Efektywne Firmy 2023: Branżowe

Mocne Firmy Godne Zaufania 2023 Branży Handlowej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w kwietniu 2024 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2023 uzyskało 5212 firm branży handlowej, bo w latach 2021 – 2022 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsca w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie i najbardziej dynamicznie, i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2023 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2023
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2023 Branży Handlowej

LPNAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW OD 2021 R. DO 2022 R. W PROCENTACHŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATA 2021 I 2022 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2023 R. W TYS. ZŁ
1Osadkowski Sp. z o.o.Bierutów34551441665368255
2Ceramika Color II Sp. z o.o.Końskie1481964328138
3Gdyńskie Przedsiębiorstwo Handlowe Surtex Sp. z o.o.Gdynia646957715263
4Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w RadomiuRadom47267609413
5Biochem Polska S.A.Stara Iwiczna5733310287317
6Podatnik S.A.Ślęza26595614699
7Jorge Sp. z o.o.Czerwieńsk113455734021
8Merck Life Science Sp. z o.o.Poznań5611501176010
9Invest One S.A.Warszawa1678522098
10Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w OpoluOpole139253981399
11Formula Sp. z o.o.Warszawa87003814301
12Uniqmeb Sp. z o.o.Zakrzów1729446263
13Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w StrzelinieStrzelin985562317
14Music Trade Sp. z o.o.Warszawa3695366128
15G7 Group Sp. z o.o.Warszawa42203521652
16Gresmarket Sp. z o.o.Oleszno1126438665
17Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remvet Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski6711025096
18Fuldom Sp. z o.o.Częstochowa6191202148
19Atlantis_pl Sp. z o.o.Warszawa1073405195
20J.J.R. Sp. z o.o.Włocławek88953011266
21Aluwindoor Sp. z o.o.Kalisz15393319524
22Zawadzka Sp. z o.o.Radoszyn324362944602
23Landwelder Sp. z o.o.Kraków79853015016
24Elektroszkolenia Sp. z o.o.Warszawa567743017
25Zulla Sp. z o.o.Rząska726473910
26Lift And Crane Poland Sp. z o.o.Ciechanowiec2007314652
27Emjot Sp. z o.o.Gorlice1499312560
28Vending Hero Holding S.A.Wrocław83636860
29Indumarkt Sp. z o.o.Warszawa928331807
30Relab Corp Sp. z o.o.Rzeszów17592812056
31Finnair S.A., Oddział w PolsceWarszawa45891201342
32Kofi Sp. z o.o.Bełk443874472
33Energeton Sp. z o.o.Częstochowa1377282648
34Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w MierzęcicachMierzęcice4417718315
35Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Mind Sp. z o.o.Łochowice1005302147
36Br Reality Polska Sp. z o.o.Częstochowa41113123940
37Inter Spectrum Nasyrow sp.k.Gdańsk478517686
38Beker Energy Sp. z o.o.Koluszki638351757
39Info-Cam Sp. z o.o.Warszawa16162789088
40Beata Simplicita Sp. z o.o. Oddział w PolsceLublin5384172629
41Jab-Pol Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski927293147
42Farlek Sp. z o.o.Tarnów773313151
43Sparki Sp. z o.o.Warszawa733322926
44Filip & Lupus-Art Sp. z o.o.Wilczyce516412783
45Boma Hand Pl Sp. z o.o.Kazimierzowo402717142
46Oma Trade Sp. z o.o.Warszawa39573126128
47Senator Sp. z o.o.Gostynin135672422527
48Incream Sp. z o.o.Warszawa632335364
49Corona Silesia Sp. z o.o.Gliwice443471777
50Ligmas Sp. z o.o.Zabrze784292325
51Pump&Seals Pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała4594211120
52Opticon Poland Sp. z o.o.Zabrze504352995
53Amapack Sp. z o.o.Trzebnica652303916
54Solo Development Sp. z o.o.Warszawa908261993
55By Energy Solutions Sp. z o.o.Biała Podlaska34510010800
56Alventa Invest Sp. z o.o.Alwernia173024507311
57Findom Sp. z o.o.Zabrze597312438
58Wacker - Chemia Polska Sp. z o.o.Warszawa14192437168
59Slava Varsovia Sp. z o.o.Warszawa353652089
60MDM Capital Sp. z o.o.Poznań1679234922
61Rescue Sp. z o.o.Wysoka5973010217
62MTM Sp. z o.o. Sp.K.Włocławek360537244
63Notus Sp. z o.o.Podlas858252315
64Gisolution Sp. z o.o.Kraków55472216398
65Trimat Sp. z o.o.Poznań745265020
66Clever Import Sp. z o.o.Łódź522317602
67Fertilart Sp. z o.o.Warszawa1941225426
68Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SłubicachSłubice6652711023
69Benefitnet Group Sp. z o.o.Warszawa425351944
70Gudel Sp. z o.o.Bielsko-Biała3186354513
71Azzardo Sp. z o.o.Poznań6492742429
72Squared Sp. z o.o.Warszawa398361470
73W.Z.M. -Sp. z o.o.Raciąż424341719
74Strażak Sp. z o.o.Toruń21092112503
75Gold Dress Sp. z o.o.Justynów2663212271
76Selectro Sp. z o.o.Dębica5262836351
77Orska sp.k.Przeźmierowo887235250
78Mariles Home Sp. z o.o.Kamieniec Wrocławski332481035
79Mennica Wrocławska Sp. z o.o.Wrocław149232025186
80Hairstyler Sp. z o.o.Rzeszów624253605
81Kmservice Sp. z o.o.Bydgoszcz458304682
82GM Invest Sp. z o.o.Kraków573262569
83VMP Group Sp. z o.o.Kraków27742017196
84Biolenex Sp. z o.o.Koziegłowy6752414045
85Duetto Jeziorscy S.K.A.Zduńska Wola21542114799
86Jws Investments Sp. z o.o.Inowrocław752241488
87Kalimotxo Sp. z o.o.Rzeszów317462179
88CENTROMOR S.A.Warszawa268124698467
89Ballenic Sp. z o.o.Rumia6912432504
90Generator Sp. z o.o.Winiary1731213944
91Dll Sp. z o.o.Łódź2328208745
92PR-MS Sp. z o.o.Sosnowiec520268666
93Boma Hand Ex Sp. z o.o.Kazimierzowo299512944
94Agripel Sp. z o.o.Pelplin286567688
95Provectus Vr Sp. z o.o.Warszawa31544577
96TOYKA POLAND Sp. z o.o.Warszawa292527014
97Europejskie Centrum Handlu Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice429292952
98Sikora Poland Sp. z o.o.Łódź295491817
99Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merk-Pol Sp. z o.o.Warszawa1757202164
100Feed Serwis Polska Sp. z o.o.Opole26011914687
101Willy Sp. z o.o.Jabłonowo3543226181
102B&S Dystrybucja Sp. z o.o.Sosnowiec9622115257
103Hpp4 Sp. z o.o.Świdnica536241983
104Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o.Warszawa278511471
105Mosty Kompozytowe Sp. z o.o.Krosinko758224422
106Selveco Boats & Ribs Sp. z o.o.Wojkowice2451186622
107Hurtownia Wielobranżowa Drapus Agnieszka Drapus, Wiesława Drapus sp.j.Bolesławiec260526516
108Amir Coal Sp. z o.o.Pyrzowice3722819000
109D-Aroma Sp. z o.o.Krotoszyn31733603
110Miglo Sp. z o.o.Pęcice12541913064
111Peak Construction & Industry Sp. z o.o.Warszawa3433010992
112Zawieja Sp. z o.o.Szczecin7912045200
113Raban Popenda sp.k.Łódź39291820486
114Kędziora Hydroizolacje Polska Sp. z o.o.Chorzów579212289
115Leeves Sp. z o.o.Łomianki1064193537
116Armin Style Sp. z o.o.Żukowo248488163
1174security Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki450243700
118Acervo Sp. z o.o.Terespol471231237
119Linsa Sp. z o.o.Kraków310312609
120Incanto Sp. z o.o.Lublin39925543
121Ggsports Sp. z o.o.Zielona Góra1532184331
122Z Kopytem Sp. z o.o.Sopot287342648
123Synergie Polska Sp. z o.o.Iwaniska265362889
124Tuban Trade Sp. z o.o.Jaworzno1267188654
125Angama Sp. z o.o.Warszawa895197682
126Water Engineering Ecology Technology Sp. z o.o.Białystok2275719015
127Even Other Sp. z o.o.Katowice219763628
128Kodrewex Sp. z o.o.Gomunice31529205410
129Apollca Sp. z o.o.Kraków467221511
130Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. sp.k.Stobiec932198143
131Basomec Sp. z o.o.Warszawa374241342
132Selectpro Sp. z o.o.Skrzypkowo4592221513
133Qubatel Sp. z o.o.Kraków371243225
134Born86 Sp. z o.o.Kluczbork69319809
135Pal-Mix Sp. z o.o.Strzyżew333261472
136Icr Sp. z o.o.Warszawa1473181862
137All4hotels Sp. z o.o.Warszawa2513511742
138Cristal sp.j. K.T. StawiarzLędziny5232016667
139Greentin Sp. z o.o.Bukowno26432950
140Forcast Sp. z o.o.Katowice232411169
141Biodefol Sp. z o.o.Górno689193363
142DNA Project Sp. z o.o.Kraków3332514858
143Bitkom Sp. z o.o.Warszawa31226696
144Masa Sp. z o.o.Woskrzenice Duże2992722364
145Master-Mark Sp. z o.o.Gdańsk58419894
146Casp System Sp. z o.o.Jaworzno35424179925
147Fog Fun Sp. z o.o.Koziegłowy39022942
148L’Ola Bianka Sp. z o.o.Myszków380225306
149Platforma Sp. z o.o. sp.k.Szczecin318252388
150Dimax International Poland Sp. z o.o.Stare Babice50120412455
151Paris Optique Polska Pl 02 Sp. z o.o.Warszawa339243074
152HGN Sp. z o.o.Wrocław487209151
153R-Crt Sp. z o.o.Rybnik2303714759
154Infini Cosmetiques Sp. z o.o.Kraków1003171875
155Liftstore Sp. z o.o. sp.k.Jawczyce203575788
156Abrazo Polska Sp. z o.o.Gdańsk909183678
157Retailclot Sp. z o.o.Poznań1018176393
158AG Components Poland Sp. z o.o.Legnica4142116997
159Sanpol Estilo Sp. z o.o.Dębica390223964
160Italpolc&P Sp. z o.o.Nysa1390174714
161Pff Sp. z o.o.Szczecin282274202
162Kamdo Kamila Borowska sp.k.Bydgoszcz3603164896
163Styl Sapierzynska Optyk Sp. z o.o.Gdańsk282271462
164Beauty Brands Ecommerce Sp. z o.o.Lesznowola2752740936
165Star Shopping Sp. z o.o.Starachowice23333543
166ABU Sp. z o.o.Włocławek728188847
167Dynamics Due Sp. z o.o.Częstochowa3772113293
168Polberis Sp. z o.o.Osowce552199694
169Brik Sp. z o.o.Kraków21042839
170Gate Sp. z o.o.Warszawa1665161658
171Labecotech Sp. z o.o.Warszawa391214653
172Persea Sp. z o.o.Warszawa214381236
173Platinet Sp. z o.o.Kraków783172369
174Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaPrusice968171429
175Zenmar Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza31023373904
176TD Invest Sp. z o.o.Rusocin227321609
177Electro-Led Sp. z o.o.Zambrów298242052
178Rk18 Sp. z o.o.Poznań47419947
179Aveko Sp. z o.o.Łężyce1781403187
180Vitline Sp. z o.o.Białystok473192507
181GWARANT Grupa Kapitałowa S.A.Katowice1818360441
182Snp24 Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski283253739
183Erion Sp. z o.o.Rzeszów231301505
184Lans Sp. z o.o.Inowrocław272251280
185Itt-Technika Obrabiarki Cnc Sp. z o.o. sp.k.Jarocin591183684
186Solwiq Sp. z o.o.Łódź214351193
187Gr8stock Sp. z o.o.Mielec46319852
188Hermes Ab Print Sp. z o.o.Warszawa175389163916
189Aveva GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceWrocław1934639788
190Krysspol Sp. z o.o.Podtrzcianna316223881
191Data Office Sp. z o.o.Kraków231292978
192Angora Hurtownia Odzieży Sp. z o.o.Budzyń541188586
193Tm Group Technika Mocowań Sp. z o.o.Strzelce Opolskie676171586
194Invest-Line Sp. z o.o.Pabianice3692045716
195Biocom Sp. z o.o.Gdańsk688171615
196Fero Team Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza332213586
197Mirosław Stasiak Transport towarowy, handel opałemKletnia185315657868
198Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa2053539401
199Węglopasz Sp. z o.o.Poznań33921213264
200Turum Sp. z o.o.Warzymice3602029746
201CHP GAS Systems Sp. z o.o.Tychy335215626
202Selectwood Sp. z o.o.Łódź3222126107
203Woutex Sp. z o.o.Lublin1941155405
204Amm Sp. z o.o. sp.k.Biała Podlaska467182429
205Carbo Energia Włosik & Wasilewski sp.j.Mikołów2242928950
206Anon Sp. z o.o.Kraków325211444
207Hub4 Sp. z o.o.Warszawa4471817223
208Famm Italia Sp. z o.o.Kraków1975153558
209Eko Park XIV Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski183454953
210Delcaso Sp. z o.o.Rumia300224096
211Bio4life Sp. z o.o.Bielsko-Biała680161308
212Kurpia Sp. z o.o.Olsztyn856161482
213Hdwr Global Sp. z o.o.Środa Wielkopolska209302663
214Roland Polska Sp. z o.o.Warszawa352202023
215SR Tech Sp. z o.o.Warszawa319215869
216Baby Line Sp. z o.o.Łódź39119764
217Hammpack Sp. z o.o.Warszawa340202104
218Ranok-Creative Sp. z o.o.Warszawa353192316
219Pz-Group Sp. z o.o.Porąbka199311316
220Hydropath Sp. z o.o.Tychy178423534
221Pure Dental Sp. z o.o.Warszawa235258327
222Overall Sp. z o.o.Wrocław234251052
223Firma Inżynieryjna F1 Sp. z o.o.Kraków464174222
224Shop Gomez Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las21328313
225Utm.Expert Sp. z o.o.Wrocław55616826
226Em-Med Sp. z o.o.Modlnica491173729
227Abws Sp. z o.o.Szarbków24923419
228Eulab Company Sp. z o.o.Warszawa1943212590
229Oss Sp. z o.o.Gdańsk9201532441
230Imebo Sp. z o.o.Gdańsk17344957
231Cleanbud Sp. z o.o.Gliwice16851986
232Angot Sp. z o.o.Gdynia387182606
233Tormec Reduktor Sp. z o.o.Toruń1609144335
234Fundacja BukowaToruń165532738
235Mamy Z Głowy Dystrybucja Sp. z o.o.Warszawa47217870
236Involution Europe Sp. z o.o.Warszawa224257535
237Aqua Calida Sp. z o.o.Jelenia Góra195305011
238DES Group Sp. z o.o.Wyszków7981518358
239Dromer Sp. z o.o.Częstochowa248235028
240Dawika Kraft S.A.Koteże46917149433
241Techlub Services Sp. z o.o. Oddział w PolsceLublin219252456
242Kasmag Sp. z o.o.Warszawa15348119700
243Bag Sp. z o.o.Opole35418699
244Phoenix Poland Sp. z o.o.Szczecin959155097
245Atota Sp. z o.o.Warszawa187321038
246Travelight Sp. z o.o.Poznań398182369
247European Central Group Spółka z Ograniczoną OdpowiedialnościąSłubica A165471179
248Spt Sp. z o.o.Zabrze738151113
249Max - Gaz Sp. z o.o.Zmyślona3000148495
250End Corr Sp. z o.o.Włocławek166441174
251Plit General Trade Sp. z o.o.Kraków214263796
252Supernova Michalak sp.k.Gdańsk464164887
253R Capital Sp. z o.o.Warszawa758152589
254Boat Designers Sp. z o.o.Poznań153801455
255Euro Grup Sp. z o.o.Pruszcz Gdański4881614053
256Bowtie Kulczycki sp.k.Lublin748158754
257Akat Recykling Sp. z o.o.Tuszynek Majoracki3771824469
258Ale Patent Sp. z o.o.Myślenice274212718
259Gw-Tech Sp. z o.o.Warszawa504163055
260Nordoen Sp. z o.o.Pyrzyce1638142694
261Stv Group Sp. z o.o.Warszawa710151863
262Machinery Polska Sp. z o.o.Ogrodzieniec206252881
263Emodo Sp. z o.o.Warszawa22423495
264Skład Węgla Sp. z o.o.Warszawa16440944
265Memfis Sp. z o.o.Zaczernie807158572
266Hurtownia Tkanin Plus Maciej Plust, Andrzej Dominiak sp.k.Gorzów Wielkopolski281209291
267Future Metals LLC Sp. z o.o. Oddział w PolsceBielany Wrocławskie2772043173
268Js 21 Sp. z o.o.Żyrardów42716919
269Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.Zabrze568152966
270K&P Partners Sp. z o.o.Warszawa268205108
271Skateplus Sp. z o.o.Warszawa198261058
272Fhu Warszowscy Sp. z o.o.Biernatki187283914
273Sulichrec Sp. z o.o. sp.k.Węgrów23222478
274Bondi Sp. z o.o.Witoszów Dolny1629147567
275Btcf Sp. z o.o.Katowice16238760
276Interim Management Solution Sp. z o.o.Warszawa169345317
277Omniconnect Sp. z o.o.Jaworzno195261448
278Be Green Sp. z o.o.Warszawa175313737
279Airpress Polska Sp. z o.o.Przeźmierowo18428216293
280Pbs Poland Sp. z o.o.Legnica19626449
281AVI Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1604011573
282Promiler Sp. z o.o.Poznań12381455913
283Kulyk Group Sp. z o.o.Warszawa177293551
284Good Medica Sp. z o.o.Wrocław295183624
285MALVIK - POL Sp. z o.o. w KielcachKielce175296554
286Mk Tania Odzież Sp. z o.o.Warszawa162344337
287Kapuściński Sp. z o.o.Gdańsk26719801
288Id3.Pl Sp. z o.o.Gdynia374164529
289Advertise Worldwide Sp. z o.o.Gliwice3541738969
290Wzorcownia 032 Sp. z o.o.Katowice391165252
291Hanycompany Sp. z o.o.Katowice643141725
292Almet Polska Sp. z o.o.Chorzów15042870
293Ewestal Sp. z o.o.Kraków140547457
294Malmo Styl Sp. z o.o.Myślibórz226215933
295Alwo Sp. z o.o.Warszawa3201713423
296Trichopartner Sp. z o.o.Warszawa1593410247
297Energotytan Sp. z o.o.Katowice6271411436
298Jsj Sp. z o.o.Gdynia16729333
299Paris Optique Polska PL 03 Sp. z o.o.Warszawa245195824
300Plaza & Kenig Sp. z o.o.Olsztyn15335544
301Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SokółceSokółka927131651
302Green Park XV Sp. z o.o.Olsztyn136535435
303Worman Sp. z o.o.Warszawa27718446
304Etp LD Sp. z o.o.Gdańsk132682241
305Riho Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski1752610624
306Susu Sp. z o.o.Warszawa474154638
307Opał Dominex Sp. z o.o.Bytom2132112236
308In-Vesto Sp. z o.o.Toruń306171152
309Fundacja InstinctoolsWarszawa671148735
310Netanex Sp. z o.o.Orzeszyn358161327
311Senegara Sp. z o.o.Katowice1039132852
312Centrum Impex Sp. z o.o.Warszawa369157529
313Certan Sp. z o.o.Starogard Gdański36016502
314Cp Music Media Solutions Sp. z o.o.Gdańsk20421624
315Crapula Sp. z o.o.Sopot166273349
316Tid Sp. z o.o.Gliwice38815751
317Termoplaza Sp. z o.o.Warszawa1553120317
318Zormel Sp. z o.o.Warszawa674141177
319Betex Sp. z o.o.Biała Podlaska408153852
320Holmar Group Sp. z o.o.Częstochowa1384310233
321Leolabs Sp. z o.o.Rybnik179244929
322Green Side Sp. z o.o.Warszawa4731415985
323Sts Recykling Sp. z o.o.Bocheń177241980
324Floks.Pl Sp. z o.o.Świdnik1132131126
325Digitall Concept Sp. z o.o.Kraków678144761
326Pollco - Polen Sp. z o.o.Poznań45015793
327Euvic Organic Search Sp. z o.o.Warszawa181231276
328Serkod Sp. z o.o.Warszawa24418439
329Green Energy Sp. z o.o.Warszawa161271863
330Nexone Sp. z o.o.Kraków314161780
331Medcan Sp. z o.o.Sady129521601
332Titlis Sp. z o.o.Kraków153309166
333NAP International Sp. z o.o.Warszawa165269557
334VNR Group Sp. z o.o.Białystok794136352
335Euroband Sp. z o.o.Czołowo-Kolonia1712448029
336Algus Services Sp. z o.o.Kraków210201514
337Bardin Sp. z o.o.Łódź166251126
338Janua Coeli Sp. z o.o.Wambierzyce180225330
339New Approach Sp. z o.o.Warszawa4331471902
340Konstans Sp. z o.o.Jelenia Góra235184001
341Nglab Sp. z o.o.Wilcza Góra243186304
342Trade And Consult Europe Sp. z o.o.Jerzykowo357152273
343Lewinski Sp. z o.o.Strzelęcino37221283259
344Ewmaj Jędrzejczyk i Spółka sp.j.Chynów21119395807
345Cottonitto Sp. z o.o.Leszno1646123291
346KM Sp. z o.o.Grabówka255173720
347Raster Sp. z o.o. sp.j.Warszawa146297240
348W. Stankiewicz Sp. z o.o.Raczki311152270
349Home And Pleasure Sp. z o.o.Szczecin383142162
350Nord Tania Odzież Sp. z o.o.Warszawa169232816
351Eastmarket Sp. z o.o.Wrocław316158171
352Smart Home Sp. z o.o.Wola Osowińska4215123061
353Kig Agency Sp. z o.o.Warszawa2040125550
354Stalbud Szymoniak Zofia i Inni sp.j.Promnik2251815072
355Om Trade Sp. z o.o.Piece15726955
356Mg Volt Sp. z o.o.Łódź184211737
357Wapna Świętokrzyskie Sp. z o.o.Bilcza213193097
358Baltronic Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle193202440
359Forklift Market Sp. z o.o.Godziesze Małe377142332
360Meddare Sp. z o.o.Warszawa698136543
361Sonitum Sp. z o.o.Warszawa1633123113
362Gmlife Sp. z o.o.Golub-Dobrzyń565133001
363Propap Poland Sp. z o.o.Wrocław141304716
364Weelo Sp. z o.o.Kraków36014629
365Kudi Group Sp. z o.o.Straszęcin172226564
366Ads Sp. z o.o.Kraków131341434
367Innovation Trade Sp. z o.o.Stare Babice2831656422
368Kinetic Medical Sp. z o.o.Piaseczno1234433436
369Modest Sp. z o.o.Sobiecin397144981
370Taras Factory Sp. z o.o.Gdańsk157257241
371Leatex Sp. z o.o.Warszawa861122193
372Big Bud Group Sp. z o.o.Łódź121472096
373Honeychem Sp. z o.o.Warszawa337154018
374Power Poland Sp. z o.o.Rzeszów3101515073
375Alma Farm Sp. z o.o.Łódź161239998
376Morena Metal Sp. z o.o.Warszawa16811210849
377Medycznie Sp. z o.o.Gorlice336153376
378Robotex Zbyszewski sp.j.Częstochowa146265418
379Trening Fitness Paula Piotrzkowska Sp. z o.o.Starogard Gdański567131200
380Madison Bis Góra sp.k.Zębiec3321516041
381Pawex Sp. z o.o.Hrubieszów2711610017
382Celmag Sp. z o.o.Rybnik1342123668
383Oris Trade Sp. z o.o.Jabłonka540136623
384PEKT Sp. z o.o.Krotoszyn12734891
385I2 Medisience Sp. z o.o.Warszawa223171695
386Multieko Sp. z o.o.Węgrzce138284015
387Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Bartczak Sp. z o.o.Warszawa464133029
388Mmb System Sp. z o.o.Częstochowa7261226263
389Fullbax Plus Sp. z o.o.Poznań256165696
390Texvalves Sp. z o.o.Płock213181398
391Evertrade Sp. z o.o.Gdańsk60013225946
392Animed Czesław Biały Anna Biała sp.j.Nowa Ruda17720514
393Spark Idea Sp. z o.o.Nowy Dzików324141554
394Thoro Lighting Sp. z o.o.Budzyń144251533
395Marine Center Sp. z o.o.Gdańsk454132604
396Twobits Sp. z o.o.Rzeszów132301071
397Ds Global Sp. z o.o.Łajski20818562
398Factum Usługi Sp. z o.o.Bydgoszcz183192116
399Sławomir Lędziak, Mateusz Lędziak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centralzbyt sp.j.Działdowo8341224770
400Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Top - Chem Janusz Hosa Zbigniew Kosmalski - sp.j.Kruszyn1772019996
4013s Financial Group Sp. z o.o.Wrocław224171176
402Igmar - Agro Sp. z o.o.Wolsztyn147246662
403Austenit Import sp.j. Krystyna Ciećkiewicz, Jacek Ciećkiewicz,Gdańsk346148466
404Phoenix Sp. z o.o. sp.k.Trzebież269154366
405Mivos Sp. z o.o.Elbląg327142024
406Umo Sp. z o.o.Zielonka93212166489
407Eszelon Sp. z o.o.Budy Głogowskie27601112824
408Cortem Elektrotechnika Pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała1144611116
409Linaise Huang sp.k.Wolica167218526
410Ecolet Sp. z o.o.Gdańsk358141932
411CIECH S.A.Warszawa317144309391
412Komak Bis D. Kołomańska, K. Kołomański sp.j.Drzewica1841911118
413Cocobird Sp. z o.o.Kraków134271189
414Tlc Industrie Sp. z o.o.Warszawa108832348
415Velocita Polska Sp. z o.o.Warszawa125323570
416Test And Drive Sp. z o.o.Płoty117395930
417Ekopartner Sp. z o.o.Kraków19618495
418Dpk Sp. z o.o.Gdańsk856128358
419Witbud Sp. z o.o.Kietrz258156153
420Blue King Sp. z o.o.Wólka Podleśna36514693
421Angara Sp. z o.o.Pruszków189185949
422Asma Sp. z o.o.Wólka Kosowska184193139
423Datacenterworld.Pl Sp. z o.o.Warszawa216171451
424Koperkowy Świat Sp. z o.o.Warszawa319142583
425Primestuff Sp. z o.o.Ignatki149235232
426Soluminer Sp. z o.o.Kraków1402513013
427Trusted Selling Solutions Sp. z o.o.Kraków310143765
428Noble Group Sp. z o.o.Olkusz1150115541
429Nash Polska Sp. z o.o.Reda241161052
430Petek Sp. z o.o. sp.k.Zabrze14723107750
431Tonika Sp. z o.o.Łęgowo22916339
432Banquete Partner Sp. z o.o.Warszawa120333331
433Visscom Sp. z o.o.Brzezna13227349
434Dasmedic Sp. z o.o.Chmielnik156224765
435Av Support System Sp. z o.o.Rzeszów612121057
436Architect Support Sp. z o.o.Warszawa11342668
437Eko Park XV Sp. z o.o.Olsztyn110504510
438Alex Caprice Sp. z o.o.Warszawa18119453
439ILR Sp. z o.o.Gdańsk8871110365
440Muti Sp. z o.o.Łódź290144009
441Km Recykling Sp. z o.o.Chorzów190181580
442Al-Pa Sp. z o.o.Kuśmierki533121619
443Popioły Przemysłowe Sp. z o.o.Opole104876860
444Shanshan Sp. z o.o.Jaworzno576124519
445Klasyka Sp. z o.o.Rabka-Zdrój1701919315
446Glue For Pro Sp. z o.o.Opole58712426
447Narum Sp. z o.o.Warszawa1193135100
448Agro-Top S.Kotowicz sp.j.Łódź32011122336
449PRO - TRANS Sp. z o.o.Warszawa322147246
450Valkor Technologie Grzewcze Sp. z o.o. sp.k.Poznań109445595
451Emmebi Polska Sp. z o.o.Rzeszów11043537
452Estante Company Sp. z o.o.Kraków28214447
453Eko-Efekt Sp. z o.o.Lublin164201458
454J&S Brands Sp. z o.o.Warszawa122291574
455Rant Sp. z o.o.Siedlce104696067
456Mfm Ventures Sp. z o.o.Józefów203162745
457Polish Standart Sp. z o.o.Warszawa161205486
458Eko Park XVI Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski105534702
459G-311 Sp. z o.o.Gdynia108441095
460Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Proinvest Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój403132345
461Polskie Centrum Zaopatrzenia Ortopedycznego Sp. z o.o.Kraków125272534
462Izabela Kopp Ogrody Sukcesu Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie116325701
463Wab Sp. z o.o.Sokołów Podlaski778112585
464Nawit Group Sp. z o.o.Otwock12825395
465ATP Sp. z o.o.Poznań221152525
466Tiway Sp. z o.o.Wieliczka1036015686
467Volt Polska Sp. z o.o.Sopot20016161330
468Paliwa Suchożebry Sp. z o.o.Suchożebry227154729
469Tech Oil Sp. z o.o.Wolice137234835
470Gmp Europe Sp. z o.o.Częstochowa110362519
471Blue Service Sp. z o.o.Ząbki113321627
472Bm Petro Sp. z o.o.Chełm126251137
473Amazink Sp. z o.o.Poznań288141485
474Sauber Technik Polska Sp. z o.o.Rzeszów248144665
475SELENA S.A.Wrocław26214578872
476Wilk International - Poland Sp. z o.o.Strzegom430122150
477Weilong Sp. z o.o.Wólka Kosowska265142350
478Dzięcielina Sp. z o.o.Kraków20816381
479Lider Sp. z o.o.Różyny10021112935
480ATT Sp. z o.o.Warszawa115306701
481Vidos Sp. z o.o.Sokołów215159831
482Swise Sp. z o.o.Przemyśl16019344
483Mebel Elite Sp. z o.o.Przemyśl388123190
484Monden Sp. z o.o.Zabrze201161190
485Calma Sp. z o.o.Białobrzegi2065109051
486F.H.U. Trójka Stanisław TurekWęgorzyno23015100803
487Ocm Karol Stępek Grzegorz Smoła Sp. z o.o.Niepołomice175173376
488Aromado Sp. z o.o.Robakowo32813704
489Kelo Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski11927129
490Agmed - Gazy Medyczne Sp. z o.o.Nowe Gulczewo2191512143
491DN Investments Group Sp. z o.o.Katowice130231361
492Dpm Industry Group Sp. z o.o. Gasenergy sp.k.Bytom737112753
493MEBLE - FINLANDIA Sp. z o.o.Warszawa133222243
494Bioeko Nord Sp. z o.o.Czuprynowo12261131584
495Nasza Era Sp. z o.o.Warszawa174173048
496Modena Home Sp. z o.o.Warszawa159191220
497Sunen Sp. z o.o.Gdynia1083444062
498Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o.Gdynia144201696
499Ag Energy Group Sp. z o.o.Rzeszów247143972
500Thermosilesia Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska12623552153
501Axxonsoft Europe Sp. z o.o.Kraków106363542
502Armaveri Incorporated Sp. z o.o. sp.k.Wrocław180161867
503Elektro-Bis Sp. z o.o.Poznań12922733
504Pionwit Sp. z o.o.Bydgoszcz172172769
505Beautyeurope.Eu Sp. z o.o.Jelenia Góra179176076
506Carbo - Z. Krupski, M. Wróblewski sp.j.Strzałków40812200282
507Prestige Candles Sp. z o.o.Sokołów Podlaski9756923
508Maxpol 2 Sp. z o.o.Katowice347121527
509Finest Promotion Sp. z o.o.Lublin150191346
510All Sales Sp. z o.o.Sosnowiec107321912
511Reko Sp. z o.o.Nowy Targ34812838
512Medicated Sp. z o.o.Staniszewskie14719874
513Proincom Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialanościąJelenia Góra2921324390
514Tresko Skotnicki, Trębecki sp.j.Trzebinia1801689966
515Mh Group Sp. z o.o.Kielnarowa113281479
516Hartmann Sp. z o.o.Świerklaniec216159286
517Mix Tech Polska Sp. z o.o.Wrocław21515949
518Lustra Weneckie Sp. z o.o.Poznań14319349
519Eco Deco Sp. z o.o.Kraków29413450
520Mateusz Szramke Zarra Sp. z o.o.Strzelin215151702
521Hubika Sp. z o.o.Warszawa128228792
522Mezartchem Sp. z o.o. sp.k.Mirosławice114264789
523Zmj Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki170172928
524Mucold Sp. z o.o.Ustroń1150107487
525Speedmobilestage Sp. z o.o.Wrocław288131339
526Shugo Investments Sp. z o.o.Bydgoszcz44611643
527Gostar Projekt Sp. z o.o.Zielona Góra108292338
528Nevada Center Sp. z o.o.Mostki928231296
529Interlab Sp. z o.o.Warszawa8461110071
530Nuga Pl Warszawa Sp. z o.o.Wrocław47611717
531E+c Dystrybucja Sp. z o.o.Gostkowo231142034
532Endolink Sp. z o.o.Łódź941102044
533Nowatermia Nowak sp.k.Lipno3231229376
534Super Kopia Sp. z o.o.Warszawa338121753
535Linta Kielan sp.k.Dłutów275136242
536Inter Impex Sp. z o.o.Kraków17316680
537Grupa 4G Sp. z o.o.Cegłów190151228
538Aurora Sp. z o.o.Stalowa Wola170161080
539Dmpi Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski137203999
540Al-Tech Sp. z o.o.Siedlce426112345
541Genealli Group Sp. z o.o.Wrocław192151107
542Castelior Sp. z o.o.Wrocław166178475
543Bluesun Solar Polska Sp. z o.o.Stara Kuźnia1921514692
544Sanitas Sp. z o.o.Chorzów22214849
545Inter-Mak J. Pawlak i Wspólnicy sp.j.Łódź1232212315
546Everrail Sp. z o.o.Warszawa984031436
547Irdp Sp. z o.o.Poznań148181149
548Lindeberg & Partners Consulting sp.k.Banie124221482
549Mia Investment Sp. z o.o.Szczecin10133394
550Goheat Sp. z o.o.Warszawa6721120124
551Project Smart Sp. z o.o.Bytom301122023
5523d Sp. z o.o.Lublin1162418700
553Jano Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski1821533703
554BD Poland Sp. z o.o.Konstantynówek4341115384
555Galvafloc Sp. z o.o.Kraków131204438
556Innmedis Sp. z o.o.Węgrzce158178229
557Elektrohurt Poznań Sp. z o.o.Poznań203141286
558Ekonorm Sp. z o.o.Pyskowice98373827
559Armare S.A.Warszawa1431923111
560Firma Consultingowo-Handlowa Proremus Sp. z o.o.Piasek343128547
561Dcode Media Jacek Dwórznik sp.k.Warszawa7501015197
562Powiernik S.A.Biała Podlaska24713710
563Astek Sp. z o.o.Wola Osowińska1003311341
564Jammas Sp. z o.o.Łomianki2411315208
565Termotransferowy.Pl Sp. z o.o.Biechów99346821
566Senpuro Home And Garden Sp. z o.o.Warszawa734104251
567Bd Aesthetic Sp. z o.o.Warszawa1232125452
568Bionea Sp. z o.o.Tuchomie140192095
569Navitor Poland Sp. z o.o.Marki202141635
570Energynails Sp. z o.o.Jadwisin124216827
571Majus M.P.J. Bryndza sp.j.Wadowice226142400
572Poradnia Zdrowie Plus Sp. z o.o.Warszawa1825103278
573Idea Optica Sp. z o.o.Zawada93435210
574Laaker Group Sp. z o.o.Legionowo92454035
575Hmck Sp. z o.o.Kraków54711611
576Kalait Sp. z o.o.Zgierz182154896
577Elephant Sp. z o.o.Kobierzyce5081114060
578Entrega Sp. z o.o.Dębica1781512563
579Radioautomatyka Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna253133771
580KSK Developments Sp. z o.o.Zabrze91459089
581Red Head Motors Sp. z o.o.Suchocin294121098
582Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Torec Sp. z o.o.Toruń4741194481
583Biofeld Sp. z o.o.Widna Góra424112815
584Fortuna-Oil Sp. z o.o.Żyrardów90507138
585Węglomat Trzciana Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów1441860789
586Uns-Supplements Sp. z o.o.Wrocław132196335
587PBN Invest Sp. z o.o.Warszawa2581328998
588J&F Investing Sp. z o.o.Sobótka15317371
589Herbario Sp. z o.o.Kleosin472113000
590ADC-Eltek Sp. z o.o.Zgorzelec802102797
591Wolne Skarpetki Sp. z o.o.Kobyłka122203259
592Cito Polska Sp. z o.o.Żelków-Kolonia453115586
593Agdar Sp. z o.o.Sosnowiec288125547
594Kominki Dovre sp.j. KochmańskiOlsztyn114225872
595Astro - System Sp. z o.o.Wrocław1118103830
596Madson Pharma Sp. z o.o.Tarnowskie Góry21514937
597Baluo Lewandowska sp.k.Gdynia1092415891
598Mag Industrieservice Polska Sp. z o.o.Łódź104262945
599Tobi Polska Sp. z o.o.Wrocław124209939
600Dolurst Sp. z o.o.Wrocław20914424
601Elzap Polska Sp. z o.o.Kraków1771526789
602Inostalex Zogłowek sp.k.Bytom1671520028
603E-Trade Automation Sp. z o.o.Wrocław9409913970
604Encann Sp. z o.o.Warszawa135181520
605Refrigas Sp. z o.o. sp.j.Kwidzyn9533101502
606Mtl Consulting Sp. z o.o.Częstochowa10924552
607Greenpal Sp. z o.o.Kielce121204745
608Salvane Sp. z o.o.Warszawa11322943
609Emar Sp. z o.o.Zbrosławice14117212
610Gp Koncept Sp. z o.o.Żołędowo12120256
611Winsell Sp. z o.o.Wysoka211131073
612Gopc Chorązka sp.k.Mielec637103097
613VNS Venus Group sp. z o.o.Zdunowice152164792
614Bernardin Polska Sp. z o.o.Srogów Górny289124984
615Anch Analizy Chemiczne Sp. z o.o.Warszawa172153781
616Rpm Center Sp. z o.o.Poznań8941551
617B2 BUILD Sp. z o.o.Kolonia Klepaczka982916786
618Blue Power Group Sp. z o.o.Jaworzno139175853
619Fit Jumps Sp. z o.o.Łódź12419499
620Apex Metal Group Sp. z o.o.Gryfino675103953
621Centrum Rurociągów Sp. z o.o.Żory300122619
622Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaWłocławek214133016
623Lico Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry216139064
624Makana Sp. z o.o.Zielniczki11222419
625Masveri Sp. z o.o.Warszawa155165976
626Mirad Studio Sp. z o.o.Warszawa130181300
627Gryfstone Sp. z o.o.Lisie Pole2801226529
628Karbo-Eko-Masz Sp. z o.o. sp.k.Pogórze160153088
629Centrum Sukcesu Sp. z o.o.Bystrzyca Górna82771765
630PARAMEDICA Polska Sp. z o.o.Warszawa8115824947
631Tolex - Met Sp. z o.o.Płock1072310574
632Coco Kids Sp. z o.o.Pianowo44411978
633Kompania Leśna. Chodkiewicz, Mazurkiewicz, Petrykowski Sp. z o.o.Nowy Dwór-Parcela142176631
634Nova Cvs Sp. z o.o.Lębork11421802
635Verashape Sp. z o.o. sp.k.Tajęcina1381712459
636Fitwell Sp. z o.o.Katowice139171047
637Mecconti S.A.R.L. Sp. z o.o.Warszawa952910911
638Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 sp.j. Renata Płońska, Dariusz PłońskiBoguszów-Gorce1311860801
639Strefadk Sp. z o.o.Zawiercie19214426
640Gigamech Sp. z o.o.Ruda Śląska83529495
641Imchex Sp. z o.o.Olkusz361113105
642Holmen Sp. z o.o.Warszawa835122691
643JA i RO Sp. z o.o.Warszawa8350846
644Margo Polska Sp. z o.o.Ryki9926625
645Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sir-Ha Sp. z o.o.Sieradz208135485
646Ibara Sp. z o.o.Kraków109222295
647Stalpol Safes Sp. z o.o.Białe Błota88895512
648Ibeauty Mate Sp. z o.o.Kalisz89332818
649Olador Sp. z o.o.Ząbki2831210029
650Enertens Sp. z o.o.Warszawa12818651
651Skamex S.A.Łódź58210238600
652Jin Run Sp. z o.o.Warszawa228121336
653Firma Handlowo-Usługowa Nowek sp.j.Kielce1471660225
654Staleks Sp. z o.o.Warszawa2811250788
655Fortpol Sp. z o.o.Pszczółki520106016
656Green MILL Sp. z o.o.Lublin15915892
657Krzysła-Skalar Sp. z o.o.Poznań20013403
658Ami Dekor Sp. z o.o.Goleniów19113698
659Sias Sp. z o.o.Kraków83421922
660Modular DC Solutions Sp. z o.o. sp.k.Warszawa89316356
661Novicare Sp. z o.o.Warszawa96262778
662Bonito Style Sp. z o.o.Warszawa85792318
663Multicuk Sp. z o.o.Pleszew191131738
664Primario Grande Sp. z o.o.Warszawa1721410804
665Vones Sp. z o.o.Warszawa102233177
666Agro Trading Poland Sp. z o.o.Poznań351112886
667Systemy Medialne Sp. z o.o.Końskie103231443
668Zpuh Centrochem Kotuła sp.j.Tarnowskie Góry1072111897
669Spaw-Tech 2 Sp. z o.o.Kostomłoty Drugie140164301
670Długo-Pol Sp. z o.o.Długobórz7962981
671M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.Warszawa1441693838
672Gsi-Group Sp. z o.o.Zabierzów98252534
673Firma Handlowa Gal-Chem Sp. z o.o.Kraków117197200
674Worldwidevision Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów84401807
675Joa Sp. z o.o.Warszawa59410776
676Optimal Export Sp. z o.o.Pruszcz Gdański15815324
677Cezalmed Sp. z o.o.Warszawa16215260
678S.D.R. Sp. z o.o.Sosnowiec21413731
679Jr-Tech Sp. z o.o.Wasilków17714448
680My Walk Sp. z o.o.Warszawa1102010586
681Flyaps Sp. z o.o.Kraków188133016
682Agamet A. Rudowicz-Ozonek sp.j.Marki843628184
683Kniżka.Pl Sp. z o.o.Kraków143161656
684Neomed Polska Sp. z o.o. sp.k.Szymanów400107937
685Ost Heim Sp. z o.o.Kraków79581764
686Esders Polska Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki308113104
687Turkowiak Med Sp. z o.o.Warszawa126171043
688It Technology Poland Sp. z o.o.Rymanów158157199
689Texas Instruments International Trade Corporation (Sp. z o.o.) - Oddział w PolsceWarszawa148156220
690Beauty Skills Sp. z o.o.Wrocław90291603
691Tn Commerce Sp. z o.o.Warszawa12418955
692Drukant Sp. z o.o.Bełchatów138161248
693Blue Arrow Sp. z o.o.Cholerzyn90282947
694Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Factum Sp. z o.o.Bydgoszcz30011263849
695Vecoplan Poland Sp. z o.o.Warszawa91274933
696Redpol Recycling Sp. z o.o.Lublin922712608
697Kuracja Sp. z o.o.Radzyń Podlaski405102175
698Swiss-Park Polska Sp. z o.o.Warszawa129173824
699Monna Soft Sp. z o.o.Łódź10821366
700Minoti Sp. z o.o.Warszawa2411231522
701Tng-Air.Pl Sp. z o.o.Warszawa200136968
702MK Projekt Sp. z o.o.Dąbrowa Białostocka102223705
703Bioagris Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1871330041
704Christianus Sp. z o.o.Kozy97247426
705Trade Eip Sp. z o.o.Warszawa192133006
706Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol-Metal Sp. z o.o.Poznań9128896
707Abc Office Sp. z o.o.Wrocław82392959
708PJB Hobby Sp. z o.o.Koźmice Wielkie1651426746
709Spantech Sp. z o.o.Wola Mrokowska9229473
710Spacja Sp. z o.o.Wrocław411107923
711Śląskie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Atut Sp. z o.o.Cieszyn1421513504
712Armango Sp. z o.o.Puławy8929394
713Prefasprzęt Sp. z o.o.Szerokie91271723
714Beeelife Sp. z o.o.Warszawa77294341
715Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Orpol Sp. z o.o.Łódź172793400
716Vivtek Sp. z o.o.Warszawa156153227
717Szklarnie Venlo Sp. z o.o.Niegoszowice193133187
718Nowy Świat i Ty Sp. z o.o.Wólka Kosowska27511548
719Żempless Sp. z o.o.Pszczyna1651411881
720Adi Automation Sp. z o.o.Siedlce1501510357
721Yumisu Sp. z o.o.Białystok268113015
722Bialcon S.A.Biała Podlaska1171846351
723Gabona Sp. z o.o.Warszawa19613142190
724RH PLUS Sp. z o.o.Gdynia551102987
725Baumaschinen Polska Sp. z o.o. sp.k.Skałowo321115864
726Eubiosis Sp. z o.o.Gdańsk450105068
727KEK Sp. z o.o.Pogórze294112364
728Hydro - Max Polska Sp. z o.o.Warszawa80405269
729Gamine Sp. z o.o.Warszawa80397812
730Ecotech Sp. z o.o.Kraków218121161
731Rogal Sp. z o.o.Tarło-Kolonia8728450
732P2 Audio Sp. z o.o.Września87282001
733Ibg Models Sp. z o.o.Warszawa82345697
734Svetflor Sp. z o.o.Warszawa29611755
735Sofa Style Sp. z o.o.Bralin107201707
736Giko Sp. z o.o.Tarnowskie Góry3831036493
737A&B Zdrowie, Barbara Halejak, sp.j.Ustka1022119564
738Amano Sp. z o.o.Bydgoszcz95231073
739Tta Group Sp. z o.o.Wrocław122171686
740Eliza Flowers Sp. z o.o.Lublin16314895
741DRE Rowery Sp. z o.o.Gdynia86192914
742Paris Optique Polska Pl 01 Sp. z o.o.Warszawa114181722
743Jamko Sp. z o.o.Głogów Małopolski149151885
744Joy Gk Sp. z o.o.Gdów9623262
745Ulow Sp. z o.o.Rzeszów11119781
746Anna. Pl Sp. z o.o.Wólka Kosowska133161230
747Ecom Concept Sp. z o.o.Kraków121172215
748Pol-Trade Sp. z o.o.Warszawa218123979
749Akpol Investments Sp. z o.o.Warszawa76478498
750Grovis-Med Sp. z o.o.Lublin29311216
751Chemical Company.Pn Sp. z o.o.Częstochowa11717657
752Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Małkini GórnejMałkinia Górna87276239
753Monnari Trade Challenge Sp. z o.o.Łódź18113837
754Mltp Sp. z o.o.Warszawa25011754
7552connect Sp. z o.o.Katowice18613715
756Inwestkam Sp. z o.o.Brzesko13715928
757Sunstorm Sp. z o.o.Kraków99211523
758Tulilo Sp. z o.o.Bielsko-Biała97492401
759Bbf Next Sp. z o.o.Lublin14514468
760Climateo.Eu Sp. z o.o.Kokotów1951228652
761Allcor Sp. z o.o. sp.k.Warszawa115178685
762Zs Sp. z o.o.Przemyśl177131593
763Grupa Anstar Sp. z o.o.Wrocław197121934
764Stellar HD Sp. z o.o.Rybnik852812856
765Rebrant Sp. z o.o.Warszawa9422329
766Kv & Food Sp. z o.o.Gdańsk302101719
767Lemar Sp. z o.o.Lipno106199428
768Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Techniczne Biuro Obsługi Przemysłu Sp. z o.o.Kluki107193176
769Cellar Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Grojec942212395
770Popularna Popławscy, Poprawa S.K.A.Warszawa713925457
771Finzeo Sp. z o.o.Warszawa8132707
772Dental Hurt Sp. z o.o.Kraków7935610
773Ultima Displays Polska Sp. z o.o.Będzieszyn1871230017
774Watson - Marlow Sp. z o.o.Warszawa122169502
775Z Trade Sp. z o.o.Krotoszyn113184522
776Globol Group Sp. z o.o.Swarzędz120591784
777Continental Group Pl Sp. z o.o.Poznań169132951
778Carlen Sp. z o.o.Łódź167139401
779Thermosilesia Sp. z o.o.Ruda Śląska103204977
780Inter - Car Sp. z o.o.Suchy Las744999665
781Elektrostal Choma, Semeryło, Sadowski, Woś sp.j.Lublin1121824456
782VE Sp. z o.o.Księginice88254547
783Asko-Sl Sp. z o.o.Warszawa57493675
784Firepro Polska Sp. z o.o.Kraków118171742
785Mój Ogród Sp. z o.o.Biskupiec44092393
786DMG Polska Sp. z o.o.Warszawa962117923
787Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tarnowie PodgórnymTarnowo Podgórne71887889
788Chocho Sp. z o.o.Warszawa139142300
789Elektrotechnika Mors Sp. z o.o.Gdynia9339113134
790Pappi Sp. z o.o.Kłudno17313482
791Ibisfol Sp. z o.o.Jasło110183391
7924 Safety Sp. z o.o.Radzymin942135044
793Mybestpharm S.A.Kędzierzyn-Koźle1513815696
794Berno Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski309102389
795Ligamax Sp. z o.o.Bydgoszcz11517165
796Złota Farmacja Sp. z o.o.Szczecin7441688
797Ex-M Sp. z o.o.Białystok49991628
798Dermomedica International Sp. z o.o.Warszawa902211053
799Industry Paints Sp. z o.o.Poznań306103366
800Super Koło Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój245111204
801Nowa Sp. z o.o.Siedlisko100192747
802A - Point Sp. z o.o.Chojnice143142630
803Manetbook Sp. z o.o.Wrocław10119541
804Optyka Rękas Agnieszka i Piotr Rękas Sp. z o.o.Dęblin79301836
805Bioprom Sp. z o.o.Gdańsk109173448
806Espro Group Sp. z o.o.Warszawa13415429
807Fornax Polska S.A.Dąbrowa Górnicza94218845
808Outlet Market Legnica Sp. z o.o.Prostynia19712628
809Faktoria Investment Sp. z o.o.Sosnowiec39594831
810Digital Media Polska Sp. z o.o.Warszawa290102595
811Petanimal Sp. z o.o.Masłomiąca11317308
812Titanis Sp. z o.o.Koszalin74372376
813Transfarm Sp. z o.o.Warszawa81276591
814Biomass Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski73405694
815PMS Technology Sp. z o.o.Warszawa133142846
816BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o.Warszawa1801254876
817Top Press Services Sp. z o.o.Warszawa334101069
818Medtrade Medical Systems Sp. z o.o.Puszcza Mariańska55893034
819Microbiotix Sp. z o.o.Słaboszewko237111210
820Podolyany Sp. z o.o.Wrocław91215252
821Agresta Sp. z o.o.Warszawa171129560
822Lednaise Sp. z o.o.Wólka Kosowska18212565
823Tera Textile Sp. z o.o.Nowy Sącz11816654
824Hygea-Hygea 2 Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra185121487
825Heros Sp. z o.o.Płock20611742
826Comalog Sp. z o.o.Katowice1491343184
827Trading Group Sp. z o.o.Kraków100194238
828Wadas Group Sp. z o.o.Kraków1401421239
829Visus Sp. z o.o.Rzeszów12615631
830Vipeor Sp. z o.o.Warszawa49491475
831Eco Center Sp. z o.o.Katowice57297968
832Bajmed Sp. z o.o.Jelenia Góra141141874
833Jinyu Fashion Import-Export Trading Sp. z o.o.Wólka Kosowska72413485
834Tis Tram Sp. z o.o.Pilzno119484393
835Demit Sp. z o.o.Dziewięć Włók149131616
836Mk Systemy Michał Kowalski sp.j.Dąbrowa68996352
837Ilogic Sp. z o.o.Wrocław203114689
838Mta Trading Sp. z o.o.Strumień87223841
839K&T Fashion Sp. z o.o.Ożarów1061739096
840Anmar Dystrybucja Sp. z o.o.Żory1231819889
841Detalio Sp. z o.o.Karwiany19312601
842Herz Polska Sp. z o.o.Warszawa189123859
843Elion Trade Sp. z o.o.Warszawa160081519
844Grupa 8 Sp. z o.o. sp.k.Toruń73363427
845Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o.Katowice67107535
846Alma Sp. z o.o.Warszawa11116581
847Altrafo Polska Sp. z o.o.Poznań368952738
848Solar Install Sp. z o.o.Szczecin7927909
849Amstudio Sp. z o.o.Dąbrówka70786258
850Magnum RF Sp. z o.o.Zambrów1131632324
851Kowala Agrotechnika Sp. z o.o.Witobel22811110177
852Alfa Logistik Sp. z o.o.Toruń91216229
853Brand Market Sp. z o.o.Warszawa71421607
854Poltra Sp. z o.o.Stalowa Wola28110106432
855Telimena.Pl Sp. z o.o.Inowrocław328102458
856Geokam Sp. z o.o.Bielsko-Biała172121602
857Vortexgraf Polska Sp. z o.o.Warszawa9220459
858Magia Natury Sp. z o.o.Stargard15513249
859EUROGUM Polska Sp. z o.o.Warszawa1641210331
860DP - System Sp. z o.o.Kraków53594044
861Bakeryapp Sp. z o.o.Katowice8025255
862Sunhelp Energy Sp. z o.o.Warszawa1581319233
863Air-Com Pneumatyka Automatyka Sp. z o.o.Długołęka215111110
864Aeromind Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością sp.k.Poznań46397584
865Crossmed Spółka z Ograniczoną Odpowieddzialnością sp.k.Swarzędz196111778
866Simple Technology Sp. z o.o.Warszawa272104954
867Futuresport Sp. z o.o.Szczecin88212363
868Vitafarma Sp. z o.o.Warszawa773813548
869Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPOL Sp. z o.o.Zielona Góra8522115727
870Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.Szczecin931924100
871Klima-Therm Sp. z o.o.Warszawa16312688215
872Findair Sp. z o.o.Kraków66681864
873Chemoil Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1341413345
874Anter System Polska Sp. z o.o.Wrocław733124500
875Pres Sp. z o.o.Bydgoszcz659213250
876Zdebel Sp. z o.o.Tarnowskie Góry11615453
877Elprimero Sp. z o.o.Katowice68472181
878Broers Sp. z o.o.Katowice743015020
879Emma-Trade Sp. z o.o.Warszawa55186479
880Medex Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Bobrowniki874814988
881Interteg Sp. z o.o.Bogdanka66984209
882Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Absolutus Zbigniew Fiut i Inni sp.j.Kielce1921113069
883Vidicom Sp. z o.o.Warszawa490910820
884D&H Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska91205100
885Onyx Chemicals Sp. z o.o.Katowice68442650
886Ch6.Pl Sp. z o.o.Kraków67526449
887Golden Flame Sp. z o.o.Gogolin207113525
888Elektroweb Sp. z o.o.Będzin107162519
889BZ Commerce Group Sp. z o.o.Stanisław Dolny1061613511
890Asan Polska Sp. z o.o.Gdańsk437381111
891Dar Aloe Sp. z o.o.Białystok1701238940
892K&K Investment Sp. z o.o.Krzeszów75271532
893Mustang Poland Sp. z o.o.Warszawa102172553
894Gv-Zone Sp. z o.o.Gdynia135132546
895Rosalia Sp. z o.o.Warszawa665012769
896Nifty4sale Sp. z o.o.Bielsko-Biała1321310958
897Kraskór-Leder Sp. z o.o.Chojnów71324775
898Canna Sp. z o.o.Łódź228109954
899Bzew Invest Group Sp. z o.o.Warszawa70331447
900Veva Sp. z o.o.Warszawa72301385
901Bialchem Group Sp. z o.o.Białystok19411648790
902Adamell Sp. z o.o.Szczecin195114167
903Elektromagnes Sp. z o.o.Jelenia Góra126141928
904Towarzystwo Handlu Zagranicznego Incorsa Sp. z o.o.Warszawa1301438288
905MBW Invest Sp. z o.o.Rzuchowa178111701
906Co2 Sp. z o.o.Stalowa Wola113184457
907Partner Banaszak Smolibowski sp.j.Leszno121149583
908Ottimo Systems Sp. z o.o. sp.k.Lubliniec1581222224
909Comech Sp. z o.o.Warszawa31792862
910Nikwax Europe Sp. z o.o.Przeźmierowo127144764
911Akademia Architektury - Sp. z o.o.Łódź111282390
912NTC Andar Sp. z o.o.Warszawa100174828
913Controla Sp. z o.o.Warszawa78242644
914Savicki 1976 Sp. z o.o.Zielona Góra2171020592
915Bezprzewodu.Pl Sp. z o.o.Fasty139134957
916Fideli Sp. z o.o.Wolsztyn1681225171
917Neoinvest Group Sp. z o.o.Warszawa176112109
918Tech 1 Sp. z o.o.Dachowa140131779
919Orvita Sp. z o.o.Swarzędz169111086
920System X Polska Sp. z o.o.Warszawa12414297
921Sm-Agro Sp. z o.o.Orchowo431911258
922Pysense Sp. z o.o.Białystok931846087
923Mini Max E.M.J.S. Langowscy sp.j.Gdańsk40192247
924Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w WarceWarka31591518
925Hammerlit Polska sp. z o.o.Poznań258101770
926Gedanum-Pharma Sp. z o.o.Gdańsk120143233
927Farmex Sp. z o.o.Leszno76243680
928Grail Sp. z o.o.Warszawa258471223
929Salveo Medical Devices Sp. z o.o.Bytom1331314372
930Pakproces Sp. z o.o.Czermin193111344
931Montardo Sp. z o.o.Warszawa70322073
932Hc Center Sp. z o.o. sp.j.Warszawa209109705
933Miejska Pasieka Sp. z o.o.Białystok12514692
934Overa Pest Solution Sp. z o.o.Jaworzno77242554
935Bro Investments Sp. z o.o.Dębno70306229
936Skład Opału Sp. z o.o.Świebodzice103161910
937Vitafer Sp. z o.o. sp.k.Tarczyn901945038
938Cieciera Btc Sp. z o.o.Warszawa134135287
939Plant Tech Sp. z o.o.Bielsko-Biała244108798
940Hossa-Tel Sp. z o.o.Piła82215946
941Imexo Sp. z o.o.Bydgoszcz114981255
942Ck Complex Sp. z o.o.Zielona Góra16611189968
943Realms Distribution Sp. z o.o.Wrocław10416115765
944Avado Group Sp. z o.o.Warszawa68331081
945Transhandrol Marek Kiełb sp.j.Padew Narodowa8819291277
946Smart Polymers Sp. z o.o.Rząska68332143
947Asc Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego152127486
948Nail4u Polska Sp. z o.o. sp.k.Mogilno92481344
949Tamrol Sp. z o.o.Przystajń27892392
950Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KopanicyKopanica115145191
951Outlet Brand Stores Sp. z o.o.Łazy93177709
952Firma Muzyczna Sp. z o.o.Balice240102254
953Fabrim Sp. z o.o.Pińczów181111267
954Grupa Martin Sp. z o.o.Łochów1111564193
955Gold Rubber Group Sp. z o.o. sp.k.Katowice253102906
956Cevis Sp. z o.o.Opoczno65396354
957Małopolska Spółka Handlowa A.Chwedczuk sp.j.Kraków73254823
958Alcom Scarpaccio Sp. z o.o.Warszawa752454908
959Bakosport Sp. z o.o.Warszawa332931768
960Centrum Opakowań Janix Sp. z o.o.Katowice113144251
961Bushcraftowy.Pl Sp. z o.o.Katowice9118886
962Ost-West-Stahl Sp. z o.o. sp.k.Głogów Małopolski752410002
963Amazonit Enterprise Sp. z o.o.Łomianki101166117
964Build Brothers Group Sp. z o.o.Śrem82887164
965Alex Hp Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice129133102
966Nex Group INT Sp. z o.o.Brzeziny1581215022
967Rastar - Musioł i Wspólnicy sp.k.Chorzów1811156091
968Grand Parfum Sp. z o.o.Warszawa104165688
969Francuskie Konsorcjum Techniki Przetwórstwa Rolno - Spożywczego Sp. z o.o.Warszawa214106985
970Fashion Agency Meli Sp. z o.o. sp.k.Poznań81212913
971Sever Trade Sp. z o.o.Warszawa118143617
972Nuga Health Sp. z o.o.Łódź87191470
973Eska Motors Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice9816604
974Euro-Hel Sp. z o.o.Czarnylas931798860
975PND Polska Sp. z o.o.Gaj24010320
976Lumos.Energy Sp. z o.o.Katowice2629944
977Witan Mariusz Przybycień Sp. z o.o.Gliwice37492099
978Av Kreator Sp. z o.o.Warszawa84194820
979Systemy Pomiarowe Elgama Sp. z o.o.Świdnica102674136
980Capital Project Sp. z o.o.Brzesko10415618
981Marchesini Group Polska Sp. z o.o.Warszawa722521235
982Hafrox Sp. z o.o. S.K.A.Opole79214572
983Sunberg Sp. z o.o.Sękocin Nowy10116967
984MRS-Group Sp. z o.o.Poznań130136694
985Gt3 Sp. z o.o.Knurów39984074
986ARS Medicum Sp. z o.o.Toruń116145745
987Jia Yuan Sp. z o.o.Warszawa103152293
988Artus Sp. z o.o. sp.k.Toruń832012671
989Handel Artykułami Przemysłowymi. Usługi Transportowe Ankas K.Getinger & A.Getinger-sp.j.Lipniki692861851
990Mitsui & Co.Deutschland GmbH Sp. z o.o., Oddział w PolsceWarszawa742316022
991Eccoled Sp. z o.o.Warszawa184112924
992GE - Group Sp. z o.o.Gdańsk6060717
993Dog&Catering Sp. z o.o.Radgoszcz11214472
994Rosserwis Sp. z o.o.Warszawa62781231
995Elektrolive Plus Sp. z o.o.Suwałki27692296
996Solve Labs Sp. z o.o.Lublin70273961
997Wieża Sp. z o.o.Lublin128131193
998Premiere Collection Sp. z o.o.Rybnik8120422
999Anglosec Sp. z o.o.Warszawa1331223856
1000Varia Sp. z o.o.Warszawa653574939
1001Fmt Sp. z o.o.Latalice84192625
1002Benzol-Oil Sp. z o.o.Ostrołęka597219175
1003Brennpol - Sp. z o.o.Nowy Sącz19410748
1004Tc Equestrian Sp. z o.o.Radzionków165111018
1005Irbis Pro Sp. z o.o.Warszawa127136007
1006Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Sarzyna Sp. z o.o.Sarzyna2379798
1007Explonaft Sp. z o.o.Warszawa73248409
1008Coffee Tools Sp. z o.o.Szydłowo72249638
1009Medicinae Sp. z o.o.Łódź113148354
1010Dongsheng Polska Sp. z o.o.Warszawa240077380
1011Grochowalski Henryk ChemokorDąbrowa Górnicza10115105713
1012K&K Wholesale Sp. z o.o.Radom851815805
1013Bt Group Poland Sp. z o.o.Wrocław69272732
1014Trifox Sp. z o.o.Bielsko-Biała1331214932
1015K&K Design Sp. z o.o.Warszawa137124875
1016Olivian Polska Sp. z o.o.Poznań105152540
1017Plato Sp. z o.o. sp.k.Strzelin23391941
1018Hair Partners Sp. z o.o.Warszawa672817202
1019Solumen Sp. z o.o.Zajączkowo712513246
1020Mervex Sp. z o.o.Bielsko-Biała10115101710
1021Zm Technika Sp. z o.o. sp.k.Bolechowo307918447
1022Mikomax Sp. z o.o.Łódź9816289976
1023Xt Laser Polska Sp. z o.o.Mikołów7422715
1024North Invest Sp. z o.o.Koszalin12213684
1025YARA Poland Sp. z o.o.Szczecin225101229311
1026Interselect Sp. z o.o.Warszawa29096553
1027Chem-Mar Sp. z o.o.Ostróda4198555
1028D23 Sp. z o.o.Ząbki31991261
1029Pro Eco Solutions Ltd (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceSadków41286589
1030Orzeszyna Int. Sp. z o.o.Wrocław672821351
1031Cnc Outil Sp. z o.o.Studnica70251591
1032Jaworex Sp. z o.o.Krasnystaw38287764
1033AW Company Sp. z o.o.Jędrzejów156117298
1034Unicum Sp. z o.o.Radom139121465
1035Euro Spas Sp. z o.o.Poznań1951017837
1036Łupavia Maxis Trade Sp. z o.o.Łupawa138121814
1037Calibra (Eu) Sp. z o.o.Rzeszów74973899
1038Sofiterm Sp. z o.o.Kraków42985923
1039Energo Sp. z o.o.Bielsk Podlaski10514679991
1040Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Gab Sp. z o.o.Olmonty88071525
1041Andr - Pol II Sp. z o.o.Łęka159115841
1042Eco Light Sp. z o.o.Borek1711138116
1043MAG Centrum Pl Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie27291167
1044EXXO Sp. z o.o.Gdańsk1181322499
1045Teka Maszyny Budowlane Sp. z o.o.Wrocław1161311509
1046Firmbreast Sp. z o.o.Sulejówek2559358
1047Kabeltech Sp. z o.o.Katowice1021520012
1048Peva Polska Sp. z o.o.Sosnowiec80072005
1049Microchip Technology Sp. z o.o.Warszawa585226665
1050VERIFONE Sp. z o.o.Warszawa2429201070
1051Synergetic Sp. z o.o.Warszawa49181024
1052Ecologia Sp. z o.o.Częstochowa60431088
1053Qfb Sp. z o.o.Swarzędz69252191
1054Point Sp. z o.o.Warszawa1011548539
1055Con Brio Sp. z o.o. sp.k.Lublin6529105927
1056It And C Sp. z o.o.Lublin85171200
1057Hurtowania Farmaceutyczna Zdrowe Ceny Sp. z o.o.Nowy Wiśnicz129121987
1058Carnamedica Sp. z o.o.Warszawa662754979
1059Elzeg Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski54483482
1060Pramoda Sp. z o.o.Warszawa6924836
1061Solidos Group Sp. z o.o.Przemyśl2809479
1062Warter Sp. z o.o.Warszawa12312126452
1063Masters Sp. z o.o.Straszyn14111268321
1064Greentec Mql Sp. z o.o.Szamotuły128122407
1065Hetman i Wspólnicy sp.j.Jaworzyna Śląska76201361
1066Herbena Eu Sp. z o.o.Wólka Kosowska9116374
1067Cosmos Sp. z o.o.Władysławowo5658631
1068In Novation Sp. z o.o.Wieliczka80184343
1069Sebis Sp. z o.o.Warszawa156872598
1070Chem-Glas Sp. z o.o. sp.k.Skiereszewo2081097586
10712Ele Sp. z o.o.Wyryki-Połód6231542
1072Kar - Tel II Sp. z o.o.Gliwice25691298
1073Vinalend Sp. z o.o.Jabłonowo117132122
1074Centrala Zbytu Węgla Węglozbyt S.A.Katowice3418167729
1075Antra Sp. z o.o.Szczecin38185111
1076All-Instal Maciej Koziołek i Wspólnicy sp.k.Gliwice56574472
1077Zara Home Polska Sp. z o.o.Warszawa2041080477
1078Little Bean-Gb Sp. z o.o.Wólka Kosowska11513262
1079Wózki-Zoom Sp. z o.o.Łódź25892257
1080Polskie Materace M. Jankowska- Martynowicz, C. Martynowicz sp.k.Mikorzyn88272737
1081Terminal Portowy Elbląg Sp. z o.o.Elbląg15511102957
1082AB-MICRO Sp. z o.o.Warszawa632968575
1083Egida It Solutions Sp. z o.o.Warszawa7221325022
1084Trencher-Tech Sp. z o.o.Ciechanów56534294
1085Webster Sp. z o.o.Warszawa75206576
10862NDLIFE Sp. z o.o.Kielce131123352
1087Polano Meble Sp. z o.o.Kraków75202169
1088Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydraulik Szewczyk i Wspólnicy sp.k.Jastrzębie-Zdrój50577705
1089Control Technology Sp. z o.o.Tarnów117076727
1090A&K Kubica Sp. z o.o.Myślenice57461709
1091Miss Project Sp. z o.o.Łódź3118560
1092Party Pal Sp. z o.o.Wola Mrokowska1711013619
1093Baromedical Sp. z o.o.Poznań63283276
1094Aquaplanet Sp. z o.o.Marianka Rędzińska61321276
1095Aseptic Sp. z o.o.Kraków100142470
1096Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Promesa Sp. z o.o.Kietrz223914088
1097Etree Sp. z o.o.Wrocław59363594
1098AMD Europe Sp. z o.o.Sady227948860
1099Jagor Sp. z o.o.Częstochowa246473732
1100Ime Systems Sp. z o.o.Toruń12812674
1101Imex - Piechota sp.k.Opole3958236867
1102PGMK Polska Sp. z o.o.Bytom98146825
1103Polski Holding Obronny Sp. z o.o.Warszawa55571136337
1104Cumulus Sp. z o.o.Gdynia652612962
1105Infini Lab Polska Sp. z o.o.Warszawa771914761
1106Firma Handlowo Usługowa - Biegun i Wspólnicy sp.j.Rybnik781944185
1107Apteka La Vie J. Górka K. Górka sp.j.Warszawa80371062
1108Misas Sp. z o.o.Warszawa6032400
1109Run Yi Sp. z o.o.Warszawa89162491
1110For-Med Sp. z o.o.Warszawa284810640
1111Brubeck Global Trading Sp. z o.o.Warszawa363849368
1112Ep Unicorn Sp. z o.o.Pasturka11712272
1113Polski Instytut Farmacji Sp. z o.o.Warszawa111135297
1114Ts Consulting Sp. z o.o.Poznań89161508
1115Madam Excellent Sp. z o.o.Łódź65251838
1116Adds Sp. z o.o.Warszawa59341273
1117Estiva Sp. z o.o.Kielce156116471
1118Eteris Sp. z o.o.Warszawa1411126164
1119Spedchem Sp. z o.o.Puławy22595266
1120STABOS Sp. z o.o.Szczecin406829949
1121HURT-MAX Sp. z o.o.Pszczyna75199025
1122Rebbelion Szymkowiak & Łojek sp.k.Szczecin1581045334
1123Voice Sp. z o.o.Kraków188106698
1124Supreme Energy Sp. z o.o.Kalisz284820563
1125Franco Invest Sp. z o.o.Radom692212668
1126Global Post Box Service Sp. z o.o.Tychy510736714
1127NABILATON Sp. z o.o.Kobyłka316818908
1128Tj Mobile Sp. z o.o.Lublin30887161
1129Biotrade Distribution Sp. z o.o. sp.k.Turośń Kościelna1511119253
1130Mbs Trade Sp. z o.o.Łódź69211909
1131Linc Polska Sp. z o.o.Poznań266843099
1132Termoliny.Pl. Sp. z o.o.Rzgów60303353
1133Polimeter Sp. z o.o.Warszawa19692056
1134Starek Sp. z o.o.Jakubowice6723613
1135Enatural Sp. z o.o.Oborniki6425314
1136Van 7 Sp. z o.o.Imielin1781020091
1137Estgen Sp. z o.o.Warszawa564118405
1138Dobre Rury Sp. z o.o.Toruń52472032
1139Ace Strips Sp. z o.o.Gliwice177104709
1140Alkan Sp. z o.o.Wrocław63261238
1141Distek - Ltt Sp. z o.o.Warszawa7220983
1142Bogmar BB Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała781848734
1143Deco - Sp. z o.o.Kalisz751912118
1144Positeq Sp. z o.o.Gdańsk2215649077
1145Silver Carbo Sp. z o.o.Rybnik68229251
1146O&3 Polska Sp. z o.o.Laski199937023
1147Aktin Sp. z o.o.Sosnowiec1791063637
1148Santas, Saints And Co. Sp. z o.o.Józefosław4587992
1149Jeol (Europe) S.A. Uproszczona Oddział w PolsceWarszawa1001417349
1150Score Sp. z o.o.Bartąg33781743
1151Best Baits Sp. z o.o.Ratowice23391182
1152Perfexim Branding Sp. z o.o.Poznań527551450
1153Robofarma Sp. z o.o.Janinów87159050
1154Gorner Sp. z o.o.Lublin78182078
1155PHU EUROPOL Łukasz SzwedGrębenice1211762620
1156Comp Data Sp. z o.o.Warszawa238912510
1157In.Tech Innowacyjne Technologie Sp. z o.o.Warszawa98148561
1158JKK Studio Sp. z o.o.Częstochowa1081313532
1159Techsan Malesa, Osmólski sp.j.Biała Podlaska23896086
1160Pol Sp Sp. z o.o.Płońsk145062053
1161Uniseil Polska Sp. z o.o.Police41871382
1162Paso-Trading Sp. z o.o.Pabianice881543172
1163Golden Way M.Y. Sp. z o.o.Sosnowiec12112785
1164Szalpol Paweł Maćkowiak sp.k.Łąkta534813258
1165NGK Pharma Sp. z o.o.Żodyń28184126
1166Acme Laser Polska Sp. z o.o. sp.k.Malbork78171093
1167Hs Skarabeusz Sp. z o.o.Biała Podlaska11012688
1168Jotom New Sp. z o.o.Warszawa37471058
1169Groomershop Sp. z o.o.Pianowo682159517
1170Evonik Operations GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa5352115878
1171Farmator Sp. z o.o.Toruń112123202
1172Ubc Logistyka Trans Sp. z o.o.Wrocław971434039
1173Fitness Authority Sp. z o.o.Otomin12212139216
1174Gleich Aluminium Sp. z o.o.Kalisz841649398
1175PMT Polska Sp. z o.o.Jankowice1283631253
1176Medreha Sp. z o.o.Rzeszów89155171
1177Rapala VMC Polska Sp. z o.o.Łomianki811610064
1178Hermes Lea Sp. z o.o.Nysa6126655
1179Elsil sp.j. Andrzej Błaszczyk Marcin StępieńSiemianowice Śląskie731924009
1180Słoneczko Detal Sp. z o.o.Lubaczów18393521
1181Hemptia Group Sp. z o.o.Kraków64241692
1182Miba Sp. z o.o.Warszawa174102031
1183Röhm Gmbh Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa517027295
1184Fredomatic Gastro Sp. z o.o. sp.k.Kraków1251111451
1185Novum Direction Sp. z o.o.Łódź69571444
1186Provoke Sp. z o.o.Gdańsk81162570
1187Palletport Sp. z o.o.Jabłonowo23883508
1188Mr Nove Sp. z o.o.Kraków11012285
1189Milano Fashion Sp. z o.o.Emilia26784315
1190Tp Profi Sp. z o.o.Goleniów61371821
1191ELJOR Aleksander Jaworski, Elżbieta Jaworska, Wiktor Jaworski Sp.J.Kikół21999263
1192Armatura Woda Kanalizacja Sp. z o.o.Jasło741839574
1193Finplast Sp. z o.o.Warszawa18694389
1194Rodu Sp. z o.o.Sygneczów76171431
1195Monna Sunny Sp. z o.o.Łódź13411114
1196Medica-Group Sp. z o.o.Słupsk33982394
1197Ralf Medical Sp. z o.o.Poznań47275755
1198Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Motosprzęt Wróblewscy sp.j.Otmuchów1511012477
1199Trafford It Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa10013103217
1200Promail Sp. z o.o.Poniatów49673757
1201Auto Mag Logistyka Sp. z o.o.Warszawa162101877
1202Wb Sp. z o.o.Chojnice71191342
1203Adamstal Sp. z o.o.Sosnowiec87472343
1204Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Nuna Sp. z o.o.Lublin90144561
1205Ortho-Freeze Med Sp. z o.o.Gościeradz58286755
1206Lovely Han Sp. z o.o.Warszawa19394922
1207Terra Pellet Sp. z o.o.Warszawa85879662
1208Investplex Sp. z o.o.Starachowice93141103
1209H&J Mark Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój2179523
1210Mik-Stal Więckowski Sp. z o.o.Łojki1061322867
1211Sikla Polska Sp. z o.o.Jelenia Góra8415109311
1212Orion Pharma Poland Sp. z o.o.Warszawa1441038475
1213Techno-Art Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski66972240
1214Zj Moje Zdrowie Sp. z o.o.Warszawa79275529
1215La Passione Sp. z o.o.Lublin128117352
1216Goste Sp. z o.o.Rybnik87155110
1217As Krystian Wodyński sp.k.Ożarów18294182
1218Mmtd Sp. z o.o.Mikołów6621318
1219DOM - ROL Agrotechnika Sp. z o.o. sp.k.Ludwikowo44876739
1220Jorinco Sp. z o.o.Września50677870
1221Atctech Sp. z o.o.Lublin5533399
1222Miss Comfort Sp. z o.o.Łódź2768141
1223Germes Europa Sp. z o.o.Warszawa195913872
1224EBV Elektronik Sp. z o.o.Wrocław1671031938
1225Foods Brothers Sp. z o.o.Warszawa27682262
1226Bdb Dystrybucja Sp. z o.o.Nowa Wieś63222962
1227Kobold Defense Industries Sp. z o.o.Tarnów12011356
1228Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Horn Sp. z o.o.Gdynia10412763
1229Moton Sp. z o.o.Warszawa65213270
1230Onyx International Sp. z o.o.Toruń21193871
1231Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Parabellum Sp. z o.o.Sulejówek116127920
1232City Biuro Sp. z o.o. sp.k.Witnica572728033
1233Empis & Sensum Mobile Sp. z o.o. sp.k.Warszawa951313755
1234Arvedi East Europe Sp. z o.o.Bielsko-Biała121112727
1235Ase Sp. z o.o.Koszalin61071829
1236Sensor-Online Sp. z o.o.Warszawa1859840
1237Venaclima Sp. z o.o.Warszawa160103374
1238Ume Trade Sp. z o.o.Warszawa80161002
1239Loxan Audio Sp. z o.o. sp.k.Bochnia1959825
1240Future - Med Sp. z o.o.Bydgoszcz6222596
1241Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o.Jaworzno1321139045
1242Progress Bg Sp. z o.o.Warszawa5925527
1243Przedsiębiorstwo Doradczo-Handlowe Con-Spark Sp. z o.o.Gdynia67977217
1244Generator24 Sp. z o.o.Wołomin39974694
1245E-Paak Sp. z o.o.Czerwonak118111335
1246Other Piercing Sp. z o.o.Krapkowice9913707
1247Jsfactory Sp. z o.o.Otwock55311046
1248Copa-Data Polska Sp. z o.o.Kraków40473251
1249Norelem Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski67201060
1250Dameta Polska Sp. z o.o.Bartoszyce16410181168
1251Vero Sablo Sp. z o.o.Kraków8714841
1252Action Gear Brands Sp. z o.o.Łódź77069727
1253Svoger Sp. z o.o.Wodzisław Śląski22581493
1254Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o.Bukowie504628947
1255Eco Side Materials Sp. z o.o.Gołanice141105019
1256Abditus Sp. z o.o.Wrocław61234064
1257Refsystem Sp. z o.o.Grudziądz8914176080
1258Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Roxy D.Piszczek, E.Piszczek sp.j.Gierałtowice861457461
1259Voynberg Sp. z o.o.Poznań6719673
1260Bb Sp. z o.o.Szklarska Poręba11811376
1261Mop Serwis Sp. z o.o.Kwidzyn167928008
1262Satori Holding Sp. z o.o.Kraków104121250
1263Textile Premium Sp. z o.o.Kielce53355593
1264Skelv Sp. z o.o.Kraków158103487
1265Portal Stali Sp. z o.o.Wrocław35477778
1266Ani Sp. z o.o.Lublin61232009
1267Lehua Sp. z o.o.Sobótka7317279
1268Flk Sp. z o.o.Bydgoszcz104124595
1269Tak Pharma Sp. z o.o.Warszawa51398306
1270Wyposażenie Hoteli Multiko Sp. z o.o.Szczecin1829860
1271Hartmann Polska Sp. z o.o.Warszawa51369486
1272Przedsiębiorstwo Inwestycyjno-Handlowe Proserwis Sp. z o.o.Mysłowice158104879
1273Bni Sp. z o.o.Warszawa1081217234
1274Škoda Polska Sp. z o.o.Warszawa129101254
1275Room Sp. z o.o.Kraków48622015
1276Emers Group Sp. z o.o.Raszyn20289385
1277Celo Polska Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki821518487
1278Salutes Sp. z o.o. sp.k.Zbrosławice51361536
1279APM Sp. z o.o.Warszawa582411492
1280Pc Sp. z o.o.Płock34271535
1281Anda Sp. z o.o.Wieprzyce1091214249
1282Bostar Sp. z o.o.Krzeszowice1231164282
1283Abiss Poland Sp. z o.o.Kraków114112125
1284Xiangpeng Sp. z o.o.Wólka Kosowska57662951
1285Eurocollection Sp. z o.o.Siedlce2342618565
1286Profes 2 Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki13010146
1287Pkm Roma Sp. z o.o.Góraszka7018964
1288123Agro Sp. z o.o.Nowy Gózd2338668
1289Diather Petrusewicz sp.k.Gdańsk552851275
1290Haste Trade & Design Sp. z o.o.Wrocław57261861
1291SPOLEX Sp. z o.o.Warszawa252826570
1292Norma System Sp. z o.o.Warszawa71171354
1293Bio-Pol Sp. z o.o.Piła1011247061
1294PHT Mariko Sp. z o.o.Warszawa111664883
1295Grupa CZH S.A.Katowice2927168235
1296Bartex Sp. z o.o.Chruściel13710356868
1297Agart Sp. z o.o.Warszawa6221447
1298Cvest Sp. z o.o.Kraków31472624
1299Sprint Bakoniuk sp.k.Białystok1201127112
1300Meble Borkowski Sp. z o.o.Biskupiec5922327
1301Perfect Displays Sp. z o.o.Warszawa901347476
1302Elpio Sp. z o.o.Komorniki1241115351
1303Indigo Europe Sp. z o.o.Gdynia49421973
1304Bauhus Oddział Polska Sp. z o.o.Toruń108127577
1305Watamio Sp. z o.o.Wólka Kosowska9513395
1306Fave + Sp. z o.o.Warszawa64203953
1307Medinn Tec Sp. z o.o.Poznań56251464
1308Impuls Trade Group Sp. z o.o.Kraków54962623
1309Steelpro Sp. z o.o.Gdynia1081211171
1310Budorex-Air Sp. z o.o.Bielsko-Biała52367110
1311Zama Sp. z o.o.Środa Wielkopolska19397028
1312Intaris Sp. z o.o.Warszawa566641169
1313Brymorex Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa911347619
1314Water Equipment & Technologies Poland Sp. z o.o.Olmonty216064457
1315Onsiteit.Pl Sp. z o.o.Przybynów94132848
1316Atreve Sp. z o.o.Słupia pod Bralinem1011226435
1317Kraus-Kam Sp. z o.o.Warszawa81151065
1318Ksm Sp. z o.o.Nowy Targ216816196
1319Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o.o.Szczecin26084802
1320Logston Sp. z o.o.Chwaszczyno32571405
1321Anb Ekogrup Sp. z o.o.Gdańsk55765361
1322Energy Trading Sp. z o.o.Gliwice865610248
1323Glosstep Sp. z o.o.Warszawa1968579
1324SOBIANEK Sp. z o.o.Parczew11411764465
1325Consbridge Chemicals Sp. z o.o.Kraków175920848
1326Desa S.A.Warszawa451202246782
1327Nordbike Sp. z o.o.Rybnik76152627
1328Next Enterprises Spółka z Ograniczoną OdpowidzialnościąGdynia89131809
1329Spectrum Sp. z o.o.Słupie77154210
1330Bdg Group Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz711619599
1331Alat Product Development Management Sp. z o.o.Bytom15991877
1332Phu Anmark Sp. z o.o.Piła Druga4938828
1333Bamboolife Sp. z o.o.Jabłonna62202845
1334Miss Regard Sp. z o.o.Łódź1519672
1335Komo Sp. z o.o.Warszawa126105513
1336Sodasa Sp. z o.o. sp.k.Wandynów2737787
1337Green 3 Sp. z o.o.Bydgoszcz61962927
1338Claro Red Sp. z o.o.Tulce49384752
1339Motravello Sp. z o.o.Kraków84561389
1340Libram Sp. z o.o.Lubin185925462
1341Eye District Sp. z o.o.Otomin72163983
1342Heli Bus Sp. z o.o.Jarczów48412299
1343Flow-Valves Sp. z o.o.Kruszyn Krajeński114119314
1344Cefor Sp. z o.o.Płock47471413
1345Opt Sp. z o.o.Białystok39073955
1346Bourtree Sp. z o.o.Zielona Góra40571797
1347Xland Paweł Rerych sp.k.Żory881344070
1348Growup.Edu Sp. z o.o.Wyszyna2597360
1349Monterosso Sp. z o.o.Warszawa1081119865
1350Rph Sp. z o.o.Luboń94124593
1351Fibrolan Pl Sp. z o.o.Warszawa4652914
13523Move Sp. z o.o.Warszawa4516966
1353Schweitzer - Chemie Polska Sp. z o.o.Katowice91132260
1354PLC Automation Sp. z o.o.Warszawa59213449
1355Sun-Energy M&P Sp. z o.o.Włocławek6817710
1356Lenat Sp. z o.o.Bydgoszcz69173903
1357MM ECO - TRADE Sp. z o.o.Skórzewo17593518
1358Elprosys Sp. z o.o. sp.j.Gliwice457716315
1359Lawal Sp. z o.o.Warszawa80149920
1360Xiao Hei Sp. z o.o.Wólka Kosowska81161233
1361Ulenberg Sp. z o.o.Główczyce2507143225
1362Emalco Enamelware Sp. z o.o.Siedlce67664629
1363Fortotech Sp. z o.o.Białystok79141982
1364Franmed Sp. z o.o.Warszawa95122833
1365Marrom-Energia Sp. z o.o.Dobrut32575283
1366Trzynastka24.Pl Sp. z o.o.Stęszew1549841
1367Polma-Therm Sp. z o.o.Piotrków Kujawski3347867
1368Cool'Ca Sp. z o.o.Poznań5722128
1369Aplug Sp. z o.o.Brzeziny70167871
1370Nanas Sp. z o.o.Warszawa130101054
1371Korol Sp. z o.o.Pruszcz Gdański200823720
1372Oxer Sp. z o.o.Warszawa63191089
1373Silvermet Sp. z o.o.Mysłowice50301321
1374Sewerin Sp. z o.o.Warszawa15493143
1375FERROLI POLAND Sp. z o.o.Katowice224886056
1376Ortocare Sp. z o.o.Warszawa941211395
1377Optotech Sp. z o.o. sp.k.Niepołomice70165049
1378Pro-Rock Av System Sp. z o.o.Zielona Góra60201103
1379The Future Is Hers Sp. z o.o.Warszawa49331719
1380Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe-Mieczysław Szczepański sp.j.Oława1201010571
1381Meraki Sp. z o.o.Warszawa1419767
1382Derya Sp. z o.o.Tychy148926654
1383Otto International Scan-Thor Poland Sp. z o.o.Warszawa60209635
1384Nts Laboratory Sp. z o.o. sp.k.Płock102111677
1385AJP Sp. z o.o.Lublin24073911
1386Majka Reinhardt Sp. z o.o.Glincz552319629
1387Peen Sp. z o.o.Jenkowice5523635
1388Nisha Ryglewicz sp.k.Puszczykowo6617185
1389Ibkol Sp. z o.o.Warszawa572243809
1390Ors Ochnik sp.j. Ogród-Rowery-SerwisLublin120107922
1391Etereshop Sp. z o.o.Warszawa140563076
1392Koperniak Sp. z o.o.Rabka-Zdrój34676090
1393Ravi-Guss Sp. z o.o.Rawicz9312328
1394Warta Przemysław Flak sp.k.Ruda Śląska133101305
1395Carbon S.A.Mysłowice242796395
1396Isma Controlli Poland S.A.Gdańsk751562679
1397Flowerpot Sp. z o.o. - sp.k.Konstantynów Łódzki8313507
1398Navimor Oxer Sp. z o.o.Sopot89133030
1399Scanditron Sp. z o.o.Łódź741539890
1400Rober J.&J.Wojtas-sp.j.Kraków58216997
1401M9 Sp. z o.o.Gdańsk60202265
1402Techno Heat Sp. z o.o.Kraków70162449
1403Zettler Electronics Poland - Sp. z o.o.Żary79146098
1404Grejspol-Krak Sp. z o.o.Kraków34474283
1405Mt Szmid Sp. z o.o.Koszalin11411696
1406Maxcalc Sp. z o.o.Antoniów65182750
1407Sat Sp. z o.o.Opole1828236
1408Julkom Sp. z o.o.Bielsko-Biała22381169
1409Karo sp. z o.o.Poniatowa17083783
1410Apteka Nowa Sp. z o.o.Słubice16099459
1411Slavitech Sp. z o.o.Warszawa79467394
1412Cardservice Sp. z o.o.Warszawa27872450
1413Elektrosprzęt Hurt i Detal Przybylscy - sp.j.Gorlice1281017997
1414Pvgroup.Pl Sp. z o.o.Chorzów193828187
1415Doran Group Sp. z o.o. sp.k.Sępólno Krajeńskie280718684
1416Morano Sp. z o.o.Kraków2008320
1417PPH KEW - K. Koźmińska S.J.Łódź44577325
1418Świat Gsm Dawid Labich sp.k.Bydgoszcz522513274
1419Skład Rolny Sp. z o.o.Warszawa162975799
1420Secora Containers Sp. z o.o.Bydgoszcz19888505
1421Optopol Technology Sp. z o.o.Zawiercie5721264996
1422Thomas Maschinenbau TMB Sp. z o.o.Zamość13010812
1423Lukas Vision Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie38561677
1424Wetrade International Sp. z o.o.Gdańsk120102002
1425Tatiana Trade Spółka z Ogranczoną OdpowiedzialnościąMurowana Goślina11710405
1426Benson Sp. z o.o.Szprotawa127101622
1427Deva Poland Sp. z o.o.Cieszyn100119851
1428M3-Elektro Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski46263818
1429Vileshbest Sp. z o.o.Warszawa5026367
1430Salvagnini Polska Sp. z o.o.Łódź100119347
1431Orno-Logistic Sp. z o.o.Gliwice7614102837
1432Xzero Sp. z o.o.Warszawa13192090
1433Towarzystwo Gospodarcze Megart Sp. z o.o.Katowice83133558
1434Diparlux Magnon-Jabłońska GabriellaWarszawa751473882
1435M Retail Polska Sp. z o.o.Jodłowice68164412
1436Olmichem Sp. z o.o.Kutno4536663
1437Espefau Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa Górnicza75143974
1438Ekod Investment Sp. z o.o.Gdynia5522452
1439Polska Grupa Farmaceutyczna Aptekarz Sp. z o.o.Rzeszów701530622
1440Rebelianci Sp. z o.o.Zielona Góra85131341
1441Wibako Sp. z o.o.Kojszówka611821653
1442Corail Ts Sp. z o.o.Warszawa62188219
1443Domfort Sp. z o.o.Płock91129251
1444Italtecnica Sp. z o.o. Sp.K.Łódź60181128
1445Nemra Sp. z o.o. sp.k.Szczecin58198734
1446Profestal Sp. z o.o.Złotoryja76149535
1447Horien Medical Sp. z o.o.Solec Kujawski60196814
1448Nck Sp. z o.o.Gdańsk65173266
1449Fenix-Fund Sp. z o.o.Bydgoszcz60181211
1450Fhtm Sp. z o.o.Wrocław12410211486
1451Fundacja PrzystańSłupsk421031659
1452Sunmet Sp. z o.o.Udorpie1848596
1453Betkom Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra821330773
1454Janex-Elektro Jan i Jadwiga Mieszczak sp.j.Lubin50867178
1455Goudenkorrel S.A.Kaliska1121057335
1456Sattrans Eu Sp. z o.o.Rzeszów20282183
1457Seri Bis sp. z o.o.Gdańsk51251692
1458Bwż - Bur Sp. z o.o.Kraków43531646
1459Itaim Sp. z o.o.Kraków10111299
1460Keratek Sp. z o.o.Skórzewo57191739
1461Derform Sp. z o.o.Sady671678662
1462Hai Yu Sp. z o.o.Jabłonowo11410902
1463Stc Sp. z o.o.Tarnowskie Góry58194632
1464Kerro Meble Sp. z o.o.Lublin44062455
1465Engisystems Sp. z o.o.Gdańsk78132886
1466Firma Handlowa MASZ Dariusz MalinowskiGliwice591943092
1467Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i WspólnicyBełchatów791312526
1468Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jaworski Sp. z o.o.Szpetal Górny162835433
1469Nature Pharm Polska Sp. z o.o.Warszawa43463017
1470Albeco Sp. z o.o.Plewiska6118335217
1471Caudalie Poland Sp. z o.o.Warszawa492610498
1472Translight Sp. z o.o.Warszawa109364215
1473Pro-Rock Instrumenty Muzyczne Sp. z o.o.Zielona Góra5726865
1474Joule Polska Sp. z o.o.Wrocław791336333
1475Firma Rodzinna Surex Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała13998819
1476Techgrup-Serwis Sp. z o.o.Kraków45365249
1477Top-Metal Sp. z o.o.Gdańsk107764138
1478Hasta Sp. z o.o.Wrocław217767168
1479Rustik Sp. z o.o.Warszawa117101750
1480Mw Ideas Sp. z o.o.Poznań4351558
1481Tcf Group Sp. z o.o.Kraków2107800
1482Centroservice Sp. z o.o.Warszawa45356347
1483Beauty System Sp. z o.o.Wrocław740615330
1484Suvenix Sp. z o.o.Warszawa83561894
1485Flurine Chemical Sp. z o.o.Warszawa453411091
1486Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Uniwers Sp. z o.o.Zamość631713307
1487Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław - sp.j.Nowy Sącz93112517
1488Oriana Group Sp. z o.o. sp.k.Kielce51768449
1489Miami Tomasz Zawadzki Sp. z o.o.Słupsk280766184
1490Support-Pharma Sp. z o.o.Strzelce Krajeńskie55202745
1491Eko Biuro Marcin Kiciński i Wspólnicy sp.j.Warszawa118107901
1492Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liberex Sp. z o.o.Katowice50243760
1493Plg Sp. z o.o.Pabianice46311632
1494Electraplan Smt Sp. z o.o.Piaseczno119106619
1495Trident Sp. z o.o.Sosnowiec42513368
1496New Fresh Sp. z o.o.Brzóze25772091
1497Medmarket International Sp. z o.o.Warszawa51239116
1498Atib Polska Sp. z o.o.Poznań3436512
1499Abekom Plus Sp. z o.o.Szczecin100115023
1500LIFEWELLNESS Sp. z o.o.Bytom28176076
1501Multi AWP Sp. z o.o.Izabelin-Dziekanówek63562773
1502Akcesor KCP Sp. z o.o.Warszawa12110718
1503Colormix Marek i Renata Relich sp.j.Nowa Sól19685110
1504E-Progress Sp. z o.o.Poznań4436809
1505DN Store Sp. z o.o. sp.k.Polanowo791326611
1506Firma Handlowa Węglopol Zofia Mucha Wiesław Mucha sp.j.Toruń13396777
1507Tg Instalacje Sp. z o.o.Dąbrowa143973836
1508Seal Sp. z o.o.Bielsk Podlaski1201025878
1509Stradivarius Polska Sp. z o.o.Warszawa3016172941
1510JTW System Jarosław Teper sp.k.Rzeszów492411981
1511Mitaqi Sp. z o.o.Władysławów106101509
1512Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KołbieliKołbiel411999976
1513Organicalc Sp. z o.o.Gdynia67151762
1514Gtec Polska Power On Sp. z o.o. sp.k.Raszyn416210010
1515Supernova Grupa Sp. z o.o.Poznań80362423
1516Hol Term Sp. z o.o.Szczawa22573886
1517Veleno Sp. z o.o.Świlcza68151015
1518Lama Sp. z o.o.Kraków7414218
1519Bartscher Polska Sp. z o.o.Warszawa44344611
1520Prophysia Sp. z o.o.Warszawa7015678
1521Papyrus Sp. z o.o.Warszawa1868174120
1522Qba Sp. z o.o.Miechów4530551
1523E-Hit Sp. z o.o.Wojnicz32961610
1524Designer Homeware Distribution Poland Sp. z o.o.Złotkowo84121204
1525Chosa Sp. z o.o.Warka84125898
1526Im Consult Sp. z o.o.Rzeszów70149220
1527Manufaktura w Bolesławcu Sp. z o.o.Bolesławiec552016678
1528Inox Thermes Sp. z o.o. sp.k.Kraśnik94117915
1529LIN Polska Sp. z o.o.Warszawa1081028645
1530Impostal Sp. z o.o.Tuczno9211115966
1531AMG Vision Sp. z o.o.Rajszew23978724
1532Taxa Sp. z o.o.Świebodzin64166697
1533Smart Seals Sp. z o.o.Zielona Góra6316673
1534Lukarna Sp. z o.o.Krosno1339339
1535JACQUET POLSKA Sp. z o.o.Mysłowice7513216535
1536Icreatio Sp. z o.o.Warszawa767610474
1537On Off Media Sp. z o.o.Łódź991118285
1538Vespero Sp. z o.o.Katowice81132138
1539Krakman P. Kiepura, K. Michalik sp.k.Kraków7214115552
1540Vip Consulting Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów41648362
1541GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski841217153
1542Apteka Selenium Sp. z o.o.Krapkowice17281609
1543Cps Sp. z o.o.Warszawa52215544
1544Mozaika Sp. z o.o.Słupsk1489259
1545MM Board Polska Sp. z o.o.Poznań416752992
1546Zenex Sp. z o.o.Jarocin881286588
1547Herse 1868 Sp. z o.o.Kraków106105490
1548Lanster Sp. z o.o.Kraków571843572
1549Lumano Group Sp. z o.o.Warszawa12692231
1550Saas Distribution Sp. z o.o.Kraków110105219
1551Zomax Sp. z o.o. sp.k.Poraj721423371
1552Getsales Sp. z o.o.Żołędowo15484337
1553Grupa Viantex Sp. z o.o.Warszawa56561195
1554Marilyn Retail Sp. z o.o.Łódź132913236
1555Active Company Olsztyn Sp. z o.o.Olsztyn23371439
1556Nivo Sp. z o.o.Bełchatów90115095
1557Węglo Smyk Sp. z o.o.Mysłowice1558257103
1558Ewex - Sp. z o.o.Łódź492339806
1559Biomus Sp. z o.o.Lublin16886533
1560.Mdd Dąbrowski sp.k.Sępólno Krajeńskie4073143635
1561Mico Electric Sp. z o.o.Nowe Oborzyska63169824
1562Rolkom Sp. z o.o.Namysłów4556878
1563SO CHIC Sp. z o.o.Malbork66157649
1564Vanda Novak Sp. z o.o.Kraków69143253
1565Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Solfum Sp. z o.o.Rąbień AB502224883
1566Omikron-Stal Sp. z o.o.Warszawa141052042
1567Sales Core Sp. z o.o.Luboń1618250
1568Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska691444979
1569Vakker Sp. z o.o.Kalisz36864721
1570Kampo Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski433516181
1571Este Group Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie55195824
1572Steger Technical Outsourcing Sp. z o.o.Łódź89116843
1573Eokulary.Pl Sp. z o.o.Warszawa41586156
1574Asgard Sp. z o.o.Baranowo5619110691
1575Infinity M Sp. z o.o.Bielsko-Biała48242732
1576Madam Best Sp. z o.o.Łódź2317444
1577Civest Pol Sp. z o.o.Poznań1498248
1578RST Sp. z o.o.Białystok121914678
1579Gjz Sp. z o.o.Warszawa15781175
1580Idisport Sp. z o.o.Warszawa921115960
1581Goodsteel Sp. z o.o.Nowe Załubice23875976
1582Carbopol Trade Sp. z o.o.Goślinowo46162829
1583Partner Limes Sp. z o.o.Dąbrowica30762768
1584Eko - Vektor Sp. z o.o.Balice56189779
1585HSI Tczew Sp. z o.o.Tczew28164288
1586PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF - STAL WOJCIECH WÓJCIKTychy6615247062
1587Just U Sp. z o.o.Podule48241320
1588Group LMN Sp. z o.o.Rydułtowy9611419
1589Mora Polska Sp. z o.o.Poznań1001031330
1590Best Sub Europe Sp. z o.o.Lipiany39117903
1591Led-Pol Sp. z o.o.Bielsko-Biała1708538
1592E - Automatyka24 Sp. z o.o.Poznań522116574
1593Formica Sp. z o.o.Warszawa29362665
1594Alumaster Polska Sp. z o.o.Toruń492266423
1595A. K. Poland Sp. z o.o.Białe Błota1259432
1596Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j.Damasławek581717548
1597Jacobi Carbons Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski162811527
1598Mpi Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz28461958
1599Ran - Sigma Sp. z o.o.Wałbrzych561838640
1600Dam-Pol Smażyk sp.k.Dębowo785513772
1601Synergy Trading Sp. z o.o.Zabrze87254092
1602Pj Trade Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński433110398
1603Baltic Consulting Group Sp. z o.o. sp.k.Gdynia41448774
1604Blart Sp. z o.o.Mrągowo1458696
1605Veles Agro Sp. z o.o.Warszawa610543169
1606Ktb Pompy i Armatura Sp. z o.o.Poznań57178305
1607Misico Development Sp. z o.o.Łódź398019791
1608Jantar Sp. z o.o.Lębork100103758
1609Epoka Sp. z o.o.Warszawa64151175
1610Vo2max Sp. z o.o.Wólka Radzymińska96111625
1611Wamex Sp. z o.o.Warszawa11499572
1612Coal Trade Sp. z o.o.Szczecin165837802
1613Prodiam Polska - Sp. z o.o.Żary11994462
1614Emprize Sp. z o.o.Wrocław6116359
1615Trak-Tom Group Sp. z o.o.Przybyszów60161155
1616Molton Styl Sp. z o.o.Janki581734012
1617Siti-Pol Sp. z o.o.Milejowice751331493
1618Artykuły Techniczne Sp. z o.o.Opoczno106104476
1619Medical Diamond Sp. z o.o.Warszawa405118152
1620Xl Jeans Sp. z o.o.Warszawa12692477
1621Hifi Filter Polska Sp. z o.o.Siestrzeń5319164986
1622Hairy Tale Cosmetics Sp. z o.o.Warszawa13695627
1623Gps Global Solutions Sp. z o.o.Bydgoszcz8811508
1624Kim Sp. z o.o.Golczewo163813317
1625Suaro Sp. z o.o.Poręba Spytkowska3306744
1626Krenit Sp. z o.o.Warszawa10310753
1627Agrowena Sp. z o.o.Kikół3958672
1628Dcn Europe S.A.Kraków49163472
1629Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Adamis Import- Export Sp. z o.o.Żarki107104688
1630Translis Sp. z o.o.Wieszowa1213549378
1631Vittra Consulting Group Sp. z o.o.Kusowo17974346
1632Tbh Polska Sp. z o.o. sp.k.Sierosław49213680
1633Grosso Sp. z o.o.Białystok83123161
1634Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe BOMI Michalina KołczPrzemyśl6415145531
1635Sunmi Poland Sp. z o.o.Warszawa4776488
1636Mobio Design Sp. z o.o.Michałowice16882470
1637Blue Capital Sp. z o.o.Warszawa21871214
1638Stacje Paliw PAKS Sp. z o.o.Warszawa55183551
1639Proline S.A.Mirków637512915
1640ZEM - Serwis Sp. z o.o.Szczecin95111836
1641Avanti - Marczyk sp.j.Łódź442743297
1642Avera Sp. z o.o.Białystok4043726
1643Hermann Meyer Sp. z o.o.Warszawa1717314
1644Kaliber Sp. z o.o.Warszawa631594000
1645Swiss - Pol Agri Sp. z o.o.Wyczółki452512590
1646Savel Sp. z o.o.Warszawa89111017
1647Wiso Poland Sp. z o.o.Kwidzyn5319505
1648Twojemaszyny.PL Sp. z o.o.Miszewko34965008
1649Dark Phoenix Sp. z o.o. Oddział w PolsceLublin47221092
1650SAF4 Sp. z o.o.Białystok84257940
1651Rozetka Eu Sp. z o.o.Pass108101493
1652Tnij Tanio.Pl Z.Szychowski sp.j.Kościerzyna57172083
1653E.S.S.-Audio Sp. z o.o.Łomianki831144861
1654Top Solar Sp. z o.o.Szczecin1578373
1655Hc Center Sp. z o.o.Warszawa73133099
1656Spacemed Sp. z o.o.Tychy40363310
1657Tcm Brand Sp. z o.o.Kraków11294066
1658Ast Maszoński SpJ.Sulęcin671415825
1659Alma Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski98102156
1660Ben Ten Sp. z o.o.Raszyn74131260
1661Groupon Sp. z o.o.Warszawa175789302
1662Iguana Group Sp. z o.o.Bielsko-Biała7612383769
1663New Heat Sp. z o.o.Warszawa20075295
1664Digipress Sp. z o.o.Kraków97104745
16653mg Morawski & Gajewski sp.j.Warszawa42311567
1666Adrenaline.Pl Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn691399336
1667Ima Est GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa403723591
1668Sato Sp. z o.o.Stary Sącz19274308
1669Kromes Sp. z o.o.Stary Sącz52192171
1670Best MS Toys M.Michalik, S.Siwek sp.j.Częstochowa66142080
1671Huntsman (Poland) Sp. z o.o.Kraków18577170
1672United Vision Sp. z o.o.Ostrzeszów492176032
1673Extreme Furniture Sp. z o.o.Żukowo1897534
1674Wodmiar VR Wiśniewscy sp.j. sp.k.Olsztyn591622901
1675Noegel Polska Sp. z o.o.Chrzanów54181929
1676Meridon Sp. z o.o.Piaseczno12291162
1677Szwajcar Sp. z o.o.Mikołów462314032
1678Swiss Valley Sp. z o.o.Piła581661077
1679Odyssey Sp. z o.o.Toruń5916128431
1680Designer Sp. z o.o.Kalisz30066384
1681Rowery Duda Sp. z o.o.Warszawa1089714
1682Medax Sp. z o.o.Kruszów771233649
1683Grapa Systems Sp. z o.o.Warszawa59164139
1684Dexoil Eko Sp. z o.o.Bychawa30964413
1685Duma-Tech Sp. z o.o.Kolbuszowa67141980
1686Ying Sp. z o.o.Warszawa4036613
1687Mape Smary Sp. z o.o.Leśniakowizna5418406
1688Ftz Sp. z o.o.Bochnia78122855
1689Modo Sp. z o.o.Sobiecin42298167
1690Nordpharm Poland Sp. z o.o.Warszawa5219962
1691Agrostym Sp. z o.o.Lublin29961633
1692Foxpol Sp. z o.o.Sitno60152226
1693Novum MK Sp. z o.o.Gnojnik29763037
1694Agripak Szumacher sp.k.Stary Drzewicz861150266
1695Hubertus Senger, Krzyżosiak S.K.A.Studzieniec811234832
1696Dirak Polska Sp. z o.o.Żołędowo2856818
1697Arma Pomp Chemia Sp. z o.o.Bytom16473951
1698Roltech E. Majka sp.j.Poznań14183695
1699Luxury Fashion Sp. z o.o.Warszawa41314040
1700Kart-Pax Sp. z o.o.Wielowieś98101492
1701Nortrade Pharma Sp. z o.o.Warszawa521817174
1702Reitz Wentylatory Polska Sp. z o.o.Kościan46253433
1703Beauty Sales House Sp. z o.o.Kraków253614882
1704Greengas Podkarpacie Sp. z o.o.Rzeszów1031014366
1705Zdrowe Ceny Sp. z o.o.Niepołomice841152173
1706Polagri Sp. z o.o.Prusinowice53184442
1707Eastern Chem Group Sp. z o.o.Szczecin278632126
1708Pekan Sp. z o.o.Babice Nowe17779749
1709Roll Steel Sp. z o.o.Poznań761238016
1710Ekspansja Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski98101593
17114Zoo Sp. z o.o.Puławy54173212
1712Bee & Honey Sp. z o.o.Klecza Dolna681312786
1713Wogan Projekt Sp. z o.o. sp.k.Stanica93102440
1714Dhb Sp. z o.o.Wielopole39369624
1715Sanlab J. Kaczorek, M. Bińczak sp.j.Warszawa10997360
1716No-El Sp.J. Ryszard Nowak, Barbara MusiałekKatowice711316940
1717Arbuz Sp. z o.o.Olkusz28067340
1718Axpol Trading Sp. z o.o.Złotniki109979776
1719Intergas Sp. z o.o.Szczecin135828315
1720Pats24 Sp. z o.o.Kraków1239360
1721Skład W-Handel 2 Sp. z o.o. sp.k.Katowice200749286
1722Uniflor Sp. z o.o.Słubice80113725
1723Primar - IT Sp. z o.o.Warszawa17171655
1724Goldfarmex Sp. z o.o.Pabianice98103584
1725A. WEBER Sp. z o.o.Żory471515557
1726T&P Sp. z o.o.Łęg Tarnowski72122225
1727Aston Sp. z o.o.Olsztyn11792005
1728Castel Engineering Polska Sp. z o.o.Tomaszowice-Kolonia452356871
1729Sp-Tex Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice5218965
1730Transbed Sp. z o.o.Pyrzowice386688789
1731Tubar Sp. z o.o.Łódź43252344
1732Spółdzielnia HandlowaPszczyna22466180
1733Shinui Sp. z o.o.Łowicz1897814
1734Colormarket Sp. z o.o.Warszawa12193686
1735Temizel Polska Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska40321961
1736Megan Sp. z o.o.Łódź53185205
1737Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ChełmieChełm37764141
1738Hessil Sp. z o.o.Karolina17272055
1739Stonex Sp. z o.o.Kraków1328825
1740Ado Odblaski Sp. z o.o.Warszawa1568291
1741Isla Verde Sp. z o.o.Wrocław80115715
1742Digital Voice Sp. z o.o.Wrocław5417468
1743Tkm Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski sp.j.Plewiska42287228
1744Techcleans Sp. z o.o.Włoszakowice6015988
1745Bellussi Group Int. Sp. z o.o.Łódź37899146
1746Uniq Fight Club Sp. z o.o.Warszawa40341794
1747Everest Orthodontics Sp. z o.o.Łódź68131032
1748Meggi Fashions Sp. z o.o.Gospodarz1428428
1749Hurtownia Materiałów Przemysłowych Fazot . Więtczak i Wspólnicy. sp.j.Gnojno106979795
1750Emmc Group Sp. z o.o.Rzeszów2726970
1751Booksale Sp. z o.o.Lubartów511818948
1752Iberapol Sp. z o.o. sp.k.Warszawa941014506
1753WOLFTEN Sp. z o.o.Wrocław921016678
1754Tristar Technology Sp. z o.o.Gdańsk651414777
1755Regosteel Polska Sp. z o.o.Poznań113928446
1756Jurek i Synowie Sp. z o.o.Żarki35062452
1757Bezpieczny Pacjent Sp. z o.o.Warszawa48201438
1758Mkg Group Sp. z o.o.Radom85111536
1759Love Luxury Sp. z o.o.Lublin1957772
1760Sortima Sp. z o.o.Piaseczno33266114
1761Unimat - Ireneusz Drabik i Jarosław Słoka, sp.j.Skarżysko-Kamienna104920806
1762Layher Sp. z o.o.Siestrzeń219630389
1763Lafem Sp. z o.o.Kielce38451067
1764Porta-Service Sp. z o.o.Szczecin53171142
1765Gifted Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego5616283
1766G&G.Pl Sp. z o.o.Warszawa3672939
1767Wigjocom Sp. z o.o.Warszawa11591800
1768Dynergia Sp. z o.o.Toruń1498467
1769Flotech Sp. z o.o.Oświęcim18571546
1770Compra Recykling Sp. z o.o.Bełchatów189732790
1771Keraniss Sp. z o.o.Warszawa113918856
1772Airmac Sp. z o.o.Cieszyn4720929
1773Euroceramic Sp. z o.o.Warszawa3645900
1774Ceramika Outlet Sp. z o.o.Warszawa16772580
1775Craft Solution Sp. z o.o.Wrocław15084325
1776D&A Ltd Sp. z o.o.Kalisz37471432
1777Emt Group Sp. z o.o.Barczewo8011866
1778Medas Textile Sp. z o.o.Janki63148308
1779Ticket And Labeling Solutions Poland Sp. z o.o.Warszawa20074054
1780Maszyneria Sp. z o.o.Jelenia Góra45221242
1781Niedax Kleinhuis Polska sp. z o.o.Tarnowskie Góry531628820
1782Hurtinstal Sp. z o.o.Bieruń432415101
1783Ciechanowskie Stowarzyszenie FilantropCiechanów3743649
1784Interlab Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa412710736
1785Zielone Miasto Robert Smoliński sp.k.Mława432328249
1786PPHU Danex Tomasz Gruchalski i Dariusz Gruchalski sp.j.Gniezno10592015
1787Arctica Poland Sp. z o.o.Lenarty18875900
1788Gtm Process Valves Sp. z o.o.Więckowice412620328
1789Alsel Sp. z o.o.Szczecin5915202
1790El-Quint Sp. z o.o.Szczecin51452063
1791Grupa Open Sp. z o.o.Wrocław791133860
1792Parabola Sp. z o.o.Złotniki36254689
1793Farias Sp. z o.o.Bielsko-Biała2276381806
1794Bema Meble Biurowe Sp. z o.o. sp.k.Warszawa11983073
1795Holimex Sp. z o.o.Poznań69131737
1796Inomed Polska Sp. z o.o.Rokitnica541620511
1797Zielonafabryka24.Pl Sp. z o.o.Skwierzyna1428418
1798T-Win Sp. z o.o.Warszawa14688273
1799Przedsiębiorstwo Handlowe Papirus Sp. z o.o.Bydgoszcz3660590
1800Wanrol Sp. z o.o.Wierzchosławice4126944
1801Mass Polska Sp. z o.o.Poznań55161646
18024exactly Sp. z o.o.Białystok95101310
1803A.M. Sp. z o.o.Radomsko15472676
1804Grafit Silesia Sp. z o.o.Sosnowiec901047356
1805Frente Sp. z o.o.Mysłowice6114788
1806Agro Chłopecki Sp. z o.o.Czernikowo651332468
1807Eyeholic Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie5015772
1808Adam Czekaj Firma Handlowo Usługowa Admet Adam i Teresa CzekajMniszów851089277
1809Britop Lighting Sp. z o.o.Bierawa831111742
1810Hera Moda Studio Sp. z o.o. sp.k.Łódź63144815
1811Maj Korporacja Sp. z o.o.Poznań77111020
1812Eko Meble - Dom Expo Sp. z o.o.Warszawa14184187
1813Techprzem Sp. z o.o.Bielsko-Biała77113079
1814Entalpia Europe Sp. z o.o.Sieradz7212173527
1815Nrc Sp. z o.o.Koszyce Wielkie17071730
1816Arkana Cosmetics Sp. z o.o. sp.k.Wrocław422438955
1817Nexun Sp. z o.o.Radziechowy42258296
1818Medikol Healthcare Sp. z o.o.Poznań13984465
1819Boys Of Toys Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki921020058
1820Doaba Saini sp.j.Warszawa383433789
1821Newface Group Sp. z o.o.Łomianki43226956
1822Termal Sp. z o.o.Starogard Gdański66135137
1823Sap - Weld Sp. z o.o.Poznań701222264
1824Narum Lab Sp. z o.o.Warszawa47196184
1825Arcod Sp. z o.o.Warszawa1188734
1826Chemi Kam Sp. z o.o.Będzin601412348
1827Gminna Spółdzielnia Rolników w OleśnicyOleśnica62146581
1828Fujiei Europa Sp. z o.o.Warszawa57154359
1829Swisscare Pharma Sp. z o.o. sp.k.Elbląg15673762
1830Vanessa Collexion sp. z o.o.Sękocin Nowy20161849
1831Bos-Met Sp. z o.o.Jarocin25861448
1832Ecopartner Sp. z o.o.Pruszcz Gdański15578253
1833Igart Sp. z o.o.Kraków969179
1834DKA Logistics Sp. z o.o.Katowice249678597
1835Apare Sp. z o.o.Olsztyn14277286
1836Contractus Agro Sp. z o.o.Porosły209640655
1837Autoxl Eximp Sp. z o.o.Gdańsk24161650
1838Grupa A&E Sp. z o.o.Poznań18371027
1839Techmar Armatura Sp. z o.o.Wierzbiczany94104049
1840Abc Farmacja Sp. z o.o.Łódź432231018
1841Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Proj-Rem Sp. z o.o.Dukla65132575
1842Brevi Sp. z o.o.Barlinek22168445
1843Red Moose Sp. z o.o.Wrocław41241176
1844Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxol : Czesław Bujnowski i Ryszard Świtek -sp.j.Suchedniów342919876
1845Lukfarb Sp. z o.o.Nowosielce84105928
1846Merkury Market Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K.A.Krosno741165651
1847E-Topbike Sp. z o.o.Rybnik1039837
1848Rato Industrial Solutions Tomczyk sp.j.Rumia402618423
1849K.K.T Sp. z o.o.Warszawa39301149
1850Kardo Service Sp. z o.o.Katowice3832487
1851Bimex-Bollhoff Sp. z o.o.Krzemienica5515158614
1852Profibut Sp. z o.o.Lublin741112132
1853Przedsiębiorstwo Pal - Bud Pawlak sp.j.Ozorków118811280
1854PRO - MAR S.A.Poznań5216120131
1855Sol Terra Sp. z o.o.Lublin1896139
1856Jerzy Kulej Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie59143513
1857Baza Paliw Sp. z o.o.Zielona Góra1876235204
1858Tamatu Sp. z o.o.Warszawa35561018
1859Tasta Armatura Sp. z o.o.Stalowa Wola6313278337
1860Almas Kucharski Stawiarz sp.j.Lędziny491742746
1861Babcock Wanson Polska Sp. z o.o.Gliwice40558097
1862Instal Sp. z o.o.Gdańsk37451502
1863Magistr Sp. z o.o.Kraków37331021
1864Rol - Pol Sp. z o.o.Białystok295611578
1865Nexone Sp. z o.o. S.K.A.Łódź50179259
1866Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wamex Sp. z o.o.Wola Rzędzińska969200440
1867Apexim AB Paliwa II Sp. z o.o.Zielona Góra3525152892
1868Hr Profit Sp. z o.o.Radom9795930
1869Megamarket S.A.Chmielów471879155
1870Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o.Racibórz511662430
1871Kablotech Sp. z o.o. S.K.Legnica12183203
1872Inox Polska Taborscy sp.k.Tychy721111805
1873Tupai Polska Sp. z o.o.Wieliczka14574222
1874Nomax International Sp. z o.o.Piekary Śląskie35055328
1875Meester Group Sp. z o.o.Poznań137734009
1876E4g Sp. z o.o.Koleczkowo999990
1877Boxmet Medical Sp. z o.o.Piskorzów671231255
1878Everest Polska Sp. z o.o.Piaseczno69128581
1879CRODA Poland Sp. z o.o.Kraków5814162935
1880Track Motor Sp. z o.o.Piastów58145220
1881PERRY MACHINERY POLAND Ltd Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki12685020
1882SG Sport Sp. z o.o.Wieluń14371457
1883Seca Marcin Nadolny, Krzysztof Kurczewski sp.j.Dąbrowa40254016
1884Pozakupy Sp. z o.o.Warszawa31956380
1885K.Janos-Alabou Sp. z o.o.Osowiec3635536
1886Calidom Sp. z o.o.Straszyn10491698
1887Swish Polska Sp. z o.o.Warszawa65136086
1888Fellowes Polska S.A.Marki721158423
1889Modern-Office Sp. z o.o.Wrocław999110
1890Aluway Sp. z o.o. sp.k.Kraków4718457
1891Luxmedia Poland Sp. z o.o.Poznań9293043
1892Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Jaw II sp.j. Janusz StachowiczKatowice531527185
1893Electro 24 Sp. z o.o.Bielawa173724428
1894Emipol Sp. z o.o.Warszawa1816659
1895Wittz Polska Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna26462166
1896Itb Sp. z o.o.Choroszcz34591644
1897As Outsourcing Sp. z o.o.Smardzewice42222218
1898FEHU Investment Sp. z o.o.Oława23561389
1899Orient Fashion Sp. z o.o.Pabianice373314713
1900Fabryka Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o.Kościan1617101953
1901Kamako Sp. z o.o.Sękocin Stary11586907
1902Wooden Story Sp. z o.o.Białka35449274
1903MENSA Poland Sp. z o.o.Swarzędz241612527
1904Anga Sp. z o.o.Gdańsk101914732
1905UNIT Sp. z o.o. sp.k.Warszawa54157669
1906Aluteam-Alumeco Sp. z o.o.Rzeszów1118253372
1907N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki InstalacyjneGłogów318583314
1908Zeyxo Sp. z o.o.Suchy Dwór6512118
1909Xin Ying Sp. z o.o.Wólka Kosowska37323777
1910Botland B. Derkacz sp.k.Gola691251344
1911Jamicoop Sp. z o.o.Kraków1557198
1912Złote Słońce Sp. z o.o.Warszawa1717579
1913Wiktoria Investment Sp. z o.o.Warszawa74113606
1914Verid Sp. z o.o.Warszawa1218761
1915Dives Med Poland Sp. z o.o.Warszawa19567234
1916Hanoi Sp. z o.o.Brzeg Dolny22669399
1917Heykapak Sp. z o.o.Poznań84101645
1918Cellofoam Polska Sp. z o.o.Wrocław9794185
1919Rolniczy Zakład Produkcyjno-Usługowy Brawolex -Sp. z o.o.Kiełczygłów1667233
1920Ksm System Sp. z o.o.Gdańsk8610418
1921Tg Instalacje, M.Benedycka-Dubiel, D.Chadziński, sp.j.Katowice12886126
1922Dukla-Med Sp. z o.o.Dukla33252010
1923Milano Pesca Sp. z o.o.Warszawa3035831
1924Entereo Sp. z o.o.Opacz-Kolonia123812651
1925Dr Glass Sp. z o.o.Wieluń10191464
1926El-Żak Sp. z o.o.Warszawa100913829
1927Nowoczesne-Garaże Sp. z o.o.Mszana Górna33751812
1928Odus Sp. z o.o.Kraków38273118
1929Duraturn Europe Sp. z o.o.Knurów1098722
1930Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtpol Sp. z o.o.Katowice67123132
1931Mci Agt Sp. z o.o.Plewiska10981427
1932Mex Technologies Sp. z o.o.Warszawa731179671
1933Grupa Aptek Promocyjnych Sp. z o.o.Michałowice114852154
1934Impress Creatives Sp. z o.o.Katowice87102302
1935Grupa Idp Sp. z o.o.Kalisz15172789
1936Lmed Sp. z o.o.Kraków10499147
1937Waster Sp. z o.o.Toruń581335752
1938FIRMENICH Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki353826608
1939Reliance Poland Sp. z o.o.Toruń13071730
1940Pagacz i Synowie Sp. z o.o.Toruń15779277
1941Eubion Corporation Sp. z o.o.Warszawa1068681
1942EN - ER Group Sp. z o.o.Warszawa59132434
1943Romeko Marine Sp. z o.o.Gdańsk134710317
1944TW METALS POLSKA Sp. z o.o.Rzeszów7710190638
1945Newstory Sp. z o.o.Bisztynek999470
1946Lajac Poland Sp. z o.o.Poznań45185073
1947Euchner Sp. z o.o.Katowice621312476
1948Fine Group Sp. z o.o.Kraków38269032
1949Ekpo Sp. z o.o.Rzeszów521510101
1950Infast Sp. z o.o. sp.j.Złotniki35373781
1951Boho Beauty Sp. z o.o.Gdańsk959584
1952Geko Sp. z o.o. sp.k.Kietlin3825226311
1953Polscher Nord Sp. z o.o.Bieruń56149313
1954Azja Styl Sp. z o.o.Wólka Kosowska62131192
1955Welland Medical Polska Kado sp.k.Łajski521516414
1956Uniq Sport Sp. z o.o.Warszawa46171192
1957An Binh_pl Sp. z o.o.Warszawa38263074
1958Geldbach Polska Sp. z o.o.Mysłowice771041072
1959Mal-Sped Sp. z o.o.Lublin226644811
1960Biovigen Sp. z o.o.Tymienice10882637
1961Urovo Poland S.A.Katowice29556240
1962Agro - Nom Sp. z o.o.Nowy Dwór Gdański24952334
1963Renew Sp. z o.o.Tarnowskie Góry9592708
1964Bright Furniture Sp. z o.o.Warszawa65122293
1965Novallia Poland Sp. z o.o.Łódź42202636
1966Maderna Sp. z o.o.Warszawa4319322
1967Kamapa Sp. z o.o.Piaseczno1497843
1968Metalhurt Sp. z o.o.Wrocław11081639
1969Biga-Stal Piotr Bicz sp.j.Rudawa521517347
1970Cospack Sp. z o.o.Bydgoszcz36311780
1971Affect Sp. z o.o.Bielsko-Biała18363757
1972Educarium Sp. z o.o.Bydgoszcz191624835
1973Mirable Sp. z o.o.Ostrołęka66121686
1974Beissbarth Equipment Sp. z o.o.Warszawa73114990
1975Zabezpieczenia Poznań Sp. z o.o.Poznań21763325
1976Impex - Prod Sp. z o.o.Warszawa10985084
1977Dirox Sp. z o.o.Mazańcowice1377520
1978Apvacuum Sp. z o.o.Suchy Las28357242
1979Nefryt Sp. z o.o.Radomsko114813934
1980Pimik Sp. z o.o.Wrocław47162997
1981Pajatech Sp. z o.o.Gdańsk1188868
1982Krajowe Centrum Złota Sp. z o.o.Wrocław70114845
1983Ekoagri Sp. z o.o.Grabówka73112993
1984Ast.Pl Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki76103061
1985Copiers Poland Sp. z o.o.Rossosz1178614
1986Handlog Sp. z o.o. sp.j.Czeladź471643237
1987OSG Poland Sp. z o.o.Halinów671114931
1988Conectart Poland Sp. z o.o.Katowice63125427
1989Petrotech Sp. z o.o. sp.k.Ustowo353032490
1990Wan LI Fa Sp. z o.o.Kozery1477562
1991Sms Sp. z o.o.Lubań65124316
1992AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o.Moszna-Parcela3628151270
1993Strellco Sp. z o.o.Opole58135675
1994Madam Grace Sp. z o.o.Łódź4915888
1995Grupa Kapitałowa Timler Sp. z o.o.Wrocław3629270
1996Eko-Invest Sp. z o.o.Szczecinek362835572
1997QL Controls Sp. z o.o., Sp.K.Kobielice4517113376
1998Luin Sp. z o.o.Jabłonowo1706365
1999Racksystem Sp. z o.o.Bielsko-Biała491537449
2000Anna Tomasz Żmuda Sp. z o.o.Lublin1257784
2001Netuno Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski701129925
2002Seven Success Sp. z o.o.Wólka Kosowska8110596
2003Węglobud - Skład Opału i Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.Stalowa Wola19261293
2004Ozon Design Sp. z o.o.Warszawa55142415
2005Lemming Sp. z o.o.Rzeszów52144884
2006Tryumf Sp. z o.o.Stalowa Wola661173982
2007DLM Group Sp. z o.o.Józefosław64122416
2008Krbujak Sp. z o.o.Dębno4716584
2009Przedsiębiorstwo Rolne Kost - Rol Sp. z o.o.Kostów352923747
2010Komplex B. Rzadki sp.k.Wrocław76105042
2011Covertech Sp. z o.o.Warszawa16961963
2012Einstal East Sp. z o.o.Mikołów791012140
2013Mas Trading Ławski Kropiwnicki sp.k.Warszawa421936246
2014Aio Factory Sp. z o.o.Krosno11771746
2015Excellence Distribution Sp. z o.o.Warszawa631229980
2016K&R Design Maciej Karbownik i Wspólnicy sp.k.Warszawa49158941
2017Teglo Piotr Arian sp.k.Rzeszów6611431
2018Normbud Surosz Sp.K.Warszawa134723964
2019Gioo Sp. z o.o.Turek34312368
2020Desport Sp. z o.o.Łomianki Dolne11685922
2021Saks Sp. z o.o.Gliwice988917
2022Aste Sp. z o.o.Kowale501584249
2023GTMC Sp. z o.o.Tczew1118429
2024Dmr Group Sp. z o.o.Warszawa136728156
2025Hacop Technika Grzewcza D.D. Jabłońscy sp.j.Toruń10481865
2026Iglotech Sp. z o.o.Kwidzyn8010178131
2027Hurtel Sp. z o.o.Zielona Góra781084142
2028Arjan Janusz Posmyk i Arkadiusz Posmyk sp.j.Wąsosz178618316
2029Dehoplast Polska Sp. z o.o.Kwidzyn641225703
2030Synventive Molding Solutions S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa31576129
2031Iwpp Sp. z o.o.Jaworzno52141771
2032Fibra Group Sp. z o.o.Lublin362614196
2033Computex Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa91998165
2034Tamipol T.M.D. Polańscy sp.j.Tarnowo Podgórne561310986
2035Access Flow Sp. z o.o.Lednogóra32452004
2036Anaid Group Sp. z o.o.Warszawa421811457
2037Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Suponw Lublinie Sp. z o.o.Lublin23557694
2038NaturalCrop Poland Sp. z o.o.Warszawa691115678
2039Vulcascot Polska Sp. z o.o.Warszawa9885745
2040Best Sp. z o.o.Rzeszów13671656
2041Ap Service Sp. z o.o.Teresin32401505
2042Ann-Pal Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski581310564
2043VP Group Sp. z o.o.Warszawa38225943
2044Zdrój Sp. z o.o.Reda55133345
2045American-Austrian Corporation - Rainbow Sp. z o.o.Wrocław65116685
2046Zalvita Sp. z o.o.Warszawa731010966
2047Trade Mysak Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań45161985
2048Yi Fa Trade Sp. z o.o.Leszno1078452
2049Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o.Kutno701190391
2050Unsarto Sp. z o.o.Kętrzyn8491743
2051CHEMISTAL Sp. z o.o. PHUWrocław71102999
2052Clevermet Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój441713584
2053Mp-Kolor` Sp. z o.o.Wrocław9681298
2054Agromasz Import Sp. z o.o.Kijewo25252410
2055Ardea Polska Sp. z o.o.Poznań15566619
2056Wenteo Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski201624378
2057Tiross Polska Sp. z o.o.Sękocin Stary83924615
2058York Grzegorz SułowskiWielogóra411880902
2059Medica Sp. z o.o.Morzyczyn23256337
2060Jasmin Sp. z o.o.Warszawa581224306
2061Wd Sport Sp. z o.o.Wrocław39202548
2062Etyland Sp. z o.o.Stojadła41196859
2063Suma2 Sp. z o.o. sp.k.Chojnice40196535
2064Trawena Sp. z o.o.Lublin392172317
2065Eko-Rol Sp. z o.o.Pruszcz Gdański3724355
2066Gsmart Sp. z o.o.Szczecin1427753
2067Birkenstock Poland Sp. z o.o.Warszawa314417037
2068Ketrina Sp. z o.o.Wałbrzych4020441
2069Olivia Polska Szemet sp.k.Jawor17766723
2070Korlen Sp. z o.o.Witkowo204611175
2071Sueno Sp. z o.o.Lipków43178996
2072The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.Warszawa5413137303
2073Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft Hryciuk i Wspólnicy - sp.j.Łosice531326649
2074Bcp Sp. z o.o.Warszawa68113240
2075Tortores Sp. z o.o.Rzeszów1367204
2076G&P Focus Sp. z o.o.Bielsko-Biała6411803
2077Drut-Plast Cables Sp. z o.o.Poznań262526159
2078Advantic Sp. z o.o.Warka77109262
2079B2B Partner Sp. z o.o.Kraków541325714
2080ETM Poland Sp. z o.o.Straszyn50143254
2081GRUNDFOS POMPY Sp. z o.o.Baranowo809224334
2082Schima Sp. z o.o.Wrocław7999850
2083Parki Naukowe, Technologiczne i Przemysłowe Geneza S.A.Tarnowskie Góry18162929
2084Wiesław Jurczyk Zakład Wielobranżowy DARKATStargard571251413
2085ACTE Sp. z o.o.Warszawa20255678
2086Winsome Textile Industries Limited (S.A.) Oddział w PolsceŁódź21152574
2087Ekopal Sp. z o.o.Puławy30616185
2088Kobzarenko Sp. z o.o.Żłobnica231536639
2089Dhc Sp. z o.o.Katowice24858896
2090Intech A.A. Kramarczyk sp.j. Agencja TechnicznohandlowaBrzezie631142625
2091Arma Pomp Energa Sp. z o.o.Bytom77104097
2092Biokom Sp. z o.o. sp.k.Janki391920556
2093Chemence Sp. z o.o.Warszawa9381542
2094Wittchen S.A.Palmiry4515420636
2095Omnia sp.j. K. i Z.Raczyńscy BydgoszczBydgoszcz63113436
2096Lemare Sp. z o.o.Rusy2215899
2097Purtech Poland Sp. z o.o.Będzin20955234
2098Elvip Sp. z o.o.Świebodzice11972058
2099Intero Trade Polska Sp. z o.o.Białystok17161615
2100R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.Warszawa323318176
2101We-Na Sp. z o.o.Kraków130713720
2102Monna Cold Sp. z o.o.Łódź5712220
2103Przedsiębiorstwo Budownictwa i Handlu Unipol , Dariusz Gołąbek, Waldemar Rabsztyn, Jacek Ujma - sp.j.Częstochowa9983844
2104Euroscalemed Sp. z o.o.Łódź601215779
2105Piekarnia Koszyce Nuva Group Sp. z o.o. sp.j.Włostowice11372475
2106Mybasic Sp. z o.o.Izabelin B67117559
2107Intobeauty Sp. z o.o.Wrocław8793469
2108Probiko - Aqua Sp. z o.o.Kostrzyn194611170
2109Ineon Olszowiak sp.k.Ostrów Wielkopolski296156149
2110Intercomerce Group Sp. z o.o. sp.k.Raszyn6311450
2111ATJ Handel Sp. z o.o.Wrocław63113877
2112Zoya Poland Sp. z o.o.Tarnów1097529
2113Intertransport Sp. z o.o.Radzyń Podlaski128715782
2114Sweet Gallery Sp. z o.o. sp.k.Warszawa93847300
2115Verda Sp. z o.o.Stołpie14561491
2116Electio Sp. z o.o.Wrocław20451363
2117Thomas sp.j. ŚwiątkiewiczToruń18463721
2118Kraft Land Sp. z o.o.Bielsko-Biała23452300
2119Hotel Business Group Sp. z o.o.Białystok39195897
2120Texpro Solutions Sp. z o.o.Łódź64114460
2121Jts Sp. z o.o.Miastko7699932
2122Sertex Sp. z o.o.Warszawa148673
2123Serwiscenter.Pl Sp. z o.o.Białobrzegi16368311
2124Awm-Pak Sp. z o.o. sp.k.Warszawa561210247
2125Sigma Sp. z o.o.Opole741016371
2126Toptel. Pl Wołkowicz sp.k.Kraków511343762
2127Dakor Sp. z o.o.Warszawa451548652
2128Amita Health Care Polska Sp. z o.o.Warszawa382010413
2129Q-Glasstech Sp. z o.o.Zblewo82996329
2130Sklepy Turystyczne Hrst Sp. z o.o. sp.k.Wałbrzych36236539
2131Koeg Sp. z o.o.Radom29923382
2132Ortho Group Sp. z o.o.Łomianki461515753
2133ESC.pl Sp. z o.o.Gdańsk3425716
2134Apipharma Sp. z o.o.Katowice29681701
2135Tomir Sp. z o.o.Radomsko43167012
2136Apteki z Promocjami Sp. z o.o. sp.k.Raszyn10771219
2137Dr Materac Sp. z o.o.Głogów Małopolski62118766
21382Partners Sp. z o.o.Katowice113711761
2139Amigo Polska Sp. z o.o.Warszawa12471509
2140Oktotechnika Sp. z o.o.Kielce928294
2141Gmp Import Eksport Sp. z o.o.Bytom2045842
2142Nununnu Sp. z o.o.Wólka Kosowska39192948
2143Armada Pv Sp. z o.o.Gdańsk53131575
2144Reset-Pc Wojciech Kondratowicz-Kucewicz I Adam Zams S.J.Lublin289278947
2145Kleczka Sp. z o.o.Legionowo3820934
2146Lider Polska Sp. z o.o.Wólka Kosowska47141404
21472 Press Sp. z o.o.Nowy Tomyśl10481732
2148Manfred Reiner Polska Sp. z o.o.Gliwice127719042
2149Commled Solutions Sp. z o.o.Gliwice46159338
2150Tele-Hurt Sp. z o.o. sp.k.Szczecin451516946
2151Triplex Sp. z o.o. sp.k.Wrocław136631625
2152Aragonit Sp. z o.o.Warszawa303822784
2153Bassau Rawza sp.k.Prószków611114926
2154Aniro Sp. z o.o.Toruń631179164
2155Nutratrade Polska Sp. z o.o.Warszawa16668046
2156Reh - El Sp. z o.o.Gliwice49145021
2157Cars Care Sp. z o.o.Katowice5712368
2158Sporti.Pl Sp. z o.o.Rzeszów14962551
2159Eco-Consulting Quality Standards Sp. z o.o.Iskrzyczyn591128817
2160Bolzoni Sp. z o.o.Lublin501326498
2161Astor Mission Critical Sp. z o.o.Łany10872021
2162Green Power Systemy Energii Odnawialnej Sp. z o.o.Krzywiń1247271
2163Nice Collection Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska13863026
2164Valdi M&W Sp. z o.o.Tarnów6211634
2165Glk Abrasive Sp. z o.o. sp.k.Warszawa71109321
2166I-Cona Sp. z o.o. sp.k.Siemianowice Śląskie7498497
2167Europeanhome Sp. z o.o.Braniewo19551787
2168NOWAPOL Sp. z o.o.Bielsko-Biała19654873
2169Corner R.Bojarski, B.Malski sp.j.Tarnów651113830
2170Apolla Sp. z o.o.Barwałd Górny5811555
2171Vilemo Sp. z o.o.Leszno74920030
2172SIS Company Sp. z o.o.Warszawa117719971
2173Marema Sp. z o.o.Kęty3227579
2174Merx Group Sp. z o.o. sp.k.Wrocław44159600
2175Hbmm Sp. z o.o.Poznań3523336
2176Krolio Sp. z o.o.Warszawa3720237
2177Cefla Polska Sp. z o.o.Warszawa36211764
2178Relax-Med Sp. z o.o.Rybnik154610269
2179Metis Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry87822404
2180Przedsiębiorstwo Doradczo - Handlowe Perfektagri Sp. z o.o.Lusowo63112134
2181Five Dimensions Sp. z o.o.Warszawa491323289
2182Xlm Sp. z o.o.Uwieliny3131800
2183Starmark Sp. z o.o.Warszawa5013757
2184Comex S.A.Gdańsk98827110
2185Saint Lazarus Sp. z o.o.Radzyń Podlaski29414795
2186System Marketing Sp. z o.o.Leszno5213221
2187Zeltech Mechatronika Sp. z o.o.Łódź12075004
2188Vaderstad Sp. z o.o.Pniewy86886269
2189Ultra-Gastro Sp. z o.o.Częstochowa69102576
2190Polsport Sp. z o.o.Częstochowa621116613
2191Yin Hao Sp. z o.o.Kozery1047309
2192Stara Mydlarnia Sp. z o.o.Białe Błota362115280
2193E.E.L. Sp. z o.o.Wólka Kosowska7491085
2194Bardomed Sp. z o.o.Kraków43168746
2195Xin Runfa Sp. z o.o.Jaworzno30351180
2196Anwen Sp. z o.o.Kraków371947196
2197Enzo Vape City Sp. z o.o.Białogard54126372
2198Zdrowe Stawy Sp. z o.o.Tychy63111767
2199Świat Bhp Pawpol Sp. z o.o.Zawiercie39171032
2200Wagi Gajewski Sp. z o.o.Poznań34249746
2201Polskie Apteki Familijne Sp. z o.o.Warszawa103718857
2202Lana&Awak Sp. z o.o.Warszawa5712990
2203Hapini Sp. z o.o.Kołobrzeg7694867
2204Only Diamonds Polska Sp. z o.o.Tychy29461640
2205Mscloud Sp. z o.o.Warszawa16161815
2206Insignium Sp. z o.o.Zgierz5512344
2207Lacava Sp. z o.o.Warszawa38196606
2208Profesjonalne Programy Edukacyjne Sp. z o.o.Mikołów9482432
2209Youtrendy Sp. z o.o.Warszawa67105281
2210Vantage Polska Sp. z o.o.Gdynia352217627
2211Molvis Polska Sp. z o.o.Kraków1775209
2212Compset Piotr Janiszewski i Wspólnicy sp.j.Blizne Łaszczyńskiego65105670
2213Ataszek Sp. z o.o.Poznań7491916
2214Fago Sp. z o.o.Szczytno581118685
2215Bekaert Poland Sp. z o.o.Warszawa285114967
2216Alperata Sp. z o.o.Łódź838424
2217Gts Holding Sp. z o.o. sp.k.Poznań471421908
2218Renishaw Sp. z o.o.Warszawa112719131
2219Multistal i Lohmann Sp. z o.o.Poznań4614282342
2220A&D Fit Sp. z o.o.Skierniewice4116579
2221Jaga Polska Sp. z o.o.Warszawa15467246
2222Pg Art Sp. z o.o.Wrocław72992
2223F1-Generation Polska Sp. z o.o.Warszawa56121349
2224Papmal Sp. z o.o.Nieznamierowice6610534
2225Moto Alwa Sp. z o.o.Czarnylas41161000
2226Artsteel Sp. z o.o.Trzebownisko77928529
2227CHEMPAK Marek WięckowskiBrzesko601133608
2228Elite Heban Sp. z o.o. sp.k.Janów Lubelski11673155
2229Merkator - sp.j. A.M. BubikGliwice401740297
2230Cezab Distribution Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski11071852
2231Duo11 Sp. z o.o.Warszawa1017770
2232Biały Saibaba Sp. z o.o.Częstochowa16261069
2233Peng Da Sp. z o.o.Wólka Kosowska34221480
2234As-Stal Sp. z o.o. sp.k.Strzelin35211498
2235Ted. Sp. z o.o.Sierakowice63103371
2236TST ECO Sp. z o.o.Mikołów43159177
2237E & J Sp. z o.o.Łódź12869182
2238Pharmabest Sp. z o.o.Warszawa83831210
2239Przedsiębiorstwo Handlowe Jackowski, Sikora sp.j.Środa Wielkopolska67109863
2240Swissco Sp. z o.o.Kiełpin28531000
2241Tlc Łożyska - Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński, Tomasz Paweł Cudny sp.j.Warszawa4315132124
2242Leda Sp. z o.o.Pszczyna107712847
2243Siwik Intertrade Sp. z o.o.Mrągowo118716503
2244Kaufdas.Online Sp. z o.o.Czarnowice62113747
2245Pck Kraftstoffhandel Sp. z o.o.Osinów Dolny189568952
2246Mariusz Grzelczak, Dariusz Zuber sp.j., Przedsiębiorstwo Handlowe Dar-Pol-StalTarnowskie Góry481327738
2247Pako Bis Sp. z o.o.Warszawa29351380
2248Sprut Sp. z o.o.Przemyśl5212934
2249PMT Sp. z o.o.Kraków10279909
2250Mar-Kam Sp. z o.o.Goleniów5112718
2251Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Renox Mirosław Wielechowski sp.k.Olsztyn411631848
2252Cobra Sp. z o.o.Nowe Jaroszowice908807
2253Balzen-Plast Maria Balejko,Zenon Balejko sp.j.Katowice391711761
2254Countup4 Sp. z o.o.Zielona Góra9381613
2255Bela Produkcja Sp. z o.o.Bytom47131762
2256Tito Sp. z o.o.Wysoka50132730
2257Trans-Naft St.Szperna L.Kiełb sp.j.Studzianki82814121
2258Technozbyt - Witan sp.j.Gdańsk312737814
2259Tg Instalacje Sp. z o.o.Warszawa135646515
2260Ds Sp. z o.o.Lubin322514863
2261Olea - Polska Sp. z o.o.Łódź50121101
2262Lupher sp.j. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych Mgr Inż. Henryk Lupa & Dariusz DutkaWielopole293161264
2263Power Electric Sp. z o.o.Jaworze32245095
2264Artman Sp. z o.o.Niedomice371874201
2265Inmotion Sp. z o.o. sp.k.Wrocław124619016
2266Euro-Elektro Polska Sp. z o.o. sp.k.Czeladź198511762
2267K + S Polska Sp. z o.o.Poznań105742391
2268Jit Team Sp. z o.o.Gdynia148669545
2269I.B. Group Sp. z o.o.Wrocław8482159
2270Mtm sp.j. Jędrusik, OgorzałekStróże7998455
2271Impacta Sp. z o.o.Katowice60112271
2272Andreas Sp. z o.o.Lubecko12161350
2273P.P.H.U. Gałkowski Sp. z o.o.Rakoniewice13569082
2274Elvelo Sp. z o.o.Józefosław908731
2275Olimpiasupersport Sp. z o.o. sp.j.Bydgoszcz15866089
2276Sam-Bud-Rol Sp. z o.o. Sp.K.Gogolin111754843
2277Rolleri Polska Sp. z o.o. sp.k.Chorzów33224715
2278Snailmed Polska Sp. z o.o.Sosnowiec4414986
2279Impag Chemicals Poland Sp. z o.o.Warszawa293121279
2280Bamal Europe LP sp.k. Oddział w PolsceKraków591127920
2281Sportina Sp. z o.o.Warszawa13269050
2282Inox-Plus Sp. z o.o.Sosnowiec342133429
2283ESBE Hydronic Systems Sp. z o.o.Poznań601114679
2284Vigo Sp. z o.o.Poznań10273258
2285Rockchem Sp. z o.o. sp.k.Kąty Wrocławskie611022165
2286Korina Sp. z o.o.Pogórze106717064
2287Praxis Łódź Pilecka i Petlak sp.j.Łódź551121202
2288Medus Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie13864188
2289Cricket Lighters Polska Sp. z o.o. sp.j.Sanok8089652
2290Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Olimpic Sp. z o.o.Gdynia13365802
2291Slavi Sp. z o.o. sp.k.Lędziny64103880
2292Centralna Sp. z o.o.Toruń37181829
2293A Et A - Mäder Société Anonyme sp.k.Poznań44148070
2294Sznajder Sp. z o.o.Wrocław10071478
2295Alf Packaging Poland Sp. z o.o.Sopot13963382
2296Besc, Birgma European Service Company Aps Sp. z o.o. Oddział w PolsceKraków1845463
2297The Amazing Sellers Sp. z o.o.Katowice8786086
2298Perchem Sp. z o.o.Bydgoszcz12466147
2299Gigant II Alina, Marek Wojewódka sp.j.Piekary Śląskie130618336
2300Wojmar Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.Żory671047590
2301Mr. Mustache Sp. z o.o.Kraków1605386
2302A.L.T Sp. z o.o.Warszawa818826
2303Praska Sp. z o.o.Łomianki39166783
2304Agroserwis.Tech Sp. z o.o.Bolumin3321399
2305Anek Sroczyński sp.j.Ożarów Mazowiecki2510124149
2306Rolchem Sp. z o.o.Wyczechy52125387
2307Bylicki Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski68916771
2308Coalmex Sp. z o.o.Krosno85822601
2309Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.Płock2675831895
2310Albi Polska Sp. z o.o.Kraków332131086
2311Gero Technik Sp. z o.o.Obrowiec35193855
2312Schischek Polska Sp. z o.o.Warszawa8282274
2313Themisto Rafał Nowacki sp.k.Konin135613989
2314Nordic Marine Sp. z o.o.Gdańsk8281720
2315Global Office Poland Sp. z o.o.Piastów9574816
2316Sensient Technologies Poland Sp. z o.o.Warszawa9974138
2317Bytpak - Jerzy Wieczorek - sp.k.Bydgoszcz421517767
2318DBH Polska Sp. z o.o.Warszawa59103160
2319Ergonet Sp. z o.o.Poznań2929326
2320Mod-Mix Sp. z o.o.Wólka Kosowska9371014
2321Solimed Sp. z o.o.Gdynia4513177
2322Chemarko Sp. z o.o.Mikołów5910389
2323Camlean Sp. z o.o.Wrocław16551718
2324Łepkowski Goryca sp.k.Skawina581124438
2325Gungan Sp. z o.o.Wrocław38163784
2326Alesta Sp. z o.o.Górki Małe1057863
2327Mostostal Będzin Import Export Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza8183675
2328Rpm Ph Sp. z o.o.Lubliniec72976616
2329Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaRypin14164515
2330Bito Polska Sp. z o.o.Warszawa98741196
2331Clue Studio Sp. z o.o. sp.k.Warszawa9772215
2332Music Express K & K Jędrzejczyk sp.j.Kuchary451329168
2333Polmad Rzeszów Sp. z o.o.Głogów Małopolski7786953
2334Future Selection Sp. z o.o.Zielona Góra61101555
2335Ga-Ma Gaz Sp. z o.o.Rybnik17853994
2336Papirus Bags M.P. Stępień sp.j.Białe441325160
2337Univar Solutions Sp. z o.o.Macierzysz778118834
2338Neleon Sp. z o.o.Katowice62103436
2339Forbox Sp. z o.o. sp.k.Toruń342010669
2340Zdrowie i Uroda Sp. z o.o.Kraków38161305
2341Hafen Sp. z o.o.Skwierzyna4314887
2342Misbhv Sp. z o.o.Kraków471331192
2343Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaNarewka14162225
2344Sg Mineral Sp. z o.o.Białystok16551477
2345Zakład Techniki Odlewniczej Promet Sp. z o.o.Wałbrzych471323147
2346Kontri Sp. z o.o.Białystok501279714
2347Newu Sp. z o.o.Warszawa322212870
2348Green Art Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1206304
2349Bao Deli Sp. z o.o.Wólka Kosowska12561653
2350Greensolutions Sp. z o.o.Głubczyce3221294
2351MBM Pharma Sp. z o.o.Poznań10277908
2352Good-Belts Sp. z o.o. sp.k.Poznań34198273
2353Unimet Sp. z o.o.Rzeszów4613257147
2354Textilo Group Sp. z o.o.Katowice37177313
2355Tormec Reduktor P.Mariański, D.Tomicki Sp.J.Toruń283250254
2356Hydrosolar Sp. z o.o. Wielkopolska sp.k.Poznań75831486
2357Marytex Sp. z o.o.Łódź1206526
2358TOPCON POLSKA Sp. z o.o.Siewierz73921634
2359Distribuo Sp. z o.o.Poznań256411473
2360Alter Sp. z o.o.Grudziądz4712651
2361Wave Star Sp. z o.o.Wola Dalsza7582641
2362Pepek-Sport Sp. z o.o.Warszawa26476307
2363Jowisz - Dodatki Do Żywności Sp. z o.o.Bydgoszcz581030082
2364Bax Baumaschinen Polska Sp. z o.o.Suchy Las75855762
2365Most Spółka z Graniczoną OdpowiedzialnościąLublin14464219
2366Przedsiębiorstwo Tmd Sp. z o.o.Radom7582704
2367Kova-Tex Gabryś i Wspólnicy sp.j.Radom111617595
2368Coopexim Sp. z o.o.Warszawa82825634
2369Upun Sp. z o.o.Warszawa86811055
2370VEROSTAL Sp. z o.o.Jaworzno26371488
2371Uniqistic Sp. z o.o.Szczecin3121207
2372Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Farmer J.K.R.W. Musiał sp.j.Skalbmierz8387704
2373Bipe Sp. z o.o.Chorzelów5311224
2374Adpla Sp. z o.o.Gronowo Górne6894095
2375Good Dream Sp. z o.o.Włocławek10763014
2376Printing Polska Sp. z o.o.Szczecin49122765
2377Edi Company Sp. z o.o. sp.k.Wólka Kosowska41146110
2378SK Świętokrzyska Sp. z o.o.Starachowice6496057
2379Grupa Pfi Sp. z o.o.Gdańsk257216110
2380Insell Sp. z o.o.Łódź1067378422
2381Katomedica Sp. z o.o.Katowice431418360
2382Total Polimer Sp. z o.o.Sandomierz808785
2383Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Otto sp.j. M. Dąbrowski, K. KrzciukOstrowiec Świętokrzyski38156164
2384La Mania Sp. z o.o.Warszawa273274373
2385Zuma A. Kwapiński B. Paska sp.j.Wrocław59101417
2386Hydrosolar Sp. z o.o. Północ sp.k.Gdynia135617068
2387Eastworks Sp. z o.o.Michałowice12862867
2388Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alcu Bis Sp. z o.o.Żory24103653
2389Global - Poż M. Chrząstek P. Wojnarowski sp.j.Będzin451311202
2390Sieliena Sp. z o.o.Kraków2638459
2391Camper Distribution Sp. z o.o.Opole45137254
2392Bamet Barbara Nowak, Robert Nowak sp.j.Środa Wielkopolska43139483
2393Komfort Grupa Sbs Dembscy Sp. z o.o.Leszno67913467
2394Baltic Steel Poland Sp. z o.o.Gdynia8679497
2395Vitamed Pharmaceuticals Sp. z o.o.Smardzewice401449611
2396Hydrosolar Sp. z o.o. Kujawsko- Pomorskie sp.k.Bydgoszcz135618182
2397Beijer Ref Polska Sp. z o.o.Sękocin Nowy81880771
2398Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Elektro-Mad Andrzej Dąbrowski,Małgorzata Dąbrowska sp.j.Zawiercie451317773
2399FARMEXIM Sp. z o.o.Wrocław144531618
2400Dawmon Sp. z o.o.Rudnik nad Sanem11162736
2401Protekol Sp. z o.o.Warszawa927447
2402Emerson Process Management Sp. z o.o.Warszawa748215618
2403Ecocarbo Sp. z o.o. sp.k.Kraków12168005
2404El-Nino Sp. z o.o.Redecz Wielki-Parcele10762938
2405Biotrade Distribution Sp. z o.o.Turośń Kościelna3418386
2406Hopiz Sp. z o.o.Rokietnica4712313
2407Merkury Sp. z o.o.Warszawa28272434
2408Fortena Sp. z o.o. sp.k.Poznań41143001
2409Viklinova Sp. z o.o. sp.k.Kraków728921
2410Alamo Water Poland sp. z o.o.Stare Babice76858767
2411Bekerfarb Sp. z o.o. sp.k.Jordanowo31214638
2412Biodur Sp. z o.o.Warszawa12763793
2413Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Gazol Wincenty Wysokiński Mirosław Wysokiński sp.j.Międzyrzec Podlaski84761534
2414Europapier Polska Sp. z o.o.Warszawa1136298009
2415Prolight Sp. z o.o.Pruszków73820443
2416Alavi Commercial Office Sp. z o.o.Warszawa341822627
2417Billmed Sp. z o.o.Warszawa302227340
2418Via Cargo Technika Sp. z o.o.Warszawa93739824
2419Europatrans Sp. z o.o.Kobylin57102563
2420Iconic Brands Sp. z o.o.Warszawa57106263
2421Emma Sp. z o.o.Pruszcz Gdański501117184
2422Zolta Trade Sp. z o.o.Mielec431325197
2423Irr Sp. z o.o.Warszawa11866020
2424BELLUSSI Sp. z o.o.Łódź246610927
2425All Import Group Sp. z o.o.Warszawa58106244
2426Smartis Sp. z o.o.Łódź44129668
2427Solis Polska Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka106614936
2428Aryton E-Sklep Sp. z o.o.Chmielno253713270
2429Ergomat Sp. z o.o.Stawiszcze91787110
2430Stawpol Maciej Stawny, Krystyna Stawna sp.j.Długosiodło471210136
2431Dębickie Centrum Spedycji T. Bielatowicz, M. Kos sp. j.Dębica68914215
2432Tradespot Sp. z o.o.Michałowice33191811
2433Salpharma Sp. z o.o.Warszawa8181429
2434Agropol Kowalczyk Sp. z o.o.Zakrzewo7382587
2435Centrum Kooperacji Przemysłowej Sp. z o.o.Bielsko-Biała808363
2436Hargreaves Carbon Products Polska Sp. z o.o.Szczecin35171555
2437Amtest Poland Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski571012204
2438APM Polskie Śruby Piotr Drózd sp.j.Radom411432129
2439Hennlich Sp. z o.o.Knurów99725304
2440MBA System Sp. z o.o.Warszawa146559544
2441Kedrion Biopharma GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa95745626
2442Solve Medical Sp. z o.o.Białystok98738485
2443R2 INVEST Sp. z o.o.Wrocław74813699
2444EMK Group Sp. z o.o.Warszawa78817787
2445Matrolagro Sp. z o.o.Wądroże Wielkie56102667
2446Bg Polychem Sp. z o.o.Kraków54102538
2447Agawa Sp. z o.o.Kraków49113097
2448Gryf - Med Sp. z o.o.Ustka34173116
2449Chem - Tar Sp. z o.o.Warszawa6291384
2450Dr Piktel Medic@l Systems Sp. z o.o.Białystok29249777
2451Louis Vuitton Polska Sp. z o.o.Warszawa2729219910
2452Par Bakuła Sp.J.Gdańsk2534114740
2453Bisel Sp. z o.o.Chełm2727872
2454Stanwes Trade Sp. z o.o.Łomża591013000
2455GT Sport sp.j. Marek Gwizdała, Dariusz TrykGdynia45123930
2456Dolfashion Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki244920714
2457Metso Poland Sp. z o.o.Katowice7689860
2458Insol Sp. z o.o.Puławy7582325
2459Kaszebe Folk Sp. z o.o.Kartuzy7081359
2460Timor sp.j. Z.Bach, M.BuchGdańsk36168938
2461Pw Hunt Sp. z o.o.Zgierz30212196
2462Pmt-Produkt, Marketing i Transfer Technologii Sp. z o.o.Zgorzelec401410684
2463Infosoftware Polska Sp. z o.o.Szczepańcowa341711855
2464Chim2 Investments Sp. z o.o.Kamionki50111378
2465Amad Sp. z o.o.Łomianki74817020
2466Rands Ryżewscy sp.k.Poznań62912554
2467Anpol Sp. z o.o.Biskupice1465810
2468Desheng Polska Sp. z o.o.Radom4811784
2469Besteo Sp. z o.o.Kraków639861
2470Atmsolutions Sp. z o.o. sp.k.Łomianki491111179
2471Destchem Sp. z o.o.Warszawa67928428
2472Verta Glass Sp. z o.o.Warszawa541014433
2473Canada Rubber Polska Sp. z o.o.Kraków7082313
2474GEA Food Solutions Poland Sp. z o.o.Warszawa154530052
2475Projekt Przestrzeń Sp. z o.o.Gdańsk3120771
2476ALINOX Sp. z o.o.Mysłowice679117498
2477Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.Wrocław511124061
2478Solfinity Sp. z o.o. sp.k.Warszawa927170117
2479Inconnect Sp. z o.o.Warszawa50114082
2480Vantoro Sp. z o.o. sp.k.Wrocław8674262
2481Zwick Roell Polska Sp. z o.o. Sp.K.Wrocław411319976
2482Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm Kraków S.A.Kraków73890191
2483M&P Dabro Sp. z o.o.Bielsko-Biała2535736
2484Prue Katowice Sp. z o.o.Mikołów26305043
2485Pakfol Sp. z o.o.Nowy Targ451229192
2486Engin - Tex - Sp. z o.o.Rzgów253611144
2487Apteki Miejskie Sp. z o.o.Wrocław46125235
2488GG Plast Technology G. Nowak sp.k.Środa Wielkopolska551012160
2489Eldorado Ltd Sp. z o.o.Koszalin11964862
2490Euromax Sp. z o.o.Gdynia11061186
2491Voiter Sp. z o.o.Poznań282321874
2492Computer Controls Sp. z o.o.Bielsko-Biała541021413
2493Agro Centrum Brochocinek Sp. z o.o.Brochocinek2726940
2494Paleta A.Sobol-Gulbinowicz S.K.A.Kobylanka461221733
2495Firma Ol-Term Rudziński Trusielewicz sp.j.Olsztyn381560630
2496Delken Sp. z o.o.Warszawa2726353
2497Eljot Sp. z o.o.Mogilno9768825
2498Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o.Chełm11464287
2499Mk Went Marek Kobosko sp.k.Warszawa14554327
2500Dcnart Sp. z o.o.Suchy Las52107941
2501Hubmed Medical Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz471115263
2502Leon Design Sp. z o.o.Wrocław39141354
2503Smart Plus Sp. z o.o.Tychy521055530
2504Malan Sp. z o.o.Lipno75813796
2505Ampere Polska Sp. z o.o.Wrocław85794490
2506Blowtherm Polska Sp. z o.o.Piekary Śląskie126519422
2507Image Recording Solutions Pomorze Sp. z o.o.Gdańsk7384454
2508Cloud Power Sp. z o.o.Warszawa12261040
2509Firma Handlowa Lider Jan Fąk i Wspólnicy sp.j.Ostrołęka55106729
2510Kendrolab Sp. z o.o.Warszawa71812287
2511EMERPOL Sp. z o.o.Warszawa12556250
2512Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Techsam Woch sp. j.Lublin451236441
2513Biuroserwis Moralewicz i Spółka sp.j.Goleniów78710250
2514Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inpol sp.j. H.Wierzbicka-KlokTarnowskie Góry25321168
2515Komtur Care Sp. z o.o.Warszawa56106650
2516Forcepol Sp. z o.o.Warszawa49113120
2517Agmar Polska Sp. z o.o.Kotuń698267
2518Małpiszon Sp. z o.o.Kraków292112924
2519Danex Sp. z o.o.Wieliczka14253084
2520Greengas Sp. z o.o.Gdynia140524314
2521Melbin Medt Sp. z o.o. Pro Plus sp.k.Plewiska41133373
2522MM Development Sp. z o.o.Goślinowo2348688
2523MB Mobile Sp. z o.o.Warszawa7979438
2524Pan Steskal Sp. z o.o.Czarny Dunajec391495655
2525Apteka Arnika Paliwoda sp.k.Piechowice11361059
2526Metmesh Sp. z o.o.Większyce381411142
2527Techdow Pharma Poland Sp. z o.o.Warszawa282236114
2528Bag Polska Sp. z o.o.Krzemieniewo106623872
2529Emiter Sp. z o.o.Katowice837215206
2530Przedsiębiorstwo Pascal Sp. z o.o.Katowice36156516
2531Tradmatik Sp. z o.o.Chwaszczyno6191231
2532Dom Aukcyjny Numimarket.Pl Sp. z o.o.Poznań28219445
2533Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel sp.k.Sopot272518201
2534Apteka Przy Szpitalu Sp. z o.o.Rzeszów1026781
2535Ecovend Sp. z o.o.Wrocław234618105
2536Cargosped Terminal Braniewo Sp. z o.o.Braniewo521028477
2537Xgiełda Sp. z o.o.Gdynia106618590
2538Yomani Sp. z o.o.Warszawa3914746
2539Inicjatywa Północno-Zachodnia Pw Sp. z o.o.Bydgoszcz451114813
2540Satinox Sp. z o.o.Warszawa3317860
2541Savage Sales Sp. z o.o.Sosnowiec2527338
2542Divadora Sp. z o.o. sp.k.Lublin4113620
2543Centrum Ogrodzeń Konstruktor, P.Piotrkowicz, E.Woźnicki-sp.j.Wielgolas Brzeziński29208495
2544Chemiashop Sp. z o.o.Poznań5792184
2545Supernet Sp. z o.o.Kraków728149
2546Maverick Sp. z o.o.Poznań292131106
2547Lbl Sp. z o.o.Szklarska Poręba4312259
2548Polymedium Sp. z o.o.Rybnik5894976
2549Change Of Scandinavia Retail Poland Sp. z o.o.Łódź47117302
2550Tema 2 Sp. z o.o.Warszawa521014907
2551Agromet Gopło Sp. z o.o.Sikorowo50118965
2552Bardzo Tanie Leki Sp. z o.o. sp.k.Śrem10461186
2553Packland Sp. z o.o.Warszawa37145009
2554Teknokor Sp. z o.o. sp.k.Katowice38145997
2555Berries Sp. z o.o.Warszawa6091131
2556Snow & Surf Sp. z o.o.Warszawa31185786
2557Dks Sp. z o.o.Kowale1215102528
2558Avila Sp. z o.o.Iława126511040
2559Vibratrans.Com Sp. z o.o.Szczebrzeszyn36155504
2560Travaini Pompy Polska sp. z o.o.Katowice40137816
2561Wtl Sontex Sp. z o.o.Piaseczno24352086
2562Lpp Equipment Sp. z o.o.Święcice8279182
2563Phuong Hong Sp. z o.o.Wólka Kosowska2625428
2564Segel Elektrik Sp. z o.o.Syców27234528
2565Prime Solutions Sp. z o.o.Kraków4411441
2566Modern-Expo S.A.Lublin668204858
2567FNCE S.A.Warszawa491030683
2568Cbt Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz100613270
2569Lafarma Jończyk i Wspólnicy sp.j.Rzeszów431211423
2570Bfs Office Sp. z o.o.Warszawa2526463
2571Placoma Sp. z o.o. sp.k.Wrocław461113833
2572Ws Technik Sp. z o.o.Rakoniewice10561285
2573Unique-Go Sp. z o.o.Brwinów4312746
2574Tomi Sp. z o.o.Pilchowice8371547
2575Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o.Przeworsk79724768
2576Eletechnika Polska Sp. z o.o.Katowice64810116
2577William’S E-Commerce Sp. z o.o.Warszawa26248416
2578Molero Sp. z o.o.Poznań42124912
2579MH Automatyka Sp. z o.o.Gdańsk341579947
2580Isante Partners Sp. z o.o.Warszawa24301792
2581Comu Collection Sp. z o.o.Raszyn4312537
2582Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa Trasa Sp. z o.o.Biała Podlaska321780716
2583Prestige Decor Michał i Monika Makuszak sp.j.Rzeplin331616645
2584Woodx Sp. z o.o.Janki748457
2585PRYMUS S.A.Tychy63953217
2586Eagle Trade Sp. z o.o.Wysoka22571352
2587ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o.Warszawa777102823
2588Hammerpol Sp. z o.o.Puck936923
2589Bu- Ka Trading E. Buchelt, M. Karpińska sp.j.Łódź40133618
2590Incoga Sp. z o.o.Lublin2168178766
2591Spox Sox Sp. z o.o.Bielsko-Biała30184102
2592Am Business Group Sp. z o.o.Głubczyce12651540
2593Garden Parts Sp. z o.o.Warszawa331649738
2594Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o.Warszawa966131154
2595Demarso Sp. z o.o.Warszawa2429688
2596Yaskawa Polska Sp. z o.o.Wrocław118524331
2597Texland Tomasz Wojtalski, Ryszard Kowalski, Zygmunt Kowalski - sp.j.Aleksandrów Łódzki311810239
2598Canmedica Sp. z o.o.Toruń3814293
2599Filtry Przemysłowe Polska Sp. z o.o.Wrocław44113757
2600Freakers Sp. z o.o.Rzeszów1086266
2601Rf Solutions Sp. z o.o.Białystok38131676
2602Biodio Sp. z o.o.Białystok4611557
2603Aw. Net Polska Sp. z o.o.Łazy47116650
2604Moris Sp. z o.o.Chorzów41121143562
2605Recman Sp. z o.o.Suwałki91639271
2606Aquablend Sp. z o.o. Polska sp.k.Gdańsk33161479
2607Onlybio.Life S.A.Bydgoszcz78769735
2608Evk Sp. z o.o.Biestrzynnik42124562
2609Wanar Sp. z o.o.Rybnik6786734
2610Impal Polska Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój50102750
2611Pueblo - Jacek Charkowski, Paweł Wiśniewski sp.k.Wrocław252727097
2612IGEPA POLSKA Sp. z o.o.Kraków1136257358
2613Koopman International Polska Sp. z o.o.Komorniki282121092
2614High Technology Machines Sp. z o.o.Gliwice88677444
2615Loram Sp. z o.o.Wieliczka2526543
2616Primotex Moda Styl Sp. z o.o.Łódź6195730
2617Helvepol - Kaczmarek Kostera sp.j.Kalisz22469268
2618Santis Płocicki sp.j.Chwaszczyno371420868
2619Przedsiębiorstwo Handlowo - Transportowe Bobryk Krzysztof Sp. z o.o.Szczecin262421101
2620Tropic Sp. z o.o. sp.k.Koczargi Nowe252737192
2621New Tech Elements Sp. z o.o.Toruń11063814
2622Innvigo Sp. z o.o.Warszawa4711435549
2623Best Meals Sp. z o.o.Kajetany6381233
2624BIWAL Sp. z o.o.Białystok7471913
2625PerkinElmer Polska Sp. z o.o.Kraków541026090
2626Hasan Team Sp. z o.o.Chociule41124182
2627Forest Machines Trading Sp. z o.o.Poznań31179129
2628SIMONSWERK POLSKA Sp. z o.o.Poznań8761460
2629Wolf Polska 1 Sp. z o.o.Kraków7083650
2630Znane Klocki Sp. z o.o.Warszawa2722316
2631CAMPAK POLAND Sp. z o.o.Warszawa401214478
2632GP System Sp. z o.o.Stalowa Wola51105674
2633Stiebel Eltron - Polska Sp. z o.o.Warszawa107659408
2634Helukabel Polska Sp. z o.o.Radziejowice4112311056
2635IWC Home Sp. z o.o.Spalice243020053
2636Impression Pawełczyk sp.k.Łódź351410198
2637K. i P. Kuryłek sp.j.Zielonki-Parcela34157790
2638EKOFLEX Sp. z o.o.Chodzież103614081
2639Rotork Polska Sp. z o.o.Zabrze10665260
2640Edi-Mar Sp. z o.o.Rzeszów3316346
2641Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k.Warszawa127521486
2642Elko Polska Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie12351603
2643Profi-Styl Sp. z o.o.Bytom7189001
2644Auto Sale Sp. z o.o.Góra Puławska2154521
2645Hard Sp. z o.o.Kraków109612345
2646H100 Sp. z o.o.Warszawa12156399
2647Krakowska Grupa Medyczna Sp. z o.o.Kraków211182270
2648T&T Moda Sp. z o.o.Wólka Kosowska3018824
2649Tr Automatyka Sp. z o.o.Warszawa7672289
2650TER Plastics Sp. z o.o.Głogów Małopolski262313596
2651Wide Investments Kałandyk Kornecki sp.k.Wola Morawicka321616847
2652Komstal Michał KowejszaWarszawa331636420
2653Delta Tadeusz Mucha i Wspólnicy sp.j.Dębica123516417
2654Bilans Sp. z o.o.Słubice73747165
2655Unical Polska Sp. z o.o.Łaziska Górne9968156
2656Logistal Sp. z o.o.Reda371398565
2657Tubes Engineering Sp. z o.o.Poznań33152208
2658Etna Pirotechnika Sp. z o.o.Tarnowskie Góry32166607
2659Solix Sp. z o.o.Starachowice82711351
2660FLUKAR Sp. z o.o.Katowice579147574
2661Tomasz Krawiec, Katarzyna Marzec Przedsiębiorstwo Hanlowe Partner sp. j.Radom371419435
2662Biogenet Sp. z o.o.Józefów47109407
2663Bhp-Gambit Sp. z o.o.Chwaszczyno11151179
2664Gobelin Wykładziny Sp. z o.o.Zakopane727671
2665ITP S.A.Warszawa618184678
2666Geoproduct Bednarz Grzesiek sp.j.Grójec54914843
2667European Technology Sp. z o.o., sp.k.Warszawa48106036
26684lck Sp. z o.o.Majdan2332314
2669Nedcon Silesia Sp. z o.o.Wrocław56927976
2670Chao Yue Sp. z o.o.Swarzędz4012915
2671Dgm Sp. z o.o.Kętrzyn27213521
2672Akrostal Sp. z o.o.Garbatka2819375043
2673Eppendorf Poland Sp. z o.o.Warszawa411241124
2674Lugers Sp. z o.o.Dębionek32151008
2675Trans - Jan Jan Sominka Sp. z o.o.Smętowo Chmieleńskie71712872
2676Inmaxim Sp. z o.o.Łobżenica3017258
2677Kejt Sp. z o.o.Radom21481811
2678S&H Sp. z o.o.Władysławów31162942
2679Firma Handlowo - Usługowa Sikora Sp. z o.o.Bieliny321561347
2680Igus Sp. z o.o.Warszawa54970892
2681Stotech Sp. z o.o.Będzin876193
2682Item Polska Sp. z o.o.Wrocław391251419
2683Pex-Pool Katarzyna Weryńska-Kania Sp.J.Dębica53927111
2684Eprus Sp. z o.o.Bielsko-Biała242729421
2685Gemed Elias sp.j.Chorzów291724512
2686Grupa Polskie Składy Nawozowe Sp. z o.o.Warszawa37131355
2687Elensport Sp. z o.o.Osielsko6483219
2688Żużu Sp. z o.o.Kozy5791215
2689Termo-Fol Sp. z o.o.Kraków232844114
2690Madam Prime Sp. z o.o.Łódź2917765
2691Foster Chemia Polska Sławomir Kuciński sp.k.Warszawa361316375
2692Firma Handlowo-Usługowa Almar Sp. z o.o.Opole7176617
2693Boltech Sp. z o.o.Katowice1115773
2694Klaris Sp. z o.o.Miechów79711519
2695M - Lek Sp. z o.o.Proszowice4211163
2696PHU Maja II Sp. z o.o.Poznań8366262
2697Radunix Gromniak sp.j.Szczecin35143018
2698Dq Pl Sp. z o.o.Jabłonowo39121304
2699Dr Medica Sp. z o.o.Lublin391211228
2700Tele Radio Polska Sp. z o.o.Kielce37134211
2701Hubertus Tołczyk Sp. z o.o.Białystok8865172
2702Desa Unicum S.A.Warszawa2149193392
2703Uno Moda Sp. z o.o.Kobylniki2621728
2704Prima Selezione Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój29182765
2705Ejb Sp. z o.o.Konin2524892
2706Stoły Betonowe Sp. z o.o. sp.k.Lubliniec39121337
2707Ava Laboratorium Dystrybucja Sp. z o.o.Całowanie5691956
2708Animale Sano Sp. z o.o.Wrocław3613988
2709Sefko Buszta sp.k.Tajęcina272046828
2710Fabel Sp. z o.o.Parczew9267066
2711Syal Sp. z o.o.Byków242534385
2712Schwer Fittings Sp. z o.o.Lubliniec5898635
2713Signal Solutions Poland Sp. z o.o. sp.k.Opole242533604
2714Ventia Sp. z o.o.Raszyn55958406
2715Trigar Sp. z o.o.Poznań116515432
2716Jr7 Sp. z o.o. sp.k.Halinów7471484
2717Grupa Prace Wykończeniowe Sp. z o.o.Wodzisław Śląski3315392
2718Hurtownia Elektrotechniczna Elektra, Bieniek sp.j.Zabrze63816734
2719Medmess Kropaczewski sp.k.Warszawa5796905
2720Gold-Sport Sp.J. Marek Goldman i Tomasz GoldmanŁódź42115012
2721Lucky People Sp. z o.o.Warszawa4111998
2722Universal-Stal Sp. z o.o.Gliwice3514179902
2723Nikola Energy Sp. z o.o.Wrocław3215618
2724Pamex Pharmaceuticals Gmbh Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa11354884
2725Karambola Sp. z o.o.Pleszew75714114
2726Luk Hem Sp. z o.o.Warszawa34141565
2727Hortimex Sp. z o.o.Konin109534030
2728Pakprint International Sp. z o.o.Katowice24253288
2729Asamed Sp. z o.o.Przeźmierowo9167858
2730CDC PL Sp. z o.o.Katowice8469710
2731Akmont E. Dziwoki, K. Dziwoki sp.j.Opole5694873
2732Falesia Systemy Sp. z o.o.Warszawa2819123863
2733Sanoa Sp. z o.o.Środa Wielkopolska87611772
2734Esswell International LTD Sp. z o.o.Świecie206912882
2735Polska Grupa Grzewcza Sp. z o.o.Łódź9165155
2736Miss Prospect Sp. z o.o.Łódź3514667
2737Euro - Win Sp. z o.o.Warzyce391211487
2738Promet Sk Sp. z o.o.Turek63839774
2739Wasbruk ,Sochoń Arkadiusz ,Sochoń Witold sp.j.Stare Pieścirogi252222636
2740Op Invest Sp. z o.o.Bochnia6382591
2741Avrii Sp. z o.o.Tarnów82683351
2742Ect Technik Gałecka I S-Ka sp.j.Warszawa341423223
2743Remat Cichoń Sp. z o.o.Wojkowice48104619
27447.Com Sp. z o.o.Warszawa42113893
2745Vetlines Sp. z o.o. sp.k.Janikowo242410187
2746STALGAZ Sp. z o.o.Iława11251040
2747W13 Reit Sp. z o.o.Ruda Śląska214132525
2748John Dog Group Sp. z o.o.Komorniki10068596
2749Weltor Sp. z o.o.Mikołów5396173
2750Agrochemik - Zbigniew Kącki, Marta Kącka - sp.j.Bochnia100615826
2751Peso Sp. z o.o.Golub-Dobrzyń8668679
2752Katarzyna Prus, Grzegorz Prus sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe WolpresRadom5886108
2753Hitmasz Henryk Kołtonowski sp.j.Toruń70710633
2754Santint (Poland) Sp. z o.o.Warszawa271930084
2755Yoko Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza24235360
2756Wuber Sp. z o.o.Rzeszów5295140
2757Nw Stal Sp. z o.o.Warszawa3713713
2758Polimet S.Kij Sp.J.Bielsko-Biała361323277
2759Respol Polska Sp. z o.o.Szczecin7278400
2760Bravilor Polska Sp. z o.o.Kajetany9464261
2761D-San Solutions Sp. z o.o.Wrocław33142858
2762Ip Group Sp. z o.o.Wrocław31152307
2763Dixie Pomerania Sp. z o.o.Gdańsk1026936
2764Rk Polska Sp. z o.o.Poznań7079905
2765Sest Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle2135591
2766Euro Strefa Sp. z o.o.Radomsko242313434
2767Polver Sp. z o.o. sp.k.Kraków262015220
2768Dalimex Sp. z o.o.Lublin55920931
2769Termeco Tchórzewscy sp.j.Lublin471014027
2770MEGAT S.A.Łapino491010956
2771Novli Sp. z o.o.Warszawa41115563
2772Solkat Sp. z o.o.Bezrzecze38121120
2773Esenti24 Sp. z o.o. sp.k.Kalisz549495
2774Pol-Star Ventanas sp.j.Warszawa45107521
2775Meetings Poland Sp. z o.o.Mikołajki25222794
2776Heco Sp. z o.o.Pruszków7379786
2777Protect Polska Sp. z o.o.Książniczki529180
2778Imefy Polska Sp. z o.o.Świebodzice61815082
2779Numena Sp. z o.o.Starachowice108511013
2780Spectra System Sp. z o.o.Kraków21364660
2781Mark-Trans Sp. z o.o.Krzepice6581968
2782Expert-Kosmetyki Sp. z o.o.Rybnik7672131
2783Selecti Michał Gac sp.j.Toruń29172102
2784IGA Sp. z o.o.Warszawa48101773
2785Bai Yi Sp. z o.o.Wólka Kosowska598589
2786XMI Sp. z o.o.Żnin6774714
2787Farnoq Investment Sp. z o.o.Kęszyca Leśna6684113
2788Slim Light Design Sp. z o.o.Warszawa11251197
2789Sika-Poland Sp. z o.o.Warszawa519276738
2790Kwella Sp. z o.o.Jawiszowice34146081
2791TIM Digital Sp. z o.o.Kraków10753822
2792Gasso Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała40118981
2793Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Chemirol Sp. z o.o.Mogilno49102864977
2794TEKNOS Sp. z o.o.Warszawa846141321
2795Dik - Oil K.Pokusa D.Roszczyk sp.j.Koszalin10752207
2796Maasimo Fashion Sp. z o.o.Rzgów3812546
2797Miss Power Sp. z o.o.Łódź2719785
2798Multifasada Sp. z o.o.Pisarzowice6871233
2799G.E.A. - I.Matyjasek, M.Deptuła, A.Bolimowski sp.j.Warszawa22311805
2800Radam Sp. z o.o.Opole8964931
2801Horyzonty Sp. z o.o.Katowice7172572
2802Unilink Poland Sp. z o.o.Obłaczkowo22314032
2803Amio Sp. z o.o.Zabrze321555291
2804Meran Point Sp. z o.o. sp.k.Otwock96611189
2805Artes Sp. z o.o.Leszno8961185
2806Tathaco Sp. z o.o.Wólka Kosowska3314155
2807Weldtech Sp. z o.o.Legnica44101027
2808Caleffi Poland Sp. z o.o.Kraków58821032
2809Verity International Sp. z o.o.Warszawa242313253
2810SAM U Jacka Glińska-S.J.Góra Kalwaria7276460
2811BUSCH POLSKA Sp. z o.o.Nowa Wieś291662919
2812Koree Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki3513101516
2813Grupa Ogrody Brudek Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój2520622
2814Port 2000 Marcinkiewicz sp.j.Zielona Góra1045140581
2815Jubiler W. Krzyś Sp. z o.o.Katowice25212191
2816Kapost Sp. z o.o.Sępólno Krajeńskie75721909
2817Teamnet Sp. z o.o.Lublin31152512
2818Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kielce Sp.K.Kielce64853778
2819Lombardomat.Pl Sp. z o.o.Elbląg677795
282012k Sp. z o.o. sp.k.Jarocin9063088
2821Texprotect Sp. z o.o.Kalisz64810857
2822Vcs Sp. z o.o.Warszawa559151
2823Bkconcept Sp. z o.o.Gruszczyn44103824
2824Norco Sp. z o.o.Ciechanów54975834
2825Arka Agd Sp. z o.o.Radom451014965
2826Twinkle Candle Sp. z o.o.Warszawa22266567
2827Nivar Sp. z o.o.Tłuszcz21311145
2828Horecart Sp. z o.o.Rzeszów6773901
2829Nuga Best Official Kamchatnyy sp.k.Domaszczyn252111886
2830Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.Katowice321424192
2831Signode Poland Sp. z o.o.Stara Iwiczna461037699
2832Rodax Sp. z o.o.Włocławek8266061
2833Bio - Techne Sp. z o.o.Warszawa9565196
2834Cabicon Sp. z o.o.Łódź29161571
2835Przedsiębiorstwo Handlowe Agro-Ters Edward Solak i Stanisław Solak sp.j.Chełm529149674
2836Hydro Znphs Sp. z o.o.Bielsko-Biała3413130850
2837Dolpima Sp. z o.o.Kielce252012988
2838Grupa Inwestor Sp. z o.o.Bilczyce8469292
2839Sklepy K&M Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk35133111
2840Tastepoint Polska Sp. z o.o.Warszawa64813685
2841SMD Metals Sp. z o.o.Jasionka7573224
2842Viola.Kobiela Sp.j.Ruda Śląska261910034
2843Grab Internationale Sp. z o.o. sp.k.Ostroróg1035320
2844Rubio Monocoat Polska Sp. z o.o.Warszawa28175626
2845ETAK Sp. z o.o.Witanowice461039799
2846Glassbaubles Sp. z o.o.Przemyśl23244362
2847ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o.Warszawa51982525
2848Trate Sp. z o.o.Warszawa5093720
2849Rattanland Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą33143003
2850Viva Fish Sp. z o.o.Strojec38121740
2851Antykor Controls Sp. z o.o.Warszawa8067056
2852Loonari Sp. z o.o.Piekary Śląskie252010666
2853Ph Polsab Marek Grzesiak sp.j.Opole371218792
2854Firma Handlowa Auto Center Sp. z o.o.Gdynia391140232
2855Pergamino Sp. z o.o.Chodzież10857079
2856Frutiger Polska Sp. z o.o.Oświęcim44103025
2857As Vending Sp. z o.o. sp.k.Żory87628112
2858Ep Serwis Sp. z o.o.Łuczynów461043971
2859Mantis Sp. z o.o.Biała Podlaska8865419
2860PROMAG S.A.Poznań4310346393
2861Lemar Electric Sp. z o.o.Mysłowice89670554
2862Carbo Sp. z o.o. sp.k.Strzałków6089369
2863Ordos Sp. z o.o.Warszawa747593
2864Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arma Sp. z o.o.Szubin3314617
2865Royal Company Sp. z o.o.Warszawa2323760
2866Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K.A.Łódź2916281836
2867Apteka Vademecum Sp. z o.o.Strzegom6082271
2868Axan Energy Sp. z o.o. sp.k.Bielany-Żyłaki92619383
2869Medsystems Sp. z o.o.Lublin59813047
2870Firma Handlowa Gucinex Rajmund Krakowski,Paweł Poraniewski sp.j.Gucin242143369
2871All i Need Sp. z o.o.Tąpkowice975622
2872Hua Xin Sp. z o.o.Wólka Kosowska826706
2873Dpmsolid Limited sp.k.Kowanówko48941698
2874Europalex Sma S.A.Stanica25208634
2875Dantherm Group Sp. z o.o.Gądki3911154190
2876Edmar Marzena i Edward Dziurzyńscy sp.j.Pobiednik Wielki70766709
2877Ant&All Aleksander Grondowy sp.k.Łódź26181746
2878Kmarket Sp. z o.o.Warszawa529243
2879Biuro Techniczno-Handlowe Schipolska Sp. z o.o.Dąbrowa44109470
2880Meblomoda Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo251930311
2881Mimo Group Sp. z o.o.Częstochowa20311771
2882Mfp Paper Sp. z o.o.Bielsko-Biała38122408
2883Huwak Sp. z o.o.Kraków1948699
2884Biuro Handlowe Dorsel Sp. z o.o.Poznań251924546
2885For You LI Li Sp. z o.o.Wólka Kosowska23221393
2886Bello Mondo Sp. z o.o.Warszawa7171823
2887AV Eurometal Sp. z o.o.Kraków657847
2888Zgodex Sp. z o.o.Wielmoża6979622
2889Bis Home Sp. z o.o.Lublin10251224
2890Consteel Electronics Sp. z o.o. sp.k.Gdynia43103642
2891Gwoździej Sp. z o.o.Łapy23211334
2892Indira Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie9167759
2893Zakład Usługowo-Handlowy Hydmet sp.j. M.Z.B.Rzadkosz, P.KarpNowy Targ431011320
2894Kf Sp. z o.o.Szczecin1936886
2895Pro Shooting Sp. z o.o.Mory28161681
2896Ezon.Pl Sp. z o.o.Warszawa4011169
2897Solar Point Sp. z o.o.Ustanów776462
2898GTS Sp. z o.o.Warszawa4992123
2899Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.Prabuty41104141
2900Zielonysklep.Pl J.P. Przybył sp.j.Wrocław80614301
2901Spółdzielnia Handlowo-Usługowa GłogówekGłogówek193913363
2902Solinea Sp. z o.o.Elizówka568129934
2903M-Plast Sp. z o.o.Środa Śląska876992
2904Wawa Sp. z o.o.Warszawa78633386
2905Loft37 Sp. z o.o.Warszawa44105912
2906Proweld Sp. z o.o.Gliwice5488552
2907Agriterra Mirosław i Urszula Smolarek sp.j.Lisów5094012
2908Gsk Industry Sp. z o.o.Jaworzno3712466
2909DOHLER POLSKA Sp. z o.o.Kozietuły Nowe3313167070
2910Ecobike Sp. z o.o.Wrocław251981307
2911Moment Sp. z o.o.Żary41112741
2912A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.Reguły242042826
2913Aikon Distribution Bieg Żmuda sp.k.Bytom361216302
2914Efitech Sp. z o.o.Chełm38112425
2915Pomarex Sp. z o.o.Lublin925778
2916Scitum Sp. z o.o.Piaseczno37122312
2917Ptg Trading Stelmach Płosiński sp.j.Warszawa7869617
2918Mk Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska sp.j.Gdańsk38114981
2919Almaz Polska Sp. z o.o.Warszawa19404633
2920Inkom Instruments Sp. z o.o. sp.k.Warszawa222416528
2921Helios Sp. z o.o.Rzeszów7365946
2922Borma Sp. z o.o.Starogard Gdański5292673
2923Zaopatrzenie Ogrodnicze Kozana & Matusiak sp.j.Sieradz361217548
2924Mefa Polska Sp. z o.o.Stara Iwiczna61820613
2925Pro-Agro Jan Rząd sp.j.Gałęzów421040330
2926Halo Cryogenic Sp. z o.o.Kalisz4410295
2927Gelpol Sp. z o.o.Łódź401147978
2928In - Apart Sp. z o.o.Kraków19384451
2929Ziaja Rzeszów Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów6187080
2930Trade Solutions Poland Sp. z o.o.Białystok18475948
2931Pepco Poland Sp. z o.o.Poznań8065401023
2932Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaWawrzeńczyce3014838
2933Friends Sp. z o.o.Zielona Góra826923
2934Almara Sp. z o.o. sp.k.Warszawa232110304
2935Cedra Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki6377312
2936Rema - Pol Sp. z o.o.Piekary Śląskie6578866
2937Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Juszczak sp.j.Wieruszów411027210
2938Wiko Klebetechnik Sp. z o.o.Częstochowa70736083
2939Paris Cosmetics Sp. z o.o.Bukowno6273018
2940Kwadron Sp. z o.o. sp.k.Kraków2032477410
2941Adesco Sp. z o.o.Lublin10355353
2942Atmomat Szatkowski, Ryniec sp.j.Włocławek261721671
2943Unigastro Sp. z o.o.Wrocław321423261
2944Ramputan Sp. z o.o.Warszawa608904
2945Dom Techniczno-Handlowy Cieślar Sp. z o.o.Gliwice47914393
2946Gravo Sp. z o.o.Gdynia19342057
2947LW1 Trading Sp. z o.o.Macierzysz9755482
2948Cosmo Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań3911256401
2949Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bartosz Leleno, Wiesława Leleno sp.j.Leszno301421870
2950Hydrosolar Sp. z o.o. Dolny Śląsk sp.k.Wrocław46994877
2951Aero-Gse Sp. z o.o.Kraków26176823
2952Arealamp Sp. z o.o.Budy Kozickie5885620
2953Złom - Trans A. R. Wacław sp.j.Bartoszów3911108323
2954Osaa Sp. z o.o.Bydgoszcz7264052
2955Domar MS Sp. z o.o.Warszawa73623191
2956Lukmebel Sp. z o.o.Kępno58817888
2957Isc Sp. z o.o.Jarosław2321803
2958Ekobut Sp. z o.o.Warszawa90549571
2959Global Medical Services Polska Sp. z o.o.Warszawa24201244
2960Goldpex Sp. z o.o.Wysokie6571344
2961Würth Elektronik Polska Sp. z o.o.Wrocław2125156064
2962Myagd Sp. z o.o.Kraków34131627
2963Centrum Ogrodnicze Kalinowa Sp. z o.o.Zaborze44101011
2964Opharm E-Comm Sp. z o.o.Pokrzywnica826643
2965Yu Zhou Sp. z o.o.Warszawa41102579
2966Artmedica Sp. z o.o.Warszawa499815
2967MEWA Sp. z o.o.Warszawa6271965
2968Aras Cotton Sp. z o.o.Suchy Las1753779
2969Bosman Sp. z o.o.Gdynia38111326
2970Aga Orzechowski sp.k.Gdynia331311933
29714S Sp. z o.o.Września3512249
2972Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe As Piotr Hess, Justyna Hess sp.j.Zabrze241917005
2973Xcomp Sp. z o.o. sp.k.Szczecin431036953
2974Start Riding Sp. z o.o.Kraków29154984
2975Krak - MIX Sp. z o.o.Kraków6273892
2976Elmex Wojciech Kozicki, Krzysztof Kałudziński Sp.J.Olsztyn25185554
2977Gespar G. Pyjor, M. Sutkowski sp.j.Warszawa34128075
2978Interdom Sp. z o.o.Zgorzelec1761668
2979Demex Sp. z o.o.Świebodzin9259639
2980Eurobolt Industry Sp. z o.o., sp.k.Bielsko-Biała291439253
2981Nuuxe Radioton Sp. z o.o.Kraków261717330
2982New Yorker Retail Polska Sp. z o.o.Poznań212595589
2983KR Elektrotechnika Sp. z o.o.Kwidzyn7763965
2984Em Group Sp. z o.o.Karczew222223086
2985Beso Lux Sp. z o.o.Łódź401026538
2986Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w BrzozowieBrzozów5383232
2987Farmar Kozak sp.j.Bielsko-Biała25187875
2988Ingersoll-Rand Industrial Sp. z o.o.Warszawa321315317
2989Wallspace Gallery Sp. z o.o.Warszawa8561210
2990Proteam Pl Sp. z o.o.Warszawa2518543
2991Tianhe Sp. z o.o.Jabłonowo30141900
2992My Active Life Sp. z o.o.Warszawa4310219
2993Bonwit Sp. z o.o.Grójec90515561
2994PRIMULATOR Sp. z o.o.Łódź421097182
2995Evolution Brand Sp. z o.o. sp.k.Zabrze9757301
2996Budmiar A.Bloch F.Machaj sp.j.Gorzów Wielkopolski24193699
2997Matulowie Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski42102397
2998Eden A&A Sp. z o.o.Łańcut3113195
2999Profit-Stat Ep Szynkiewicz sp.j.Lesznowola38118072
3000Lasermax Sp. z o.o.Warszawa41101871
3001Bombacio Sp. z o.o.Warszawa875868
3002Boiron Sp. z o.o.Warszawa64728171
3003Ikam Global Sp. z o.o.Rybnik518124
3004Q-Perfect Sp. z o.o. sp.k.Kołaczkowo2223994
3005Max Woman Sp. z o.o.Rzgów1835565
3006Normazet Sp. z o.o. sp.k.Wrocław48910085
3007Lapp Kabel Sp. z o.o.Biskupice Podgórne965178674
3008Yasam Sp. z o.o.Grajewo331314519
3009Pl Polska Sp. z o.o.Warszawa31131879
3010Balma Salon Firmowy Poznań Sp. z o.o.Poznań351221573
3011Indumentis Sp. z o.o.Krzyż19321404
3012Kr-Technik Sp. z o.o.Warszawa469285
3013LD Stal Sp. z o.o. sp.k.Kraków9152651
3014Adller Sp. z o.o.Miechów5282821
3015Ledovo Sp. z o.o.Pszczyna8062907
3016Tukan Paweł Woźniak, Janusz Śledziona sp.j.Rzeszów33135413
3017Almstad Group Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski202613790
3018Imcd Polska Sp. z o.o.Warszawa4110247676
3019Sklep Teodory Sp. z o.o.Teodory4891136
3020Metal Best Sp. z o.o.Szczecin56812751
3021Oksikom Sp. z o.o.Wrocław8461136
3022Si Guo Sp. z o.o.Wólka Kosowska627283
3023Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o.Warszawa381142159
3024Av Hub Sp. z o.o.Warszawa548962
3025Wykladzinyidywany.Pl Krzemińscy sp.j.Oświęcim40107954
3026Feniks Sp. z o.o.Siemiatycze4891347
3027Bpi-Poldham Sp. z o.o.Warszawa5877326
3028Valmark Sp. z o.o.Warszawa48926990
3029Modna Trade Sp. z o.o.Kraków558241
3030Wam Polska Sp. z o.o.Kruszyn351225105
3031Siewcy Dobra Sp. z o.o.Kraków3711172
3032Horyna Sp. z o.o.Giżycko67713376
3033Mikulski Eb Sp. z o.o. sp.k.Kraków271511322
3034SOFRALUX Sp. z o.o.Warszawa61734040
3035Ajhl Sp. z o.o.Sławno36111043
3036Atlas Art Export Sp. z o.o.Katowice20288167
3037Lero China Consulting Sp. z o.o.Warszawa26163080
3038Inter Cera Sp. z o.o.Kraków7264454
3039Marianna Sp. z o.o.Warszawa25171171
3040Ostrowski Automotive Sp. z o.o.Nieborowice231911927
3041Bmc Craft Ibmt Sp. z o.o. sp.k.Błonie193210279
3042Curaden Polska Sp. z o.o.Wrocław261615832
3043Znaczki Turystyczne Sp. z o.o.Złoty Stok667408
3044Maus Electronics Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie74613378
3045Kegel-Błażusiak Trade Sp. z o.o. sp.k.Nowy Targ57770306
3046Sangusti Sp. z o.o.Warszawa6271332
3047KM Office Sp. z o.o.Gdańsk677576
30484Insulation Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle548119
3049A.S Trade Sp. z o.o.Krosno2815444
3050AXFLOW Sp. z o.o.Warszawa371110224
3051Studio Forma 96 - Będkowski, Urbaniak sp.j.Poznań311320549
3052Przedsiębiorstwo Handlowe Agrochemik Kazimierz Cholewski, Elżbieta Cholewska sp.j.Pułtusk46950613
3053Solexo Sp. z o.o.Leśna836389
3054Leobert Sp. z o.o. sp.k.Nisko291457206
3055Prp Copiers Sp. z o.o.Gdańsk459368
3056Apteka Medyk Sp. z o.o.Opatów5383543
3057GNT Polska Customer Service Sp. z o.o.Poznań26163181
3058Tekstylia Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grochowski Robert Brzozowski Łukasz sp.j.Nadolice Wielkie371119709
3059Siba Polska Sp. z o.o.Stare Babice8165545
3060Chemitech Sp. z o.o.Kraków53835100
3061Wimar Ozdowscy Sp. z o.o. sp.k.Pieruchy6578189
3062123Party Sp. z o.o.Niepołomice19277272
3063Altaria Solutions Sp. z o.o.Warszawa45928503
3064PUMA POLSKA Sp. z o.o.Warszawa4210317047
3065Cordias Sp. z o.o.Oleśnica19286804
3066Firma Handlowo-Usługowa Wyleżałek i Wyleżałek sp.j. Marek i Jarosław WyleżałekSiemianowice Śląskie331237317
3067Novellus M.stanisławczyk, D.kosztyła sp.j.Miejsce Piastowe5773967
3068Silcare Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski72648338
3069Scarlett Trade Zp Machnicki sp.j.Bielsko-Biała44912330
3070Agro-Terreco Polska Sp. z o.o.Starkówiec Piątkowski41104774
3071Vende Sp. z o.o.Kraków183514650
3072Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Agro Sp. z o.o.Busko-Zdrój212411462
3073Mgm Pharma Sp. z o.o. sp.j.Łódź281434540
3074Belaria Sp. z o.o.Bytów8266138
3075Loos Centrum Sp. z o.o.Warszawa82645586
3076Gk Hair Polska Sp. z o.o.Warszawa43931073
3077Apteka Świat Zdrowia Sp. z o.o.Warszawa6962010
3078Eco MILL Sp. z o.o.Warszawa1651634
3079Soyter Components Sp. z o.o. sp.k.Klaudyn43923189
3080Aracar Grzegorz Bartyś sp.k.Lublin222120622
3081Pol-Imex Sp. z o.o.Małaszewicze Małe281413471
3082Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Giolli Sp. z o.o.Poznań311310855
3083Altarex S.J.Warszawa24182753
3084Tsc Sp. z o.o.Warszawa459199162
3085Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k.Augustów271540357
3086Agencja Promocji Redux Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała5282858
3087ETA Enclosures Sp. z o.o.Września40106177
3088Elewant Sp. z o.o.Radom24172642
3089IBD Sp. z o.o.Lębork7761561
3090Puremed Sp. z o.o.Dębicz587957
3091M. S. Noweta - Stefan Noweta - Monika Noweta - sp.j.Błaszki6078788
3092Resolid Sp. z o.o.Szówsko686243
3093Akcesor Przemyśl Sp. z o.o.Przemyśl1928667
3094Medipharma Sp. z o.o.Kołobrzeg1656475
3095Gf Corp Sp. z o.o. sp.k.Wrocław381074545
3096Alfa-Med Sp. z o.o.Sieradz558991
3097Abraservice Polska Sp. z o.o.Zabrze371126393
3098Novatico Sp. z o.o.Częstochowa27152629
3099A+ Tech Sp. z o.o.Warszawa36111947
3100Welser Profile Sp. z o.o.Kraków167011048
3101Rosa Flor Sp. z o.o.Warszawa5282643
3102Lumibird Medical Polska Sp. z o.o.Warszawa261616551
3103Handel Arti 34 sp.j. Sławomir Kisiel Artur RzeppaGdańsk4296741
3104Sk Sp. z o.o.Koszalin3910998
3105Agroflex Sp. z o.o. sp.k.Kochanów32127079
3106DUMAN POLSKA Sp. z o.o.Michałowice271530448
3107Ottone Brzegowa Szczygieł Sidełko sp.j.Głogoczów251627509
3108Bare Baffle Sp. z o.o.Kraków17352080
3109Strefa Tenisa Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa331229618
3110Foodops Sp. z o.o.Zrazim31134809
3111Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.Poznań72676061
3112Aluka Sp. z o.o.Katowice17394710
3113Elgra Sp. z o.o.Bytom54820981
3114Elan Sp. z o.o.Gdańsk35115549
3115Lemken Polska Sp. z o.o.Żalęcino36114109
3116Tegero Sp. z o.o.Koszalin1737282
3117Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komponent Sp.J. Sławomir Noszczyk, Michał NoszczykZabierzów6379298
3118Lobos A. Łobos, M. Łobos sp.k.Kraków49825664
3119Gnp Magnusson Aparatura Medyczna Sp. z o.o.Olsztyn42911745
3120POLLMEIER POLSKA Sp. z o.o.Poznań7061011
3121Farm Ekspert Włodzimierz Liczmański i Syn sp.j.Toruń15832553
3122T&T Moda Sp. z o.o.Jabłonowo3013940
3123ATA CO. Sp. z o.o.Żernica7063226
3124Tendo Jarosław Nawrot sp.j.Gdańsk36112376
3125Talo Energy Sp. z o.o. sp.k.Szczecin26158516
3126Firma Handlowo-Usługowa Elita Bartoszewski sp.j.Bartoszyce5576645
3127Demet Sp. z o.o.Dębica8852160
3128Projekt-Tech.Pl Sp. z o.o.Sokolniki2024434
3129Centrosan-Bud Mariusz Korc, Jakub Piwowarski sp.j.Piaseczno35117846
3130Millenium Farmacja Sp. z o.o.Wrocław30132094
3131Veolia Term S.A.Warszawa459168002
3132Igla Trade Sp. z o.o.Kraków27153645
3133Polmet Sp. z o.o.Tarnowskie Góry5285246
3134Mar Andrzejewski sp.j.Łódź281422638
3135Konopka, Malcher sp.j.Dębno5286856
3136COMDREV.PL Sp. z o.o.Szczecinek38103100
3137Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Vento J. Kucharski, A. Machnik I Spółka, sp.j.Kraków23193602
3138Vicov Przedsiębiorstwo Zagraniczne Sp. z o.o.Osinów Dolny6562474
3139J&S Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o.Pęgów37115832
3140Kw19 Sp. z o.o.Siechnice855478
3141Hurtownia Gastronomiczna Sp. z o.o.Praszka1830352
3142As-Pol Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno19258942
3143Nawynos24 Sp. z o.o.Warszawa4493241
3144D - R - O Sp. z o.o. sp.k.Macierzysz371152795
3145Test-Therm Sp. z o.o.Kraków4687492
3146Go-Prof Sp. z o.o.Baryczka8252363
3147Solpharm Sp. z o.o.Marki6769576
3148Tesma Sp. z o.o.Rzeszów4010630
3149Pragmatic Sp. z o.o.Katowice706686
3150Energy Partners Sp. z o.o.Zakrzewo221912228
3151Coba Sp. z o.o.Warszawa6661260
31524ref Sp. z o.o.Kleosin4292062
3153Hurtownia Artchem Sikora & Lang sp.j.Ustroń70620286
3154Elektromaniacy.Pl Sp. z o.o.Toruń5977412
3155Edus Sp. z o.o.Gdynia17325704
3156W.A. Invest Sp. z o.o. sp.k.Cieszyn8553721
3157Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k.Wrocław192620105
3158Air - Com Pneumatyka Automatyka Sp. z o.o. sp.k.Długołęka261565201
3159Media Check Point Sp. z o.o.Warszawa42912868
3160Wizjo Sp. z o.o.Rzeszów42963161
3161Suez Izolacje Budowlane Sp. z o.o.Rzeszów58710342
3162Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Solid Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice20222182
3163Pozfarm Sp. z o.o.Poznań2318243
3164Cosm-Trade Sp. z o.o.Suchy Las1642684
3165Hagea Sp. z o.o.Wrocław5282738
3166Ahs Polska Sp. z o.o.Wrocław25158931
3167Asat Sp. z o.o.Czeladź56715426
3168Blue Daisy Sp. z o.o.Warszawa25161930
3169Interocean Premium Sp. z o.o.Warszawa6171066
3170Commercial Parts Solution Sp. z o.o.Gdynia4394342
3171Nowa Gildia Sp. z o.o.Dąbrowa Zielona6461522
3172Warpol.Info Sp. z o.o.Sokołów301314122
3173BARENTZ Sp. z o.o.Warszawa637108516
3174Toto Pharma Poland Sp. z o.o.Rabka-Zdrój2219296
3175Interide - Sp. z o.o.Suchy Dwór8352819
3176Rotenso Sp. z o.o.Ruda Śląska28149022
3177Concept Solutions Sp. z o.o.Warszawa62727099
3178Wg Call Center Sp. z o.o.Poznań21213097
3179Cosas Sp. z o.o.Wólka Kosowska716816
3180Brand Sp. z o.o.Warszawa41914378
3181Neneboss Sp. z o.o.Wólka Kosowska23181844
3182Trendy Świata Sp. z o.o.Długołęka2318796
3183Ab Trading Sp. z o.o.Warszawa20211500
3184Purolite Sp. z o.o.Gdańsk212034379
3185CMJ Frąckowiak S.J.Plewiska301314058
3186Argip Sp. z o.o.Poznań1638672512
3187Avia-Trade Sp. z o.o.Mielec15466865
3188Laboo Sp. z o.o.Warszawa141036882
3189Tsa Kozłowski sp.j.Stawki36119112
3190K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o.Katowice77622633
3191Wibo Adamczak Sp.K.Kartuzy1730290431
3192Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.Łódź32121183100
3193H.B. Fuller Poland Sp. z o.o.Warszawa192314115
3194Madejski sp.k.Kraków2814186573
3195Inte-Maszyny Sp. z o.o.Mielec5285259
3196Lilou Retail Sp. z o.o. sp.k.Warszawa192216720
3197Ae Solution Sp. z o.o.Gdańsk361153201
3198Avg Sp. z o.o.Zabrze845278
3199Davide Luxury Goods Sp. z o.o.Warszawa6363875
3200Billex Sp. z o.o.Wólka Kosowska4981340
3201Paw Sp. z o.o.Miszewko241614808
3202Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaPruszcz Gdański7062149
3203Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prodrex-Poland Sp. z o.o.Rudołtowice311252169
3204Foodlines Sp. z o.o.Lesznowola29134996
3205Hydrosolar Sp. z o.o. Centrum sp.k.Łódź71613608
3206ALITECH Sp. z o.o.Wrocław26143540
3207Monna Warm Sp. z o.o.Łódź2022222
3208Azan Sp. z o.o. sp.k.Radom2714205045
3209Horeca Solutions Group Sp. z o.o.Warszawa2515165854
3210Miamed Sp. z o.o.Adamówka7265412
3211Head Poland Sp. z o.o.Kraków31122108
3212Cosibella Sp. z o.o.Warszawa80522752
3213Palia Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka46811693
3214ROPLA ELEKTRONIK Sp. z o.o.Suchy Dwór50818207
3215Tip-Top Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski15437138
3216Przemysłowe Techniki Lakiernicze RESIN T. Kowalski i S-ka S.J.Jurczyce30127630
3217Amadex Sp. z o.o.Lublin419915
3218Reisser-Pol Sp. z o.o.Poznań15592588
3219Altra M.Jamrozik, K.Kościuk, J.Urbańczyk sp.j.Katowice311221160
3220I-Med M. Pacer - sp.j.Suchy Dwór271422827
3221Future Electronics Polska Sp. z o.o.Warszawa192336527
3222Bbu Edukacja Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3311189
3223Masklogik Sp. z o.o.Chrzanów30128704
3224Kappa Data Polska Sp. z o.o.Nowa Dęba8553843
3225Hausmann Karol Ślażyński sp.k.Młodocin Mniejszy211910135
3226Helica Sp. z o.o. sp.k.Warszawa14611738
3227Traderon Sp. z o.o.Warszawa24165072
3228Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o.Balice75633671
3229Leds Group Sp. z o.o.Warszawa1548385
3230Firma Handlowo-Usługowa Glasco Sp. z o.o.Poznań2714341
3231Azzardo Polska Sp. z o.o.Poznań23179092
3232Lagarta Sp. z o.o.Warszawa7261393
3233Eduelectronic Sp. z o.o.Płońsk5471634
3234Wise Sp. z o.o.Bibice35115857
3235Towarzystwo Przemysłowo-Handlowe Pol-Intech Sp. z o.o.Łódź182624288
3236Skriware S.A.Warszawa202114540
3237Npi Sp. z o.o.Szczodre5575691
3238Haberkorn Sp. z o.o.Skrzyszów381025235
3239Polcore Sp. z o.o.Kielce557773
3240Ori Polymers Sp. z o.o.Wrocław31125052
3241Global Wasiński Sp. z o.o. sp.k.Warszawa36101023
3242Altkom Software & Consulting Sp. z o.o.Warszawa69620423
3243Dawpol A.Dziwiński, K.Szyda sp.j.Częstochowa6167732
3244Viola Sp. z o.o.Ruda Śląska4293619
3245Cleopatra Sp. z o.o.Tarnowskie Góry27143150
3246Gam Sp. z o.o.Toruń7267686
3247MERIDA Sp. z o.o.Wrocław676250040
3248Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe BRUTAL Stanisław Karp, Andrzej Skupień sp.j.Zakopane69622482
3249Aurex Lpg Sp. z o.o.Kolonia Mrokowska44840383
3250Bls Poland Sp. z o.o.Borkowo755654
3251Grimme Polska Sp. z o.o.Brzezimierz34113256
3252Vet-Agro Trading Sp. z o.o.Lublin261410957
3253Kckm Polska Sp. z o.o.Zgierz2218212
3254Almako Handel i Usługi,sp.j. Małgorzata PrzybylskaKołobrzeg37101836
3255Cloudfresh Polska Sp. z o.o.Kraków7067990
3256Hawana Sp. z o.o.Nisko57710667
3257Imod Sp. z o.o.Żory4192347
3258Aspol Sp. z o.o.Warszawa607513
3259Bakata Design Aleksandra Lampka - Skowrońska Sp.J.Wrocław39923208
3260Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej TermenaJelcz-Laskowice468100370
3261Galilu sp.j. - Warynia Grela, Agnieszka ŁukasikWarszawa211923379
3262Aprod Sp. z o.o.Warszawa5673947
3263Gałązka sp.j.Stojadła43923994
3264Eko-Trans Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój43830710
3265Sikora Sp. z o.o.Białystok2515194
3266Tommy Cafe Sp. z o.o.Skoczów26147150
3267Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Prodrex Sp. z o.o.Rudołtowice231668964
3268P.H.U. Kora F. i R. Kołodziejczyk, P.Ratajczak sp.j.Czarnków70620278
3269Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Węglohut Sp.j. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz PolakRybnik3610225607
3270Surchem Sp. z o.o.Łódź291239731
3271Agentools Sp. z o.o. sp.k.Poznań16329429
3272Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j.Przemyśl3510233698
3273Transcom International S. Śleziak, W. Filipow sp.j.Paczków153919633
3274Amtek Spol. S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa321111326
3275Sombin Stanisław Tyrała sp.j.Jelenia Góra281326679
3276Z - Ecoenergy Sp. z o.o. sp.k.Gospodarz52775749
3277Kik Sp. z o.o. sp.k.Białystok261437459
3278Rawa Polska Sp. z o.o. sp.k.Świdnica211814447
3279Polstar Holding Wołoszczuk sp.k.Koszalin1922196077
3280Zinzino Sp. z o.o.Warszawa192220371
3281Tghome Sp. z o.o.Łódź34113449
3282Erpix Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów44821862
3283Apteka Pod Aniołem Sp. z o.o.Piława Górna3991663
3284Amarol Sp. z o.o.Ząbki27141183
3285Jug-Pol Sp. z o.o.Warszawa3991119
3286Puccini Evo Sp. z o.o.Skarbimierzyce281346378
3287Euroeco Beszczyński sp.j.Chełmża7457060
3288Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków Sp.K.Libertów341167030
3289Bhpownia Sp. z o.o.Gdynia3410904
3290Poltechnik Sp. z o.o. sp.k.Błonie41913697
3291Savio Group Sp. z o.o.Warszawa69651036
3292Phat Loc Sp. z o.o.Warszawa20201205
3293Nova Centrum Sp. z o.o.Szczecinek35103907
3294Npa Plast Polska Sp. z o.o.Łódź25143021
3295Firma Handlowa Korona Janina i Mieczysław Słoma sp.j.Jarosław6363426
3296Eko Komes Sp. z o.o.Kolnik5074804
3297Warszawa Gomez Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las24151711
3298Monica Lin Sp. z o.o.Wólka Kosowska577219
3299Kmr Majchrzak sp.j.Gostynin32119322
3300Fundacja Jeszcze Więcej SportuKoło438341
3301Mat - Corund sp.j. J.B.T. ZdzińscyKraków6166516
3302Bravilor Bonamat Sp. z o.o.Białystok47859279
3303Hydrosolar Sp. z o.o. Górny Śląsk sp.k.Żory361078467
3304AB System Polska Sp. z o.o.Rydzyna241519105
3305Mm.Rs Sp. z o.o.Wólka Kosowska25141156
3306Valoris Sp. z o.o. sp.k.Warszawa13788034
3307Ltt Sp. z o.o.Warszawa281314793
3308Arm Sp. z o.o.Szczecin2216274
3309Ochnik S.A.Garwolin3012289840
3310Furnifuture Sp. z o.o.Kępno22161361
3311Van Horn Sp. z o.o. sp.k.Piekary Śląskie4384898
3312Patis Sp. z o.o.Warszawa5071568
3313Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Rolchem Alojzy Lesiak, Brunon Nowok sp.j.Ćwiklice3896593
3314Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis - Sp. z o.o.Kielce41934639
3315UNILIGHT POLSKA Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie71625819
3316UNOPAK Sp. z o.o.Warszawa20192321
3317RITTAL Sp. z o.o.Warszawa448162102
3318Radex Sp. z o.o.Młynary3211729
3319Dr Sawlewicz - Sp. z o.o.Gdańsk33111830
3320Drive Technologies Sp. z o.o.Toruń5574614
3321PIN Energia Sp. z o.o.Warszawa5274141
3322Vitaprodukt Sp. z o.o.Kraków38104808
3323Godan S.A.Warszawa231692742
3324Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MIX Iwona i Andrzej Turowscy sp.j.Krosno28124859
3325TMG Sp. z o.o.Milanówek16261665
3326Jumo Sp. z o.o.Wrocław66611657
3327Microsens Sp. z o.o.Wrocław30123711
3328Fabryka Wnętrz Gosia&Kasia Sp. z o.o.Szczuka468541
3329ALTRADE Sp. z o.o.Warszawa331110368
3330Finder Polska Sp. z o.o.Sady68617514
3331Knelsen Polska Sp. z o.o.Osielsko5473129
3332Kelvintech Polska Sp. z o.o.Wilkowice785902
3333Silla Sp. z o.o.Mszana Dolna47859754
3334Ladiosa Sp. z o.o. sp.k.Aleksandrów Duży7456717
3335Delis Sp. z o.o.Rybnik5778071
3336Chemart International Trader Sp. z o.o.Kraków45873336
3337Agromet-Motoimport Sp. z o.o.Warszawa77511487
3338Euro Tradex Group Sp. z o.o.Nowy Sącz22167881
3339Tredon Sp. z o.o. sp.k.Kraków23155862
3340Mifarma Sp. z o.o.Bielsko-Biała25148728
3341Gardner Denver Polska Sp. z o.o.Cholerzyn74534599
3342Marlen Investments Sp. z o.o.Katowice14426932
3343Ecodrew Company Sp. z o.o.Pińczów735877
3344Agro - Hurt Żołyński, Smoliński sp.j.Warszawa17234631
3345DEI Armatura Przemysłowa Sp. z o.o.Gdynia37106523
3346Constra Trade Sp. z o.o.Warszawa31116011
3347Aplauz Sp. z o.o.Łomianki241535835
3348Trawialnia.Eu Sp. z o.o.Tarnowskie Góry42910153
3349W.Kruk S.A.Kraków2613714882
3350Artur Romanek Firma MeblartRadomsko361027517
3351MILA PAPIER Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą54723000
3352LDM POLSKA Sp. z o.o.Katowice30116677
3353Progline Sp. z o.o.Warszawa2415762
3354Advance Europe Biuro Techniczno - Handlowe Sp. z o.o.Warszawa31116140
3355Piasny sp.j.Leszno30124370
3356Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa J. H. Paprocka S.J.Świdwin35103906
3357MM Sp. z o.o.Krzeczów6268006
3358Biokom Diagnostyka Sp. z o.o.Janki20189714
3359Makewithlove Sp. z o.o.Warszawa16271860
3360Pf Electronic Sp. z o.o.Gliwice35107410
3361Wtórpal Sp. z o.o.Bydgoszcz4195074
3362Markon Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa44828052
3363Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o.Warszawa666200607
3364Altex Sp. z o.o.Grudziądz458575
3365Texchem Sp. z o.o.Latchorzew6862994
3366Dornwell sp.j. Rymaszewski, RymaszewskaWarszawa201924084
3367Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek, J.E.Poniedziałek sp.j.Szaflary301121449
3368Unionstal Sp. z o.o.Katowice38973878
3369Sungaja Sp. z o.o.Wrocław6162025
3370Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hen-Stol Hanna Piórkowska sp.j.Żebry-Chudek221630894
3371Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budres-Sil Sp. z o.o.Rzeszów18215984
3372Thi Sp. z o.o. sp.k.Łódź251435734
3373PMC Hydraulika Sp. z o.o.Rosówek37986905
3374Dekorart Sp. z o.o.Jabłonowo28121888
3375Arlux Sp. z o.o.Kondratowice2415505
3376Prefarm Sp. z o.o.Olsztyn35102258
3377Hydrosolar Sp. z o.o. Warszawa sp.k.Sękocin Nowy48759788
3378El-Max Sp. z o.o.Wałbrzych6165815
3379Smart Kid S.A.Warszawa4585878
338024Ct Sp. z o.o.Świnoujście2216178
3381Aero-Medika Sp. z o.o.Warszawa32106017
3382Wilga Sp. z o.o.Częstochowa38949926
3383Ebro Trade Sp. z o.o.Warszawa41840546
3384Cyto-Logic Sp. z o.o.Poznań458467
3385Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer sp.j.Kobylnica143520939
3386Nevadent Sp. z o.o.Łódź231515918
3387Apteka Na Dożynkowej Kozioł sp.j.Lublin4381028
3388Międzynarodowa Apteka Grabowskiego Londyn Grabopharm Sp. z o.o.Warszawa7657121
3389Import Eksport Sp. z o.o. sp.k.Czyżów341011039
3390Elektrotech Stanecki sp.j.Kalisz351017789
3391Raya Group Sp. z o.o.Warszawa17222397
3392Aba Sport Jakub Bladowski sp.k.Staniszewo35106806
3393It Masters Sp. z o.o.Poznań646669
3394Delizie Italiane Sp. z o.o.Warszawa25147661
3395IMMOMOK Sp. z o.o.Warszawa566227513
3396Biuro Plus Krępa sp.j.Zielona Góra68617831
3397Blackberry Sp. z o.o.Bielsko-Biała5761103
3398Emporium Sp. z o.o.Koszalin1820624
3399Fast Group Sp. z o.o.Warszawa64623524
3400Gold - Pol Jastrzębscy sp.j.Warszawa201818711
3401Firma Usługowo-Handlowa Dombud Pryczkowski sp.j.Łapalice261315112
3402Ryszard Kutnik , Kazimierz Rogowski , Antoni Wszeborowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rolbud sp.j.Przążewo135133598
3403Storio Sp. z o.o.Wieliczka12591691
3404Lubmedical Sp. z o.o. Sp.K.Lublin6163136
3405Aabo-Ideal Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza695307
3406Tmj Polska Sp. z o.o.Wrocław6763450
3407Dacpol Sp. z o.o.Piaseczno418215797
3408Industry Vision Sp. z o.o.Pasłęk517667
3409F.H.U.P. Krak-Znicz Andrzej Majer, Józef Wolak sp.j.Kraków201825815
3410Itp Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Warszawa1527337
3411Biurpap J.M.G. Figińscy sp.j.Łódź201732126
3412Elcom Sp. z o.o.Józefów23153128
3413Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie sp.j.Grybów211640616
3414Prbolts Sp. z o.o.Warszawa5074357
3415Assopet Sp. z o.o.Opole1918351
3416Elektro-System Hurtownia Elektrotechniczna I.Kucharski sp.k.Wągrowiec311111990
3417Hoya Lens Poland Sp. z o.o.Piaseczno2216142122
3418Oltest Energo Sp. z o.o.Warszawa2812196
3419Azet Załęcki sp.k.Zamość5175718
3420Benzoil Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza5472058
3421Textil Company Sp. z o.o.Pszczyna2812924
34224 - Med Sp. z o.o.Kraków26132709
3423BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o.Słupsk251365636
3424Jindal Films Europe S.A R.L. (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa527950
3425Aramus Sp. z o.o. Sp.K.Kraków5865451
3426Donauchem Polska Sp. z o.o.Rokietnica576215563
3427Mersin Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski6668092
3428Em&C Sp. z o.o.Kozery6363158
3429Adyton Medical Polska Sp. z o.o.Kraków251310314
3430Prostaf Sp. z o.o. sp.k.Poznań46710293
3431Gribet Sp. z o.o.Warszawa7251856
3432Griffin Group S.A. Defence sp.k.Warszawa211763224
3433Nitmit Sp. z o.o.Warszawa25131027
3434Datmetals A. Kluza sp.k.Katowice12487540
3435Diesel Loko Distribution Sp. z o.o.Zaborze5173698
3436Polgrop Sp. z o.o.Sopot1819516
3437Senkan Sp. z o.o.Warszawa676571
3438Speedcar Oil Sp. z o.o.Lidzbark44822924
3439AGRO - MIL Sp. z o.o.Rogóźno30115060
3440Gambella Sp. z o.o.Piekary Śląskie52710493
3441Polimex.Net Sp. z o.o. -sp.k.Łódź44846323
3442Comparta Zajdel Sp. z o.o.Warszawa5562686
3443Centro-Chem Sp. z o.o. sp.k.Turka2911226301
3444Weldpol Sp. z o.o.Sędziszów695432
3445L`oreal Polska Sp. z o.o.Warszawa29111220281
3446Makmar-Pak Sp. z o.o.Kraków15251326
3447Polska Organizacja Handlowa Sp. z o.o.Katowice28121179
3448Medispec Sp. z o.o.Lublin16223499
3449Redford & Grant Białecki i Kałdan sp.k.Warszawa211658015
3450Roltech Babis Sp. z o.o.Kielce44833515
3451Aseca Sp. z o.o.Biała Podlaska4571143
3452Ares R.E. Wawrowscy - sp.j.Warszawa211620066
3453Tradepro Sp. z o.o.Warszawa30115222
3454G. Poland Sp. z o.o.Warszawa152569909
3455Biasov Sp. z o.o.Biała Podlaska30116002
3456Pompy i Systemy, Sp. z o.o.Warszawa5171275
3457P.A.T. Bugała Sp.K.Częstochowa211620637
3458BMC Service Sp. z o.o.Pruszcz Gdański448556
3459Chemirol Piekary Sp. z o.o.Piekary67516318
3460Hausmann Sp. z o.o.Młodocin Mniejszy34109401
3461Krosbi Sp. z o.o.Sokółka48711050
34624x Sp. z o.o.Warszawa369944
3463Major Pl Sp. z o.o.Zwoleń27122372
3464Hoof Concept Sp. z o.o.Wrocław62613191
3465Gracja Bis J. Charkowski sp.j.Wrocław4388718
3466Bakewol Sp. z o.o.Wrocław1239322
3467Eta Industry Sp. z o.o. sp.k.Stare Skoszewy1255698
3468Security Expert Sp. z o.o.Poznań50714046
3469Transoil Trade Sp. z o.o.Chudów63610439
3470Lidia Group Sp. z o.o.Murowana Goślina2314206
3471ARVATO POLSKA Sp. z o.o.Warszawa3410586756
3472Erpack Sp. z o.o.Grójec13361486
3473Małecki Urbaniak Malex S.K.A.Skórzewo36922287
3474Pointe Scientific Polska Sp. z o.o.Warszawa3991119
3475Heico Poland Sp. z o.o.Radom21163120
3476Data Professional Grzegorz Wrona sp.k.Wieliczka23149622
3477Dsv Bokuniewicz Jankowski sp.j.Gdynia36946277
3478Audio Color S.J.Blizne Łaszczyńskiego301110228
3479Brawo Sp. z o.o.Kalwaria Zebrzydowska359190989
3480Great Star Cee Sp. z o.o.Gdynia12451278
3481Bionesis Sp. z o.o.Warszawa142814138
3482Oceans Sea Sp. z o.o.Sopot2215914
3483Automat Spec Sp. z o.o. sp.k.Kaszów43874054
3484Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.Stara Iwiczna211568949
3485Formika Renata Pawelska - Flak Tomasz Flak sp.j.Zbąszyń3596486
3486Koncept - L S.A.Warszawa53687479
3487Krakowskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Sp. z o.o.Kraków14286624
3488Elgra W.E Kubik sp.j.Opole221514901
3489A.S. Inter Silesia Sp. z o.o.Katowice70520099
3490Sas Sp. z o.o.Warszawa6756425
3491Etiuda Sp. z o.o.Oborniki55610316
3492Cromo-Stal Sp. z o.o.Katowice43827872
3493Ika Albrecht S.K.A.Plewiska311023426
3494Drapieżnik Sp. z o.o. sp.k.Białystok39810255
3495Trendtrade Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa14275522
3496Unified Solutions Sp. z o.o.Warszawa5766791
3497Składy Opałowe Stokłosa sp.k.Czechowice-Dziedzice34911290
3498Sklep Medyczny IS Sp. z o.o.Olkusz20171004
3499Azgo Sp. z o.o.Czarna Białostocka27124180
3500Techtronic Sp. z o.o.Gdynia17202554
3501Strong Magnets Sp. z o.o.Warszawa1819793
3502Mufka Sp. z o.o.Sandomierz4679931
3503Delta Sp. z o.o.Brzozówka3691294
3504Przedsiębiorstwo Handlowe Guliwer Estkowski, Sawicki sp.j.Nasielsk291115634
3505Vinhan Sp. z o.o.Wólka Kosowska556657
3506Przedsiębiorstwo Agrogobex Sp. z o.o.Słubice6164628
3507Palaro Sp. z o.o.Rydułtowy241311943
3508Nim Logistic Machinery Sp. z o.o.Sielinko24135621
3509Kidi Sp. z o.o.Świnoujście1331309
3510Kufner Polska Sp. z o.o.Starowa Góra6266140
3511Euromak sp.j. B.Jurek, M.Słowik i SpółkaMakowisko21155284
3512Simpleav Sp. z o.o.Wrocław36924209
3513Schmid Rhyner Sales Ag (S.A.) Oddział w PolsceWarszawa4471273
3514Normatek Chemia Techniczna Sp. z o.o.Częstochowa28113290
3515A.M.S.R.L. 1 Sp. z o.o.Gdańsk13302314
3516Rhc Lift Sp. z o.o.Toruń616363
3517Salumanus Sp. z o.o.Kraków48727988
3518Marol Bis Sp. z o.o.Wiaderno311013418
3519Tap - Systemy Alarmowe Sp. z o.o.Poznań241311227
3520Ps Lift Sp. z o.o.Racot4776793
3521Rebound Electronics Sp. z o.o. Oddział w PolsceGdynia1425110572
3522Avrotech Sp. z o.o.Katowice30113336
3523Venture Industries Sp. z o.o.Kiełpin379101396
3524Eet Polska Sp. z o.o.Gdańsk55622941
3525Technika Chłodzenia Sp. z o.o.Zabrze3410107887
3526Interone Sp. z o.o.Lublin1819218
3527Topgal Novum Sp. z o.o.Cieszyn20165174
3528Mazurskie Centrum Myśliwskie Sp. z o.o.Giżycko5561692
3529Unox Polska Sp. z o.o.Warszawa6851498
3530BM Tech Sp. z o.o.Warszawa13327015
3531Euromedical Polska Sp. z o.o.Kraków369110
3532Anielskie Ubezpieczenia Sp. z o.o.Świętajno1818881
3533Suntar Sp. z o.o.Tarnów685129546
3534Johns Manville Polska Sp. z o.o.Kraków665975
3535Multi Oil Sp. z o.o.Białystok4773096
3536Anitel Sp. z o.o.Jawor477295
3537Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krakbud sp.j. Adam Krakowski, Bogdan MalikZakliczyn201629696
3538Partner Kleks Sp. z o.o.Toruń59617692
3539Oder Medical Sp. z o.o.Szczecin437201
3540Trytyt Sp. z o.o.Bielsko-Biała152355692
3541Galanteria Modelarska i Odlewnicza Noram Sp. z o.o.Tarnowskie Góry30115773
3542K P B Intra Polska Sp. z o.o.Tychy30108851
3543Unisystem Sp. z o.o.Gdańsk45749342
3544Edvac Sp. z o.o.Raszyn15235186
3545AS Vending Sp. z o.o.Żory3981273
3546Biocourse.Pl Sp. z o.o.Katowice25122763
3547Aris Pack Sp. z o.o.Słupno32102004
3548Memor Sp. z o.o.Brzeg4979002
3549Innovapharm Polska Sp. z o.o.Warszawa201512821
3550Sek-Pol Osija sp.j.Kielce271219258
3551Dilectro Sp. z o.o.Warszawa5269983
3552New Yorker Polska Sp. z o.o.Poznań1523848856
3553Thinkbig.Shop.Pl Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1142419
3554Juwal M.M. Kaczorowscy sp.k.Konstantynów Łódzki20158054
3555Rodan Sp. z o.o.Poznań57640581
3556LEGO POLSKA Sp. z o.o.Warszawa695319258
3557Elhurt Sp. z o.o.Gdańsk49793086
3558Grupa Siwulski Sp. z o.o. sp.j.Naszacowice4475948
3559Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski sp.j.Gdynia4374780
3560Budowlani Plus Sp. z o.o.Tarnów14241246
3561Monagro.Pl Sp. z o.o.Warszawa32105505
3562Damian Mazur Sp. z o.o.Łomianki Dolne1917308
3563Alistan-Agro Sp. z o.o.Warszawa26126183
3564Ecco Plus Sp. z o.o.Białystok43776519
3565INTER - BIS Group Sp. z o.o.Nowy Sącz5264015
3566Chemetall Polska Sp. z o.o.Warszawa1522167072
3567Pm Motors & Events Sp. z o.o.Suchy Las4373460
3568Aspekt Sp. z o.o.Katowice36913212
3569Neonn Przyborowska sp.k.Lublin3697616
3570Drawstal Sp. z o.o.Chrząstowice4576381
3571Firma Handlowa Iwo W. Wojdała, A. Szczurek, I. Radosz S.J.Kraków3885129
3572MW Metale Kolorowe Sp. z o.o. sp.k.Opole39812880
35738G Sp. z o.o.Bielsko-Biała339199
3574Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowe Stampol Stankiewicz sp.k.Opole Lubelskie43789888
3575Centrum Nieruchomości Partner Sp. z o.o.Jaworzno2711310
3576Hato Trade Sp. z o.o.Katowice15229244
3577Suprema Sp. z o.o.Łódź211515182
3578Bella Fashion Sp. z o.o.Wólka Kosowska1620442
3579Tempest Sp. z o.o.Stary Toruń3391135
3580Hager Polonia Sp. z o.o.Wrocław16207958
3581Polstein Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki30109400
3582Ecozam Sp. z o.o.Gdańsk4471589
3583Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ŻarachŻary4974944
3584Kos Kooperacja Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo142513589
3585Omega Military Poland Sp. z o.o.Czapury437803
3586Hubmarkt Sp. z o.o.Warszawa3881940
3587Tomex sp.j., Tomasz Halama, Wojciech Halama Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-ProdukcyjneBielsko-Biała31105878
3588Abiman Engineering Europe Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie1817727
3589Gamma Sp. z o.o.Warszawa52644986
3590Krahn Chemie Polska Sp. z o.o.Poznań291096215
3591Sochacki-Serwis Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski4872519
3592Firma Otto U.I L.Otto sp.j.Lublin16194465
3593Pitbull Sp. z o.o.Biedrusko1423141583
3594Kai Xuan Sp. z o.o.Jabłonowo516600
3595Apteka Aronia Motyl-Pikuła, Pikuła sp.j.Mstów4574068
3596Netiona Sp. z o.o.Warszawa3881399
3597Spinex Spinkiewicz sp.j.Warszawa4978164
3598Pro Sales Sp. z o.o.Opole388628
3599Joa Sp. z o.o.Lesznowola18171391
3600Zoomania Sp. z o.o.Palędzie408976
3601Unifood And Wine Sp. z o.o.Warszawa181710652
3602Karoń Tech Sp. z o.o.Łazisko2015917
3603Axpro Concept Sp. z o.o.Jelenia Góra4872517
3604Pcc Polska T. Jarmuszczak sp.j.Wrocław251215372
3605Nikodem Sp. z o.o.Gdańsk418654
3606Chengying Sp. z o.o.Wólka Kosowska2114748
3607Epaktim Sp. z o.o.Robakowo6352675
3608Elmasz Sp. z o.o. sp.k.Lublin25126640
3609Polski Lek - Dystrybucja Sp. z o.o.Wadowice161929296
3610Ciesielscy sp.j.Mielec281134861
3611Studex Poland LTD Sp. z o.o.Łódź24122810
3612Procera Sp. z o.o.Częstochowa231344147
3613Zorbud-2000 Sp. z o.o.Świątniki6151008
3614ASTRA S.A.Warszawa45758723
3615Atak Design Sp. z o.o. sp.k.Łódź31109871
3616Mnich Sp. z o.o.Łańcut1325213
3617STAL-HUT-PRODUKT Sp. z o.o.Katowice3886888
3618Mikamed Sp. z o.o.Gdańsk25127627
3619HQT - Europe Sp. z o.o.Warszawa427964
3620Di Wang Sp. z o.o.Warszawa5061137
3621Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony sp.j.Zawiercie201510815
3622Impet Sp. z o.o.Grudziądz17185610
3623Jb Sp. z o.o.Warszawa321032903
3624Archem Sp. z o.o.Łany4576776
3625Netceed Sp. z o.o.Opole251272890
3626Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.Wrocław221422504
3627Radioster Sp. z o.o.Katowice241218147
3628Schwäbische Werkzeugmaschinen Polska Sp. z o.o.Wrocław301011429
3629Nova Sp. z o.o.Katowice1137767
3630Grafe Polska Sp. z o.o.Lubliniec113338046
3631Ekosfera Sp. z o.o.Zieleniewo161915099
3632EASTCHEM Sp. z o.o.Zawiercie59624149
3633F.H.U. Max Zuzaniuk Sp. z o.o.Cyców5766196
3634J.Ye Sp. z o.o.Jabłonowo388647
3635Pneumaticon Białowąs Krzysztof sp.j.Opole211415263
3636Handel Hurtowy i Detaliczny sp.j. Edmund Kmieć, Marek PrzestackiJarocin27117224
3637KSM Traders Sp. z o.o.Suchy Las1228371
3638Printin Zirngielb sp.k.Poznań4372542
3639Dxl Sp. z o.o.Żory3391753
3640Monaster Sp. z o.o.Brzeszcze5866289
3641Pfisterer Sp. z o.o.Płochocin41831091
3642Qpharma Sp. z o.o.Warszawa251235774
3643Padwa Sp. z o.o.Strzelce Opolskie3889338
3644Niezłe Ziółko Sp. z o.o.Mirków35920088
3645F.I.Manta Sp. z o.o.Zawadzkie17176826
3646Namso Sp. z o.o.Jabłonowo31101579
3647Goplast Serafińscy sp.j.Gorzów Wielkopolski3395938
3648Hartmann Professional Sp. z o.o.Bydgoszcz29103092
3649Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Zacharzewski Witold Marek ZacharzewskiŁomża41821969
3650N.B.C. POLSKA Sp. z o.o.Warszawa20151059
3651Sicame Polska Sp. z o.o.Warszawa37815923
3652Phup Azot Grzegorz Szydłowski, Andrzej Caban, Agnieszka Urbańczyk - sp.j.Ujazd55613518
3653Pol-Strawa Sp. z o.o.Katowice18164805
3654Videojet Technologies Sp. z o.o.Warszawa62541232
3655Inter-Vion S.A.Warszawa291078861
3656Fbf Bed & More Sp. z o.o.Polkowice25112486
3657Tragar Trąbka Sp. z o.o.Zebrzydowice171855263
3658Best Sub Europe Office Sp. z o.o.Lipiany27111148
3659Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Stal-Heg Sp. z o.o. Eksport - ImportStalowa Wola4867238
3660Orland Sp. z o.o.Częstochowa29105803
3661Fiedor Group Company Sp. z o.o.Piekary Śląskie31101526
3662Amigo Bis Sp. z o.o.Przybiernów5365065
3663Lsp Software Sp. z o.o.Szczecin2313488
3664Integrity Partners Sp. z o.o.Warszawa36945488
3665Torimpex Trade Sp. z o.o.Toruń54639947
3666Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Rimpol Sp. z o.o.Gorlice6152659
3667Sitaniec Commerce Sp. z o.o.Zamość3397030
3668Salonika S. Konarski; A. Wasilewska sp.j.Lublin142241841
3669Twojasiesta.Pl Sp. z o.o.Toruń12266164
3670Awk Kozioł sp.k.Smolec5065212
3671G2A PL Sp. z o.o.Warszawa261114919
3672Rak And Roll S.K.A.Rybnik221321824
3673Novital Sp. z o.o.Zielona Góra437783
3674Fair Play Plus Marek Krzemieniewski sp.k.Ząbki241214790
3675Elephant Lukić sp.j.Łódź14219575
3676Global Sales Products Sp. z o.o.Piastów1421186
3677Wkk Polska sp. z o.o.Łódź151914737
3678Halian Dekor Sp. z o.o.Wólka Kosowska18161869
3679Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Piomar Halina Różycka, Piotr Jezioro sp.j.Kraków4271949
3680Honestan Sp. z o.o.Krzyż Wielkopolski16181475
3681Agrogama Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Kuźma i Keli sp.j.Rogoźno17178885
3682Smoke Solution Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski16182632
3683Muuvo Aneta Ludyga sp.j.Piekary Śląskie181618592
3684Hong Fan Sp. z o.o.Warszawa427819
3685DAGMA Sp. z o.o.Katowice2412146972
3686Apogeo Sp. z o.o.Kraków10355757
3687Benox B. Kaszubowski sp.j.Kamień251118841
3688AFRISO Sp. z o.o.Szałsza2711103700
3689Nuga Best Beskid Sp. z o.o.Legnica339868
3690Trade Exim Group Sp. z o.o.Lublin15201344
3691Zepeco Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski2015845
3692Centralna Sp. z o.o.Łódź5955419
3693Robtools Smt Sp. z o.o.Bydgoszcz25117465
3694P.P.H.U. Sorbex Sp. z o.o.Katowice3883751
3695Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe EJ Józef Janusz ZamojtukJasionówka398101782
3696Andra-Pak Sp. z o.o.Falenty Nowe3594089
3697Schiessl Polska Sp. z o.o.Warszawa516185205
3698SM Food Sp. z o.o.Grudziądz5361830
3699GALTEX S.A.Poraj113218440
3700Lek4you Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza49622752
3701Neorobots Sp. z o.o.Dąbrowa21145220
3702Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budohand Sp. z o.o. w KoszutachKoszuty5852295
3703Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu sp.j.Kielce142241509
3704Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri Sp. z o.o.Sieradz43767660
3705Stan-Rol Stankiewicz BogusławJaświły43766225
3706Agcor Group Sp. z o.o.Suchy Las23124958
3707Josam Polska Sp. z o.o.Łódź5262540
3708WINDSPORT Andrzej Roszkowski, Maksymilian Śpiewak S.J.Kraków142217595
3709Kalfood Sp. z o.o.Warszawa24121712
3710Bohamet - Armatura Sp. z o.o.Ciele291073088
3711Apteka Rynek 30 Tomasz Błaszczyk i Wspólnicy sp.j.Nowy Sącz22131332
3712Forbisgallery Sp. z o.o.Strzelce Opolskie2312132
3713FPHU JUREK Jerzy LamchŻarki52618544
3714Apteka Pharmakon Zuzanna Kobza - Charciarek Sp. z o.o.Nowe Miasto nad Wartą5061685
3715Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o.Warszawa132436887
3716Intersonex Sp. z o.o.Stanisławowo19156686
3717As Crop Sp. z o.o.Poznań20156524
3718Smart Label Polska Sp. z o.o.Nowa Sól4571274
3719Duna Sp. z o.o.Kraków142018205
3720Fomann Sp. z o.o.Kraków17162474
3721Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Ekodom-Gajek Sp. z o.o.Lublin221322763
3722Vinh Xuan Sp. z o.o.Warszawa3291363
3723VCBS Sp. z o.o.Kraków23122797
3724Pharmix Sp. z o.o.Katowice3397305
3725Ellstone Sp. z o.o.Częstochowa3681825
3726Twist-Pol Sp. z o.o.Kobiele Wielkie31956497
3727Ensinger Polska Sp. z o.o.Leszno42732260
3728Amtra -Romejko i Sulżycki sp.j.Warszawa161810516
3729POLSOUND Sp. z o.o.Łomianki181633976
3730Wiko Sp. z o.o.Białystok132318571
3731FHP-VILEDA Sp. z o.o.Warszawa1617297426
3732Micros sp.j. W. Kędra i J. LICKraków1421171206
3733Begerman Sp. z o.o.Katowice14213162
3734Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kema Sp. z o.o.Łobżenica10351253
3735Gena Zdzisław Zaręba sp.k.Nowy Targ476582
3736Rose Pharm Sp. z o.o.Wyszyna24121053
3737Ams Trade Sp. z o.o.Katowice221317272
3738Mahr Polska Sp. z o.o.Warszawa281022140
3739Novanetus Sp. z o.o.Słupsk5752671
3740Ka - Sp. z o.o.Syców25114875
3741Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza sp.j.Chęciny1323107572
3742Ispro Sp. z o.o.Kraków20142360
3743Apteka Aura Sp. z o.o.Łódź27102185
3744Macdermid Enthone Sp. z o.o.Łódź34916400
3745Inkdystrybucja Warszawa Sp. z o.o.Warszawa231216037
3746Prius Sp. z o.o.Warszawa12266281
3747Mps-Mechanik Sp. z o.o.Katowice25115683
3748Procardia Medical Sp. z o.o.Warszawa37867640
3749Marchem Sp. z o.o.Skarbimierz-Osiedle142022738
3750Special Steels Polska Sp. z o.o.Rzeszów3291713
3751Komet Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów3488143
3752Aesseal Polska Sp. z o.o.Mazańcowice171621828
3753Haspro Sp. z o.o.Rzeszów16181430
3754Jedynka J.K. Kordowscy sp.j.Ostrów Mazowiecka27107395
3755Fink Group Sp. z o.o.Psary Małe21134427
3756Polgar Garniewicz Wełniak sp.k.Chyby291017696
3757Pans Sp. z o.o.Warszawa24123220
3758Słoneczko sp.j. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz GałajZduny21136253
3759Amp sp.k. Piotr WielgusZakliczyn171620355
3760Everts - Pol Sp. z o.o.Warszawa151820043
3761Canpol Art & Smart Zgoła sp.k.Wysogotowo271136573
3762Eilfix Polska sp.j. Łagowska TaulitzWrocław12239781
3763Ortocentrum Sp. z o.o.Babice Nowe22137456
3764Agrolew Sp. z o.o.Nowiny Wielkie1128517
3765Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D.Rybicka, Z.Olko sp.j.Sopot29104587
3766Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs Włodzimierz Małyszko i Wspólnicy sp.j.Gniechowice112716295
3767KBL Sp. z o.o.Wrocław358612
3768Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska TczewTczew22126993
3769E-Kiosk S.A.Warszawa112726147
3770CENEGA S.A.Warszawa221289054
3771Ascom Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa18163340
3772Norgpol Sp. z o.o.Warszawa112893431
3773Hydrosolar Sp. z o.o. Wschód sp.k.Bilcza37897447
3774Kavka Jevelry Sp. z o.o. sp.k.Puszczykowo15181662
3775Łazienkaplus.pl S.A.Żerniki378130329
3776Rock Metal Shop Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Skierniewice142015251
3777Magnum Polska Sp. z o.o.Kielce201438044
3778Buypro Sp. z o.o.Bielsko-Biała15183311
3779Lack Service D. Miszuda, A. Nowicz sp.k.Piekary Śląskie21135312
3780Hydrosolar Sp. z o.o. Małopolska sp.k.Modlniczka2312277367
3781Gamma Fittings Sp. z o.o.Białystok3681452
3782Hurtownia Artykułów Elektrycznych Alina Mielcarek sp.j.Ostrów Wielkopolski24112716
3783Erda Sp. z o.o.Zielona Góra4661615
3784Polgrit Sp. z o.o.Kiełpin486784
3785Samee Sp. z o.o.Bydgoszcz3193553
3786Ms Spektrum Szkolmowski sp.j.Warszawa3785001
3787Propools Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna1914970
3788Imperium-Design Sp. z o.o.Częstochowa11291462
3789D-L-B Sp. z o.o.Wólka Kosowska3881335
3790Holistic Herbs Sp. z o.o.Ruda Śląska565192
3791Apteki z Sercem Sp. z o.o. sp.k.Szczecin20148054
3792Armenia Trading Sp. z o.o.Warszawa4175127
3793Terminal Strzałkowo Sp. z o.o. sp.k.Strzałkowo32916941
3794Alfa sp. j. Artur Korczykowski-Jolanta KorczykowskaPłock26104591
3795Medacco Sp. z o.o.Jędrzejów171610115
3796Faro Sp. z o.o. sp.k.Opole14199747
3797Grupa Ptmm Sp. z o.o.Lublin11276269
3798Me Gusto Sp. z o.o.Sopot5957403
3799Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Odzysk Sp. z o.o.Białystok3685644
3800Fitoherbal Sp. z o.o.Ruda Śląska10281464
3801Sol-Hurt Sp. z o.o.Solec Kujawski161613871
3802Intersell Technologie Światłowodowe Polska Sp. z o.o.Szczepanów5361138
3803Eltech Sp. z o.o.Ruda Śląska45612926
3804Kyocera Unimerco Tooling Sp. z o.o.Wrocław211324487
3805Vitafarma 2007 Sp. z o.o.Warszawa6055134
3806Bims Plus FHH Sp. z o.o. Rzeszów sp.k.Rzeszów39714924
3807Mega Level Sp. z o.o.Wrocław4272092
3808PBS Connect Polska Sp. z o.o.Marki446131120
3809Loppi Sp. z o.o.Warszawa4371286
3810Niwex Plus Sp. z o.o.Jarosław50649449
3811Denios Sp. z o.o.Michałowice281011382
3812Prospecta Sp. z o.o.Warszawa191412877
3813Maliko Sp. z o.o.Osinów Dolny15181451
3814Ckk Sp. z o.o.Wrocław1222629
3815Supermarket DETAL Magdalena MakowskaBielsko-Biała45613496
3816Avitec Sp. z o.o.Jelenia Góra17163597
3817Ravensburger Polska Sp. z o.o.Warszawa21137358
3818Poltorex Sp. z o.o.Bedlno Radzyńskie191417786
3819Topvac Sp. z o.o.Zamysłowo24115199
3820Karen Sp. z o.o.Lyski5064378
3821Firma Usługowo - Handlowa M&M Sp. z o.o.Nowogard20132555
3822Alco Sp. z o.o. sp.k.Lublin5459913
3823Rovena Kbc Group Sp. z o.o.Przemyśl4176331
3824Marszal L. Ryszkowski sp.k.Gdańsk35823532
3825Foto - 7 S.C. M. Skowron i WspólnicyGliwice151819192
3826Packman Sp. z o.o.Łajski4179944
3827Caldena Sp. z o.o. sp.k.Trępnowy33960756
3828Polcarbotrans Sp. z o.o.Warszawa338164820
3829Infograf Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski4563324
3830Atelier Magda Beneda Sp. z o.o.Gdańsk1616296
3831Biuro Handlowe Per-Med Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora sp.j.Skoczów3976426
3832Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Łódź sp.k.Łódź231295347
3833Decoteam Sp. z o.o.Legnica4177018
3834'Metro' Andrzej Lipka i Wspólnicy sp.j.Łazy241192132
3835Bigben Connected Polska Sp. z o.o.Warszawa3685001
3836Trend & Fashion Group Sp. z o.o.Łazy11256310
3837Hgm Maszyny Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie3292065
3838Zpuh Mini Zap B i K Łepkowicz, A.Roguszna - sp.j.Przygodzice122134403
3839Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Koszalin sp.k.Koszalin281033147
3840VCX Sp. z o.o.Kraków151734585
3841Megaprof Sp. z o.o.Tarnów5261056
3842Debra Trade Sp. z o.o.Czerwionka-Leszczyny319116
3843Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jawor Genowefa Grajkowska, Regina Libner sp.j.Mogilno161621276
3844Dolmo Sp. z o.o.Warszawa516543
3845Farmed E. Bukiewicz sp.j.Warszawa3192601
3846Industrial Frigo Polska Sp. z o.o.Myślenice4762817
3847Exito I Sp. z o.o.Uście Gorlickie4071347
3848Dax - Drgas sp.j.Przyczyna Dolna19142130
3849Kamston Sp. z o.o.Cynków4361444
3850Aura Herbals Sp. z o.o.Sopot191417755
3851Kl Invest Sp. z o.o.Warszawa22124566
3852Zephyr Polska Sp. z o.o.Garby27106300
3853Galicja J. Pelc, A. Sidor sp.j.Leżajsk2991160
3854Kosmaz Sp. z o.o.Koszalin181490462
3855Supra Elco Sp. z o.o.Skierdy3776305
3856RST Group Sp. z o.o.Olsztyn4662670
3857Horeca Parts Group Sp. z o.o.Robakowo3483593
3858Bl Group Sp. z o.o.Olimpin5755849
3859NCAB Group Polska Sp. z o.o.Piaseczno31920341
3860Sportech Sp. z o.o.Poznań42727297
3861Inter-Technik Lubrication Sp. z o.o.Zgorzelec4072682
3862Armet J.Kniej,J.Kniej,S.Popczyński sp.j.Warszawa112211020
3863Gold-Money.Pl Sp. z o.o.Gdańsk15173568
3864Bimar A.Białkowski, J.Marczewski sp.j.Radom27101491
3865Mithril Sp. z o.o.Gdańsk41717282
3866Atler Sp. z o.o.Piastów4366997
3867Prymus Ireneusz Dawidzki Henryk Kużdżał Wiesław Maciałek sp.j.Mielec16163526
3868Erkanto Sp. z o.o.Zielona Góra211229426
3869Rokicki i Łukasiak sp.j.Łódź102513283
3870Extradach Sp. z o.o.Szczecin309181507
3871Yommix Michał Janicki Sp.J.Słomniki4369841
3872Robert Adamiak Admaco sp.j.Elizówka33814403
3873Wrzeciono Sp. z o.o.Opole29912511
3874Mk Karcz Sp. z o.o.Barwałd Górny4273550
3875Winged Trade Sp. z o.o.Lublin33810916
3876Unibuy Gmbh Sp. z o.o.Warszawa348921
3877Opalex Sp. z o.o.Wałbrzych3093224
3878Nowa Panacea Sp. z o.o. sp.j.Łódź4763252
3879RAVET Sp. z o.o.Wrocław368104790
3880Motion Precision Punch Sp. z o.o.Bielsko-Biała426384
3881BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle4961263513
3882Siltec Polska Sp. z o.o.Cieszyn37714857
3883Elmark Automatyka S.A.Warszawa31994069
3884Kanex Sp. z o.o.Kleosin211254976
3885Dąbrowski Market Budowlany sp.j.Szepietowo30910314
3886Atabajt, Roik, Słowik, Mazurkiewicz, sp.j.Opole5062323
3887Ringroup Seals Sp. z o.o.Lublin1715831
3888Initius Systemy It Sp. z o.o.Kraków12213224
3889Ardetem & Zpas Sp. z o.o.Nowa Ruda3481151
3890Betagaz Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice3971754
3891Delta Service Sp. z o.o.Zielonka161512336
3892Brzostek & Brzostek M.Z. Brzostek sp.j.Lublin1418601
3893Toma Sp. z o.o.Wysogotowo141846359
3894Krzysztof Wojdyła i Henryk Krzysztof Agra-H Import-Export sp.j.Biała Nyska56511152
3895Partex Marking Systems Sp. z o.o.Lubicz Dolny131941831
3896Szczotki Techniczne Polska Sp. z o.o.Motylewo3282281
3897Prianto Polska Sp. z o.o.Warszawa19137530
3898Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rudex-Bis Adam Grabowski, Witold Grabowski sp.j.Myślenice25107490
3899Antra Sp. z o.o.Ruda Śląska33849046
3900P.P.U.H. Supron 1 sp.j. Zenon Piasny, Zygmunt CzarnotaOlkusz28919367
3901Forvital Sp. z o.o. sp.k.Kościan26105948
3902Farm - Mpartner Sp. z o.o.Środa Wielkopolska35814702
3903Multi Chem Sp. z o.o.Lublin25101570
3904Symbase IAM Sp. z o.o.Robakowo26101163
3905Prograss Polska Sp. z o.o.Trzciana3488877
3906Bogner Edelstahl Polska Sp. z o.o.Solec Kujawski36715151
3907Etc Plus Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski51516728
3908Dentalstore Sp. z o.o. sp.k.Szczecin26106512
3909SiC Specialized Industrial Chemicals Specjalistyczna Chemia Przemysłowa Sp. z o.o.Rzeszów122015507
3910SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika PomiarowaWarszawa251049779
3911John Bean Technologies Sp. z o.o.Warszawa5156472
3912Śrubtar Sp. z o.o. S.K.Tarnów122010549
3913Hurtownia Papiernicza ELBO Mirosław Dzikowski, Bogusława Dzikowska, Łukasz Dzikowski - S.J.Kwidzyn26103398
3914Kol-Dental Sp. z o.o.Warszawa3191083
3915Agrosusz Sp. z o.o.Nipkowie4178061
3916ISOTEX Sp. z o.o.Poznań221211515
3917Polsaros Sp. z o.o.Kraków37724072
3918MALIA Sp. z o.o.Środa Śląska4662060
3919Euduco Kbc Group Sp. z o.o.Przemyśl43638182
3920Hajduk Agnieszka i Dariusz Nasińscy Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski181417048
3921Poltechpack Sp. z o.o.Olsztyn3098680
3922Apteka Pod Gwiazdą Janusz Lorfing sp.j.Leżajsk4074027
3923Kaufdas.Pl Sp. z o.o.Gubin3287716
3924PZT - ELMETOR Sp.J. D.Borońska i WspólnikToruń15167040
3925Firma BEHRENDT - Grupa SBS Marian BehrendtBrodnica141772197
3926Betta Sp. z o.o.Ciemne3388734
3927Jrksport Sp. z o.o.Kraków17142178
3928Vis-It Sp. z o.o.Poznań12206058
3929Apteki U Dominika Sp. z o.o.Łódź18133759
3930Wizpol Group Sp. z o.o.Wólka Kosowska3092299
3931Bodo Sp. z o.o.Warszawa367858
3932Masis Sp. z o.o.Szczecinek496420
3933Zamkon Armatura i Technologie Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle40717768
3934Tecom Analytical Systems-Poland Sp. z o.o.Warszawa20132773
3935Firma Handlowa Specjal Kurkiewicz S. J.Kraków14176581
3936Bug Detal Trade Sp. z o.o.Lublin1121997
3937Emanin Sp. z o.o.Rzeszów14181524
3938ADAR Łukaszewicz sp.j.Białystok251010724
3939Bonus 2 - Gierz i Wspólnicy sp.j.Ostrów Wielkopolski24106066
3940Rapacz sp.j.Raba Wyżna191375484
3941Orion Pietrasz sp.j.Wodzisław Śląski3096230
3942Filipiak sp.j.Brody102234416
3943Agrotank 2 M. Marcinkiewicz sp.k.Gaj31826615
3944CTA Polska Sp. z o.o.Katowice5454233
3945Digali Sp. z o.o.Warszawa24111400
3946X-Kom Services Sp. z o.o.Warszawa30825594
3947Apteka Jantarowa Magdalena Rosseger sp.j.Wrocław3877599
3948Falcon Medical Polska Sp. z o.o.Łódź131825143
3949Faktor Sp. z o.o.Opole496231
3950Fotoforma Drwięga sp.k.Warszawa49627541
3951A Jak Apteka - Łukasiak Kaliszewska sp.j.Łódź151619205
3952Tersus Sp. z o.o.Poznań1913738
3953MISTAL Sp. z o.o.Katowice2410214553
3954Agropest Sobótka i Wspólnicy sp.j.Żółkiew-Kolonia39725018
3955Kuchinox Polska Sp. z o.o.Zgierz367712
3956Kracik sp.k.Spytkowice241012333
3957Marbex Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki251032758
3958Automatyka Spawalnictwo Serwis Sp. z o.o.Łódź28928264
3959Pm Sport. P. Lewandowski i M. Wojtiuk. sp.j.Warszawa231142385
3960Rob-Stal Sp. z o.o.Kraków251046749
3961Antiaging Institute Sp. z o.o.Warszawa10236273
3962Romario Roman Sowiński, Maria Sowińska sp.j.Czempiń22112979
3963Fhup Ogród i Dom Sutkowscy sp.j.Choszczówka Stojecka31812256
3964Cosmetic Trade & Resources Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski4951787
3965Pohl & Pohl Sp. z o.o.Racibórz151512539
3966Moby.Pl Sp. z o.o.Wrocław11205917
3967Allplus Sp. z o.o.Przebieczany3675209
3968Roka Spółka z Ograniczoną OdpowieddzialnościąKielce11201672
3969Mak sp.j. KarpińscyWrocław181410413
3970Profieurope Sp. z o.o.Rzeszów2799805
3971Jm Exim Exterieur Sp. z o.o.Przeźmierowo1219900
3972Be Shaping The Future Sp. z o.o.Warszawa221156575
3973Promark S.A.Warszawa191340662
3974Prime Energy Polska Sp. z o.o.Katowice3281152
3975Sundoor Ławecki sp.k.Chorzów102221328
3976Jeans Retail Sp. z o.o.Zakręt4169505
3977Cosmo J.Brzyski,J.Stępień sp.j.Siemianowice Śląskie211222928
3978Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k.Gdańsk2610136731
3979Woodpecker Europe Sp. z o.o.Luboń3185177
3980Ekspand Żarnowski i Mrozek sp.j.Korczyna231122481
3981Super Sklep sp.j. Cieślak Wiesława, Cieślak KrzysztofSiennica211110029
3982Interkommerz Sp. z o.o.Sulechów39719414
3983PH AWA Sp. z o.o.Kamień Pomorski18138795
3984Profi M Tec Psg Silesia Sp. z o.o.Jankowice50528739
3985Electronic Components Eastern Europe Sp. z o.o.Działdowo3185647
3986Radius - Radpol Sp. z o.o.Dąbrowa201220576
3987Synergia Pro Sp. z o.o.Wrocław191214317
3988Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.j.Kraków231154508
3989Farball Ttk Sp. z o.o. sp.k.Gliwice28910612
3990Sodibo Sp. z o.o.Dzierżoniów171432942
3991Centrum Leków Chylonia Sp. z o.o.Gdynia3382534
3992Urban Polska Sp. z o.o.Żary47620624
3993Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j.Śmigiel1416105609
3994Darel Ltd Sp. z o.o.Warszawa251015426
3995AX Technology Sp. z o.o. sp.k.Dobra36725896
3996Mobipol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Kruczek Antoni Kalina sp.j.Wrocław40628898
3997Fashion Design Group Sp. z o.o.Warszawa2892011
3998Af Marcotec Sp. z o.o.Warszawa377824
3999Ecomal Poland Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnościGliwice39725553
4000Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o.Gdańsk13175276
4001TRODAT POLSKA Sp. z o.o.Warszawa31835649
4002Program Plus Sp. z o.o.Wrocław12191809
4003Golden Rose Sp. z o.o.Łódź28926336
4004Firma Handlowa Grzesik Sp. z o.o.Malbork35716778
4005Optyk Czechów Sp. z o.o.Lublin1913252
4006NEWPEST Sp. z o.o.Jaworzno3572057
4007Lubricant Polska Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice251012303
4008Łucznik - Lockpol Sp. z o.o.Łódź26915524
4009Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Besawa Sp. z o.o.Białystok2410415
4010Jk Box Sp. z o.o.Cieszyn2796124
4011PRO-CAR Zbigniew DoniecKraków41645156
4012Haulotte Polska Sp. z o.o.Janki37734023
4013C.Witt Dental Sp. z o.o.Warszawa28914463
4014Arnap Sp. z o.o.Bielsko-Biała3878547
4015Higiena Serwis Katarzyna Pietrzyk Bilewicz sp. j.Warszawa36710125
4016Zakład Handlowo-Usługowy IWONA Tomasz Kotynia S.K.A.Popów44625398
4017Zakład Produkcyjno-Handlowy Stomaf Sp. z o.o.Warszawa21112152
4018Darmann Europe Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza2897355
4019Partydeco Sp. z o.o.Szczecin1416145333
4020Skalar - Knieć Zbigniew sp.k.Lublin5153377
4021Denar Marek Dembiński i Wspólnicy sp.j.Oborniki151516392
4022Orion Sp. z o.o.Bogucin251058150
4023Wracam Do Zdrowia 2 Sp. z o.o.Gdynia42628303
4024Bossard Poland Sp. z o.o.Radom27937334
4025Forsed Sp. z o.o.Borowiecko-Kolonia18134134
4026Performance Group Poland Sp. z o.o.Rumia2410896
4027D.C Import Export Sp. z o.o.Wólka Kosowska515911
4028Proterm Barczewski, Kaczmarek, Kłos sp.j.Bydgoszcz251015018
4029Budmetal Sp. z o.o.Żmigród4261760
4030Przedsiębiorstwo Handlowe Index-Pol Bolesław Stolarz, Marcin Stolarz Sp.j.Wrocław4364938
4031Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading sp.k.Poznań396139192
4032Tofivet Sp. z o.o.Warszawa48512611
4033ICO Cosmetics Sp. z o.o. sp.k.Mokronos Górny221111364
4034Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Szczecin sp.k.Warzymice33869156
4035Ślizex Market Gołyńska, Ślizewska sp.j.Gniew3086548
4036Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. Porti sp.k.Warszawa4754521
4037Intar Tools Rozdejczer Sp.J.Parole34728674
4038Tdf Poland Sp. z o.o.Warszawa191212056
4039Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bhp-System Beata Raszewska, Jacek Raszewski sp.j.Radom121912384
4040Bradford & Hamilton Polska Sp. z o.o.Łódź1316584
4041Eden Plus M.Zachwieja, P.Zachwieja sp.j.Leszno4468696
4042DEUBLIN POLSKA Sp. z o.o.Wrocław19128181
4043EL - MET Sp. z o.o.Chorzów32810527
4044Market Mrówka Osińscy sp.k.Strzelin2699901
4045Tyranik Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Eksport-Import Marek Jakubik i Sp. sp.j.Krapkowice131713315
4046Procural Sp. z o.o.Cekanowo1416325038
4047Zam Czajkowski sp.k.Bartoszyce3284227
4048Green Dynamic Sp. z o.o.Ćmielów357323
4049Herman Sp. z o.o.Warszawa11201523
4050Pakfal Bracia Hyla sp.k.Warszawa231017954
4051z & R Sp. z o.o.Żędowice14161322
4052Big Drip Sp. z o.o.Częstochowa1119144
4053Woodlab Poland Sp. z o.o.Słupca3182954
4054Cognex Poland Sp. z o.o.Wrocław4066486
4055Coldteam Sp. z o.o.Gdynia18127030
4056At Sp. z o.o.Kraków17133790
4057Filtrilo Sp. z o.o.Kopana19124822
4058DR. WEIGERT POLSKA Sp. z o.o.Warszawa33810770
4059Fes Trading Sp. z o.o.Gdańsk3575084
4060Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polgard Sp. z o.o.Rokitno Szlacheckie23102350
4061EPO Warehouse Sp. z o.o.Tychy36713990