruchomości Sp. z o.o.Gliwice11653149
2106Expiro Sp. z o.o. sp.k.Bolesławiec910431085
2107Civil Construction Sp. z o.o.Pabianice116614851
2108ALL - ANT Sp. z o.o.Radomsko171926119
2109Fibrenet Group Sp. z o.o.Sosnowiec730937067
2110Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k.Łódź1167134441
2111Elex-Instal Sp. z o.o.Dąbrówka Nagórna6138413349
2112Telskol Sp. z o.o.Warszawa72216031
2113Ks Energy Sp. z o.o.Lublin144117679
2114Abadom Sp. z o.o.Kraków81984438
2115Royal Deweloper Szczepaniak sp.k.Leszno116514817
2116Vavava Sp. z o.o.Katowice17191177
2117ATE Polska Sp. z o.o.Sieradz72583206
2118AP Group Sp. z o.o.Małczew65844931
2119Link Sp. z o.o.Poznań675724772
2120Temex Sp. z o.o.Wojnicz910982683
2121Active Green Power Group Sp. z o.o.Łask1252571
2122Tarak sp. z o.o.Starachowice1817537
2123Dombud Zachód II Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski63923861
2124Elserwis Sp. z o.o.Rzgów912554911
2125Veder Tech Sp. z o.o.Sadlinki15336026
2126Molochko Sp. z o.o.Olsztyn191416922
2127Romast Bis Sp. z o.o.Nieporęt911431711
2128Instytut Geotechniki Sp. z o.o.Warszawa1162848
2129Tm Bud Sp. z o.o.Warszawa14372001
2130Budrom Domy Sp. z o.o.Rudnik615075574
2131Konsignal Sp. z o.o.Gliwice1722673
2132Wychowanek Sp. z o.o.Żarów911733759
2133ARBUD Robert Jantoszak sp.k.Wyszewo10835318
2134Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Gołdap643494062
2135Mcis Harmony Sp. z o.o.Sopot16262010
2136Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Geobud Sp. z o.o.Katowice91162486
2137Bialstal Sp. z o.o.Ignatki662219435
2138Coman - Usługi Sprzętowe Sp. z o.o.Warszawa18172377
2139Sinko Energy Sp. z o.o.Chełm816312866
2140Geocomp Sp. z o.o.Kraków726315395
2141Przedsiębiorstwo Budowlane Mobud Sp. z o.o.Nysa654911217
2142AMTJ Sp. z o.o.Warszawa134021584
2143Smart Home Center Sp. z o.o.Warszawa11643966
2144Klima Bud Przedsiębiorstwo Specjalistyczne A. Szymoniuk, R. Albin sp.j.Lublin181724857
2145Active House Sp. z o.o.Wrocław12593500
2146MSA Sp. z o.o. sp.k.Warszawa162614140
2147Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini - sp.j.Krynica-Zdrój1816145207
2148El Professional Sp. z o.o.Kębłowo1346655225
2149Żurawie Wielkopolska Sp. z o.o.Warszawa191126953
2150Greghal Sp. z o.o.Katowice81817105
2151Myszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Myszków125916805
2152Sąsiedzi Group Sp. z o.o.Tarnów81761964
2153Przedsiębiorstwo Budowlane Dom Sp. z o.o.Police81827807
2154Sbw Invest Sp. z o.o.Dąbrowa143627763
2155M.G.A. - Stal Sp. z o.o.Jasień724632610
2156Kseroex Sp. z o.o. w KoszalinieKoszalin91183020
2157Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Cembud Sp. z o.o.Chełm152811888
2158Fabryka Domów Spomet S.A.Bielsko-Biała637624812
2159Drog-Men Sp. z o.o.Ruda Śląska10802504
2160Egl DC Sp. z o.o.Łódź14365479
2161Baudziedzic Sp. z o.o. sp.k.Głogów Małopolski1160279462
2162Axis Grupa Geodezyjna Sp. z o.o.Piekary125715606
2163Algeo Sp. z o.o.Grabownica Starzeńska813695395
2164Filjan Sp. z o.o.Stara Kiszewa912634906
2165Elektrokontel Sp. z o.o.Kraków912421676
2166Monomer Sp. z o.o.Myszków91024517
2167Dobry Projekt Sp. z o.o.Kołobrzeg73186291
2168Asbi Sp. z o.o.Warszawa7224845
2169Pawform Sp. z o.o.Łódź81495026
2170Dominex Sp. z o.o.Świętochłowice124827201
2171Zaf Sp. z o.o.Gdynia66136106
2172Mm Road Sp. z o.o.Czeladź81611227
2173Statiko Sp. z o.o.Nowy Sącz1346707
2174Jtk Jacek Łączny sp.k.Gdynia72782796
2175Btca Sp. z o.o.Gdańsk91023044
2176Tilman Sp. z o.o.Tczew12507376
2177Pm - Projekt Sp. z o.o.Łódź1074819
2178Pro-Energy Elektryka Sp. z o.o.Rybnik81634667
2179Advanced Technology Machines Sp. z o.o. sp.k.Gliwice81819278
2180CK Inwest Sp. z o.o.Warszawa14368995
2181M & R Biuro Projektów Mieloch Sp. z o.o.Poznań11612809
2182Eko-Kan-Gaz Sp. z o.o.Karski13434573
2183BOR - WIERT Sp. z o.o.Namysłów663834757
2184Baspol Sp. z o.o.Jawczyce143425584
2185Saportia Sp. z o.o.Radom171738150
2186Bolder Sp. z o.o.Kraków12498668
2187At Hydroizolacje Sp. z o.o.Poznań1344421
2188Wenterm Sp. z o.o.Szarów134011436
2189Invest-Biuro Ważny sp.k.Rzeszów134216606
2190Infra Instal Sp. z o.o.Bielsk Podlaski730916300
2191O2 Inwestycje Sp. z o.o.Tarnowskie Góry9993674
2192Mister-Bud Sp. z o.o.Inowrocław15284407
2193Sport - Track Sp. z o.o.Wrocław124814768
2194Zachodnie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o.Poznań143619636
2195Inox W.Nawrocki Z.Januszewski Sp.J.Poznań911568930
2196Sigma Pomiary Sp. z o.o.Warszawa10702808
2197BBGK Architekci Sp. z o.o.Warszawa191145894
2198Bitermo Sp. z o.o.Szczecin5193018702
2199Mido Sp. z o.o.Czaple162028123
2200Firma Handlowo-Usługowa Rodsar Sp. z o.o.Starachowice12473805
2201Lucon Construction Sp. z o.o.Luzino91156701
2202Firma Projektowa Wanecki Sp. z o.o.Gliwice17166108
2203Podbielniak Fps Sp. z o.o.Piotrowice116211516
2204Misz-Bud Sp. z o.o.Ruszków Pierwszy724416863
2205Honer Górka Leszek, Górka Sławomir sp.j.Nowy Sącz133830822
2206Geo Company Warszawa Sp. z o.o.Zgorzała15261635
2207Ramo Polska Sp. z o.o.Warszawa106911865
2208Stal-Mont Dp Sp. z o.o.Opoczno64439240
2209Energo-Bud Sp. z o.o.Gliwice11567796
2210Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Atel Sp. z o.o.Szczecin181413318
2211Constructo Sp. z o.o.Rogówko643956776
2212Inpronaft Sanok S.A.Sanok125338261
2213Dael Sp. z o.o.Warszawa71895806
2214Kooperacja Polko Sp. z o.o.Łaziska Górne657414610
2215Vens Sp. z o.o.Kraków11616346
2216Kom-Inst Plus Sp. z o.o.Warszawa1246609
2217Przedsiębiorstwo Alremex R. Krynicki sp.j.Opole143019146
2218DKRM Marek Piwowarczyk S.K.A.Wrocław81475151
2219Pro Industria Sp. z o.o.Żory133674100
2220Artee Sp. z o.o.Zamość15246933
2221Proel Instal Sp. z o.o.Lniska1245356
2222Grupa Projektowa G7 - Pk Sp. z o.o.Wrocław81377577
2223Uniprojekt Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski81264354
2224Green Smart Energy Sp. z o.o. sp.k.Sadykierz162111522
2225Marsala Sp. z o.o. sp.k.Warszawa171826426
2226Pcp Budowa Sp. z o.o.Tczew63754328
2227Hydromar Sp. z o.o.Borowiec18145998
2228Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o.Zabrze6649111956
2229Gleitbau Polska Sp. z o.o.Gliwice115923984
2230Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j.Lubycza Królewska133839537
2231Art Wind Sp. z o.o.Zielona Góra1911154110
2232Neo-Bud Sp. z o.o.Poznań162112000
2233Proinvest Sp. z o.o.Szymanowo1432145529
2234Przedsiębiorstwo Hydrogeologiczne HYDROPOL S.A.Kraków910711362
2235Elektra Oze Sp. z o.o.Głogów Małopolski16222479
2236Ipro Sp. z o.o.Gniezno134113797
2237Prom Sp. z o.o.Mrozów628423836
2238Pcm Klima Sp. z o.o.Nowy Konik7175398
2239Transkobet Sp. z o.o.Warszawa98911534
2240Ankor Sp. z o.o.Olsztyn15241500
2241Biproen Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie152315733
2242Sanin Sp. z o.o.Warszawa171617110
2243Budplan Sp. z o.o.Warszawa11556405
2244Schody Trąbczyński Sp. z o.o.Gaj Mały98710955
2245Construction - Art Sp. z o.o.Katowice12423806
2246Zakład Remontowo Budowlany Rembud Strzelczuk sp.j.Zambrów812610549
2247Firma Instalacyjna Elektron Sp. z o.o.Sulistrowa116313072
2248Elzit Sp. z o.o.Wejherowo721128433
2249Elbudmed Sp. z o.o.Gdańsk18111041
2250Stahlconst Sp. z o.o.Wrocław64424275
2251Quick Bim Sp. z o.o.Kraków181112456
2252Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Globaldex Jadwiga Sikorska i Wojciech Kamiński sp.j.Maszewo Duże14293051
2253Bomax Centrum Klimatyzacji i Ekoinżynierii Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski716310558
2254Green Eco World Sp. z o.o.Nowy Tomyśl7196382
2255Gsbk-1 Biuro Konstrukcyjne Sp. z o.o.Kraków72156755
2256Bauprof Sp. z o.o.Boronów81348027
2257Electro Technic Sp. z o.o.Wielowieś81214941
2258Elwoz Energia Sp. z o.o.Szklana656143548
2259Kw System Sp. z o.o.Olsztyn13396104
2260Zamojska Energia Sp. z o.o.Zamość72223520
2261Ram Sp. z o.o.Opole71673364
2262Ck Investment Sp. z o.o.Gorzów995415
2263Firma Budowlana Majerczak sp.j.Radwanowice124528616
2264Skal-Work Sp. z o.o.Skawinki71661743
2265CIVIL Engineering Sp. z o.o.Kraków13406196
2266BFS Serwis Sp. z o.o.Środa Wielkopolska626834742
2267Kmk Sp. z o.o.Radlna62537451
2268Lenap Hale Labuda sp.k.Gowino115612100
2269Nb Group Sp. z o.o.Warszawa152313444
2270Grupa Kontakt Sp. z o.o.Skierniewice124821097
2271Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A.Wrocław1246434739
2272Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Energas Sp. z o.o. sp.k.Ostrołęka124332028
2273Elszyk Sp. z o.o.Gdańsk142918510
2274Bobstal Fb Śliwa sp.j.Kraków124224649
2275Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o.Kartuzy1073216290
2276Kopemax Sp. z o.o.Łosiów1618848
2277Kuban Consulting Sp. z o.o.Warszawa16205010
2278Pegaz90 Sp. z o.o.Mogilno98315637
2279Midas Polska Sp. z o.o.Łódź1618817
2280Zakład Usług Technicznych Klimax Sp. z o.o.Poznań63495812
2281Estate One Sp. z o.o.Szczecin81161518
2282Wtd Sp. z o.o.Wrocław17132815
2283Przedsiębiorstwo Instalacyjno - Budowlane Insbud Krzesińscy, sp.j.Skierniewice115910411
2284Dobra Klima Sp. z o.o.Łomianki13344876
2285Pb Kontrakt Sp. z o.o.Wilkowice910712818
2286Strefa Ciszy Sp. z o.o.Olsztyn9914377
2287Energoprojekt-Warszawa S.A.Warszawa636881734
2288Lumedekor Sp. z o.o.Katowice624916318
2289Lokatorska Spółdzielnia Mieszkaniowa w KrakowieKraków557215919
2290SPP4F Sp. z o.o.Lubrza115213117
2291Vindor Sp. z o.o.Gościcino81199308
2292Bau-Haus.Vv Sp. z o.o.Wrocław64714948
2293Budizol Sp. z o.o.Włocławek15225361
2294Boksyt Sp. z o.o.Katowice15229906
2295P.K.Service Sp. z o.o.Świecie7169916
2296Ohhome Sp. z o.o. sp.k.Kraków81392294
2297Małecki Sp. z o.o.Bielsko-Biała16173523
2298Pro-Bud Budownictwo Sp. z o.o.Nowiny55393793
2299PETRO WODKAN Sp. z o.o.Maszewo Duże106657987
2300R-Konstrukteur Sp. z o.o.Września133712620
2301Temax Sp. z o.o.Kraków10712946
2302Cad Engineering Sp. z o.o.Żory17115260
2303Przedsiębiorstwo Projektów i Wykonawstwa Juwiko Sp. z o.o.Starachowice10746441
2304St Okna Sp. z o.o.Wrocław12401588
2305Fabet - Konstrukcje Sp. z o.o.Kielce8129259548
2306Uniker Sp. z o.o.Dys5117914107
2307Hard-Plast Sp. z o.o.Tychy171418458
2308Lan-Wood House Sp. z o.o.Miechucino81155575
2309Bart Spółka z Ogranczoną OdpowiedzialnościąSosnowiec1068238248
2310Apex Renewables Sp. z o.o.Wrocław10731342
2311Venso Group Sp. z o.o.Warszawa6294421
2312Hansei Sp. z o.o.Warszawa81212841
2313Trimad.pl Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski10656276
2314Kol-Tech Solutions Sp. z o.o.Gdańsk15248820
2315Farex Sp. z o.o.Mnich631413748
2316Anmar System Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki14263819
2317Kosonóg Budownictwo Sp. z o.o.Radom636027550
2318Floorever Sp. z o.o.Legionowo71781908
2319Hydro - Partner Sp. z o.o.Leszno1240301316
2320Nadax Sp. z o.o.Wrocław99418993
2321Green Cities Infrastructure Sp. z o.o.Gdańsk54644997
2322Volta D.J. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o.Konotopa161823699
2323Stant Technika Diamentowa Sp. z o.o.Elbląg10632955
2324Arthim Sp. z o.o.Warszawa811018607
2325Instalpartner Sp. z o.o.Kraków106926546
2326Solart M.Kurowska sp.k.Łomianki16163752
2327Sodo Factory Sp. z o.o.Jaktorów-Kolonia55475000
2328Alto Design Sp. z o.o.Częstochowa14273362
2329Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w BarlinkuBarlinek181040219
2330Studio Okno Sp. z o.o.Antoniew81037470
2331Zakład Instalacji Elektrycznych Zrep sp.j. Peseł Eugeniusz Wons DamianBytom152328199
2332Nts - Mizgalski Sp. z o.o.Krotoszyn16151749
2333Gottersfeld Sp. z o.o.Toruń62847186
2334Kryjan Structural Engineering Sp. z o.o.Grabówka71621155
2335Zielone Energie Sp. z o.o.Kraków81261261
2336Eudeco Sp. z o.o.Warszawa171113122
2337Energoproces Sp. z o.o.Tumlin-Podgród71604897
2338Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o.Warszawa106010178
2339Tech-Gas Nowoczesne Technologie Gazowe Piaseccy sp.j.Białogard171487716
2340Aspinaker Sp. z o.o. sp.k.Poznań716911166
2341Eko Energia PV Sp. z o.o.Sanok16166126
2342Silesian Investment Center Sp. z o.o.Katowice549810761
2343Duoeco Sp. z o.o.Kraków10682703
2344Araj Realizacje Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie54449693
2345Pavo Projekt Sp. z o.o.Wrocław16151356
2346Gardenia Sport Sp. z o.o.Warszawa719267933
2347Osiedle Stara Cegielnia Sp. z o.o.Warszawa124415813
2348Lenst Sp. z o.o.Warszawa9734360
2349Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o.Brzesko142726112
2350Neorad Sp. z o.o.Bieniewice13342203
2351Instal Kraków S.A.Kraków1519770442
2352Hbr Sp. z o.o.Bisztynek9841931
2353Entec Solutions Sp. z o.o. sp.k.Źródła71816776
2354Hermanos Sp. z o.o.Kraków812258584
2355Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Bud-Mar L. Boguń M. Bukowski sp.j.Łódź105923996
2356Riskel Sp. z o.o.Sonina16141168
2357Truck-Trans Mieczysław Anioł, Sylwester Jówko sp.j.Trzcinisko161457452
2358Lt Glass Sp. z o.o.Poznań63285003
2359Atd Sp. z o.o.Wieprz71462314
2360Multidom Leżajsk Sp. z o.o.Leżajsk89815660
2361Grupa Scotia Sp. z o.o. Ciechanów sp.k.Płońsk124034328
2362Oznakowanie-Poziome.Pl Sp. z o.o.Krotoszyn538310504
2363AC Klimat Sp. z o.o.Łódź10565817
2364Bimd Sp. z o.o.Warszawa71861597
2365Proffbud Sp. z o.o.Piaseczno81083610
2366Fibe Networks i Sp. z o.o. S.K.A.Ełk9764189
2367Global Sub-Tel Sp. z o.o. sp.k.Kozie Laski1424291936
2368Concept Mj Sp. z o.o.Chorzów71444555
2369Klm Investors Sp. z o.o. sp.k.Szczecin98119491
2370NG Engineering Consult Sp. z o.o.Wrocław14223384
2371Bud - Dom Sp. z o.o.Brodnica161413925
2372Grupa Projekt S Sp. z o.o.Ruda Śląska9717986
2373Mega - Instal Koszalin Sp Zoo Sp. z o.o.Koszalin11506774
2374Car-Matex Sp. z o.o.Leśniakowizna132912203
2375Przedsiębiorstwo Weno Sp. z o.o. sp.k.Chodzież715622044
2376TLD Sp. z o.o.Warszawa16133390
2377Aper Solution Sp. z o.o.Łódź98741464
2378Elnos Poland Sp. z o.o.Poznań713810328
2379Ferind Sp. z o.o.Kraków9683926
2380Spiner Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań620814170
2381Erespro Sp. z o.o.Warszawa11522526
2382Perfekt Design Katarzyna Wieczorek sp.k.Tarnowskie Góry123520682
2383JM Engineering Sp. z o.o.Warszawa713617334
2384Elbudprojekt Sp. z o.o.Baranowo151840757
2385Teleintegra Sp. z o.o.Opole115047990
2386Atplanb Sp. z o.o.Kraków11511544
2387Planbet Sp. z o.o.Gdańsk123710373
2388Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Grem Glonek sp.j.Lublin171132781
2389Kolektor Sp. z o.o.Gliwice618936575
2390In-Tech Rusztowania Sp. z o.o.Świdwin1064233969
2391NECON Sp. z o.o.Gdańsk89810387
2392Flovac Polska Sp. z o.o.Wrocław9709181
2393Marka Invest Sp. z o.o.Kicin151611536
2394Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Koluszki1614126954
2395Ramster Sp. z o.o.Kraków975698
2396GRAN - BUD Sp. z o.o.Łubowo62583002
2397Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe Ntb Sp. z o.o.Skawina142361632
2398Casa - Dom Sp. z o.o.Trzepnica-Kolonia16119331
2399Biuro Badawczo-Projektowe Budownictwa Komunikacyjnego Transcomp-Sp. z o.o.Warszawa13275170
2400Envirobud Sp. z o.o.Kamień61831075
2401Primo Projekt Sp. z o.o.Marki16121804
2402Wielobranżowa i Projektowa Sp. z o.o. MonatGdańsk533257048
2403Solar For You Sp. z o.o.Warszawa541235049
2404Soletech Sp. z o.o.Szepietowo71241301
2405Wbc Invest Sp. z o.o.Bochnia810410695
2406Roma Bud R. Matkowski sp.k.Wrocław712825317
2407Spółdzielnia Mieszkaniowa RzemiosłoWarszawa9877903
2408Dynamic-Metal Sp. z o.o.Grębocin535944930
2409Allsanit Sp. z o.o.Warszawa971630
2410As-Instal Sp. z o.o.Toruń11472941
2411Dan-Tor Sp. z o.o.Iława9861818
2412Adamex Sp. z o.o.Legnica105435025
2413Giżyckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego-Sp. z o.o.Giżycko13313819
2414Ardene Sp. z o.o.Rogoźnik7137938
2415Nexus Nowe Technologie Wrocław S.A.Wrocław620835935
2416Hzbud Sp. z o.o.Zielona Góra536539783
2417Proalbud Sp. z o.o.Bydgoszcz16139554
2418Fachowcy 24 Obsługa Techniczna Nieruchomości Sp. z o.o.Kraków11482536
2419Gm Elektro Sp. z o.o.Plewiska1054940
2420Klimors Sp. z o.o.Kozy105381030
2421Laserline Sp. z o.o.Bydgoszcz15151477
2422Colder Sp. z o.o.Kokotów15176366
2423Geomap Sp. z o.o.Konin9641439
2424Nobo Solutions Sp. z o.o.Wrocław10614712
2425R3 Sp. z o.o.Poznań8901989
2426Ekoprinż Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza142212495
2427Elektrotechnika Sp. z o.o.Krzepice71277226
2428Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o.Brzesko6177157265
2429Zakład Remontowo - Budowlany Mateusz Rutnicki Sp. z o.o.Pniewy71218845
2430SEBAN Budownictwo Sp. z o.o.Złotoryja1054114696
2431Studio Podłóg Sp. z o.o.Opole15168576
2432Polautomation Sp. z o.o.Piława Górna62511368
2433IDE Projekt Sp. z o.o.Toruń8989543
2434Ms-Investments Sp. z o.o.Warszawa13265509
2435Goldbeck Solar Polska Sp. z o.o.Komorniki142162596
2436MLN Team Sp. z o.o.Warszawa106111825
2437Termowent Service Sp. z o.o.Chojnice151725119
2438Elektromontaż- Lublin Sp. z o.o.Lublin1325348002
2439Pesam Sp. z o.o. sp.k.Dębica616449979
24404developments Sp. z o.o.Gdańsk62196005
2441Likon Sp. z o.o.Warszawa12322136
2442Geotest Sp. z o.o.Warszawa62139936
2443Technologie Modułowe Sp. z o.o.Kraków1053849
2444Zakład Budowlano-Remontowy LATER Sp. z o.o.Rymanów141862824
2445Perseusz Sp. z o.o.Kraków88230066
2446Aquatech Warpas S.K.A.Warszawa132720785
2447Flota 3D Sp. z o.o.Jaworzno61572460
24484fun Sp. z o.o.Jelenia Góra61532629
2449Rizen Sp. z o.o.Łódź71297382
2450Prib Invest Sp. z o.o.Piaseczno15155364
2451Ostrowieckie Sieci Telekomunikacyjne Sp. z o.o.Warszawa12308903
2452Rawiński Rzemiosło Budowlane S.K.A.Malbork714310497
2453Renova Concept Sp. z o.o. sp.k.Warszawa9654758
2454Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Budokop Sp. z o.o.Mysłowice114211843
2455Profilux P.S.A.Kraków151635546
2456Nexato Sp. z o.o.Poznań53348326
2457A&A Chamielec Architekci Sp. z o.o.Wrocław9733392
2458Pracownia Projektowa Front Sp. z o.o.Gdynia11442757
2459Conventu Sp. z o.o.Sulejówek8993760
2460Nesan Sp. z o.o.Warszawa9727430
2461Tlenergetyka Sp. z o.o.Łomża132614730
2462TSG Brudnik Sp. z o.o.Wierzbica141958400
2463Gda Architekci Sp. z o.o.Gdańsk14191855
2464Budir System Sp. z o.o. sp.k.Sabnie151377494
2465Tyrens Polska Sp. z o.o.Kraków96515585
2466Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k.Żory1512305970
2467Inst-Sanit Sp. z o.o.Kiełpin1234115900
2468Cwgd Sp. z o.o.Stare Budy14183521
2469Przedsiębiorstwo Modernizacji Technicznych Multicon Sp. z o.o.Gliwice13237130
2470Ktw Elektro Sp. z o.o.Łódź10522166
2471Montica Sp. z o.o.Nisko61601778
2472Photovoltaik Solar Sp. z o.o. sp.k.Warszawa713612095
2473Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Beskid nr VI Sp. z o.o.Bielsko-Biała113841878
2474Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych AK Sp. z o.o.Nierada89212475
2475Vector Sp. z o.o.Jarosław10522313
2476Carbud Sp. z o.o.Chełm8902057
2477AMW Sinevia Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki71341285617
2478Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe Bud-Projekt Szymański i Książkiewicz sp.j.Koszalin89549590
2479Rexer Design Sp. z o.o.Wrocław958967
2480Grupa Fg Sp. z o.o.Gdańsk616728006
2481Przedsiębiorstwo Usług Budowlano-Montażowych Budomont Sp. z o.o.Bielsko-Biała142011252
2482S.G. System Sp. z o.o.Stare Garnowo71261007
2483Technodach Sp. z o.o.Białystok8848022
2484Airsystem Sp. z o.o.Białystok13246104
2485Norma Bud S.A.Warszawa122939698
2486Savi System Sp. z o.o.Psary151168452
2487PGI2 Sp. z o.o.Chojnice87720499
2488Aodc Sp. z o.o.Warszawa6164130303
2489Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A.Żarów122886935
2490GWT Inwest Sp. z o.o.Turza711026447
2491Invest Bud Sp. z o.o.Szydłowiec710014988
2492Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Tel Sp. z o.o.Pobiedziska1418153268
2493Atu Sp. z o.o.Stawno14168796
2494Ecodomy Sp. z o.o.Gajków1231780
2495Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o.Warszawa132357256
2496Foton Oze Sp. z o.o.Słupsk11402441
2497El - Project Sp. z o.o.Jelenia Góra711911788
2498Staniec - Kamiński sp.j.Radzymin89120013
2499Lider House Tomtała sp.k.Bezrzecze105082087
2500Dmk Inżynieria Sp. z o.o.Rybnik95510483
2501Novmar Balice Sp. z o.o. sp.k.Balice89446178
2502Mw Projekt Sp. z o.o.Rumia1233734
2503Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Ekowent Sp. z o.o.Łódź71325573
2504Naftoremont - Naftobudowa Sp. z o.o.Płock7104708902
2505Swp Sp. z o.o.Warszawa872964
2506Pomorskie Hale Namiotowe Sp. z o.o.Poznań14155006
2507Ion Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków71216605
2508Westa Term Sp. z o.o.Sieradz9556437
2509BDTS Sp. z o.o.Kraków151010151
2510Pro-Invest Sp. z o.o.Sopot9694099
2511Esox Projekt Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno12284019
2512Awip Electric Heating Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza887568
2513Przedsiębiorstwo Budowlane KUNCER Sp. z o.o.Koszalin104697338
2514Palian Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o.o.Tychy131910445
2515Jaschke Hartwich Bernhardt Inżynierowie Sp. z o.o. sp.k.Szczecin61592726
2516Carsten Sp. z o.o.Kobiór15115630
2517Metrol Sp. z o.o.Radom9561133
2518Piomi Technology Sp. z o.o.Strzelin13182310
2519MBS Budownictwo Sp. z o.o.Dopiewiec113912447
2520Space Construction Sp. z o.o.Warszawa113419818
2521Biuro Doradztwa Gospodarczego - Inwestycje Sp. z o.o.Gdańsk7122504
2522Aleco Leżajsk Sp. z o.o.Leżajsk89315162
2523As Instalator Sp. z o.o.Kostrzyn9598361
2524Niskie Napięcie Sp. z o.o.Łódź52183855
2525Cartus Sp. z o.o.Poznań10522606
2526MI - Dan Sp. z o.o.Wrocław104628797
2527Moderus Sp. z o.o. sp.k.Gdynia52174458
2528Efa Elektromont Sp. z o.o.Rybnik104928775
2529Energiaport Sp. z o.o.Wrocław615666564
2530Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w SierpcuSierpc61483877
2531BARCO Sp. z o.o.Warszawa61417583
2532Instalpak Sp. z o.o. sp.k.Pakość11381741
2533Dg-Instal Sp. z o.o.Warszawa52294660
2534Studioexpo Sp. z o.o. sp.k.Brzeźnica61552901
2535El-Volt Sp. z o.o.Lublin79657650
2536Pekabex Development Sp. z o.o.Poznań710012799
2537Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j.Człuchów956130347
2538Jack Instalacje Sp. z o.o.Kamień Śląski14169070
2539Skip Group Żwawiak sp.k.Poznań132259315
2540Hydro-Instal Zakład Instalacji Sanitarnych Homa-Homa sp.j.Mazańcowice151225251
2541Polska Grupa Odnawialnych Źródeł Energii Sp. z o.o.Gdańsk7125904
2542Nova Development Group Sp. z o.o. Bis sp.k.Gdańsk104218364
2543Fhub Miro Sp. z o.o.Gorlice61517537
2544Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa Primbud Sp. z o.o.Nisko104257445
2545Termotechnika Mr sp.j. Mirosław Jaśkiewicz, Ryszard JanczakBolesławiec71021771
2546Elektrik-Star Sp. z o.o.Brzesko87017266
2547Dw Klima Sp. z o.o.Bielsko-Biała9541019
2548S&K Sp. z o.o.Wołów8752412
2549Foxsan Sp. z o.o.Smolajny87217527
2550Clima Technology Sp. z o.o.Dąbrowa12264135
25514Walls Nieruchomości Sp. z o.o.Kraków11341206
2552Wągrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w WągrowcuWągrowiec8835057
2553Iren UPS Sp. z o.o.Warszawa13189822
2554Owitech Sp. z o.o.Gdańsk61645369
2555Ndn Przedsiębiorstwo Inżynierskie Sp. z o.o.Gliwice9584564
2556Zakład Usług Energetycznych Wod-Rem Sp. z o.o.Nowa Sarzyna519921591
2557En-Pro Sp. z o.o.Gdańsk61734745
2558Przedsiębiorstwo Inżynieryjne HEMAR Sp. z o.o.Świecie104825567
2559Hawpomp Sp. z o.o.Wrocław51876297
2560AMK Operator Sp. z o.o.Oława12269654
2561Skomat Sp. z o.o.Kraków52016012
2562Expert Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.Kraków519538462
2563Inveco Domy Sp. z o.o.Poznań7955200
2564Albuilding Sp. z o.o.Borki141112627
2565Polstones Sp. z o.o.Kliniska Wielkie7921388
2566Ws Budownictwo Sp. z o.o.Łódź9615384
2567Ka-Bet Sp. z o.o.Budzów11341877
2568Mak-Went Sp. z o.o.Brzesko14119215
2569Gsa Electric Sp. z o.o.Będzin11361786
2570Rokan Rk Sp. z o.o.Chodzież141519453
2571Astronika Sp. z o.o.Raszyn104215956
2572Savi Technologie Sp. z o.o.Psary141146035
2573Tecumseh Sp. z o.o.Nekielka61466053
2574Kam-Architekci.Pl Sp. z o.o.Rybnik864778
2575Winylove Sp. z o.o.Gdańsk7972004
2576Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.Myślenice113665278
2577Promit Sp. z o.o.Bydgoszcz122810494
2578Geoalpin Sp. z o.o.Warszawa9576828
2579Elsa Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk86328600
2580The One Development Sp. z o.o.Warszawa95410501
2581Tymczasowe Drogi Modułowe Sp. z o.o.Łuków710143613
2582Nasza Zielona Energia Sp. z o.o.Kraków11298376
2583Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud S.A.Katowice868425346
2584Insanit Sp. z o.o.Piskorzów10404703
2585Zakład Remontowo - Budowlany Gips - Service Sp. z o.o.Zgierz51993033
2586Olax Sp. z o.o.Mikołów8629533
2587Uniserv S.A.Katowice1039139187
2588P.B. Rematec Sp. z o.o.Warszawa61395075
2589Axial Sp. z o.o.Poznań7961598
2590Conectica Sp. z o.o.Wałbrzych94921949
2591DTS Sp. z o.o.Warszawa614913826
2592Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o.Wrocław103928551
2593Gaso Sp. z o.o.Łańcut7803753
2594Mbw Sp. z o.o.Warszawa61349388
2595Kg Instalacje Sp. z o.o.Częstochowa131622819
2596Focus Electro Ząbkiewicz i Wspólnicy sp.k.Kowale10376080
2597Zilinskis Sp. z o.o.Toruń1040176784
25984Clover Sp. z o.o.Kraków9503722
2599Instal Agora Sp. z o.o.Komorniki710416662
2600Vr Energy Of Future Sp. z o.o.Kraków61611780
2601Wind Prospect Sp. z o.o.Warszawa519510945
2602PIL-BUILDING Sp. z o.o.Piła710593189
2603Heider-Engineering Sp. z o.o.Ruda Śląska10383515
2604Totalbud P.S.A.Warszawa6148215698
2605BH Poland Sp. z o.o.Warszawa1035202139
2606Cobouw Polska Sp. z o.o.Łódź789162237
2607Geoclima Sp. z o.o.Wrzeczko10381888
2608X Build Team Sp. z o.o.Nowy Sącz61241743
2609Bergman Engineering Sp. z o.o.Wrocław613047657
2610Arwed Sp. z o.o.Pszczyna61157332
2611WR System Sp. z o.o.Łódź8712392
2612Inżynier Marcin Ołówka sp.k.Koszalin11339741
2613Życie Na Prąd Sp. z o.o.Kielce71045759
2614Xervon Polska Sp. z o.o.Piaseczno710250105
2615Drogomex sp. z o.o.Warszawa10342915
2616Erger Sp. z o.o.Wieliczka10425652
2617Fire Stop Serwis Sp. z o.o.Szczecin610438124
2618Msj Polska Sp. z o.o.Sochaczew12238677
2619Made Projekt Sp. z o.o.Poznań614513563
2620Tol Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha sp.j.Katowice13176436
2621TMT Wentylacja Sp. z o.o.Szare13161350
2622Nordwood Sp. z o.o.Gdynia61208789
2623Radtom Eko Sp. z o.o.Bydgoszcz7831193
2624Kami Development Sp. z o.o.Radom610527814
2625Stawoz Inżynieria Pożarowa Sp. z o.o. sp.k.Łódź10413334
2626MK Team Polska Sp. z o.o.Sierpowo131713479
2627Socotec Monitoring Poland Sp. z o.o.Warszawa7835530
2628Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych i Rekultywacji sp.j. Mieczysław Siemaszek, Antoni GancarzSandomierz611523666
2629Technologie Drogowe Kulita Sp. z o.o.Piaseczno6106831
2630Gelco Sp. z o.o.Warszawa94617046
2631Przedsiębiorstwo Budowlane Strykowscy Sp. z o.o.Radzimów Dolny85620269
2632Mad-Tech Sp. z o.o.Warszawa9517832
2633Żwir-Bet Sp. z o.o.Ilkowice10427836
2634Duet Sp. z o.o.Racibórz8581061
2635Aluinvest Sp. z o.o.Toruń61258449
2636Re-Energia Sp. z o.o.Starachowice8638064
2637Proter Sp. z o.o.Warszawa86119298
2638DEFOR S.A.Śrem6113175844
2639Velaro-Tech Sp. z o.o.Białystok6119744
2640Sozo Energia Sp. z o.o.Warszawa9541575
2641Imerco Polska Sp. z o.o.Poznań1315518
2642Ziterm Wojciech Łapuk sp.k.Harbutowice610812866
2643Prestige Invest Sp. z o.o.Gdynia103313073
2644Grupa Jsp Sp. z o.o.Kraków9531324
2645Przedsiębiorstwo Robót Energetycznych Arinstal Sp. z o.o.Słupsk112412991
2646Strefa 52 Sp. z o.o.Męcina7881070
2647Elektro-Remontek Sp. z o.o. sp.k.Krzyszkowice86438561
2648Merlin 2 Sp. z o.o.Warszawa122010586
2649Przedsiębiorstwo Serwisowo Projektowe Proserw-Zgoda Sp. z o.o.Świętochłowice12197664
2650Cermag Construction Sp. z o.o.Wrocław613122432
2651Uvis Poland Sp. z o.o.Szczecin855883
2652Jar-Bruk Sp. z o.o.Henryszew61264132
2653Docieplenia Walczyk Sp. z o.o.Piekary Śląskie1223871
2654Fides Alarm Sp. z o.o.Kraków78515572
2655SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o.Warszawa1220690962
2656Hermetik System Sp. z o.o.Częstochowa9535046
2657Ekotec Sp. z o.o.Baldram103920566
2658Jixke Sp. z o.o.Siedlce7899617
2659Zelkor Sp. z o.o.Krasnystaw9519878
2660Adamtrans Sp. z o.o.Rostarzewo7942736
2661Build4u Sp. z o.o.Poznań9449010
2662CMC Projekt Europe Sp. z o.o.Kraków51511541
2663Fob Sp. z o.o.Kupienin10361772
2664Archetype Management Sp. z o.o.Bielsko-Biała11282190
2665Pozreco Energy Sp. z o.o.Rgielsko11242003
2666JR Promax Sp. z o.o.Gliwice8543306
2667Pl.Architekci Sp. z o.o.Poznań51481649
2668Goa-Invest, S.A. (S.A.) Oddział w PolsceWarszawa611586589
2669JSB Automation Sp. z o.o.Kraków9462774
2670Anko Poland Sp. z o.o.Kraków61091125
2671Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elemir Bożena Ptak, Piotr Ptak sp.j.Wieliczka86319196
2672Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Żyrardów103534661
2673Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTOR Sp. z o.o.Kraków77339108
2674Bdr Architekci Sp. z o.o.Warszawa51481706
2675Mg Premium Sp. z o.o.Kraków7672467
2676Gleeds Polska Sp. z o.o.Warszawa1216103714
2677Elmont Sp. z o.o.Dobrodzień112820328
2678Mestil Sp. z o.o.Wrocław6946071
2679Aktyn Sp. z o.o.Bielsko-Biała7741053
26804 Spec Sp. z o.o.Bydgoszcz1313490
2681Cora New Sp. z o.o.Warszawa513821272
2682Drogado Sp. z o.o.Gdańsk1124847
2683Wolf Technoprojekt Sp. z o.o. sp.k.Boguchwała94557633
2684Iskra Energetyka Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski121719655
2685Przedsiębiorstwo Inżynieryjne San-System Sp. z o.o.Olecko94066790
2686Lp Perfect Sp. z o.o.Warszawa1314850
2687Pabud Sp. z o.o.Brzezna10312813
2688Instalator-Konserwator Sp. z o.o.Wrocław1217783
2689Montobet Silesia Sp. z o.o.Ogrodzieniec9395959
2690PBS Polskie Budownictwo Sportowe Sp. z o.o.Warszawa85730882
2691Janura Sp. z o.o.Wrocław9472183
2692Artinstal Franek sp.k.Pogórze78649451
2693Przedsiębiorstwo Pomocnicze Mpwik Sp. z o.o.Kraków94777125
2694Asta Energy Systems Sp. z o.o.Piła69814688
2695Chmura Budownictwo Sp. z o.o.Wolbrom112066478
2696Artom Budownictwo Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki69353340
2697Budujlegalnie Inwestycje Sp. z o.o.Katowice1311607
2698Orison Sp. z o.o.Wrocław611119983
2699Waj House Sp. z o.o.Julianpol7681051
2700BNM-1 Sp. z o.o.Wrocław51236806
2701Benelux Industrial Poland Sp. z o.o.Starogard Gdański85120966
2702Lufar Sp. z o.o.Kutno10353030
2703AMP Partners Sp. z o.o.Starachowice121937391
2704Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno - Budowlanych Ar Mel Sp. z o.o.Rybienko Nowe610219887
2705On-Max Sp. z o.o.Wolsztyn691380
2706Pg Solution Sp. z o.o.Zgierz112211087
2707Dkf Polska Sp. z o.o.Warszawa8528880
2708Algro Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski13119874
2709Besar Sp. z o.o.Poznań7652733
2710Elwatt Sp. z o.o.Kozy121516326
2711Temm Sp. z o.o.Lublin111927189
2712Kooba Sp. z o.o.Gdańsk8592459
2713Walls&Floors Sp. z o.o.Pułtusk6824276
2714R Kwadrat Sp. z o.o.Poznań1218440
2715Trada Sp. z o.o.Kielce12155072
2716Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Bm - Ekos Sp. z o.o.Poznań8503655
2717TK Tech Sp. z o.o.Kopanka103429422
2718EC Construction Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki8585404
2719ALLIA Sp. z o.o.Końskowola112422842
2720Bud-Master Polska Sp. z o.o.Konin51262881
2721Owiterm Sp. z o.o.Mikołów6997619
2722KONE Sp. z o.o.Warszawa1120502583
2723BMT Klimatyzacja Sp. z o.o.Bydgoszcz9429459
2724Hybryd16 Sp. z o.o. Serwis sp.k.Twardogóra6991777
2725Euro Target Sp. z o.o.Warszawa9458298
2726Instel Sp. z o.o.Wrocław10333671
2727Radoxim - Sp. z o.o.Grębocice77717347
2728Zrb Korem Koc sp.j.Jeżowe611345337
2729Solaris Energy Sp. z o.o.Radziszów10341911
2730Intelcam Sp. z o.o.Warszawa1216894
2731Polygaz Sp. z o.o.Radwanice61037000
2732Wolski Architekci Bim Sp. z o.o.Sopot8522360
2733Ra Energy Sp. z o.o.Lubin7592208
2734Przedsiębiorstwo Melioracji i Inżynierii Środowiska Eko-Mel Sp. z o.o.Jelenia Góra102819784
2735Toma Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.Wieliczka8551654
2736Erigo Sp. z o.o.Janów Lubelski11249172
2737Elbo - Józef Olejko i Wspólnicy sp.j.Sanok76913205
2738ZUK Sp. z o.o.Glincz76326504
2739SL Construction Sebastian Lityński sp.k.Gryfino6996806
2740Re-Mont Sp. z o.o.Warszawa8571081
2741Dekar Płock Sp. z o.o.Płock84811038
2742Unipam Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski93811770
2743Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o.Rybnik9352673
2744Amat Sp. z o.o.Warszawa7572751
2745Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j.Wrocław121418235
2746Wrosystem Deutschland Sp. z o.o.Warszawa94088373
2747Fonbau Sp. z o.o.Poznań9398835
2748Firetech Serwis Sp. z o.o.Mościska7648902
2749Samex L. Cieślik sp.k.Warszawa10305545
2750Hengor Sp. z o.o.Pszów7631700
2751Pre Elkom Sp. z o.o.Olesno102529161
2752TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o.Warszawa1118118777
2753Ostrovski Sp. z o.o.Bełchatów7613114
2754Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe OTECH Sp. z o.o.Gorlice1029102747
2755Folrec Sp. z o.o.Witaszyce51124771
2756Gazonaft Sp. z o.o.Przemyśl111721490
2757Soley Sp. z o.o.Balice76354336
2758Prefbud Firma Wytwórczo - Usługowa Sp. z o.o.Białystok10272855
2759Bauplatz Sp. z o.o.Połomia121416110
2760Awk Instalacje Sp. z o.o. sp.k.Lublin12164517
2761Clima-Partners Apart Sp. z o.o.Pilchowo84424689
2762A-Partner Sp. z o.o.Warszawa855537
2763KMT Consulting Engineers Sp. z o.o. sp.k.Warszawa11199023
2764Rgb Drożdżalski sp.j.Wrocław112223365
2765Grupa Amako Sp. z o.o.Gdańsk6967890
2766Elpro Sp. z o.o.Działki7702188
2767Miwro Sp. z o.o. sp.k.Mirków111838919
2768Biuro Projektów Lewicki Łatak Sp. z o.o.Kraków8441434
2769Embevity Sp. z o.o.Gliwice9385800
2770Firma Impuls Sp. z o.o.Toruń8532511
2771Glasko PL Sp. z o.o.Warszawa7547728
2772Cpdm Sp. z o.o.Jaworzno5121759
2773D&A Group Sp. z o.o.Mędłów6732115
2774G.R. Eximus Sp. z o.o.Tarnowskie Góry111710716
2775Infrapave Sp. z o.o.Warszawa111811442
2776Hfb Sp. z o.o.Wrocław84416020
2777Grupa Konar Sp. z o.o.Gąsocin85121474
2778Instal Cymorek Sp. z o.o.Kiczyce93762325
2779Satchwell Polska Toruń Sp. z o.o.Toruń75813916
2780Hydro - Term R. Ryczek sp.k.Świebodzin9362032
2781NG Concept Polska Sp. z o.o.Mszczonów121214943
2782Stegra Sp. z o.o.Wrocław9365934
2783Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o.Białystok1210355694
2784Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.Gliwice121244136
2785Vetter - Polska Sp. z o.o.Kraków5998335
2786Sgb Posadzki Przemysłowe Kiełek sp.k.Gostynin68912821
2787Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zachód Sp. z o.o.Biedrzychowa76810012
2788Sedina Marine Sp. z o.o.Chwaszczyno9358875
2789Firma Inżynierska Arcus Sp. z o.o. sp.k.Kraków7599979
2790Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski102811671
2791Makbudhouse Sp. z o.o.Wrocław939596
2792Tah Regulacja Sp. z o.o.Wrocław84112142
2793Klavioksa Sp. z o.o.Piekary Śląskie8502737
2794Frbud Sp. z o.o.Brzesko102161351
2795Concrete Invest Sp. z o.o.Tarnowskie Góry6711132
2796Power Hitt Sp. z o.o.Chorzów121014725
2797Radwind Sp. z o.o.Szczecin9357511
2798Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Techniczne Intechkop Sp. z o.o.Zabrze11181492
2799Lux Lokum Sp. z o.o.Popów12116438
2800Aecom Polska Sp. z o.o.Warszawa595104928
2801Da Dziuba Architekci Sp. z o.o.Warszawa7602174
2802Proheat Sp. z o.o.Zimnice Małe8497553
2803Raion Software Sp. z o.o.Poznań6722758
2804Langeo Group Sp. z o.o.Łódź84916166
2805Elecon Sp. z o.o.Mikołów68940404
2806Steelart Sp. z o.o.Katowice10264879
2807Espol Inwestycje Sp. z o.o.Lublin6833199
2808Denfil Sp. z o.o.Bielsko-Biała6731591
2809Pmg Silesia Sp. z o.o.Katowice10238961
2810Resflow Sp. z o.o.Kamieńsk7655745
2811Horizont Sp. z o.o.Gdańsk76482672
2812Remont Ok Sp. z o.o.Kraków9361732
2813Maat Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski11176079
2814Drillbau Sp. z o.o.Mysłowice8417615
2815Acss ID Systems Sp. z o.o.Warszawa6819610
2816Socos Sp. z o.o.Gdańsk7532094
2817A-Z Bud Pyka sp.k.Lubliniec93216907
2818ADW Projekt Sp. z o.o.Radom111815374
2819Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. W OleckuOlecko102522278
2820Geojard Sp. z o.o.Łódź7561983
2821Okna Muszyński Sp. z o.o.Legnica7604849
2822Global Instal-System Sp. z o.o.Barczewo10233227
2823Electricom Sp. z o.o.Kraków9329173
2824Topgeo Sp. z o.o.Szczepanów10241563
2825Elite Decor Lab Interior Sp. z o.o.Olsztyn597602
2826Prime Construction Sp. z o.o. sp.k.Szczecin929259375
2827Przedsiębiorstwo Budownictwa i Usług Budrem Sp. z o.o.Wrocław5991957
2828Bluecare Sp. z o.o.Kraków8402590
2829Procatalyst Sp. z o.o.Kraków6622928
2830Maxdom Galant Sp. z o.o.Żegocin670997
2831Elwind Sp. z o.o.Bydgoszcz102021795
2832Murapol Projekt 59 Sp. z o.o.Bielsko-Biała589131658
2833Pro-Naft II Sp. z o.o.Krosno93136058
2834Pm Samen Sp. z o.o.Węgliniec843795
2835Renowo Sp. z o.o.Jaworzno9273201
2836Vinder Sp. z o.o.Łódź75524268
2837Hausbud Sp. z o.o.Lubliniec83716960
2838MK Inwestor Sp. z o.o.Gliwice93190453
2839Budwug Sp. z o.o.Luboń93127212
2840Protechnicon Sp. z o.o.Kraków11135061
2841EURO-KLIMA Sp. z o.o.Gdańsk66317173
2842Tek-Projekt Sp. z o.o.Wrocław8392285
2843TOZE Sp. z o.o.Pruszcz Gdański6622428
2844Robstan Sp. z o.o.Oświęcim93110361
2845Aresit Sp. z o.o.Sienna9262632
2846Pros Poland Sp. z o.o.Sopot75317904
2847Multienergy Sp. z o.o.Kielce585625
28483XA Sp. z o.o.Wrocław7465791
2849Kabo Inwestycje Sp. z o.o.Lublin6651736
2850Jss Budownictwo Sp. z o.o.Grudziądz75615841
2851Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Horus Sp. z o.o.Gliwice10164673
2852Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Holding Sp. z o.o.Kielce102218414
2853Oszczędny Dom Instalacje Fotowoltaiczne Sp. z o.o.Ślesin8362297
2854Galicja Sport Sp. z o.o.Kraków66018818
2855B-Act S.A.Bydgoszcz83824210
2856UNIBEL Sp. z o.o.Elbląg8407190
2857MCR S.A.Gdańsk928514840
2858Rollstick-Toruń Sp. z o.o.Toruń111425626
2859AET Poland Sp. z o.o.Kraków6624729
2860Komfort-Prestige Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój675567
2861Prokson Systems Sp. z o.o.Gdynia834622
2862Att Architekci Sp. z o.o.Kraków8321791
2863Trimif Sp. z o.o.Łódź84115017
2864Akpe Group Sp. z o.o.Katowice111123794
2865Zamek Design Sp. z o.o.Łódź5806268
2866Balaki Usługi Ogólnobudowlane Sp. z o.o.Nowogród Bobrzański5921216
2867Ejsmont Sp. z o.o.Okup Mały6582176
2868Prek Sp. z o.o.Kraków7437346
2869Profire Systemy Przeciwpożarowe Sp. z o.o.Warszawa660674
2870Deltafon Sp. z o.o.Poznań5844431
2871INTER - FLOOR Sp. z o.o.Ścinawa5885206
2872Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych El-System Sp. z o.o.Słupsk101910154
2873Ramzes - Budownictwo Sp. z o.o.Kokoszkowy101811028
2874Pol-Swed Projekt Sp. z o.o.Sopot65828867
2875Wd-Tech Sp. z o.o.Morąg101716129
2876Umid Sp. z o.o.Warszawa657413
2877Marpoldach Sp. z o.o.Ostrów-Kania10196971
2878Mk Insidebud Sp. z o.o.Żabia Wola5851043
2879Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Budomax Kuźniar sp.j.Rzeszów75535454
2880Jd Koncept Sp. z o.o.Prudnik745334
2881Pco Serwis Sp. z o.o.Smugi92519801
2882Trans - Kop Sp. z o.o. sp.k.Wysogotowo74719367
2883ITTS Sp. z o.o.Bydgoszcz74010618
2884Vision Build Sp. z o.o.Zakopane9288450
2885Efla Sp. z o.o.Łódź74311062
2886Mss House Sp. z o.o.Łódź7511045
2887PGM Projekt Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki92414500
2888Ostro Electrics Sp. z o.o.Gdynia8332149
2889Machowicz Sp. z o.o.Ząbki74516835
2890Havac Sp. z o.o.Warszawa82959508
2891Go - Eko Sp. z o.o.Giżycko8359256
2892TM Grupa Budowlana Sp. z o.o.Wieliczka57818437
2893Puchałka Sp. z o.o.Pszczyna66622113
2894Przedsiębiorstwo Budowlane Miazga Sp. z o.o.Dzierżoniów101921516
2895Fulmo Sp. z o.o.Olsztyn8333081
2896IRD Sp. z o.o.Warszawa5756159
2897WKL-Projekt Sp. z o.o.Wilkowice832640
2898NOK Firma Ogrodzeniowa Sp. z o.o.Kraków9222593
2899Building Services Sp. z o.o.Orzesze6531821
2900Ever Peak Sp. z o.o.Legionowo661397
2901OKWB Budownictwo Sp. z o.o.Gdańsk6563921
2902Biuro Projektów Instalacyjnych Ecocad Sp. z o.o.Dobrzewino10134410
2903Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń PrzemysłowychKowanówko6529007
2904Melbud i Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry10169949
2905Sunnetwork Sp. z o.o.Włodawa6653394
2906Nikot Nikołajuk sp.j.Białystok101423328
2907Conns-Bud Sp. z o.o.Łomianki9197918
2908Aqua Processer Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski7497022
2909Alkonda Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki7392536
2910Sisters Home Sp. z o.o.Gościcino9237117
2911Stalmont-Construct Sp. z o.o.Bombalice82817520
2912Prelitech Sp. z o.o.Proszówki65320062
2913Xystudio Sp. z o.o.Warszawa5702414
2914Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o.Częstochowa65959709
2915Stonepox Sp. z o.o.Zmysłówka6531071
2916Hoben D. Borysławski sp.k.Olszowa65825526
2917Profesjonalne Biuro Usług Inżynierskich Bud-El Sp. z o.o.Gdańsk65511231
2918KJF Sp. z o.o.Warszawa83417546
2919Dementi Sp. z o.o. sp.k.Poznań9245207
2920Peiter Automatic Sp. z o.o. sp.k.Warszawa92137607
2921Jagen Sp. z o.o.Rozgarty657993
2922P&Q Sp. z o.o.Białystok923464033
2923Scswent Bis Sp. z o.o.Kraków57710133
2924Bros-Instal Sp. z o.o.Kraków7462003
2925Voltar Polska Sp. z o.o.Warszawa92220553
2926R&J Engineering Sp. z o.o.Warszawa74811017
2927TK Invest Group Sp. z o.o. sp.k.Rozalin101424905
2928Remo-Vip Sp. z o.o.Warszawa8304472
2929W.P.I.P. - Mardom Sp. z o.o.Poznań925186147
2930Issun Sp. z o.o.Pacyna921666
2931Ardipol Sp. z o.o.Kielce7351136
2932Jadomo Sp. z o.o.Lublin10162025
2933Pinob Sp. z o.o.Gdańsk5691317
2934Lumaan Bau Sp. z o.o.Bogunice10164342
2935Hydromar Sp. z o.o.Płock8254549
2936Pro - Control Sp. z o.o.Warszawa101119611
2937Schwitzke Górski Sp. z o.o.Kraków92441599
2938Geo4tech Sp. z o.o.Warszawa8275457
2939Multitech Rybnik Sp. z o.o.Rybnik572665
2940Labtechne Sp. z o.o.Łagów5646996
2941Econstruction Sp. z o.o.Opole7448879
2942Torakol Sp. z o.o.Radziejów83172152
2943Nowy Drewhome Sp. z o.o.Bielsko-Biała83311315
2944Energo-Volt Sp. z o.o.Lublin82955966
2945Aida Sp. z o.o.Dąbrowa74220304
2946Systemy Teleinformatyczne Optel Sp. z o.o. sp.k.Wrocław74215894
2947Polski Komfort Sp. z o.o.Kolonia Lesznowola92211175
2948Ecoenergy Sp. z o.o.Konin7354266
2949Gibkibondo Tm Sp. z o.o.Warszawa8303183
2950Grupa Yang Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kwidzyn735691
2951Atr Engineering Sp. z o.o.Reguły9234475
2952Przedsiębiorstwo Usług Inżynierskich RIALEX Sp. z o.o.Kluczbork56652770
2953Technical And Electrical Support Sp. z o.o.Gdańsk9207292
2954Revolta Sp. z o.o.Lipno9165415
2955Daedalus Sp. z o.o.Ruda Śląska5662156
2956Optobudowa Sp. z o.o.Sandomierz10118356
2957Termo Klima Mk Sp. z o.o. sp.j.Katowice74346232
2958Klyta Widera Invest Group Sp. z o.o.Gliwice736690
2959Eneron Sp. z o.o.Międzychód7391032
2960Eko-Klimat Sp. z o.o.Poznań1014325
2961Usługi Elektromontażowe - Inst-El Sp. z o.o.Jordanów64713582
2962Consteel Apartments Sp. z o.o.Warszawa7347982
2963Bil Sp. z o.o.Opole92131329
2964Wagner Poland Sp. z o.o.Warszawa74112690
2965Inżbud Sp. z o.o. sp.k.Grudziądz82916778
2966AS MAX Group Sp. z o.o.Szczecin65614482
2967HG Solutions Sp. z o.o.Gdynia65448837
2968Rochman Drohomirecki Architekci Sp. z o.o.Sopot740912
2969Intrakt Sp. z o.o.Wrocław73911193
29704floor W. Szubińska R. Sekuła sp.k.Warszawa7327195
2971Dorbud Silesia Sp. z o.o.Nędza7363254
2972Przedsiębiorstwo Budowlane Modular Sp. z o.o.Żywiec64337655
2973MTB Drog Sp. z o.o.Marki7392733
2974Key House Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Warszawa6449562
2975Bezpieczeństwo Dźwignic Sp. z o.o.Kcynia9161811
2976AQUA Sp. z o.o.Tomaszowice-Kolonia9169055
2977Teklim P. Janowski, P. Młoźniak sp.j.Warszawa73314500
2978Lepiko Sp. z o.o.Skórzewo101229447
2979Idealne Podłogi Sp. z o.o.Kraków8243037
2980Alfabram Sp. z o.o.Nowy Sącz5614863
2981Sdis Obsługa Inwestycji Sp. z o.o.Warszawa9152109
2982Budom Sp. z o.o.Szklarska Poręba6523599
2983Centrum Inwestycji i Zarządzania Sp. z o.o.Katowice10124755
2984Alekserwis Sp. z o.o.Siedlce5601475
2985Przedsiębiorstwo Budownictwa Energetycznego Elbud Poznań S.A.Plewiska73883260
2986Curto Sp. z o.o.Kraków644539
2987MRG Sp. z o.o.Gdańsk6536445
2988Elmar Construction Sp. z o.o.Kielce8251073
2989Res Energy Bgw Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn73010221
2990Quantum Sp. z o.o.Poznań732709
2991P.B. Inbud Bielsko Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała82697863
2992Enea Oświetlenie Sp. z o.o.Szczecin821281498
2993F.H.U. Czerwiński Sp. z o.o.Gorzyce7358801
2994Semal Sp. z o.o.Warszawa9137532
2995Czempas Sp. z o.o.Bieruń5626429
2996Green Energy Nowicki Technika Grzewcza Pompy Ciepła Sp. z o.o.Rybnik827799
2997Alchimowicz Szymanowski Architektura Sp. z o.o.Warszawa825408
2998D.O.D. System Sp. z o.o. sp.k.Szczecin72811346
2999Energetyczny Projekt Sp. z o.o.Kraków65016246
3000Old-Pol Sp. z o.o.Muchówka737717
3001Instalnika Sp. z o.o.Warszawa649164737
3002Pax Sp. z o.o.Solec Kujawski82618832
3003Pradma Sp. z o.o.Olsztyn649699
3004Dombud Zachód i Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski55815836
3005HL Systems Sp. z o.o.Gniezno7355763
3006KARMAR S.A.Warszawa916286419
3007Ekowent sp.j. M. PłaczekBielsko-Biała82021888
3008Techko Sp. z o.o.Warszawa65127257
3009Pewima Sp. z o.o. sp.k.Świętochłowice9114604
3010Energa-Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. z o.o.Słupsk556200092
3011Kanon Projekt Sp. z o.o.Poznań913339
3012Toma - Bud Sp. z o.o.Marianowo73014593
3013Unitate Sp. z o.o.Września552273
3014Instytut Zrównoważonej Energii Miękinia Sp. z o.o.Nawojowa Góra6361953
3015Crea Budownictwo Sp. z o.o.Wrocław64932143
3016Zisco Bandura Sp. z o.o.Pawłowice7299025
3017SPS Elektro Sp. z o.o.Wrocław8226819
3018D2S Sp. z o.o.Gliwice73311274
3019Onen Sp. z o.o.Sieradz7315589
3020VATRA S.A.Zabierzów91512009
3021Egis Poland Sp. z o.o.Warszawa636109450
3022Dekado Sp. z o.o.Września91127538
3023Przedsiębiorstwo Budowlane MHM PAECH Sp. z o.o.Kamionna73017820
3024New Plan Sp. z o.o.Warszawa7325291
3025Drek Sp. z o.o.Kołobrzeg64421075
3026Lr Elektro Service Sp. z o.o.Warszawa5571405
3027Blue Projects Sp. z o.o.Warszawa72530524
3028Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zakor Sp. z o.o.Legnica8242846
3029Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Rewers Agnieszka Wojciech Formela sp.j.Bożepole Wielkie63914621
3030PZW Sp. z o.o.Grójec72614762
3031AMT Solutions Sp. z o.o.Gdańsk82317078
3032Open Energy Polska Sp. z o.o.Warszawa6474111
3033Pm Nord Sp. z o.o.Gdańsk7322160
3034TEB POLSKA Sp. z o.o.Michałowice73017626
3035BUD - MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano - MelioracyjneDzierżoniów5524682
3036Trebud Sp. z o.o.Włocławek72525411
3037MACTEL Sp. z o.o.Szczecin73225812
3038Koma Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa6406850
3039Przedsiębiorstwo Robót Remontowych Dachrem Sp. z o.o.Wierzchosławice7255700
3040Potearchitekci Sp. z o.o.Gdańsk7291179
3041Dromobud Sp. z o.o.Białystok8185400
3042M2 - Invest Sp. z o.o.Wrocław7271660
3043Dg Elpro Z. Durlak, K. Durlak, J. Golonka sp.j.Kraków6329480
3044Pm Koncept Sp. z o.o.Wrocław728320
3045Pro-Technik Complex Sp. z o.o.Miedźna7304228
3046Stalworld Sp. z o.o. sp.k.Radom64310693
3047Cavatina GW Sp. z o.o.Kraków641683579
3048Universal Turbomachinery Equipment Sp. z o.o.Łódź7275791
3049Profi-Poż Sp. z o.o.Tarnowskie Góry6353419
3050Arimus Sp. z o.o.Hajnówka818737
3051Pawbram Sp. z o.o.Lipsko5494199
3052Pzm Painter Sp. z o.o.Szczecin8162823
3053Pp-Eko Sp. z o.o.Warszawa6364083
305477architektura Sp. z o.o.Nowy Sącz724839
3055Isl Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o.Kraków72158664
3056A.M. Inwest Sp. z o.o. sp.k.Pułtusk72423446
3057Net-Profi Sp. z o.o.Głogówek634482
3058Asark Sp. z o.o.Łódź7254582
3059Safe Poland Sp. z o.o.Zabrze9115233
3060Rexer Sp. z o.o.Wrocław81463448
3061Voyage Sp. z o.o.Żory64111143
3062Struxi Sp. z o.o.Opole91047796
3063Elemer Sp. z o.o.Olsztyn63825864
3064Greencomm Sp. z o.o.Gdynia6333872
3065Etc Architekci Sp. z o.o. sp.k.Wrocław8186245
3066DIP Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.Jelenia Góra812117000
3067Żurawie Bprz Sp. z o.o.Białystok5427688
3068Olbud Straszyn Sp. z o.o.Straszyn72323412
3069Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o.Leszno816304139
3070A-88 Sp. z o.o.Warszawa718419
3071VWV Sp. z o.o.Czarny Bór81523846
3072J.S. Hamilton Quality Services Sp. z o.o.Gdynia8156275
3073Rets Sp. z o.o.Warszawa54461109
3074JW Budownictwo Sp. z o.o.Katowice72218658
3075Buro Happold Polska Sp. z o.o.Warszawa72644944
3076D&M Immo Sp. z o.o.Kościołków6321880
3077PA - KO Sp. z o.o.Warszawa63522581
3078Frescon Sp. z o.o.Łódź8142475
3079Stepco Sp. z o.o.Poznań5385116
3080Pakonbud Sp. z o.o.Chorzów8152535
3081Biuro Projektów KOKSOPROJEKT Sp. z o.o.Zabrze54227130
3082Cermont Sp. z o.o.Wola Krzysztoporska723159301
3083Bsk Engineering Sp. z o.o.Wrocław6292150
3084Id-Gaz Sp. z o.o.Luboń541752
3085Nixal Sp. z o.o.Kościan6324876
3086Zielony Program Ekologiczny Sp. z o.o.Toruń718550
3087Stalprzem Sp. z o.o.Stalowa Wola539112491
3088Progres Energia Sp. z o.o.Warszawa7195857
3089Pol-Fra Sp. z o.o.Ząbki6318592
3090Olima Sp. z o.o.Oleśnica5418290
3091Arembud Sp. z o.o.Warszawa6299822
3092Riser Sp. z o.o.Jaworzno54181491
3093Centrum Ochrony Przeciwpożarowej i Antywłamaniowej Krak-Poż Sp. z o.o.Kraków6347618
3094Dark Trade Sp. z o.o. sp.k.Kąkolewo72210925
3095Inko Consulting Sp. z o.o.Kraków62445367
3096Hirston Sp. z o.o.Przodkowo5383023
3097Ferro Wings Sp. z o.o.Zielona Góra7196730
3098Wido - System Sp. z o.o.Myślenice7168243
3099K3 Hale Sp. z o.o.Grudziądz62424035
3100Qualitel Service Sp. z o.o.Gdańsk8126666
3101Jenbacher Sp. z o.o.Warszawa81116546
3102Trox Polska Sp. z o.o.Stara Iwiczna62755898
3103Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex Sp. z o.o.Kraków6312363
3104Profis Sp. z o.o.Luboń5361066
3105Tysand sp.j. J.Krawczykiewicz, J. SowińskiGdańsk62524989
3106Budownictwo Osińscy sp.k.Strzelin6319572
3107Zakład Usług Budowlano - Handlowych Nowbud Aleksander Nowak, Edward Bracki sp.j.Kielce81143397
3108Lwd Sp. z o.o.Warszawa6261506
3109Quickersim Sp. z o.o.Warszawa5351479
3110Ka-Ro Sp. z o.o.Warszawa53318291
3111Everest 5 Sp. z o.o.Warszawa63038340
3112Agrobex Sp. z o.o.Poznań716321683
3113Aifo Mep Sp. z o.o.Bochnia81221672
3114Global Constructions Sp. z o.o.Kraków6294548
3115Dw Budowa 2 Sp. z o.o.Rakoniewice7134232
3116RAWBUD - RAWICZ Sp. z o.o.Masłowo71291086
3117Profil Serwis Sp. z o.o.Skawina7141188
3118Dach - Serwis Karpowicz Sp. z o.o.Łomazy5365225
3119Martom Sp. z o.o.Warszawa6229213
3120Matom Refractory Engineering Sp. z o.o.Chorzów6237953
3121Ekonair Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski7145432
3122Energy Transfer Sp. z o.o.Wrocław6234792
3123Top-System Inwestycje Sp. z o.o.Sokołów Małopolski7122896
3124Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o.Legnica71626600
3125Spółdzielnia Mieszkaniowa w Krośnie OdrzańskimKrosno Odrzańskie6209647
3126INSS - POL Sp. z o.o.Wrocław717139454
3127Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Budopol - Poznań Sp. z o.o.Poznań81090560
3128Elmag-Poz Sp. z o.o.Poznań7123685
3129Airko Sp. z o.o.Lędziny6226675
3130Kapeo Kolor Sp. z o.o.Mściszewice7142667
3131JMS Sp. z o.o.Toruń622274924
3132Siliton Sp. z o.o.Poznań7136688
3133Modoors Sp. z o.o.Dąbrowa617418
3134Telion Sp. z o.o.Konin6186444
3135Gazrem Sp. z o.o.Łódź5276415
3136Rapdach Sp. z o.o.Ptaszkowa53112003
3137Matkowski sp.k.Wrocław6252538
3138Magat Sp. z o.o.Grudziądz6234851
3139Eco_Kris Instal Sp. z o.o.Mistów6222609
3140Błoch Group Sp. z o.o.Parczew6192358
3141Prodat Sp. z o.o.Szczecin622488
3142Gm Poznan Sp. z o.o.Poznań7159234
3143Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Klimat Sp. z o.o.Gdynia6207412
3144Pro-Gaz Sp. z o.o.Janówek71422929
3145Bs4 Firma Doradczo-Inżynieryjna Sp. z o.o. sp.k.Kraków5286965
3146Building System Sp. z o.o.Turek528663
3147Nowa Norma Sp. z o.o.Szczecin6221222
3148Brasa Sp. z o.o.Jędrzejów5281004
3149Elprotekt Serwis Sp. z o.o.Dopiewo62216359
3150Roko Sp. z o.o.Warszawa623100511
3151Elenerg Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza7109449
3152Aero System Sp. z o.o.Katowice5255693
3153Alkom Serwis Sp. z o.o.Nowy Tomyśl6164062
3154P&P Sp. z o.o.Orle616113801
3155Pirazmat Sp. z o.o.Bytom526700
3156Karo PV Sp. z o.o.Brzeźno6192193
3157KARTO Sp. z o.o.Kraków6171851
3158Tpe Budownictwo Sp. z o.o.Bystre6162053
3159K3 Development Sp. z o.o.Marki6207198
3160Termar Sp. z o.o.Rzeszów61612548
3161Alkam System Sp. z o.o.Legnica71031787
3162Torrecid Poland Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki62023815
3163Amp Atelier Sp. z o.o.Warszawa6131169
3164Sam - Bud Sp. z o.o.Jasło5223081
3165Network Team Sp. z o.o.Gdańsk611288
3166Ito Plus Sp. z o.o.Bydgoszcz6192673
3167Twinsplan Sp. z o.o.Komorów5214560
3168Solnus Sp. z o.o.Wrocław7102310
3169Ergotech Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski618577
3170Stolbau Eko Sp. z o.o.Szczecin61317547
3171Green Now Sp. z o.o.Tarnów613540
3172HMS Budownictwo Sp. z o.o.Katowice5228863
3173Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Erar Sp. z o.o.Różan51916669
3174Przedsiębiorstwo Budowlano - Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o.Wrocław61588915
3175Przedsiębiorstwo Budowlane Sławpol Sp. z o.o.Kraków61313893
3176Ls Automation Sp. z o.o.Warszawa618415
3177Lub-Eko Sp. z o.o.Lublin617816
3178Sps Automation Sp. z o.o.Budzów6112324
3179Silicon Creations Sp. z o.o.Kraków51935403
3180Daas Polska Sp. z o.o.Gdańsk61140144
3181Al Projekt Sp. z o.o.Łomianki6123901
3182ASPAR Sp. z o.o.Bielsko-Biała61617281
3183Projekty Organizacja Ruchu Sp. z o.o.Stary Widzim616968
3184Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w KwidzynieKwidzyn61031466
3185Spółdzielnia Mieszkaniowa ZagrodnikiŁódź61586965
3186Aqua S.A.Poznań6147630
3187Emkat Sp. z o.o.Bełchatów6163813
3188Moceko Sp. z o.o.Krosno519429
3189FIB Czwordon Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski5172710
3190Waty.Com.Pl Sp. z o.o.Częstochowa518994
3191SGKLIMA Sp. z o.o.Mnich51612787
3192OX2 Sp. z o.o.Warszawa61024719
3193Corfus Sp. z o.o.Swarzędz6119945
3194Cm-Construction Sp. z o.o.Szczecin61212662
3195KMB Engineering Sp. z o.o.Dobrzewino5185705
3196STONCOR Poland Sp. z o.o.Warszawa61319485
3197BEN - BUD Sp. z o.o.Żory61024262
3198Budger Sp. z o.o.Reda6121135
3199Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowe Birkbud Andrzej Biruk i Wspólnicy sp.j.Białystok51630539
3200Envirotech Sp. z o.o.Poznań51578217
3201B&L Euro Group Sp. z o.o.Wrocław5112046

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/WK w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów