Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta sp.j. to Brylant Polskiej Gospodarki i Efektywna Firma 2019

Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta sp.j. w Ostrołęce została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 i XII edycji Konkursu Efektywna Firma 2019 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta sp.j. działa bowiem efektywnie: średni stosunek zysku netto do przychodów w  latach 2016 i 2017 r. osiągnął w jej przypadku poziom 15,8 proc. To przyniosło jej tytuł Efektywna Firma 2019.

Wartość rynkowa firmy Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta sp.j. w marcu 2019 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 27 mln zł, co dało jej tytuł  Brylant Polskiej Gospodarki 2019.

Firma HYDRO-INSTAL jest polską spółką powstałą w 1996 roku w Ostrołęce. Dzięki zrównoważonemu rozwojowi jest dynamicznym przedsiębiorstwem skupiającym w swoim zakresie działalności trzy działy:

  • zbiorniki i urządzenia ze stali kwasoodpornej – produkcja zbiorników procesowych i magazynowych  dla wszystkich gałęzi przemysłu,
  • łyżki i osprzęt koparkowy – produkcja szerokiej gamy łyżek do koparek i ładowarek,
  • instalacje przemysłowe – kompleksowe realizacje z zakresu wentylacji, klimatyzacji i instalacji sanitarnych

Podstawa działania firmy to ponad 20–letnie doświadczenie, bogata wiedza inżynierów, którzy już na etapie doradztwa zaproponują rozwiązania ściśle odpowiadające potrzebom klienta, potencjał produkcyjny, rozbudowany park maszynowy, zastosowanie najnowszych technologii przy jednoczesnym zachowaniu obowiązujących norm i wysokich standardów jak i  dbałość o jakość produktu końcowego.

Firma niezmiennie stara się tworzyć produkty o wysokiej jakości, odpowiadające wymogom technicznym i oczekiwaniom klientów. Stosowane przez nią rozwiązania i technologie są na bieżąco dostosowywane do aktualnych i nieustannie zmieniających się potrzeb. Idea ta znajduje odzwierciedlenie w wewnętrznej organizacji firmy, w przyjętych metodach pracy a także w ukierunkowanej na wyniki współpracy pomiędzy wszystkimi działami firmy i jej pracownikami.

Większość jej procesów technologicznych jest w pełni zautomatyzowana, co pozwala na zwiększenie efektywności pracy i większą nad nimi kontrolę. Dlatego też, oferowane produkty są precyzyjnie wykonane i gwarantują komfort pracy oraz długotrwałe użytkowanie.

Więcej o firmie pod adresem:  www.hydro-instal.pl