Koncert charytatywny „Solidarni z Wuhan” 27 lutego 2020 r. w Warszawie w Filharmonii Narodowej

Magazyn Przedsiębiorców”Europejska Firma” zaprasza na koncert charytatywny „Solidarni z Wuhan”, który odbędzie się w dniu 27.02.2020 r. od godz. 19.00 w Warszawie, w Filharmonii Narodowej. Jego organizatorem jest Warszawska Izba Gospodarcza.

Dochód ze sprzedaży biletów w całości zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych dla wskazanych przez Ambasadę Chin w Polsce sierocińców w Wuhan lub innej miejscowości.
Tym koncertem chcemy zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. Wirus nie zna granic, nie wybiera. Atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie możemy obojętnie mijać problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas. W chwilach trudnych bądźmy solidarni!


Drugim ważnym aspektem organizacji tego wydarzenia jest zwrócenie uwagi na metody zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa. Jedna z nich jest bardzo prosta, ogólnodostępna, a jednak stosowana niewystarczająco. Badania pokazują zatrważająco niski poziom higieny osobistej Polaków, co budzi niepokój nie tylko w sytuacji w sytuacji zagrożenia koronawirusem. A przecież jedną z najskuteczniejszych metod obrony przed wszelkimi wirusami i bakteriami jest właściwa higiena osobista.
Chcemy bić na alarm do władz wszystkich szczebli, by rozpoczęły narodową edukację higieny jako formę troski o naszą przyszłość!

Kontakt w sprawie koncertu Magdalena Pająk
magdalena@wig.waw.pl
tel. 22 415 99 28
kom. 609 810 561