Gepardy Biznesu

Green&Joy jedną z najnowocześniejszych hurtowni ogrodniczych w Polsce

Dynamizm, rozwój i profesjonalizm – są podstawą sukcesów firmy. Green&Joy to kompleksowa oferta asortymentowa, profesjonalna obsługa i nowoczesne metody działania. Wszystkie te cechy sprawiają, że jest to doskonałe miejsce zaopatrzenia oferujące produkty zawsze jak najbardziej dostosowane do potrzeb i oczekiwań klientów.

Jej walory to: – szeroki asortyment- rozszerzamy również na potrzeby klienta, – wyszkolony personel, – opieka przedstawicieli handlowych, – atrakcyjne oferty przedsezonowe, – przestronna hala hurtowni, – dogodne godziny otwarcia, – możliwość zrobienia zakupów samodzielnie w hurtowni jak również dostawa do klienta.

 Image

Nabywcy mają również możliwość wykorzystania nowoczesnych rozwiązań informatycznych i mogą składać zamówienia on-line. Dla stałych klientów firma organizuje cykliczne, cieszące się dużym powodzeniem szkolenia, ciekawe promocje cenowe przy współpracy z największymi dostawcami.

Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o. w Gdańsku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.