AktualnościWyróżnieni

Kartony24.eu- sklep internetowy z opakowaniami

Prowadzisz e-commerce i chcesz aby Twój biznes się rozwijał? Potrzebujesz odpowiedniego dostawcy opakowań. No to jesteśmy! Zwarci i gotowi aby dostarczyć Ci kartony wysyłkowe na miarę Twojego biznesu.

Kartony24- producent opakowań kartonowych i tekturowych.

Produkujemy pudełka kartonowe. Na półkach naszego magazynu znajdziesz ponad 350 rozmiarów, a ta liczba stale rośnie wraz z potrzebami klientów. Wydawać się może, że karton to uniwersalny produkt. Niezupełnie. Nie ma jednego, złotego sposobu pakowania. Produkty oraz charakter marek są różne i trzeba to robić w taki, sposób aby pierwszy punkt styku był dla klienta atrakcyjny, a produkt dotarł w nienaruszonym stanie. Sprawdź ofertę.

Kartony24- wyprodukujemy dla Ciebie kartony na wymiar.

Co jeśli w stałej ofercie nie ma kartonu, którego szukasz? Wyprodukujemy go dla Ciebie. Kartony na wymiar to opcja, która daje wiele możliwości. Jest częstym wyborem przy sprzedaży towarów o nietypowych kształtach. Bardzo często jest również sposobem na optymalizację kosztów. Jak? Zmniejsza konieczność użycia wypełniaczy do paczki i skraca czas pakowania. Kartony na wymiar to lekarstwo na dużą liczbę zwrotów. Jeśli poprzedni karton walczył dzielnie z kurierami, ale przegrywał- warto się zastanowić nad skrojeniem go na miarę swojego biznesu.

Kartony24- hurtownia opakowań, która rozwiązuje problemy

Pamiętasz te hurtownie, w których zakupy robiło się o 6 rano. O 12 tej okienko kasy było już zamknięte, a zamówienie spisane na kartce czekało aż skończy się przerwa magazyniera? My pamiętamy, dlatego stworzyliśmy miejsce gdzie tego nie ma. Kupować możesz, kiedy chcesz. Wystarczy kilka kliknięć. Nasza hurtownia opakowań to wygodny, nowoczesny e-commerce, gdzie znajdziesz szeroką ofertę, szczegółowe opisy produktów, jasną politykę rabatową, a przede wszystkim doradztwo profesjonalisty. Wystarczy, że napiszesz lub zadzwonisz, a pomożemy Ci w rozwiązaniu problemu, pokażemy możliwości. Dodatkowo do wyboru masz zakup opakowań w małych kompletach od 10 sztuk, po palety, tiry i kontenery. Sprawdź ofertę.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i współpracy. Staniemy na wysokości zadania i wyposażymy Twój biznes w odpowiednie kartony, a przy okazji z dużym poczuciem humoru wytłumaczymy Ci niuanse, dzięki którym nasi klienci pakują lepiej. Wyróżnij swoją markę, karton to niezawodny nośnik.

Autor: materiał partnera