Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017

HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie  jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2017.  Została  bowiem wyróżniona w XII edycji Konkursu Gepardy Biznes 2017 i  X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017, a to oznacza, że jest też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.

HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie wysłała swoje dane finansowe, by ją ocenić w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu ocenił jej rozwój, badając dynamikę trzech parametrów: przychodów, zysku netto i kapitału własnego w latach 2015-2016.

Okazało się, że średnia z tych dynamik wyniosła 8,9 proc.  To 1,1 punktu procentowego mniej niż kryterium uzyskania tytułu Gepard Biznesu 2017, ale ze względy na bardzo dynamiczny rozwój firmy w latach 2013-2015  i przesyłane danych finansowych każdego roku Kapituła Konkursu Gepardy Biznesu zdecydowała przyznać  HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie  tytułu Gepard Biznesu 2017, który może wykorzystywać  bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacj.
Instytut Europejskiego Biznesu przeanalizował też stosunek zysku netto do przychodów w latach 2015-2016.  Jego średnia w tych latach wyniosła 8,2 proc., a to oznacza, że  HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie działa tak efektywnie, że została wyróżniona w X edycji  Konkursu Efektywna Firma 2017 i może używać tytułu Efektywna Firma 2017 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji.
Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Europejskiego Biznesu, firma wyróżniona tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywna Firma zasługuje też na miano Mocna Firma Godna Zaufania, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.
HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie została więc też laureatem V edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017 i może używać tytułu Mocna Firma Godna Zaufania 2017 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji

Konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa XII edycja konkursu Gepardy Biznesu 2017.

Konkurs Efektywna Firma prowadzony jest od 2008 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa X edycja konkursu Efektywna Firma 2017.

Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania prowadzony jest od 2013 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm.  Obecnie trwa V edycja Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2017.