Efektywna FirmaGepardy Biznesu

Kompleksowy operator logistyczny

Każda firma, która chce osiągnąć sukces, musi działać profesjonalnie i być przygotowana na najbardziej zaskakujące wymagania organizacyjne klienta. Tak tworzy się nieszablonową ofertę i buduje wizerunek firmy, dla której nie ma wyzwań nie do zrealizowania, mówi Jacek Bieczka, Prezes Zarządu CTL Logistics SA w Warszawie.

Jacek Bieczka, Prezes Zarządu CTL Logistics SA w WarszawieCTL Logistics to firma z 20 letnim doświadczeniem o randze największego w Polsce i jednego z największych w Europie przewoźników kolejowych i operatorów logistycznych. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze logistycznej w zakresie transportu kolejowego i samochodowego, spedycji, obsłudze bocznic kolejowych, obsłudze i utrzymaniu taboru oraz infrastruktury kolejowej, usługach przeładunkowych, doradztwie celnym oraz zaopatrzeniu w surowce. Działamy na terytorium Europy Środkowo – Wschodniej, przewożąc ładunki między innymi przez granicę Polski z Białorusią i Niemcami oraz rozwijając wciąż nowe połączenia na terenie Europy Zachodniej.

Image
Głównymi klientami spółki są koncerny wydobywcze węgla, kruszyw, koncerny paliwowe, zakłady chemiczne, producenci AGD, logistyka FMCG, koncerny energetyczne, operatorzy kontenerowi i wiele innych.Dewizą firmy jest elastyczność i otwartość w podejściu do potrzeb klientów. Możemy zrealizować masowy transport kruszywa pod budowę autostrady, partii samochodów prosto od producenta do miejsc dystrybucji, a gdy zajdzie taka potrzeba zorganizować skomplikowany transport na indywidualne zapotrzebowanie klienta. Możliwe jest to dzięki połączeniu sił wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy CTL, ich specjalistycznym i unikatowym usługom.

Jesteśmy firmą, która uruchomiła pierwsze prywatne połączenie kolejowe pomiędzy Polską a Niemcami oraz Polską a Ukrainą. Zbudowaliśmy wiele efektywnych korytarzu transportowych łączących Wschód i Zachód Europy. Tym samym pokazaliśmy naszym potencjalnym partnerom, że podejmujemy odważne decyzje, wiemy jak rozwijać firmę, podążamy za tym co nowe i racjonalne. Szanujemy czas i pieniądze naszych partnerów. Jesteśmy gotowi do zaproponowania nawet najbardziej skomplikowanych usług, dzięki ogromnemu doświadczeniu pracujących dla nas specjalistów. To sprawia, że od lat utrzymujemy pozycję lidera na polskim rynku, równocześnie rozwijając się na rynkach zarówno wschodnich jak i zachodnich.

Kilka firm z grupy CTL Logistics zostało wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu  2011 i Konkursie Efektywna Firma 2011.