Mocna Firma

Luksusowa przestrzeń tylko z dreamHOMES.pl

Indywidualne podejście oraz obsługiwanie klientów bezpośrednio przez osoby zarządzające firmą stanowi wyróżnik spółki na rynku luksusowych nieruchomości. Nieustannie się rozwijamy, co potwierdza poszerzająca się z roku na rok oferta.

Spółka dreamHOMES.pl powstała w 2009 roku w Gdyni i od tej pory działa, z sukcesami, na rynku luksusowych nieruchomości. Na rodzimy rynek przenosi dobre praktyki zachodnich, renomowanych firm obrotu ekskluzywnymi nieruchomościami.

Image
Image
W swojej pracy skupia się na takich  wartościach jak posiadanie najlepszej oferty i rzetelne doradztwo w wyborze nieruchomości. Stawia sobie wysoko poprzeczkę, a wyznaczając cele i kierunki rozwoju patrzy w pierwszej kolejności na potrzeby klienta, to dzięki nim odnosi sukcesy.Początkowo celem firmy była budowa i wykończenia domów. Jednak z roku na rok zaczęła poszerzać swoją ofertę. Obecnie zajmuje się nie tylko domami, ale i apartamentami oraz nieruchomościami komercyjnymi. Grupę docelową firmy są klienci zamożni, zarówno indywidualni, jaki i firmowi oraz deweloperzy. To z myślą o ich bezpieczeństwie firma współpracuje tylko ze sprawdzonymi Partnerami.

O prężnym rozwoju firmy świadczą także jej realizacje:
•    TRITUM Business Park – kompleks budynków biurowo-usługowych w Gdyni Orłowo.
•    Inteligentny dom w Gdyni Witomino.
•    Aranżacje apartamentów: na ulicy Długiej w Gdańsku, w Sea Towers czy Aquarius.
•    Den Arte – Klinika Stomatologii.
•    Budynek apartamentowy przy 150-letnim parku w Gdyni Orłowo.
•    Kancelaria Notarialna w Gdańsku.
Do dużych przedsięwzięć, jakie obecnie prowadzimy, można zaliczyć:
•    Pośredniczenie w sprzedaży trójmiejskich, luksusowych nieruchomości mieszkaniowych, takich jak: Sea Apartments, Rivus, Brabank, Nowe Orłowo; a także nowo powstającej inwestycji w Szklarskiej Porębie.
•    Zaangażowanie w prowadzenie strony, dotyczącej luksusowych nieruchomości nad morzem – www.seaapartments.pl.
•    Pośrednictwo w wynajmie i sprzedaży lokali biurowo-usługowych inwestycji takich jak: Nowe Orłowo – TRITUM Business Park w Gdyni, Stary Browar Kościerzyna, City Park Poznań i prestiżowe obiekty w Warszawie.

W przypadku dreamHOMES.pl ważna jest nie liczba pracowników, ale ludzie, którzy łączą w sobie wszechstronną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem, charakteryzują się wysoką kulturą osobistą, zapewniają kompleksową i komfortową usługę. Myślą przewodnia firmy jest: „To, czego sami oczekujemy, chcemy zaoferować klientom”.

www.dreamhomes.pl

Spółka dreamHOMES.pl z Gdyni została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014, w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 i II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.