AktualnościEfektywna FirmaGepardy BiznesuInstytutMocna FirmaPolskie Brylanty

KKM Polska Sp. z o.o. sp.k. to Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Gepard Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2020

KKM Polska Sp. z o.o. sp.k. w Bełchatowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020, XIII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2020, XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020 i VIII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2020 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Firma rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jej przypadku 98,1 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2020.

Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w 2019 r. osiągnął poziom 5,3 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2020. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2020.

Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w październiku 2020 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 11,5 mln zł, co dało mu tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2020.

Pierwszą gałęzią działalności firmy jest kompleksowe zaopatrywanie zakładów przemysłowych w asortyment z branż armatury przemysłowej, wentylacji i klimatyzacji, armatury sanitarnej, techniki grzewczej oraz instalacji wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Reprezentuje znanych i uznanych producentów krajowych oraz zagranicznych, z którymi współpracuje na zasadzie umów przedstawicielskich.

Drugim przedmiotem działalności firmy jest dobór, produkcja oraz sprzedaż uszczelnień technicznych dostosowanych do potrzeb klientów. Reprezentuje znanych i renomowanych producentów krajowych oraz zagranicznych.

Od roku 2012 jest wyłącznym przedstawicielem na Polskę firmy Thermodyn Corporation, produkującej najwyższej jakości specjalistyczne produkty na bazie Vitonu (FKM/FPM) dla branży energetycznej, metalurgicznej, chemicznej, spożywczej, paliwowej oraz innych.

KKM Polska jest również jednym z czołowych dystrybutorów produktów z Vitonu (płyty, sznury, uszczelki).W gamie produktów firmy znajdą się płyty, uszczelki płaskie, o-ringi, simmeringi, profile oraz sznury. Specjalizują się w produkcji uszczelek płaskich między innym z takich materiałów jak Viton/FKM/FPM, NBR, SBR, EPDM, Silikon.

Więcej informacji o firmie pod adresami:

https://www.kkmpolska.pl/

https://uszczelnieniatechniczne.pl/

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #wyróżnieniadlafirm #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy #gepardbiznesu #businessgepard   #mocnafirmagodnazaufania  #strongcompany  #efektywnafirma #JerzyKrajewski