Mocna Firma

Infinite IT Solutions informatyzuje biznes w 24 krajach

Infinite Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla biznesu z 14-letnim doświadczeniem rynkowym. Nasze systemy wpierają przedsiębiorców w 24 krajach w optymalizacji kluczowych procesów biznesowych, mówi Mariusz Sławek, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaż i Marketingu w Infinite Sp. z o.o. w Lublinie.

Mariusz Sławek, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaż i Marketingu w Infinite Sp. z o.o. w Lublinie:Infinite Sp. z o.o. jest dostawcą rozwiązań informatycznych dla biznesu z 14-letnim doświadczeniem rynkowym. Nasze systemy wpierają przedsiębiorców w 24 krajach w optymalizacji kluczowych procesów biznesowych.
Rozwiązania Infinite automatyzują podstawowe dla funkcjonowania firmy procesy, takie jak wymiana dokumentów handlowych, archiwizacja czy zarządzanie zespołem sprzedażowym w terenie. Dzięki temu procedury, które wcześniej absorbowały znaczącą ilość czasu oraz generowały duże koszty, ograniczają się do kilku kliknięć.
Image
 Mariusz Sławek, Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaż i Marketingu w Infinite Sp. z o.o. w Lublinie
Wiodący obszar działalności Infinite stanowią systemy EDI umożliwiające wymianę i archiwizację dokumentów w formie elektronicznej. Według raportu Gartnera z 2014 roku udział Infinite w rynku rozwiązań integratorskich EDI w Polsce wyniósł 50%. Firma dynamicznie rozwija się również w zakresie rozwiązań mobilnych, które wspierają pracę zespołów sprzedażowych w terenie. Ofertę firmy dopełnia zaawansowany system ERP, ułatwiający zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa, a także serwis IT.
Ze względu na rozbudowany zakres funkcjonalny systemów Infinite, odbiorcami oprogramowania są przedstawiciele różnych sektorów m.in.: branża spożywcza, motoryzacyjna, przemysł ciężki, logistyka, segment budowlany, administracja.
Infinite umacnia swoją pozycję rynkową w kraju, a od 2006 roku również na rynkach zagranicznych poprzez rozwój organiczny, jak również rozbudowę sieci partnerskiej. Firma kładzie duży nacisk na rozwój aktualnych produktów i usług, jak i poszukiwanie nowych kierunków ekspansji. W ostatnim czasie portfolio firmy zostało wzbogacone o system Infinite AIR wykorzystujący technologię mikrolokalizacji, rozwiązania klasy ECM dla elektronicznej obsługi dokumentów przychodzących i wychodzących oraz usługę outsourcingu projektowego i kompetencyjnego.
Image
Ważnym elementem strategii Infinite jest oferta komplementarnych rozwiązań, dzięki czemu klienci firmy mogą cieszyć się zintegrowanym, spójnym środowiskiem IT, bez konieczności przeprowadzania kosztownych i czasochłonnych prac integratorskich oprogramowania różnych dostawców.
Miarą sukcesu Infinite jest fakt, iż w 2014 roku firma otwierała stawkę najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw na Lubelszczyźnie w dwóch niezależnych rankingach: Diamenty Forbesa oraz Gazele Biznesu. Teraz możemy z przyjemnością dodać do naszych wyróżnień tytuł Geparda Biznesu 2014 przyznany przez Instytut Nowoczesnego Biznesu i  Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma”.

Infinite Sp. z o.o. w Lublinie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2014. Na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego została  bowiem wyróżniona przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i  VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, a to oznacza, że jest też laureatem II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.