Gepardy Biznesu

INSAP świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej

INSAP Sp. z o.o.  w Krakowie, świadczy kompleksowe usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej obiektów, technicznej ochrony osób i mienia oraz zarządzania bezpieczeństwem od 1989 roku. Założycielem firmy i jednocześnie Prezesem Zarządu od początku jej istnienia jest Arkadiusz Milka.

Firma INSAP wcześniej znana była jako P.U.T. INTEL Sp. z o.o. W swojej działalności koncentruje się przede wszystkim na odpowiednim doborze systemów do rodzaju obiektu, ich wzajemnej współpracy i integralności, a także zastosowaniu jak najwłaściwszych i skutecznych rozwiązań technicznych. Zdjęcia przedstawiają obiekty w Krakowie, które pomagała zabezpieczyć.

Image

Hotel Galaxy w Krakowie

Niekwestionowanym atutem firmy jest wysoko wykwalifikowana i odpowiednio przeszkolona kadra pracowników, a także bogata oferta usług na bieżąco aktualizowana o coraz nowsze, innowacyjne – nierzadko pionierskie na polskim rynku – rozwiązania technologiczne.
Wychodząc naprzeciw większemu zadowoleniu klientów INSAP wprowadził wyspecjalizowaną ofertę systemów specjalnie dedykowanych dla określonych rodzajów  obiektów w połączeniu z rozwiązaniami oferty standardowej. Obecnie dobiera odpowiednie systemy nawet dla poszczególnych części danego obiektu, czego doskonałym przykładem są wydziały elektrowni i elektrociepłowni.

Image

Salon BMW M – Cars w Krakowie

Co więcej, w 2015 roku wprowadził do oferty także bezprzewodowy system detekcji pożaru Octopus, który doskonale sprawdza się we wszelkiego rodzaju obiektach o znaczących walorach estetycznych, historycznych, sakralnych i artystycznych. Jest to hybrydowy system przeciwpożarowy, który można łatwo i szybko wkomponować nawet w najbardziej wymagające i nietypowe otoczenie.

Image

Muzeum im. Emeryka Hutten-Czapskiego w Krakowie

Oferta INSAP kierowana jest do szerokiego grona właścicieli, zarządców i administratorów:
• obiektów użyteczności publicznej, tj. muzea, obiekty zabytkowe, biblioteki, archiwa, urzędy, uczelnie, audytoria, dworce, lotniska, hale widowiskowo-sportowe itp.,
• szpitali, klinik, domów pomocy społecznej, pensjonatów, hoteli itp.,
• obiektów handlowych, centrów biznesowych, biurowców, banków, garaży podziemnych, kompleksów mieszkalno-usługowych itp.,
• obiektów przemysłowych,
• obiektów historycznych i sakralnych, tj. kościoły, katedry, rezydencje, zamki, pałace itp.
Oferta poszerzona z kolei obejmuje: doradztwo techniczne, opracowywanie opinii budowlano-pożarowych, a także przeprowadzanie wewnętrznych kontroli przedodbiorowych oraz nadzorów nad realizacją inwestycji.

Image

 Muzeum Manggha w Krakowie

Szczególnym znakiem rozpoznawczym INSAP jest wysoka jakość świadczonych usług poparta zarówno wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt, wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną, jak i aktualnym Certyfikatem ISO 9001:2008, Certyfikatami Jakości Usług SITP, a także licznymi wyróżnieniami i nagrodami na rynku lokalnym oraz ogólnokrajowym.
Po więcej informacji o firmie na: www.insap.pl.

INSAP Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.