Światowa Firma

Heesung stawia na rozwój i nowe technologie

Nasza firma, pomimo sytuacji kryzysowej w światowej gospodarce, podejmuje następujące wyzwania w 2014 roku : uruchomienie nowych linii produkcyjnych modułów LCM , kontynuacja produkcji ekranów LED, rozwój nowych technologii , uzyskanie nowych klientów, mówi Mariusz Urbański, kierownik ds. personalnych Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupicach Podgórnych.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupicach Podgórnych należy Heesung Electronics LTD, koreańskiego koncernu założony w 1973 roku, specjalizującego się obecnie w produkcji ekranów i wyświeltlaczy do telewizorów i telefonów komórkowych. Ma największą na świecie zdolność produkcyjną BLU (Back Light Unit). Posiada fabryki w Daegu i Paju w Korei Południowej, Nanjing, Suzhou i Guangzhou w Chinach i  koło Wrocławia w Polsce.

„Nasza firma, pomimo sytuacji kryzysowej w światowej gospodarce, stawia na rozwój i nowe technologie. Podejmuje następujące wyzwania w 2014 roku : uruchomienie nowych linii produkcyjnych modułów LCM , kontynuacja produkcji ekranów LED, rozwój nowych technologii , uzyskanie nowych klientów.  Nasze obecne zatrudnienie to 1800 osób. Produkcja w 2013 roku to 8 milionów ekranów LED. Powierzchnia użytkowa fabryki to 213 306 mkw”, mówi Mariusz Urbański, kierownik ds. personalnych Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupicach Podgórnych.

 

 

 

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupicach Podgórnych została wyróżniona  w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013 oraz I edycji ogólnopolskiego Konkursu Światowa Firma 2013.