Efektywna FirmaGepardy Biznesu

Kompleksowe wyposażenie dla gastronomi i handlu

Staramy się stosować nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Często jesteśmy pierwszymi, którzy wprowadzają je na terenie Polski, czy naszego regionu. Wielu naszych klientów uzyskało dotacje z UE dzięki zastosowaniu innowacyjnych urządzeń i rozwiązań technicznych z oferty naszej firmy, mówi Mirosław Głowacki, właściciel MIG Import-Eksport Głowacki S.J.  w Białymstoku.


Mirosław Głowacki, właściciel MIG Import-Eksport Głowacki S.J.  w Białymstoku
Minęły 22 lata od dnia założenia firmy MIG Import-Eksport Głowacki Spółka Jawna. Od początku działalności dążyliśmy do kompleksowej obsługi w zakresie produktowym i usługowym. Właśnie taki, ukierunkowany ściśle na potrzeby klienta zakres działalności, pozwolił skutecznie zabezpieczyć firmę przez negatywnym oddziaływaniem zawirowań gospodarczych.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodniczych i odzysku ciepła z wykorzystaniem systemów solarnych i pomp ciepła, które instalujemy w zakładach zbiorowego żywienia, zakładach przetwórczych, sklepach i magazynach, biurach, obiektach medycznych, a także użyteczności publicznej.

Image
Jesteśmy największą firmą w regionie północno-wschodnim Polski, która dostarcza kompleksowe wyposażenie do obiektów gastronomicznych i handlowych.
Dotychczas zrealizowaliśmy ponad tysiąc kompleksowych inwestycji, z czego większość została wykonana na bazie naszych projektów, aranżacji i sugestii. Wiedza oparta na doświadczeniu działu handlowego i technicznego oraz wymianie informacji z klientami i producentami pozwala nam na zastosowanie najbardziej optymalnych rozwiązań. Dzięki temu nasi klienci unikają błędów
i kosztownych przeróbek w trakcie realizacji (modernizacji) budowlano-instalacyjnej obiektów. Jesteśmy przygotowani, by przeprowadzić inwestora przez wszystkie etapy realizacji, począwszy od wykonania projektu, wyboru wyposażenia, kończąc na montażu, szkoleniu i serwisowaniu urządzeń. Całość naszej działalności oparta jest na własnych pracownikach (głównie kadra inżynieryjno-techniczna), którzy posiadają wszystkie wymagane uprawnienia. Zatrudnianie dynamicznych, wykształconych pracowników pozwala nam na ciągłe zasilanie nową energią i niekonwencjonalnymi pomysłami, wybieganie w przyszłość nowoczesnymi rozwiązaniami zwiększającymi wydajność i zasięg działania.
Od początku działalności staramy się stosować nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Często jesteśmy pierwszymi, którzy wprowadzają je na terenie Polski, czy naszego regionu. Wielu naszych klientów uzyskało dotacje z Unii Europejskiej dzięki zastosowaniu innowacyjnych urządzeń i rozwiązań technicznych z oferty naszej firmy.
Dysponujemy jednym z największych salonów ekspozycyjnych wyposażenia sklepowego i gastronomicznego w Polsce. Salony zlokalizowane są w Białymstoku i Ełku. Dzięki temu nasi klienci mają możliwość obejrzenia oferowanego wyposażenia, porównania jakości wykonania, funkcjonalności czy wyglądu.
MIG Import-Eksport Głowacki S.J.  w Białymstoku została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.