AktualnościEfektywna FirmaGepardy BiznesuInformatykaInstytutMocna Firma

Inspire Consulting Sp. z o.o. to Efektywna Firma, Gepard Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2020

Inspire Consulting Sp. z o.o. w Olsztynie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020, XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020 i VIII edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2020 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Firma rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jej przypadku 11 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2020.

Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w 2019 r. osiągnął poziom 15,9 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2020. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2020.

INSPIRE CONSULTING sp. z o.o. jest firmą doradztwa biznesowego. Specjalizuje się w pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji unijnych oraz usługach szkoleniowo-doradczych.
Działa w Olsztynie od 2006 r. realizując projekty własne oraz wspierając podmioty zewnętrzne. Na zasoby spółki składa się doświadczony personel i sieć wypracowanych kontaktów z ekspertami branżowymi oraz podmiotami z różnych środowisk. W ciągu ostatnich 15 lat firma zrealizowała liczne projekty związane z transferem wiedzy, edukacją, nauką i biznesem oraz wykreowała nowe innowacyjne rozwiązania z zakresu szkoleń. Pozyskała i rozliczyła dotacje dla przedsiębiorców, startupów, jednostek samorządu terytorialnego, uczelni wyższych, organizacji pozarządowych profit oraz non profit o wartości kilkuset milionów złotych.
Inspire Consulting ma bogate doświadczenie w zakresie tworzenia multidyscyplinarnych zespołów eksperckich, w skład których wchodzili zarówno pracownicy naukowi, jak również eksperci praktycy, którzy na co dzień pracują w obszarach objętych usługami. Zrealizowała również liczne projekty badawczo-rozwojowe na potrzeby własne lub podmiotów współpracujących.
Wiele projektów realizowanych było z zagranicznymi partnerami, gdzie Inspire Consulting występowała w roli lidera projektu. Z sukcesem realizowała projekty we współpracy z fińskim EduClusterem, Fundacją Empresa Universidad De Alicante De La Comunidad Valenciana z Hiszpanii, Institute of Entrepreneurship Development – Grecja.
W lutym 2021 r. spółka rozpoczęła realizację projektu „Senior job crafting”, który będzie realizowany we współpracy z Åbo Akademi z Turku (Finlandia). Projekt ma na celu wypracowanie i wdrożenie rozwiązań na rzecz utrzymania aktywności zawodowej pracowników w wieku przedemerytalnym i emerytalnym.
Inspire Consulting realizuje usługi szkoleniowe i doradcze, w tym dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz działa jako wykonawca w ramach Bazy Usług Rozwojowych.
Wysoki poziom usług świadczonych zgodnie z normą ISO 9001:2015 w zakresie doradztwa i szkoleń potwierdzają oceny uczestników usług na poziomie 5/5 (ponad 1 600 ocen od uczestników).
W ramach dotychczasowej działalności Inspire Consulting:
• Przeszkoliła 1 000 firm i osób fizycznych.
• Zrealizowała 2500 usług szkoleniowych i doradczych.
• Przeprowadziła 72 000 godz. szkoleniowych i doradczych
• Pozyskała dla klientów i zrealizowała usługi szkoleniowe i doradcze o wartości 21 000 000 zł

Więcej informacji o firmie oraz oferta na stronie internetowej:
http://inspire-consulting.pl/